Нижній частині спини стягнутості після бігу: зміцнення?

Після того, як я спринт (зазвичай 100м) близько години з перервами, я схильний відчувати сором у моїй середині або нижній частині спини навколо спинного мозку. Я цікаво, якщо це є ознакою слабкості (якщо так, то як я можу йти про самодіагностики?) і як можна зміцнити цю сферу зокрема біг?

Я в доброму здоров'ї, в іншому випадку, досить сильний і не надмірна вага.

+502
Robert C Edwards 14 груд. 2013 р., 22:05:40
32 відповідей

Я хотів би скористатися цією можливістю, щоб попередити свого товариша про те, що трапилося зі мною, коли я був у подібній ситуації.

Як ви сказали, У мене була велика перерва і коли я повернувся до роботи, я зробив величезну помилку. справа така: мої м'язи були все ще "міцний", здатний підняти велику вагу, але мої суглоби не здатні утримувати цих ваг.

Так що ж сталося? Після 30 хвилин вправ, коли я потрапив у біцепс, я починала з майже такої ж ваги я працював з до розриву. Мій біцепс був сильний, тому було досить легко, але після приблизно 8 повторень, моє зап'ястя "вибухнула болем" і я не зміг відпрацювати ще 2 місяці після цього. Боляче до сьогоднішнього дня і я думаю, що я ніколи не зможу повернути її у нормальний стан.

Сподіваюся, що це допомагає. Бережіть себе, вчіться на помилках інших!

+965
Rosslyn 03 февр. '09 в 4:24

Кабелі є еквівалентом вільних ваг в тому, що вони вимагають використання стабілізуючих м'язів. Сполук руху, такі як станова тяга та присідання мають ту перевагу, що вони тренуються багато м'язи одночасно, і вони використовують шаблон руху, який є частиною нашої еволюції. Навприсядки-то маленькі діти інстинктивно. Те ж саме йде для піднімання предметів із землі (станова тяга). Ці закономірності руху формуються під дією сили тяжіння.

+926
Pjetur 3 серп. 2014 р., 05:41:29
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Одне значуща відмінність між вправи в приміщенні і на відкритому повітрі вміст кисню в повітрі навколо вас. Вміст кисню має тенденцію бути нижче в закритому приміщенні, просто з-за накопичення CO2 і інших газів, які конкурують з киснем.

Наскільки сильна різниця у вмісті кисню дійсно залежить від системи вентиляції в приміщенні середовища. Якщо у вас є відмінна вентиляція, немає практично ніякої різниці між приміщенні і на відкритому повітрі, і фізичні вправи буде те ж саме для вашого тіла. Якщо погана вентиляція, здійснюючи усередині приміщення буде мати подібний ефект здійснення на більш високому рівні висоти, що дозволить знизити витривалість. Різниця кисню може привести до зниження продуктивності в якійсь мірі, але це не повинно мати негативні наслідки для бажаного ефекту тренувань, будь то кондиціонер або втрата жиру.

Звичайно, є й інші відмінності, коли ви порівнюєте конкретний тип вправ ви робите, наприклад, біг на біговій доріжці відрізняється від бігу в лісі. Працює в лісі, необхідно змінювати напрями, бігати по різних кутах, уникати перешкод, і т. д. в якому будуть брати участь різні групи м'язів, ніж на біговій доріжці. З іншого боку, біг на біговій доріжці може нести менший ризик отримання травми. Таким чином, на додаток до питання киснем, ви повинні розглянути вправи-специфічні відмінності.

+926
user3207158 28 вер. 2010 р., 02:27:35

Компанія AB Ріппер Х - 15-хвилинне тренування преса це частина P90X серії. Він складається з 11 рухів, 25 повторень кожен. Вам не потрібно ніякого обладнання для цього.

Джої Атлас ногу/стегно рутина займає близько години, але можна розбити на три частини по 20 хвилин кожна (постійної рутини і 2 поверх) процедур. Я думаю, що вона підходить для жінок, так що це не може бути точно, що ви шукаєте, але це досить складно і вам потрібна тільки сходи або стілець і рушник.

+827
Sarah E Mitchell 12 трав. 2011 р., 07:29:27

Якби я був тобою, я б зберегти журнал їжі. Це безкоштовно і ви можете записати кожен аспект вашого споживання поживних речовин, включаючи білки, вуглеводи, жири, калорії і т. д. Все що потрібно, це те, що Ви читаєте етикетки на продуктах та/або купити лічильник калорій. Знаючи, що ви в даний час споживають дозволить вам спланувати набагато краще, ніж гадати.

+821
lostlazy 20 квіт. 2011 р., 13:47:45

D-рибоза є 5-вуглецева ланцюг , яка була доведена, щоб забезпечити лікарську підтримку тих людей, які страждають від хронічної втоми, fybromyaglia і відсутність енергії.

5-10 грам 3 рази на тиждень видається найбільш широко прийнята доза для цього доповнення.

Їжа фактично не містить D-рибоза, тому я можу зрозуміти, що це буде доповнення до великої дієті.

Вважати, було б більш вигідно, щоб забезпечити організм з більш органічної/натуральній формі вуглеводів, таких як боби/кіноа/коричневий рис/бобові/картопля, або приймати речовини, такі як D-рибоза, щоб замінити відсутність вуглеводів , щоб тримати кетогенной стан організму.

+795
Oliver Bevan 2 жовт. 2019 р., 11:24:47

Випадкові тренування може або не може завдати шкоди вашому здоров'ю.. це залежить від комбінації. Якщо ви не робите вільною рукою вправи до і після важкої роботи, то ваші м'язи можуть отримати загартованої зводячи нанівець можливість подальшого зростання. Якщо вам розтягнути і після цього не роби пробіжки ви будете відчувати біль в м'язах ноги пізніше... всі правила, що стосуються цього є логіка. Ви також можете зробити свої власні комбінації, але ви повинні зрозуміти логіку

+782
Mary Jo Snow 25 жовт. 2013 р., 13:54:18

Ларс, а у мене протилежна проблема бачити тут, я думаю, ти можеш робити те, що я (спробуйте), щоб зробити під час подорожі. Спробуйте зупинитися в готелях, які можуть приготувати вечерю по вашій специфікації. На сніданок упакувати вашу їжу на обід. Ви також можете купити їжу в місцевих магазинах і готувати їжу. Я змушений робити це кожен раз, коли я подорожую, в іншому випадку я б отримав проблеми з моїм рівнем енергії.

+764
ChuckJHardy 6 лют. 2010 р., 04:34:42

Так як худі люди, як я, потрібні, щоб відслідковувати їх прогрес під час нарощування м'язової маси та перебування ногах; що я повинен бути дивлячись на?

Зараз я вимірюю м'язи, ваги і жиру, але жирових відкладень (у відсотках) насправді корисний інструмент для вимірювання м'язової маси худим людям?

+720
SashaRM 12 лист. 2013 р., 03:53:41

Я чоловік, 5'11, Вік 29. У 2008 році я пішов з 260lbs близько 160lbs з дуже мало рухаються, і у витали навколо, що вага з тих пір. Моя вага буде коливатися, з високою близько 175lbs. Коли я потрапив в номер мені незручно, я опускав її на дієти, майже виключно за рахунок виключення вуглеводів. Це надійне рішення, щоб схуднути, але у мене практично немає м'язової маси, який має сенс, так як я рідко працюю.

У мене теж є надлишки жиру або шкіри нутром області -- я не впевнений, що це (чи навіть, як сказати), але я готовий до наступного кроку в плані фізичної підготовки. Моя мета полягає в підтримці порядку 160-165фунта і "замінити" жир до м'язів. Я в курсі, що "замінити" - це неправильно, але я турбуюся в основному про поступаю неправильно і набирає вагу.

У мене є доступ в тренажерний зал без штанги, але багато кардіо і гантелями. У мене теж 15 паундів і 45lb гирі.

Я б з задоволенням пропозиції про те, як почати будувати м'язи через план тренувань і план харчування. (Я думаю, що 5х5 і стартову силу, як програми повинні бути виключені в силу відсутності штангою). Я зараз не Carb циклу і в 161lbs. Я відчуваю себе жахливо, коли я за 165 фунтів, так що я намагаюся зберегти мою самооцінку і залишитися під цим номером, а робити те, що мені потрібно зробити, щоб побудувати м'язи.

Будь-які думки будуть дуже вдячні.

+679
bringme2life 29 груд. 2010 р., 05:20:56

Якщо ви хочете крила (широта м'язів) найкращі вправи-це підтягування (підборіддя UPS). Ви можете включати рядки, але не довго, у далекому минулому рівень підтягнути. Ви можете використовувати той же підтягнути бар для нога підвертається, які будуть працювати на нижній прес.

pull ups

+644
Onj 4 вер. 2016 р., 20:03:43

Насолоджуйтеся час. Нехай ваше тіло відпочивати. Зробити кілька знімків, насолоджуватися областю. Ви повернетеся в режим після. Поки ви не їсте багато нездорової їжі, ви будете в порядку.

Якщо ви дійсно хочете, замість того, щоб працювати ваші м'язи: зробити деякі віджимання, присідання. Лазити по деревах, який дозволить вам працювати різні м'язи, які ви не знали.

+627
Erik Figueiredo 3 груд. 2019 р., 15:07:35

@маффін, відповіді Дена Ендрюс і backinshapebuddy є найбільш важливі речі для продовження.

З особистого досвіду, ознаки пошкодження нирок насправді, що тонкі, що ви будете думати, що ви здорові, поки ваші нирки, нарешті, було достатньо. Крім того, їжа, яку ви їсте, швидше за все, є більш ніж достатню кількість білка. Я був активний, їв досить добре, і був здоровий. Однак, відсутність контролю порцій і занадто багато халуп білка загралися мої нирки, причинившую шкоду, про яку ти говориш. Це було між середній школі і коледжі, так що це було дійсно несподівано.

Проблема, в основному, споживають занадто багато білка, який дуже легко зробити. Більшість продуктів, природно, містять більше білка, ніж ви очікуєте в кожній порції. Якщо ви живете в США або подібних країн, порції ви звикли до їжі може бути кілька порцій. Те ж саме стосується напоїв. Більшість порцію 8 унцій чашку, але більшість очок вмістити набагато більше 8 унцій. Таким чином, ви могли б отримувати більше білка, через коктейлі, молоко і т. д., Ніж ви думаєте.

Як правило, рекомендується, що культуристи отримують ~1 до 1,5 грамів білка на кілограм ваги тіла. Знову ж таки, це не фунт кілограм. Так, за 160 фунтів людина, що буде становити близько 73 до 109.5 грами. В залежності від рівня вашої активності, ви, ймовірно, тільки потрібно, що 73, яке дуже легко зробити.

Я б запропонував обмежити коктейлі в дні, коли ви насправді ліфт. І навіть тоді, коли вершини. І звичайно, звернутися до лікаря, якщо він справді турбується, що багато. Лікар загальної практики, ймовірно, може замовити вам аналіз крові і направить вас до нефролога, якщо є дійсно проблема.

*Редагувати: ви можете мати пошкодження нирок, навіть не отримувати камені в нирках!!! У мене ніколи не було каменів у нирках в моєму житті, але мої функції нирок вкрай ослабленим. Я не так погано, що я повинен бути на діалізі, але я повинен уважно стежити за моїм харчуванням, щоб запобігти його від погіршується. це не стає набагато краще, але якщо я можу контролювати свою дієту(що хреново) чи можу я уникнути діалізу та трансплантації нирки(що гірше)

Тл;ІН: це дуже легко для бодібілдерів вживати занадто багато білка. Багато стейки, курячі грудки, плюс білок може бути зайвим, якщо ви не будете контролювати свої порції. Звернутися до лікаря, якщо це дійсно турбує вас.

+610
Patmp3z 28 черв. 2014 р., 10:15:41

У мене є новини для вас: багатий Fronning, Ден Бейлі, і всі інші еліти чоловіків і жінок кроссфіт не отримував, де вони знаходяться в їх спортивної кар'єри, займаючись кроссфитом. Всі вони отримали сильне перше, роблю присідання, станова тяга і т. д. Вони не більше ваги, ніж вони можуть обробляти за один раз (принаймні, не в першу чергу) з херов форма поки що не їв. Слабо узагальнити аналогію з Ден Джон, міцність скла, яка тримає всі ваші спортивні здібності. Чим сильніше ви будете, тим більше скла, і тим більше потенціал у вас є. Чим сильніше ви стаєте, тим краще ви будете в кроссфіт і кроссфіт не отримаєте ви так сильні, як ви можете бути.

Інший відповідав на подібне запитання твій от і відповів йому добре.

Крім того, потрібно мати хорошу їжу. Куряча грудка-не жирна, і сповнений білка. Їсте, що якщо ви турбуєтеся про жиру в м'ясі. Це чудово доповнити будь амінокислоти і протеїнові коктейлі, але основний м'ясної їжі повинна виходити від, ну, м'яса. Ти не зможеш харчуватися вітаміни або добавки, це не здоровий і не допоможе вам досягти ваших цілей.

Журі все ще працює. Т-нації, хоча, звичайно, зміщений в сторону сили і натовпу безмозких, і кілька останніх статей про бігу та інших ЛСД (довго, повільно distanec) тренувань. Люди, які керують скажу Вам, працює відмінно.

Смерть стійкий стан серцево

Регулярні кардіо зробить вас жир

Не бери, що хто-небудь говорить з зерном солі. Спробувати деякі речі самостійно і дати їм час на роботу. Ясно кроссфіт не для вас. Відпроситися з CrossFit і зосередитися на сильних. Повернувся через кілька місяців, і я буду тримати парі, ви побачите, що ви краще за кроссфиту.

+584
faron 18 вер. 2014 р., 11:44:25

Я тільки почав грати в хокей, і це ввечері. Так це після роботи (близько 02:30 годин). Я зазвичай отримую судоми, коли роблю тренування, так:

 • Скільки часу до тренування потрібно їсти?
 • Що таке найкраща їжа, щоб їсти перед тренуванням?

Мій друг сказав, що я повинен мати простий приготовлену пасту, приблизно за годину перед тренуванням.

+520
Anna Heskell 18 лист. 2017 р., 14:00:23

Так, вам варто турбуватися. Я б пішла до лікаря, який може направити вас до фізіотерапевта - не впевнений, як це працює в Німеччині на жаль.

По суті, у зв'язку з ухилом в асфальт, ти поставив одне коліно (ногу) під більш ненормальним тиском, то інший. Обертаються у зворотний бік навколо кварталу, ймовірно, буде викликати такі ж болі в іншому коліні.

Серйозно, я б знайти плоскій поверхні, щоб працювати. Якщо знадобиться, використовувати бігову доріжку. Нудно, я знаю, але, принаймні, ви можете працювати, не турбуючись про заподіянні шкоди для ваших суглобів.

Ви будете в кінцевому підсумку робить деякі серйозні пошкодження вашого коліна(и), продовжуючи працювати на цій похилій землі.

Робимо розтяжку, як запропонував @DizzyDrakefL0w я не рекомендую. Ви не "розтягнути" біль у суглобах!

+451
Timish Boyko 14 черв. 2014 р., 22:20:03

Що швидкість роботи може зробити повільний кроків легше підтримувати на великій відстані. Так скажімо, ваш поточний темп ЛСД-12 хв/миля. В даний час ви можете пробігти напівмарафон в 11 хв/Мі. Якщо ви зробили швидкість роботи і отримав свій напівмарафон темпі до 10 хв/миля. На 12 хв/Мі темпами буде набагато комфортніше. Таким чином, ви могли б запустити 12 хв/Мі темпами більше, ніж ви могли раніше.

Для першого марафону, я б сказав, що потрібно зосередитися на прямо зараз цю відстань. Ви хочете, щоб переконатися, що ви можете зробити по-перше, ці цифри, перш ніж ви переконаєтеся, що ви можете зробити ці цифри швидко. Немає необхідності вносити зміни в програму, поки вона працює. Ви безумовно будете хотіти, щоб включити швидкість навчання, в кінці кінців, але не починайте поки.

+421
Kyluke McDougall 6 серп. 2011 р., 17:16:53

По-перше: креатин та інші добавки треба тільки після того, як ви основи програми підйому і дієта випростався. Не турбуйтеся про них зараз.

По-друге, найефективніший спосіб отримати більше щоб А) сказати ваше тіло, щоб зробити більше підйом штанги і Б) годувати свій організм багато їжі, тому вона має матеріал, щоб отримати більше.

 • Присідання і тяги, є основою будь-якої програми піднімаючись. Жим лежачи, накладні прес або віджимань/підтягувань повинні бути включені також.
 • Базовий план тренування, щоб підняти три рази в тиждень, роблю 3 важких сетів з 5 повторень після прогріву і роботи на вагу. (Підтягувань і віджимань повинно бути зроблено 3 комплекти, як багато, як ви можете зробити.) Кожен раз, коли ви тренуєтеся, додати невелику кількість ваги в бар. Для подальших подробиць рекомендую книгу Марк Rippetoe, починаючи силі. Це пояснює вправ і планування тренувань в таку деталь, що може знадобитися.

На продовольчому фронті, ви хочете, щоб з'їсти багато овочів, багато м'яса, молока, яєць, і не занадто багато цукру чи вуглеводів. Як тільки ви починаєте піднімати важкі потрібно з'їсти величезну кількість їжі (особливо білка, особливо тваринного білка). Для подальших подробиць рекомендую Роб Вовк і шаблон Палео.

+420
Wkibbler 20 бер. 2019 р., 05:25:03

Я працюю, але не регулярно, за останні 5 - 6 років. Я просто відновив свої тренування з певною регулярністю (10 - 12 днів в місяць або близько того) пару місяців тому.

Після моєї тренування, я відчуваю себе дуже втомленим і загальне нездужання, дискомфорт протягом усього дня, а іноді навіть на наступний день. Вона займає близько 2 - 3 днів для мене, щоб відчувати себе повністю відпочив і знову омолоджується.

Це те, що мені доведеться звикати чи є щось, що я можу зробити, щоб поліпшити спосіб, яким я відчуваю себе після тренування?

+415
Jeff D Peters 9 квіт. 2012 р., 01:45:16

Це був рік тепер, що я роблю правильні тренування 6 днів на тиждень без перерви.

Я почав як новачок з невеликим пара гантелей. Я не зміг зробити віджимання або підтягування (підборіддя UPS). Через 6 місяців я зміг підняти важкі гантелі, а також зможете робити віджимання, а не підтягування. Я подумав, що мої руки ще не настільки сильний, щоб підняти мене. Але зараз він знаходиться приблизно в рік. Я дуже добре перетворив себе в хорошій формі, і все виглядає добре. Я роблю важкі вправи вага кожної м'язи мого тіла. Я можу перерахувати важкій вазі, поки я працюю на груди, плечі, крила, руки (біцепс-трицепс), стегна...

Але я до сих пір не в змозі зробити тягнути ДБЖ(потягування) ефективно/правильно.

Не могли б ви будь ласка, дайте мені знати, де я помиляюся чи що я роблю неправильно в моїй тренування?


Редагувати:

Мій план тренування, який я в даний час наступні.(З понеділка по п'ятницю). В суботу я зазвичай запустити і зробити кілька кардіо вправи для преса.

День 1: Груди

 • Штанга жим лежачи - 3 підходи по 12-15 повторень з 15 до 25 кг(на кожен сторона) поступово.
 • Нахил гантелей прес - 3 підходи по 10-12 повторень з 12кг до 20кг поступово гантелями.
 • Гантелі flyes лавці прес - 3 підходи по 10-12 повторень з 12кг до 20кг гантелі поступово.
 • Батерфляй жим від грудей - 3 підходи по 12-15 повторень з 40кг до 60кг поступово.
 • Вертикальний жим машина - 3 комплекти з 12-15 повторень з 50 кг до 70кг поступово.
 • Кабель Кросовер - 3 сети з 8-12 повторень з 16 кг до 24 кг(на кожній стороні) поступово.
 • Зупинись - 3 підходи по 12-15 повторень з 16кг до 24кг поступово.

День 2: Спина/Крила

 • Підтягування - не в змозі зробити це правильно Ще один
 • За шиєю LAT витягає вниз - 3 сети по 10-12 повторень з 34 до 44 кг кг
 • Зворотним хватом спереду LAT витягає вниз - 3 сети по 10-12 повторень з 39 кг до 49кг
 • Схилився над штангою рядків - 3 підходи по 10-12 повторень з 20кг до 30кг.
 • Прямий рукою стоячи лат пулдаун - 3 підходи по 10-12 повторень з 29 кг, до 34 кг
 • Усаджений рядок кабелю - 3 підходи по 10-12 повторень з 39кг до 49кг
 • Т-бар ряд - 3 підходи по 10-12 повторень з 20кг до 30кг
 • Штангу плечима - 3 підходи по 12-15 повторень з важкими гантелями

День 3: Плечі

 • Передня панель підніміть - 3 підходи по 12-15 повторень з 15кг до 20кг
 • Жим від плечей гантелей - 3 підходи по 8-10 повторень з 16кг до 24кг гантелі
 • Вертикальний штанги поспіль - 3 підходи по 8-10 повторень з 20кг до 30кг
 • Штангою для жиму від плечей - 3 підходи по 10-12 повторень з 20кг до 30кг
 • Бічних піднімає - 3 підходи по 10-12 повторень з 10 кг до 12 кг гантелі
 • Машина для жиму від плечей - 3 підходи по 10-12 повторень з 34 до 44 кг кг

День 4: Руки

 • Вузьким хватом штангою, жим лежачи - 3 сети з 6-8 повторень з 20кг до 30кг
 • Передача трицепс - 3 підходи по 12-15 повторень з 34 до 44 кг кг
 • Кабель кучері молоток з мотузкою - 3 підходи по 10-12 повторень з 34 до 44 кг кг
 • Лежачи трицепс, прес - 3 підходи по 10-12 повторень з 10 кг до 15 кг
 • Ез-бар curl - 3 підходи по 8-12 повторень з 15кг до 20кг
 • Гантелі біцепс завиток - 3 підходи по 8-12 повторень з 12кг до 16кг гантелі
 • Біцепс стоячи скручування кабелю - 3 підходи по 12-15 повторень з 34 до 44 кг кг
 • Біцепс машина завитки - 3 підходи по 12-15 повторень з 20кг до 30кг

День 5: Ноги

 • Прості присідання - 3 підходи по 20-30 повторень
 • Штангою Присідання - 4 сети по 4-6 повторень з 40 кг до 50кг
 • Жим ногами - 4 підходи по 8-10 повторень з 40кг до 80кг
 • Лежачи завитками ніг - 3 підходи по 8-12 повторень з 39 кг до 49кг
 • Розгинання ніг - 3 підходи по 8-12 повторень з 39кг до 49кг

+406
Ayman Santir 19 трав. 2012 р., 06:14:12

Ні, це не шкідливо. Ви можете тренуватися 7 днів на тиждень, два рази в день, якщо ви дійсно відчуваєте, як він. Просто переконайтеся, що ви використовуєте хорошу форму і якщо ти відчуваєш, що ти втомився/дуже швидко втомлюються і бореться з тренування, зайняти день чи два для відновлення/відпочинку. Прислухайтеся до свого тіла. Переконайтеся, що ви споживаєте досить їжі і води. Високої інтенсивності, регулярні фізичні вправи можуть чинити негативний вплив на деяких людей - деякі швидше, ніж інші. Всі люди різні.

+384
sharis marie cope 14 лист. 2016 р., 04:27:24

Я не спортсмен – я просто хочу бути здоровим і підтягнутим з пристойною м'язової сили.

Який мінімальний обсяг силового тренування, що дасть відчутну перевагу?

Наприклад, сідаючи раз в місяць на один тренажер за 5 хвилин навряд чи принесе користь ... я припускаю! З іншого боку, тренування пару годин кожен день з декількох наборів, повторень і т. д. на самих різних автоматах, ймовірно, принесе користь.

Для оптимізації часу, що б бути розумний мінімум з точки зору кількості разів на тиждень, # набори і Репс, різні машини і т. д. де силового тренування все одно будуть давати позитивний ефект, з точки зору побудови збалансованої м'язи тіла, а не тільки зберігаючи те, що (мало) м'язи у мене?

Що дані підтримують конструкцію силових тренувань графік і частота?

+340
pcworkman000999000 10 бер. 2014 р., 11:25:33

За словами Д. М. Нік Еванс, щоб схуднути потрібна дієта з 50% білка, 40% вуглеводів, 10% жиру і негативний калорійний баланс.

Враховуючи, що 1 гр. білки 4 ккал, то можна порахувати, скільки білка вам необхідно, щоб схуднути без втрати м'язової маси.

Наприклад: на дієті 2200 ккал потрібно з'їдати 275gr білка. (2200x0.5) / 4 = 275gr

Вам всього лише потрібно знати, скільки калорій вам потрібно з'їсти, щоб бути в негативному балансі. :-)

+321
Academia Wizard 5 черв. 2015 р., 22:00:55

Чи повинен мій нездоровий день їжі на день, я ліфт чи ні?

Як я вже раніше відповів, їжу, час не важливо, як правило, ви повинні дивитися ви прийом їжі в тиждень (в цілому) річ, і не намагайтеся контролювати його щоденній/погодинній основі.

З точки зору практичності ви повинні подивитися, яке вплив харчування надає на ваші тренування. Я особисто вважаю, що якщо я їм рибу і овочі перед тренуванням вечеря тоді я трохи мало енергії і потрібно компенсувати за рахунок кофеїну, щоб дати мені більше енергії. Якщо у мене є яловичина стир-фрай (вище карбюратора), то я цю енергію і не потрібен кофеїн, щоб добре виступити.

Але, це змінюється з тижня в тиждень! Істинний відповідь на це питання полягає в тому, що потрібно прислухатися до свого організму і зрозуміти, яке це. Якщо ваш обман харчування зробить вас млявим потім використовувати його як дня відпочинку, якщо потім не використовувати його в якості важкого дня підніматися.

Прислухайтеся до свого організму і відповідно адаптувати свій план.

+264
dloewen 14 січ. 2020 р., 08:10:36

Я роблю інтервальні тренування на біговій доріжці і я зрозумів, що коли я на піку, я можу або піднімати мої стегна, щоб їхати швидше, або спробувати зберегти низьку мої стегна і хитання ноги вперед більш швидкими темпами.

Що я повинен зосередитися на, щоб переконатися, я можу працювати протягом тривалого часу?

+252
sev3ryn 25 лип. 2014 р., 09:00:29

Наскільки я читав про цю тему, ваш метод (так званий трикутник) є корисною для гіпертрофії, але ваш низхідній піраміди (друга частина) повинні бути прийняті до м'язового відмови на кожному комплекті. Таким чином, нова піраміда є розминка, і тоді ви отримаєте декілька комплектів, які вам виклик, дозволяючи вам виконати пристойну кількість повторень, на відміну від фіксованого ваги до відмови набори де ви зможете знайти собі досягнення провал рано в наборі в набір або два.

Як я вже говорив, це добре для побудови м'язів, але я не думаю, що цей метод впливає на втрату жиру в якийсь конкретний спосіб. Очевидно, що ви можете додати його в суперсет або triset і тоді все по-іншому.

+223
Prasad Shiva 26 груд. 2015 р., 18:44:05

enter image description here

Якщо ця позиція неправильна? і коли в результаті чого вагу вниз, мені потрібно відпочити бар трохи на моїх грудях?

+174
Lossarin 19 квіт. 2016 р., 15:33:48

Всі вправи спрямовані на спині в якості основної м'язи, а також працюють біцепси як вторинної м'язи і міцність зчеплення. З досвіду я б зробив звичайні підтягування і регулярне потягування такі ручки ви сказали зробити таку ж роботу як звичайний зчеплення, так що тримаєте його простим.

+171
BranMuffin 3 лют. 2010 р., 06:19:53

Десять фунтів гантелі близько до марного для нарощування м'язової маси. Ви молода людина, що в розквіті років для підйому і росте. Знайти шлях до придбання ваги. Ваги, що використовуються на Craigslist б бути краще, після підйому тягарів-це найкращий і найшвидший спосіб отримати м'язи і сила. Шукати штангою і стійки для присідань, а якщо ні, то по 25 і 50 кілограмові гантелі.

Цілком можливо, щоб стати сильніше без важких ваг, але це складніше і набагато повільніше і часто не в результаті стає все більше. Я настійно рекомендую штангою або гантелями. Якщо ви зовсім не можете або не знаходите обладнання, тоді подивіться на вагу підготовки.

+102
user6757 26 черв. 2016 р., 20:33:58

Та, або, чи стартову силу дуже хороші програми. Ви можете залишитися з будь-якої з цих програм на пару років чи більше.

Зробити ваш пісний маси тіла, де ви хочете його, ліпити з допомогою деяких вправ ізоляції, а потім вирізати, щоб одна цифра жиру в організмі.

Звичайно, є деякі дрібниці в перервах між усім цим, але це не важливо, поки у вас є тверда основа м'язової маси.

+47
Jaffer Wilson 22 бер. 2018 р., 14:35:17

Як можуть кілька сотень фунтів тиску на трапецієподібну бути безпечним і комфортним? Мені завжди трохи неприємно штанги на трапецієподібних.

Єдиною метою майданчики є адреса, що точне запитання.

Я не думаю, що це небезпечно , тобто для запобігання травм пастки. Якщо за допомогою клавіатури можна виконувати цю вправу, а потім використовувати його. В ідеалі так, ви хочете дістатися до точки, де ви не маєте потребу в цьому.

Однак ця стаття В яких означає, що його використання не є оптимальним.

Адже присівши з майданчика-бар-це помилка по 3 причин:

 1. Ви не можете правильно розташувати бар. Це ще більш вірно, якщо ви оберніть рушник навколо бар: барі будуть в кінцевому підсумку вище на спину, і чим вище бар тим гірше твоє плече. Згоден, не таке вже і велике діло з легкими вагами, але це буде після присідання важкої ваги.

 2. Ви не можете "відчувати" бар - це сидіти на корточках в кросівках: ви повинні присідати босоніж/с Чака, щоб відчути різницю. Тільки так ви будете відчувати себе в барі, використовуючи планшет, якщо вага досить важкий, але потім...

 3. ... килимок бар будуть марні, коли ви стаєте сильнішими (що ви з або 5х5). Ось чому: вага буде стискати колодки і тоді ви втратите подушка здібності. Тому будь-які короткострокові вигоди, ви втратите.

+25
Ogundele Loveth Ifeoluwa 13 лист. 2019 р., 17:45:38

Є кілька причин, чому це відбувається, але деякі швидкі з них:

 • Адреналін
 • Неврологічний набір
 • Ми ніколи не вимагали більше, ніж 20-30% від наших м'язів

Адреналін допоможе нам тимчасово збільшити кількість сил, які ми використовуємо в будь-який момент часу. Відповідь адреналін займається кожен раз, коли ми піднімаємо тяжкості, але і до боротьби або втечі ситуації. Це дає нам перевагу, яке ми повинні йти вище нашої нинішньої здібності. Без відповіді на адреналін наш набір м'язової маси дуже обмежена.

Один аспект, що сила орієнтована ключ штангісти в неврологічні підбір. Як ви тримаєте збільшення ваги, коли ви тренуєтеся, то ваше тіло набирати більше м'язів ліфт, як це можливо. Продовжуючи штовхати конверт, тренер сила буде перевищувати 20-30% ліміту.

Нарешті, тому що ви ніколи не вимагав більше, ніж 20-30% від сили м'язів, ваше тіло вже адаптувалося на нижній рівень набору м'язової маси. Ви повинні зробити роботу, яка вимагає більше від ваших м'язів, щоб набрати більше їх за один раз. Хтось може присідати 1000 фунтів використовує майже 100% своїх сил, навіть коли вони піднімають редукторний (при присіданні костюми).

+20
orizon 11 серп. 2017 р., 03:10:43

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil