Вправи для випираючий живіт

Я відновив силові тренування після декількох років просто робити кардіо, і працюю близько 2 років. Я роблю, вільними вагами і вага тіла вправи. Я в даний час 1,83 м (6 футів) і 92 кг (203 кг)

У мене гарна статура, але незважаючи на мої зусилля, у мене завжди є випираючий живіт.

У мене є тонкий шар жиру на животі, приблизно на дюйм. і це точно не причина. Здається, ніби там багато, в животі, і він просто стирчить.

У мене теж є дуже сильне ядро, код зробити: 1. Dragonflags - АБС 2. Зважений назад hyperextensions - назад 3. Людини прапор на лавці (не можу робити із-за травми плеча) - косі 4. Маятник - Косі

До моєї травми плеча я також зробив передні і задній важіль протягом більш ніж року, тому я вважаю, що моє серце добре збудований.

Я чув, що ви повинні зміцнити м'язи називається поперечна м'яз живота, а єдина вправа, яку я знайшла для неї був вакуум в шлунку.

Що може бути причиною цього? Я міг би зайвий жир і м'язи? Здається, дуже малоймовірно, що при такій відносно низький відсоток жиру в організмі.

А не могли б ви порадити ефективні вправи для згаданих поперечна м'яз живота (крім вакууму)?

+871
Jim McFarland 17 лют. 2011 р., 08:10:20
25 відповідей

В цілому, професійна підготовка приймає різні форми, часто розглядається як сила і витривалість.

Сила

Це може бути досягнуто з створенням окремих м'язів, як правило, важко працює.

Навчання Хілл

Ви біжите в гору, сильно натискаючи, щоб побудувати м'язи ви використовуєте при бігу в гору.

Швидкість Роботи

Це часто робиться на доріжку, що йде повторює певну відстань. 100, 200, 400, 800 метрів повторюється. (Відкритий треки дуже часто 400 м і 440 ярдів в довжину. Так що 200м-це півкола, 800м-це два кола).

Проблема для вас полягає в тому, що 2 км за раз не вистачає бази, щоб дійсно почати на цих методах навчання, оскільки ви майже напевно отримаєте травму через відсутність фізичної підготовки.

Витривалість

Це можна розглядати як навчання людей на більшій відстані працює, як напівмарафон (13,1 м/21.1 л), марафон (26.2 м/42.2 K) або навіть більше.

Я підозрюю, що, якщо ваша база знаходиться в 2 км, в той час, ви повинні зосередитися на витривалість в першу чергу.

На жаль, основним способом зробити це, є простим і майже тавтологічно. Працювати, працювати довше.

Тобто, якщо ви можете зробити 2 миль в день, то спробуйте в один день пробігти 2,5 км, а інші дні по 2 милі. Потім продовжуйте збільшувати один або два дні на тиждень. (Простір більше днів з тих пір, як ви можете вирішити для відновлення, так як чим важче тренування руйнує м'язи, і він зростає сильніше, як ви стаєте сильнішими, але все це займає час, щоб відбутися. Тому відновлення ключа).

+992
Linux4me 03 февр. '09 в 4:24

Черевного преса насправді для нашого здоров'я хребта. Ми повинні використовувати нашу АБС і глют м'язи, щоб тримати наш хребет під контролем. Однак, загальнозміцнюючий АБС означає договірні них изометрически, то це не значить, затримавши дихання.

Якщо ви боїтеся, ви не повинні йти важкі, як 1 ПМ. Однак, навіть якщо ви піднімаєте 2 кіло від землі, ви повинні ставитися до нього, як він дуже важкий. Тому намагайтеся контролювати м'язи живота без "холдинг" дихання. Затримувати дихання не хороше.

Доповнення; Ні, це не підвищує ризик грижі. Замість цього він зменшує його. Це дуже можливо, щоб отримати в нижній частині спини, проблеми якщо ви не вмієте поводитися з АБС (а також гарна форма).

+966
Derivates 1 лют. 2014 р., 12:24:08
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я думаю, це також залежить від вашого віку. Але покласти, що в бік ви повинні ставитися до себе, що ви можете отримати ваші руки на і з'їсти motherload з нього. Потім зробити себе в кімнаті ваги, зниження кардіо до мінімуму, і натисніть одні суцільні Ваг. Не турбуйтеся про яких-небудь строгих програмування на тренуваннях, просто зосередитися на тому, що. Після того, як тіло проходить через процес адаптації, можна зазирнути у визначених тренувань, розміщеної у Т-нація або навіть bodybuilding.com. Будь-який з цих буде працювати.

Що стосується дієти, додати оливкову олію, щоб всі, у протеїнові коктейлі люблю, завтра немає, спробуйте випити половину галон молока в день, їсть яйця, як їх подружка. Після того як ви отримаєте хорошу прибавку якості білка їжі у вашій системі, є попадання в тренажерному залі 3-4 рази в тиждень, зниження кардіо потім подивися в уточненні структури. Це природно, оскільки ви дізнаєтеся, як ваше тіло реагує на певні рухи, харчування і т. д. Ви побудуєте відмінний ритм через кілька тижнів і місяців і закохатися в навчання. Ось трюк: спробуйте зосередитися на важкої білкової дієти і тренувань за 14 днів. Ви зможете почати ритуал, звичка у вашій системі і все інше буде здаватися легко.

Після навчання протягом 3-4 років на дуже послідовній основі дійсно можна деталізувати подробиці, які допоможуть вам зробити ваші присідання за 600pds та отримайте ваш жир % нижче 9%. Тоді ти на вогонь і будемо озиратися на свій пост і сміятися над твоїми 3 Віджимання. До тих пір це супер послідовні, є охрененно великий сніданок для якості енергії протягом дня і вдарити його жорсткий, як Чуї зробив.

+881
Colvillea 9 серп. 2018 р., 09:51:29

Я почав послідовно працювати вдома вперше. Мої тренування включають в себе кілька щоденних вправ для поліпшення постави (у мене округлі плечі і переднього нахилу тазу), а також деякі м'язи вправи.

В даний час я роблю віджимання в один день, а потім тягнути ДБЖ на наступний день, завжди поперемінно. Не працює по вихідних взагалі.

Я знаю, що це неймовірно важливо давати м'язам достатньо часу для відновлення. Ось чому я турбуюся про перетренованості. Звичайно, деякі м'язи задіяні як віджимання і підтягування, і я не хочу позбавляти їх часу відновлення.

Я повинен об'єднати свої вправи в один день тренування і дати їм повний день відновлення або я в безпеці?

Перевага поділу тренувань є те, що я можу покласти більше енергії вправи.

+861
dashiky123 20 лист. 2018 р., 16:52:28

По-перше, немає єдиної моделі для дам.

Основні hypotesis і моделей п'ять, але всі вони не зуміють уніфікувати виникнення болю в залежності від часу з справжнього винуватця ( з точки зору біології, молекули або механізм, який повинен привести їх ).

Немає. Домс не мають нічого спільного з тими, терпимості до болю. Кількість біль ви відчуваєте від Домс є суб'єктивним.

+830
Hassaan Ali Ahmed 9 квіт. 2019 р., 19:56:11

Для маленької довідки: Ден Джон має програм/блог речі названі 10000 гирьового гойдалки. У цьому вам проаналізувати 500 хитань в день 4 рази в тиждень (основних і тільки тренування) і містить 50 гойдалками. Я спробував це з гирею 24кг і можу чесно сказати, що це щось особливе. Для мене особисто це наводить perspectif; я не думаю, що 30 махов гирі багато.

Що сказав, Все залежить від ваших цілей, Ваалвейк може бути те, що ви можете подивитися в

+824
AElmecker 20 січ. 2016 р., 05:19:22

Залежить від вашої мети. Я б взагалі сказав, що ГТГ (змастити ПАЗ) має практичне застосування тільки при тих зважені підтягування є досить низькими ЗІЗОД (швидкість сприйняття навантаження) або у вас багато повторень в резерві (Рір) і ви тільки використовувати техніку за порівняно короткі проміжки часу (<2 місяців) для будь-якого даного підйому.

Як темно-Бегемот вказав, звичайно слід приймати близько половини кількості повторень ви могли б зробити і зосередитися на їх виконання з відмінною технікою. Повторень повинно бути дуже акуратним без шліфування. Шліфувальні повторень буде боляче ваш прогрес з ГТГ. Збираюся невдачі не працювати з технікою, ви будете спалювати досить швидко.

Наприклад: якщо ви можете зробити 6 зважені підтягування з 25 кг, ви могли б зробити набори 3 з такою вагою (3-4 Рір). Або менше, якщо ви почнете втомлюються після декількох наборів. Ви дійсно повинні звернути увагу на те, як чисто повторень виконуються, і переконайтеся, що ви не шліфувати. Довгі інтервали відпочинку доцільно тут. Часто трапляється, якщо ви розповсюджуєте викладені в протягом дня.

Це більш часто використовується в художній гімнастиці, коли розтягнути на весь день (тобто 20 повторень віджимань кілька разів в день, коли ваш максимум-це 40), але це тільки тому, що працюють до важких навантажень на скажімо присед/станова тяга без прогріву поставляється з ризиками. Це також більш зазвичай виконується на більш високій частоті, але меншого обсягу (тобто 2 комплекти 3 або 2 набору 5) Коли ви використовуєте важкі ваги. Програма Для прикладу Павла 2х5.

Колишній-це відмінний спосіб поліпшити техніку в художній гімнастиці і останній швидко поліпшити міцність. Взагалі вважається, посібники прив'язані до удосконалену техніку. Тим не менш, низький обсяг ~4 навчальних Рір дозволить зменшити втому, поліпшити відновлення і дозволяють частіше тренуватися теж результат.

Це взагалі не найкращий спосіб наростити м'язову масу зауваж, адже ви хочете отримати більше механічних напруг і ГТГ-це спосіб уникнути занадто сильного механічного напруги/втоми.

При використанні більш високих повторень, це можуть бути ефективними для спалювання жиру, так довго, як енергетичний дефіцит присутній, але я б не сказала, що ідеально. Важкий вага підготовки буде сприяти збереженню м'язової маси краще, але при використанні техніки з більш механічне напруження і втому щодня або 2 рази в тиждень, ймовірно, буде більш ефективним в цілому для цієї мети теж.

+704
Derrick Kong 24 бер. 2017 р., 10:32:50

У мене є 6 місяців, щоб тренуватися в плаванні (200 м вільним стилем у 50-метровий відкритий басейн). Мій рівень на даний момент-початківець/середній, з досить хорошою технікою. Я повинен зосередитися на тренуваннях на довгих дистанціях, або набори короткі відстані, або поєднання цих двох? Або, може, навіть плавати просто набори 200м на повній швидкості? Якою б гарною тренування для моєї мети? Мій поточний час складає близько 3:30 і мені потрібно опустити її приблизно на хвилину.

+691
Aurel Enache 12 вер. 2015 р., 22:52:51

Зазвичай ви набираєте вагу, якщо споживаємо більше калорій, ніж ви спалюєте.

Так що, якщо я візьму колу нуль, з 1 ккал може, це робить мене товстим або набрати вагу?

Які недоліки?

+669
JBeigh 3 трав. 2015 р., 07:21:23

Я навчився жонглювати 3 м'ячами як дитина в Сан-Дієго. Я переїхав в Нью-Йорк і там була група людей, жонглювання на галявині біля мого офісу в Брайант-парку, так що я зустрітися з ними і пересмикувати від 12-1 перерву на обід. Я отримав важкі кулі, просто щоб спробувати їх, і закохався в них. Я ніколи не був один, щоб працювати на всіх. Це був цікавий спосіб, щоб отримати деякі вправи. Я роблю це на дивані кожен вечір не менше двох років. Це не викликало в мене жодних травм чи дискомфорту. Я люблю його і люблю результати.

+660
Dave Wolaver 1 жовт. 2012 р., 22:11:26

Цей 2010 дослідження може пролити трохи світла на ваше питання. Він дивиться на пошкодження (і потім повторне посилення) сухожиль.

Мікротравми можуть виникати, коли зв'язки надколінка піддається екстремальним сили, такі як швидкий розгін-гальмування, стрибки і приземлення. Заднього проксимального відділу сухожилля надколінка піддають велике широке сухожильна сил порівняно з передньої області, особливо з стрибки діяльність і глибокі присідання вправ, з силами до 17 раз вага тіла приділяється надколінка Олімпійському штангісти.

Підвів до мене цієї держави (просто) адаптації на рівні вправи виробляють мікро-травми сполучної тканини (сухожилля, в даному випадку). Продовжуємо далі:

Навантаження сухожилля в контрольованій атмосфері, вільної від надмірного використання з прогресивні стрес покращує функцію сухожилля.

Тому дослідження говорить, що прогресивної тренування вага допомагає вашому сполучної тканини, яка є свого роду очевидна, так як сполучна тканина, що дозволяє м'язової сили насправді діють на що-небудь (кістки).

Зокрема, відповідаючи на ваші питання:

Чи можна дати кількісну оцінку моєї спільної сила прогресу?

Я не знаю, яким саме чином сказати, що сухожилля X сильніше, ніж це було вчора. Також "суглоби" складаються з багато тканини. Сухожилля, зв'язки, Бурси мішки, хрящів, міні-м'язів і т. д. Єдиний спосіб я знаю, щоб сказати моє плече "стик" міцніше буде робити верхній прес важче, ніж я міг раніше, або стійку на руках віджимання, або щось в цьому роді.

Який тип навчання сприяє сильніше + здорові суглоби? Можете обидва бути досягнуто з однаковим стилем навчання?

На основі вивчення посилання і все анекдотично і експериментальних я знаю, це про прогресивного програмування. Вам необхідно збільшити навантаження на суглоби так само, як і м'язи, в цілях адаптації до статися.

Що стосується аспекту безпеки, більшість з них зводиться до вибору правильних вправ і виконувати їх правильно: присед, станову тягу, рядка (або чисті), і верхній прес. Кинути в підтягування, віджимання на брусах, і жим натиснувши на досить повну систему. Ви не могли нічого зробити, але ті й досягти феноменальних результатів.

Це загальна відповідь на багато запитань тут, але я хотів вказати вам в напрямку прогресивного програма силових тренувань , яка має продуману збільшується в обсязі і вазі.

Одна річ, я б дуже уникнути вправи ізоляції. Біцепса кучері, трицепсів відкати, зап'ястя кучері і т. д. Якщо у вас є дуже вагомі підстави (підкріплені розумний погляд) дотримуватися складових ліфтів. Ізоляція вправи-чудовий спосіб зруйнувати суглоби в короткостроковій і довгостроковій перспективі.

+630
ABBAS KHAN 1 лют. 2015 р., 04:53:11

Всі статті доступні в Інтернеті не про конкретних продуктах, які можна з'їсти прямо перед сходженням; проте, вони всі ратують суміш білка і вуглеводів і залишитися в гідратованих звичайно.

Крім того, в цій статті згадує, п'є каву (або кофеїну-напій на основі) і ciwujia (китайська трава) , перш ніж лізти.

Цей письменник просто вказує на його звичайний план харчування, так що, це не конкретно до сходження поодинці.

Енергетичні батончики, батончики і банани також є частиною рекомендації.

Споживати якомога швидше білкових добавок. Більшість добавок виступають їх споживання приблизно через годину чи дві після тренування м'язи так що вони можуть мати швидке вплив на м'язи регенерації клітин.

Відповідь буде оновлюватися з додатковою інформацією, як більш знайшла.

+618
Kristian Kostadinov 28 квіт. 2010 р., 08:28:04

використовуйте Марк Лорен (спеціальний ОПВ тренер) пістолет приземкуваті, перевірте цю посилання

Більшість тренінгів Марка Lauren "короткі" по часу (максимум 7 хвилин) і високоефективний. І з особистого досвіду ( я тренувався безперервно протягом 2 років), я ніколи не відчуваю, що моє тіло є "використав" у цій вправі, тобто кожен раз, коли я роблю присідання пістолетом, я відчуваю, море енергії, адреналіну вище, мої м'язи ніг росли і росли, і я насправді відчуваю біль, неважливо, скільки разів ти робив це раніше і скільки років у вас навчання.

Його кращі короткострокові/високоефективної роботи ногу.

+614
shaik silar 12 лип. 2016 р., 18:14:59

Якщо ви зацікавлені в міцності будівлі, я думаю, стартову силу і сильний ліфти 5х5 як відмінна відправна точка. Ліфти вони припускають досить технічна, час, проведений з тренером або YouTube буде важливо, щоб переконатися, що ви отримуєте техніку відразу.

Кілька хороших відео: присідання станова тяга

Загалом, дивіться Марк Rippetoe. У нього багато відмінних, ніякі поради маячня.

+592
Kjen 10 лют. 2019 р., 13:54:38

Я вже бігли досить довго, і завершиться 20 марафонів і ультрас без травм.

Але я б сказав, що біг по глибокому снігу не зовсім просто на моїх щиколотках. Я роблю це, але повільно і обережно, і в цілях зміцнення ніг.

Це може допомогти вам, якщо ви працюєте в основному на жорсткіше поверхні на деякий час. Також ви біжите на плоских поверхнях або пагорби? Якщо ви можете урізноманітнити свій біг, в тому числі у гору, під гору, і навколо пагорба, як за годинниковою, так і проти годинникової стрілки, так що ви використовуєте різні групи м'язів.

+519
Alessandro Dotti Contra 31 лип. 2017 р., 00:18:59

Бігаю 3-5 разів на тиждень, в середньому близько 30км / тиждень. Мій працює в діапазоні від коротких 5км траси (~22М) до більш 15км траси (~1h20m). Я вважаю, що моя серцево-судинної системи знаходиться десь між нормально і добре.

На додаток до мого працює, я займаюся Адідас' неоч орієнтуюся тренування, 1 - 2 рази на тиждень. Різні випади, присідання, віджимання наприклад

Нещодавно я перейшов на підготовку додатком Nike центр, який упаковує жорсткі тренування, і я тепер починаю помічати, що моя спритність досить слабо. Ці вправи також включають в себе різні випади, різні тяги і так далі.

Тепер моє питання: чи робити ці вправи в кінцевому підсумку збільшити рухливість, або я повинен включати деякі вправи аджиліті в моїй щотижневої рутини?

+465
a little coding 15 квіт. 2016 р., 07:25:18

Я згоден з Іво в тому, що нам потрібно трохи більше інформації, перш ніж ми зможемо правильно відповісти. Що сказав якусь конкретику, що б допомогти нам допомогти вам:

Яка вага у "деяких"? Або якщо ви не хочете, щоб сказати точно (що я дуже добре розумію), як надмірна вага ви за шкалою від 1 до 10, де 10-це "ви бачили найбільший невдаха?" і 1 "Ні серйозно, у мене є близько 5-10 фунтів."

Це важливо в запущеній грі. Якщо ви вище 5 на цій шкалою я б почав з ходьбою і деяким не впливає кардіо перед запуском, можливо, деякі плавання. Після того як ви відчували себе комфортно (здогадуватися 3-6 тижнів залежно від посади, вище за шкалою 1-10 вище означає більше) рухаються до якоїсь біг. Я б поїхав з короткими періодами відпочинку - скажімо 50-70% своїх можливостей протягом декількох хвилин, потім стільки ж часу відпочивати і робити це протягом півгодини. Звідти не соромтеся спробувати будь-яку кількість запущених програм, поки не знайдете що-то вам сподобається.

Це призводить до друга важлива деталь: чому? яка ваша мета? Ти хочеш 5к? Розглянемо дивана, щоб 5K програми. Марафон? Просто, щоб схуднути або оздоровитися? Який визначає, що ви хочете, щоб перейти після того як ви отримали базові можливості відновлення.

Ура

+457
kadir ibro 15 квіт. 2019 р., 05:03:07

У мене завжди були проблеми прокидатися вранці - я намагаюся бути "зомбі" на кілька хвилин, бажаючи нічого не робити, але йти назад спати, поки мій мозок не почне діяти. Навіть будильник не допоможе, якщо він змушує мене спати протягом декількох хвилин (і до цих пір нікому не вдавалося) - я просто вимкнути його і знову заснути.

Нещодавно у мене були більш серйозні проблеми. Я говорила лікарям, але вони просто, здається, хочуть, щоб дати мені таблетки, які не допомагають.

Основна проблема в тому, що я сплю все більше і більше і не відпочиваєш. Нещодавно я спав протягом 24 годин підряд без бажання, і вчора ввечері, 30. Коли я прокидаюся, я пам'ятаю, як Цілу ніч коштує від мрії, яка передбачає, що я не правильно спить, як я чув, як ти тільки мріяти протягом 90-хвилинного циклу, і пам'ятаю тільки їх, якщо цикл переривається?

Аналогічним чином, якщо я добре відпочив, я можу не почати відчувати себе втомленим до 24 годин неспання, так що коли приходить час лягати спати, мій мозок все-таки дичавіє і на це піде вся ніч, щоб заснути.

+414
George Nakhodko 9 черв. 2013 р., 10:28:54

Ви повинні отримати собі гідну серцевого ритму монітор і відкалібрувати його самостійно (як можна краще). Що ви робите, ви берете велоспорт домашній тренажер і виконайте наступний протокол:

  • Підтримувати 80 всіх оборотах, час
  • Почати їзда на велосипеді протягом 3-5 хвилин на 100 Ватт
  • Додати 30 Вт кожні 3 хвилини
  • Монітор серцевого ритму

Припускаючи, що всі більш або менш точний, ваш пульс збільшується більш або менш лінійно, поки ви не почнете одержувати вище анаеробного порогу, після якого вона може почати збільшуватися крутіше.

Сенс в тому, що це дає вам гарну оцінку того, скільки Ватт ви спалюєте при чому ЧСС. І оскільки вати можна перевести в кіло-калорій (1 ккал = 1.163 Ватт), ви отримаєте уявлення про те, скільки калорій ви спалили. Перетворити частоту серцевих скорочень протягом часу Вт і конвертувати ці калорії. Хоча я впевнений, що більшість з них має один вбудований. Ви можете використовувати свій власний 'калібрування' для регулювання значення.

Якщо ваше серце пацієнта або у вас є інші захворювання, ваш пробіг може змінюватись

+390
akshay7692 31 серп. 2018 р., 05:33:50

Безпосередньо ніхто не сказав про це, тому я вирішила внести свій вклад (інші плакати говорили навколо цього): Коли ви робите негнущейся ноги Deadlift, вам підтримувати ваш хребет у фіксованій кривизною, і обертати на стегнах. Якщо ви завите і прибрані спину, так, ви, напевно, травмувати його. Але, утримуючи його в цьому положенні, виконувати потужні ізометричні вправи для нижніх м'язів спини.

+312
Sylvia Rose 25 лист. 2015 р., 09:42:29

По-перше, давайте зрозуміти, що біг-це вид кондиціонера, який можна зробити або аеробно або анаеробно. Існує кілька способів стан, і деякі з них сумісні з пауерліфтингом а деякі і зовсім працюють проти нього. Перше, що я хочу зробити, це те, що ви маєте помилкове припущення: що біг буде спалювати м'язи. Ці дві статті, на які посилається у IronStrong кондиціонер форум допоможе пролити світло на цю тему.

Метаболічний Кондиціонування Джерел Енергії:

  • М'язи тягнуть з аденозинтрифосфату (АТФ) для всіх їх потреб в енергії
  • Коли попит низький (аеробні), енергії підтримується за рахунок окислювальних шляхів, таких як спалювання жиру
  • Коли попит високий (анаеробні), енергія приходить від гліколізу, таких як спалювання цукрів. Це відбувається без кисню.
  • Аеробні шляху до цих пір займалися, коли glycolitic шляху зайняті (тобто ви як і раніше отримувати аеробна робота)
  • Тривалий період аеробної роботи (біг) процеси накопичення лактату в анаеробних шляхів з допомогою аеробної роботи.

Коротше ваш вибір, спалювання цукру і жиру. Це не прохання, коли ви робите анаеробної роботи ви також спалювання жиру так само, як ви б з вашої аеробної роботи. Тоді різниця в адаптації на яких ваші м'язи виглядають для свого основного джерела енергії. Чисто аеробна робота змусить ваші м'язи адаптуватися до більш ефективним в аеробних--а це зовсім не те, що потрібно для важкої атлетики. Чисто анаеробна робота, як і раніше включає в себе необхідний обсяг аеробної активності, щоб підтримати більш високі вимоги.

У реальності, коли справа доходить до кондиціювання потрібно умова видах стресу ви стикаєтеся, або, принаймні, повинні бути готові. У 40-Ярд спринтер потрібен інший план-зонний, ніж реле гонщик. Майстер бойових мистецтв буде мати різні потреби, ніж футбол обхідник. Коротше кондиціонування повинна підтримувати роботу вам потрібно.

У "смерті мародер" статті Метт Рейнольдс дуже інформативний і дає кілька порад і підходів, щоб налаштувати свій кондиціонер програму для вашої кінцевої мети. У той час як він зосереджується на волоцюгу, як інструмент вибору, немає ніяких причин це не буде працювати для спринтів, кондиціонер кувалдою і т. д.

+256
bangolio 22 бер. 2018 р., 10:23:33

Я думаю, що ваш друг обмірковував це. За даними цього дослідження, Існує кілька факторів, які сприяють тривале спалювання калорій після тренування, одним із яких є:

Зниження температури тіла: як енергія вивільняється з вправи м'язові тканини тіла, тепла. Таким чином, під час ТОЦ, організм повинен затратити енергію, щоб повернутися до нормального ядра тіла температури.

Так що теоретично, якщо ви приймаєте гарячий душ, ви насправді викликає ваше тіло, щоб працювати більше, щоб повернутися до нормального температура, яка повинна привести до більш спалених калорій. Беручи холодний душ, слід мати протилежний ефект. Якщо ви вважаєте, що ваше тіло повинно бути в нормальній температурі близько 20 хвилин після тренування в будь-якому випадку, і за умови, що при охолодженні, як правило, (ходьба протягом 5 - 10 хвилин після тренування), відмінності в калорій не буде помітна в залежності від температури ваших душ.

+221
Justin V 15 лист. 2015 р., 04:09:38

1) повинен лопатками постійно прибирається або забирається взагалі, коли робиш бічній піднімає?

2) лікті повинні бути прямими або мати вигин у них?

+170
Axm 19 вер. 2014 р., 16:28:17

Я запропонував деякі вправи, щоб зменшити подвійне підборіддя. Вони зазвичай включають в себе відкидати голову назад і, дивлячись у стелю, і роблячи напруженим поцілунок в повітря і, висолопивши язика на кілька секунд, або викладання напруга м'язів шиї, як при натисканні під щелепу вперед. Альтернатива-валки шиї.

Робіть ці вправи працюють? Є кращі альтернативи?

+107
tesfahun 15 жовт. 2011 р., 19:06:34

Це дуже, дуже важко оцінити вплив зміни способу життя. Припустимо, ви випадково витратити 100 ккал менше в день на заняття, це все одно, в декількох хвилинах ходьби або поїздки на велосипеді в день, або якісь господарські роботи.

100 ккал в день-це 36500 ккал на рік, що на один кілограм жиру-це приблизно 7000 ккал, значить ви можете додати 5 кг в рік.

Це ще більш складно оцінити суму, яку ви їсте, 100 ккал їжі, на 1/3 з звичайний Макдональдс картопля фрі, 30 грамів цукерок або мінералки може, дуже маленька кількість.

Ваш базальний метаболізм зменшується, як ви стаєте старше, а також.

Так що є багато можливих причин, за яким можна додати вага без всякого свідомого зміни способу життя. Більшість людей мають проблеми підтримання здорового ваги приблизно до 20, тоді вони починають отримувати жир (включаючи мене :) ), я не знаю ваш зріст, але 60 кг може бути відповідної ваги і турбуватися не про що.

+52
Dattatray shinde 7 лип. 2018 р., 05:21:42

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil