Приземкуваті сильні, але ноги не ростуть

Я 19-річний хлопець і на цьому тижні мені один ПМ-передній присед покращено з 72,5 кг, до 85 кг, але ноги не ростуть в ширину взагалі.

Процес повільніше, ніж якщо я або я роблю щось неправильно? Розглянемо мій раціон складається з 4574 калорій кожен день тижня...

+272
Zahurul 27 бер. 2014 р., 08:43:58
27 відповідей

Я здатний мертва тяга 5 підходів х 5 повторень @ 250 фунтів або 5 сетів х 3 Повторень @ 300 фунтів або 5 наборів 1 вага в 400 фунтів....загальна вага відмінності:

 • 5 підходів х 5 повторень @ 250 фунтів = 6,250 фунтів
 • 5 комплектів х 3 Повторень @ 300 фунтів = 4,550 фунтів
 • 5 комплектів х 1 Репс @ 400 фунтів = 2000 кг

Збільшився в один ліфт фунта, але знизився загальний фунтів піднімається. Що впливає на міцність, потужність, розмір і кількість спалених калорій? Отже, основне питання-Як визначити золоту середину, де ще набирають в цілому (сила і потужність) при спалюванні (короткострокове/довгострокове) калорій?

+962
golubav12 03 февр. '09 в 4:24

Ми можемо дати тобі великі поради про те, як ростуть ваші біцепси, але я впевнений, що ви, напевно, читали багато, що вже. Реальність така, що генетика грає важливу роль в тому, як ваші м'язи ростуть. Для мене, мої квадрицепси, сідничні м'язи, і назад виростають досить легко, однак мої руки і ікри просто не можу здатися, щоб відставати завжди. Деякі навпаки і дуже легко зростають їхні руки в той час як їхні груди залишається плоскою, як дошка.

Робити найкраще, що ви можете, але бути розуміння, що генетика-це тільки те, що ви просто не можете змінити.....поки ;)

Примітка: Якщо ви хочете серйозних успіхів - їж більше!

+904
Pittsburgh Mike 27 бер. 2012 р., 06:53:43
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Поки форма хороша, то ви з великою часткою ймовірності поранитися.

Для рядків, деякі англомовні тіло в порядок, щоб допомогти прогресії їзди, тим більше що це не в конкурсному русі, так строгим зі обороти не принципово необхідно.

Якщо робити Pendlay рядків (як пропонує Мехді), ви можете мати трохи грудного доповнення, щоб допомогти з отриманням бар від Землі. Контролюючи ексцентричної частини (пристойний) ліфта допоможе також набирає силу.

Гленн Pendlay вчить рядка Pendlay

Алан Тралла "як" штанги поспіль

Для нормальної нахилити над рядками, так як ви не скинути панель між Репс буде більше акцент на ексцентричній частині підйому, і ви можете скористатися рефлексу розтягання в нижній частині ексцентрика, який допоможе стежити за торговими представниками.

Скотт Херман як: штанга Бент-більше рядків

Що стосується преси, це набагато технічніші (більше, ніж багато початківці спочатку вірю). Покращуючи форму на прес, як правило, може допомогти знову прогресує, але не завжди. Ви також повинні враховувати, що преса використовує менше м'язів, ніж інші звичайні руху суміші. Дуже часто можна побачити повільне прогресування з пресою. Наприклад, нещодавно вона взяла мій приблизно через місяць-півтора поставити тільки 10 фунтів на мій прес.

Преси також можуть отримати вигоду з різних реп діапазони, які ви використовуєте, щоб навчати його. Одне тренування може включати в себе максимум зусиль 3х5 штангою прес, а потім на наступній сесії може спричинити за собою 3х8 гантелі прес для гіпертрофії. Це може зайняти деякий час, щоб знайти те, що працює добре для вас.

Брет Контрерас: як військова печатка

Не хвилюйтеся з приводу тренерів, поки ваша форма правильна. Правильне харчування, відпочинок і техніка допоможе вам прогресувати в тренажерному залі.

Присідання буквально всього тіла вправи; вони задіють багато м'язів. Дуже часто для них, щоб відчувати себе невибаглива, тому в підсумку багато людей перехід на корточках з меншою частотою в тиждень (що вам не потрібно турбуватися про тільки поки що). Однак, якщо ви знаходите відновлення теж складності з 5 сетах, можна спробувати замість навприсядки 3х5 (який фактично зробив у стартовому складі). Але ви повинні бути чесним із самим собою і не йти по цьому шляху просто тому, що мені здається простіше, а тому, що у вас виникли проблеми з відновленням. Я рекомендував би дотримуватися програми, Поки ви плато в 2-3 рази або на присяд або тязі, а потім перейти до більш проміжними програми.

Важко сказати без додаткової інформації, але ви також можете знайти збільшення споживання калорій, щоб бути корисним. Надлишок калорій буде допомогти з нарощування м'язової маси, що в свою чергу допоможе з вашої міцності.

+897
Semper 4sv 9 груд. 2016 р., 01:31:31

Провулок, 1 стандартного треку становить 400 метрів. Як ви йдете далі в провулках 2 - 8, відстань збільшується. Ось чому є різні стартові знаки на декількох дистанціях у різних частинах треку.

Для гонок, в яких бігуни залишитися в своїй смузі (200 м, 400 м, 300 з бар'єрами і т. д.), є стартові лінії в кожній окремій смузі. Для гонок, де бігуни прорватися всередину смуги, є один водоспад стартової лінії, яка згинається вперед так, що люди починають далі працювати на такій же відстані.

+878
user77911 16 лют. 2010 р., 03:45:19

Я почав в тренажерний зал 40 днів тому , і з тих пір, як мені вдалося стрибнути з 69 до 78 кг кг, як раніше справжня маса протеїни та аміно х, але зараз у мене мало жиру навколо мого живота, який я ніколи не мав раніше. в цей раз я замовила : - золотий стандарт протеїн - золотий стандарт казеїн - 2222 амінокислоти - Російський ведмідь креатин екстрім

Я 184 см росту і 78 кг , я намагаюся, щоб отримати обсяг .

що є кращим способом, щоб почати використовувати ці добавки ? зазвичай я прокидаюся близько 8:30 і я отримаю свій сніданок в 9:30 . поїзд ввечері більшу частину часу, якщо у мене вихідний . Я сподіваюся, що це допоможе .

+802
Morcheeba 31 груд. 2011 р., 12:18:38

Я не впевнений, якщо це те, що інші люди відчувають, чи це тільки у мене, але я, як правило, значно менше "фізично активні" вдома у вихідні, а не коли я ходжу в тренажерний зал.

Крім того, що я можу використовувати машини в тренажерному залі, Вдома у мене є досить базові речі, як 4 кг ручки і килим де робити віджимання, прес та інші речі, але я знаходжу собі лінуватися навіть на вправи, які дійсно не потрібні машини взагалі.

Плюс я помітив, що у мене втомлюються раніше, вдома, коли під час повторень, це може бути невелика кімната + мій піт + гаряче повітря? Я дійсно не знаю, але я ніде так активно, як колись я ходжу в тренажерний зал.

Щось ще, що може зіграти свою роль "фактор конкуренції". Вдома я одна і можу дивитися твердолобий кіно або повісити металеву музику, але я ніколи не буду таким "низьким", як коли я ходжу в тренажерний зал. Я високо конкурентоспроможний людина, і я думаю, що те, що сильно мотивує мене, щоб конкурувати з іншим", коли робите вправи. Це може бути нерозумно, але це гіпотеза на щось ще, що може стек, коли роблю вправи вдома проти ходити в спортзал.

+795
operakat 11 жовт. 2011 р., 21:44:22

Є безліч онлайн-калькулятор калорій для бігу (наприклад, у бігунів світу). Яка основна формула для розрахунку витрати енергії під час роботи? Цей пост був відмінний відповідь для аналогового спалених калорій протягом дня.

+783
javeedishaq 12 вер. 2018 р., 19:51:46

Я хотів би працювати довше працює (наприклад, половина марафонів), але після 15-17 км мені часто потрібен якийсь енерджайзер крім води ви отримуєте за маршрутом.

Тоді питання-Що ж саме брати, так як там, здається, кілька різних видів стимуляторів доступна.

Я знаю про гелі та енергетичні напої, але, на жаль, ці часто вимагає, щоб пити багато води в той же час. Я чув про деяких фруктів смолами (наприклад, з писклявій), але ще не пробували ці.

Але що є кращим джерелом нової енергії на ці довше працює?

+753
Robin Ch 30 лист. 2012 р., 22:04:51

Наполегливо тренуватися, і відновлюватися складніше. Це дуже повний розклад, але я хотів попередити вас, будьте уважні з іншої частини рівняння, тобто відновлення. Ваше тіло-це машина, яка налаштована реагувати на зовнішній стрес (дієта, силові тренування, аеробні тренування всі стресорів) і, що стрес потрібно збільшувати повільно, щоб не заподіяти собі стихнути або ще гірше, отримати травму, і він повинен бути евакуйований (беручи низьку віддачу, тижнів тут і там, називають підступ тижнів силових тренувань) регулярно. Багато спати, добре харчуватися і приймати його повільно - думаю, що це марафон, а не спринт.

Або є гарним початком, але я б не рекомендував зупинятися занадто довго на ньому не дуже збалансована програма. Це допоможе вам використовувати ваш існуючий м'язової маси в повній мірі дуже швидко, але йому не вистачає гіпертрофія працюємо, щоб ви добре округлені склопідіймача, що може призвести до зниження травм в довгостроковій перспективі. Після того, як ви за "легкою прибутком", перехід на більш обгрунтовані програми (як метод Джаггернаут, 5/3/1, або будь склав наступну періодизацію програма) допоможе вам рухатися вперед. Я також рекомендував би, що ви читали "Наукові основи силових тренувань" Якщо вас цікавить навчання опору - незважаючи на свою назву, це дуже легко і швидко читається (я пройшла через це у другій половині дня).

+746
Jwojwo 1 лип. 2015 р., 16:40:16

Я подумав, що це так довго. Тому що я живу у Флориді, і мені сказали, що мені потрібно під бронею для роботи на вулиці, бо вона, мовляв, працює, як за помахом чарівної палички, щоб відводити вологу від тіла, так що ви не переживайте за всіх. Я розглядаю його, коли я йду по природним стежках. Але я точно не знаю, що під бронею навіть робить.

Моя мета-знайти яку-небудь одяг, яка допоможе мені у Флориді, тому що це так жарко, і я страшенно пітніти, якщо я що-небудь надіти бавовняні. Наприклад в мене це Кельвін Кляйн чорний бавовна сорочка... я носив його вчора, щоб прогулятися протягом 20 хвилин до 7 годин, коли сонце вже пішло вниз... чорні текстури це не проблема, тому що сонце не палило мене, але він був весь мокрий потім

+726
Ishuhal 10 лют. 2017 р., 00:57:57

Запобігає спалювання калорій? Я, звичайно, не чув нічого подібного. Я думаю, що їх теорія полягає в тому, що якщо ваша температура залишається вище, ваш пульс теж буде вище? Або вони кажуть, що, приймаючи холодний душ, ваше тіло повинно працювати більше, щоб відновити, що температура тіла?

У будь-якому разі, у мене важкий час, вважаючи, що температура води з душу різко впливає на кількість калорій ви спалюєте в будь-якому випадку.

+570
user273927 19 вер. 2019 р., 17:10:24

Це дійсно важко сказати, чи будуть вірні свідчення без прив'язки до конкретних величин і модель велосипеда. Однак, кілька зауважень:

Використовуються різні м'язи

Велосипед орієнтований в першу чергу на сідниці, підколінні сухожилля, чотириголового м'яза стегна, гомілки і литок. Велотренажери покласти більше навантаження на стегна з-за необхідності докладати м'язові зусилля, щоб уповільнити маховик. Там також менше зміни м'язів застосовують так як ти не звертаюся, а ти не справа із йти вгору і вниз схиляється. Що сказав, Ти тільки будеш бачити, є значні успіхи, якщо ви робите важку діяльність, який, відверто кажучи, більшість людей не в будь-якому приміщенні або на відкритому повітрі велосипед.

Легше "берег" з велотренажером

Я думаю, ми всі відчули це, дістатися до певної швидкості і маховик штовхає ногами майже так само, як ти натискаєш на педалі. Порівняйте це з велосипедом на свіжому повітрі, де, якщо ти на заході, ви повинні тримати вкладаючи зусилля у систему, щоб тримати його переміщення.

Відстань і швидкість, як правило, точні, але спалених калорій не може бути

Швидкість та відстань, по суті, є функцією швидкості обертання колеса і його діаметр. Так що Так, за маховик за інерцією, швидкість, з якою ви крутите педалі, напевно, не вийде на такій швидкості і підтримки цієї швидкості протягом заданого часу буде модель відстані. Калорій набагато складніше. По-перше, вони, як правило, на основі формули, яка поєднує в собі свій зріст, вага і вік, так це оцінити з самого початку. По-друге, більшість тренажерів не зменшити рівень метаболізму, тому цифри виглядають трохи більш вражаючим, ніж вони. Вам спалити близько 130 калорій на годину, просто сидячи за своїм письмовим столом, 180 у годину, якщо стоячи. Помірному темпі на велосипеді спалює близько 490 калорій на годину. Машини будуть вказують на високий показник, вони можуть, як правило, у тому числі частину вашого ритму. Що сказав, це не рідкість для "калорій", повинні бути перераховані таким чином в цілому, тому машини не було жахливо оманлива.

+567
PetroKherson 25 лист. 2017 р., 13:41:39

Розширити на перший відповідь, це залежить. Кардіо має дві основні сфери застосування:

1) це збільшує обсяг роботи ви можете зробити в даній тренуванні. Як ви отримаєте далі в тренування аеробної системи надає все більше і більше енергії, використовуваної для підйому тягарів. Сильніше аеробній системі = більше повторень/повні комплекти.
2) він підвищує кількість калорій ваш організм потребує для цього дня, і збільшує ваш метаболізм протягом декількох годин після цього (за умови, що кардіо триває досить довго і досить інтенсивно).

Так, з цими двома на увазі, я б сказав, що робити більше кардіо, якщо:

-Ви хочете бути в змозі обробляти більший обсяг в ваш вага тренування, та/або

-Ви хочете, щоб ваше тіло, щоб спалити більше калорій

Також, як Примітка боку, їзда на мотоциклі 1 миля в спортзал, в основному незначні. 15 хвилин бігу-це не достатній термін, щоб вважатися, якщо інтенсивність надто висока. Розглянути принаймні 30 хвилин кардіо низької інтенсивності. Якщо ви хочете робити високоінтенсивне кардіо, ви можете витрачати менше часу, однак він також, як правило, пов'язано з підвищеним ризиком отримання травми.

+517
user133671 14 трав. 2010 р., 06:36:45

Якщо у вас тільки пару тижнів цінність для приросту м'язової маси, два тижні не вистачає часу, щоб програти "всі масове в тебе" і подивитися рівні жиру змінити кардинально. Швидше за все, все, що ви втратили частину рідини в м'язових клітинах.

Однак, не все втрачено. Все, що вам потрібно зробити, це отримати на трасі з постійною дієти, яка підтримує ваші тренування. Вуглеводи не є злом, незважаючи на те, що палео і інші люди скажуть вам.

План 1 до 1,5 грамів білка на кілограм ваги тіла в день, тримайте споживання жирів до 15-20% в діапазоні від здорових жирів та олій, і зробити інші з високоякісних вуглеводів і ви повинні бути добре. Виробити графік прийому їжі туди, де ви не запою, а якщо у вас запій, вам не потрібно постити. Калорій як працює, це не один великий день, що робить або ламає тебе, це день за днем послідовні зусилля, які дають результати.

+495
Kohi 24 лист. 2010 р., 10:05:50

Як футболіст, я намагаюся не відставати і розвивати свою витривалість круглий рік, зокрема під час "міжсезоння", запустивши 5/10 км два рази в тиждень. В перші тижні і до тих пір, поки пару тижнів назад я помітив сталий лінійне розвиток, що зараз стабілізувалася до 19:30/45:00 хвилин, а я не можу вже прогрес, хоча я включив ще два заняття в тиждень. Водночас +-30-х років кожен раз, хоча я намагаюся, щоб підштовхнути себе до межі.

Питання

Які причини відсутності прогресу?

+486
GaMeRHAK 16 лип. 2012 р., 14:00:11

Це залежить від багатьох речей і я б порекомендував проконсультуватися з лікарем, перш ніж продовжити.
Сказавши, що хрумтить призначені для цього
Пам'ятайте, що Супермен сказав, що без болю немає вигоди :)


Постарайтеся не пити занадто багато води або з'їсти занадто багато їжі перед тренуванням. Я не прошу, щоб збезводнити себе на всіх, але тримайтеся подалі від надмірної кількості води під час тренування і просто мати достатньо їжі, щоб не звалитися із-за нестачі енергії, але вам не потрібен повний шлунок, або.

Крім того, ви повинні бути щасливі і насолоджуватися цим, тому що це плід вашої працьовитості.

+448
burka112 18 бер. 2013 р., 11:18:17

На мої обмежені знання - ви повинні тренуватися по-різному в залежності від того, чого ви хочете досягти. Е. Р. щоб схуднути, необхідно робити невеликого підняття тягарів з великою кількістю повторень (також - за моїм обмеженим знанням). Які риси інших типів тренування (збільшення сили м'язів, підвищення витривалості і т. д.). І які види тренувань взагалі?

+435
Judi22 2 вер. 2010 р., 17:52:11

До тренування це дуже не рекомендується, щоб це було щось важке. Це повинен бути легкий перекус за 30-60 хвилин до тренування. У мене ось два відео з наочними прикладами речей, які ви можете з'їсти: https://www.youtube.com/watch?v=7vVY0wZdrHU

https://www.youtube.com/watch?v=2h0i1ZEOeyc

Так що в основному складні-вуглеводи, щоб дати енергію, необхідну для організму, постарайтеся уникати простих вуглеводів, так як вони дадуть вам короткий поштовх супроводжується падінням енергії в середині тренування. Зазвичай я намагаюся планувати свою тренування з моїм вечерею, так що вам не доведеться з'їсти іншої їжі, щоб дати організму його потребам. Вона повинна бути близько 30-60 хвилин після тренування і повинен містити білки, щоб допомогти м'язам відновитися і складні вуглеводи, а також, щоб надати їй енергію знову. Спробуйте також пити багато води в цілому і спробувати, щоб не з'їсти великий їжі до початку тренування, тому що це зробить ваш фокус тіла на перетравлення і навчання в той же час, яке буде набагато складніше.

+405
user297487 16 січ. 2011 р., 13:34:24

У мене моїх особистих досліджень.

Я стежив за моїми втрати жиру з допомогою методів рулеткою в поєднанні з вагою кг протягом 3-х років, половину часу я буду суворої у різні місяці. Чоловік, від 27 до 31 року на 175 см вага високий діапазон між 68 77. Я поклав м'язів на легких, але і набрати вагу легко, але це тому, що я занадто сильно люблю їжу так.

У будь-якому випадку я втрачаю 2 см в тиждень від мого живота окружність з середнім щоденний дефіцит близько 4000kj, це еквівалентно 1 кг жиру тіло в моїх розрахунках на тиждень, зверніть увагу, що жиру на загальну вагу.

Після розрахунку цього ви можете бачити, що я спалити 28000 кДж для того, щоб втратили 1 кг жиру.

Я вважаю, що наука була майже прямо на мене, але моє тіло, здається, загасити екстремального кількості тепла в порівнянні з більшістю людей, я помітив, що все, коли спить. Моє разгоряченное тіло з ковдру, а моїй дівчині холодно і прикрили. Знання цього рівня кДж дійсно допомагає мені, коли мені потрібно схуднути, тому що це легка мета, щоб прагнути.

Зазначу, ця втрата ваги не додалося з кардіо, я спробував половину часу не працювати більше, ніж сидіти і ходити купувати продукти, але кожен день я намагаюся побудувати/зберегти м'язи з натяжкою смуг не менше 15 хвилин в день. інша половина часу, коли у мене був той же рівень щоденного дефіциту кДж я робив тривалі періоди інтенсивного кардіо.

дослідження там, здається, правильний, щоденний дефіцит є найбільш важливим фактором у втраті ваги.

Я також маю зазначити, я не звертала уваги, скільки вуглеводи, проте я з'їв я намагаюся обмежити мою споживання жирів, коли справа дійшла до вуглеводів, але мені наплювати, я люблю макарони і рис теж багато. Я думаю, що низьковуглеводні дієти не ефективні, але споживати білок, коли ви можете.

+351
Deepanker Kumeria 12 січ. 2020 р., 14:54:58

З особистого досвіду, я б рекомендував робити щось подібне гімнастики (гімнастики багато шкіл пропонують "доросла акробатика" клас, так що ви не будете ділити мат з 8-річного віку в трико) або бойового мистецтва Кунг-фу і капоейра, який підкреслює мобільність. В обох випадках, ти постійно рухаєшся, і будинок тонус м'язів, щоб підтримати себе в різних посадах, але основна маса обмежується тим, що ти балансування будівлі досить м'язів, щоб підтримувати себе від необхідності тримати Навального вниз так, що у вас достатньо сил, щоб підняти себе. Плюс, вони, як правило, весело, з безліччю різних вправ, так що ви навряд чи занудьгуєте з цим найближчим часом. Нарешті, вони, безумовно, сприяє розвитку спритності, так як це один з основних аспектів роботи. Паркур-це ще одна можливість, хоча і більш складною для багатьох людей, і важко знайти заняття для.

Якщо фактичний клас не представляється можливим (я працюю повний робочий день та інші заходи, так я знаю, що я не мав номер класу у віці), ці заходи часто мають домашнє вивчення матеріалів, які ви можете використовувати. Я б, напевно, краю до бойових мистецтв в цьому випадку. Якщо ви живете в пристойних розмірів місто, шанси, що ви можете зробити тренування капоейра DVD з бібліотеки безкоштовно. Паркур це трохи складніше в тому, що а) є менше кодифікованих ресурсів і Б) це може бути складно навчитися робити спокійно, без вчителя, хоча є деякі дуже гарне відео на YouTube (я дуже рекомендую Амос Rendao рулон підручник, як цікаво і пізнавально). І нарешті, гімнастика може здатися складним для занять вдома без вчителя, але робити стійку на руках від стіни і практикувати контрольоване колесо здійсненна без спеціалізованої техніки або інструкція з мінімальним ризиком травми.

+328
Pratyush Manocha 11 груд. 2019 р., 23:08:52

Немає нічого особливо поганого в тому, що ви плануєте зробити, але нормальні при роботі на витривалість 3 комплекти 12-20. Потім, коли ви можете виконати 3 підходи, ви збільшуєте ваги і повернутися в 2 сетах. Вам би тільки насправді не так багато наборів, якщо ви тренування на силу/потужність, велику вагу, мало повторень, але багато наборів.

Як на коліна перед Зод каже, Я не можу думати про якихось довгострокових негативних наслідків

+321
RaviKumar Palo 1 жовт. 2014 р., 22:21:22

Ваше припущення #2-це неправильно. Типовий фітнес-трекери мають похибку між 30% і 90% при підрахунку калорій, а тренажери не краще.

+262
Ribot 19 лип. 2016 р., 23:22:38

Я говорю конкретно про статті, називається прогнозування енергетичних витрат від частоти пульсу під час субмаксимального тренування.

У ньому говориться, що у вузькому діапазоні 90-150 ударів в хвилину, існує лінійна залежність між ЧСС і кількість спалених калорій наступним чином:

Ее = -59.3954 + підлога х (-36.3781 + 0.271 x вік + 0.394 х вага + 0.404
В[суб Про..2max] + 0.634 х ЧСС) + (1 - пол) х (0.274 x вік + 0.103 х вага + 0.380 х в[суб Про..2max] + 0.450 х ЧСС)

Проте у мене є сумніви з цього приводу. Зокрема, чому ця формула не враховує метаболічний еквівалент (мет)? Звичайно інтенсивність тренування відіграє важливу роль у скільки калорій спалюється, або це просто чисто відображається через серцевого ритму і V02max?

Що я знаходжу дивним є те, що вона займає дуже мало інтенсивність тренування, щоб отримати мій пульс дуже високий. Просто сьогодні я бігала на біговій доріжці всього 4.7 км / год (7.5 км / год) протягом години при постійній ЧСС між 145 і 155. Судячи з кадрів формула, Я спалив близько 1033 ккал, в той час як працює на цій швидкості дає зустрічалися близько 8.3, який дає 772 ккал (мій зустрів-93). Це навіть не близько.

В якості іншого прикладу, гра в баскетбол і мені легко в середньому 160-170 год (навіть зі всіма свистелками, тайм-аути, стоп-енд-гоу і т. д.) І мій час витримає 20-30 БПМ вище норми, принаймні ще 30 хвилин або близько того після початку гри.

Я не думаю, що я обов'язково з форми. Мені вдалося добитися інакше VO2max вище 50 тиждень тому через тест Купера. Я великий хлопець на 6"6, 245 фунтів, приблизно 20% жиру. Це дивно, що мій HR зростає так швидко від бігу? Це робить мене окремо щодо цієї формули? Я повинен покладатися на досягнутих значень більше, ніж цей годину формула для розрахунку калорій згорить під час тренування?

+221
DarkPassenger 5 лют. 2018 р., 02:28:23

Ось мій вхід на HIIT і лежень

 • Хоча я не дуже добре поінформований про Биззи дієта, я досить добре знайомий з HIIT сказати, що це не для новачків. Будь-хто, хто розглядає HIIT (висока інтенсивність інтервал підготовки) повинні бути в доброму здоров'ї та гарному стані. ВИИТ увазі все, максимальних зусиль.

 • Ваше тіло повинно бути в достатньо хорошій фізичній формі, щоб уникнути скелетно-м'язової і серцево-судинних уражень, що може бути викликано всі висока інтенсивність тренування інтервалу. Поклавши в основу першого, поступово збільшуючи з ходьби на біг, ви підготуєте ваші м'язи, суглоби, зв'язки, серце і легені.

 • Я б не став класифікувати когось, хто піднімає тяжкості, а ледар тільки тому, що вони не працюють. Ваш приклад когось, хто піднімає тяжкості, повинні бути в змозі побудувати до ВИИТ. Хоча спринт і їзда на велосипеді в основному з HIIT, біг та їзда на велосипеді-це не єдиний спосіб для досягнення ВИИТ. Багато видів вправи можуть слідувати з інтервалом протоколу. Ваги ланцюга і гирі гойдалки, наводяться приклади вправ, які можна домогтися гарних HIIT тренування. Так що якщо людина має достатню їх тіла з іншими формами фізичних вправ, вони можуть включати ВІТ.

 • Найбезпечніший спосіб почати інтервальні тренування для лежень з LIIT (низька інтенсивність інтервал підготовки), коли ви збільшуєте рівень інтенсивності від вашого базового рівня, але не все як слід з ВИИТ. Прогулянка/пробіжка буде приклад.

+97
user254687 22 лип. 2019 р., 22:16:00Відповідь гучне ТАК. Вага тіла вправи можуть скласти ваше тіло з м'язами, дати вам шість пакетів, сильні руки і ноги. Він може навіть зробити тебе дитинко (добре, що остання частина не відповідає дійсності :)).

Існують тонни тіла вправи, щоб ліпити ваше тіло. Існують варіації тягнути ДБЖ, підборіддя UPS, і дошки. Пуш-ап - один з найпопулярніших ваги тіла вправи і може бути зроблено в будь-якому місці. Там я сиджу, і коліно до роботи ваші нижні АБС. У багатьох випадках, все, що вам потрібно-це підтягнути бар, якщо ви знаходитесь поруч з громадським парком з гойдалками.

Це, як кажуть, якщо у вас немає доступу в тренажерний зал, ви можете придбати власне обладнання. Все, що вам потрібно, це гантелі і диски, а також гантелі. Вам не доведеться йти в тренажерний зал, щоб мати великий тренування.

Зразок звичайною практикою

 • Отримати підтягнути бар і покласти його на вашу ванну кімнату/двері в спальню.
 • Щоранку після пробудження, виконайте 15 віджимань.
 • Кожен раз, коли ви проходите через двері, виконати 10 повторень, Підтягування, або L-сидять.
 • Під час перерви на роботі або в школі), виконати 20 стоячи хрумтить.
 • Коли ви повернетеся додому (втома та слабкість), виконати 20 зворотні хрусти.
 • Перед вечерею, виконати 10 повторень, Підтягування, або L-сидять.
 • Перш ніж лягти спати, виконайте 15 віджимань.
 • Якщо ви можете, додати 30-друга планка в міксі.
 • Збільшення числа і частоти, як ви вважаєте за потрібне.
 • Перевірити ваше тіло в тиждень і помічати зміни.

Тепер, піти спалити ГОО :).

+71
user30384 15 серп. 2018 р., 08:05:23

Я просто не 455lb мертва тяга, намагався отримати вниз до 405lb, які я зміг витягнути 5 раніше і не дуже. Як довго мені сидіти до повторний запуск попередній максимум (405lb по 5 повторень), а потім повторити на 455 підняти рівень? Це тиждень? або більше? чи менше?

+28
skinsbrew 17 квіт. 2011 р., 18:48:17

Який найшвидший спосіб побудови масивних біцепсів? Я важу 75кг. Я АМ5 '11" Високий. Я беру 150gms білків. Я роблю 5 комплектів штангою і гантелями кучері кожного. В даний час мій біцепс становить 14 дюймів. Я працюю мої біцепси тричі на тиждень . Я поступово збільшуйте вага гантель(7.5-12.5 кг) і гантелями (10-20кг). Що ще можна і потрібно зробити?

Будь ласка, допоможіть.

+23
Lanna777 12 лют. 2011 р., 06:56:10

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil