Мій стаціонарний швидкість не збільшити

По-перше, всі найкращі побажання всім! Хай усім вам досягти нових спортивних висот в цьому році :)

У мене маленьке питання. Я зробив кардіо-тест в минулому році, щоб визначити мій пульс-зони. Разом з тренінг-планом. Лікар сказав мені, що робиш швидкодію як зазначається в результатах підвищення стійкого стану швидкість. Але я зробив все вправи останні пару (6) місяців, а я все ще продовжую бігти в 9'15"/миля (5'45"/км) і я не помітив ніяких (навіть не трохи) різниця в моєму серцевих скорочень під час бігу в такому темпі.

Можливе збільшення базової швидкості бігу? Якщо так, то як довго це бере, перш ніж інтенсивні тренування (інтервали & повторів) починають впливати на швидкість?

Будь-які поради або нові ідеї) буде прийнята з вдячністю.

До вашого відома: навчання-графік на цей тиждень (але схожий на кожну другу тиждень).
Понеділок: 1 година легкого бігу (5'45"-6'/км). Пульс нижче аеробного порогу
Вівторок: 10' Розминка - 5 разів( 1 км за 5'/км + 0.5 км за 6'/км). Пульс між аеробікою і лактат-поріг - 10' відновлення
Четвер: 10' Розминка - 5 разів (4' Все + 2' відновлення). Пульс під час інтервалу, вища лактат-treshhold - 10' відновлення
П'ятниця: 30 хвилин до 40хв легкий біг на 6'/км. Пульс нижче аеробного порогу
Неділя: 2ч легкий біг - (5'45"-6'/км). Пульс нижче аеробного порогу

Примітка 1

 • Сон ОК (8н 9Н) кожен день легко
 • втрата ваги-не варіант. Я вже дуже тонкий: ІМТ: 21 / жиру відсоток: від 10 до 15%

Примітка 2 Я серце-тест продуктивності зі спеціалізованим лікарем, і це був вихід

 • <145 БПМ (зона спалювання жиру)
 • 145bpm - 155bpm (ЛСД-зони)
 • 155bpm аеробний поріг (досягається при виконанні протягом тривалого часу на 5'45"/км)
 • 156bpm - 163bpm (обширна зона)
 • 163bpm - 169bpm (інтенсивна зона)
 • 170bpm (=лактату treshhold)
+388
DDCrat 31 лип. 2015 р., 21:02:38
40 відповідей

Отже, випадок 1: я роблю 20 віджимань кожні дві години, поки у мене в загальній складності 100 віджимань. Або, Варіант 2: я роблю 100 віджимань за один сеанс. Я взяти перепочинок кожні кілька віджимань, але я досягну 100 всього, але на цей раз протягом близько години. Чи є різниця між мною робиш кожному випадку? Який з них більш вигідний для мене?

+979
user50109 03 февр. '09 в 4:24

З точки зору розвитку сили м'яза черевного преса, обидва будуть працювати.

Різні вправи активізують різні м'язи, більше або менше. Як правило, ви не можете розділити з верхнього і нижнього черевного преса з допомогою фізичних вправ і обидві згадані вправи будуть активувати обидва.

+919
Nani Nani 1 трав. 2015 р., 13:04:42
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Коли я зробив це тренер сказав бігати інтервали з постійною цільової темп. Припускаючи, що ви на трасі з 1 відновлення колінах ви б 12000м з 8000м в ПАРЄ, я очікую, що темпи зростання вашої мети 10000м темпі, хоча він має тенденцію працювати трохи швидше.

Я не спринту, за винятком фіналу 200м останнього інтервалу. Кожного інтервалу в ідеалі повинні бути однакової темп, останній може бути швидше в спринті.

Біг протягом кожного інтервалу, ймовірно, щоб уповільнити вас на кожному наступному інтервалі.

+897
perryemery 4 квіт. 2016 р., 05:58:26

Я плаваю 3-4 рази в тиждень. Іноді, набагато рідше, ніж ~1 рік тому, я отримую надзвичайно роздутим після купання. Мій шлунок повністю заповнений повітрям до такого ступеня, що я не можу стояти прямо. Це може нашкодити.

Я намагаюся знайти причину цього. Я думаю, що це тому, що я не правильно дихати у воді (заковтування повітря на відміну від повітря), або, можливо, з-за те, що я їв Раніше в той же день.

Я не роблю звичку тільки плавання після того, як я їм. Мій плаває являють собою суміш легкій, невимушеній ударів до анаеробного набори залежно від дня.

** Оновлення ** Я змінив свій патерну дихання від дихання кожен третій хід (вліво, вправо, дихати вліво, вправо, вліво, вдих праворуч) на 2-2-3 (зліва, дихати вправо, вліво, дихати правою, лівою, правою, вдих ліворуч, праворуч дихати зліва). Це трохи допомагає.

Я також почала брати газ-X таблетки або два близько 20-30 хвилин до жорсткі тренування. Це, здається, найкраще рішення для мене, щоб усунути дискомфорт після купання. Якщо я отримую роздутою від заковтування повітря, газ-х, здається, щоб допомогти мені позбутися від нього легше.

+875
Shinsayn 13 лип. 2017 р., 17:52:29
 1. Часто збільшення ваги. Ви не отримаєте більшого підйомного той же вага весь час
 2. Збільшити частоту тренувань. Один або два рази на тиждень не достатньо, щоб генерувати силу, яку ви бажаєте. Зробити 3 (чергуючи) днів на тиждень.
 3. Виконувати віджимання щодня. Додати підтягування (і деякі інші тіла вага вправи) до нього і збільшити повторень, як ви вважаєте за потрібне. Ті будуть працювати сідниці, спину і м'язи плеча.
 4. Включати кардіо в свої тренування; збільшити свою витривалість і серце і легені працювати.
 5. Весело з ним :).
+869
littlenimrod 9 серп. 2010 р., 08:23:29

Насамперед, ви згадали, що ви не набрали жодного ваги. Так просто, як здається, вам потрібно більше калорій. Коли ви їсте достатню кількість калорій, ви будете набирати вагу. Як будь то жир або м'язи залежить від багатьох речей.

Ви запитували про протеїнові коктейлі. Я просто скажу, що немає нічого поганого пити їх. Їх великою перевагою є зручність. Це і сироватковий протеїн-це високоякісний білок. Потім знову, щоб яйця. Але якщо у вас виникли проблеми отримують достатньо протеїну зі звичайною їжею, то протеїновий коктейль/Шейк-це хороший зручний спосіб, щоб доповнити свій раціон.

Ще кілька порад...

 1. Їжте 6 разів на добу, з вмістом білка в кожний прийом їжі. За їдять менше їжі частіше, це дозволить вам поглинати більше поживних речовин з їжі. Більш того, як ви звикнете до нього, це може навіть дозволити вам з'їсти більше калорій протягом дня за кожним прийманням їжі не повинен бути таким великим.

 2. Прагнути до 30% білків, 40% вуглеводів / 30% жири розщеплюються з вашої дієти. Це насправді багато білка, але ваше тіло потребує у великій кількості протеїну, коли ви тренуєтеся вагу. Я хотів би запропонувати, використовуючи цей простий калькулятор калорій.

 3. Піднімати тяжкості 3 дні в тиждень. Це не звучить як багато. І насправді сучасні культуристи тренування частіше, ніж це. Але знову ж таки вони теж приймають стероїди, що знижує час відновлення. До днів стероїди, Стів Рівз був одним з найбільш вражаючих культуристів навколо. Він написав книгу під назвою, "побудова класичного статури", і в книзі він навіть запропонував 3 дні на тиждень в будні. Насправді, книга-хороше навчальний посібник, навіть сьогодні.

Дієта-це величезна частина цього, звичайно. Коли я спершу почав моє навчання ваги і 6 їжі в день дієта в 2005 році я був 6'5" і 140 фунтів @ 7% жиру. Так, досить худий. Я був справжній тренажерний зал щур за роки до цього, але мали дуже обмежений успіх. Я просто не придумала свою дієту, і я працював дуже багато і не дозволяє достатньо часу на відновлення.

Так ось в 2005 році я розпочав свій новий підхід. Тепер, я надто швидкий метаболізм. Це я знаю. Але я б не дуже розраховував калорій, щоб визначити, що насправді він буде приймати, щоб набрати вагу. Ну я зрозуміла, що мені необхідно близько 3500 до 4000 калорій в день, щоб набрати вагу, працюючи 3 дні в тиждень. Так як з'ясувалося, більша частина моєї підготовки був просто дім мій апетит, щоб впоратися з такою кількістю їжі. Я був послідовний і вдалося поставити на 20 кг м'язів і 10 кг жиру за перші 10 місяців. Я набрала трохи більше жиру, ніж мені б хотілося, так як я їв дуже багато фаст-фуду, але, тим не менше, ці результати були однозначно краще, що я коли-небудь мав.

+836
117588 20 груд. 2015 р., 01:06:41

Ваги Не Може Реплікувати Штанги

Навчання ваги ефективні для міцності і збільшення м'язи?

Так. Так це штанги, гантелі, гирі, стрічки та інші форми опору. Це не означає, що вони однаково ефективні.

Є групи м'язів, що такого плану навчання не правильно адресу?

Будь-яке навчання можна опустити м'язових груп. Програма вправ з власною вагою може бути розроблений таким чином, щоб не пропустити яких-небудь м'язових груп. Прямо зараз у вас немає програми навчання, тому він не може адреса або опустити будь-якої групи м'язів.

Кілька програм ваги тіла легка для того щоб відрегулювати в плані того, як їм важко, і легко вимірювати прогрес (наприклад, з кроком 2,5 кг 5х5)

Іноді. Залежить від того, які ваги тренування ви робите. Більшість з них ви можете просунутися в якійсь мірі. Ніщо не зрівняється з гантелями в точності і гнучкості для вимірювання прогресу.

Я був би щасливий, якби ви могли надати мені програму, яка могла б виконати мої очікування.

Немає програми навчання ваги, який відповідає вашим очікуванням. Немає ваги рутини може відповідати результати штангою рутини, тому що штанга навчання відрізняється від навчання ваги. 5х5 процедури отримують результати, які вони роблять, вони роблять, як вони це роблять, тому що вони використовують гантелі.

5х5 штанги і маси тіла маси тіла

Ви повинні знайти програму навчання ваги і почати це робити. Не хвилюйтеся про отримання ідеальну програму прямо зараз, просто почати з /Р/bodyweightfitness або щось із Росс Enamait або будинок гімнастичних тіла або просто почати робити підтягування та віджимання і спринт і присідання.

Але якщо ви хочете зробити рутинну 5х5, потім піти в спортзал і використовувати їх штанги, або купити штангу і стійки для присідань.

+801
whipper25 26 бер. 2015 р., 20:23:57

Я танцювала протягом тривалого часу і мають ступінь бакалавра в цьому і була частиною сучасного танцю. Подивився б я на самому справі, деякі загальні йога, стретчинг для початку, це те, що ми завжди робили. Великий ключ, щоб переконатися, що ви отримаєте кров рухатися першим, щоб уникнути травм. Простий спосіб, щоб просто зробити клас пострибає, але це нудно. З моменту свого сучасний танець, деякі "Денсі" розминки може бути більш цікавим. Контактна імпровізація, імпровізація по підлозі, базові рухи і т. д. Просто вам трохи піт. Ви, напевно, зробили багато тягнеться в минуле, тому звертайте увагу на м'язи, які ви маєте намір використати під час танцю, це було б очевидно, ноги, нижня частина спини, верхня частина спини, прес, стегон і т. д. Ми звикли робити багато порожнього тіла і рухів прокатки, а також збільшити рухливість.

Вибачте, якщо я накатала небагато, але я сподіваюся, що це допомагає. Я б сказав, що йога-штука дуже важлива, якщо ви шукаєте не турбуватися про травму, оскільки кожен може йти в своєму власному темпі.

+792
rsnow 21 вер. 2016 р., 17:13:14

Якби я отримував долар за що уздовж ліній... "багато сидить кожен день дає жорсткий згиначі стегна і підколінні сухожилля/теляті...".

Я скептично ставлюся до цього твердження. Це правдоподібно, але, здається, само собою зрозумілим скрізь. Деякі м'язи (наприклад, приводять м'язи) представляється в постійно щільному стані. Я ніколи не чув, щоб "тримати ноги разом дає жорсткий аддукторами".

Мені було цікаво, якщо є які-небудь науково обґрунтованих доказів, що сидить фактично зменшує гнучкість ви згиначі стегна і задня поверхня стегна/ікри.

+773
John Watts 16 жовт. 2019 р., 21:02:36

Займаюся гирями останні кілька тижнів. Залишивши своє его за дверима - я худий хлопець. Я почав на 5кг потім працював мій шлях до 10. Я нині роблю 8-12 повторень біцепс кучері, завиток молотка і концентрація кучері, але я втомився після одного набору.. мої руки ледь можете зробити 5 повторів на наступний набір? Я повинен знизити вагу? Крім того, ця процедура добре для зброї? Мої руки більше не болять, на наступний ранок після того, як повністю побити попередній день.. вони повинні бути? Що я роблю не так

+712
Junix 24 серп. 2016 р., 23:09:42

Цільовий пульс переоцінюють. Я віддаю перевагу швидкість сприйняття навантаження. Якщо 10 працює для вашого життя, ви хочете працювати в 8 до 9 діапазон 10-30 секунд, після 20-40 відпочинку і повторюйте протягом 7-12 інтервалів. Щоб відповісти на ваше запитання, я хотів би спробувати і тримати свій пульс у 85%-90% в сегментах "робота". Що буде поставляти кращі результати в плані здоров'я серця і складу тіла.

Майк

+699
ntrsBIG 10 груд. 2019 р., 06:58:54

З мого досвіду, найбільш шкідливих аспектів куріння при бодібілдингу-це відсутність енергії.

Коли я курив, я був досить млявим більшу частину часу і в тренажерний зал я просто кинув, коли він отримав занадто жорсткий, або занадто багато енергії.

Так як я не почувати себе свіжим і знайшов навіть після гарного нічного сну, ходити в спортзал, як правило, мова не йде, тому що я просто не відчуваю його.


З медичної точки зору, ймовірно, найбільш шкідливих аспектів куріння-це нестача кисню. У той час як паління, споживання кисню зменшується, і воно заміщується різними іншими елементами, як правило, ті, що погано для організму.

Крім того, токсини, що сигарети містять можуть привести до різних захворювань, в такому разі, робити серйозні тренування є, ймовірно, питання.

Стандартний Відмова Від Відповідальності: Я не лікар, тому нічого не скажу, не повинні розглядатися як рекомендації зробити ставку на своє здоров'я.

+687
Saleem Hamdy 6 вер. 2017 р., 10:53:31

Кожен буде мати різний вплив на фітнес, але в теорії як би хороші варіанти.

Один довгий 24-26 кілометрів пробігу дозволить забезпечити вам зійти з дистанції в день змагань. Три десять миль пробігу з перервами дозволить вам працювати трохи швидше тренувальний темп за загальний пробіг.

Це дійсно залежить від того, що ваш марафон мети (тобто перетинання фінішної лінії, встановивши PR і т. д.)

Якщо ви хочете кинути свій час, головне, щоб витрачати час на марафоні темпами. Один з кращих марафон підготовки трас я знаю-це 20+ км пробіг з першим півріччям легко, а друга половина в ціль марафону темп.

+680
Davy Kavanagh 7 серп. 2016 р., 05:53:25

Не турбуйтеся

Маючи ЧСС близько 55 уд не є рідкістю. Часто відчувають серцевих скорочень понад 200 ударів в хвилину-це не рідкість. І ні справді є показником загальної фізичної підготовки. І в цей момент повинен викликати тривогу. Якщо там є щось незвичайне про цифри ви вказали діапазон між ЧСС і вище ваш пульс.

З мого досвіду, якщо у вас є більш низькі ЧСС, максимальна ЧСС, як правило, буде нижче, ніж зазвичай. На відміну від цього, якщо у вас є вище максимальної частоти серцевих скорочень, ніж "нормальні", ви також будете мати, більш високий, ніж нормальний пульс у стані спокою. Це зауваження, суворо грунтуючись на моєму досвіді, а не на дослідження.

Мій відпочиває серце може бути як низький, як ~34 РПБ, але мій максимальний пульс становить 180 З молочної поріг близько ~160 залежно від вправи.

Я б порекомендував не порівнювати свого пульсу, так як це може звести вас з досить горіхами і дійсно змушують вас сумніватися у всьому, як зусилля, загальної фізичної підготовки, здоров'я і т. д. Я також рекомендував би використовувати свій власний пульс, щоб визначити тренувальні зони, а також вимірювання продуктивності і поліпшення з часом.

+650
Shade Frost 15 бер. 2018 р., 07:28:06

Вага-це страшний показник загального стану здоров'я. Насправді це всього 1 шматочок пазла, і дуже неправильно витлумачено в цьому.

Якою має вагу? Кістки М'язи Води Органи/залишок твоєї частини Жир

Проблема ваги є дуже маленька частина (до 10% припустимо), і якщо ви тренуєтеся, м'язи потрапляє більше, ніж жир все одно важити, тому люди, які орієнтуються на будову м'язів реально набрати вагу. Значні втрати у вазі за час іноді пов'язані з остеопороз/кістки принижують гідність чи інші великі проблеми з тілом.

Ви дійсно не отримати/втратити багато ваги, їсть, поки ми намагаємося мудрувати. Ваша дієта може впливати на те, скільки води однак ваше тіло тримає. (солі)

Справа в точку--ваги брешуть, дуже багато. Наприклад, багато людей не розуміють цього, але коли чоловіки послабити пояс пізніше в той же день--це тому, що талія розширюється після стояння/будучи у вертикальному положенні більшу частину дня. Навіть ноги злегка змінити розмір на протязі дня.

+585
Nigel Tufnel 7 лист. 2012 р., 14:42:03

Після різко збільшуючи споживання клітковини протягом майже місяця за пропозицією членів сім'ї через хліб, фрукти, овочі і соки, я зіткнувся запор настільки суворий, що я був не в змозі мати рух кишечника протягом двох тижнів через вплив табурет. Як стало ще гірше, я почав споживати більше клітковини за рекомендацією моїх лікарів. Ніякі проносні засоби або супозиторії можуть ініціювати рух кишечника, і мій живіт стає таким жирним, що я навіть не міг рухатись протягом кількох днів без болісної болю.

Це дозволило мені зробити деякі дослідження про те, як здорове волокно насправді. Після того, як табурет-де-постраждалих від лікаря, я повернулася в свій звичний раціон яких складається в основному з білого рису, м'яса та овочів (я непереносимість лактози і приймати вітамінні добавки) і стілець виходить так легко, що я ледь навіть помічав його. Але цей низьким вмістом клітковини є причиною моїх членів сім'ї горе, а вони думають, що я впаду мертвий, якщо я повернуся в їжу велику кількість клітковини.

Я натрапив на цю книгу, роблячи деякі дослідження: волокна загроза Костянтина Монастирського і був здивований. Кожна пропозиція, він в своїй книзі і на своєму сайті були всупереч тому, що лікарі і люди взагалі говорили постійно - жерти все більше і більше клітковини, більше фруктів, овочів, цілісного зерна, і соки, і вживайте величезна кількість води, інакше ви помрете.

Думаю, це очевидно з Мій Маленький передсмертний досвід тепер, маючи занадто багато клітковини - це погано, але у кого-небудь є ключ до наукової обґрунтованості пан Монастирський книга і сайт? Після пошуку в інтернеті протягом декількох годин я не міг знайти навіть один шматок інформації, який навіть і не намагався критикувати чи заперечувати проти його вимог, інших, ніж один, три-зірковий відгук клієнта про Amazon.com.

Хоча я як і раніше скептично ставляться до його крайнім "абсолютно не білкова дієта", після його пропозиції і зменшення споживання волокна, щоб тільки кілька ложок овочів за один прийом їжі вже напевно повернулися мої випорожнення, здоров'я, і щастя повернулося в норму. Я хочу з'ясувати, чи є істина в його претензії, або якщо це просто лженаука, тим більше, що це нібито суперечить загальній ідеї про волокна та рекомендацій лікаря.

+574
Alexander Deniz 25 січ. 2019 р., 21:27:53

Моєму татові виповнилося 60 років. Я ніколи не грали у якому-небудь виді спорту за 30 років. Однак, він працює з географією і іноді (може бути, тиждень, місяць) він в похід у джунглі, як частину його роботи.

Нещодавно, серцевий лікар виписав йому ліки. Зараз він приймає серце таблетки щоранку.

Сьогодні він сказав мені, що він хоче грати в бадмінтон зі мною. Це 1-й раз він займався спортом. Так ми грали протягом 30 хвилин. І раптом він відчув втому і сіл. Потім, прямо в той час, я побачила, що він заснув. Я спробував покликати його, але він не прокидався. Тому я кинувся на вулицю і викликати швидку, але тато раптом прокинулися.

Він просто відключився на 5 хвилин. Він сказав мені, що його лікар сказав, що він повинен робити вправи в ходьбі тільки.

Моє питання полягає в тому, що "бадмінтон-це занадто багато для 60-річної людини?"

І "що я повинен робити зараз?"

 • Скажи йому, щоб перестав грати у бадмінтон
 • Скажи йому, щоб робити вправи в ходьбі тільки

Я дуже переживаю за нього. Я думав, що в нього міг статися інсульт. Я думав, що оскільки він приймав таблетки кожен день, що може допомогти йому відновитися.

+560
kretzm 5 вер. 2018 р., 20:13:06

Я проходжу навчання ваги і серцево-судинні вправи в ці дні, насамперед, для зменшення жиру на животі і зміцнення м'язів, а також . Після тренування я відчуваю себе голодним, тому я відразу ж бере мій вечеря (не такий важкий). Правильно приймати відразу після тренування?

+549
mooder 12 лип. 2014 р., 07:08:33

Дослідження показують, що білки доступні для організму лише протягом обмеженого часу після прийому, і може бути присутнім в організмі в обмежених кількостях - інше даремно. Це означає, що ви повинні часто вживати білки у відносно невеликих кількостях. Це дозволить ваше тіло, щоб повністю використовувати їх, щоб відновити пошкодження і створити Нев тканин.

Оскільки велика регенерація відбувається, поки ми спимо, я не думаю, що лягають спати голодними-це краще рішення - організм позбавляється необхідних поживних речовин. Я б рекомендував трохи білка снек-близько 1 години перед сном. Вона повинна бути з високим вмістом білка і низьким вмістом жирів і вуглеводів. Особисто мені подобається з'їсти трохи сиру.

+533
Ben Liblit 21 черв. 2013 р., 22:05:50

Я можу втратити жир і наростити м'язи одночасно?

Можливість збільшення м'язи під час втрати жиру залежить від взаємозв'язку між вгодованістю і здоров'ям. Надмірно жирна і під-навчена людина зможе домогтися одночасною втратою жиру і м'язової маси. Дуже худого людини поруч з його/її межа для росту м'язів не буде. По мірі віддалення від надмірно товстий, недостатньо підготовлених стану до більш компактному, більш мускулисте тіло, ця здатність зменшується. В якийсь момент, переважна більшість людей буде бачити краще/швидше результати вибираючи робити одне чи інше (отримати м'язи, втратити жир - Часто званий 'сухий' і 'різати', відповідно), в той час. Для дуже загальне правило: якщо ви були ефективно навчання протягом року або більше, ви краще з об'ємною/скоротити цикл. Побачити Лайл Макдональд додає м'язи, втрачаючи жир - Q&для більш докладного обговорення.

У 2011 папір передбачає тижневу тіла-втрата ваги на 0,7% може дозволити м'язи як у чоловіків, так і жінок, в той час як втрати жирової маси. Жінки також змогли збільшити м'язи, втрачаючи жир на щотижневому швидкість тіла-втрата ваги на 1.0-1.4%. Чоловіки, проте, втратила м'язову масу при цьому підвищений тариф.

У реальному вираженні, 0.7% тіла-втрата ваги була досягнута через щоденний дефіцит в 3,2 калорій на фунт загальної ваги (або 7 калорій на кг загальної ваги). В цьому випадку, ваша мета споживання калорій = TDEE на - [BWlb х 3,2 ккал] (або TDEE на - [BWkg х 7kcal]). Це гарне місце для початку. На 1.0-1.4% діапазоні працює, щоб щоденний дефіцит 4.5-6.4 калорій на фунт загальної ваги (або 10-14 калорій на кг загальної ваги).

+519
ksm 31 жовт. 2017 р., 21:03:13

Уникнути будь-яких накладних прес. Накладні Прес-це вправа відомо багатьом, хто насправді ліфт розширити ваш зовнішній вигляд. Тут в темі багато відповідей людей, які ліфт, підтверджують, що накладні прес є великим заходом масового будівництва за плечі. http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=887 є багато речей, які ви можете уникнути, але це навколо вершини. Якщо ви йдете з цю консультацію будьте впевнені, щоб перевірити назад і нехай всі знають свої результати.

+514
Bruce Lu 14 трав. 2013 р., 13:03:14

1.Ну по-перше, ми повинні розуміти, що наш організм не хоче нас втрачати вагу. Накопичення жиру-це механізм виживання організму. Назад у кам'яний вік, накопичення жиру, необхідного для виживання(хто знав, коли був наступного прийому їжі!). Так що тепер все, що вам потрібно зробити, щоб втратити жир, щоб обдурити організм! Так, Чит. Це означає, що після того, як ви виконаєте кілька звичайних протягом деякого часу, організм адаптується до нього і намагається мінімізувати втрати жиру. Ви повинні постійно міняти свої тренування як мінімум кожні два місяці, щоб продовжувати отримувати результати. Якщо ви: тренажерний зал: міняйте тип вправ на ті ж групи м'язів Цикл/біг/кардіо: поєднання швидкого і витривалість

2.Інша річ, щоб відзначити, що якщо є надлишок жиру, то тренування без строгих дієт легко допомогти у втраті первісного жиру... але, як ви прогрес, ви повинні підтримувати хорошу дієту. Хороша дієта + відмінних тренувань = здорове тіло!! і зміні структури харчування кожні два місяці, щоб не кинути з-за нудьги!:)

3.Що стосується забору води, Вода є головним ресурсом для відновлення. Після тренування , під час відпочинку організм відновлює всі м'язи і вона має потребу у воді. Крім того, вода ніколи не заподіють шкоди жоден так пий! ;) Насолоджуйтеся вашої підготовки і зробити коментар, якщо ви маєте будь-які питання!

+490
MaBu 6 бер. 2010 р., 12:00:59

Є кілька речей, які можуть вплинути на здатність робити правильно присідання, і це напрочуд важко підняти робити. Мужайтеся, всі проблеми можна подолати. Вони варіюються від:

 • Питання гнучкості--стегна, підколінні сухожилля, сідниці і литкові м'язи, все це може обмежити діапазон руху
 • Питання скелетної структури-якщо ваша позиція занадто широкий, ви будете боротися свій скелет, щоб отримати глибокий
 • Положення тіла і питання техніки--використання посібника може допомогти вам виправити це.

Я був би не наважувався повірити, що ваша ахіллесова сухожилля винні. Єдиний дитина, я знаю по-справжньому, що проблема була постійно навшпиньки перед операцією. Навіть зараз йому складно змінити те, як він ходить і бігає, тому що йому було так довго.

Однак гнучкість може бути проблемою. Ця стаття пояснює приблизно те, що я зробив , щоб виконати якусь скарлючену клініку сам. У підготовці ремонту присідання, я рекомендую отримати пару одиниць навчального обладнання:

 • Знайди собі TUBOW (дуже корисний блок з дерева)
 • Знайти платформу або коробку, які можуть підтримати ваш вагу, який на глибині ви хочете, щоб дістатися до. Примітка: правильна глибина дійсно повинно бути виміряна в той час як під напругою. Я дізнався, що нижче паралелі, коли я розслаблена, не те ж саме, коли мої ноги напружені.
 • Трохи ручної відеомагнітофон, щоб подивитися свою форму для себе.

Ви можете працювати на вашому розтяжка відразу, але коли ви йдете у вашій присідання ви будете мати, щоб зробити деякі роботи:

 • Знайти глибину ви відчуваєте, що ви можете зробити, щоб на поле через порожній бар, як ви сидите на ньому. Можливо, вам доведеться укладати яку вагу на нього, щоб отримати трохи вище, ніж паралельно.
 • Сидіти на поле і налаштуйте TUBOW так, що він зачіпає ногу і коліно.
 • Для кожного прогріву встановити і вашої поточної роботи вирівняти ногу на TUBOW, а присідати вниз на платформу.

Ви будете повторювати цю вправу, видалення шару ваг, поки ви не можете потрапити на потрібну глибину. За цей час, не піддавайтеся спокусі, щоб додати ваги. Кожен сантиметр глибини додає набагато більше роботи, що ви повинні зробити.

Нарешті, на замітку структурних питань, якщо ви відчуваєте біль у стегнах і так не здається великою натяжкою, можливо, занадто широке позицію для вашого тіла. Я виявив, що я повинен тримати мої ноги не більш ніж на ширині плечей, і штовхати мої коліна , як я заходжу та з отвору, щоб робити присідання правильно.

Я був в змозі виправити свої проблеми в чотирьох сеансів, але це тому що я вже поклав в багато роботи з розтяжками. Тут ви можете побачити мій прогрес:

 • Перша спроба: досі не достатньо глибоко, але краще, ніж я робив з іншого 60фунт на турніку
 • Друга спроба: був дуже близький, але цей зайву вагу на платформі була трохи вище паралелі.
 • Третя спроба: ні відео, де я виявив, що мої питання скелетної структури і біль від цієї спроби змусила мене затримати. Мені було так гидко, я спалив відео і навіть не хочете отримати зворотний зв'язок за нього.
 • Четверта спроба: нарешті, натисніть нижче паралелі, і відчував себе дійсно добре робити це.

Хоча деякі люди краще з піднятою п'ятою правильної важка атлетика взуття, вам не потрібно, щоб виправити ваші проблеми. Тепер, якщо ваш діапазон руху обмежений жорсткості, це може зайняти від 4-6 тижнів, щоб побудувати інтервал руху вам потрібно. Це можливо, але бути розумним про те, як ви робите це.

+487
Jaime Fournier 16 бер. 2016 р., 02:55:14

Як кошлаті і бігунок, у мене була така ж проблема.

Краще рішення я знайшов це застосувати липка частина пластиру безпосередньо до соска. Візьміть один лейкопластир, і відріжте або відірвіть два клею частин:

Band-aid

Потім обережно відведіть волосся з сосків (їх стає трохи вологою зможуть допомогти) і застосувати один на кожній стороні.

Пластикові пов'язки, здається, працюють краще, і зіскочити без особливих проблем в душі. Видалення може бути трохи хворобливим, але набагато краще, ніж натирання!

+472
tyana 1 лист. 2016 р., 09:30:59

Почати зміцнення трицепсів з вищою повторення роботи на витривалість. Діпи і вузьким хватом Віджимання є великими. Поза цього, найняти тренера, щоб оцінити вашу техніку.

+459
Ruble 23 бер. 2014 р., 21:54:06

Найкращі ваги заміщення для зваженого тільки плечима знизують плечима з інверсного повісити (він же перевернутий плечима):

enter image description here

Це можна зробити на кільцях, прямо бар, або навіть паралельних брусах:

enter image description here

+444
Richard Landall 10 лют. 2012 р., 12:45:37

Не знаю, чому це правда, але там не вірний, швидкий, "терміново" спосіб отримати здорові.

Там немає коротких шляхів, щоб стати здоровим і Fit.

Думати інакше-це небезпечно.

Це теж дуже складне питання, тому що це розпливчасто.

Але суть у тому, як правильно харчуватися і стати більш активними. Дізнайтеся більше про здорове харчування від надійних (не доктор Оз) джерела. Дізнаєтеся, що ваше тіло повинно бути багато-пам'ятаєте, що він не повинен бути м'яким, щоб бути хорошим для вас.

І якщо ти сидиш на дивані більше години в день, не рухаючись з місця, з любові до Піту встати і почати ходити.

Сидить новий куріння. Майте це на увазі. Осілість вбиває.

Знайти грунтується на особистого тренера, який фокусується на здоров'я. Тренерів, які зосереджуються на "відчуття опіку" не може бути хорошим вибором для вас. Поговорити з кардіологічних реабілітаційних центрів для довідок. Поговоріть з місцевими общинними коледжами. Спробуйте ІМКА-здоров'я навчання найкраще для вашої конкретної ситуації. Вам потрібна якісна допомога.

+443
Albertoafonsojunior 3 трав. 2017 р., 08:53:43

Ізометричні вправи мають своє місце в навчанні, але ніколи не замінять ліфт.

Проблема з ізометричних вправ є те, що ви не маєте будь діапазон руху, ви просто тримаєте вага є і напружити м'язи. У той час як, безсумнівно, робить позитивний вплив на м'язи в цьому положенні, але в інших частинах ліфт.

Наприклад, якщо ви робите ізометрична тяга на коліна висоти, що не реально допомогти вам у локаут. Не буде це поліпшити ваші здібності, щоб отримати вага землі багато. Це було хоч і дають певні переваги, як ви б зміцнити своє ядро і, ймовірно, вам краще на коліно-висока частина станова тяга.

Так, в основному немає, ізометричні вправи не дуже добре на заміну ліфта, але вони є інструментом для поліпшення певних частин ліфта. Якщо ви можете визначити слабкі місця у вашій тязі, ви ще можете поліпшити його таким чином, навіть без штанги.

+350
Jefferson Arantes da Silva 12 черв. 2013 р., 05:26:05

В цьому році я повернулася до гірських лиж і знайшли собі відносно придатний для достатньо інтенсивного катання сесії (до 10 запусків на годину на 3-4 години двічі на день протягом 5 днів), за винятком двох речей, де моє тіло не вдалося.

Перший - на четвертий день м'яза, яка йде від сідниці до пояса (лівий) розболівся велика у своїй верхній частині на початку кожного правого повороту я зробив. Є дуже конкретні руху на початку лижного свою чергу, коли ви сідаєте і в той же момент згинати коліна всередину повороту. За винятком цього конкретного руху ця м'яз ніколи не турбував мене і я роблю згини, стикаючись щодня з ніг і присідання кожен день.

Тому є питання - які вправи я можу додати до моєї рутини, щоб тренувати цю м'яз?

+295
nochnoy13 10 трав. 2014 р., 08:17:05

enter image description here

Голеностоп складається в основному з кісток і сухожиль. Немає ніякого способу, щоб зробити його більше, якщо ти так розтовстіла, що ваше тіло зберігати жир на стопи та щиколотки.

+265
Nanthini Senthuran 15 лют. 2018 р., 13:54:32

Кращий спосіб визначити, якщо джерелом вуглеводів будуть повільно переварювати чи ні-це подивитися на вміст клітковини. Не всі, цільні зерна особливо високі в волокні. При погляді на список продуктів ви знайдете рекомендовані знову і знову, більшість з них відносно високим вмістом клітковини:

 • Коричневий рис: 3,5 г / чашка
 • Солодкий картопля: / чашки 4г
 • Гарбуз: Кубок 3г /
 • Вівсянка: / чашки 4г

Ви можете знайти інший зерна або хліба, які мають відносно високий вміст клітковини, що уповільнює травлення, а також забезпечує інші переваги для організму. Переконайтеся в тому, щоб вивчати етикетки. Ви можете побачити зразок заяви 13г цільного зерна на шматок хліба, який нічого не говорить вам. Той же лейбл ледь 2г клітковини на скибочку. Буханець може бути стільки, скільки 5г клітковини на скибочку.

+262
sumanthkodi 12 груд. 2016 р., 03:44:43

Для поста я роблю сік/рідина швидко від Сонця до Сонця вниз. Я можу з'їсти один раз на заході, і перекус перед сном. Мені сказали, що я можу "гальм" мій обмін речовин настільки, що після я ніколи б не втратити фунтів. Це правда? Я знаю, "задати лікаря", але я не можу собі цього дозволити. Я знаю багато інших людей, які зробили це, і вони всі говорять калорій мені потрібно, і я буду в порядку. Так що безпечний спосіб зробити це? Я повинен зупинити мій нормальний вигнати і зумбі до закінчення посту? Або я повинен просто йти про моє життя?

+234
Simpom 28 жовт. 2014 р., 12:16:09

Коли я працюю і бачу, що у мене більше м'язів, це також означає, що я втратив трохи жиру? У мене видно м'язи, але і багато жиру просто звисають з моїх кісток.

+221
Mechtecs 16 груд. 2019 р., 22:44:35

Я хочу передбачити 1ПМ, використовуючи формулу, але я не впевнений, що є кращим для спортсменів-чоловіків у віці біситься від 18 до 30 років. Наприклад, якщо я можу жим 80кг 4 рази, що може бути мій 1ПМ?

+203
Mostafa Rohaninejad 10 січ. 2011 р., 09:24:30

Я займаюся кунг-фу і тай-чі протягом 3,5 років, який допоміг моїй постави. Я можу випрямити спину, коли я стою, але я все одно завалиться плечі вперед, коли я стою, бо він так в'ївся. Я свідомо відкриваю цю область вгору (мені подобається думати, що я Супермен готується до літа), але в кінці кінців я хочу, щоб це стало більш природним, так що у мене немає стільки свідомі зусилля, як я зараз.

Я програміст по професії проводить багато часу перед комп'ютером, але я підозрюю, що моя постава перегнуло також виходить з деяких самооцінка і психологічні проблеми від цькування, коли я був молодшим.

Які конкретні речі я можу зробити, щоб працювати в цій галузі? Будемо попереку вправи або звертаючи передчуття допомогти? Як би менталітет у досягненні своєї мети?

+189
Clemens Dotson 13 бер. 2019 р., 23:02:36

Я часто чую про людей, які використовують кросівки з рівною підошвою (наприклад, патрони або щось подібне) для важкої атлетики. Які переваги, що, якщо є ще якісь?

Ці люди стверджують, що цей вид взуття забезпечує рівну поверхню, яка відмінно підходить для важкої атлетики. Але якщо це єдиний аргумент, можна навіть тренуватися босоніж і тієї ж плоскої поверхні (землі).

+173
damypopson 26 жовт. 2016 р., 02:16:04
 • Протягом декількох тижнів, ви почнете помічати збільшення рельєфності. Це буде залежати від вашого жиру в організмі: чим менше жиру ви маєте, тим легше це побачити рельєфність м'язів.
 • Ваш низьким вмістом вуглеводів, ймовірно, кинув тебе в кетоз, і ви, ймовірно, рівень дефіциту калорій (хоча це велике питання), так що ви будете робити велику спалювання жиру.
 • Ви будете нарощувати м'язову масу і волокон, збільшуючи ваш метаболізм спокою. Це призведе до подальшого збільшення втрати жиру.
 • Ви, ймовірно, отримати певний вагу, спочатку. М'язи набагато більш щільна, ніж жир.
 • Як Новачок, ваш організм буде швидко реагувати на парадигмі навчання. Плюс, це один з найбільш ефективних програми силових тренувань відомих людської раси, тому ви будете швидко прогресувати.

Багато залежить від вашого рівня жиру в відношенні того, що ви схожі. Що стосується міцності/прибутки/збитки, як початківцям робити складові ліфти з прогресивної завантаженням на твердому програмі, ви збираєтеся збільшити ваші сили: немає ніякого способу навколо нього.

Ви будете в кінцевому підсумку вдарив новачок/середній стіні і в той час як деякі могли б сказати, щоб не їв достатньо, щоб підштовхнути початківця досягнення, наскільки це можливо, особисто я ненавиджу жир, по мені так я не проти боротьби з моєї міцності, якщо він тримає мене від отримання черевом мені потрібно турбуватися про скорочення пізніше.

Великі речі я б зосередитися на:

 1. Форма. Запишіть свої форму з вашими складових ліфтів і знайти кого-то (цей сайт працює), щоб критикувати його.
 2. Збільшити вагу, але не повна дурепа. Ви хочете кинути виклик собі, але не руйнуй себе. Слідувати плану. Це важко, коли ви починаєте відчувати, як Супермен.
 3. Інше. Переконайтеся, що ви добре спати щоночі. Не парся поганий нічний сон, але не дозволяйте йому вийти з-під контролю.
 4. Є. Ваша дієта звучить непогано, але просто переконайтеся, що ви звернете увагу на загальну кількість калорій і макроси. Як ви прогрес різницю між 100 г і 150 г білок дійсно може зробити різницю в довгостроковій перспективі.

Ти справді на досить солідний шлях. Пиво тому, хто тебе напоумив з низьким рівнем вуглеводів і Rippetoe.

+126
user20678 26 лют. 2015 р., 06:15:49

Якщо порівняти кількість калорій, яке можна спалити за годину тренування на калорій ви можете споживати в годину їжі, їжі Напевно перемагає. Адже це так просто "скасувати" втрата ваги переваги тренування. Навіть досить важко протягом півгодини, я, напевно, тільки спалити 300-400 калорій (таблиця розрахунку витрати калорій), але я можу піти додому і з'їсти всі ці калорії назад протягом декількох хвилин (наприклад, до .75 .5 склянки сухофруктів або 2 склянки апельсинового соку або 1-3 шматочка піци). А біг-це один з вищих калорій пальника!

Що сказав, певні види фізичних вправ, таких як силові тренування, збільшити ваш метаболізм так що ви спалюєте більше калорій, у той час як ви сиджу і нічого не роблю (докладніше в іншу відповідь). Для мене це великий плюс. Різко знижується споживання їжі, з іншого боку, зменшує швидкість метаболізму (детальніше-на наступних).

Люди зазвичай мають більше успіху, коли вони поєднувати дієту і вправи, щоб схуднути (Джерело). Мені подобається робити комбінацію обох, тому що якщо ви тільки змінити свій раціон, або тільки змінити свій режим тренування, ви повинні піти дійсно хардкор, щоб отримати результати. Якщо ви, та ви можете піти трохи легше на кожному, що робить її більш досяжною.

+122
bayinso 20 жовт. 2019 р., 14:05:52

Це результат простий брак кисню і трохи пов'язано з позою. Спробуйте нахилитися трохи вперед при бігу. Щоб допомогти з проблемою кисню, дихати на повні груди раз в той час, коли ви знаходитесь на свій біг. Це дозволить розтягнути вашу діафрагму, легкі, а ваші м'язи м'язи вздовж і ключиці. Крім того, це допомагає тримати ваше дихання контролюється і patternized. Картинка ваша дихає як маятник, він просто ходить взад і вперед, взад і вперед. Сподіваюся, що він відчуває себе краще!

+109
Dinesh Anuruddha 19 черв. 2015 р., 10:27:48

Якщо я споживаю рівних кількостях (скажімо,) манго, один в заморожені шматки, інший при кімнатній температурі, я їх перетравити на різних швидкостях? Тобто, вони будуть по-різному впливати на рівень цукру в крові, тим самим контролю ваги наслідки або бути легко доступні для енергії?

Наступним з того ж нагрів напої впливають на швидкість поглинання?

+86
user160765 11 вер. 2018 р., 11:23:32

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil