Що робити після невдалої стартової сили початківці лінійної прогресії

Я роблю ЛП на 4 місяці. Я набрала 10 кг у перші 3 місяці (з 83-93 кг), відпочинок між підходами, досить спати, ніяких тілесних ушкоджень, і додавати вагу на штанзі.

У мене не виходить слабкіше на будь-якому з витягів у прогресії, тільки на накладних друку. У мене було 45кг Х5 за 3 комплекти, але через тиждень я не можу навіть зробити 40кг Х5.

Але, я була не пізніше наборів присідання і станова тяга в Іноді програм, але не встигну відновитися на наступному тренуванні. Деякі не були з-за неправильної форми, але за деякими моя хватка була слабкою, або я просто не зміг вибратися з ями або піднімати штангу.

Я 4-й місяць, щоб спробувати наздогнати, але я не можу здатися, щоб прогресувати від тренування до тренування (це сталося на прес і жим лежачи набагато раніше).

Мої роботи підйомників є: Присед - 90кг Х5 Станова тяга - 90кг Х5 Жим лежачи - 60 кг Х5 Прес - 40кг Х5

Від того, що я читав, це не вважається хорошим прогресом на початківця лінійної прогресії.

Чи є спосіб, щоб перезавантажити лінійної прогресії і зробити це правильно?

У мене була непохитність плечей, що втомилися мої плечі після присідання зі штангою (з низьким положенням бар було важко) і я відчуваю, що це вплинуло на мою актуальних здібностей. Я також мають досить слабке зчеплення і не станову тягу з захопленням занадто багато разів. Я відчуваю, що я даремно занадто багато часу, намагаючись з'ясувати, мої слабкості.

+195
coderade 10 жовт. 2018 р., 11:27:51
40 відповідей

Ось стаття про людину, який мав це трапитися, але він на німецькому.

Згідно статті, він випив 2 пляшки морквяного соку в день протягом трьох місяців. Проте, це торкнулося лише його руки і ноги, а не все тіло.

Крім того, колір дійсно помаранчевий, а не коричневий. У кращому випадку це буде виглядати дуже поганий штучний загар. Якщо ви контант з цим, чому б не використовувати реальних підроблених продуктів? Набагато швидше і надійніше...

+977
Aidan Cully 03 февр. '09 в 4:24

Коротше крок випади насправді працюють стегна/сідниці більше.Це звичайна,broscience miscoception, що ширше крок спрямований на більш сідниці.Це маячня.Коротше крок випадом включає в себе набагато більше участі біомеханічних стегон і сідниць.

+971
El Capitan 5 лют. 2011 р., 03:08:43
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Минуло три тижні з тих пір, як я почав робити кардіо вправи, і я відчуваю себе спокійним і розслабленим. Це з-за вправ? Як вправи поліпшити психічне здоров'я?

+922
James Randall 16 лют. 2015 р., 21:36:15

Проблема полягає в положенні ваші плечі.

Ви можете наочно подивитися на обидві картинки, що праве плече (зліва на картинці) знаходиться трохи вище і більш відкрито (як в руку далі в порядку ротації), ніж лівого плеча. Це призводить до іншої частини тіла з цього моменту (так, руки, лікті, руки) у законі відрізняються один від одного.

Мені цікаво, чи займаєтеся ви працювати пліч-о? І працювати пліч-о-я не маю на увазі ваш типовий фітнес вправи, як плече Прес з гантелями. Я маю на увазі розтяжки на плечах кількома способами, роблю лопаткових підтягувань, лопаткових віджимань і лопаткової діпи. Все це дуже важливо робити, якщо ви хочете зробити правильний підтягуючі. Вам потрібно зміцнити м'язи, які підтримують верхню частину спини при виконанні підтягувань.


Редагувати: я бачив багато відповідей про спині і це правильно, але проблема полягає в початку тіла/пози. Той факт, що існує дисбаланс в руках не головна проблема тут. Ось що він у будь-якому випадку виглядає на мій погляд.

+918
Vali Noor 21 жовт. 2016 р., 14:54:29

На Л-звт-це прогресія в сторону в-сидіти, закінчуючи манної, яка являє собою просунутий рівень навику гімнастика (в цей графік вправ, взяті з подолання гравітації, є тільки кілька навичок, які оцінюються складніше, ніж Манна -- л-звт-це "Рівень 3" майстерність, з V-sit-це 6 і Манна коклюш 13).

Судоми ніг є нормальними під час л-ЗВТ/в-сидіти працювати, вони повинні отримати краще з плином часу. Це не слабкість.

+909
Kareem Elsayed 2 бер. 2010 р., 02:16:32

Найкраще, що я міг придумати було б спробувати відрегулювати свій раціон, додавши вправи, коли ви можете вдома. Якщо ви приймаєте душ вранці, робити їх, коли ви прокидаєтеся якщо ви не можете зробити його у спортзал у той день; якщо вночі, у них перед обідом. При отриманні в тренажерний зал може бути трудомістким, ці типи вправ може бути постійною, і допомогти полегшити стрес пропускаючи тренування.

Є широкий асортимент маси тіла вправи, які будуть добре працювати тут, але найпростіший з них, ймовірно, віджимання, присідання, і присідання, щоб запропонувати їх для асортименту м'язів. Стрибки присідання також може бути варіант, якщо вага тіла Присідання здаються занадто легко.

В залежності від інтенсивності, можна робити ці вправи або кожен день в поєднанні з вашими програмами, або просто в дні, коли ви не мають часу для тренажерного залу, як спосіб тримати свій раціон відповідно.

+903
user2601895 26 бер. 2016 р., 21:14:35

Так, ласкаво просимо в людський досвід. Вітальня сучасний простеньку життя це злети, але й падіння теж де вартість для розумової слабкості щодо досить низько, щоб зберегти її.

+847
SergejsU 3 лип. 2017 р., 08:12:48

Я на лижах в Австрії та Італії з досить трохи поза трас / чорний бігти. Я взагалі тримати в хорошій формі, але у 6 до 8 тижнів, перш ніж я кататися на лижах, я перекладаю пару моїх тренувань, сприяють присідання, мертві підйомників і коробка стрибає (з вагами щиколотки, коли це можливо).

+766
mezod 15 трав. 2012 р., 13:45:59

Найбільша помилка всіх початківців робити дуже швидко біжить

Якщо ваш шлунок починає хворіти, просто повільніше і біль має стати менше. Зазначимо, що не слід починати біг відразу після прийому їжі, так як це може викликати болі в животі. Але більшу частину часу ти просто біг занадто швидко. Замість того, щоб почати працювати на такій швидкості, що ти ще в змозі тримати розмову. Ви будете здивовані, наскільки повільно це може здатися, але з вашими темпами скоро почнуть рости, так що будьте терплячими.

Крім того, поки не зовсім зрозуміло, як чергувати біг і ходьбу, я рекомендую вам почати дотримуватися перевіреної графік навчання, такі як диван 2, 5к. Це гарантує, що ви не працювати протягом тривалого періоду часу в той час, поки ви не готові до цього. Замість цього, він поступово нарощує тривалість інтервалів біг і тренування в цілому.

Що стосується болі в литках, це теж результат ти біжиш занадто швидко і занадто довго. Якщо ви почнете дотримуватися плану C25K, ви не повинні мати ніяких проблем з але ваш живіт і ноги. Якщо ти будеш робити: знову ж таки, ви працюєте занадто швидко, щоб уповільнити!

Удачі і обов'язково повернутися, якщо ви отримуєте будь-які інші питання, як ви прогрес!

+763
Aaron 5 серп. 2013 р., 22:46:20

Відсутність прогресу-це швидше за все поєднання двох речей:

 1. Ви не досить їсте на залишок калорії.

Щоб наростити м'язи потрібно годувати свій організм більше калорій, ніж ви горите, і досить про це повинна бути на основі білків. Я пропоную або 40/30/30 розкол між вуглеводів, білків і жирів, або якщо ви хочете менше жиру дієта, то спробуйте 40/40/20 (пам'ятайте, що не всі жири шкідливі, хоча).

 1. Вашу інтенсивність тренування занадто низький.

Є багато речей, які впливають на якість тренування, але це в основному зводиться до того, скільки навантаження ви ставите на ваші м'язи і як довго. Я десь читала, що для росту м'язів, ТТУ час під напругою) для м'язів повинен бути не менше 30 секунд на набір, щоб дійсно побачити переваги.

Наприклад, якщо ви робите жим лежачи, розтяжку слід контролювати приблизно 2 секунд, щоб знизити вагу, і 1-2 секунди, щоб підштовхнути його знову. Це дає вам 3-4 секунди тут за реп. Якщо ви робите 10 повторень в сеті, це 30-40 секунд, що добре. Якщо ви поспішаєте ваші повторень і роблю тільки 1 секунду вниз і 1 вгору, тут 20 секунд, що недостатньо для того, щоб стимулювати пристойний зростання м'язів. Якщо ви хочете робити сети з 8 повторень, у кожного реп повільніше (наприклад, 3 секунди вниз, 2 вгору), що дає 5 секунд тут за реп, так до сих пір 40 секунд всього.

Крім того, сам вага повинен бути достатнім, щоб викликати правильний неврологічні сигнали, які стимулюють зростання. Навіть якщо ви будете слідувати вище керівництво тут, якщо вага є тривіальним, ваш мозок буде бачити, що ви достатньо сильні, щоб виконувати вправу, не потребуючи більше м'язів. Базове керівництво робитиме 3 підходи по 12 повторень на кожну вправу, або з тим же вагою кожен набір, або піраміда, де ви збільшуєте вага кожного набору. У будь-якому випадку, останні кілька повторень повинні бути боротьба навіть до точки, де, може бути, ви не можете закінчити всі 12 повторень на останній набір. Якщо ви закінчуєте всі 3 комплекти і відчуття, що ви могли б зробити більше, то вага занадто легкий.

Резюме

Я ектоморф, і я б сказав, що дієта-це, мабуть, більш значущим чинником тут. Щоб набрати масу і ваги, мені довелося перейти на 6 разове харчування і змусити себе поїсти, навіть коли не був голодний. Роблю це вже рік, мені вдалося отримати мій вага від ~79 кг до майже 90кг в основному м'язову масу.

+753
Chaot3ch 23 груд. 2016 р., 09:04:05

Я чув багато разів, що розминка знижує ризик травми, але я поняття не маю, чому це.

З тега

Розминка-легкі вправи звичайно виконуються перед участю в технічних видах спорту або тренувань. Розминки призначені для того, щоб отримати кров тече до відповідних м'язів та "Прайм" м'язової пам'яті для технічного руху.

Мені цікаво більш детально, що це означає, щоб зігрітися. Збили вже тече під всі мої частини тіла в будь-який момент часу, або клітини швидко гинуть від гіпоксії. І "затравки" м'язів нічого не значить для мене.

Отже, що ж розминається насправді означає? Як знати, якщо один розігріває правильно?

+734
MHB 9 лип. 2011 р., 23:00:50

145 фунтів, 170 см на зріст, жінка. займаюся кардіо і підйому ваги за 2 місяці хороша дієта, мета-втратити жир і отримати м'язи. яка наука стоїть за робити ваги до/після кардіо? це дійсно впливає на мою прибуток/втрата ваги у будь-якому випадку?

+709
user67220 29 бер. 2017 р., 21:27:40

Так ось моє питання: припустимо, у понеділок ви робите жим лежачи і у вівторок ви робите для жиму від плечей. Це може бути добре чи це недостатньо відпочивати, тому що плечі і трицепси, допомагають при жимі лежачи. От у мене питання.

+704
Kevin Whitchurch 3 бер. 2015 р., 23:47:28

Існує кілька головних обмежень щодо 1ПМ формулами:

 • Вони розраховані на певні аудиторії на увазі. Якщо ви перебуваєте за межами, що демографічний, вони не можуть бути застосовні. Наприклад, кого ви перерахували призначений для чоловіків у віці від 20.
 • Вони розраховані на роботу в певному діапазоні повторень. Наприклад, кого ви перерахували буде недостовірно більше 10 повторень. Чим менше повторень, тим більш точними вони стають.
 • Вони являють собою лише наближення. Ось чому вони не працюють за межами своїх проектних параметрів. Краще подумайте про неї в термінах еквівалентних зусиль, ніж він думав, що якщо ти піднімаєш 100кг 10 разів, що ви можете автоматично підняти 133kg.

З тих застереження з шляху, я можу сказати без сумніву, що ви неправильно використовуєте формулу. Формули стають більш корисними, коли ви розумієте, про різноманітних адаптацій, які відбуваються з діапазонами повторень. Згоден, навіть представники діапазони є тільки корисна штука, але вона допомагає зрозуміти, як проектувати вашу роботу навколо ваших цілей:

 • 1-3 повторень: 90+% зусиль, використовуваних для перевірки міцності. Також може бути використаний в першу чергу стимулювати myophibrilar гіпертрофії (більше пари скоротливого білка в м'язових волокон), якщо використовується 85-90% і більше комплектів.
 • 4-6 повторень: 80-90% зусилля, використовувані для побудови балансу міцності і розміру.
 • 8-12 повторень: 70-80% зусиль, використовується, перш за все, побудувати розмір і часто використовується культуристами. В першу чергу стимулює саркоплазматическая гіпертрофія (більше енергії для м'язів).
 • 16+ Репс: <70% зусилля, використовувані для побудови м'язової витривалості.

Виконувати по 100 повторень з будь-якою вагою-це виснажливі тренування на витривалість, а це дуже складно. Проте, ці зусилля не приводять до збільшення вашої здатності зробити роботу. Тобто стає сильнішим чи підвищення вашої енергетичної системи.

Так само важливо: розминка повинна просто бути. Отримуючи ваші м'язи достатньо тепло, щоб впоратися з навантаженням роботи. Виконання великих наборів з вагою всього 2 кг від ваги робота попередньо втоми м'язів, так що ви не грабує від того, що ви можете зробити на вагу роботи.

+602
Rubixred 29 трав. 2011 р., 16:50:08

Обидва вони можуть збільшити ризик отримання травми. Пояс буде тиснути на коліна і зважений щиколотки будуть тиснути на стегна.

Це може бути зроблено без травм, якщо буде ретельно контролюватися. Обидва можуть допомогти розвинути зусилля, але через ризиків, інші методи є переважними.

Біг із зайвою вагою призводить до збільшення м'язової маси. Переваги можуть бути вище на витривалість біг, Якщо ваги пристойні.

Я зіткнувся з важкої військової чоботи на одну зиму, а основні сили розроблена велика, але це не поліпшило швидкість.

+600
Kailash 4 серп. 2018 р., 19:20:29

Це те, що я дізнався з прочитання кількох книг і дослідження в інтернеті, але ще досвід використання цієї теорії для себе. Я думаю, через годину правильно повинен дозволити вам поліпшити свій біг і адаптуватися до різних умов експлуатації - як здорово, що antoganists спеки та високої вологості.

Одне зауваження максимум годину. Значення змінюється з фітнес-і фактично знижує краще ваша серцево-судинна система. Я підозрював, що це з кількох причин моє власне, і, нарешті, є деякі підтвердження тут , який вказує на документ Zavorsky, Р. С. 2000, витривалість і можливі механізми зміни максимальної частоти серцевих скорочень під час тренування на витривалість і звужується. Спорт Med 29(1):13-26

Під час спринтерської тренування у відповідності з Грег Макміллан (2) ви не повинні досягти свій максимум годину. Одна з цих причин, представляється короткий характер тренування. Я думаю, кадрової кривої з плином часу протягом кожного спринту повинен бути один і той же ті ж зусилля й інші фізичні умови. Це, ймовірно, може бути використаний, щоб знайти ваше фактичний maxHR для бігу і можуть застосовуватися для цілевказівки годин для всіх інших тренувань.

Це також має сенс для З допомогою 12-хвилинного тесту, а не менший час, т. к. в 8 хв або коротше гонка повинна бути на рівні або вище інакше VO2max ПАРЄ, яка знадобиться час на зусилля, які повинні в кінцевому підсумку досягти maxHR. Досягнення maxHR це, напевно, погано, коли тестування фізичного здоров'я, і їм не впевнений, якщо це означає, що ви відразу свідомість доходячи до нього або після перебування в ній протягом деякого часу.

За швидкодію на трасі Середня ЧСС не повинна бути використана з-за того, що maxHR не може бути досягнуто під час спринтів. Кадрова крива має вирівнюватися дали хвилину або близько того, і що рівень повинен бути в межах 90-100% від фактичного виконання максимального серцевого ритму. Фактична ЧСС не "220 - вік" максимальна частота пульсу і мені сумнівно, що це годину, що призводить до непритомності незалежно від вправи використовувати, щоб придумати номер. Також здається, рівні кривий год лише приблизно - не впевнений.

(2): ви (тільки швидше) ч 19 спринтів, десь в перших кількох пунктах

+592
Rutu Gadhavi 30 черв. 2010 р., 20:33:45

У початковій чолі сила на прес, Rippletoe пише

Прес-починається в стійці з порожньою бар. Після міцного плеча розминка, підхід барі.

Я вважаю, це означає, що стирчати в порожньому барі не є плечі розминки. Які вправи треба робити, перш ніж натиснути?

+586
user64622 12 трав. 2013 р., 04:11:59

З середи на плечах і на наступний день біцепс і трицепс, я хотів би розглянути додавання плечі на Бі і дня три. Повертаючи біцепс і трицепс день на повний день зброї. Так це може виглядати приблизно так:

 • Понеділок: Груди
 • Вівторок: Спина
 • Середа: Ноги
 • Четвер: Руки
 • П'ятниця: Відпочинок

За день нога це може виглядати приблизно так:

 • Станова тяга 4 комплекти 4 / чергувати з присіданнями 4х4 на кожну тиждень.
 • Жим ногами і Румунська станова тяга 3наборы Х8-10reps
 • Нога розширення 3наборы x10reps
 • Нога кучері 3наборы x10reps
 • Теля піднімає 3наборы x15reps

Також я б не надто турбуватися про те, що занадто великий, якщо ви виявите, що відбувається, то можна знизити кількість повторень до 5-8 і раніше підтримувати розмір в той час набирав силу.

+578
Gal Pit 18 трав. 2018 р., 01:30:33

Я тільки що завершила Лондонський марафон, і я зараз на стадії, коли я хочу зберегти і збити пробіг поступово, а не просто зупинити. Чи є плани, щоб піти за цим?

+558
malevolent1337 28 груд. 2015 р., 09:13:03

Я помірно активний 35 років.про'. Три дні на тиждень я ходжу відразу до інтенсивне кардіо тренування відразу після роботи і додому в 10 вечора, голодний, бо не встигли з'їсти раніше.

Я думав про збиття сироватковий протеїн пити правильно, як я покинув офіс, як спосіб поповнити.

Я не повинен дивлячись, що стрибнути вгору, але просто тримати себе в формі і не їжте пізно ввечері.

Це гарна ідея? Який протеїн мені вибрати? В інтернеті є безліч пропозицій, але я довіряю цій спільноті.

Дякую

+533
Jaiwant 25 бер. 2013 р., 09:19:02

Звучить трохи як те, що я мав, який був поставлений діагноз бурсит - може бути, варто трохи погуглити, щоб ознайомитись з них у разі, якщо це допомагає. Пам'ятайте, це запалення, не пухлина. Це було деякий час тому, але я, здається, пригадую, що там було багато льоду, я також пригадую, надає голковколювання, щоб допомогти. Моя теж була майже виключно під час роботи. Цілком виправної, хоча, так що удачі.

+457
detwiler 15 лют. 2011 р., 19:13:39

Так!

...але тільки в надлишку. Кардіо використовувати як розминочні вправи не повинні бути на шкоду прибутку. Але тривалих сесій кардіо зменшить розмір.

+452
david burke 31 жовт. 2010 р., 12:11:16

Статті кращий час для роботи: є наука (дзеркало) дає хороший огляд існуючої наукової літератури по оптимальному часу доби для навчання.

Їх висновок:

На основі циркадного ритму гормонів, експресії генів і вашу температуру тіла сердечника, найкращий час, щоб планувати свої тренування між 14:30 та 20:30 год, якщо у вас нормальні біоритми і спати вночі приблизно з 12:00 – 08:00 год.

+435
H Kam 25 груд. 2019 р., 04:40:40

В цілому вважається, що ваше тіло приймає три підходи до джерел енергії при exersizing.

Якщо ваш відсоток частоти серцевих скорочень (ЧСС) нижче 80% зазвичай люди будуть спалювання жиру. Якщо ваш HR стає вище, ваш організм буде використовувати глікоген для палива, так як він може бути оброблений швидше.

Зрештою, ви можете спалити м'язи, але це зазвичай досить екстремальний.

Я теж виявила аміаку, як запах, і просто прийняв це вартість дистанції.

+396
IcedAnt 13 серп. 2012 р., 20:50:08

У мене завжди було трохи жиру на моєму тілі. Я ніколи не була товстою і навіть повненький, але завжди 4-5кг занадто багато на себе. Я просто думав, що це будуть мої гени, тому що все моє життя я зробив трохи спорту. Буду bycicling іноді, йдучи купатися, кататися на ковзанах, лід-кататися на лижах. Я зробив все.

Не регулярно, але іноді. І в моїх батьків, хоча я їла солодощі приготовані вони досить здорові. Так що, як кажуть, я просто подумав, що це в моїх генах, щоб отримати жир, трохи швидше.

Але в останні 4-5 місяців я почав ходити боулдерінг регулярно 2, іноді 3 рази в тиждень по 2-4 години кожен раз. Я не думаю, що це дуже багато спортивної активності, але досі я втратив 6 кг за останні 4-5 місяців, хоча я побудував Хелла багато м'язів, які насправді набагато важче, ніж жир. Так що я, мабуть, втратив як мінімум 10 кг жиру(зараз 72кг при 176см).

Але справа в тому, що я їла майже те ж саме. Кожен зараз і потім кебаб або гамбургер чи вчора, наприклад цілий стакан 0,5 кг, як Ben&jerrys. І кожен раз після боулдерінг я п'ю 1-2 кухлі пива (нагорода звичайно ;) )

Я тренувався в спортзалі раніше в моєму житті і помічав жодної реальної втрати ваги.

Як його бути? Робить щось регулярно так сильно впливає на організм? Може бути, боулдерінг такий хороший спортивний втратити вагу, тому що ви повинні всім тілом за нього, на відміну від тренування в тренажерному залі? Якщо так, то як це працює? Це обмін речовин так повернулася або що є причиною мого досить значну втрату ваги?

Це мій перший раз тут в FitnessSE і я сподіваюся, що це питання входить у сферу його :) якщо не дайте мені знати, і я буду відповідно змінювати питання

+390
LLA 11 серп. 2010 р., 20:57:51

Спочатку, це справа смаку. Якщо ви ще не піна випаде раніше, то це може нашкодити. У цьому випадку, перший розподіляє вагу більше, і буде менш болючим.

Але якщо ви хочете отримати реальні вигоди з піни прокатки, то вам слід робити це з прив'язкою до сітки, тому що він буде копати вглиб і між м'язами.

Крім того, коли ти більше звик до цього, я дуже, дуже рекомендую перейти до гул ролик, в якому зосереджена тиск ще більше, що справжній масаж почуття.

enter image description here

Тому тільки мінуси ви повинні розглянути, чи є біль. Якщо це занадто болісно, перейти до більш м'якого/тішся один. Але плюси сітки ролика і гул ролика є те, що вони дають більше нагороду.

+350
StarDust2313 12 вер. 2013 р., 06:51:55

Ви жінка, тому за своєю природою ви не набухають так сильно, як чоловіки, оскільки у вас недостатньо тестостерону. Це великий міф буде громіздким, просто одні силові тренування. Ваші м'язи будуть рости в маси, але не стільки за розмірами (думаю, щільність).

Хороший приклад - Стейсі

Що сказав, підібрати гарну міцність будівлі рутина, як стартову силу, або-або.

+325
FullStack 10 лист. 2013 р., 04:52:44

Нещодавно(3 місяці) увійшов в тренажерний зал, я дотримуюся дієти і робити вправи (в основному кардіо). До цього часу я втратила 5-6 кг(до 85 кг), переважно після дієти.

Це пристойна втрата ваги і прогресу. Тримати він вгору?

Невже я пошкодив коліно назавжди?

Не знаю. Сходи до лікаря.

Також у мене є запит, чи потрібно мені спочатку схуднути, потім м'язи або обидві йдуть рука об руку?

Як правило, ви б періоди "сушки"(схуднення), так і "в зсипати"(набирає вагу). З першим, ви націлені на дефіцит калорій, але не надто великий(адже тоді ви будете втрачати м'язи). На другому, ви націлені на залишок калорії з хорошим макро баланс(співвідношення білків, хороших вуглеводів і здорових жирів)

+303
Maria Harapcea 2 лист. 2014 р., 06:06:04

Ну, щоб піти від туманних висловлювань, що значить шкідливі? Ви питаєте, якщо присідання є спочатку погано для вашого здоров'я?

Якщо присідання шкідливі якщо у вас є травми напрямків, які беруть участь у situp?

Мої особисті міркування полягає в тому, що присідання не шкідливі. Вимоги до навантаження стиснення не має сенсу, як ви їх лежачи на спині - ви перебуваєте під постійною стискаючого навантаження, коли ви стоїте. Тому будь-які навантаження доведеться додати до цього рівня і перевершити максимальна вага ви можете комфортно носити. (Ви не крутите ви?)

Однак, якщо ви зазвичай робите кілька присідань і раптом вирішили, А 100 віджимань-це те, що "сильні" люди, я б сказав, що це шкідливо.

Надмірне використання ваші основні м'язи (АБС) призведе до багажник нестабільності, так як вони будуть надмірно стомленому стані, і ви можете травмувати себе під час або після тренування, так як вони не змогли б виконувати свою роль у стабільності або в зменшеному моди.

Як завжди, просто тому, що мало хорошого, не означає, що багато краще.

+250
Young Rex 18 лип. 2010 р., 11:26:45

Це не звучить так, ніби ти маєш поранення як такого, але ви безумовно перестаралися тренування.

Як зазначено у відповідях і коментарях до вашого питання, відступивши на відстань, швидкість, або як небагато. Ваше тіло потребує часу для адаптації.

+225
Mohit Verma 19 квіт. 2012 р., 18:57:59

Я порвав ACL для підготовки до ММА турнір. Обсяг ACL для реконструкції, використовуючи трупа і артроскопічної хірургії, щоб очистити відкладення кальцію з моєї колінної чашечки( док сказав 9 місяців, перш ніж я міг би зробити будь-ріжучі руху і т. д.)
Я зробив інтенсивної реабілітації і розтягування протягом трьох місяців, поступово пішов на жим ногами високій ніжці розміщення і все більш важкі вантажі.
Потім я почав стрибки Box на низькій коробці близько 20 дюймів у багато разів менше для бічних стрибків.
Я стрибнув на мотузку і зробив багато випадів.
Я теж кинув розширення ніг як поставити неприродною напруженості на ACL і надколінка сухожилля.До квітня 2011 року ( Серпень хірургії) я бігав два 2 і 1,5 милі в день. Я продовжував базових пт руху , жим ногами і випади, потім у січні цього року я зробив свій перший тязі протягом 2 років.
Я теж став зважені присідання тому. Моє коліно відчуває себе краще, ніж коли-небудь, я зробив це вчора посадці дивним, на високому вікні, роблячи сидять вікно стрибки, але я в порядку, просто трохи рідини на його на наступний день.
Тому моє лікування було в основному божевільна кількість пт руху завжди через еспандером, скакалкою, присідання з використанням ваги тіла, біг і випади повернула мене з мертвих. Тепер я навпочіпки 500 і 520 тяги. Я тільки коробку присідати зараз, тому що це безпечніше і зміцнює задній ланцюга і верхній квадроцикли/ хіп-fleckers, які набагато важливіше, чим менше квад розвитку. Я взагалі санки тягне посилювати квадрациклів і випади/ зворотні випади. Крок UPS з помірним вагою також допомагає надзвичайно.

Єдина причина, чому я досі бюст моя дупа, тому що я закінчую магістра в галузі спортивної науки і відкриваю свою спортивну підготовку об'єкта/ потужність підйомного клубу, оскільки їх немає в моєму місті. Я визнаю свою сквоті був один раз 800 фунтів, і мій мертвий був колись близько 750. Мене не хвилює, якщо я коли-небудь ліфт, але для того, щоб навчати інших, треба хоча б покращити моє ліфти. Я поставив 20 фунтів на моїй покійних і присідання після переходу до поєднаної системі березні цього року. Я планую повернутися до 800 DL і кв. Але якщо я не зробити його великим.

+202
phronesismimesis 4 груд. 2011 р., 01:57:18

Я шукаю відкритий тренування сконцентровані на м'язи спини. У мене струму один (біг, їзда на велосипеді) цілі тільки ноги і у мене немає багато, щоб зробити в дні відпочинку...

У мене озеро поруч, так що я думаю SUP та плавання. Обидва легко доступні для мене (10 хвилин до пляжу на велосипеді, де можна купатися і SUP).

Обидва заходи, аналогічні чудово для тренування м'язів спини? Або один з них буде краще, якщо я збираюся тренувати руки/спини, і дозволяє ногам відпочивати між запущеними навчання?

+167
user3351072 25 трав. 2010 р., 01:24:58

Я не можу прокоментувати, оскільки у мене не вистачає репутації поки немає.

Я згоден з людиною вище.

І так, звичайно, це здорово, щоб змішати його ! Я б порекомендував дивлячись плавати набори в інтернеті для початківців. Ви-бельгієць, тому виступ типу щось на кшталт "сесія 4 nages дебютант" і ви знайдете багато цікавих занять. Ще раз додатково шукати майстрів плавальні тренування :)

Наступний набір, коли ви йдете в басейн дає вам мотивацію і робить його менш нудним. Якщо ви просто піти і зробити випадкових кіл, ви швидко набридає. Ви можете зробити це спочатку, щоб почати з, щоб отримати ваш "відчуття води", хоча і назад.

Змішуючи швидкість, хід, час відпочинку і т. д.-Це ключ, щоб приклеїти до нього після того, як ви почали.

Ви, можливо, захочете знову вступити в клуб або навіть спробувати його один раз, ви не впевнені в своїх плавати, це забезпечить вам додаткову мотивацію, і вони навчать вас багато !

+155
Hnk 30 черв. 2015 р., 16:37:00

Кажуть, людина може робити 400М працювати в 1:00, але не в змозі зробити 1600м в 4:00. Що швидше за все і основним стримуючим фактором у цьому? Що стримує здатність продовжувати йти в такому темпі довше? Дихальна система? Легкі? Я припускаю, що ноги і т. д. досить сильні, щоб виконати це. Мене більше цікавить, що відносна важливість таких речей, як серце й легкі у виконанні цього завдання.

Може, інший спосіб поглянути на це для людини, яка досить фізично протягом багатьох років вправи, наскільки важливими є серце, легені та інші системи в анаеробних тренувань?

Мені, здається, що легкі і можливість отримувати кисень до м'язів є більш важливими, ніж серце в стані збільшити до високого ударів у хвилину, але я не впевнений.

+131
Michael Newler 19 лип. 2010 р., 17:23:44

Я просто простягнув руку, щоб задати ваші ідеї з підняття ваги міф зростання. Мені 15 років, і я 5"7" у висоту. Я тренувався з минулого місяця, і я використовувати пару гантелей, який для мене трохи важкуватий. Я використав, щоб зробити накладні пресів і жими на лаві, але був змушений зупинити його. Таким чином, я мінімізував мої тренування до витоків, і тепер я роблю тільки віджимання, Віджимання на брусах, завитки молотка, гантелі і біцепса кучері. Тим не менш, є ще люди, попередивши мене, і я хотів переконатися, що якщо це не трюк мого зросту. Моє питання 1. Робити накладні пресів або жими зростання? 2. Робити віджимання, Віджимання на брусах, завиток молотка, гантелі біцепс кучері уповільнюють зростання? 3. Є інші вправи, які ріст?

+91
swartcake 7 вер. 2016 р., 20:40:22

Я займаюся 3 дні тренування і я хотів би залишити один день для того, щоб навчати інших речей, ніж м'язи...я практикую бойові мистецтва 2 днів на тиждень.

Є якісь вправи, щоб поліпшити свою готовність , рефлекси , увагу , опір, біль та інші психічні і пізнавальні навички, які можуть допомогти мені в моїх бойових мистецтв і на моєму повсякденному житті ?

Я живу в дуже небезпечну для країни так важливо, щоб бути готовими завдати удару швидко і, не замислюючись, і вміти помічати дрібниці, як хтось ховає ніж або після мене.

+77
Mohammad Jumah 16 серп. 2017 р., 15:38:40

Одна річ, яка спрацювала на мені був використовувати легкі гантелі (скажімо, 5 фунтів) і не літає, але нехай ваги відвисне стільки, скільки ви можете. Це відмінний спосіб, щоб розтягнути м'язи грудей і зробити плечі назад, і є хорошим доповненням до вправ.

+72
user14021 13 лип. 2010 р., 23:27:41

Я ненавиджу відповідати питанням на питання, але ви дійсно повинні мати твердий відповідь на які ваші цілі?

Коротше, ви хочете підкреслити вашу систему достатньо, щоб викликати адаптацію. Чотири цикли йти:

 1. Первинне фітнес (що ви ходите в тренажерний зал з).
 2. Навчання (ослаблення вашого організму шляхом цілеспрямованого стресу).
 3. Відновлення (ваш організм активно відновлює тебе через активний і пасивний відпочинок).
 4. Суперкомпенсация (ваше тіло більше/швидше/сильнішими з невеликим відривом).

Supercompensation chart

Загалом реп-ряд даних виглядає так:

enter image description here

Тому, щоб дійсно визначити, "як близько до провалу", ви дійсно повинні знати, чого ви хочете досягти. В цілому, хоча тренування на провал незмінно є поганою ідеєю, особливо в нижніх діапазонах реп. Прямо перед "провал" відбувається ваша форма погіршується і піддає вас серйозного ризику, якщо у вас є достатні навантаження.

Робити біцепса кучері на провал-це одне, робити тягу до відмови іншого.

Всеосяжна річ, ви могли б хотіти розглянути стає на хорошій програмі. Ви знайдете багато кохання на міцність Марк Rippetoe. Якщо ви не хочете купувати книгу, ви можете знайти достатньо інформації в інтернеті, щоб збивати правильні інгредієнти, але ~$30 книга буде коштувати набагато більше, ніж коштує час, травми, і нерви ви заощадите.

Прогресивна Перевантаження

Ваша головна мета повинна бути поступово перевантажують ваше тіло, примушуючи вас постійно йти на суперкомпенсацию протягом тижня. Це невеликий приріст (думаю: наберу ванну по одній столовій ложці за раз), які складаються в Сила і маса росте.

Систематично і передбачувано зробити це, ви не можете просто відправитися в тренажерний зал і кинути вагу. Ви повинні увійти в тренажерний зал, знаючи, що (а) що ви збираєтеся робити і (Б) скільки з цього ви збираєтеся робити, і ті, повинно бути обчислюваних значень.

Ви можете отримати сильну випадково підняття тягарів, але якщо ви хочете пройти починаючому етапі і прогресивного в якості проміжного спортсмен вам необхідно мати надійне Програмування.

+71
Darnit78 11 бер. 2019 р., 03:54:14

Якщо ноги і руки вітру на землі в той же час, це передній переворот. Минуло вже кілька років, так як я бачив, як П'ятий елемент, але більш імовірно, що вона робила переворот вперед, який включає штовхаючи себе вгору від Землі, як ноги зійшов. Екс-це взагалі демонстрація гнучкості та контролю, а остання вважається більш динамічний рух, яка вимагає більшої потужності. Він також має тенденцію бути швидше, тому що додатковий поштовх.

І є безліч сайтів, де ви можете переглянути плані гімнастики. У Вікіпедії, наприклад.

+37
GhostOnTheCoast 6 груд. 2015 р., 09:56:21

Насправді ви не можете зробити 2 речі одночасно. Вам доведеться вибирати між силою і витривалістю ви не можете зробити обидва. Найкраще, що ви можете зробити, це, по-перше, позбутися смуги опору і почати робити суворі повний диск підтягування і провали.

Коли ви отримуєте 12-15 повторень у кожній Ви можете почати робити зважені присідання та підтягування. Що також збільшить вашу витривалість. Але не так сильно і швидко, як якщо б ви робили конкретні тренування на витривалість

P. S Ви можете спробувати додати в свій раціон деякі лопатці тягне його відмінна вправа, і це в більшості випадків, чого не вистачає від прийому тягне ДБЖ на наступний рівень.

+12
jedwards 7 квіт. 2019 р., 02:05:24

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil