Болять Стегна Після Тренування

Я роблю тренування протягом місяця тепер. Я також тренування по ляжкам, за розпорядком. Але в останній тиждень мої стегна м'язи так сильно болять, що для мене дуже важко ходити і підніматися по сходах, особливо. Стан залишався на тому ж рівні протягом 4-5 днів. Зараз я все ще відчуваю деякі болі в моїх стегнах. Моє питання це не перший раз, коли я тренував свої стегна так, чому вийшло так погано в цей раз?

+109
Ali khaledi 9 січ. 2013 р., 12:26:17
27 відповідей

Зверніть увагу, якщо ваші ноги терти чи ні, мені знайти шкарпетки я використовую зробити різницю. Я пробував деякі основні бавовняні шкарпетки і ноги стають дуже гарячими. Потім я отримав деякі пума шкарпетки, які призначені для бігу дихати багато (моя взуття теж дихають дуже добре) і я помітила значні зміни. Переконайтеся, що ваші черевики гарні для ваших ніг. Я не впевнений, де ви знаходитесь, але є магазини, де вони будуть дивитися на вас ходити і рекомендувати взуття, а також допомогти вам з питанням тепла. Де я живу у нас є місце, зване флот ноги і вони великі.

+961
Kolen Cheung 03 февр. '09 в 4:24

Я 15-річний хлопець, стоячи на крихітному 5 футів 6 дюймів і важать всього 8 кам'яних і 1,1 фунта, мій жир індексу становить всього 10,7% і від мого дослідження це означає, що я повинен піти на худий або "подрібнення" фітнес-план. Проблема я ходжу тільки в тренажерний зал раз у тиждень із-за школи та тренувань. Це проблема дієти або я можу зробити більше в тренажерному залі? Це також може бути корисно відзначити, що я зазвичай триматися подалі від розділу freeweights, як це зазвичай упаковані! Може хто-небудь порекомендувати фітнес-план або навіть додаток на Android, яка могла б мені допомогти? Ура

+954
arrowd 31 бер. 2016 р., 09:41:27
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я віддаю перевагу стоячи Гайструк і камбаловідной тягнеться. Обидва плеса ти стоїш обличчям до стіни в тій же позиції, з тією лише різницею, стрейч камбаловідной і задньої ноги зігнуті в той час як Гайструк стрейч має задню ногу прямій.

Для кожної ділянки я рекомендую робити дві або три повторень 30 секунд для кожної ноги (2x30sec для лівої, 2x30sec на право).

Якщо ви шукали щось більш інтенсивним, я рекомендую стоячи односторонній підйом п'яти; це, по суті, ікри / підйом п'яти, поки ви балансіруете на одній нозі (ви, напевно, відчуваєте, що у ваших телят). Я б зробив один або два комплекту на кожну ногу по 25 повторень кожен.

Soleus Stretch

Gastroc Stretch

+903
Tofeeq 17 січ. 2020 р., 14:57:56

Хто-небудь читав "чому ми товстіємо і що з цим робити"? Тут є книги на Amazon.

Його основний аргумент це мої слова):

Автор стверджує, що інсулін в велика частина відповідає за регулюючі, скільки жиру у вас є, більше інсуліну, тим більше жиру. Інсулін каже ваші жирові клітини поглинати і підтримувати їх запас жиру, а не випустити його в потік крові. Інсулін виробляється у відповідь на наявність і кількість цукру в крові в ваше тіло, коли ви почнете їсти свій підвищує рівень цукру в крові. Фруктоза і вуглеводи швидко збільшити рівень цукру в крові, що призводить до сильно підвищений рівень інсуліну. Їжі багато фруктози і кожен день вуглеводів призведе до стан, відоме як інсулінова опір. Це призведе до вашої тіла, що мають підвищений рівень інсулін у всі часи, що робить вас практично нічого не використовуючи але глюкоза і вуглеводи як енергії. Тому що клітини в інших ваше тіло швидко закінчиться енергія ви зголоднієте швидше, тому що ви просто за інерцією від вуглеводів ваш останній прийом їжі.

Моє питання, є Гері Taubes правильно?

+843
Jimmy Walt 27 лип. 2013 р., 01:54:20

Якщо ваші плечі повинні наздогнати, я припускаю, що вони менше, ніж вам хотілося б. Відповідь : накладні преси. Це самий (єдиний?) корисно зробити широкі плечі, особливо якщо ви йдете важкою.

Після цього, якщо ви шукаєте для визначення, першим кроком є зниження ваші жирові відкладення, і тільки після цього ви можете продовжити з ізоляцією вправ, і ви вже знаєте, три класичних вправи:

 • Передня піднімає допоможе визначити куточок між Печ і плеча
 • Бічній піднімає визначають більшу частину плеча, і пастки
 • "задні піднімає" (не знаю назва вправи !) : коли ваші руки почати розтягується перед вами, і коли ви їх розбороняти, щоб бути inline бути на ваших боках

Але, чесно кажучи, якщо вам потрібно, щоб наздогнати, дотримуватися накладні натиснути першої.

+758
Durgesh Suthar 19 лист. 2012 р., 15:27:09

Відносно використання енергії вправи:

1 кілокалорія = 3,085.96 фунтів футів (Не вірите мені? Тип "1 калорія в ноги фунтів" в Google)

Кілокалорій-це те ж саме, як калорійність їжі. Фут-фунт-це скільки потрібно сил, щоб підняти вагу в один фунт на один фут в порівнянні зі стандартною тяжкості.

Таким чином, ваш основний 100 калорій закуски упаковка містить достатню кількість енергії для вас, щоб підняти 154 тонни об'єкт на відстані одній нозі, або на 150 фунт людина, щоб піднятися в 2057 підніжжя скелі (за умови ідеальної працездатності м'язів).

Зміна раціону харчування шляхом обмеження калорій є набагато ефективнішою для схуднення, ніж біг, або тягає залізо. Коли я зроблю 3 підходи по 10 жими ногами в 450 фунтів, я піднімаю еквівалент 27,000 фунтів на відстань 1 фут (450 х 2 фути х 30 = 27,000), але це займає лише 9 калорій робити. Ось тільки трохи більше, ніж те, що я отримаю, з'ївши половину чайної ложки цукру (15 кал/ТСП).

+746
Metod 6 черв. 2014 р., 00:50:32

Стартову силу призначає двох добових графіків підйому (A і B), повинні бути виконані по черзі на 3 непослідовних днів на тиждень.

Це означає щось на зразок цього:

 И М Т Ш Т Ф
-------------
тиждень 1 А Б В
Тиждень 2 Б А Б
Тиждень 3 Б а

Це залишить 2-денної перерви в якийсь момент щотижня (це стосується будь-якої організації 3 непослідовних днів в тиждень).

Для новачка, я сумніваюся, що я досить сильна, щоб підняти достатню вагу, щоб вимагати додатковий вихідний щотижня. Чи є користь для 2-денної перерви крім відновлення? Якщо я достатньою мірою відновитися, я можу пропустити що 2-денну перерву? Що поганого в тому, щоб підніматися кожен другий день протягом перших якийсь час?

 И М Т Ш Т Ф
-------------
тиждень 1 А Б В
Тиждень 2 Б А Б а
Тиждень 3 Б А Б

Це може тривати так довго, у всякому разі, оскільки я буду додавати в деякі практики команди відносно скоро і впаде до двох днів на тиждень підйому.

+723
Howli 2 січ. 2020 р., 07:39:32

Я думаю, ви повинні дізнатися трохи про біології/хімії/біохімії і, можливо задати на іншому сайті, але я не бачу, чому ви не отримаєте тут відповіді. Я не збираюся вдаватися в подробиці і пояснювати внутрішній устрій Всесвіту, щоб ви тут. Якщо ви хочете дізнатися більше про біохімії або так, це може бути краще запитати в іншому місці. Давайте пройдемося по вашим пунктів:

Енергію, яку ви споживаєте через легені: Ну, ви насправді споживають багато енергії через легені, головним чином за рахунок кисню. Ось це річ: для того, щоб наростити м'язи або жир, вам необхідний вуглець. Ви не дихайте в значних кількостях молекул, що містять вуглець можна використовувати (не завод). Що ви будете споживати через ваші легені будуть більш або менш постійним кожен день. Кисень є дуже важливим, але добре, що ти не можеш дійсно контролювати, скільки кисню ви будете споживати не міняють, так що це важливо для м'язової маси/втрати жиру.

Дві маси речей: Ну, ваше тіло може використовувати деякі хімічні речовини, інші не так багато. У "калорії" містяться в певні молекули, в інших вони не. Я збираюся бути дуже простий: якщо ви хочете знати, скільки там їжі на вашій тарілці, ви відняти вагу тарілки, тому що ти не їси. Те ж і тут: ти не дуже-то отримувати енергію з води, ви не отримаєте багато з целюлоза - два дуже важливих речей, які ви їсте. Якщо ви їсте багато піску, ваш організм не може використовувати будь-який. Якщо ви помістіть 100г стейк на 5кг плити, ви не отримали 5,1 кг стейк, ви як і раніше будете харчуватися тільки 100г м'яса. Енергія міститься в хімічних зв'язках. Деякі хімічні зв'язки не можуть бути порушені по вашому тілу, деякі не ламаються таким чином, що дає вам багато енергії, дехто може навіть коштувати вам енергії (калорій). Якщо ви хочете дізнатися більше про хімію, мабуть, попрямувати в хімії фондової біржі.

Так що щодо калорій, які залишать ваше тіло як відходи? Ну, це не так легко. По-перше, це реально залежить і це неможливо відстежити. Ви знаєте тільки те, що ви поклали в рот, ви не можете виміряти те, що залишає ваше тіло. Вміст води буде змінюватися багато, важити вона приведе вас в нікуди. Вам доведеться відправити його в лабораторію кожен раз, і це коштує багато грошей. Але вам не доведеться турбуватися: що ви втрачаєте в середньому вважається вже в калорійних цілей. Я не буду втомлювати вас, як математика і наука працює, але це майже неможливо не вважати її. Люди дивилися на калорії на деякий час тепер, не турбуйся, вони не упустили таку очевидну річ. Воно може змінюватися з дня на день, але якщо у вас є хвороба або так, в середньому, більше або менше. Просто дізнайтеся, скільки ви повинні споживати в середньому для своєї мети і не відправити всіх какашки в лабораторію.

Варіації. Ну, ваш останній пункт показує, що ви можете не зрозуміти одне: набирати вагу, втрачати вагу, підтримувати свою вагу, не те, що ви робите один для одного дня в своєму житті. Це те, що ви робите протягом місяців, років, десятиліть. Воно може змінюватися, але в середньому виходить. Але ви праві, це може варіюватися від людини до людини. Не чекайте занадто багато точності. Ваша втрата ваги/прибуток не буде залежати від одного зерна рису або милиграм оливкової олії. Звичайно, якщо ви використовувати онлайн-калькулятор, щоб перевірити вашу потребу в калоріях, калькулятор не було розроблено спеціально для вас. Люди різні, але люди не шалено відрізняється. Припускаючи, що ви зможете використовувати такий калькулятор (або що ви використовуєте) правильно, це дасть вам пристойну оцінку. Це буде в середньому, звичайно, але якщо ви відчуваєте, як ви втрачаєте занадто багато ваги, ви завжди можете відрегулювати.

Я збираюся сказати це знову: ви не втратите/м'язи/жир протягом ночі. Якщо ви відчуваєте, що не середній, але потрібно трохи підкоригувати, зробіть це. У вас буде достатньо часу, щоб виправити це.

+660
chizhik22 3 жовт. 2015 р., 12:51:50

Нещодавно я провів деякий час погуглити, щоб знайти тренування на біговій доріжці спеціально для втрати ваги, але виявилося, щоб отримати нічого, ніж кілька посередніх творів. Може хто-небудь порадити або інтернет-ресурси або надати зразок тренування на бігових доріжках?

+641
Nerk 31 груд. 2016 р., 15:35:39

Класифікація кросівок може здійснюватися різними способами, як показано нижче:

 • управління рухом туфлі компенсувати пронація, коли ноги "рок" на щиколотці
 • демпфірування взуття компенсувати супінація, коли ноги "відірвись" на щиколотці
 • нейтральна взуття є нейтральними по відношенню до пронації і супінації
 • стабільність взуття пропонуємо додаткову жорсткість внутрішня підошва

Всі вони можуть бути розділені по біговій стиль:

 • підборах яскраві туфлі додати додатковою прокладкою під п'ятою
 • середньої/передньою ногою вдаривши мати мінімальний каблук, щоб уникнути його контакту з землею спочатку

І, нарешті, складається без штучної підтримки категорії:

 • мінімальний взуття, з тонкою, гнучкої підошви для близько-до-босоніж почуття (це взагалі індукує середньої/передньою ногою впадає в очі), і додаткова кімната для природного поширення пальцями ніг (або з окремим носком кишені)

Але це було тільки про ваше здоров'я і вашого стилю бігу. Тепер, який тип ландшафту ви прагнете?

 • траса взуття легкий з шипами в нижній частині для кращого зчеплення
 • дорога кросівки, з амортизацією, забезпечують додаткову зносостійкість на твердих поверхнях
 • слід взуття на пересіченій місцевості, бездоріжжя, з агресивним малюнком підошви, іноді з шипами, зазвичай з кращої водонепроникності

І яка довжина треку?

 • спринт взуття, як правило, жорсткий, легкий, і знову з шипами (в основному кросівки)
 • середні відстані черевики розрізняються найбільш, вага не важливо, вибрати на місцевості
 • марафон і за його межами, м'який і легкий черевик, як вага стає важливим ще раз

Більш вичерпне керівництво ви можете знайти за адресою:

http://www.rei.com/expertadvice/articles/running+shoes.html

+621
Cereal Killer 27 січ. 2017 р., 17:05:30

Коли я був новачком у старшій школі я був 6'1 і 170 ( у мене немає жиру на животі і мав 6 кубиків) і це був мій ідеальний вагу. Я набрала вагу до 230 або може бути 240. Я пішов на дієті і вийшло і тепер я на 160 і 23 років і бачу мої ребра, але у мене ще є мішок жиру навколо мого пупка, що мене повнить і вона нахиляється за штани, коли я сідаю. Я не знаю, що робити в цей момент і потрібна допомога.

+604
Miromanovich 22 квіт. 2014 р., 15:01:40

Для здорового серця, я взяв собі в звичку заходити в тренажерний зал після роботи і використанням фітнес-обладнання (бігова доріжка, еліптичні машини тощо) або за допомогою стаціонарного велосипеда у мене вдома.

Однак, я буду відпочивати в майбутньому, де я буду в чужому місті на кілька тижнів. Я не хочу відвідувати тренажерний зал чи фітнес-обладнання. Я можу взяти пару кросівок, але я не думаю, що я б хотіла працювати в чужому місті, і я не дуже хороший бігун.

Так, крім бігу, ніж інші види кардіо-вправ я міг зробити під час відпустки, скажімо, виходячи з номера в готелі? Я знаю, що присідання-це легко, але можна вважати кардіо вправи?

+603
lorylay 23 груд. 2010 р., 18:29:59

Вам дали відмінний рада в коментарях.

Крім того, ви можете виконувати

 • Підтягування: ті зміцнить ваші плечі, руки і м'язи спини, м'язів вам дійсно потрібно для скелелазіння
 • Платтяна Штанга: це як підборіддя, головна відмінність у тому, що замість того, щоб прийти вниз підборіддя, ви залишаєтеся у вертикальному положенні так довго, як ви можете. Ця скотська вправа працює кожна частина вашого ядра, а також руки. Більш стабільний рук і торсу, тим легше сходження буде для вас.
 • Ногу або нога бовтається: це підвищує міцність ваших стегон і ніг.
 • Берпи (так, в тому числі стрибок): присідання і планка розвивати свої ядра, стрибки збільшує вашу спритність і гнучкість.

Включити ці протягом місяця і визначити, чи є поліпшення у вашій сили, витривалості і продуктивності.

Удачі.

+601
William McKenna 5 вер. 2014 р., 02:33:31

Google перетворюється суперечливі результаті цього і ось чому я, хоча це краще запитати Тут. Я сказав одному, що не обідав допоможе у втраті ваги. Але потім хтось сказав, що це було неправдою; вона сказала, що це зробить тебе слабким, тому що ви спите на голодний шлунок, що може бути шкідливим для вашого здоров'я в довгостроковій перспективі. Я цікаво, якщо будь-який з цих міфів є правдою.

+543
jjr2527 20 квіт. 2016 р., 06:39:44

Я тренування кожні два дні, в основному я займаюся 45 хвилин тренування підйому важких вантажів ' - орієнтованої (станова тяга, присідання, жим лежачи, зважені підтягувань, АБС), і, щотижня, один з цих тренувань-це більше кардіо-орієнтованої.

Я зазвичай приймаю холодний душ кожен днів по 7 годин, але я працюю на 11 годин (або 4 години на кардіо дні).

Справа в тому, що я читав, що холодний і гарячий душ є різні ефекти, але вони, як правило, вважається після тренування. Наприклад, гарячий душ повинен допомогти побудувати м'язи, а холодна вода зменшує запалення, так що до зростання м'язів, але вони знижують рівень кортизолу (так він підвищує рівень тестостерону, який необхідний для росту м'язів).

Зробити холодний/гарячий душ досі впливають на м'язові годин зростання після тренування? Якщо так, то як я повинен адаптувати їх? (Наприклад: гарячий душ на тренування днів, холодний душ у дні відпочинку)

+522
Andy Byers 22 лист. 2016 р., 12:13:44

Якщо є достатньо місця в вашій шафі/домашнього офісу, я б запропонував взяти відповідного розміру швейцарський м'яч, щоб сидіти. В цілому ви будете рухатися навколо небагато, а на нього, які допоможуть стимулювати ваш основний стабілізації м'язів. Це теж досить легко зробити гнути спину над м'ячем, що було б гарною ідеєю, щоб зробити протягом дня, щоб компенсувати те, зігнувшись вперед (навіть на бал, там буде тенденція горбиться). Як тільки ви отримаєте повісити його ви також можете спробувати перемикання, як ви сидите на м'ячі. Я насолоджувався, сидячи в лотосі протягом 10-15 хвилин, одночасно на комп'ютері, і на колінах на м'ячі можуть також пропонувати зміни, хоча я виявив, що це важче витримати.

Якщо ви можете отримати час, щоб піти в тренажерний зал раз у тиждень, що б допомогти, роблячи вправи, як станова тяга, присідання, жими, віджимання на брусах та підтягування поставить ваше тіло під більшим навантаженням, ніж це зазвичай використовується, і повинен допомогти вам бути менш уразливі для спини і шиї проблем.

+382
Jon Surrell 29 трав. 2015 р., 06:49:18

Я тренуюся в моєму гаражі, так що я не доведеться турбуватися про вологості. На східному узбережжі США, це велика проблема влітку. Так що, я можу сказати наступне:

 • Ви адаптуватися до погоди, гарячою чи холодною.
 • Ви можете нагріти швидше в літній час, тому переконайтеся, що у вас є багато води під рукою, і якщо можливо, вентилятор, щоб тримати повітря рухається.
 • Бар може бути важко тримати спочатку в зимовому, але він зігріється. Якщо ви можете використовувати обігрівач, це повинно зняти напругу, хоча він ніколи не буде по-справжньому теплим. Ви можете почати з сорочки поту, і видалити його, якщо вам потрібно після того, як ви розім'ялися. Навіть в лютий мороз мені не потрібно нічого тепліше, ніж.

Найбільший ворог металу на відкритому повітрі вологи. Це може прийти у вигляді вологості, дощу, роси, поту, і т. д. При зберіганні обладнання поза Ви хочете, щоб зробити все можливе, щоб захистити його від елементів:

 • Вам брезенти, щоб прикрити обладнання, коли ви не використовуєте його. Це повинно допомогти захистити від дощу, і, можливо, роси.
 • Протерти обладнання до і після використання, якщо він вологий на всіх.
 • Якщо ви бачите почала з'являтися іржа, ставитися до нього негайно. Панелі повинні бути оброблені 3-в-1 олії і металевою щіткою (протерти, щоб видалити надлишки масла і частинок іржі). Ви можете використовувати будь-який продукт для видалення іржі на стійці або пластин.
 • Іноді, вам доведеться повторно лікувати металевих пластин. Після контакту з іржею, нанесіть свіжий шар Rustoleum фарбою (або будь-який бренд, який має захист від корозії у Формулі).

Фізична безпека для вашого навчального обладнання теж варто подумати. Я знаю чоловіка, який мав купу обладнання викрали з сараю. Принаймні, принесе ваш бар в приміщенні після тренування, і подивитися, якщо ви можете отримати деякі кабельні замки для шафи. Ви зможете моди дерев'яний ящик для зберігання з замком для тарілок, коли вони не використовуються.

+380
Shwan 24 серп. 2012 р., 19:51:10

Я 24-річний чоловік, 154 фунтів. Моя мета скинути 12 кілограмів. Це мій перший вага-втратити досвід, я ніколи не читав нічого про це, так що не соромтеся, щоб пояснити основи.

Причина на моє запитання, що психологічно це набагато простіше для мене, щоб підтримувати екстремальну дієту на два тижні, а не помірного раціону протягом декількох місяців. Але такі темпи не рекомендується додатки MyFitnessPal.

Що саме не так з ним?

 1. Це набагато важче підтримувати постійний вагу після екстремальних дієт, ніж після помірної дієти?
 2. Слід очікувати певних проблемах зі здоров'ям з-за такої дієти?
+284
Anonymax 11 серп. 2016 р., 09:38:43

Вправа руйнує ваше тіло трохи. Зроблено добре, він розбиває його оптимальна кількість, яка дозволяє ваше тіло, щоб відшкодувати збиток, перш ніж наступного разу, коли ви тренуєтеся. Ви можете прочитати цю відповідь про те, як здійснити адаптація відбувається.

Дотримуватися вашого цибулі:

 1. Якщо ви берете свій лук і покласти його вниз, ви не піддаючи своє тіло.
 2. Якщо ви випустили пару стріл, ви, ймовірно, підкреслити це досить, що він може відшкодувати збиток протягом декількох днів.
 3. Якщо ви більш-це занадто багато, ви занадто багато пошкоджень, і ваш організм не в змозі відновити його, коли намагався використовувати його знову.

Біль ви відчуваєте, називається крепатура (презервативи). Це нормально, і типовою причиною є рухів і навантаження, що ваш організм не звик. Струс ви відчували характерна м'язів при їх максимальному навантаженні, щосили намагаючись зберігати натяг. Ось існуючий відповідь про тремтячі м'язи під навантаженням.

Ви повинні розглянути можливість зробити деякі регулярні фізичні вправи, щоб отримати більше звикли свій лук. Дивлячись на професійних лучників ресурсів, здається, що типовий спосіб-це просто використовуючи свій лук. Малюємо бантик, розслаб, намалювати бантик, розслаб, і т. д.

+232
Axel Djoun 1 бер. 2017 р., 13:05:55

Будь ласка, зверніть увагу: це не означає клінічний діагноз. Будь-які рекомендації, отримані в будь-якому місці в інтернеті повинні не бути прийняті як такі.

Завжди консультуйтеся з медичним професіоналом у своїй галузі.


Ґрунтуючись на інформації, даної Це звучить як Предплюсневой кістки втомних перелом.

Так як ви не вказали місце важко виключити інші можливі причини. Однак найчастіше я бачу у пацієнтів, залучати човноподібної (який є предплюсневой кісткою і кістками стопи). Якщо ви ще не ласка, проконсультуйтеся з вашим лікарем.

Стресовий Перелом Човноподібної

 • У перелом човноподібної стрес-один з найбільш поширених напруги переломи, що зачіпають спортсменів, особливо у вибухонебезпечних подій такі як біг і стрибки.

Човноподібна Стрес Симптоми Перелому

Симптоми перелом човноподібної стресу включають в себе

 • Погано локалізована біль разом з синці в області середньої частини стопи, яка стає гірше з фізичними вправами.
 • Біль іррадіює уздовж внутрішнього зводу стопи і зводиться до мінімуму в спокої тільки, щоб повернутися знову, як навчання поновлюється.

 • Біль може відчуватися, коли великий палець запресований у верхній частині стопи над човноподібної кісткою, називається N місці.

Стресовий Перелом Човноподібної Пояснив

 • Човноподібної кістки-одна з кісток передплесна в ногу. Він сидить на вершині п'яткової кістки або п'яткова кістка. Стресовий перелом човноподібної є з-за використання або постійного перенапруження, як правило, з ударостійкого види спорту, такі як біг на короткі дистанції, бар'єрний біг і стрибки.

 • Погана техніка або помилки навчання може також сприяти ймовірність збереження стресовий перелом стопи.

 • Човноподібної кістки загребуть або падав між кістками в передній і задній частині його, примушуючи його стискатися.

Рентген може і не показати виникнення втомного перелому тому сканування кісток або МРТ більше користі.

+224
Carlos Segarra 7 січ. 2011 р., 07:20:36

Вчора їздив 4.46 км на моєму октанове Q37xi, яка повинна відповідати приблизно 9 000 кроків. Мій приладовій панелі записали тільки 4,402 кроків, менше ніж наполовину. Я припустив, що проблема могла бути в ходу диференціальних довжина між мною (6 футів), і фіксованого кроку орбітреки.

Минулої ночі я регулювати довжину кроку в налаштуваннях на сайті браслет, щоб відповідати еліптичний крок 20.5 дюймів. Я увійшов в 1 фут, 8,5 дюймів. Сьогодні їздила 3.13 км на еліптичну, а мій тільки Flex записаних 2.037 кроків.

Я готовий повернути Flex як еліптичний є моїм основним джерелом вправ. Якщо він постійно під записами моїх кроків, який сенс?

+213
imposibrus 21 жовт. 2013 р., 12:06:57

Ок, давайте займемося математикою.

Один фунт жиру становить близько 3500 ккал, а це близько 45 мл або 15 мл у обсязі. Ви не згадайте свою вагу і свій раціон, але, припустимо, ви втратили 1000 ккал/день, що є дуже високим показником втрати калорій, на два тижні, це 4 фунтів, або 60 ФО. ОЗ./180 сл. Це може звучати як багато, але враховуючи той факт, що ваша спалювати жир від вашого тіла, це не багато жиру.

З іншого боку, всякий раз, коли ви їсте менше, ви будете втрачати багато ваги в твердих тілах і рідинах, то це теж може коливатися багато, можна припустити, що похибки у вашому зважування десь близько 2% від ваги вашого тіла, так що дні підвищеного ваги цілком нормально.

Що стосується нарощування м'язової маси, як вже казали інші, це набагато складніше поставити на кг м'язової маси, ніж втратити фунт жиру. Якщо ви залишитеся таку ж вагу за рік на 10 кіло додав м'язової маси-це дуже хороший результат, якщо ви абсолютно новим для підйому, якщо ви чоловік, і якщо ви відпочиваєте і ліфт добре. Це менше, ніж фунтів в місяць! Якщо ви втрачаєте вагу, це ще важче.

+136
ElvenAshwin 20 вер. 2018 р., 06:53:28

Ваша програма може бути вдосконалена шляхом спрощення і упор на об'єктивні показники прогресу.

Забудь про креатин, купити амінокислоти глютамін, і інші дорогі добавки. Ви не так далеко від вашого генетичного потенціалу, що це марна трата грошей. Ви можете зробити неймовірні успіхи новачка без них. (Полівітаміни, це прекрасна ідея.)

Падіння жиму ногами, що з "Ротором" в назві, і всі інші ізолюючих вправ.

Маючи меншу кількість вправ, дозволяє об'єктивно виміряти ваш прогрес з плином часу, тому що ви будете повторювати ті ж вправи.

Зосередити свої розумові і фізичні сили на більшу кількість ваги ви піднімаєте з хорошій формі в ці консенсусу вправи:

 • сидіння навпочіпки Barbell тому
 • штангою, станова тяга
 • штангою накладні преси
 • штангою або жим гантелей
 • чиста сила

і кількість повторень ви можете виконати ці стандартні вправи:

 • віджимання
 • підтягування
 • діпи

І аеробно, в 1 Час виконання миля-відмінний, об'єктивний тест.

Найголовніше, ходжу в тренажерний зал як мінімум три дні в тиждень, і роботу з серцем і душею кожен раз, коли ви йдете. Ви побачите переваги дуже швидко. Удачі сер! Ми, які повинні підняти вас вітаю.

+61
Eze 1 груд. 2018 р., 08:39:53

На думку провідного експерта в цій області, Даніель Ramskov, ви повинні вибрати взуття, яка змушує вас почувати себе найбільш комфортно, коли ви біжите. Це означає, що найбільш об'єктивні критерії при виборі правильної взуття-це ваш суб'єктивний досвід взуття. Чи відчувають вони хороші, то вони гарні для цієї мети.

Ця рада дійсний для уникнення травм, а також при виборі взуття для кращої продуктивності. (Працювати швидше, краще витривалість)

Наука не може довести будь-який інший кореляції і дорогі аналізи, як правило, трата часу і грошей.

Погляньте на його (і його колег) роботи.

+52
user3466113 5 лип. 2019 р., 02:36:07

Якщо хто-то в основному тільки хрумтить (або інші вправи, що з подібним звуженням) для своєї АБС (багато людей, здається, щоб бути в цій групі), який був би результат? Буде це нездоровим? Я повинен доповнити їх іншими вправами?

+51
Jill Barker 15 січ. 2011 р., 15:54:04

У мене гойдаються в спині. Я новачок в пілатес і це, здається, правильне болі в спині і розгойдуватися в спині надзвичайно.

Але пілатес мат(будинку) змушує мене відчувати себе сильніше і виправляє поставу потім. Пілатес реформер болить спина. Я отримую багато рекомендацій для реформатора, як Новачок.

Чому ж метод пілатеса не працює на реформатора ? Я роблю щось неправильно в той час як на реформатора? Є якісь загальні помилки, щоб уникнути при роботі з реформатором ?

Будь рада для мене ?

+46
Kacie Harris 10 січ. 2016 р., 10:40:10

Він отримує посилається багато, але з поважної причини: перевірити Марк Rippetoe Стартова сила. Книги та програми від моїх перспективних, найбільш ефективних в короткостроковій і довгостроковій перспективі шлях до людської сили. Якщо ви вирішили бути шанувальником Rippetoe для іншої частини вашого життя залежить від вас, але те, що ви дізнаєтеся від нього й по дорозі він ставить вас насправді може бути життя змінюється.

Специфічні компоненти, узагальнено, у стартовому сила складається з цього:

 • З'єднання штанги піднімає. Назад присідання, накладні жим, станова тяга, очищає, штангою рядків.
 • Ефективний вага тіла. Провали, підтягування.
 • Пріоритезація сила над тілом.
 • Пріоритети ефективності вправи, і точна форма.
 • Споживання білка.

Я дуже рекомендую вам слідувати Стартова сила шлях майже в точності. Кожен хоче повертати програми і додати в не. Робіть це протягом шести місяців принаймні по книзі.

+25
David Baynard 31 груд. 2015 р., 07:55:33

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil