Придатності для використання бензопили та хірургії дерево

Я про середній вагу для мого віку (17), я досить активна, мені подобаються піші та велосипедні прогулянки, але я не особливо вправи вдома або в тренажерному залі.

Я почав курс коледжу, які навчаються садівництва (хірургія дерево). Я навчилася використовувати бензопилу на висоті земної поверхні і мені порадили зробити деякі верхньої частини тіла вправи, щоб наростити м'язи і зменшити біль у спині.

У другій частині мого курсу я буду витрачати більше час підйому і вирубку дерев, так що може бути варто задуматися про відповідну підготовку.

+299
Shantelly Cartagena 20 серп. 2019 р., 07:38:31
28 відповідей

Розвиток М'язів


Це загальне переконання, що пік швидкодіючі вуглеводи разом з сироватковий протеїн ідеально підходить. В реальності ви не повинні "Спайк" свій інсуліну; повільно, інсулін відповідь (Як видно з низьким глікемічним) забезпечить настільки ж синтезу м'язового білка переваги як швидкий, гострий сплеск.


Роль інсуліну

Інсулін-це дуже анаболічний гормон, який сприяє скелетних м'язів синтез білка вимагає зовнішнього джерела амінокислот для створення цього ефекту.

Стан гіперінсулінемія (високий рівень інсуліну) і hyperaminoacidemia (високі рівні амінокислот) будемо полегшує синтезу м'язового білка, і що кращий спосіб викликати такий стан, то просто є білок і вуглеводи разом.

Це не означає "Чим більше інсуліну, тим краще" інсулін збільшує синтез м'язового протеїну відповідь. Є точка, де додатковий інсулін не сприяє більш інтенсивний відповідь.


Нижня лінія Дуже важливо, що ви їсте білки і вуглеводи разом. Після тренування, коли ваш організм вимагає білок для відновлення допомоги та сприяння збільшенню м'язової маси.


Джерела:

+915
Milan Kamilya 03 февр. '09 в 4:24

Чому ви використовуєте еліптичний (низький вплив на суглоби) ускладнює акселерометр у Fitbit гнучкий виявити різницю між кроками. Це не рахувати кроки направо, коли ви плаваєте, навіть якщо ваші ноги рухатися. Цей відповідь розповідає про те, як компанія Fitbit розраховує увійти еліптичної тренування.

Якщо ви використовуєте еліптичний в стійкому темпі, ви могли розраховувати свої дії протягом 30 секунд, а потім помножити на час роботи. Одна цікава річ ви можете зробити, це використовувати додаток без реклами, щоб зробити те ж кількість кроків (ходьба або біг) і подивитися, чи вага-підшипник вправи має різний вплив на ваше здоров'я.

+912
EmptyJay 26 квіт. 2010 р., 09:17:04
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я випробував з використанням КСВ шляху. Це не добре для дальньої дороги марафон, я відчуваю болючими, особливо на ногах і п'яти, які із-за глибокого шипи. Але я рекомендую його в будь-якому стежка марафон, це не боляче. У мене теж є пара КСВ і ви можете лікувати болючі проблеми з коліном, маючи правильний п'яти. Я в середині арки нападник ось чому я відчуваю себе комфортно, використовуючи КСВ на дорозі, і КСВ Trek на біг. Для кращого порадити, відвідати працює клініки, щоб знати ваші п'яти і задати правильну пару кросівок для бігу Клініка доктора. Відвідайте також vibramfivefingers.com так що ви можете прочитати поради тут.

+909
ottofindichokay 16 трав. 2012 р., 14:50:54

*Спасибі за розміщення цього. Я боровся з такими ж симптомами, як ви протягом багатьох років.

Я рекомендую детокс ваш організм від токсинів, що накопичилися з плином часу. Ваш організм вимиває ці токсини через сечу, так що пийте стільки води, скільки ви можете впоратися. Як ви очищаєте свій організм може спостерігатися підвищена втомлюваність, примхливість, а в крайніх випадках, симптоми грипу. Це повинно тривати лише кілька днів. Один трюк, який я використовую, щоб взяти Эпсом ванни. Я завжди тримаю Епсон сіль на руку.

Забезпечення того, щоб ці глибокі ломота в тілі не потрібно пити багато води кожен день, детокс-співдружні продукти, розтягуючи м'язи, і зайнятися спортом. Все це також допоможе уникнути точки тиску або тих вузликів в м'язах. Удачі

 • Збільшити Споживання Води
 • Збільшення Фізичної Активності
 • Розтягування М'язів
 • Эпсом Ванни
 • Детокс-Дієта-Френдлі

відвідайте www.livestrong.com/article/72677-full-body-detox-diet/

+869
user369556 29 груд. 2018 р., 17:11:42

Вправа також викликає ураження ЦНС (центральної нервової системи) втома

Аналогічним чином, що ваші м'язи/суглоби, необхідно відновити ЦНС вимагає відновлення.

Тривалого стомлення в ЦНС (тобто > тиждень є важливою ознакою перетренованості). Якщо ви відчуваєте, що "смажений" треба більше спати або відпочити трохи.

Сон, прийом їжі більше калорій, і зменшення зовнішнього напруги повинно допомогти.

Ось посилання на деякі додаткові поради , щоб скорегувати свої тренування для додаткової допомоги. В основному, це зводиться до двох речей. Або не роби все по максимуму, час та/або розклад для досить відновлення (тобто сон/відпочинок).

+861
BarabashD 20 трав. 2014 р., 17:15:17

Нещодавно я прочитав статтю в чоловічий журнал:

[А] хлопець, який не тренувався протягом довгого часу, якщо коли-небудь, зміцніє швидше на простій програмі присідання, мертві підйомників і пресів, три рази в тиждень.

і він дещо змінив мої погляди на те, що я повинен робити в тренажерному залі. По суті автор стверджує, що ці 4 вправи в основному все, що мені потрібно зміцніти і буфер і все тренажерами погані, так як вони направлені на один набір м'язів. Я вирішив наслідувати його методикою, це правильний шлях?

+858
Chynna Bell 20 січ. 2020 р., 03:50:07

Не існує "нормального" рівня за дуже багатьох факторів, включаючи стрес, кількість сну, віку, обміну речовин, статі і т. д. Однак, як правило великого пальця, я виявив, що агресивна втрата жиру для чоловіків, як правило, можуть бути 1 - 2 відсотків від їх маси тіла, а для жінок-0,5 - 1,5 відсотка. Це означає, що за 300 фунтів, втратити 3 - 6 кілограмів на тиждень для чоловіків і на 200 фунтів, втратити 1 - 3 кг в тиждень для жінок можна.

Як правило, я виявив, люди можуть втратити більше ваги, ніж на тиждень, але коли це швидше, ніж ті принципи, зайва вага часто вага води і м'язової маси. Вага води-це ілюзія - це дійсно не допомагає вам з вашими цілями, так що при першому включенні з низьким вмістом вуглеводів, наприклад, і втратити 8 фунтів в тиждень, ти тільки спалили кілька кілограмів жиру, а потім долили воду з ваших м'язів. М'язової маси або те, що ми називаємо "м'язової маси" теж не добре втратити, тому що це буде сповільнювати ваш метаболізм і насправді зробити це важче, щоб спалити жир.

+827
SimonInOz 5 жовт. 2016 р., 13:52:46

Вживання вуглеводів (цукрів і складних вуглеводів, а не волокон) буде перешкоджати, паморочиться голова, слабкість, або втома під час тренування. Найчастіше одну цукерку або печиво достатньо для відновлення і підтримки енергії. Грати навколо і визначте суму, що краще для вас, але не беріть більше, ніж потрібно, або ви будете втрачати вагу-втрати/допомоги на утримання навчань.

+756
Dima Petruniak 8 груд. 2014 р., 17:03:12

Мені потрібна консультація фахівця з приводу багатоборства, який я вирішив слідувати неухильно, будь ласка, вкажіть на будь-які невідповідності.

Мета: наростити м'язову масу і втратити жир. (можна, будь ласка, подивитися)

Поточна статистика: чоловік, 23-річний, ріст 175см, вага 67кг

Оцінок: ~ 20% жиру, TDEE на (онлайн калькулятор) ~ 2400

Минулий досвід: піднімали помірного до важкого ваги за останні шість місяців. Однак, відпочиваючи на даний момент за один місяць, тому що мені зробили операцію (все ОК).

План Тренування:

5 днів в тиждень (1 година максимум/сесію), попадання частин тіла двічі на тиждень у вечірній час (крім АБС), і буде піднімати важкі.

АБС (цілі ядра): щодня, вранці (по частоті, будь ласка, див.); 6 вправ (для розминки, будь ласка, дивіться)

План Кардіотренувань:

45 хвилин ходьби в дні тренувань, відразу після ранкової АБС тренування.

20 хвилин ВИИТ в не тренувальні дні, відразу після ранкового тренування.

План Дієти:

7:00 ранку (після ранкового тренування і прогулянки): трясти (4 банана, 1 склянки молока, 25г сироватка)

11:00 ранку: 3-4 вареної картоплі, шашлик з телятини, 25 г сироватки.

1:30 вечора: 2 чапаті або білий рис з овочевим каррі або яловичина або курка.

7:00 вечора (перед тренуванням): 4 банана, 4 дати.

8:45 вечора (після тренування): сироватковий 25г.

10:00 вечора: 3 варених яйця зі склянкою молока.

Примітка: дієта буде порушена, немає обману їжу, не оброблених харчових продуктів, мінімальне використання цукру і повне утримання від софт-напої/соки/фаст-фудів і т. д.

Я сподіваюся набрати м'язову масу і позбутися від жиру, я б в цьому плані бути корисний?

+734
gotwificowboy 5 лип. 2014 р., 17:48:48

Відома книга про тренування тіла написано вигадане засудженого спортсмена, стверджує, що ви можете знайти силу в ногах без використання ваг на всіх, за допомогою варіацій вправ, які дозволять вам допомогли присідання на одній нозі присідання.

Перш ніж перейти до наступної варіації, читач змушений домогтися багато повторень. Наприклад, перш ніж перейти до присідання з ногами разом, ви повинні досягти двох комплектів 30 нормальний (тільки ваги) присідання.

Я не бачив такого підходу ніде. Я цікаво, якщо це має якесь тверде підставу.

Я питаю це тому, що я був додавши повторень протягом місяця, і тепер я виконую два підходи по 20 присідань з власною вагою. Я сподіваюся, що я не втрачаю час.

+702
CydParr 19 жовт. 2013 р., 22:06:54

Чим більше вага, тим більше набирає силу і міць.

Алвін Косгроу в 'нові правила підйому' рекомендує перемикання між сила і гіпертрофія програми кожні 8-16 тижнів. Е. Р.

 1. Силові програми програма з 3х5 12 тижнів
 2. Взяти тиждень відпустки
 3. Програма гіпертрофія 4х8 8 тижнів
 4. Ще тиждень
 5. Повторити

Багато тренерів виявите, що піднімаючи 3-ПМ для 3-х повторень дає найбільшу міцність завоювання.

Here's the classic Rep-scheme guide from Mark Riptoe:

+701
KimHansen 10 лист. 2012 р., 03:49:53

Носити обернути в душ і назад, носити сандалі, що це про нього. Якщо це занадто багато, не турбуйтеся.

Тримайте вашу одяг/і т. д. в шафці, як свої, рушник (моє перевагу) або в тренажерний зал за рушником, якщо рушник досить великий, ви можете обернути його, в іншому випадку принести щось спеціально, щоб обернути.

Не робіть з мухи слона.

+649
Osnab 12 бер. 2019 р., 03:09:02

По-перше, ми не можемо сказати, чи є в тебе Гіно чи ні, поки ваш БФ більше, ніж, скажімо, 15%. Тільки коли ви втратите пристойну кількість жиру, можна буде сказати, чи є це Гіно чи ні.

Ваша дієта дуже незбалансована. Ви майже не споживають м'яса. Ви вживаєте багато горіхів, мигдалю і бобів, всі вони містять велику кількість вуглеводів, яка не змусить вас втратити ваш жир. Я пропоную вам змінити свій раціон наступне:

 1. 1-й Сніданок: 2 яйця, 100 грам будь-якого Ло-жирне м'ясо, 200 грамів молока.
 2. 2-й brefast: 200 грамів вівсяної каші.
 3. Обід: 200 грам курячого бульйону, 100 грам будь-якого Ло-жирне м'ясо.
 4. Узагальнення (1 година перш, ніж вразити тренажерний зал): 150 грам сиру, 1-2 столові ложки меду.
 5. Вечеря: 200 грам сто будь-Ло-жирне м'ясо, 2-3 печена картопля зі сметаною, 100 грам свіжих овочів.

Тепер про тренування, так як ви тільки починаєте (в залежності від вашої ваги і загальної фізики я можу сказати, що у вас немає ніякого досвіду у важкій атлетиці), приклеювати до основної програми для початківців трейдерів, який може бути приблизно такою:

+---------------+-------+-------+-------+------+
|Здійснення | 1 Комплект | Комплект 2 | Комплект 3 | 4 Комплекти|
+---------------+-------+-------+-------+------+
|Лава Для Преса| 12 | 10 | 10 | 10 |
+---------------+-------+-------+-------+------+
|Згортуваність Bicep| 12 | 10 | 10 | 10 |
+---------------+-------+-------+-------+------+
|нахилу B натисніть| 12 | 10 | 10 | 10 |
+---------------+-------+-------+-------+------+
|Присед| 12 | 10 | 10 | 10 |
+---------------+-------+-------+-------+------+
|Гантелі мух| 12 | 10 | 10 | 10 |
+---------------+-------+-------+-------+------+
|Хрусти| 25 | 25 | 25 | 25 |
+---------------+-------+-------+-------+------+

3 рази в тиждень, причому як мінімум один день між 2 тренування. Якщо ви відчуваєте себе втомленим, відкладемо до завтра.

Почніть з маленького ваги, може бути, з порожній бар, якщо це необхідно. Будьте впевнені, щоб досягти зазначених цифр у кожному наборі.

Додати тарілки, коли ви відчуєте, що готові, щоб зробити більше ніж 10 повторів в кожному робочому наборі (перший теплий)!

Якщо вам немає 20-22 років, замініть середині дня наступний комплекс:

3 Суперсет - 20 глибоких присідань стійку відразу настало 15 гантелі пуловери.
30 Підтягування широким хватом (стільки наборів, як потрібно, щоб ви потрапили в число).
100 на брусах, віджимання (стільки наборів, як потрібно, щоб ви потрапили в число).
Прес 100 разів (у так багато задає, наскільки це можливо, щоб вразити сто).

Ось програма на перші 3 місяці ваших тренувань.

+581
thinkingeye 29 черв. 2017 р., 00:11:07

Я чув багатьох піаністів, які "розминаються" вправи (а під цим вони розуміють, що зіграти на фортепіано трохи, наприклад Ханон, або тому подібне). Сам я також зробив досвід, що після деяких хвилин гри, моя гра стає гладким, і ймовірність, що я "Міс" ключ (не вистачає в тому сенсі, що зусилля, прикладене до ключа насправді занадто малий, що призводить в ключ інші мовчать) стискається. Особливо мені спостерігати такий же ефект (сильніше натискання клавіш, в основному), коли я перебільшив поведінку раніше, і натискав на клавіші сильніше, ніж вони, як правило, повинна бути натиснута.

Пояснення я читав колись (не знаю, де я читав це), що такі "розминки-вправи" наводять (тимчасово) вище тонус м'язів, в результаті чого тимчасово сприймається більш висока здатність натискати клавіші. Це пояснення діє?

Кілька зауважень, які я зробив все, що пов'язано з "прогрів" допомагає моїй грі? Що саме робить прогрівання зробити, щоб мої м'язи і мої сухожилля, що призводить до збільшення здатності грати гладкою траси на фортепіано?

Редагувати: щоб бути чесним, я скоріше незадоволений тим, питання був перенесений на цю сторінку, тому що а) він є загальним, щоб зробити "розігрів" на фортепіано (так, як я описав), б) він не має, що чепчик пов'язано з розминки в спорті (розтягування і такі), і C) я б сподівався на думки pianoplayers і є досвід з "розігріву". Я не просила я хочу, щоб це питання бути перенесені.

+547
Jan Willems 3 січ. 2015 р., 08:01:05

Ви повинні бути в змозі Зробити стартовою сили два рази в тиждень. Або аналогічної лінійної прогресії повну тренування тіла двічі на тиждень. Не потрібно більше, ніж 45 хвилин. Я не рекомендую робити 3 дні підряд або двічі в день.

3 дні в тиждень було б ідеально, але це буде шкідливо для вашого прогресу, якщо Ви 3 дні поспіль, на мій погляд.

джерело: 550 фунтів станова тяга

+456
Sid18 30 бер. 2019 р., 04:36:18

Ви, звичайно, можете знайти способи, щоб зберегти вашу серцево-судинну систему в недоторканності, поки ви нехай ваші ноги заживуть. Однак, я думаю, вам варто уважно вивчити мудрість намагається пробігти марафон менш ніж за 3 місяці після того, що ви описали як "сильно пошкоджені" зв'язок. Якщо він бере "мінімум за 6 тижнів" перш ніж ваш лікар каже, що можна починати бігу, який дає занадто мало часу до марафону для подальшого оздоровлення та кондиціонування.

Великий палець-це велика справа як функція вашої нижньої кінцівки і задній центрування. Він є ключовим у вашій ходьбі і бігу моделей. Якщо ви не правильно відновити суглоб, ви могли б у кінцевому підсумку з довгостроковій травми, біль і утруднення при відштовхуванні фази ходьби.

Зв'язки гояться довго. Існують в основному три етапи одужання:

 • Запальний етап - негайна реакція на травму включає в себе біль і набряк, щоб допомогти закріпити і захистити суглоб.
 • Ремонт фаза - організм починає класти колагену для відновлення зв'язок.
 • Перепланування фаза - це фаза починає вирівнювати і переробляти колаген в функціональний рух лінії. Ця фаза може тривати до одного року. Це не означає, що вам доведеться чекати рік, перш ніж ви можете розраховувати на травмований суглоб. Це означає, що у вас є цілий рік, щоб поступово збільшувати навантаження на суглоби і зв'язки, щоб максимально вирівняти та зміцнити підтримку зв'язки. Марафон у вересні буде поставити вас на ранніх стадіях ремоделювання, ну перш ніж він повністю видужав.

Є речі, які ви можете зробити, щоб допомогти кожній фазі зцілення, але ви не можете змінити той факт, що це займає час для тканини, щоб зажити. Так що ви можете перевірити за допомогою спортивних фізичному або фізіотерапевтом, щоб допомогти вам для успішного відновлення. Удачі.

+364
Baby Dragon 26 серп. 2012 р., 10:01:33

Я б сказав, що зовнішній вигляд розмір не сильно впливає. Але я знаю з минулого помилки навчання, що якщо одна із сторін істотно слабкіше сила мудрий тоді ви повинні зробити деякі вправи ізоляції, щоб спробувати зміцнити його. В іншому випадку це може призвести до Ваше тіло компенсацію в неправильному напрямку і може призвести до травми.

+273
Levan Qumsiashvili 4 квіт. 2016 р., 14:58:05

Можливо

Але є багато віруючих в голодному навчання, де у вас є ваш перший прийом їжі після тренування.

Можливо, потяг трохи пізніше в той же день, і переконайтеся, що у вас є надлишок калорій в дні тренувань.

+250
Not the letter A 10 бер. 2017 р., 23:21:55

Ед коріння не потрапити в культуризмі, поки він був 33 (МФ. інтерв'ю з ЕД коріння) і зробив дуже добре для себе перемоги на Містер Всесвіт і Містер Олімпія суперника. Ви можете подивитися на YouTube відео з ним в різних віках тут: Ед коріння позує.

Більш того, м'язова сила (і розмір) починає зменшуватися у дорослих чоловіків і жінок, головним чином в результаті простого бездіяльності. Немає нічого у ваших двадцятих і навіть тридцятих років, які будуть придушувати ваші можливості в якості культуриста.

Насправді, якщо ви реалізувати на 100% свій потенціал, ви, ймовірно, завжди буде в змозі зробити більше і сильніше, навіть в 50-х і 60-х років і за його межами, якщо ви не використовували наркотики в якості ергономічної допомогу. Причина цього полягає в тому, що м'язова гіпертрофія у відповідь на напади інтенсивних фізичних навантажень - те, що ми називаємо їх стає все більше - це спадкова реакція, вбудованих в м'язи. Що відповідь не перестає "працювати" в будь-який конкретний вік просто реакція шкіри на сонце (темніє) не перестає працювати.

Я взяв у моєї бабусі в тренажерний зал в віці 72 років, у неї 5 комплектів Разом за все її тіло, кожна до відмови. Я все акуратно записувала Ваг і часу роботи, і кожен раз, коли ми повернулися в зал, вона була набагато сильніше, Ваг або повторень, або обидва. Ми тримали це протягом декількох місяців, поки я не поїхав, і там не здається ні сповільнити її прогрес.

Як швидко відновитися після високоінтенсивних тренувань може знижуватися у літніх людей, як може скільки вправ можна терпіти. Ті в кінцевому підсумку може бути стримуючих факторів у бік збільшення приросту сили. Але, звичайно, в 20 років у вас абсолютно не про що турбуватися.

Один нюанс - якщо ви досягнете високого рівня міцності через наркотики, ви не зможете підтримувати його після того, як ви перейти від цих препаратів. Так ви досягнете швидко штучний максимум, потім спуститися вниз, не важливо, як ви тренуєтеся. У цьому випадку тільки правильне тренування призводить до зниження міцності.

+209
Hank Towers 9 лист. 2019 р., 10:35:22

Перейти до www.endomondo.com натисніть опцію друзі. Це дозволить вам шукати людей, яких ви знаєте, а також команди, проблем та подій.

Я тренуюся для марафону Пайкс-Пік, але не можу навіть зробити свою сім'ю, щоб використовувати його або навіть один мене :P

+164
Aprisa Chrysantina 16 черв. 2015 р., 10:41:28

Крім станової тяги, ви, ймовірно, хочете навчитися так само sqat. Sqat-це ще один великий загальний механізм кондиціювання, який залишить вас відчуваю себе сильнішим і більш здібними у кінці дня. Тяги і фермерів прогулянки трохи складно, особливо для тих, хто не впевнений, що плече преси, будьте обережні, ви не травмуєтеся.

+141
Saad Farooq 28 вер. 2015 р., 02:56:38

Я знову почав тренуватися близько 2 місяців тому, після довгого періоду бездіяльності, на даний момент мій відсоток жиру в організмі складає близько 12% моя мета полягає в тому, щоб отримати його до 6%-8%. Я низьким вмістом жиру з високим вмістом білка дієти (я переконатися, що я вам як мінімум 2 г білка на кг) і я 3 дні підйому слідували через 20-30 хвилин кардіо (біг) і останні 3 дні я роблю 20 хв аеробіка і скакалка.

Нажаль я тільки почав відстежувати мої успіхи два тижні тому, як ви можете бачити це, здається, не бути уповільнення, я втрачати близько 0,5 кг в тиждень, однак, я не можу розібратися в даних, ніж тих вершин, після кожної втрати ваги, і чому вони, здається, стає все менше ? я в кінцевому підсумку перестати втрачати вагу чи це добре ? Я думала, може це якось пов'язано з утриманням води, або я роблю щось неправильно тут ?

enter image description here

Оновлення:

Я беру свою вагу щоранку після відвідування туалету та перед сніданком, в той же час, коли я починав, я був близько 74 кг.

+127
Metalcoder 31 бер. 2011 р., 22:34:15

Провал зазвичай означає неможливість підняти вагу на всіх.

Як у хорошій формі, кожна вправа має безпечний спосіб бути виконані. Якщо ви виконуєте вправу і досягнути кінцевого результату завершення підйому, але при цьому поставити себе в дорозі шкоди, ви порушили форму.

Хорошим прикладом цього є біцепс завиток. Мета полягає в тому, щоб отримати вага на згинання ліктя. У багатьох випадках, коли атлет втомився або піднімати вагу, який є занадто важким, він може зігнути спину в спробі його помічника біцепсів у піднятті ваги. Це гіпер-розширення спини може призвести до серйозних травм спини, так що в кінцевому рахунку це випадку порушена форма.

Загальне правило: якщо вправа заподіює вам біль у місцях, не відведених області, ви порушуєте від. Біль у м'язах це добре, але біль в суглобах-це завжди червоний прапор.

+124
frham60 24 трав. 2013 р., 19:57:07

Сила побудована і продемонстрована з інтенсивних вправ. У даному контексті "активні" означає "це все важче робити неодноразово". Інтенсивним присідання для кого-то буде така вага, вони могли тільки присідати два або три рази, або тільки один раз-перед відмовою.

Інтенсивність знаходиться у зворотній залежності від тривалості. Якщо я можу зробити щось у п'ятсот разів, то за визначенням це не інтенсивний (у залежності від сили-навчання визначення "інтенсивності"). Тому незалежно від того, наскільки стійка ноги після 4-ступінчаста-15 спина, інтенсивність їзда на велосипеді є досить низьким. Це один із способів, в яких присідання і силові тренування в цілому, істотно відрізняються від їзда на велосипеді (якщо опір високо, так що ви можете тільки один раз покрутити педалі).

Інша важлива відмінність полягає в тому, що рухи настільки кардинально відрізняються один від. Самозахоплення-це не те ж саме, як крутити педалі. Існує лише в обмеженій мірі, але різні вправи різні.

Буквально будь-якої фізичної активності може зміцнити. Їзда на велосипеді на високий опір і міцність компонента, але не сильно. Якщо ви хочете сильні ноги, або щоб отримати переваги від силових тренувань, то робіть присідання і силові тренування.

+116
srei 1 бер. 2013 р., 11:57:50

Так, ось джерело: http://en.coaching.itftennis.com/media/113830/113830.pdf

Перевірте останні статті про витривалості в тенісі...

+111
Darpan Dodiya 1 груд. 2018 р., 10:16:05

Що таке правильна форма для бігу? Я знаходжу, що коли я біжу, навіть на коротку відстань, я в кінцевому підсумку шкодить моїх ніг. Іноді гомілку болить, але більшу частину часу після того, як трохи забігаючи нижній частині у мене болить нога і я змушений зупинитися. Області, де біль у Праворуч внизу, де кулі ваших ніг і всякий раз, коли я зробити крок і пройти через руху виникає різкий біль. У мене немає спеціальні кросівки ще, я просто біжу в деякі патрони у мене.

Я не впевнений, що я шукаю в запущеній формі і техніці. Але я просто знайшов раду, щоб тримати мої стегна вгору, і це трохи допомогло, в тому, що це займає більше часу, перш ніж моя нога починає хворіти.

Редагувати: я зараз працює в Вібрам п'ять пальців.

+83
Razin Tanvir 5 жовт. 2017 р., 15:54:06

Люди мають різні думки про біг,біг і навіть ходьба. Є кілька речей, які я хочу сам бути знято, про яких я дивився багато, але не міг задовольнити себе.

 1. Скільки часу і днів в тиждень треба йти для бігу щодо Вечірній графік тренувань і як довго?
 2. Занадто багато ефектів коліна в довгостроковій перспективі і мені потрібно відстежувати конкретні, як трава або узбіччі?
 3. Які вправи повинні бути узгоджені з тренування після бігу?
 4. Дурний швидше - це достатня кількість молока, щоб впоратися з керуванням або додаткові добавки необхідні, щоб запобігти коліна носити і зривати?
+57
Mirza Suwarno 22 квіт. 2014 р., 03:23:39

Я копати і копати в цьому і знаходять всю інформацію повністю переважною. Я хочу дістатися до точки, де я можу надійно виконати 3-4 рази в тиждень, близько 6-8км. З початку близько 2 місяців тому, я був говориш (максі) приблизно 3км кожен другий або третій запуск. Ми не говоримо про підготовку марафону тут — я говориш про 3км! Я двічі бігав на цьому тижні, одна в 6 км і одного потиличника на 3 км, при дуже схожих умовах. Давайте подивимося на відмінності:

ПОВІСТЬ ПРО ДВОХ ПРАЦЮЄ

Добре працювати:

 1. Вечеря: великий салат + курка/моцца равіолі
 2. Темп від 5:35-6хв/км (великий для мене)
 3. Бігти в 9 вечора 4. Майже всі вниз приблизно до 4 км

Жахливо працювати:

 1. Вечеря: рибні тако з рисом і бобами і авокадо
 2. Темп від 5:35-6 почати
 3. Бігти в 9 вечора
 4. Невеликому пагорбі в 1,5 км
 5. Повне бонко на 3км.

Ці маршрути настільки гнітюче схожий, я не можу дістатися до нижньої частини його. Моє нинішнє мислення-це додаткове навантаження на пагорбі робить мене? Це єдина реальна змінна між щодня. Мої найближчі біжить, я збираюся подивитися, якщо я можу уникнути всіх пагорбів і неухильно дотримуюсь в 6хв/км темпами.

Будь-які інші ідеї? Це стає дійсно неприємно. Моєю метою було зробити в 6 км минулої ночі, але на 3км я думав, що мені доведеться лягти на землю ( і вмирати ). Спасибі всім!

[ Оновлення ]

Всім привіт!

Виявляється, поради наведений нижче досить добре. Я роблю деякі речі неправильно: я біг швидко, наскільки це можливо, я не був обережний на пагорбах, і я не дивився, моє дихання/пульс...і т. д...

Мій поточний план:

Оскільки я зрозумів, що мій NikeWatch робить інтервали, я перевів свої годинники на 3:1 Прогулянка:бігти. Я збираюся дотримуватися цього протягом декількох тижнів, а потім перейти до 4:1 та 5:1 і т. д....Я ультра обережні на пагорбах (часто я просто йду, а не нехай мій пульс підскочити занадто високо), і я також дуже обережні, Про мій темп в цілому. Я взагалі намагаюся дотримуватися вище 6хв/км.

Коротше, я просто намагаюся йти повільно. При цьому у мене не було ні одного потиличника близько 2 тижнів. Дякую за відповіді, дуже ціную час!

+52
Naing Lay 24 лист. 2018 р., 04:49:14

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil