Хороші вправи для спалювання жиру з поганим коліна?

Я хочу не тільки тренування тіла, але мої ноги так само.

Однак, коли я роблю присідання, я чую клацання лівим коліном".

Хтось написав, що плавання є хорошим вправою, але я не впевнений.

Я намагався плавати раніше, але знайшли біг і стрибок-троси, щоб бути набагато більш ефективним, коли я намагаюся схуднути.

Знову ж таки, у мене хворе коліно, тому я не можу просто бігати або стрибати.

+678
HassanF 16 серп. 2013 р., 07:10:36
34 відповідей

Я 54-річний чоловік, який був тренувальний вага протягом року. Я займаюся будівельним бізнесом і працює майже кожен день.

Іноді складно після роботи, але я намагаюся піднімати кожен день. Мій нинішній розпорядок:

 • День 1) 6 комплектів лава для преса, супер виставитися з трицепсів прес

 • День 2) 6 комплектів широким хватом Тяга-Даунс супер виставитися з зігнутими зчеплення кучері

 • День 3) 6 комплектів вузьким хватом вертикальні ряди не супер набори (поки що)

І я починаю на 4-й день.

Я бачу результати у своїй фігурі (хоча й повільно). Я завжди їм 3 кв./якість їжі (великий сніданок, бутерброд і фрукт на обід, і на вечерю) і я додала 3 яйця, 3 банана, який сироватковий порошок добавки пити кожен день близько 2 годин дня.

Я 6'2" у висоту і важать близько 207 фунтів. У мене немає розпоротим нутром, але поки немає ні жирок ні. Ось що я хотів би деяку допомогу з: мій розпорядок ідеальною? Його можна покращити? Чи повинен я збільшити мої набори? Я повинен більше відпочивати для швидкого зростання?

До речі: моє обладнання-це свого роду " все-в-один кабельний канал. У мене немає вільних ваг (поки), але в даний час кабелі-моя єдина вагового обладнання. Спасибі за будь-які поради і пропозиції.

З повагою,

-Тоні Д.

+967
dckrooney 03 февр. '09 в 4:24

Я збираюся відповісти на ваше питання так, як ви просили, "у категорії не список прикладів".

Прискорювачі Метаболізму

 • Гостра їжа - халапеньо, Хабанера і кайенский перець.
 • М'ясний білок - нежирні сорти яловичини, свинини, курки і індички.
 • Білка, Молочних Продуктів - Молоко, Йогурт.
 • Білка, риба - Лосось, тунець та сардини.
 • Білка, яєць - курячих яєць.
 • Кофеїновмісні напої - зелений чай і кава.
 • Цільні зерна, коричневий рис, вівсянка і кіноа.
 • Темні листові зелені овочі - Шпинат, Пліч-Чой, брокколі.
 • З низьким вмістом цукру фруктів - яблука, груші, ягоди, апельсини, ківі і персики. (органічні краще)

Ресурси/Посилання

П'ятнадцять продуктів, які вогонь ваш метаболізм

15 жиросжигающих продуктів

4 групи продуктів, які можуть підвищити ваш метаболізм

Продукти, які прискорюють обмін речовин

+926
villalobos beltran francisco j 30 серп. 2011 р., 10:39:52
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Друга частина того, що Девід вже сказав, багато що з цього можна здогадатися, і всі різні.

Щодо співвідношення змінюються, харчові потреби білка для підтримки м'язової маси буде зменшуватися в міру збільшення загального калорій. Так що білка йде вниз (18% калорій) скільки калорій дорожчати в отриманні сценарієм ви уявити вище.

Грам жиру і вуглеводів підніметься в отриманні сценарієм, що кількість калорій збільшується, а зайві калорії повинні звідкись прийти. Коли калорії на рівні або нижче вмісту білка вимагає зросте... тому у зміст сценарію грамів білка збільшується (22% калорій), а грам вуглеводів і жиру зменшення калорійності раціону повинна бути зменшена, а дефіцит повинен прийти звідки-то.

Ви не згадали Ви вагу або вік (або якщо я пропустив). Проте така кількість білка, здається, трохи низько у відсотках від загального споживання калорій. Ви знаходитесь на місці хочете набрати вагу, якість. Як зазначено вище, це багато в чому просто здогадки і на основі окремих.

 • Увійти, що ви їсте і зробити відмінні нотатки.
 • Виміряти прогрес за шкалою.
 • Виміряйте вашу зігнув біцепс.
 • Дивитися як денім/синій джинси з сушарки.

Введення інформації вище, щоб працювати для вас, щоб отримати в основному м'язової маси.

Якщо шкала йде вгору і ваші джинси з сушарки, ви отримуєте в основному м'язової маси. Він працює. Розглянемо натикаючись калорій трохи вище. Якщо шкала йде вгору, а джинси все сильніше ви набирають жир і м'язової маси. Розглянемо процес повернення калорій небагато.

Коли приходить час, щоб висунутися... якщо масштаб падіння зігнув біцепс залишається незмінною і денім чудово підходять ви будете втрачати в основному жирову масу і зберігати м'язову масу.

Удачі!

+878
Unispezi 29 груд. 2014 р., 23:54:44

Я був чорноробом, затискні цегли, несучий брус і т. д. на місяць. Незважаючи на підняття речі весь день, наш організм не в хорошому стані. У нас є важкі ризик деформування та зношування суглобів, особливо наші зап'ястя і передпліччя (адже ми зчеплення важкі речі весь день) і спини (з-за незручної пози протягом тривалого періоду часу).

Я не знаю нічого про фітнесі або фізіології. Що я можу зробити, щоб зменшити ризик отримання зношені, запалення, травми суглобів?

+811
Amorris 15 вер. 2018 р., 17:14:59

Я думаю, якщо є баланс між вашими звичками в їжі і фізичні вправи, я маю на увазі, якщо ви знаходитесь на правильній здорової дієти і робити фізичні вправи, тому, очевидно, ви можете зменшити ваш жир. Тих, хто не може зробити це, тому що іноді вони роблять тільки одну і не робити інше.

+785
Todd Zhang 19 лист. 2012 р., 09:18:53

Я чув різні способи, як впоратися з збільшення ваги (зменшення), коли роблю вправи для тренування м'язів. Цікаво, який метод є найбільш ефективним, коли намагався тренувати м'язи.

Наприклад, я і мій приятель в даний час поїзди після наступного принципі, будь-якої групи м'язів/вправи:

20 кг Х 15 повторів для початку
почекайте 60 секунд
25 кг (= наступний, можливо, більш високий вагу) Х 15 повторів
почекайте 60 секунд
30 кг (= наступний, можливо, більш високий вагу) Х 15 повторів
(де вага звичайно коливається між різними групами м'язів і вправи)
Часто ви не можете завершити третій (тобто другий), оскільки ваші м'язи отримують кінцівки. Якщо це так, то спробуйте зробити це в наступний раз, тобто через кілька днів знову починається на 20 кг. Якщо ви можете зробити це, наступного разу (через кілька днів) ми намагаємося почати з 25 кг в першу чергу, і так далі.

Так багато, що ми робимо. Я бачив також людей, підготовки такий:

Запустити у вазі, де ви ледь можете зробити 15 повторень, скажімо, 60 кг. Почекайте 60 секунд. Зниження ваги за рахунок мінімального можливого значення (наприклад. 5 кг) і зробити стільки повторень, як це можливо з такою вагою, так що 55 кг. Як багато, як ви можете. Потім чекати 60 секунд, і почати спочатку. І повторити.

Є істотні відмінності в цих методах? Що краще? І чому?

Дякую

+758
Mike15437 11 жовт. 2016 р., 15:38:00

Не перенапружувати спину під час присідань (або тяги, або будь-якого іншого важкого підйому*). Я раніше розтягували спину через стрільби мого хребта монтажників, що викликало головною в поперековому відділі хребта. Я, звичайно, не міг би зберегти цю позицію в нижній точці присідання, змусивши мене піти з hyperextended в квартирі, а під навантаженням, що не дуже хороша ідея, і викликало біль і болючість. Не роби цього.

Келлі Старретт-це спільне правило можна застосувати і тут. Я рекомендую глибше вивчати концепцію. Моя пре-присідання репліки, почерпнуті з тренування рухливості Старрет дня відео, складаються з наступних:

 1. Стисніть сідничні м'язи
 2. Замок АБС і назад одночасно
 3. Притиснути лопатками тому

Це дало мені квартиру назад замість hyperextended один. Спина повинна залишатися замкнутою в цій нейтральній позиції протягом усього присідання. Ще один із його інших MWOD відео йде в екстремальних докладно про цьому процесі, і я дуже рекомендую його.

 • NB: це не універсально вірно. Як обговорювалося дуже розумно на exrx.net (також), цілком можливо і навіть доцільно зробити круглою спинкою станова тяга та інші зважені вправи з поперековий вигин. Тих пір, поки маса покірно підійшов і збільшується лише поступово, немає нічого спочатку шкідливого про зняття з круглою спиною.
+753
Nate S 17 квіт. 2014 р., 21:34:46

Це буде мій перший і напевно єдиний пост тут. У мене є фізичні випробування придатності для поліцейської програми в Квебеку, Канада, в Рівно 1 місяць і 10 днів, як говорить назва. Тести:

-2,8 км менше ніж за 12 хвилин (вийшло це легко) -Жим лежачи однієї плити 15 повторень (навіть не близько) -15 підтягувань (можна зробити) -100м плавання менш ніж за 2 хвилини (поради???)

Жим лежачи-це ось мій чіткий питання. Я ектоморф і жим 15 повторень 25 фунтів (не судіть будь ласка). Можна додати 20 фунтів в місяць? Як це зробити?

+733
cheneychen 6 квіт. 2015 р., 07:44:35

Мені 25 років і 1,73 м у висоту. В моїй підліток я була дуже товстою (95кг), потім у віці 22 років я вирішила схуднути. Зараз я 75кг, значить я ще 5 кг жиру я б сказав. Моя проблема полягає в тому, що коли я була товстою я була в нижній частині живота, які росли трохи нижче області пупка, тому що носити високі джинси я думаю. В той час я думав, що я втрачу цей потворний живіт, якщо я схудну. Але досі мене ще нижню частину живота, і навіть більше, у мене по колу на моєму тілі тільки на місці носити я ношу джинси. Я поняття не маю, як втратити це. Я накидав картину проблеми.

Це теж викликає у мене проблеми з одягом, особливо з сорочками. Тому що, коли я ношу сорочки, я можу закрити на всі ґудзики, крім останніх трьох кнопок!!!

Я сподіваюся, якщо ви можете надати мені з вправами або хоча б англійську мову ключові слова терміни для цієї справи, так що можете шукати в інтернеті відео або так.

Мені шкода, але я не носій англійської мови, тому я не впевнений, якщо це питання ставили раніше, тому що я не знаю англійських термінів для даного випадку.

enter image description here

+686
stormbot28 1 жовт. 2019 р., 07:50:31

Є дуже хороший відповідь тут , що ви можете хотіти розглядати. Це конкретно про домашні вправи, тому я розповім, що говорять самі за себе. Якщо вам потрібна допомога з тим, що ці вправи схожі, перевірити exrx.net.

Чи можна зробити якісь поліпшення з використанням гантелей тільки на батьківщині ?

Так, хоча я думаю, ви виявите, що деякі інші дешеві предмети будуть мати величезне значення. Текс на підтягаючий бар і гирі, і ви будете мати грізну систему домашнього навчання.

Це для мене загадка, як люди будують свої м'язи , є техніка для наслідування ? Чи не є можливим для людей, страждаючих ожирінням ?

Якщо ви хочете найбільш ефективних методів для силових тренувань і ви починаєте з досить перспективних початківців, ви отримаєте феноменальним результати щось на зразок стартової сили або сильний ліфти 5х5. Ті програми, штангою, яка буде потрібно доступ до кілька дорогих снастей. Ви будете повинні придбати його самостійно, перейдіть до правильно обладнаний тренажерний зал (більшість немає), або є друг, який має шестерні, як, що.

Правильно виконати домашній фітнес-програма може бути дуже ефективна, але вона ніколи не буде на рівні зі штангою програма силових тренувань (як для передніх, згаданих починаючи сила або сильний ліфти 5х5.).

+686
ronihokk 16 лют. 2010 р., 04:11:49

Скільки тобі років, якщо не секрет?

З одного худого людини до іншої: зробити тренер, якщо ви можете. Я витратила 10 років на те, щоб набрати м'язову масу і я тільки почав бачити результати після того як я отримав тренер 3 рази в тиждень. Я тренувався, але я не тренувався, щоб отримати більшу вигоду. Вам потрібно, щоб вичерпати свої м'язи, які поодинці дуже складно тренуватися, і я знайти тренажерний зал приятель не зробити це для мене.

Це величезний дорогою я знаю, але його найкращим чином використовувати гроші, які ви могли коли-небудь зробити. Як тільки ваше тіло почне рости ваш рівень довіри буде зростати і вартість буде мотивувати вас, щоб дійсно отримати максимальну віддачу від вашого ПТ сесій. Я хотіла б знову стати 20 і я б відразу ж найняти ПТ. Я вважаю, що у мене є мотивація, щоб піти в спортзал, але коли я перебуваю в спортзалі, однак, я потравив, з ПТ він штовхає вас до межі кожного сеансу незалежно від того, як ви відчуваєте себе подумки.

Крім навчання я виявив, що 60% моїх результатів від дієти. Ви повинні з'ясувати, що працює краще для вас. Якщо ви вмієте готувати щодня, то я б порадив готується риба, індичка, солодкий картопля, пісний стейк, яйця, фрукти, макарони, рис і т. д. Кожен день і їж 6 разів на день. Якщо ви знаходите це занадто багато часу, то вам необхідно замінити прийом їжі з протеїнові коктейлі. Я фанат просто їдять величезна кількість смачної їжі.

+672
Likitesh 22 груд. 2013 р., 04:28:32

Кілька наборів, які слідують перевіреної графік навчання.

"Масові міцності", що кожен професійний спортсмен і підготовки команди шукають. Братани на bodybuilding.com і ховається в тренажерних залах по всьому світу постійно думаю, що вони розкопали секретний соус до хворих gainz, забуваючи, що є дійсно професійні спортивні організації, наука не в силах.

Це довга тема, але набирає чинності в основному складається з постійно перевантажувати себе, балансуючи на лезі ножа занадто мало (недостатньо адаптація) і занадто багато (виснаження / втома / травми).

Якщо ви хочете, щоб лава або присед 315 500, навчальних програм, вони слідують дуже чіткою. Є відмінності, але вони мають багато спільного один з одним. Це дійсно шокує, як мало людей у тренажерні зали що-небудь знаєш про тренування.

Перевірити Вестсайд Барбелл програма, в Техасі спосіб, або Madcow 5х5 , якщо ви проміжний склопідіймача. Стартова сила або або 5х5 якщо ти не наїздишся проміжними норм міцності ще.

Чесно кажучи, якщо піраміди/суперсети/вниз-для одягу або що би не був важливою ланкою в ланцюзі на Олімпіаду або міжнародних рекордів, ви побачите ті спортсмени, що робить його одним з основних компонентів їх підготовки. Вони просто не мають часу гнучко додавати несуттєві "речі" в їх навчання.

Тіла будівельників, чуваки на сік, і ваш загальний тренажерний зал пацюки зовсім інша іпостась, але це не прагнення до чисто ООН-фальсифікований сила.

+656
Abhilash Iyer 18 трав. 2011 р., 01:19:51

Це набагато більш зазвичай, щоб виконувати важку роботу перший і втрата жиру-орієнтованої кардіо після.

Є дві вагомі причини для цього:

 • Важка атлетика-це небезпечно , коли стомлені. Найкраще робити це, коли різкий і свіжий.

 • Мета ліфтинг чинності тілесної адаптації. Для того щоб зробити це, ви повинні бути покласти максимум зусиль на ліфті. Неможливо докласти максимум зусиль ліфтів якщо ви виснажили ваші запаси глікогену з кардіо.

Між тим, кардіо не так суттєво впливає навчившись першим.

+538
effbiae 18 черв. 2011 р., 13:22:02

Я не фахівець у визначенні, як ви втрачаєте більше калорій: біг вранці або ввечері біг. Але я можу сказати для вас, щоб втратити тебе живота жир, ви повинні втратити кілька фунтів, абсолютно так як ви не можете зробити зменшення плями жири з вашого тіла. Що важливо, в ваш раціон для підтримки калорій менше калорій, тому намагайтеся робити вправи так, що ви перебуваєте в дефіциті калорій, чи будете ви робити це вранці або ввечері не важливо.

+494
hem0291 6 черв. 2012 р., 15:58:13

Під час деяких вправ (віджимання, crunshes) все моє тіло тремтить, я відчуваю тремтіння, що я не можу контролювати. Це відбувається навіть у перші пуш-ап, коли я не втомилася взагалі. Отже, мої запитання:

 1. Яка може бути причина цього?
 2. Це Тремор впливає на ефективність моєї тренування?
 3. Я повинен бути намагаючись управляти нею, і якщо так, то як?

Мені 37, і нещодавно почав працювати після тривалого періоду без будь-якої фізичної активності.

+482
urxvtcd 10 груд. 2013 р., 14:35:53

Закулісні зчеплення дозволяє більше біцепса і широта активація, а також дозволяє до однієї третини більше ваги порівняно з знизу-вгору... але найголовніше-це або зчеплення відчуває до вас. Ви будете мати деякі люди говорять вам, що ви повинні зробити їх так чи інакше, але саме на основі їх біомеханіки. Ви повинні робити обидва вправи протягом 3 місяців регулярно кожному, і тільки тоді ти дізнаєшся, що зчеплення-більше чи менше-для вас.

+475
user2125722 6 лют. 2012 р., 13:42:50

Це має сенс, що на 85% від 1 максимальна репутація, що ви б тільки бути в змозі зробити 5 повторень. Це близько до того, що багато формули для прогнозування 1 максимальна реп на основі ваших 5 максимальна реп б сказав.

Наприклад, якщо ви можете зробити 5 повторень 175lbs, ці формули у Вікіпедії прогнозують 1 ПМ максимально між 197 і 206 (середня 202).

175 / 202 = 86%.

Так що, схоже, ви тільки про право. 60% здається трохи низьким,. Це залежить від ліфта? Може, щось говорить про вашу формі на конкретних ліфтів, або, можливо, ви 'обман' трохи, коли ви перевіряєте свій 1 повторення максимумів.

+468
SPanki 5 трав. 2017 р., 03:37:40

З точки зору нарощування м'язової маси вони рівні по швидкості, а по можливості і функціональність, потім потягніть вгору виграє.

Підтягування вчать ваше тіло, як використовувати якомога більше м'язів. Речі, такі як стискання щелеп, вказуючи ногами і напружуючи сідниці і живіт раптом можете зробити вправу більш стабільним і дозволить більше повторень або більше вагу.

Машини не можуть мати той же ефект, в силу своєї природи стабілізуючих решті частини вашого тіла, ізолюючи певні м'язи, машини також є обмежена кількість ваги.

+393
angeluch2002 21 вер. 2014 р., 21:55:08

Спочатку переконайтеся в тому, щоб зробити медичне обстеження, щоб виключити обмінні захворювання, наприклад, проблеми з щитовидною залозою. Кількість їжі, яку ви їсте протягом всього дня схоже на те, що я їм на сніданок в самоті ( 5 футів 6 дюймів схожий на мій зріст, але я важу всього 55 кг), так що цілком можуть бути метаболічні проблема, яку необхідно вирішувати.

Потім, якщо немає базових медичних проблем, ви повинні збільшити інтенсивність аеробного тренування і продовжувати в тому ж дусі як можна довше. Ви повинні побудувати свій фітнес, так що ви можете підтримувати не менше 200 Вт протягом 45 хвилин або довше. Тоді ви спалите більше 500 ккал, і, крім того, фітнес вам буде будувати що дозволяє здійснювати на цьому рівні призведе до збільшення швидкості обміну речовин.

+380
Bruce Paterson 28 жовт. 2017 р., 15:47:32

Я використовую "Полярний WearLink датчик серцевого ритму з Bluetooth" під час роботи і мій смартфон з запуску кіпера на монітор між іншим мій пульс. Я також використовувати навушники, щоб отримати інформацію від воротаря під час роботи.

Як правило, перші виміри при запуску працює на 120bpm і наростити за пару хвилин до 140-145 тільки поступово збільшується до 150 або менше в перші 20 хвилин, в залежності від інтенсивності тренувань.

Але за останні два вправи я отримував пульс 160! Це, безумовно, є підробленими, оскільки він не відповідає на те, як я відчував.

При першому запуску, де це сталося, я був одягнений в куртку з кабель навушників під курткою.

Вдруге я помітив, що кабель моєї навушники спав у мене на грудях прямо там, де датчик пульсометр був.

Дивні вимірювання зупинені після того, як я відкрив блискавку куртки / укладати кабель в стороні від моїх грудей.

Так що моя теорія така: биття провід від датчика був якось узяв, як серце б'ється.

Питання: це розумна теорія? Якщо ні, то що ще може бути причиною такого неправильного вимірювання?

Якщо це розумна теорія, що я міг зробити, щоб запобігти це від траплятися знову, крім того, щоб тримати проводу в моїй груди? Патч на датчику може бути? Або який "краще" навушники? Я б хотів, щоб уникнути маніпуляцій з кабель під час роботи, так як я знаходжу це досить відволікає.

Оновлення В іншій я побачив той же ефект: По-перше, неймовірно висока частота пульсу, потім через якийсь час більш розумні мірки, які я міг підтвердити приблизно вручну, вимірюючи мій пульс. Різниця в тому, що мій кабель навушників був захований за моє плече, так що він, здається, не бути залученим ...

Що ще може дати такий ефект?

+367
Alessandro Blasetti 24 жовт. 2010 р., 13:20:28

деякі статті кажуть, що я повинен взяти більше вуглеводів, тому що моє тіло голодує, але вони також розрахунку з фізичними вправами, якщо б я дотримуватися 100-140 грам, я буквально їдять ту ж їжу, як і раніше я почав

Не впевнений, що ти щось плутаєш тут. Це означає, що, коли ви спочатку сідаєте на дієту, не раптом вирізати всі вуглеводи, тому що ваш метаболізм сповільниться. Це відбувається тому, що вуглеводи є м'язи, щадні, і без вуглеводів та енергії, ви в якийсь момент втратити м'язи, якщо ви втрачаєте м'язи, ваш метаболізм сповільнюється, і ви не спалюєте так багато калорій, тому ваша втрата ваги зупинилася. Коли ви їсте вуглеводи, переконайтеся, що ви їсте їх прямо навколо ваших тренувань і чи вранці, так як це, коли ви найбільш чутливі до інсуліну і найменше для зберігання вуглеводів у вигляді жиру.

вони також відзначають, що мені потрібно принаймні один грам білка на 1 кг маси тіла, але деякі говорять, що в м'язової маси тіла, що становить близько 60 грам, враховуючи, що ~50% мого тіла-це жир (якщо пристрій для вимірювання правильний)

насамперед, це має бути 0.8-1.5 г білка на кг маси тіла (не кг), і ні, це не залежить від м'язової маси тіла, хоча це було б більш важливо, чим більше у вас м'язів. Білок абсолютно необхідний для втрати жиру, так як це важка макрос, щоб перетворитися в жир, має високий термогенез (ваш організм спалює більше калорій під час зриву), щадить м'язи і провокує синтез білка (добре для обміну речовин), змушує вас відчувати себе повним і...переконайтеся, що ви отримаєте не менше 0,8 г на кг маси тіла.Не слухаю нічого іншого, це м'язової маси тіла, що ви чули тут не діє, їсти якомога більше білка, не переходячи свій ліміт калорій.

майже в кожному джерелі говориться, що 5-6 прийомів їжі в день є оптимальним для втрати ваги, але я не впевнений, що тоді розпад глікогену навіть починає?

Це один з найбільших міфів у харчуванні, вам не потрібно з'їсти 5-6 прийомів їжі в день. Люди думають, що після прийому їжі має термогенний ефект на метаболізм, то чим частіше ви їсте, тим більше калорій ви спалюєте. Це не правда, є багато досліджень спростовують це (сума їж пропорційна термогенез не частота). Причина 5-6 прийомами їжі зазвичай це відбувається тому, що легше розділити ваш макрос повітрозабірники в 5-6, а не 3 великих прийомів їжі. Також, харчуючись часто, змусить вас почувати себе ситим більш часто. Однак, ви згадуєте розпад глікогену і ви насправді маєте рацію. Чим частіше ви їсте, тим менше ви знаходитесь в голодному стані і, отже, тим менше часу ваш організм має розщепленню вуглеводів для енергії (я.е ви не досягнете розщеплення жиру, оскільки ти постійно ламається вуглеводів), і тому я сказала тобі з'їсти вуглеводів навколо тренування, а не в будь який інший час, якщо ви дійсно серйозно ставитеся до втрати жиру. Це означає, що до і після тренування (1-2 години в обидва). Хорошим підходом було б, щоб з'їсти сніданок, обід, перед тренуванням прийом їжі з вуглеводів, після тренування вуглеводи, вечеря...таким чином у вас є багато часу між прийомами їжі, щоб спалювати жир під час спалювання вуглеводів для тренування, а не м'язи.

Я думав про наступні кетогенній дієті, але я не впевнений, якщо кількість жиру радить це добре для мене? Я маю на увазі, якщо я не рахувати калорії, тільки вуглеводи, все в порядку?

Це не те питання, яке ви повинні задати собі. Кетогенна дієта має свої переваги і недоліки. Це важко слідувати, але дасть вам результати. Однак, якщо ви дбаєте про свою продуктивності в тренажерному залі, це не найкраще. Якщо ви дійсно дбаєте про втрату жиру, кето працює...ніяких питань про це. Кількість жиру є дуже високою, оскільки це визначення кето, але якщо ви добираєтеся, ваш жири з здорових джерел, таких як яйця і avacado це нормально.

якщо ні, скільки калорій я повинна прийняти, і як це розбити на вуглеводів, білків і жирів?

Ви важите 110кг, так що навколо 242lbs. Ваш RMR-це, ймовірно, близько 3000 калорій в результаті, і, таким чином, якщо ви споживаєте 3000-600 = 2400 іш калорій в день, кожен день постійно, ви будете перебувати в калорійному дефіциті і, отже, схуднути. Це, 1г на кг ваги від протеїну, значить 242lbs х 4 = 968 калорій з білків, жирів і вуглеводів до вас, щоб маніпулювати. Хорошим правилом є, щоб дозволити жири складуть 20% від калорійності їжі і решта з вуглеводів. Якщо це не працює, тоді ви повільно набираєте жири при налаштуванні вуглеводів вниз. Ваше тіло є унікальним для вас, і тому вам доведеться трохи поекспериментувати, щоб з'ясувати, що працює для вас. Якщо через кілька тиждень 2400 калорій не призводить до втрати жиру, то ви просто зменшіть це число на 100-200 і повторіть..це так просто, що не все так просто, її присвятили і приклеїти до нього.

А чому ви набрали вагу, ви просто скоротила калорії занадто сильно. До такої міри, що ваше тіло пристосуватися шляхом уповільнення метаболізму вниз. Якщо ваш метаболізм знижується, ви спалюєте менше калорій, так що якщо ви зупинилися на дієті, калорійність надлишок збільшився б більше, ніж раніше. Крім того, ви, ймовірно, втратили частину м'язів, яке буде означати, ваш метаболізм сповільнилося в результаті знову. Як і у всьому, здійснювати поступові коригування в наступний раз і ви будете у порядку протягом короткого періоду часу.

+304
user2349 15 січ. 2011 р., 11:58:39

Коли Ви дійдете до останніх, іноді ви просто повинні дійсно хрюкати. Ти тихий тренажер або ж ви готові кричати останні? Якщо це так, використовувати свою волю за допомогою крику.

Що стосується віджимань, мабуть, можна приліпити на 20? Як ви будете в кінцевому підсумку перевищити це число за допомогою простого повторення і кондиціонування - ви можете контролювати/калібрування зусилля кожного пуш-ап, так що ви на цей номер.

+241
Anthony Self 13 квіт. 2012 р., 08:14:58

Я знаю, що це не ефективно тренувати ту ж групу м'язів кожен день, тому що м'язам потрібен час на відновлення.

Безумовно, ключовим параметром тут є те, що тренування м'язів в першу чергу передбачає його пошкодження (мікро-розривів м'язових волокон), а потім дозволяючи своїм актом тіло як ремонтник; це процес, який, як ви зазначили, потрібно час.

З розтягування немає ніякого "шкоди"/розрив наніс на м'язів (за винятком, можливо, із-за розтягування м'язи), а є "подовження" волокон (див. коментар детальніше про це)*. Щоб підвести підсумок, це те, що ви можете робити кожен день, якщо вам потрібно, але як після рекомендації/дослідження показують, що не треба.


Це все ще ефективно розтягнути ті ж групи м'язів кожен день або я повинен зробити паузу в 48 годин, щоб дати м'язам час на відновлення?

Щоб додати ще одне джерело для цього, я був останнім часом, дивлячись на сучасні концепції м'язові розтягування для тренування та реабілітації , який, як зазначено в анотації, є:

Мета цього клінічного коментар, щоб обговорити поточні концепції м'язового розтягування втручань і узагальнення фактичних даних, пов'язаних з розтягуванням , що використовується в обидві тренування та реабілітації.

Представлена інформація, напевно, більше, ніж потрібно для відповіді на ваше питання немає посилання відповідь на більшість речей, пов'язаних з розтягування. У розділі Рекомендації ми бачимо, що:

Для загальної фітнес-програми, Американський коледж спортивної медицини рекомендує статичний розтяг для більшості людей, що передує активній розминкою, принаймні 2 до 3 днів на тиждень. Кожну розтяжку слід провести 15-30 секунд і повторюватися 2 до 4 разів.

(Примітка: статична-розтягнення м'яза в певній точці)

Посилання та рекомендації, книга постійно оновлюється кожні 4-6 років за участю багатьох авторів; я не бачу ніяких причин сумніватися в її достовірності.

У будь-якому випадку, це дає частоту для розтягування, але не обов'язково відповідати, якщо робити його щодня може мати негативні наслідки.

Для цього інше дослідження, а саме, ефект розтяжок частоти і секс на темп зростання та темп втрати м'язової гнучкості підколінного сухожилля під час розтягування програмі: рандомізоване просте сліпе лонгітюдне дослідження , метою якого було:

В даному дослідженні оцінювали вплив 4 різних тижневих розтяжка протоколи про темпах приросту і зниження гнучкості підколінного сухожилля протягом 8-тижневого періоду, через секс.

Допомагає. Висновок у даному дослідженні, показує:

Розтяжка-мабуть, однаково ефективні, незалежно від того, виконують щодня або 3 рази на тиждень, при умові фізичних розтягнути як мінімум 2 рази в день. Крім того, хоча жінки є більш гнучкими, ніж чоловіки, сексу не було різниці в плані розтягування відповідь.

(Зауважте, жодної згадки про "типу" розтягування вони використовували)


Причина, чому я додав (Примітки) у попередніх котирувань, тому що типу розтягування ви робите, це важливо. Недавні дослідження показали, що виконання статичних простягається до тренування може бути шкідливо, тоді як динамічні ділянки можуть отримати вигоду (і *статичні після зроблено з тренування).

Я згадую про це тут, бо це важливий аспект розтягування, є різні види, які повинні бути зрозумілі і правильно включені. У зазначеній статті по muscleforlife , здається, розбити красиво, надати йому вигляд, якщо ви хочете дізнатися більше.


*) Коментарі JohnP і JaredW82 містити додаткову інформацію щодо впливу на розтягування м'язи, для добре читати, перевірити їх.

+203
xinhua yao 19 січ. 2019 р., 04:54:35

Які гарні протоколи для вимірювання кардіо-фітнес з пульсометром?

Як я можу мати ефективну тренування і отримати хороші вимірювання одночасно?

--

Ідея в тому, щоб щось тісно пов'язані з кардіо-фітнес (як виміряний за допомогою тесту VO2max) на.


Я хотів зробити це в тренажерному залі з кардіо-тренажерами, і я уявляю, фіксуючи роботу простіше, ніж фіксація вогнища швидкістю.

Як зробити великі фітнес-додатків, таких як підтримка Google Fit таких протоколів?

+201
Mark B 31 трав. 2015 р., 13:05:26

Принаймні, частина того, що ви цитуєте (поради проти приймати протеїн під час тренування) навпроти рада дано в законі (виділено мною):

Це також краще, радять споживати вуглеводів і білків з рідиною під час тренування та/або відразу ж після тренування.

Це від відновлення харчування для спортсменів.

+153
Hl Chee 27 бер. 2011 р., 02:17:12

Номер: немає певного кута, ви повинні бути, але ваші руки не повинні бути заблоковані.

Найголовніше знати, що ви не хочете, щоб ваші руки повинні бути повністю витягнуті або заблокована. Це буде покласти багато навантаження на ліктьовий суглоб і привести до травм.

+125
maximran 30 черв. 2012 р., 07:23:14

Якщо ви були далеко протягом довгого періоду з-командний вид спорту, ви повинні спробувати, щоб практикувати як схоже на спорт, як це можливо. Ваша поінформованість не буде, як це було 7 років тому.

Тому перше, що можна поліпшити в вашій програмі, щоб додати метає, як вправи та ігри (наприклад, інтервальний біг, а не стійкий стан протектора млини, зміною напрямку, вправи на реакцію, спостерігаючи за іграми, запису і спостерігаючи свої рухи).

По-друге, підняття тягарів, здається, є багато ізольованих вправ, я хотів би піти на більш базові вправи, такі як станова тяга, присідання, жим з гантелями, ні машини. Побачити стартову силу для міркувань про важливість цих тренувань в командних видах спорту з тілесним контактом. Особливо міркування навколо "в Google: задня ланцюг"

В-третіх, щоб умістити його в звичайний, не елітний спортсмен життя, я хотів зменшити кількість тренувальних днів може бути 3 в тиждень (1-2 кидати як кардіо або 2-1 важка атлетика) і намагається зробити в реальних кидати грати 1-2 рази на тиждень (наприклад, грати на невеликих полях з меншою кількістю гравців, якщо це можливо).

+117
user147719 20 груд. 2013 р., 05:44:22

Ви питаєте про наслідки малорухомого способу життя. Це, безумовно, пов'язані з фізичною культурою, вірніше її відсутність, попри те, що деякі з моїх колег тут члени відчувають.

Є ряд фізіологічних пристосувань, які з'являться в результаті занадто багато бездіяльності.

Я хочу сказати, що наші тіла побудовані, щоб бути як можна більш ледачий. Ефективність-це рушійна сила виживання-якщо ви не будете використовувати м'язи, навіщо витрачати енергію, підтримувати її?

Наслідки бездіяльності є широкий і дуже шкідливі для здоров'я.

Твій батько буде відчувати наступне:

 • Зниження М'язової Маси
 • Зниження функції імунної системи
 • Зниження Щільності Кісток
 • Зниження споживання кисню (VO2)

Тепер майте на увазі, що усі вказані функції тісно переплетені один з одним-наслідки від бездіяльності піти набагато глибше , ніж більшість людей усвідомлюють. Є незліченна кількість ефектів, які я не перераховувати, так як я не знаю їх всіх (ніхто не робить), і що система людського організму настільки пов'язані разом, що важко виділити якусь одну річ.

Справжній вбивця, що останній. Тому що ваш батько не поставивши навантаження на його системи, щоб підтримувати життя, його здатність споживати кисень буде падати. Це пристосування до його бездіяльності. Чому тіло хоче витрачати більше енергії, зберігаючи те, що не використовується?

Коли приходить час, щоб рухатися і праці інтенсивно, це буде набагато важче для його серця і легенів, щоб адаптуватися. Це де ризик лежить в договірних будь-якої серцевої стану (особливо серцевого нападу).

Це також пояснює, чому так багато людей похилого віку вмирають, коли розчищають проїзди. Шляхом скорочення його м'язової маси, він також зменшується його здатність до руху, і, отже, збільшення його ризику для ламання кісток, тому що не вистачає м'язової маси, щоб протидіяти дисбаланс. Це не включає в себе зниження чутливості до інсуліну (переддіабет або цукровий діабет).

Це також, чому багато людей незабаром вмирають після перелому стегна-вони занадто активний, тому що у них немає м'язи, а вони, в свою чергу, впасти і зламати стегно. Вони зараз прикутий до ліжка. Тому що їх VO2 є так низько і падає ще далі, їхнє серце в підсумку зазнає невдачі.

Ваше тіло (і вашого батька) не була розроблена, щоб легко весь час. Він був розроблений, щоб працювати, і працювати ефективно. Наші тіла були призначені для того, щоб прагнути до лінь, але насправді не лінуватися.

Якщо він хоче прожити довше, йому потрібно рухатися. Ось у нижньому рядку. Він помре, якщо він не.

+111
Fred Kleuver 30 квіт. 2010 р., 10:11:50

В стійку потиск плечей лопатки рельєфу, в якому трапецієподібної і піднімає лопатку будуть робити велику частину роботи. Планка може бути краще, але верхньої кінцівки передня зубчаста м'яз більш активна, коли руки піднімаються вище 90° с тулубом[1], З десь на півдорозі між планкою і стійку напевно, оптимальний.

Так що, ймовірно, кращий вибір, щоб зробити дошку з підвищеними ноги, такі, що ваші стегна більше, ніж плечі, але руки все ще у вертикальному положенні.

+98
orourkek 4 лип. 2014 р., 22:52:00

Звичайно, ви можете. ВИИТ-це дуже добре для вас і повинні бути частиною вашого нормального режиму тренування.

Ваша програма фітнес-звучить непогано.

+87
Yehia 16 черв. 2018 р., 03:04:54

По-перше, я знайшов деякі посилання, що держава дуже добре відпрацьованої, що поліпшення в настрої відбуваються незалежно від часу доби[1].

( Приймати до уваги, що в даному дослідженні вправи протокол був тільки тривалістю 20 хвилин ).

Ви повинні враховувати, що кілька разів поліпшення настрою, навіть не пов'язані з вимірюваними параметрами тренування ( це не залежить від характеру вправи сам ). Експериментальні процедури для оцінки впливу вправи на настрій повинен бути дуже точним, тому що є багато досліджень, що там не настільки точні[2].

На закінчення, відповідаючи на ваше запитання: Так це можливо, що ваш настрій покращиться в такий короткий час. Але там не тільки строго наукові підказки, що настрій-це не наукове поняття в тісному сенсі, і там завжди будуть і інші змінні, які впливають на це інші, ніж гормонів і нейромедіаторів.

Друга посилання однак, якщо ви можете отримати його в повній статті, є всеосяжною мета-аналіз усіх досліджень настрої. Ви не побачите в таблиці тривалість здійснення протоколу, а також тип і інтенсивність ( насправді більш впливових змінних ).

+85
Cristina Miculete 25 серп. 2019 р., 20:32:19

Не знаєте, де розмістити цей (тут або на сторінці веган, але так як мова йде про підняття тягарів я і почну:)

Так що я знаю, що це питає багато, але у мене є трохи іншою інформацією, яку я хотів би принести до столу. Будь ласка, голі зі мною.

Я не веган (їм м'ясо) але я серйозно алергія на молочні продукти і всі його похідні (тобто: сироватковий, казеїн, молоко тощо). Що виключає багато варіантів для мене з самого початку. Отже, мій наступний варіант-спробувати веганські протеїни. Як правило, немає ніяких молочних продуктів в них.

Мій наступний замовлення бізнесу така: я подивився в веганські протеїни протягом досить довгого часу. Я спробував пару (ДНЦ був веганські гейнер в одній точці, Вега, сад життя, щоб назвати декілька). Але я натрапив на сайт під назвою проект "Чиста етикетка". Тут вони розповідають про важких металів (миш'як, ртуть, свинець тощо) будучи до складу багатьох білків, у тому числі багато моїх веганські. Я не можу розміщати посилання, але ось що він дозволить мені посаду:

staging-cleanlabelproject.kinsta.com

Подивившись на це, і думати про це, робити більше досліджень на авторитет сайту, я зараз застряг. Я чув суперечливі відгуки про надійність досліджень, проведених на сайті. Але якщо я прийму це серйозно, то я шукаю веганські протеїн (або інше джерело білка, такі як яйця, або навіть яловичини), які можуть містити як маленькі важких металів, як це можливо (в ідеалі), що б без молока.

Примітка: поки не підвезли: немає ліки я можу приймати, щоб бути в змозі мати молочний білок. Це не непереносимість лактози, але щось гірше. Це називається галактоземія для тих, хто хоче знати. Це, по суті, залишає мене з веганські білок або яйця або яловичини (або іншого) джерела білка.

Мені було цікаво, яким буде мій найкращий варіант? Наскільки авторитетність сайту і дослідження, хтось ще бачив це? І якщо це так, це доведено або Dis-доведено?

Вибачте за довгий пост. Будь-яка допомога або ресурси чи поради будуть оцінені. Дякую

+74
fkm 3 лип. 2017 р., 10:08:08

Як і більшість речей, що стосуються силових тренувань, це дійсно залежить від людини. Я б сказала, що хорошим правилом є, щоб ніколи не пропускати тренування, незалежно від фізичного/психічного недуги. Часто ви будете мати, щоб розмістити ваше фізичне/психічний стан під час тренування, за рахунок зменшення обсягу або інтенсивності, але щось досить тривіальні, як "я втомилася" - це відмінний привід. Зберегти ваш пропуск днів на дні, коли це дійсно потрібно.

Він також залежить від цілей, які ви для вашого навчання. Якщо ви тренування для підтримки здорового тіла, не пропускаючи в день не вб'ють тебе. Але якщо ви плануєте конкурувати в обраному виді спорту, що я б серйозно радив дотримуватися і не пропускати тренування небудь наблизитися, як він допомагає внести свій внесок у виграшну позицію.

+69
guy with a wok 14 січ. 2017 р., 18:02:20

Я запитав недавно пару питань. Але це питання різних. Тепер я переходжу до наступного кроку.

Я дуже худа і я виглядаю дуже слабка, щоб більшість людей, яких я зустрічаю. Моя мета-зробити мій ІМТ в нормі.

Мій нинішній вага становить близько 55 кг, зріст становить близько 175 див.

Тепер, так як я не можу ходити в тренажерний зал, я починаю відштовхуватися від їжі все більше і робити деякі вправи вдома (коли я займаюся йогою, я їм трохи більше, ніж зазвичай. Я дійсно вірю, що роблячи вправи допоможуть також я їм більше). Я хочу купити гантелі, як ці. Я можу дозволити собі тільки це.

Тепер, коли я шукаю про підняття тягарів, як новачок, я отримую відмінні відповіді, але оскільки я новачок, я дуже і дуже заплуталася.

Коли кажуть, почала підніматися на 2 кг, що це означає? Це означає спочатку гантелі 2кг у ліву руку, а іншу гантель 2 кг на праву руку? Чи це в цілому?

У Н кг гантелі середнє = вага першого гантелі + вага 2-х гантелей ? Або індивідуальні?

Або я неправильно зрозуміла слово гантелей також? Пара з двох називається гантелі? або все гантелі і як називаються гантелі?

По-друге, у вас є уявлення про моєму ІМТ. Ви можете сказати що-небудь на зразок яку вагу я повинен піднімати, як новачкові і які вправи потрібно починати з гантелей, щоб знайти нормальну вагу і виправити мій ІМТ (не зробивши шість пачок і красиві м'язи), тому я не виглядаю слабкою?

Знову ж, це може здатися багато запитів, але я новачок і не знаю як поступити.

+53
Joaquim 4 черв. 2014 р., 02:52:04

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil