Асиметрія в хрест простягання тіла плеча

Нещодавно Я помітила, що у мене є величезна асиметрія в хрест простягання тіла плеча. Зокрема, при розтяжці лівій руці, я можу підштовхнути його, щоб бути майже паралельно, до мого тіла, в той час як з моєю правою рукою я не можу, а вона зупиняється на 30 градусів кути з тілом, тому що здається, що грудні м'язи з цієї сторони стає на шлях. Може бути тому, що я більш щільно на натільний на тій стороні тіла?

+470
lincong wang 12 січ. 2018 р., 21:12:05
31 відповідей

Так я вихолощену Ройд хлопчиків в тренажерному залі які можна шліфувати через десятки наборів і виглядають так, наче вони тільки починають свої тренування після насиченого дня в сауні. Мені часто доводиться компенсувати це шляхом виштовхування себе вкрай важко, що призводить в годинах тремтять/трясуться сказав групи м'язів.

Не зрозумійте мене неправильно: це не втому, тому що я все ще бачу результати, але це просто дико трясти, ніби я (не в образу йому особисто) Майкл Джей Фокс. Я знаю, що струс-це результат екстремальних нервову систему оподаткування (і я додатково стимулювати свою нервову систему з великою кількістю кофеїну теж).

Справа не тільки в м'язовій області, але робить все моє тіло спазмированы/крихітні поштовхи і навіть м'який очей/обличчя смикається на деякий час. Це відбувається тільки після екстремальних тренування і, як правило, кофеїн.

Я просто хочу, щоб пройти через супер-інтенсивних тренувань без того, щоб потиснути, як він сильно впливає на такі речі, як введення; сидячи, як і раніше, не дивлячись на мене ніби тремтіння; і т. д. Я просто викладуся на все це важко, тому що я знаю, що я порівнюю проти IFBB Профі без необхідності використовувати допінг, і це додасть впевненості. Я був дуже гордий собою, якщо б я міг дотягнутися до 2/3 розміру цих хлопців молозиво природно.

Я б навіть більше в захваті, якщо я міг би зробити це без того, щоб надмірно трясти після твердолобий тренування.

Якісь поради? Як зменшити струс/тремтіння/і т. д.? Припускаю, що не менше-інтенсивність курсу.

+982
Dan Duncker 03 февр. '09 в 4:24

Я думаю, це той випадок, коли деякі сили працюють на верстатах може допомогти батькові створити достатньо сили, щоб витримати його вагу до точки, де він може віджиматися. Справа в тому, що він буде мати, щоб почати трохи повільніше і нарощувати оберти звідти. 60 не те, що старий, але якщо він абсолютно арешту він, ймовірно, втома досить швидко. Для досягнення мети знижується на 25 кг / 10-12 кг ви збираєтеся мати кращий вибір, щоб атакувати його на декількох фронтах:

 • Дієта. Здорове харчування-це перша частина битви, але він повинен менше їсти, якщо він хоче важити менше. Втратити 1 фунт / 0,5 кг в тиждень це хороший темп.
 • Кондиціонер. Скромний початок, як ходьба 20-30 хвилин на день буде дуже хороший старт.
 • Силові Тренування. Оскільки він не в змозі зробити багато тіла-силові вправи, на даний момент, це хороше застосування при використанні машин для легенів, ніж тіло-робочий вагу. Це також допоможе поліпшити його якість життя в цілому, коли він може отримати вгору і вниз без того, щоб думати про це.

Мета тут не робить спортсмен, але допомагаючи йому рухатися більше і краще рухатися. Ми також не знаємо, наскільки добре він буде підлаштовуватися під вправа, або якщо він має якісь проблеми з серцем затяжний. До речі я б його прогрес буде:

 • Починати дієту і відразу гуляти
 • Через пару тижнів, якщо він має справу добре з ходячими, додати в деяких світлих сил працює.
 • Протягом наступних кількох тижнів, якщо він може вдарити маси тіла навантаження, він може почати тіло-силові тренування

Світло силових тренувань повинні мати наступні компоненти:

 • Присадкуватий руху. Почніть з жиму ногами роблю 3 підходи по 5 повторень і додавання 5 фунтів кожен раз, поки він не може жим ногами вагу його тіла. Після цього він може прогресувати в організмі-вага присідання.
 • Тягнути або кульшового/шарніром руху. Вони можуть бути Румунська станова тяга з порожнім баром, гирьового гойдалки, або розширеннями (вага тіла)
 • Прес руху. Почати з похилої жиму машини, і використовувати такий же підхід, як присідання рух, поки він не може натиснути 70% від своєї ваги для набору 5. Це приблизно те, що буде необхідно для підтримки віджимань.

Раз він може робити рухи, вага тіла, робота по збільшенню повторень з ними і додати деяку різноманітність до них. Він буде здоровий, якщо він може вдарити масою тіла 50 присідань, 30 віджимань і 50 назад розширеннями все в той же день (кілька комплектів). Він також буде здатний рухатися досить добре.

+894
Viju Jose 3 черв. 2019 р., 14:58:50
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Трохи передісторії: В січні минулого року, я вирішив пролити вагу. Тоді я була 97 кг (213 фунтів), і 1,93 метра (6,3 футів). Навіть без відпрацювання, у вересні минулого року я важила 82 кг (180 фунтів). (Щоб бути справедливим раціон був досить тупий: я перестала їсти, в основному. Я схудла на 10 кг (22 фунти) в перші 2 місяці і потім 5 кг (11 фунтів) у наступні 3. Не знаю, якщо це має значення, у всякому разі). Потім я почав працювати за наступним графіком:

 • 2 рази в тиждень (на початку він був в 6 км (3,7 милі) близько 8 км / год (4.97 км / год). Тепер я 7,5 км (4.66 км) близько 11 км / годину (6.83 км / год). Так це близько 40 хвилин.
 • 2 рази в тиждень повний тіла тренування в тренажерному залі; не вдаючись у деталі тут, але якщо ви хочете, щоб я що-небудь додати! Аби вона триває близько 1 години.

Тепер, звичайно, я бачив деякі поліпшення, особливо на початку, але є кілька проблем.

1) я не відчуваю себе у формі. Навіть якщо я пропущу один раз, коли я починаю відчувати себе трохи надмірною вагою, більш "важкий" так сказати.

2) я люблю грати у футбол, і хоча працює значно підвищило мою ефективність, я опиняюся на полі. Я можу бігати вперед і назад без особливих проблем, але коли я бігаю (або удар дуже жорсткий м'яч), я розчаровував себе. Я не відчуваю м'язи в ногах дійсно "сильна". Крім того, є велика різниця в тому, що я відчуваю, коли я біжу. Іноді я відчуваю себе таким важким, що я дійсно потрібно, щоб підштовхнути, щоб завершити 7,5 км. Інші часи, я відчуваю себе дуже добре. Я припускаю, що це нормально (?)

3) я до сих пір трохи "бутон" (я не знаю, як сказати це англійською, це жир нижньої частини живота трохи вище тазу). Це краще, ніж раніше, але мова йде про двох місяцях, що ситуація ніби стабілізувалася (а може навіть і гірше трохи). Можливо, мій метаболізм коригується до цього тренування, але що мені робити зараз?

4) це другорядний момент, а може бути просто враження, але коли я пішов в тренажерний зал (близько 2 років тому), мої м'язи зросли набагато більше, ніж зараз. Зараз я відчуваю, що навіть якщо вага я піднімаю приблизно тим же, чим і два роки тому, мої м'язи не такі великі. Це може бути через бігу? Зауваж, я щасливий, що м'язи, які чітко визначені занадто великі, але, можливо, щось я роблю не так?

Дієта

Моя дієта не така вже й велика, я визнаю це. Я не контролюю порції. Як правило, паста з тунцем і пасту з рагу. Або замороженого м'яса. Немає рибу (крім тунця, без овочів (я їх не люблю! Може бути, ви можете щось порадити?) і, як правило, не більше того.

Що ви порадите щодо вищезазначених пунктів? Я прошу занадто багато, або, може бути, я працюю занадто мало?

Заздалегідь дякую ;-)

+893
Peter Wood 3 квіт. 2011 р., 18:22:15

Я не з ожирінням, ні з надмірною вагою, але у мене все ще є жир, що накопичився навколо талії(який дав мені ці потворні ручки закоханості). Крім цього, у мене немає на мені багато жиру. Я пробував тривалих кардіо сесій(вирізаючи на вагах) просто зауважу, що я вам рівномірно "тонше" і талія досі стирчав. Потім, ото, підкреслюючи, на вагах, щоб отримати "великий" насправді нехтує черевної області. Чи є спосіб, щоб отримати "великий" (з м'язами, звичайно) і одночасно позбутися від цього жиру? Я маю на увазі дієти, я б на час нарощування м'язової маси - це обов'язково перешкоджають втраті жиру на талії? Я читав подібне питання , але це не зовсім те, що я говорю, крім того були перевантажені технічними деталями.

Спасибі.

+885
SMSidat 22 січ. 2014 р., 23:11:43

Так що моя улюблена програма навчання підведи мене, або я повинен сказати, що я не в змозі підняти себе до його рівня :-(

Останні 2 місяці були важкими на СС. Спочатку я хотіла скинути вагу, а потім подорожі і нерегулярного харчування + хвороби і травми не дали мені досягти якогось прогресу. У мене майже не збільшилися на будь-якому з ліфтів. Моя програма включає в себе СС + штанга рядків(120 фунтів) в даний час крім верхнього преса всі мої ліфти близько до 220 фунтів, який за 10-15 фунтів більше, ніж 2 місяці тому, але мене переслідують травми. Я важу 195 фунтів. У мене часті болі в попереку, одна з яких є постійною паралелограми. Обертання на спині викликає біль в середній частині спини. Однак згинання і підняття тягарів-це не така вже велика проблема. Також здається, що моє одужання не так добре, може бути з-за харчування.

Який перерву я можу зробити, щоб зцілити спину, зберігаючи сила ?

Що б бути кращим способом, щоб повернутися на програму ?

+860
Jelena Aleksic 7 лист. 2014 р., 20:31:32

Я роблю деякі підняття тягарів, так що я хотів би мати досить високу дієтхарчування протеїну. Однак ID хотіли з'їсти трохи менше м'яса, риби та яєць.

Я знаю, що горіхи, насіння, боби і бобові є найкращим нетваринного джерел білка, але як їх порівнювати калорій?

Наприклад, якщо у вас було 100 калорій 100 калорій з курки і сочевиці, на скільки менше білок сочевиці містить?

З googeling це я можу знайти багато ресурсів, які розповідають вам, скільки білкових продуктів у вагу, але це не корисно для мене. Сочевиця важать менше, ніж курки, але я б з'їв більшу частину.

+808
Sm Srikanth 22 січ. 2014 р., 09:55:36

Змінюючи вправи робити регулярно робити віджимання ударами віджимання, що відбувається, що ви активуєте свій быстросокращающихся рухових волокон. Отже, що робить вас сильніше, швидше, роблячи вибухової підготовки, є той факт, що ви тренуєтеся, м'язові волокна якої більш здатні гіпертрофія і збільшення міцності. Регулярно виконуючи середньої швидкості бодібілдинг повторень ви використовуєте комбінацію швидко і повільно скорочувальних волокон, але більше схиляється в бік повільних. Швидко скорочуються волокна активуються тільки при максимальному зусиллі, наприклад, під час підйому 1ПМ, або при переміщенні ваги sub1RM як можна швидше.

Коли ви робите 5 повторень за підхід, таким чином, ви стимулювати миофибриллярной гіпертрофії швидких волокон. Але головне, що якщо ви робите це таким же чином, але збільшити кількість повторень, ви входите в сферу саркоплазматическая гіпертрофія. Різниця в тому, що через підвищення зусиль, швидко скорочувальних волокон вибірково набрані і навчені, що призводить до саркоплазматическая гіпертрофія і підвищена витривалість у швидких волокон.

Справа в тому, що більшість людей отримують близько заплутався, як активувати різні типи волокон, і вона має сильний вплив на навчання. Всім відомо, що піднімаючи 100% від вашого 1ПМ активація швидко скорочуються, але ідея, що ви можете активувати швидко скорочувальних волокон, мабуть, втрачається зайва вага йде вниз. Є два параметри, які впливають на тип волокна активації: % від 1ПМ і швидкість виконання. Оскільки вага знижується, швидкість виконання повинна бути вище, щоб стимулювати швидкий твич. Це причина, чому тіла-силові вправи, незважаючи на малу вагу, може стимулювати швидко скорочувальних волокон і значне збільшення міцності.

Однак, для того, щоб мусчел волокон гіпертрофії, вона повинна втому. Бо робить низький-силові тренування, ви ніколи не зможете втому волокно досить миофибриллярного діапазоні 3-6 повторень. По суті, низький вага вправи, ви можете тільки спровокувати саркоплазматическая гіпертрофія. Чергування цих двох способів ви можете максимально стимулювати швидко скорочуються, м'язові волокна, і як такого досягти найшвидший і найбільший зростання сили і вибухонебезпечність. Представляється також, як якщо саркоплазматическая гіпертрофія Сніду в наступні миофибриллярной гіпертрофії за рахунок підвищення внутрішньоклітинного середовища (див. Supertraining Мела Сіфф)

Ще одна річ... коли робити вибухові вправи, ви починаєте з використанням великих і найбільш швидко скорочуються рухових одиниць. Оскільки вони не можуть витримати тривалої сутички (вони втомлюються, що знову ж таки є стимулом для адаптації), другий найбільш швидко скорочуються рухових одиниць взяти на себе. Так що ж відбувається, коли ви робите максимум повторень вибухової підготовки полягає в тому, що ви тренуєте волокна від швидкого до повільного, поступаючись більший стимул для зростання і збільшення міцності. Роблю класичний бодібілдинг, ви починаєте шляхом використання середніх розмірів рухових одиниць, і коли вони втомлюються, тим швидше волокон включити, щоб подолати вага; так ти ж, по суті, знизу вгору.

+800
plazmapinis123 1 вер. 2010 р., 04:53:43

Залежить від того, наскільки важкий ви йдете. Якщо ви тримаєте вага світло, і просто працюю над формою, має бути все ок в п'ятницю. Це особливо вірно, якщо ви тільки почали зі стартової сили. Існує короткий період часу, де ви могли б відновитися і бути готовим кожен день.

Так ось мої критерії:

 • Важкі тренування? Мені потрібен як мінімум повноцінний день відпочинку. Перемістити його на один день.
 • Легкі тренування? Якщо я все ще відчуваю, що це був денне світло, коли я закінчу, я буду робити все регулярно запланований час.
 • Впевнені? даю собі повний день відпочинку і поїхали на один день.

У будь-якому випадку, переконайтеся, що ви отримаєте якийсь хороший сон і з'їсти достатньо для відновлення.

+785
Malla Jogarao 25 січ. 2010 р., 23:13:43

Що є протилежністю сидіти стояти?

Перерва руху вниз проти концентричні ексцентричні скорочення, з'єднання суглоба-досить просто немає.

Відмінна вправа для того, щоб додати в свій арсенал є домінуючим стегна Спліт позиції румунської станової тяги

https://www.youtube.com/watch?v=QDEMmKocxbM (прямий приклад) https://www.youtube.com/watch?v=XowKMitOVNc (цей хлопець знає свою справу)

+715
oxide94 30 груд. 2014 р., 14:48:21

У мене є біль у нозі трохи вище коліна (не болі в коліні), це сталося після того, як я приклала всі сили на жим лежачи машина тільки праворуч, а тепер у мене є біль у ногах. це нормально чи щось типу ТГВ?

біль у дві сторони; я сиджу і, дивлячись на мою ногу, в нижньому лівому куті і правом поверхню біля коліна.

+682
Wesley Nunes 31 бер. 2018 р., 16:08:00

Фітнес - це дуже добре для демонстрації та пояснення різних вправ, але я шукаю щось більше. Як складно і дивно вправ, ви знаєте, що з незнайомим діапазон руху. Я маю на увазі, я зробити мої власні вправи тут і там, але я шукаю що-небудь незвичайне, нечуване, недооцінений, і езотеричні. Що ти знаєш, ЩО ЦЕ ТАКЕ? Це включає в себе розповідь про використання обладнання, як, скажімо, з допомогою від'єднати зчеплення трикутника для деяких складних балансувальні віджимання або за допомогою штанги, як хула-хуп.

+646
SiddharthaRT 24 трав. 2010 р., 21:44:08

Я вчора робив тягу до тренування, то я отримав біль в моєму широта м'язи, а також в стегно.

Я думаю, що це була неправильна постава, яка також може спричинити проблеми зі спиною. Але я не знаю точну постави для прийоми станова тяга і чому потрібно робити станову тягу.

Отже, мої запитання:

 1. Це станова тяга є тільки для отримання м'язів в ногах або формуванні ніг?
 2. Навіщо потрібно носити пояс? Я шукав в інтернеті і здається, що вони воліють носити пояс при виконанні тяги, так як це знижує ризик травм м'язів спини.
+624
Mujtaba Zaidi 30 черв. 2015 р., 22:03:40

Я згодний майже з усім, що Ерік сказав, що сила і stronglifts 5х5. Ще я хотів би розглянути це програма Вендлер 5/3/1. Що б ви не вибрали, дотримуйтеся його протягом не менше 6 місяців. Через рік буде краще. Ви побачите відмінні результати.

Я трохи не згоден з кардіо. Моя особиста думка-це робити те, що зазвичай називають "будівельники". Це означає, що спринт тренувань, які можуть тривати від 8 до 15 хвилин. Стрибати на велотренажері і робити 30 секунд бігу важко, слід хвилини спокою. Це можна зробити з біг, їзда на велосипеді, або навіть віджимання, інших тіла вправ і т. д. Вправи Табата занадто великі. Вибрати руху (віджимання, присідання, присідання, випади, махи гірей, берпи і т. д.), роботи на 20 секунд і відпочинок 10 секунд, повторити 8 набори (4 хвилини). Якщо ви відчуваєте фроггі, тому з одним з різних руху, і якщо ви не супер-мотивованим спробувати третю частину, але я хотів відпочити від 1 до 2 хвилин між рухами.

Що стосується дієтичної коли, це не допоможе, але це, ймовірно, не дуже боляче. Просто переконайтеся, що він не ріжеться на споживання води. Перебування гідратованих.

Сподіваюся, що допомагає. Просто почати рухатися, і прийняття на себе зобов'язання-це найважча частина.

+613
Dylser 6 лют. 2016 р., 17:34:53

На роботі я зробив стандартний тест максимум О2 на велотренажері. Протягом декількох годин після я не відчував себе так добре. Це нормально? Якщо ні, то ймовірно, що у мене є низька терпимість до вправи? Чи це просто, що я не дуже звик до нього? (Це може бути їзда на велосипеді або інтенсивні тренування?.

Прямо зараз, я не мають високого рівня фізичної підготовки, але моє здоров'я це добре. У минулому, я відчуваю, що у мене завжди були проблеми з фізичним навантаженням, навіть коли я був у хорошій формі.

+567
Thomas Heuving 3 жовт. 2018 р., 20:30:53

Нагадує мені про дитинство так багато. Ми використовували мішок, наповнений тирса і пісок для відпрацювання ударів ногами і руками. Після пробивання близько 10 хвилин, сумка стала як бетон. Ми зацідили його трохи більше, але навіть це було нестерпно. Ми всі були б кровотечі між пальцями з-за інтенсивного тиску. Наші ноги опухли і гомілки (останній у порядку використання) було відчуття, ніби вони були зламані.

Ми допомагали один одному, щоб взяти його вниз, коли він отримав занадто жорсткий і возився з ним, катали, штовхали, штовхали його близько 5 хвилин і поставити назад. Нам не дозволяли змінювати начинку, хоча це було заманливо.

З тих пір я ніколи не використовував мішок з піском в ньому знову протягом останніх 40 років. Моя нинішня сумка являє собою густу піну з товщиною вінілового зовнішнього шару.

Може бути, ви можете використовувати килим піни (безкоштовно від килима бізнесу-від робочих місць), щоб заповнити велику частину зовнішнього шару, а потім заповнити основний близько 6 дюймів або близько того з обрізками тканини або великий-пиляти тирсу. Це зменшує щосили облаштовується. Ви навіть можете заповнити серцевину з водою. Просто переконайтеся, що вода сумки супер надпотужний і використовувати кілька шарів. Залишити деякі шлаки, щоб уникнути наростання тиску при ударі.

Сподіваюся, що це допомагає. І отримуйте задоволення!

+517
baslinderip 11 жовт. 2013 р., 17:23:32

Це можливо, але я б не назвав це "швидше за все" в тому сенсі, що "це швидше всього причина". Найбільш ймовірна причина-це просто відсутність гнучкості.

Якщо, протягом більш тривалого періоду часу, роботи по їх гнучкості, більшість людей (за винятком деяких "інвалідів") зможе досягти своїх пальців або навіть долоню на підлогу.

+513
Sue Cruse 27 серп. 2011 р., 06:49:01

Ви повинні поглянути на GoRuck. Дорого? Так, але це буде тривати кілька життів. У них багато розмірів, деякі пакети підготовлені для ноутбуків, camelbaks, в одних є багато внутрішньої організації, інші менше... Може в них щось, що відповідає вашим потребам.

GoRuck почав "рух" кілька років тому, що перетворилася в спорт, "гад", як вони це називають. Коротше кажучи, люди ходьба/біг з гирею на рюкзаку, і це відмінна вправа. Є навіть такі епічні події, коли люди для досягнення цілей команди (як транспортувати величезні дерева як команда на кілька кілометрів), з пакетами на їхні спини.

Крім того GoRuck, ви можете спробувати інші високого класу "тактичний" брендів. Деякі мають дуже високу якість рюкзаки, які готові витримати Армагеддон, але зосередитися на вас, щоб бути зручним і щасливим. Якщо вони використовуються солдати на перешкоду курси, я думаю, вони будуть досить гарні для бігу.

Особисто я використовую 7-літрову тасманійського тигра необхідні оновлення для роботи (це здорово).

+503
Jose B 2 вер. 2014 р., 10:24:03

Перш за все переконайтеся, що ви використовуєте правильні методи підйому. Це означає, що ви повинні бути в змозі отримати ліфт в повільне, контрольований рух на відміну від уривчасто і нестійких рухів. Якщо ваш новий підйом, що можна побачити підйомники, які здатні працювати з 85% від 1ПМ і ви можете боротися з 85%. Майте на увазі, що вони, можливо, робили це довгий час, і що вони зумовили їх антагоністів, синергістів та фіксаторів м'язи , щоб мати можливість контролювати вагу краще. Це важливо для запобігання травми.

Тяга задіює багато м'язів і стабілізаторів, тому відповідь на ваше питання також включає в себе різні м'язи, але часто бувають піднімаючись методів , які допоможуть також. Це є великий сайт для отримання інформації про правильній техніці в становий.

Один метод, щоб уникнути округлення, щоб просто зайняти стійкішу позицію. Це природно зробити вашу спину хочу бути менш округлі. Я не стверджую, що позиція сумо, хоча ви можете спробувати і побачити, як він відчуває. Я пропоную спробувати позицію, місцях ваші ноги трохи ширше, ніж ваші плечі.

Інший метод повинен включати паузу тяга' у ваші тренування. См. Панель ілюстрацій:

Pause Deadlift

Забрати свій вагу всього на кілька сантиметрів від Землі і пауза на кілька секунд. Це буде мати ефект, змушуючи ваше тіло, щоб бути в правильному положенні і допоможе зміцнити ваші допоміжні м'язи (синергісти та фіксатори) і тим самим допомогти вам підтримувати належну форму, як ви прогрес у вазі, але не робіть це з великою вагу.

І нарешті, якщо ви збільшите силу і гнучкість підколінних сухожиль, а також при всіх інших м'язів, це дозволить підвищити ваш контроль над вашою формі. Подивитися Анатомія станова тяга illistration: [Deadlift Anatomy[3] Також антагоніст м'язи допомагають контролювати вагу, як ви повернутися вниз. Якщо ви насилу зберігає правильну форму і контролювати вагу йде вниз, потім також розглянути питання про зміцнення антагоністи.

Більш детально про правильній техніці підйому:
http://stronglifts.com/weight-lifting-101-the-definitive-guide-to-weight-lifting/

+483
Kaycee Dureke 4 черв. 2010 р., 22:22:59

Не рахуючи каміння або гострих предметів на місцевості. З босими ногами, я маю на увазі справжніх босоніж, не "босонога" взуття.

Ми могли б сказати, що з босоніж (і не отримати травму) можливо, працює з будь взуттям не заподіє тобі шкоди? В обох випадках, за умови, що у нас є хороша техніка (не падає каблук по-перше, не перетренування). Я міг би навіть бігти з тапочками і не отримати травму.

+421
Santiago Franco 16 жовт. 2016 р., 01:29:20

Я дуже захопилася фітнесом і я зробив велику навчання в минулому (як кардіо і сила). Тим не менш, я став перетрудишся дуже, дуже легко. Коли я перетрудишся я стаю дуже втомилася, я погано сплю, у мене болить голова, я вам бігти вниз і іноді мене нудить. Тому, я повинен обмежити своє навчання і це обмежує мої успіхи і те, що я в кінцевому підсумку здатні досягти.

Наприклад, на тлі неухильного кардіо (наприклад, велоспорт) я почала бігати 3 роки тому. Я можу запустити 45-50 миль в місяць без особливих проблем і я можу бігти 60 км, якщо я дуже обережно (в плані відпочинку і не натискати занадто сильно на моє навчання). Раніше в цьому році я пробіг 75 миль на місяць і це змусило мене перебрали і він взяв мене місяців, щоб оправитися від цього.

Останні кілька місяців я бігала кожен місяць від 50 до 60 миль, а в цьому місяці я нарешті відчув, що готовий спробувати їх знову. Майже в середині місяця я втік 36 миль. На цьому тижні я біг або йшов 5 днів поспіль, управління кожної сесії, щоб не переборщити. Однак, під час вчорашнього запуску я зрозумів, що я відчуваю спустошеність, тому я відступив і пройшов частину шляху і скоротити відстань короткий. Однак, зі сном було очевидно, що я став перебрали. Спати було дуже складно, і сьогодні у мене немає енергії що-небудь робити. Я відчуваю себе виснаженим і дуже втомилися.

Я була такою всю свою життя (так як я був підлітком). Я перевірив багатьох лікарів і нічого не показує. У мене немає ніяких відомих хвороб, або навіть нічого, очевидно, неправильно по основним медичним оглядам. Крім того, з-за мого бажання бути потрібним мені краще харчуватися і слідувати здоровому способу життя, ніж будь-який з моїх друзів. Проблема, безумовно, не погане харчування або спосіб життя.

Більшість людей, яких я знаю, хто страшніше дієти і способу життя мають можливість навчання набагато складніше, ніж я можу.

Мені здається, що я б ніколи не бути в змозі пробігти марафон (або навіть напівмарафон) з урахуванням обмежень на кількість тренувань моє тіло може впоратися. Я просто не міг слідувати будь-який з половин навчальні програми марафону я бачив без швидко стає перебрали. Ті ж обмеження присутні для будь-якого типу фізичної підготовки я спробував. Мені довелося кинути спорт я любив, бо навіть у мене спортивний талант до цього, у мене не вистачає витривалості, і я не міг знайти будь-яке рішення для отримання витривалості. (Знову ж, типовий тренувань були занадто багато для мене, щоб впоратися.)

Я повинен просто прийняти, що моє тіло не може впоратися багато вправ? Або я повинен піти на деякі дійсно передові медичні тести? Якщо це так, то будь-які ідеї про те, якою повинна бути випробувана? (У мене був тредміл-тесту, стрес пару років тому і пройшов з честю. Лікар зазначив мою відмінну фізичну форму!)

+385
Adrian Lew 23 черв. 2019 р., 13:18:17

Це зворотна сила-піраміда навчання тренування. Хоча це, здається, досить низьке число повторень, він використовується для стимулювання м'язів для збільшення їх обсягу.

Я б не радив, хоча наїзд такого роду повторень. Травми розгул, коли ви завантажите на ці ваги.

Більш підходящої міцності і нарощування обсягу рутинних б 10-8-6 або навіть 8-6-4 повторень, кожен з збільшенням ваги.

+337
Razta 3 груд. 2015 р., 12:20:45

Тренування кожен день?

Які вправи ви зараз робите? Ці тренування вагу? і як довго ви приймаєте на кожній сесії?

Як про вашій дієті? ви їсте достатньо для підтримки цих видів діяльності (в тому числі інші заходи ви могли б робити поза тренувань?)

+335
Rajashekhar 28 квіт. 2017 р., 23:18:50

Є список речей, я повинен шукати, коли намагаються побачити, якщо хто-то робить ідеальним планка?

Вони завжди кажуть спина пряма. Я припускаю, що означає голови до сідниць, тому що якщо ваші ноги на щось, вони повинні бути зігнуті.

Що-небудь ще?

+253
Anarchy Apple 5 серп. 2011 р., 05:05:08

Йогурт? Сироватковий протеїн трясе? ВИСОКА ПЕЧИВО БІЛКА??
Ніщо з цього не є те, що Тім Ферріс говорив про боюся.
Він означає високу якість білка, тобто протеїну. Якщо ви вегетаріанець, то я думаю, що вам треба зробити
найкраще, що ви можете з обмежувальної системі живлення.

У мене схожа проблема, в тому, що мені важко стільки з'їсти з ранку (як я приземлився тут, шукаю поради!) Так чому ж у мене є проблема з вище продуктів?
(1) йогурт
Добре, якщо ви можете терпіти це, але молочні продукти-це проблема більшості людей через молока
білки, які викликають всілякі проблеми. Ми вже не діти. Ми більше не потрібно молоко.

Винятки з цього правила, здається, бути твердими сирами, дхі і т. д. (трава годували, якщо ви можете отримати його). Сир містить багато білка і низьким вмістом вуглеводів, так що якщо ви бажаєте схуднути і повинні споживати молочні продукти, це не найгірше, що ви могли з'їсти. (і це ням).(2) Сироватковий Протеїн Трясе.
Більшість з них просто розумні способи висмоктування грошей з Чурбанов. Чому б просто не з'їсти "їжа"? Якщо ви повинні використовувати їх, а потім піти на сироватковий протеїн ізолят, який набагато перевершує.

(3) Висока Печиво Протеїн
Тупий. Ідея. Коли-небудь. Ви можете отримати ваш 30gm білка для купки цих дурниць, але це справа наживна у комплекті з величезної кількості вуглеводів і клейковини. Не тільки повністю зведе нанівець ваші зусилля втрата ваги, але ви будете набирати вагу. Знову-таки, якщо ви прямуєте Ферріс протокол і ви хочете втратити вага, вам потрібно, щоб уникнути зерна (ВКЛ. підроблені зерна, такі як лобода), цукру (ВКЛ. плід спочатку) і більшість молочних продуктів.
Робб Вулф запропонував би триматися подалі від бобових теж.


У будь-якому випадку, удачі і продовжуй. Я зробив повільний вмістом вуглеводів річ для 3mths і втратила 20 кг - і я зробив це самим випадковим чином (в основному тому, що я не міг собі дозволити всю їжу я з'їла - ЕСП. трава-годували матеріалів) і ніякі інші вправи, ніж ходити (швидко) протягом години більшість днів. Ура, м@

+243
James Tombs 24 січ. 2020 р., 07:35:39

Ханна Фаді аль-кас

Ти сказав, що тренувався протягом 4 років. Ви були виконувати ту ж процедуру або змішувати їх? Багато разів, люди набридають після виконання тих самих процедур протягом дуже довгого часу. Тому, якщо ви помітили, що ви були виконувати ту ж процедуру на деякий час, що може бути причиною для вашого тьмяним енергії. Зайти в інтернет, отримати нові вправи, і включити їх в свій розпорядок. Що може відновити свою енергію і ентузіазм.

По-друге, ви тренуєтеся, тому що ви любите робити чи це стало рутиною? Якщо ви відчуваєте, що це стає обов'язком, це час, щоб взяти перерву на кілька днів. Іди веселися з чимось ще. Дозвольте вашому тілу розслабитися і жадають навчання. Коли ви повернетеся, ваше тіло буде просто в отпаде :).

По-третє, ви згадали (в коментарях) , що ви підкреслили у кількох сферах вашого життя. Ви помітили цей низької енергії в інших областях вашого життя? Якщо у вас є, ваше напружений стан розуму також може бути причиною низької енергії. Знову ж таки, рішення має приймати деякий час, щоб вирішити ці питання.

Щоб відповісти на ваші запитання, ви не повинні розглянути питання про прийняття прискорювачі енергії. Ці напої містять занадто багато цукру або хімічних речовин, що роблять несприятливий вплив на організм. Скоріше, ви повинні поліпшити своє харчування і приймати добавки. Хоча є багато добавок на ринку, приймати мульти-вітаміни, які багаті

 • Комплекс вітамінів групи в (В1, В2, В3, В5, В6, В9, В12, біотин)
 • Праска
 • Магній
 • Цинк

Ви також повинні споживати їжу, яка містить ці вітаміни, вони включають шпинат, гарбуз, броколі, молоко, картопля, банани, пісне м'ясо, сочевицю і т. д.

Правильно харчуватися, уникати, і насолоджуватися життям :).

+236
tankby 4 трав. 2014 р., 22:25:24

Я займалася гімнастикою і акробатикою, рухається недавно і наткнувся на це відео, цей хлопець робить якийсь передній вертикальний однорічний важіль?

Я ніколи не бачив цього ніде, і я не впевнений, як це називається і який тип навчання ви могли б зробити такий крок.

Ви можете подивитися відео про те, що цей хлопець робить або подивитися на скріншоті нижче.

enter image description here

Мені цікаво, якщо це "традиційний" гімнастика рух / поза чи ні, і як можна було б навчити за такий дивовижний подвиг!

+174
Ibrahim Boukhenna 16 вер. 2019 р., 11:49:37

Я читав, що іноді ми відчуваємо голод навіть тоді, коли наші тіла мають достатньо їжі. Я намагаюся схуднути, з'ївши меншу порцію їжі кожний прийом їжі. Іноді я відчуваю себе голодним, але я не знаю, хто я насправді їдять занадто мало або якщо мій організм ще не звик до меншою кількістю їжі.

+154
ViPeR5000 9 квіт. 2010 р., 12:40:54

Я дійсно адвокат для наклеювання з правом ліфти і отримувати форму набрав: сума вага дійсно не має значення, крім зручності, щоб бути здатним дійти до олімпійського 45lb бар і використовувати його чи більше.

Так ось що я зірка з:

 • Гоблет присідання. Ви можете використовувати гирями або гантелями, і таким чином, ви можете почати з такої ж вагу, як зручно для вас і циферблат у формі. Як тільки ви можете мати 20 фунтів гантелі в кожній руці ви будете готові, щоб перейти до олімпійський бар.

 • Почніть шукати в перевіреної міцності навчальні програми і емулювати ці ліфти як можна краще. Гоблет присідання до штанги задній присідання, гантелі преси до прес штангою над головою, і один заніміла нога станова тяга , поки ви не можете вирішувати весь бар. І тоді з повним баром, поставити на стояки (коробки, можливо, творчо) так що бар знаходиться на висоті, що ~9" з землі.

Немає нічого принципово інший силовий тренінг для чоловіків і жінок, більшість з них просто обертається навколо деякі прийоми на початку, поки ви не в змозі впоратися з повним баром.

+151
Anirban Mandal 18 жовт. 2017 р., 12:24:21

Я подумував про аматорському бодібілдингу показують, але я вільний від наркотиків і наростити м'язову масу супер-повільно, незважаючи ні на що. Мені потрібно йти в місцевий бодібілдинг показати, що я підписався, але в чотири місяці і я хочу набрати 12 кг м'язової маси і втратити близько 8 кг жиру.

Я ніколи не використовував стероїди, але я буду робити все інше, що може допомогти, поки це ще не прогормоны, SARMs гормону росту або. Я отримую лише близько половини фунта м'язової маси в місяць, і я б хотів прискорити цей процес, природно. Які добавки можуть допомогти? Я беру тонн креатину, але, на жаль, не достатньо.

Я пробував кофеїн для більш важких тренувань, але інтенсивність тренувань не впливає на швидкість. Я сплю 8-12 годин на добу, і спати досить добре, і це мало що змінює. Я одержую достатню кількість білка, вуглеводів та калорій, - але це нічого не змінює. Я спробувати різні тренування, і в основному тільки бодібілдинг встановлює, що фокус на насос, інтенсивність і багато підходів і повторень, але при цьому виходить ніякої різниці між будь-який інший режим.

Я не хочу показати себе і подивитися "маленький", тому що люди очікують, що культуристи мають пристойний розмір.

Як я можу отримати як можна більше, природно, протягом 4 місяців? Я чув, що обмеження крові і роблять і тренування 50-100 комплектів може примусити надлишки крові в м'язи, що робить їх наповнити і величезний. Крім того, я чув, що ви можете взяти 200мг креатин і пити по п'ять літрів води і bloow обмеження потоку/насос креми, які допомагають поставити на розмір миттєво. Вони допомагають виглядати більше як мінімум?

Я худий і добре розмір, але не відчуваю себе достатньо, щоб бути в аматорському конкурсі з бодібілдингу.

Я не можу відступити від цього. Які у мене варіанти? 10-12 фунтів. м'язи протягом чотирьох місяців.

Я знаю, що м'язи лікує, коли не працює, але мені потрібно, щоб це було швидко, як 1 день.

Редагувати: я розумію, що 4 місяці-це дійсно жорсткувато, але я б хотів в основному супер-заряд тепер мій прогрес, як краще, як він може піти, поки не покаже, що йде вгору. Я вірю, що є щось зайве, що може трохи допомогти більше, ніж просто звичайна дієта/макроси, сну і відпочинку, які у мене в кращих.

+127
Altafa 24 груд. 2011 р., 21:25:06

Монітори серцевого ритму є досить новими в світ бігу. Люди біжать без них протягом десятиліть і навіть сотень років (хоча перша людина, щоб пробігти марафон помер, але це всього лише легенда.... може бути).

Вони зробили це, як ви заявили, слухаючи своє тіло. Ви знаєте відстань, яку вам потрібно виконати, і ви знаєте, що ви можете зробити це відстань у понад неквапливому темпі. Хоча, якщо ви занадто сильно надавите, ви будете мучити себе. Через навчання і досвід, ви знаєте, що вам потрібно зробити, щоб досягти мети.

Крім того, людське тіло має певні фактори безпеки в місці, щоб гарантувати, що ви не йдете занадто складно. При нормальних обставинах (я.е, не женуться ведмеді чи щось), це просто дуже боляче, щоб продовжувати. Там буде стільки, накопичення молочної кислоти і м'язи будуть занадто виснажені. Ви можете розтягнення м'яза, натискаючи через це, але це невелика травма, порівняно з серце дає.

Те, що монітор серцевого ритму не дасть вам наочне уявлення про напругах ви поклали на вашому тілі. Він може показати, скільки зусиль ви робите, щоб запустити. Це може бути корисно, щоб показати потенційним хитрості або недостатніх навантажень.

Наприклад, скажімо, ви, як правило, в 10 км за 4 хв/км темп, і ваше серце ставка 140. Якщо ви працюєте в одному темпі, а це від 170, то вам, швидше за все занадто жорстка чи є щось що додає більше стресу, ніж зазвичай (відсутність сну, їжі тощо). Якщо ви працюєте в одному темпі і це 130, то це може бути час, щоб прискорити.

+55
thurzo101 18 лист. 2014 р., 15:46:54

Я почав дертися кожен день 10 сходових прольотів. Зрештою, я важко і серце швидко б'ється дихати. Мої литки болять трохи...

Я напевно покращиться, хоча це займає всього близько 5 хвилин в день?

+34
osama 8 вер. 2012 р., 16:57:48

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil