Які вправи потрібно робити, щоб збільшувати витривалість, швидкість і спритність?

Я живучі вентилятора у футбол і грати в цю гру майже кожен день. Мені подобається грати в якості центрального нападника. Проблема у мене не багато швидкість і спритність, і витривалість теж не добре. Тому, будь ласка, порадьте хороші вправи, щоб збільшувати витривалість, швидкість і спритність.

+872
ankita mandlik 17 жовт. 2012 р., 06:42:16
36 відповідей

Один. Перетренованість-це людина-конкретний. Більшість даної процедури може перетренуватися одній людині, залишаючи іншого атрофуватися від недостатнього зусилля.

Два. Загалом, чергуючи групи м'язів не допустити перетренованості. Ви можете абсолютно перетренуватися при використанні такого методу.

+993
ilo 03 февр. '09 в 4:24

Ласкаво просимо у вашу власну версію палео дієта, в якій ваше тіло не пошкоджені продуктів, які ви їсте. Особисто я люблю їсти багато жиру і овочів, але якщо ви щасливі, дотримуватися його.

Всупереч розхожій думці, ваше тіло-це не акумулятор, він не завжди зберігати надлишки енергії. Ваше тіло-це вишуканий саморегулююча машина.

Якщо ваш організм здоровий і добре харчується, він буде регулювати ваш голод, так що ви їсте тільки те, що вам потрібно. Він також видаляє зайвий жир і навіть зберігати деяку жирів і білків, як м'язової тканини. Іншими словами, тіло буде виглядати його генетичною основою.

Одна річ, хоча виглядає так, як ніби ваша дієта може бути недолік омега-3 жирів. Спробуйте додати жирні холодної океанської риби, як лосось в свій раціон.

+982
Sergey Kostyuk 23 жовт. 2015 р., 17:48:01
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Час дня, в який ви берете свій протеїновий коктейль дійсно казуїстикою. Найважливіша річ полягає в тому, що ви знайдете час, щоб прийняти його (без добавки джерела білка краще). Мені подобається відповідь Марк про молоко. Якщо ви тренуєтеся важко молоко дамо вам кілька простих вуглеводів, щоб допомогти ваш рівень цукру в крові стає занадто низьким, коли ви закінчите працювати. Якщо я не отримаю трохи цукру на мене після важкої роботи, я стаю дратівливою.

+965
AzTu 20 лют. 2018 р., 21:55:03

Я подивився через кілька відео Усейн Болт робить силові вправи. В одній я помітив, що він робив підтягування і похилий жим. Підтягування побічно тренує біцепс і жим побічно тренує трицепс.

+954
Philippe 28 вер. 2019 р., 03:17:21

Ви можете підняти 16кг-КБ хоч раз? Потім ви повинні отримати 12 кг дзвін, він буде почувати себе набагато легше.

Припускаючи, що ви можете підняти це, ви також могли б просто змусити себе з 16 кг. Робота ваш шлях від набору 1 представник кожного цілком можливо, але це займе більше часу. Безпека від концентрації, напруги і правильне дихання. Ви повинні бути в змозі спокійно підняти дзвін, навіть якщо ви можете зробити це лише один раз, але спочатку навчання правильній техніці з запальничкою дзвін, як і раніше хороша ідея.

+938
Raghav Bhandari 13 лют. 2015 р., 15:09:19

Після моєї розминки, у мене відносно низький рівень дихання. Коли я починаю спринт я повинен почати швидко і глибоко дихати відразу або почекати, поки я просто кисню?

Якщо я почну відразу глибоке дихання, я, як правило, стають легковажними. Якщо я почну пізніше, я, як правило, швидко захекався і змушений зупинитися, щоб віддихатися.

+922
dong jy 2 лип. 2015 р., 09:06:18

Щоб досягти якої-небудь мети, це вимагає зусиль, уваги та відданості. Перш за все, потрібно вирубувати все, що вказавши зайвих калорій у ваш організм. Здорова їжа-це найкраще, що можна зробити, але кожна людина має спокуса на те, що їм подобається, так що ще якийсь час все нормально, але не зациклюйтеся на непотрібних і завжди триматися до межі. Вони за день ви з'їсте більше, то тренування трохи більше.

Крім того, здорове харчування має стати звичкою для підтримки здорового способу життя. Навіть після того, як ви досягнете своєї мети, ви б не хотілося, щоб знову спікірувати. Тому, постарайтеся виховати звичку здорового харчування та здорового способу життя. Це не легка річ, щоб зробити, але це отримує більшу віддачу у довгостроковій перспективі.

+879
francisco 8 жовт. 2010 р., 22:10:29

Більшість речей у фітнес-індустрії, коли нове, працювати на маятник популярності.

Коли вони знайомляться, вони краще, що є у світі; в один хід, кожен повинен робити, ангели співають, коли вони виконуються, а вони, як відомо, щоб вилікувати рак і вирішити проблему голоду в світі.

Потім, трохи пізніше, щось трапляється і вони стають поганим хлопцем; вони є причиною злиднів і страждань, і вони зроблять ваш хребет стріляти по кімнаті, вбити нещасну бабусю з усіх сил на біговій доріжці.

Нарешті, люди усвідомили, що вони лише ще одним інструментом в наборі інструментів. У деяких ситуаціях, вони дуже хороші, в інших, не так вже й багато.

Гирьового гойдалки фантастичне вправа, коли зроблено належним чином, і це проблема.

Гирі гойдалки, як вчив StrongFirst, шарнір стегна вправи, які допомагають розвинути розширення вибухових стегна і збільшити міцність глют. Не кажучи вже пристойний вагу на станову тягу шляхом впровадження гирьового гойдалки на рутину, і я особисто використав їх, щоб поліпшити свою здатність відновлюватися між підходами, і я вважаю допомогти краплі жиру.

Те, що я бачив-це люди, розмахуючи дзвони, б'є над головою (я думаю, це стало відомо, як американський гирьового гойдалки, і дуже популярний в CrossFit. Це не погано, це просто інша вправа), я бачив людей, хитний навпочіпки так низько 'дзвіночок лягає на підлогу на зворотному шляху (округлення їх назад на шляху вниз), і я бачив людей, перетворюючи гойдалки в динамічній стійці підняти (балістичні плеча вправа може бути?).

Гирі гойдалки і раніше основу вправ гирьового, але як тільки люди виявили, це не вилікувати всі біди, він не дасть вам опуклі біцепси і шість кубиків преса на ніч. Я до сих пір використовувати його, більшість людей у моєму залі, як і раніше, використовувати його, але ми використовуємо його з певної причини у складі порядно округлі рутини.

+866
sara hanania 1 лют. 2011 р., 23:13:36

Я не знаю, якщо я переїжджаю до маргінальної зони для розумних годин...

Мій смарт годинник (Гармін Фенікс) має додаток для відстеження плавання на відкритій воді. Однак, я плаваю breastroke з головою над водою. Зброя, ймовірно, бути повністю під водою весь час. У цій установці, навіть якщо рука знаходиться в декількох сантиметрах під поверхнею води, відстеження GPS не працює взагалі! Я навчилася, щоб зробити свою техніку ще більш аматорські, адаптуючи руху рук, так що вони з'являються в випрямлення фази. Це достатньо, щоб тримати годинник відстеження моєї діяльності, але я спостерігаю дивний Зіг-ЗАГС на карті діяльності, а також відстань трохи більше, як я очікував, так що я не отримати надійне спостереження.

Це проблема програмного забезпечення (за умови всіх кролем плаває) або апаратний бар'єр (ви не можете отримати GPS-сигнал 1 см під водою)? Є альтернативний пристрій для слідкування воді?

+846
0x17de 29 жовт. 2013 р., 17:58:12

Беручи Ерік і відповіді Дейва до уваги, ми повинні розуміти, що дитячий організм ще тільки розвивається. Вони не мають того, що ми вважаємо повний нейром'язовий контроль над їх тілами зовсім ще.

Я вважаю, що структурована програма піднімаючись для дітей може бути фантастичне введення в контрольованих багатоплощинних рухів. Я вважаю, що ми схильні кидати наших дітей в спорт занадто рано, не приймаючи їх розвиток фізіології під увагу.

Один момент я б хотів, щоб їхати додому, що , тому що ваша дитина все ще розвивається, визнати, що більшість змін будуть спрямовані на центральну нервову систему і її здатність використовувати мускулатура тіла; що гіпертрофія, сила, або влада не повинні бути кінцевою метою тут. Скоріше, ви повинні зосередитися виключно на рухи. Навчившись робити вправи безпечно і з великою форми і намагатися стати сильніше.

Як тільки вони досягають статевої зрілості, то саме час проводити на самоті м'язової адаптації.

**

+819
FloR 16 трав. 2010 р., 04:46:18

Отримати Дексу значення. Вони коштували чимало, але всі вони є золотим стандартом. Є тренажерні зали, реабілітаційні клініки, коледжі та університети, які можуть надати їх.

+797
Angus Nimmo 18 вер. 2012 р., 09:46:51

DEXA денситометрія-це буде самий точний метод аналізу жиру, але це дорого і обмежена. Правильно зробили зважування у воді буде ваш наступний кращий варіант, але це теж обмежена і може бути дорогим.

Два найбільш загальнодоступних методів тестування супорт шкіри, де шкірні складки вимірюються, а товщина стулки/вщипнути записується. Найточніший метод використовує 9 різних сайтах, хоча є і 3 і 6 вимірювальних сайті доступні протоколи. Для цього потрібно навчання і знайомство, і дуже легко зробити неправильно. Виконати досвідчений тестер це правда дуже хороший метод.

Наступний широко доступні жир або Таніта ваги. Вони використовують біоелектричного імпедансу, або в основному проїжджають дуже низький рівень струму через тіло з однієї ноги на іншу. Це може бути скинули одних гідратації тіла, вологу шкіру, інші фактори. Вони мають похибку частоти +/- 5% звичайно, що означає, що він може бути де завгодно від 5% мінімум до 5% максимум.

Однак, якщо ви берете якусь допомогу, щоб зробити Таніта вагою при тих же обставинах, тоді ви можете використовувати шкалу відповідності для оцінки прогресу, так як це майже завжди показник того ж. Під цим я маю на увазі, що якщо дані заходи вам на 5% більше, ніж ваш, він завжди буде робити так. Пара, що з дзеркальний тест (подивися на себе в дзеркало) і це саме доступне і доступне, а також бути послідовним.

Якщо вам дійсно потрібно уважно стежити за жирових відкладень, то я б рекомендував отримувати підводного зважування або Дексу сканування, то відразу після цього вам на тому масштабі, який ви хочете використовувати (принести з дому), і порівняйте значення. Таким чином, ви знаєте конкретно, як далеко "вимкнути" ваші ваги від істинного вимірювання.

+743
The Watcher 2 18 лют. 2019 р., 15:51:03

Я тільки починаю програму тренувань на 25 років дійсно вперше. У мене трохи за заведеним порядком йти, з участю біговій доріжці, рука і нога натискає і т. д., і велотренажер.

Моя проблема полягає в тому, що мої коліна, здається, "замок" (дуже жорсткою), коли я злізти з мотоцикла, і мої коліна і щиколотки починають хворіти через кілька хвилин на біговій доріжці.

Будь-які пропозиції про те, як я можу зменшити ці неприємності? Мені потрібно перебудувати свою рутину?

+712
user186139 29 вер. 2018 р., 14:59:38

Я роблю "так".

Тобто, я з'їдаю шматочок шоколаду (цукерки, тістечко або молочний коктейль) для "швидкої" енергії перед бігом.

Тоді "справжній" сніданок після того, як я закінчив тренування.

+645
Aporee 21 трав. 2017 р., 03:15:34

Так.

Є перевірені змаганнях поряд з неперевіреними.

+600
Martha Malone 16 лип. 2015 р., 16:35:02

Щоб отримати реальну розірвав поліпшити свій раціон. Більше білка і вирізати всі погані речі (ти знаєш, що вони є..). 75% ваших м'язів прийшов з кухні :)

Кажу з власного досвіду. Весело!!!

+573
Leroy Green Junior 6 квіт. 2013 р., 10:43:49

Рада мені дав професійний фізіотерапевт був зосередитися на довжину кроку, а приземлення на задній стороні ноги/п'ятка (хоча я пронат, так це, ймовірно, конкретні форми стопи). Можливо, це були загальні рекомендації, а не щось олімпійським чемпіоном буде хвилювати, але це допомогло мій темп/час кола досить багато.

Присідання і вправи глют варто прислухатися, особливо якщо ви збільшуєте ваш пробіг досить швидко, як допомогти, якщо ви страждаєте від Шин-Шин.

+542
Keshin Mims 25 лист. 2019 р., 05:11:27

Як ви можливо вже здогадалися, я шукаю, щоб зробити пісним, додати трохи м'язи, досягти 9% жиру і дістатися до 155 фунтів.

Якщо я можу тримати мій жир і додати більше ваги, я хотів би отримати до 160 фунтів.

Я вирішив спробувати періодичне голодування (можливо, з дефіцитом калорій), щоб втрачати жир, тому що я ніколи не був любитель поїсти і, здається, те, що це спрацює, тому що логіка має сенс для мене .

Когнітивний дисонанс багато?

"Той, хто ганяється за двома зайцями залишає один і програє інший" ~ стародавня китайська прислів'я

Ви повинні вибрати одну мету, а потім повернутися і запитати ради.

Макроси зміниться, якщо ви хочете, щоб дістатися до 9% жиру проти дістатися до 160 фунтів.

Макроси також буде змінюватися в міру зміни тіла (велика помилка, яку люди роблять з макро підрахунку калорій тримає їх статичне або постійне).

Вам потрібно для початку знайти вміст калорій (більше або менше). Потім ви можете визначити макроси.

Потім потрібно налаштувати на основі вашого фактичного мета. Поки у вас є ціла купа ідей, але нічого конкретного. Намагаюся робити дві справи одночасно буде тільки заважати тобі.

Волокно являє собою відносно постійну, тому базові рекомендації не змінюються. Самці повинні отримати ~35г в день. Жінок ~25г.

Я вирішив спробувати періодичне голодування (можливо з калоріями дефіцит), щоб втрачати жир, тому що я ніколи не був фанатом їж і здається, що те, що це спрацює, тому що логіка робить сенс для мене.

Яка логіка? Ви навіть не можете здатися, щоб визначити, що ви намагаєтеся досягти, а вже що і як ви повинні їсти?

Проблема така: я не знаю, що їсти, як їсти, коли їсти він. Я зробив багато досліджень, перш ніж приходити сюди, але я не зміг знайти все, що насправді пояснив, як обчислити макроси. Все, що я знайшов де відео, що були 8-10 робочих днів і статей, які майже нічого.

Давайте почнемо з цього. Чому ви вважаєте, це важливо для розрахунку макросу в якості відправної точки? Чому б не почати з однієї простої речі? Як:

 • Їжте білки з кожним прийомом їжі
 • або їжте овочі з кожним прийомом їжі

Якщо ви не знаєте, що з'їсти, як з'їсти, або коли, щоб з'їсти його, як ви думаєте, чому вважаючи макросів всіх речей має бути відправною точкою? Може бути, ви повинні почати з вивчення того, що треба з'їсти, як з'їсти його, або коли він їсть?

Як би ви вчити математику? Хотіли б ви зануритися в розрахунки, або ви починаєте з додавання/віднімання?

Чесно кажучи, я б сказав, що ти не готовий для макросів і ви спінінг ваші колеса, намагаючись зробити дуже багато речей, які в даний час занадто складна для вас.

Ти підстрибуючи всюди, не в змозі прийняти рішення. Це називається інформаційним перевантаженням. У вас є всі ці ідеї, але не знаю, як зробити перший крок.

Перший крок - просто почати вже. Ви не повинні робити більше досліджень. Вам потрібно:

 • Зробити (єдине) зміна у вашій їжі або навчання
 • Відстежувати результат , щоб побачити, якщо він рухається в правильному напрямку
 • Якщо ви отримуєте бажаний результат, продовжуйте робити те, що ти робиш
 • Якщо ви не отримаєте бажаного результату, зробити ще один змінити, або підправити, що ти робиш, і відслідковувати, що вплив

Я планую почати із співвідношенням 16:8, якщо і з'їсти половину калорій я потрібно в перші 2 години 8 часового вікна є і інші в кінці 2 години.

Добре, почніть там, подивитися, якщо це працює. Якщо це не так, то ви робите щось не так, потрібно щось підкрутити, чи потрібно одягати щось ще.

Потрапляючи у формі насправді єдине, що мені в цьому допоможуть і Я дуже сподіваюся, що це працює (каламбур). Я завжди боялася зобов'язання (навіть відносини) тому що я відчуваю, що вони не тренування але я справді хочу цього, щоб працювати!

Або почати тут, просто намагаюся послідовно знімати на деякий час. Вибрати щось просте і легко слідувати, повільно підняти твою впевненість у собі. Потім додати складності.

Я відчуваю, що це відсутність прихильності-це скоріше ваша проблема. Так що зробити щось маленьке і вже дієві. Що ви насправді впевнені, що ви можете зробити, як би не мала. Ви не повинні робити все ідеально з воріт. Результат буде повільним, але стійким, і у вас багато навчитися робити. Обійми навчання.

Так от питання: Як я можу розрахувати, скільки макросів(білка, жирів, вуглеводів), клітковини і калорій мені потрібно в день. Я розумію, що Мені доведеться збільшити або зменшити його в залежності від того, скільки моє тіло змінюється так це може бути корисно, щоб залишити формулу або пояснення.

Чесно кажучи, я думаю, що калорій/макроси занадто складним для вас на даний момент у вашій подорожі. Зосередитися на більш дрібних речей. З'ясувати, яка гарна порція білка, вживайте одну при кожному прийомі їжі. Або ж спробувати зосередитися на регулярно піднімаючись, поки це звичайна послідовність в навчанні є ключовим). Щось маленьке, легко зробити, і більшість все-то ви впевнені, що ви можете практикувати кожен день.

Однак, якщо ви все-таки наполягаєте на цьому маршруті: ти завжди починайте з калоріями.

Потім ви визначити протеїн на основі цілей і плану атаки. Якщо ви піднімаєте і у великому дефіциті, вам потрібно більше білка. Якщо ви не піднімаючись і у великому дефіциті потрібно трохи менше. Якщо ви знаходитесь в профіцит, а не підніматися (ти божевільний) і якщо ти надлишок і підйомно-ви, ймовірно, потрібно мінімум 1,8 г/кг.

Тоді ви, ймовірно, визначити вуглеводи, засновані на цілі і ваш план атаки. Якщо ви піднімаєте і у великому дефіциті, можна помірно знизити їх (~100-120г/добу). Якщо ви знаходитесь в меншому дефіциті, може бути, це менше або більше, залежно від вашої терпимості і бажання. Якщо ви піднімаєте і великий надлишок намагається завоювати, він може бути де завгодно від 2,2-6,6 г/кг на добу.

Жир, як правило, завершує рівняння (на основі споживання калорій). Якщо ви людина, яка менше вуглеводів терпимості або ви знайшли низкоуглеводная дієта працює краще для вас. Взагалі я вважаю, якщо ти піднімаєш, ≥100 г вуглеводів на день-це ідеал для більшості, але немає жорстких правил.

Справа в тому, що контекст має значення набагато більше, ніж абсолютні цифри. Всі ці оцінки, це до вас, щоб з'ясувати, що насправді працює для вас.

Ви збираєтеся знайти мільйон різних рекомендацій онлайн. Всі рекомендації повинні бути взяті з зерном солі. Навіть калорії оцінок, ймовірно, буде неправильно спочатку вам потрібно налаштувати їх в залежності від фактичних результатів.

Вам потрібно вибрати один з підходів, дотримуйтеся його, і відстежувати результат (щотижня або кожні два тижні, вщипнути або зробити розпірки/вага), щоб знати, якщо це правильно для вас.

+541
user219071 17 квіт. 2013 р., 17:36:06

Крім інших відповідей, вважайте, що ви не можете використовувати ваш шестерні правильно.

Багато людей навчитися кататися на одношвидкісний велосипед як діти, тому вони використовуються для помелу свій шлях вгору на пагорби з їх м'язи ніг. Пізніше, коли вони отримують велосипед з передачами, вони все одно можуть молоти набагато більше, ніж їм потрібно, щоб замість переходу на знижену передачу. Я зробив це сам протягом досить тривалого часу, перш ніж я трохи почитав і зрозумів, що це біль в колінах і не допомагає мені фітнес.

З тих пір, я знайшов гарне емпіричне правило, щоб бути: залишитися на більш низьку передачу, Поки ви просто не можете крутити педалі швидше в ньому. Якщо ви відчуваєте себе без сил взагалі, коли ви крутите педалі, то поквапитися. Але завжди залишатися на найнижчій передачі, де ще можна досягти прогресу. А це призведе до педалі крутяться набагато швидше, і ви будете робити більше аеробних вправ, що твоє серце у формі, ніж анаеробні вправи, що те, що змушує боліти м'язи і робить коліна болять.

+528
Ewa Witkowska 14 січ. 2015 р., 01:03:54

Я людина в моїх двадцятих. Хоча я 5 футів 6 дюймів на зріст, я важу всього 100 фунтів. Я хочу якомога швидше набрати вагу. Як мені набрати вагу і м'язи як можна швидше?

+494
Aswathy krishna 15 жовт. 2014 р., 05:15:06

Анекдотично, я використовую постійної реєстрації близько року. Я пишу програму, тому вона використовується для бути ~сиджу 8 годин. Тепер я завжди стою.

Не помітити різницю ТБХ. Кілька днів мої ноги і поперек болять, коли я вийшов на роботу в той день. Якщо що-небудь, тепер, коли я сиджу за довгий час моя поперек відчуває болючість при вставанні з ліжка.

+484
manuj 8 квіт. 2017 р., 04:16:08

Те, що ти виклав виглядає як зверстаний план для вашої мети, так що хорошу роботу для цього. Я просто кинути кілька центів Додаткові поради.

 • Втрата ваги, безумовно, допоможе вам з майже всі вправи з власною вагою, однак дуже важливо, щоб ви зберегти більшу частину м'язів у вас вже є. Споживайте достатню кількість білка (приблизно грам на кг ваги у вас є) і переконайтеся, що ви не тренуєте постив.

 • Виважені рухи тіла відмінно підходить для розвитку сили, переконайтеся, що ви прогресує в тій чи іншій формі. Прогрес може бути збільшення ваги, збільшення повторень, або просто обсягу, що ви можете впоратися (повторень х встановлює х вага). Крім того, це дуже важливо, що ви розумієте, що ваше тіло буде відновлюватися від вправи швидше , ніж великі м'язової маси тренувальні вправи (присідання, станова тяга і т. д.). Тому я настійно рекомендую, що ви робите ці рухи (підтягування і провали) з великою частотою (не рідше двох разів на тиждень), якщо ви виявите, що ви выздоравливаете ок, я б навіть збільшити до 3 або 4. В принципі, в будь-якому спорті, практика робить досконалим. Так що якщо ви хочете зробити м'язи UPS, ви повинні практикувати два основних руху, підтяжка, і занурення, як можна частіше, в ідеальним порядку.

 • Роботи допомога, що ви перерахували-це прекрасно, але переконайтеся, що ви не переборщіть з ними. Наприклад, не надто часто, негативи, оскільки вони всього лише спосіб шокувати м'язи групи, і переборщують вони будуть встановити вас назад більше, ніж що-небудь. Там насправді кілька досліджень початківців працювати з сетах на відміну від ударних методів, таких як суперсети і негативи, і перша група набрала як мінімум на 30% більше міцність і розмір. Так, просто дотримуйтесь засад, переконайтеся, що ви отримаєте підтягування і провали вниз, і робити їх часто, ви можете додати допомоги один або два рази в тиждень.

 • Як остаточне Примітка, зчеплення, що ви повинні використовувати те, що ви найбільш комфортно, це так просто. Все побудовано трохи по-різному, тому одна ручка, яка працює для кого-то може не бути кращим варіантом для вас.

Щоб зробити висновок і переконатися, що ви дійсно розумієте, що я намагаюся сказати. Якщо ви хочете зробити muscleups, ви обов'язково повинні освоїти основні рухи перша (провали і підтяжка варіації). Робити їх так часто, як ваше тіло дозволяє, принаймні, два рази в тиждень (можливо після того як з гирями для сили фокус, і ще орієнтуючись на велику кількість повторень на обсяг м'язів і витривалість). Не покладайтеся на допомогу, практикувати свій спорт; робити підтягування і провали і зробити їх добре, як тільки ви перестанете прогресувати у цих рухах, дізнайтеся, де ваші слабкі сторони і враховувати, відповідно, рухів допомоги. Наприклад, якщо ви дізнаєтеся, що ви робите підтягування, зчеплення уповільнення тебе, потім включили якийсь мертвий зависає і зчеплення працюють. Ви знаєте, кліше, ланцюг тільки як сильна, як її найслабша ланка. Якщо ви вважаєте, що ви не можете підштовхнути себе, коли ви потрапляєте в топ, робота з накладними штанів, робочий все сильніше трицепс з прямим трицепси вузьким хватом, Жим, нічого...

Я скажу це ще раз, якщо ви хочете зробити м'язи піднімає (я.е вибуховий підтяжка в діп), то ви повинні зробити саме це. Підтягування і провали, як краще, як ви можете так часто, як ви можете. Те ж саме і з будь-яким видом спорту, якщо ти хочеш стати краще в гольф, ви йдете на поле і доставте собі, ви граєте у гольф!

+461
Linf 5 жовт. 2014 р., 21:21:49

Коли я підходжу до ланцюга в моє навчання, я більше турбуюся про те, як одна вправа буде протікати в наступному році, а не в зокрема, того, вправи на, Можливо, групи м'язів. Я також використовувати схеми в якості інструменту для кондиціонування, а не міцність будівлі конкретно (іншими словами, Я в кінці тренування з ланцюгом, а не робити мої тренування в ланцюги).

Суперсети, які ти використовуєш тут, є абсолютно законний спосіб вирішення вашої підготовки. Ви навіть можете отримати деякі вигоди від кондиціювання supersetting, зберігаючи ваші інші короткі інтервали. Як коротке буде залежати від вашої здатності відновлюватися між вправами і кількість ваги ви використовуєте.

При проектуванні ланцюга для себе, я намагаюся обмежити число унікальних вправ до 4 - 5 рухів, так що це легше відстежувати, де я перебуваю, Коли я змушую себе так сильно, як я можу аеробно. Як я вже казав, мені подобається їх дизайн, як одну вправу плавно переходить в наступний. Приклад одного, що я використовував у минулому:

 • Нахилився поспіль
 • Повісьте чистої енергії
 • Військова печатка
 • Передній присед

З цієї схеми, я вибрала вага, який був обмежений мій армійський жим в діапазоні 6-8 повторень, і потім почав всі рухи з такою кількістю повторень, а потім додатково купуються аж до 1 респ в рух.

У підсумку, схеми насправді залежить від вашої креативності.

+437
ARUN V 31 груд. 2016 р., 20:19:49

Чесна відповідь полягає в тому, що якщо ви хочете бути хорошим, ви повинні бути підготовлені, немає ніякого способу навколо нього. Це здорово, що ваша чистота-це добре, так як це рух може зайняти деякий час для нігтів.

Але якщо ви хочете, щоб конкурувати (навіть просто локально) або почати стріляти по низьким рівнями вага, вам потрібен тренер у вашому районі. Це відверто неможливо Олімпійських ліфт без дуже кваліфікований фахівець спостерігає за вами. Проблеми, ви будете мати чисту і смикаючи 135lb не такі ж, як при спробі до 185lb. Ваша відмінна форма зривом, і все ти тепер буде слабкість.

Коли ви дивитеся на тренера, я рекомендував би Для перевірити через цього (в США).

Це теж цілком доречно поставити тренеру про те, що їх високий рівень стажиста. 23-річний "наставник", як добре, як вони, просто не так добре, як 53-річний тренер, який має список справжніх спортсменів Олімпійського рівня, як історії успіху.

Якщо ви просто хочете повеселитися, приєднатися до кроссфіт тренажерний зал. Можливо, вам навіть пощастить знайти тренажерний зал, кроссфіт, де дійсно хороший тренер олімпійського підйому працює. Але якщо ви хочете бути дійсно конкурентоспроможними і сприймати його всерйоз квазі-кваліфікована людина, яка може поштовху не віддалено на тому ж рівні, як справжній професіонал, тренер з послужним списком.

+379
Farooq Arshed 30 черв. 2015 р., 02:57:13

Більшість джерел на розтяжку я читав всі згодні, що розтягуючи холодні м'язи (тобто попередньої розминки/тренування) не добре.

Я особисто вважаю, що у фокусі (5-10 хвилин) стретчинг найкраще працює в кінці тренування, але якщо ви хочете, щоб розтягнути до тренування я б зробив 5-10 хвилин прогріву (якщо ви йдете просто почати ходити) і потім зробити деяке світло розтягування, перш ніж перейти до основної частини тренування (ваги, залишок ходьби все, що завгодно).

Я хотів зробити більш динамічну розтяжку в кінці розминки (плече, рухливість палицею, розмахуючи ногами вперед і назад, з боку в бік), і чим більше статична розтяжка (ікри, стегна тощо) В кінці тренування.

+365
michele 21 бер. 2010 р., 23:49:01

Чесно кажучи, краще навчання для дотик ваших пальців просто робить це. Встаньте прямо, ноги прямі (хоча і не з зігнутими колінами всередину) і опустіть себе, наскільки ви можете. Потім, залишайтеся в цьому положенні на декілька секунд, постарайтеся розслабитися і розтягнути трохи далі. Коли повернеться, знову ж таки, робити це повільно (загальні поради люди називають це "відчувати кожен хребець повернутися на місце") і повернутися до стоячи. Повторювати кожного разу, коли у вас є вільна хвилина. Якщо ви виявите, що ваша спина болить від цього, спробуйте додати невелику зворотного вигину після кожного стрейч, щоб розтягнути спину в іншу сторону.

Як і в більшості тягнеться, це вимагає часу і зусиль пацієнта. Є різні теорії про "відскік", щоб отримати ще більше розтягнути (зазвичай не рекомендується) і "динамічні" і "статичні" протяжністю (останнє-це те, що більшість людей думати, стрейч, просто рухатися, що далі розширення і утримання протягом декількох секунд. У першому випадку буде близько 90%, а потім, розминаючи м'язи, що беруть участь утримуючи її), але основну частину просто робити це день за днем.

+337
netot 13 бер. 2015 р., 20:03:20

Я 22-річний розробник програмного забезпечення, який почався з фітнес півтора роки тому, і я шукаю деякі поради.

Деяка інформація

Початковий вага: 86 кг - 189 фунтів фактична вага: 73 кг - 160 фунтів

Діяльність - завжди перед обідом (~5 годин):

 • Понеділок: груди і спина
 • Вівторок: ноги і ядра
 • Середа: Руки
 • Четвер: 1 година плавання
 • П'ятниця: плечі і спина
 • Субота: груди (трохи), ноги і ядро
 • Неділю: 1 година плавання

Їжа

 • Сніданок: 1 яйце (тільки білок), вівсянка із знежиреним молоком
 • Обід: 1 яйце (тільки білок), вівсянка із знежиреним молоком
 • За 1 годину до тренування: банан
 • Вечеря: все, що мама готує (я їм тільки нормальні порції), низьким вмістом жиру та високим вмістом білка грецький йогурт

Напої

 • Тільки вода
 • Відкрити в коктейлі/енергетики, якщо вони можуть допомогти збільшити енергію/масу

Сон

 • 7-8 годин в день

Моя проблема

Я виріс багато м'язів, але я майже завжди відчувають брак енергії перед моєю тренування. Я не впевнений, як я міг би збільшити його, яку їжу повинен допомогти мені вибратися звідси? Заздалегідь спасибі!

+322
muy 1 жовт. 2013 р., 07:23:18

Зв'язок: у стані спокою, максимальне і темпи відновлення, як було показано, корелює з вашого тіла здатність споживати кисень (інакше VO2max), який безпосередньо співвідноситься з перетворення жирів і цукрів у АТП, щоб живити ваші м'язи. Тому кілька вимірів пульсу є досить поширеним і простим засобом для оцінки / оцінки придатності. Прочитати "101 оцінювання" для вибору більш загальні тести розроблені для використання цих відносин наприклад. Тест ходьбі Рокпорта, 1,5 км пробіг, 12 хв. бігу, Гарвард, Королева YMCA або Текумсе крок тестів....

Примітка: рівняння, проводити всі розрахунки, але не абсолютну, але може бути корисним засобом для того щоб виміряти зміни у вашому фітнес з плином часу.

Ре:

Мені цікаво, який метод(и) дає точне вимірювання фітнес, без "дорогий".

якщо ви можете розраховувати ваш пульс, або мати доступ до смартфону з робочою камерою, є безкоштовні програми, які будуть використовувати телефони з камерою, щоб спробувати виміряти ваш пульс (або), та / або також робити математику для деяких різних тестів. Якщо ви не заперечуєте витрачати кілька гроші серцевого ритму ремінь може бути підібраний відносно недорого, що дозволить на постійній швидкості, щоб увійти, щоб дозволити вам виконувати більше тестів.

+238
WU Long 21 квіт. 2011 р., 09:00:33

Коліно-це дуже важливо. Якщо б це було мені, я б зробив дві речі. По-перше, я хотів би підняти легше, а це означає, що він буде покласти меншу навантаження на коліно. Якщо ви робите це, і це все ще болить, то треба йти до лікаря і нехай рентген ноги, щоб побачити, що відбувається. Але як я вже сказав, Подивимося після коліно - це так важливо!

+166
mian salman 7 жовт. 2017 р., 09:27:27

Наприклад, скажімо, ви робите ВСД (гіпертрофія-спеціальне навчання) рутина, і ви можете вибрати між плановою 1 оголошення підпрограми 2. В рутину 1 Ви надасте 3 всього тіла Заняття в тиждень, а в звичайній 2 Ви надасте 6 верхніх і нижніх сеанси тіла на тиждень. Припускаючи, що на кожному тренуванні робиться на окремий день приблизно в однаковий час доби, чи є переваги одного режиму над іншим?

Підпрограма 1:

И М Т Ш Т Ф 
 Ф Ф Ф 

Підпрограма 2:

И М Т Ш Т Ф 
 У Л У Л У Л 

Крім того, я розумію, що причин може бути психологічна і переваги в обох процедур; втім, я прошу строго від фізіологічної/фізичної точки зору.

+141
Pavlo Illiashenko 25 квіт. 2014 р., 08:56:43

Причина ви качаєте, особливо якщо ваш новачок з-за аутогенного гальмування. Наприклад, жим лежачи, ваші руки будуть трястися, так як трицепс (агоніст) скорочується біцепс(антагоніст) потягне, тому ваші м'язи шпинделі виявляти ці сили і посилає сигнали в контракт для захисту біцепса із-за розтягування. Так що в принципі, обидві м'язи намагаються контракту, який викликає тремтіння. Як ви продовжуєте силові тренування ваше тіло буде адаптуватися і ваш антагоніст буде "вчитися", щоб вимкнути як апарат Гольджи сухожилля, розслабляє, робить тебе сильнішим і менш уразливим.

+122
Phi 28 черв. 2017 р., 14:21:19

Це залежить від ваших цілей, але якщо ви знімаєте для:

 • Збалансовані вправи, які не можуть заподіяти вам біль.
 • Найбільш продуктивне використання вашого часу.
 • Міцність будівлі, потужність і м'язові розміри.
 • Уникати надмірного використання травм.

Я б рекомендував наступну програму. Якщо ви були олімпійським тренером в минулому житті, реальність така, що інші люди (професійні тренери знають, що ви повинні зробити більше, ніж ви. Як такий, слідувати пораді, який був продуманий заздалегідь, безкоштовно, з допомогою цих фахівців.

Тому щоб відповісти на ваше запитання прямо, ви повинні не тільки відстежувати, що ви робите, але ви також повинні слідувати план, що саме треба робити. Які вправи, скільки разів, скільки сили/ваги, скільки часу і т. д.

Я б порекомендував починаючи сила або сильний ліфти 5х5; немає ніякого способу, ви збираєтеся отримати зіставні результати придумують свій власний план.

Редагувати, я знайшов старий план навчання, який я використовував протягом тижня на Madcow 5х5 програма (для проміжних ліфтерів). Для мене я ніс навколо з ручкою, і зробити невеликі замітки про травми, пропустив Ваг і т. д.

enter image description here

+116
Aldoxelm 6 вер. 2017 р., 18:55:16

Маячня

Якщо ви побудували свою форму на довгі роки, немає ніякого способу, що ви знову з нуля після 5 тиждень 'відпустку'.

В гіршому випадку ваше тіло повинно стати трохи слабкіше або важче, але об'єктивно це не буде багато, і це, безумовно, не означає, що вам доведеться починати з нуля знову.

Якщо ви дійсно думаєте, що ви втратили все просто відштовхнися трохи на наступному тижні, запишіть результати і порівняйте це з 3-х років тому. Не турбуйтеся порівнюючи з 5 тижні тому, ви можете зробити це в інший 3-6 тижнів.

Якщо ви дійсно не можете побачити будь-яких поліпшень в порівнянні з Перш, ніж ви почали мені соромно, але інакше я просто скажу вам, щоб активізувати його.

+106
ToBePhD 2 жовт. 2017 р., 12:43:46

Хоча я згоден з тренером, що ваш план дуже заплутаний, я не згоден з її ідеєю кращого плану. Крім того, що стати на коліна перед Зод сказав досить прямо, але я відчуваю, що я міг би додати щось вартісне. Тепер готуйтеся, це набагато більш тривала, ніж я спочатку призначений.


По-перше, те, що ви робите обсяг тренувань. 32 комплекти за тренування це багато. Дуже багато. Враховуючи, що ви новачок, і дуже легкі при цьому не має абсолютно ніякого сенсу, що багато тренуюся. Я знаю, це нелогічно, і дворазові тренування, поки не дуже справляється психологічно, але змінюючи свій план, ймовірно, допомогти вам.

Що говорить про те, утиль свій план. Він, ймовірно, має занадто багато вправ ізоляції (кучері, жим ногами, лат пулдаун), що не багато користі вам. Проблема з цими тренуваннями, що вони використовують дуже мало м'язів одночасно, що в свою чергу стимулює тільки зростання їх дуже мало. Це здорово працювати на слабких місць, але як Новачок все ваше тіло є слабким місцем.
Ось чому я пропоную робити складні вправи, які використовують багато м'язів по всьому тілу. Кожен з цих м'язів доведеться робити це частина роботи. Це стимулює зростання у всіх них відразу. Це все одно, що робиш 3-4 вправи ізоляції одночасно. З'єднання також мають додаткову перевагу вашого тіла, навчитися координувати більшість ваших м'язів у природному русі.

Завершуючи цей пункт, ви можете і повинні імхо - зменшити час тренування, не знижуючи набору, але, змінивши ваші вправи в розумний спосіб. За допомогою комплексу вправ, ви можете тренуватися набагато ефективніше, без втрати ефекту навчання. Я насправді вірю, що перехід до сполук насправді буде більш ефективним, ніж робити 32 комплектів ізоляції рухів.

Я тобі наведу приклад програм , які часто використовуються з великим ефектом. Це ще не все, кінець всіх програм, як подібні програми приводять до однакових результатів, але це я знаю. Ви помітите, що тренування займає близько 40-60 хвилин, але ви повинні бути дуже втомилися в кінці, так що немає ніякої необхідності працювати більше.


Кілька слів про харчування (як це, здається, проблема, теж). Ви говорите, що ви хочете побудувати масу, але набрала лише 3 кг, в 6 місяців, що може означати тільки одне: ви їсте просто мало. Деякі можливі причини:

 • Ви не хочете товстіти. Ну, зростання м'язів рідко буває без жирових відкладеннях. Вони майже ніколи не відбувається в задовільному темпі, не набирають трохи жиру теж. Попрощайтеся з шістьма пакетами протягом декількох місяців, будувати якісь маси і скоротити жир. Ваш тимчасовий жертву принесуть набагато більше приголомшливий статури в майбутньому.
 • Ви не знаєте , що ви їсте занадто мало. Більшість людей мають неправильне уявлення, що вони їдять, насправді. Контролювати споживання їжі (ккал, білки, вуглеводи, жири) на тиждень або дві і отримати уявлення про те, що ви насправді є.

Тепер, якщо ви знаєте причину, чому ви їсте занадто мало, ви можете працювати на достатньо їжі. Скільки достатньо? Про 4000kcal, напевно, більше. Коли я вперше почула це число, я був в шоці. Але як я прийшов, щоб прийняти його, я знайшов способи, щоб це сталося. Деякі типс:

 • Пити молоко: літр знежиреного молока додасть ~400kcal в свій раціон. Якщо ви п'єте його замість води, що додає швидко. Це теж цілком здорові.
 • З'їсти калорій щільні продукти: арахісове масло, горіхи і насіння, темний шоколад. Є в помірних кількостях, це буде сприяти значно споживання.
 • Їжте здорову: так, вам доведеться з'їсти багато, але це не означає, що 3 Біг Мак повинен стати ваш стандартний обід. Також овочі і фрукти не повинні бути проігноровані, так як вам знадобляться вітаміни і волокна, щоб залишатися здоровим і добре.
 • Їж білок: Білок, будучи будівельним матеріалом ваші м'язи повинні вживатися в достатній кількості. Думки про те, що "достатній" означає насправді відрізняються, але 2г на кг маси тіла в значній мірі на безпечній стороні. Високе споживання білка не призвести до ниркової недостатності, раку або будь-яких інших поганих речей, до речі. Просто пити достатню кількість (3 літри в день, мінімум) і все нормально.

З усією цією інформацією, це звичайно залежить від вас, якщо ви його використовуєте. Ви говорите, що ви задоволені тим, що ви досягли. На мій погляд, ви могли б досягти набагато більше, набагато швидше. Але якщо ви не хочете перетворити свій програм і їдять все, що не можу бігти досить швидко, то нічого страшного. Я сподіваюся, що я зміг би допомогти :)

+83
Patrick Sibanda 12 серп. 2018 р., 16:53:38

Там немає простий спосіб, щоб схуднути, все, що вам потрібно зробити, це подивитися навколо і усвідомити, скільки людей, страждаючих ожирінням є - їж/отримання ожиріння є набагато легше (і приємніше короткий строк), ніж втратити вагу і отримати у формі. Так:

 • Отримати його з вашого розуму, це буде легко
 • З'ясувати, які інтереси у вас, що буде тримати вас у тонусі
 • Вам мислення, що кожен пончик, бублик, морозиво, які ви споживаєте, ви будете платити дорого за те, щоб лічильник калорій з важкої тренування обов'язок
 • Запишіться в спортзал, зробити тренером і/або дієтологом, щоб допомогти вам встановити реалістичні цілі і знайти партнера тренування, щоб тримати вас відбувається і чесний
 • приймаємо, що в кінці дня, це до вас, щоб зробити зміни, що Бога немає жиру мучити вас
 • бути хоробрим
 • поставив потрійний котлета, подвійний сир бургер з молочним коктейлем і підібрати вага - робити щось фізичне-це завжди є альтернатива
 • заведіть собаку, щоб переконатися, що ви ходити кожен день (отримаєте великий собаки, тому вам доведеться робити довгі прогулянки)
 • подивіться в дзеркало і візуалізуйте те, що ви хочете виглядати і як здорово ви хочете бути, і робити його щодня (разом з вагою себе і записувати свою вагу)
 • почніть харчовий щоденник - відстежувати всі ЗА 2 тижні і проводимо цю перевірку кожні 3 місяці
 • пуск/зберегти журнал тренування - будь-який день у вас не вийде - запис та записати жалюгідне подобу, чому немає.

Це на 90% психічна, тому, дістатися до нього.........і удачі!

+18
Celsiuss 26 груд. 2016 р., 14:19:55

Я бігаю близько 32 кілометрів на тиждень на цемент, два рази на тиждень я бігаю 12 км на роботу в мій ВФФ спринт. Ваші ноги швидко звикає до цементу. Основна відмінність між ВФФ і нормальні тренери під час відновлення набагато швидше за допомогою ВФФ.

+15
Dan Pratt 21 бер. 2017 р., 19:16:53

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil