Верхня біль в хребті після накладні преси

Я був над головою тисне мені на 3-й і останній серії 135, в останній реп я намагався підштовхнути його в строгому порядку, я отримав його до мого чола, він хоче ворушиться, так що я нехай її вниз і перейшов на пуш натисніть на мій останній реп. Я отримав його, і замкнув його для близько 5 секунд, опускаємо, і знову ламав її, через 5 секунд я відчув гострий біль у спині праворуч між моєю пастки, де розрив у м'язі. Чи є спосіб, щоб виправити і не допустити цього? Ось фотографія, де біль. До речі мені 15 років.This Is were The pain is occuring

+798
user93472 1 черв. 2015 р., 02:15:38
38 відповідей

Крива швидкість-сила-це відповідь: https://www.youtube.com/watch?v=WlHjg8tHfzU

Тому для максимальна потужність: 30-80% від 1 ПМ.

Якщо ви хочете бути сильним в одному сегменті чинності швидкості кривий; потрібно тренуватися в цьому сегменті, або, як Френк висловився: якщо ви хочете бути вибуховим, потрібно тренуватися з вибухом.

+979
Aziz Patwary 03 февр. '09 в 4:24

Досі, з книг я читав, практичне програмування для силових тренувань доктора Кілгор і Марк Rippetoe здається найбільш близькою до того, що ви питаєте. Найбільша проблема ви знайдете, і це називається Доктор Кілгор у перших розділах, є те, що більшість вправ і фітнес-дослідження проводиться на початківців і базовий рівень фізичної підготовки. Існує мало або немає грошей витрачається в більшості країн про те, як побудувати кращі спортсмени. Єдина країна, яка взагалі витрачати гроші на що б Росія, але здійснення досліджень не кращий документально.

У практичній книги по програмуванню, доктор Кілгор спалахує велике основну інформацію:

 • Теорія Сельє про синдрому загальної адаптації (газ)
 • Більш сучасної адаптації цієї теорії в силовий тренінг (включає в себе бодібілдинг, пауерліфтинг, олімпійська піднімаючись, etc.)
 • Втома, відпочинок, гормональні реакції

Друга частина книги, поради з програмування для людей різних рівнів підготовки написаний Rippetoe. Чесно кажучи, першої базової частини з доктор Кілгор був більше, ніж коштує ціна на книгу, але у другій частині можна легко дізнатися, подивившись різні програми, спрямовані на цей рівень навчання.

Є ще кілька назв в http://exrx.net/ що б вникати. Просто зрозумійте, що в світі силових тренувань, є більш ніж один дійсний спосіб, щоб побачити видах збільшує хочеш.

+950
emmdee 12 січ. 2012 р., 14:54:13
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У мене є хороший обсяг верхньої частини грудей, але не вистачає нижній частині грудної клітини, віддаючи у груди кілька грудей, як зовнішній вигляд. Я пішов онлайн, щоб з'ясувати, які домашні вправи я можу робити, що цільові показники в основному в нижній частині грудної клітини і все, що я міг зробити-це віджимання з нахилом. Але справа в тому, що це дуже легко. Не там складніше форма фізичних вправ, що цілі моєї нижньої частини грудної клітки, так що я можу ефективно привести до прогресивної перевантаження або мені просто потрібно зробити стільки віджимань, як нахил, я впораюся, збільшуючи її поступово?

+926
Gulamhossain manik 1 бер. 2018 р., 12:55:58

Під час підривних рухів тіла використовує ті ж м'язові волокна, як з максимальної міцності. Так що по частині тренувань може бути корисно - я маю на увазі - висока низька повторень вагу.

Будь-яка людина в тренажерному залі можна побачити, що це не досить. Для деяких, відсутня частина базової підготовки. Тому всі глибокі м'язи, які грають роль, коли справа доходить до стабільності. Міркування полягає в тому, що коли ви можете стабілізувати швидше, ви можете змінити ви частіше позиції. Це звучить розумно для мене, однак я не впевнений щодо навчання. Це моя особиста думка. Деякий час тому я б запропонував вправи з нестійкою позиції - як присідання на босу. Сьогодні, я більше переконуюся в асиметричні вправи, як присідання одна нога, болгарські присідання. Зі швидкістю дрилі.

Якщо ваша мета працює спорт - люблю футбол - будь ласка, подивіться тут. Якщо ви плануєте бути краще з бійцівського спорту, які вимагають трохи різних координація...

Стрейч. Для того щоб мати широкий діапазон руху. Також таким чином ви можете тримати фасції в хорошій формі, яка дає глибоке наповнення. Як Примітка сторони. 1. Це не потрібно з точки зору сили. 2. Є деякі докази того, що він допомагає при профілактиці травматизму, в список у футбол.

+867
presto8 29 трав. 2018 р., 11:36:14

Продовжуючи тему вільний робочий вагу, ви могли б спробувати наступне (по 3-5 сетів по 8-15 повторень, відстеження і збільшення ваги повільно протягом довгого часу), тих, жирним шрифтом, настійно рекомендується.

Зовні від ізоляції, якщо ви не робите очищає влада, ти повинен!

Плечі:

 • Штангою над головою прес (суворий)/покачати прес
 • Гантелі Бічні Підніміть
 • Штангу Потиснути
 • Гантелей Сидячи Плече Прес
 • Гантелі Зворотним Літати

Назад:

 • Штанга Рядка (Pendlay/Крок/Нагнули)
 • Гантельний Ряд
 • Буквально будь-який рух, де ви тягніть вага на себе.

Груди:

 • Соуси (зважений після того, як ви можете комфортно робити 10 віднімаються)
 • Похила Лава Прес
 • Тиск Стенду Відмінювання
 • Муха: гантель, кабельне або машини всі хороші

Біцепс:

 • Штанга Curl
 • Завиток Молотка
 • Підборіддя UPS
 • Веслування (спина) рухів, як правило, дають вам якоюсь мірою біцепс тренування!

Трицепс:

 • Жим вузьким хватом
 • Діпи
 • Skullcrushers
 • Трицепсів магазинної

АБС:

 • Розгортання З колесо Ab
 • Висить Ногу Підняти/Стілець Капітанів
 • Планк

Ноги:

 • Передній Присед
 • ССБ присідати (якщо ви в тренажерному залі є)
 • Хак Присед/Жим Ногами
 • Лежачи Нога Завиток
 • Розгинання ніг (обережно з цим, так як це може пошкодити колінний суглоб при високих Ваг, м'яко прогрес)
+854
Michael Tripp 26 груд. 2014 р., 07:46:46

Просто практикуючи знову і знову стиль плавання не обов'язково робить вас краще плавати. Крім того, ви, можливо, посилюючи негативні аспекти у вашій техніці.

Що потрібно включити в свої тренування є плавання вправи. Вони являють собою спеціальні модифіковані вправи, щоб змусити вас зосередитися на одному аспекті техніка одночасно. Ось випадковий приклад плавальні вправи , але ви можете легко знайти більше прикладів після пошуку Google.

Зараз, щось дуже важливе. Ви говорите:

з брасом мені комфортно до 50м. Коліна почали хворіти після цього

Це добре відома проблема, пов'язана з брасом, коли зроблено неправильно. Це відбувається тому, що ваш брасом техніка потребує в поліпшенні, і це дуже важливо в цей момент, що ви робите все можливе, щоб виправити його, інакше ви можете пошкодити коліна. Проблема називається брасом коліно або коліном плавця і може в кінцевому підсумку призвести до стану, званого хондромаляция надколінка. В кількох словах, протягом хлыстовые руху нога breastroke ви, ймовірно, штовхає тільки від стегна і залишаючи коліна трохи розслаблені. Отак одні колінних зв'язок може сприймати поперечні сили. Існує також багато інформації навколо, ось випадкову посилання з описом проблеми.

Ви повинні зосередитися на вашій техніці. Це важливо для захисту коліна при русі шийного відділу хребта при стрільбі м'язи ніг. Це також може допомогти зміцнити ваші стегна і м'язи навколо коліна в цілому. На вагу тіла з однієї ноги станова тяга є хорошим місцем для початку.

+844
Sorlie 12 січ. 2015 р., 17:22:24

По-перше, і перш за все, ви не зможете змусити його працювати. Вам не вказують, як довго він страждає від болів в хребті, однак, він може також мати справу з депресією від хронічного болю. Це широко визнано, що двоє можуть підживлюють один одного. Що, саме по собі, достатньо, щоб придушити будь-яке бажання вставати з дивана. Якщо ви можете, спробуйте оцінити його психічний стан.

Рано, я відчував біль у хребті (від спадкової стану), була вирішена лише шляхом хірургічного втручання. Мій фізіотерапевт порадив, що якість мого життя, йду вперед, збільшиться навчитися керувати болем. Він зазначив, що кращий спосіб зробити це, щоб продовжити щоденну розтяжку і гнучкість програми, які я прямував до цих пір. Ваш батько повинен отримати вигоду з такої програми декількома способами. Крім знеболювання аспект, є також збільшення балансу і запобігання падінь. Як ви, напевно, знаєте, падає-це серйозна проблема для літніх, неактивних дорослих. Вони можуть призвести до серйозних загрозливих для життя захворювань.

Як інші вже сказали, Не чекайте його здійснювати самостійно. Хороша система підтримки, потрібно забезпечити мотивацію і товариства. Запитайте, якщо він хотів би почати ходити. Подивіться на це як можливість поділитися час разом. Або, якщо у вас є місцевий общинний центр, привести його на екскурсію. Ком'юніті-центри зазвичай пропонують програм, орієнтованих на громадян похилого віку.

Нарешті, будьте терплячі з ним. Якщо тренування не була частиною його життя раніше, він зіткнувся з новою проблемою. Йому знадобиться ваша допомога, щоб вирішувати її.

+837
user10590 25 черв. 2011 р., 11:38:30

На мій погляд присідання є найкращим загальну тренування тіла, хоча вага тіла Присідання, ймовірно, не буде тіла інтенсивний як у вас немає гантелей вагу по всій спині.

Просто кумедний факт (тобі 22, Ви можете, ймовірно, належать до цього якщо ви не геймер), в Остання фантазія криза ядро Зак і міні гру, де він конкурує з іншими солдатами на Хто може робити сидячи тяга в даний момент часу. Повірте, спробуйте зробити понад 50 присідань за один раз, без зупинки, ви будете потіти і серце б'ється.

+837
oh7lzb 17 лют. 2019 р., 13:32:54

Фітнес-батут з травмами коліна не звучить як хороша ідея для мене. Хоча батут диванних пружин і поглинути силу вашого коліна і раніше можете приймати тиск, який може бути небезпечним. Ви не хочете раніше перепланування існуючих травм.

Однак відповідь на ваше питання - фітнес-батут може бути корисним для вашої верхньої частини тіла, а також нижче, не кажучи вже про кардіо. В залежності від інтенсивності, з якої ви його використовуєте, він має багато переваг.

Однак кардіо-це кардіо, що б ви вирішите робити. Як довго, як ви піднімаєте інтенсивність і змусити себе як-небудь фітнес, результати не змусять себе чекати, якщо ви будете слідувати основним дисциплін, дієта, консистенції і т. д.. Так що ви віддаєте перевагу те, що ви повинні вибрати, як це допоможе вам залишатися мотивованим. Якщо ви хочете, щоб перейти потім купити батут, якщо ви хочете запустити може бути бігова доріжка або навіть піти на пробіжку на вулицю, якщо ви любите крос-тренажер купити еліптичний тренажер і т. д. і т. д...

+791
xRab 19 вер. 2019 р., 09:40:36

Ви безперечно повинні зробити принаймні деякі з ваших тренувань в море, щоб звикнути до умов, а також бути в змозі до виду (шукайте мітки), щоб мати можливість плавати в прямій лінії. Є також деякі хитрощі, такі, як можливість пірнути "під" зустрічку великі хвилі, а не плавання вгору і над верхньою з них.

Висока плинність руками допоможе, а буде працювати на хороше позиціонування тіла. Гідрокостюм (якщо вода дуже тепла) також допоможе, особливо в морі.

Для іншої частини вашої тренування, басейн-це добре. Переважна більшість запливу тренування тріатлетов (від новачка до професіонала) проводяться в басейнах. Те, що багато роблять-це їх швидкість тренування в басейні, а їх довгі відстань запливу на відкритій воді, для роботи над конкретними навичками.

+779
AllBecomesGood 11 жовт. 2015 р., 11:20:19

Що це кращий спосіб і типів вправ, які можуть допомогти? Для вправи, як довго і часто? Моє будова тіла, а жінці-Східної Азії, і це досить важко для мене, щоб отримати м'язи, особливо на руках (думати про цілі сильні удари ногами і руками Сила).

+769
brizone 13 черв. 2013 р., 10:49:45

"Кондиціонер" в даному контексті означає "підготовка" або "звикнути". Тут він використовується як для опису топчуться в якості загальної фізичної підготовки (ЗФП) вправи.

У багатьох фітнес-контексти, "кондиціонер" означає "серцево-зонний" або "метаболічний кондиціонування", що означає підготовку до опору втоми від фізичних зусиль. Є завдання - або спорт-специфічна кондиціонування, а також загальної атмосфери. В цьому значенні слова знаходиться кондиціонування поряд з іншими фітнес-доменів, таких як силові тренування або тренування гнучкості.

+755
ianpojman 4 квіт. 2010 р., 06:15:04

Що стосується до тренування, ви будете хотіти що-небудь з'їсти; питання полягає в тому, щоб з'їсти повноцінний сніданок або невеликий перекус. На Клініка Майо рекомендує, щоб залишити достатньо часу вранці, щоб закінчити свій сніданок за годину перед початком тренування, а якщо це тимчасова вписується в ваш графік, є нормальний малого розміру сніданок. Якщо ви прокидаєтеся ближче до 7 ранку, і немає вільного години, з'їдаючи щось маленьке, як мюслі, булочки або фрукти допоможуть вам уникнути почуття млявості і нудота, що Великий сніданок наближає до тренування. Якщо ви їдете по маршруту закуски, ви можете слідувати, з іншого закуски або легкий сніданок після тренування, щоб допомогти дати ваше тіло енергії протягом дня. Якщо у вас є те, що ви їсте між закінченням тренування і вечерю, вам буде добре рухатися, щоб час між закінченням тренування і роботу.

Тепер, коли ви вже напрацювали до того часу ви добираєтеся на роботу, ви, ймовірно, будете більш голодними протягом дня, возять закуски може допомогти з цим. Якщо раніше ви були час вашої їжі, щоб бути готові до тренування в кінці дня, ви будете тепер мати закінчення роботи приблизно час обіду, і тому ви будете мати, щоб з'ясувати, що працює для вас в умови, коли, щоб поїсти протягом дня.

Ще одна відмінність з ранкового тренування ви будете почувати ускладнень (хворобливість, втома і т. д.) в той час як ви знаходитесь на роботі, і тому ви можете структурувати свій день таким чином, що дозволяє вам кілька перерв протягом переміщатися і розтягуватися. Я виявив, що приймаючи швидкий 5 хвилин ходьби і розтяжка кожні пару годин-це дуже вигідно, коли намагаюся залишатися зосередженим протягом тривалого періоду часу на роботі.

Нарешті, достатній сон буде більш важливо зараз, щоб переконатися, що ви мати успішний тренування і переконайтеся, що ви не спите пізно і пропустити його. Ви звикли працювати ночами, коли у вас є цілий день, щоб відігнати ці почуття сонливості. Особливо на початку, його буде важче впізнати себе в тренажерному залі, і не досить спить, тільки робить це важче. Одна річ, я знайшов корисним, щоб приготувати всю одяг і закуски на наступний день напередодні ввечері. Його набагато легше прокинутися, поїсти, потім тренування, ніж прокидатися, їсти, готувати обід, дивитися за робочий одяг, шукайте спортивний одяг, переконайтеся, що ви не забули нічого в втомлене ранок стан, а потім піти в спортзал.

Удачи з новою роботою, дуже здорово, що ти знайти спосіб, щоб тримати свою рутину з новими годинами!

+698
shubham deodia 30 січ. 2010 р., 18:36:10

Якщо ви відвідуєте тренажерний зал, обов'язково будуть кваліфіковані персональні тренери, які зможуть направити вас в правильному напрямку. Перед цим варто було б переконавшись, що все нормально з вашим лікарем.

Я б уявіть, що ваш персональний тренер дасть вам сидіти верхніх вправ тіла з можливістю навчання опору. Що стосується кардіо, Якщо у вас є доступ до ручної цикл, тоді ви можете спалити калорії без шкоди для нижньої частини тіла.

Я не знаю, будучи в стані вправа може бути неприємно, просто залишайся там. Проблема була діагностована і скоро ви будете в бойовій формі. Харчуйтеся правильно і завжди пам'ятайте, світло в кінці тунелю. :)

+675
hornj 14 груд. 2011 р., 17:25:51

Я зазвичай беру креатину до і відразу після тренування мальтодекстрин. Вигідно приймати креатин в дні відпочинку теж?

+664
Abhyudit Jain 26 серп. 2013 р., 00:18:37

Ось хороший список потенційних рішень. Хоча це для підводного маска, це відноситься до будь-здивовані погляди. (наприклад: спалити скло з запальнички, зубна паста, слина, дитячий шампунь, гліцерин, мила). http://scuba-diving-explained.com/no-more-fog-in-my-scuba-mask-secrets-to-a-clear-mask

+658
Wouter Schut 27 січ. 2016 р., 07:07:12

Як я дивлюся на це, прогулянки ідеальні, коли, намагаючись досягти рівня інтенсивності, що знаходиться десь між ходьбою і бігом. Таким чином, біг повинен бути повільним і Ходячі жваві, так що ходьба і біг сегменти як можна ближче до бажаного в якості можливої інтенсивності. Однак, якщо ви йдете вгору по крутому схилу, потім швидка ходьба може бути надто інтенсивним, і ви повинні будете сповільнюватися і далі.

+657
Aj Godinez 22 жовт. 2010 р., 20:25:29

Ви можете лягти на живіт, а потім підніміть ноги вгору. Ви не тільки підніміть пальці ніг від Землі, але ви також піднімати ноги до точки, в якій коліна теж покидають Землю. Потім ви повторюєте це протягом декількох повторень. Це змусить вас відчути певний печіння в нижній частині спини м'язи. По ідеї, як тільки ви відчуєте ці м'язи працювати, ви будете в гармонії з ними і в результаті знати, коли вони плоскі. Марк Rippetoe використовує цю техніку з людьми, які мають важкий час отримати їх назад плоскі.

http://startingstrength.com/index.php/site/video/platform_lower_back_position_control

У цьому відео ви побачите його продемонструвати цю техніку серед інших. Це відео по довгій стороні (11 хвилин), але дійсно варто подивитися, як це має відповісти на ваше запитання.

+564
tyrian869 1 серп. 2014 р., 22:47:16

Я 69 років бігун. минуло 17 марафонів, останній на останній день святого Валентина в Лос-Анджелесі. Я намагаюся працювати 4-5 днів на тиждень по 40 хвилин кожна. Більшу частину року я бігаю на біговій доріжці, щоб захистити мої суглоби! Без розминки, просто запустіть машину на 6 км/год і рухатися далі до 7,5 км/год на 5 хвилин і залишитися там, закінчуючи працювати з 5 хвилин на повільному темпі на 5 км/год. Моє останнє офіційне час у Лос-Анджелесі марафон був 5:50, але у мене 3 ванні кімнати зупиняється, кожен з яких приймає 15-18 хвилин.

Я останнім часом сповільнилося, але поки немає ніяких обмежуючих травм. Лікарі кажуть мені, що частина втрати продуктивності через моїх 2 роки хіміотерапії, але я думаю, що нормальне старіння був занадто винуватий. Я не сприймав занадто серйозно. Навіть якщо бігти марафон, якщо втомився, я пригальмував. Я був радіоаматором бігун і лижник все життя. Мій девіз "просто зроби це!" Так, ви можете продовжувати працювати, навіть борючись із рак 4-ї стадії, і до глибокої старості. Я відчуваю, що можу продовжувати працювати для іншої частини мого життя! Моє серце і легені, досить міцні, 125/76 і 55 відпочиває серце битися. Я тримаю моє серце битися в 160 за півгодини кожен раз, коли я біжу. Не впевнений, якщо це правильно робити, але я крім цих турбот, я ще тут!

За все моє життя, я була біг і біг без розминки. Я не хочу радити це всім. Але я впевнений, що для людей на зразок мене, у кого тримається стабільний графік вправ не повинно бути ніяких проблем, якщо у них є проблема, вони в курсі. Якщо якась річ, я думаю, моє тіло очікує, що очікується від нього, коли я надів кросівки. Я відчуваю, що моє серце гонки трохи, коли я подумки все на швидку руку йти.

+553
jacobschandel 25 жовт. 2012 р., 10:10:47

Є багато глют вправах ви можете обійтися без того, щоб зігнути ноги в колінах дуже далеко або покласти занадто багато тиску на коліна.

Затерплі ноги Deadlift - в першу чергу підколінного сухожилля вправа, вона також цілей, сідниць і нижньої частини спини.

Глют міст - також може бути зроблено з штангою глют міст, або зроблено з піднятими ногами на босу м'яч або крок.

Приклад бластера більшість залів мають глют ізоляції машини. Як варіація, ви також можете виконувати цю вправу, сидячи спиною вперед на 45 градусів жим ногами, машина і віджимати вагу з однієї ноги.

Хіп викрадача машини цієї exericse буде працювати боків ваших сідниць і стегна викрадачів.

Відмінна варіація відводять стегно, а не сидіти в машині як на відео вище, на коліна на верхній частині відводить колодки тому (з прикладом від автомата). З вашого тіла у вертикальному положенні, натисніть викрадач колодки відразу. Це дивовижний варіант, який буде дійсно ізолювати сідниці. Як тільки ви зручні за формою, ви можете підштовхнути вагу за допомогою цієї тренування. Це може виглядати дуже ніяково, але нехай це тримати вас від цього. Це вправа вбивця.

Ніжка завитка машина стикового бластер просто не дозволяйте вашої нозі зісковзнути з килимка :)

Тросова Трос

Еліптичний тренажер , Якщо ваш тренажерний зал має еліптичні кардіотренажери, які пропонують похилій режим, використовуйте його. Експеримент з ухилом (або наполовину або повністю), включити опір високо вгору, нахиліть тіло назад, так що ви повністю хребет у вертикальному положенні і проштовхнути свої підбори. Це дуже рекомендується і дуже низьким рівнем впливу на коліна.

Тренажері, Це може зажадати від вас, щоб зігнути ноги в колінах дуже багато, але ви можете дати йому спробувати на високий опір, хребет вертикально вгору і проштовхування своїх підборах.

Інші вправи в цьому відео поєднуються вправи глют, деякі, які будуть працювати відмінно підходить для ваших обставин, і інші, можливо, не виконують. Але його варто дивитися.

+544
89151466445 2 жовт. 2015 р., 13:37:00

Цей відповідь призначений, щоб змусити вас зосередитися на важливих справах, а не намагатися знайти виправдання всіх негативних речей, які ви думаєте про себе.

По-перше, ваше ставлення-це шкідливо для вашого прогресу. Ви настільки зосереджені на порівняння з іншими людьми. Замість того, щоб уявляти собі "бути сильним", або порівнювати себе з "середнього" людини, уявити себе "робити роботу, щоб бути сильними".

Деякі люди роблять прогрес повільніше. Жінки, літні люди, люди з поганою звички в їжі і сні, наприклад. Це не змінює процес.

Ваші помилки

 • "Я зробив послідовних віджимань За тижнів, і все ще насилу жим 135 фунтів. Віджимання-це не маршрут до сильнішого жиму. Лава для преса-це шлях до більш сильного жиму.
 • "Я вже переконався, що це напевно генетичне." Це, напевно, неправильно, і це не має значення. Це відмовка. Грунтуючись на описі, яке ви дали, я можу вийти на кінцівки і запевняю вас, що вашу відсутність прогресу в значній мірі базується на наступних безпринципний силові програми.
 • "Тижня бігу, бігом, кардіо, і т. д., і я ще рот, як риба, витягнений з води в дві секунди." Кардіо-це завжди важка праця. Робимо "тижня" працює не після тренування.

Ваш успіх

 • Ви використовували, щоб вага 252 кг. Тепер, ви вагу 192 кг. 5'9" і 192 кг. Це все-таки трохи товстуватий, але це значне поліпшення.

Як вчинити

Від того, що я можу сказати, ви ніколи не робили програму, яка отримує вас підняття тягарів три рази в тиждень на регулярній основі. Вашу увагу на згортуваність біцепса показує, що ви не вибрали правильні вправи для початківців набирає силу.

Оскільки ви ніколи не зробили нормальну початківців програма силових тренувань ви не можете зробити ніяких висновків про те, що ваш потенціал.

Якщо ви хочете стати сильним і підтягнутим, потрібно дотримуватися початківців програми силових тренувань для, ймовірно, близько року. Прочитайте це: що робити новачкові, програма повинна я рекомендую своїм непридатним друзів?

По більшості з цих програм, ви будете присідання, жим лежачи, накладні жим, станова тяга і тяги-вгору підборіддя вгору. От і все. Ти будеш робити три вправи на кожному тренуванні. Ви будете робити їх самому важкій вазі, в якій ви можете робити три підходи по 5 повторень. Потім, на наступному тренуванні, ви будете робити їм трохи більше ваги. Ви будете робити три тренування на тиждень. Ви будете добре, і ви будете добре спати. Ви зможете такий прогрес для багатьох місяців.

+519
arlene terry crossan 16 лист. 2010 р., 12:08:52

Я вважаю, що точність підходу буде дещо змінити мету і результат за меншу різноманітність. Ця різниця може з'явитися тільки в момент при використанні ваги важче або легше, ніж передбачалося, як наказано.

Розглянемо схему реп у них російської мови (і інших дівчаток), щоб подивитися, Програмування не пов'язано повторень з вагою від ступеня вашого плану:

"Даян" Станова тяга 225 кг Стійка на руках віджимання 21-15-9 повторів, на час

"Єлизавета" Чистий 135 фунтів Кільце Діпи 21-15-9 повторів, на час

"Єва" Біг на 800 метрів 2 пудові КБ гойдалки, 30 повторень 30 підтягування 5 раундів на час.

"Фран" Підрулюючий пристрій 95 фунтів Підтягування 21-15-9 повторів, на час

"Благодать" Поштовху 135 фунтів 30 повторень за раз

Можливо, розглянути питання про звернення до кожної тренуванням в якості загальної шкалою вашу здатність. Може бути, ви можете досягти 70% від благодаті, але 100% Елізабет. Це природний сценарій передбачає, що поштовх-це слабкість по відношенню до чистої можливості.

+494
pewfly 14 черв. 2015 р., 18:25:46

Заняття на шиї у будь-яких інших цілей, ніж для спортивних єдиноборств та отримувати товста шия погляд (який я припускаю, бажано коли сильно зсипати так, щоб голова не надто маленька?)?

Наприклад, він може допомогти з головою вперед постави, знімають напругу в шиї, плечах, або бути бажаним для інших поширених видів повсякденної діяльності?

Я тільки починаю програму силових тренувань, яка зробить трохи для розширення шию, і я цікаво, якщо я повинен пропустити його.

+476
s padhy 2 лист. 2016 р., 11:22:46

За останні кілька років я часто відчуваю себе втомленим весь час. Тому я вирішив взяти рада одного і почати тренуватися щодня вранці і того, що у мене близько 7 годин сну щодня також протягом останніх 3 років.

Однак, речі не міняються, я все ще відчуваю себе дуже втомленою. Пішли на обстеження, і лікар сказав, що моє тіло-це нормально.

Що я роблю не так?

+475
z11aalex 31 січ. 2018 р., 08:38:17

Звичайно, ви будете втрачати сили, сила це про нервово-м'язового кондиціонування і сила зменшується досить швидко. Гарна новина полягає в тому, що, оскільки ви вже побудували ці шляхи ви 'повторно вчитися' міцність на набагато більш швидкими темпами, ніж ти спочатку побудував його після того, як навчання поновлюється.

+372
SvAsud 9 жовт. 2018 р., 17:25:59

Шкіра-це жива тканина, і швидкість, з якою він стискає його новий рівень необхідна герметичність залежить від того, як швидко ви можете зробити новий скін. Коротше кажучи, чим ви старше, тим більше часу потрібно для вашої шкіри, щоб підтягнути.

Там, схоже, є деякі докази того, що види їжі ви їсте, може прискорити результати небагато, такі як колаген.

+358
Joseph89 7 груд. 2016 р., 22:23:00

Як кардіо-та важкої атлетики відіграють важливу роль у втраті ваги. Важка атлетика допомагає, як ви сказали, шляхом побудови м'язів, яка у свою чергу спалює більше калорій протягом дня, навіть коли ви не в тренажерному залі. Кардіо з іншого боку-це відмінний спосіб спалювати калорії в пачках в одне тренування. Ваша проблема, здається, що у вас є тільки 3 дні на тиждень, що ви можете дістатися до тренажерного залу, який не дає працювати на кардиотренажере днів, не піднімаючись.

Через Вище, я дуже рекомендую робити HIIT тренування типу. Висока інтенсивність інтервальних тренувань дозволяє спалювати велику кількість калорій під час тренування, а також побудувати деякі м'язи, які допоможуть вам спалювати калорії, навіть коли ви знаходитесь поза межами тренажерного залу. Тепер очевидно, що це не накачати стільки м'язів, як би регулярної важкої атлетики сесії, але, враховуючи той факт, що у вас є мета втратити жир, а не вагу і тільки 3 рази на тиждень тренування, я думаю, що це ваш кращий вибір.

+340
Ali MoHamed 4 лип. 2015 р., 01:03:57

Ось деякі основні тренування, я думаю, що не варто використовувати плече.

 • Супермен (без витягнутими руками)
 • Хрусти
 • Зворотний Хрускіт
 • Велосипеди
 • Сторони Хрускіт

Джерело: я пошкодив плече ще у січні і майже всі з них замість сім'ї дошці.

+327
SalazarSid 15 серп. 2016 р., 04:40:08

Ви повинні робити деякі складні вправи для ніг і нижньої частини спини, щоб поліпшити поставу. В 5-градусний вигин в колінах не збирається дати прямий хребет і міцні м'язи, які є основними посередниками гарної постави. Присідання і станова тяга ось наші рятівники. Для ще більшою залученістю, можливо, ви навіть хочете спробувати Олімпійських підйомників.

Насправді, я не розглядаю це як щось, що дозволить вам зробити 5-градусним нахилом більш ефективно пізніше. Я розглядаю його як повну заміну в 5-градусний вигин. Хто дав тобі цю ідею в першу чергу? Це звучить, як ви намагаєтеся зробити найменшу кількість зусиль, але з невеликим зусиллям йде невеликий прогрес.

Ще одна вправа ви повинні робити замість цього, просто гуляючи. Є багато, щоб бути сказаним для діяльності, де ви рухаєтеся, зосереджуючись на пряму спину, в груди і підборіддя.

+200
fabriciofreitag 12 січ. 2020 р., 09:45:15

Якщо залежить від вашої звичайної тренування. Якщо ви тільки робите вправи світло, то це не проблема, щоб пропустити тренування протягом тижня або довше. Люди, які роблять важкі фізичні вправи майже кожен день можуть виникнути проблеми. Важке тренування спалює багато енергії (1000 ккал в моєму випадку), це навантаження на організм, яке стало частиною звичайної рутини. Ви звикли їсти і спати під час тренування це важко. Якщо ви раптом вивести частину тренування це рутина, то їсть і спить частина може постраждати. Якщо ви не дуже хворі, то хвороба буде змушувати вас робити це, ви не зможете багато з'їсти з-за хвороби і потреба в сні буде все одно збільшуватися, так що в цьому випадку немає жодних проблем.

Проблема в тому, коли ви тільки трохи захворіли, як холод ви страждаєте від. Потім повністю вивівши частина тренування можуть компенсувати все, через кілька днів ви не можете мати хороший апетит і не спати. Потім це позначиться на твоєму одужання від холоду, як не добре спить і їсть менше, ну не допоможе. Очевидно, що це не добре, щоб стало погано під час тренування, так що щадний режим під час тренувань-це найкращий варіант.

+199
Dude 5 вер. 2016 р., 12:48:11

Я, як геймер, тому що я знаю, що значить стати слабкою, як я відчуваю, що коли я граю година гри, не покидаючи свій комп'ютер.

екран комп'ютера буде видавати випромінювання, яке змушує нас відчувати себе таким чином. Коли я грав в минулому, я навіть відчуваю, що мені хочеться блювати.

http://www.emfbioshield.com/arecrt.html

**Ми повинні захистити себе від комп'ютерних і телевізійних екранів?

Що робити, якщо на екрані ЕПТ виявляється одним з головних винуватців багатьох бід сучасної цивілізації, такі як аномальні загальної втоми, нервово-психічні розлади, збільшення абсентеїзму, зниження продуктивності, зниження здатності до концентрації уваги і запам'ятовування, агресію і проблеми в підлітковому дітей, схильність до дислексії, і знижений сперматогенез?**

у цьому зв'язку він також сказав, як радіація впливає на нас. є й інші краще посилання, що U може знайти, як радіація впливає на нас. Так у відчуваючи слабкість є причиною випромінювання від комп'ютера і не реальна річ. краще, що вийти на вулицю після години гри не собі піддавати впливу випромінювання, і його буде допомогти.

+182
user1495746 22 серп. 2013 р., 03:06:09

У мене плоскостопість і носити orthodics. Я не регулярно носити сандалі або навіть низьким рівнем верху взуття у близько восьми років. Ортопед дав мені ряд вправ, пов'язаних з тенісний м'яч для зміцнення моєї арки і тих, хто допоміг. Я цікаво, якщо є які-небудь інші вправи я можу зробити, щоб допомогти зміцнити склепіння. Навпаки, мені цікаво, якщо є якісь вправи, наприклад, присідання, я повинен уникати.

+146
simonelosi 12 черв. 2014 р., 20:07:13

На відміну від зарядки, я б не звільнити через Машина Сміта з припущенням, що один не працювати при використанні машини. Звичайно, є обмежений діапазон руху, але, що ніяк не повністю видалити будь-які потенційні вигоди від використання цієї машини. І, хоча я не намагаюся припускають, що ви повинні замінити машини присідання для вільних постійних присідань, я кажу, що машина присідає можуть забезпечити ефективну роботу ногу.

У 2009 році дослідження, порівняння ваги присед, Сміт машині навпочіпки, використовуючи електроміографію, дослідники виміряли активність декількох м'язів у ході дослідження: передня великогомілкова, литковий м'яз, латеральна широка м'яз стегна медіальної, латеральної м'язи стегна, двоголовий м'яз стегна, поперековий м'яз, випрямляючий хребет, і прямий черевної м'язи.

“Электромиографическая активність була значно вище на 34, 26 і 49 в литкового, двоголового м'яза стегна і медіальної широкими м'язами, відповідно, під час безкоштовних присяд вага порівняно з Сміт машина присадкуватий (Р < 0,05). Не було ніяких істотних відмінностей між вільним вагою і машина Сміта Присідання для будь-яких інших м'язи, однак, ЕМГ в середньому по всім м'язам під час безкоштовного вага присед було на 43% вище у порівнянні з машиною Сміта Присідання (Р < 0,05). Безкоштовний присідання можуть бути більш вигідним, ніж Машина Сміта Присідання для фізичних осіб, які хочуть зміцнити підошовні згиначі, згиначів коліна, коліно і розгиначі. “

(мій акцент)

У той час як безкоштовна навпочіпки це, можливо, найкраще рух, у дослідженні результати не означають, що немає ніякої користі для виконання машина присідає. Це просто говорить про те, що для деяких м'язів, безкоштовний присідання краще.

Машини дійсно мають місце в навчанні, але часто звільняють виключно на основі насаджуваного думки. Замість того, щоб відкидати машина відвертою, я хотів би запропонувати, використовуючи їх у тих випадках, коли обладнання не доступний, у вас немає коректувальник, або, простіше поміняти, щоб зберегти підготовку в свіжому вигляді.

Як по-іншому машина присідає, існує безліч варіацій присідання (наприклад. спліт-присед), які можуть бути виконані, щоб забезпечити ефективні тренування. І, якщо ви маєте справу з болю в попереку, машина присідає можуть забезпечити відчуття безпеки, тому що рух буде обмежено і буде менша імовірність, що ви будете травмувати себе далі.

+139
AuntieCath 19 черв. 2017 р., 13:23:22

При виконанні високої інтенсивності тренувань, кров хлине в мозок і ваш пульс буде збільшуватися. Я думаю, що це не чого страшного, але майте на увазі, якщо ви працюєте на дуже високій інтенсивності не бігати безупинно протягом 11 км і все, запуску Для 1 з половиною хвилин, а потім повільно протягом 2 хвилин, поки серцебиття уповільнюється, а потім знову прискорився, продовжувати це протягом 10 хвилин.

Удачі

+121
ANW 25 лип. 2015 р., 09:12:18

Я дивлюся на різні типи кондиціонерів, щоб підвищити біг на довгі дистанції швидкість і я чув про болгарської сумка , яка спрямована на підвищення серцево-судинної і м'язової витривалості, а також додати в загальний кондиціонер.

Хто-небудь коли-небудь використовували один з цих мішків протягом тривалого часу, і якщо так, вони рекомендують використовувати їх для кондиціонування працює?

+118
Kartik Khare 3 вер. 2017 р., 15:47:07

Одним з можливих ризиків є те, що молоко може загуснути ваш мокротою (хоча це насправді не роблять вас більше виробляти), що може створити складнощі, як ви почнете дихати більш інтенсивно, тому що вам доведеться або дихати, нежить або кашель його і виплюнути.

Більш спекулятивним, поки я не бачу молоко просто "скрутило" живіт, ви можете зіткнутися з незначними симптомами, схожими на непереносимість лактози з-за вашого тіла, направляючи кров від шлунка, що може призвести до зменшення молока перетравлюється.

+62
shpaczek 30 черв. 2017 р., 12:26:45

У чому різниця між 'спалювання жиру' і 'спалювання калорій'?

Я відчуваю, що я більш виваженим. Щоб зменшити свою вагу, як дізнатися, чи потрібно мені спалювати калорії або жир?

+34
noor yasen 30 груд. 2018 р., 02:18:33

Я роблю підтягування на двох дерев'яних кілець. До цього я використовував металеві прути в моєму місцевому парку. Поки я не отримаю шматочок шкіри (де пальці з'єднати долоні), як коли я був з допомогою, більше, нижня третина мого пальця зараз в депресії і шкіра виштовхується нагору. Це дуже боляче, а робити підтягування, а не через бар.

Хтось мав це станеться з ними? Що мені робити? Я знаю, що я можу носити рукавички, але я не хочу здатися слабаком і волів би, щоб моя рука кондиціонерами, щоб впоратися з цим, враховуючи, що я хочу прогресу займаюся паркуром далі.

Я спробував з допомогою крейди тренажерний зал, але не виявили ніякої різниці і біль не вщухає.

My hand

+12
amicitas 15 бер. 2016 р., 04:23:33

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil