Чому м'язи болять після тренування?

Чому м'язи болять після роботи їх складно? Я помічаю це, особливо коли я тільки почала працювати після того, як не працювати на деякий час.

+815
user3252457 7 жовт. 2019 р., 11:36:44
25 відповідей

Я згоден з відповідями на Нерія Нахум і темно-бегемот, але я думаю, що є один дуже важливий аспект, який може бути основною причиною, бачачи, зменшується сила і витривалість день у день. Ви просто не повинні робити це кожен день. Фізіологічні пристосування на міцність у черзі на тренування опору, але фактичного пристосування самі по собі виникнути під час відновлення. Безпосередньо після тренування буде період зниження продуктивності, які повинні бути вилучені з. Після відновлення та адаптації до них вам буде (трохи) сильніше і можете збільшувати навантаження. Якщо ви повернутися до навчання ті ж м'язи, коли вони перебувають у стані зниженої продуктивності, ти забрехалася втома на втому. Не тільки відновлення не відбувається, але саме навчання буде неефективним, оскільки ви не можете досягти кількості повторень, що б правильно приступити до адаптації. Так, почекайте близько 48 годин між сеансами, щоб дати вашому організму можливість відновитися і адаптуватися.

См. Також цей відповідь на підручник з теорії відновлення: https://fitness.stackexchange.com/a/30030/19986

+937
Balroq 03 февр. '09 в 4:24

Більшість персональних тренерів скаже вам, щоб працювати м'язи через його повний діапазон руху (ROM). Завдання зводиться до того, що м'яз знаходиться під постійною і послідовною завантаження під час кожного повторення вправи. Навантаження на м'язи, як правило, більш повний діапазон руху, навіть якщо ти піднімаєш меншу вагу. Порівняно недавно (січень 2014) дослідження в журналі міцності і кондиціонування досліджень виявили, що

Більше морфологічних і архітектурних рішень РТ в LR (за рахунок більш високих механічних напружень) призводить до більш значних збільшення міцності порівняно з СР. Практичні наслідки для цієї роботи випливає, що ЛР повинні бути дотримані в РТ, де збільшення м'язової сили і розміру цілі, тому що ми тут демонструємо, що ПЗУ не повинна бути порушена для велику зовнішню навантаження.

Вони виявили, що під час навчання опору (РТ), який здійснюється з повний діапазон руху (LR), що насправді перевершили інші групи випробувань, що використовується більш короткий діапазон руху (СР). Там був навіть питання про те, що ROM також може забезпечити зменшення жирових запасів.

Є багато факторів, однак це може призвести до втрати діапазон руху. Деякі включають вік і попередні травми. Якщо ви турбуєтеся про міцності, я б порекомендував вам поглянути на отримання ROM (діапазон руху) вправи від тренера. Вони, ймовірно, просто тягнеться, щоб поліпшити ПЗУ.

+886
ldm314 20 черв. 2014 р., 19:05:46
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Це може бути дуже складно. Причина, по якій ви зазвичай відпочиваєте між тренуваннями дня, щоб дати м'язам час, щоб оговтатися від розпаду м'язів від підйому. Я чув від людей, ламаючи верхні процедури тіло "руки і плечі" і "груди і спина". Чому я не волію цей метод з-за того, ви все ще використовуєте м'язи ваших рук, коли ви робите груди і спину (і навпаки). У той час як вони не є основними м'язами використовується, вони все ще використовуються (подумайте, скільки ваших трицепсів допомагає при жимі лежачи, або скільки на твоєму плечі спереду ви використовуєте, коли робите похилого жиму).

Я думаю, жорсткий розпорядок ноги є одним з найбільш втрачені можливості штангісти. Наприклад, ви не хочете виглядати як Халк на ходулях. Але робити присідання використовує великі групи м'язів в комплексі шляху, який є дуже корисним для вашого тіла (не кажучи вже про жорсткою).

+864
david sherrill 25 лют. 2019 р., 06:30:15

Я збираюся стрибати до висновку, що от коли ви говорите "АБС", ви маєте на увазі основний мускулатури в повному обсязі.

Хоча блін відповідь-це добре, це тільки частина історії.

Ядро мускулатура має декілька функцій, згинанні (як в кризу), анти-згинання (при бандаж, наприклад в присяд або тязі), розширення (Супермен стиль виконання), анти-розширення (планка Вправи), бокове згинання (нахили в сторони), бічні анти-згинання (1 АРМ фермерів прогулянки / валізу несе), обертання (повороту кабельної жили річ) і анти-обертання (Pallof прес).

Тепер можна стверджувати, що це анти-вправи, які є більш важливими для правильне хребтової вирівнювання і здоров'я, ніж згинання / розгинання вправи, як і в житті ви, швидше за все, потрібно приготуватися проти сил через сердечник, ніж навпаки (підняти пакети з покупками від статі, піднімаючи дітей (бажано ваш) над головою, тримаючи двері для кого-то), хоча я також читав від деяких шановних тренерів міцності, що згинальних тип вправи допомагають змастити і забезпечують поживні речовини для хребта.

Я думаю, що майже всі тренери згодні з тим, що там мало сенсу робити тисячі скручувань в день в гонитві за упаковку. Хоча у мене немає часу шукати це на даний момент, з пам'яті пряма м'яз живота (шість кубиків м'язи) складається з приблизно рівних частин швидко скорочуються і повільно скорочуються м'язові волокна, так що це гарна ідея, щоб змішувати важкі, силою хрускіт стиль вправи з більш витривалість типу.

В принципі, працюють усі, але не переборщіть з горіхами в одному напрямку.

+850
JayBee 20 вер. 2015 р., 08:43:45

Мій тренер завжди просить мене затягнути м'язи черевного преса під час роботи на ділянці АВ. Я завжди плутаюся на правильний шлях, щоб затягнути цей район АБ. Я зітхнув і попер назовні шлунок, роблячи тренування, але не впевнений, якщо це правильний шлях. Може хтось підказати правильний шлях.

+787
xyzakm 31 січ. 2018 р., 10:45:58

Мій інструктор з йоги завжди запитує мене, не стрибати, намагаючись доторкнутися до пальців ноги. Я не можу статично зігнути і торкнутися пальців ніг, не згинаючи коліна. Так що я використовував, щоб підстрибнути вгору і вниз. Але він попросив мене не робити цього, але не було зрозуміло чому. Які думки?

+778
Brandi Cavanaugh Kelsey 23 лют. 2012 р., 11:09:44

Мінімум фізичних вправ

Великих медичних наукових організацій рекомендують мінімум значною аеробного навантаження і деяких силових тренувань тренувань в тиждень. Наприклад, CDC говорить, що, згідно зі свідченнями,

Дорослій людині необхідно як мінімум:

 • 2 години 30 хвилин (150 хвилин) помірної інтенсивності аеробної активності (наприклад, швидка ходьба) щотижня
 • силовим вправам, де на 2 або більше днів на тиждень, що працювати всі основні групи м'язів (ноги, стегна, спина, живіт, груди, плечі, руки).

(Якщо мені буде дозволено помітити тут: рекомендації "швидка ходьба" був підданий критиці за те, що легко переробляються в простій ходьбі. Вони дійсно маю на увазі юркую. Він повинен бути помірно інтенсивним-похід, а не прогулянка.) У будь-якому випадку, рекомендації ЦКЗ продовжити:

Або

 • 1 година 15 хвилин (75 хвилин) сильний-інтенсивності аеробної активності (наприклад, біг або біг) щотижня
 • силовим вправам, де на 2 або більше днів на тиждень, що працювати всі основні групи м'язів (ноги, стегна, спина, живіт, груди, плечі, руки).

Або

 • Еквівалентне поєднання помірної і високої інтенсивності аеробної активності і
 • силовим вправам, де на 2 або більше днів на тиждень, що працювати всі основні групи м'язів (ноги, стегна, спина, живіт, груди, плечі, руки).

Зверніть увагу на розділ на цій сторінці під назвою "для ще більшою користю для здоров'я". Мінімум дійсно мінімальний!

Точно так само, Всесвітня Організація охорони Здоров'я рекомендує:

Дорослих у віці 18-64 років повинні зробити принаймні 150 хвилин помірної інтенсивності аеробної фізичної активності на тиждень або не менше 75 хвилин занять аеробікою високої інтенсивності фізичної активності протягом тижня або еквівалентної комбінацією помірної та високої інтенсивності. Кожне заняття аеробікою повинно тривати не менше 10 хвилин. Силовим вправам, де задіяні основні групи м'язів, слід робити на 2 або більше днів на тиждень.

+699
russell1997 1 квіт. 2015 р., 15:32:01

Це збирається бути довгим.

Насамперед, я хотів би знати, які вправи ви робите для підготовки до переднього важеля. Проблема може бути в тому, що ви приймаєте заходи, які є занадто великими, щоб отримати, де ви хочете бути. Передній важіль досить просунутий, ви можете зробити кілька наборів строгих підтягувань? З лопаткою прибирається? Чи Можете ви провести л-звт принаймні 10 секунд для декількох спроб? Чи Можете ви зробити стійку на руках? (без допомоги)

Причина, чому я запитую такі речі, тому що для того, щоб зробити передній важіль, ви повинні бути в змозі контролювати кожну м'яз в організмі, який необхідний для переднього важеля. Якщо у вас є нижній частині спини болю, я припускаю, що ви або не мають достатньо сил в своє ядро або ви не знаєте, як правильно його використовувати. Не турбуйся про це, я вам гарантую, що 80%+ людей в тренажерному залі не знаєте, як залучити свою основну правильно, вони тільки і вміють робити сухарики.

Я б порадив вам вивчити правильну стійку перш, ніж йти в більш складні вправи, тому що ви повинні бути в змозі контролювати сердечника для того щоб зробити стійку на руках. Це допоможе вам у всіх інших гімнастика рухів.

Те ж саме стосується строгих підтягувань. У передній важіль, вам необхідно лопаткового відводу. Якщо ви не можете зробити це, працювати над цим, перш ніж намагатися впровадити його в передній важіль. Ви можете зробити лопатки підтягування, після цього повний підтягування з прибраними лопатки і після цього включити його в свої тренування передній важіль.

Як тільки ви можете зробити всі ці вправи, ви хочете почати намагатися підіткнути передній важіль, і фільм себе з боку. Найголовніше в виточки переднього важеля полягає в тому, що ваша верхня частина тіла пряма. Поки ваші иррегвойу не прямо під час підтяжки передній важіль, не прогрес в передові виточки.

Як тільки ви можете зробити це, зробити те ж саме додаткові виточки. Не переходьте до наступного кроку, поки ви не можете зробити ідеально попередньому кроці. Якщо ви будете рухатися в наступний крок найближчим часом, ви будете гарантовано мати погану форму, що призведе до можливих травм.

+628
Sudi Barbacoa 6 лист. 2018 р., 18:32:35

Я видихаю через ніс, але вода в ньому, коли я повертаю голову і починаю вдихати. Я думав, що це якось пов'язано з ГРМ, і наскільки я можу сказати є 3 різних моментів, коли можна було зупинити видихнувши:

 1. Прямо перед голові паморочиться.
 2. Голова повернута в один бік і прямо перед носом йде у воду (під поверхнею).
 3. Голова повернута в один бік і прямо після того, як ніс йшов під воду (над поверхнею).

Коли це найкращий час, щоб перестати видихати і чому?

+628
Ben carson 15 вер. 2015 р., 16:28:03

Тепер, через понад 6 місяців я можу поділитися результатами і спосіб мені вдалося досі відновити витривалість.

Нижче наводиться таблиця місячна статистика за останні місяці:

місяць, загальна відстань, середня. темп (хв/км)
12 січня, 61.6 км, 5:38
11 грудня, 86.5 км, 5:45
11 листопада, 43.6 км, 5:47
11 жовтня, 50.7 км, 5:45
11 вересня, 29.4 км, 5:10
11 серпня, 10.0 м, 6:00
11 липня, 35.9 км, 6:11
11 червня, 78.0 км, 6:40
11 травня, у 35,5 км, 7:34

Поруч біг я грав у теніс в літній час, тому відстані в липні, вересні і серпні набагато коротше. У будь-якому разі під час роботи я тримаю пульс між 165 175. Коли він пішов вище 175 я сповільнилося і йшов, поки не дійшло до 165 а потім почав знову працювати. На початку було багато періодів ходьбі, а тепер я можу бігати все тренування без кількох періодів між ними.

Це, як я тренувався і як у мене покращився. Не знаю, чи було це найкращим способом, але тим не менше я задоволений результатами.

+612
pusing ngoding 25 бер. 2014 р., 16:39:16

У вашій конкретній ситуації, я б запропонував піти з останнього, 3х5 рутини або навіть розглядати 5х5 в залежності від вашої здатності. Є багато, щоб бути сказаним робити шпагат але у вашому випадку, з-за ваги поднимаемого і мета бажаючи більше піднімати, що ви зосереджені на робити ліфт на постійній основі з прогресивної перевантаження.

Я також хотів би запропонувати вам змінити Від два рази на тиждень в кожній сесії (де це можливо). Якщо ви дійсно хочете пож ваші цифри присідати до тих потрійна цифра коливається то ви повинні бути навпочіпки майже кожен день, якщо не кожен день (обов'язково хоча б 3 рази на тиждень).

Ще раз, присідання-одне з основних напрямів і потребує доповнення, переконайтеся, що ваш організм отримує достатню кількість їжі. Різка і намагаються збільшити свій присед максимальна вага не ефективно буде працювати.

Палиця з вашої високої планки присідання і зосередьтеся на пауерліфтинг принципи велика вага, низьке число повторень, більше відпочинок.

В резюме: Підступ 5-10 кг, йти до 5х5, збільшити обсяг як мінімум 3 рази в тиждень, присед на початку тренування.

Після того, як вичерпано 5х5, 5 кг підступ і перейти до 3x5 і вести звідти. Ви будете мати силу тяжіння днів, коли його складніше підняти ту ж вагу, що це нормально.

+581
Bengelnatz 5 лист. 2015 р., 04:30:41

При досить простий спосіб оцінки придатності, є різні "шість тижнів" (останнє, що я бачив, було оновлено до семи тижнів) програми, часто відомі їхні індивідуальні імена, такі як "100 віджимань", "200 присідань" і т. д. Все це починається з тесту оцінки на початку, коли ви, як багато, як ви можете це вправу до знемоги, потім перевірте ваші результати на графік, щоб побачити, з чого почати. Самих програм трохи страждає від того, як вони зосереджені лише на одному вправі одночасно з ним було досить важко змішувати їх (повірте мені... я пробував), але оцінку дати вам простий спосіб, щоб визначити, які вправи вам більше дефіцит на (віджимання і підтягування, довелося почати на тиждень 1 або наприклад, але підскочив на 3 тижні на присіданнях, тому що я міг би зробити більше з них).

+545
Sergey Didanov 5 лип. 2019 р., 01:29:00

Я страждаю з округлими плечима і злегка вперед шию з-за поганої постави сидіти і переднього нахилу тазу, який скоротив мій згиначі стегна причиною моєї верхній частині спини, щоб компенсувати гиперкифоза. Я намагаюся виправити все це зараз і одна з речей, які я хочу зробити, це змінити своє положення для сну. Тому що наші м'язи мають властивість адаптуватися до позиції ми тримаємо їх, і я часто сплю на боках з моїх плечей кілька округлий, я вирішив почати спати на спині.

Більш того, замість того, щоб тримати руки з боків, я хотів би спробувати, щоб тримати руки в тому ж положенні, вони будуть при виконанні гірки пристінні, який є одним з вправ, я дізнався хороша для виправлення округлі плечі (тут і тут). У ковзання стіни, п'яти, сідниці, верхня частина спини, плечі, голова, лікті і зап'ястя всі поміщені проти стіни; ковзання руки вгору і вниз, в той час як трапецієвидні і ромбовидні продовжується контракт. (Вперед шиї є наслідком подовженого / слабкі трапецієвидні і ромбовидні м'язи. Тому, зміцнюючи їх, слід звернути подовженість.) Крім того, в нижній частині спини повинен бути в контакті зі стіною, що може бути досягнуто шляхом скорочення м'язів черевного преса. В ліжку, я можу домогтися цього, помістивши пару подушок під коліна, яка вкінці нахиляє таз і вирівнює викривлення в нижній частині спини. (Редагування: будь ласка, див. мій питання тут сплю з подушками під коліна.)

Лежачи на ліжку, я помітив, що якщо я зігнути руки на 90 градусів в ліктях, долонями вгору, з мої зап'ястя над моєю головою (як ніби я збираюся виконати ковзання стіни, але лежачи на моєму ліжку), моя ліва рука починає німіти через хвилину або близько того, а конкретно з моєї біцепса, передпліччя, і частина мого зап'ястя і долоні уздовж великого пальця. Я думаю, що це із-за поганої гнучкості і, як наслідок, погана циркуляція крові. Крім того, ні один з моїх зап'ястях безпосередньо контактує з ліжка (у мене підминати або додати вагу, щоб мої зап'ястя, щоб лягти долілиць; точно так само, коли я виконую гірки пристінні, я повинен натиснути мої зап'ястя до стіни, так як вони не лежать біля стіни, природно).

Я цікаво, якщо це нормально, щоб спати, як це і є оніміння-це те, що буде краще з часом. Більше того, поставивши руки до "положення стіни слайд" овернайт допомогти виправити мою поставу?

+509
DME 28 лист. 2010 р., 15:38:25

Є ряд статей, кажуть деякі згиначі стегна негнучкість призводить до підвищення навантаження на хребет і, отже, викликають біль в нижній частині спини з-за скручування або підйом ноги або навіть присідання. Що я можу зробити як вправа, яка дозволить запобігти спину від травм в результаті виконання цих вправ? будь ласка, запропонувати безпечні вправи, які не потрібен експерт, щоб робити правильно.

Як я розумію хіп-згиначів і розгиначів слабкість несе відповідальність за поперекової активації, але для зміцнення згиначів розгиначів більший тиск прийде в поперековій. Це стає catch39 ситуації.

Посилання

+501
anonymousman21 14 бер. 2018 р., 04:11:50

Коли ви піднімаєте важкі тяги і присідання, все ваше тіло знаходиться під високі стискаючі сили. Стисніть м'язи кровоносні судини, що підвищує гідростатичний тиск у вашій системі кровообігу. Іншими словами, ваш тиск крові різко зростає під час підйому. Організм намагається відновити гомеостаз під час підйому за рахунок залучення фізіологічні реакції, які знижують артеріальний тиск - в основному, випустивши вазодилататори, які є хімічними сигналами кажу гладких м'язів, що вистилають кровоносні судини, щоб вам відпочити. Коли ви закінчите реп, ваші м'язи розслаблюються, і тиск раптово падає, але реакція вазодилатації була активована, і ваш тиск крові шипи вниз на кілька секунд, перш ніж тіло може діяти знову, щоб відновити рівновагу.

Це нормально - не хвилюйтеся. Всі серйозні ліфтери випробував цього, в тому числі до себе. Однак, цей фізіологічний ефект може призвести до запаморочення, а непритомність може бути небезпечний, так як ви можете взяти невдале падіння. Це також причина навпочіпки за стійку. Навіть якщо ви думаєте, що можна скинути вагу, якщо ситуація вийшла з під контролю, ви можете пройти на вершину реп один день, і тоді єдине, що врятує вас від здавлювання є стелаж.

Щоб пом'якшити цей ефект, працювати на своєму диханні. Мати гарне дихання передасть все ваше тіло, включаючи ваш мозок, більше кисню. Він не може зупинити скачки артеріального тиску, але це дозволить вам залишатися у свідомості на більш низький кров'яний тиск. Сильний видих і довго після того, як ви пройдете каменем спотикання на шляху з реп. (Скажімо, в топ-25% від диска). Нагорі, після того як ви закінчите повний видих і, зберігаючи своє ядро і щільно займається, дихати глибоко в грудях і верхній частині живота (діафрагми). Якщо ваше бачення ясно і ваша голова тверда, взяти реп. В іншому випадку, пройти ще один глибокий дихати циклу - не втрачаючи напруженості в животі. Це складно і вимагає практики, але ви можете зробити це. (Це ж дихання для співу, до речі.)

Зверніть увагу, що запаморочення під час реп або тривалий запаморочення після набору, не може бути пояснено цим механізмом. Тільки цієї легковажність на вершині реп або після набору пояснюється це фізіологічна реакція.

+474
Juliet Moreno 6 квіт. 2012 р., 19:15:51

Ексцентричній фазі підйому в класичному складі набирає масу, але є й інші практики, які пропускають практично всі ексцентрикові навчання і виробляти великі маси. Одна група-Олімпійські важкоатлети, які кидають велику частину своїх підйомників. Їм не вистачає маси! http://assets1.tribesports.com/system/challenges/images/000/035/655/original/20130128140347-klokov-complex-50kg.jpg Іншою практикою є ексцентрик-менш додатковими тренуваннями зробили стилів Вестсайд пауерліфтерів. Пропуск ексцентричній фазі може призвести більш загальну роботу б/у як вже зазначалося вище, це найбільш руйнівними. Для одного про те, як концентричність-тільки випустив велику масу (і силу!!!!!!!!) виграш, от взяти від Гленна Pendlay, навчання багатьох кращих важкоатлетів: http://bastardolifters.blogspot.com/2010/03/mass-gain-theory-by-glenn-pendlay.html

+448
azat2002 9 лист. 2013 р., 19:15:29

Спробувати мелатонін перед сном. Мелатонін має тенденцію бути хіт-або-Міс з мого досвіду, люди, яких я знаю, які пробували це були хороші результати чи ні. Ви можете забрати його в будь-якій аптеці, так що це варто постріл.

Ви згадали, будучи втомленим протягом дня, це відбувається навіть тоді, коли ви отримуєте достатньо сну? Ви могли б мати апное сну, стан, який призводить до зупинки дихання уві сні. Апное уві сні постійно йде undiagnosed тому що страждальці не розуміють, що це не нормально протягом дня.

Я почав лікування апное сну на початку цього року і я прийшов сказати без перебільшення, що це було життя змінюється. Більше не заснути за кермом, не більше післяобідня втома і т. д. Я не знаю, якщо це звичайна, але у мене було простіше засипати після початку лікування.

Всупереч поширеній думці, вам не потрібно буде мати надмірну вагу апное сну, хоча це може бути ознакою. Апное сну призводить до збільшення ваги так само, як ваги будуть викликати апное. Якщо у вас є історія депресії, хропіння, або якщо ви не дихати ротом, це також сильні показники.

Якщо у вас є половинка, попросіть їх звернути увагу на ваші зразки дихання, якщо не попросіть вашого лікаря провести дослідження сну. Вони зазвичай проводяться в готелях, це легка, зручна, і не буде переривати свій графік (ти будеш у ліжку в будь-якому випадку). Коли я робив це було прямо поруч з офісом, так що я отримав, щоб уникнути ранкових заторів.

+445
quinestor 9 трав. 2016 р., 02:18:19

Мені цікаво, якщо я міг би брати участь у конкурсах з бодібілдингу без ліків.

Я останнім часом основна увага приділяється м'язовим розмір і розвитку, жорстко, переконавшись, що я не збільшення жиру (і до цих пір він насправді працює, але це дуже трудомістко). Я не супер худий, але я далекий від жиру-який змушує мене думати, що я міг повернути кілька голів, скажімо, у місцевих змаганнях з бодібілдингу.

Я не планую виграти будь-хто, але я знаю, що у мене майже немає шансів на перемогу, коли інші конкуренти майже безсумнівно бути, використовуючи удосконалення, які я не буду.

В принципі, я можу отримати будь визнання в світі бодібілдингу будучи на 100% натуральним? Я не прошу, щоб бути Містером Олімпія-я просто хочу знати, якщо я можу зробити це в будь-якому місці бути 100% натуральним (без ААС, педіатрії, SARMs, клен, prohoromones, або і т. д.) в бодібілдинг/фітнес/статури світі.

+421
Liliya 26 вер. 2015 р., 08:28:41

Що називається "м'язовий вузол" також відомий як "критичний" або "міофасціальні тригерні точки". Вони є з медичної точки зору спірні дрібниці, тому що незважаючи на те, що говорили про так багато, і все обладнання і "фахівців" (на жаль, мені, напевно, доведеться піти саме в лапках) там стверджують, що щоб бути в змозі полегшити їх точні причини або навіть природа невідомі.

Одна з теорій полягає в тому, що вони місцеві, болючі точки в фасції. Фасції-це тонкі, дуже жорсткі, але гнучкі тканини, що оточують м'язи. Він забезпечує відсіків для м'язів, які захищають їх, передає напругу і зменшує тертя. Там, напевно, ще зовсім трохи дізнатися про них. Думка, що ці тканини можуть стати "пучки" або інакше розвиватися "вузлів", які можуть бути вирішені з допомогою масажу або піни прокатки оспорюється.

Інша ідея полягає в тому, що ці тригерні точки насправді є локалізовані ділянки м'язової тканини, які утримують метаболітів відходів. Якщо це правда, масаж і піни прокатки може працювати, допомагаючи розігнати цих метаболітів і покращують кровопостачання, щоб злити їх.

Деякі відомості про визначення тригерні точки можуть бути знайдені тут: https://en.wikipedia.org/wiki/Myofascial_trigger_point

Для ретельного, дуже довго, але дуже цікаво читати, я хотів би послатися на цю статтю. Підлогу Інгрем присвятив величезну кількість часу вивченню болю, залишається на вершині новітніх інформаційних і переробляє його думки та статті, засновані на нових доказів: https://www.painscience.com/tutorials/trigger-points.php

Буде потрібно якийсь час, щоб прочитати це, але це хороше вкладення коштів того часу.

Хоча точна природа м'язові вузли не так зрозумів, є методи лікування, які люди повідомляють успіх. Одним з найпопулярніших є завальцювання піни, форма випуску власної міофасциальний. Болючу ділянку м'язи розміщений на піни ролика, тиск (багато це, як правило, використовуючи більшу частину вашого ваги тіла), а площа і навколишні тканини накочується на. Гідний піни ролика буде тривати довго (не більш дешеві, вони зламаються), вона може використовуватися вдома або в тренажерному залі без допомоги і це, здається, допомогти багатьом людям. Є ще деякі дослідження, які необхідні для про те, як крен ефективно і безпечно. Наприклад, завальцювання верхній частині спини-це добре, але не нижня частина спини. Не згорнути одразу за суглоби, м'язи і зв'язки поруч з ними.

Особисто я не знайшов піни прокатки або розтягування здаватися, що вони приносять значний ефект на короткий термін для мене, що робить мене трохи скептично. Підняття тягарів, з іншого боку, відразу помітні результати (наприклад, будучи в змозі послідовно підняти більшу вагу з прогресуванням навчання) і, схоже, зробив свій організм менш сприйнятливим до деяких м'язах та суглобах я використав, щоб мати. Так що я вважатиму за краще витратити свій час на те, що насправді працює для мене. Ваш пробіг може змінюватись. Звичайно, будучи 31, моя думка з цього питання може бути дуже різним в 10 років або близько того.

+361
noybman 20 лист. 2012 р., 00:00:16

Взагалі ідея верховенства "не сиди після тренування" (і я не медичний експерт, - я не знаю, як діє це), що якщо ви йдете від інтенсивного тренування, щоб просто сидіти і не рухатися взагалі, кров почне басейн у нижній частині тіла. Це дозволить згодом викликати м'язовий біль і додатковий стрес для організму.

На мій погляд, це, принаймні, має певний сенс. Просто як ви не повинні піти з-за підняття тяжкості до зупинки і йду додому, ви повинні також охолонути після інтенсивної кардіо-тренування. Ви не тільки запобігти травми, але ви будете продовжувати пожинати плоди тренувань трохи довше. (Розтяжки після підйому, ходьби, після бігу і т. д.)

+313
Gibsonman2005 5 груд. 2016 р., 19:03:06

Що працював для мене

У мене були болі в спині протягом всієї школи, університету та роботи за рік. Потім, я почав бігати, біль ослабла. Потім я почав підніматися, біль припинилася.

Немає тренажерів або яких-небудь з того, що ізоляція машини, просто повний тіла тренування (станова тяга, присідання, підтягування причиною підтягування були занадто жорсткі). Протягом 3 місяців по 3 тренування в тиждень мені боляче і за 4-5 місяців я не болить. Працює так само допомогли (завершена в минулому році напівмарафон і робили ще в місяць)

Це контр-інтуїтивно, що все тіло буде полегшити ваш біль, так як ви покласти більше навантаження на спину, але це працює.


Ідеї

 • Тягнеться, що мобілізувати спину
  • Google є вашим другом
 • Візьміть гальма кожні 30 хвилин або щогодини протягом 1 хвилини, ходити чи розтягуватися. Піти кави що завгодно, просто рухатися
 • Купіть краще стілець
  • Стілець коліні (підлозі)
  • Йога м'яч
 • Почніть працювати кожен день. Кожен день. 1 годину 30 хвилин, 10 хвилин, 5 хвилин. Не має значення, просто зроби це.
  • Запустити
  • Цикл
  • Походу
  • Ліфт ваги
  • Футбол
  • Баскетбол
  • Волейбол
  • Теніс
  • Batminton
+239
tomcam 19 лип. 2013 р., 12:25:39

Вважати повторення не повинні бути вашим пріоритетом. Втомлює м'язи і використовуючи в повній мірі те, що ви повинні з нетерпінням чекати. Ви зробили не тоді, коли ви закінчите підрахунок, але і вибрати відповідну вагу і зупиниться, коли просто не можу зробити наступний реп.

+227
wip 25 серп. 2019 р., 02:53:57

7lbs здається багато - але я відчуваю, що те ж саме відбувається зі мною, і я пов'язаний, де я перебуваю у моїй "цикл" - так приблизно за 5 днів до місячних повинна почати я вам дуже важким і відчувати себе дуже товстої (підтверджено на вагах) близько 3 днів. Так що я б сказав, що його partyly утримання води, частково гормонального фону (який може грати роль у збереженні води.

Просто не втратити мотивацію або задути, коли ви відчуваєте, як це - триматися на дистанції і мати віру, що це пройде.

+161
Fenici 9 лют. 2014 р., 18:29:16

Є багато причин. Деякі поправні (слабкі щиколотки або ядра) деякі не (анатомічні аномалії стегні ретроверсия наприклад). Я настійно рекомендую бачачи працює тренером або фізіотерапевтом, якщо ви маєте намір продовжувати працювати, або якщо ви плануєте бігом.

У мене є проблеми з цим із-за ослаблення зв'язок і множинні розтягнення та напруження в результаті. Також коліно питань від 18 років "біг через біль" . Чим раніше ви оцінювали краще. Повір мені. Це набагато дешевше, ніж операції.

+54
deckardk 27 квіт. 2015 р., 05:13:16

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil