Організував запуск етикет одягу

Я йду на мій перший організований біг. Я сьогодні забрала пакет. Він прийшов з футболкою, і ряд. Я повинен показати у футболці з номером почепив на фронт? Або це футболка для носіння після?

Крім того, я думав про притягнення моя музика і навушники, як я роблю, коли я йду на тренування. Деякі кажуть, що я не повинна принести навушники на всіх (і що вони насправді можуть бути заборонені, я просто читав про це на запущені сайти. Я повинен залишити музику і телефон вдома, потім?

+144
Harshvardhan Sahay 20 квіт. 2018 р., 16:58:37
32 відповідей

Продовжуйте рухатися, не напружуючи себе. Ти не збираєшся зробити що-небудь, що підніме ваше кров'яний тиск, але є великий рух, яке може бути зроблено не виявляючи себе, що, тим не менше буде тримати ваше тіло в дух руху. Навіть роблячи щось настільки просте, як довга прогулянка кожен вечір навколо вашого району, або выгуливаете кіл у ваш будинок, допоможе.

+988
Ak Qmlan 03 февр. '09 в 4:24

Білкові добавки, такі як сироватковий протеїн може бути дуже корисним, особливо для чисельність учнів і культуристів. Якщо ваші витривалість знижується із-за недостатнього харчування (наприклад, дефіцит калорій), то білкові добавки можуть поліпшити вашу витривалість, але, якщо ви недоїдають, то ви будете мати дуже важкий час, намагаючись побудувати ваші м'язи.

Кілька наборів 20-25 повторень не підходить для збільшення м'язової сили чи розміру; вони є по суті формою метаболічного кондиціонування. Замість цього, розглянути можливість зробити три сети з п'яти повторень складовою штангою рухів, таких як присідання, станова тяга і накладні преси.

+970
ird 4 серп. 2016 р., 22:55:41
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Поговори зі своєю фізіо, як вони будуть в змозі дати вам кілька спеціальних пропозицій, на додаток до звичайних балансом / гнучкість вправи. У будь-якому випадку кілька ідей, які ви могли б обговорити з ними:

 • Що робить його, з одного боку лікарні до іншої. Для місць, побудована хворим і немічним більшість з них дуже погано розроблена, і щось на зразок смуги перешкод, особливо якщо в кріслі або на милицях. Так що краще думати про них як спеціально розроблена смуга перешкод, призначена, щоб допомогти пацієнтам відновити стан, в іншому випадку розчарування та фізичні зусилля, необхідні для переміщення їх коридорів може залишити вас у стані тахікардія. Кількість магнітно замкнені пожежні двері, які вимагають, щоб ви натисніть настінну кнопку відпустити одну руку і відкрий двері з іншого дивно, поки не зрозуміють, що вони там тільки для створення і перевірки балансу, координації і сили верхньої частини тіла.
 • Плавання, хід, припускаючи, що ви можете знайти басейн із зручним підходом, і спочатку деякі навченим охоронцям життя щоб поговорити. Вони втратять інтерес до вас, як тільки ви можете зробити 1000м. Просто переконайтеся, що басейн дуже дрібний, чи ліфт, то виходу може бути цікавим, і розважити дітей в безпосередній близькості.
 • Гуляти, якщо тільки на кілька сотень метрів в день на поштову скриньку або магазин. Спочатку навіть це може залишити вас в утиль пітливість.
 • Модифіковані віджимання / планкен, якщо тільки кілька, так добре для спини, а також верхньої частини тіла.
 • Присідання, але будьте обережні, ви втратили багато кондиціонерів, і ваші сідниці будуть більш імовірно, будуть досить в'ялими, тому лише кілька або ви будете в кінцевому підсумку з опіки від килима.
 • Пілатес / йогу, щоб розтягнути м'язи, про яких ти не підозрював.

На передній вага, почніть вести харчовий щоденник, або, напевно, простіше використовувати додаток, наприклад, MyFitnessPal. Це має допомогти вам з'ясувати, де більшість ваших калорій надходять з, і де ви можете скоротити. Зверніть увагу, як ваш рівень активності буде, ймовірно, звелася до сидячої класифікації, тому ваша добова потреба калорій може бути на третину нижче, ніж у активної людини.

+947
Yuri Stepanenko 13 груд. 2016 р., 12:27:18

Я, нарешті, зміг робити підтягування з минулого року. Я раніше намагався допомагати підтягнутися і не зміг встати на вагу тіла підтягування

Що, нарешті, допомогли мені зробити підтягування були кілька речей:

1) замість того, щоб допомагати підтягування, спробуйте негативні підтягування. Ви починаєте у верхній частині бар і опускайтесь вниз на повільне, контрольований рух, що триває 4-5 секунд. Зробити 4-5 сетів по 5 з цього, з 1-2 хвилини відпочинок між ними

2) перевернуті рядки: знайти бар або невикористовуваних Сміт машина, потрапити під висяча безкоштовно з вашого тіла близько 45 градусів до підлоги, і тягнути до себе таким чином ваша груди не торкнеться бар. Намагаюся бути вибухонебезпечним у частині тяга і повільне контрольоване негативне.

3) схуднути. У якийсь момент робить 1-2 вище, і втратити ~10 фунтів за допомогою дієти і фізичних вправ, я нарешті зміг зробити свій перший самостійний віджимань/підтягувань. Звідти протягом декількох тижнів я був в змозі зробити 4-5 поспіль, і тепер я можу зробити 15 поспіль, або кілька наборів вагових 25фунтов підтягувань.

+896
Calvin Watkins 28 січ. 2011 р., 01:58:44

Я думаю, що це одне з тих питань, які повинні вирішуватися в індивідуальному порядку. Більшість людей, які тренуються по масі частини тіла, які не піддаються дресируванню так само ефективно, як інші частини тіла. Враховуючи, що ви повинні скорегувати свої тренування, щоб пристосувати ці типи частин тіла. Я, наприклад, побільше непрямі роботи над литковими через іншій роботі ніг. Це дозволяє мені працювати телят два рази в тиждень.

+891
Paula L 13 лист. 2012 р., 15:34:59

По харчуванню та ваги розділ в главі 8, ви повинні зупинитися на рекомендованих харчування по програмі (правда трохи розпливчастим; я хочу, щоб він присвятив понад забронювати місце цій темі) не менше 3-4 місяців.

Товсті дядьки повинні бути наближається до 20% зараз, так як їх раціон був приблизно той же з самого початку; але їхні тіла повинні були відправитися назад, знизу вгору, як жир втрати сповільнилося, і ОТМ підвищує почали перевищувати втрати.

Маштаб ваги не знаю, але якщо жир не зменшується, то ви повинні скоротити вуглеводи при збереженні пристойною навантаження калорій.Твердження автора про те, що ваші жирові відкладення нормалізується природним чином, якщо ви робите програму. Він би сказав, Якщо ви не робите серйозний приріст сили і втрати жиру... потім YNDTP (ви не робите програми).

Товсті дядьки (не використовується тут зневажливо) бачу зовсім інший результат, так як їх тіла не сильно змінюється протягом перших кількох місяців. Що вони помічають слабкіше штани в талії; ноги і стегна залишаються приблизно ті ж сорочки, що набагато міцніше, грудей, рук і шиї; і швидше сила зростає у порівнянні з їх худими приятелями. Їх склад тіла змінюється, а їх вага залишається близько до того ж, в результаті втрати жиру з-за їх збільшення м'язової маси.

...

З іншого боку, якщо ви трохи пухнасті навколо живота, ви вже, очевидно, створюються умови, необхідні для росту. Як правило, ви починаєте сильніше, ніж худий хлопець, і тому що ваше тіло не має проблем з ростом, що худі хлопці, приріст сили може прийти більш легко для вас, якщо ви їсте правильно. Ви як і раніше будете багато жерти, але не пити молоко, і скоротити ваше споживання вуглеводів, Якщо ви не бачите падіння рівня жиру в перші пару тижнів. Спочатку ви помітите, що ваші брюки підходять вільніше в талії.

Наскільки, коли перестати робити програми (і дійсно різали), я думаю, головне-не упустити свій шанс скористатися всіма перевагами потенційний новачок набирає чинності:

Вміння приймати швидке збільшення навантаження і продовжувати швидко адаптуватися сповільнюється через кілька місяців. Але в цей період, не втрачайте можливість швидко рости. Після цього, програма і дієта повинні змінитися, щоб відображати реальність більш повільний прогрес.

+833
Michael Redman 19 груд. 2014 р., 05:42:55

Я досліджував в Оста-Червоний добавки онлайн. З відгуків я читав, вони, здається, відмінно підійде для побудова сухий м'язової маси без утримання води або потенційних побічних ефектів, які зазвичай пов'язані зі стероїдами.

Це ефективний suppplement? І я повинен бути приймаючи будь-які інші доповнення або прийняття будь-яких попередніх попереджень одночасно. Спасибі.

+824
Muscle Nerd 31 лип. 2014 р., 08:29:16

Google пошук для подорожі wods ціла купа результатів, які ви можете використовувати.

Крім того, я хотів би запропонувати працює не менше 4 днів на тиждень . Якщо у вас є iPhone або Android, обидві вони мають багато запущених додатків, що дасть вам дистанцію і швидкість і т. д.

Робити стіни прогулянки , віджимання ,руки стоять віджимання , присідання повітря і присідання і вам не потрібен ніякий тренажерний зал .

+784
meek 30 лип. 2019 р., 18:17:10

Я втратив гарного кількість ваги, але тепер настав час, щоб тонізувати і підготуватися до сезону бікіні.Не тільки тонізує, але мені потрібно також будувати якісь сили. Які вправи можуть допомогти мені з тонуванням, але і допомогти мені створити якусь силу?

+760
brentbertolo 8 серп. 2010 р., 14:47:16

Як JJosaur вказав, це блюдо становить близько 520 калорій. Однак, це число є абсолютно марною, якщо ми будемо знати більше про вас. Скільки ви важите, займаєтеся спортом? якщо так, то що ви робите? як часто? скільки тобі років, скільки сну ви отримуєте? ви отримаєте точку. Хоча він згадує, що ви повинні з'їсти білок, який ви обов'язково повинні якщо ваша мета наростити м'язи, ви насправді не отримують нічого, якщо ви не руйнуватися м'язи з допомогою вправ, щоб набрати вагу.

Я зроблю це дуже просто, хоча, для того, щоб набрати вагу, ви повинні споживати більше калорій, ніж ви спалюєте. Кожна людина витрачає певну кількість калорій через їх метаболізму, а це 14-15х ваш Bodyweight у фунтах, я.е якщо ви важите 180lbs, ви б спалити 2500-2700 калорій в день, щоб отримати ваше тіло, щоб функціонувати. Таким чином, ваші страви протягом дня повинні не тільки досягти цієї кількості калорій, але вони повинні перевершити їх, щоб набрати вагу на регулярній основі. Це означає, що ви повинні з'їсти 3000-35000 калорій, якщо ви важите 180lbs, щодня, протягом певного періоду часу, щоб отримати який-небудь вагу на всіх. Тепер, макроси, які становлять вашу їжу буде мати вплив на те, як ваше тіло виглядає, я.е 90% ваших калорій з вуглеводів і жирів не змусить вас самий м'язистий чоловік в світі, але ви все одно наберете вагу. В ідеалі, ви хочете піднімати тяжкості регулярно (не менше 2-3 разів на тиждень), і отримаєте більше 30% ваших калорій з білка, а решта може змінюватись в залежності від вашого способу життя, якщо ви хочете набрати вагу через багато м'язи як можливий.

+632
Valait Rathour 9 квіт. 2011 р., 15:12:21

Я роблю пробіжки кожен день вранці. У мене річка поруч з моїм будинком з асфальтової (бітумної) дорога вздовж неї. Я чув, що люди гроблять свої коліна і набувати гриж на такій поверхні. На жаль, у мене немає пересіченій місцевості або на стадіоні трас. Наскільки безпечно працювати щодня над асфальтом? Воно повинно бути заборонене взагалі, або я можу зменшити за рахунок правильної техніки і певну взуття?

Якщо останнє вірно, мене цікавлять методи і взуття в деталях.

Прохання представити надійних і перевірених джерел, тому що різні люди говорять різні думки.

(Це не дублікат я можу запустити barefeet на асфальті?, тому що я не можу дозволити собі бігти босоніж в моєму оточенні)

+581
Mikala Mbegha Ivan Lawrrence 19 лют. 2013 р., 08:33:56

1/2 я розумію, що ви говорите, а просто поставити на розмір-з вашого посту це звучить як підніматися на 2 години. Занадто довго.

Ось простий рада якщо ви намагаєтеся поставити на м'язи

Робити ексцентричні вправи-це коли відбувається зростання.

Наприклад, відмінна вправа для біцепса ... зібрати регульований жим на турніку (з вашою допомогою це штовхнути назад на вершину після того, як ти долетиш)

 • Удар з лавки або стрибати вгору і починайте з підборіддя, верхньої частини бар
 • Протистояти ваш вагу тіла від тягне вас вниз (але це повільно)
 • Право, перш ніж дістатися до землі, удар з лавки, повернутися у вихідне положення і повторіть.
 • Зробити це 5 разів утримуючи як можна довше-відпочинок 1:30 - 2 хв між підходами

По суті, ви намагаєтеся завити маси тіла. Так ви максимально договірних, як ваша істота опустіться на підлогу під дією сили тяжіння.

+570
dvyio 9 квіт. 2010 р., 06:40:20

Я записалася в тренажерний зал 2 місяці тому, і здійснюватися практично щодня.

В перші 2-3 тижні я ходив у спортзал майже щодня здійснює близько 45 хвилин (бігова доріжка, гирі тощо), Але я зрозумів, що це не було стійким, тому що я був дійсно вичерпані. Також бігової доріжки болять мої коліна. Тому зараз я працюю в тренажерному залі 6 разів на тиждень з одним днем відпочинку. Однак, я не впевнений, якщо це найкращий спосіб, щоб позайматися, тому що після приблизно 2 місяців, я втратила тільки 4 кг. Моя мета-схуднути на 10 кг.

Як правило, мій тренажерний зал сесії-15 хвилин на кросовер машина (http://www.technogym.com/gb/products/cardiovascular-training/ellipticals/excite-+/кроссовер/3765) на 5-6 рівні складності (із 25). Це те, що я вважаю "середньої інтенсивності", як я неабияк попітніти. Після цього я або роблю 20 хвилин важких або 15 хвилин на тренажері (2 км).

Це правильний підхід, щоб схуднути? Я повинен зробити більше або менше кардіо / тягарів? Крім того, буде збільшувати тренування до двох разів на день бути краще? (30 хвилин для кожного?) Я жінка, 20 років. Будь-які поради про те, як побудувати свої тренування?

+559
davdroid 13 черв. 2016 р., 10:07:38

Та це нормально, це визначається тим, скільки жиру у вас є, м'язової маси і вашої генетики. Ти набрав жиру, так як ви були 21 і зараз "skinnyfat", немає м'язів з деякими зайвого жиру, але ваше тіло все ще в межах здорового і нормального спектру.

Кілька порад, Якщо ви хочете поліпшити естетику: Класична помилка буде панікувати і почати dieting для того, щоб втратити трохи зайвого жиру. Якщо ви зробите це, ви не будете виглядати набагато краще, навіть якщо у вас АБС, тому що ви буде виглядати просто недовага.

Розумніші рішенням буде зайнятися важкою атлетикою або гімнастикою, зосереджуючись на набирає вагу, не піклуючись про додаткові мляві м'язи, ви набрали. Я обіцяю вам, цей маршрут дозволить вам відчути себе набагато краще, як ви будете виглядати сильніше і заповнити футболки краще. Потім після того, як півроку або більше підготовки ви можете вирішити, щоб скоротити жир. Щоб отримати ці АБС назад ;)

+479
Nilesh Jain 29 бер. 2017 р., 01:44:37

Початок тут: http://www.halhigdon.com/training/50934/5K-Intermediate-Training-Program

Робити силові тренування 2-3 рази в тиждень. Як ви ближче до вашої ключової гонці (2-3 тижні), зменшити кількість силових тренувань до 0-1 рази в тиждень.

+472
BASORIADAM 9 лют. 2011 р., 02:48:38

Краса вправи полягає, як правило, що вони набагато складніше нашкодити собі, ніж важка атлетика. Те, що ви описуєте в принципі всі сети до відмови, що дуже часто використовується для художньої гімнастики, як ви бачите, наприклад, військову підготовку або важке тренування ВИИТ для деяких видів спорту(бойові мистецтва, зокрема).

Це безпечна стратегія? Так, якщо ви здорові і прислухайтеся до свого організму. Очевидно, зупиниться, якщо боляче або якщо ваша форма/метод крапель.

Чи ефективний він? Це неможливо сказати. Ефективність не може бути виміряна, якщо мета відома. Яка ваша мета?

+460
dododedodonl 20 серп. 2014 р., 00:34:57

Я читав і чув від кількох культуристів (Арнольд, великі хлопці на YouTube), що грудні м'язи будуть тільки зростати в пропорції до верхньої латів. Обидва повинні бути однаково навчені, щоб побачити зростання.

 • Яке наукове пояснення цьому? Як зробити м'язові волокна в Печ знаю, як м'язові волокна в спину роблять?

 • Це правило поширюється на всі пари протилежних м'язів?

Звичайно, грудні і верхні лати механічно не пручаючись, але фізично розташовані один навпроти одного. Приклади інших протилежних м'язів включають біцепс/трицепс, квадрицепси/біцепси стегна, великогомілкової/gastrocneumus. Арнольд сказав, що трицепс повинен бути на дві третини верхньої частини руки виглядали естетично, тому вимога пропорції не завжди може бути 1:1 для всіх м'язових пар. Він каже, що естетичне вимога, а не фізичної потреби, але це не виключає, що мінімальна фізична вимога деяких інших частка існує.

+458
Tausif Shaikh 3 квіт. 2019 р., 02:36:14

Спочатку давайте подивимося на те, що ваш знайомий насправді не сама дієта.

Припустимо, що його нормальна TDEE це 2500 ккал. Це означає, що у нього нормальний рівень активності, з його роботою і статури, тренування не вважаються, йому потрібно близько 2500 ккал на день, щоб постачати його організм необхідну енергію. Їли, не було б ні збільшення ваги від надлишку енергії зберігаються у вигляді жиру і глікогену, ні втрати ваги від того, щоб спалювати жир і використовувати збережений глікоген. Тепер припустимо, що на його дієті, він "з'їдає" чисту 1750 ккал в добу, або обмеженням калорійності, тренінг або комбінацію з двох. Є 750 ккал дефіциту в день, що доведеться кудись так як організм, як і раніше, потребує свою енергію для функціонування. Припустимо, він стверджує, це 6 днів в тиждень. Що робить дефіцит 4500 ккал за ці 6 днів.

Зараз, якщо б тоді він їсть 7000 ккал на день, практично весь дефіцит скасувати, оскільки 7000 дорівнює його регулярного 2500 TDEE на плюс дефіцит 4500 за тиждень (див. Також Примітку [1]). Точне вплив буде залежати від того, скільки було випито в день накручував, а також дефіцит калорій в інші дні. Якщо з допомогою дієти ви розумієте, що він просто їсть дуже суворої і чистою, але немає дефіциту, то день чит-це просто квиток, щоб набрати вагу. День чит може закінчитися до досягнення профіциту калорій за всю тиждень, точний баланс, або все-таки залишити дефіциту. Це залежить від його базального метаболізму, рівень активності, тренувальних і що вживати протягом всього тижня.

Тепер за вашим конкретних питань.

Як це впливає на ваше здоров'я на фізичному рівні?

Я не можу уявити, він дуже здоровий. Багаті вуглеводами продукти харчування призводять до різкого стрибка цукру в крові (особливо простих вуглеводів з високим глікемічним індексом, таких як цукор, морозиво). Тому що Спайк є надмірним, підшлункова залоза повинна виробляти більшу кількість інсуліну, що дозволить довести рівень цукру в крові, сприяючи збереженню глікогену в печінці і м'язовій тканині. Оскільки викид інсуліну буде надмірним, у відповідь на аномально велике навантаження карбюратора, коли рівень цукру в крові знижений, то вона опускається нижче свого нормального рівня, що призводить до так званого "цукру". Насправді, морозиво не може бути найгірше для цього. Тому що він містить багато жиру і білка якась, бути на основі молока, вона дає деякі повільніше перетравлюватися, корисні мікроелементи. Що може компенсувати кілька ефектів цукру. Рівень цукру в крові і наступні сплески інсуліну менше на продукти з низьким глікемічним індексом, часто буває на складні вуглеводи, такі як цільнозернові продукти, овес, коричневий рис замість білого і т. д.

Маючи підшлункову залозу працювати так важко раптом і маючи великий викид інсуліну не особливо добре. Хоча я не впевнений, якщо це дійсно проблематично, коли це трапляється нечасто. Проблеми способу життя, який приводить до діабету 2 типу зазвичай більш когла. Також відзначимо, що тіло може зберігати тільки стільки глікогену. Якщо відпочинок використовується у якості енергії (яка може бути у разі, якщо навчання проводиться в цей день чит), він буде зберігатися у виді жиру. Їсть суворо протягом тижня, і навчання при використанні легкодоступних сховищ глікогену, який може бути поповнено протягом тижня, а також (припускаючи, що ця людина не їсть дуже низкоуглеводной поза чит добу) і потім маючи сидячий день є великий надлишок калорій, коли єдине, що ваше тіло може зробити з ним зростає жир не схоже, багато тіла складу стратегії.

На ментальному рівні?

Дивно, але це може фактично бути хорошою річчю на ментальному рівні. Принаймні, якщо його тримати у вузді.

Я не дуже люблю термін "завантажувальний день", якщо такий день використовується в плановому порядку. "Підживленням" набагато краще. На підживленням, протягом одного або більше днів ви їсте на рівні TDEE на рівні або вище. Це фізичні і розумові переваги.

По-перше, це полегшує дотримання дієти. Багато людей цього класичного поняття дієту, де потрібно їсти, дуже чистий, уплітати такі речі, як салати і підтримувати щоденний дефіцит калорій (часто великий). Це нерозумно. На мій погляд, якщо немає розлади харчової народ не перемогти в боротьбі з голодом. Наше прагнення шукати їжу є одним з основних, важливих інстинктів, на основі біологічних чинників, які були навколо набагато довше, ніж наші вищі функції мозку. Намагаюся використовувати "силу волі" проти голоду, як виразка карате білий пояс проти бійця ММА. Ви йдете вниз. Може бути, деякі люди будуть тривати тижні і навіть місяці, але ви будете йти вниз в кінці кінців. Дієта повинна бути керованою дефіцит калорій, їдять хороші продукти, які відповідають шаблону, який ви хочете, щоб потім стежити, як добре. Так це ніби набрала версія про те, що треба нормально харчуватися, щоб зберегти вагу, з деякими змінами тут і там. Де завантажити увійти? Ну, навіть якщо у вас дуже слухняними, реалістичні дієта, обмеження калорійності і того, щоб відстежувати вашу їжу все ще вимотує, як фізично, так і психічно. А повторна завантаження дає вам перерву. Це як освіжаючий сон, коли ви проводите довгі дні не висипаюся.

Повертаючись до фізичної речі на мить (але це також буде впливати на вас психологічно, це двосторонній рух) refeeds теж почуття.

По-перше, тривалий дефіцит калорій призведе до того, що обмін речовин в організмі сповільниться, крім того, що очікується від зниження маси тіла. Це основний чинник у вираженим дефіцитом калорій, але навіть так це все одно що мати на увазі (див. Примітку [2]). Якщо є кожен день, зараз і потім, де ви побалувати себе або з'їсти за технічне обслуговування ви показуєте ваше тіло "бачите? Ми не голодуємо або в продовольчу кризу. Продовжуй йти". Це не є несподіваним, що ваше тіло буде downregulate метаболічні функції під час продовольчого дефіциту, як можна заощадити на паливі вашого автомобіля при русі трохи повільніше; витрата палива не піднімається повністю лінійно зі швидкістю (там лежить) так що якщо ваш танк стає порожньою, жертвуючи швидкістю для економії палива все ж дозволяє дістатися до наступної станції, просто трохи пізніше. З підживленням, що АЗС для вашого тіла.

По-друге, їдять більше вуглеводів на день підживленням, може добре допомогти у вашому раціоні протягом тижня. Доповни свій рівень глікогену резервного копіювання забезпечить деяку енергію для тренувань. І є докази того, що вуглеводи насправді перегодовування збільшувати рівні в плазмі крові лептину (гормону ситості відганяючи голод), а жиру немає (див. Примітку [3]).

Особисто я можу засвідчити корисності, що має принаймні один підживленням у тиждень, коли ви знаходитесь у вже досить худий рівнях складу тіла. Краще тренування, краще спати, більш легкий час, щоб тримати втрати ваги і можливість побалувати себе яким-небудь їжа, яку я зазвичай не їм за тиждень. Він не "псує" свою дієту. У минулі вихідні я був за кордоном з друзями на 4 дні, і в основному їла те, що хотіла. Я важила 3 кг після вихідних. Цей вага майже повністю знову зник тепер, через 3 дні. Більшість з них-це затримка води з поївши набагато більше вуглеводів, ніж зазвичай.

Тепер, а у твого друга день підживленням? Я б сказав, що ні, це більше схоже на справжній "чіт" день. Харчування до 10000 ккал морозиво-це просто зайве. Правильної підживленням, повинні бути частиною вашого плану харчування і вписатися в нього, це не безкоштовно-для-всіх "шведський стіл". Навіть якщо це особливо не планується (наприклад, ви виходите, щоб поїсти і не знаю, що ви будете отримувати певну стриманість слід практикувати.

Це безпечно?

"Безпечний" досить відносне. Я б не сказав, що це мудро. Я б не назвав це катастрофічним небудь. Кайфу на морозиво здається кращим вибором, ніж палити пачку сигарет або Даунінг упаковку важких еля в день. Я сильно сумніваюся, що один день у тиждень харчуватися, як це буде смертний вирок, враховуючи, скільки люди їдять хрень протягом тижня і досі вдається бути відносно добре.

Моя порада для вашого друга, щоб почати думати про нього, як підживленням, а не обдурити день, тримати під контролем і може використовувати, щоб з'їсти різноманітність продуктів, задовільні, а не спустошувати відерце морозива.

Крім того, пошук YouTube за ескіз "Баттерфілд дієта". Це комедія, але насправді це просто занадто ідеально підходить для цього питання не згадувати.

Примітка [1]: в реальності справи йдуть набагато складніше, ніж проста сума. Люди люблять повторювати "калорії, калорії з" і процитувати перший закон термодинаміки (збереження енергії) в цьому контексті. Причина цього полягає в тому, що багато людей просто не хочуть вірити, що їх біологія не сильно незвичайні або вони не мають будь-рідкісне захворювання, яке робить їх стійкими до використання жиру, тому речі повинні бути вбиті у голови самим простим, самим прямим способом. Очевидно, перший закон термодинаміки завжди буде, це просто, що багато способів, додається енергії і віднімається з системи неправильно або недооцінені — люди це не бомба калориметрів і як ви помітили, ми не рипайся попіл. Крім того, існує обмеження на точність змісту калорійності їжі позначений. Але для всіх практичних цілей у повсякденному житті, щоб думати про речі "калорії, калорії з" способом і просто, використовуючи дані на етикетці і з таких джерел, як Міністерство сільського господарства США.

Примітка [2]: "голодному відповідь" обговорення було зроблено в іншому місці. Дивіться тут: https://fitness.stackexchange.com/a/29886/19986

Примітка [3]: http://link.springer.com/article/10.1007%2Fs001250050686 ("вуглеводів і короткострокового регулювання лептину в організмі людини", діабетології, лютий 1997, тому 40, випуск 3, стор 348-351); http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11126336 ("наслідки короткочасних вуглеводний або жирової перегодовування витрат на енергію і плазмової концентрації лептину у здорових піддослідних жінок", Інт Дж забезпе Релат Metab розлади. 2000 листопада;24(11):1413-8)

+455
user1210304 3 серп. 2017 р., 21:43:29

Як швидко спалити жир? Я не питаю про те, як швидко вага може бути втрачений, але скільки людської теплових потреба може бути задоволена жир в спокої? Це здорово працювати максимальної вихідної потужності жирів протягом тривалого часу?

+445
Anatoliy 26 лип. 2013 р., 06:13:30

Слово "пагорб", як правило, розпливчасті, просто тому, що це залежить від природи, щоб створити ці пагорби, як правило. Як працює зовні, вони будуть несумісні з одного пагорба на інший. Згідно цієї статті, Пагорб може бути повторено на біговій доріжці в діапазоні 4-7%.

+436
nonameentername 17 лип. 2014 р., 13:55:10

Правильно станову тягу

Це майже неможливо віддалено визначити в чому проблема, але:

при становій тязі, в той час як потягнувши, моя верхня частина спини округлення, але якщо я потраплю в топ позиції, все заблоковано і я досягну ідеального 'скриня'

Це не дуже добре. Для сильної спині, ви хочете ідеальний, напружена, пряма, лопатками-складене положення для повноти кожної тязі реп. 95кг waaaaay занадто рано для вас, щоб почати округляючи ваші плечі, щоб подолати слабкість. Вихід-наполягати на виконанні будь-якого станова тяга реп. Якщо це означає, що гнучкість роботи, зробити це. Якщо це означає 5кг краплі в максимальній тязі, зробити це.

Слабка верхня частина спини

Верхню частину тіла ліфти також не свідчить про міцності верхньої частини тіла, щоб підтримувати дійсно правій верхній частині спини позиції на 70кг присед. Рішення для того, щоб дійсно підштовхнути тих верхній-тіло піднімається, щоб переконатися, що вони отримують увагу та прогресування яких вони потребують. Не зупиняйся присідання і тяги, не міняйте програми. Просто тримати очі на тих верхньої частини тіла ліфти.

Установка

Є також завдання правильно пов'язувати для присідання. Ви правильно дихати? Ви правильно забрати своє лопатками? Ти hyperextending спину замість того, щоб належним чином пов'язуючи його в прямому положенні? Є багато, щоб зробити присяд, і неможливо визначити ці проблеми, принаймні, без перевірки форма.

3х5

Пам'ятайте, слідувати рекомендаціям програми на deloading і в кінцевому підсумку перехід до системи 3х5 на ліфт, який доставляє вам неприємності. Перечитайте цей розділ програми. Ти на стадії, коли присяд може бути добре тільки з 3 комплектів 5, і залишається більше енергії для інших підйомників.

+358
Graziano Panzera 13 черв. 2010 р., 12:19:39

Ви не повинні робити нічого, що традиційно вважається стретчінг, тобто піднімаючи ноги вгору на щось, щоб розтягнути підколінні сухожилля або нахиляючись уперед, щоб торкнутися пальцями ніг. Що призводить до зниження продуктивності і підвищеного ризику травматизму. Це тому, що розтяжка послаблює м'язи протягом короткого періоду часу після розтягування.

Тепер це не означає, що ви не повинні робити розминку - вони як і раніше хороша ідея, але ваш підігріви повинна складатися з рухів, які нагадують дії ви будете робити. Для підняття важких речей, що буде робити підйомників, поступово збільшуючи вагу. Для бігу, що б починати з ходьби, переходячи на біг підтюпцем і прискорення, як ви зігрітися.

Зараз є так званий динамічний стретчинг, який не протягувати, я думаю, що називати це діапазон рухів руху є більш точним. Що сказав, Деякі люди мали його вдовбали їм, що вони розтягують, і вони не бажають не робити цього. Вони готові змінити те, як вони тягнуться, але не те, що вони стрейч. Так що динамічна розтяжка, як термін, був придуманий, щоб дати цим людям щось робити для розминки, що б не на шкоду їх продуктивності.

Наскільки круто йде вниз, це не так важливо. Розтяжки (тобто реальне розтягнення) відчуває себе досить добре з болю в м'язах для деяких людей, навіть якщо немає підтримки це насправді вигідно. У той же час, якщо ви не збираєтеся нічого робити після цього, занепокоєння гальмуванням продуктивності є спірним, і ви не підвищеним ризиком отримання травми нічого не роблю.

Є виключення, якщо у тебе є сила дисбалансу між м'язами, що беруть участь у дії, спрямована на зміцнення м'язів з натяжкою привести їх вниз, ближче до слабкого м'язів дозволить більш слабкі м'язи займатися більше, а не робити нічого взагалі. Хоча це і фізіотерапія, і не повинні бути частиною вашого регулярного прогріву, і після того, як ви досягли своєї мети ви не повинні робити це.

+241
Narendra Kumar 16 лют. 2010 р., 18:14:57

Я згоден з нуль-дільник на тренування тиждень з рівноваги. Якщо ти робиш супер великовагових.. це багато часу, ви думали про зупинення кардіо & тренування ваги. Потрапивши в тренажерний зал вранці і займаюся кардіо вправ день/ніч. Моє розклад виглядає так:

 • Понеділок:(спина& Бі & сердечника) у ранок і в приміщенні кардіо на ніч(45 хв. ).
 • Вівторок:(груди і три ноги) у ранок і в приміщенні кардіо на ніч(45
  хвилин).
 • Середа :короткострокові(2-3 км) і йога на ніч.

 • Четвер:(спина& Бі & сердечника) в ранок & критий кардіо на ніч(45
  мін.)(За бажанням).

 • П'ятниця:(груди& три &ноги) у ранок і в приміщенні кардіо на ніч(45 мін.)(За бажанням). Субота:довгостроковій перспективі (4-6 миль) неділя: перерва

+239
Madison Heath 7 квіт. 2016 р., 20:59:37

Якщо ви по "поліпшенню їх роботи" означає, бігти швидше, то я б сконцентруватися на інтервальних тренувань, засновані на Джек Деніелс роботу (а також у Вікіпедії).

Ви можете знайти сторінку, яка допоможе вам з усіма відповідними номерами тут. Е. Р. якщо ви запустите 7:15 на милю, то ви повинні розглядати навчання інтервалів, де виконується 400М в 1:55 Після пробіжки 1 хвилини і повторіть 4-6 разів. Які повинні поліпшити вашу швидкість бігу досить різко протягом 4-6 тижнів.

Удачі!

+184
Gram Tear 8 вер. 2015 р., 04:47:32

Проста відповідь: купіть ліктьового бандажа і дати організму більше часу, щоб залікувати.

У той час утриматися від тренувань, ваше тіло відновиться до функції ліктьового для не здійснює. Щоб повністю відновити потенціал, і спробувати з'ясувати, що працює для вас, і тримати його під контролем. Купити фірма лікоть Брейс, це буде віднімати пікових навантажень. Переконайтеся в тому, щоб дати достатньо часу лікоть, та будують дуже повільно.

+176
flying shiro 29 черв. 2018 р., 02:10:46

Я чую, як люди на цьому сайті кидаючи глікемічний індекс термін " багато і я б хотів ознайомитися з тим, як гі їжі впливає на мій раціон.

Наприклад, я недавно почав їсти картоплю хліб замість білого хліба, і я хотів би спосіб, щоб порівняти глікемічний індекс з двох, щоб побачити, як зміна вплине на мій нинішній раціон.

Є певне джерело, що добре для пошуку гі в їжу окремих продуктів (наприклад, Вольфрам Альфа для дослідження фактів, пов'язаних з харчуванням)?

+133
Cyberherbalist 17 лип. 2017 р., 04:20:56

Останнім часом я намагаюся виправити мій поганий постави (зігнуті плечі і переднього нахилу таза). Серед усіх можливих рішень я знайшов, найбільш поширеними були розтяжки і інші вправи для зміцнення деякі слабкі м'язи. Проблема в тому, ці вправи виконуються тільки два або три рази на день протягом більш або менш 10 - 15 хвилин, і вони тільки здається, щоб допомогти, природно, тримати пряму поставу протягом не менше 20 хвилин, після цього знову починається боротьба (намагаюся згадати, щоб зберегти гарну поставу).

Я натрапив на це постава брекети онлайн (як підтяжки плечей і спини брекети), які, здається, щоб допомогти тримати плечі і стегна прямо, а носити його.

Я думав про об'єднання обох, продовжуйте робити вправи і носити бандаж для підтримки постави для решти дня.

Це підводить мене до мого питання:

Буде носити ортез на щодня (скажімо, місяць) сприяють зміцненню слабких м'язів і дозвольте мені тримати гарну поставу, навіть після того, як я перестала ним користуватися, чи це може погіршити ситуацію, робить тіло залежним і слабким?

+120
Jeffrey Ross 29 черв. 2018 р., 11:30:03
Діяльність, яка кидає виклик одного або декількох аспектів можливості свого тіла (сила, витривалість, спритність тощо), Часто з вимірюваними опорами: вага, час повторень.
+109
SylviA 7 серп. 2018 р., 01:50:22

Те, що ви описуєте, на мій обмежений досвід, проблеми найбільш часто початківців з вільного удару. Досить сказати, що я була така ж проблема, коли я починав. Відповідь на це питання багато в чому заснована на моєму власному досвіді, а не класичні методи навчання, так як я повинен був дізнатися це сам.

Що сказав, Схоже, ви досвідчений плавець, тому цілком ймовірно, що просто тримати на нього, ви зможете інтуїтивно вловити.

Я збираюся припустити (оскільки ти не уточнив, але зазначив ранню втому в ногах), що ви відчуваєте ті ж проблеми, що я робив, коли ваша верхня частина тіла тримає на плаву, а ноги тонуть, тим самим змушуючи вас використовувати набагато більше енергії, ніж необхідно, щоб тримати їх.

Для себе я помітив, що причина, чому мої ноги тонули, не так як я рухався за ними, але той факт, що мої руки штовхали прямо у воду, перш ніж вони відходили. Цей поштовх вниз, штовхнув мого тулуба вгору, що вилилося в плоскому положенні тіла мої ноги раптом нижче. Цей, повторний, було одне з питань. Зосередитися на штовхає воду назад відразу.

Інше питання, штовхати колінами. Це створює великий опір, а також вгору-вниз руху. Ви повинні тримати ваші коліна прямі, і, можливо, навіть виграє від підвищення гнучкості гомілковостопного суглоба.

Потім, там був порада, яку я отримував від іншого плавця, тому що це було очевидно. Мій нахил голови. Я дивилася прямо перед собою, на стіні, я плив у бік. Це нормально, якщо ви вже дуже досвідчений. Для новачків, це може привести ноги в раковині. Замість цього, тримати голову в такому положенні, коли ви дивитеся прямо вниз. Справа в тому, що ви опустіть тулуб і рівня вашого тіла.

+95
Jon Genova 30 жовт. 2012 р., 05:34:44

Я не маю жодних проблем, болю в спині, болі в суглобах. Рекомендації, будь ласка, тримати ці точки на увазі.

+82
ptay 2 лист. 2012 р., 08:25:14

Я мав цю проблему, а також, де я був в змозі підняти вагу досить легко, але моя воля була роздавати (я мало не впустила планку в одній точці). Ваша сила хвата буде рости, як ви прогресу з станова тяга, але іноді вам потрібно більше, так що ваші ручки можуть йти в ногу з прогресивної перевантаження. Ось кілька порад, які допомогли мені тонна з поліпшенням хватку:

 1. Зніми рукавички, і ремені. Рукавички зробити його простіше для бару ковзати, а не наростити силу хвата так сильно, як gloveless. Бретелі знімають навантаження на зчеплення, так зчеплення буде слабшою за допомогою лямки. Уникнути цих двох речей, просто і ясно.
 2. Використовувати разнохват. На сьогоднішній день найбільша зміна, що я коли-небудь зробив для сили хвата включає разнохват в роботі. Разнохват дозволяє піднімати більш важкі ваги і поліпшив мою загальну міцність стиснення. Примітка: Я використовую тільки змішувати на мої роботи, для легких-набори я використовую нормальне зчеплення.
 3. Використовувати такий нервовий. Читав це інтерв'ю з Павло Tsatsouline, що говорить про постійному напруженні, або з допомогою сфокусованого тіла сутички, щоб поліпшити зчеплення з дорогою і загальну міцність.
 4. Використовуйте крейда. Якщо все інше зазнає невдачі і ви все ще дійсно виникли проблеми з ручкою, спробувати виробити. У деяких людей сильно пітніють долоні і клянуться на ній, а у мене досить сухі долоні і не помітив особливої різниці. Ваш пробіг може змінюватись.
+67
Luke Morehead 13 жовт. 2018 р., 10:30:14

Це фантастично малоймовірно, що є якісь помітні відмінності між двома. Незважаючи на це, я впевнений, що хтось знайде деякі незначні відмінності, щоб сперечатися. Коли вони це зроблять, пам'ятайте, що вони є незначними. Якщо різниця буде суттєвою, то малоймовірно, що ви зможете отримати надійні гарантії, які з них краще.

Важко уявити собі сценарій, в якому вибір між розплавленого і нерозплав сиру-навіть якщо ти прийняв рішення і дотримувався його протягом століття--зробив би найменшу крапельку різниці з точки зору вашого здоров'я.

+13
Lamine Toure 1 серп. 2018 р., 11:50:16

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil