Як збільшити активацію обертає манжети на підтягування?(Зважені підтягувань і тіла підтягуючі)

Я задаюся питанням про те, як збільшити свою манжету обертального пристрою і активовані підтягуючі вправи?Я думаю, що такі практики підвищити свій обертальної манжети активації на підтягування.

-Широким Хватом

Зважені підтягування з малим числом повторень або ваги змоталися з високого числа повторень?

+266
Shaswat Saincher 9 вер. 2011 р., 08:09:41
32 відповідей

Немає однієї конкретної вправи, які змусять ваш прес зростає. Кожен з нас реагує на вправи подразник по-своєму. В парі з АБС будучи зазвичай уперта частину тіла для більшості людей, найкраще, що ви можете зробити, це продовжувати навчати їх різноманітність і послідовність. Пошук на сайті ExRx повинен забезпечити багато вправ, щоб спробувати.

При порівнянні певної частини тіла, ви повинні розглянути симетрію, баланс, пропорції, і естетику, а також розмір. У кожного своє сприйняття того, що певній частині тіла повинні виглядати. Тим не менш, ми всі обмежені декількома факторами. Ці фактори мають тенденцію бути генетика, відновлення, харчування і сну, щоб назвати декілька. Якщо ваша мета збільшити м'язову обхват вашого АБС, ви повинні розглянути, як це вплине на решті частини вашого тіла. Матиме великий ABS порушити спокій вашого статури з точки зору симетрії, рівноваги, пропорцій і т. д.? Часто, глянувши на "велику картину" допомагає встановити окремі частини тіла мети.

+997
Bas Peeters 03 февр. '09 в 4:24

Я сумніваюся, що ваша спина біль з пробіжки зникне, якщо ви спеціально не усунути причину.

Коли ви займаєтеся на проблеми вирівнювання, будь то ноги/щиколотки/коліна/стегна/тазу або хребта, наслідки кожного кроку посилює проблему. Чим більше кроків ви берете, тим гірше стає проблема. Це у ваших інтересах, щоб провести оцінку вашої спини, постави, зниження вирівнювання кінцівок, М'язова слабкість і герметичність, а також виконується аналіз, бажано за спортивним фізіотерапевтом.

@Річард дав вам кілька хороших ідей про те, як ортопедичні, зміцнення серця і запущена форма може вирішити проблеми вирівнювання. Ваші проблеми можуть бути однаковими або різними, тому варто мати професійний поглянути на вас і дати вам конкретні рекомендації.

Якщо у вас немає доступу до бігової оцінки, ви можете спробувати Чи бігу. Це працює техніка, розроблена, щоб зменшити або запобігти травми і підвищити ефективність бігу. Техніка усуває гнучкість, ходу, поставу, ритм, дихання, усвідомлення тіла і зворотного зв'язку.

Ви можете дізнатися Чи працює техніка з книги і DVD з їх сайту. Або ви можете просто отримати книги на Amazon. (Якщо ви отримуєте книгу від Amazon, я був би вдячний, якщо ви використовуєте посилання на наш сайт.) Кращий спосіб дізнатися це, відвідавши одну із своїх майстернях.

Якщо ви спробуйте вище пропозиції, і досі не можу виконати, не завдавши болю в спині, якісь інші варіанти біг у воді з або без еспандером, велоспорт, використовуючи еліптичний тренажер або, використовуючи палиці для скандинавської ходьби. Плавучість води дозволяє знизити кількість вага тисне на суглоби і хребет. Еліптичному тренажері і велосипеді також зменшити або усунути наслідки. На північній ходьби полюсів залучайте ваших м'язів тулуба, зменшити віддачу і поліпшити вашу задню центрування.

Удачі. Дайте нам знати, як вона йде.

+976
Vladimir Kochkovski 5 трав. 2012 р., 20:37:12
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я шукаю додаток для Android, яке дозволяє мені налаштувати інтервали я хочу тренуватися.

Наприклад, тренування 3 хвилини до максимальної або майже максимальною інтенсивністю, потім 3 хвилини часу для відновлення.Потім ще один раунд тренування 2:30 хв по 2:30 хв відновлення і так далі до 30 секунд тренування за 30 секунд відновлення.

Після цього разу буде рости вгору, щоб знову на 3 хв з максимальною інтенсивністю 3 підйому.

Я переглянув багато додатків і ніхто з них, здається, є ця функція? У кого-небудь є хороша пропозиція?

+909
Draco Metallium 18 січ. 2017 р., 14:37:31

Я робив гімнастику більш ніж на один рік, із сила і форма тіла трохи задоволеним собою. Однак, в останні кілька місяців, моє тіло не змінилося, що я, напевно, можу зрозуміти, так як я не брала, як сироватковий протеїн та інше подібне виріб. Мені було цікаво, якщо використовується 90% ізолят сироваткового протеїну після тренування тільки, як я роблю зараз, це хороший вибір чи ні в плані набирають більше м'язової маси.

+829
inkalchemist1994 10 квіт. 2019 р., 06:58:02

Мені 15 років, 5'6" і я важу 140, і хочете бути 120. Що б бути здоровим?

+804
Christopher Koch 10 лист. 2012 р., 09:57:30

Алкоголь, поганий сон-це в будь-якому випадку проти вашого навчання. Так що одним більше, чи менше - не дуже, все одно міняти. Зверніть увагу, що всі молодці навчання краще, ніж сидіти вдома, навіть якщо тебе не візьмуть 100% від нього.

Рухаючись від очевидного до менш очевидним речам.

Зазвичай люди вирішують не пити, але це працює для старих... молодих людей, як ти... Хе - будь ласка, бережи себе, і робити речі правильно, тримати себе далеко від травм. Просто потяг. Я трохи ревнувала, бачачи молодих людей навчання, та їх прогрес. Але є одна з можливих проблем - це досить легко отримати травму, і який залишиться з вами... зверніть увагу, що ви тренуєтеся для особливих причин, щоб не взяти більше, ніж інші. Просто повільно, немає ярликів тут, а також потенційних вперед може призвести до серйозних проблем.

Будь ласка, задати питання про ваших цілях, описуючи, що ваш план, можливо, що таким чином хтось зможе краще допомогти вам.

+788
aiden 31 січ. 2018 р., 01:07:35

Як мені почати до здійснення набратися сил, я хочу, щоб уникнути набирають велику кількість м'язової тканини.

Я не знаю, наскільки точні це, але я чув, що розмір м'язів не пов'язана з силою, тобто чим більше у вас м'язів не означає ставитися до тим сильніше ви.

У мене худорлявої статури, які хотілося б зберегти.

Як я можу уникнути ще фізично більше набратися сил?

+776
Youssef Elboukhari 11 лип. 2011 р., 00:04:04

Зап'ястя кучері гарні, а також зворотна їх. Віджимання на стиснутий кулак, а також фермери ходить.

Один з кращих, які я бачив, хоча і один з моїх фаворитів, це зчеплення інструкторів сила від "капітанів тисняви".

+729
Christina Gomez 24 бер. 2012 р., 15:03:02

Я не здійснювати фахівець, оскільки це кілька домисли, але підозрюю, що це поєднання) після тренування, ви відчуваєте, що вам потрібна вода, так що ви набагато більше знають про нього, і Ваше тіло намагається підказати вам пити більше, роблячи його більш приємні відчуття і Б) після тренування, ваше тіло врівень з кров'ю, в тому числі всередині вашого рота, де постійний потік повітря стимулювала тканини там, що означає, що ви просто більш чутливі.

+723
Ranna 27 трав. 2015 р., 13:00:22

Я вдарив плато кілька місяців тому, і "зламані" зараз!

Що я робив, було змінити мою програму. Все перемішати. Додати нові речі / взяти речі і т. д. Змішати і подивитися зміни.

+722
Abuasif Ahmad 24 вер. 2015 р., 12:41:18

Впевнений...?

Це може спрацювати, якщо у вас феноменальне одужання. Якщо ви займаєтеся один або дві години 6 днів на тиждень і відчувати себе добре, почувати себе вільно, щоб додати третю годину. Якщо ви починаєте з нуля, або просто ММА, або від чотирьох днів на тиждень тренування, я сумніваюся, що ваш план буде працювати, якщо ви дуже поступово, дуже поступово.

Деякі Побоювання З Приводу Вашого Плану

 1. Ви поклали станова тяга, очищає, пресів і присідання в "кондиціонер". Ви займаєтеся кроссфитом, чи це просто помилка? Це силові вправи, які відносяться до категорії підйомних.
 2. Чому ви розділити ваш підйом у частинах тіла? Ви робите бодібілдинг (руки, груди, спина, ноги) або сила програми (3х5, 5х5, одномісні, двомісні)? Відповіді на це питання говорити про яких-небудь відмінностей.
 3. Яка ваша нинішня рутина? Тому що 3 години в день, шість днів на тиждень, є непосильним навантаженням для будь-якого. Якщо ви ще не збільшили, я б сказав, що ви прямуєте до перетренованості.
 4. Чи плануєте ви цих трьох годин підряд?
 5. Чому ваш кондиціонер протягом години? Гленн Pendlay (шановний Олімпійських підйомно-тренер) рекомендує багато, багато менше за ті тренування ММА--близько 10 хвилин. Навіть CrossFitters, відомий за кондиціонер до непристойності, часто нестійкий, не годину кондиціювання у добу, якщо вони не топ-рівень гри суперника.
+644
BOBBY Roberts 19 лют. 2016 р., 01:54:06

У вас є багато хороших інформація вже пропонується. Ось деякі з моїх пропозицій.

 1. Ви говорите, що ви 47 років.Про. О., з форми і жир навколо середини з задишкою при фізичному навантаженні - проконсультуйтеся з вашим лікарем перед початком програми вправ, і ви будете мати більший успіх. Ваш лікар допоможе вам відслідковувати поліпшення в результатах тесту, як вам повернутися в форму. І ваш лікар може дати вам здорова дієта. Якщо ви занадто різко скоротити кількість споживаних калорій, ви зможете налаштувати себе на довгострокові провал.

 2. Виміряйте окружність талії, щоб відстежувати свій прогрес. Розрахувати і відстежувати відсоток жиру в організмі. Ці 2 цифри будуть більш корисними при визначенні ваших успіхів, ніж просто контроль ваги в поодинці. Ваша мета для вашої талії становить приблизно половину вашого зростання. Здоровий відсоток жиру в вашому віковому діапазоні від 11 до 22%.

 3. Адреса Ваш раціон харчування і пиття. Вино калорії скласти. (85 кал за маленький стакан і більш як 150 за розміром окуляри більшості з нас подобається :). Дефіцит 3500 калорій = 1 фунт втрати ваги. Спортивною ходьбою спалює ~ 100 калорій. Так що ви можете бачити, що це займає набагато більше зусиль, щоб спалити 3500 калорій, ніж споживати таку кількість.

 4. Тренування) кардіо - звучить як ElliptiGO - еліптичний тренажер-велосипед. Ви отримаєте гарне тренування серцево-судинної та можуть відрізнятися інтенсивності. Немає ніякого впливу, як там з бігом так легко на коліна. Найкраще ви можете використовувати його на відкритому повітрі. І якщо йде дощ, ви можете встановити його в двері з нерухомим тренер адаптер. Носити монітор серцевого ритму, щоб збільшити ваші тренування і тримати з-за надає. (Мені подобається моє Timex T5G971).

  Ви також можете подивитися на пари палиці для скандинавської ходьби для ваших походів. Ви будете набирати більше м'язів, особливо через хобот. І вони можуть допомогти, якщо коліна вас турбувати.

  Мета Тривалість: 2,5 години помірної інтенсивності вправ на тиждень, як правило, з розбивкою по 30 хвилин в день більшість днів на тиждень, або 1,75 години енергійних вправ на тиждень.

  Мета інтенсивність: вміру інтенсивність буде становити від 55% до 75% і ваш максимальний пульс. Або рівень навантаження від 12 до 16 (у це важко жорсткий в стійкому темпі) за шкалою Борга при фізичних навантаженнях. Ви можете розрахувати свій цільовий серцевий ритм для оптимізації ваших тренувань. Ваш лікар може також дати вам цільових орієнтира.

 5. Поїзд хрест - ні, у вас немає ідей погань. Але ви хочете, щоб перетнути поїзд. Роблю ту ж програму тренування щодня, може призвести до надмірних травм, розміщення, нудьги і плато. Отже, змішайте його вгору. Ходити кілька днів, використовувати еліптичний тренажер або велосипед на інших і вважають плавання (або біг у воді) в інші дні. Вони використовують ваші м'язи і суглоби в різні сторони і дають максимальні результати.

 6. Інтервали - ви також хочете дізнатися про інтервального тренування, якщо у вас є хороша основа з кардіо або аеробні вправи. Інтервальний тренінг є більш ефективне використання вашого часу, як він піднімає спалювання калорій. Завжди розігрітися перед і після охолонути.

 7. Вправа б) опору або силового тренування - Навіть якщо ви не хочете, щоб м'язи ви хочете включити силові тренування 2-3 рази в тиждень. Це може бути у формі або еспандером, вага тіла вправи, вільні ваги або ваги машини. Вага тіла вправи , такі як дошки і бічні дошки допоможе ваш ABS і вирішувати животі і їх легко зробити вдома. Стіна присідання будуть працювати квадрицепси і допомогти захистити ваші коліна. М'язової маси допомагає спалювати більше калорій і забезпечує захист від старіння суглобів.

 8. Вправа з) розтяжка - це добре продумана програма, щоб повернутися у форму також повинен включати щоденне розтягування. Недостатня гнучкість є одним з найбільших факторів старіння на наші тіла. Дихання, спокій і розслаблення, рівновагу і поставу та інші аспекти, щоб тримати в голові.

 9. І останнє, але не менш - вітаю для початку. Ви зобов'язані своїх дітей, щоб бути хорошим зразком для наслідування і дати їм здоровий спосіб життя. Вправи з м'ячами і еспандером в кімнаті з телевізором зробити телевізор менш осілий спосіб життя. Вії Фіт чи вашої формі гри, весело для сімейних ігор. Активний сімейний відпочинок і спорт для всіх способів створення здорового способу життя.

Удачі.

+637
Airiel Adnan 8 груд. 2011 р., 09:57:24

Правильне харчування-це складно визначити для кожної людини. Якщо ви занадто ліниві, ви можете використовувати посилання: http://www.nhlbi.nih.gov/guidelines/obesity/BMI/bmicalc.htm. Це буде просто сказати вам, якщо у вас надмірна вага чи ні. Я вважаю, що краще мати тренера/інструктора, щоб направляти вас неправильно, якщо ви не втратити свою форму при виконанні якихось вправ чи використовувати дзеркало. І, дієтолог пропоную вам, що є на вашу баланс між роботою та особистим життям і кількості тренування ви робите. Коли я почав тренування в тренажерному залі, я використав книгу Кріс Джетин, як мій гід [в Bodybuilding.com: посібник ваш найкращий тіла] і тут Н там прийняли допомогу від тренерів, що цілком добре, оскільки він також передбачає варіанти дієти.

+617
M G Banerji 9 вер. 2017 р., 17:56:04

Є певна кореляція з людьми, які силові тренування і довголіття. Навіть якщо це просто тому, що вони сповільнюють вікової втрати м'язової маси (саркопении) люди, які силові тренування, як правило, живуть довше.

Мені було цікаво, якщо кореляція кінця, або, точніше, коли все сильніше стали рівноцінними для підтримки сил, якщо вашою метою є довголіття.

До прикладу, якщо я тренувався постійно протягом року буде отримати подальше довголіття спертися більше сил проти збереження?

+589
RobotMan 18 груд. 2015 р., 10:21:50

Кількістю калорій не праві

Джон Кіфер розвінчує "калорії-це калорії" аргумент грунтовно і науково, з старанним використання посилань:

Ідея

Дано дві дієти ідентичні за кількістю калорій, необхідно провести втрату ваги або збільшення, незалежно від вмісту макроелементів.

Логіка

1-й закон термодинаміки говорить, що енергія не створюється, не руйнується, повинен, чому-то, сказати, що 100 калорій вуглеводів буде давати однакові ефекти, як 100 калорій з жирів або протеїну на те пішло.

Реальність

Ідея про те, що калорія-це калорія насправді порушує закони фізики(1-4) і суперечить кілька строго контрольованих досліджень(5-14); ви можете маніпулювати макроелементів, щоб викликати зниження ваги, навіть при збільшенні калорій(15).

(В дужках число його згадок.) Він продовжує використовувати аналогію з двигуном автомобіля палива:

Додавання етанолу до бензину і паливна економічність падає. Додати інші вуглеводні, такі як анти-стук агенти, а ваша ефективність зростає.

Те ж саме відбувається з використанням людського організму макроелементів, він стверджує:

Этуотер, батько 4-4-9 значення калорій для вуглеводів, білків і жирів, відповідно, відмінність між фізичною паливом, значення і фізіологічних видів палива(16). Перший, фізичний палива значень, це кількість енергії можна отримати з їжі, шляхом його спалювання з киснем, буквально. Ви кидаєте їжу в химерному піч, не підпалюйте, тоді запишіть загальна кількість випущених—це тепло-це фізичне значення.

Фізіологічна цінність-це кількість енергії, організм зможе витягти з палива, яке може бути нижче або вище.

Він переходить в конкретні подробиці ситуації і чинників, які можуть призвести вміст жирів, білків і вуглеводів, щоб різко змінити значення калорійності. Оскільки на даний момент у нас немає можливості легко заглянути за фізичну палива значення на фізіологічному палива значення, всі наші калорії підраховує неправильно. Технічно, калорій, як і раніше, є основним чинником, але ми повинні розуміти, що калорії пораховані на етикетці не мають один-до-одного стосунки з калорій, які ми зберігаємо у наших тілах.

Інші чинники

Їжа-це більше, ніж просто відео-гра харчування. Їжа-це набагато складніше, ніж калорії. Контроль ваги також може бути значно постраждали від сну, стрес, фізичні навантаження, якість їжі, послідовність в дієті, кишкової біоти, прийом пробіотиків, впливу сонця, вітамінів і мікроелементів споживання, і, ймовірно, багато інших. Немає простих відповідей на їжі і правильний спосіб життя. Людське тіло не просто.

+560
Eashaan Godbole 27 жовт. 2017 р., 04:01:11

Я повністю згоден, що використовуються Ваги в порядку. Якщо вона важка, вона досягає своєї мети! Я не думаю, що бренд має значення.

Олімпійський пластин, які зазвичай йдуть близько 0.50 $/фунт на Craigslist. Ви повинні бути в змозі зробити пристойні тарілки за цією ціною (не занадто іржавий, але якщо ви знайдете якесь іржаве, воно легке для того, щоб очистити від іржі і пофарбувати (зробити їх за більш низькою ціною, в даному випадку).

Використовується 7' (45 фунтів) штанга олімпійська, ймовірно, слід продати за $40-50.

Даючи ставка для лавки складніше - там просто занадто велика різниця в будові, функції і т. д. У (старі) лавці я купив обійшлася мені в $25, який я думаю, була хороша ціна. Це міцний, але тут є недолік в тому, що опори занадто близько один до одного, тому бар не урівноважений, коли він має 45' пластинки на одну сторону (під час завантаження), так що я ковзати в бар на плече, що дратує. Ніяких надмірностей, як зниження.

*Примітка: це дуже американські відповідь. Якщо ви з інших місць, це не може застосовуватися.

+552
Ratel72 20 лип. 2016 р., 09:24:28

Тому, коли я вправи не використовувати мій тестостерон, він виробляє більше? або нічого з перерахованого вище. Як я можу використовувати для зберігання тестостерон і видів речей може зменшити його?

+533
Jettie duffield 27 січ. 2011 р., 18:06:04

Я почала працювати кілька місяців тому. В даний час, я можу зробити 5-6 чистих нормальних підтягувань і 7-8 чистих підтягувань. Досі моє навчання беруть участь ходити в спортзал 2-3 рази в тиждень.

Якщо б я хотів збільшити ці цифри, можливо подвоювати їх, як я повинен вчинити?

Я читав у різних джерелах, що мастила в паз (тобто робимо стільки підтягувань, що ми не втомлюємося, але кожен день і 2-3 рази в день) особливо добре для підтягування з-за їх малого обсягу. Особливо якщо людина новачок і можу лише робити стільки підтягувань. У той же час, ця стратегія суперечить все, що ви зазвичай читаєте про те, як м'язи ростуть.

Що працює краще для вас?

+451
Eoin Traynor 16 лип. 2019 р., 04:39:36

Я чув багато людей кажуть, що ви можете допомогти зростанню м'язів всього тіла, тренуючи вашу ногу.

Насамперед, чому ? Я знаю це тому, що м'язи ніг найбільші м'язи в організмі, але який зв'язок ?

І друге питання : чи Потрібно тренувати ноги на кожного тренування, щоб набрати м'язову або раз на тиждень достатньо, щоб дати поштовх для росту м'язів ?

Дякую

+449
user29946 28 жовт. 2011 р., 23:45:33

Мені важко повірити, що після виконання щоденних і робити купу віджимань, що ваше ядро насправді слабкий. І на 6'1" та 165 фунтів, ви також не у всіх зайву вагу. Я думаю, що в кращому випадку ви повинні встати прямо і всі ваші проблеми жиру на животі буде вирішена. У гіршому випадку, ви висловлюєте негативні проблеми зображення тіла, які не відображають ваші справжні тіла.

Я не думаю, що вегетаріанство-це оптимальна дієта для створення м'язової маси, але це просто важко уявити, що проблема від того, що ви виклали.

+437
tubis 23 січ. 2011 р., 00:06:08

Повернутися до лікаря, зробити інші аналізи крові зробили. Жінки схильні до кілька різних ендокринних проблем, пов'язаних зі збільшенням ваги, а саме СПКЯ та гіпотиреоз. Обидва дуже часто недостатньо або неправильно. Для СПКЯ, необхідно, як мінімум, наступні аналізи крові - ДГЕАС, натще, інсуліну та глюкози натщесерце. В ідеалі, вона повинна також зробити вільного тестостерону перевірити, як добре. На гіпотиреоз, ТТГ тестування недостатньо, отримати безкоштовну Т3 і Т4 аналізів, а також. Принаймні, це дозволить виключити медичні проблеми.

Молоток вниз на відстеження їжі. Що вона їсть Палео і відстеження-це здорово, але вона, ймовірно, може зробити краще. Адже це не має значення, якщо вона їсть курку і брокколі весь день, якщо вона їсть занадто багато, вона збирається придбати. Принаймні, виміряти всі. Ще краще - зважте його. Це отримує своє найбільш точні цифри, вона може отримати. Крім того, не замінити. Якщо продукт харчування не існує, або не відповідає тому, що на упаковці або в крос-джерело, потім оновити запис або додати нову.

Купіть пульсометр. MyFitnessPal також славиться дикий кошторис на спалювання калорій. Купіть пульсометр і використовувати його для будь-яких вправ. Використання його чисельності за МФУ.

Їж калорій назад. Якщо вона використовує систему МФУ для розрахунку калорій, і її тренувань не включається в розрахунок, то стежити за тим, як МФУ і коли вона здійснює, вона їсть більше, щоб врахувати їх. МФУ будує в дефіцит, коли ви налаштувати його, здійснювати понад заданого значення підливою.

Двічі перевірте інші ліки. Вона на протизаплідних? Більшість гормонального контролю народжуваності, як відомо, викликають проблеми з вагою, і Депо-Провера-це часто найстрашніший злочинець. Вона приймає будь-які інші ліки? Перевірити їх на наявність проблем з вагою і подивитися, якщо вони можуть бути або припинено (під наглядом лікаря) або поміняти на щось, що не викличе проблем з вагою.

Повернутися до витоків Палео. Як, люди не зломлені ставить його може бути занадто гарний у Палео. Якщо сумно-стиль "лікує" працював свій шлях назад, Хоча технічно Палео, вони можуть бути причиною виникнення проблем (особливо якщо у них є якийсь підсолоджувач в них). Зробити Whole30, щоб повернутися до основ і силу змінити звички. Принаймні, пройти через свої традиційні страви і вирізати полови і дотримуватися електростанція харчовими продуктами.

Налаштувати макроси. Палео не обов'язково з низьким вмістом вуглеводів/з високим вмістом жиру, і деякі люди краще низьким вмістом вуглеводів, в той час як інші краще вище карбюратора. Це буде частково залежати від того, що вищезазначений аналіз крові повернеться з,. Якщо вона показує ознаки резистентності до інсуліну, то нижче карбюратора, ймовірно, буде найкращий варіант. Якщо вона цього не зробить, то вона вільна, щоб спробувати збільшити вуглеводів (в залежності від того, де вона зараз).

Змінити до звичайного тренування. Цілком можливо, що інтенсивність кроссфіт, плюс на велотренажерах занадто багато і занадто інтенсивно. Спробуйте впасти і зробити деякі виділена потужність підйому або сила орган, орієнтований на силові тренування, або просто напишіть для шкіри в цілому. Марк Сиссон ставить його елегантно - "часто рухатися в повільному темпі." Вам не потрібно, щоб влада через годину крутяться на повній швидкості, коли годинну прогулянку або прогулянку на велосипедах вистачить і не викличе ваше тіло, як багато стресів (і, отже, виробництва кортизолу).

Будьте терплячі. Знадобилося 2 роки, щоб отримати ці 15 фунтів. Вони не збираються прийти за ніч. Дати якихось змін принаймні місяць, перш ніж давати на них. І якщо вона нічого близького до нормальної ваги, це може зайняти більше часу, щоб побачити, як рухається шкала. П'ятнадцять фунтів в 2 роки-це трохи більше половини фунта на місяць. Не чекайте, що він прийде набагато швидше.

+414
Hefanira 9 груд. 2010 р., 22:21:32

Щоб уникнути травм з Предреабилитационный

Предреабилитационный є проактивний підхід, щоб уникнути болю і травм. Ви будете будувати фортецю і стійкість навколо найбільш уразливих районах, в той час як підвищення мобільності, рівноваги та функції суглобів, щоб зменшити потенціал для травм.

Як Це Працює

Предреабилитационный вправи зміцнюють свої найбільш уразливих місцях, що стрес у повсякденному рухів: стегна, ядро і плечі. Також відомий як "стовп" зміцнення цих напрямків дозволить поліпшити поставу і вирівнювання, дозволяючи суглобам рухатися більш ефективно. Ви також будете будувати свій найбільш травмонебезпечних місцях, перш ніж ви вражені хронічні болі і болі, які можуть, в гіршому випадку, вимагає хірургічного втручання.

Виправлення для життя

Предреабилитационный також допомагає усунути проблеми, які створює життя поза спортзалу або ігрового майданчика. Є хороший шанс, що ви годинами згорбившись перед комп'ютером кожен день. Такий спосіб життя призводить до Ваші плечі вперед і затягнути. Це досить погано, але тепер припустимо, що ви піти і спробувати пограти в теніс. Оскільки ваші плечі так напружені, що відсутність необхідної стабільності та діапазон руху. Ваше тіло має схильність до компенсації, однак, і ви в кінцевому підсумку з допомогою більше лікті, коли ви махати ракеткою. Що, в поєднанні з поганим спільне вирівнювання викликана неправильною поставою на роботі, може виконувати неприємний тенісний лікоть або проблеми обертає манжети плеча.

З предреабилитационный, ви зможете зміцнити м'язи, що підтримують верхню частину спини та позиціонери плеча. Це покращує поставу, потягнувши лопатки назад і вниз. Плечовий суглоб-це куля і гніздо буде вільно і ефективно рухатися, як було задумано. Ви відчуєте різницю в кожному аспекті вашого життя.

Підготовка до спорту

Сидячи за столом весь день і ставить надмірне навантаження на нижню частину спини і неминуче впливає на ваше ядро. Після довгого дня на роботі, це важко, якщо не потенційно небезпечні, щоб вийти і зробити щось, що вимагає сила в тулуб без "пробудження його."

Багато сидить і приводить стегно, щоб стати заблокований і менш рухливою. Стегна підтримують таз і мати більше м'язів, прикріплених до них, ніж будь-які інші суглоби тіла. Ми хочемо переконатися, що ваші стегна мають виняткову мобільність і стабільність, так що вони можуть підтримувати ваш таз на одній лінії. Руху предреабилитационный роботи в цій області.

Коли Це Робити

Проаналізувати предреабилитационный двох до шести разів на тиждень. Ви можете робити це вдома, коли ви прокидаєтеся або в будь-який момент під час тренування, але найкраще це робити на початку тренування. Багато з цих рухів може бути зроблено без спеціального обладнання, так що немає ніякого виправдання, щоб не зайняти 5 хвилин вашого дня, щоб зробити це. Ви зобов'язані зробити це заради себе, щоб знайти час—це одна з найкращих інвестицій ви можете зробити у вашій довгострокового здоров'я.

Результати

Ось як все це попереджуючий захист ваших плечах, поясниці і стегнах, в кінцевому рахунку, покращує якість життя: близько 65% травм—як спортивне і пов'язаних з образом життя—кинь палицю, тобто з багаторазовим використанням сполук, які паралізована м'язових дисбалансів. Так предреабилитационный усуває м'язові дисбаланси, які призводять до травм, він допомагає запобігти багато нижній травми спини, плеча-проблеми з суглобами і підколінного сухожилля тягне, наприклад.

Решта 35 відсотків від травми, викликаної травмою. Якщо ви врізався в стіну або порозумнішати на гірськолижному схилі, то, швидше за все, зламати, незалежно від того, наскільки ретельно ви слідували вашій програмі тренувань. Ще, предреабилитационный та інші компоненти вашого плану навчання може поліпшити свої шанси. Може бути, тому, що Ваш баланс і стабільність, ви не будете падати на все. Може бути, ви будете падати, але не страждати, як важко падати, як ви б перед тренуванням. Професійні лижники, наприклад, може піти від неприємних падінь, що б залишити поза форми лижники паралізованим або навіть помер, тому що плюси виробили стійкість, еластичність і міцність. І навіть якщо ви впадете і расшибетесь, свої умовні тіло повинно швидше оговтатися від травми.

Після того як ви створили міцності стовпа через предреабилитационный рутини, ви пройшли довгий шлях до створення органу, який здатен чудове рух і, що більш важливо, стійкий до травм і довгострокового погіршення.

Джерело: Экзос

+344
Andrew light 26 лист. 2016 р., 09:25:57

Підібрати чоловіче здоров'я найкращий вага-тренування безкоштовно. Він містить 10 простих і коротких силових тренувань, які відмінно підходять для початківців. Виберіть один, як 22 хвилини всього тіла план і робити це три рази на тиждень разом з кардіо достатньо, щоб зробити його 45 хвилин.

Що рутина не Навального хто-небудь, але легкі тренування з обтяженнями буде поставити деякі м'язи, що допоможе з вашими цілями і ваш пульс має бути в хорошому асортименті протягом всього часу.

+337
Khadeer Ahammad 1 вер. 2014 р., 19:33:47

Я роблю стартову силу себе зараз і природно, я думаю про те, як позбутися від жиру я наберу в протягом найближчих декількох місяців.

Як @Кальвін зазначив у своєму коментарі, тренування програм ви зробити не дійсно важливо для втрати ваги. Якщо ви хочете, щоб залишатися сильним у той час як втрати жиру, однак, ви повинні продовжувати піднімати важкі.

Тепер, коли дієти твоє одужання, звичайно, не так добре, так що ви можете почати на 80% з вашої поточної робочої телеапаратури та урізати аксесуар вправ. Якщо відновлення хороше, ви можете додати вагу і/або допоміжного вправи назад. Якщо ваше відновлення, схоже, не страждають, знову згорнути. Ти зараз, позбутися Ідея насправді йде на ліфти. Безвихідь не може управляти, але не розраховуйте на це.

Можна помітити, що я один з СС-натовп і я абсолютно проти того, щоб зміна програм між зсипати/різання циклів. Причина в тому, якщо ви йдете за обсягом , тому що ти ти в принципі спотворює тренування робити кардіо роботу.

Говорячи про кардіо, я б не зробити це за рахунок важкої атлетики. Сама з важкої атлетики (особливо СС-стиль) складається з коротких сплесків високої інтенсивності. Звучить як ВИИТ багато? Якщо вам обов'язково потрібно додати кардіо, щоб не заважати відновлення від підйому. Супер-низькоінтенсивне кардіо (він же приймає хороший довгий ходьби), ймовірно, буде кращим.

Що стосується харчування, ви повинні, звичайно, скорочувати кількість калорій. 500kcal під ремонт зазвичай рекомендується. Так, це повільно, але чим швидше ви йдете, тим більше м'язів втратите. Ви все одно повинні тримати високе споживання білка, хоча, так що урізати вуглеводи в основному, може бути, трохи жиру (якщо ви їли нормально, щоб почати с).

+317
john park 15 лист. 2019 р., 08:53:16

Якщо проблемою є збереження їх придатності, а у машині, це не можливо і не розумно. Під час водіння, зосередитися на водінні, а не фітнес.

Однак, якщо подивитися на цю частину вашого питання:

Що вони можуть зробити, щоб спалити більше калорій і залишатися здоровим в той час як за кермом?

Якщо вони (або від їх імені) цікавить їх дефіцит калорій, замість того, щоб спалювати більше, замість того, щоб зосередитися на багато менше.

Зрештою, ви не можете змінити народів поведінки для них. Якщо вони хочуть, щоб бути непридатним, вони будуть. Можливо, вам потрібно змиритися з цим?

+271
randomInteger 10 лип. 2017 р., 22:12:23

Найпростіший відповідь на ваше перше питання полягає в тому, що ваша ліва нога, ймовірно, не так сильна. Для того, щоб виправити дисбаланс, ваш кращий вибір, щоб почати навчання, що ліву ногу. Оскільки ви в даний час не можуть робити присідання пістолет з ногою, зробити прогресій. Якщо ви можете опускайтеся до положення присідання пістолета, зробити це як негативне, намагалася йти якомога повільніше. Якщо це все ще дуже складно (а я б порадив не натискати занадто сильно, тому що ви не хочете втратити контроль і є ваш вагу тіла, візьмемо коліно або голеностоп в неправильному напрямку), зменшити вагу і поліпшити відчуття рівноваги, тримаючись за щось, одночасно опускаючи і піднімаючи себе. Як вам краще, вам покладаються все менше і менше на поверхні, за яку ти чіпляєшся, поки ви не можете зробити рух самостійно.

+252
Peter Shank 15 квіт. 2010 р., 11:00:02

При всіх рівних умовах, я розумію, що означає 20 фунтів опору дорівнює 2olb ваги. Однак я не думаю, що різниця має стільки ж спільного з тим, як ці дві речі розрізняються як mussles розвиватися з кожним методом. З опором ви зазвичай ізолюють mussle і не використовуючи допоміжні mussle навколо нього. З вільними вагами, але з іншого боку дозволяє більш груп mussle і підтримуючи mussles, щоб виконати дію.

+160
user141368 29 бер. 2016 р., 21:19:17

Втома приходить від вашої дієти. Якщо ви коли-небудь їв чисті, і пила багато рідини, ви відчуєте себе краще і більш енергійним, як тільки через кілька днів після початку. Нічна зміна нічим не відрізняється в денну зміну, просто часи помінялися. З того часу у вас залишилося, ви просто повинні бути розумними з їжею готую і спати.

З цим тоді я скажу " так " тренування після роботи та у вихідні.

Якщо ви дійсно не можете їжі PrEP і спати постійно, то як JustSnilloc згадав у коментарях - просто позайматися у вихідні дні та дні ви відчуваєте себе добре.

+160
StuStu 21 серп. 2017 р., 10:05:14

Критий боулдерінгу є досить безпечною та альпіністське взуття досить дорого. Вони дійсно необхідність? Не мої кросівки зробити роботу так само добре? Або навіть шкарпетки? Або балетки..?

+132
Vishal Solanki 17 лип. 2010 р., 02:59:13

Я думаю, що я десь чув що це погано для вашого тіла, якщо ви постійно перейти від відпочинку до активної роблячи якісь інтенсивні фізичні навантаження відразу перед і після відпочинку (наприклад, на дивані, відпочиваючи, підскакуючи і роблячи 20 віджимань або так, повертаючись, щоб сісти). Це правда? Якщо я поставив собі мету зробити 100 віджимань в день і викладати його протягом дня в наборах по 20, як я казав раніше, це для мене погано? Замість цього я намагаюся робити все це в одній сесії?

Редагувати: з точки зору "нездорова" я мав на увазі набрати вагу.

+110
barrast 12 трав. 2013 р., 19:57:44

Я сильно потію, я не знаю, причиною цього, а також, якщо для мене це погано. Це змушує мене думати, що я повинна знайти способи і зробити деякі звички тримати своє тіло добре зволоженою весь час.
Я знаю, що мені потрібно пити багато води і найголовніше мені потрібно зробити це в звичку, так що я не треба багато думати про це і просто зробити це вірять.

Після їжі важко пити більше води, так як мій шлунок вже повний. Моєю ідеєю було б пити багато після ранкового тренування на порожній шлунок або я просто взяв деякі дійсно легка їжа і трохи перед сном і весь день нормально.

Чи є інші способи, щоб тримати тіло добре зволоженою (я маю на увазі, додавши трохи солі у воду або якесь рішення) і взагалі рідка їжа і соки допомагають що робити?

Я ніколи не вимірював його, але я п'ю 2-3 літри води щодня.

+96
KhidhaBoy 28 черв. 2010 р., 16:31:36

Я отримую таке ж почуття, тільки я не можу добре плавати. Що мені робити-просто плавати там, подивися на бездонній глибині, і спробувати визнати, що вода тримає мене. Крім того, я намагаюся, щоб плавати вниз і трохи дозволити собі плисти вгору. Це працювало краще для мене, один раз, коли я зробив це з трубкою.

+79
Superole 1 груд. 2017 р., 04:07:54

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil