Кращі поліпшення біцепс на худої 14-річний?

Я 14-річний хлопець, і я теж худа. Мій нинішній розпорядок: 1) 20 хв. бігова доріжка (3-4 Мп/сек, нахил 1.0)

2) 35 віджимань (наборів з п'яти з 3 хв перервами між ними)

3) 25 повторень на кожну руку 4кг гантелями.

Чи є спосіб я можу поліпшити це більше/краще м'язової маси/збільшення? Я намагаюся зосередитися на моєму біцепсі, але forarm і основні пропозиції також допоможе.

Спасибі!

+287
sir0gka 26 серп. 2013 р., 18:56:15
29 відповідей

Звучить, як ви могли б використовувати ваги, які дуже легкі, або занадто важкі для вас, і ви просто розмахуючи гирі вгору (передбачається, що ти просто робиш кучері), фактично не напружуючи м'язи.

+995
cdkrot 03 февр. '09 в 4:24

Якщо можуть боляче поранити. У цьому випадку, припиніть усі тренування і отримати його перевірили. В іншому випадку ви ризикуєте зробити ще гірше і більше звільняти.

+984
john busteed 30 січ. 2010 р., 10:04:39
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У деяких людей накопичення слизу відбувається з фізичною активністю і пов'язана з системою, що управляє потовиділенням. Я виявив це тільки через методи. Це відбувається, коли я запустити або виконати інший інтенсивної фізичної діяльності. Я плавати так само добре, та знайти його дуже дратує в перші 10 хвилин купання. Як зазначалося вище, він має тенденцію бути менше проблем після того, як ви стали прогріваються. Один метод, який може допомогти перехід в роблю розминку 10 хвилин, потім перемістіть в плавальних кіл.

+948
user3585447 29 черв. 2018 р., 09:13:33

Я рекомендував би отримати ваш бланк ідеально. Тому що це так часто повторювалося, біг-це спеціально зроблено, щоб зробити довгостроковий, повільний з'являться, важко діагностувати біль і травми. Неправильна форма може бути добре зараз, але з часом це може призвести до біди.

(Я не можу поручитися за цих джерел.)

Денні Дреєр:

Якщо ваші ноги повернути в сторони, як ви бігати, його крутний момент коліно з кожного удару ногою. Ваша нога не призначений для роботи таким чином. Це дія заробляються зв'язок і сухожиль в колінних і в кінцевому підсумку призводить до болю. Він каже, що ключ до вирішення цієї проблеми, щоб уявити собі, ви працюєте на канаті, ноги бити вздовж лінії, витягнув на дорогу прямо перед вами.

Цей хлопець на працюючому форумі вказує на те, що поворот ступні-це не просто неефективно-воно викликало в нього біль у паху. Це, звичайно, анекдотично, і головний підозрюваний на ефект плацебо, але його рішення спрацювало:

Так важко виправити це, запитаєте ви? Ні, не на всіх. Я просто залишався у свідомості, його сьогодні й не давали йому розвернутися. Коли я біжу швидко і пішов вгору по горбах, я зробив так, щоб тримати мій палець, вказуючи прямо перед собою і дійсно, немає більше болю в паху. Так у весь мій біг, я почував себе чудово і свіжо. Я завжди був прискоренні і ніколи не був один з тих моментів, коли я про тасу. Мій спокійно залишався довго і спокійно.

Тренер Блейк Робінсон каже, щоб перевірити на герметичність глют:

[Я]е сідничного м'яза занадто туго ноги повернутий у бік, як ви запустите змушуючи вас бігти на зовнішній стороні черевика, також відома як качині ноги, що в свою чергу збільшує навантаження на внутрішню частину колін. Щоб перевірити, наскільки ваші ноги вивертати, як ви запустите знайти біговій доріжці, яка стоїть перед дзеркалом і дивіться під ноги просто як поштовх і відірвався від Землі.

Цілком можливо, що ваша хода прекрасна, але це напевно не завадить зробити діагностику. Я хотів знайти фахівців у предметних областях (тобто, особистий тренер, який спеціалізується на бігунів і чиї стажисти ви хочете наслідувати) і здати сесію з ним або з нею.

+941
Martin Andersson 2 січ. 2013 р., 03:10:37

Вам не обов'язково потрібно різноманітність, а ваш організм потребує певних поживних речовин, що це може бути не обов'язково без цього сорту. Мікроелементи, як і всі ваші вітаміни і мінерали є важливими. На стороні макроелементів речей, отримуючи достатню кількість білка, щоб хоча б підтримувати м'язи важливо, і маючи здорові жири теж важливі. Вуглеводи є основним джерелом енергії вашого тіла, тому нестачі в тих, хто викличе проблем.

Нижньому рядку? Вам не обов'язково потрібно різноманітність у виборі їжі, але вам потрібні поживні речовини, які вони забезпечують. Незалежно від цього, організм буде брати все, що ви даєте його і використовувати те найкраще, що він може. Людське тіло призначене жити під суб-оптимальний вибір продуктів харчування протягом тривалого періоду, тому вам не доведеться турбуватися про те, все рівно ідеально. Це, як кажуть, краще ви надаєте для вашого організму, тим краще він буде робити.

+934
Paweenanat280541gmailcom 09006 23 жовт. 2016 р., 13:38:44

Виконується на м'якій поверхні, допомагає зміцнити м'язи ніг і сухожилля, і тому він є дуже корисним деякі ортопеди (враховуючи, що слабкі ноги є однією з головних причин плоскостопість) більш того, до складу ефірних нога тягнеться за плоскостопості включає в себе і захоплення предметів і розтягуючи ноги над ними, так що ви можете побачити, як біжать на пісок/гравій/грунт босоніж діє як природний вправа на розтяжку, які також зміцнюють ключові м'язи та сухожилля. Однак, якщо ви більш ніж зробити це, він може заподіяти більше шкоди, ніж користі.

З іншого боку, біг на асфальті дає ваші ноги набагато більше сили удару для поглинання, таким чином представляючи більше напружуючись активність на ноги. Знову-таки, деяких випадках босоніж на твердій поверхні може бути більш вигідним, ніж на м'яких. Ви повинні пам'ятати, що не буває двох однакових організмів і двох однакових умови. Найкраще, що ви можете зробити, це експеримент і для цього вам потрібно знати, як ваші ноги конкретно реагувати на запуск.

Якщо ви виявили тверду поверхню, щоб бути дуже болючим, існує безліч марок і типів арка підтримка взуття, яка в черговий раз обрані вашими особистими характеристиками. Тут дуже довгі описові підручник про те, як це зробити - http://happyrunningfeet.com/the-best-running-shoes-for-flat-feet-3-critical-tests/

+907
Catalin Ghita 23 лист. 2018 р., 18:06:23

Є два різних відповіді на ваше питання. Для друзів, які говорять, що вони спали протягом 30 днів без перерви на сон, ці друзі, очевидно, тягне ногу. Щоб зробити речі більш ясно, неможливо спати протягом 30 днів поспіль, не вмираючи, так що якщо ваші друзі, ймовірно, "живий", то вони брешуть. Я повинен також зазначити, що світовий рекорд за кількістю днів без сну дзвонить близько 11. Якщо хтось пройшов повз 2 або 3 тижні без сну, вони помруть. Побічні ефекти від нестачі сну зберігаються більш ніж один день може бути галюцинації, сплутаність свідомості, нечіткість зору, імунної системи закриття(я не вірю, що це назавжди, хоча, як і інші речі), невиразна мова, іншими словами, людина, який був не вистачає нормального сну буде відчувати поруч симптомів, що чоловік, який був напідпитку. По-друге, друг, який говорить, що він спить близько 2 годин на день теоретично можна це робити, але він в кінцевому рахунку вмирає від серцевого нападу після того, як близько 10 років тому я раджу вам запропонувати йому додати близько 5-7 зайвих годин сну на його нинішньому рівні, з тим він становить близько 7-9 годин в день. Якщо ваш друг хоч і спав 2 години на добу, він, ймовірно, в даний час дуже дратівлива людина, а також показувати ознаки виснаження і плутанина постійно, припускаючи, що він займається цим вже протягом 4 або 5 днів. Він також буде мати чорні або фіолетові кола під очима.

+907
mhatfie 5 лип. 2016 р., 03:04:12

Справа ось у чому, втратити 100 фунтів-це оптова зміна способу життя. Зараз я особисто заплатив за допомогою, так як мені була потрібна ця відповідальність і хтось усунення коли вага не сходить на цьому тижні. Якщо ви подивіться мій профіль, ви знайдете трохи про мою історії і коли я пішов, щоб втратити вагу. Однак, хоча принципи, я дізнався, там також буде працювати для вас, добавок, які є частиною цієї програми не відносяться до ваших побажань.

Якщо ви хочете досягти успіху, то вам потрібно навчитися керувати вашої підшлункової залози. Це єдине, що було доведено на роботу знову час і час. По суті, низкоуглеводная/високопротеиновая (в пропорції) - це найшвидший спосіб, щоб безпечно схуднути. На жаль, ви не збираєтеся, щоб знайти щось настільки просте, як те, що ви просите.

Якщо ви серйозно ставитеся до втрати ваги (без тренування):

 • Змусити когось тримати ваші ноги у вогонь. Тільки ваша сила волі занадто слабка, і сам акт хтось переглядає свій харчовий щоденник допоможе вам сказати "ні" продукти, які ви зазвичай говорите "так".
 • Читайте етикетки харчування, вам потрібно в магазин по-різному.
 • Дізнайтеся, скільки жиру у вас є (навіть грубу оцінку роботи). Це те, що ви будете використовувати для відстеження прогресу.
 • Потрібно з'їсти 0,5 г білка на кожен фунт м'язової маси у вас є. М'язової маси, скільки ви важили б без жиру. Загальний білок джерела тут, як і м'ясо (курка, пісна яловичина, свиняча відбивна, риба [кращий джерело тут])
 • Вам буде потрібно з'їсти 4 порції зелених овочів на день. Ви хочете, щоб вуглеводів повинен бути низьким.
 • Вибрати, наскільки серйозно ви збираєтеся бути: увійти в кетоз або повільніше маршрут. Для переходу до кетоз ви не можете мати будь-40г вуглеводів в день. В той час як ви втрачаєте вагу, ви хочете максимально скоротити вуглеводи.
 • Кетоз буде швидше, але білка, що набагато важливіше. Насправді ви можете тимчасово збільшити кількість білка ви їсте, щоб захистити ваші м'язи і органи. Якщо ви скупіться на білок, ваш організм буде конвертувати м'язової маси і органів, щоб рівень цукру в крові, і це буде сповільнювати ваш метаболізм вниз, вимагають ще більш глибокий дефіцит калорій, щоб компенсувати. Білок є необоротними частина кетогенної дієти.

Звикнути до розміри порцій такий:

 • 2 цілих яйця в день
 • 7 унцій морепродуктів (риба, лобстери і т. д.)
 • Землі 5 унцій м'яса (курка, яловичина, баранина тощо)

Звикнути говорити: "не закінчити його в маслі", коли ви виходите. Звикайте говорити " ні " вуглеводів, поки ви не досягнете своєї мети вагу.

Я відповів, чому це працює кілька разів. Якщо ви заходили на мій профіль і подивися відповіді, які я дав, Ви зрозумієте набагато більше.

+850
samueljames3 12 трав. 2014 р., 18:39:59

Я буду вирішувати це двома способами, як остаточну відповідь, чи дійсно залежить від ваших цілей. Якщо не вказано інше, коли мова йде про присіданнях, я припускаю, знову присідання.

Станом здоров'я для повних присідання

Зокрема, однією з головних причин, щоб присідати глибина (визначається як складки стегна паралельно і нижче коліна) має відношення до здоров'я суглобів. Сквот-це нормальний рух, що є вродженим, коли ми вперше стали мобільними. Коли присідання виконуються з правильною технікою і повної глибини, ми отримуємо наступні переваги:

 • Розширення участі заднього ланцюга, яка включає в себе телят, підколінні сухожилля, сідниці, повного ядра.
 • Підвищена стабільність коліна з-за хорошого балансу ланцюга кзади і за участю на квадроциклах.
 • Збільшується або підтримується корисний діапазон руху через мобільності, необхідного для повної глибини.
 • Підвищена міцність і потужність генерації у всьому діапазоні руху-важливо для спортивних.

Присідання дійсно повної тренування тіла. Якщо ваша мета-загальне оздоровлення, присідання-це більш ефективний спосіб навчання, ніж розподіл роботи між двома різними вправами. Якщо вашою метою є, щоб бути більш потужним, потім повного присідання допоможуть вам розвинути початкові їзди краще, ніж багато інші види фізичних вправ.

Навчання для естетики

Якщо ви є малюнок або конкурента бодібілдинг (або просто тренування для естетики), єдине, що має значення-це перемога у конкурсі. Вам потрібно, щоб залишатися здоровим, але тільки спектр необхідного руху-це те, що потрібно, щоб потрапити у ваші пози.

У цьому контексті, підкреслюючи, квадроцикли, використовуючи діапазоні часткових присідань руху, або просто за допомогою пресів ноги повністю допустимим. Ви все одно будете судити про вашому розвитку задніх м'язів, але ви будете мати різні комплекси вправ для тих,. Найважливіше тут полягає в тому, що ви не зіпсувати поставу і привести ваші суглоби не повинні бути вирівняні. Тобто там, де відбувається пошкодження.

Деякі культуристи, або спортсмени, які тренуються хрест буде ядро там навчання біля великого руху суміші, щоб побудувати загальну силу і розмір, а потім нуль в подробиці з ізоляційними роботами.

Застереження, часткові присідання

Часткові присідання робити їх використовує, але зазвичай новачкам або людям, заняття для загального здоров'я вони не потрібні.

 • Часткові можуть бути використані, щоб зробити присідання складніше, зупиняючись трохи нижче вашого спотикання і змінивши напрям є. Це бажано, коли ви хочете отримати більш сильний присадкуватий, але його слід використовувати як додатковий ліфт.
 • Часткові можуть бути використані для виконання перевантаження роботи, по суті, отримати ваше тіло використовується для обробки більш важких терезах. Це корисно, коли ви намагаєтеся отримати більш сильного присідання або станова тяга сильніше (часткові б з блоків). Перевантажень слід використовувати з обережністю, оскільки вони можуть викликати втому, яка триває протягом кількох днів.
 • Часткові можуть надати помилкове відчуття сили. Це може вдарити вас, отримуючи щебінь по вазі ви можете піти, але не можу контролювати, коли ви намагаєтеся спуститися.
 • Фрагментів може не дати бажаних результатів. Якщо ваша мета-квад розвитку, потрібно, як мінімум, йти туди, де ваше квадроцикли вперше. В іншому випадку ви не отримуєте повну перевагу навіть часткові присідання.

Інші Режими Навчання

Станова тяга дивовижні речі. Нічого не будує, повернулися сили, як щось дуже важке з землі. Однак, повного присідання і тяги мають хорошу синергію. Повні присідання допоможуть вам в барі з Землі-що для багатьох людей це найважча частина. Існують різні варіації ногу і базової підготовки, які допомагають підтримувати спільну користь для здоров'я повних присідань, підкреслюючи різні групи м'язів.

 • Високу планку і низьку планку. Один з них буде більш зручним для вас. Низьку планку ставить більше акцент у тренуванні на нижню частину спини, підколінні сухожилля і стегна. Висока планка дозволяє більш вертикальним торсом, який забезпечує досить навіть тренувальні навантаження на задіяні всі групи м'язів.
 • Передні присідання. У них підкреслюється квадрациклів і верхній частині спини додаткові м'язи, як ви тримаєте барі через дельтоподібного м'яза в передній частині шиї.
 • Урвати хватом станова тяга. Ці підкреслюють сідниці і верхні м'язи спини, що допомагає збільшити потужність блокування і можливість отримати бару від Землі.
 • Стрибки (як у висоту і відстань). Це допоможе створити більш швидкої сили. Тренувальні стрибки і присідання допомагає як зробити краще.
 • Злодюга. Як відмінний засіб, кондиціонер, і вправа, яка допоможе вам генерувати починаючи від скорченому положенні.

Цей список далеко не вичерпний, і я не торкнувся присідання пауза, спліт присідання, зламати присідання, румунська тяга, жорстка тяга ніг і т. д. Причина повного присідання використовуються як вчення наріжним каменем для багатьох спортсменів полягає в тому, що вони набагато краще, т до їх спорту вибору, ніж більшість альтернатив. Тим не менше, більшість спортсменів включають різні варіації присідань вирішувати, що їм потрібно. Силові тренування слід збільшити корисну силу, і допоможе зберегти спортсмену здоров'я.

Якщо ви не професійний спортсмен і Вашу увагу-це загальний стан здоров'я, всю глибину присідання дають більше ефективності навчання, ніж частковими, плюс інші вправи допомоги, яка необхідна, щоб вразити всіх областях спині присідання хітів-в тому числі основні м'язи.

+828
Sam Parkinson 15 лют. 2015 р., 21:16:18

У Фурман інститут працює і підготовці наукових кадрів (в першу чергу) поставити хорошу книгу працювати менше, працювати швидше. Ви можете знайти багато інформації, що міститься в книзі в оригінальній статті у Бігун в світі.

В основному, перша програма описує 3 типи тренувань. Перші три тренування довгостроковому періоді темп виконання, і швидкість тренування, які призначені для підвищення вашої витривалості, лактат-пороговий темп бігу і швидкість ніг.

Це вказує на те, що тривалі пробіжки покращують витривалість, а не швидкість. Він підвищить інтенсивність буде додати додатковий стрес для невеликого заробітку. Спочатку зробив кілька досліджень, і бачив відмінні результати. Є дослідження, цілком наукові, я не можу сказати.

+780
TiKe 27 лип. 2017 р., 21:55:05

Вчора я працювала з 10 фунтів гантелі і тепер я відчуваю, що печіння в руках. Я чув, що це означає, це час, щоб отримати більш важкими вагами. Я роблю повторень від 60 до аплікація, і я вважаю, що це марна трата часу.

Яку вагу потрібно використовувати і скільки повторень і сетів робити мені? Що означає печіння, і як я відчуваю, коли я роблю правильно тренування з гантелями потрібної ваги?

+749
olena 9 груд. 2010 р., 18:28:14

Я початківець Олімпійських та важкоатлетом. Я дізнався ліфти через кроссфіт. Я скоро почну нову роботу, і буде подорожувати з понеділка по четвер, в основному зупиняючись у готелях. Готелі будуть мати гантелі, і якийсь кабель машина, в кращому випадку.

Як я можу продовжувати працювати на присідання, станова, уривками, очищає, ривків, і тисне без плити або Олімпійський бар?

+695
Barranka 6 лип. 2011 р., 19:09:02

Просто як пляма зниження ваги, немає такого поняття, як міцність будівлі. Від того, що ви описали, два найбільш корисних вправи станова тяга (http://stronglifts.com/how-to-deadlift-with-proper-technique/) і фермер ходить (http://www.t-nation.com/readArticle.do?id=4959113). Як будемо будувати із землею необхідно, захоплення сили і витривалості в умовах стресу. Я б порекомендував загальної програми міцність будівлі, використовуючи природний ліфтинг з використанням різних форм вагою (мішки з піском, блоки, сльота труби і т. д.) щоб зробити вашому тілу використовувати для незбалансованого ліфти. Все має бути зосереджена на основних і міцність зчеплення. Вам не потрібно тренажерний зал, і я б порекомендував працювати у середовищі, в якій ваша робота буде проводиться в (фермер ходьби по сходинках, станова тяга на вулицю, де земля нерівна). Удачі.

+682
doridojiggu 3 лист. 2018 р., 12:44:05

Робити все це буде корисно для загального кондиціонування і витривалість. Але для побудови сили і маси не так багато. Що адаптація вимагає прогресу, який може приймати такі форми:

 • Збільшити опір (зазвичай робиться шляхом збільшення піднятої ваги).
 • Збільшення повторень.
 • Збільшити набори.
 • Зменшення часу відпочинку між сетами.

Збільшення повторень не дуже корисно для новачка, тому що, як тільки ваше тіло адаптується до виконання фізичних вправ з урахуванням опору за певну кількість повторень, робити більше наборів призведе до адаптації витривалості.

Робити більше наборів не особливо корисно, або з тієї ж причини: при наборі певної кількості повторень не досить, більше що робити кілька наборів вимагає багато відпочинку між ними (скажімо, 3 або більше хвилин), то це не буде проблемою вам достатньо, щоб почати адаптацію.

Обмежують інтервали відпочинку між підходами також показники витривалості.

Так що нам залишається тільки збільшувати опір, для яких тренування є необхідністю. Лінійної прогресії, коли вага збільшується на кожному тренуванні, поки в центрі уваги залишається на набори 5 Репс, є оптимальним для новачка.

Якщо у вас немає такої можливості, пропоную вибрати вправи, які можуть бути змінені таким чином, що вони стають все важче і цільових підходів з низькою кількістю повторень, де не більше 8 можна зробити. Які варіанти у вас є:

 • Присідання: знайти якийсь спосіб завантаження присідання. Маючи гантелями можна працювати, або великий глек, який може бути заповнений водою і тримав перед собою, як би поступили з гоблет присідання. Однак зверніть увагу, що ви не зможете тримати завантаження до такої міри, що б можна було зі штангою.
 • Віджимання: зміна кута може працювати тут. Поклавши ноги на поверхню, яка може бути поступово збільшена у висоту поступово зробити віджимання складніше, але і призведе до зміни біомеханіки руху. Він буде повільно рухатися в бік рух, який нагадує стійку на руках віджимання. Інші варіанти змін в положення руки (ви вже робите це), вибухових віджимань (віджиматися від підлоги і робити плескати в долоні між ними) і однорукі віджимання.
 • Ходьба випадами: якщо у вас є гантелі вагою пластини, тримаючи їх у руках можна додати деякий вагу.

Прогресивна перевантаження є основоположним принципом для сила адаптації, без цього ви не можете очікувати, щоб отримати багато сил. Зважений вправи просто найзручніший, обрахована спосіб зробити це. Займаючись тільки з власною вагою, тренування завжди буде приводити в деяких межах, так як немає ніякого практичного замінити присідання з 60+ кг на спині або станова тяга 100 кг без обладнання.

Крім того, не чекайте побачити багато змін в масі тіла всього за один місяць. Поліпшення у формі і неврологічної адаптації буде багато в чому сприяти початкової міцності, і навіть при лінійної прогресії у важкій атлетиці і хороший профіцит калорій, ви не повинні очікувати дуже помітні результати складу тіла всього за один місяць. Правда з натурального культуризму полягає в тому, що він займає значну кількість часу. Шукати поліпшень протягом тривалого періоду часу.

+651
dontee 8 трав. 2015 р., 22:18:48

На щастя, ця тема популярна, як чорт, і є кілька відмінних тренерів на Reddit на р/bodyweightfitness , що може вказати вам в напрямку добре написано рекомендується планової основі складних рухів можна робити з власною вагою, і деякі прості техніки:

Прогріву (~10-15 хвилин)

Динамічну розтяжку , щоб зробити шви добре і вільно.

Вимогливих роботу , щоб нагадати вам про правильної позиції

Навик роботи (~10 хвилин)

5-10 хвилин прогресування стійку

2-3 хвилини практики підтримки

Сила роботи (~40-60 хвилин)

Сполучення двох вправ значить роблю сет першої вправи, потім відпочинок 90 секунд, потім робимо набір друга вправа і відпочивати 90 секунд, а потім повторити, поки ви не зробили всі набори з цієї пари.

Перша Пара

3х5-8 прогресування підтяжка

3х5-8 прогресування занурювати

Друга Пара Ми рекомендуємо робити штангою працювати на ноги. Якщо у вас є доступ до штанги (і стійки для присідань), див. нижче про те, як включити це в рутину.

3х5-8 прогресування присідання

3x10sec-30сек л-звт прогресії

Третя Пара

3х5-8 прогресування віджимання

3х5-8 прогресування поспіль

+604
DANA KISS 19 лип. 2012 р., 09:16:15

Там не обов'язково прямий зв'язок між потовиділення і відчуття втоми, і витративши багато калорій, але вона, безумовно, витрачає більше, ніж просто відпочиває.

Особисто я віддаю перевагу використовувати загального рівня споживання калорій, який враховує всі мої дії. У мене є дві причини для цього. По-перше, діяльність збільшити використання калорій протягом тривалого часу, підняття тягарів збільшує його протягом не менше 24 годин. Тоді вам треба запитати себе або додати активності на сьогодні, завтра або в обидві?

По-друге, вона запрошує вас, щоб обдурити себе, даючи вам більше енергії бюджетні, ніж ви є насправді. "Так, але я підняв сьогодні Ваги тому я можу з'їсти 500 ккал більше", а потім на наступний день ти більш голодними із-за підйому і ви будете мати важкий час, залишаючись строго в свій енергетичний баланс.

+599
Makarand 16 жовт. 2013 р., 01:23:40

Даний законопроект торкнувся декілька дуже важливих моментів, але я відчув необхідність додати деякі роз'яснення та додаткову інформацію, яка просто не поміститься в коментар.

Вимірювання успіху

Ви хочете, щоб відслідковувати ваші жирові відкладення, так як це є найбільш ефективним засобом, щоб виміряти втрати жиру. Я використовую темно-метод , який працює краще для мене. З нею вам потрібно всього лише виміряти свій зріст, обхват талії і шиї, потім покладіть ці цифри в калькулятор (я зробив в Google Docs, щоб впоратися з цієї таблиці). Ви все ще можете виміряти вагу і використовувати його в якості цільового показника; тіло жиру % просто додає контекст вага, так що ви можете краще зрозуміти його.

Наприклад, 150 кг людина може мати 10% жиру і величезна кількість м'язів, у той час як інший 150кг людина може мати 25% жиру, а м'язів немає взагалі; у цьому прикладі можна чітко побачити марність вимірювання ваги поодинці і не маючи БФ%, щоб дати вам контекст.

Силові тренування проти кардіо

Даний законопроект згадує, що м'язи спалюють калорії, і як результат силових тренувань-це хороша можливість для схуднення. Я не згодні і вважають, що передбачувані калорій м'язи спалюють сильно завищена. Проблема в тому, що багато досліджень було проведено, але вони виміряли спалювання калорій відразу після тренування, а не під час сидячого часу. З-за неправильного підходу у вимірі калорій, дослідження з перебільшеним результати десь близько 40-60 кал спалила за фунт м'язів. Дослідження, які я бачив робив, що виміряти правильно дійсно ближче до кал 4-7/фунт.

Ви бачили перших рук, як силове тренування робить вас більше. Це тому, що ви повинні споживати велику кількість калорій, щоб стимулювати ріст м'язів, і будь-який надлишок споживаних калорій йде прямо в ваші жирові клітини для зберігання.

Суперечливі цілі

Як ви можете бачити, силове тренування йде в розріз із Вага (точніше жир) втрати. Якщо ви хочете втрачати жир, ви будете в кінцевому підсумку з неоптимальним набирає силу, і якщо ви хочете набратися сил, ви будете в кінцевому підсумку з суб-оптимальної втрати жиру.

Моя рекомендація полягає в тому, щоб зробити періоди тільки силові тренування, а потім слідувати, що з період тільки кардіо (зазвичай звана "рубка"). Тривалість періоду залежить тільки від вас, але це має бути щось істотне, принаймні в діапазоні 3-6 тижнів. Це дозволяє отримати максимальні результати в кожній з них і не постійно ваше тіло бореться проти змішаних сигналів того, що ви від нього хочете.

Реалістичні цілі

Більшість експертів галузі сходяться на думці, що безпечна сума втрата жиру в тиждень на 1-2 фунта діапазон. Це означає, що у вашому 3 тижні ви безпечно скинути 3-6 кілограмів жиру, що значно нижче 15 фунтів ви сподівалися досягти. Важливо встановити реалістичні цілі для себе на основі галузевих стандартів, які існують причини. Це важливо не тільки безпеки, але і для вашого довгострокового успіху. Якщо ви встановлюєте ваші цілі нереалістично високі, і ви постійно їх підводжу внаслідок їх недоторканої природи, ви набагато більше шансів відмовитися від тренування, тому що ви не відчуваєте, як ви процвітаєте.

Це правило поширюється на всі аспекти фізичної підготовки, тому переконайтеся, що у вас є чіткі очікування і розумні цілі, визначені перед початком фітнес-програми. Знаю, що ваша цільова БФ% і вага. Знаю, як сильно ви хочете бути (200кг присідання, станова тяга 350кг тощо). Цілі і завдання є ключовими, так як є додатковими цілі, які спрямують ваш прогрес (тобто один тиждень:втратити 1 фунт, 10 тиждень:схуднути на 10 кг, тиждень 20:втратити 30 фунтів).

В резюме

 • Виміряти ваші жирові відкладення
 • Періоди силових тренувань і періодів вирізування.
 • Встановити реалістичні цілі і додаткові цілі для вашого ваги, БФ%, і міцність.
+593
romanrose 21 вер. 2017 р., 13:41:30

Якщо ви не навідліг, щоб отримати додатковий імпульс і робить ці вперті "киппинг" підтягувань, які здаються настільки популярні в ці дні, це дуже проста фізика.

По-перше, для того, щоб бути збалансованим, турнік повинен бути безпосередньо над центром ваги. Думаю про маятник, він завжди прийде на відпочинок прямо під його підтримку. Ну, те ж саме, коли ви робите підтягування. Як ти вмієш підтягуватися, ви, природно, повинні відкинутися, як ви витягнете голову з-за барної стійки (в іншому випадку ви будете битися головою, не рекомендується), який приносить свій центр ваги назад. Щоб компенсувати це, ваші ноги, природно, буде плисти вперед, щоб повернути вас у рівновагу. Якщо ви боротися з ним і змусити ваші ноги назад, ви повинні докласти додатковий крутний момент через своє ядро і озброєння, яке, природно, буде зробити важче.

Друга причина полягає в тому, що, коли ваші ноги йти вперед, верхня частина тіла буде злегка відкинутися назад, поклавши свої лати і затримує її в більш вигідне становище, дозволяючи більше м'язів, щоб використовуватися під час тягне вас вгору. Думаю, різниця між лат пулдаун і сидячому ряду; маючи незначні худий трохи ближче до сидить ряду руху.

+572
user 14 черв. 2014 р., 18:12:31

Це пряма бічна рукоятка пулдаун. Вона в першу чергу спрямована на м'язи спини, але як це з'єднання вправ, руху в ній будуть брати участь різні інші м'язи.

Я не впевнений, чому ця людина на петлях на стегнах, так як більшість інструкції я бачив це у вас вертикальна або майже вертикальна.

Існують буквально десятки варіацій на пулдаун: сидячи, стоячи, з ручками, з баром, чергуючи одну руку, стоячи на колінах, на одній нозі і т. д. Для сміху, перевірити цю версію.

+547
Lionel Wingford 10 квіт. 2017 р., 23:11:31

З чого почати...

Дозволяє оцінити, що правильно:

 • Присідання є відмінним вправою для нарощування м'язової маси на сідниці (попка).
 • Щоб наростити м'язи в певній області, ви повинні використовувати ваги, щоб наростити м'язи в цій області.

Що не так:

 • Одних тільки присідань, ви отримаєте чотири ноги дупа'.
 • На фото тіло є здоровою для вас і вашого хребта.

Поглянувши на статті, є кілька хороших точок, щоб забрати:

сестри підтримують їх прилягання рам, використовуючи схему,яку він створив, який включає в себе суміш боксу, тренування, ММА, пліометріка

...

Суцільні тренування-це тільки півсправи для цих двох, як їх вимірювань 36-22-46 з ідентичним раціон смузі, салати, протеїнові коктейлі та жироспалювачі, а також.

“Ми, як правило, дотримуватися здорової дієти і це все час. Ми дуже суворі про це", - зазначає Міріам.

Так в резюме, ці дві дами отримують свою статуру від:

 • Важка атлетика
 • Бокс
 • ММА
 • Пліометріка
 • (непрямих) Bodyweight присідання
 • Високий Вміст Білка Дієта
 • Спалювання жиру добавки
 • Генетика

Все перераховане вище сприяє їх статури, але я впевнений, що ключ до їх задній розмір становить:

 • Важка атлетика
 • Пліометріка
 • Присідання
 • Високий Вміст Білка Дієта
 • Генетика

Щоб відповісти на ваше запитання "як мені отримати чотири ноги Батт":

 1. Мати хорошу генетику
 2. Їжте м'ясо, дієти з високим вмістом білка відповідають вашим режиму тренування
 3. Почати Пауерліфтинг, присідання, станова тяга-це ваш ключ вправи тут. Ви повинні бути націлені на підйом значної ваги (до і понад 1.5 х ваш вагу.
 4. Робота з експертом, щоб розробити бізнес-план.
 5. Тренування 5-6 разів на тиждень протягом значного часу.

Щоб відповісти на ваше запитання "чому тільки мої ноги стають більше"

Подивіться на розмір їх ноги, вони величезні. Присідання працюють м'язи багато що пояснює ваші вузькі джинси.

Щоб відстежувати свій прогрес, вийти рулеткою і зробити фотографії. Ви не побачите різницю, якщо ви дивитеся в дзеркало кожен день.

+454
dooug 17 черв. 2016 р., 04:41:52

Також можна спробувати плавати троса. Я не маю досвіду роботи з цими приладами сам, але знаю людей, які використовують їх і рекомендувати їх, а не тільки для коротких басейнах. Один недолік, що я можу думати, що це буде дуже складно (неможливо?) розраховувати ярдів/метрів. Але, якщо ви хотіли зробити за 45 хвилин прямо плавати, це було б ідеально.

Інший варіант, який міг би працювати лише деякі групи працюють

+391
user27065 2 груд. 2014 р., 20:56:47

Мені 22 , моя вага становить 77 кг, я 170 см завдовжки.

Останні два роки я був [працює] близько 4 днів в тиждень. Я втратив близько 21 кг з 92 до 71 в минулому році, як я роблю дієту. Цього року я продовжив на тому ж рівні працює [ у мене багато покращеного ], однак я набрала 6 кг назад.

Тепер моє питання : Як звільнити мої ноги і стегна жиру. Хоча я, в основному, навчати їх [ під час роботи ] я досі не можу спалювати своє сало. Я був успішним у спалюванні жиру на животі, і все моє тіло в цілому, але я застряг з ноги і стегна жиру

будь-які поради будуть дуже вдячні

+366
Dipin Bhatt 30 бер. 2014 р., 09:07:40

Тримайте ваші очі на стелю і зосередитися на піднімай плечі в небо, а не колінами. Ось одна порада, який дійсно допомагає виконувати правильні присідання.

Але якщо великі м'язи ви мета, присідання поганий вибір. Я хотів би запропонувати, намагаючись дощок чи АБ тиражування для кращих результатів з меншим ризиком отримання травми.

І як завжди, будь-яке обговорення АБС повинна включати в приказці "АБС зроблені на кухні." Якщо ви хочете кілер АБС, ви повинні зменшити жирові відкладення, і це в першу чергу зроблено з допомогою дієти/харчування.

+359
Diamond00744 13 серп. 2011 р., 16:14:04

Ось що працює для мене

Музика

Якщо ви не маєте смак до техно, розробити. Високий БПМ (135+) пісні, які не тільки дадуть вам перемогти в матчі; вони також дадуть вам оцінити імпульсу на матч так що ви можете виміряти, коли ти починаєш падати.

Спробуйте синхронізувати в своєму маленькому світі. Одним з найбільших бар'єрів (принаймні для мене) робота над соціальною незграбності робити це в поодинці. Чим краще ви здатні підлаштуватися під людей навколо вас, тим менше занепокоєння ви будете почувати себе про ведення діяльності на себе.

Я використовую два різних (і дуже високої якості) подкасти для тренування музику. Podrunner і Beatport пальника.

Навчитися робити поспішні рішення

Це може здатися досить елементарним, але здатність здійснювати дуже швидкі точні рішення-це хороший навик мати, коли вам потрібно вийти зі своєї зони комфорту.

Ось одна зі стратегій, які я використовував, щоб побудувати цей навик в минулому. Коли ви прокидаєтеся вранці на роботу або навчання), а не товпилися в ліжку, відразу ж вистрибнути з ліжка, а якщо твій будинок горить.

Чим більше часу ви проводите зупиняючись на рішення, тим складніше це зробити.

Ще б буквально розбити рішення на два різних варіантів і кинути монету, щоб вирішити. Замість того, щоб ледачий/активний рішення зробити його активним/активної рішення. Наприклад, замість того, щоб вирішити, чи варто йти тренування, зробити це тренування в тренажерному залі' або 'пробігтися'. Таким чином, у вас немає шляху до ліні. Монета використовується тільки як милиці, щоб подолати тривожність бар'єр, що беруть участь у прийнятті рішень.

ІМХО, всупереч поширеній думці, нерішучість має дуже мало спільного з лінню і дуже багато спільного з тривогою. Багато люди лінуються просто тому, що вони занадто налякані, щоб вийти зі своєї зони комфорту. Нагорода (благо виходить) має бути більший, ніж ризик (страх/тривога, що беруть участь у невідомих пробувати щось нове).

Соромила себе, вважаючи, що ваш просто ледачий людина' тільки робить це важче, щоб стати мотивованим, тому що тепер ви будете подолати і тривогу, пробувати щось нове і небезпечність на вашу самооцінку як 'лінива людина' (тобто ризик зростає).

Уявіть різні способи ви можете критикувати людину. По-перше, ви можете атакувати діями людини (чому б вам не відірвати свій зад і вийти на вулицю), нападають на їхні риси характеру (Чому ти лінивий), або атакувати їх людина (ви не ледача людина). Перші два легко змінити, третій... не стільки тому, що ти описуєш, суть те, що людина являє собою, а не своїми діями. Прийняти цю ідею до уваги, коли ви критикувати себе. Люди мають особливі здібності, щоб знищити власну самооцінку без яких-небудь зовнішніх взаємодій з-за цього. Як навчитися відокремлювати 'хто я' від ', що я роблю іноді, це є важливим навиком, щоб дізнатися, щоб уникнути будь-якого непотрібного Швидкість довіри ударів.

Додавання уявне відчуття небезпеки-це значить збільшити виграш, вийти (піти від небезпеки), а монетку залишає рішення до вищих сил (везіння, Бог тощо). Я міг би написати дисертацію про те, як релігія відноситься до вищих силовий аспект прийняття рішень, але я помилую вас.

Дієти/Здоров'я

Ментальний бар'єр-це не завжди строго психічного. Іноді, нестача енергії та мотивації може бути пов'язано з вашої дієти/здоров'я. Наприклад: якщо ви не отримуєте достатньо сну ваші гормони, швидше за все, не збалансованим чином; якщо перетренуватися, то ваше тіло не було достатньо часу, щоб належним чином відновити ще; якщо у вас немає достатньо енергії, ви будете почувати себе, як ви, не вистачає енергії.

Рішення на ці питання прості: досить відпочивайте; запланувати достатньо часу на відновлення між тренуваннями (якщо ви починаєте відчувати зменшення енергії); і є достатньо (карбюратор навантаження вночі/вранці в день високої енергії активності) і обов'язково є багато білка відразу після операції (білка розуміють найбільшу <45хв після тренування) для кращого відновлення.


Я займався і надалі займатися цими питаннями щодня. Я, ймовірно, може вважатися висока тривожність тип особистості (хоча моє загальне поведінка дуже спокійно), тому що це займає додаткове свідомий поштовх для мене, щоб зробити багато заходів я роблю.

На щастя, я виявив, що чим більше я вплутуватися в, тим легше побачити нагороду замість ризик, коли мова йде час, щоб зробити ці поспішні рішення.

Оновлення: @Іво Flipse тільки недавно опубліковані , як ми можемо отримати силу волі, як тільки вона була виснажена. Це добре читати і напевно, у відповідь на питання ОП.

+354
Ehab Diab 30 груд. 2013 р., 23:26:37

Кров все ще будуть в обличчя з-за земного тяжіння, неважливо, що ви робите. Але ви можете спробувати надіти маску охолодження, перед тим як робити стійку на руках, щоб зменшити ці крихітні кровоносні судини.

+337
Andrea Fodor 19 бер. 2012 р., 07:24:27

У вас вже є кілька хороших відповідей, тому я просто додам, щоб мати на увазі специфіку вправ.

Специфіка фізичних вправ означає, що якщо ви хочете зробити краще на велосипеді, ви повинні циклу. Якщо ви хочете бути в змозі швидко бігати, ви повинні тренуватися на швидкість і т. д. І якщо ви хочете бути в змозі сидіти навпочіпки, піднімати і переносити слід навчати спеціально, щоб присідати, піднімати і переносити працювати ваш шлях вгору, поки ви не зможете зняти потрібну суму без напруги.

Зберігаючи специфіку вправ в розумі, частиною вашого навчання має бути на практиці підлогу ліфта і сходів пронести з закінчення вагами (в ідеалі з нош, нести стілець і піднімаючись вашого партнера). Також подивіться на різних компонентів для кожної задачі, як ви описали: присідання, піднімання, носіння, ходити вперед і назад, вгору і вниз по сходах, вперед і назад, штовхати, тягнути, стискати і т. д.

Зосередитися на зміцненні основних м'язів з дошки, бічні дошки, птахи, собаки, мости і т. д. так що ви можете стабілізувати хребет при підйомі і переміщенні. Роботи ваших м'язів тулуба у функціональному і діагональні візерунки з вправи, як відбивні з опір смуги і обертальними рухами , використовуючи шахову позицію для стабільності з штовхають і тягнуть руху.

Я припускаю, що ви шукаєте на роботу на транспорті пацієнта. Враховуючи ваше "легке" рамки і постійно зростаючі розміри пацієнта :), переконайтеся, що ви розвиваєте силу, витривалість і гнучкість, щоб впоратися із завданнями, не напружуючись, щоб уникнути можливих травм. Удачі.

+318
Ido Fishler 21 січ. 2020 р., 04:14:42

Правильно зробили присідання є безпечним на колінах, за умови, що до Проблеми з коліном, і буде насправді знизити ризик травми коліна від інших причин.

Стартова сила Марк Rippetoe йде в подробиці про те, чому це так. Його книга орієнтована виключно на штангу навчання, але інформація, як і раніше застосовується для гантелей, і він також описується, як підготувати для присідання без ваги, який може бути використаний в якості техніка керівництво для ведення Bodyweight присідання.

Якщо ти мертвий-набір проти робити присідання, то роби станову тягу. Як станова тяга та присідання задіяти найбільші м'язи в організмі, і всі вони виконують певну роботу, хоча ступінь може варіюватися від двох. Або становій тязі або присяд-це необхідний компонент тренування міцності (в ідеалі використовувати обидва), так що якщо ви не збираєтеся присед, потім станова тяга це.

+312
Jess Smith 5 вер. 2019 р., 02:46:05

Макміллан працює калькулятор робить дуже хорошу роботу по оцінці рас з розумною дистанції з правильної тренування..

Припускаючи, що ви можете зробити це 26 хв 5к, це виливається в 54:01 за умови належної підготовки. Щоб дістатися до 48, вам доведеться працювати на 40 секунд швидше за кожну милю. Це шматок швидкості, щоб збити.

Я буду ігнорувати вас ПБ часом, якщо вона була більш пізньої, ніж 26 хв 5к.

Збільшити свою базу і час буде йти вниз.

+262
ElRey777 9 січ. 2015 р., 01:23:03

Причина в тому, що рада може бути результатом дослідження, опублікованого в журналі міцності і кондиціонування досліджень в березні 2011 року.

Рімана, бл, Лімбо, ГК, обладнання, Джей Ді, і LeFavi, РГ. Медіальній і латеральної литкового відмінності в активації каблук-рейз вправа з трьома різними ногою позицій. J Чинності Конд РЕЗ 25(3): 634-639, 2011-незважаючи на невелику підтримку, каблук-підняти вправи звичайно виконуються з використанням різних ніг позиції в спроба змінити медіальної (МГ) і латеральний (ЛГ) литкового участь. Це розслідування проти МГ і активації ЛГ при концентричній фазі (СР) та ексцентричній фази (ЕР) п'яти-підняти вправа з використанням нейтральних (не), ротированными (ІК), так і зовні повертається (РП) позиції ніг. Двадцять здорових випробовуваних (10 чоловіків, 10 жінки; вік = 23.7 ± 3,1 року) з тренуваннями досвід проведені вільний вага (130-135% маси тіла) п'яти-підняти вправи на 3.81 см блок. Поверхнева активність електроміографії був записаний за 10 повторень в кожній позиції ніг. Активності електроміографія з 5 успішних повторень нормалізувалася до максимальної добровільної ізометричні скорочення, усереднених по ансамблю в межах фази (ЕР, СР,), а середня амплітуда визначена. Значуще (p < 0,05) м'язів-на ноги позиції взаємодії були виявлені на обох етапах. Позиція Ер запропоновано значно більше мг активації, ніж LG під час обох фаз, беручи до уваги позицію ІК виявлено значно більшу активації ЛГ чим мг. Ці дані підтримують ідею про те, що змінюючи положення ніг в ході каблук-підняти вправи підкажуть різного ступеня МГ і LG активації. Хоча це дослідження не може передбачити, чи буде м'язи-активація відмінності між ногою позицій буде переводити у більшу навчання адаптації, вона дає деякі початкові об'єктивних ознак, за якими практикуючі можуть бути покладені в основу вибору литкового вправи.

Крім того, в цьому блозі робить дуже хорошу роботу, пояснюючи, розмірковуючи і думаючи за це дослідження. У мене є лише непідтверджена інформація, але, я прихильник змінюючи розміщення ніг не тільки на теля піднімає, але, на розтяжках ніг, а також. Я думаю, якщо ви обережні з вашої формі, ви не повинні мати проблеми.

+253
arZamasis 12 бер. 2018 р., 11:03:55

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil