Є істотні переваги в збільшенні вправи частота від 3 разів на тиждень 5 разів на тиждень?

У мене сидяча робота.

В даний час я тренуюся 3 рази в тиждень, в тренажерному залі: 30~ 35 хвилин інтенсивної серцево-судинні вправи, і 25~30 хвилин силових тренувань.

Є істотні переваги в збільшенні моя вправа частотою від 3 разів на тиждень 5 разів на тиждень, при збереженні того ж режиму тренувань?

+755
Amessihel 5 бер. 2011 р., 07:51:13
39 відповідей

Фізіологія дійсно має багато спільного з тим, як складно і просто вправа, щоб вчитися. Навіть більше того, коли важкою атлетикою займається. А зростання-це фактор, реальний показник довжини ваші кінцівки в пропорції один до одного.

Присідання

Присідання користь людей з більш короткими стегна. Загалом, коротше люди мають короткі стегна і вище люди вже стегна. Однак, це не завжди так. Ми всі бачили людей з більш короткими торси і ноги становлять різницю у висоті.

По суті, щоб досягти паралельного, згинання в тазостегновому повинна опуститися нижче верхньої частини надколінка. Чим довше стегно, тим далі ви повинні пройти, щоб досягти цього.

Станова тяга

Станова тяга користь людей з більш довгим зброєю. Загалом, коротше, люди мають більш короткі руки і більш високі люди мають більше зброї. Ключовим моментом тут є те, що руки довші допомогти вам зробити вашу спину в більш вигідному становищі, і вам не доведеться піднімати планку так високо.

Лава Для Преса

Лава для преса благоволить людям з більш короткими руками і великі скрині. Загалом, це стосується людей коротше.

По суті, велика груди скорочує відстань вниз панель доводиться йти, щоб досягти нижньої частини руху. Чим коротше зброю мінімізувати відстань в барі, щоб йти вгору, щоб домогтися повного діапазону руху і блокування.

Що простіше, не означає сильніше

Проста фізика, демонструють, що тільки тому, що це вправа легше, не означає, що ви робите більше роботи. Ідея підняття тягарів для того, щоб справити більше сили для переміщення важких терезах. У світі Олімпійських підйомників, мета полягає в тому, щоб генерувати більше енергії для переміщення важкої ваги в більш короткий кількість часу.

Приклад:

Джо 5'4", і при повному замок на тязі в барі біля 20" з землі.
Фред є 6'4", і при повному замок на тязі в барі становить близько 27" з землі.
Якщо вони обидва ліфти 250lb, хто повинен генерувати більше сили? (відповідь-в футо-фунтів)

20" = 1-2/3 фути
27" = 2-1/4 фути

Сила = відстань * маса (спрощений ваги в даному випадку)

Сили Джо = 416 фунт-футів
Сила Фреда = 562.5 фут-фунтів

Фізичні розміри обох цих ліфтерів це єдина річ, яка змінилася. Вони обидва deadlifted 250lbs, але Фред був для того, щоб справити більше сили зробити це, тому що локаут був 7" вище, ніж у Джо.

З точки зору науки, фізіології дійсно грають велику роль як до того, що складно чи ні. Тим не менш, піднімаючись, як психічного, так як це фізична робота. Поперечна сила волі потрібна, щоб штовхати важче і важче вага, що призводить до вербуючи все більше і більше ваші м'язи, щоб зробити роботу (центральної нервової системи).

Так, Для ваш жіночий співвітчизник, її коментар наука помиляється, але дух те, що вона говорить вам робити (перестати виправдовуватися і отримаєте ваш розум в грі) був прав.

+987
user3417788 03 февр. '09 в 4:24

Хто-небудь з високою аркою перейшли на Босоніж взуття? Якщо так, то як далеко ви зможете запустити в них? Чи відчували ви біль у колінах? Робить арку вашої ноги відчуваю, як вона була розтягнута?

Моє занепокоєння:

Якщо я вирішу працювати в "нейтральне" взуття я відчуваю біль у колінах, коли я бігаю по 10км. Хрящ треться разом з зовнішньої коліно, і хлопчик боляче. Я переключився на деяких Мізуно хвиля вершників і покласти в деяких арка устілки і побіг приблизно в 10, в половину марафону і марафону без болю в колінах. Зараз я зацікавлений у випробувати деякі босоніж взуття, ймовірно, деякі з vivobarefoot або аналогічна марка, але я боюся, що я знову відчуваю болю в колінах з-за моєї арки. Так як я знайшов пару черевиків, які усувають мої проблеми з колінами, я не наважуюся спробувати щось нове.

+986
Denis Sablukov 1 лют. 2018 р., 07:40:20
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Піна прокатки і розтягування є непотрібними, але ви, звичайно, можете зробити це, якщо вам подобається/не хочуть цього робити.


Редагувати

Розтяжка-це добре для ... більше розтяжка. Зробити це, якщо вам подобається, але не тому, що ви чули або вважають, що ви "протягнути" без подальшого обґрунтування. Одним з обгрунтувань розтяг: це може допомогти вам терпіти певний більший діапазон руху (ROM), наприклад, якщо ваші плечі не (в даний час) дозволяють носити штангу в низький-бар положення навпочіпки. Інше джерело стверджує, що "після тренування [статичні] розтяжка, як видається, мало впливає на зниження м'язового болю, 1-7 днів після тренування". Я не знайшов суттєвої інформації про Після тренування динамічного розтягування.

Піна прокатки може допомогти вам з вашої болю. Як з розтяжка: зробіть це, якщо вам подобається. Це "shrugger": обробка ідею, яка має якусь правдоподібність, але у нього мало або немає хороших, потужних тестування. Є невеликий, ущербні випробування піни прокатки, що претензій невелику перевагу. Інше дослідження,"ефект піни прокатки тривалість підрізування сухожилків діапазон руху" знайшли "ніякого істотного розходження між рівнем коліна розширенням ROM і ROM після завальцювання піни"; в цьому дослідженні не особливо потужний (в плані розміру), і має суттєві методологічні вади (наприклад, мінливість тиску і піни прокатки).

+949
vespa78 30 січ. 2019 р., 10:15:26

Я можу дати лише анекдотичний відповідь: я вважаю, що герметичність сердечника від внутрішньочеревного тиску, доданих повне дихання стає дуже малою, коли у людини розвивається дуже сильна навпочіпки. Я думаю, що для сильного самобуд, можливість переміщення такої ж кількості ваги, швидше за все, існує незалежно від способу дихання. З мого досвіду, намагався багато різних методів дихання, я відчуваю, як ніби я повинен бути в змозі вдихати і повністю видихати при будь-якій фазі вправи.

На філософській ноті, я думаю, що це звичайна для спортсмена, щоб вибрати бажаний спосіб дихання для їх приземкуваті, але я не вірю, що це обов'язково, що дає їм сили для виконання присідання. Щоб бути сильним навпочіпки можна, напевно, кращою для одного, щоб не підписатися на будь-який з цих теорій, але для одного, щоб освоїти теорію, яка працює для них.

+917
Pallavi Lagad 13 вер. 2015 р., 16:16:44

більше габарити-більше маси. Зробити нижній частині спини вправи bodywieght, як лежачи на животі на підлозі з руками в різних положеннях і піднімаючи стовбур. Крім того, і це стосується wieghted присідання і присідання bodywieght, не блокуйте коліна і йти тільки до тих пір, поки ви починаєте відчувати полегшення в напрузі. Ви хочете напруженість у ваших ногах весь час, а не тільки частини респ. Йти тільки між 3-7 дюймів, якщо це необхідно для повноти респ. Його наука і його називають час під навантаженням.

+906
user315417 26 черв. 2011 р., 13:39:02

Деякі м'язи просто не можливо тренуватися тільки з вашого тіла. Як би ви тренуєте дельтовидні м'язи, пастки, косі, без використання будь-якого роду опір? Щоб створити естетичний вигляд, потрібно тренувати м'язи, ви не можете вибрати правильно, використовуючи тільки своє тіло. Як вже згадувалося, існує також обмеження на скільки ви можете стимулювати м'язи рости без збільшення опору.

+902
Sean Roark 24 лист. 2017 р., 23:54:07

Поширена помилка початківців тренування ваги припустити, що збільшення обсягу тренування (наприклад. більше навчальних днів) потрібно для м'язової тканини. На основі ваших коментарів і цілей (напр. м'язи будувати/маса ), я хотів би запропонувати, що ваша головна проблема-це не тип рутини, щоб слідувати, це швидше за навчання.

Якщо ви плануєте тренуватися наркотиків, вам потрібно навчитися ходити по тонкій грані між навчанням обсягу і відновлення. Що буде означати, вибравши тренування, які найкращим чином відповідає вашим потребам. І, хоча там немає ідеальної системи навчання, яка підходить для всіх людей, вивчаючи те, що працює для вас і постійно адаптувати його, щоб уникнути тренувального плато є більш важливим, ніж навчання в конкретну систему.

М'язової не приходять від конкретної програми навчання. Вони є результатом ретельної, кропіткої роботи протягом тривалого періоду часу, в поєднанні з правильним харчуванням і відпочинком. Витрачати час на вивчення себе і знайти те, що працює для вас.

+896
Wilde 15 трав. 2017 р., 03:03:14

Я впевнена, що це все питання. Припустимо, я кажу про стандартний сорт пива, ви знаєте, який можна придбати у пабі (як ви можете сказати, я не знаю багато про пиво).

+868
Prabhath Kota 13 черв. 2014 р., 09:03:09

Я бачу три варіанти:

Магніти і шайби

Можна склеїти кілька шайб або магніти в 1.25 фунта (або півфунта, або будь-який інший) кроком. Це може змінити ваші стрибки від п'яти кілограмів за гантелі до двох з половиною фунтів на гантелі (або навіть менше). Це найкращий спосіб, щоб безпосередньо копіювати штанги.

Регульовані Гантелі

Деякі гантелі як мініатюрні штанги, з можливістю поставити на кінці пластини. Це поставить вас в таке ж положення, як хтось зі штангою, якщо у вас є чотири "кінці", щоб завантажити замість двох.

Забудьте Microloading і використовувати інші методи для збільшення міцності

Справа не в microload. Microloading-це спосіб стати сильніше, додавши керованим кроком опір. Оскільки гантелі являють собою різні за своєю природою інструмент, від штанги, ми могли б використовувати метод більш підходящий для цього інструмент для досягнення нашої мети стає сильнішою при додаванні керованого опору.

Метод мені подобається, так це махати навантаження кількість повторень я робити з постійним вагою перед стрибком: трьох представників від 35 фунтів в одну руку над головою штанів, потім п'ять в наступному тренуванні, потім вісім, у наступному тренуванні, що виходить залишатися складною для трьох тренувань, то десять повторень в тренування після цього, Потім я починаю робити трьох повторень з 50 фунтів, потім п'ять повторень в наступному тренуванні, і так далі. Кількість наборів може залишатися незмінним або можна маніпулювати управління загального обсягу. Я зазвичай тримаю число наборів констант.

Я вважаю, що, змінюючи кількість повторень, хороша для верхньої частини тіла працювати, так як моя верхня частина тіла здається краще, і навіть іноді вимагають, більша кількість повторень. Мій присідання й станову тягу краще робити з microloading.

+864
Paolo Stefan 11 лип. 2018 р., 06:35:27

Доброго ранку,

Я завзятий спостерігач ось і я намагаюся, щоб відповіді, які я відчуваю себе впевнено знають про відповісти, але після багато читання між відповіді на свої питання, інші питання, і коментарі, я більш ніж упевнений, ніж коли-небудь, як я повинен діяти.

Дозвольте мені поставити свою мету у фокус: щоб втратити вагу.

Прямо зараз я не зацікавлений насправді в силовому тренуванні, навіть якщо я займаюся небудь.

Я думаю, найбільша річ, яку я сумніваюся, чи ви не впевнені, що я повинен робити(кардіо? HIIT кардіо?)щоб найбільш ефективно втрачати вагу.

Я люблю відносну ефективність, але, як я сказав, що я скептик, що вона стверджує. Найбільшими з них є "м'язової маси при спалюванні жиру", "ваше тіло змушене буде упакувати на м'язи присідати 300lb кулькового" , "більше сили = більше м'язів". Я не збираюся брехати; останні дві претензії звучать як загальне broscience і так, я знаю, що сл 5х5-це свого роду похідна від інших 5x5s як і стартову силу. Я вдарив 250lb пр присед роблю, але на вагу це важка, моя ліфти, схоже, затихне і плато всюди, хоча я deloaded і зупинився.

Для мене, це не науково осмислити, що можна дійсно набратися сил на СЛ 5х5 це не просто величезна кількість "новенька вигоди", оскільки технічно не набирати вагу, будь то м'язи або жир, якщо ви їсте за технічне обслуговування. Так що якщо ви не їсте за ремонт як можна розумно підтримувати будь-які сили набирає прогресії? Я відчуваю, що моя дієта-це те, що дійсно гальмувало мій прогрес на СЛ 5х5, так, щоб бути абсолютно чесним, я просто не їм стільки. Але тепер, я визнаю, що моя головна мета зараз-скинути жир вагу, є дієта з обмеженням у програмі підготовки сил навіть насправді найбільш ефективним способом, щоб піти, якщо я навіть не налаштовуюся, щоб отримати цю силу? Я розумію принципи інтенсивності та обсягу, але просто не відчуваю, що вони поширюються і на тих осіб, які насправді в першу чергу пов'язані з втратою жиру, якщо ви приймаєте до уваги фактичні Наука за збільшення ваги і втрата ваги.

Одна з моїх проблем-моя дієта я вважаю. Мій TDEE це розраховано, щоб 2439 калорій/день, що якщо ти знімеш 20% робить його 1952. Я їм нижче 1952 кожен день, але не бачу ніякої втрати ваги, і я думаю, це тому, що мій організм звик що я їм. Я споживати близько 1500 калорій в день, якщо мені пощастить. Я зазвичай їм тільки коли я голодний і не наїдатися багато на нездорову їжу. Але я все-таки досить товсті. Так що це той факт, що мої успіхи на СЛ постійно глухнути і плато змушує мене задатися питанням, якщо я повинен бути перехід на HIIT кардіо для зменшення жирової маси.

Що ви думаєте?

редагувати:

Я ціную обидві відповіді досі і в них є сенс, але я припускаю, що я просто шукаю що-то більш обґрунтованим, так як, можливо, прийнятний спосіб. Я все гугл і гугл і гугл щось на кшталт "або втрата жиру" і "5/3/1 втрата жиру" і постійно бачу пости від хлопців, які кажуть: "не в образу людини, але спрямований на міцність поки теряющ сало це буде просто пустою тратою часу в обох областях" або "якщо ви збираєтеся вирізати, то вирізати, якщо ви збираєтеся Навальний, Навальний" або "намагаюся додати силу при скороченні звучить як погана ідея для мене". Так що я просто не знаю, що реально робити.

Чому я так зосереджений на пошуку чогось більш обґрунтоване, тому що я продовжую читати, що вам потрібна інтенсивність. Ну, я не можу стати сильніше, якщо я в основному намагаючись вирізати що підриває інтенсивності. Чи означає це, що я повинен вирізати і зосередитися на HIIT кардіо 5xWeek і потім скласти?

+804
Greg Bray 14 лист. 2015 р., 16:03:57

Поки важко дати вам точну кількість часу/відстані, не знаючи ще про свій фізичний стан, я думаю, згадує Михайлов найголовніше, можливо:

Слухайте своє тіло і робіть це повільно.

+778
Ken Colwell 12 вер. 2018 р., 16:33:04

В даний час я можу мертвого підняти 325 5х5 і досі ставлять у роботі на інших частинах мого щотижневої рутини.

Здорово. Немає проблем.

Однак, коли я додати вагу я в кінцевому підсумку опускаючись до 5х3 з мого останнього робочого мертвий ліфт комплект досягнувши 355 фунтів Х2.

Що вказує на проблему.

Мені цікаво, якщо це допоможе мені з моєю силою всі цілі, щоб перейти в одиночному або парному розряді за 5 комплектів

Просто через одиночному або парному не допоможе вам досягти ваших цілей. Підніматися важче допоможе вам працювати в напрямку ваших цілей. Ідея в тому, щоб додати вагу на штанзі. Якщо вам потрібно змінити схему набору/реп для того, щоб це зробити, то це рішення.

Але немає ніякої необхідності робити 5 сетів, і немає ніякої необхідності робити одиночному або парному. 5х2 може працювати нормально, але так може 1х5, або 10х1, або 3х3. Відповідний коефіцієнт піднімати більш важку вагу, зберігаючи при цьому стрес це викликає в узді стосовно вашого одужання і інші тренування.

+768
Ssali Natic 21 вер. 2017 р., 05:53:48

Робимо планки-це добре, ви можете збільшити складність покласти вагу на спину (10кг пластини слід зробити трюк). Я зазвичай роблю 3 підходи по зваженим рослин (30сек-1хв).

Ви повинні також робити руху:

 • Стілець Капітанів
 • Висить ногу підняти/пальці-в-бар
 • Склоочисники
 • Хрусти
 • Косий-наворотами

Що стосується отримання 6-пакет показати: АБС зроблені в тренажерному залі, але виявляються на кухні. Вашого тіла-процентний вміст жиру має бути низьким, щоб показати АБС.

+735
rinkush sharda 3 трав. 2019 р., 09:53:24

Я зараз після цього бодібілдинг тренування :

 • День 1 : Ноги/АБС
 • День 2 : верхня частина тіла

6 днів на тиждень, з 1 днем відпочинку.

Це було здорово за останні два місяці (я новачок), але зараз у мене додому кожен день і коли я для тренування ніг і АБС, у мене ще є презервативи на ноги і ABS, те ж саме для верхньої частини тіла, навіть після дня відпочинку.

Хіба погано завжди мати презервативи і не потяг "свіжі" м'язи ? Це індикатор, який показує мої м'язи треба більше відпочивати ? Я повинен змінити до розколу рутини ?

PS : Я хотів би продовжити 6 днів в тиждень, тому що я кинув палити і дійсно допомагає мені не курити, це набагато складніше, на день відпочинку.


Оновлення

Я редагував питання, щоб бути більш конкретним на те, Домс щодня, завжди і ніколи поїзд "свіжі" м'язи. Я не думаю, що це дублікат.

+709
ax1mx2 12 лип. 2013 р., 09:39:56

Немає жодної причини судом, але існує кілька відомих причин. Як простіше і Ask.com мають схожі причини.

 • Погана циркуляція крові
 • Перенапруження м'язів
 • Тренування у спеку
 • Зневоднення
 • Дефіцит калію/магнію
 • Несправне нерви

Я пам'ятаю, читав давним-давно, що це менш близько калій/магній і ще про дисбаланс між тими, мінералів і натрію. Що в статті ви пов'язані, щоб не визнавати участь цих мінералів в саму м'яз. Він не пітнів, тому що він використовується, як ваші м'язи працюють.

+630
Karen Creel 18 січ. 2011 р., 09:42:58

Гантель:

enter image description here

Я робив віджимання в минулому:

enter image description here

Є слово, яке описує виконаних вправ, використовуючи тільки власне тіло? Є книга, яка направляє на фітнес з допомогою цих вправ?

+602
yisha 28 черв. 2012 р., 00:40:11

Зумба фітнес 2 відстежує, скільки калорій спалюється під час сеансу. Однак, немає жодних ознак того, що він використовує, щоб визначити кількість спалених. Мені доведеться взяти на себе ряд номінальної вартості.

Я припускаю, що він працює на основі рівня активності і того, наскільки добре ви робите. Гра також дозволяє вам ввести свій зріст, вага і дата народження теж. Я не впевнений, якщо ці рахунки для чого-небудь. У кого-небудь є ідея, як гра обчислює, скільки калорій спалив і який точний номер?

+580
Fred Carlsen 24 січ. 2018 р., 11:01:21

Я ходжу в тренажерний зал близько 4 років, де я іноді бігаю на біговій доріжці, але я не насолоджуватися їм протягом тривалого періоду часу. Але близько 3 місяців тому я почав бігати на свіжому повітрі кожен день, і я люблю його.

Для мене найбільший плюс в тому, що я міститися матеріали тільки до кінця треку Я вибираю. Якщо я відчуваю себе добре, я більше доріжку навколо парку і там просто немає іншого шляху, ніж теревенити. На біговій доріжці, це легко, просто зупинити з якоїсь причини (можливо, знадобиться, щоб сходити в туалет) і не отримати знову. Але коли ти в 2 милях від будинку, вам все одно доведеться повернутися додому.

Ще одна цікава річ, кілька контрольно-пропускних пунктів. Наприклад, ви працюєте і ви отримуєте дуже втомилася, так що ви можете сказати собі: ок, я збираюся бігти до того дерева, а потім взяти невелику перерву. Це дає вам набагато краще мотивація, коли ти біжиш до чогось.

Або ви могли б бігти дуже довгі сходи, а ви говорите більше 40 кроків, і ви можете побачити, як ви прогресує до кінця. Під час роботи на біговій доріжці ви можете контролювати тільки час/відстань, яке не дуже хороший мотиватор, принаймні для мене це не так.

+560
aef 8 бер. 2016 р., 10:44:34

З-за того, що ви запускаєте програму бодібілдингу, я припускаю, що вашою метою є збільшити розмір, а не сила. Згідно з розділом навчальної програми, це способи збільшення перевантаження:

 • Підняти велику кількість ваги за рівне число повторень
 • Підняти однакову вагу для більш повторень
 • Ліфт більшу кількість вагу для більш повторень
 • Зменшення часу відпочинку між сетами
 • Часткових повторень
 • Негативні повторень
 • Суперсети
 • Краплі Набори
 • Метод накрутки
 • Півтора спосіб
 • Системи взводу
 • Метод промивання
 • Метод паузи відпочинку

Я не буду прикидатися, що знаю, що таке "зрада", "взвод", або "топити" методи. Вам доведеться подивитися на посилання на своїй сторінці для більш повного уявлення.

Загальне поняття про бодібілдинг, щоб підштовхнути ваші м'язи до виснаження, але тримати на велосипеді через різні м'язи, тому у вас є достатньо часу, щоб оговтатися в наступний раз, коли ви натискаєте її. По суті, ви хочете, щоб підштовхнути себе кожен раз, коли ви перебуваєте в тренажерному залі. Чи буде це "1 повторення", або 5 кілограм. Багато хто з перерахованих варіантів, коли ви просто не в змозі зробити просте ціле число збільшується.

Якщо ваша мета тренінгу-це розмір, це буде працювати. А то так будь-високий обсяг програми. В той час як ви будете ставати сильнішими, якщо ваша мета-збільшити корисну силу, то ви можете в іншій програмі, яка фокусується на складних підйомниках. Ключ до все це тримати детальний журнал. Вам необхідно відслідковувати такі для кожної вправи:

 • Використовується вага
 • Триваліше
 • Час відпочинку (деякі штангісти піти так далеко, щоб час відпочинку між повторень або часу на повне скорочення і час повного висунення)
 • Зовнішніх факторів (сон, їжа, фізична праця [у тому числі допомагаючи комусь перейти])
 • Настрій (може бути використана для діагностики втомних питання)

Вам треба вести щоденник, як це допоможе вам з'ясувати, чому вам може бути важко, або якщо ви просто хочете, щоб побачити, який прогрес ви зробили. Якщо ваш акцент був зроблений на міцність, більшість програм не має яких-небудь вимог на час відпочинку--так це не так важливо, щоб відслідковувати його.

+495
kingALT 19 жовт. 2016 р., 22:03:16

Найкраще, що ви хочете зробити, це мати гарну форму, таким чином, ви не раните себе в будь-якому випадку. Це перше і головне. Друге, що хороша форма означає, що ви працюєте м'язи добре і оптимально. Тому постарайтеся тримати вас у формі в кращому якості, що буде працювати краще для вас у будь-якій перспективі.

Що ви можете зробити, це спробувати зробити метод (форма) вправи, які можуть допомогти вам отримати Рух прямо на дуже повільне місце, а потім стає більш інтенсивним, як ви йдете вперед, сподіваюся, до точки, де вона стає другою натурою.

Я пам'ятаю, як навчитися бігати, і нам довелося тримати наші руки приблизно 90 градусів замкнені, спина пряма, голова прямо, і прагнути до високих коліном (але не занадто).

Удачі!

+491
eding42 3 груд. 2012 р., 07:37:21

За словами випадкових інтернет графіками , що я не зовсім впевнений, я сподіваюся, тяга кислих речей-це ознака дефіцит магнію.

Якщо у вас мало магнію, то, швидше за все, у вас мало інших електролітів. Це одна з тих речей, які ви будете потіти і потрібно замінити. Ви могли б хотіти розглянути п'є якусь суміш електроліту замість води, або електроліту таблетки.

Мої особисті (неофіційні) досвід показує, що через годину або більше пітною тренування, я, як правило, прагнуть води, солі і кислого, і що пити електроліт-добавкою води під час тренування значно допомагає.

+480
reborn9 4 груд. 2018 р., 11:10:01

Питання є досить розпливчастим, але є кілька потенційних причин ви не набирає м'язи. Пам'ятайте, все це тільки можливості, так як важко діагностувати проблему з дуже обмеженою інформацією.

1) Ви не були підйому протягом досить тривалого періоду часу. Після двох місяців скасування, ви "може" помічати зміни у своєму тілі, припускаючи, що ви були робиш неправильно деякі інші речі (наприклад, наступні).

2) не підніматися у вазі. Піднімається дуже легко, коли ви робите це? Ви піднімаєтеся по 5 хвилин в день або 90 хвилин? Ти сказав, ліфт, світло, ну світло не може працювати для вас, якщо ваша мета набрати м'язову.

3) не їдять достатню кількість калорій. Мені сумнівно це одне, просто тому, що попередні коментарі більш правдоподібно, але якщо ви не споживаєте досить калорій, ви будете мати труднощі з отриманням м'язів.

Сподіваюся, що це допомагає... відредагуйте ваше питання і надати детальну інформацію, якщо ви шукаєте більш конкретну відповідь.

+420
opheliasmithz 5 квіт. 2017 р., 01:42:52

http://www.secondsapp.com/ enter image description here Є багато таймери для iPhone туди - сюди я рекомендував би. Ви можете призначити певний плейлист і він дзвонить або вібрує. Альтернативою є GymBoss enter image description here Гарна річ про Gymboss, що це дешево, не заважає з будь-яким музичним плеєром, Ви можете прикріпити його до вашого брюки/сорочка для простоти слуху/вібраційний круглий і вам не доведеться турбуватися про видалення його.

+420
Helmut Wollmersdorfer 6 квіт. 2016 р., 07:10:33

Що б ви могли сказати підлітку про використання препаратів, що підвищують не тільки медичні умови, які можуть виникнути від використання?

+356
xTZARx 28 трав. 2016 р., 07:01:03

Метт Карлсон 5/3/1 варіант робити більше з меншими витратами мабуть структуру

Підйому, 3 дні в тиждень

 1. Схема гімнастики
 2. Сила роботи
 3. Кондиціонер або працює

Біг, 2-3 дні в тиждень:

 1. Схема гімнастики
 2. Працює

Його не бігти, не гімнастика зонний роботи:

мародер або деякі з моїх схеми кондиціонування натхненний спати (кандидат тест на фізичні здібності) з участю чистильників, санки і фермери після прогулянки

Якщо ви хочете зробити гірку розганяється, я б обміняв їх на, що кондиціонер працює без яких-небудь інших необхідних змін. Так ти зробиш спринтів після замикання гімнастики і ліфтингу.

+286
Eptin 26 лют. 2011 р., 11:50:20

Ваш організм потребує певних поживних речовин і збалансованого раціону ці поживні речовини в правильних пропорціях. Однак в рамках цієї загальної структури є велика широти. Візьмемо, наприклад, "дієтичні технічне обслуговування", яку мені дали, коли я закінчив свій раціон:

 • Сніданок: 1 порція вуглеводів, 1 порція жирів, 1 порція білка, 1 порція фруктів
 • Обід: 1 порція білка, 1 порція жиру, 2 порції овочів
 • Вечеря: 1 порція білка, 1 порція вуглеводів 2 порції овочів
 • Полудень: 1 порція протеїну
 • Один день в тиждень у вас є "вільний день", а потім не Carb день
 • Як мінімум 2 л води в день

Протеїн є: 2 цілих яйця, м'ясо землі 5 унцій, 7 унцій морепродуктів і т. д. Жир є: йогурт, сир, масло, насіння/горіхи Карбюратор є: цілісні зернові, крохмалисті овочі, як картопля чи кукурудза і т. д.

Це лише один з багатьох планів обслуговування, які будуть працювати. По суті ви будете їсти багато білка, багато овочів, які, ймовірно, два з найбільш важливих частин вашого раціону. Ви також отримаєте свої вуглеводи і жири. Вільний день призначений, щоб кинути метаболізм вашого тіла, так що вона не звикне до вашого раціону харчування і почати більше зберігання. Без вуглеводів день є для усунення зайвих калорій, які ви взяли на день.

Порівняйте це з тим, якої дієти, яка розроблена для важкоатлетів. Дієта для культуристів буде мати набагато більше білків і жирів. Також, щоб впоратися зі збільшенням білка набагато більше води (мінімум 1 американський галон на добу). На цій дієті у вас є 10% нездорової їжі (4 непотрібних прийомів їжі на тиждень). Ви будете їсти більше, але тільки набирають вагу, якщо ви їсте набагато більше.

Так що поки ви отримуєте білок та вітаміни і мінерали, що вам потрібно, решта залежить від вас. Поки у мене немає даних, щоб підтримати це, я думаю, що це розумна і гарна ідея, щоб забезпечити задоволення їжі. Якщо ви стежите за своєю вагою щотижня ви повинні бути в змозі отримати уявлення, якщо ваша вага йде вгору або вниз, і відповідно коректувати. Мій особистий досвід говорить, що якщо я урізати вуглеводи протягом дня я звичайно можу виправити 2-3 фунтами збільшення (підказка, це не всі жир, якщо він прийшов після всього один вільний день/прийом їжі). Я теж вважаю, що якщо я слабину на мій споживання води, моє тіло тримає на вазі трохи більше. Якщо я набрала пару фунтів жиру після тиждень на круїзі, я все ще можете легко виправити це шляхом розрізання вуглеводів (так що моя підшлункова залоза виробляє glucogon допомагають спалювати жир протягом тривалого періоду часу).

+267
Madamadam 3 вер. 2016 р., 00:13:32

Кращий спосіб отримати травму з марафонської тренування, щоб не мати твердих запущена база.

Повільно збільшити ваш пробіг за рахунок збільшення тривалість / відстань не інтенсивності. Ваша тренування повинна відображати гонки ви плануєте працювати.

Будь навчальний план, заслуговує дадуть вам рекомендую базу. Хела higdon початківців план рекомендує:

але в ідеалі перед запуском програми марафону, ви повинні були бігти близько року. Ви повинні бути в змозі працювати з комфортом відстані між 3 і 6 миль. Ви повинні бути тренування 3-5 днів в тиждень, в середньому 15-25 миль на тиждень. Ви повинні були запустити випадкові-5-або 10-до раси. Можна пробігти марафон без підготовки основи (особливо, якщо ви приїхали з іншого виду спорту), але чим вище ваш рівень фізичної підготовки, тим легше цю 18-тижневу програму буде.

Гарна книга це Advanced Marathoning Pfitzinger (не дай назви лякають вас). Він має багато інформації про те, як ці плани були побудовані, і т. д...

Коротше: багато працювати, мати добру базу, мати правильну взуття, і піклуватися про своє тіло.

+247
C2H6O 12 груд. 2017 р., 18:17:59

насамперед definatedly, коли ви не їсте ви можете не піднімати важкі

коли ви їсте незабаром ви, мабуть, відчуваєте себе роздутою і не вистачило сил з-за підвищеної енергії на обробку їжі.

для мене на годину раніше-це чарівний час, і я теж рекомендують вживати жирів їжі, тому що він дає енергію протягом більш тривалого часу

+217
gdx 4 лип. 2017 р., 19:47:43

Я зроблю все, щоб отримати трохи їжі відразу після тренування, але подрімати після важкої тренування звучить добре для мене. Я просто хочу переконатися, що моє тіло вуглеводів (для заповнення внутрішньом'язових запасів глікогену) та протеїн (для синтезу білка) і вода (для гідратації) до Ворсіна.

+214
Tono Allfino 22 лип. 2017 р., 15:45:12

На цьому сайті клієнт StackExchange часто закриває питання, тому що люди задають питання, які вимагають кваліфікованого лікаря.

Нещодавно, у мене є своє питання, який я думаю, підпадає під цю категорію. Я говорив з моїм лікарем загальної практики і ясно, що вона не спортивний лікар. Вона б мені пом'якшити мої амбіції, а не допомогти мені.

Між фізіотерапевтів, спортивних лікарів, і що б там не було, що я повинен шукати і як я повинен йти про пошук хороший спортивний лікар медицина?

У мене фітнес-цілей, я хочу, щоб переслідувати їх, і мені потрібен лікар, в моєму кутку, який має досвід роботи з людьми, штовхаючи їх тіла міцно безпечним способом. Будь-які плями, доктор медицини робити? Є речі, які я повинен питати або шукати?

+202
Michelle Jones 13 вер. 2015 р., 11:48:18

Це кілька пов'язаних з худне/набирає м'язову питання знайшов тут, але хотілося б дізнатися, чи є які-небудь дослідження і знання про втрату ваги, що перешкоджають фізіологічних адаптацій витривалість тренування.

Є певні пристосування, які виникають при тренуванні на витривалість, таких як зміцнення тип IIA і IIB волокон, який включає в себе зростання волокон і гіпертрофії. Кровоносні судини проростають у м'язи, щоб допомогти у транспортуванні кисню, тіло стає більш ефективним при використанні жиру і збільшує мітохондріальну розраховувати в самих м'язах.

Це дослідження дивиться на фізіологічні та метаболічні зміни, які відбуваються, і було б припустити, що не було ніякої втрати ваги у групі (З по2, не змінився, вага не змінився, а вага знаходиться в центрі VO2 від розрахунку), тому можна збільшити витривалість в короткі терміни без збільшення ваги/збиток. Крім того, можливо вам більше підходить при втраті ваги у нетренованих людей.

Проте, в довгостроковій перспективі існують певні фізичні зміни, які відбуваються. Характерні для велоспорту, верхній частині ніг і литок можна отримати досить великий. Ви бачите це найбільш помітно в спринтери, але і витривалості велосипедистів, просто не так яскраво виражені. Здоровий глузд і згаданий вище питання буде означати, що зростання м'язів пов'язаний з тренуванням на витривалість може бути ускладнене з втратою ваги, але це також впливає на зміни, які відбуваються всередині? (Збільшує щільність волокон, мітохондрій, збільшується, зростання кровоносних судин). І в разі непідготовлених людей, є золота середина, де немає більше фітнес/витривалості може бути досягнуто без набирає вагу в короткі терміни? Будь-яка інформація вітається, але дослідження переважніше.

+182
demnata 4 серп. 2017 р., 03:01:25

Повне Тіло

Повну тренування тіла зазвичай більше зміщені в бік фітнес-аспект. Ви будете спалювати більше калорій і, як правило, працюють більше м'язів у тренувальному проміжок часу.

Цей метод навчання, як правило, забезпечує більш низьку травми відсоток. Причина цього в тому, що всі ділиться порівну по всьому тілу. Якщо порівнювати з роздільним навчанням, де ви будете щосили на цільові м'язи, м'язи будуть хворіти і слабкі х днів. У той час як повну тренування тіла ніколи не дістатися до цієї точки.

Спліт Тренування

Спліт тренування буде більше на стороні культуризму. Ви будете пристрілювати вибрати спліт м'язів протягом тижня, яка буде повністю знесено. Наприклад, біцепс тренування може складатися з одного з'єднання руху з подальшим двох обособлений.

Це буде спеціально орієнтований ваш біцепс і майже нічого іншого.

Висновок

Повний тренування тіла, більшою мірою орієнтовані на фітнес-в той час як спліт тренувань для бодібілдингу.

+168
zkent 16 груд. 2019 р., 16:40:14

Багато поживні речовини і рекомендації, витрата прийшов у % калорій в день.

 • Ніхто не повинен отримувати більше, ніж 30% калорій з протеїну, щоб уникнути перевантаження нирок ;
 • Людина має отримувати близько 30% калорій з жиру ;
 • і т. д.

Але потім приходить волокон.

Я шукав у звіті рекомендації, гугл багато. Деякі статті говорять близько 30г в день-це добре. Деякі кажуть, що більше. Але ніде не можу знайти верхня межа, навіть якщо споживають занадто багато про нього викриває себе метеоризм, здуття і біль у животі. У всякому разі, ті статті є чоловік середніх років за звичайний, 2000 ккал дієті, а не спортсмен.

Я їм набагато більше, ніж рекомендована кількість: близько 80г в день. Але потім, я на наповнювачі дієти і з'їдати 4000 ккал в день. Я не їм певні продукти харчування, такі як висівки і алікес. Я їм хорошу частку фруктів і овочів, але не як божевільний. Я думаю, волокна повинні прийти пропорційно щоденних калорій, і 80, можуть просто бути вірним для мене.

Як мінімальне і максимальне добове споживання волокна повинна бути розрахована ?

+160
lupideo 11 лист. 2010 р., 17:35:41

Ця формула дозволить вам конвертувати між зустрілися, vVo2Max, інакше VO2max, ккал/хв:

Зустрілися = vVO2Max 
 = Інакше VO2max / 3.5
 ~= kCalBurnt / (bodyMassKg * timePerformingHours)

Ккал/хв ~= 5 * bodyMassKg * по2 / 1000

По2 ~= (currentHeartRate / MaxHeartRate) * інакше VO2max

MaxHeartRate ~= 210 - (0.8 * ageYears)

Примітка: 5 ккал / хв постійний, передбачає тільки вуглеводи перетворюються, протягом короткого періоду. Якщо вправа стійка аеробно протягом періоду ця величина падає до 4.86 , щоб відобразити поєднання жири і вуглеводи перетворюються в енергію.

Ряд сайтів зустрічав оцінок за конкретними видами діяльності, наприклад.

Так що просто використовувати формулу вище, щоб оцінити кількість калорій, витрачених на виконання конкретної вправи, наприклад. Якщо ви витратити 6 хвилин на еліптичний тренажер (середня навантаження), який був призначений зустрів бал 5.0, і ви важите 80 кг, вы'dend з:

KCalBurnt = мет * bodyMassKg * timePerformingHours
 = 5.0 * 80 * 0.1 
 = 40 ккал

Аналогічно, якщо ви робите 50 віджимань в хвилин, що підвищує частоту серцевих скорочень від 60 до 150 БМП, і відпочити протягом 2 хвилин, в цей час ваш пульс не опуститься до 90, після перших хвилин, і в стані спокою 60 до кінця 2 хвилини, ви б витратили близько 37 ккал на 3 хв., а:

AverageHR = (60 + 150 + 90 + 60) / 3 = 120 БМП 

MaxHR = 210 - (0.8 * 40 років) = 178 БМП

Інакше VO2max ~= 46 літрів (фітнес-тест)

По2 ~= (120 / 178) * 46 = 31 Літрес

bodyMassKg = 80 кг

Ккал/Хв ~= 5 * 80 * 31 / 1000 = 12.4 * 3 = 37.2 Ккал

В СКУД рівняння можуть бути цікаві:

Рука Эргометрия з VO2 = (3 * workRateWatts) / bodyMassKg + 3.5

Эргометрия ногу: по2 = (1.8 * workRateWatts) / bodyMassKg + 7

Крокуючи: по2 = (0.2 * (кроків за Хв)) + 1.33 * (1.8 * stepHeightMeters * (stepsInAMin)) + 3.5

Ходьба: з VO2 = (0.1 * metersWalkedInAMin) + (1.8 * metersWalkedInAMin) * (fractionalGrade) + 3.5

Робота: по2 = (0.2 * metersRunInAMin) + (0.9 * metersRunInAMin) * (fractionalGrade) + 3.5

+139
daya 16 трав. 2018 р., 13:36:05

Я збираюся перебудувати своє питання трохи, щоб допомогти вам зрозуміти, що відбувається:

Це нормально для масового істотно збільшити йдуть від тренувань на гіпертрофію тренування з обтяженнями основі?

Коротка відповідь: так. Більш докладну відповідь з конкретними адаптаціями переживає твій організм у відповідь на тренування. Ігноруючи всі серцево-судинні зміни (а їх багато в цій категорії), основна відмінність з точки зору складу тіла:

 • На основі тренування на витривалість розвивається I тип м'язових волокон (так званий повільний твич).
 • На основі гіпертрофії тренувань розвивається II типу м'язових волокон, в основному II типу-Б (АКА быстросокращающихся).
 • Це не рідкість, щоб додати жирову масу, а навмисно зсипати.

Є декілька відмінностей між повільної та швидкої twich м'язових волокон. Велика частина цих відмінностей має до енергії системи, вони призначені для. Повільно скорочуються м'язові оптимізований для роботи від аеробних метаболічних шляхів. Вони стріляють повільніше і використовувати кисень і АТФ палива для роботи. Швидко скорочуються, м'язові оптимізована для роботи з анаеробних шляхів метаболізму. Вони швидко вогонь добувати силу і використовувати глікоген і АТФ (з побічними продуктами молочної кислоти), або система phosphogen (використовуючи креатин фосфат для поповнення енергії).

Крім того, існують два основних типи гіпертрофії:

 • Саркоплазматическая гіпертрофія--енергетичні системи підтримки (запаси глікогену)
 • Myofibrilar --гіпертрофія м'язових скорочувальних білків пар

Як ви виконаєте гіпертрофія навчання опору (як правило, підкреслюючи саркоплазматического гіпертрофії), ваше тіло робить пристосування для збільшення потенційної енергії ваші м'язи можуть зберігати, а потім заповнює ці запаси енергії. Все це збільшує масу. Навчання опору є більш анаболічним, ніж катаболічних. По суті, це говорить ваше тіло, щоб зробити більше і сильніше для коротких сплесків.

Як ви виконуєте тренування на витривалість на основі, ваше тіло робить протилежне пристосування. Оскільки витривалість використовує кисень енергетичних систем, він більше не потребує такої ж запаси глікогену в саркоплазма. Крім того, оскільки тіло хоче бути ефективним для роботи під рукою, він повинен, щоб зменшити масу. Ваш тип м'язів II втрачає свою саркоплазматическая гіпертрофія, і починає перетворений до типу я м'яз, яка займає менше маси. Тренування на витривалість більш ніж катаболічні анаболічні. По суті, це говорить ваше тіло, щоб вам легше пересуватися на великі відстані.

Якщо виходити з вашого жиру залишиться колишнім круглий рік, ви будете ще більше маси після тривалої гіпертрофії навчання опору, ніж розширені тренування на витривалість на основі.

+111
Obora Nathaniel 4 трав. 2015 р., 21:20:37

Деякий час тому я зробив вітрильним спортом за пару годин. Вітер був сильний, але я плив з невеликим зусиллям при зниженому Парус. Мій пульс був дуже високий не із-за фізичного навантаження, але пильності. Мої годинник передбачив, що я спалив 1.800 калорій в два з половиною годин, що waay викл. Формула не включає в себе фактори збудження, небезпеки, страху і т. д.

+104
vitossss 30 серп. 2016 р., 22:35:57

Це прекрасно, щоб досягти певної ваги і триматися в цій вазі.

Однак, різні м'язи по-різному реагують на збільшення ваги. Просто тому що ви не хочете великі м'язи не означає, що ви не повинні збільшити свою вагу для кожної вправи. Ви можете дотримуватися одного ваги, коли робиш щось на зразок біцепса кучері і різну вагу, коли робиш присідання і т. д.

Коли ви будете дотримуватися певної ваги, в кінці кінців ви будете падати, як ваше тіло адаптується до цього вазі, і це добре. Ви просто повинні вирішити, де цей рівень знаходиться. Моя пропозиція не дотримуватися однакової ваги для кожної вправи, оскільки ви можете використовувати різні ваги для кожної вправи. Може бути, ви хочете сильніше стегна, але не хочу багато на верхні м'язи тіла. Потім ви можете продовжувати збільшувати вагу, коли робиш щось на зразок присідань, але використовувати більш легкі ваги, при роботі руками.

Якщо ви хочете зробити якусь роботу на дому, ви можете купити від більшості спортивних магазинах набір ваг, який має різні ваги, дозволяючи вам змінювати вагу по мірі необхідності. Так що не тільки дві гантелі з 4х 2,5 кг ваги. Купити набір, який включає в себе 4 x 1.25, 4 х 2,5 м і 4 х 5 або щось подібне. Це буде ваш основний старт, а потім, якщо ви хочете піднятися вище на більш пізній час ви можете купити великих ваг.

Для які вправи слід використовувати більш важкі ваги, я пропоную виступаючи перед співробітниками тренажерному залі або тренер і говорити з ними про своїх цілях. Ви хочете, щоб працювати швидше, ви хочете велику внутрішню силу, ви хочете, загальні Фітнес-і т. д. ваші цілі будуть визначати, де ви повинні зосередитися.

+46
user244384 26 груд. 2019 р., 09:26:35

Я "ожиріння" хлопець, який нещодавно перейшов від роботи від дому, позиція на комутуючих роботу. Частина моїх поїздок включає в півмилі ходьби від залізничного вокзалу, в офісному приміщенні, де я працюю.

Я був відчуває відчуття печіння, яке починається в моїх кісточок і працює свій шлях вгору в обох нижніх литкових м'язів груп, як я роблю такі прогулянки. Спочатку я думав, що це мій організм не пристосувався до змін в активності, але це триває вже чотири тижні робити це ходити взад і вперед, так що це приблизно в милі ходьби щодня.

Мені цікаво знати, якщо будь-фітнес-експертів тут є деякі ідеї щодо того, що причиною можуть бути і деякі пропозиції, щоб запобігти його.

Я знаю, що я надмірна вага і, напевно, треба купити нові кеди, але цікаво, про інші можливі причини і, можливо, деякі ідеї про те, як запобігти його через певні розминки (переважно може бути виконана в переповненому вагоні метро.)

+31
DrKumar 6 вер. 2016 р., 00:44:52

ПІД ЧАС ДВОГОДИННОЇ ТРЕНУВАННЯ В ТРЕНАЖЕРНОМУ ЗАЛІ

  1. Як часто у професійного бодібілдера пити воду?
  1. Скільки води треба в загальному?
  1. Він/вона п'є великими ковтками або маленькими ковтками?
  1. Це чудова ідея, щоб замінити воду з фруктовим соком або молоком?
+18
Jeremy Thompson 28 черв. 2011 р., 23:27:21

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil