Правильне розширення вправи

Я отримую трохи заплутався з розширенням вправ, наприклад, розширення і розширення глют. У мене немає конкретної машини, тому я імпровізую, використовуючи мої нормальні лавки, щоб зробити це.

У чому різниця між двома? Прямо зараз, я тримати моє тіло до мого таза на лавку і зробити розширення. Мені потрібно, щоб зберегти свою поперек на лаві? Я думаю, що коло моєю спиною, які я бачив в інтернеті-це погано.

Могли б ви порадити, як зробити правильний розгинання спини, так що згинання стегна не приходять в гру?

+15
user49762 15 бер. 2019 р., 16:52:21
34 відповідей

Немає універсальної кришкою босоніж. Люди роблять ultramarathons босоніж, і марафони, які повністю по асфальту. Але практично будь-яке джерело з босоніж/мінімалістський біг Рад розповість вам, щоб полегшити в нього, щоб побудувати силу в ногах. Якщо робити більш 10k викликає у вас біль, прислухайтеся до свого тіла і тримати його коротше працює зараз.

+939
ojoma 03 февр. '09 в 4:24

Я думаю, що це хіт або міс і пов'язані з виробниками. Я мав великого успіху з деяких марок (як нова рівновага), а потім наступна модель буде серйозно розчарував мене. Навіть в одній і тій же моделі, невеликі виробничі моменти може відбутися за рік (як в серії Брукс Каскадия).

За іронією долі у мене було краще довголіття від мінімалізму туфлі, чим більше їх забудована аналоги. У мене є комплект Nike безкоштовно 5.0 цей тривав дві інші пари більш дороге взуття, які є набагато більш сприятливою. Це не зовсім плагін, що взуття так багато, навіть тому, що модель зазнала багато змін з моменту, коли я купив свою пару і я поняття не маю, якщо вони дійсно покращилися.

Єдине реальне рішення, яке я знаю, - це купити взуття з місця, яке має 100% повернення (як у Рей, і я впевнений, інші). У мене немає проблем з оплатою північ від $100 доларів за пару взуття, але якщо вони починають розпадатися вже через пару місяців (не дуже частого використання) я беру їх назад.

+929
llolly 31 жовт. 2011 р., 07:37:43
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я сплю 8-12 годин на добу, і спати досить добре, і це мало що змінює.

Це робить велику різницю. Щоб переконатися в цьому, спробуйте спати по 4 години за ніч, і подивитися, наскільки краще Ви були з 8-12. Ви приймаєте наслідки як належне, тому що ви не бачите прямий corrolation між хорошим сном, і прогрес, якого ви зробили досі.

Я одержую достатню кількість білка, вуглеводів та калорій, - але це нічого не змінює.

Знову ж, намагайтеся не отримуючи достатню кількість білка, вуглеводів і калорій, і подивитися, що відбувається.

Чому ти намагаєшся знижки хороші ефекти гарні звички?

Як я можу отримати як можна більше, природно, протягом 4 місяців?

Ти вже описував процес. 4 місяці-це ніщо, якщо ви шукаєте великі зміни. На це йдуть роки.

Я чув, що обмеження крові і роблять і тренування 50-100 комплектів може примусити надлишки крові в м'язи, що робить їх наповнити і величезний.

Де ти це чув? Мені було б цікаво прочитати цей рецензований науковий доповідь.

Крім того, я чув, що ви можете взяти 200мг креатин і пити по п'ять літрів води і bloow обмеження потоку/насос креми, які допомагають поставити на розмір миттєво. Вони допомагають виглядати більше як мінімум?

Я думаю, що ви маєте на увазі 200г? Тому що 200 мг-це дуже мало. Нормальний розмір порції 5г. Інше звучить як тарабарщина для мене. Знову ж таки, мені було б цікаво дізнатися, звідки ви берете цю інформацію. 5 літрів води обов'язково змусить вас блювати. І якого чорта насоса крему?

Слухайте, що ви намагаєтеся зробити, це обійти нормальні людські обмеження. Зазвичай, коли люди роблять це, вони використовують стероїди. Крім цього, я боюся, що ви застрягли.

+890
Acharya Anurag 15 лип. 2011 р., 00:19:32

Там, безумовно, буде користь від стаціонарних біг порівняно з сидіти і нічого не робити. Звичайно, біговій доріжці дає вам можливість рухатися вперед і фактично встановивши швидкість. Якщо ви не можете використовувати бігову доріжку, і ви не хочете виходити на вулицю після стаціонарного біг-це хороша альтернатива.

+886
Nurdan 21 жовт. 2015 р., 04:34:13

Я тільки що переглянув Тім Ноакс, Lore бігти, 4-е вид (2001) - конкретно розділ базової підготовки (pp303-317). Ця книга дуже добре сприймається як авторитет у науці працює. Я не можу нічого знайти в цьому розділі, який відноситься до рецензованому дослідженні. Всі поради зібрані поради від деяких дуже добре сприймається тренерів - наприклад, Артур Лидьярд.

Зазначу, що Лидьярд його спортсмени бігли довго, але досить швидко і на горбистому полі.

Якщо ви дійсно хочете, доктор Ноукс не відповідати на електронну пошту.

+819
LedyKaKa 12 лист. 2012 р., 12:28:53

Просто як ви не можете націлити втрату ваги, не можна набирати жир. Однак, роблячи регіонах вашого тіла більше , можна цілеспрямовано робити спеціальні вправи, щоб додати м'язи.

Додавання м'яз буде також допомогти вам втратити жир , збільшуючи ваш відпочиваючи метаболічно тариф. Думаю, це кількість калорій ваш організм спалює в стані спокою. Наприклад:

 • Худий, мускулисте тіло будівельника може спалити 4000 калорій в день (нічого не роблячи).

 • Бережливої моделі (мало м'язів) може тільки спалити 1500 калорій в день (нічого не роблячи)


Розглянемо, що потрібно вашому тілу для побудови м'язів

 • Правильне харчування необхідно для побудови м'язів. Вам потрібно достатня кількість білка, вуглеводів та жирів для палива і підвищити віддачу від ваших тренувань.

 • Вам теж потрібен відпочинок і час відновлення між тренуваннями, щоб дозволити вашому тілу, щоб відновити і збільшити м'язову масу.

 • Ви не ростуть м'язи під час тренування, а між тренуваннями.


Думаю, ці ресурси як відро води

 • Чим частіше ковша - тим швидше ви зможете набрати м'язову масу.
 • Чим бессодержательнее параші - тим важче побудувати більше м'язів.

Для кожного сила тренування ви виконуєте:

 • Взяти жменю води з відра. Чим важче ви тренуєтеся, тим більше жменю води ви візьмете з відро.

Як ви поповнюєте свої м'язи і енергопостачання , відпочиваючи і харчуючись ефективно - ви запевняєте, що у вас є всі необхідні ресурси, необхідні для нарощування м'язової маси. Іншими словами:

 • Ти наповнюєш відро

Проблема з робити 90 хвилин кардіо полягає в тому, що ви малюєте на одні і ті ж ресурси, що у вас є для нарощування м'язової маси. Іншими словами:

 • Ви з'їсте більше ложок з вашого відра.

Це не тільки означає меншу кількість ресурсів, які доступні для нарощування м'язової маси, але оскільки ваше одужання йде на компроміс.

 • Це стає ще важче наповнити відро.

Це не означає, що ви не можете зробити кардіо, а м'язи. Це просто означає, що ви повинні виконувати кардіо, що мінімальний вплив на ресурси, необхідні для нарощування м'язової маси - такий як, коротше, більш інтенсивні форми кардіотренування.

+803
user217640 7 черв. 2015 р., 19:39:36

Мехді різні статті, щоб задовольнити різні групи населення з SL 5х5, будучи ідеально підходить незалежно від того, де ви знаходитеся... хочу набрати вагу і виглядати як Адоніс? Хочете схуднути і стати сильніше в той же час? І т. д. Головне, що ви відкриваєте своє серце для інших джерел інформації.

Факти:

 • Будь-яка важка атлетика програма будується навколо великих складових ліфтів, використовуючи набори в діапазоні 4-6 повторень допоможе будь-якому новачкові стати сильніше. Це з таких джерел, як Білл Старр, Джим Вендлер, Марк Rippetoe, доктор Кілгор, Гленн Pendlay, і так, навіть медхен.
 • Як ви стаєте сильнішими, ви будете мати більше м'язової маси. Це означає, що вам буде важче, навіть якщо ваш склад тіла не змінюється (тобто, той же абсолютна кількість жиру в організмі).
 • Тільки як новачок ви можете набратися сил і схуднути одночасно. Це Марк Rippetoe і доктор Кілгор. По суті, як ви прогрес як атлет, харчування щоб схуднути вплине на максимальних підйомів.

Я так розумію, твоя мета-схоже на те, що мій був, коли я почав піднімати тяжкості: стати сильніше і втратити жир. Насправді, я все ще працюю над цим процесом зараз і робить пристойний прогрес. Для того, щоб зняти цей подвиг, зробити програму підйому як виклав. Як стартову силу і сильний ліфти хороші програми для новачків, особливо для хлопців у віці від 20. Це все ще можливо, якщо ви старше, ви просто, можливо, доведеться перемикати програми раніше, ніж молодого хлопця. Інша частина повинна з'їсти, щоб схуднути.

Декілька коротких порад:

 • Їжте як мінімум 1 г білка на фунт м'язової маси (тобто скільки ви так без жиру). Розумні цілі і раніше 1г білка на кілограм маси тіла.
 • Їж менше калорій, ніж потрібно для підтримки вашої ваги. Ви, ймовірно, будете здивовані тим, наскільки це. Я б скоротив на 20% в середньому протягом тижня, і відповідно коректувати.
 • Ваше тіло буде використовувати жир, щоб компенсувати різницю.
 • Додати кілька кондиціонерів після підйому. Пробіжки по 2 км, біжать спринт, натисніть покришка з кувалдою, скакалка, все, що отримує ваш серцевий ритм допоможе.

У статті я пов'язаний, має кілька інструментів торгівлі, які були доведені, щоб працювати. Ви навіть можете змішувати і поєднувати разом кошти, щоб прискорити процес. Білок є необоротними для людей, які піднімають тяжкості. Ваше тіло потребує для відновлення ваших м'язів і побудові з них сильніший після тренування. Він потребує протеїні, щоб зробити це. Тим не менш, спробувати, щоб отримати свій білок з цільних продуктів, таких як курка, риба і яловичина. Це краще, і дешевше, ніж протеїнові добавки. Не турбуйтеся про терміни білок, але просто спробуйте, щоб отримати добову потребу в. Єдиний макроелемент, який, здається, краще реагувати, якщо ви його після тренування є вуглеводи. Вуглеводи забезпечують енергію для ваших м'язів, тому вони допомагають з відновленням. Після тренування, ваші м'язи будуть голодувати, так сказати, так що з їжею вище в вуглеводів в цей час допоможе їм краще відновлюватися.

+730
opticyclic 20 вер. 2019 р., 23:49:11
 1. Є сила волі сильна, що вони ніколи не прагнуть до смачної їжі?

Насамперед вони мають масивні стимули - мільйони доларів - по-друге, вони оточені дієтологів і тренерів, які вибирають свою їжу для них більшість годин дня. Їх завдання - це правильне харчування і тренування для ролі.

 1. Як вони тренування на такій важкій дієті, не отримуючи слабкий, або впасти на підлогу без свідомості під час зйомки?

Строгу дієту не обов'язково бути йому не вистачає енергії, вони можуть бути високою калорійністю, високим вмістом білка дієти. Також, кіно знімає, як правило, не тривають дуже довго. Знімальний день може створити лише кілька хвилин згодиться кадри.

Кріс Хемсворт міг би витратити трохи більше часу, практикуючи молоток ловить, але в кінці дня тільки один дубль повинен працювати. Якщо він впав через виснаження на один взяти, вони будуть в нього банан і повернутися до роботи.

enter image description here

 1. Чи це просто міф, фотографії, відео тільки фокус камери?

Так. Абсолютно, 100%. Більшість голлівудських базується на обман. Різниця між хорошим і поганим АБС АБС-це 90% освітлення.

enter image description here

Не зовсім фотошоп, але в цій сцені є багато м'яких вниз з освітлення, що робить Райан Гослінг дивитися розірвав. Прямо на лампи дозволить зменшити контрастність і змусити їх виглядати менш вражаючими.

enter image description here

Перевірте людиною дії в той момент Кріс Претт. Він величезний подивися на ці руки, він повинен постійно працювати...

enter image description here

Так, він є, це гіф з тієї ж зйомки. Він робить легкий вага біцепс кучері, щоб побудувати насос, щоб зробити руки ще кілька секунд, необхідних для цього стріляти.

enter image description here

І не забувайте, що кіно не знято послідовно, вони розстріляли зручність. Якщо ви переконаєтеся, що сорочки сцени першого пострілу, то ваш актор може розслабитися свою дієту для іншої частини графіка.

+728
bemonek 4 бер. 2018 р., 15:28:35

Здорова втрата ваги-це 90% харчування і 10% тренувань. Багато овочів і protien.

По-перше, вам потрібно розрахувати калорійність має. Якщо у вас є це число, можна відняти 500, щоб бути на невеликий дефіцит, який буде дорівнює 1 фунт на тиждень втрати ваги. До речі, 3500 калорій = 1 фунт жиру. Якщо ви хочете втратити 2 фунти в тиждень, потім перейти на 1000 дефіциту калорій в день.

Якщо у вас є дієта/калорії, то додати хоча б кілька вправ в день. Вправи на опір для створення і підтримки м'язової маси допоможе спалювати калорії протягом всього дня і йшли вперед, і кардіо вправи допомагають спалювати калорії, коли ви тренуєтеся і поліпшити здоров'я серцево.

+698
Symphony h250 24 черв. 2010 р., 08:47:12

Цілі книги були написані на тему періодизація для силових тренувань. Суть, здається, працювати в різних діапазонах повторень. 5 або менше для міцності і 8-12 на гіпертрофію.

Проста схема періодизації може бути: перший тиждень робіть підходу 3 х 4 Повторень. Наступного тижня 3 сети х 6 повторень. І так далі до 12 повторень. Потім поверніться до 3 комплекти х 4 Повторень.

Навіть це я вважаю дуже складним. Замість цього я б варіюватися в діапазоні повторень у кожному тренуванні. Одне тренування я можу зробити 3 підходи по 10, 5 і 10 повторень. Ще однією тренування я можу зробити 3 підходи по 5, 5, і 10 повторень.

Чи існують які-небудь недоліки цього підходу порівняно з більш "правильної періодизації"?

Мої цілі є поєднанням сили і гіпертрофії. Я тренувався близько року.

+673
hassan hafez 18 вер. 2016 р., 20:27:12

У кого-небудь є особистий досвід або інформація, що відноситься до "тенісний лікоть" або тенісних травм. Я шукаю зворотний зв'язок, що відносяться до всім віковим групам.

Я особисто бачив тільки надмірне "знос" травм у дорослих ніколи не бачили, як це відбувається для будь-якого молодого гравця?

На вашу думку з якого віку ви вважаєте за доцільне дозволити моїй дитині грати в теніс? Будь-які базові поради з безпеки вітаються.

+668
parham hatanian 23 лист. 2012 р., 15:32:25

Багато людей застрягли в думці, що йде відпрацювання основних дій при видаленні жиру. А вправа відмінне, знижується з 330 до 320lbs необхідно переглянути свій раціон в цілому і стане ключем до вашого успіху. Тренування рутинної частиною є доповненням до цієї зміни.

Я бачив купу людей, які тренування на щоденній основі і не можуть скинути кілограм ваги. Я б рекомендував робити звичайні тренування вторинні зміни в дієті, яка по суті буде робити велику різницю в світі.

+644
Yash Deep 21 груд. 2015 р., 01:10:42

Для того, щоб по-справжньому "компенсації" за це, вам або доведеться скоротити стільки калорій, скільки міститься в елементі, або необхідно спалити кількість калорій. Якщо "кожен зараз і потім", значить десь або рідше, ніж раз на місяць, а решту часу правильно харчуватися і вести здоровий і активний спосіб життя, я б не хвилювався, компенсуючи його. Якщо замість це означає, один або два рази на тиждень, вам потрібно, щоб компенсувати його іншим способом.

Одна з речей, які ви повинні пам'ятати, що ви не повинні компенсувати всі відразу. Якщо ви їсте надлишок 3500 калорій в один день, але є дефіцит калорій 610 всі інші дні в тиждень, ваш вага буде в кінці тижня, як це було на початку. Наш вага постійно коливається в межах деяким запасом з-за цього ефекту, і ефект зволоженості шкіри на тілі, і невеликі коливання не повинні бути сприйняті як погана річ.

Якщо ви хочете, щоб компенсувати це, ви можете змішувати і поєднувати зрізання або спалювання в будь-якому випадку ви хочете, щоб зробити повну компенсацію. Наприклад, ви могли б просто скоротити калорії. Якщо ви не хочете, щоб скоротити калорії, можна просто позайматися. Якщо ви хоча б хотіли, ви могли б зробити половину тренування і скоротити половину калорій. За винятком гормонального дисбалансу, збільшення ваги, технічне обслуговування, і втрати-це все про прийнятих калорій в порівнянні з калоріями витрачає.

+635
Nathan F 19 лист. 2015 р., 20:14:58

Я думаю, що це багато в чому залежить від ваших цілей і положення в регбі.

Я сам був футболістом (американський футбол), і це дуже легко захопитися під час зсипати ділянки, так що я знаю це відчуття про їх непридатності.

Схоже, ви не хочете отримати якийсь масивніше в цій точці, тому я б рекомендував вам отримати достатню кількість калорій, щоб просто бути в "технічне обслуговування". Або просто трохи вище ремонт враховувати для кардіотренування тепер ви знаходитесь incorportating на ваш навчальний полк. Таким чином, ви будете або в ремонт, або низького дефіциту калорій, який не буде змінюватися ваш вагу, але не повинен ставити вас занадто багато проблем у плані енергетичному рівні.

+567
Weston Basler 18 груд. 2011 р., 20:35:42

Термін бігунів високої, відноситься до стану кайфу після бігу... я думаю, що ви питаєте про це "друге дихання" існує безліч теорій, що описують друге дихання.

Перше, що після певної кількості часу ваш організм приходить у стан рівноваги між киснем і піровиноградної кислоти ( яка перетворюється в молочну кислоту, якщо вона не насичується киснем досить швидко), що призводить в цьому піровиноградна кислота перетворюється в АТФ (аденозин три-фосфат). Таким чином, даючи вам новий джерело енергії.

Друга теорія-це ендорфіни згадувалося раніше

З чого я можу зібрати від начитаності по даній темі, немає ніякого способу для тренувань, друге дихання, проте я її через 3-4 хвилини за моєї звичайної роботи.

+549
Mad Martian 5 вер. 2018 р., 01:06:39

Я можу виміряти щоранку моя загальна втома, перевіряючи мій пульс у стані спокою. Він показав мені досить ефективно, коли я трохи хвора або спати в маленькій, моя відпочиває ЧСС підскакує до 10 ударів вище. Після дня відпочинку, я можу бути в 3-4 ударів нижче, ніж у дні тренувань.

Чи є взагалі заходи, якщо я їм/п'ю мало/дуже мало? Я питаю, так як мій спосіб споживання, як я відчуваю, просто дозволяє мені балувати, як всеїдна. Я не їм особливо нездорово, ні здоровим. Деякі цифри б корисно контролювати свою схильність є багато "бо вона смачна", а також іноді "забути поїсти протягом дня. Бути голодним чи ні, здається, не зробити це для мене, так як голод-це якось пов'язано з моїм емоційним благополуччям лол.

+545
bbbbbbbbbb 28 серп. 2011 р., 05:49:29

Ви не можете зменшити жир в конкретному місці. Ваша генетика визначить, які місця ви придбаєте і втратите жиру.

+503
Shivbahadur Kumar Inayatchak 24 лют. 2016 р., 23:59:42

Докази після тренування протеїнові коктейлі, значно підвищити продуктивність для роботи не переконливі, так це дещо анекдотичний рада. Я бігаю вже регулярно близько 4 років і за останні 6 місяців пробував протеїнові коктейлі після довгих і середніх тиражів. Я збільшив свою швидкість від 8.1 миль в годину по 9 миль / год в той час, і до 9,5-10mph за 5к працює.

Я також втратив вагу в цей період від їжі менше, через протеїнові коктейлі, а 500мл тримає вас сито протягом години або так пізніше до основної трапези, а це близько 120 калорій.

Цей протеїновий порошок я використовував на біо-синергія, яка є сироватковий порошок (в основному сухе молоко). Чим дешевше матеріал, який ви отримаєте зі знижкою, здається, відсутня не тільки смак, але деякі амінокислоти і зсипав з сої. Один вибрав теж націлена на зростання м'язів, а не будівлі тіла/наповнювачі, які допомагають.

Це простий і достатньо дешевий експеримент, щоб спробувати, просто будьте впевнені, щоб дотримуватися хорошого бренду, карбюратор вільний, і уникати соєві коктейлі.

+495
qft 17 груд. 2019 р., 08:12:31

Перші речі по-перше, я 25-річний чоловік і я в даний час 280 фунтів. Я, нарешті, визнав, що існує реальна проблема з моїм способом життя і я сподіваюся впустив жиру від близько 35% до 15-20%.

Однак, я, дивлячись на численні відео, я використовую різноманітні калькулятори і читаючи численні статті і здається, що вони, здається, все сильно розрізняються з точки зору того, скільки слід їсти.

Я не поспішаю і розумію, що це зміна способу життя більше нічого, і мені правда цікаво, а скільки калорій я повинна споживати день я повністю втратив.

Я зараз їм 1750 калорій в день, Я записалася в тренажерний зал і хочу почати робити кардіо і підйому три рази в тиждень. Який найкращий спосіб визначити, скільки калорій я повинен з'їсти? Я відчуваю, 1750 може бути занадто мало, але це тому, що мене.

Що стосується щоденної фізичної активності, я ходжу в середньому на 2,5 км в день на кампусі, але це про нього. Крім того, я веду досить малорухливий спосіб життя.

Будь-які поради/допомога буде оцінили. Спасибі!

+459
Bhomesh bhaiya pannu phalsund 5 лист. 2013 р., 00:04:59

Мені цікаво, чому один варіант ноги станової тяги зазвичай виконується з затерплі ногами. Наприклад, exrx.net і більшість відео на YouTube, які вчать однієї ноги станова тяга показати його з затерплі ногами. Що є причиною цього? Чи існують ризики при виконанні станової тяги одній нозі, як стандартний?

+451
Zallus 3 лип. 2012 р., 03:01:53

Зазвичай, я займаюся йогою (пранаямой і деякі asnas) приблизно за 1 годину і відразу ж після цього я також виконувати деякі вправи, як підйом ноги, віджимання, альпіністів і т. д. Це нормально чи у мене якийсь пробіл часу між цими двома діями?

+426
karsak 8 квіт. 2013 р., 18:34:42

Ось список речей, які мені доводилося бачити впродовж років допомагаємо відстань накопичення доблесті.

 1. Різноманітність - не всі ваші спуски будуть на однаковій відстані або швидкості. Наприклад кожен день Ви можете або мають середню швидкість середньої дистанції, біг де ви перемкнетеся на пробіжку і близько до спринтерської швидкості (Fartlked), тривалий повільний біг або біг із декількох хвилин тиснути на Близькому страждав від розминки і затримки. Спробуйте вимкнути жорсткіше днів і днів легше, тримати своє тіло ворожити, і не погано, просто з нею гуляти іноді.

 2. Стрейч - перш ніж ви почнете працювати, особливо якщо ви плануєте штовхаючи його в той день, намагаються зробити деякі динамічні розтягування. Це означає, пропускає, високі коліна, випади тощо. Після запуску майже завжди намагаюся робити типові статичний розтяг. Ці ділянки повинні включати сідниці, ікри, квадрицепси, і все інше, що відчуває себе міцно. Якщо ви хочете інвестувати, спробуйте отримати поролоновий валик, а також.

 3. Цілі - вибрати 5K гонки і розповісти людям, що ви збираєтеся зробити це. Що буде переконатися, що ви пропустите менше працює, а також породжує деяку вдячність, як люди запитують про хороший план тренувань.

 4. Інші вправи - Якщо ви дійсно відчуваєте поранені, то постарайтеся заспокоїтися і зробити деякі профілактика травм вправи. Я особисто вважаю, що в навчаннях стабільність ваги, яка буде включати одиночний (або подвійної) присідання нога, пожежних гідрантів і випади. Якщо вам подобається їзда на велосипеді або плавання, то обов'язково спробую змішати, що також.

Якщо ви дійсно хочете швидко бігати", який я інтерпретую як значення, які ви хочете провести в швидкому темпі за 1 км після цього перенесіть ваше навчання було менше на відстані і більше на швидкі проміжки часу, що означає бігти швидко протягом короткого часу, пройдіть трохи і повторіть. Вправи повинні допомогти і тут.

Якщо ви хочете поліпшити вашу серцево та будувати дистанцію, то виконайте кроки, я вже згадував, а також спробувати потрапити в план навчання. Є досить багато в інтернеті, в тому числі: Найк, Дженні Хадфилд, і форму журналу. Вибрала те, що ви думаєте, підходить ваш поточний план і дотримуватися його.

+408
jacqueline jackson 14 серп. 2010 р., 02:53:02

По-перше, я б рекомендував вам здійснити харчування ЮВ сайту в Зоні 51: http://area51.stackexchange.com/proposals/44550/nutrition

Це залежить від добавки, що він призначений для і композиції. Це може бути дуже складно описати, але є різні поживні речовини, вітаміни і мінерали, які залежать від присутності інших речовин краще засвоюється і використовується в організмі. Наприклад, на дуже дієта з низьким вмістом жиру, можна легко розвинути дефіцит жиророзчинних вітамінах, так як жир необхідний для транспортування вітамінів в організмі.

Якщо ви отримуєте всі необхідні поживні речовини в свій "реальна їжа", і в доповнення трясе просто збільшити витрату калорій, то тут скоріше не проблема з ними (з застереженням, що існують повідомлення про розвиток тяжких металів забруднення в якусь рідину качає). Якщо ви не покладатися на них для інших речей, ніж зайві калорії і у вас є час, щоб приготувати їжу, то я б зробила це.

Я, як правило, завжди рекомендують справжня їжа за оброблені добавки, якщо є пом'якшувальні фактори.

+365
kizzx2 18 черв. 2017 р., 20:31:22

Підтримання збалансованого раціону дуже важливо для вас, щоб залишатися здоровим. Регулярні середньої інтенсивності тренування( всі вправи ви можете робити на даний час) на щоденній основі допоможе. Вирушаючи на регулярні прогулянки в парку під час ранкової буде дуже вигідно, так як ви будете отримувати натуральний вітамін Д, а також мотивації побачивши інші люди ходять. Вам потрібно спочатку навчитися, щоб спробувати ходити без палиці. Ви дуже сильна і ви можете зробити це з повсякденній практиці. Як тільки ви освоїте це, ви будете вільні для тренування, як ви хочете. Взяти гарне кількість відпочинку та взаємодіяти з людьми, особливо тими, хто може заохотити і підтримати вас, як це буде мотивувати для досягнення своїх цілей. З якою силою волі ви зможете досягти бажаної мети. Я впевнений, що це допоможе. Все найкраще.

+331
ryang 5 серп. 2014 р., 07:20:58

Я підозрюю, що якщо ви насправді зламався весь його раціон на день, ви виявите, що співвідношення поживних речовин і склад не сильно відрізняється від багатьох спортсменів, які не мають своє навантаження, і, що основна відмінність просто величезна кількість. Я думаю, що його ставлення є, напевно, десь в 60/20/20 або аналогічного асортименту, і для найбільш частина також планується з допомогою дієтолога або хоча б консультації по харчуванню десь по дорозі.

Це нездорове? В якійсь мірі, це невідомо. Я схильний нахилитися на бік, не будучи хворою, як спортсменів Олімпійського/світового калібру були висококалорійні продукти, щільності і кількості протягом десятиліть, щоб витримати важкі тренування навантажень, і як когорта, проявили не більше схильності до переїдання хвороб, ніж будь-яка інша частина населення.

Де це буде фактор, якщо він продовжує є в цьому моді після того, як він перестає працювати так багато. Якщо він це робить, тоді так, він, швидше за все, починають страждати ожирінням захворюваннями після звичайного часу. Якщо він контролює свій раціон харчування і пристосовується до їжі менше, то я не бачу в цьому проблему.

+253
Maslutik 21 лип. 2017 р., 13:10:32

Я чув, що в одному наборі (12 повторень), використовуючи вагу машини, ви не повинні зробити вагу, щоб торкнутися стека (тобто, воно має залишатися "поплив") кожного представника. Це правда? У чому причина?

+249
phoenixWright 18 жовт. 2015 р., 17:21:44

Ваш баланс не спиратися тільки на свій внутрішній слух, але і на ваших очах оформляючи виправити пункт - бажано не дуже близько, і стабільний - не інша людина також бореться з позою. Ви можете легко перевірити це з набагато легше поз, як стоячи на одній нозі, з відкритими або закритими очима. Так що поза складно зробити з закритими очима, як очікується.

В залежності від ваших причин для бажаючих зробити позу з закритими очима, ви можете зробити наступне:

 • Якщо вас це відволікає, щоб очі відкрити, може бути, ви можете змінити своє оточення так, що є не так багато дистракторів у ваше поле зору.

 • Якщо вам потрібно зробити позу з закритими очима (з будь-якої причини), ви можете спробувати тренуванні вашого балансу в більш простих позах з еиерс закритий.

Відмова від відповідальності: я не йог, я не думаю, що я міг тримати будь-одноногий позі з закритими очима, і все це просто здоровий глузд і знання, набуті тут, і там.

+217
sumanth hs 13 серп. 2016 р., 09:20:26

Я бачу, що в SL5x5, збільшення ваги більше для присідання і станова тяга. Мені цікаво про це. Здається очевидним, що ви не повинні піднімати один і той же вага в ізоляції, малі м'язи вправи як зворотний ДБ мух, ніж сума, яку ви ліфт в Велика складова лава для преса.

Які гарні пропорції між Вагами в різних вправ, збалансованого спортсмена?

Є канонічні чисельні співвідношення між навантаженнями для різних вправ?

(Я думаю, ми могли б мати приблизне уявлення, дивлячись на статистику тренування деяких відомих спортсменів. Будь-які ідеї про те, де отримати такі дані?)

+181
Sofia Morado 3 січ. 2017 р., 22:17:10

У мене є пара гантелей і кілька машин. Я можу зробити наступні вправи з правильною формою, і я не можу мати тренера, щоб вивчати нові вправи.

Нижня частина тіла: випади, Болгарські спліт присідання, крок вперед, підколінного сухожилля кучері

ABS і спини: розгинання спини, планка, Бічна планка

Верхньої частини тіла: жим лежачи / віджимання, груди летить, плечового поясу, плеча і бічний підйом, задня дельта літає, рядків (не впевнений, що хоча форма), широта тягнути

Я не в змозі з'ясувати, яка пара вправ врівноважують один одного і якщо всі групи м'язів вам натисніть із вище вправи.

+174
D Bagnall 31 бер. 2017 р., 08:22:34

Суперсети поєднувати два або кілька вправ з подібними рухами, з метою збільшити обсяг роботи окремого м'яза або групи м'язів. Вправи виконуються без відпочинку між вправами.

Приклад буде робити жим лежачи, який в основному працює грудна м'яз і трицепс м'язи, а потім переходити на вправу, яке працює тільки трицепс, такі як розширення трицепс або магазинної.

Яка користь від цього, крім того, просто "більше займатися спортом"?

+151
Markus Kasten 2 лип. 2014 р., 14:27:12

Щоб відповісти на ваше запитання прямо, є дійсно величезна різниця між швидким скороченням і повільні скорочення. Перший пункт я буду показувати Вам отримати дуже чіткі дослідження про нього. Щоб додати більше на це, тут трохи більш докладну відповідь.

Існує кілька факторів, які необхідно враховувати при плануванні дієти:

Я темпи втрати ваги

Дослідження показали , що є оптимальний поріг, з якою втрата ваги була оптимальною з точки зору м'язової маси тіла. Він сказав, що 0,7% від тіла втрата ваги в тиждень є оптимальним.

Споживання протеїну II

За даними цього дослідження, в поєднанні з високобілковою дієтою і опір навчання є кращим способом, щоб зберегти м'язи, коли намагаєтеся скинути вагу. Дієта з високим вмістом білка є ключовим фактором при тривалому втрата ваги

ДІВ спати

Сон-це величезний фактор. Ця стаття про дослідження, в якому вони порівнювали швидкість втрати ваги між людьми, сплячими 5.30 годин в добу, порівняно з 7.30 перебуваючи на тій же калорійності раціону. Вони знайшли величезну різницю між двома, на користь більш групи сну.

IV навчання

Кілька стилів навчання. Цей документ стверджує, що аеробне тренування-це кращий стосовно втрати ваги в той час як опір навчання є оптимальним для збереження м'язової маси.

Я сподіваюся, що це допомогло !

+120
Cornelius Roemer 26 груд. 2011 р., 17:50:26

Хоча відповідь вже був прийнятий, думав, що я кинути свої п'ять копійок. Я був на протеїнові коктейлі на рік або так і ходити в тренажерний зал і інші види діяльності. Після походу в тренажерний зал я б вам вкрай вичерпані, і мені потрібен тиждень, щоб оговтатися кожен раз. Тому я пішов у магазин живлення і вони запропонували мені брати BCAA і відразу я помітив, що відновлюватися набагато швидше після походу в тренажерний зал. Так що для мене це дійсно вийшло.

Так яка різниця, коли ви отримали відповідь вже перевірено. Це працює? Чорт, так.

+120
user5100866 7 квіт. 2011 р., 05:24:04

Моя проблема полягає в жорсткій або занадто розтягнуті підколінні сухожилля, так що я намагаюся вирішити цю проблему. Задня поверхня стегна тягнеться змусити мене відчувати себе нестабільно, так що я думаю, що вони вже щільно. У мене вузол лівій нижній частині спини від минулих травм, але без реальної болю.

Я робив багато прогресу з моєї лордоз/передній біль у коліні після виконання різних вправ.

Тому в основному я зараз маю пристойний зовнішньої ротації стегна, але бачити як я ніколи не робив якихось ділянки для набуття внутрішньої ротації, я думаю, що може бути туго там.

Так у мене одне просте питання : буде великою натяжкою, як валяється коліно щоб розтягнути коліно, дати мені деякі жижки довжина? (або принаймні не зашкодить моїй лордоз/кв. стан)

Плюс будь-які інші поради для отримання деяких жижки довжина і крок високо цінується!

+107
Sisyphus 6 трав. 2018 р., 07:58:08

Динамічний стретчинг-це також дуже важливо, щоб збільшити гнучкість. Але переконайтеся, що ви досить теплою і гнучкої/вільний при виконанні якої-небудь розтягування!!

+73
sulfureous 24 лют. 2012 р., 22:27:55

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil