Як об'єднати сили, гіпертрофії і стабільність в одній програмі навчання ваги

Я просто читав про програму навчання, що використовуються армія США Рейнджерс: https://www.muscleandfitness.com/workouts/workout-routines/full-spectrum-strong-army-ranger-workout-army

Ця програма здається привабливою, оскільки вона складається з трьох частин: сила, гіпертрофія і стабільності, у той час як багато інших, наприклад. Фат: http://www.directlyfitness.com/store/p-h-a-t-training-layne-nortons-workout-system/ тільки включає в себе перші два.

Однак є одна річ, я не розумію: кожна частина проходить навчання протягом 1 тижня. Я думаю, що стабілізуючі вправи, як з участю інших (основних) і більш дрібні м'язи, ніж прості вправи. Це означає, що ці м'язи будуть тільки проходити навчання раз у 3 тижні. Як можуть ці м'язи стають сильнішими, що так рідко тренувань?

Не буде краще поїзд такий ?:

Тиждень 1

1 день стабільності, 2 день сила

2 тижні

1 день гіпертрофію, 2 дні стабільності

Тиждень 3

1 день сила, 2 день гіпертрофія

+433
Hamid Hassan 28 квіт. 2010 р., 00:27:02
27 відповідей

У мене немає відповіді , просто опис того, що відбувається зі мною під час тренування! Я бігаю зовсім небагато, це моя тренування , і я потію, і вам досить тепло, коли я роблю це . Очевидно, я відчуваю спрагу в якійсь мірі і зволожує. Зараз! Коли я роблю тренування з обтяженнями, або (важка атлетика) в спортивному залі, я, можливо, трохи теплої під час тренування з того, що я вважав би в малій мірі поту. Це, як кажуть, спрага моя аж два рази під час моєї важкої атлетики низький піт тренувань, і між мої набори, як я віддихатися , я помітив, що моя шкіра в деяких місцях, в основному губи злегка блакитний! Я не багато в цьому розумію. Все це тільки здається, суперечить сама собі .

+958
DnR 03 февр. '09 в 4:24

Мозоль (або мозолі) являє собою загартоване ділянку шкіри , який став відносно товстий і твердий, у відповідь на неодноразові тертя, тиску, чи інші подразнення.

Вікіпедія

Це захисна реакція вашого організму, і, враховуючи обставини – бігти босоніж, у взутті Вібрам – це повністю нормально.

Я не знаю, чому ти без шкарпеток, але якщо ви хочете загартувати ноги, то це те, як він виглядає. Якщо ви хочете мати м'яку шкіру, працювати в м'які туфлі з м'якими шкарпетками.

+920
Startrek852 11 вер. 2013 р., 02:43:52
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я нещодавно помічати, що моя черевної порожнини (на животі) стає дуже твердою. Я думаю, що це м'язи живота.

Я велосипедистів досить складно близько години кожен будній день принаймні 18 місяців. Його єдина серйозна вправа, яку я вам.

Я не очікував, що це зміцнить мій АБС. Я отримую очікуваний м'язів стегна, і було помітно змінюватися <6 місяців.

Я трохи стурбований пружність. Якщо це не вправи поліпшення м'язів, це може бути якась медична проблема, яка потребує уваги.

+830
toucanb 11 бер. 2018 р., 02:38:09

Чому б не піти в спортзал перед роботою. Це те, що я майже завжди робив. У мене високий рівень енергії, насамперед з ранку. Це не для всіх і вимагає, щоб ви лягаєте спати раніше.

+821
arnab bhattacharyya 23 жовт. 2019 р., 11:44:31

Дослідження на навчаннях і холестерину ЛПВЩ


Вправа допомагає збільшити виробництво та дію певних ферментів, які покращують "зворотного транспорту холестерину" процес. Дослідження, проведене кілька років тому проаналізував, як тип вправ, частоти та інтенсивності впливу холестерину ЛПВЩ.

 • Під час фізичних навантажень різноманітні, в середньому пацієнти в цих дослідженнях здійснюється протягом 40 хвилин, 3-4 тиждень, і ефект ЛПВЩ був вимірюється після 8 до 27 тижнів.
 • У різних дослідженнях, учасники збільшує ЛПВЩ холестерину у середньому близько 2,5 мг/дл. Це збільшення ХС ЛПВЩ був тільки скромний, але було статистично значущим.
 • Крім того, оскільки ризик серцевого думка кинути на два-три відсотка за кожен 1 мг/дл підвищення ЛПВЩ, а зростання 2,5 мг/дл ЛПВЩ може насправді сума до істотного скорочення ризику.

Мабуть, найбільш цікавий висновок з цього дослідження є зауваження про те, що тривалість заняття - а не частота або інтенсивність вправ - корелюється із підвищує рівень ЛПВЩ. Слідчі повідомляють, що в науково-дослідних темах вправи не менше 20 хвилин, кожні 10 хвилин збільшення тривалості вправ збільшення ЛПВЩ на додаткові 1,4 мг/дл.


Інших змін у способі життя, щоб підвищити рівень холестерину ЛПВЩ

Результати даного дослідження свідчить про те, що тренування як мінімум три-чотири рази на тиждень хоча б по 20 хвилин допоможе вам збільшити ваші рівні ЛПВЩ. Насправді, збільшуючи тривалість ваших тренувань, ходити самостійно (тобто, відбувається повільніше, у разі необхідності), як видається, бути кращим способом, щоб перевести вправа на більш високі рівні HDL.

На додаток до фізичних вправ, інші зміни способу життя можуть допомогти вам збільшити рівень ЛВП. До них відносяться:

 • Кинути палити, який може збільшити ваші холестерину ЛПВЩ на 10 відсотків.
 • Втрата ваги: на кожні 6 кг втраченого, ЛПВЩ може збільшитися на 1 мг/дл.
 • Вибираючи більш здорові жири, такі як мононенасичені і поліненасичені жири, що містяться в оливковій, арахісовій і рапсовій олії, а також як горіхи, риба та інші продукти, що містять омега-3 жирні кислоти.
 • Вживання алкоголю в помірних кількостях: не більше ніж один напій в день жінок і двох напоїв в день для чоловіків у віці 65 років і молодше.

Джерело: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmedhealth/PMH0023971/

+806
p4ndepravity 14 січ. 2015 р., 15:34:41

Це не традиційна гімнастика рухатися, і, крім того, було б майже неможливо зняти без сторонньої допомоги. (Зверніть увагу на хлопця, тримаючи його тіло по вертикалі з мотузкою).

Це вражає, але це виключно сила рухатися, як і люди, які можуть "павук ходити", а висить з бруса і інших подібних сила рухається.

Навчання це дійсно не більш, ніж дійсно сильний у ваших дельтовидних і широкі, так що досить традиційне навчання з додаванням практикувати вправи, які ви намагаєтеся наслідувати. Одним з основних є "прапор", який ви можете побачити, що він робить пізніше на відео (збоку висить з посади, із зброєю в y позицію, тіло стирчить назовні).

Існує кілька основних традиційних гімнастика представляє на брусах і кільцях, але майже всі в цьому відео є чисто сила і гнучкість.

+789
boopathi 1 квіт. 2018 р., 02:04:53

Я б відповів простіше.Це легше для вашого тіла, щоб зберігати енергію у вигляді жиру, а не м'язів, як це вимагається менша кількість енергії для вашого організму у формі жиру, а не м'язів. Таким чином , м'язи є більше джерелом енергії для вашого тіла, ніж жир. Каже, що , коли тіло відчуває, що він вимагає більше енергії , у випадках тривале кардіо або підняття важких предметів, які не можуть бути виконані на жир як джерело, він починає використовувати ваші м'язи для своєї потреби в енергії, а не жиру.

+786
user8602038 10 бер. 2019 р., 07:35:01

Так білка з бобових, боби, сочевиця і горіхи.

Я не був упевнений в розмірі, але знайшов цю посилання http://breakingmuscle.com/nutrition/how-to-build-muscle-mass-on-a-plant-based-diet

Що, я думаю, можуть виявитися корисними.

Це говорить про те, 1 грам на фунт ваги тіла, наприклад, 200lb культурист мішок 200gms вимагає білка в добу.

Це не моя галузь знань, тому було б здорово, якщо хтось може прокоментувати, і підтвердити, якщо це звучить про право. Дякую

+770
mmathieum 16 квіт. 2010 р., 21:14:00

В якості ресурсу можна повернутися кілька разів, я дуже рекомендую "практичне Програмування" за Кілгор і Rippetoe. Перша половина книги присвячена теорії вправи загального адаптаційного синдрому, енергетичні системи та відновлення балансу і стрес. Суть в тому, що Святий Грааль втрата жиру під час побудови м'язової маси є те, що це реально досяжна тільки для початківців. Однак, це вимагає деякого викладаю тут, щоб зрозуміти чому. Але ось кілька зауважень:

 • Зсипати найбільш ефективний при додаванні м'язи, коли ви починаєте в слабкому стані.
 • Ходьба-це ефективний метод активного відновлення, але не дуже ефективні для спалювання жиру.
 • Існує більш ніж один спосіб, щоб додати м'язової маси, в залежності від ваших цілей.

Зсипати є найбільш ефективним, коли вже худий

Якщо ви вже налечились, ви можете сказати, дивлячись у дзеркало, чи буде збільшення ваги за рахунок м'язової маси або жирової маси--або відносний відсоток кожного. Суть в тому, що додавши м'язової маси непросто. Це може зайняти деякий час, щоб додати кілька кіло м'язової маси, але коли ви це зробите, ви будете спалювати істотно більше калорій навіть у стані спокою.

Більшість проблем полягає в тому, що ваше тіло любить, щоб зберегти статус-кво. Якщо він знаходиться в режимі зберігання зайвих калорій у вигляді жиру, це, як правило, продовжують зберігати більше зайвих калорій у вигляді жиру, ніж як (точніше всередині) м'язи. Якщо ви вже ожиріння (>20% Bf для молодих чоловіків або >25% Bf для літніх чоловіків), тоді ваш організм налаштований накопичувати жир. Кращий спосіб розірвати це порочне коло, щоб дістатися до 15% або нижче жиру (припущення: чоловіки). Мова про те, що поріг того, що організм більше налаштований годувати ваші м'язи, ніж жирові клітини.

Ходьба Не Ефективна Для Втрати Жиру

Відверто кажучи, ходьба не спалювати багато калорій. Це дійсно допомагає, адже він отримує кров тече, яка допомагає зменшити біль і інші проблеми з силового тренування. Однак, вам потрібен спосіб, щоб отримати найкраще з обох світів. Це де ми входимо у світ кондиціонування. Кондиціонер може бути як простий, як додавання жилет вага, поки ви гуляли, або він може бути широко різноманітні, як і різні форми високої інтенсивності інтервал підготовки (HIIT).

Для того, щоб спалювати калорії потрібно витрачати більше енергії, ніж ви берете в, але якщо ви не "зсипати" ви приймаєте більше калорій, ніж ви спалюєте. Це загадка, і ще одна причина для розділення діяльності. Суть в тому, що рух спалює калорії. Висока інтенсивність роботи буде продовжувати спалювати жир, як низька інтенсивність роботи, але також буде виснажувати запаси глікогену значно швидше. Після того, як глікоген згорить, єдиний джерело енергії-жир. Але не дуже поспішаєш. Нижче, коли я приношу в поняття дієта...

Кілька Способів Підготовки

Якщо ви дбаєте про збільшенні м'язової маси, то тренування м'язової маси допоможе ваших цілей швидше і ефективніше, ніж тренування на силу. Пол Картер називає це масове будівля або будівля бази. Він схожий на бодібілдинг, але кінцева мета-це не ідеальне співвідношення розмірів м'язи. Кінцева мета полягає у підвищенні стелі сили.

При тренуванні на масу (базовий будинок), я виявив, збільшуються в розмірі навколо грудей, і зменшення розміру навколо кишки. Ось поки свята прийшли і я почав над їжею мої успіхи. Моя мета тут була строго їсть для підтримки ваги. Я не робив кондиціювання, просто довго встановлює і пристойний обсяг. Поки я не їв дуже багато, я торгував маси. Однак, коли я натисніть рівноваги (тобто зберігаючи вагу) жир не відірватися.

Інша сторона підготовки маси полягає в тому, що ви спалюєте більше калорій, оскільки ви тренуєтеся більше обсягу, який вимагає більше роботи в цілому.

Це все про енергетичний баланс

Зрештою, чи намагаєтеся ви позбавитися від зайвої ваги або наростити м'язову масу, що ви повинні збалансувати потреби вашого організму в енергії. Ви повинні бути дефіцит калорій, щоб спалювати жир, прості і зрозумілі. Ви повинні бути в профіциті калорій для нарощування м'язової маси. На жаль, здатність організму, щоб витягнути з жирових запасів під час нарощування м'язової маси дуже обмежена.

Різні дієти, намагаючись вирішити загадку так званого калорій на велосипеді. Це дає вашому тілу більше калорій на днів вага підйому, і менше калорій в інші дні. В підсумку протягом тижня повинні бути нижче, ніж ваші вимоги, якщо ви хочете в першу чергу позбутися від жиру, або більше, ніж ваші вимоги, якщо ви хочете в першу чергу наростити м'язи.

Як корисно, як і калорій на велосипеді, він може тільки зробити так багато. По суті, краще вибрати одну основну мету і переслідують, що, маючи найменшу кількість впливу на інші цілі. Наприклад, якщо ви страждають ожирінням, основною метою має бути, щоб втратити жир при збереженні м'язової тканини у вас є. Якщо у вас нормальна маса тіла ви можете або підтримувати або піти для нарощування м'язової маси при мінімізації кількості жиру, який неминуче буде додано.

+696
Vidhya Vidhya 2 груд. 2010 р., 20:28:43

Ви не можете перерахувати ваш вік або стать, але загальний відповідь полягає в тому, що ви не зможете виявити виправити/зменшити, потрібно зменшити і поліпшити загальний стан і знизити загальну вагу. Всі магазини сало по-різному, і місця, які ви вказали, будуть самі круті/останні місця для вас, щоб побачити поліпшення. Моя рекомендація: якщо ви бачите покращення вашого фітнесу та здоров'я, а потім продовжити, і ви побачите поліпшення в тих областях, де ви хочете, — але це може зайняти більше часу. ПЕТ себе на спині для зосередження на своє здоров'я і поліпшення, які ви зробили і продовжуєте.

+688
Sumukh aroskar 19 вер. 2011 р., 03:30:01

Хороша форма-це вираження найбільш часто використовується для опису оптимальних механічних функцій організму для виконання підйому на максимальне збільшення м'язової ефективності орієнтовані на конкретного вправи та мінімізації, якщо не виключення потенційної шкоди.

Використовуючи свій жим лежачи наприклад, яка в першу чергу потрапляє в зовнішній нагрудний першої і трицепс по-друге, було б згубним наприклад, якщо ваші лікті були занадто розкльошені, приймаючи багато з грудей волокон, що виходять з ліфта і приведення у ваші плечі, що створює загрозу отримання важких травм. Це лише один з аспектів збереження хоча хороша форма на лавці.

+677
TychoAussie 11 лип. 2014 р., 21:51:20

Я був плавцем і те, що моя команда була в тому, що у нас був встановлений графік роботи з понеділка по п'ятницю; у понеділок, середу і п'ятницю ми будемо в басейні працює над витривалістю, а по вівторках і четвергах ми будемо робити на суші тренувань, таких як біг, Ab тренування, віджиматися речі, як, що ми не користувалися ніякими вагами, коли ми працювали. Це було в основному наших днів відпочити від плавання. Маючи набір розклад дійсно допомагає, я втратив гарного кількість ваги, підтягнуте тіло і відмінна кардіотренування!

+585
user40315 21 квіт. 2013 р., 21:08:59

Цитувати wikipedia.org'статті про присіданнях:

Іншому пацієнтові колінний суглоб, коли коліно не збігається з напрямком ніг. Якщо коліно не спостереження за пальцями під час руху в результаті закручування/різати суглоба і небажаного крутного моменту, що впливають на зв'язки, які незабаром можуть призвести до травми. Коліно завжди має стежити за носом. Твої пальці злегка вказав для того, щоб відслідковувати правильно коліно.

Ось ілюстрація на Вікіпедії навпочіпки:

enter image description here

Схоже, що ця форма обличчя погано, тому що їх пальці не вказав?

+583
user1733951 18 лип. 2017 р., 12:11:21

Що б бути деякі додаткові хороші вправи робити в тренажерному залі на 2 дні в тиждень з 7 днів в теніс?

Мета - поліпшити силу, рухливість і витривалість. (Не особливо в цьому порядку)

Я досить знайомі з яких 5*5, який у мене був до цього, але я боюся, що це потрібно зупинити (не вистачає часу).

Мій розпорядок дня, якого я прагну, щоб слідувати, 7 днів, теніс, субота, неділя спортзал, в основному, складові руху, такі як, присідання зі штангою (з невеликою вагою), над головою жим, станова тяга, жим лежачи, підтягування, веслування сидячи/вага підтягування(що машина, яка має стрижень).

Будь ласка, допоможіть мені доопрацювати цей план.

Про мене: 7-8 годин сидяча робота, вага 60 кг, Зріст 180 см, 23 роки.

Спасибі велике! :)

+549
ramble 27 лист. 2018 р., 00:34:23

Ремінь має дві зони, які вимірюють частоту серцевих скорочень за допомогою вимірювання біо-електричний імпульс, який природно виникає, коли ваше серце б'ється. Сам ремінець-це вимірювальний прилад, а під ви огрызаетесь на збирає імпульс і передає його на приймач. Монітор починає свою роботу тільки кнопки защелкнуты. Коротше, ремінь не повинен бути мокрим, щоб заміряти свій пульс.

Волога підвищує чутливість пульсометр дає більш точний результат. Змочування ремінь перед тренуванням дозволяє користуватися тією ж ступенем точності, перш ніж підняти пульс і піт.

+542
Konstantinos Kontos 1 січ. 2015 р., 10:40:21

Вважаю, що ви не потрапити в ту ж пастку, що багато рекреаційні бігунів і тріатлетов потрапляють, в тому, що ви йдете занадто важко на ваші легені дні, і недостатньо жорсткий на ваші важкі дні. Отже, ви перебуваєте в постійному стані "майже" одужав, а потім звалив в день циклу, який лупив тебе.

Як ваші розширені 5ц, є багато (деякі з них безкоштовні) навчальні плани для Тріатлон. Чудово, щоб навіть скласти кілька тренувань в день, як довго, як ви звертаєте увагу і правда на легкий/середній/жорсткий рівнях для тренувань. Це самий великий ключ, тому що ключ у видах спорту на витривалість-це можливість прокидатися кожен день і зробити роботу. Не добре ставити протягом трьох днів вбивці і тоді буде потрібно 5 днів відпочинку.

Я виявив, що початківцям програми на початківця плавця дуже добре зібрані і мають різні акценти, Якщо ви хороший бігун чи велосипедист, і т. д. Крім того у них є групи наставника, деякі з них пов'язані певні плани, які дадуть вам групу, щоб поговорити з і пара досвідчених тріатлетов в якості наставників/дискусійні форуми. Дуже великий ресурс.

+516
Suit 24 трав. 2014 р., 02:46:33

Ліфтер у відео робить "хай-тягне", який являє собою рух допомоги для очищення. Він, здається, опускаючи штангу від плечей до стегон (останнє було "повісити" положення) з деякими (але не повний) контроль, який є доцільним. Він насправді, в основному, не дозволяючи йому впасти безперешкодно, але є залучення плечей і спини м'язів.

Зворотний керлінг штангу або інакше сповільнюючи свого походження не є необхідним для здійснення і може збільшити ризик розвитку "важіль-тяга" звичка, яка завдає серйозної шкоди очищає.

Особисто мені не подобається, що він відпускає штангу в положенні на підлогу в кінці сету, але він є , використовуючи відбійні плити, тому правопорушення є мінімальним.

+477
RReverser 16 бер. 2012 р., 21:06:50

Я граю щотижня в приміщенні змішаний пляжний волейбол. Я помітив, що якщо пісок дійсно досить холодно (взимку), то після завершення гри мого другого пальця ноги (біля великого пальця) це білий, а інші пальці мають нормальний колір.

Це просто (швидше за все) проблема циркуляції...?enter image description here

+445
Yassine Bouh Ssine 28 бер. 2019 р., 23:55:22

Я помітив, що, якщо змусити двох людей для тренування зазвичай схильні хворіти, перевтома, або мати сильну біль на наступний день, в той час як інший буде гарненько потренуватися і вийде.

І це не досвід, заснований або тому, що я знаю, що ті, хто працював багато років і хворіти, якщо трохи перевантажені, і деякі, хто не тренування, не болять, як легко.

+346
romanova0903 14 бер. 2012 р., 03:08:49

Я намагаюся втратити мій вага, біг/бег близько 18-20 хвилин вранці.

Але проблема, я маю то, що після біговій сесії я отримую висип на високі стегна, дає принаймні один день затишшя в програмі, в результаті чого порушуючи регулярність і пунктуальність.

Я хочу позбутися від висипки, будь-які пропозиції будуть корисні.

+327
DaveF1989 9 груд. 2017 р., 03:06:45

2 - ВСАА, безумовно, гальмує Ваш швидкий, так як вона фактично не має калорій і лейцин (основна амінокислоти BCAA), це дуже insulinogenic, так що ви будете мати інсуліну відповідь на це.

+275
Uliana 20 жовт. 2011 р., 03:35:51

Я багато бігати і пропускати велика, у мене теж вага ліфт, я швидко втрачав вагу, і я радий цьому. Але я дуже хочу схуднути на боці і попереку, це не моя безпосередньо нижній частині спини це як би збоку на нижній частині моєї спини, якщо це має сенс.

Від роботи я знаю, що я не можу визначити її зниження, їсть добре і багато довгих кардіо, що робить трюк, це складно правда. Я теж недавно вбили мого шоколаду в їжі, що раптом з'явився з нізвідки, я дізнався, що це був дефіцит магнію і вирішити її з Эпсом солі для ванн і магній спрей.

Я також можу зрозуміти, що генетично, живіт, бічна і задня генетично, де мій жир схильний накопичуватися найперших.

Але є якісь поради та хитрощі, дієти, вправи, мудрі, що люди могли припустити, що допомогло б мені зберегти її від цих місцях, вони не повинні бути православними і я не заперечую, якщо деякі пропозиції звучать скептично, я відкритий для нових речей, СЦД, як далеко вони звучать. Наприклад, нещодавно я дізнався, що я эндоморфного типу тіла, я поклала м'язів на швидкі і жиру...так що я зберіг силові тренування для зниження ваги, тому що я просто покласти масу так швидко, це трохи дратує, можливо, є речі, які працюють найкраще для цього статура?

Я також хотів би деякі статті і речі, щоб виховувати себе про цих ділянках тіла і т. д.. Якщо люди думають, що я б знайти їх корисними, навіть якщо вони прості ::)

+241
Danny Chami 16 лют. 2016 р., 00:49:47

Я палео на цілий місяць і ніколи не відчував себе так голодний в моєму житті. Голод не пішов, поки одного разу мені довелося пропустити прийом їжі протягом дня, і тоді я був настільки невизначеним, що я не могла б функціонувати. Це не правильно. Як тільки я поїв нормальну їжу з деяких зерен у ньому (коричневий рис) я, нарешті, відчув себе краще і міг ясно думати знову.

+235
normanius 18 вер. 2014 р., 08:12:08

Гейнери не обов'язково "нарощування м'язової маси", вони просто калорійні бомби. Це те, що ви робите з калорій, що важливо. Такий продукт робить те, що вона рекламує, ви набираєте вагу. Якщо ви не робите вправи, щоб підтримувати таку кількість калорій, ви отримуєте його в жир. Немає "легко дістатися туди, де ви хочете, все це бере важку роботу.

Де він має перевагу, якщо ви робите величезну кількість тренувань, і на чому і коли ви можете з'їсти. Наприклад, Майкл Фелпс на піку тренування споживає в межах 8-10,000 калорій в день. Для більшості лікарів-дієтологів, вони важко бачити його щодня тарілці, але йому потрібні калорії, щоб живити його тренування і відновлення. Напевно, 95% населення просто не потрібно так багато калорій.

Крім того, слід пам'ятати, що переважна більшість режим тренування Фелп дуже низько кардіо впливає, я не знаю, якщо ви могли витримати 8,000 калорій стоїть прямо, вага тренування дуже довго не впадаючи в надмірне питань/відновлення.

+214
Saeed Asmani 12 січ. 2014 р., 19:54:30

Ось дослідження, які показують, що фізичні вправи покращують розумову працездатність. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23795769

Користь для здоров'я їзди на велосипеді навіть перевершують шкоду їзди на велосипеді.

Коли я кажу про коротких поїздках, я маю на увазі атракціони, які тривають близько 30 хвилин, так що ходок повинен перевищувати нормативи вправ, які кажуть, що нам буде потрібно не менше 150 хвилин на тиждень. 450 хвилин видаються оптимальними. Короткі поїздки не навіть здатися, що це є overexercising. Зверніть увагу, що плюси часто тренуватися протягом більш ніж 20 годин на тиждень, і вони досі здаються дуже обережні для спорту, які вимагають концентрації, і свіжий.

Люди, яких я знаю, мені сказали, що велосипед-це втомлює і настійно рекомендую брати громадський транспорт для поїздок на роботу. Люди включають мою матір,-це мій колега, мій друг, хто в бізнес, і мій тренер. Їх головна турбота полягає в тому, що втома знижує продуктивність роботи. Це означає, що це досить часто, щоб знайти на велосипеді на роботу втомлює.

+173
Santiago Baigorria 8 квіт. 2012 р., 06:57:00

Я зробив свій перший "справжній" станову тягу сьогодні, і це зовсім інше відчуття. На відміну від присідання і лава, на якій я явно відчуваю себе штовхає проти чого-то, коли я deadlifted (135 фунтів, про те, що я навпочіпки), я просто встав. Коли я закінчив, я спітнів і втомився, але я не відчуваю пуш-вище-вище, я роблю, коли роблю інших підйомників.

Я все правильно роблю? Що таке станова тяга повинна відчувати?

+165
Borie Poven 8 бер. 2012 р., 16:36:57

Так. Розглянемо повноліття в 18 років. Зверніть увагу на стегна обсяг рухів у баскетболі гравці з віком:

basketball internal range of motion

Джерело.

Що ми тут бачимо-це гравці втрачають внутрішній діапазон обертання рухи в тазостегнових набагато більше, ніж в контрольній групі. Принаймні в ранній дорослості / ~початку 20-х років. (Звичайно, на початку двадцятих років, значно менше 18 років, не гарантує повного зростання закриття плити, але з верхньої частини моєї голови це найкращий спосіб поглянути на цю тему.

Причина цього в тому, що вони купують більше кістки у верхній передній частині стегна. Кость потовщується, в жовтому квадраті:

          basketball hip bone

Це тому, що ця зона стає завантажена під час бігу і стрибків / посадки. Тазу і верхньої частини стегна вибуху на одного з стегна трохи зігнуті. Тобто, що квадрант повертається трохи, коли ми говоримо, землі наші ноги трохи зігнуті:

         hip flexion cam impingement

Тому що шийка стегна стає більше, в ньому немає стільки місця, щоб зігнути або твіст, перш ніж вона потрапляє в вертлужную западину:

          femoral neck

         acetabulum

Анімація внутрішнє обертання стегна:

         cam impingement

Примітка "Кем". Це типу накинув на стегні.

hip impingement

Джерело.

Ця ідея лежить в хірургії, такі як

 • Здавлення ротатора плеча
 • Хіп-наброс
 • П'яткові шпори

Вище, ви, як правило, мають деякі кістковими розростаннями, що робить його більш імовірно, двох кісток Пінч -"зазіхають"- структури між ними. Процес думав, що гоління кістка, зменшити ймовірність зіткнення.

Саме відмінності між генетичним дисбактеріоз або набутими не була належним чином зроблено, і це не легко зробити.

-Довгострокових дослідженнях складно

-Хіп-наброс операції були на підйомі.

-Ми краще на діагностику

-знайшли ще один спосіб заробити гроші

-більше стегна дійсно деформується від зміни активності більше, наприклад, діти грають у спорт?

-це тому, що дорослі вивантажують свої стегна при згинанні більше, тобто сидить більше, ніж коли-небудь?

Важко розібрати.

Це область дозріла для досліджень, тим не менш, ми, ймовірно, знайдете, що ми, здається, завжди знайти природа проти виховуйте дебатів - як матерія.

Хоча є нюанс, скільки природа або питаннях виховання можуть змінюватися з тривалістю життя. Що відбувається на початку життя, може залишити враження важко подолати.

Зверніть увагу, що після того, як збирають малогомілкової кістки, великогомілкової кістки можуть рости, щоб бути розміром гомілки + оригінальний малогомілкової кістки. Права сторона обличчя була заготовлена:

fibula harvest bone growth tibia growth after fibula harvest

Від: гомілки адаптації після фібула збір врожаю: в природних умовах кількісне дослідження.

Я знаю, питання було про зрілому віці і це дослідження є на дітей, але я хочу повернути його, тому що ця зміна відбулася 3.5 років. Але кістки дітей гояться приблизно в два рази так швидко, як дорослі.

Тому, щоб зробити помітним кістка товщина змінюються в зрілому віці, і ви дивитеся на те, що, ймовірно, буде значна кількість часу. Легко років. Це велике послідовне навчання ваги. (Це не дивно, багато питань наброс займаюся певною діяльністю протягом багатьох років.)

Навіть тоді, я сумніваюся, що хто-небудь знає дорослих, які, наприклад, були невеликі вени, то через кілька років можна побачити на зап'ястях людини були явно більше. Я, звичайно, не бачив, що з будь-яким з моїх клієнтів. Де ви починаєте питань. Все можна зробити швидше і сильніше, вірно? Але не можна перетворити осла в скакуна.

Єдиним винятком з цього мені відомо, є гострі травми. Навіть у зрілому віці, після того, як кажуть, вивихнув палець, ви можете зробити деякі серйозний ріст кісткових. Права сторона була вивихнута, а ліва:

finger dislocation

Навряд чи така реакція може статися від вправ. Принаймні на будь-який необхідний термін.

Нарешті, я завжди говорю з такого роду речі, коли ви щось купуєте, ви втрачаєте щось. Хоча ви можете бути соблазнены товщі кісток, багато шукають тонше. А пауерліфтер любить товсті кістки. Комусь цікавий в управлінні немає. Часто те, що один вважає, щоб бути структурний дефект може бути переупакованої в структурний перевагу. Ті баскетболісти, як їх стегна товщають, так, у них менше мобільності, але вони також менш імовірно, щоб зламати стегно

Більш детальну інформацію про хіп-

+38
juabara 21 лют. 2012 р., 16:04:00

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil