Робить масаж м'язів допоможе зняти крепатуру (Домс)?

Після тренування я почав відчувати біль в моїх м'язах, які я уклав у Домс, тому я хотів би знати, якщо я можу масаж від болю. В якийсь момент я зрозумів, що м'язи просто повинні відновитися. Але моє запитання, чи вважає масажувати допомогти полегшити біль від Домс у будь-якому випадку на всіх.

+374
Philipp Gesang 10 квіт. 2013 р., 13:19:07
28 відповідей

Я знаю, нечіткості мозок не технічний термін, але, сподіваюся, сенс...

Я тренуюся вранці перед роботою (бо тренажерний зал-це waaay занадто зайнятий після роботи), як правило, близько 0700, після пробудження десь між і 0600 0630.

Я взагалі з'їсти банан або випити склянку бурякового соку до тренування, щоб у мене щось потрапило в мій шлунок тренуватися на (примітка: Я ніколи не використовував для цього і використовується нудити десь в середині сесії, так що це не вирішення однієї проблеми).

Навчання або присідання > накладні пресів > підтягування або присідання > гирьового гойдалки > турецького вікон.

Тренування стомлюють, але я не став би говорити зайве, так і я, як правило, йдуть добре, але знаючи, що я тренувався.

Після тренування у мене сироватковий протеїновий коктейль, потім близько 30 хвилин пізніше, щось на зразок смаженої мускатної гарбуза / солодка картопля (або стир-фрай овочі) і деякі форми білка, як правило, рибу, огляди.

Проблема, коли я приходжу на роботу (я працюю в якості розробника програмного забезпечення), моя голова стає дещо "розмитим" або "туманний" і я дійсно з усіх сил зосередитися на тому, що протягом кількох годин. Якщо я працюю над чим-то я добре знаю, то це не проблема, але якщо я працюю над чимось незнайомим, я дійсно боротися, щоб пройти через все це.

Хто-небудь стикався з цим? Це може бути деяка форма низькою дегідратації рівень (я визнаю, я нормально забувайте пити під час тренування, але, як правило, випивати до одного літра води, коли я прокидаюся). Будь-які пропозиції про те, як цього уникнути (Крім тренування вранці).

+995
Hossain Azad 03 февр. '09 в 4:24

Я буду атакувати з двох сторін. Потенційний і реальний.

Потенціал

Це більш очевидним. Одним з основних переваг бути попередньо навчені знову стає навчання набагато простіше. Іншими словами, "м'язова пам'ять".

В ідеалі, ви почнете знову працювати в якийсь момент. Ви зможете наростити м'язову масу набагато легше, ніж якщо ви ніколи не тренувалися.

Крім того, ви будете мати якесь узгодження, що запрацює / не йшов. Іншими словами, "як кататися на велосипеді".

Я навчав колишній коледж спортсменів, в 50-их і було очевидно, що вони мали спортивне тлі. Вони все набагато швидше, ніж Джейн Доу, хто ніколи не працював раніше.

Фактичне

(Я думаю, що це більше, ніж ти просиш.)

Ви можете знайти купу доказів того, що колишні спортсмени, наприклад, колишній дуже активна людина, живуть довше, ніж люди без цього фону.

Згоден, точно знаючи, скільки часу вони можуть бути сидячий спосіб життя після того, як кажуть, будучи професійним спортсменом, скільки допомоги генетичних проти від активності, на скільки активно вони підтримують після гри і т. д. Я не вірю, що це було дійсно розібрався в будь-якому місці. (А може ніколи і не бути, враховуючи, що якщо ви хочете зробити це правильно, ви говорите дуже дорогі дослідження.)

Наприклад, спортсмени часто мають більш високий соціально-економічний статус після гри. Вигода від діяльності, або мають більше грошей? Багато спортсмени мають більше, і ближче, група друзів зі своїх ігрових днів. Соціальна підтримка є важливим чинником якості життя. (Деякі з цих факторів можна контролювати для інших-це набагато важче.)

Але це не є необґрунтованим, щоб щось сказати, як стати фізично більш скоординованої має тенденцію дотримуватися навколо, і коли ти станеш старше і падіння стає все більш можуть істотно погіршити ваше життя, що попереднє узгодження може зробити вас менш імовірно, щоб впасти.

Або щось на зразок хвороби серця є кумулятивним. Таким чином, якщо людина від 20-30 років не накопичити стільки про нього, як життя людини, тому що вони були активні в свої 20 років, потім 50 років -при інших рівних- вони досі менше, ніж людина, сидячий спосіб життя все це час.

Крім того, будучи раніше активним і розумові переваги, такі як знаючи певні речі про харчування, несвідомо приймаючи по сходах замість ліфта, можливо, будучи на здоровий вагу, тому що ви більше поінформовані про негативні наслідки ожиріння, ніж ті, хто не потрапив в спортзал, не палити, і так далі.

Звичайно, якщо ви перестати працювати і піти до крайності, то це не буде мати особливого значення. У мене був один клієнт, який ніколи не припиняв говорити про його військових днів і скільки він може працювати, але в даний момент була диабетиком і 350 фунтів. Що біг вже не дуже актуальна! Або обхідник в НФЛ. Вони знайшли більш високий ризик серцево-судинних захворювань. Їх ігрового середовища -потрібно бути настільки великою - не допомагає.

Але в середньому, так, ваше тіло змінитися після того, як він став навченим.

Ось одне дослідження ви могли б бути зацікавлені в, якого цитує інше дослідження, кажуть колишніх спортсменів не з'являються, щоб бути більш активними, ніж не спортсмени після гри, ніж пропонувати якісь вигоди з минулого, а не, наприклад, продовжує бути більш активними.

+955
ben 13 бер. 2010 р., 12:05:02
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

За цей короткий період часу я б не змінити свою дієту. Ваше тіло використовується для забору, і я впевнений, що ви будете робити якийсь стиль обслуговування, здійснюють під час відпустки

+941
sysaphus 22 груд. 2015 р., 15:26:20

Я колишній курець (приблизно 8 років) і недавно, в останні 4 місяці почав досить інтенсивний режим кардіо, що я роблю двічі в день.

Я помітив під час роботи, що мені доводиться постійно прочищати горло. Немає phlem або слиз і я не кашляв, але я повинен "очистити" і як тільки я це зроблю, він повертається через хвилину і я роблю те ж саме.

Це схоже на мої легені чищення/ремонту самі або це може бути ознакою чогось іншого?

Хто-небудь стикався з цим раніше?

+886
user11871647 8 серп. 2013 р., 06:50:50

Деякі люди можуть сказати, найкращий час для розтяжки-після тренування. Ваші м'язи розігрілися дозволить вам отримати хороший глибокої розтяжці. Протягувати потім почнеться процес розслабляючи м'язи, що я знаходжу дуже корисним після підйому тягарів. Під час моїх років бойових мистецтв я виявив, що розтяжка після тренування дозволить мені більш гнучко у наступний клас, ніж якщо б я просто розтягую до.

+877
Librodelaselva92 23 лист. 2011 р., 16:13:48

Гнучкість негативно пов'язана з тим, як травмонебезпечними ви. Більш гнучким ви, тим менше ймовірність випадково поранитися під час тренування. Це стосується серйозних травм, але вірно також і незначних пошкоджень, які залишають вас затерпла і болить за 3-4 дні (коли ви повинні бути відновлюючись після 1 дня відпочинку, в ідеалі).

Гнучкість також означає, що ви менше шансів нашкодити собі в результаті падіння або іншого нещасного випадку, як ви віку. З точки зору інтенсивності тренування можуть принести користь для здоров'я, тренування гнучкості дасть вам найбільший виграш майже будь-яку вправу там.

Все що сказав, Я не впевнений, чому ви так багато проблем з розминки. Я підозрюю, що ви не виконуєте належним чином тягнеться, або тягнеться, ви робите не вирішення вашої проблеми. Особистий тренер буде в змозі сказати вам більше просто тому, що вони можуть фізично дивитися на тебе і бачити, як ваше тіло працює.

+875
Vitaly83 10 квіт. 2011 р., 07:39:13

Скажімо, я використовую щось схоже на велотренажер показано нижче. Коли я робив трек, Мої друзі сказали мені під час тренування на цій машині, щоб тримати спину прямою (може бути, навіть трохи відкинувся), а не згорбившись (впираючись руками/руки на чепіги барів). Там причиною цього було те, що веду чесний спосіб життя дозволяє краще працювати на каре.

Це висловлювання вірно на всі? Я використовую цей метод, і я знаходжу це дратує, тому що я в кінцевому підсумку ковзання вперед з-за установки/кут сидіння.

Exercise Bike

+855
apprenticeDev 8 груд. 2014 р., 04:26:07
 • Їсть менше залишить вас виснажений, не вистачає вітамінів та необхідних мінералів і так далі.
 • Їж більше залишать вас за харчування, зайвий жир, інсулін шипами і так далі.
 • Вживання в помірних пропорціях є те, що кожна людина повинна прагнути.
 • "Занадто багато про що це погано для вас".

Я знаю, що посилання я судив вас, не засноване фітнес/сила. Мені подобається дивитися на речі по-іншому. Я відчуваю, орієнтуючись на збалансовану дієту, де ви споживаєте їжу в помірних пропорціях призводить до більш здоровою і кращого життя. Те ж саме стосується роботи, життя, відносин і навчання, щоб стати сильніше..

Якщо ви тренуєтеся, щоб отримати "шість кубиків", то я ви отримаєте те, що ви хочете, якщо ви залишитеся послідовної і копіткої роботи. Але запитайте себе, що станеться, коли ви отримати шість пакетів? Ви повертаєтеся до старих звичок у їжі? Ви припинити заняття?

Фітнес-це спосіб життя, а не швидко виправити.

[ 1 ] заяви засновані на особистому досвіді і обширних досліджень, який триває досі, намагаючись з'ясувати, якби дієти дійсно працює.

[ Ред.] я побачив, що ви сказали, що ви вегетаріанець. Є багато хороших ресурсів в інтернеті, що говорять про дієті.Більшість речей, які ви запитуєте, Може вже запитували, відповідали комусь іншому. Витрачати час на пошук Google і ця рада, щоб уникнути дублювання питань. Приклад популярної фітнес-індивідуального Френк Медрано строгий вегетаріанець.

+838
Thet Paing Thet Paing 25 січ. 2014 р., 17:39:06

Пару думок:
* Вам потрібно витягнути деякі вправи. Якась Гребля-рух і підтягування-було б дуже добре.
* Прогресивна перевантаження-це дуже важливо.
Це означає, що ви намагаєтеся зробити більше, тренування, що ви робили в минулому. Більше можна більше повторень, більше комплектів або (найчастіше) більше ваги (або коротких відпусток або краще форма або...).
Ведення журналу допоможе з цим
* Якщо ви хочете втратити живота жир, ви повинні їсти менше. Для більшості людей, скільки ви їсте (калорій) набагато важливіше, ніж те, що ви їсте ("чистий", вегетаріанське і т. д.). * Зміна складу тіла не робиться за кілька місяців. Залежить від людини звичайно, але ви не повинні чекати, щоб побачити разючі зміни у менше, ніж кілька років послідовного навчання і стає сильнішою.

+787
Che116 28 квіт. 2019 р., 11:33:31

Я ... іноді з'являється не знаю, якщо це дисбаланс м'язів, питання форма, або інші. Що я б зробити, це підступ до точки, де ваш трицепс не горить, а потім поступово просуватися вгору. Це дає вам дві переваги.

 1. Deloading дозволяє зосередитися на формі, щоб переконатися, що ви робите все правильно і зменшує ймовірність травми.
 2. Це також дозволяє ваші трицепси, щоб наздогнати іншу частину вашого тіла. Ви могли б просувалася швидше, ніж ваші трицепси були готові, навіть якщо інші частини тіла в порядку.

Зверніть увагу, що я не профессинальной склопідіймача. Більшість з того, що я кажу інформація, що я світився від прочитання сильної піднімає матеріал.

+713
Divulged 24 груд. 2010 р., 01:51:57

М'язовий насос" - це не більш ніж збільшення припливу крові в м'язи від напруги. Якщо у вас є вища відчуття накачування, ніж зазвичай, то я б дивився на щось інше, як причина. Більше кофеїну або солі, ніж зазвичай, зневоднення, інші фактори, які будуть цьому сприяти.

+673
Kumar Ayush 20 лют. 2014 р., 17:53:17

Привіт я бачу цю машину в тренажерному залі я бачу багато людей, які використовують його, але я ніколи не розумів своє призначення або свою значимість. Чому і для чого використовувати?

enter image description here

+584
pablisco 12 бер. 2018 р., 17:19:53

Він як і раніше збиває з пантелику, тому що обидва терміни (З і без кіло - приставка) накриває цю ж суму, і це тільки букви, які розрізняються між 1 і 1000.

Це був би рівний, мають грам (з великої літери) і кілограм того ж, і грам бути 1/1000 цього. Я hopy всі бачать, як безглуздо це буде, і це точно, як нерозумно калорії термін.

Там має бути тільки калорії і кілокалорії. Калорії (з великої літери) не існує.

Крім того, більшість харчових продуктів список вміст енергії в кКал, а не кал, який дають ті ж короткі номери. Ви ніколи не повинні бачити 70000 замість 70 навіть якщо калорій за.

+572
SamOne 25 квіт. 2010 р., 14:28:53

Я читав питання на програмістів і наткнувся на цей , де використання проблеми з повторних травм стрес не вводити. Це змусило мене задуматися, це одне тренування життєздатною альтернативної терапії, щоб виправити проблеми, які викликають РСІ?

Наскільки я розумію (а я напевно помиляюся), РСІ проблеми, як тунельний синдром або кіфозу (горба) , не пов'язаних з патологією хребта викликані повторювані дії або пози в незручному положенні, яке змушує м'язи зміцнити неприродним чином (тобто з балансу).

Якщо я відчуваю себе слабкою (переривчастий не відповідає) біль у зап'ястях, роблячи вправи зап'ясті допомагає зняти біль. Або, якщо у мене спина починає боліти від роботи на ноутбуці, що ядро/спині вправи є ефективним способом, щоб виправити мою поставу (і позбутися від болю).


Передпліччя тренування

Спочатку потрібно зробити маленьку установку:

 • Знайти короткі (або відсікання) мітлі
 • Знайти вага (5/10/15 паундів пластина з ручкою працює краще) або шлакоблок
 • Візьміть 5-FT довжина шнуру (паракорда працює краще)
 • Прив'яжіть один кінець рядка в центрі мітлі (выбленочный вузол Вузол або два для додаткової міцності)
 • Інший кінець вага (такий же як на мітлі)

Для здійснення...

Візьміть мітлу перед собою обидві руки розведіть долонями вниз, з шнур звисає між (лікті звисають злегка зігнуті) і приступити до закатати шнур на мітлі в тій же манері, що ти б закатати прапор на флагшток.

Після того, як кілька з них, змінить напрямок, що вам закатати шнур (для мети протилежній стороні передпліччя).


Ці типи вправ , здається, працює для мене, але вони дійсно життєздатною альтернативою традиційному лікуванню? Або, щось я зовсім втратив про причини РСІ?

Відмова від відповідальності: питання переговори про заходи для запобігання серйозних травм РСІ не вилікувати наявну важку травму. Якщо ваші РСІ отримує досить погано, що ви відчуваєте хронічну біль та/або оніміння лікаря.

Оновлення:

Я знайшов це відео з цим питання , містить деякі дуже добре тягнеться для конкретних сухожилля в зап'ястях, які можуть бути причиною болю.

+567
G DIARRA 21 лип. 2014 р., 04:45:33

мені 23 років.У мене таке тіло https://imgur.com/a/GXDYbTj .Я 1,81 дюйма,72 кг. Я хочу отримати такий https://imgur.com/a/6cxeV7t.Скільки кг м'язів я повинен додати?Як я можу його обчислити?

+487
avivibetty 9 бер. 2010 р., 06:18:55

Я недавно перейшла від підйому до художньої гімнастики, і я дійсно люблю його. Проте Я визнаю, що я втрачу деякі розмір із-за допомогою Ваг. З цієї причини я хотів би почати обважнення певні вправи. Мій розпорядок виглядає наступним чином, з вправами я сподіваюся ваги виділені жирним шрифтом:

В понеділок

 • Широкі присідання 3х8
 • Закрити підтяжка 3х8
 • Звичайна підтяжка 3х8
 • Алмазні віджимання 3x15
 • Розширення трицепс 4х8
 • Прямий гриф 3х8 діпи
 • Діпи 3х10

У вівторок

 • Пістолет присідання 5х5
 • Звичайні присідання 4х20
 • Тісні присідання 4х20
 • Матриця випади 3х8
 • Теля піднімає 5х20

В середу

 • Інше

У четвер

 • Армійський жим 3х8 (я на ризик відшарування сітківки, тому я не хочу робити стійку на руках віджимання)
 • Індуїстські віджимання 4х10
 • Псевдо віджимання 4х10
 • Прямо бар діпи 4х10
 • Діпи 4х10

В п'ятницю

 • Інше

В суботу

 • Широкий 3x15 віджимання
 • Поруч 3x15 віджимання
 • Зниження 3x15 віджимання
 • Діпи 4х15
 • Chinups 4х8
 • Chinups негативи 3х8

У мене є кілька питань:

 • Якщо я буду продовжувати цю процедуру без ваг, це ефективний, збалансований і стійкий протягом кількох років?
 • Будуть додавати ваги зробити істотне розходження в результатах?
 • Чи маю я право частки завислих у невиважених вправи?
+472
Batwinghorse 12 січ. 2013 р., 14:35:24

Це якщо я готую чисто на силу (начебто є вже теми про цю тему з точки зору культуризму).

Припустимо, я ледь зробити це через мій перший набір присідань, і впевнений, що я не на другий набір, якщо я піду шукати його в іншому 3-4 хвилини. Є які-небудь недолік, крім зручності, скажімо, перерву і роблю прес, а потім повернулися з моїми ногами повністю оновилася за наступний набір присідань. В принципі, це було б найкраще, щоб піти з більш короткого часу відпочивати і робити 5/4/2, а не чекати так довго, як мені потрібно, і зробити 5/5/5?

Це видається особливо актуальним з chinups/підтягування, де я можу піти у відмову і зробити ~7/4/3, але якщо я почекаю півгодини між підходами і піти на набори 5, я можу легко 40-50 chinups в один день.

+409
Tyranron 31 лип. 2014 р., 06:26:02

Якщо ви хочете отримати хороше в кардіо, ви будете мати, щоб зробити більше кардіо!

Поліпшення вашої серцево-судинної системи необхідна постійна активність на вікно між 20 і 60 хвилин (більш просунутий = більше хвилини). Деякі дуже прості рекомендації від Національної академії спортивної медицини

Якщо ви новачок, щоб тренуватися, прагнути до 15-20 хвилин три дні в тиждень, у кінцевому рахунку, працює до 30 хвилин три дні в тиждень. Якщо ви не помірно підходить, ви можете запустити на 20-60 хвилин на день, 5-7 днів на тиждень збільшити серцево-судинну витривалість.

Якщо ви хочете більше інформації, перевірте принципів ФИТТ.

Ось деякі пропозиції, щоб впихнути ще кардіо. Примітка: стежити за тренуваннями ваших класів, так як це важко для нас, сторонніх, щоб оцінити, наскільки інтенсивно (частота серцевих скорочень) вони.

 • Робити кардіо після ваших бойових мистецтв класів.
 • Робити кардіо до ваших класів. Не буду рекомендувати це, щоб почати з, Тому що ви можете стати занадто втомилася для ваших занять! Пити багато води і перекусити, якщо ви робите :)
 • Візьміть один менше клас і провести цей час робити кардіо. (це не означає, що назавжди)
 • Робити більше у ваших бойових мистецтв класу. У простою? Робити віджимання або кілька стрибків, щоб зберегти ваш пульс. Може бути, навіть зробити додатковий "набір" вправ ви практикуєте в класі. Поговоріть з вашим інструктором за ідеї!
 • Зробити час для кардіо. Дивитися будь-який телевізор? Грати в будь-які відеоігри? Можливо відрізати одну годину на обід 30 хвилин?
+357
Princesslolita 6 лют. 2012 р., 10:34:12

Немає кращого способу, щоб отримати краще на вправу, що робити цю вправу. Я б порадив використовувати гумки, як допомога або робити негативи, якщо ви не можете зробити жодного підтягування. Так можна робити кілька, тримати на нього, і вам стане краще.

+303
Jarsimonio 1 трав. 2013 р., 20:52:27

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20713720

Myonuclei придбані перевантаження вправа передує гіпертрофія і не втрачаються на detraining.

Bruusgaard ОС1, Йохансен МБ, Эгнер їм, рана АНПИНА, Гундерсена К.

Анотація

Наслідки попередніх силові тренування можуть бути тривалими, навіть після тривалого подальшого бездіяльності і перепідготовки сприяє попередній епізод навчання. Традиційно, такі "м'язова пам'ять" був приписаний до нейронних факторів при відсутності будь-яких виявлених локальних механізм пам'яті в м'язовій тканині. Ми використовували методи візуалізації в природних умовах вчитися жити myonuclei, що належать до різних м'язових волокон і спостерігати, що нові myonuclei додаються перш ніж яке-небудь істотне збільшення розміру під час перевантаження. Старі і знову придбані ядра зберігаються при вираженій атрофії, викликані подальшим денервації стійкий протягом значного періоду життя тварини. У myonuclei, здається, бути захищені від високої активності апоптозу знайшли в неактивній м'язової тканини. Епізод гіпертрофії, провідних до міцного підвищену кількість myonuclei відсталих атрофії невживання, і ядер може служити в якості біологічного субстрату клітини для такої пам'яті. Тому що здатність створювати myonuclei порушується в літньому віці, люди можуть отримати вигоду з силових тренувань в ранньому віці, а тому, що анаболічні стероїди сприяють більш myonuclei, ядерної сталість може також мати наслідки для періоду відчуження після допінг-злочин.

+300
ADInc 8 груд. 2010 р., 00:53:11

В залежності від того, наскільки комфортно ви не покласти вагу на ногу, що завгодно є допустимим. Правильно зробили третього світу присідання не слід класти якісь реальний вага на носок (менше ходити, звичайно). Індуїстські присідання, звичайно, немає. Пістолет присідання на одній нозі, напевно, має бути нормально. З точки зору машин, більшість з них не повинні бути безпосередньо з участю ваших ніг, або принаймні повинно бути досить легко модифікувати для поштовху з п'яти.

Інша проблема, звичайно, може бути безпеку стопи. Я знаю, що багато людей з обережністю відносяться бути босоніж або носити сандалі в спортивному залі. Особисто я ніколи не була проблема, і я думаю, що більшість кед не зробити багато чого, щоб захистити ваші ноги так чи інакше — але ваш пробіг може змінюватись.

Нарешті, в той час як погода все ще хороша, розглянути питання про використання плавального басейну, принаймні, поки ваш ніготь ситуація не передбачає відкриту рану. Вода допоможе підтримувати вас. Там може бути якийсь легкий дискомфорт від води тисне на нігтьове ложе, але це буде досить дрібні в моєму досвіді. Якби палець не відрізати (заусенец), ви також можете обрізати його або його заклеювати чимось водостійким, тому що цвях металася в воді, безумовно може бути болючим.

На стороні записки, я був там, де ви знаходитесь. Я втратив ніготь на великому пальці ноги, принаймні, три рази в моєму житті, і я мучилася з врослим нігтем кілька разів. Чесно кажучи, це більш або менш важливо поєднання способів навчання, щоб уникнути вага на носок і періодично, через біль.

+289
Tesagk 16 бер. 2015 р., 11:04:18

Працювати ваші плечі раз в тиждень-це абсолютно нормально. Але ваш прогрес і нарощування м'язової маси, звичайно, залежить від інтенсивності ваших тренувань.

Я не знаю, як ваш план виглядає як і скільки ви тренуєтеся в тиждень, але робить раз тягнути тренування і тренування плече після того, як будуть працювати ваш дисбаланс. Інтенсивність залежить від вашого відчуття руху. Так, може, почати повільно з легким вагою або взагалі без ваги (стійка на руках, підтягування, ...). З-за вашої неврівноваженості знадобиться час, щоб розвинути м'язи, але як тільки буде повністю зробити це, якщо ви тренуєтеся правильно. І оскільки травми плеча-одна з найпоширеніших травм, ви завжди повинні орієнтуватися на якість, а не кількість.

+287
kyzen 18 бер. 2010 р., 23:21:12

Я хочу знайти або створити щотижневі тренування. Я не зацікавлений, щоб стати м'язистим. Я не хочу витрачати гроші (наприклад тренажерний зал або обладнання). Я не люблю бігати тільки тренування.

Я хочу, щоб тренування не більше 3 днів у тиждень і не більше 30 хвилин за тренування.

У мене бар підтяжки і 8 кг гирі (можливо, і недостатньо важкий для мене).

Мої цілі:

 • щоб виконати 50 віджимань поспіль (зараз я можу зробити тільки 15 поспіль)

 • виконати 10 підтягування (я не можу підтягти)

 • щоб мати достатньо сили, щоб закінчити легко футбол (Футбол) Матч

 • мати концептуальні функціональної придатності

Я чоловік 29 років, 180 см висота 85 кг.

Будь-яка допомога буде оцінили.

+263
malish0787 29 серп. 2014 р., 14:41:25

Я роблю маразм Фітнес і я собі в перший місяць. Це буде досить великий.

Вони тримають штовхає shakeology як результати і відновлення напій досить важко. Але справа в тому, що вона становить $129 у місяць. Це варто-в той час як інвестиції або є кращі альтернативи з більш удар для долара?

+200
Brian Taylor 21 лют. 2012 р., 00:12:23

Припустимо, у мене є тренування в залі, які я хочу виконати, з метою зміцнення певний набір м'язів. (Я не дбаю про збільшення обсягу чи визначення на всіх).

Поточний план-це заняття в тренажерному залі, які 3 підходи по 10 повторень на кожну пару вправ, які працюють ці м'язи. Зроблено в шаблон ABC_ABC_ABC. Сеанси візьми мене ~30-45 хвилин і зрозумійте мене у міру пітним, і я поступово збільшуючи навантаження на всі вправи.

В даний час моя найбільша проблема насправді робить сеанс - я їх відкладала і пропустити їх :(

Один із способів, які я думаю, було б легше для мене, щоб фактично робити їх буде розділити вправи вгору. Кажуть, першим ділом вранці я роблю тільки перший набір, або перший блок встановлюється, то через кілька годин я взагалі ще встановити блок, потім я роблю мій останній набір/блок в кінці дня.

Я думаю, що у мене буде більше шансів успішно зробити цю процедуру.

Який буде ефект від цього зміниться? Не робити вправи всі разом, яка різниця? Або це не важливо, коли я роблю речі, поки я буду робити всю цю рутину до кінця дня?


Контекст, який може або не може мати відношення?

Я спеціально намагаюся повністю відновити безперервний травми підколінного сухожилля. Я вже два рази відновився до точки, де у мене немає болю або цілий спектр проблем, включаючи можливість тренуватися і спринт повністю, і потім під час першого або другого 100% відповідати темпам знову потягнув підколінне сухожилля.

Конкретні excerices являють собою поєднання подвійної Рфлс ніг (х кг), двічі нога добрих утр (х кг), один-ногу Рфлс (~60% від Х кг), бічний підйом ніг, бічні дошки.

У мене є невеликий тренажерний зал роботу, тому цілком ймовірно, просто ходити, робити набір і йду назад

+108
CRYPTOINDI 28 серп. 2017 р., 12:20:50

Я використав, щоб бути в хорошій формі і почали в тренажерному залі, щоб ще раз підійде. Я ніколи не був бігунком, але почали на біговій доріжці (разом з велосипедами), щоб поліпшити свою кардіо фітнес. Я хочу встановити собі мету, яку потрібно досягти Працює, проблема в тому, що я не зовсім впевнений, що хороший час або відстань, щоб мета для початківця бігуна?

+56
BrittanyStice 18 січ. 2011 р., 20:16:50

Відповідно до цієї статті на Армстронга, ваш мозок спалює ~20% від енергії тіла (досить вражаюче, враховуючи, що він становить лише 2% від ваги тіла). Ось більш acedemic джерело для підтримки цього (Спасибі Метт!). Однак, за словами Армстронга, це не реально через мислення:

Більшість використання енергії ваш мозок присвячений операційній твоє тіло ... і не самосознающего мислення ЮВ.

+29
user821362 13 лип. 2019 р., 04:46:47

Всі люди різні. Я б не зміг продовжувати тренування навіть просто 3 дні в тиждень, якщо я отримую тільки 6 годин сну, але, може бути, ви зможете. Експеримент і спостереження :)

Звертайте увагу на ознаки перетренування і якщо це станеться, скоротити тренування (Чи бажано, спробувати збільшити, скільки ви спите).

Тип тренування теж важливі. Я помітив, що гирьовий займає більше шкоди, ніж іншим, наприклад.

+20
Aviqua Cream 23 груд. 2015 р., 16:33:07

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil