Що є кращим способом для відновлення після тривалої їзди на велосипеді?

Я просто зробив тривалу поїздку на велосипеді (75 миль), і мої ноги починають боляче (стягування, болючість і т. д.). Їхати було близько 10 годин тому, і це було більше, ніж я їздив в минулому.

Що є кращим способом, щоб оговтатися від тривалої їзди на велосипеді (розтяжка?, їдять певні продукти?, інші ідеї?) щоб звести до мінімуму біль і болючість.

+616
seesarmg 25 черв. 2019 р., 09:00:51
29 відповідей

Якщо ви просто займаючись АБС, це "бадьорить".

В животі загальнозміцнюючий другий спосіб зміцнити живіт з простим посиленням маневри. Щоб зробити хід, уявіть підготувати ваші м'язи живота на удар у живіт. Ти автоматично контракту і тугим midrift ортез для поштовху, вірно? Це абдомінальний кріплення, яка є ключовим компонентом Планк і його численні варіації, а також віджимання. Загальнозміцнюючий живота активує всі три шари всієї черевної стінки, змушуючи їх зв'язати разом. Він працює як в глибоких і поверхневих м'язах.

Швидше за все, враховуючи, що ви використовуєте бари, полягає в тому, що ти робиш "порожнисті тіла", який той метод, за винятком ви берете голову і ноги, як добре, і як би "всмоктуючи" живіт. Це більш корисно, оскільки воно сприяє все тіло рух і статичні сили, і може бути зроблено в більш різноманітних позицій. Ви можете подивитися відео це робиться на паралельних брусах тут , яка звучить як те, що ви описуєте.

+993
Mandla 03 февр. '09 в 4:24

Різні люди мають різні розміри серця, і що вплине на їх максимальної частоти серцевих скорочень. Я знала жінок, які мали робочий пульс близько 220; вона просто була невелика серце.

Якщо ви доктор звільнив тебе, я б не турбуватися про це. Звичайно краще використовувати передбачуваний масштаб навантаження для тренування замість того, щоб засновувати на пульс, якщо у вас немає кращого способу створення зон серцевого ритму.

+988
Tony T 11 січ. 2018 р., 13:01:32
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

"Я волів би не реп, ніж реп половину-мені, половину-вам, тому, будь ласка, тільки допоможи мені з вішалки і unracking. Дай мені секунду, якщо у мене є важкий час з реп-я буду кричати про допомогу, якщо мені це потрібно. Спасибі, пап". Широкої доброзичливою посмішкою.

Якщо їм треба "допомагати" з реп в будь-якому випадку, і я думаю, я збираюся знову потрібна їх допомога у майбутньому, я тип, який знайде спосіб відзначити свої переваги навскоси. "Так, це останній реп був жорстким. Шкода, що ти стрибнув у ... Я хотів побачити, якщо я міг би розтерти його. Твоє здоров'я, друже. Вам потрібно місце для чого-небудь, просто дайте мені знати".

Частина цього може бути зіткнення культур: традиції бодібілдинг не заперечує форсовані повторення, тому що це м'язова втома вони після. На відміну від штангістів, як правило, розглядати як ліфт святе, ймовірно, тому, що Олімпійські ліфти потребують стільки розумової концентрації та фізичної точності. В Олімпійських піднімаючись, він часто стосується навіть ходьба або шум занадто близько хтось сидить на ліфт значна нетактовність.

+983
StephR 30 лист. 2011 р., 02:39:18

Проблема, здається, не буде тренування. Він виглядає просто відмінно, і без більш детальної інформації важко порадити вам краще.

Проте, змінивши свій графік тренування є, ймовірно, не шлях, щоб піти, якщо ви хочете розірвав тіла. Дієта грає важливу роль, і я трохи здивований, що ви навіть не згадати його в ваш оригінальний пост.

Там їх купа, але основна ідея, основна увага приділяється обмеження вуглеводів (і калорійності в цілому), і на оплату споживання пристойні білка (від 1,5 м до 2г на кіло).

Коротше кажучи, продовжити роботу, але зверніть увагу на те, що ви їсте.

+980
Zoran Panev 10 лют. 2014 р., 04:12:29

У мене були силові тренування на деякий час, але я виїхав з кардіотренування, отже, втратив свою серцево-судинну витривалість.Плавання і біг-моя кардіотренажерів.Але в той час як збільшення витривалості і втратити деякі зайві жири,я не хочу втрачати свою м'язову масу.Якісь поради?

+971
rayrayrayraydog 13 жовт. 2017 р., 16:37:27

Коротко кажучи: немає. Абсолютно не ідеальний.

Якщо ви хочете кращі результати, день ноги це найважливіший день. Це день, коли ви використовуйте великої маси м'язів (і не тільки ноги небудь).

Як поліпшити свій підхід

Найбільша проблема тут полягає в тому, що ви працюєте тільки верхню частину тіла, але забувають, ніг і нижньої частини спини.

Ноги і поперек, що ви працюєте, щоб знизити ризик травми, і повністю стати кращим спортсменом. Ноги і поперек, що ви працюєте, щоб збільшити, скільки калорій ви спалюєте за замовчуванням, тому що це потребує більше зусиль від вашого серця та центральної нервової системи (ЦНС).

Ваш баланс буде поліпшуватися, ваша витривалість покращиться, ваш метаболізм буде поліпшуватися, ваша спина буде поліпшуватися, і давайте вирішувати її, це найголовніше в будь-якому віці, але більш чим старше ви стаєте.

Але не хвилюйтеся, є деякі вільно доступні попередньо запрограмовані графіки, що будь-хто може просто взяти і використовувати, і один з моїх улюблених з адвокатом, або 5х5.

І перш ніж ви запитаєте, так. Будь-який вік. :)

+956
Vasilis Siourounis 23 лют. 2010 р., 23:46:04

Стартова сила Вікі називає ці сили стандартних таблиць.

Кілька значень, наведених є верхня межа для категорії, або нижня межа?

Іншими словами, Я 81кг, і я в змозі присед 90кг, я 'непідготовлених' або 'початківців'?

+933
Toxtel 23 вер. 2014 р., 14:02:32

Тут на сайті з фокусом сидячи вправи: http://www.sittingexercises.net/sitting-exercises-at-work. Я припускаю, що ви не будете мати багато кімнат або використання на острів...але якщо ви можете спробувати FitDeck (http://fitdeck.com/fitness-bodyweight-only/bodyweight/), набір маси тіла Вправи на обмеженому просторі (цей продукт розроблений "морським котиком" для використання в замкнених просторах, як підводні човни). Я рекомендую робити деякі вправи на автобус, але з упором на поїздку і з поїздки на автобусі тренувань...і чекати, поки ви повернутися для реальної тренування.

+920
Carlton Keet 2 січ. 2015 р., 07:05:40

Крім того, часто люди будуть думати, що марафон під гору легше, але насправді, це часто складніше, ніж важкий марафон. Або навпаки, обидва варіанти відстійні.

Я часто думаю про це, і не зовсім повірила, поки я зробив у Солт-Лейк-Сіті марафон, який починається на вершині великої гори, і краплі 5000 з гаком футів по вертикалі, гарне 3000 в перші 8 миль. Це дійсно wacks ваші квади, як Бэрин Loritsch у своїй відповіді зазначив, ви повинні спіймати себе на кожному спуску ноги завод.

(Не допомогло, що гонка починається о 5:30 ранку, в 55F, і до моменту завершення вона може бути ближче до 110F був у місті, в липні).

+866
Amir Najafgholi 21 вер. 2017 р., 17:39:34

Я зробив калькулятор калорій, щоб дізнатися, скільки калорій я повинна споживати в день. Я отримую від 1300-1500 в день. Так, у дні я працюю, як сьогодні, я спалив близько 500-600 калорій. Я повинен відрізати із моїх 1300 калорій і споживати більше їжі в ці дні? Або я повинен просто зупинитися на 1300, не знімаючи цим вранці зайвих калорій я спалив?

+859
Sue Sain 21 трав. 2017 р., 09:12:26

У мене є скакалка, і мій пульс йде вгору під час стрибків. Але що я точно тренування?

+833
samie 21 лип. 2012 р., 04:29:50

Я думаю, що різні аспекти цієї гігієни, тепло, і навчання.

Гігієни: шкарпетки допоможуть зберегти ноги "чистішими", ніж ходити босоніж. А комфорт річ також деякі параноїки щодо ходьби на підлозі, коли інші Пітніють ноги або навіть взуття пройшлися.

Тепло сама за себе, як зручніше. В залежності від типу підлоги і якщо в кімнаті холодно то так, шкарпетки може мати сенс.

Навчання ще один коментатор зазначив, що це допомагає вам бачити більш тонкі рухи м'язів ваших ніг.

Фактурні шкарпетки забезпечують зчеплення, так що ви можете утримувати позиції. Однак, я переконаний, що в кінцевому рахунку ви втратите частину навчання. Коли ви тримайте позу, частина його підготовки вашої стабільності, використовуючи різні м'язи, щоб тримати себе в руках. Носіть взуття або шкарпетки текстурований ви можете втратити трохи цього розвитку, але в якій мірі і значимість у загальній схемі речей, я не впевнений.

З точки зору самосвідомості. Не переживайте сильно. Це так само, як будь-тренажерний зал зрештою люди більше орієнтовані на свої власні речі, щоб піклуватися, як ти виглядаєш для інших. Ті, хто витрачає величезну кількість часу в іншому місці, втупившись на поверхневі речі, а не їх пози насправді не варто своїх думках в будь-якому випадку.

+831
scy 18 квіт. 2016 р., 10:21:40

Я використовую гирі кожен день протягом трохи більше 3 місяців. На початку я був ледь в змозі зробити 1 Набір з 12 До 8 кг КБ.

Тепер у мене є такі щоденні тренування:

  • Двома руками гойдалки: 5 х 50 з 24 КГ КБ
  • Однією рукою гойдалки: 4 х 30 (в кожну сторону) з 16 КБ
  • Дві руки станова тяга: 3 х 50, 40 кг (24 + 16)

Враховуючи, що моєї головної мети виправлення моєї постави питань (переднього нахилу тазу (АПП) і округлі плечі), можливо, щоб завоювати несучої здатності, але не втрачати вагу. Варто продовжувати і/або збільшити вагу для гойдалки?

+823
mambo shabani 16 груд. 2011 р., 04:18:42

Його важко сказати, як на основі класичної низьким вмістом жиру та високим вмістом вуглеводів дієтичні керівні принципи, які були популярні протягом багатьох років, будучи низьким вмістом вуглеводів 'на відміну від' повинні бути легко досяжними. В основному його сейф, щоб сказати, що якщо ви робите високих інтенсивності тренувань, ваше тіло може працювати досить добре на нуль вуглеводів. Якщо ви працюєте, і ви відчуваєте, до кінця тренування, що ви витратили всю свою енергію, ніж так, вам знадобляться деякі предтренировочных вуглеводів у вашому раціоні. В інших випадках вам не потрібно ніяких вуглеводів, але ви, можливо, буде потрібно деякі продукти, які приходять з вуглеводів. Журі все ще більше, якщо вам дійсно потрібні харчові волокна, але одна річ, яка, напевно, вам потрібен анти-оксиданти і більшість з них поставляються з принаймні, деяких вуглеводів.

Ви ніколи не повинні просто вважати грами вуглеводів, тільки відсотки від калорій або грамів відношенню до кількості грамів ви приймаєте інших поживних речовин. Грам жиру містить 9 калорій, в грамі вуглеводів або білка 4. Загальна кількість калорій повинно залежати від вашого вільного жирової маси тіла і рівня фізичної активності. В основному низькі частоти, що слід вважати досяжною низьким Carb б ви на 25% ваших калорій з вуглеводів. Ви, ймовірно, слід спробувати, щоб прицілитися на 30% до 40% ваших калорій з білка, це означає, що ви повинні отримати не менше 35% ваших калорій з жиру.

Якщо ви можете привести споживання вуглеводів далі, чим все це означає, але використовувати це як відправну точку і відслідковувати Ваші FFBM, сила тіла і виробити витривалість. Переконайтеся, що ви отримуєте досить антиоксидантів і стежити за тим, як ваше тіло робить. Як довго, як ви отримаєте достатню кількість антиоксидантів і поки ваш FFBM, сила і витривалість не страждає, знизити споживання вуглеводів і переміщення вуглеводів перед тренуванням споживання поки ви знайдете ваш персональний солодке пляма.

+821
Kathy facciolli 5 груд. 2014 р., 09:48:06

Мій чоловік був його яйця (тестікули) і бачив деякі успіхи. Він каже, що він набрав 10 кг. на його лавці або більше протягом тижня на його яйця кожен день. Я жінка і хочу знати, чи є до цього еквівалентності для жінок, або подібним чином, де обледеніння гонад може принести користь нам.

З "вишенькою" я маю на увазі, занурюючи їх у склянку води з льодом протягом 10-20 хвилин у день.

Як жінки отримують так само, як чоловіки?

+794
truepurple 4 лист. 2019 р., 12:30:54

Я просто розмовляла з дієтологом, який сказав мені, що

коли ви механічно суміш фруктів ви робите волокна стають більш легкотравний для вашого тіла

Отже, ви втрачаєте трохи благо просто з'їсти весь плід.

це правда? будь ласка, надайте джерело, який підтримує ваша думка

+762
deb09gra 15 трав. 2010 р., 17:33:22

Тому я займаюся тренуванням ваги за пару місяців. Використовуючи ідею прогресивної перевантаження я вже збільшувати вагу на 5кг кожну тиждень або 2 або 3. Оскільки я працюю з дому без нагляду, я переконатися, що я благополучно нижче мого Макса.

Моя проблема в тому, що з моєї тязі, тепер я можу робити все вагу я може поміститися в рядку. Мій найбільший тарілки 7,5 кг, з яких у мене тільки 2 і 2x5kg, а решта 2,5 кг. Тому вони не дуже високі, і тому велике горизонтальне простір на панелі і я більше не може поміститися більше ваги на штангу. Я уявляю, що в мене скоро буде така ж проблема з моїм жимі, як я тільки 5 кг максимальна бару.

Я в даний час шукає, щоб купити/зробити деякі великі ваги, але не зможе зробити це за деякий час. В той же час я хотів би все-таки росте моя сила.

Так що моє запитання:

Як я можу продовжувати збільшувати свою міцність без збільшення ваги на штанзі? Я повинен зробити більше повторень в сеті? Більше однакових набори повторень? Повторіть вправу щодня два рази в день?

Ці варіанти мені збільшити розмір м'язів? Я роблю 5 повторень, як я читав, що це або навіть менше оптимальний для тренування сили без збільшення об'єму м'язів.

Моя мета-збільшити силу, не набираючи зайвого розміру м'язів.

+760
albaba 20 груд. 2014 р., 04:19:42

Я часто отримую відчуття здавленості в нижній частині ноги частіше всього близько милі в бігу, іноді в одній нозі, інший раз в обидва. Я розмовляла з лікарем про це і мій ахілл в порядку. Проблема в тому, що набряк у ділянці ахіллового робить боляче бігати і іноді уповільнює потік крові до ніг і ноги починає поколювати і німіти.

Якщо б це було так кожен раз, коли я не бігун. Проте, це буває не завжди, і велику частину часу, коли це станеться, з якою-небудь масаж і ходьба, це йде, як правило, після близько 3 миль. Що викликає подив, чому це не відбувається кожного разу. Я пробував розтяжку і масаж з обмеженим результатами.

Як ви думаєте, що відбувається і як я можу запобігти?

+630
Anirudh Hari 21 січ. 2015 р., 20:55:24

Якщо міхур все ще турбує тебе після шкарпетки, дуже маленький шматочок липкої стрічки іноді допомагає зберегти шви не терлися ноги, який викликає тертя.

+579
realape 22 вер. 2016 р., 11:26:57

Я інженер-програміст і вже два роки в тренажерний зал. Наскільки мій досвід, я дійсно ніколи не втрачати, поки я не зробив чогось важливого

Бути активним!

Однією з найважливіших зміни, які я зробив для мене фітнес був просто забезпечення верховенства незважаючи ні на що, я повинен рухатися. Не один день я повинен залишитися ще довше, ніж 30 хвилин.

Я працюю з дому, тому я проводжу багато часу сидячи, і отримати деякі дні, коли у мене не було приводу вийти на вулицю.

При роботі я використовую техніку Pomodoro (роботи 25 хв, встати і відійти від екрану 5 хв).

Перебуваючи в тому ж положенні занадто довго може пошкодити ваші тіла так, що ніякої спорт може відшкодувати збиток. Є дослідження, де учасники вітальні довше, ніж 10 годин на день, мають на 35% більше шансів на смерть, і вправи не поліпшити стан речей.

Отже, спорт-це велика річ, тільки не перестарайтеся. Я ніколи не втрачав багато в спортзалі чотири/три рази в тиждень. Зміни з'явилися, коли я змусив себе залишатися активним, встаньте, пройдіться по комп'ютеру перерву, читати ходити...

Ой, почекайте... я їжджу на велосипеді в середньому по 45 хвилин кожен день, скандинавської ходьби 2-3 години в тиждень, плаваю 2 дні, і піднімати тяжкості 2 дні. Єдиним інтенсивним річ на 30 хв тренування силові тренування. Я ніколи не вважаю себе спортивним хлопцем.

Уникайте будь-якою ціною, думаючи, що один тип навчання може зцілити ваше тіло, а потім продовжити нормальне життя в інший час.

+554
koi singh 3 серп. 2017 р., 08:55:06

Не чекайте різких результатів.

Суть в тому, що ви хочете бути тонше, давайте зосередимося на цьому. Єдиний спосіб добитися цього-бути дефіцит калорій. Спочатку ви повинні оцінити ваш TDEE на онлайн-калькулятором, а по-друге, відняти 10-20% від загальної суми Ви повинні їсти, щоб схуднути на здоровій швидкості. Що таке здорова норма? Втрата 0,5-1% від загальної ваги щотижня-це здоровий, що це безпечно для м'язової маси збереження і гормональний баланс. Низьким вмістом вуглеводів і/або з низьким вмістом жиру дієти часто проблематично в тому, що їх важко підтримувати довгострокові, вони також не робити будь-яких додаткових втрату ваги, тому я рекомендував би уникнути цього.

Переходячи від вашого харчування, Давайте розглянемо ваші дії. Діяльність споживати калорій (те, що враховувалася при розрахунку TDEE на), а також збільшити потенціал для Бути дефіцит калорій. Діяльності також мають потенціал, щоб стимулювати зростання м'язової тканини, яка є більш метаболічно активним (спалює більше калорій, самим фактом його існування), ніж жир робить. Тому кращий вид активності для втрати жиру (не плутати з втрати ваги) - це силові тренування, за якою м'язова маса додається до тіла. У процесі нарощування м'язової маси вимагає додаткових калорій саме по собі, але сила тренування також схожі на тренування в кардіо скільки калорій споживається під час роботи. Це не означає, що ви повинні робити тільки силові тренування і кардіо, так як обидва є вигідними і по-різному, це просто для того, щоб підкреслити цінність силового тренування.

Так що тепер у вас є харчування і силові тренування, це все, що вам потрібно? Неправильно. Ти упускаєш важливий компонент, якщо це все, що ти зробив. Відпочинок та відновлення є важливими для всього цього процесу. Ось чому ти не можеш залишитися в тренажерному залі годинами і чекати результатів. Здатність організму рости і відновлюватися обмежена, тому ви повинні обов'язково поважати. Отримати достатній сон щоночі, не за поїзд, а харчуватися правильно, так що ваше тіло зможе нормально відновлюватися.

Що ви можете очікувати? Якщо ви зараз 85 кг, то наступний дуже можливо, якщо ви робите все правильно. До кінця шести тижнів, ви могли б бути 82.5-80кг.

Бонус тут є корисним невелика інфографіка, ви можете звернутися до... https://www.instagram.com/p/Br5iPihBg80/

+546
dkhsnmpt 9 черв. 2017 р., 02:44:16

Після того, як я виконати деякі станова, і опустите вагу назад на землю і починають стояти спиною прямо незваженого, я відчуваю себе незручно жорсткість (зміна)в нижній частині хребта у верхній частині моїх сідниць прямо за моєю кульшових кісток з обох сторін, але не центр: т. е.. напевно не біль у хребті.

Чому я відчуваю це тільки після того, як я відійти з-за своєї низької положення без ваги, але не з такою вагою? Що, здається, не має сенсу.

Іншими словами, якщо я зробив те ж рух з 200 фунтів піднімати вантаж на інший реп (комфортно), я б не відчувати цієї замішання відчуття при завантаженні, але як тільки я стою осторонь після набору буде зроблено, я відчуваю, що я роблю "старий, згорбившись, людина, - Ой, моя спина'", рух намагається привстать відразу вивантажується.

Це не гостра біль, а скоріше тривожне відчуття, і це тільки час я в дорозі від нахилився, щоб стояти прямо і знову, і як тільки я випростався вертикально, відчуття швидко йде.

Варто турбуватися з цього приводу, чи це звичайно прийнято як нормальний досвід?

+363
Russel Sam Josol 31 трав. 2016 р., 22:03:09

Це може бути добре, якщо ви працювали до такого обсягу тренувань, але будьте обережні перетренованості. Tabatas та інші ВИИТ повинен бути жорсткий.

Випадково натрапила на цей пост від Робба Вовк тільки короткий час, перш ніж я побачив ваше питання. Це важливо.

Обсяг навчання є одним з тих "U-образні криві".... Занадто мало не хороша і не занадто багато. Як каша Золотоволоска' він повинен бути "впору". Але він також повинен бути зазначив, що занадто мало, ніж занадто багато. Якщо ви терплячі, додаючи обсяг в малих дозах є легким. Виправити перетренованості проблеми, які накопичилися за кілька місяців. Оговтавшись від травми, може бути ще гірше.

...

Якщо ви берете щось розрахований на 4 хвилини і розтягнути його на 16 хвилин Ви різко змінили тренувальний ефект.... Tabatas багато важко, навіть коли все зроблено правильно. Спробуйте Ден Джон спеціальних передніх навприсядки 95 фунтів протягом восьми раундів. Ви будете готувати. Я гарантую це.

Особисто, якщо я зробив це один раз в день протягом тижня, і я почував себе чудово, я відчуваю себе добре робити двічі в день. Але я точно не буду пірнати на два або три дні без повільне.

Крім того, оскільки силові тренування настільки продуктивним у різних способів, ви можете розглянути питання про доповнення ваш вправа-велосипед Tabatas з силовими тренуваннями.

+244
maccid 3 січ. 2012 р., 05:23:43

якщо є які-небудь побічний ефект

Глутамін може призвести до Ваш стілець, щоб трохи послабити. Інші речі можуть мати додаткові інгредієнти, і сироватковий протеїн є досить типовим джерелом їжі знайшли в багато продуктів, які ви, ймовірно, вже споживати.

дозування цих добавок

Ви хочете, щоб читати етикетки.

чи повинен я приймати їх щодня або до/після тренування

Знову ж, ви хочете, щоб читати етикетки. Постарайтеся запам'ятати, що добавки є додатковими , і, якщо у вас хороша дієта насправді ви не потребуєте в них. Все, що ви везете, пов'язаних із зміцненням м'язів і нарощування м'язової маси відбувається весь день і ніч. Є невеликі злети і падіння, але в картину ви хочете, стабільні поставки високоякісних поживних речовин, включаючи білок.

чи повинен я приймати їх протягом місяця, потім зупинка на 2 тижні, або просто тримайте їх поки у мене є регулярні тренування, наприклад, 2-3 рази в тиждень

Вам не потрібно буде постійно включатися і вимикатися білка і амінокислот добавки кислоти. Знову ж таки, ви отримаєте білок і амінокислоти зі звичайної їжі, яку ви їсте.

+192
Moebius 17 бер. 2016 р., 11:34:42

Нюанс: пропорції-це показник того, наскільки присяд форма може виглядати. Насправді вимірювання довжини кінцівок і тулуба і намагається математично вирахувати "правильні" форми, це рідко вигідно, і може призвести до Хтось перестарався з формою, яка просто не працює для них.

Це почасти тому, що ні у кого немає ручки на всіх значущих факторів, які будуть впливати на присяд форма. Наприклад, у мене дуже довгі стегна і теоретично повинні робити добре з більш стійку позицію, що дозволяє мені залишатися більш вертикально і мінімізувати свою участь. Однак у реальному житті, помірна позиція дозволяє мені генерувати більше енергії.

З цим з шляху, в цілях експеременту, я вважаю, що ця стаття забезпечує деякі тверді дані та загальні вказівки щодо методів навпочіпки в залежності від ваших пропорцій тіла:

...стегнової кістки в середньому становить 26% від загальної висоти тіла, тому виміряйте відстань від стегна до зовнішньої поверхні колінного суглоба. Ділимо це число в дюймах або сантиметрах на ваш зростання в дюймах або сантиметрах. Якщо ви отримуєте .26 на точку, то ти середній. Якщо ви отримуєте більше, ніж .26, ти заблуканий далі до "довгих femured" і якщо ви отримаєте менше, ніж .26, ти заблуканий далі до "довгих torsoed".

Потім дотримуйтеся вказівок на те, що ви повинні зробити, якщо довгий/короткий femured/torsoed.

Знову ж таки, використовувати ці рекомендації в якості відправної точки, але будьте впевнені, щоб експериментувати і дізнатися, що працює для вас, і дозволяє вам почувати себе сильним і присед в глибину.

Я повинен також згадати, що ваш "кращий" присадкуватий вид може і часто змінюються з плином часу, як ви тренуєтеся.

+164
nshy 18 лист. 2014 р., 22:07:12

Насамперед, він ходив до лікаря? За даними Армстронга стаття на зцілення розірваної двоголового м'яза:

  1. Вам лікар поставив діагноз, наскільки все погано
  2. Оцінити, якщо операція необхідна (це для великих сліз)
  3. Лід руку
  4. Проконсультуйтеся з вашим лікарем для правильного фізіотерапія
  5. Усунути будь-яку діяльність, яка викликає біль біцепси

У спортивній науці клініки ортопедії стаття перегукується з багатьма ті ж почуття. Це не самодіагностика і тип ремонту випуску. У статті SSOC робить список деяких ділянках, які можуть допомогти ... але фізична лікування повинно бути під контролем когось з правильним фоном.

+147
Max Gabderakhmanov 11 серп. 2010 р., 15:48:44

Я не розумію, як ходити на біговій доріжці в тренажерному залі-іншому, ніж прогулянки на свіжому повітрі, по відношенню до витрату калорій. Оскільки людей, які приходять тренажерний зал, як правило, зупиняють працювати цілком, якщо вони зупиняються-іншими словами, вони перестають ходити, тому що вони перестають працювати, не тому, що вони знайшли десь ще вправа--стверджує дієтолог, як ви охарактеризували його, вводить в оману, тому що здається, приписувати ваги в тренажерному залі присутність, а не відсутність фізичних вправ. Метаболізм має мало, якщо що, з цим робити. Швидкість обміну речовин буде сповільнюватися, якщо ви голодуєте протягом тривалих періодів часу. Високої інтенсивності, щоденної серцево-судинної діяльності дозволить підвищити рівень метаболізму, але багато людей не можуть витримати таку підготовку протягом досить тривалого періоду.

Що сказав, прогулянки на свіжому повітрі безкоштовно. Тренажерний зал (зазвичай) немає. Прогулянки на свіжому повітрі можуть бути інтегровані в інші види діяльності у повсякденному житті. Про єдиною діяльності можна інтегрувати в ходьбі на біговій доріжці, дивиться телевізор або читає книгу.

Як у плані тренування, силові тренування не повинні бути вашим пріоритетом. Невеликий дефіцит калорій у поєднанні з регулярною та послідовної судинних вправ, що варіюється по інтенсивності, будуть найбільш ефективними. Важливо не зменшувати споживання калорій занадто багато і відразу, але робити це поступово, так як потрібно полегшити новий цикл фізичних вправ поступово. Послідовність є абсолютно необхідним. Як тільки ви почнете бачити прогрес, доповнити деякі силові тренування, кардіо, тому що стає легше, як ви худнете і Ваше тіло адаптується до навантажень, і це відбувається дуже швидко на початкових етапах, навіть якщо ви не помітите втрату ваги.

Одна година швидкої ходьби-близько 3 миль (5 км). Це може здатися багато кожен день, але без дефіциту калорій, це тільки покращить серцево-судинної системи і не призведе до втрати ваги. Ви можете очікувати, щоб спалити 300 калорій, що тільки може бути, за годину прогулянки, що становить лише малу частину вмісту енергії в їжі в середньому дорослій людині необхідно щодня. Один батончик може бути близько 200 калорій. Кілька маленьких печиво можна додати до 300 калорій. Два 12-унція банок не дієта соди вже майже 300 калорій. Так, виключаючи перекуси і солодкі, жирні продукти-це буде основна частина, де ваш успіх втрати ваги, тому що ніяке кількість вправ, які ви можете зробити прямо зараз може компенсувати надлишок калорій.

+145
Kishore C K 2 серп. 2019 р., 14:30:53

Моя інтуїція мені підказує, що з віком, такі заходи, як ходьба повинна бути більш інтенсивної калорій. Це тому, що, як ви віку, такі заходи, як ходьба повинна стати більш напруженою. Ви будете вимагати більш високої ЧСС, вище частота дихання і т. д. щоб підтримати той же темп, що приводить до більше калорій спалюється. Але в той же час, це не може бути правдою, тому що старі люди мають більш повільними темпами метаболізму. Так що вірно?

Заздалегідь спасибі за відповідь на це питання.

+53
phoenix007 26 квіт. 2013 р., 01:49:45

Жінка з довгими м'язи черева можуть знайти вони набухають більше, ніж вони хотіли б робити важку роботу, так як вони мають більший потенціал для росту м'язів. Один з моїх колишніх має тенденцію доходити досить легко (навіть без ваги), в той час як її брат лишався худим, як жердина. Я не знаю про вплив м'язи черева в той час, але я підозрюю, що це можливо, що дозволило їй набухають так.

Таким чином, в дуже небагатьох випадках, що жінка має довгі м'язи черева, підйому важких змусив би її скласти. В результаті є трохи правди віри. Тим не менше, більшість жінок не мають довгі м'язи животи.

Це теж корисна інформація для людей з устремліннями бодібілдинг - якщо у вас довгі м'язи черева, бодібілдинг ваш потенціал великий. Якщо у вас короткі м'язи черева, ви можете забути про яких мріє стати чемпіоном-культуристом - навіть із стероїдами, ви не зможете наблизитися до натурального культуристу з довгою м'язи животи.

+41
medt 12 бер. 2016 р., 11:49:27

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil