Потрапляючи в медитативний мислення для йоги

Я займалася йогою кілька разів, але я не дуже великий у нього. Я хотів би отримати більше. Проблема в тому, я той тип, чий розум завжди працює. Намагається просто зупинити і відчуваю, що моє внутрішнє "я", або почуття пози, або те, що здається дуже важко. Це що хтось піднімає, як вони прогресують, чи є хитрість?

+377
Pintouch 20 черв. 2010 р., 21:56:08
38 відповідей

Що ти хочеш з'їсти після тренування? Я знаю, що я не люблю їсти багато, і, звичайно, не що-небудь тверде відразу після тренування, оскільки потік крові, як і раніше активний мої кінцівки, а не на мої внутрішні органи, щоб сприяти травленню. Я не думаю, що це буде чинником зміни скільки потрібно з'їсти стільки, скільки з'їсть ситно поїсти відразу після тренування не рекомендується.

+996
monolast87 03 февр. '09 в 4:24

Для кого-то здорової ваги і в хорошій серцево-судинної форми (плавання і їзда на велосипеді) як довго мені потрібно чекати до мого першого марафону? До останнього місяця я ніколи не бігав більше 5 км в моєму житті, але я втечу зараз 15к+ приблизно раз на тиждень.

Я хотів би пробігти марафон у 5 місяців. Я знайшов 16 тижневий план, який здається мені розумним. Це було б надто рано, так як я був тільки біг на 1 місяць? Грунтуючись на моєму минулому вихідні (16к) я припускаю, що я міг завершити напівмарафон в дві години сьогодні.

+969
user3373897 4 трав. 2013 р., 05:04:47
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Інші, ніж пов'язувати свій животик, ви не повинні використовувати м'язи преса в цій вправі, якщо ваша форма дуже погана. Головна функція черевного преса-це скручування верхній частині тулуба у напрямку до стегон, або завити стегна до грудей.

Великий порушник в будь-якому з цих вправ, як правило, нижні м'язи спини, а люди відкочувалися назад, щоб набирати обертів, в основному тому, що вони намагаються використовувати занадто велику вагу.

Щоб звести до мінімуму додаткову роботу м'язів і місце найбільше навантаження на цільові м'язи, використовувати правильний вага і суворої формі. Ваше верхнє тіло/тулуб має рухатися мінімально в ході навчань. Якщо ви опинитеся того, щоб використовувати ваше тіло, щоб почати/закінчити рух, то ви використовуєте занадто багато ваги. Не потрапляйте в пастку того, щоб мати таку ж вагу, як це можливо, знизити вагу за допомогою суворої форми набагато ефективніше, ніж величезні ваги з допомогою імпульсу.

+956
Stavros Avramidis 7 квіт. 2010 р., 02:22:37

Я помічаю, що дні, коли я не їм багато, я іноді не отримати великі ліфти з вагами.

У дні, коли я іноді отримую великі надлишки, такі як великі свята і т. п. Я відчуваю, що працює і як багато більше рушійна сила/енергія на завершення ліфти. Це як великий надлишок дає вам більше енергії.

Чи є пояснення цьому? Це чому багато важких/ожирінням люди можуть отримати деякі великі ваги рухатися (наприклад, можливо лаві, станова тяга, жими і т. д.), незважаючи на їх не надто багато тренувань/і т. д.?

Схоже, є кореляція між споживанням і зовнішньої енергії від їжі/і т. д.

+899
Avadhani J 29 бер. 2015 р., 02:49:35

Що вам подобається, або те, що виглядає найбільш привабливим для вас?

Зробити це.

Робиш щось вам сподобається, що б це не було, означає, що ви будете набагато більш імовірно, щоб дотримуватися його в довгостроковій перспективі. Якщо ви не знаєте, що вам подобається, спробувати короткі курси купу різних речей. Більшість допоможе вам отримати в кращій формі, і коли ви знайдете те, що вам дійсно подобається, палиця з цим.

+889
Michael Pags 9 груд. 2017 р., 08:00:03

Ваших цілей тренування хороші, і я думаю, що ви можете легко слідувати їм, якщо ви віддасте близько 45 хвилин до години щодня. Будучи лікарем я б порадила вам проконсультуватися з orthopedician або фізіотерапевтом, перш ніж робити які-небудь тренування ніг, враховуючи ваші проблеми менісків. Для верхньої частини тіла тренування ви робите прямо зараз, хоча, здається, ідеально. Ви також можете спробувати що тренування чайник, і вільних вправ для верхньої частини тіла. Але поїзд тільки з сертифікованим тренером, щоб уникнути травм тренування.

+867
gpaxton 17 черв. 2010 р., 18:31:59

Поки ваша загальна тривалість та ж, результати, будь то збільшення аеробних Фітнес і витрата калорій, не має значення. Обидва АКСМ і USDHHS рекомендують 150 хвилин аеробної активності на тиждень розділити на продовжуватися не менш 10 хвилин. (біг активна діяльність, тому USDHHS каже, що ви можете піти з 75minutes/WK і АКСМ говорить 20хв 3 рази в тиждень)

Додаткова інформація, як довго, як ви працюєте, ви можете запустити таку ж відстань з будь-якою швидкістю і спалюють практично таку ж кількість калорій. При ходьбі. (але біг спалює більше калорій, ніж ходьба на одиницю відстані) однак, майте на увазі, що аеробні-це більш важливо для вашого здоров'я, ніж калорій/жиру,%, тому чим швидше ви зможете працювати, тим краще (через збільшення аеробних фітнес-сильно залежить від вашої активності інтенсивність).

+854
mohamad hafez 10 бер. 2017 р., 14:31:30

Ну, щоб знайти стійкість в кінці тренування можна спускатися як можна повільніше. Це перша вправа, може бути, за вами, але ви можете використовувати його для перегляду своїм тілом і з'ясувати, що можна зробити краще.

Далі. Не дихає проти вас. Знайти ритм і дихання на шляху це нормально для вас. З 3-5 повторень, що дуже складно. Було б добре, щоб зробити більше повторень, щоб знайти його. Групи можуть допомогти, також є спеціальні машини, щоб допомогти / зайняти деякий вага - хоча підтягнути. У будь-якому разі ідея, щоб спробувати зробити більше, щоб знайти ритм.

Здається, ви робите дуже багато з своїми біцепсами. Може бути, це, що це м'язи слабкі в ланцюжку, але це буде досить підозріло. Не думати про руках, думати про спині, грудях піднімаючи вас.

Зчеплення. Я б дотримувався на плечах широким хватом - Це найефективніший. Звертаючи і збирається по всьому утруднить.

Крім усього цього - ви можете активувати більше м'язів по-різному рухатися. Це чудово, але правилом є те, що вам потрібно зробити близько 10 повторень при нормальному русі.

Сподіваюся, що це допоможе. Якщо у вас є питання. Просто поставити коментарі, і я буду оновлювати відповідь!

+852
WiiWii 23 трав. 2014 р., 23:06:23

У Карвонен формула показує, як розрахувати свій цільовий пульс з урахуванням ЧСС і ЧСС резерву.

Карвонен Формула: (млр - відповід) х _% + відповід = чет

Млр - це ваша максимальна частота серцевих скорочень і розраховується за наступною формулою: МГр = 206.9 - (0.67 x вік) (це нова формула, ніж старий 220 - вік).

Відпо-ваш ЧСС.

THR є вашою цільовою частотою пульсу.

+846
Johnny Kutnowski 7 лют. 2016 р., 00:28:32

Я повинен взяти два тижні перерви з моєї програми-небудь, і мені не доведеться відвідувати тренажерний зал або будь-обважнювачі. На перерву я буду робити випадкові вага тіла тренування, але здебільшого я буду не активний.

При виході з програми після двох тижнів простою я можу просто повернутися туди, де я зупинився, або мені підступ 10-20% від моєї останньої тренування?

+836
Duncan Macleod 11 січ. 2015 р., 10:57:43

Я намагаюся регулювати свій сон, але я не хочу пити таблетки або добавки. Мені було цікаво, якщо є певні продукти, які допомагають викликати сон?

+821
Nazil Perveen 18 трав. 2013 р., 20:46:55

Просте питання. Я в курсі, що бар Белл доторкнутися до гомілок і стегон, як вона піднімається, але як вона йде вниз вона повинна або ви повинні змусити його доторкнутися до вашої гомілки?

Я вважаю, що як бар дзвін спускається він не чіпає мої гомілки і становить близько дюйма або двох від них.

+779
IHR 7 лист. 2017 р., 21:35:03

5х5 набір вправ (сильний ліфти, Білл Стар, Pendley, Madcow і т. д.) ви починаєте з ваги, що також нижче, ніж ви можете фізично підняти. Загальний принцип всіх змін полягає в тому, що ви постійно додаємо на більшу вагу, кожен день Ви робите вправу. Ваші допоміжні м'язи також потрібно набратися сил, так це схоже на хороший план, поки ваш організм звикає до вироблення.

Ще одна поширена тема серед цих тренувань полягає в тому, що ви не працювати ваш організм до виснаження або відмови. Ви робите 5 сетів по 5 повторень кожного разу, поки ви не можете збільшити більше таким чином. Потім ви починаєте з деякими іншими варіаціями (наприклад 3х5 або 1х5). Іноді ви будете хворіти, а іноді ні. На початку точно немає.

Що сказав, я роблю сильний ліфти 5х5 два тижні (завтра) і я можу точно сказати, що мої м'язи виросли в той час. І я просто почав з ваги бар. Мій найскладніший ліфт є накладні натисніть, і після того, як в перший раз робила, що я відчувала біль. В наступний раз, не так вже й багато.

Я особисто помітив цей цикл (у короткий час я зробив сильну програму ліфтів):

 • Деякі збільшення змушуйте мене болить, як правило, коли я зроблю помилку і зайти надто багато (як вчора) або робити щось абсолютно нове.
 • Наступного разу я зробити ліфт, я більше не болить, хоча я виріс на 5 кг.
 • Коли-небудь я доберуся до місця, де я знову болять після тренування, а потім він йде.

Так що відповідаючи на ваше запитання, ви все ще можете побудувати силу, навіть якщо ви не болить. Я не здивуюся, якщо хворобливі відчуття-це знак вашого відновлення м'язів, так що це може бути пов'язано з розміром. У мене немає нічого для резервного копіювання, що претензії, її просто особиста теорія. Особисто, я не дбаю так багато про розмір, я просто хочу бути сильним і худорляву будову.

+743
antman 5 квіт. 2017 р., 07:01:46

Я намагаюся зрозуміти причину для кута в пліє/сумо присед:

enter image description here

де я думаю, я отримую більше кут, ніж дівчина тут.

До чого може призвести кут в сумо присідати? Це з-за поганої гнучкості стегна та/або паху гнучкість?

+713
Rustum Giuliano Eduave 28 січ. 2016 р., 22:58:42

Для нарощування м'язової маси рекомендується збільшити споживання калорій на 20%....мені здається, крайній стрибок. Я думаю про збільшення споживання калорій 10 ккал щодня.

Одного разу я порадив профіцит 20% (приблизно через 55 днів) це було б мудрий, щоб зупинити збільшення калорій кожен день або йти, щоб уникнути плато в м'язи?

В даний час вся моя підготовка-це зважений з художньої гімнастики на брусах і на підлозі

+660
selapakeletso 10 черв. 2014 р., 01:43:23

Ви повинні з'ясувати для себе, дивлячись на картинку. Кожної окремої частини плечового суглоба є замалою для цього червону крапку, щоб дати якусь вказівку, що/де проблема.

enter image description here

+611
SG60 9 лип. 2019 р., 12:40:31

Дослідження показали, що силові тренування має когнітивні переваги. Я вважаю, що механізм, що лежить в основі цього встановлено не було. Я думаю, що це гормональне та/або акт отримання м'язових волокон стрільби: центральна нервова система стрес.

Тому я думаю, чим більше вага (інтенсивність), тим краще.

Загальновідомо, що тяга, яка зазвичай є вправа, в якому можна підняти найбільшу вагу, викликає втому центральної нервової системи, і тому можна зробити лише невеликий обсяг цієї роботи.

Сидіння навпочіпки теж психологічний оподаткування фізичних вправ.

Обидва присідання та станової тяги, як було показано, мають великі гормональні реакції. Зокрема, присідання можуть бути виконані в обсязі і використовується в силові тренування програм для запуску цієї реакції. Тому, можливо, це головний ліфт в стартову силу. "Присадкуватий під'їжджає все".

Тому я думаю, що вам слід станова тяга та присідання. Щоб зробити програму добре округлені ви додати в накладні преса, жиму лежачи та підтягувань і вуаля у вас є Стартова сила/програму небудь.

Нарешті, я думаю, що гуляти бажано кожен день і принаймні 30 хвилин, переважно 1 годину-найкраще, що ви можете зробити для вашого мозку, так як збільшення припливу крові допомагає відновити мозок. Я отримав це з книги про здоров'я мозку: "мозок завжди перемагає". В даному випадку є ключовим, а не інтенсивності, але я вважаю, що це інший механізм, ніж для силових тренувань.

Посилання

Навчання Опору Збільшує Пам'ять

Кращий тип вправ, щоб запобігти втраті пам'яті і когнітивні порушення?

+581
u671834 10 січ. 2011 р., 09:55:39

Перше, що вашому організму вуглеводів (цукру напої з високим вмістом вуглеводів), потім жири, і нарешті білка. М'язи-це білок. І якщо ви не рухаєтеся, а вуглеводи перетворюються на жири. Так що ви, ймовірно, просто втрачають деякі жири.

+573
Nirmine 19 серп. 2018 р., 16:32:50

Посвята > Програмування

Безліч програм роботи. Двадцять присідань зробити людей досить великий і сильний. Працюючи на тяга самотніх людей досить міцна. Трьох повторень, п'ять повторень, вісім чи десять, чи дванадцять, або двадцять, з одним набором чи десять комплектів або будь-яким іншим-основним фактором є те, що якщо ти ліфтингу і відновлення, ви отримаєте десь.

Це не означає, що деякі програми не краще в деяких випадках. Різні люди мають кращі результати з різних програм, і людям потрібні різні програми на різних етапах їх розвитку. Але якщо хтось постійно працює, якщо вони присвячують себе правильне відновлення, вони будуть отримувати результати.

Враховуючи напружену роботу, багато хорошої їжі і сну, і якийсь час, багато програм можуть мати напрочуд гарні результати. Це не значить, що програма є оптимальним для цієї людини, або посилання на чийсь прогрес. Це означає, що важка робота і сталість окупиться.

Один комплект в м'язи

Взагалі, я вважаю, що робити меншу кількість вправ краще, чим більше вправ. Більшість людей не потрібно робити присідання і жим ногами, наприклад. Зазвичай це марна трата часу, щоб зробити лат тягнути падіння, і кучері та підтягування, а не підтягування. Я думаю, що зусилля, зосереджуючись на меншу кількість підйомників-це краще, ніж поширювати свої зусилля на безліч подібних речей.

Однак, я не думаю, що "м'язи" правильно ділити свої тренування. Я віддаю перевагу "рухів", як натискати, тягнути, присідати, і навішування. (Я взяла це від Дена Джона.) Але якщо ви віддаєте перевагу м'язів, які можуть працювати теж.

Здається, що робота піднімати важкі речі. Якщо ви тільки піднімати легкі речі багато разів, тоді ти ніколи не піднімайте дуже важкі речі. Якщо ви тільки підняти супер-важка річ кілька разів, може ти і не піднявши її достатню кількість раз, так що може краще підняти щось важке, але не супер-важка річ також. Пірамідінг з десяти повторень з меншою вагою до двох повторень з великою вагою звучить як хороший спосіб, щоб зробити це.

+547
Andros Adrianopolos 5 груд. 2015 р., 07:43:29

Здатні ви передній присед бодібілдинг-стиль? Це великий на всі руки, якщо так, але ви повинні бути в змозі торкнутися вашого правого плеча лівою рукою (але не несуть ніякого навантаження або захоплення що-небудь) https://exrx.net/WeightExercises/Quadriceps/BBFrontSquat

Ви також можете зробити валізу станова тяга, хоча я не впевнений, як асиметрія буде виглядати

Пліометріка може бути хорошим вибором для основного і ногах; і може бути складним https://exrx.net/Lists/PowerExercises

+517
Daniel M 5 серп. 2017 р., 10:28:18

Короткий відповідь, 180 приклад каденції, не самою оптимальною, хоча це типовий мінімальна кількість для конкурентоспроможних бігунів і хороша відправна точка.

Ваш зріст, вага, ноги і довжину кроку, і працює здатність визначити оптимальну частоту педалювання. Кожен день бігуни зазвичай потрапляють між 160-170 кроків у хвилину, у той час як елітних бігунів б'є по землі близько 180 кроків на хвилину або вище—з деяким стає вище 200 на швидких швидкостях.

На жаль, там не формула, то це в основному про те, щоб визначити вашу частоту педалювання, а потім намагається змінити його і побачити, якщо він працює для вас.

+493
yusufali 12 трав. 2010 р., 11:09:51

Відкинутися назад, в той час як бар знаходиться внизу. Вичавити весь багажник, особливо сідниці.

Штовхнути штангу вгору. Як можна швидше, нахилитися вперед і зробити вашу голову під бар. У верхній, ви замикаєте її трохи позаду голови. Це зображення з книги все ясно:

overhead press in four stages

Бар подорожує по прямій, вертикальній лінії.

Я настійно рекомендую купувати книги і ретельно читати його принаймні двічі. Цей метод повинен бути достатнім для пом'якшення якої-небудь плутанини про свій метод. Якщо ви ставите під сумнів його метод, це цілком припустимо, але окреме питання.

+474
user321046 5 вер. 2016 р., 06:09:45

Щоб відповісти на ваше запитання у назві. Ні, не потяг за те, що ви хочете, щоб мати можливість працювати на. Зробити Майл, 12 хвилин, або тест 2 миль в кращій тоді використовувати це, щоб заснувати те, що ваша підготовка повинна бути. Шукати калькулятор Джефф Галлоуей Чарівна миля стіл або використовувати Макміллан, щоб з'ясувати, які ваші цілі дистанції час буде використанням тесту час виконання. Це час, що ви повинні очікувати, щоб зробити, або краще. Під час тренувань ніколи не запускайте більше 60% вашої мети дистанції в такому темпі. 2-4 тижні працювати не більше половини відстані в такому темпі кілька разів на тренуванні в такому темпі.

Навчання на належному кроків в кінцевому підсумку принесе вас в асортименті досягненні своєї мети, ігноруючи речі, які знаходяться поза вашого контролю.

Макміллан має деякі припустили, мета кроки, які ви можете використовувати, і я просто перефразував те, що він говорить.

+427
mpathi 25 груд. 2010 р., 08:26:10

Деякі з процедур у мене було кілька м'язів в той же день. Наприклад: 1-й день і груди, спину, біцепс і плечі під час дня 3 і трицепс, ноги, груди і плечі

Я в даний час намагається поліпшити і отримати масу. Я 68 кг, 175см і я тренувався протягом майже двох років.

Може бути, це тільки моя думка, а не процедури повинні зосередитися на максимум 2 м'язи? Наприклад, в день 1 буде біцепс і груди? Так як я намагаюся стимулювати тих конкретних деталей, щоб зробити їх сильніше і збільшити (або зробити їх більше)

І приходять до цього, чи є спосіб зробити це оптимальний порядок? Наприклад, це більше рекомендується працювати біцепс і трицепс, а не біцепс з грудьми?

+395
user43682 2 груд. 2014 р., 07:56:23

Тобто, що я отримаю від плавання, що я не від бігу, а від бігу, що я не на велосипеді, і т. д.

Деяких відповідь очевидна, з різних м'язових груп, але мені цікаво про відповідних серцево-судинних ефектів.

+369
Steve Cirino 10 лип. 2018 р., 11:57:06

Відповідь залежить від того, що ваші спільні цілі, і що ви робите з вашої підготовки. Отже, давайте подивимося на пару різні люди з різними цілями:

Джек-марафонець. Він працює для миль на кінці, і на витривалість. Джек повинен тримати свої електроліти, переконайтеся, що він має вуглеводи для енергії. Він як і раніше має потребу в білках, але його м'язи повинні бути настільки сильним, так що його головна турбота-це енергія. На поверхні це звучить як Джек виграв би від багато молока, але він дійсно потрібно тільки достатню кількість протеїну, щоб підтримувати м'язи у нього є.

Джо з іншого боку є важкоатлетом. Джо таксувати його м'язи досить важко, і постійно збільшуючи ваги. Джо вимагає багато протеїну і багато калорій, тому що в процесі нарощування м'язової маси спалює більше калорій, ніж підтримувати її. Крім того, ці м'язи потребують енергії, щоб підняти важкі ваги. Також існує дуже сильна кореляція між підйомом важкої ваги і більш маси тіла. Саме тому такі речі, як коефіцієнт Вілкса існує, тому що 140lb хлопець, піднімаючись 140lbs вимагає більше зусиль, ніж на 200 фунтів хлопець, піднімаючи ті ж 140lb. Це і процес підняття тягарів спалює багато калорій за відносно короткий час. Джо-це хлопець, який потрібно пити багато молока.

Тепер, будь ласка, зрозумійте, що коли Марк Rippetoe або будь-який інший важкоатлет рекомендує GOMAD (галон молока в день), вони не рекомендувати його для більш ніж за місяць або два одночасно. Пити багато молока, працює тільки тоді, коли ви покладете зусилля в тренажерному залі.

На тривалий термін джерела білка, як штангіст, подивіться на:

 • Будь-яке м'ясо (Червоне, Біле, риба, свинина і т. д.)
 • Грецькі йогурти (з високим вмістом білка і низьким вмістом жирів/вуглеводів)
 • Білкові добавки (які уточнюють білків, що містяться в молоці і позбутися від лактози та інших речей, які люди мають проблеми з молоком)
 • Соя (досить повний профіль білка, але діє як естроген у великих кількостях)

Суть-це бути розумним про те, що ви їсте і чому. Не просто взяти чиюсь слово, але з'ясувати мету за рекомендації, побічні ефекти, терміни, рекомендується, і т. д.

Молоко не є злом, але це не кінець все бути все. Коли ви намагаєтеся набрати вагу, GOMAD (або 2-3 л на добу) може бути ефективним засобом для цього, особливо якщо у вас є важкий час набирає вагу. Це не всі м'язи, але це буде більше м'язів, ніж жиру, якщо ви ставите в роботі в тренажерному залі. Там також буде достатня кількість утримання води.

Якщо у вас немає проблем набирає вагу, то немає GOMAD не те, що ви хочете. Ви хочете контролювати швидкість набирає вагу, так що це в основному м'язи. Дотримуватися регулярного харчування для споживання білка.

+369
Graeme MacDermid 2 груд. 2017 р., 06:44:06

Я новачок у фітнесі. В минулому році я зробив бро-шпагат і в цьому році я проводжу повні тренування тіла. У мене тренування 3 рази на тиждень (М, Ж, Ф) близько 1 год 30 хвилин. Приклад тренування протягом дня будуть: жим лежачи, плече преси, присідання, згортуваність кабелю, трицепс передача, лат тягнути вниз + 15 хвилин кардіо.

Скажімо для грудей, я зробила штангою, жим лежачи в понеділок, жим гантелей на середу, похила лава прес в п'ятницю. У наступний понеділок, продовжувати робити всі інші вправи на груди. Я роблю це для всіх інших тренувань. Таким чином, різні частини грудей активізується кожні 3 дні.

Все тіло розбиває я бачив в інтернеті говорить про чому повторює і той же набір вправ, не подобається те, що я роблю.

У мене питання: чи краще дотримуватися того, що я роблю? Чи краще, щоб покрити всі частини тіла в один тиждень і змінювати варіації на наступному тижні. наприклад: робити жим лежачи, похилого жиму і зниження преса в тиждень і не летить на наступному тижні.

Я хотів би отримати деяку зворотний зв'язок на процес, який я виконую. Це правильний спосіб підходу повну тренування тіла?

+360
Natalli Besso 22 трав. 2011 р., 21:48:56

Я нині роблю (в основному) ваги тіла процедура, яка включає в себе 3 схеми:

15 вузьким хватом віджимання
15 присідань
настилаємо 1-2 хв
5 підтягувань
5 підтягувань
(тільки почав *ДБЖ відстаємо в цьому відділі)
мертві-ліфти

Я намагався відпочивати як можна менше, але останнім часом я почав бігати по вихідних, так що я отримую моє кардіо в цьому плані.

Отже, моє питання полягає в наступному; якщо моя мета-сила/м'язова маса, я можу відпочивати стільки, скільки мені потрібно між сетами(не тільки схеми, але самі множини).

Якщо я нехай моє серце йти весь шлях назад до нормального життя, він не тільки зробити мої тренування більш терпимою, але я можу провернути зайвих повторень і працювати собі сильніше. Наприклад, тільки за останні тижні, я прогресувала від 1 хв до 2 хв дощок, планок і добилися великого прогресу в інших областях. Це допомагає переважити вигоду від низького інтервалом відпочинку?

Існує оптимальний період відпочинку я повинен стріляти?

+320
shekar 29 квіт. 2017 р., 21:02:01

Обважнювачі вплине на те, як ваші ноги рухатися, як ви бігати, і, ймовірно, привести до травми. Зважений ремені не змінить вашу Муч біомеханіки, але більш сильний вплив може призвести до травми, а також. Навіть якщо ви прискорити спринт, зважений щиколотки буде тримати ваші ноги рухатися нормально. Обтяжений пояс, з іншого боку, не сильно впливають на вас на всіх у спринті.

Якщо ви зацікавлені в отриманні швидше (обидва на дистанції або біг на довгу дистанцію), я б рекомендував інші методи навчання.

+294
Deden Makato 11 лип. 2017 р., 03:01:37

Вам потрібно нарощувати м'язи в грудні і ідеально підходить, щоб слідувати програмі штангою.

Ви повинні зосередитися на роблю жим лежачи зі штангою (або гантелями)

Аксесуари, щоб допомогти вам рости вашу груди може бути:

 • Похила Лава Прес
 • Тиск Стенду Відмінювання
 • Зважений Діпи

Без використання ваги або тренажерний зал, ви могли б дотримуватися звичайної маси тіла. Це займе більше часу, щоб нарощувати м'язи, ніж традиційна програма штангою, але все одно буде працювати.

Віджимання прогресії (повинен бути в парі з веслуванням прогресії)

Занурювати прогресії (повинен бути в парі з підтяжка прогресії)

+266
galdamour 13 черв. 2013 р., 06:33:16

Крім того, що вже згадувалося вище, у моєму власному досвіді, підтягування у передпліччях.Вони досить корисні в будинок передпліч, оскільки руки не працюють.

+255
Lina Mousa Habahbeh 10 серп. 2014 р., 01:09:23

Загальновідомий факт у світі фітнесу полягає в тому, що більша частина результатів від дієти. Тепер, я знаю, які продукти є здоровими, а які ні. Це не проблема для мене; однак я, здається, проблеми з їжею ДКП, і я дійсно ненавиджу текстуру салату. Я виразно на ходу, тип людини, я завжди в русі, і мої діти роблять життя ще більш неспокійним. У зв'язку з цим, ідея приготування вашої їжі завжди був непростий для мене. Я зробив це один раз (за тиждень їжу) і абсолютно ненавидів його. Це зайняло кілька годин, моя їжа завжди була прісною і несмачною, а потім розігрівати це зробило його ще гірше. Так що в підсумку, мені от цікаво, якщо ви, хлопці, можете мені допомогти?

 • Які є дешеві альтернативи їжу готує?
  • Такі речі, як коробки їжі і швидка легка їжа бажано, але не обов'язково.
 • Я не фанат наступні:
  • Рибу (хоча я їм тунця)
  • Салати
  • Морепродукти
  • Авокадо і однойменних плодів.
  • Більшість динь.
  • Сквош і цукіні

Я знаю, що я завжди можу возиш мішки з моркви і подібних овочів, але я сподівався, що хтось знає якісь всім серцем страви, які є все, що мені може знадобитися в простий альтернативою. Чим дешевше, тим краще, очевидно, тому, що мої діти отримують всі хороші речі. :Д


Також, будь Ласка, зрозумійте, що я буду вважати готує їжу продукти, які швидко і важко зробити несмачним. Наприклад, кидали 5 фунтів курячої грудки в котел з 10 нарізаний солодкий перець і чилі порошок є свого роду важко зіпсувати і тільки займає близько 20-30 хвилин на підготовку за тиждень обід.


Заздалегідь спасибі!

+159
Imran Ali 19 трав. 2019 р., 01:43:26

У мене просто була дана інформація про попередню зайнятості фізичної оцінки за роботу, я дивлюся на. Є 5 компонентів, і я можу бачити очевидні відповіді на досягнення деяких цілей, але деякі збираються бути трохи складною.
Етап 1: - це складка шкіри тест - не так багато я можу зробити про це, так як я припускаю, що результат буде пов'язаний з моєю ДКП на інші частини оцінки. Якщо у кого є ідея, як це можна виправити швидко, я ціную це.
Етап 2: це гнучкість тест, заснований на близькості. Для цього я роблю так, я як слід витягнути, коли я тренуюся і намагаюся зробити простягається протягом дня як можна частіше.
Етап 3: кардіо оцінка використання Monark тест велосипеда. 3 хвилини розминки, підвищують стійкість на 3 хвилини, потім знову на 6 хвилин, після чого опір зменшується на 9 хвилин для повернення пульсу повинні бути оцінені. Я не впевнений, що велосипед Monark є. Я також працюю далеко від дому і не мають доступ до велосипеда, що інших рішень для збільшення кардіо, а я далеко я міг би зробити це, коли я повинен стрибати на велосипеді я можу бути хоч якась частина готова.
Етап 4: Віджимання 5 х стоячи біля стіни 5 руки біля плечей, коліна на Землю, 5 зброї плечей один від одного, але йдуть від ніг, 5 з руки і пальці, утворюючи форму діаманта і 5 з тими ж положення рук, але з ногами на сходинці. Я можу зробити спочатку 3 досить легко, але боротися трохи з руки стиль (і навіть не додав ноги на сходинку трюк ще).
Крок 5: присідання 5 x зап'ястя, на колінах, 5 х руки на грудях і, піднявши, 5 х рук на лоб, потім 5 з рук за вухами. Я не робив присідання протягом багатьох років, тому що я думав (помилково, я думаю), що вони більше не дуже часто використовується в якості вправи.
Ну його довгий питання, напевно, купу відповідей, тому навіть якщо у вас є думки на всього лише частина цього процесу, я б високо цінуємо зворотний зв'язок.
А тепер Макка в чверть Pounder з сиром і товстий Шейк. Мабуть, це важливі групи продуктів або так мій підліткам розповісти мені.


+129
Dan Hopper 31 лип. 2018 р., 19:26:49

Тривожність центру є кращий веб-сайт я знаю, щоб дізнатися усе, що потрібно знати про стрес і занепокоєння, і багато іншого. Вони спеціально пропоную вам зробити не більше, ніж світло помірні фізичні навантаження (наприклад, середній темп ходьби протягом 30-40 хвилин). Більше ніж це буде стресом для організму і зробити ваш стан стресу ще гірше.

+123
user120947 18 трав. 2015 р., 18:20:13

Звичайно ж, є. Переваги вправ не обмежується тільки миттєва енергія ependiture а також відновлення енерговитрат після тренування (що збільшить ваш загальний витрата енергії). Крім того, оскільки ви будете набирати більше м'язів з допомогою вправ, це також підвищить БМР. Це виграти виграти sutiation :-)

+67
musicliftsme 24 лип. 2015 р., 11:29:58

Мені 24, 1,83 см і 70кг (6 футів 0 дюймів, 155 фунтів). Технічно я не недовага, але я міг би використовувати деяку об'ємність. Я почав робити деякі силові тренування (близько 3 днів на тиждень), і я планую зробити тільки персональний тренер.

Я чув/читав тут і в інших місцях, що мені не варто робити кардіо, Якщо моя кінцева мета-набрати вагу. Але мене турбує, що:

 1. У мене просто трохи "пивний живіт"
 2. Я здається бідною. Зокрема, коли справа доходить до певних нічні розважальні заходи, де я не можу закінчити, перш ніж я закінчу.

Я повинен бути біг на біговій доріжці або на велосипеді в тренажерному залі? Я повинен робити ранкові пробіжки, або будь кардиотренажер на все?

+62
alasmatira27 25 квіт. 2017 р., 07:21:51

Я працюю на деякий час і просто стали додавати тягу до мій розпорядок на день. Моя проблема полягає в тому, що я не можу станову тягу. В основному тому, що я 400 фунтів і мої коліна не кращий, я взагалі тільки тарілки 25фунтов на бар Макс. Я не використовую більш короткий бар, тому що в моєму залі розбите.

У всякому разі, я читав, що правильна станова тяга форма повинна мати або натисніть вага на землі або біля крана, але це, як правило, з 45 плити на турніку. Якщо я буду з меншою вагою, я повинен почати піднімати вище? І також я повинен зупинити свій спуск знизу, як ніби я 45S на барі?

+50
WILD WISE ANGEL 15 вер. 2015 р., 14:08:57

Джей говорив щось надзвичайно важливе з програмістами і вправи, і ось коли програмісти кажуть, що вони працюють довгі години, вони мали на увазі багато годин, а не 10-12 годин, а 14-16.

Часто руки нерухомі, не навіть миша. Погляд нерухомий, очі навіть не рухатися.

Стенд-ап столи є великими, щоб вирішити постійну проблему сидячи. Я почав цей шлях.

Столи бігова доріжка краще.

18 місяців я використовую один, в середньому близько 80 годин в тиждень.

Я навіть не пам'ятаю, що таке біль у спині, відчуває, як зараз, і я був на стадії, коли 20 хвилин сиджу мені дали агонії, якщо стояти спиною вгору.

Якщо я читаю якийсь документ, я намагаюся використовувати всю довжину бігової доріжки, варіюючи мій фокусна відстань, принаймні, трохи.

Калорії облізла (а потім відскочив назад, коли бігова доріжка нещодавно виведених з ладу на 2 місяці).

Я б близько до пройшовши 10 000 миль зараз, без шкоди одну хвилину часу програмування. Насправді, це змусило мене працювати ще більше годин, а іноді, коли я знаю, що я їв дуже багато, я вирішив зробити кілька годин пішки, щоб відпрацювати.

Інша річ, що допомогла: я знаходжу два менше, 21-24" дюймові монітори краще, ніж один великий монітор-це робить вас рухатися шию.

+25
Tshirtman 29 лип. 2018 р., 15:36:16

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil