Способів підготовки телят із заблокованими щиколотки?

Я 26-річний чоловік і я були fitnessing за майже рік, з метою набрати вагу.

Я народилася з вадою у правій нозі (кістки були всі в неправильних положеннях) і короткий сухожилля агіліс. Після майже 20 разів операцію на нозі зараз хороший, але дуже нерухомі, вони надають моєї плеснові кістки один з одним і блокуються щиколотки, я можу перемістити його вгору і вниз трохи, але не убік.

За ці роки у мене залишилося велика різниця в м'язовій масі між двома моїми ногами. Моя права гомілка 1/3 моїй лівій, ліва нога зробила майже всю роботу, все моє життя. Так що моя права гомілка дуже розвинений. Через недорозвиненість це майже неможливо, щоб зробити одну ногу теляти піднімає.

Як я можу тренуватися тільки моєї правої ікри, щоб зменшити різницю, знаючи, що вище?

+412
Nord Lanse 12 трав. 2011 р., 17:51:05
32 відповідей

Ви не отримаєте, де ви знаходитесь ніч. Чому ви думаєте, що можна швидко звернути назад шкоду?

Одна з найбільш небезпечних речей, які ви можете зробити, щоб ваше здоров'я є робити різкі і кардинальні зміни в ваш рівень фізичної активності в спробі компенсувати роки поганих звичок. Беручи участь в напружених вправ без контролю лікаря є значним фактором ризику для гострих або небезпечних для життя травм (наприклад, інсульт, інфаркт).

Однак, це не означає, що ви не повинні робити ніяких змін: очевидно, що ви повинні зламати свої погані звички, стати більш активними і поліпшити свій раціон. Натисніть себе, але не дуже сильно: міцного втрата ваги вимагає часу, всупереч реаліті повідомлення, що американці завалюють щодня. Чому це займе часу? Тому що втрата ваги є, по суті, робити тривалі зміни способу життя і звичок не речі, які можна розбити на місяць або два і вважати себе "вилікувати". Це займає роки сталості, щоб продемонструвати, що ти подолала їх, і поставити на їх місце більш здорові копінг-механізмів.

Дієта-це завжди в першу чергу потрібно звертати увагу при спілкуванні з ожирінням. Ліквідувати-та я справді маю на увазі ліквідацію, як в нульові, немає--все рафінованого цукру, особливо все, що містить високим вмістом фруктози Кукурудзяний сироп. Ви не можете мати все, що має в складі цукор (або цукровий очерет, ДФУ, фруктоза, сахароза). Які солодощі ви їсте, має відбутися природно, саме по собі їжу, наприклад, фрукти, овочі, молоко. Абсолютно ніякої соди, дієта або інакше. Жодних фруктових соків! Замість того, щоб пити воду. Першим ділом вранці після того, як прокинулися, випийте дві склянки води. Якоюсь мірою обмеження калорій є необхідним, але важко зробити це, якщо не вважати ваші калорії. Вирізання вуглеводів в цілому (ака "Аткінса" або "палео") не потрібно. Ви можете їсти хліб і макарони ... поки не доданий цукор. Їжте більше клітковини.

Вправи в тренажерному залі насправді не важливо на початкових етапах. Просто пішки кілька миль в день було б достатньо зусиль, щоб отримати вас, щоб збільшити ваш метаболізм. Помилка, що багато людей роблять на початку, що вони повинні потрапити в спортзал важко, але вони перегорають, травмувати себе і біль, весь час ігноруючи той факт, що вони споживають дуже багато калорій, які вони повинні здійснювати по 8 годин на день, кожен день, щоб компенсувати надлишок калорій.

Нарешті, необхідно регулярне медичне спостереження. Цей процес буде смоктати спочатку, і ви будете, ймовірно, відчувати себе дуже гидко, втомленим і дратівливим, але це триватиме лише кілька тижнів, поки ваше тіло пристосовується. Зробити це в минулому, що первісний період адаптації і ви знайдете ви будете мати більше енергії, і ви втратите вагу. Потім наростити труднощі і ходьби на довгі відстані, тримати свій раціон з метою усунення оброблені харчові продукти, і Ваше тіло буде з'ясувати, що він повинен постійно адаптуватися, втрачаючи все більше і більше ваги.

+993
Avi Tshuva 03 февр. '09 в 4:24

Я припускаю, що ви початківець атлет (так як ти робиш-небудь), з метою сила.

Вам не потрібні додаткові роботи трицепсів. Трицепси працюють кожне тренування з жиму лежачи або верхній прес.

Якщо у вас є можливість, за додаткову роботу руки в кінці тренування, яка включала жиму або натиснувши 5х5, ви повинні бути або тільки починається. Скоро у тебе тренування, де ви зможете насилу виконати запропоноване кількість повторень. Цього достатньо, щоб стимулювати збільшення сили для наступного тренування. Немає необхідності для додаткової роботи, крім цього.

Якщо ви починаєте тягне на лавці або верхній прес, пропонований аксесуар вправ підтягувань і віджимань, але вони є частиною опціонної програми, в будь-якому випадку. Набагато пізніше, проміжні штовхачі можуть включати провали або бреше розширення трицепсів. Вони не стали проміжними ліфтерів, тому що вони роблять ці вправи, вони роблять ці вправи, тому що вони проміжні штовхачі.

Для біцепса роботи, або містить рядки і додаткових підтягувань і віджимань. Це зробить ваші біцепси сильніше. Я не можу придумати заняття, яке вимагає ізоляції, відкритою ланцюгом скорочення біцепсів, тому немає необхідності тренувати це рух.

Для роботи АВ, вам не потрібно ніякого додаткового вправи. М'язи живота будуть ставати сильнішими в залежності від потреби в них у ході своїх основних підйомників. Як тільки ти повз початківець стадії, вам можуть знадобитися деякі аксесуари роботи Ab, але не зараз.

Якщо ви будете слідувати, ви не отримаєте Т-Рекс зброї, і ваш прес стане таким же сильним, як вони повинні бути.

+988
Odhigbo favour 9 лют. 2013 р., 01:10:03
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Росте в багатьох шкільних заходах ми були зроблені, щоб зробити присідання і віджимання. У Військово-Морського Флоту курсантів ми робили віджимання і присідання кожен раз, коли ми скористалися. Я також бачив він входить в багато загальні фітнес-програм, в тому числі і на плакаті, який з'явився в наших офісах в останні пару днів.

Чому віджимання і присідання так часто?

Є ознаки того, що вони:

 • Просто для загальної популяції без значного ризику отримання травми?
 • Мати велику нагороду за зусилля порівняно з іншими вправами?
 • Вправа більшої частини тіла або ділянки тіла, які потребують більшої уваги?
+966
dereckrx 12 січ. 2014 р., 21:07:48

Я бачив в ту хвилину, цифра досить послідовно. Що робити далі залежить від того, хто ви говорите, але багато людей, здається, припускаючи, що динамічна планка техніки , де ви починаєте в колоду або дошку-як положення і перехід назад і вперед з допомогою різних рухів.

+965
Jenny Coffman 17 жовт. 2010 р., 22:23:08

Я рекомендую робити пошук на сторінці Plantet витривалість в iTunes подкастів на відновлення, за навчання і т. д. З того, що я зібрав: ви повинні зменшити споживання калорій (не дуже багато), тому що ви не працюєте більше. Особливо обмежуючи вуглеводи.

Уникати стимуляторів, знайдених в такі речі, як каву, що може викликати запалення. Ваша головна мета повинна полягати у зменшенні запалення, тому їжте багато корисних жирів: жирна риба, горіхи і т. д. тому що хороші жири містять гормони, які повинні бути замінені, коли ти перехитрив/перетрудишся.

Активні сеанси відновлення (до 45 хвилин на спалювання жиру ЧСС) на еліптичному тренажері, в басейні і т. д. передбачається, що приплив молочної кислоти з вашої системи. Піна прокатки/масаж також стане відмінним варіантом. Ці практики потрібно робити в перші кілька днів, поки молочна кислота все ще існує.

Знову ж таки, я б порекомендував витривалість планеті і повідомлення від Бен Greenfield фітнес про стягнення рад!

+878
raito1198 10 груд. 2017 р., 10:40:53

Поступово barefooting і мінімалістський взуття (ксерите взуття, vivobarefoot, вібрам п'ять пальців) вирішена проблема для мене.

Якщо ви пошук в інтернеті з цього приводу, ви знайдете дуже суперечлива інформація. Деякі джерела вказують на іду босоніж як причина підошовний фасциит, інші стверджують, що він допомагає її вирішувати, шляхом зміцнення м'язів ніг і стимулювання правильної постави.

Я знаю, що він працював для мене, так що ви можете розглянути, щоб дати йому спробувати. Простота у нього дуже поступово, використовуючи свій мінімальний взуття лише на кілька хвилин у перший день і потім поступово збільшувати.

+870
oguzhan 13 черв. 2010 р., 15:34:19

Там не достатньо наукових даних з вейпинг-для точної відповіді. Не сприймайте це як виправдання, щоб зробити це так, значить, вона може впасти в будь-якому місці на спектрі від "не шкідливо" до "жахливої раку в 10 років". Навіщо ризикувати?

Там просто не було достатньо досліджень, щоб достовірно знати. Відомо, що більшість механізмів вейпинг не мають нікотину. Нікотин викликає сильне звикання і отруйні речовини. Є підозра, що вейпинг може в кінцевому підсумку відкрити двері для більшого числа людей почати курити.

Єдиний спосіб бути впевненим в короткострокових та довгострокових наслідків їх використання для здоров'я-це просто не робити цього. Електронна сигарета, звичайно, не допоможе ваших спортивних результатів, так що в кращому випадку це нейтральна.

+827
pahariayogi 10 лип. 2014 р., 20:48:09

Оскільки ви кажете, що невегетарианская нормально. Сироваткового білка і яйця буде ваш найкращий джерело (технічно, це все ще вегетаріанець в деяких книгах, але я не буду зупинятися на деталях меж між різними вегетаріанців).

Просто вам прямий, простий купити гейнер, які можна купити в Навальний пакет в місцевому продуктовому магазині, це набагато дешевше, ніж отримувати його у ванні з доповнення магазині. Зробіть собі смузі.

Для яєць, вони повинні бути з вільного вигулу, органічно годували, лікарським препаратом курей. Що подвоює вартість десятка яєць від звичайних яєць, але якщо ви обмежені джерела протеїну, ви хочете переконатися, що ви отримуєте-це найкращий джерело. Яйця на сніданок досить стандартний.

+807
FN Spiderman 18 лип. 2012 р., 19:14:29

Я від холоду в Новій Зеландії і була розміщена до 34 градусів C (93.2 F) в Тиморі-Лешті. Я виявив, що я швидко адаптувалася, випили багато, і зробив неймовірний приріст в силі і втрачений жир швидко з-за спеки і легкість, з якою мої м'язи розігрілися. Так затверділи, пропихають, дивитися ваші гідратації і насолоджуватися прибутку.

+804
Michael Klemm 4 жовт. 2013 р., 18:22:26

Пояс можна носити тільки якщо у вас виникли питання, тримаючи спину плоскою. Використовуючи пояс весь час може зірвати ваші основні сили досить погано. Більшість ліфтерів використовувати ремінь на своїх великовагових вантажів для забезпечення стиснення. Для деяких, вони як ковдру безпеки, як наручний обгортання і обгортання коліна.

http://deadliftworkouts.com/choosing-the-best-deadlift-belt/

+801
Krum 6 вер. 2016 р., 01:36:49

Це життєздатна після тренування спосіб, щоб зробити себе сексуально збуджений протягом тривалого періоду часу?

Дослідження показують, що підсилює сексуальне збудження випробування. в обох чоловіків і жінок і т. д. Я припускаю, що це повинно залишитися вище базового, якщо суб'єкт постійно змушує себе залишатися сексуально збуджений протягом більш тривалого періоду. Я міг би робити інтенсивні тренування, і додаток з порно (або навіть уяву в спокої!) протягом 3-4 годин поспіль і не включають мастурбацію, так що бажання не може бути зменшена.

Зокрема, це змушуючи себе стати, як рогові, як можна збільшити гормони. Я вірю, що це реальний спосіб з тест дозволить прискорити одужання. Тому було б розумним кроком, щоб змусити себе стати сексуально збуджений протягом декількох годин, прямо і впевнено (Не каламбур)?

Звичайно, це не заміна сну і хороша дієта, але скільки це може допомогти відновленню?

Я дуже сумніваюся, що багато людей намагаються це виключно для відновлення м'язів допомоги-може бути "хоча кант".

Будь-які відгуки про моє відкриття? Ні, це не просто "утрималися" тому що це не про те, щоб уникнути сексу/мастурбації, а виключно про себе як викликало, як фізично/психічно, можливо протягом тривалих періодів часу. Це питання не "дуже схожі" на будь-які питання вже задавали тут.

+794
Jenna629 15 квіт. 2010 р., 01:21:14

Якщо ви можете зробити стандартна планка протягом 1 хвилини. Це час, щоб зробити це важче. Перейти на швейцарський м'яч. Покласти ноги на перевернутому босу. Багато варіантів...

+791
Game Zone xyz 1 груд. 2013 р., 09:32:59

Я хочу вибрати вид спорту серед З дієти, щоб знову почати втрачати жир. Я хочу знати, який вид спорту краще почати з наприклад, баскетбол, плавання, бадмінтон, волейбол, тренажерний зал, скейт.

+757
Chendry Gai 28 серп. 2018 р., 21:36:33

Я тренуюся для альпінізму пішки нагору, як описано в заголовку питання. Ваги щиколотки 2кг кожен (близько 4,5 кілограмів). Я 75 кг (165 фунтів), 178 см (5'8").

Мене дуже цікавить, скільки калорій може таке зусилля спалити за годину. Я знаю, що це досить незвичайне вправа, але оцінка, заснована на звуку допомогло б багато.

Дякую

+720
Engineer Ed 10 лип. 2013 р., 08:32:56

Моїй 13-річної дочки високий (5'9") і як і раніше росте. На її огляд цієї осені, педіатр відчувала, що вона була близько двох років підрости. Більшість її товаришів по команді (і конкурентів) завершили свої сплески зростання. Це призвело до того, що вона стала менш гнучкою, ніж їх. Вона є однією з найшвидших на полі спринт або довгі дистанції, але вона бореться з швидким, до закриття руху. Вона цілком конкурентоспроможна, так що це засмучує її. Будь-які пропозиції про те, як поліпшити моторність і спритність, у той час як все ще в підлітковому віці стрибок зростання? Вона в основному грає в лакросс і хокей, але і баскетбол.

+719
Blend Stoliqi 20 серп. 2018 р., 16:50:13

Хто-небудь знає, як ці дві вправи на цьому відео називається?

По суті начебто б одну вправу і його варіації, але, мабуть, варіація власне ім'я.

Я хочете знайти більше інформації про вправи і тренування, які включають в себе, але так я повинен знати, як це називається.

Якщо вона має різні назви в різних контекстах, будь ласка, дайте мені знати.

+673
ahsan Mailk perdasi perdasi ma 12 вер. 2017 р., 22:09:03

Ваша проблема-це відсутність сили в самій верхній частині підтягуватися. Це нормально для більшості людей не йти на їх підборіддя/підтягувань в будь-якому випадку. Я дам тобі кілька вправ, щоб розвинути достатню силу для того, що ви хочете.

 1. Почнемо з вибухових підтягувань, спробуйте залишаючись у верхній позиції, де бар зворушливі ключиці. Спробуйте як з pronated і супінації ручок(іншими словами з підтягуватися і підборіддя-вгору ручки). Тримайте його за хорошу суму 5 секунд, потім відпустіть і робити ще одне повторення, використовуючи імпульс, щоб дістатися туди. Повторіть це протягом 4-6 повторень у сеті. 3 комплекти.

 2. Після проведення цієї верхній позиції протягом 10 секунд стає легко зосередитися на негативах. В основному, коли ви відпустіть положенні, але в дуже контрольованим чином до підборіддя. Потім потягніть себе з кожним днем(з цієї позиції або від початку підтягуватися позиції), використовуючи обороти, на перше місце ще раз і повільно відпустіть. Повторіть цю процедуру для 6 повторень у сеті.

 3. Після #2 отримує легко, додати щиколотки або інший тип вагу вашого тіла для негативів.

 4. Якщо у вас є гумок приєднати їх до перекладини і "крок" на них, щоб вони могли допомогти вам повільною і контрольованої тяги-вгору. Спробуйте зменшити допомоги смуг, як тільки ви досягнете 10 разів. Якщо у вас немає ніяких смуг на стілець. Перемістити його далі й далі, як ви все більше і більше сил.

Це прямі вправи для розвитку сили, як я їх називаю в моїх уроках. Розробка додаткової міцності буде значно легше, якщо ви використовуєте також деякі допомогою вправ. У верхній частині підтягуватися конкретно входить в зачеплення з верхньою частиною ваших латеральних м'язів. Робота з ними допоможе вам збільшити силу, необхідну для вашої мети. Працюють вони в певній манері, яка нагадує підтягуючі руху буде робити чудеса для вас. Прикріпіть гумок над вами до точки, де вони висять трохи вище верхньої частини голови. Тепер зосередитися на закінчення руху підтягуючі. Візьміть гумок в pronated(ліфтинг) зчеплення. Витягніть їх по 12 повторень, 3 підходи. Зробити це після того, як ви зробили з вашою підтягувань перший/прямі вправи.

Також, якщо ви відчуваєте ліктьовий тендиніт, почекайте, поки він пішов, перш ніж почати за допомогою цієї програми. У мене була найважча тендиніт лікоть і довелося перейти від одного лікаря до іншого лікаря протягом цілого року, перш ніж він став краще. Все тому, що я не відпочивала, коли мені довелося. Якщо у вас є які-небудь питання смаж на мене!

+579
zsawander 22 жовт. 2013 р., 20:36:47

Залежить від вашої дистанції. Для заїздів з участю переважно аеробної енергії, я думаю, що ви добре дотримуватися простих 10-15 хвилин "отримати кров тече" розминка.

Для гонок, що передбачає більш анаеробний енергії, спробуйте це за 30 хвилин до гонки. 1) 10 хвилин легкої призначений для отримання крові в ногах і легенів. 2) 2-3 хвилини трохи нижче інтенсивності гонки. 3) 30 секунд трохи вище інтенсивності гонки. 4) 60 секунд легкої пробіжки. 5) кілька кроків

Якщо раса знаходиться менш ніж 1600, перерва на 2-3 хвилини в 2 45-секундними інтервалами нижче інтенсивності гонку з 30-секундні пробіжки між. Це отримує кров в потрібних місцях, підвищує серцебиття і змушує мозок підлаштовуються швидше, ніж темп гонки, так що темп гонки, здається, легше.

Удачі і добре працює.

+531
Mazher tanoli 9 квіт. 2018 р., 23:09:53

Мені 30 років, жінка важить 53 кілограми.Мій зріст 5 футів 2 дюйми (1,57 м). Я працюю на 5 років з 1 роком розрив між тим, коли я народила мою дівчинку в 2011 грудень. Я дивився знову і близько до моя вага до вагітності який був 51,5 кг. Проблема в животі та любові ручки, інакше у мене міцні і тонкі кінцівки з худий вигляд в цілому.

Я переважно роблю кардіо за 20 хвилин + вагу навчання 4 дні в тиждень з тривалих прогулянок на дні, що залишилися. Я спалюю 200 ліцензій на кардіо тренування в один сеанс. Я тренувати всі основні групи м'язів, включаючи присідання, віджимання і безкоштовні гантелей. Ось моя дієта графік на день

8:00 ранку овес і молоко + яєчний білок

9:30 ранку чай з лимоном, зелений чай без цукру або замінника

11:15 ранку бутерброд (2 коричневий хліб + соус/спред)

12:50 ПМ Обід - 2 Чапаті(тонкі пшеничного хліба) + овочі + бобові + салат +рис(за бажанням)

3:00 вечора яблуко або фрукти або сік до/після тренування

6:30 вечора чай + печиво

9:00 вечора вечеря - схожий на обід + сир +салат

11:30 вечора молоко

Це відбувається приблизно 1600 калорій. Будь ласка, запропонувати якісь поліпшення в раціоні або моєї рутини, щоб збити останні пару кілограм і зменшити живіт і боки.

+504
David Neil Kristensen 27 квіт. 2014 р., 06:30:47

На підставі інформації, тут і інформація про вашій дружині на коліна, маючи малу кількість хрящів, ви хочете, щоб уникнути рухів, які вимагають коліна зігнути, особливо під вагою.

Спочатку я збирався рекомендувати силові тренування, як ви не дуже контрольованих з приводу ваги, який ви застосовуєте, і це може зміцнити м'язи і зв'язки, які оточують кістку. Це набагато менший вплив, ніж біг, який можна розмістити в 2-3 рази вагу тіла сили на коліно. З тренуванням ваги буде кілька років, перш ніж ваша дружина могла б працювати до тих Ваг. Сила допоможе у контролі та мінімізації сил, які вам доведеться мати справу з лижами. Присідання, король всі ліфти, стане кращим ліфт для підтримки катання на лижах в цілому, як і всі м'язи і суглоби впливає катання на лижах зміцнюються з цього ліфта. Проблема-це медичний стан, де це не може бути кращою ідеєю. Принаймні, обговорити це з вашим лікарем, пояснюючи, що рух є повільним і контрольованим, і що ви не будете класти велику вагу на немає. Якщо ви вирішите включити їх, я хотів би почати з просто бар, і збільшення не більш ніж на 5 фунтів за один раз.

Однак, враховуючи, що єдиним способом для хряща до самовидужання-припинити будь-яку діяльність, яка носила б його швидше, ніж він може бути поновлений, я думаю, що плавання може бути кращим варіантом. Плавання не має проблем впливу як біг робить. Якщо ви виберете інсульт, який використовує ножиці удар, щоб запобігти рух в колінному суглобі (яка може стиратися, хрящ), які можуть забезпечити достатній опір, щоб зміцнити ноги без негативних проблем зношуються хрящі. Ідея в тому, щоб мінімізувати рух кістки на кістку як можна більше. Ось чому я думаю, що це може бути краще отриманих лікарем.

Майте на увазі, що катання на лижах може бути багато сили до коліна. У разі катання Моголів або робить якийсь стрибок, я не здивуюся, якщо сил до коліна більше, ніж від бігу. Будь ласка, будьте обережні.

+444
Ryan A 6 бер. 2015 р., 01:47:39

Якщо у вас є робота, яка тримає вас, сидячи протягом тривалих періодів часу, ви могли б щільно hamstrings. Вони можуть бути особливо щільно після запуску працює програма без відповідної розтяжки. Щільно hamstrings, як правило, сприяють біль у попереку.

Я б порадив взяти тижневу відпустку від бігу розклад і робити прості статичні задня поверхня стегна тягнеться 3 рази в день (і коли ви починаєте знову працює). Є чотири простих тут: http://physicaltherapy.about.com/od/flexibilityexercises/a/hamstingstretch.htm

Якщо у вас є спосіб масаж нижньої частини спини, щоб звільнити там будь напружених м'язів, що теж може допомогти.

Повернутися в біг, як тільки ви починаєте відчувати себе краще під час повсякденної діяльності. Це не повинно зайняти надто довго. Якщо це займає більше часу, ніж на тиждень або два, я б сказала лікаря. Удачі!

+409
ISNULL 26 січ. 2015 р., 02:50:11

Хоча це хороша ідея для певного м'яза або групи м'язів з різними вправами, ви повинні тримати кілька речей на увазі:

 • Об'єм: Якщо ви робите кілька вправ, які націлені на ті ж м'язи, ефективно ви робите кілька наборів. Тому, вам необхідно або знизити вагу, або зменшити кількість повторень/множин окремих вправах.
 • Інше: проблема з робити 100 віджимань і 100 програми провали на інші дні ти ніколи не давайте м'язам відпочинок, щоб відновитися і набратися сил.

Рекомендації:

 • Якщо ви тільки робите 100 віджимань/150 програм діпи для контролю інших поліпшень я не думаю, що це дійсно важливо, чи ви чергувати тижня, чи ні, як довго, як ви відпочивали раніше.
 • Мені подобається ідея використання основні функціональні вправи, такі як віджимання або підтягування в якості орієнтира. Я періодично бачу, скільки послідовних віджимань/підтягувань можна робити перед тренуванням, а я дізнаюся це число, як я думаю, що це кращий показник моєї загальної чисельності, ніж кількість фунтів я можу зробити на конкретних вправу. Понаднормові я можу змінити зі штангою, жими з гантелями притискаємо до використання машини, але пуш-ап це пуш-ап, тому що це дає мені підставу для порівняння.
+369
Vincent Winslett 22 квіт. 2015 р., 15:41:26

У мене незвичайної форми Печ - вони круглі, майже загострені. У моєї юності, я мав звичай робити багато віджимань. Зараз я роблю силові тренування і робити жими, похилі жими і оводи, але з грудей все ще округлі і неправильної форми. Є вправи, які можна побудувати і умиротворяти поза моєю грудей?

Я 28-річний чоловік у пристойній формі з низький вміст жиру.

+341
Male 22 лют. 2013 р., 11:30:08

Я хочу купити дерев'яні гімнастика кільця для будинку фітнес-центр. Я знайшов моделі з 2.8,2.9,3.0,3.1 та 3.2 см в діаметрі. Так як у мене маленькі руки моя перша ідея була йти з 2.8 кілець див. Однак мої гирі мають 3.3 см діаметр ручки і він працює добре. Причому товщі кільця ручок повинні мати кращий розподіл тиску на руки, коли роблю соуси.

Чи є якісь мінуси, якщо я беру 3,2 см, навіть якщо у мене менше руки? Будь-які інші моменти, які слід враховувати?

+299
Mark Nelson 6 січ. 2020 р., 07:10:14

Я намагаюся приєднатися до канадським військовим, і потрібно передавати сили фітнес-тест. Я ніколи не тримав на фітнес, і для тесту, я повинен бути в змозі зробити

 • Мішок підйому: 30 послідовних підйомів на 20 кілограм мішків з піском висотою в 1 метр, чергуючи лівий і правий мішки з піском, розділених на 1,25 метрів. Стандарт: 3 хвилини 30 секунд.

 • Переривчастий завантажується човників: за допомогою лінії 20 метрів, в комплекті десять 20-метровий човників чергуючи заряджений автобус з 20-кілограмовий мішок піску і вивантажили човників, на загальну суму в 400 метрах. Стандарт: 5 хвилин 21 секунда

 • 20-метровий кидається: починаючи від лежачи, в комплекті дві 20-метровий автобус розганяється опустившись до положення лежачи через кожні 10 метрів, на загальну суму 80 метрів. Стандартний: 51 секунд.

 • Мішок з піском тягнути: перевозити один 20 кг мішок з піском і витягніть чотири на поверсі понад 20 метрів без зупинки. Стандарт: повний без зупинки

Що б кращі вправи для початку, щоб мати можливість працювати для цього? Я тренування для будинку я не збираюся, щоб отримати абонемент в спортзал, тому що я буду отримувати через школу, коли вона починається. У мене вдома є штанга і гантелі з еквівалентом 135 фунтів пластин. (У мене так багато, тому що я купив їх обох, і вони обидва прийшли зі своїми власними наборами пластин.)

+290
TamilarasanTRS TamilarasanTRS 29 лист. 2018 р., 18:53:16

Якщо ви можете знайти пара йога шкарпетки ніг, які підходять, ті можуть працювати нормально. Деякі люди використовують їх у моєму залі, і деякі більш складні пози.

Вони не завжди оптимальні; міцний контакт із Землею і маючи повний контроль над вашими ногами буде краще. Це також дійсно корисно, щоб мати можливість дивитися на свої босі, і "бачити", де вага більше, ніж відчуваю. Ви насправді побачите, що ваші ноги пересуває, м'язи стрільби, як вони тримають вас в будь-яке положення. Шкарпетки трохи неможливо.

Але на самому початку, і особливо якщо є різниця між вами збирається і не збирався, неодмінно надіти шкарпетки і любити їх. Не буду буде дуже заважати вашій йога прогрес, так що відмінності шкарпетки зробить близька до нуля.

+253
Ceruleancerise 19 черв. 2012 р., 13:44:48

З циклічною кетогенній дієті, спочатку вона займає близько 2 до 4 тижнів (або так мені сказали) до дієти стає легше і ти починаєш кетоз. Я припускаю, що в цей час організм використовує всі вуглеводи в системі, перш ніж перейти в режим спалювання жиру.

Однак про карбюратор вгору на вихідні, який є невід'ємною частиною циклічної кетогенній дієті, яка дозволяє "дозаправки" з енергією до тижня тренажерний зал. Чому не тіло, а потім взяти ще від 2 до 4 тижнів, щоб повернутися в кетоз.

Я припускаю, що це частково пов'язано з тим, що організм повинен спалювати менше вуглеводів після вихідних, ніж спочатку, але тіло не зберігає, що багато хто готовий до використання вуглеводів...

Які різні відбувається в початковій стадії, ніж після кожного 'карбюратор' у вихідні?

+219
Pierre Marchal 26 черв. 2013 р., 21:46:30

Коли я віджимаюся, я помітив яскраво виражений підвищується тиск у голові, очі, вуха. Я роблю 20, з тим, що я сподіваюся, що це верхня форма: повільно (близько вгору і вниз протягом 2 секунд), груди і чоло торкаються підлоги кожен раз, підняли вгору. Я просто зробив 20 вухах і трохи дзвенить. Зверніть увагу, що я не знайду робиш 20 моторошно важко ... я відчуваю, що я можу підштовхнути себе, щоб зробити, можливо, 25 або може 30, якщо я дійсно напряг. Але навіть через 15, я починаю відчувати, що тиск. Я роблю вдих і видих протягом усього руху, хоча і не в якихось особливо ретельно.

Я дійсно не зробити це, коли я роблю жим лежачи або будь-яке інше підняття тягарів (проповідник кучері лавці, підтягування, трицепс, прес-Даунс), навіть не з високою повторень (15, 12, 10, 8), ні з марафон/Біг. Просто віджимання.

Враховуючи, що принаймні один чоловік мав око розриву капілярів через віджимань, та 2 особи мали аневризми аорти розборів після віджимань (або, звичайно, і інші інтенсивні силові підйомники), це мене насторожує. (Звичайно, звісно, мільйони не мав, такі речі теж трапляються...просто заблукали на стороні застереження).

Віджимання здаються мені просте і гарне вправа я можу робити вдома легко, і хороший окомір, м'язову витривалість, але я волів відкласти їх кожен раз, коли я відчуваю, що це неприємне тиск.

Як часто зустрічається таке? Чи є спосіб, щоб уникнути цього і зробити віджимання більш безпечно? Або, можливо, кілька віджимань, просто не для всіх людей (ніби є якісь системні розбіжності, які трапляються під час віджимань тільки деякі люди)? Я готовий спробувати змінити свій підхід, але якщо я не можу вирішити "проблему тиску", віджимання з мого репертуару.

+182
user2682078 14 груд. 2015 р., 07:33:57

Я користувач на цьому сайті, які не можуть бути знайомі з вами зараз, але я цікаво, якщо хтось може надати безпечний, детальний план навчань, який створює пристойну м'язової і серцево-судинної системи в той же час, що вимагається лише декілька годин в тиждень. -Ніякої конкретної дієти, будь ласка, я можу впоратися з цим, просто вправи. -Ніяких спеціальних вправ, просто більш широкі терміни, як "груди", "кардіо вибору", "біцепс" "важка атлетика" і т. д.

Спасибі.

Оновлення: 6 футів висотою, 18-річний чоловік рік; 165-170 ІХС, близько 15% жиру в організмі, колишній бодібілдер(2 роки тому)

Оновлення: це нормально, щоб бути конкретними; певні вправи, однак, що інші, як правило, подобаються такі, як біг і станова мені не подобається. Будь ласка, дозвольте мені мати свобода у виборі виду вправ, що виконуються, якщо це можливо, не точне, але, наприклад, "кучері" та "жим лежачи", якщо можливо.

+170
vikitory1 9 вер. 2017 р., 15:18:02

Грати у футбол після того, як я тиждень не вплинути на вас погано. Ні ходити.

Якщо ви дійсно хочете рости ваші ноги, ви повинні розглянути можливість відповідного навчання. Спартанські поклони може бути хороший тренажерний зал, але він не дасть вам більше квади просто сам по собі.

Кращий спосіб-це в тренажерному залі, але якщо ви не можете піти в спортзал, або ви не хочете, ви можете тренуватися вдома. Хороша програма тренування для ніг буде щось на зразок цього:

 • Приземкуваті Тіла
 • Випади
 • Крок Вгору
 • Одній Нозі Присідати
 • Стрибати Присідати

Ви можете додати гантелі, якщо ви хочете отримати більший обсяг. Це буде хороше тренування, щоб почати працювати ваші м'язи ніг і додати деяку рухливість. Ви можете зробити це протягом тижня або двох, якщо ви зміните деякі з excersices другий раз. Не очікував побачити величезного зростання, але продовжувати тренуватися на регулярній основі з правильним харчуванням дасть вам потрібний результат.

Крім того, відмінний тренажерний зал для зростання Макс квад велосипед і всі варіанти. Особливо навчаємо в нахил буде спалювати м'язи.

+147
boston 27 квіт. 2018 р., 18:24:51

Взяти ще один вихідний, так що ви можете спати і дати вашому тілу шанс відновити.

Тіло відновлює і зміцнює себе під час між тренуваннями, і постійне навчання, насправді може послабити його.

+113
OneGuyInDc 10 черв. 2013 р., 17:30:10

редагувати у відповідь на коментарі

Нижче докладний міксті олімпійського і підйомна сила рутини. Зокрема, у мене анотований те, що представляється найбільш незвичайних особливостей. В даний час я використовую рутини. Мені цікаво: є оптимальним, враховуючи його цілі і мої обмеження? Список конкретних проблем можна знайти в самому низу посту.

Деякі довідкова інформація: я підняв серйозно, використовуючи низьку реп рутини протягом декількох років, перш ніж отримати травму і перерву на роботі. Я зараз, після багатьох років, повертаючись в тренажерний зал. Знайшов і закохався в "олімпійський" підйомно стиль.

Мета підпрограми, щоб задовольнити мою безглузду графік роботи (12 годин іноді 6 днів на тиждень іноді математично творча робота). Я не зацікавлений в бодібілдінгу (м'язовий пропорції/симетрії), але я дуже зацікавлений у збільшенні загального атлетизму (потужність/гнучкість) і частково зацікавлені у втраті ваги.

6 тренувань в тиждень, 15 хв. розминка 15 хв максимум зусиль. Я вважаю, що це набагато легше отримати в спортзал регулярно, якщо це жорсткий елемент мій графік роботи, я також вважаю, що якщо я втрачав надто багато енергії в будь тренуванням, то я не можу працювати повний день; крім того, після проходження повного дня, я дуже рідко маю душевних сил залишилося, щоб безпечно піднімати важкі.

4 днів харчування на тиждень; 2 олімпійські дні в тиждень. Жим; ривок; присідати; нахил; чистий/придурок (я на корточках або поштовх ривок, не спліт); станова тяга [відпочинок]. Я жодної роботи не робіть допомоги з вже описаних причин, я вибрав ці вправи з наступних причин:

 • урвати: це мій улюблений ресторан і це саме спортивний рух що ви можете робити в тренажерному залі
 • поштовху: це самий вибуховий рух ви можете зробити в тренажерний зал; це завжди весело вибирати важкі речі над головою
 • присед: мускулисте/механічні, а також електричні/психічного і ендокринні/хімічна -- вплив робить великі рухи з важкими вага вагомі
 • станова тяга: такі ж, як для присідання
 • лавка: вона є самим важким і одним з верхніх рухів тіла
 • похила лава ж, як на лавці

Я раніше тільки жим, ривок і присідання. Я виявив, що (з 2 Присідання на тиждень), щоб бути занадто одноманітним; зокрема, дуже старанно на колінах.

В будь-який день я підігріваю по мірі необхідності. Потім зробити два або три зважених наборів (залежно від того, що я відчуваю) ще деяку кількість повторень, за наступною прогресії:

 • Тиждень 0. Почніть з 45 фунт-бар "В0". Роби, як багато повторень "Р0", як це можливо.
 • Тиждень 1. 3 комплекти Р0/3 повторень з вагою В0.
 • Тижня 2 - ??. А можна зробити те ж саме кількість підходів і повторень, але збільшити В0 на 10 або 20 (залежно від вправи, і як я відчуваю: 20 для присідання, станова тяга, чистий/ривками, уривками; 10 на лаві/похилій поверхні, очищення/придурок, уривками).
 • Тижнів ?? - ????. Коли вищевказаний цикл завершується, зниження Р0 на 10, 5 чи 1 (в залежності від повторень вже були: великі краплі, коли представниками є висока; менше падає, коли представники низький). Повернутися в попередню петлю, при нинішньому вазі заміна В0, і це нове кількість повторень заміни Р0.

Це рух в кінцевому підсумку призводить до виконання 2 комплекти на 1 з майже максимальному завантаженні, хоча час трохи відрізняється для кожного з 6 вправ.

Приводом для початку з такою високою повторень (зазвичай 20 за обривки, 60 для присідань, 80 для лавки) до 1) розвивати інтуїцію для конкретного ліфта; і 2) розвиток м'язової витривалості. Я вважаю, що ці проблеми будуть часто упускається з виду, але вкрай важливо піднімати важкі: так як більша частина душевного підйому, робити тисячі повторень на початку циклу з легким і середнім вагою допоможе вам розвинути в собі мужність, щоб тягнути/штовхати важкі; крім того, спеціально для олімпійського підйому, руху так довго (3 тягне і 3 штовхає до чистого/поштовх), поганий прийом з-за втоми, навіть з малим числом повторень, викликає непідробний інтерес.

+10
Nick Rhea 1 квіт. 2012 р., 12:26:28

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil