Як почати ходити в тренажерний зал правильно?

Я роблю деякі вправи вдома протягом досить довгого часу, але я теж хочу почати ходити в тренажерний зал, проблема в тому, я не знаю як робити вправи там, ні я не знаємо, як будь-який з фітнес-інструменти та як їх використовувати. Тренери фітнес-коштують дуже дорого і я не знаю, як почати самостійно. Перегляд відео на YouTube може допомогти, але я не зможу пригадати все, як здійснювати права і всі документи. Що ви пропонуєте?

+129
Aman Sonewane 4 лип. 2014 р., 15:07:48
30 відповідей

Вирвана з контексту, це звучить як типовий "братан" логіка (коли люди сліпо приймати сказане іншими тільки тому, що вони, виявляється сильніше). Однак, ви знайдете інтенсивність визначається по-різному залежно від того, хто ви говорите. Це може означати що завгодно, від просто "дуже важко отримати більш точне значення надано чинності налаштування навчання. Однак, без посилання на статтю, я не можу прямо говорити, що автор мав на увазі.

З силовими тренуваннями у нас є кілька концепцій програмування:

 • Інтенсивність: важкий вага підняв. Краще розуміння точки зору вашої 1 ПМ (1ПМ), як близько до Макс ти?
 • Об'єм: повторень х вагу. В принципі, скільки тоннаж ти?
 • Зусилля: схожий на Тома, але виражена в розрахованих 1ПМ.

В цілому, існує зворотна залежність між інтенсивністю й обсягом. Коротше кажучи, чим важче вага, тим менше повторень ви зможете підняти з нього. Це займе менше часу, щоб підняти короткі набори (тобто меншою кількістю повторень в сеті). У той же час, ваше тіло потребує певну кількість обсягу, щоб змусити його пристосуватися і стати сильніше. Тому управління змінними між відпочинком і тренуванням важливо, щоб стає сильнішою.

Тепер, коли основи термінології закладений, нічого особливого в 1 годину?

Тільки в тому, що чим довше тренування займає більше кортизолу ваше тіло виробляє. 1 година поріг представляється оптимальної вікно, щоб отримати ваш рівень тестостерону без суттєвого збільшення рівня кортизолу. Однак це все-таки припустимо мати півтори години тривалої тренування. Набагато більше, ніж це, і це буде контрпродуктивно.

Робота з важкою одиночному і парному розрядах (набори РЕП 1 або 2 повторень відповідно), ви можете зробити ваші тренування зробити більш швидко. Це може зайняти трохи, щоб оговтатися від тренування, але у тебе, зробив це, і пішов додому.

Стиль навчання Вендлер і зосередитися на одному великому ліфт із допомога кожен навчальний день. Це дозволяє отримати відповідний обсяг і інтенсивність, і тримати тренування близько 1 години в день. Топ-сет на головному ліфт робиться для максимально можливого числа повторень. Ви порівняєте свої зусилля з допомогою розрахунку 1ПМ, так що ви можете відслідковувати ви покращуєте тиждень чи ні.


Перемикання контекстів на хвилинку, коли ви маєте на увазі фізичну форму, інтенсивність набуває дещо інший сенс. По суті, це те, як важко ви працюєте. Висока інтенсивність інтервальних тренувань є періоди часу, коли ви робите ваш максимальних зусиль з короткими періодами відносного спокою. Ключ до інтенсивності полягає в тому, що максимум зусиль.

Ви можете стати набагато більш ефективним з вашим кондиціонером, можна запхати 1 годину кардіо стійкого стану в 12-20 хвилин ВИИТ з аналогічними перевагами. Компроміс довгострокові витривалість, і кількість спалених калорій. Табата тренування - один приклад ВИИТ протокол, який триває 4 дуже напружених хвилин, але дає багато хорошого.


Одним з факторів, що багато люди навчання забувайте думати про кількість відпочинку між вправами і між підходами. Чим довше ви чекаєте, тим більше відпочив ви отримуєте (в крапку), але чим довше ви тренуєтеся приймає. Чим менше ви відпочиваєте, тим більша втома накопичується. Це додаткова втома посилює відчуття напруженості. Один спосіб дивитися на це більше втома накопичується, тим менше ваш 1ПМ для цього рівня втоми.

Знову ж таки тут потрібно дотримуватися баланс. Тренування у втомленому стані, може призвести до втрати герметичності, фокус, і може збільшити ризик отримання травми. Ніколи не дозволяйте собі йти так далеко, щоб вплинути на вашу здатність виконувати вправу з правильною технікою. Однак, граючи з цим таймером інше-це ефективний спосіб збільшити акцент у тренуванні та обсяг вашим м'язам потрібно адаптуватися і зміцніти.

+943
jimiyash 03 февр. '09 в 4:24

Це залежить від налаштувань ради студмістечка. Приємно часто мають:

 • Кампус дошки на звисати з дерев'яними решітками під ноги.
 • І різні набори ручок. Найпростіший дуже позитивна і найважча, напевно, не має нічого, щоб обернути пальці навколо взагалі.

Ламелі допомогти вам зменшити вправи, так що ви не повинні робити їх безногими. Так що ви можете почати використовувати їх прямо зараз.

Тоді ви дійсно просто робити шаблони. Починаючи з обидві руки на одній сходинці:

 1. Одна рука вгору, матч, іншою рукою. Перейти якомога вище, не забуваючи мати достатньо енергії, щоб повернутися вниз. Повернутися в зворотний шлях. Одну руку вниз, матч, інший вниз.
 2. Одна рука вгору, матч. Перші руку вниз, матч. Повторити.
 3. Тримайте одну руку на одній сходинці. Перейти на протилежну руку вгору на одну сходинку. Продовжуйте рух тією ж рукою до тих пір, поки ви не можете піднятися вище. На свій ліміт, відрізали ноги, а потім покласти ноги назад на одну сходинку. Відповідати вашої верхньої сторони, з нижньої сторони безпосередньо. Зробити іншу сторону.
 4. Досягати однією рукою як можна вище. Потім кампус вниз з тієї ж сторони, поки ви не відповідати на початковій щаблі. В іншої сторони.
 5. Багато ідей і викрійки ...

Тоді ви можете просто додати варіанти, як вам краще. Наприклад, з першим малюнком, піднімемося ще на 2 сходинки або піднятися в зразок 1 - 2 - 3. Коли ти ще сильніше, ходити безногі.

Хороший ресурс є книга "дай Крафт".

Крафт по-німецьки сила або влада.

+909
Louise Joyce 16 бер. 2017 р., 18:39:23
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Це може бути те, що ви отримуєте вашу нижню частину тіла у формі, з акцентом на аеробні, а не верхню частину тіла - різниця між робимо стрибки/біг і віджимання полягає в тому, що ви використовуєте верхню частину тіла груди, руки, спина. Схоже, вам потрібен повний план тренування тіла і той, який включає в себе силові тренування, щоб збільшити силу, а також вашу витривалість. Включають все необхідне: присідання, станова тяга, жим і накладні пресів. Почати світло і працювати ваш шлях вгору. Мета робити віджимання на певну дату. Не здавайтеся і удачі.

+902
chunsj 12 груд. 2013 р., 11:31:00

ну, напевно, найкраще, що ви можете зробити, і я роблю це, щоб тримати в умі ваші цілі я відвідую кожні вихідні моя мама і вона любить готувати речі, які не зовсім безпечні, що я роблю, я обмежую себе і намагаюся взяти здорову частину того, що вона готувати (курка, брокколі і т. д.).

коли я не можу застосувати свою дієту для відпочинку або різних circunstancies я застосувати це до себе:

"якщо він зростає або ви можете вбити його, ви можете записати його "

+837
Didac Perez Parera 15 лип. 2019 р., 10:18:37

Ви повинні відповісти собі на це питання, як добиратися до неї, яка ваша мета? (це питання на твоє питання, взятий з великої Ден Джон: http://www.t-nation.com/free_online_article/most_recent/figuring_out_your_life_and_lifting_goals)

Ви більше зосереджені на кардіо? чи сила? Чого ви намагаєтеся домогтися? Виходячи з вашої реакції, можна визначити, що робити в першу чергу - перше, що потрібно зробити те, що є найбільш важливим для досягнення ваших цілей....де ви зосередити свої енергії.

+835
BalthaZar 21 січ. 2014 р., 21:22:40

Сьогодні я помітив, що коли я сиджу ось так:

Sitting cross legged https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Sitting_on_a_chair_with_legs_crossed_in_swimming_shorts.jpg

Моя ліва нога йде комфортно на всьому шляху вниз, але моя права нога не. Він не піде вниз повз 45 градусів, якщо не розтягується. Чи означає це, що право згиначі стегна напружені, і це може викликати невелике пошкодження заднього м'яза стегна і литкові м'язи?

Що тягнеться, я повинен працювати на це? Я пробувала основним сухожилля натягується без успіху.

+823
avatarhzh 25 лист. 2010 р., 17:08:25

Я 5'9", 158. Планую пролити 10 фунтів жиру і отримати м'язи. Я сподіваюся отримати у відмінній формі. (Я вже в формі, але я прагну до різатись!)

Мені цікаво, що я повинен з точки зору мого співвідношення білків, жирів і вуглеводів?

Я взагалі їм близько 1500 калорій в день.

+814
user41648 24 бер. 2018 р., 02:35:59

Я дуже хочу почати або 5х5, але я турбувався про те, як збалансувати це з моєї іншої фізичної діяльності. Я знаю, що відновлення є ключем до успіху програми.

Фон

Я Fit жінка у свої 20 років. Моя мета-побудувати кращу базу функціональної сили, але у мене немає божевільного прагнення підніматися. Я початківець боксер відпочинку і завзятих давній кінного спорту, так що мої тренування повинні відповідати тих спортивних цілей.

Ось запропонований графік.

 • Сонце: ядра (~30 хв)

 • Пн: коробка & інтервалів (~60 хв)

 • Вт: Або

 • СР.: ядро (~20 хв)

 • ЧГ: Або

 • Пт: коробка (~50-80 хв)

 • Сиділи: Або

Обсяг основних робіт необхідна для моєї їзди. До цих пір я використовую ті дні як "відновлення", хоча і досить складно, ці тренування більше не носити мене. Бокс-це складна суміш з ланцюга кондиціонування і фактичний пунш роботи, але я звик до нього.

Цей графік вже не "тренування", чим я зараз займаюся (і я буду падати стаціонарного кардіо і гантелі робота, що тепер я розумію, що трохи безглуздо), але все-таки цікаво, якщо там не вистачає відновлення.

Питання

 1. Це розклад нерозумно?
 2. Чи повинен я відмовитися або двічі щотижня у світлі всіх цих заходів?
 3. В даний час, я також роблю багато віджимань і підборіддя-до роботи кожен день (в основному мастило ПАЗ) і не впевнений, як поєднувати, що з цим вже досить насиченим. Це було б божевільним, щоб додати віджимання і підтягування до-небудь? Я повинен чекати, поки мене влаштовує моя сила в цих вправ для початку або? 3.
+753
thekidder 1 жовт. 2016 р., 03:42:02

Мені 18 років і Моя нижня частина тіла ширше, ніж верхня частина тіла .коли я одягнена моя сорочка виглядає коротше, ніж мої штани і мої стегна ширше, ніж мій вибір. Моя груди 36 дюймів живіт на 39 дюймів база 41 дюймів І мої стегна 42inches Будь ласка, допоможіть мені, я перебуваю в глибоких глибокий проблему... Спасибі☺

+749
Amp63 11 черв. 2017 р., 04:13:07

Базова планка (як правило) досить легка вправа. Це в основному із-за його ізоляції тримати, а також добре підтримують положення тіла. Якщо ви можете тримати планку більш ніж на хвилину, то ви повинні перейти до більш складним варіацій планки.

У вас є два варіанти, які будують один одного за відхилення дошки. Спочатку позиційні варіації. Це включає в себе бічні планки, собак, птахів, одноногий дощок, одна озброєна дощок, висячі дошки (звичайні дошки, призупиняючи верхньої частини тіла, тримаючись за що-то головою), і багато іншого. Наступний варіацій Планк-динамічна планка. Це включає в себе крос-коліно дощок (і тієї ж сторони, варіації), бічні планки косою хрускіт, похідний дощок, альпіністів, і більше. Відкачування колесо Ab є, можливо, варіації планки теж. Є багато варіацій планки там. На YouTube було б хорошим місцем, щоб знайти ці показали.

Ще одна річ відзначити тут свої подовжені часу відпочинку. Основні м'язи швидко відновлюються, вони дійсно не потрібно більше однієї хвилини між сетами. Навіть 30 секунд-це багато, і якщо ви послідовно робити досить різних варіаціях, то немає часу відпочивати між ними є необхідним, за винятком, коли ви досягаєте м'язового відмови.

+744
Patrick Jeuniaux 12 черв. 2011 р., 15:06:44

Я веб-розробник, і мені доводиться працювати більше 10 годин на день. Так що на мій погляд найкраще робити для будь-якої роботи, реєстрації або тривалих періодів навчання приймає невеликі перерви, як 5 хвилин через кожні 1 годину або близько того, щоб зробити деякі динамічні розтягування або переміщення в цілому.

Наприклад, в моєму випадку, я можу прогулятися, трохи розтягуючи, особливо для моєї спини, плечі і ноги, і навіть піднімаючись по сходах протягом приблизно 1 хвилини і я знову.

+727
tuze 28 жовт. 2016 р., 11:20:36

Я теж інженер-програміст, зараз середини/кінця 30-х років. Хоча на відміну від вас, я був активний протягом всього мого життя (в основному, як плавець, але вага підготовки на І-офф протягом 15 років).

По-перше, я не думаю, що плато ти описуєш, це взагалі рідкість. Закон спадної віддачі означає, що темпи прогресу ви робите йде від негідних, щоб відповідати зменшиться довше ви тренуєтеся. Це часто змушує людей (включаючи мене) відчувати смуток, коли ви ставите в таке ж зусилля і не бачачи еквівалентні результати.

Коли ви говорите, що ваші "трицепс відмовляються рости", як ви визначити це? Використовуючи сантиметрову стрічку, щоб відслідковувати розмір своїх руках? Або на скільки ви можете підняти? Якщо це друге, скільки різних вправ ви використовуєте?

Кілька хороших трицепсів вправи я б включити в 3-місячний строк:

 • Тісне зчеплення жим лежачи.
 • Надземний кабель розширення трицепсів.
 • Діпи
 • Дробарки черепа (лежачи на лаві, і роблю гантелями або штангою розширення над головою)
 • Кабель pulldowns (різної мотузкою, плоске адвокатське стан, одиночний рукоятки і кутові-бар)
 • Кабель або гантелей відкати.

Деякі вправи, такі як кабельні pulldowns, ви можете піти так важко, перш ніж вагу, який ви можете тягнути обмежується вашої маси тіла (ти ефектно піднімаючи тіло вгору, а не тягне кабель вниз). Це де такі речі, як закрити-ручка стенд може допомогти, і накладні розширень, де ви не зможете все одно підняти ту ж вагу.

Для мене, я намагаюся все одно тиждень кожні 10-12 тижнів, щоб мої суглоби і сухожилля, відновити - часто повернутися ще сильніше, ніж до перерви.

З точки зору живота жир, ви застосовуєте будь-які кардіо у вашому повсякденному житті? Хоча тренування ваги підняти ваш серцевий ритм (якщо він досить інтенсивний), він, ймовірно, не для спалювання жиру на його власних достатньо. Якщо вам не подобається кардіо, спробуйте просто робити в 1 км швидкого бігу на біговій доріжці після кожного тренування - це займе всього 5 - 10 хвилин, але це буде зробити деяку різницю.

Якщо ви хочете бути більш науковими про це, почати відстежувати Ваші макроси (вуглеводів, білків, жиру) Споживання і прагнути до 40/40/30 відношення, або навіть 40/40/20 якщо ви можете стояти буде, що з низьким вмістом жиру.

+667
Rodzy 25 жовт. 2010 р., 04:51:04

Я отримав травму коліна ще в липні, що у мене був друг (він фізіотерапевт) показати коротко. Його діагноз був, що я страждав або незначний розрив Mcl, або, можливо, незначного розриву меніска.

Я працюю на ньому і він майже повернувся до нормального життя, незважаючи на викликає у мене деякі неприємності у разі сильного впливу на повністю витягнутої нозі, або з надмірної сили прикладені до зовнішньої сторони коліна. (В тих випадках, після 30 сек / 1 хв іншому я 100% тому).

А поки я займаюся будь-якого роду фізичних вправ, я знаю, з залученням ноги в цілому на додаток до намагаючись схуднути (бути трохи більше 90кг не допомагає), я хотів би зосередитися більше на укріплення в першу чергу м'язів, зв'язок і сухожиль навколо коліна, щоб запобігти майбутні травми, а також уникнути надмірного навантаження на травмовану ділянку.

Який вид тренування мені зосередитися? Тіло-фізичні вправи і біг краще, ніж в тренажерному залі, їзда на велосипеді, плавання і т. д., в силу логістичних причин.

+580
antrecalba 17 черв. 2011 р., 12:56:21

Отже, ми вже знаємо, що штанга присідання пакет на більше маси, чим присідання повітря; ніякої таємниці немає. Але я задумалася про роль, яку телят грати в обидва. Я чув, присідання повітря передбачає мінімальне використання литок, а присідання штангою підкреслити їх багато. Це правда; і чому б це? Це просто з-за зайвої ваги?

+578
Ignorant 18 трав. 2018 р., 03:14:29

Я в хорошій фізичній формі, регулярно займатися спортом і навчання капоейре близько року. Хоча техніка, безумовно, є частиною його, я до сих пір не можуть надерти більше, ніж висока талія з армадою або Queixada (словник термінів). Я відчуваю напругу під час удару в мою талію та стегна. Які вправи на розтяжку або іншими методами я можу робити з вихідним, щоб допомогти отримати мої стусани вище?

+552
Devdas Bhagat 4 лист. 2011 р., 17:34:51

Як JJ посилання в коментарі, які мають високий рівень тестостерону не призводить, щоб легше культуризму. Коливання в межах норми, як видається, не надає особливого впливу на формування м'язової маси. Однак він може вплинути на рівень жиру.

Фактичний досліджень за платний доступ, але реферати можуть бути посилання на цитовані дослідження в даній статті.

Також, ви стверджуєте, що "але з більш низькою жиру, природно". Незрозуміло, чи ви маєте на увазі з допомогою природних методів (ніяких наркотиків) або, що "природно потрібно менше жиру", що посилається на хлопця на фото. Цей хлопець у 5-10% діапазон жир вже про низьку здоровим, рівень підтримуваного жиру.

Нарешті, ваші твердження про слабкість одного тижня, сильний наступний, і будинок менш, ніж 6 кг м'язів в рік вказує на щось не зовсім правильно в харчуванні або тренуваннях. Розробка релігійно не автоматично переводити великі прибутки, якщо ви робите це осмислено. Заява "я додав в мої кучері протягом останніх 2 років 10-15 фунтів, але застряг на 13.5 дюймів" особливо показовий. Збільшити на 10-15 кг в 2 роки в принципі нічого.

Замість того, щоб йти на приводу свій високий рівень тіста, поставити питання з повною делімітації вашому останньому місяці тренувань, відпочинку та рівні продовольчої. Це буде набагато більше показовий, ніж результати гормонального дослідження. Якщо ви не відстежуєте, то ви не "релігійні" про роботу, ти просто той, хто ходить в спортзал.

+519
Navistodor 13 жовт. 2013 р., 01:00:43

Я 30yo (183 см, і 101 кг) чоловіків і я почав тренування в тренажерному залі близько 4 місяців тому. У мене теж є дієтичне (тобто для мене 2200 калорій - але зазвичай я не ходжу за 1800 коеф. у день). Я починав форма 113 кг (так що я вже втратила 12 кг, зараз в перший місяць я застрягла з вагою), але мій ІМТ все ще показує мені, що я товстий. Мені потрібен ідеальний план тренування для:

 1. Тримати втрати ваги (але тільки сало)
 2. Продовжуйте будувати стискати м'язи (набрати м'язову масу)

Я з усіх сил намагаюся зробити 3 рази в тиждень в тренажерний зал на 1 годину (я не можу отримати більше з-за роботи і сім'ї), так що я повинен зробити деякі додаткові вправи, в будинок.

Може хто-небудь мені поради (в контексті двох моїх цілей зверху):

Які вправи потрібно робити в тренажерному залі, а які будинки, щоб заповнити мій план?

+512
Nirav oddeven 13 жовт. 2019 р., 07:08:08

Відсутня система навчання, яка працює для всіх, але я, як правило, робити, та, яка працює для мене, щоб зробити три набори дощок в день. Використовуючи таймер, утримуйте планку протягом хвилини (або близько 10 секунд менше, як довго ви можете залишатися), а потім інші. Дізнатися про те, скільки відпочивати, потрібно і працювати ваш ядро рівномірно, зробити стороні планки (як показано тут) на лівої, а потім правої сторони протягом половини часу, ви робите вперед планка. Ви можете вибрати, щоб повернутися до дошки відразу після твоїй стороні дошки, або нехай ваші основні відпочити і зробити це пізніше в той же день.

Я буду намагатися робити три підходи в день, два або три дні поспіль, перш ніж приймати в день відпочинку, щоб дозволити вашим м'язам ремонт. Після того, як одна хвилина планка стає легше, спокійніше приростити, як довго ви залишаєтеся, або виклик собі з варіацією планки (як показано тут).

Свого страху опинитися в лікарні, це дуже малоймовірно, що дощок буде вітер тебе туди. Помірний дискомфорт-це добре , а робити планку: це означає, що ваші м'язи працюють. Навіть якщо ви спробуєте тримати її дуже довго, найстрашніше, що може статися, - це ваш основний "схлопывается" (видача) і закінчуючи лежачи на землі. Якщо у вас є сильна біль протягом кількох днів, не повинно бути жодних причин для паніки з дощок.

Удачі у ваших тренуваннях!

+435
Prof Sunny Chinenye 19 груд. 2019 р., 03:31:48

Травми хреново і він не може вилікувати досить швидко. Дайте йому повністю вилікувати, необхідно буде хоч мати терпіння.

В першу чергу - і так, я зануда, ведмідь зі мною - звернутися до фахівця. Похід до лікаря ніколи не втрачений час, навіть якщо він просто говорить вам, щоб сповільнити. В гіршому випадку вам дуже боляче і нічого не робити може привести до набагато більше проблем. У мене кілька років тому зламаним пальцем. Я не отримати його подивився, і я не можу рухатися зараз, а також інші мої пальці.
Слухайте спочатку з вашим лікарем. Якщо вам не подобається те, що він говорить ви отримаєте друга думка, якщо ви повинні. Але не думайте, що ви краще знаєте, що у вас не буде.

Тепер легкі травми, не вимагають втручання фахівця, я б слідувати деяким простим правилам: не вправу, поки ви не повністю зажила. Ретельно розминатися і робити роботу не з легких', швидше за все, ви будете перестаратися. Намагайтеся не використовувати пошкоджену кінцівку в повсякденній діяльності стільки ж (не ходити на роботу з вывихнутой щиколоткою). Також, якщо ви сумніваєтеся, не думайте, що ви вже зцілені. Краще бути безпечним, ніж шкода, так як не до кінця залікованою травми можуть стати так само погано, як у перший день.

Нарешті, деякі речі ви можете зробити, щоб, можливо, допомогти і прискорити одужання:

 • Харчуйтеся правильно: не дієта. Ваше тіло потребує відновлення речі, не позбавляйте його будівельних блоків.
 • Сну достатньо: відновлення найбільш ефективно під час сну. Спробуйте отримати принаймні вісім годин в день, бажано більше. Якщо ви не можете керувати, що післяобідній сон може бути варіантом.
 • Намагаюся не хворіти: грип буде найбільш виразно не прискорить процес вашого одужання. Триматися подалі від тривалих прогулянок під дощем, митися з відкритим вікном і т. д. Звучить безглуздо, але це сталося зі мною один раз, не смішно.
 • Медицина: ось питання з приводу ібупрофену та його вплив на загоєння. Він теж зачіпає і інші медичні препарати. Завжди консультуйтеся з кимось, хто знає, перш ніж хоч щось, свої речі (лікар, провізор).
+313
Diddyman 6 черв. 2013 р., 01:39:21

Я почав бігати пару місяців тому. Мені 27 років, середнього росту і нормального ваги. Однак здається, що не важливо, як повільно я біжу, мій пульс швидко піднімається в зону максимум зусиль 170-180.

Мій лікар оглянула мене, перш ніж я почав, і я нещодавно була взята ЕКГ - все було нормально.

Після того, як я навчився бігати трохи швидше, ніж прогулянковим кроком (це складно!) Я можу тримати HR в 170-175 і бігати протягом 45 хвилин або близько того.

Це я просто дуже втомився? :) Це, швидше за все, покращиться, якщо я продовжую працювати в цій зоні? Я не можу бігати повільніше, і швидка ходьба з тією ж швидкістю повертає мене год 125, який я також не відчуваю, що покращить мою придатність, якщо робити по кілька годин на день.

+295
luochenhuan 21 бер. 2013 р., 07:27:01

Я бачив багато відповідей на подібні питання, що, мовляв, "добре для розминки або маленьких м'язів, але не підходить для отримання маси в більш великі м'язи". Ха-ха, чувак, зробити деякі реальні ваги.

Мені здається, що ці відповіді припускають, що ви використовуєте один убогий оркестр, на зразок тих, які вони використовують для фізичної терапії. Так, для тих, однієї смуги, опір суспільства.

Але для інших типів колективів, де ви можете підключити стільки смуг, як ви хочете на одній ручці або в бар, потенційні опір буквально необмежені.

Наприклад, базова сила набір горила можемо дати вам максимальний опір 200+ фунтів. Ви зараз керлінг 350 на одній руці? Ну, в такому разі, купіть два комплекти і поєднувати смуги з обох. Або купити один з найбільш великих наборів, який йде в 700+ фунтовом діапазоні. Ти жиму 900? Потім придбати два з цих комплектів і комбінувати.

Еспандерів bodylastics також продає комплект із загальним опором в 400+ серії.

Чому б клавішею 250 проти сили тяжіння буде різною, ніж натискання 250 проти гуми? Чому б 250 фунтів тяжкості наростити м'язову масу, в той час як 250 фунтів гума буде просто "зігрітися?"

Якщо вам не вистачає реп на провал з обох, то розумно припустити, що ефект зростання м'язів буде схожий.

І якщо пауерліфтери ставлять у будь-якому випадку з гумок на жим штанги для поліпшення кривий опору у верхній частині руху, то він починає звучати як 250 фунтів гума краще, ніж 250 фунтів свинцю, для початку. Ви знаєте, якщо ви повинні додати гуми призведе до поліпшення, чому б просто не використовувати гумові?

+229
Bethuel Zem Rockville 18 серп. 2015 р., 17:07:36

Я сумніваюся, що ці стенди призначені для того, щоб бути фактично використані з обтяженням, яке зазначено виробником. Я припускаю, що виробник тільки етикетки з вагою можна ставити на них, не порушуючи їх.

Я використовую варто порівняти з тими, у вашому зображенні, коли я відвідую моїх батьків, вони мають важкий диск на дні замість розширення. Припускаючи нормальний backsquat, де ви крок назад після підйому бар з шафи, небезпека полягає в крок вперед, коли ви закінчите підхід. Ви, певно, втомились і повністю не здатний контролювати крок вперед, ви щасливі, щоб просто грюкнути Ваг на стенді. Хоча це не як це повинно бути, я думаю, це трапляється з усіма час від часу.
Я навіть не великий - 173см / 5'8 - і навіть з малими вагами - я стикався з такою проблемою, навіть з порожньою бар (10 кг в моєму випадку) - ці стенди рада трохи назад. Чим вище вага розташовується і чим більше пластин, тим обережніше ви повинні бути, як важіль досить великий, при присіданні високу планку.

Це, ймовірно, безпечніше використовувати інше обладнання, якщо це можливо, проте це залежить від ваших цілей теж. Якщо ти не хочеш займатися пауерліфтингом (або приріст сили, програми) і продовжують підйом у нижній частині діапазону, ці стенди можуть бути в порядку, щоб купити, особливо коли тільки починаєте або мають обмежений простір.

+223
liugensite 9 черв. 2015 р., 05:38:02

У нас є тонни варіацій присідання в роботу квадрицепси і сідниці, але я ніколи не бачив безкоштовні вправи дійсно працюють підколінні сухожилля. Схоже, жижки ізоляція можлива тільки на верстаті для згинання ніг. Машини не працюють стабілізатора м'язи, таким чином, зміна ваги буде більш повним.

+208
user223566 29 серп. 2019 р., 13:28:37

Я припускаю, що ви робите фрістайл.

Не бачачи вас, я припускаю, що у вас є форма, та/або достатньо повільно, що ви не в змозі створити "носова хвиля" ефект з водою; над головою спалахує трохи, щоб дати вам простір.

Коли ви дихаєте, ви хочете, щоб повернути голову в бік і злегка притисніть підборіддя до плеча. Як кажуть, вода повинна лист над головою таким чином, що залишає вас в кишені повітря, щоб дихати.

Наскільки, коли я взагалі почала дихати через рот і ніс, як моє обличчя починає виявлятися досить рано. Іноді я отримую трохи води в мій рот, але це просто природа плавання. Я почала дихати, як тільки моє обличчя знову під водою.

Ви не скажете, як довго ви були плавання, але я підозрюю, що це в основному форма,/випуску ГРМ, і що потрібно зробити інструктором, щоб показати вам техніку. Все просто як тільки ви отримаєте його, але це не так інтуїтивно просто вміти робити.

+172
jonathan Veremis 15 бер. 2013 р., 07:07:04

Я не зміг знайти жодних досліджень, спеціально орієнтованих на навпочіпки рутинну проти іншої групи м'язів рутини, так що деякі з цього висновок. Я б теоретизувати, що присідання є місця в Прем'єр-вправи просто тому, що вони є одними з найбільших, сильних м'язів в тілі, тому вони мають найбільший загальний відповідь. Це частково підтверджується у деяких дослідженнях, порівнюючи чоловіків і жінок, або молодих/старих людей на ті ж дії протоколу, який може бути обумовлений, як правило, менший розмір м'язів між представниками різних підлог/віків.

Ось дослідження, які я прочитав, які також свідчать, що більш високі повторень з меншою вагою/інші (тобто більш загальної роботи, ніж максимальне, найбільш порівняти 5 повторень з 3 хв. проти 10 повторень з 1 хв відпочинку, близька до максимальної і 70%) виробляється вище відмінності в сироватці крові гормонів. Ніхто, однак, конкретно присідання порівняно з іншими вправами.

Чоловіче і жіноче порівняння

Молоді і літні чоловіки

Спільна робота відмінності

Жінки вчаться тільки

Макс 70% роботи у тренованих спортсменів

+146
KS TY LR TrustNone 14 лют. 2018 р., 07:24:29

Я займаюся Вендлер 5/3/1 близько 6 тижнів (2 цикли) і мені дуже подобається. Я піднімаю 4 днів в тиждень. Для допомоги, я стежу за нудний, але великий шаблон.

Foodwise, я веду своє домашнє мас гейнер (на підйомно днів), який складається з наступних інгредієнтів:

 1. 2 мірні ложки протеїнового порошку (240kcals)
 2. 2 склянки молока (300 ккал)
 3. 1 стакан вівса (300 ккал)
 4. 2 ложки мигдалевого масла (200 ліцензій)

Кожен день я споживав приблизно 2500-3000kcals.

Моє питання: моя вага виріс приблизно на 4 кг з початку 5/3/1, і я помітив, що я набрав трохи жиру. Я повинен зменшити мою споживання калорій? Я питаю це тому, що я боюся, що моє зниження мій споживання калорій, я можу втратити міцності. Хто-небудь на 5/3/1 з подібною дилемою?

+122
joshua jones 24 квіт. 2010 р., 04:14:36

Я біг у Вібрам КТОС близько року. Мені вони дуже подобаються, але вони не всі. Біг на бетонних тротуарах дуже ріже слух - у мене є глибокі запалення окістя.

Асфальт краще, я відчуваю, що це не страшно за мої суглоби, хоча це лише відчуття, а не емпіричні. У будь-якому разі це спірний для мене, тому що мій Vibrams дійсно почала світитися, коли я почав бігати стежки.

Я думаю, що трохи нерівні земляні роботи ваші м'язи по-різному, і мені подобається бути в змозі відчувати землю під ногами.

це не працює конкретно, але шукаю недоліки в цілому: як тільки я комусь допомогла рухатися протягом всього дня носити мій Vibrams і, мабуть, мої нігті були занадто довгими. Це виявилося вкрай незручно після чотирьох годин.

також... дуже рідко я буду носити їх, і раптом розумієш, що вони випускаючи жахливий запах. Що не є ідеальним. Мої легко чиститься, хоча я кинути їх в пральній машині з невеликою кількістю миючого засобу і потім сонце висушити їх. Працює надійно.

+105
Aryan Pandey 16 лют. 2017 р., 22:40:35

Я б сказав, опір повітря буде майже тут недоречні, що ми вплинуть на багато більше кроків для коротких (спринтерських дистанціях), де, ймовірно, більш високі люди в перевагу, але в іншу сторону, ростової приходить з ціною, меншою економічній перспективі, тому їм буде набагато важче тримати обороти на далекі відстані.

Деякі цікаві відомості тут, де я витягнув цю цитату:

Висота хіти економіки

Говорячи про економіку, мама, напевно, не згадав, що чим вище ви знаходитеся, тим більше нещасним (що нещасні, а не скупий) вашу економіку. Але - це правда. Оскільки висота збільшується, це коштує більше, щоб працювати в певному темпі, навіть якщо ціна виражена в кілограм ваги тіла. Дослідження у Франції підтверджує це (вплив підготовки, статі, віку і маси тіла на енергетичні витрати на біг, Європейський журнал прикладної фізіології, тому. 66(5), стор 439-444, 1993).

Чому б це бути правдою? Аналізуючи ситуацію, мама б сказати, що кісткова маса зростає експоненціально, а не лінійно, як функція висоти, що означає, що вище бігунів як абсолютно, так і відносно важкі кістки, порівняно з дівчатками. Це витрати на енергію, щоб тягнути ці кістки, так що провали економіки. Не дивно, що більшість світового класу марафонці, як правило, відносно невеликі цифри. Звичайно, відсутність економіки не турбувати спринтерів, кращі з яких, як правило, досить високий. Їх мета в управлінні-це збільшити потужність, не турбуватися про збереження мілілітр кисню тут і там, і максимізації влади, як правило, означає, довгими кінцівками і рельєфними м'язами.

+91
user63614 30 серп. 2015 р., 13:39:50

У найширший м'яз спини розгинає плечовий суглоб - значить, це приносить лікті зверху, щоб поруч з тілом. Коли ти тяги, найширші, дуже важка робота, тому що треба тримати планку ближче до тіла. Якщо ваша форма правильна, Лата буде сильно постраждали.

Якщо біль, яку ти відчував, м'язи горять, а не що-небудь пов'язане з травми, це нормально. Але, можливо, бар трохи занадто далеко від вас на початку руху. Спробуйте встати на позиції тієї частини ніг, де ваші шнурки під бар, і ваш Син чіпає небагато. Переконайтеся, що ваша спина пряма і верхню частину спини щільно. Ви не "потрібно" робити якісь вправи, а станова тяга-це відмінний приклад, тому що він працює величезна кількість м'язів.

Щоб відповісти на ваші запитання:

 1. Станову тягу зазвичай класифікується як вправу знову, хоча я б сказав, що це буквально "спина вправа" тому що вона працює кожен м'яз на задній частині вашого тіла від ніг до голови! Все там отримує добру прочуханку. Але я ніколи не скажу, що це вправа ногу, або на формуванні ніг. Причина, головна вантажники спинного монтажників (нижньої частини спини), сідниці і підколінні сухожилля. Тільки стегна дійсно частину ноги, і вони могли б бути краще з румунською тязі, наприклад. Немає жодних сумнівів, станову тягу дасть вам потужні стегна, але це в основному буде дати вам великий спині.

 2. Ви не. Ремінь тут, щоб тримати весь ваш основний жорсткий, але ви можете зробити це на свій власний. Якщо ваше ядро не жорсткий, ви могли б отримати грижу. Але вам дійсно потрібно піднімати важкі ваги для того, щоб це сталося. Я ніколи не використовую пояс собі.

+78
user34996 22 вер. 2019 р., 09:32:06

Кілька речей, щоб розглянути:

ти не так гарний у тенісі, як і ваші друзі. З особистого досвіду, мій батько може протерти підлогу зі мною, коли ми граємо в теніс. Коли ми регулярно грали, він був у середині 60-х років, мали сидяча робота за все життя і грав по годині раз в тиждень. Я був у середині 30-х років, ходжу в тренажерний зал і побігати, і зазвичай їжджу не менше 4 годин на тиждень на велосипеді на моєму коммутіруют. Коротше, я підсів на тонкі і вважаю себе досить хорошій формі, але я ніколи не зможу перемогти його. Почасти це від життя від гри (і так знаючи тактики), і також з більшою ефективністю пересування: він може мати менше енергії, ніж мене, але він буде витрачати їх більш розумно. Ви могли б піти і зробити багато інтервальних тренувань і все ще знайти, що ви боролися з тенісом, тому що ви не достатньо зробили спорт конкретним руху.

Коротше, якщо ви можете служити туз кожен раз, коли перерву або служити залпом кожний раз, аеробні нічого не значить.

можна тренуватися набагато важче, і більш ефективно 12 хвилин звучить як довго вправа на високій швидкості. Для мене, це звучить занадто довго; ти жертвуєш певної інтенсивності для тривалості, яким (з урахуванням ви можете подорожувати пішки протягом декількох годин) не є оптимальним. Замість 12 хвилин, як складно, як ви можете, спробуйте зробити хвилин так складно, як може, півхвилини на легке відновлення темпі, ще хвилину жорсткий, півхвилини відновлення, і так далі.

Різні люди по-різному реагують на такого роду навчання. Я тендітна і, якщо я зроблю жорсткий інтервал роботи більше ніж один раз в тиждень, досить швидко я розвалився, як дешевий годинник. Так що зосередьтеся на виконання жорстких сесій, як це нечасто: якщо ви будете досить старанно, ви, можливо, не потрібно більше, ніж один раз в тиждень. І навпаки, якщо ви можете зробити це сесії кілька разів в тиждень, ви не будете досить важко.

серцебиття є лише наближенням до зусилля Це досить хороший спосіб сказати, якщо ти вимагаєш від себе, але вона не досконала. Також, я припускаю, що ваша мета не в тому, щоб бути в змозі підтримувати серцевого ритму 175bpm за 12 хвилин: ви хочете бути добре виконуючи деякі інші, більш складні дії. Тому практикувати цю діяльність, або розбити його на більш прості компоненти і зробити їх. Знову (і без того ідеальне вікно в вашій ситуації, так це спільність), спеціальне навчання допоможе вам більш загальні аеробні.

+46
Ghebi OM 28 бер. 2014 р., 09:17:22

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil