Як збільшити продуктивність протягом багатьох років?

Минуло майже чотири роки з тих пір, як я вперше почала бігати, ось мій фон:

Мені 26, я практикував гімнастичні близько семи років, з трьох до одинадцяти років, я вже плавав але регулярно, і ходжу іноді на сноуборді.

Я бігаю три рази в тиждень, і заповнити прогалини з сердечником і силові вправи три або чотири рази на тиждень (45 хвилин розминки, основних, охолонути), я не ходжу в спортзал, але тренування вдома з дивана ні звичайно, я використовую Найк тренінг Клаб.

Я помітив, що моя продуктивність не сильно змінилася за ці чотири роки, я маю на увазі після 10к я відчуваю себе приблизно так само, як я зробив чотири роки тому. Мені жодного разу не вдалося запустити 22к, і всякий раз, коли я намагався збільшити свої записи на наступний план, як збільшити середню відстань від 30 км до 50 або більше, я в кінцевому підсумку поранивши себе, я намагався втекти чотири рази на тиждень, мій план мав чотири різних стиль бігу, в довгостроковій перспективі, як правило, між 15 і 18 кілометрі, після відновлення запуску при низьких темпі близько 6 км, інтервал 30 хвилин і середньостроковій перспективі близько 8 або 7 кілометр. Ось огляд мого типового 15к, горизонтальна вісь являє час.

enter image description here

enter image description here

enter image description here

Про травми, розколотої гомілки з боків, обидві ноги, і нещодавно я дізналася, моя стійка суглобів (голеностоп) постійно деформуються це трапилося влітку після двох хоч і сесія, 18 км і 12км. Мені потрібно оплатити відвідування Кинезис фізичні практики терапії, щоб позбавитися від запалення.

Я перевзуюся, коли вони потрапили в 800 км, моя права нога (поранених) за pronates, але я завжди купую правильне взуття.

Я 1,65 м і 57 кг, у мене дивна дієта і я не страждають від яких-небудь хронічних захворювань або травм.

Я дійсно хочу, щоб працювати довше і більше разів на тиждень, але здається неможливим.

Чи може бути причиною те, що я почав занадто пізно? Мій вік дозволив мені вниз? чи може це бути пов'язано з моїм генетичним? Або мені потрібно побудувати вгору по сильному тілу ?

+265
LilWayne Escorial 4 черв. 2011 р., 13:51:29
32 відповідей

Я повинен скоротити моє повне повторень для станової тяги? Якою б гарною мішенню вага, щодо ваги?

Чому ви думаєте щодо своєї ваги? Думаю, що в плані більше, ніж ви могли раніше робити. Станова тяга дуже невибаглива в нижній частині спини. Якщо ваша мета-сила, як ви кажете, то я б зосередитися на скороченні загального обсягу, і зосередити зусилля на підвищенні ваги. З'ясувати приблизний 1 ПМ. Давайте зараз його 100 кг. Потім візьміть 90% від цього числа, а потім програму приблизно з тижневої прогресії.

Просто як приклад, це може бути щось на зразок:

 • Тиждень 1: 50% х 5 х 3
 • Тиждень 2: 65% х 5 х 3
 • Тиждень 3: 70% х 3 х 3
 • 4 тиждень: 85% х 2 х 2

Тоді ви б почати все спочатку. Я зробила 3 тижні "хвилі", 4 тиждень "хвилі", навіть 7 тиждень "хвилі". Просто придумати мета на цей тиждень і вдарив його. Не забувайте використовувати відсоток 90%. Так сказати, це 100 кг, то 90% - це 90кг, так що 1 тиждень-це 45кг. В кінці хвилі ви почати все спочатку із збільшенням від 10 до 20 фунтів для станова тяга (жим, швидше за все, зажадає менших стрибків). Не турбуйтеся про те, щоб знову відчувати свій 1ПМ на добру половину, принаймні рік. Я не перевіряв зараз мій присед або станова тяга Максів близько 7 місяців і я в 12 тижнів з мого наступного конкурсу. Ти навіть не плануєш підготовки до змагань, так що ви ніколи не повинні турбуватися про 1ПМ, крім коригування ваші цифри один або два рази в рік.

Мої цілі не брати участь в конкурсах і т. д., Але швидше, щоб збільшити загальну міцність. Одна конкретна річ, я хотів би отримати більше, більш потужні ноги, щоб зміцнити фронтальний удар в карате, а також більш сильну основу для верхньої частини тіла вправи я роблю.

Фронтальний удар збирається використовувати квад, сідниці і стегна більш ніж. Станова тяга може допомогти з цим та з розміром, але не варто вашої уваги тільки тоді. Я б запропонував робити день:

Станова тяга, Передні присідання і якийсь пліометричні як поле перейти. Якщо у вас є можливість тягнути і присідати проти ланцюга або смуги були б занадто великі для цієї мети. Не забувайте використовувати ще легше, якщо ви не дуже невибаглива. Це допоможе набагато більш ефективно розвивати вашу швидкість і потужність.

Тупий біль в нижній частині спини

Ось тільки назад насос. Якщо її різкою, гострого болю, то його не турбуватися тяги або присідання. Його нижня частина спини м'язи зростає, можливо, в перший раз. Якщо її різкою, гострого болю, що може ще рухатися вниз ноги, хоча з допомогою некоректній формі форма його, швидше за все, защемлення нерва може бути щось більш важке, як грижа міжхребцевого диска. Тупий біль-це просто чудово, отримуєте використання до нього.

+998
nikkorfed 03 февр. '09 в 4:24

Я наповнювачі, так як я почав підніматися (починаючи міцність шляхи, два місяці), але вже задумалася на цьому тижні - коли мені різати? Це чисто, коли я більше не можу терпіти жир, який в кінцевому підсумку приходить з м'язовою чи там "х тижнів, м тижня" народний спосіб за допомогою цієї програми?

+968
summer rain 1 квіт. 2019 р., 18:22:59

Відповіді конкретного режиму на crosstrainer (або подібні тренажери)

Питання 1

Я хотів би знати різницю між кардіо тренування і жиру опік тренування.

Як правило, "кардіо тренування" режим пов'язаний з аеробного типу вправ. Вони призначені для довгої тривалості, низької інтенсивності вправ. А "спалювання жиру" Тренування програма зазвичай інтервал або піраміди, де акцент робиться більше на анаеробної активності; високої інтенсивності протягом (зазвичай) більш короткий термін.

Питання 2

Що краще в цьому випадку тренування?

Я відповім на це питання, як тільки Аскер визначив його/її цілей

Питання 3

Я хотів би знати, якщо у кардіо тренувальний етап кого-то спалювання жиру або немає

Розуміння кращий спосіб спалювати жир починається з деяких основних фактів про те, як ваш організм отримує енергію:

 • Організм в першу чергу використовує жири і вуглеводи для палива. Невелика кількість білка використовується під час вправ, але воно головним чином використаний для відновлення м'язів після тренування.
 • Співвідношення цих видів палива буде зміщуватися залежно від вашої активності.
 • Для більш високої інтенсивності вправ, таких як швидкий темп бігу організм буде більше покладатися на вуглеводи для палива, ніж жир. Це тому що метаболічні шляхи, доступних, щоб зламати вуглеводи для енергії, є більш ефективними, ніж шляхів, доступних для розщеплення жирів.
 • Для довгих, повільних вправ, жир використовується більше енергії, ніж вуглеводи.
 • Коли справа доходить до втрати ваги, не важливо, який вид палива ви використовуєте. Важливо те, скільки калорій ви спалюєте на відміну від Скільки калорій ви приймаєте ст.

На основі мого попереднього відповіді, ми могли б групу "кардіо тренування" як вправи середньої інтенсивності і "спалювання жиру" як висока інтенсивність. На основі 40-хвилинної сесії ви спалюєте більше калорій за високої інтенсивності сесії, ніж середній інтенсивного тренування. Таким чином, Ви втратите більше ваги. Exersise.about.com дає деякі відомості про:

Нижче наведена таблиця жирів калорій на 130-кілограмову жінку під час кардіо вправи:

 Низька інтенсивність (60-65% МНС) | високою інтенсивністю (80-85% МНС) 
Разом калорій у хвилину. 4.86 6.86 
Жиру калорій у хвилину. 2.43 2.70
Разом калорій за 30 хвилин. 146 206 
Загальна кількість жиру калорій за 30 хвилин. 73 82 
Відсоток жиру калорій спалюється 50% 39.85%

У цьому прикладі жінка спалює найбільше калорій і більше жиру калорій на більш високій інтенсивності. Це не означає, що низька інтенсивність вправа не має це місце. Насправді, тренування на витривалість, слід бути штапель повну фітнес-програму разом із коротше, більш інтенсивності тренувань або інтервальні тренування, які представляють собою відмінний спосіб, щоб спалити калорії і підвищити витривалість

Так що ваша відповідь Так, ви будете спалювати жир.

Питання 4

якщо бажано, для кого-то з низьким вмістом жиру тіла намагається побудувати м'язи

Визначення цілей є важливим, якщо ваша мета-наростити м'язову масу для міцності і естетики, то вам потрібно почати підняття тягарів, як більшість ваших фітнес-занять. Якщо у вас є проблеми або питання з приводу підняття тягарів пошук відповіді тут або задати запитання!

+950
Apple ZERO ONE 2 жовт. 2012 р., 06:35:20

Я звик багато працювати. Весь час на свіжому повітрі, а не на біговій доріжці. Тому контроль швидкості трохи складніше в моєму випадку.

Я зрозумів, що моя швидкість далека від великий, тому я хочу працювати над його покращенням. Звичайно, я можу спробувати і контролювати його в цілому, щоб змушувати себе бігти швидше. Однак як ще один спосіб поставити під контроль швидкість буде яка-гаджет, який може точно виміряти поточну швидкість, і забезпечують низький межа налаштування, так що якщо моя поточна швидкість падає нижче цієї межі він повідомляє мене пищати (наприклад). Моє питання, якщо є такий гаджет, що люди використовують?

PS: є мобільні додатки, які "вимірюють" швидкість, але це число показано в середньому на деякий інтервал відстань, оскільки всі вони просто використовують GPS для відстеження відстані і розділіть це відстань на інтервал часу між вимірюваннями. Так що мобільні додатки або GPS трекери значною мірою питання тут, так як вони не зможуть негайно повідомляти мене про швидкості занадто низькі.

ППС: хто пробував полярних Footpod для цієї мети?

+895
danylancaster 1 бер. 2015 р., 10:06:40

Я займаюся важка атлетика протягом 5 днів і 1 день для кардіо, але я також зробити тренування в день мого плеча.

Проблема коли я роблю кардіо, то я не в змозі зробити з моїми повну силу я.е я втомлююся зарано після запуску 15 хвилин на біговій доріжці, а потім на велосипеді протягом 10 хвилин,ногу підняти і дошку і т. д.

Крім цієї проблеми я не думаю так, я намагаюся дати достатньо білка, щоб моє тіло і з-за цього я не бачу-й результат, який я хочу бачити.

Я теж хочу зайнятися бодібілдінгом і серцево з повною силою, і я чув, що чорний кава перед тренуванням може тримати мене під напругою, але проблема залишається пити чорну каву на голодний шлунок було поганий результат на мій живіт, коли я досліджував про це.

Так що я повинен зупинити це.

Коли я прокидаюся, я не відчуваю, що відпочив і відчувати себе трохи ліні, яка в свою чергу впливає на мої тренування.

Тому я вирішив, що, може бути, я повинен почати приймати prework і пост workput добавки, щоб негайно допомогти своєму організму відновитися.

Так що стандарт перед тренуванням і після тренування добавки, я повинен вибрати, яка дійсно може допомогти мені отримати хороший естетичний тіло, яке я хочу?

+857
Sundararajanh 14 лют. 2010 р., 20:16:29

Я готовий посперечатися, ви не один працювати нога на всіх. Це не весело, але треба боротися з такими речами. Один працює нога, яка підтримує присідання включають такі речі, як наступні:

 • Спліт присідання
 • Випади
 • Один жим ногами
 • Болгарські спліт присідання (одна нога піднята на лавці)
 • Пістолети

Ви хочете, щоб зробити стільки повторень, як ви можете з сильною ноги, то постарайтеся відповідати повторень слабкою ногою. Якщо слабка нога отримує менше повторень, відпочиньте трохи, а потім продовжуйте з ногою, поки ви не отримаєте 1-2 повторень більше, ніж сильні ноги.

Коли ви виконуєте свої звичайні присідання, подумки скажіть собі поставити вага на слабкій стороні. Що в кінцевому підсумку відбувається те, що ви в кінцевому підсумку в середині.

Проблема ніколи не роблю одну роботу кінцівок полягає в тому, що ваше тіло буде автоматично компенсувати з потужною мускулатурою, так що відносна сила залишається колишньою. Змушуючи слабкі сторони, щоб працювати більше, вам допоможе його наздогнати.

Включення Однієї Роботи Ніг

Один робота ніг-це вправа допомоги. Зробити в першу чергу ваша головна присідань. Потім робіть один роботи Ген на 3 комплекти. Потрібно прагнути до ваги, ви можете зробити 10 повторень на свої сильні ноги.

Зверніть увагу на форму і переконайтеся, що повторень ви робите-якість повторень, особливо на слабкою нозі. Якщо страждає якість, скоротити набір коротше. Якщо ви не можете зробити якісних 10 повторень на свої сильні ноги, у вас занадто велику вагу на штанзі. Як звичайно, це краще, щоб почати світло і будувати.

Якщо ви можете зробити 10 якісних повторень в сеті на кожну ногу за всі 3 комплекти, потім збільшуйте вагу. 5 кг або 2.5 кг цілком достатньо.

+788
jimberlin 13 січ. 2017 р., 02:24:06

За даними керівництва від АКСМ, одного комплекту досить для збільшення міцності. Кілька наборів додають більше прибутку, але і додаткові поліпшення в комплект малий. Більше стаття містить посилання на інші дослідження, що показують, що один набір так само добре, як кілька наборів. Зазначимо, що дослідження все з 1995 - 1997.

Я твердо вірю в 2 - 3 комплекти. Однак перші пару комплектів проводиться в більш легку вагу (25% максимум, 50% максимум) в якості розминки. Потім я роблю 1 набір мій максимальний вагу.

+699
suhaim 14 серп. 2012 р., 13:02:49

Отже, мій повний досвід в тренажерному залі близько 2 років (враховуються тільки ті періоди без тривалих перерв, перший раз відвідав тренажерний зал в кінці 2013 року тощо). Останні 1,5 року тільки один раз я стрибав на 1.5 місяця з-за травми ока.

У будь-якому випадку, я завжди хотів мати гарне АБС. Ще я на моєму шляху до нього.

Так це 2014 рік enter image description here

Цей попередній рік 2016 літо enter image description here

Це сьогодні enter image description here

Є велика різниця між першим і інші фотографії. Але ніякої різниці між 2 і 3.

Я роблю вправи з гантелями, підняття ніг в бар, кабельне хрумтить. Пробували різні шляхи. Як у 4 рази за 20 легкий W, або як 3 рази 15 важких і т. д.

І вага трохи виріс, до речі (з минулого року). Але так як Абд схоже - ні.

І не так давно я познайомився з одним хлопцем у спортзалі, хто говорить, що вправи не працюють і АБС може не рости взагалі, це все про сало + генетика.

Так він правий?

+693
Bryant Metler 21 січ. 2015 р., 05:50:26

Він стоїть на док, щоб поглянути на нього. Але якщо ви хочете розтягнути його потім беремо олівець в руки і зігніть її по одній стороні, до точки буде некомфортно, не боляче, тримати його в цьому положенні на 20-30 секунд. Те ж в іншу сторону. Продовжуйте робити це, вліво, вправо, вгору, вниз і по діагоналі як можна більше.

Це те, що мій лікар сказав мені, що потрібно робити, щоб відновлення після операції на зап'ясті. Ви можете робити цю вправу в будь-якому місці(вдома, у громадському транспорті, на лекції, під час їжі) це не займе вашу увагу і допомагають повернути гнучкість досить швидко, якщо ви не забули це зробити

Удачі

+667
Thonny Python 7 лип. 2015 р., 13:04:32

Існує недавнє дослідження в Журналі прикладної фізіології, де вони взяли когорти 96 огрядних людей і почали їх в різні режими тренувань, а також адресний 30% дефіцит калорій у день.

Вони були або щілинні в чотирьох різних програм, як описано в цій рецензії:

Всі випробовувані виконували свої вправи три рази на тиждень протягом такого ж відрізка часу і при тій же інтенсивності (51 хвилину на 50 відсотків інтенсивності протягом тижня 2-5; 50 хвилин на 60 відсотків інтенсивності в тижнях 6-14; 60 хвилин на 60 відсотків інтенсивність тижня 15-22.

Те, що вони виявили, що втрата ваги була однаковою, незалежно від активності, як пише дослідницька команда:

"Це дослідження показує, що, коли дотримується поряд з гіпокалорійної дієти, різні вправи, програми тренувань (витривалість, сила, або їх комбінації), або після фізичної активності рекомендації однаково ефективні в плані підвищення ваги тіла і складу тіла змінних при ожирінні управління".

Враховуючи, що там вже давно суперечки про "кращої" вправи, щоб схуднути, як я можу як професіонал придатності використовувати цю інформацію, щоб допомогти людям, з якими я працюю?

+602
hb4416 10 бер. 2010 р., 09:12:17

У мене була ідея робити присідання, поки я був у душі, щоб бути в змозі робити вправи одночасно з іншим завданням. Враховуючи розмір моєї нинішньої душова кімната, я не зможу робити інші вправи, такі як віджимання, випади і т. д.

Є ризик для мого тіла робити вправи під час прийняття душу?

+582
Vibhor 2 жовт. 2019 р., 00:32:49

Я жінка, і з мого досвіду, я дуже мотивований виконувати роботу, кожен день, просто я дивлюся на ціни встановлені дівчата розмістили в соціальних мережах. Потім подивитися декілька відео для тих, приталений дівчатка роблять вправи різно з їх гнучкими тілами, то ніщо не може утримати мене, сидячи на моєму стільці !

+553
Audrie McKenzie Daly 3 квіт. 2017 р., 15:39:51

Коротка відповідь полягає в тому, що людині стає сильніше і швидше.

Довгий відповідь полягає в тому, що це залежить від того, відновлення визначається різними чинниками, в основному стать, вагу і м'язову групу. На 54 кг жінка спортсмен може присідати 4 рази в тиждень і не перетрудишся, але якщо 200 кг мыжского спортсмена станова тяга 4 рази в тиждень, його відновлення буде значно впливає.

Якщо ви не хочете поширювати свій обсяг через тиждень, ви повинні дбати, щоб виконати мінімальну кількість наборів, щоб викликати стимул зростання в кожен день. 2 комплекти 5 може не вистачити.

Це унікальний Прилепін, який дає мінімальну кількість повторень/сетів для виконання кожної тренуванні, щоб викликати стимул, а максимальна кількість, щоб не допустити перетренованості. Ці цифри можуть здатися низькими, але вони призначені, щоб уникнути технічних помилок і, тим самим, запобігаючи травми.

Prilepin's Chart

Там ще багато боротьби з втомою, ніж це. Потрібно враховувати фазу тренувального циклу (deloading або перевтомлений і т. д.), стать, генетика, вік і багато інші фактори.

Я рекомендую вам гуглити про індекс ИНОЛ Христо Христового. Крім того, це досить пізнавально почитати, якщо вас цікавить тема боротьби з втомою: http://www.jtsstrength.com/articles/2016/02/29/47634/

Хоча, якщо ви новачок або проміжний склопідіймача, ви можете вибрати будь-яку програму формочках як 5/3/1 і піти з ним.

+550
monaxron 15 лют. 2015 р., 20:00:40

На жаль, немає вправи для підтяжки шкіри але ви можете використовувати такі продукти, як кокосове масло, алое віра і інші такі актуальні продукти, щоб відновити еластичність шкіри.

Це, як кажуть, належної гідратації, правильного харчування з точки зору поживних речовин і уникання прямих сонячних променів допоможе зберегти ваші рівні колагену високою, так, що шкіра буде швидше реагувати на втрату ваги.

У гіршому випадку, є процедури косметичної операції з видалення зайвої шкіри із-за швидкої втрати ваги.

Моя рекомендація-взяти довгий шлях. Пам'ятайте, що потрібно якийсь час, щоб дістатися до ваги, ви... втратити її в здорову сторону повинен зайняти якийсь час теж. Думав, на щастя, не так довго, як вам знадобилося, щоб дістатися туди.

+541
Freyr Varcolac 25 лист. 2013 р., 22:28:15

Не будь мазохістом

Ваше тіло реагує на підвищені вимоги, намагаючись зробити себе сильніше. Він потребує їжі, щоб зробити так. Не втрачайте можливість голодувати. Є. Вживати їжу. Їдять молоко і м'ясо і яйця і масло і картоплю. Перестати турбуватися про калорії і нагодувати свою голодуючу тіла.

"В основному білків і вуглеводів"

Цілком можливо, що ви залишитеся голодними, тому що ви не їсте достатньо жирів. Жири насичують; багато джерела вуглеводів немає. Покрити салат на оливковій олії, не бійтеся з нього мармуровий стейк, покласти трохи олії на ньому, і перестати з 2% молока.

Більш докладний опис вашого раціону буде корисно. Ви пробували ведення харчового щоденника?

+539
user434665 31 січ. 2016 р., 19:53:07

... так що ви хочете бути handstander ... Чому б не навчити чогось, що стосуються здійснення себе?

Ось деякі пропозиції:

 • Клавіш віджимання і додаючи до нього більш складних версій

 • віджимання на кулаках (для зап'ясть)

 • зворотні віджимання (лежачи на спині)

 • якщо у вас є доступ до штанги, правильної військової преси допомагають!

 • відра рису, де ви крутите і захопити через рисові пальцями

Сподіваюся, що це допомагає.

+536
Jacob Butcher 28 лип. 2017 р., 10:43:20

Силова йога рухається швидше, ніж звичайна йога, і як такий дає більше виходу кардіо. У звичайній йогою, акцент робиться на зайняття посади, але фокус в йога сили на рух.

У даній статті наводиться короткий опис відмінностей між різними видами йоги.

Якщо ви шукаєте хороший інтернет-джерело, щоб дізнатися, силова йога, перевірте серії Брайан Джонс. Ось перше відео на YouTube - ви знайдете посилання на відповідні відео є, і він говорить вам, які відео, щоб перейти до наступного наприкінці кожного з них.

Що стосується їжі, я не знаю конкретно про те, що добре для йоги, але є кілька інших питань, тут про заправки для тренування , що може бути корисним.

+530
raison 19 вер. 2017 р., 04:04:42

Під час навчання важливо, я вважаю, що якщо ви хочете це значне (25%+) зміни у ваші часи, а якщо ви тільки початківець/середній і їде 1:45 ПАРЄ в цьому випадку, ви, ймовірно, є довгий шлях, щоб піти з технікою також. Фокус на навички і розвиток нових звичок буде вам ближче до мети, ніж зміцнення вашого поточного 1:45 стиль з підвищеною підготовки. Пропозиції в інших відповідей про поліпшення відвертається, починає, відстань за один хід, і т. д. мають право на. Для більшості моїх плавців, які знаходяться на рівні вважаю, що ви, зосередитися на баланс, прокатки, фронтальний квадрант плавання, і тримав ці навички на більш високих швидкостях, а коли набридне буде привести їх до життя найкращої раз – на практиці зауваж – протягом декількох місяців. Важливо використовувати тренери/інструктори, які зосереджуються на навичках перше , якщо ви хочете зробити такі значні зміни швидко.

+510
Chilam Balam 15 бер. 2011 р., 00:57:38

Мехді написав хорошу статтю про цьому питанні.

Завжди починайте з барі на першому поверсі. Витягаючи з шпильки шафа тягнути. Тяги зверху вниз-це румунська тяга. З звичайними тяга барі завжди повинно починатися на підлогу. Ось як станова тяга в 5 простих кроків:

1 . Стійки зі штангою над центр ваші ноги – ваша позиція має бути трохи більш вузьким, ніж ширину плечей, щоб дати свій номер зброї.

2 . Захопіть бар зверху так що ваші руки вертикальні на підлогу – якщо ваш завузькі стегна, робити сидячи 2 варто щоб збільшити вашу гнучкість кульшового суглоба.

3 . Зігнути через коліна, поки ваші гомілки потрапив у штангу, яка повинна залишитися вище середини ноги. Лопатки прямо над баром.

4 . Підняти груди, але не здавлювати ваші лопатки, як на присідання. Просто покласти ваші плечі назад і вниз, глава рядний з іншою частиною вашого хребта.

5 . Тягнути - тримати планку близько до вашої тіла, розкачати його за коліна і стегна, поки ваші стегна і коліна заблокована. Не відхиляйтеся назад у верхній частині.

http://stronglifts.com/how-to-deadlift-with-proper-technique/

+496
Rinata 21 квіт. 2014 р., 05:19:33

Люди, які кажуть, що кардіо-це контрпродуктивно і просто люди, які хочуть виправдати не робити кардіо.

Кардіо працює серце. Найважливіша м'яз в організмі. М'язи критичної для життя.

Припустимо, ви хочете, щоб Навальний ноги з важких повторень. ОК довга поїздка, можливо, обмежує вашу важких повторень на наступний день. Але довго їздити не побудувати кардіо, витривалість ніг і маси ніг. Ви коли-небудь бачили про велосипедиста з недорозвиненими ногами?

Є екстремістські, які претендують на витривалість типу калорій і білка відняти від маси будівлі. Я не куплюсь. Якщо ваше тіло просто не може отримати достатню кількість калорій, то можливо, але це дуже крайній випадок.

+460
George Gilder 17 жовт. 2019 р., 19:08:20

Щоб збільшити мою каденцію, я стискаю мої стегна вниз так, щоб запобігти ноги від зростання занадто багато. Менше вертикальних збільшує руху каденції, але мої м'язи підколінного сухожилля відчути фанкі, коли я роблю це.

Інші, ніж задня поверхню стегна, згинання, які різні способи, щоб змінити каденцію?

Я думаю, що переваги вищого каденції:

 • Біг-це як вертикального, так і горизонтального руху. Вертикальний рух не змусити мене рухатися вперед. Це витрачається енергія. Отже, я зосередився на збереженні низьких ноги на землю.
 • З кожним кроком, я йду вгору, потім впасти назад на землю. Чим вище я піднімався, тим більше знос щиколотки, коліна, стегна. Так, низькі футів на землю.
 • З ноги так низько до землі, я не покрити велику відстань з кожним кроком. Тому мені потрібен високий каденс.
 • І, з моєї ноги так низько, швидко, з вагою вперед, це було б дуже легко обличчям вниз. Жодних пригод досі.

На ютубі є дивовижний 20-хвилинне відео про різних стилів бігу під назвою "глайдери проти Газелей". Я намагаюся бути "планер".

+425
abhishek 1 черв. 2015 р., 23:42:03

Якщо вага штанги падають на долоню руки або на пальцях?

+425
rationalbeing 2 квіт. 2016 р., 17:07:02

На відміну від відповіді @RMX на це, я скажу, що зони-це дуже корисний спосіб, щоб розумно будувати свою серцево-судинну продуктивність. Ключ повинен здати аналізи, щоб знайти ваші особисті зони серцевого ритму. Вони будуть також надати вам ряд вправ, які включають деякі проміжки часу, щоб підвищити загальну продуктивність.

Тестування зони буде знайти ваш АБ (аеробної бази) і в (анаеробний поріг). Програма інтервальних тренувань буде спиратися на підвищення продуктивності шляхом збільшення ваших АВ і/або відстань між AB і на рівні. Ідея в тому, щоб поліпшити кардіо до точки, де ваш біг ЧСС в аеробній області.

По вашому опису вашого бігу і пульс, ви знаходитесь у тому ж човні, що і я:

 • Ваш анаеробний поріг низький, примушуючи працювати, щоб бути на дефіцит кисню
 • Збільшення кількості знизити роботу серця курс допоможе поліпшити вашу аеробну продуктивність
 • Інтервали на велосипеді через 2-4 зони, проводячи більше часу в зонах 2-3, допоможе збільшити відстань між AB і на.
 • У тому числі випадкові зони 1 тренування допоможе збільшити АБ.

Що сказав, Бо я піднімаю і я займаюся бойовими мистецтвами, мій виступ в анаеробних асортимент досить хороший. Я можу підтримувати високий серцевий ритм якийсь час. Я просто потрапити в анаеробний діапазон занадто швидко.

Працювати розумніше буде вам більш швидкі результати.

+368
Francis Bongiovanni 16 січ. 2010 р., 11:01:07

Дуже ймовірно, що це недолік вітамінів. Швидше за все, винуватцями є водорозчинні вітаміни, такі як вітамін С і фолієва кислота. Якщо ви не приймаєте полівітаміни з вашим низкоуглеводная дієта, щоб компенсувати вітамінів не вистачає-за відсутності вуглеводів, то ви будете відчувати будь-яке число хворих симптомів.

Я навіть читав десь, що, приймаючи Омега-3 риб'ячий жир, вітаміни можуть допомогти з цим.

+267
WolfICE 22 трав. 2017 р., 10:14:06

Наступні пару Стеллар відгуки, я вирішив завершити період нерішучості, у себе ви самі собі тренажерний зал, прочитайте explainy частина і розпочалася основна програма.

Цікаво, чому YAYOG жодного разу не говорить про розтяжці після тренування.

Це настільки очевидно, що ви повинні зробити їх, що бездіяльність-це не проблема? Звучить жахливо, враховуючи те, як книга, здається, написана з абсолютними новачками у вигляді (деякі основні моменти знову і знову).

Чи це те, що вам не потрібно, щоб розтягнути? Сьогодні я зробив випади, які, звичайно, напружити і розтягнути ті ж м'язи поперемінно, але і інші вправи, здається, не володіють цією властивістю.

Поки я новачок в цілому річ фітнес-тренування, я грав в гандбольній команді конкурентоспроможним, так що у мене є якась концепція (хоча і невірне у них може бути) з приводу того, як потрібно підходити занять спортом. Ми завжди розтягується, і після цих тренувань я, звичайно, відчуваю, що я повинен розтягнути.

Отже, загальне вчення/консенсус на розтяжку після тренування з вагою власного тіла?

+234
Balinder singh 3 лют. 2012 р., 22:39:56

Привіт я 138kgs (300 фунтів) і недавно купила DVD для аеробних вправ.

Я почав робити це кожен вечір перед сном. Проблема полягає кожен раз, коли я тренуюся я не виспався, так як моє серце б'ється в ночі, і мені навіть стає страшно працювати. Це нормальна реакція?

+204
absolutsp7 2 груд. 2017 р., 04:28:02

Головне питання:

в барі ніколи в мої стегна! Це насправді в нижній частині мого стегна

Ви тримайте планку дуже вузький, його не тільки на зап'ясті міцність і гнучкість, але і гнучкість плеча, що ви повинні працювати на.

Ключ до хорошого урвати надає досить широким хватом, що бар знаходиться в стегні складка в кінці першого ривка.

Як би смішно це не звучало, почати практикувати з досить довгою мітлі просто зробити рух вниз.

Також будемо розглядати урвати хватом Тяга в практиці проведення більш важкими вагами, хоча перший рух.

+186
gamemusicmaker 4 вер. 2012 р., 20:47:15

Я використовував басейн працює, хоча у мене був стресовий перелом в мою гомілку.

Мені сподобалося використовувати пояс флотації, так що я можу запустити басейн у глибоку воду, щоб переконатися, що активність була дуже низькою віддачею. Я також мав багато труднощів підтримки правильної форми без пояса флотації. Щоб уникнути в дорозі, рухалися дуже повільно вперед вниз по стежці, можна прив'язати себе до басейну сходи в кутку.

Я взяв кілька занять, щоб звикнути до запущеній формі, але після цього, я використовував басейн управлінням, щоб імітувати на землі висока інтенсивність інтервал підготовки. Я використовував ту ж роботу-інші показники, які я хотів на землю.

Може бути, це здається занадто проста відповідь, але насправді, як тільки ви отримаєте бланк правильний, ви можете взяти будь-яку землю-запуск програми і передачі його в басейн.

+110
artliz 18 січ. 2017 р., 02:28:18

Коли я виконати підтягнути, Я відчуваю, що я піднімаю з моїми латів. Але коли я роблю підборіддя, він буквально відчуває, як усе його в мої біцепси. Однак, механізм і раніше виглядає, як це повинно бути занадто зачепивши інші м'язи(лат, пастки, АБС та ін)... І мені здається, що будь-яка вправа, коли ви тягнете себе вгору на барі повинні бути спрямовані в першу чергу м'язи спини. Це потягування наїзд м'язами спини або біцепса(більше)?

+83
Quincy Bowers 17 лип. 2010 р., 07:11:55

У цій статті, довгий шлях, відповісти на ваше питання:

Марафон міф: висока інтенсивність інтервал підготовки (Х. І. Т.) і тривалого навчання (Л. Д. Т.) Я написав кілька статей Fitbit в цьому році детально ефективність висока інтенсивність інтервал підготовки (Х. В. І. т. навчання). Х. І. Т. В. було показано, щоб розвивати набагато більш високі рівні серцево-судинної системи, у значно коротші терміни, ніж традиційний К. Т. Д. не тільки мати безліч університетів, повідомляється на дослідження, проведені деякими з кращих кардіологів і фізіологів в країні, але у нас є і чемпіон світу за витривалості спортсменів з допомогою н. В. І. Т., щоб розбити всі існуючі гонки запису.

Нещодавнє дослідження тепер показує, що коефіцієнт утримання Х. І. Т. В. значно вище, ніж К. Т. Д. попередні дослідження показали, що інтенсивність збільшилася, затримка зменшилася. Це дослідження не враховує, що Х. І. Т. В. по самому своєму характеру, вимагає набагато більш короткі терміни.

Для фітнес-тренування, Г. В. І. тривалість т. зазвичай 15-20 хвилин, в той час як типові Л. Д. т. навчання 60-90 хвилин. Х. І. в. частота Т., Як правило, 2-3 днів/тиждень, в той час як Л. Д. частоти тобто 6-7 днів/тиждень. Таке значне скорочення як тривалість (строк) і частота (кількість навчальних занять/тиждень), як видається, основною причиною підвищення рівня утримання та здійснення приєднання.

Один великий питання у всіх особистих Разумов тренер повинен бути "великим, але як щодо безпеки?" Пам'ятайте правило № 1 для всіх міжнародного сертифіковані персональні тренери, фахівці Медичного фітнес або будь-який з інших наших сертифікованих фахівців, які сертифіковані в одній або кількох з більш ніж 70 інших сертифікатів міжнародного-Не нашкодь!

Це, мабуть, самий значний і суперечливий із всіх новин дослідження, що виходить на Х. І. Т. В. і Д. К. Т.: Х. І. Т. насправді безпечніше, ніж Л. Д. Т! Прочитайте його ще раз! Х. І. Т. В. показала, щоб бути безпечніше, ніж Д. К. Т.!

Це на відміну від багатьох нинішніх переконань і всупереч тому, що вважається "здоровим глуздом" високої інтенсивності повинен бути більш високий ризик, ніж низький-середньої інтенсивності, тривалість навчання, але в черговий раз "здоровий глузд" і довго тримався переконання були спростовані.

Ризикуючи звучати як середнє Грінч, який вкрав Різдво з всіх закоренілих марафонців і спортсменів на витривалість, я зобов'язаний повідомити вам остаточні дослідження, яке демонструє, що Х. І. Т. насправді безпечніше, ніж Д. К. Т.

За словами доктора Ерік Лароз, вправ і кардіо експертів в області охорони здоров'я з Університету Ловал в Квебеку, "фізичні вправи знижують ризик серцево-судинних захворювань у три рази, але енергійні вправи, такі як марафонський біг збільшує ризик серцевих з коефіцієнтом сім."

Дослідження доктор Лароз показує марафонці терплять тимчасова поразка серця рівня навантаження при виконанні такої великої відстані. Чим далі ти біжиш, тим більше стресу ви розміщуєте на своєму тілі.

За словами доктора Артура облоги, директор департаменту внутрішньої медицини Гарвардської лікарні Макліна в Белмонте, штат Массачусетс, "Ваше тіло не знає, чи є ви пробігти марафон або збила машина." Я звик брати участь у Бостонському марафоні. Коли марафон стартує ваше тіло в режим виживання. Що випускає каскад хімічних реакцій усередині вас. Ваші наднирники випустити гормони стресу, такі як кортизол і вазопресин. Ваші м'язи випустити білок під назвою цитокіни і це змушує печінку виробляти С-реактивний білок. Це викликає запальну реакцію, щоб захистити вас від усіх хаос панує у вашому тілі. Це може призвести до зупинки серця, яке не рідкість в таких довгих перегонах. Як ви йдете глибше в 26.2 милі гонки, м'язи взяти на себе всю тяжкість стресу і що включає в себе ваше серце.

Доктор облоги і колеги провели дослідження в Американському журналі кардіології. Аналіз крові марафонців менше ніж через 24 години після гонки. Бігуни показали високі рівні маркерів запалення та коагуляції, пов'язані з серцевими нападами.

Ще більш тривожним є інше дослідження в Журналі Американської асоціації серця: кровообіг, що знайшли порушення в тому, як кров накачується в серці після марафонської дистанції, в тому числі бігунів, які насилу наповнення камер серця.

Існує багато досліджень і досліджень, які проводяться з обох Х. І. Т. В. і Д. К. Т. і я буду повідомляти про це далі. Деякі дуже пристрасні марафонці пропонують численні пояснення смертей, пов'язаних з К. Т. Д. в тому числі: (1) діагностуються вроджені вади серця, (2) електролітний дисбаланс, (3) занадто мало або занадто багато зволоження, (4) серце втоми високої температури/вологості ситуаціях, (5) статистично низька смертність і більше.

Незалежно від того, обстоюючи думку в світлі цих фактів, існує просте рішення проблеми, спробувати протоколу H. И. Т. В. Після Всі вправи, принципи науки, які ви дізналися в міжнародного особистого фітнес-тренера або фітнес-групи сертифікаційні курси інструктора.

Посилання: марафон міф: висока інтенсивність інтервал підготовки (Х. І. Т.) і тривалість навчання (Л. Д. Т.)

+82
A109201 20 лип. 2019 р., 01:04:29

Мені потрібно було скинути 6кг за мій медичний тест, я вже втратив 2кг, але я застряг і не втратити вагу.хтось будь ласка, скажіть мені швидше і ефективний спосіб зробити це, я повинен втрачати стільки ж ваги як можна тимчасово для тесту, так як я можу це зробити? Також хотілося б додати, що я 25bmi і моя мета-23bmi і мій hieght є 5feet 2 дюйма

+68
daehee 21 жовт. 2019 р., 22:11:44

Я грав у футбол і розбив мою ногу до стіни і вдарив мене ніготь на пальці ноги, він стікав кров'ю і через кілька днів минулому, і я побачив, що мій ніготь чорний від нього почалася кровотеча. Пізніше чорна штука на мій палець став більше і тепер я боюся, що це буде там назавжди. Що я повинен робити? І відповіді

+59
Eerk 30 груд. 2017 р., 17:04:12

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil