М'язи гомілки - жорсткість в литкових м'язах після бігу на довгі дистанції

Я бігав на довгі дистанції і розвинених скутість в моїх литкових м'язів. Я пробував розтягуючи і зволожуючи себе. Також я даю повноцінний відпочинок для свого тіла. Тепер жорсткість трохи слабшає.

У мене питання, який режим або заходи обережності я повинен дотримуватися, так що я не повинен розвивати більше жорсткості в моїх литкових м'язів? Знову біг на коротку відстань через 2-3 дні буде полегшити жорсткість, як би я звикаю до нього?

І те, що зазвичай є час відновлення?

+876
Erich Gubler 13 серп. 2010 р., 07:55:46
35 відповідей

Я думаю, ви повинні зосередитися на вашій зовнішності, так як ваш зовнішній вигляд поліпшується, так що буде ваша мотивація в тренажерному залі.

Коли я бачу, як мій тренер він питає мене кожен зараз і потім, що моя зона фокусування, а потім ми працюємо в цій галузі, поки він виглядає краще, а потім перейти до іншої області.

наприклад, на даний момент моя груди виглядає добре, тому ми більше орієнтуємося на плечі, щоб витягнути їх більше.

+953
Chefsteph 03 февр. '09 в 4:24

Коли це найкращий час, щоб робити прогулянки фермера?

Це може служити розминкою перед присед або жим жим?

+930
alice93 17 груд. 2013 р., 09:43:40
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питанняЯкщо ви не бачите збільшення м'язи на руках, це або ти не працюєш м'язи досить сильно або ви використовуєте поганий форми. Ви не обов'язково повинні змінити свою рутину.

По-перше, перевірте ваші форми і переконайтеся, що ви піднімаєте належної ваги. Це може зажадати від вас дивитися відео і практикуватися для того, щоб використовувати правильні форми.

По-друге, збільшення ваги на даний момент Ви підніміть і постарайтеся виконати ті ж комплектів/повторень. З гарними формами, ваші м'язи будуть більш виклик і вони у відповідь стає все більше.

По-третє, всі вправи тіло краще, ніж ізоляція і близьких. Так що, продовжуйте робити ці. Якщо ви можете знайти вільні ваги еквівалентно машини, використовуйте їх.

По-четверте, угробити хрумтить; вони-марна трата часу. Замініть сухарики з постійного скручування і зворотні хрусти. Зробити як мінімум 20 повторень кожного з них.

По-п'яте, прийняти вага тіла вправи. Підтягуємося на турніку і підтягувався, щоб побудувати свою широта, плечі, трицепси і біцепси. Біля дошки (мости) і віджимання для побудови вашої основної і біцепси.

По-шосте, безумовно, збільшить вагу вашого штангою кучері і жими. Ті, хто безпосередньо впливає на ваші біцепси. Проаналізувати гоблет присідання (з обтяженням, звичайно) , щоб збільшити ваші трицепси, біцепси і стегна.

В-сьомих, поступове збільшення ваги, як ви розумієте, ваше тіло адаптується до нових Ваг. Великі ваги допоможе вам бути сильним, а також наростити м'язи.

В-восьмих, часто їсти білкової їжі. Якщо це можливо, пити білкові добавки після тренувань.

В-дев'ятих, не робити все це відразу. Змішувати і поєднувати, як хотілося б. Робити їх як можна частіше.

Десятого, ніколи не припиняти тренування :).

+830
Spandan Chatterjee 6 вер. 2010 р., 12:47:19

Може хто-небудь пояснити це чоловіче здоров'я тренування план для мене?

Я не розумію, що ця тренування просиш мене зробити (разом з коментаторами). Більш конкретно, як я повинен знати, які вправи робити в певний день?

+790
Thomas Roussarie 31 бер. 2019 р., 13:55:22

Я пам'ятаю один рік, коли мені довелося припинити працювати на 9 місяців із-за запалення. Протягом цих місяців я, в основному, відвідують лікарів і лікувати руками, але не тренування взагалі. Я хоч і залишився активним, я виходив майже кожен день, щоб потусити з друзями збираємося на прогулянку. На подив за перші 6 місяців, враховуючи, що я споживав точно таку ж кількість калорій, як і до травми, мені вдалося зберегти мою вагу і розмір(не м'язи)! Мої сили вичерпалися, і мої м'язи були не м'ясо, а в сорочці є не велика різниця. Можливо, що у випадку з вашим батьком і дідом. Потім останні 6 місяців я почав обурюватися з приводу моєї травми і стрес я втратив 10 фунтів протягом тижня або двох.

Аби я був одного разу сказав, що атрофія починається після 3-ї день вашого останнього тренування для певної групи м'язів. Потім протягом багатьох років, я помітив, що це досить вірно. Я мезо-Екто кузов і, коли я перестану працювати певній групі м'язів вона починає згасати повільно, як в розмірах і силі. Який я припускаю, що я підтримував з високим споживанням калорій. Я думаю, що твій батько і дід тримали свої спортивні кадри(що ніколи не проходить повністю далеко) і протягом року були замінені деякі м'язи з жиром. Однак за рахунок каркасу під ним ще змушує їх виглядати більш м'язистим, ніж жирним. Це припущення звичайно, я не знаю, як вони виглядають, але я ніколи не бачив нікого, щоб зберегти свою м'язову масу після того, як він перестав працювати, особливо з сидячим способом життя. Зображення Арнольда Шварценеггера просто спливає в моїй голові, коли я кажу про це.

+776
webcoding 19 вер. 2011 р., 21:54:14

Горизонтальні ряди, як правило, краще для корекції постави у сидячих працівників.

Ви, мабуть, хочете зміцнити свій тил-плечової групи м'язів: трапецієвидні, лопаткові дельтовидні, ромбоподібні, лопаткової преднатяжителями.

Який-небудь горизонтальній рядку, де ви тримайте лікті високо, буде робити трюк. Крім того, спробуйте виконати наступні дії:

 • Особа-тягне
 • Зворотний літа
 • Задні дельтовидні підняти

Джерело: https://www.t-nation.com/training/posture-cure

+758
Ellie Tooley 14 серп. 2018 р., 05:28:56

Вам треба просто будувати його поступово, а не починати занадто швидко.

Запустити від одного ліхтарного стовпа до наступного. Потім ходить наступний. Коли ви можете керувати цим ОК, запустити 2 ліхтарні стовпи та пройти.

Спробуйте почати в темпі, який почуває себе легко, що ви можете підтримувати на відстані.

Є додаток для iPhone під назвою 5к, що дуже добре. Програми роботи/ходьби.

Почніть повільно, з програми ходьби і я впевнений, ви побачите досить швидко прогресувати.

Удачі вам на вашому шляху

+695
user63652 4 лист. 2010 р., 11:13:59

Я знаю, що є Спайк взуття для бігу) з постійними шипами. Але частіше всього, що я бачив, знаходяться гумові шипи.

Так що в принципі мені було цікаво, чи є така річ, як гумові постійному взуття Спайк?

+679
Perke 11 лист. 2012 р., 07:51:08

Обидва види навчання мають важливе значення для максимальної продуктивності.

Для роботи-конкретні рекомендації, ви можете почати з Джек Деніелс спосіб. Це включає в себе періодизації і "тренувальних зон", в тому числі і довше "темп" зусилля і коротше, швидше "інтервал" зусилля.

Бігунів Світу)

Пробіг близько 12% від вашого щотижневого пробігу на ваш поріг лактату (ЛТ), або темп темп. При запуску на ЛТ темпі, підвищити економічність бігу і здатність вашого тіла, щоб функціонувати з збільшенням кількості молочної кислоти. ЛТ ПАРЄ є ваш 5-до темпі, плюс 25 до 45 секунд за милю.

Працювати близько 8% ваш щотижневий пробіг в інтервал темпі (ІНТ). Такими темпами підвищує свій VO2 max і вашу здатність працювати в швидкому темпі. Ваш ІНТ Pace розташований у 5-до темпі, від мінус 10 до 20 секунд на милю.

Ви можете використовувати зони серцебиття (як ви згадуєте) або кроків, запропонованих Деніелса таблиць VDOT.

Зусилля темпо/л допоможуть з VO2 Макс підготовки, але традиційні VO2-Макс навчання більш тісно корелює з Деніелса "інтервал" зусилля. Особисто я взагалі темпу зусилля (наприклад, впорскуючи в довгостроковій перспективі) круглий рік, але зосередитися на більш швидше інтервалів по мірі наближення змагального сезону.

Я віддаю перевагу 1к до 2к темп зусилля з більш короткі, інші, або іноді 4-5к схема. Для інтервалів, я схильний йти на трек і зробити 400М або 800м повторює Вт/ бігова відпочинку.

Вікіпедія також має приємний резюме понять і професійну підготовку діапазонів.

+663
bridgerrholt 27 лют. 2019 р., 08:01:22

Мені шкода чути про ваших стегон і суглобів, я знаю, що є тиск на вас, щоб виглядати певним чином, і з точки зору довіри вам буде відчувати себе краще і мати більше енергії, щоб взяти на світ, якщо ви втратили пару зайвих кілограм.

Так що ваші фізичні можливості залишити в стороні, що ви можете зробити і що у вас є контроль над??? Їжа, яку ви їсте!!

80% втрати ваги відбувається на кухні, тому навіть без фізичних навантажень ви можете втрачати вагу. Ось кілька порад, які я хотів би запропонувати: Їжте невеликими порціями більш часто Їжте більше зелених овочів(вони спалюють калорії під час їжі) Курка і риба-ще краще, менше читай м'яса. Дозвольте собі дієту, де можна їсти що завгодно, але повернутися в свій новий розпорядок на наступний день, побачити його в якості нагороди за хорошу. Пийте воду, повільно і спробувати на 6-8 склянок на день (це не брехня) Виріжте цукру і жирів з вашого 6 днів харчуватися краще, але привести його назад, якщо це ваша лікування на 7 добу.

Тільки дотримуючись цих правил, ви будете втрачати вагу. Просто пам'ятаю, робити щось краще, ніж нічого.

+640
AJ FLAMINGO 28 лип. 2010 р., 23:29:52

Виконувати вакуум в животі

Видихни весь повітря в легенях, поки договірні м'язи живота як можна сильніше. Після того, як весь повітря пішов, продовжують проводити скорочення ваш прес під час втягуєте живіт наскільки це можливо.

Проведені скорочення АБ сприяє тому, що поперечні м'язи живота-це основна м'яз використовується замість того, щоб поділитися цією честі з діафрагмою.

+555
Juha Laiho 11 серп. 2012 р., 14:16:43

Отже, по суті питання все сказано.

Це питання вискочить сьогодні на роботі, колега намагається збільшити рельєфність м'язів і думав при цьому...

Я читала, що це може призвести до недоїдання та зневоднення, але можна пити його протягом періоду (3, 5, 10 днів?) допоможе з визначенням.

Так що будемо пити дистильовану воду, поліпшити м'язовий визначення?

І ще, скільки часу можна його пити, будучи здоровим?

+555
Alberto Fortes 12 груд. 2015 р., 05:36:59

Я нещодавно додали бічні планки до моєї звичайної тренування, щоб отримати краще тренування для мого косі м'язи живота. Однак, коли я був в дощатій близько хвилини, я починаю відчувати значний спільний навантаження на плече і лікоть. Це досить болісно, і є суттєвою перешкодою для підвищення свого часу. Я перепробував всі модифікації позицію я можу, без ефекту. Більш м'які поверхні і подушки не допомогли. У кого-небудь є які-небудь пропозиції про те, як виправити цю проблему?

+553
Tamara seal 13 бер. 2013 р., 09:58:47

Ні, м'язи не перетворюються в жир. "Мої м'язи перетворюються в жир"-це буквальний спосіб сказати: "мої м'язи були замінені жиром" (це не означає, що він був активно замінюють, або, просто, що м'яз скоротилася і жиру збільшилася).

У багатьох випадках збільшення жирової і м'язової маси зниження може бути пов'язано з тією ж причиною (бездіяльності), так сказати, це кілька інтуїтивно.

+548
SubOptimal 2 серп. 2017 р., 20:02:04

Так, сироватковий протеїн може бути корисний для літніх людей також. Журналу Американського коледжу харчування, JACN, повідомляє, що літні люди мають велику потребу в білку, ніж у молодих людей. Враховуючи, що твоя мати вправи, прийом сироватковий протеїн (або інших біологічних джерел білка), особливо відразу після тренування, цілком може допомогти їй мінімізувати пов'язані з віком атрофія м'язів. Ось кілька посилань:

JACN -

 • Білка рахунків тканини на 30% всього тіла з обороту білка, але швидкість знижується до 20% або менше до 70-річного віку. Результатом цього явища є те, що літні люди потребують більше білка/кілограм ваги тіла, ніж молоді дорослі.

 • Високий рівень білка в раціоні не буде впливати на функцію нирок у людини, яка не має сприятливі захворювання нирок.

 • .. вимоги для екзогенного білка не менше 1,0 г/кг маси тіла з додаткових сум, необхідних для загоєння ран і пролежнів, для боротьби з інфекцією, або будувати нові тканини для заміни звичайних втрат

 • Регулярні фізичні вправи стимулюють білкові тканини обороту і підтримки м'язової маси. Однак, важливо, що достатньої кількості енергії і протеїну надаються із зовнішніх джерел, так що м'язова тканина і інші білкові компоненти можуть бути відновлені.

За даними дослідження, в січні 2008 року питання про "поточному відгук в лікувальному харчуванні і метаболічного догляду",

 • Літні люди все ще в змозі реагувати як тренування з обтяженнями і анаболічні сигнали, що подаються білок, надаються певні амінокислоти, такі як лейцин, присутні. Сироваткові білки є багатим джерелом цих незамінних амінокислот і швидко підняти плазмових амінокислот, забезпечуючи таким чином основу для збереження м'язової маси. Кілька досліджень за участю добавка сироватковий білок, як було показано, щоб бути ефективним у збільшенні впливу опору вправу, особливо якщо прийом відбувається протягом декількох годин навколо навчань.

Навіть якщо твоя мати вправи може бути дуже інтенсивним, схоже, вона знаходиться на правильному шляху, і додавання сироваткового протеїну після її вправ може допомогти зберегти м'язову масу і не нашкодити (якщо у неї є захворювання нирок, як @Evain камбали помітили).

+542
David Patrick Donohue 30 трав. 2011 р., 17:26:07

Я людина ледача, тому перебуваючи в тому ж місці до мене звертається.
Чи є якісь пільги для працюючої поза варто врахувати, крім естетики і відчуваючи вітер у своїх волоссі?

+528
Foureyesv 12 жовт. 2018 р., 04:53:46

Подивіться на останню картинку і помічаємо, що навіть якщо ваші руки утримуються разом правий лікоть спрямований назовні.

Це означає, що ви не використовуєте м'язи рівномірно. В такому разі я хотів би спробувати робити деякі вправи орієнтовані на м'язи, які сприймаються як більш слабкі результати такої компенсації.

Один із інших способів будуть також посилювати ваше почуття тіла. Більшість спортивних залів мають дзеркала не для показухи, що великі м'язи, але саме для виконання досконалою технікою, чому спостерігаючи за тим, як наш організм реагує на подразник дають.

Попросіть кого-небудь записати підтяжки ззаду без сорочки.

Також у мене є сміливе припущення, що це може зіпсувати ваші плечі в майбутньому, так як це триває.

+499
Cezary 25 жовт. 2018 р., 19:41:51

Ви можете не піднімати важкі ваги, але до того часу ви вичерпаєте доходи від стартової сили, ви будете. Найбільша річ, яку ви повинні зрозуміти про виділеному піднімаючись взуття це те, що робить хороший підйом взуття жахливе для інших, що ви хочете зробити. Вони мають протилежні цілі.

Вимоги До Взуття Піднімаючись:

 • Жорстка, тверда п'ята без стиснення
 • Потрібно тільки достатньо тяги для підйому платформи (дерево)

Виклик у вас є бюджет, які ви встановили. Варіанти у вас є доступні для вас є:

Голі ноги ймовірно, самий кращий варіант, але спортзали є правила страхування, які не дозволять вам робити у своїх закладах. Взуття карате-маленькі, гнучкі підошви, з мінімумом подушки. Нові туфлі карате збираєтеся бути поза вашого бюджету (більше $100 за пару).

Якщо ви готові розширити свій бюджет на те, що пара справжня спортивна взуття буде коштувати, ви можете подивитися на недавні видання кроссфіт взуття. Вони, здається, є гарний баланс між гнучкістю, необхідні для вашої інша діяльність, забезпечуючи міцну основу для підйому.

Довгостроковій перспективі, ви просто повинні мати окрему взуття.

+481
user44860 7 черв. 2010 р., 01:45:13

Це нормально, це м'язи напевно поєднання втоми/nervous_system перевантаження/глікоген(цукор у крові і електроліту)_depletion.

У мене була ця все життя після дуже інтенсивного тренування, або після гри в баскетбол або футбол, або навіть після запуску або дуже далеко або швидкі піші прогулянки .

Якщо мені вистачить випити , і я сплю, і я чекати 4-6 годин, все посмикування зникає. Дуже рідко триватиме до 12-24 годин, але це випадкове посмикування м'язів, а не випадкові посмикування м'язів випадково.

+465
Amitloaf 29 вер. 2018 р., 10:39:16

Я нормально опрацьовувати 2 групи м'язів в день,великий і маленький, наприклад

спина/трицепс

груди/біцепс

ноги/плечі

і т. д...

Але,іноді я поспішаю, і мені треба поспішати в ногу, і я роблю їх у поєднанні,наприклад я роблю 15xLeg прес Я почекайте 20 секунд і я 15xDumbell військової печатки, то я чекаю 1:30 хвилин і знову жим ногами,пауза 20 секунд, гантелей, прес,1:30 хвилин пауза.С. про'.

Я підкреслюючи, занадто сильно моє тіло, коли я роблю це?Я повинен тренуватися лише 1 частину тіла, коли я справді поспішаю?

+455
CrystalJHall 1 трав. 2011 р., 13:47:47

Я зробив свої перші 10к з 59.34 хв нещодавно місяць тому.

Зараз я бігаю 5 днів в тиждень.Середа і неділя-день відпочинку.

Минулого тижня 20Mile(32 км)

Млин Протектора В понеділок 6 км 9.4 км/год 39 У вівторок 6 км 9.7 км/год 37.24 Середа Відпочинок У четвер 6 км 10км/год 36.30 У п'ятницю 6 км 10.5 км/год 35

Відкритий У суботу 8.1 5:49/км(темп) часу 47min (використовується страва) Недільний Відпочинок

На цьому тижні 25Mile(40км)

Млин Протектора У понеділок в 7 км 10.6 км/год 39 Сьогодні 7 км 8.9 км/год 48 Середа Відпочинок У четвер 7км ? У п'ятницю 7км ?

Відкритий У суботу 12км ? Недільний Відпочинок

Збираюся додати 5mile щотижня до 50mile/тиждень пробіг.

Сьогодні я зменшив свою швидкість, побачивши багато людей постраждали самі штовхаючи важко і я роблю те ж саме на біговій доріжці. Я хочу побудувати пробіг з моїм бігти потім я хочу, щоб збільшити свою швидкість. Я пристреливаю 40-43min 10к прямо зараз.

Прошу підказати в якому темпі(швидкості) я мушу бігти, щоб уникнути травм і будувати свою витривалість та витривалість. І як я повинен досягти своєї мети без травм

Залишок/план відновлення? якщо

+413
Aly Dabbous 24 черв. 2017 р., 20:00:51

Я нещодавно був збитий з тенісний м'яч на лівий очей. Хоча удар був не сильний, і немає видимих пошкоджень, я мав деяку біль в оці протягом трьох днів. Потім біль пішла, і я не мав жодних проблем. Але я відчувала спазми біль у лівій частині голови і в лівому вусі протягом останніх дванадцяти годин. Чи це може бути будь-яких ознак пошкодження внутрішніх органів?

+395
David Danciu 4 січ. 2013 р., 00:06:50

Я не думаю, що там може бути більш відповідний URL-адресу посилання, ніж те, що я збираюся надати: як виглядати як Деніел Крейг [nerdfitness.com] і Джеймса Бонда тренування [menshealth.com]. Надано це з 2009 року, коли Деніел Крейг готується до "Казино Рояль" - не Скайфолл, який я підозрюю, ви маєте на увазі, однак, я хочу сказати, що ради-це навіть більш важливо, оскільки він охоплює його перехід від абсолютного новачка до "Бонд."

По суті, Деніел Крейгом тренування був схема:

 1. Жим
 2. Зважений Підняти Коліно
 3. Зважений крок-ДБЖ
 4. Підтягування
 5. Нахил пуш-ап
 6. Трицепс Провали

Схема буде 10 повторень кожної вправи, потім переходите до наступної вправи, з 3 взагалі ланцюгів.

Зараз так само важливо, як тренування-це дієта. Для Данила (у зв'язку з підготовкою до "Казино Рояль"), він був досить великий хлопець, тому він не доведеться турбуватися про стрибнути вгору, а різати жири при побудові м'язової бази. Цитувати nerdfitness.com:

Тому що Данило був більше стурбований вирізування жиру, а м'язи, що його прийом вуглеводів був дуже низьким. Крім того, хлопець 40 (біс!), отже, він має більш повільний обмін речовин; Якщо вам 20 років, худий, як жердина, і намагається виглядати як Джеймс Бонд, ви збираєтеся хочете, щоб з'їсти набагато більше складних вуглеводів. Якщо ви більшу частину спектру і намагається схуднути...Ця дієта буде працювати для вас.

Редагувати: якщо ви хочете додаткові відомості про Деніел Крейг дієта, Ось короткий виклад його з http://www.squidoo.com/daniel-craig-workout

 • Сніданок: 2 варених яйця і 2 шматочки тосту
 • Перекус: протеїновий коктейль або фруктами і горіхами
 • Обід: м'ясо або риба з невеликою кількістю коричневого рису або печеної картоплі
 • Перекус: протеїновий коктейль або йогурт з горіхами
 • Вечеря: м'ясо або риба з деякими типами листових овочах, таких як салат, шпинат або брокколі.
+313
OnDragi 2 вер. 2011 р., 04:13:11

Мій улюблений розтягнути, щоб послабити м'язи шиї робили кола та рухомого мою голову навколо на 360 градусів руху кілька разів, потім напрямок перемикання. Я чув від людей і на новину про те, що це нездорове і небезпечне. Чому? Які альтернативи, які працюють в повний діапазон руху. Я багато купатися і знайти мої плечі і шия болять.

+300
Choi Yuna 25 лип. 2016 р., 20:47:28

Це звичайна справа, і в більшості випадків легко виправити.

Нахил на біговій доріжці надають велике навантаження на нижню частину спини

При ходьбі або бігу в гору, навантаження на зміну м'язів. Ви змушені нахилитися вперед, м'язи спини повинні компенсувати набагато більше, щоб тримати вас прямо. На згиначі стегна також повинні працювати більше, тому що ви повинні піднімати коліна вище. Поперековій, отже, робить більш сильний вперед тягнути поперек. Вашим завданням стає коротше і швидше, тому ваші м'язи втомляться швидше. В результаті здавлення нижньої частини спини, що може призвести до болю.

Як позбавитися від болю

 • Дайте собі більше часу для адаптації. Зменшити нахил. Ходити, а не бігти в гору, по-перше, так буде менше наслідків. Ви навіть можете проводити на біговій доріжці.
 • Отримати деякі форми силового тренування. Зважені присідання, жим крок-ДБЖ, є кращими кандидатами, так як вони націлені на самі м'язи, які отримують велике навантаження біг в гору.
 • Більше гнучкості також допоможе. Жорсткі підколінні сухожилля, ікри, низькі м'язи спини підвищують ймовірність болю. Крім того, я хотів би також спеціально розтягнути згиначі стегна після сеансу третбан ухилу, утруднення в цій області може легко перерости в біль в попереку трохи пізніше.
+227
ConcernedGraduate 26 квіт. 2017 р., 03:12:47

Ось частковий відповідь з описом того, що я знаю.

Олімпійські важкоатлети робити КСН преси, схожий на цей. Це відео від "олімпійської важкої атлетики вправи бібліотека" зображений атлет з допомогою "присадкуватий ширина" зчеплення для глибокого КСН преси. Екс-чемпіон світу олімпійський важкоатлет Дмитро Клоков видно через ривку ручка для глибокого КСН Преси в цьому відео. Нас Олімпійський важкоатлет Донні особі робить 5 повторень з 345 фунтів глибокого КСН пуш пресів "присідання зчеплення" в цьому відео.

Сила тренер Кріс Вілсон з критичного стенду робить повільно і під контролем КСН жими з паузою внизу (майже не торкаючись пасток) з допомогою "присідання зчеплення" в цьому відео. Є кілька "коментаторів" на це відео, заявивши, що вони використовували цей стиль КСН натиснувши на відновлюєшся або "prehabbing" травми плеча.

Фітнес-експертів виробляти на YouTube каналі розум насос ТБ обговорити КСН прес в цьому відео. Вони використовують той самий метод, що Förstemann використовує в своєму Instagram відео. Вони згадують, що вони були під впливом бачачи Маріуш Пудзяновский (5 год Час роботи в світі сильна людина чемпіон) роблю глибокий КСН пуш пресів з "присадкуватий зчеплення".

+214
Rajashekara Murthy 12 вер. 2019 р., 01:41:10

Після 4 місяців нарощування м'язів вправи, я почав бачити деякі результати. Я помітив, що моя права рука набагато слабкіше лівої. Коли я роблю вправи на плече, я насилу закінчити чотири серії по праву руку, але легко для лівої.

Що я повинен робити? При здійсненні мої біцепси, я повинен використовувати більш важкі гантелі на свою праву руку, щоб зробити його сильніше?

+159
mckargaci 27 бер. 2014 р., 22:29:47

Я почав теніс 1 рік тому і тепер я зайнялася фехтуванням. Я успішно вийшов з ліктьової кіготь тут шляхом зміцнення передпліч. Тепер у мене є погане кровообіг в манжету на плече (причин теж може бути жорсткість, дуже м'язистий і бідний підігріви), що призводить до втоми, низькій швидкості реакції і безсилою діяльності.

Яку розминку ви пропонуєте за манжети плеча після/перед тренуванням?

+138
Steve Rogers Beeflin 16 вер. 2013 р., 11:30:20

Немає нічого чарівного в скелелазінні. Здатність залізти на велосипед, в основному, визначається відношенням вихідної потужності до загальної маси (всього = ви + велосипед + все обладнання). Цілком можливо, щоб стати хорошим скелелазом, але їзда в горбистій місцевості, або навіть в приміщенні на велосипеді тренера-це простіше і веселіше, щоб зробити це на реальних пагорби, але якщо ви живете в районі, без пагорбів, це просто означає, що ви будете мати, щоб зосередитися на будівництві свого сталого енергопостачання та мінімізації ваги вам доведеться нести вгору по схилу. Ці речі ви можете зробити на плоскому.

Одна річ, яка важче під час навчання на квартирі або в приміщенні, у порівнянні з підготовкою в горах знайти правильний спосіб оцінити ваші зусилля та темпи протягом тривалого підйому. Ще раз повторюся, це можливо для вас, щоб навчитися робити це відсутність пагорби, але один з найбільш складних аспектів є те, що кривошип інерційні навантаження виникають на плоскому або на тренера не реалістично імітувати те, що ви будете відчувати на підйом. Ви можете думати кривошипно інерційної навантаження, як зворотний зв'язок, яку ви отримаєте через педалі, що говорить вам, скільки ви втрачаєте імпульс, як ви крутите педалі уздовж. На плоскій, або на більшість тренажерів, велосипедів швидкість не значно знижується, якщо ви полегшити свій зусилля на педалі при кожному обороті; з іншого боку, на дуже крутому пагорбі, велосипед уповільнює зовсім небагато під час "від" фази ходу педалі. Ви не можете легко повторити це зміна імпульсу на тренера, незалежно від того, скільки книг ви палицю під переднє колесо, щоб змінити кут вашого велосипеда. Отже, вам доведеться жити з працює над підвищенням своєї силою нереально провернути інерційний середовища завантаження. Багато гонщиків важче темп рівномірно на плоскій або на тренера порівняно з на пагорб, але тут вже нічого не поробиш, і тепер ви знаєте про це. Збільшення потужності-це приплив, який піднімає всі човни, так що якщо ви підвищуєте свій безперебійного живлення ви можете отримати більший запас комфорт під час вилазять постійно їзда у темпі, значно нижче свого сталого максимуму.

+134
MD Sadik 4 січ. 2017 р., 01:01:43

В даний час я працюю свій шлях через стартову силу (спасибі Дейву Liepmann пропозицію в минулий раз я розмістив тут) і я роблю все початкові вправи (присідання, станову тягу, жим лежачи, плече преси, очищає) з гантелями. Форму для більшості з них є досить прямо вперед перекладати з штангою з гантелями, за винятком чистої.

Досі, я починав з формою станова тяга, швидко рухаючись вище мого коліна, а потім піднімати гантелі і намагається швидко "зловити" їх або зробити під ними. Питання в тому, що іноді я роблю це неправильно, кривий спиною назад, або я трохи сумую. Коли я відчуваю, що я зробив це "право", я опинюся в положенні присідання після невеликого стрибка, хоча це важко для мене, щоб знати напевно, якщо це правильно, оскільки там, здається, немає в інтернеті відео, які дійсно показують і пояснюють це добре.

Чи є книги або якийсь інтернет-ресурс, який пояснює гантелі очищає добре (а-ля "Стартова сила"), що я міг би використовувати?

+126
demonikdemin 24 бер. 2013 р., 10:12:19

Що стосується занурення, цей термін зазвичай називають гідротерапією, і вона поставляється в декількох різних формах. Іноді це просто занурення, іноді контрастних між гарячою і холодною водою, а іноді це більше уздовж ліній кріотерапія і крижані ванни.

Є безліч досліджень, які пропонують мінімальний і змішані результати. Там, звичайно, немає чіткого консенсусу. Нещодавнє дослідження перегукується більшість інших у відсутності блиску результати, а не палити пістолет:

Хоча результати від пасивних і влада тести були непереконливі в визначення характеру контакту з холодною водою або пасивне відновлення було більше ефективним в ослабленні втому, результати показали, контрастні ванни були мало користі в зміцненні відновлення циклічної тиждень регбі Спілки.

Що стосується запалення в цілому і чи варто вам її прискорити (спека, підвищений тиск тощо) або уповільнити його (кріотерапія, висота, НПЗЗ і т. д.), Що, чесно кажучи, все ще для дебатів.

Запалення є природним процесом організму і веде до імунної реакції. Доктор Гейб Міркін, хто придумав абревіатуру рису, намагається зруйнувати його протягом десятиліття тепер. Її думка, що він був перевантажений нова наука вже вийшла, і що, взагалі кажучи, ваше тіло знає, що він робить відносно запалення, особливо у світі незначних спортивних травм.

Коротше:

Шанси, що ти можеш думати запальну реакцію організму невелика, і шанси, що ви будете дошкуляти ситуації, не мають жодного впливу, або створення побічних ефектів більше.

Те, що я намагаюся по посиланню і вибір цей відповідь на достатньо об'єктивних даних. Є високий рівень спортсменів, які дійсно крижані ванни, але вони також можуть їсти брокколі при кожному прийомі їжі: це класичні точки, що кореляція не означає причинність.

+106
Adarsh Sharma 13 черв. 2018 р., 04:22:59

Я звик працювати і у себе в формі, то мені був поставлений діагноз гіпертиреоз і з-за цього моє здоров'я пішло вниз і після цього моя В12, рівень пішов вниз. Зараз моя імунна система слабка і я хочу почати займатися вдома, для якого у мене є план художньої гімнастики.

Я зробив дієти і є деякі речі, які мій лікар порадив мені, щоб не з'їсти і вони є : пшениця, цукор, молоко, арахісове масло.

Я важу 50 кг і мій ріст 5'9. Будь ласка, зверніть увагу і переглянути свою дієту і скажіть мені, як я можу поліпшити свою дієту, щоб отримати чистий вагу. План виглядає наступним чином:

2 банана 1/2 годину до тренування

Тренування вранці

 • Сніданок : овес з 2 яйцями
 • Будь-які фрукти (ягоди, ківі, яблуко, папайя, ананас)
 • Обід : кіноа з курячою грудкою та яйцями
 • Вечірня закуска: 6-7 мигдаль, 12-15 волоських горіхів і 2 банана
 • Вечеря: Куряча грудка + яйця з будь-зелений овоч (вітамін B12 1000mcg + лосось риб'ячий жир капсули)

Редагувати: я не хочу приймати сироватковий протеїн, так як є так багато цукру в ньому в прихованій формах. Є без цукру сироватковий протеїн, але вони або дорогі, або невстановленої марки, які я не можу довіряти.

+91
Zukile Mnanase 8 квіт. 2014 р., 14:59:31

Люди часто збільшують складність соусів шляхом додавання ваги на шиї або талії, як показано нижче:

Dips weighted around the neck Dips weighted around the waist

Рідше використовується обважений жилет або рюкзак, щоб додати опір.

Отже, як же змінити положення Ваг при зміні занурення в тренування? Зокрема, це зміни, які використовуються м'язи або збільшують ризик отримання травми?

+75
Linobi 29 квіт. 2014 р., 19:25:07

Якщо ви хочете, щоб ваші "віджимання м'язи відпочивають, це добре.

Я б запропонував кидати в підтягування і присідання, або в той же день, як ви робите віджимання, або в дні між ними.

Таким чином, ви не тільки тренування груди/трицепс, але також працює в верхній частині спини, біцепсів і ніг.

Є мільйон різних вправ з власною вагою, які ви можете зробити з мінімальним обладнанням. Я хотів би запропонувати, намагаючись знайти хороший номер, так що ви можете мати деякі зміни в свої тренування.

+62
bikesandcode 23 трав. 2010 р., 02:10:41

Чи має вплив температури на працюючому підвищити продуктивність з відстані? Це буде означати щось на кшталт 5к може бути зниження на 3% у СР темпі, але на напівмарафон знизившись на 8% середн темп. Ці цифри є лише випадковими значеннями, щоб спробувати прояснити питання. Також я прошу стосовно гарячій стороні ідеал 50-60F працює великі.

+57
doplumi 26 січ. 2017 р., 17:49:49

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil