Ніяких болів при навчанні АБС

Після перших двох разів я тренувався АБС у мене були болі в протягом декількох тижнів, але з тих пір я не зустрічав якихось помітних м'язових болів.

Чи потрібно мені стимулювати біль/відчуття болю, щоб отримати АБС або вони стають більш визначеними аналогічним чином?

+77
amphetamachine 7 лют. 2016 р., 01:28:00
36 відповідей

Ден Джон рекомендовано один-половина ваги в кожній руці для мене, як відправною орієнтир до чого прагнути. (Мабуть це його мета для середньої школи спортсменів дівчата.) Я знайшов це корисним. Я не вийти за 100 метрів, коли я тренуюся цей ліфт, як правило, 50м до якихось знакових, потім 50м назад не покласти його вниз.

Для подальшого орієнтири, силач чет Morjaria каже:

Цілком імовірно, ви зможете підібрати та прогулянка з більше, ніж ви можете тязі.

Скільки ви повинні почати з залежить від того, скільки ви можете зробити сьогодні. Скільки ви повинні прагнути в найближчій перспективі:

Я вважаю, що 0.75 х вага в кожній руці-це хороша відправна точка як для чоловіків, так і жінок. Ваги в кожній руці-це велика мета і цілком досяжно. Будучи в стані зробити 1,25 х вага тіла поставить вас вище більшості в передових території, і в 1,5 винятковий.

Його рекомендації з'являються характерні для людей, які роблять навчання силач, але орієнтири дати певний контекст. Щодо відстані, він розрізняє:

 • Легка вага і довгі дистанції (40-60м)
 • Середній вагу і середні відстані (20-30м)
 • Важкий вага і короткі дистанції (10-15м)
+947
codingmonk 03 февр. '09 в 4:24

Я застряг на зважені підтягування сьогодні(пробував 3х5 з 3 зайвих кілограмів). Він був 5/5/2. Я відпочивав 5 хвилин між сетами. Я почав зважені підтягування вівторок і завершили 5/5/5 з 2 зайвих кг (хоча останній набір був жорсткий) і таку ж кількість відпочинку між сетами. В ідеалі, я хотів би продовжити навчання зважені Підтягування 3 рази в тиждень.

Я тримав мій раціон той же(якщо що я схудла) 23,5" 11',м,157 фунтів

Мені потрібно скоротити час відпочинку? Як я можу стати краще в цьому і раніше тримати частоті то ж чи мені потрібно збільшити частоту? Потрібно збільшувати обсяг? Я повинен просто прогресує повільно, на 0,5 кг?

Вибачте за дурне питання. Не повторюйте питання, я не збираюся на одній руці підтяжка.

+941
Tony Han 6 вер. 2016 р., 09:42:16
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ви визнали, що це якийсь психічний бар'єр перед вами. Найбільш ефективною стратегією тут буде пробити його подумки. Ви говорите, що "зазвичай чомусь...просто відвали", ну, поклавши руку на серце, моя порада просто не відбудешся. Визнати, коли ви наближаєтеся до цієї точки, що буде тиск від вашого тіла, щоб зупинити, а потім реагувати на це і продовжувати рухатися вперед.

З вправами на витривалість, розумову працездатність, значно більше компонентів, ніж у важкій атлетиці. Навчання ваш розум, щоб розпізнати точки більшої і більшої втоми в якості точки розриву зазвичай може бути настільки ж ефективним, в точку, як збільшувати вашу фізичну форму. Як тільки ви починаєте протискати це 15 хвилин на регулярній основі, ви знайдете його легше проштовхнути, і переходьте до наступного критичної точки для виконання.

Як ви можете допомогти самі вирішили проштовхнути, моя найсильніша рекомендація-знайти людину або групу, щоб працювати с. Конкуренція робить його набагато легше досягти свої фізичні межі, так як його набагато складніше відмовитися, коли ви бачите, як інші просуваючись вперед. Ще один варіант, як Кріс згадав, полягає у Включити і інші вправи відразу після 15 хвилин, як спосіб довести собі, що ви залишилися сили. Якщо в один прекрасний день ви запускаєте протягом 15 хвилин, потім велосипед і ще 10 після, при наступному запуску ви будете більш обізнані про залишилася енергії у вас в кінці 15 хвилин, і можете використовувати це знання для натиску на.

+931
syarif maulachela 20 вер. 2015 р., 11:15:36

Мої прості поради:-

 1. Інвестувати в nutribullet, нести в той час як ви знаходитесь далеко, і зробити здоровий сік, що складається з капусти, селери, груша, банан, горіхи та веганські білкові порошки.
 2. Їсть багато варених яєць
 3. П'ю 10-15 чашок зеленого чаю, це змусить вас залишитися на полі і не думати про чіпси, закуски.
 4. Робити 15-20 хвилин ВИИТ кожен день або всякий раз, коли це можливо. Більшість вправ ВИИТ не вимагають багато місця.
 5. Легкий вечеря з рибою і салат.
 6. Вечеря за 3 години до обіду і 8 годин сну/
+883
kiran mistry 26 бер. 2019 р., 18:04:58

Алекс, як я згадував у коментарі, ваша програма повністю не вистачає прогресивної перевантаження, яка, як ми насправді сильніше.

Прогресивна перевантаження-це збільшення інтенсивності, які ми розміщуємо на нашому тілі, і ми робимо це двома способами;

 • збільшення опору при використанні більшої ваги

 • розширювати обсяг, роблячи більше підходів і повторень

Якщо ви йдете в спортзал, то вправи ви згадуєте досить багато ваги, тому ви не зможете збільшити опір, якщо тільки ви починаєте з допомогою інших інструментів, але знову ж таки, тренажерний зал-місце, де у вас є всі необхідні інструменти в одному місці.

І я знаю, що ви думаєте, "що я можу зробити прогресивної перевантаження за рахунок збільшення обсягу", як я сказав у моїй другий пункт, але тут є інша проблема.

Причому більшість з цих вправ, ви можете неухильно розвиватися, поки ви в змозі зробити 50-100 повторень, але, на жаль, дуже мало для нарощування м'язової маси. Коли ви йдете по 20 повторень, це досить багато аеробної руху, а значить, ви будете працювати свою витривалість, а не сила.

Тільки дві вправи, які ви згадуєте насправді важкий (у довгостроковій перспективі), а ось підтягування і провали, куди ви висуваєте проти всього вашого тіла. Але і тут, ви б у кінцевому підсумку в точці, де ви можете зробити 20+, і знову вам доведеться шукати способи збільшення опору.


Я бачу, що ти зовсім не бажають йти в тренажерний зал для чисто вправи, і це зрозуміло. Але якщо ви хочете наростити м'язову масу і зробити худий комплекції, потім ваги-це, напевно, найскладніший спосіб зробити це. В такому випадку, я б рекомендував дивитися на більш просунуті гімнастику.

+860
AtmosFeraru 7 трав. 2017 р., 05:03:25

Якщо ви набираєте вагу, ви знаходитесь у профіцит калорій. Не кидайте ваші калорії. Якщо що, то, можливо, ви повинні з'їсти трохи більше, так, але в цілому, якщо ви набираєте вагу, ви повинні їсти більше, ніж ви споживаєте.

Однак, якщо ви не набирає будь-яких м'язів, що має бути неправильно з вашої тренування. Ви говорите, що ви підніматися 5 разів на тиждень - що ти робиш? Великі ліфти роблять більше для додавання м'язової маси - присідання, станова тяга, жими і т. д. Крім того, біг кожен день може бути добре для вашої серцево-судинної системи, але він спалює більше калорій і не робить нічого, щоб допомогти вам отримати м'язи.

+858
harryking54 9 черв. 2011 р., 00:51:15

Я ходжу на скелелазіння приблизно 3 дні в тиждень по 2 години за сеанс. Як ви можете собі уявити, це вправа дійсно кидає виклик всім моїм навколо м'язової витривалості.

Як я повинен годувати себе до, під час, та після мого сходження тренувань для максимального збільшення вигод і відновлення?

Якщо це допоможе, 2 години, зазвичай я полізу між 10 - 16 проблем валун, або 8 - 12 ~40 - 50футов маршрути, якщо я на мотузці.

+835
atkins 13 бер. 2012 р., 01:35:38

Так я раніше був завзятий бігун (хоча і не дуже добре), але після інфекції легенів я виліз з рутини і тепер просто не вистачає пристрасті, щоб почати все заново.

Я хотів би повернутися знову в хорошій формі-і так думали курсу: карате, кікбоксінг, навіть скелелазінням, щоб зробити це (хоча ні стіни в моєму районі так що це останній раз).

Які хороші курси отримати хорошу фізичну форму, освоїти новий навик, і увійти в форму? Я не проти платити за курс, але і онлайн-уроки або підкасти працювати нормально теж (і враховуючи мій графік навіть краще).

Спасибі!

+816
john jeevinth 15 лист. 2016 р., 07:34:36

Хороше рішення, бажаю Вам удачі в період втрати ваги. Але пам'ятайте 1 річ ніколи не здаватися!

Ось шість простих порад для схуднення ви можете використовувати сьогодні:

Номер 1: перестати пити пиво (або будь-якого алкоголю), п'є один пиво прирівнюється до 7 скибочок хліба.

Ряд 2: дозвольте собі чит їжу раз на тиждень. Я знаю, ви можете подумати, чому я повинен це робити? Він буде робити все навпаки втрачати вагу! Ну так, це правда, але пам'ятайте, що ви не робот. Маючи чит трапезу один раз в тиждень буде тримати вас мотивованим і, отже, ви не думаєте, що втрачаєте вагу занадто жорсткий і закінчити, кинути все.

Номер 3: Не їж ту ж їжу щодня. Багато людей їдять курку і рис весь час, тому що там низький відсоток жиру. Але через тиждень або два, ви будете нудьгувати. Піти на деякі кулінарні сайт і спробувати прості і корисні рецепти.

Ряд 4: Перейти в супермаркет після їжі. Я знаю, це дивно, але ефективне. Після того, як ви повністю ваше тіло не бажаєте більше калорій і тому ви не купите будь нездорової їжі.

Номер 5: купіть невеликі тарілки. Це знову ж таки, інший провідний трюк, але є більш ніж 50 досліджень, щоб підтримати мій рада. Наявність дрібних пластин дозволить зменшити кількість їжі ви можете покласти на нього і ваш мозок буде думати про свою повну.

Номер 6: Якщо ви все ще голодні після їжі, їж банани та яблука. Ці два фрукта допоможе вам повний живіт з дуже низькою кількістю калорій. І якщо ви все ще голодні після цього пити воду або зелений чай.

Якщо ви хочете отримати більше інформації про те, як схуднути ось сайт мені дуже подобається : tip4fitness.com

+771
mastaH 4 жовт. 2013 р., 21:40:50

Які рекомендації (засновані на фактах, якщо це можливо) чи є у вас для попередньої гонці, щоб забезпечити оптимальну продуктивність? Розминка-це даність, так що не потрібно згадувати, що. Але що щодо харчування, зволоження, відпочинку і т. д. Припустимо, в 10 ранку гонка.

Наприклад, споживати 12-18 унцій води за 2 години до 5к, щоб забезпечити зволоження.

Спасибі.

+711
marrystorm 22 лист. 2016 р., 15:48:21

Це не правда. У насправді, більшість космонавтів страждають від важкої м'язової атрофії і боротися, щоб покласти масу назад, як тільки вони повернуться. Це тому, що, без постійної гравітації, загальною навантаження настільки зменшилася, що ваше тіло не потребує для підтримки багато м'язової маси.

Коротше кажучи, якщо ви зняли на Місяці, ви б зробити слабші і поменше..

+650
user44377lu 27 трав. 2016 р., 09:42:20

Я читав в декількох місцях (журнали і деякі онлайн), що при тренуваннях для речей як запустити 10К, напівмарафон або круговорот подій, робити ВИИТ тренування може допомогти, але ви не повинні робити занадто багато, так як це займає багато з вас. Наприклад, 10-15% вашого навчання повинні бути ВИИТ, а інші не повинні отримати ваше серце постійно вище 70/75% від максимального.

На моє запитання, що це 10-15% від:

1) Скільки разів на тиждень? 2) час працював на цьому тижні? 3) відстань, досягнуте на цьому тижні?

Для разів, що пропоную я, тільки робите HIIT тренування хоч раз у тиждень, що не здається багато

Часу або відстані здаються більше подобається, але не впевнений, що є більш прийнятним.

+633
user1751 12 серп. 2012 р., 04:46:04

Може бути, розглянути з 2:30 до 3:30 ранку перед роботою. Я жив в тропіках, де єдиним можливим способом тренування дверей Перед сходом сонця, коли комарі були не так вже й погані (ще є, звичайно), і сонце не виходить. Вам необхідно навчитися спати в 5 вечора-опівночі куточок, який може бути важко для людини, щоб адаптуватися.

+629
jk9357 1 бер. 2019 р., 07:37:20

Просто хотів поділитися своїм зсипати дієти, і подивитися, що я міг би поліпшити, щоб покласти на більшу вагу.

Я зараз 25yo чоловік, 1,72 м у висоту і вага 68 кг

Я намагаюся дістатися до 72 кг, що вага я буду щасливий.

Я тренуюся близько 3-4 разів на тиждень і зосередитися на низькій повторень і важкої ваги.

Я бачив багато поліпшень у минулому році, тому що я почала приблизно вага 56кг.

Я відчуваю, що я досяг плато з моїм вагою ... тому я шукаю деякі поради. Я також втратив трохи ваги, тому що розробник дуже багато лактози, так що можна тільки ізолювати і не так багато сиру.

Прокидаюся - ізолят в шейкері з безлактозной повний молока

Сніданок

 • Овес , з безлактозной грецький йогурт з ложкою меду

 • Банан

Ранковий перекус - шоколадку, фрукти

Обід - завжди вуглеводи і м'ясо і овочі щодня.

Полуденок - 2 бутерброди з арахісовим маслом

Вечеря - в основному вуглеводів , м'яса та овочів

Після вечері снек - півсклянки мигдаль

+535
harish karikatti 3 вер. 2016 р., 11:07:22

Якщо вам подобається робити це, продовжувати робити це.

Просто переконайтеся, що ви їсте багато здорових, поживними речовинами продукти, пити багато води і є деякі якості, добре обладнані кросівки.

Що стосується того, чи не ви б класифікувати 30-60 хвилин, як по межгороду, я не впевнений.

Десь за 15 до 20км я б назвав біг на довгі дистанції. Але я думаю, що це відкрито для інтерпретації в якійсь мірі.

+521
Dick 11 груд. 2010 р., 02:24:06

Я кілька разів у тиждень сила і кардіо тренування (тайський бокс, щоб бути точним), але також спробувати змішати в додаткових сесій вага для нарощування м'язової маси.

Це добре чи погано змішувати ці два? Я чула суперечливі думки, не підкріплені доказами. Які з наступних є більш "правильним"?

 1. Тренування кожен день, чергувати види занять (раковина час відновлення є складним, травми загоюються повільніше).
 2. Зробити як в тій же сесії (це надто велике навантаження для одного сеансу? що має іти першим?).
 3. Ви не можете мати все це, це компроміс: дотримуватися ні того, ні іншого.
+494
Certanata 11 лист. 2014 р., 17:08:47

По-перше, це не чистий наповнювач (дивитися це відео http://www.youtube.com/watch?v=jbPUOhmAYzU). Їдять занадто багато вище, ніж ваш метаболізм у спокої-напевно брудний наповнювач. Що не обов'язково погано :)

У вас багато білка у вашому раціоні. Якби я був тобою, я б поступово збільшив свій споживання білка. Може бути, на 10-20 г на день щотижня. Перетравлення білків набагато складніше, ніж вуглеводів і жирів. Крім того, це допоможе засвоєнню білка, Якщо ви постійно вживаєте вуглеводів при наявності білка.

Креатин є ще одним джерелом проблем зі шлунком. Намагайтеся не приймати його за кілька днів і побачиш різницю. Якщо це так, перевірити креатин і спробуйте його в смузі або коктейлі. Що допомагає йому краще перетравлюються.

+490
Larry Hawkins 8 груд. 2017 р., 10:23:55

Хоча це дійсно може бути з-за стресового перелому, існує велика кількість речей, які можуть бути причиною болю. По-перше, стресовий перелом-невелика тріщина в кістці, як правило, через перевантаження. Він не може бути 100% діагноз без знімків (сканування кісток, рентген тощо), Але якщо у вас є камертон, ви можете спробувати помістити його поруч з місцем болю. У той час як не найкращий тест, якщо вібрації відтворювати біль може бути стресовий перелом і ви буде мати хороший чохол для вашого лікаря направити вас на рентген. Якщо ви насправді є тріщини, вам доведеться зупинитися і чекати його, щоб зцілити. Пара інших питань, які могли б заподіяти біль, але не стресовий перелом може бути запалення окістя (дуже часто) або синдром здавлення (не так часто). Запалення окістя буває коли м'яз прикріплення до тебе передньої великогомілкової (кістка гомілки) трохи загралися і стали міцнішими. М'язи натягувати на гомілку і заподіяти біль. Послідовно розтяжка і зміцнення литкових м'язів-це кращий спосіб впоратися з цією проблемою. Компартмент-синдром-це коли кровотік стає настільки велика в литкових м'язах, що призводить болю. Як компартмент-синдром і запалення окістя може бути лікується консервативно з протягувати, посилювати, відпочити і, можливо, протизапальні засоби (Ібупрофен). Ви також можете спробувати масажем або мануальної терапії. В обох випадках ви можете продовжувати працювати, якщо ви можете впоратися з болем, але розумію, що це може затримати зцілення. Повільно будувати свій пробіг-це ключ, щоб уникнути цих проблем. Крім того, переконайтеся, що ви даєте собі час між запусками, щоб повністю відновитися від попереднього запуску. Загальне правило великого пальця полягає в тому, щоб не збільшити щотижневий пробіг від тижня до тижня більш ніж на 10%. Я сподіваюся, що це допомагає. Удачі.

+465
Arun Chaudhary 8 лип. 2011 р., 09:31:00

Спить 20 хвилин освіжить ваш розум, даючи йому швидкий відпочинок, в певному сенсі обманюючи його, думаючи, що ви мали хороший сон. Після того, як ви занадто ви будете напоготові і енергійними, але дуже важливо, щоб отримати хороший нічний сон після цього.. я роблю це майже кожен день після роботи, і я можу чесно залізничний 50% важче, ніж якщо я не нап плюс набагато здоровіше, ніж до тренування або будь-кофеїн добавки. ..

+387
dbpr1m4nt0 31 січ. 2018 р., 04:48:54

Я високий 185.5 см і важать близько 96кг. Я роблю три інтенсивних кардіо тренувань кожні вісім днів (два біг [3.5 км і 4,5 км], один велосипед або велотренажер [20хв часу судового розгляду]). Це не заважає м'язів і міцність будівлі на всіх для мене. Я робив кілька з важкої атлетики ПРС (я роблю близько 8 різних підйомників кожного тренування) кожен раз, коли я йду в спортзал за останні вісім місяців (з тих пір, як я почав приймати 5grams креатину в день). Так що дві інтенсивних кардіо-тренувань в тиждень точно не буде заважати м'язи/міцності. Вам просто потрібно отримати достатню кількість білка, вуглеводів, жирів і т. д.

+379
RockyMountainHigh 8 квіт. 2014 р., 00:45:13

Я недавно були діагностовані з астмою. Я завжди мав важкий час, щоб набрати форму, тому я намагаюся з'ясувати, якщо регулярних тренувань позначилося на моїй фізичної форми. Я бігаю інтервали за останні пару місяців з групою пульс.

Наскільки я зрозумів, пристойних метрика для Якщо ваш фітнес поліпшується, щоб відстежувати, якщо ваш пульс швидко відновиться. Я намагаюся з'ясувати, які саме дані я повинна порівнювати.

Коли робиш інтервали, я повинен порівняти кожний інтервал, до того ж в іншій сесії, порівнюючи дельту на кожному першому спринті на себе, кожен другою у спринті на себе і т. д. Або вони повинні бути більш або менш те ж саме?

Це означає, що пульс у мене був в кінці інтервалу або вони повинні бути більш або менш те ж саме?

+361
dimkarest 14 лют. 2016 р., 07:32:43

На жаль, просто беручи участь у якому-небудь виді спорту не може допомогти вам з визначенням (внутрішня стійкість) сам по собі. Я пробував альпінізм, біг, айкідо і йоги, і кожен з них може допомогти з цим завданням, якщо у вас є правильне стан душі, але кожен з них може зробити вас ще більш слабких (морально), коли ви займаєтеся з неправильними думками.

Мій власний метод, щоб поліпшити визначення є державною цілі для себе, які лише трохи вище свій навик/сила, як ви відчуваєте його. І успішного досягнення цих цілей. Наприклад, якщо ви перебуваєте в середині (скажімо, 10 км) пробіжки і розтягла ногу, ви можете вибрати, щоб бігти додому (хоч і повільніше) або навіть взяти трохи довший маршрут, замість того, щоб кликати на допомогу. Я маю на увазі не мучити себе, а просто бореться з труднощами, які складно, але не мають ніякої реальної небезпеки (я була в такій ситуації пару раз, останній раз вчора, і все було добре після цього, але "ваш пробіг може варіюватися").

Перебуваючи на горі і доводилося підніматися далі і далі, тому що буря/ніч насувається, ви виявите, що ви можете піти далі (і навіть приймати правильні decitions) навіть коли свій останній сон був 30 годин тому.

Все це може змусити вас повірити, що ви можете впоратися з великою кількістю складних ситуаціях, і показує вам, що ваші зусилля дають свій результат, навіть якщо це займе час. Так що в такій важкій ситуації ви просто більше не воювати - це внутрішня сила духу.

З іншого боку, це "ходіння на голові", якщо зловживати, може бути небезпечним і привести вас в неприємності (або просто змушують вас відчувати себе слабкіше, якщо ви не зумієте знову відпишуся і знову). Тут ви повинні використовувати свій здоровий глузд і мудрість.

Ви можете почати експериментувати з цим, тренуючись довше. Зокрема, коли ви відчуваєте, що більше не витримаю, даю собі обіцянку вправи +10% від того, що ви вже зробили. Біг ідеально підходить для цього типу експериментів.

+309
somu 15 квіт. 2016 р., 23:34:50

Що таке безпечний межа для приймати сироватковий протеїн? Різні сайти рекомендують різні кількості білка. Найбільш поширеним, що я бачу, це близько 0,8 г білка на кожен кілограм ваги.

Я пішов до онлайн калькулятор для протеїну вимога і дав моєму тілу специфікації, калькулятор рекомендує мені взяти 48grams протеїну в день. Я думаю, що мій день звичайної їжі можна легко досягти 48г білка. Насправді, мені не потрібен сироватковий протеїн, щоб досягти 48г білка, якщо калькулятор правильно.

З іншого боку, деякі сайти рекомендують більше 100г білка, що більш ніж в два рази перевищує рекомендоване споживання білка з калькулятора!

Я важу близько 100 фунтів і коштують в 5'4. Я чоловік і маю відносно невеликий і тонкий корпус. Крім моєї недавньої підприємство в тренажерний зал на кілька днів, щоб провести час з вагами, мій рівень активності досить сидячий.

Я питаю, тому що я турбуюся, що мені можуть споживати занадто багато білка, який може перевантажувати печінку і нирки, або споживати дуже мало білка, який є найефективнішим для мого навчання в нарощуванні м'язової маси.

На даний момент, я беру дві ложки сироваткового протеїну в дні після підняття важких речей. В інші дні, що я не піднімати тяжкості, я приймати по одній мірній ложці протеїну Whey.

Так що, знову ж таки, що таке безпечний датчик кількості білка, так що моє тіло залишається здоровим і не треба працювати додатково, щоб вивести зайві білки?

+250
Gandy 12 трав. 2015 р., 16:33:57

Є програми, схожі на програму або для жінок? Або коли-небудь спеціально для жінок?

+228
Ganesh Beladkar 2 лист. 2010 р., 13:53:33

Багато разів це тому, що ти розбираєшся більше, ніж вага вашої нижньої пастки можуть впоратися (я припускаю, що ви робите це з вагою або групи) або тому що ви не навчилися займатися їх належним чином правильні репліки. Так що ваші верхні пастки вступають в гру, щоб допомогти компенсувати це. Спробуйте інші вправи, а також і відчути нижню вогневі пастки. Розвиваючи ці сигнали і буде легше (без ваг, якщо потрібно). Я особисто знайшов пастка середнього піднімає і часткового занурення знизує плечима на допомогу під'їжджають машини дійсно корисним у плануванні моєї нижньої пастки.

+218
antoine smith 20 лют. 2015 р., 23:27:35

Почасти причина сидячи навпочіпки глибоко, щоб уникнути м'язового дисбалансу, але це не моя головна причина. Присівши на паралельний або вище використовує колінного і тазостегнового суглоба за допомогою м'язів, ніж підлозі-присідання або інші часткові руху. Це добре для мобільності та міцності для різних завдань. Глибоке присідання також захищає колінного суглоба шляхом поступового зміцнення її тканин шляхом навчання.

Точки на корточках не ставити більше вага на штанзі, а щоб зробити своє тіло більш здатним складних завдань. Повний присед, або, принаймні, паралельно присідати, робити це краще, ніж часткове присідання.

+192
rakkyl 15 лют. 2017 р., 07:18:52

Якщо ви хочете стати краще в гімнастику ви, здається, на правильному шляху. Такі речі, як віджимання, підтягування і L-сидить дуже хороша база, щоб отримати силу, необхідну для більш просунутих ходів, ви дізнаєтеся пізніше вниз по дорозі.

Наступним кроком я б запропонував вам зосередитися на лапках і м'язи-ДБЖ. І ось чому: щоб зробити більш просунуту гімнастику рухається, як важіль передній, задній важіль, місце, в одну стійку важеля, вам знадобиться велике ядро і upperbody силу.

Прогресуючи від підтягувань для м'язів-ДБЖ вимагає від вас, щоб поліпшити вашу вибухову силу з високих підтягувань і вибухових підтягувань. Це дасть Вам велике иррегвойу влада, яка вам знадобиться пізніше для інших рухів.

Навчання стійка на руках вимагає багато сил на плечі і ядро. Більшу частину вашого балансу в стійку приходить від вашої основної, навчитися робити це допоможе вам пізніше, коли ви починаєте намагатися отримати статичні пози.

Обидва ці вправи також вимагають хорошої міцності зчеплення в руках, що теж важливо для більш просунутих рухів.

Якщо ви хочете знати, як навчитися робити, наприклад, стійку на руках, дайте мені знати, я можу поділитися деякими вправами, щоб почати.

+177
Juntae 8 трав. 2010 р., 18:35:09

Сила роботи, особливо станова тяга, дуже корисно для спринтерів і стаєрів. Це може допомогти також і для марафону роботи.

Піклуватися занадто багато розтягування роботі: мобільність/гнучкість деяких видів має зворотну кореляцію з деякими спортивних результатів. Наприклад, короткий, щільний ахіллового сухожилля робить для поліпшення економічності бігу.

+177
Elvio Aaron 30 лип. 2014 р., 14:32:07

Я переїхав в інше місто і записався в тренажерний зал вчора, Вчора моя тренування складалася з 15 хвилин бігу на біговій доріжці на 10 миль / год з 3% ухилом і 3 комплекти нога натискає, 35 повторень за комплект на 110 фунтів, де 1 комплект швидко виштовхнути і повільно (для енергії). Я забув додати, що час відпочинку між кожним набором становить 15 секунд, я хотіла, щоб Макс мій пульс, він працював, я міг почути це більше, ніж музика.

так от я на роботі і очі пониклі...у мене не було харчування після тренування, у мене було багато води. Але на сніданок у мене була вівсяна і це про нього.

це мої питання на даний момент, вибачте, якщо у мене є пучки занадто багато в один:

 1. Я повинен взяти речі, як кокосове тренування вода після поповнення електроліту?
 2. Я можу взяти ці добавки електроліту під час моєї тренування? тому що я дуже сильно потію і втратити багато під час моєї тренування.
 3. Я повинен врятувати, приймаючи речі, як білкових добавок на наступний ранок або взяти їх десь після моєї тренування?
 4. Що робити мені терміново потрібно поповнити після тренування, щоб знизити втому, вода є очевидним і мінерали і т. д.. Я знаю, що тіло діє як губка деякий час після тренування тому краще в цей час, щоб взяти речі, як білка, але мені б дуже хотілося, щоб зупинити/знизити втому.

Я сплю по 6 годин в день, як правило, не більше і не менше.

Я читала статті на ці питання, але тут я можу описати свої тренування і одержати більш підходящий відповідь, заздалегідь всім дякую за допомогу.

+174
Priscilla Yonemura 28 черв. 2014 р., 03:34:01

На жаль, якщо ви дійсно хочете, щоб упакувати на масу, ви будете мати, щоб упакувати на вагах. Схоже, у вашому випадку, ви побачите досить стрибати в маси перші кілька місяців, якщо ви робите базові військові будні або інший вага тіла тренування.

Кращий рада, щоб просто поїсти. Жерти, жерти, жерти жерти жерти. Багато білка, багато складних вуглеводів перед тренуванням, а потім простих вуглеводів відразу після тренування, щоб наповнити м'язи. Залишатися на низькому рівні шкідливих жирів і порожніх калорій зразок цукру, пива, біла мука випічка/десерти, і вам на горіхи, сирі овочі, яйця, м'ясо, курка, вівсянка, солодку картоплю (або картоплю в вашому випадку, оскільки ви хочете оптом)

Виконайте будь-яку з традиційною тренування з вагою власного тіла: віджимання, Віджимання на брусах, підтягування, присідання, ваги тіла присідання, віджимання, а потім через кілька тижнів, увімкніть його і зробити різні варіації з них. Робити австралійські підтягування, нахил віджимання, скручування, присідання, віджимання на брусах жим, і так далі. Якщо у вас є поруч парк, де ви живете, деякі з них мають паралельні бруси і підтяжка барів, які можна використовувати. Є люди, які отримали велику вагу тіла тренування, але так розумію, там буде точка спадної віддачі і вам необхідно укладати на додаткову вагу, щоб змусити ваше тіло в зростання.

Редагувати: я пропустив цю частину, тому що я припускаю, що це була даність, але Так, після тренування білок необхідний. Сироватковий протеїновий коктейль це ваш кращий ставку, але якщо у вас немає цього, ви збираєтеся хочете, щоб деякі розварений яловичини/стейк. Креатину, що входить до складу червоного м'яса допоможе цих м'язів, а також відновити шляхом отримання більшої кількості води в м'язах.

Один додатковий ключ, ви хочете, щоб ваше тіло, щоб бути анаболічні як можна довше, і що включає в себе під час сну, тому грецький сир або йогурт перед сном-це ключ, а також.

Як бачите, покласти на масу включає в себе набагато більше, ніж просто правильні тренування або тренажерний зал, але не сказати, що це не важливо. Все, що додатковий білок потрапляє у ваш організм не збирається робити вам ніякої користі, якщо ви не зриваючи м'язи, щоб відновити більше в наступний раз навколо.

+158
user30636 25 серп. 2013 р., 06:59:48

Там немає чіткої відповіді. Ви майже напевно зможете тримати нормальний бар більш легко (і, отже, більше повторень), ніж ви можете зчеплення 5-дюймовий гілки дерева. Ви, напевно, не може закінчити тягнути вгору, як на гілці дерева (завдяки своєї відносної товщини), а можна на барі. Що сказав, Я вітаю Ваш прагматизм і мотивація, щоб зробити це робити те, що доступно для вас.

+118
Temp 28 квіт. 2012 р., 15:07:02

Деякі люди, які займаються йогою каже, що ранкова скутість зменшуються після декількох років практики.

Також можливо, йога/розтяжка пізнього вечора.

(Вищесказане відноситься до загальної тенденції стає жорсткою протягом ночі).

+106
lazap lapza 9 бер. 2014 р., 06:03:03

Я помітив, що коли я біжу, я використовую правою ногою більше, ніж лівою ногою (я правша). Я впевнений, що це погано. Який найкращий спосіб перестати робити це?

+106
Manas Banerjee 12 лип. 2016 р., 14:57:10

Є верхні руху тіла, які задіяні біцепси, але ніхто не ізолювати їх конкретно, як можна з гантелями або машини. Приклади включають:

В основному все, що пов'язане витягати будуть задіяні біцепс, і тим більше, якщо ви робите це з suppinated зчеплення.

+101
Steven T 28 черв. 2012 р., 16:54:20

Так. Те, що він, здається, робить це поєднання Капалабхати дихання і в шлунку вакуум. Він в основному смокче в шлунку таким чином, що його плющить. Він також смокче в сторони живіт, натискаючи АБС, щоб вона виглядала, як він контролює свої косі і зубчастої.

+31
MaxWolter 3 квіт. 2017 р., 04:21:11

Я була в такому ж стані, як ви, хоча близько 9 років молодше, коли я почав, це те, що працює для мене.

 1. Завів собаку і почав брати його на прогулянки не менше 30 хвилин кожен день, більше по вихідних.
 2. Внесено зміни свій раціон на більш здоровий, вирізавши майже всі солодощі, торти, тістечка і т. д. і перейти на дієтичну газовану воду, збільшуючи фрукти, овочі я їм.
 3. Записалася в тренажерний зал і отримав пораду від одного зі своїх тренерів. Вони порадили мені спочатку є змішані тренування мінімум 3 рази в тиждень в складі не менше 30 хвилин Кардо і 30 ланцюга Ваг.

Цей вагу поступово, які мені сказали, що це краще, на сьогоднішній день близько 3 років я втратила близько 9 дюймів від моєї талії.

+14
shtuchka26 7 лист. 2019 р., 01:05:21

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil