Чому більше вуглеводів, необхідних для нарощування м'язової маси, ніж жиру?

Як вуглеводів і жирів в кінці кінців перетворюється в ту ж хімічну енергію, що використовується організмом для живлення відновлення м'язів, так чому це завжди рекомендується в макро калькулятора, щоб з'їсти більше вуглеводів, ніж жирів?

Це питання, як швидко перетворення? (Я не думаю, так як багато статей підкреслити, як час харчування багато в чому несуттєвих). Я в замішанні.

+430
zero umashi 25 лист. 2018 р., 05:56:39
26 відповідей

Ліфтинг для оптимальної ваги/м'язової маси не є оптимальною для спалювання калорій і пульс.

Якщо ваша мета-спалити більше калорій, біжи. Біг може спалювати до 1000 ккал/год в кращому випадку, ви ніколи не досягнете тих видів чисел тягарів, навіть враховуючи, що підняття тягарів збільшує ваш метаболізм протягом тривалого часу.

Слід також відзначити, що у нас є багато різних можливостей, щоб бути перевищений. Робимо зап'ясті кучері на відмову не зробить вас марафонець.

Можна спалити багато калорій за допомогою підняття тягарів обладнання, з програмами, як кроссфіт, і це може бути гарною загальною тренування, але робити багато складних підйомів завжди збільшить ймовірність отримання травм.

Я теж трохи скептично, сказавши, що тренування спалює жир. Біг протягом години дозволить використовувати жир, так, але це буде також зменшити споживання жиру в решті частини дня, і буде викликати почуття голоду, а також. Жир використовується і зберігається в кожну секунду кожного дня. Що важливо для загальної втрати ваги є різниця між енергетичною використанні і те, що ви їсте.

+984
nielkfj 03 февр. '09 в 4:24

Один з гравців у моєї улюбленої спортивної команди (йдуть всі чорні!) це цікавий поворот вправ. Моє питання; мені цікаво, що за вправа називається, яку користь ви отримуєте від вправ/ м'язи це впливає і як заготовку на правильну техніку. З кліпу це майже схоже на зміцнення основних.

Будь ласка, перегляньте обертання і підйому важких плит вправу в індексі 1.50 хвилин.

+978
Most 5 лист. 2015 р., 03:09:21
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ви знаєте цей момент. Ви прокидаєтеся кілька днів після тренування і думаю собі: "Ах, тепер я це відчуваю". Технічний термін для цього після тренування свідчить про напружених зусиль, це крепатура або Домс.

Що таке дім?

Коли ми працюємо наші тіла важче, ніж вони звикли, то природна реакція-це запалення. Домс-це тимчасова болючість відчувається 24-72 годин після тренування через мікротравм м'язових тканин.

Коли наші тіла не можуть впоратися з фізичним навантаженням пошкодження м'язів, ми відчуваємо Домс. Цілюща реакція приводить до збільшення сили і м'язової маси.

Так що Так, ви можете відчувати себе, якщо ваша тренування була ефективною.

Варто також зазначити, що, хоча більшість вправ можуть викликати деякі Домс, вправи з великим акцентом на ексцентричній фазі (подовження або фаза розтягування) відіграє найважливішу роль у прояві Домс.

+933
Dalii Amourii 23 черв. 2018 р., 17:59:46

Я роблю один набір в мій спортзал, що тільки один день біцепс,трицепс, інший день такий.

Мій розпорядок дня:

 • Понеділок:біцепс
 • у вівторок трицепсів
 • Середа Груди
 • четвер назад
 • У п'ятницю плеча
 • У суботу вага втрата вправа я думав(кардіо).

Так я роблю тільки 1 м'язи(напр. біцепс) в тиждень, так що це добре, щоб дати відпочити, наприклад, для біцепса на такий тривалий 5-6 днів.

Ще одна річ, я хочу запитати, що це моя рутина правильно чи я повинен піти на подвійний комплект?

+895
machete54 25 січ. 2012 р., 04:06:04

Краще зрозуміти концепцію стресу і відновлення. Стрес включає в себе такі заходи, як навчання (стартову силу у вашому випадку), а також емоційної і пов'язаної з джерелами тиску. Видужання-це процес адаптації, щоб впоратися з цим стресом. Вона включає в себе як відпочинок і харчування.

 • Ви не можете підтримувати лінійний ріст назавжди. Стартова сила книга визнає, що і дає вам вказівки, що робити.
 • Брак продовольства може стати причиною недостатнього відновлення
 • Так може відсутність сну
 • А також недостатнього відпочинку між сетами

Важливо розуміти, хто починаючи сила адресована: - початківцям. Новачок знаходиться на одній сцені раз у своїй кар'єрі тренування, де вони можуть зробити для поліпшення майже кожен раз, коли вони крок у тренажерному залі. Це чудовий час. Зрештою, в якості ваг буде важче, стрес від тренувань стає так багато, що це займе тиждень, щоб відновити сили і адаптуватися. От коли ви потрапили проміжних стадіях, і потрібно шукати програму, яка підтримує тижневий зростання.

Найбільш поширений підйомник для боротьби з першим, є мостові прес (АКА армійський жим стоячи, або просто прес). Він використовує слабких м'язів, більшість з нас, але це дуже гарна вправа, щоб допомогти побудувати сильну плечового пояса і запобігти травми плеча на жимі лежачи. Згідно Книзі СС, ви просто повторюєте вага в наступний раз. Якщо ви зупинилися в три рази, то ви підступ 10%.

Що подивитися, коли ви врізався в стіну:

 • Добре я спав? Найбільше зростання м'язів відбувається під час сну.
 • Скільки відпочивати між сетами робив я? Можливо, вам доведеться збільшити час, щоб компенсувати обсяг.
 • Скільки я з'їв? Основний принцип простий, але є трохи більше, ніж просто.

Деякі люди можуть підняти в голодному стані, і їх організм звик до нього. Вони компенсують пізніше в той же день, щоб отримати їх необхідне харчування. Дієтичні рекомендації ріп для початківців проста: є великі, їдять багато білка, і не турбуйтеся про ABS твій смердючий. Якщо ви схильні до набору ваги, що не може працювати для вас. Якщо ти завжди був худий хлопець, це напевно поради вам потрібно.

Дуже загальні рекомендації для їжі вам потрібно:

 • 1г білка на фунт тіла пісного мінімальна вага, найбільш часто зустрічається-це 1г на кілограм загальної маси тіла. (Пісний, без жиру, спільне те, що масштаби говорить)
 • Частину калорій з вуглеводів і жирів
 • Зміст калорій приблизно 15 калорій на фунт загальної ваги тіла. (Примітка: це приблизна цифра, яка завжди буде потребувати коригування).

Коротше, щоб залишитися такою ж вагу, з'їдати на вміст калорій. Щоб набрати вагу, їдять на 20% більше, ніж технічне обслуговування. Для того, щоб втратити вагу, їдять на 20% менше, ніж ремонт. Навіть якщо ви тримаєте вміст калорій, і в даний час у вас багато жиру, акт тренування допоможе наростити м'язову масу і організм буде компенсувати за рахунок обліку менше жиру. Це не 1-до-1, але ви отримаєте загальне уявлення.

+886
Kazi Jonayed 24 лист. 2017 р., 15:02:47

Я в основному бігаю по 30 хвилин після роботи близько 9:00 годин, до вечері. Іноді у мене є повний обід приблизно в 3:00 вечора, але більшу частину часу у мене є деякі фрукти, тому що я дістатися до офісу близько 12:00 годин, маючи ранковий сніданок в 10:00 ранку.

1) чи Можна бігати, якщо я відчуваю, що мій шлунок порожній? (іноді для підтримання рутини, я повинен піти туди безпосередньо), я б просто випиваючи по півсклянки води.

2) Якщо я відчуваю, що мій шлунок порожній, це нормально, щоб взяти 3 банана, так як вони забезпечують миттєвий енергії?

3) чи це обов'язково з'їжте якусь легку закуску і перш, ніж йти на пробіжку?

+746
Cristiano Gil 19 січ. 2016 р., 12:32:20

Розминка має багато переваг. Основна перевага для розігріву-це профілактика травм, так як кров буде битися в район, що знижує ймовірність потягнули м'яз або пошкоджень суглобів.

+724
Mario Jaiman 27 лют. 2013 р., 11:44:53

Способів, щоб тон мого живота вгору?

По-перше, читай верхній відповідь тут: які вправи потрібно виконувати, щоб зменшити жир в конкретній області тіла?

Що сказав, Ви повинні є м'язи і потрібно попрацювати. Оптимальні вправи для нарощування м'язової маси ваші м'язи сердечника:

 • Колесо Ab (на колінах або стоячи)
 • Висить Ногу Піднімає
 • На Колінах Кабель Ліфт
 • Вправа з м'ячем (зважений) хрускіт
 • Турецького вікон
 • Планк

Зробити схему з деяких або всіх з них. Вони в порядку важливості/ефективності. Однак, ви могли скорегувати ваш вага рутинну значить вам не треба робити багато вправ ізоляції, подібних наведеним вище (докладніше нижче)

Загальна думка про рутині

 • Ходьба/біг: спробуйте включити інтервальні тренування, через 500 метрів після пробіжки на 200 метрів, а потім повторіть. Скоротити час прогулянок і подовжити вигинів з плином часу, поки ви не звикнете з марафон/Біг для 5K. Перевірити дивані-до-5к програму.
 • Гирі: гирі вправ і згинання ніг це вправа допомоги в порядку, але якщо ви дійсно хочете, прогресії, а для того щоб побудувати міцність, а потім перевірити, чи коли-небудь (5х5) програму (і угробити скручиваемости ноги). Як мінімум, ви повинні зробити: присідання зі штангою, станова тяга, жим лежачи. Присідання і станова тяга (і верхній прес) всі роботи з вашою основною, так як він використовується для стабілізації під час підйомів. Крім того, приєднатися до кроссфіт/тіла-насос класу/гирі в спортзалі і ходити два рази в тиждень. Якщо ви програма, призначена тільки для вас задати у коментарях тут і я намалюю що-небудь.
 • Дієта: в цілому виглядає добре для втрати ваги, але я був би стурбований тим, що воно не є сталим, відстежувати калорії і значення макроелементів у свої щоденні страви і переконатися, що ви отримуєте те, що вам потрібно. IIFYM.com можете допомогти вам сказати, що ваші потреби і myfitnesspal.com (додаток і) може допомогти вам відслідковувати.
+723
Rimpy 20 жовт. 2019 р., 23:02:22

Втрата ваги в один фунт на тиждень є безпечним. Це безпечний з точки зору дієтології, і ви без yoyoing свій колишній вагу. Ви могли б піти далі, але будьте обережні, щоб бути не в змозі йти в ногу з вашої дієти і повертаюся до вашого попереднього вазі, це yoyoing повернутися в свою попередню вагу. Я бачив таке з людьми, їх близько хотів тіла, щоб вписатися в сукні або бікіні, і після цього товстіють ще раз. Це має бути зміна у вашому житті не просто дієта, яку ви перейти на і йдуть.

 1. Одного фунта втрати ваги в тиждень є безпечним.
 2. Постарайтеся, щоб отримати жир штангенциркуль для вимірювання жиру в організмі і помножте на ваш вагу тіла, щоб дізнатися, скільки жиру важать. Відсоток жиру в організмі набагато більше інформації, ніж індекс маси тіла (ІМТ), який просто використовує ваші вага-зростання співвідношення.
+680
user218127 11 лист. 2019 р., 03:47:07

Іноді, я почуваю себе сонним, коли я роблю силові тренування. Це природним? Це відбувається не весь час, тільки іноді я відчуваю себе так втомився, що я відчуваю, відразу ж після сну.

+644
Aline Ramos 15 вер. 2015 р., 00:50:13

Такі продукти, як продукту (зі стевією) відрізняються підвищеною енергією для спортивних змагань на витривалість, і я, звичайно, відчув поштовх у той час, коли мені це потрібно. Однак мій місцевий дієтолог сказав, що фруктози в ньому підвищується рівень лактату, а також ускладнює спалювання жиру.

Моєю основною цілі, щоб отримати кращі в спринті вгору лізе зі зниженням лактату спалити, а також спалити жирові відкладення в цілому з моїх тренувань. Чи повинен я перестати використовувати продукти з вмістом фруктози в ньому? Це допоможе зменшити, що лактат спалити?

+638
hendrathings 10 серп. 2018 р., 00:06:48

Я знаходжу резервуар для води (http://www.camelbak.com/Sports-Recreation/Packs.aspx дуже простий і елегантний, і з мого власного досвіду після використання резервуар для води у військовій активності протягом кількох років тепер я можу абсолютно рекомендувати його.

Приклад для ваших вимог: http://www.camelbak.com/Sports-Recreation/Packs/2011-Classic-3L-Intl-Only.aspx хоча це для 3 літрів.

Я не знаю, Дойтер з вашої посиланням і не можу сказати, що краще.

+625
Julio Carchi 13 бер. 2011 р., 02:29:27

Я в точці, де я можу зробити, полягає зважені присідання пістолетиком. Мені здається, що присідання пістолет набагато безпечніше, ніж важка вага присідання. Може присідання пістолетом заміни для спини-присідання?

+617
Susan Kubarek 10 січ. 2011 р., 02:12:01

З йоги: згинання хребта і Кішка-корова. Дуже прості вправи, і дуже ефективні.

Кішка-корова виглядає так:

enter image description here

сайт Реф

+609
balognaw 16 черв. 2017 р., 07:06:03

Ви можете хотіти перевірити хакер дієта. Вона включає в себе кілька онлайн-інструментів моніторингу, що допоможе оцінити ваш прогрес в свідомість, і вправи він використовує хороші, універсальних способів поліпшення загального рівня фізичної підготовки.

Він був створений інженером, і приймає алгоритмічний, логічний підхід до програми втрати ваги.

Зрештою тренування-це дуже складний шлях, щоб схуднути, але вправи в поєднанні з кількісними даними про те, як і що ви їсте впливає на ваші цілі досі працює для мене.

+475
Benjamin Lombard 27 вер. 2015 р., 12:07:40

У рядку - це вправи, які краще протистоять пуш-ап.

Це простий висновок зробити просто з урахуванням вектора сили пуш-ап. Напрям сили назовні і перпендикулярно тілу. Якщо ви змінити вектор, у вас є ряд.

Для більшої ясності уявіть собі тільки верхню частину руки і груди, коли робиш пуш-ап (уявіть, що ви просто є руки огризок). Справа в тому, що ваш [огризок] руки призводять ... вони прийдуть разом. Грудні м'язи є рушійною силою цього руху. Щоб бути науковою, в якості головної рушійної сили у цьому поданні є:

Знову використовувати стаб зображення руки, думаю те ж саме, коли робиш поспіль. Огризок руки викравши -- вони розходяться в різні сторони. Ваша спина також втягувати тягнути вага ще далі, і забезпечуючи ізометричне скорочення так що ваші руки не будуть вирвані з своїх гнізд. Тепер подумайте про всіх тих м'язів, які повинні бути задіяні для того, щоб це відбулося:

Тому ми не можемо розглядати підтягуючі дуже повний антагоніст вправа "пуш-ап" полягає в тому, що вона переважно орієнтована на лат. Він відсутній кілька ключових компонентів:

 • Основний участю (в обидві рядки та пуш-ап вимагає значних ядра участь у реалізації)
 • Образок спростування (хоча деякі відведення відбувається, він менш виражений, ніж в ряд).

Ми могли б розглянути підтягуючі бути низхідною ротації , а не викрадення. Підтягуючі можна вважати антагоністом вправи на верхній прес (вгору, обертання). Детальніше про лопаткової і ключичного зчленування тут.

+422
user67218 21 черв. 2012 р., 01:33:01

Я також рекомендую експертом, щоб подивитися на нього. Я б, напевно, почати з ПТ, а не лікаря, але або повинно працювати.

М'язи спини дуже дивний. Ви можете є випадки, коли м'яз постійно жорсткий, але не боляче, і потім деякого входження викличе його, щоб зробити боляче. Виправлення, ймовірно, буде деяка комбінація масажу, точковий терапія, ультразвук, розтяжки, і вправи.

+375
Emanuel Landeholm 25 груд. 2018 р., 14:31:50

Протягом багатьох років, я боровся, щоб знайти тренажерний зал вчитель готовий дати мені те, що я шукав по всьому інету... вони завжди дивилися на мене, побачив, що я товста (я товста... 118kg прямо зараз, і 1,78 метра зростом), і зробити висновок, я повинен схуднути, і дати мені багато кардіо і багато машина на основі вправ з великою кількістю повторень (наприклад, 3 підходи по 25 повторень).

По-перше, мені здавалося гаючи часу, вони рідко змінює (тобто: я б після шести місяців використання ваг трохи вище, ніж там, де я почав), і кожен раз, коли я зупинився, він розстебнув всі 100%.

Нещодавно я знайшов в основному дерьмово зал (тобто: хрень обладнання, посередня обслуговування, не гумове покриття в будь-якому місці...) з викладачем готові навчити мене вільними вагами і серйозні важкі lifiting ваги, це був перший раз, коли я робив присед наприклад.

У цьому залі, я майже подвоїв вагу сум, які я використовував ВСІ вправи в 4 місяці, наприклад я пішов присідати з 20 кг у перший день до 80кг, що здоровий біцепси вправа, яку я забув як називається англійською, я в свій перший день на 5кг гантелі і складу з допомогою 14кг одна.

Потім я зупинився (після чотирьох місяців) з-за проблем perosnal, і не повернувся протягом 10 місяців.

Одного разу я відвідав тренажерний зал, і робив деякі вправи, і деякі з них я міг зробити, лише ледь менше, ніж я міг раніше (наприклад, коли я зупинився, я міг би зробити 44 кг жим лежачи, коли я відвідував тренажерний зал, що я міг зробити 38кг, а на наступному тижні в черговий приїзд міг зробити 42кг)

У мене питання: чому сила цілеспрямованої підготовки можна пропустити майже 10 місяців навчання і не набагато гірше, але коли ви робите типову тренування (що я поняття не маю, чому він полягає, крім втрати ваги) якщо ви пропустите спортзалі ваш організм отримує облажався?

+358
Wasim Gul 11 трав. 2016 р., 14:05:08

Речей, щоб прийняти до уваги:

 1. Якщо кабель машину ви використовуєте більше одного шківа, потім свій, не піднімаючи повного ваги (див. Вікіпедію).
 2. Якщо вам вдасться зробити кабель майже вертикальні, не зміщуючи вага аж на тросі машину і так не виробляє таку ж кількість роботи (див. Докладніше Вікіпедію).
 3. Не забудьте порахувати вага штанги на машині Сміта!

Так що ви напевно праві, що вага можна присідати на тросі машину, швидше за все, буде більше, ніж Сміт машини.

+289
Daryll Santos 29 бер. 2013 р., 01:32:49

Біль у м'язах (і часу після тренування потрібно, щоб відчувати біль) використовується термін-будинок, який стоїть на крепатуру.

Ви питаєте про яких-небудь взаємозв'язок між часом у відчуття болю, що від моїх знань/досвіду не багато сказати щодо вашого особистого здоров'я. Тільки інтенсивність болю, як правило, корелюють з тим, як ви працювали, що м'язи.

Однак затримка 12 годин в одній групі м'язів і 24 в іншому не багато сказати про кваліфікації або стану цих м'язів.

У моєму випадку, я відчуваю м'язи болючість в грудях день після того, як я тренував його, але завжди буде відчувати біль в ногах два дні після. Однак ця інформація не має відношення до міцності цих частин тіла і інтенсивності тренувань.

+282
Abdallah Adam 15 вер. 2010 р., 00:43:28

Не кожен шлунок створений для протеїнового порошку (якщо використовуєте), тому я думаю, що ваше тіло говорить, що він повинен звикнути до неї та/або просто не подобається смак. Вам може знадобитися, щоб знайти бренд та/або смак, якого ви любите. Мені особисто подобається метаболічних їзди протеїновий порошок - це, здається, не так грубо на моє травлення. М'язи молоко, як правило, мають багато цукру в ньому.

Хоча останнім часом, я просто роблю коктейлі домашнього приготування.

Ось мій рецепт, який я кидаю в чарівну кулю:

 • Грецький йогурт (він має набагато більше білка, ніж у інших брендів йогурт, але якщо ви виявите, що це занадто терпким, просто використовувати йогурт ви любите ваніль може бути хорошою базою і низьким вмістом жиру допомагає позбавитися від зайвих калорій)
 • Стиглий банан
 • 2 великі ложки арахісового масла
 • Якщо я хочу пустити пил в очі, я кидаю трохи Нутелла там

Ви можете кинути в протеїновий порошок, якщо ви хочете або зелень. Якщо ви силові тренування, я думаю, ви повинні спробувати, щоб задовольнити ваші білка. Що-небудь поекспериментувати або спробувати домашній коктейль. У той же час, зробити залишок своєї порції від протеїну вам не подобається: яйця, куряче філе, пісна яловичина, і що ти.

+220
Craig I 28 трав. 2014 р., 00:02:34

Ви повинні зосередитися на розігрів плечі, перш ніж будь-тренування. Для цього візьміть 5 фунтів гантелі (або світліше) вертикально, підтримуйте кут в 90° між біцепсами і передпліччями і виконувати рухи для правої руки в сторону права і ліва рука в сторону ЛХС, виконувати 10-15 повторень. Потім підніміть руки до рівня плечей(при 90° ч/б біцепси і передпліччя) & долонею вниз, виконувати обертання в напрямку знизу вгору по 10-15 повторень, а потім у напрямку вниз по 10-15 повторень, зберігаючи передпліччя у відповідність з плеча і обертання дельтоподібних м'язів в правильному положенні. Зробіть це, перш ніж будь-тренування протягом декількох тижнів і подивитися на результати.

+145
sumit27 7 бер. 2012 р., 06:29:28

.5 г білка на кілограм ваги для сидячих людей для підтримки м'язової маси. Втрата м'язової маси-це не завжди швидкий процес, але є кілька побічних ефектів з плином часу. Якщо ви працюєте, вам потрібно більше білка.

Я хотів би збільшити споживання білка. Воно має подвійне перевага, що більш поживними (залишаючи все менше місця для нездорової їжі) і мають більш високий термічний ефект, тобто він спалює більше калорій в процесі.

+134
Nike Mavodones Beaudry 23 квіт. 2016 р., 04:00:51

Золотий стандарт сироватки (Оптимальне харчування) - білок. Що вона робить, дає поживні речовини до вашим м'язам правильно відновлюватися (крім усього іншого). Маси гейнери на основі вуглеводів, яка забезпечить вашій крові з глюкозою, "паливо" ваших м'язів. Якщо він не використовується, він перетворюється в жир. Тому, якщо ви хочете набирати чисту масу, то краще використовувати купити, а якщо ви не зсипати і ви не заперечуєте, про якийсь жир, тому що ви плануєте різати рутини в майбутньому, використовувати масу гейнер.

З іншого боку, коли ви говорите, ви не бачите жодних результатів, ви повинні знати деякі речі: 1 - харчові добавки допомагають, а не диво. 2 - тренування важко свій ліміт з гарним виконанням і хорошою рутини-це основа прогресу. 3 - Немає нічого, що добавки можуть зробити, якщо ви їсте неправильно (неправильні інгредієнти, неправильному кількості або неправильних термінів) 4 - добавки-це не стероїди. Ви не отримуєте протягом 3 місяців те, що ви хотіли отримати в 6 без них. Я б сказав, що використання сироватки збільшує швидкість вашого прогресу на 10% або 20%, в залежності від багатьох факторів.

На закінчення, якщо виходити з вашої дієти, буденності і рутини виконання, як мінімум, правильно, я б порекомендував вам взяти 30г сироваткового протеїну відразу після тренування, і не менш 30г більше перед сном (принаймні в дні тренувань). Якщо ви хочете, ви можете прийняти 10-15г перед тренуванням, але це не так важливо. Ці суми можуть збільшуватися, якщо ви знаходитесь середнього рівня.

Редагувати: те, що я сказав про те, що білки і вуглеводи не можуть бути неточними. Я просто дав спрощене пояснення.

+127
Nytram12 6 лют. 2019 р., 19:18:26

Ваші "природні" тіла-масові показники сильно впливають на генетику. Ваш рівень гормонів контролювати, скільки м'язової маси ви будете мати з будь-якого рівня активності.

Цілком можливо, що ти генетично обдарований. Якщо ви починаєте підняття тягарів більш регулярно, і зробити твердий план для вашої дієти, ви може закінчитися досить мускулисте.

Оборотна сторона тіла- % жиру в тесті може бути набагато-о-го від. Це тіло-супорта перевірити? Вони можуть мати великі розбіжності, навіть коли зроблено лікарем.

+107
Ahmed Ezat 7 лют. 2015 р., 09:16:08

Я прочитав багато статей, але його важко знайти оптимальний відповідь на це питання

Важко знайти оптимальний відповідь, тому що це не оптимальний питання. Немає чіткого право-або-неправильна відповідь на це питання, тому що ефект тренування всього тіла, спліт тренування, залежить виключно від вас, ваше тіло, ваша дисципліна, свої звички, своє харчування, свій сон, і далі за списком.

Мета-показати, що одна цифра жиру %.

Це не зовсім те, що відбувається в залі. Це відбувається на кухні. Неважливо, наскільки хороші ваші тренування, або як часто ви робите це, ви ніколи не упустите свій відсоток жиру, якщо ви не отримаєте ваш раціон в порядок.

Як ви працюєте тільки допоможе переконатися, що ваші переходи тіла. Він фактично не впливає на ваш жир.

У мене сидяча робота, тому я можу йти в протягом 3-4 днів

Якщо ви новачок, я б рекомендував 2-3 дні до початку. І повну тренування тіла-це нормально. Зробити великий складових ліфтів, решта протягом 1-2 днів, і повернутися до нього.

Якщо робити повну тренування тіла протягом 4 днів в тиждень, ви можете почати відчувати себе постійно втомленим після місяць або два. Особливо якщо ви збираєтеся взяти жир і серйозно dietting.

У мене є деякі поради, що я повинен почати з повного тіла для міцності(відчувати себе добре, а потім піти на певні частини для гіпертрофії(добре виглядати)

Для більшості людей, це займе щонайменше рік, перш ніж ви бачите який-небудь реальний прогрес. Працювати-це те, що ми робимо на благо наших далекому майбутньому. Не схоже, що ви збираєтеся почати працювати, і в 2 місяці, у вас є точені статури. Якби це було легко і/або швидко, все б це.

+97
Vasilij Nevlev 1 вер. 2017 р., 09:09:24

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil