Втрата ваги або 5х5?

У 22 роки і 325 фунтів (в основному жир) я відчайдушно хочу (і потрібно), щоб схуднути. Втім, я не великий шанувальник бігу. Я покататися на велосипеді, але я читав більше про вагу підйому, щоб схуднути, і вирішили запустити програму або 5х5.

Мені цікаво, що недостатньо? Я повинен піти для тривалих поїздок на велосипеді по вихідним? Чи існують інші підняття тягарів вправи я повинен включати, як частина моєї рутини, або це буде занадто багато з stronglifts? У мене є доступ в місцевий тренажерний зал, який має необхідне обладнання, а також інші вільні ваги і машини.

Втрата ваги-це моя головна мета, але я хочу стати сильніше, що є ще однією причиною я хочу піднімати тяжкості.

Просто для інформації, я намагаюся з'їсти більш здорову дієту, а також (менше шкідливої їжі, більше овочів і т. д.)

+541
JetRocket11 22 серп. 2014 р., 21:25:40
28 відповідей

Моя статистика: відходи пупка 25" висота 5'9" ІМТ 24.8 жир: 19% 167.5 фунтів.(онлайн-калькулятор) це з вагою 147 фунтів 2 роки тому, і відходів пупка близько 33".

Я тільки що вийшли з періоду, коли мені було важко знайти час для фізичних вправ. До цього більша частина моєї тренування прийшов через моє основне захоплення - Whitewater каякінг. А у мене ніколи не було особливо гарним кардіо фітнес, у мене ніколи не було, так як високий відсоток жиру в організмі, як я роблю зараз. Також у мене не було живота!

Тому у мене є кілька питань: моє тіло відсоток жиру 19% нижче, неприйнятно для мого віку (25), і я волів би вважати себе здоровою, а не просто про те, як уникнути серцевих захворювань.

Все далеко не так важливі для мене, і я б волів і поліпшення фізичної форми займатися тим, що мені подобається - а саме катання на гірських велосипедах, катання на велосипедах і байдарках.

Я теж не особливо хочу змінити свою дієту, яка є високим вмістом вуглеводів, розумне кількість білка і не багато фруктів, Овочі (крім банана вранці з сніданком) Тому у мене два питання:

1: чи Можна стати щодо підходять без для працює? Якщо це не так, то чи можна працювати без knackering всі мої суглоби? Як би плавання бути в якості заміни? (якщо має бути)

2: я планую відстежувати свій прогрес на щотижневій основі з допомогою програми Runkeeper. Мені було б цікаво знати, які доходи, хто приймає традиційний підхід до фітнесу очікувати? Я б хотів, щоб побачити, якщо мій прогрес нічого близького до порівнянним. У якийсь момент я повинен вирішити, що те, що я роблю не працює?

+994
emrox 03 февр. '09 в 4:24

пройти,

Оскільки ваше завдання-розвинути функціональну силу, або це відмінна програма для цього. Щоб отримати найкраще з сильних ліфти, рекомендується виконувати їх 3 рази в тиждень. Одна з причин-бо так ти починаєш з низькою вагою (порожній рядок), це займе більше часу для вас, щоб почати підйом вантажів.

З основних днів відновлення днів для вас (ваш графік буде порушений, якщо це припущення є брехнею), ваш розклад повинно бути в порядку, принаймні, тимчасово. В якості ваг буде важче, вузьким місцем регіони будуть ваші ноги, руки і плечі. Тримали в розумі.

На початкових стадіях, ви могли б додати віджимання і підтягування у суміш. Разом з тим, як навантаження стає важче, ви не могли б мати достатньо соку для віджимання і підтягування. У будь-якому випадку, запустити його і якщо/коли ви досягнете мосту, відповідно.

+984
fatih tekin 12 лист. 2018 р., 18:24:05
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

В останні 3 місяці я втратила 12,5 кг/28 кг робить це "правильний" шлях: Регулярні вправи з регулярні невеликі нежирні страви.

Я 178см/5.84 ноги і тепер важу 73.5 кг/162 фунтів.

Самий сильний мотиватор зберегли це може звучати дуже нерозумно і "неправильно", але це спрацювало: я посперечався з другом, що я можу втратити 14 кг за 14 тижнів.

Ці 14 тижнів в кінці 4 дні, у середу, а мені ще 1,5 кг, щоб піти. На даний момент втрата ваги, очевидно, йде повільніше, ніж коли я ще ніс відро жиру на моєму тілі.

Я дійсно не хочу втратити ставку на пару грам, тому я шукаю якийсь нездоровий перебору я можу зробити на моєму тілі, щоб скинути багато ваги за останні дні.

Деяка додаткова інформація:

 • Особливо мені потрібні поради про те, як багато води пити і в який час. В даний час я п'ю багато води, але я думаю, я повинен зупинити, що в якийсь момент?
 • Пам'ятайте, що тільки як боксер, я знаю точний час, я буду стояти на вагах.
 • Я повністю усвідомлюю, що це нездорово і що я отримаю, що вага повернеться до четверга.
+972
Samuel McLaughlin 9 січ. 2018 р., 18:54:53

Максимальний розмах ніг містять бічні і вертикальні рухи, такі як вертикальний шпагат поздовжній шпагат. Раритет людей досягти достатньо техніки і сил, щоб підтримувати різні розколи і обертальні рухи стегон, тому їх важко використовувати орієнтири.

Багато чинники сприяють розмах ніг. Фактори містять ядра гнучкість, основні сили, нахилу тазу і бічного підколінного сухожилля руху. Переломи хребців можуть призводити до кіфозу, тобто вдовуюча поматросим (термін служби моторного розвитку, стор 54, 2-е изд), які можуть напруга м'язів, таких як поперекові погіршення руху м'язів гомілки. Постнатального розвитку містять бурхливий розвиток supranals (надниркові залози) приблизно до 20 років і матки. Також розподіл жиру з ядра і кінцівок змінюватися від підлітків до дозрівання.

Діапазон руху ноги змінюється з плином часу. Maturition містити progession а в старості містити регресії. Отже, закономірності руху зміни. Рухів тривалість життя мотора в ноги містять вивчення різних аллюрах, таких як ходьба, біг, підстрибом і галопом. Біг-це симетричний руховий навик, а скакого є асиметричним. Біг є більш енергоефективною, ніж галопом, тому що менше потрібно для стабільності в талії, ніж зі скачуть.

Прості способи, щоб оцінити розмах лап містити правителя. Вимірювання слід оцінити пропорції різних кінцівок. Як також згадано в питання, ядро скручування повинні бути визнані. Більш простий спосіб оцінки може бути м'язової маси аналіз. Тому що професійні бігуни мають більше м'язової маси в ногах, це робить його природним, щоб оцінити його безпосередньо з різних вимірів опору, таких як вимірювання тілом. Вплив однієї ознаки розмах ніг може бути досить безглуздим.

Працює

Початок бігун має обмежений діапазон руху. Руки і ноги зсуваються в бік, а не ритмічні вперед-назад.

enter image description here

Діапазон руху розвивається за віком (п. 128-129, тривалість життя рухове розвиток 2ed, Kathleem Хейвуд). Приклади містять початок бігун і просунутий бігун. Біг-це більш просунутий рухового навику, ніж Нехай кажуть, що ходьба вимагає достатнього розмаху ніг на передову техніку.

Розширений бігун має більший діапазон руху, такі як довжина кроку, усуваються бічні руху ноги, плавний удар з п'яти спочатку на стопи, обмежений-зайві (друга дитина малюнку зліва має надмірний стрес на коліна, погано) і краще обертання стовбура, щоб дозволити більш спокійно. Руки в 90 градусів гойдалки в чашки плеча з тулубом нахилився трохи вперед, у той час як ядро прямо вздовж нахилилася вісь (задня нога до голови). Вага приходить за підтримкою в коліні, яка вимагає сили і гнучкості, зокрема з основних.

Олімпійського рівня бігун Мозес Мосоп тут працює специфікацій:

 1. швидкий backleg вперед

 2. тіло худий

 3. 0.133-0.167 з заземлюючим контактом

 4. немає вигину талії

 5. 32 кроків за 10 секунд (майже 200 СПМ)

 6. швидкість навіть на 3 хв на км

там, де бігає стиль має високу каденції, як в ковзаючи стилю бігу і довгим кроком, як в gazello стилю бігу. Цей метод вкрай виснажливим. Для більш типових gazello біг і ковзання виконується побачити порівняння тут між triathlonists. Вимоги розмах ніг більш вимогливі у gazello стилю бігу.

Біг порівнянні з галопом

Галопом часто вибирають чотири кінцівки тварин для швидких рухах під час двох кінцівок тварин, таких як люди, не в їх користь "галопом метаболічно дорожче і вимагає великих м'язових напруг на стегнах" (біомеханіка людини двоногим галопом: асиметрія диктує ногою функцій) з людьми.

Перехід з бігу на скаку потрібно близько 6 місяців після навчання працює. Галопуюча має протилежне рухів між ногами і руками аналогічно працює. Різниця в тому, що землю раз для успіхів вже в скаку, ніж працює. Асиметрія галопом означає, що воно вимагає більшої стабільності від ядра, ніж працює з людьми.

Стук дитини можна побачити на сторінці 143 книги з протилежними рукою і рухів ніг. В порівнянні, стукіт схожий з коня , де зброєю виступають в якості опори, так менше стресу для талії, ніж з людьми. Це "перший асиметричний руховий малюнок дитина вчиться" (стор 142).

Резюме та мотиваційні області

Цікаві напрями для подальших досліджень містять assesssment біомеханіки на різний стилів. На момент написання статті автор не знає, чи є різні характеристики розмах ніг були проаналізовані для бігу. Прості методи asssessment містять методи правитель і м'язової маси аналіз.

+929
Justin Lawrence 12 лют. 2017 р., 03:39:14

Ви можете вивчити за допомогою "техніка Pomodoro"? Це значить працювати на 25 хвилин, потім візьміть 5-хвилинну перерву. Під час перерви, стояти, робити деякі вправи, інші перерахували. Крім того, переконайтеся, щоб дивитися на що-то далеко, щоб відрізнятися координаційний центр ваших очей.

Це скорочує ваші 13 годин від 780 хвилин до 650 хвилин, але ви, ймовірно, зможете бути більш зосередженими під час реєстрації-час.

У Вікіпедії є більш детальна інформація про історію і більш складних ітерацій (короткі і довгі перерви.). Це простий веб-таймера можна використовувати: https://tomato-timer.com/

+891
Tatang Tarmidzi 26 лист. 2014 р., 07:09:38

Я чув всі чутки про те, що тільки з кардіо ви будете спалювати жир належним чином. Але чому я повинен робити кардіо, замість важкої атлетики? хіба це не все про дефіцит калорій? Я не розумію, чому я повинен замінити 30 хвилин з важкої атлетики з 30 хвилин кардіо, Коли я намагаюся, щоб втратити жир.

+819
uXuf 12 черв. 2017 р., 11:22:05

Я спати в 9 вечора і прокинутися о 4 ранку, візьміть чашку теплої води і я буду робити деякі прості вправи дуже повільно, то і роботу по будинку. В 5 ранку, я біжу протягом 30 хвилин зі швидкістю 9 км/год (так це 4.5 км біг). Я приймаю душ і відчуваю себе дуже добре і енергійним.

Після сніданку з високим вмістом білка, іноді я трохи впав сонний. Але якщо я виходжу на свіже повітря, все чудово.

Я беру на обід майже між 10:50-11:30 ранку, після 10 хвилин повільної ходьби.

Я беру 20-30хв (в залежності від того, якщо я дуже втомилася) сієста в 12pm. Коли я прокидаюся з деякі легкі вправи, я все ще відчуваю тіло і мозок не так повністю прокинувся. А пульс занадто швидко.

Я думаю, що я можу розбудити моє тіло, якщо я втікаю на деякий час, скажімо 3км. Але я не хочу працювати на 12h30pm або 1 вечора. Крім того, він не зручний для роботи в кампусі. Крім того, я віддаю перевагу працювати в 5 вечора або 5:30 вечора.

У вас є ідеї, як бути енергійним після 20-30 хв сієста-післяобідній сон)?

+786
edm3 26 вер. 2013 р., 22:08:22

Якщо я йду на пробіжку приблизно в той час, я б вам апетит, і незабаром буде їсти, говорити рано вдень перед обідом або ввечері перед вечерею, я часто відчуваю помітний різкий спад енергії після ~20хв працює і так.

Деякий час після того, як я закінчу я, в основному, приходять в норму або "голодних нормальні", навіть якщо я нічого не їм.

Я не бачу це як проблему, медичних чи інакше, мені просто цікаво, що значить під капотом. Наприклад, у той час як я називаю це "падіння цукру", навіть не фітнес-урод, схоже, досить рано вже виснажені запаси глікогену і спираючись на рівень цукру в крові?

Спасибі!

+720
dotNetE 5 бер. 2015 р., 22:56:43

Я чув, що їсти після тренування втрата ваги знизить ефект схуднення. Я чув, що я повинен чекати, принаймні, за 2-3 години до їди що-небудь або не споживати жир або щось подібне.

Є в будь-якому випадку це може бути правдою?

+714
Jacob White 31 серп. 2012 р., 14:47:33

Я думаю, що головна причина, по якій ви не отримаєте результати, які ви шукаєте саме ви тренуєтеся дуже часто. Якщо ви не будете приймати незаконні і сумнівні добавки, ваш організм не буде встигати відновитися і в результаті виходить, що ти насправді руйнування м'язової тканини, а не для його створення. Ви також не хочете працювати більше 30-45 хвилин за раз, тому що це збільшує гормон кортизол, який є катаболічних. Якщо ви хочете збільшити м'язову вимагається високий рівень анаболічних гормонів (наприклад, тестостерону) і низький рівень катаболічних гормонів (наприклад, кортизолу та адреналіну).

Пам'ятайте, що це не підняття тягарів самого, що будує м'язову тканину. Це гормональні зміни, викликані підняттям тягарів, час відпочинку між підйомом і їжі, яку ви їсте, яка будує м'язи. Враховуючи, що підняття тягарів-це насправді катаболічний характер і руйнує м'язову тканину ви хочете, щоб знайти ідеальний солодке пляма ліфтингу достатньо, щоб викликати гормональні зміни, мінімізуючи скільки м'язів розбивається.

Це повинно стати науковою основою при виборі програми навчання.

Існують різні думки про те, де це солодке місце і в залежності від генетики і може добавки використовують цей ласий шматочок буде для тебе порівняно з іншими. Кращий спосіб знайти солодке пляма, щоб відслідковувати прогрес з допомогою вправ журнал і вимірювальна стрічка (MyoTape добре, як ви можете використовувати його з однієї сторони). Ви хочете збільшити вагу або час під навантаженням (це більш точні вимірювання, ніж число повторень) практично безперервно. Якщо ви перестанете прогресувати протягом декількох тижнів, ви або не отримуєте достатньо відпочинку (додати більше за інших), не вистачає їжі (з'їсти більше) або ваше тіло адаптується до вашої поточної рутини (знайти нову рутину).

Є й інші фактори, які можуть змінити ваш гормональний баланс, такі як занадто багато алкоголю або куріння (може зменшити тестостерон) або занадто багато стресу і занадто мало сну (збільшення кортизолу).

Я вивчав різні важка атлетика тренування стратегій останнім часом і підхід, який, здається, бути засноване на останніх наукових досліджень, є висока інтенсивність тренувань (також називається "удар") підхід, викладений у Наприклад тіло науці. Він рекомендує одне тренування в тиждень надзвичайно високої інтенсивності.

Я особисто роблю спліт версія цієї програми приблизно два рази на тиждень. Я поєднати це з низьким рівнем кардіо (швидка ходьба) протягом приблизно 5 годин у тиждень і близько 1 Висока інтенсивність інтервал тренування в тиждень (5 хвилин Табата інтервальні спринти на 90-95% серця максимальний показник).

Я робила цю процедуру близько 2 місяців і майже подвоїв мої 7 повторень максимум. До цього я робив кілька років з більш "традиційних" гирьовий середньої інтенсивності по кілька разів в тиждень з тільки помірними темпами. Я не розвиваюся в останні 2 тижні, хоча так я міг поміняти речі навколо небагато, але я, ймовірно, дотримуватися високої інтенсивності/низькочастотний підхід.

Харчування теж важливо, але це інша тема.

+683
swirlybuns 16 груд. 2018 р., 03:46:40

Я зараз роблю 3 рази в тиждень силові тренування, використовуючи нові правила ліфтингу: наддувом тренування, які сприяють повний підхід до навчання тіла. Я планую додати біг тренування, щоб поліпшити серцево-судинну витривалість, відсутність якій я відчуваю себе як в повсякденній діяльності і під час силового тренування. Маючи силові тренування в першу чергу, питання в тому, як поєднати обидві. Деякі йдуть мої думки, я був би вдячний вашої допомоги, щоб розібратися.

На першому етапі (перші 2-3 тижні, напевно), бігу тренування буде виглядати, як навчитися бігати, а не які-небудь серйозні навантаження, які можуть вплинути на інші тренування, так що я припускаю, що я можу залишити 3 силові тренування в тиждень і поєднувати їх з 3 коротких (15-20 хвилин максимум) біг тренування. Краще мати 6 днів тренувань, за допомогою всього одного виду діяльності на кожен день, або мати два тренування в день іноді для того, щоб отримати більше днів відпочинку?

В якийсь момент, я вважаю, біг може почати впливати на відновлення між силові тренування і інші варіанти виникають:

 1. Тримайте все тіло силові тренування, але знизьте навантаження до 2 разів на тиждень, чергуються з 2-3 бігових тренувань з більшою інтенсивністю, ніж на першому етапі;
 2. Зберегти силові тренування 3 рази на тиждень, але змінити нижній/верхній спліт тіла тренувати ноги 1 раз в тиждень і верхню частину тіла 2 рази на тиждень - треба давати ногам можливість краще відновитися і компенсувати навантаження на верхню частину тіла;
 3. Залишити силові тренування без змін, але вже менше тренувань, ніж на першому етапі - 1-2 рази в тиждень, але з більш високою інтенсивністю.

Очевидно, що всі ці варіанти є законними і мені, мабуть, слід спробувати їх все, але я хотів би отримати деяку зворотний зв'язок про те, як це працює, якщо хтось пробував, чи якісь інші варіанти, які я міг використовувати, або, також оцінили, деякі поради про те, що я безумовно не повинен робити.

+681
Mat Grainger 5 січ. 2013 р., 00:40:54

Я думаю, ваша головна проблема полягає в тому, що ви дійсно не зосередитися на чому-небудь з вашої поточної програми. Ви робите багато різних речей відразу і, як Новачок, що це нормально, але якщо ви хочете більш серйозне, ви будете потребувати, щоб почати з упором на різні частини тіла або вправ, які ви хочете освоїти.

Найголовніше, щоб знати про художньої гімнастики є те, що потрібні роки, щоб вивчити різні рухи. Це тому, що навіть найпростіший гімнастики руху вимагають більше техніки , ніж більшість людей думають. З-за цього ви повинні зосередитися на кілька ударів в даний момент часу, не намагайтеся вивчити все в той же день. Фокус на спину один день, і на ваші плечі наступного. Я буду використовувати підборіддя-як приклад, так як це, здається, бути проблемою для вас.

Щоб зробити успішну підборіддя вгору, ви повинні мати забирається лопаткою. Тому, перш ніж ви навіть спробувати підтягнутися на турніку, ви хочете дізнатися, як прибрати свої лопатки і зміцнювати це перед походом у реальні підтягуватися. Ви можете зробити це, виконавши лопаткових підтягувань. Як тільки ви набрали достатньо влади і контролю над цими м'язами можна переходити до наступної частини, яка може бути звернена в ліві ряди або негативні підтягування.

А робити ці закулісні перевернутий рядків або негативних підтягувань на турніку слід зосередитися, щоб тримати лопатки зарухалися на всьому протязі руху, не зосередитися на тому, як багато повторень, як ви можете. Як тільки ви починаєте відчувати впевненість, що ви можете зробити кілька повторень, ви можете спробувати перейти до фактичної підтягуватися. Зробити кілька, і як тільки ваша сила почне зникати, не сюсюкай підтягуванні, повернутися до вартовому перевернутої рядки і закінчити тренування з правильною формою.

Якщо робити повну тренування тіла кожного разу, ви не зможете зосередитися на всіх цих різних стадіях руху.

Бути веганом-не проблема. Я веган собі (кілька років) і я дуже м'язисті і може робити багато додаткових рухів гімнастика (перевірте моє біо, якщо цікаво). Якщо у вас є які-небудь питання, не соромтеся задати їх.

+667
Dirk van den Berg 5 трав. 2010 р., 18:06:23

Моя голова здається непропорційно великою порівняно з моєї верхньої частини тіла і нижньої частини тіла з'являється дуже маленький і тонкий у порівнянні з моєю верхньої частини тіла.

Я чоловік близько 5'7 і 108 фунтів (49 кг). Що може бути причиною мого тіла, щоб бути такої форми? І що можна зробити, щоб виправити такого роду форми тіла?

+664
Susanna Cardinali 2 січ. 2017 р., 09:32:45

Моє припущення, чому максимально подовжуючи пальці, здається, щоб тимчасово покращити свою поставу полягає в тому, що ви активуєте кінетичної ланцюга, яка включає в свій задній дельтоподібних м'язів і середині трапецієподібних нижче. По суті, свідомо вербують зап'ясті і палець подовжуючи м'язи ви синергічно рекрутинг ті ж м'язи, що б набрати в самому початку зворотного літати.

Багато разів дисбаланс або погана постава в одній галузі можуть бути викликані або порушених дисбалансу/поганий постави в інший. Хронічно затяжний лопатки, внутрішньо повертати плечі і згорблена грудного відділу хребта (гиперкифоза) все пізно побічні ефекти від тривалого сидіння. Але так хронічно скорочені хіп-згиначів і сухожиль, що призводить до нахил вперед стегна і перебільшені поперекового кривої (гіперлордоз), що призводить до гиперкифоза, щоб врівноважити і досягти збалансованого положення голови. Справа в тому, що просто орієнтуючись на ділянках грудей і спини зміцнюючі вправи-це, ймовірно, не буде достатнім для виправлення постави. Замість цього ви повинні оцінити і правильно по всій мобільність-стабільність континууму, від щиколотки до зап'ясть.

Ви повинні не тільки вміти тримати плечі назад і встати рівно з нормальною keyphosis, але ви повинні бути в змозі досягти далеко за коліна з рівною спиною, щоб виконати повний глибокий присед не падаючи назад, скорчившись, чи піднімаючи п'яти, і пройти тест Томаса (я можу тільки пост 2 посилання, так що ви просто доведеться гуглити речі).

регулярні вправи, які я рекомендую, на додаток до плеча і тягнеться груди:

 • присідати варто
 • різні рухливості грудної вправи
 • піна прокатки (особливо підколінні сухожилля, стегна-згиначів і грудного відділів хребта)
 • гуляти дак
 • різні згиначів стегна тягнеться
 • різні жижки тягнеться
 • який тип рядка, бажано особа-тягне, кабель високої ряду, або гантелі рядків, якщо у вас немає кабелю.
 • зворотний мух.
 • штангою стегна випади, а-ля Брет Контрерас
 • Передні присідання (як ти вмієш)
 • оверхед присідань (як ти вмієш)

Це може здатися трохи переважною, але із збереженням гарної постави набагато легше, ніж виправляти поганої постави. Після декількох місяців кропіткої роботи у вас може вирізати постави спеціальні навчальні назад, щоб просто робити кілька наборів накладних і Передні присідання кілька разів на тиждень.

+600
user13247 12 лист. 2011 р., 14:37:58

Відмінності між низькою інтенсивності кардіо сесії і високої інтенсивності кардіо-сесії мінімальні для середньої людини. Низька інтенсивність кардіо сесії буде щось на зразок пішої прогулянки, в той час як висока інтенсивність кардіо сесії буде щось начебто працює.

Коли ви працюєте, і дійсно, ваше тіло спалює жири і вуглеводи, щоб забезпечити вас енергією. Ваше тіло може бути їх обох в пропорції 50х50 поки ви читаєте цей текст, тим не менше, якщо ви були, щоб почати працювати, вашому організму знадобиться, щоб дати вам більше енергії. Вуглеводи в організмі головне джерело енергії, так що ваше тіло почне спалювати більше, щоб забезпечити енергію для підтримки високої інтенсивності тренувань, проте, якщо ви були, щоб просто погуляти, вашому організму не потрібно стільки енергії, так що він може продовжувати отримувати енергію з жирів, а також вуглеводів.

Таким чином, висока інтенсивність тренування буде спалювати менше жирів калорій, ніж низької інтенсивності тренування, але на той же термін ви б спалити більше калорій і тому, ймовірно, щоб працювати краще.

BodyBuilding.com каже:

Припустимо ви спалюєте 200 калорій роблю низькоінтенсивне кардіо і 90% цих калорій прийшли від жиру. Це означає, що ви спалили 180 калорій з жиру і 20 з інших джерел. Якщо ви зробили високої інтенсивності кардіо протягом цього періоду, ви можете спалити 300 калорій і 75% з них спалили калорій з жиру. Це означає, що вам спалено 225 калорій за рахунок жирів і 75 калорій з інших джерел.

Обидві форми вправ спалювати жир, і середній людина буде більше користі від високої інтенсивності тренування, але якщо ви позбавлені такого не відчуваю себе слабкої інтенсивності тренування може дати вам результати.

Крос-тренінг для чайників* говорить:

Працювати при більш високих інтенсивностях може призвести до спалити більш низький відсоток жиру, але, оскільки ви спалюєте більше калорій, ви все ще використовуєте більше жиру калорій.
Низькі чи помірні по інтенсивності фізичні вправи можуть спалити значну кількість калорій за певний період часу. Якщо ви не підходять достатньо, щоб змусити себе працювати в режимі високої інтенсивності, або у вас є фізичний недолік, який заважає вам робити так, ви все ще можете спалити багато калорій, виконуючи низькоінтенсивне тренування протягом тривалого періоду часу.

Високої інтенсивності тренування:

Якщо час є чинником, або ви не заперечуєте змушувати себе: високої інтенсивності тренувань краще.

Плюси

 • Спалює більше калорій за менший час

Мінуси

 • Вимагає певного рівня фізичної підготовки першої
 • Може бути складно, якщо ваш розум не досить сильні, щоб тиснути на тебе
 • Травми або медичні умови можуть перешкоджати здатності зробити це

Низької інтенсивності тренування:

Якщо час не є фактором, що ви ще не підходять; або ви не хочете, щоб підштовхнути себе: низький-інтенсивність тренування буде краще.

Плюси

 • Спалює більше жиру в якості калорій
 • Це простіше зробити для всіх

Мінуси

 • Займає більше часу, щоб спалити таку ж кількість жиру

В резюме

Обидві форми вправ для спалювання жиру і отримання потрібне. На середньої, високої інтенсивності тренування дасть кращі результати за час, проведений тому що ви будете спалювати більше калорій. Низька інтенсивність тренування може спалити більше жиру калорій, а тому, що ваш організм перетворює жир у вуглеводи, коли він потребує паливі, ти все одно будеш перепалювати жир.

* Хоча я не можу засвідчити на цю книжку з цих авторів є надійним джерелом інформації, мій досвід роботи з для чайників книги є те, що автори мають відмінні знання і досвід в області, які вони пишуть.

+560
usr342678 10 трав. 2017 р., 20:05:08

По-перше, молодець! Це великий прогрес за 12 місяців. Ласкаво просимо до фізичної ЮВ.

Повинні ви продовжувати тренуватися за вашим поточним курсом повністю вниз до вашого тіла. Ви повинні прислухатися до свого організму і зрозуміти, якщо він потребує більшої кількості їжі/відпочинку, щоб не відставати від вправи ви робите.

Я знаю кілька ультра марафонці в кінці 50-х, початку 60-х Отже, умовно кажучи, що "у X століття, ви повинні робити тільки X вправа" сміття. Ви повинні встановити деякі цілі і працювати для їхнього досягнення, це допоможе вам підтримати і відсвяткувати свій успіх. Це може бути корисно, щоб перевірити з вашим лікуючим лікарем (лікарем), якщо ваші цілі підходять.

Підводячи підсумки, прислухатися до свого організму. Якщо ви отримуєте достатньо сну і їжі достатньо їжі, і ви все ще намагаються відновитися потім зменшіть частоту тренувань (не на обсяг/тривалість!). Завжди дати собі принаймні 1 день відпочинку на тиждень.

+527
user7338 11 серп. 2018 р., 14:56:51

Так, ви можете. Вам треба лікувати м'язи живота, як і будь-який інший м'язи. Будівля АБС і показуючи їх одне і те ж, м'язи преса(особливо косі м'язи живота і зубчаста) видно навіть на 20%-25% жиру, дивитися до жиру силач, пауерліфтерів і важкоатлетів вони можуть не мати рельєфний прес, але вони величезні і явно проглядається за всім, що жиру на животі.

Так що так, робіть сто, як він буде будувати свій живіт, але є більш ніж один спосіб, щоб наростити м'язову масу, якщо ви отримаєте м'язи в напруженому стані вона буде зростати незалежно від того, як ви це робите.

+482
rootpd 9 лют. 2017 р., 00:27:53

Загалом, робіть вуглеводів змусити людей сонний? Моя дружина і я почав їсти трохи на безвуглеводної дієті Палео близько тижня тому (багато овочів, фруктів, м'яса), і ми відчуваємо, як ми вже бачили, що зміни в нашому настрої.

Однак, сьогодні ми вирішили спекти солодкий картопля (злегка запанірувати в кукурудзяному крохмалі), тому що ми любимо їх, і вони мають більше поживних речовин, ніж типова їжа з крохмалем. Через пару годин після їх вживання, у моєї дружини живіт продовжував шуміти (як голосно булькає кожні кілька хвилин протягом півгодини), і вона втомилася і набридло.

Мені цікаво, це типова реакція на вуглеводи або борошняного? Ми напевно не плануєш з'їсти їх надто багато, але це викликає тривогу, щоб побачити її раптова зміна в настрої і постійні звуки в животі.

+457
husin anwar 10 бер. 2018 р., 03:59:10

Серце-це м'яз. Ви тренуєте свої м'язи з допомогою них.

Щоб зробити серце більш сильним і більш ефективним (нижче БПМ), ви повинні робити вправи, які значне збільшення пульсу - будь кардіо буде робити.

БПМ avarge Джо становить близько 70-75. Спортсмени зазвичай мають БПМ близько 50-60.

Щоб дати вам прямої відповіді - низький рівень чуєш досягається кардіо тренування (HIIT, Табата, кроссфіт тощо). Та ні, ви не можете контролювати свій пульс. Все під контролем вашої вегетативної нервової системи.

+453
Kyle Pfromer 14 лист. 2014 р., 04:08:15

Я б зробив його трохи більш прямо вперед і сказати, що ви повинні збільшувати свої ваги за програмою ви прямуєте.

Ефективні навчальні програми вже зробили математику за обсягом/збільшення сили проти достатнього відновлення. Намагався очей, що це жахливо неефективно, і якщо ви прикувати його будуть в кінцевому підсумку з результатами, які або:

а) у вас росте вперед, що можна сміливо звертатися (тобто: перетрудишся або поранені).

б) ви не збільшення вигод у матеріальному шляху (тобто боком їде).

Хороші програми мають вбудовані запобіжні клапани для загальних ситуацій, як не вистачає вашої щотижневої обсяг, захворіти, отримати травму, беру тиждень відпустки і т. д.

Подивіться на програми, як в Техасі спосіб, MadCow 5х5, Білл Старр 5х5, або 5/3/1. Всі вони створили дуже хороші результати для тисячі людей. Вони є проміжними програм і припустимо, що ви вже робите великий складових ліфтів для вже ~6-9 місяців.

+395
bbedward 9 січ. 2015 р., 17:52:53

Думайте про нього, як ніжне м'ясо тендерізатор м'ясо. Але замість того щоб послабити м'яз шляхом подрібнення його, додав тиску і використовувати просто стимулює приплив крові до масажованої області. Поролонові валики великі кошти відновлення, тому що вони породжують такі переваги, як спортивний масаж, але можна виконати на себе.

+375
Larry Wayne Sparks 18 черв. 2015 р., 00:36:50

Вам потрібний постійний дефіцит калорій. Як вам досягти цього дефіциту залежить від Вас - Ви можете тренуватися, щоб спалити їх, або ви можете змінити свій раціон харчування, щоб досягти дефіциту - або навіть краще, як.

15кг за 6 місяців не діставали взагалі. Я пропоную вести щоденник харчування через MyFitnessPal або аналогічні(і бути чесним із самим собою) і спрямована на дефіцит калорій близько 400-500 калорій в день.

Це протеїновий порошок допоможе вам знизити свою вагу?

Це неможливо сказати. Вона може допомогти вам у відновленні після тренувань і отримаєте кращу частку білка. Але знову ж таки.. потрібна мета і залишитися розраховані, а не пук вниз протеїнові коктейлі без мети. Тому що немає, вони не чарівним чином спалити зайвий жир або що-небудь.

+344
louise bell 16 вер. 2016 р., 09:32:35

Ви повинні перевірити роботу Дена Джона. Він колишній дискобол і є багато, щоб сказати по темі. Багато чого з того, що він рекомендує-це, по суті, Пауерліфтинг з верхньої частини тіла і концентрація влади.

Повторювані елементи його поради, дискусії відносяться станова тяга, очищає влада, а над головою присідання.

Його невелика книга "протилежний підхід до метання диска" охоплює більшу частину його думки з даного питання. Його погляд на основи, однак, добре відомі:

Що потрібно зробити, присідання, жим, станова тяга, чистий, ривок, поштовх, падіння і підборіддя. Ви знаєте, дриль. "Ден, скільки підборідь?" - запитає хтось. Ну, скільки можна зробити? "Я не знаю. Я ніколи не робила!" Хммм, як експерт у всьому, давайте спробуємо так: давайте подивимося, скільки ви можете зробити!

Що сказав, мій абсолютно неосвічений погляд (я ніколи не тримав дискус) я думаю, що високий вагу для п'яти повторень, або менше, майже напевно буде краще. Зниження ваги для того, щоб робити силові вправи, як очищає буде ОК.

+293
Chris Budden 26 черв. 2017 р., 19:40:48

РК

Я займаюся, якщо протягом року або близько того. У відсутності будь-яких клінічних випробувань, і поки я не строго відповідаючи на ваше питання, я сподіваюся, що ви дійсно хочете, щоб дати, якщо йти. Розглядайте це:

 1. Надаючи великий розрив у часі між останнім прийомом їжі за день і перший прийом їжі на наступний день, що ваш мозок і тіло працюють на? Ми можемо зберегти тільки 100 грам або близько того, як глікоген печінки, який може використовуватися головного мозку (м'язового глікогену фактично не використовується для живлення мозку). Найбільш логічна відповідь-це ваше тіло стане огрядним, адаптовані. Ваше тіло буде регулювати механізм метаболізувати жир і ваші мітохондрії мають зробити більш ефективними при спалюванні жиру.

 2. Додайте до цього той факт, що їжа, яку ви їсте не нудотний, оброблених вуглеводів. Ви відправляєте знову сигнал до вашого тіла, щоб краще використовувати жир в якості палива і стати ефективним спалювачем жиру.

Тоді можна обійтися простим тіла-% жиру перевірити за рік, щоб довести, що ви дійсно перетворилися в ефективний спалювач жиру. Я прийшла до висновку, що іноді простіше зробити експеримент, де N=1, а не покладатися на клінічні випробування. Коли я їм шматок торта завантажується з глютеном, я знаю, як жахливо я відчуваю себе на декілька годин - туман мозку. Я більше не потребую велике клінічне випробування для того, щоб переконати мене в тому, що глютен-це проблема з X% населення.

+242
Ian Thackwray 18 лип. 2013 р., 12:11:20

Багатьох причин, в першу чергу, тому що м'язи ніг не так помітні і часто не розглядається як важлива aestetically. Це з тієї ж причини люди не тренування їх достатньо. Звичайно, в довгостроковій перспективі, роблячи руки і груди змусить вас виглядати нерозумно і це буде очевидно, що ви не дуже сильні.

Деякі люди думають, що вони їздять на велосипеді на роботу/в спортзал, вони не потрібні для тренування ніг. Це не правда.

+207
Eric Amodio 18 квіт. 2014 р., 03:35:23

Випади , здається, не отримати багато любові, але вони були б гарним кандидатом для розгляду в даному випадку. Можна використовувати гантелі, штангу тримати тарілки в руках, або чистити смугу і помістіть його в присяд/випад установки способом (через накладні прес як проміжний етап).

Я згоден з Дейвом відповідь, а також робити деякі Передні присідання. Все, що прибирання буде відмінна практика, і хорошого штангою Clean-це приголомшливий навик і відкриває багато додаткових опцій, які вимагають дуже мало устаткування.

Досвідчений підйомно мій друг клянеться Hack присідання , коли сила клітини в тренажерному залі, але особисто я ніколи не знаходив їх дуже зручно.

enter image description here

Але між випади, перед присіданнями, і рубати присідання, ви обов'язково знайдете те, що поки не ідеально, принаймні отримує вас ближче, ніж якщо б ви просто повністю ігнорував питання.

+185
Joe Lu 19 січ. 2013 р., 15:32:41

Ось докладний огляд науки в книзі, що заслуговує довіри харчових наук аспірант (Кріс Masterjohn).

Його висновок:

Незважаючи на незгоду з деякими пунктами в пшениці живота, я думаю, доктор Девіс, по суті, вірно, що сучасні продукти з пшениці є представниками типу гордині, яка руйнує здоров'я сучасної людини

і

Але я згоден, що оброблені від непотрібних доктор Девіс називає "пшениця" повинні бути очищені від дієти, що розвиток карликової пшениці негативно вплинули на нас, і що ми повинні триматися подалі від упакованих харчових продуктів і доктора Девіс Пау-Вау у продукти.

Особисто у мене втома від проблем, які були частково прояснилося, усуваючи пшениці, але це не було, поки буду повністю Палео (мій улюблений варіант), що моє здоров'я дійсно покращився.

+180
antgel 2 січ. 2014 р., 17:39:03

Нещодавно я взяв деякий інтерес у військовому і різні збройні сили в усьому світі. Я читав деякі книжки, написані морська піхота США, друк і членів САС. Я був дуже вражений навчання, яке вони отримали.

Це дійсно змусило мене задатися питанням, що наука за ці плани? Вони, здається, занадто утомливо для мене, не залишаючи достатньо часу для відпочинку, аби дозволити для м'язового відновлення і зростання, але ці програми досі виробляють, воїни підходять. Хоча я розумію, що Пекельна тиждень до друку, в основному, психологічний тест та підготовку, навіть звичайні ПТ, здається, дійсно важко, сотні віджимання, підтягування і хитання преса, і кілометри біжать і крокують кожен день.

Хто-небудь може зробити аналіз (або дати посилання) про обраною програмою військової підготовки і пояснюють, як і чому він працює так добре? Можна прочитати про навчальні плани на різні офіційні сайти і документи, але їм в основному цікавляться більш екстремальними, як тюлені фізичних тренувань.

+102
user3685074 11 лип. 2019 р., 06:15:38

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil