Це добре чи погано для збільшення ваги не менше 40-50 фунтів на максимум присед і rdl в місяць?

Привіт я тільки почав працювати місяць тому і було цікаво, які вигоди я повинен чекати. Я тільки піти на годину або близько того кожен день в будь-який інший день і було просто цікаво, на які думки це все. У мене було 4 вивих колінної чашечки, а також операції на коліні відновлення хряща, а також. Дякую

+887
lit 6 трав. 2017 р., 07:39:54
27 відповідей

Мабуть, немає, - якщо вони не вузько, туго і скорочують циркуляцію крові. Ти не описала, що біль так важко сказати.

Я хотів би зазначити, що 1000км в рік не так вже й багато. Ви могли б мати деяку форму надмірного пошкодження від підвищить ваше навчання або зміна руху з-за снігу і льоду.

+1000
hsams 03 февр. '09 в 4:24

Теплі вікна, мають важливе значення для всіх видів спорту, як фізичні, так і розумові розминки. Ось деякі розминки для купання:

 • Фізичний, структура вашої роботи, так що ви йдете з низькою інтенсивністю -> технік -> висока інтенсивність -> охолонути. Е. Р. плавати 2x50m повільно фрістайл і 2x50m повільним брасом, потім робота на різних методи 200м-300м, а потім (як приклад) плавають різні набори 200м, 400М на загальну 1000м - 1200м, нарешті, через охолонути плавання 2x100m на спині. Картина "низької інтенсивності -> прийоми -> висока інтенсивність -> кулдаун" не є унікальним для купання, ви знайдете це у всіх видах спорту, де ви приведете все тіло в складний шлях.
 • Психічних, до тренування, продумати цілі для тренування і уявіть собі, виконавши роботу (в цьому контексті буде через поплавати дрилі, як інтенсивний 200м і 400м набори повинні відчуваю). На особистому рівні, коли я роблю це, я можу відчувати мій пульс оживляюча, руки стає тепліше, і я хочу, щоб почати рухатися.

Різні розминки вправи для плавання, які інтегровані в плавання тренування можуть бути знайдені в - наприклад - плавати виробити генератор

+999
Vshoke 3 лист. 2011 р., 09:05:59
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Нарощування м'язової маси і спалювання жиру одночасно досяжна. Однак прогрес йде так повільно, що індивідуальна помилка це стійкий приріст з незначним прогресом. Я б порекомендував вам підписатися на ATHLEAN-X система навчання для цього.

Моя відповідь відповідно до цього відео.

Для отримання більш докладної інформації про цю програму, відвідайте: http://athleanx.com

+983
aalwan09 26 трав. 2016 р., 01:46:59

Схоже, ви можете мати проблеми з рухливістю щиколотки. Перевірити цей пост , який пояснює, як перевірити і виправити проблеми з пересуванням

Весь сайт-це також великий ресурс для як безпечно поліпшити свій присед, як ви написали вище.

Сподіваюся, що це допомагає.

+910
Diane Castro 20 лип. 2010 р., 22:45:56

З тих пір як ти набрала зовсім трохи ваги і не працювали вже більше двох років, є кілька речей, які ви повинні зробити, щоб підготувати себе, щоб відновити тренування.

Отримати фізичний іспит У лікаря дати вам через фізичний іспит, так що ви можете визначити, який рівень фізичних вправ можна обробляти, щоб почати.

За цей пост на fitoverfifty.com:

В першу чергу, отримати повне медичне обстеження, яке включає в себе кров тиск, холестерин, суглобах і спині оцінку, якщо у вас були болі в цих районах. Ваш вага повинен бути оцінений, а також кістка сканування щільності при остеопорозі може бути проблемою, скринінг раку шкіри, і серцевий стрес-тест. Ви і ваш лікар можете не відчуваєте, що вам потрібно всі ці, але це досить повний список.

Якщо ваш лікар виявляє кров'яний тиск або інші проблеми з серцем, це може бути корисно зробити монітор серцевого ритму, щоб допомогти вам знати, скільки ви повинні або не повинні змушувати себе при першому запуску.

Далі, придумати і розумових і фізичних вправ, маючи на увазі якісь фізичні недоліки, знайдені під час іспиту. В LiveStrong.com:

Крок 1 припинити виправдовуватися. Позбавити свій розум від усіх негативних балаканина це стримує тебе від попадання в форму.

Крок 2 Збирайтеся разом. Купи собі кращі кросівки, ви можете собі дозволити. Якщо ваші ноги болять від невідповідної кеди, ви не з нетерпінням чекаємо, щоб покласти їх на. Те ж саме стосується і тренування одяг. Якщо вони темні або мають отвори, ви не хочете, щоб розглядатися і що може бути де-мотиватор. Покупка, оренда або що-небудь позичити вам може знадобитися, щоб почати свій бізнес-план – це значить все від килимок для йоги, тренування DVD-дисків, пляшки з водою або сумку. Маючи всі ваші інструменти напоготові дасть вам менше часу, щоб обдумати і багато іншого стимул перевірити своє спорядження.

Крок 3 Почати повільно. Хоча центри з контролю і профілактики захворювань виступає 150 до 300 хвилин кожну тиждень, або 20 до 30 хвилин в день помірної аеробної активності, ви можете почати повертатися у форму працювати на 10 хвилин.

Основний упор робиться, щоб почати повільно ви хочете, щоб дати вашому організму можливість поступово пристосуватися до свого вищого рівень фізичної активності і побудувати більш "нормальний" базовий рівень з плином часу.

Нарешті, потрібно зробити свій раціон під контролем. Їжте здорову порціями щоб уникнути зайвих калорій. У Наступних:

Крок 4 Змініть свій раціон, щоб відображати вашу прихильність до форми. Своп з фасованого, надмірно солодкі або солоні продукти на більш корисні з них.

Поєднання хорошої дієти і підвищеної фізичної активності повинні допомогти вам знизити вагу до більш здорового рівня.

+904
James Mitch 17 серп. 2015 р., 02:34:17

70 % м'язів-це вода. Менше 30 % протеїну. 10 кг (22 фунти) м'язів містять менше 3000 г білка. Потрібно кілька місяців, щоб побудувати багато м'язів.

Що бодібілдери потребують 3000г додаткового білка на кілька місяців, не так вже й великий.

+864
Ovidiu Bachmatchi 8 серп. 2015 р., 04:25:45

Крепатура (презервативи), також звана крепатура, біль і скутість відчувається в м'язах від декількох годин до днів після незвичної або важкої фізичної навантаження.

Так що ваші претензії, що ви отримуєте "Домс" після набору 5 повторень некоректно, якщо ви вже сиділи навпочіпки в менш ніж за 5 днів. (Біль, як правило, залишає після 5 днів.)

Ви робили присідання непослідовно? Мій режим тренування, наприклад, я робив присідання НМГ, протягом 3 набори 5; підвищення 5 кг/тренування. Я отримую тільки біль протягом першого тижня, коли я беру перерву більше тижня; вона йде після цього.

+846
Joe Henriques 22 лист. 2011 р., 04:49:32

Ось один калькулятор калорій (Shapesense.com) для прогулянок.

Я багато ходжу і в мене в декількох трекер з підрахунку калорій на телефон, але я їм не користуюся. Калорії спалюються тільки не кажи мені нічого. Я використовую дірки на ремені в якості міри, серйозно.

В самоті не так вже й велика, щоб втрачати калорії, якщо ви ходите дійсно багато. Відносно простий спосіб-це припинити вживання певних видів їжі, наприклад, всі молочні і все потіє і такі, і їжте цільнозерновий хліб і овочі, яка перешкоджає продовольчої тягу небагато.

+821
The AI Architect 10 квіт. 2015 р., 21:06:00

Є кілька причин, ви не могли бачити м'язової маси і тільки жир набирає.

Я почну з першого, що приходить на розум, і найбільш вірогідний з моєї точки зору. Ви. Фотографувати, їх багато. Якщо ви знаходитесь в надлишок і отримати м'язи, ви, природно, теж будуть набирати жир. Це буде виглядати, як ніби ти набрав в основному жир, коли насправді ти набрав жиру і м'язів. Якщо у вас є фотографії, ви можете порівняти себе в них. Коли ви втрачаєте зайвий жир після того, як ваш Навальний, ви зможете повернути рельєфність м'язів і ви можете побачити, які успіхи значно легше.

Я також цікаво, як ви тренуєтеся. 5-6 раз в тиждень? Легкі ваги? 1ПМ це? Велика Кількість Повторень? Низьке Число Повторень? Скільки коштують ваші сеанси? Ти робиш кардіо? Який тип навчання ви робите? Всі ці важливі чинники в тому, як ви тренуєтеся.

Якщо ви їсте в надлишок і бити рівні білка ви помітите приріст м'язів, що забезпечують ви працюєте адекватно.
Ваше тіло буде розвивати більше м'язів, якщо ви:

А.) дає вашому тілу привід будувати більше (так ваш організм адаптується)

Б) дає вашому тілу необхідні інструменти для нарощування м'язової маси (протеїн, повноцінний відпочинок і т. д.)

+813
t0x1n 3 лип. 2013 р., 08:50:08

Ви можете зробити це!

Запустити біп/багатоступінчастий фітнес-тест на собі і в якийсь момент Ви перестанете ходити дуже швидко і розірвати на пробіжку. Якщо ви повільно, що пробіжка швидкість трохи вниз і відштовхнутися від землі, щоб мати обидві ноги від Землі під час бігу ви будете мати "собаку-рись"

+804
adelabu oluwabusayomi 29 груд. 2017 р., 04:30:53

Ні, не підтримують свою вагу на руках

Ваші руки просто не з-за підтримки все, що вага. Якщо ви їдете надовго, як, що, ви побачите білі або червоні плями на руках, де тиск вплинуло на приплив крові. Це також, ймовірно, посилить повторювані травми з клавіатурою. Рукавички можуть тільки допомогти небагато.

Це нормально сиділа дуже прямо з вашого ваги на сідлі, принаймні на короткі відстані. Це звичайний "крейсер" або "комфорт" тип велосипедів. Поза з прямою вертикальною спиною, це погано для хребта при спілкуванні з будь-яких ударів, так що ви, ймовірно, не потрібно таке позиціонування на тривалих поїздок або грубої їде.

Є обставини, де ви коротко підтримати добру частину своєї ваги на руки, але вона не повинна бути ваша поза за замовчуванням на велосипеді.

В ідеалі потрібно зігнути в таз, тримаючи вашу спину прямо (або вигнута вперед). Лікті злегка зігнуті. Вага на сідлі і/або педалі. Майже ніякої ваги на кермі. Зберігаючи спину прямою полегшує ваші основні м'язи, щоб залучити і тримати тулуб прямо. Це також набагато легше на вашій шиї.

Хутро (комфорт велосипед):

enter image description here

Погана (ой):

enter image description here Зверніть увагу, що з искривлялся хребет важко тримати вагу викл своїми руками, а з верхньої частини спини є досить рівня вам доведеться витягати шию, щоб подивитися вперед. Це шкідливо для попереку, погано для шиї, а погано для ваших руках. Їзда як довго болить.

Добре:

enter image description here З прямою спиною, шию не гнути спину незграбно, і його легше тримати вагу ваших рук. З лікті зігнуті, його легше тримати під контролем решітку і справа з грубої латки. Ваші підколінні сухожилля (та інших) обмежує гнучкість в тому, як низько можна їздити з гарною поставою, і сила м'язів у вашому ядрі. Ви повинні бути в змозі легко взяти або здати в барах без нього впливає на вашу керма. Ви хочете, щоб мати можливість штовхати або тягнути на брусах з будь-якою рукою.

Дивним (важко крутити педалі):

enter image description here Якщо взяти гарну поставу і педалі тяжче, ви насправді взяти свою вагу майже повністю від сидіння і використовувати свої руки, щоб тягнути себе вниз (при підтягуванні на кермі), щоб забезпечити більшу силу по відношенню до педалі. Якщо твоя дупа починає отримувати трохи втомився, переносячи свою вагу з ноги на деякий час може допомогти.

Дуже коротко результат:

Якщо ви були гонками, ви можете зігнути хребет на короткий час, щоб отримати додаткові низько-і аеродинамічні, але ви будете, ймовірно, все ще бути підтягування на кермі, замість того, щоб, спираючись на них. Це ОК, щоб зробити вигнуту річ хребті зараз, і тоді, тільки не довго.

Кучугури:

Якщо є пересіченій місцевості попереду, з педалями по горизонталі, ви виходите з сідла повністю, присідати на педалях і зігнути руки. Ця позиція не покласти багато ваги на ваших руках, але ви тільки зробити це протягом декількох секунд за один раз.

Гальмування:

Якщо вам потрібно швидко зупинятися, штовхати свою дупу в зворотному напрямку від задньої частини сідла, при цьому зберігаючи низький зад, змушувати себе назад в руки і вперед дуже старанно, поки ти тягнеш важелі гальма. Комбінація кріплення на кермо і переносячи свою вагу трохи назад буде тримати тебе за кермо.

Практика:

Ви можете спробувати, щоб пальці навколо барів, штовхаючи хребта вперед і приймати всі ваші ваги з ваших рук. Якщо ви не дуже досвідчений гонщик, я б не радив брати руки повністю від барів. Практикуючи такий трохи кожен раз, коли ви їздити може допомогти вам отримати більше в правильному положенні на регулярній основі.

+784
Kodhandaraman Muniyamuthu 17 жовт. 2019 р., 11:19:41

Тому мене цікавить питання, багато інших, напевно. Всі ми знаємо, що механіка тягне злети і підборіддя злети кілька, але не дуже схожі, і ми знаємо, потягування активує біцепси більше, але в кінці кінців, для спини, біцепса, черевного преса і передпліч розвиток, який з них більш вигідний?

+694
thetheodor 22 трав. 2017 р., 15:04:48

Важко сказати точно, скільки ви будете податок на суглоби, так як кожна людина індивідуальна, коли вони біжать - на основі вашого ваги, будете ви каблук-удар і т. д.

Однак, якщо ви хочете, щоб пом'якшити будь-які ефекти, що працює на суглоби, то ви повинні дивитися на отримання більш м'які кросівки - це допоможе пом'якшити кожен удар, за рахунок 'відчуття дороги'. Це може зайняти деякий проб і помилок, щоб отримати найкращу сукню для себе, але ви будете знати, коли ви знайдете правильні. Багато великі бренди "вікторини" чи запитальники, ніж може направляти вас до правильного взуття, що вони виробляють (наприклад, Мізуно, Брукс), в той час як існує цілий ряд інструментів порівняння на веб-сайти, такі як RunningWorld тощо.

У той же час, переконайтеся, що якщо ви відчуваєте будь-який дискомфорт в суглобах і м'язах, крім крепатура (презервативи), щоб ти відпочив. Якщо у вас є біль у м'язах, вам можуть допомогти для лікування, використовуючи рис (відпочинок, лід, стиснення, піднесення), проте, це часто корисно чергувати потепління та зледеніння (наприклад сумку замороженого горошку і теплий wheatie мішок), щоб допомогти стимулювати кровообіг.

Також переконайтеся, що ви не підете прямо на бігу з холодним м'язи - тобто, скажімо, це вигідно прогріву з 10 хвилин бігу підтюпцем, швидка ходьба або біг на зниженому темпі. Той же принцип слід використовувати і в кінці біг, повільний темп за останні 10 хвилин або так (як ви не хочете, щоб ваші м'язи охолоджуватися і стискатися, коли Ви різко зупинитися). На одній хвилі, стає звичкою проводить статичний розтяг після кожного запуску допоможе тримати вас подалі від шкоди, і переконайтеся, що кров тече рівномірно по всьому м'язи (профілактика 'вузлів' від формування) - наприклад, мета квадрицепси, біцепси стегна, верхня і нижня телят в різні відрізки (моя особиста розтягування займає близько 10 хвилин, після кожного запуску).

Важливим способом, щоб уникнути травм, переконайтеся, що ви не надто значно збільшити пробіг за тиждень або збільшити свій темп різко - ваше тіло буде звикати біг кілька разів на тиждень, з певного пробігу, який дозволить вам збільшити пробіг або швидкість (ніколи не як на один прохід!). Ви повинні прагнути збільшити свій щотижневий пробіг не більше ніж на 10% минулого тижня.

Я думаю, інший спосіб, що б бути корисним для вас, щоб спробувати вийти з бетону - на місцевих полях, полях, у громадських місцях, лісу і т. д. Не тільки це буде сприяти зменшенню ударних навантажень на ноги (на поверхні більш м'якою, ніж бетон), вам допоможе наростити силу м'язів, які не використовуються так часто, коли дорога-біг (м'язи, які допомагають підтримувати протягом пересіченій місцевості).

Я сподіваюся, що це допомагає, і зберегти хорошу роботу - ви досягнете ваших цілей у найкоротші строки :)

+689
Donn Johnson 30 серп. 2014 р., 19:47:27

Давайте я відразу скажу: один вага не працює на всі групи м'язів. Ваші ноги набагато сильніше, ніж руки. Навіть щось від вашого тіла сильніше, ніж просто робити кучері або розширення трицепсів. Ви можете знайти 5кг (~11 кг) складним для цих м'язів, але ви навіть не відчуєте різницю з присіданнями. Дайте собі достатньо часу з цією вагою, а він навіть не відчуваєте, як ви нічого не робите з тим, або. Це вірно ви дитина, жінка чи чоловік.

Регулярно або не збільшити

Існує всеосяжної принципі у всіх фітнес: спеціальна адаптація для непрямі вимоги (зазначеного принципу). Якщо ваші вимоги не змінюються, ви ніколи не адаптується більше, ніж ви вже є.

Багато функції під помилковим враженням, що м'язи автоматично робить їх громіздкими і непривабливими. Зазвичай вони дивляться на елітних бодібілдерів, які поставили десятиліть самовідданої праці дивлячись, як вони роблять і відчуваю, що це не те, чого вони хочуть. З іншого боку, якщо ви подивитеся на середній легкоатлет, або навіть Олімпійських штангістів, вони не мають такий же вигляд, як штангісти.

Коротше кажучи: не бійтеся збільшувати ваги. Що допомагає вам стати сильніше, що, в свою чергу, покращує м'язову жиру. Занадто багато жиру робить вас не занадто підтягнутими, мало жиру може дати вам, що культурист погляд ви намагаєтеся уникнути. Якщо ви їсте і поїзд, як спортсмен, ви будете мати фізичні дані спортсмена. Це означає, що ви повинні будете збільшити вагу протягом довгого часу.

Вплив Фітнес

Я знову сказав принцип. Якщо введені вимоги не змінюються, ви не будете мати ніяких пристосувань. Іншими словами, якщо ви продовжуєте робити те ж саме і в той же час, ви ніколи не побачите будь-яких змін. Ви не збільшите м'язи, і ви не втратите більше жиру. Ви повинні змінити щось про те, що ви робите, щоб викликати інші зміни.

Потенційних змін, які можуть впливати:

 • Зміна дієти: це впливає на кількість жиру ви носите, і якщо ви досить досвідчений, що стимулюють м'язи, скільки ви можете поставити на.
 • Зміна інтенсивності (збільшення ваги): підвищує вимоги до м'яза, яка, в свою чергу, зробить його сильнішим. Що в свою чергу збільшує кількість калорій ваш організм спалює в день.
 • Зміна обсягу (більше підходів/повторень): збільшує запитів і потреб витривалість м'язів, що у свою чергу зробить його більше. Більше обсягу говорить ваше тіло, потрібно мати більше енергії близький до м'язі, а енергія системи займають більше місця.
 • Зміна частоти тренувань: збільшується стомлюваність, яка може мати такий самий ефект, як збільшення обсягу протягом тижня.
 • Зміна використовує: це особливо вірно, тільки ваги тіла вправи. Віджимання складніше, коли обидві руки знаходяться поруч один з одним на рівні або вище рівня лоба. Що ефективно збільшує час роботи ваші руки роблять.

Є межа годин на добу, і концентрація уваги під час навчання. Збільшення інтенсивності, коли вам зручно за кількістю підходів і повторень ви робите, це один із способів отримати більше від вашого вправи в однакову кількість часу. Це також хороший спосіб кинути виклик собі.

Вам не потрібно збільшувати кожен раз, коли ви працюєте. Насправді це добре, щоб продовжувати використовувати ту ж вагу за 6 тижнів поспіль і просто додайте кількість повторень тиждень за тижнем. Це стратегія, якою я користуюся сам. В кінці 6 тижнів, ви будете більш комфортно з такою вагою, так що прийшов час для збільшення.

Рекомендації для покупки житла

Купи собі обладнання, яке може рости разом з вами. Або купіть регульовану гантель, або купити гантелі ручки, які можна додати вагу. Переконайтеся, що ви знаєте, щоб придбати додаткові пластини. Я особисто повністю обладнаний домашній спортзал, з Олімпійських дисків і Олімпійських штангою. Коли я купив гантелі ручки я вибрав для ручки для Олімпійських дисків. Що забезпечило я міг купити більше вага кожен раз, коли я хотів з будь-яких джерел.

Пара гантель ручки і пластини, які йдуть з ним, можуть відрізнятися в ціні залежно від того, де ви живете і скільки варіантів поруч з вами. Це все одно буде набагато дешевше, ніж покупка кількість фіксованих гантелей.

+613
tsypurynda 30 груд. 2015 р., 04:24:51

Я використовую один тип латеральний тренажер для стегон для кардіо. В тренажерний зал я ходжу вже дві такі машини. Після кожної хвилини або так, одна з машин показує мені: "Ти для підтримки 280 швидкість СПМ' (що СПМ в контексті швидкості, до речі?) і показує певну кількість (скажімо, х) калорій спалюється в хвилину. Тим не менш, я майже ніколи (якщо я не виклалися на всі вкрай важко), може досягти 280 швидкість СПМ, я дотримуюся близько 140 швидкість СПМ нормально, що це тільки половина.

Ось моє питання: оскільки я дотримуюся швидкістю, що становить лише половину з 280 СПМ, рекомендовану швидкість, то це значить, що я насправді горить половина показано калорій? Тобто, це дійсно х/2 калорій я спалюю за хвилину, коли машина показує, я спалюю х калорій у хвилину?

А що таке СПМ в контексті швидкості?

Заздалегідь спасибі!

+600
shaleen madlapure 20 серп. 2015 р., 06:03:19

Відмінний питання! Насправді відповідь більш складний, тоді я подумав.


Ваші глибокі м'язи живота в першу чергу стабілізатори. Ці м'язи в основному складаються з типу I, окислювальних м'язових волокон. Вони відповідають за підтримання постави і кісткової підтримки. Як такий, клітинні зміни відбудуться в ці волокна. Гіпертрофія (або зростання) у свій глибокий черевної мускулатури буде незначним - як вони часто активовані протягом тривалого часу.


Фронт "кубики" м'язів (ваша пряма черевна м'яз) - це скоріше "гібрид" м'язи, що мають роль у стабільності хребта і руху. Дивно, як мало існує досліджень, пов'язаних з ростом або гіпертрофія цього м'яза або навіть її склад волокон.

Підсумок:

З дослідження я знайшов:

У чоловіків -- так, певною мірою, ваші черевні м'язові волокна (retcus м'яз живота) може фізично зростати (звана гіпертрофія), однак дослідження не включали жінок.

Як дуже низький рівень тестостерону у жінок і приблизно в 100 разів вище у чоловіків.

В жінках я знайшов ніяких прямих доказів підтримки черевних м'язових волокон зростання (гіпертрофія). Однак, застосовуючи фізіологічні і гормональні відмінності, це досить безпечно припустити, що черевні волокна зростання буде мінімальним.


https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3013134/ https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/2917954/
https://www.endocrine.org

+527
peiling yang 30 черв. 2016 р., 04:10:17

У мене є повторювані проблеми з коліном 12 років, що я був не в змозі зробити правильний діагноз. Буду вдячний за будь-які поради або думки.

Я 45-річний чоловік. Я тренуюся 4-5 разів на тиждень, або сходові машина або біг на біговій доріжці протягом 30 хвилин з наступним 30 хв. легкої тренування ваги. Я розтяжку протягом приблизно 10 хвилин до і після. Симптоми починають відбуватися приблизно 14 годин після тренування - отже, якщо я тренування вранці, я отримую симптоми пізно ввечері, і якщо я працюю у другій половині дня (що більш звично) я вам симптоми в середині ночі (він мене будить). У мене немає ніякої болі або інші симптоми під час тренувань. Якщо я припиню біг/сходах (іноді я йду через періоди замість купання), це ніколи не відбувається.

Проблема виникає на колінах, але не обидва одночасно. Це відбувається приблизно два рази на місяць, і вже протягом 12 років.

Симптоми припухлість і біль, латеральна колатеральних зв'язка, або сухожилля чотириголового м'яза стегна, але ніколи не обидва одночасно. Уражену ділянку теж гаряче, ніж навколишні тканини. Це є болючою на дотик, а також при розширенні колінного суглоба під напругою.

Я виявив, що якщо я не почну приймати НПЗЗ (зазвичай я використовую ібупрофен 400 мг кожні 6-7 годин ацетамінофену 1000 мг кожні 4-6 годин), коли починають проявлятися симптоми, симптоми зберігаються, то близько 18-24 годин, не отримуючи набагато гірше, потім стиратися протягом найближчих 12-24 годин.

Якщо я не приймати ліки, симптоми погіршуватися протягом наступних 18-24 годин, а потім стиратися протягом наступних 24-48 годин. На їх висоту, болючі симптоми до такої міри, що я кульгаю при ходьбі, або підніматися по сходах з однієї ноги (якщо ви розумієте про що я), і мені трохи важко спати. Так це дратує, але не виснажує.

Прикладаючи пакет з льодом до області не має ніякого міцного впливу на тривалість симптомів.

Так як це займає не менше 3-4 днів, щоб отримати несрочную лікарів про зустрічі, де я живу, я тільки коли-небудь був в змозі описати симптоми, щоб лікар - найпоширеніша "diagosis" бути чи синовіт тендиніт поради по iboprofen просто взяти і відпочити, коли це відбувається. Я не можу дозволити собі звернутися до фахівця або фізіотерапевта в приватному порядку.

Якщо я беру половину дози ібупрофену (200 мг) приблизно за годину до тренування, то проблема не виникає - принаймні, поки. Я займаюся цим вже близько трьох місяців за порадою некваліфікованого одного. З одного боку я радий, що "вирішити" проблему, але з іншого боку, мені не подобається ідея, що це може бути щось приховує.

+519
zoite 18 лют. 2010 р., 12:48:29

Цей сайт охоплює всі методи для точного вимірювання жирових відкладень, що я знаю (ну, крім розтину, але я сумніваюся, що ви хочете зробити це). Найточніший з них вимагає складного дорогого устаткування, тому вони не дуже практичні для звичайної людини. Методи, які я б сказав, є найбільш доступними є:

 • Кронциркуль використовується для затиснути жиру. В основному, ви берете кількість вимірювань шкірної складки, і використовувати рівняння, яке об'єднує їх, щоб виміряти ваші жирові відкладення. У них обладнання коштує відносно недорого, і це ще може бути з точністю до 4% (в залежності від того, яке рівняння використовується). Перевірте фітнес-консультанта для отримання додаткової інформації.
 • Біоелектричний Імпеданс. Ваги, які стверджують, що для вимірювання жиру в організмі використовувати цей метод (моя шкала дає оцінку м'язової маси теж). Його точність може бути досить погано, залежно від обладнання, які ви використовуєте, але якщо ви використовуєте той же метод кожен раз, принаймні ви можете побачити, якщо ваші жирові відкладення збільшується або зменшується. Це також швидка та безболісна порівняно з використанням жиру штангенциркулі.

Якщо ви хочете розрахувати ваші жирові відкладення для того, щоб оцінити ризик для здоров'я, це також важливо оцінити розподіл жиру. Наприклад, високий шкафут-до-вальми співвідношення пов'язане з підвищенням ризику для здоров'я.

+456
bjbk 28 трав. 2015 р., 15:37:31

Якщо у вас є дефіцит кортизолу (як приклад) і лікуватися з hydrocortison, вам потрібно збільшити дозу, припустимо, 5 мг для нормального навчання або 10 мг для важких. Якщо ви ще не діагностована, вона може бути ви просто виробляти достатню кількість кортизолу себе, але не вистачає додаткової підготовки.

Звичайно, це був просто приклад, є більш ніж 10 інших гормонів, наприклад, гормонів щитовидної залози, які мають аналогічні ефекти, тому ви повинні проконсультуватися з лікарем або фахівцем на гормони.

З медичних проблем, зазвичай рекомендують робити легкі тренування, так що ви не приймати більше гормонів, тому що ті теж мають побічні ефекти.

Примітка до "кортизол поганих" людей: Ваше тіло, ймовірно, які виробляють більше ніж на 5-10 мг, коли ви вправи, з тими ж побічними ефектами, тому надмірний стрес-це завжди погано для організму.

+454
BitcoinMedia 19 трав. 2013 р., 15:15:33

Деякі дослідження припускають, що висока інтенсивність інтервалів збільшення аеробних і анаеробних можливостей.

У моєму власному досвіді, інтервали поліпшити швидкість і допомогти кондиціонер, але дистанційна робота, як і раніше, необхідно раз на тиждень або мої суглоби не витримують більш довгих перегонах, як напівмарафон.

+432
user55737 30 вер. 2012 р., 09:13:21

Є кілька рішень, які я хотів би розглянути для цього, обидва з яких є досить легко.

 • Змінюватися - Ви говорите, що Ви робите велику відстань тріатлон, я припускаю, що ви маєте на увазі більше, ніж на олімпійській дистанції, де час перехідного процесу більш вирішальне значення, наприклад, половину і повну дистанцію Айронмен. Я б взяв зайві пару хвилин на велосипеді/біг переходу намет і переодягнутися у вільну сорочку.
 • Гоління - йти вперед і поголитися. Ви можете голитися досить близько, що ви не повинні мати справу з короткими волосками тертя, та/або поставити пластир на цю область. Він також пропонує перевага в тому, що якщо ви не волохатого, загальна гоління у всьому може мати дисипації benenfits тепла. Крім того, ти вже голиш ноги (а якщо ні, див. В цій статті. Ви могли б витрачати 4-5 хвилин часу), так чому б не трохи більше?

Якщо ви вже пробували bodyglide і подібні кошти, я думаю, що ці два може бути вашим кращим варіантів не залишилося.

+395
stomcavage 3 черв. 2014 р., 10:20:03

Спалювати не вказують на позитивний або негативний подразник. Ви часто будете отримувати відчуття печіння, якщо ви робите вправи, де час під напругою для м'язів є постійна. Наприклад, кабель локонів може принести більше палаючого почуття, ніж гантелі кучері, тому що ваші м'язи скорочуються до деякої міри протягом реп (поки ви не підступ кабелю, але скинувши вагу весь шлях назад в стек).

Але, знову ж таки, спалювати себе не зовсім показник ефективності навчання. Коли ви вперше почати, насправді є дві речі, на: центральною нервовою системою деформації і крепатуру. Хоча ці два теж не чіткі показники позитивні результати, вони часто корелюють з інтенсивністю. Так що якщо ви підкресливши ваші м'язи в значній мірі, ви виявите, що управління двигуном встановлюється за час нашої тренування. Це не тільки тому, що ваші м'язи болять, але й тому, що саме ваше тіло вогневі сигнали, як божевільний, щоб координувати м'язові скорочення, щоб задовольнити вимоги ви покладаєте на нього. Ви напружуєте вашу ЦНС тренувати ваше тіло, щоб більш ефективно набирати м'язи для подальших тренувань. Якщо ви дійсно важке з'єднання, таких як присідання або станова тяга системного навантаження на все ваше тіло може залишити вас тремтять не з-за м'язового виснаження, а тому, що ваша нервова система потребує відновлення.

М'язи болючість може бути трохи страшно, особливо на початку тренування, де відверто все, що може нашкодити рано і часто. Але це досить характерно для дуже невибаглива тренування, щоб привести м'язи навантажуєш болить 1 до 3 днів після. Це часто є хорошим показником, що ви забезпечуєте важкий адаптивний стимул. Справа не в тому, що біль-це добре (і, звичайно, не болів), так як ваше тіло говорить вам, що він був перевантажений і потребує ремонту та адаптації. Як ви продовжуєте тренуватися, то крепатура (презервативи) стане менш шокуючими і простіше справлятися з, якщо ви прямуєте прогресивні схеми навантаження (тобто свою вагу на 5 фунтів на тиждень).

Сам опік не дуже фактором у досягнення ваших цілей навчання. Це не те, що багато сигналів у порівнянні з вами, роблячи ваш відновлюватися між тренуваннями (ЦНС і м'язового напруги).

ТЛ;ІН:

 • Піднімати більшу вагу і менше повторень. Ви хочете стимулювати ваше тіло рости не просто, щоб відчувати себе втомленим.
 • Зосередитися на моніторингу відновлення. Чим вище інтенсивність, тим довше потрібно відпочивати і зціли між тренуваннями.
 • Спалювати дійсно не означає багато у порівняння.
+377
boogieman 24 лип. 2010 р., 14:00:42

Ви можете розрахувати % від v02 дозволяє максимальна, на якому ви працюєте (якщо це >100%) шляхом вимірювання змін оксигенації крові з пульсової оксиметрией?

Моє розуміння полягає в тому, що працюючи на >100% VO2 Макс, ти не поглинати достатньо кисню, щоб повністю повторно насичують киснем артеріальної крові (т. е. відбувається гіпоксія, яка, я вважаю, що це часто використовується, щоб виявити). Здавалося б, те, що вимірявши швидкість, з якою ваш рівень кисню в крові знижується, що дефіциту кисню може бути визначена кількісно.

Я щось пропустила? Це справді можливо? (У мене немає ніякого сенсу, скільки рівень оксигенації крові буде змінюватися і наскільки чутливий/точні свідчення з пульсової оксиметрией)

Спасибі!

Редагувати

Перше, що мене цікавить це питання намагався експериментувати з оригінальною Табата HIIT режим (в "ІЕ1 протоколу": 8 інтервалів 20 років на 170% VO2 Max, потім 10 секунд відпочинку). Я розумію, що насправді звертати увагу на показання під час виконання вправи, швидше за все, нездійсненно, але було цікаво, якщо дивитися на дані пульс після того, може дати відчуття того, інтенсивність цілі були досягнуті.

+332
user5508518 12 серп. 2017 р., 01:29:06

Чесно кажучи багато це для людини (наприклад вас)

Загальні рекомендації, як правило, схиляються до споживання білка приблизно на 0,8 - 1 г на кг ваги тіла, тому якщо ми говоримо вам вага 178lbs, то щоденне споживання білка близько 142 - 178 г, що відштовхнути у бік більш високого кінця, якщо ви робите важкий вага підйому.

Для вуглеводів і жирів, я б почав з ще розділити в залежності від ваших залишилися калорій (так, якщо припустити, що 2500kcal споживання і 170 г білка (680kcal), потім ви захочете 910kcal вуглеводів і тих же жирів, що дорівнює приблизно 230 г вуглеводів і 100 г жирів).

Я кажу почати з, Тому що різні люди по-різному реагують на різні співвідношення вуглеводів / жирів. Деякі люди дійсно добре високим вмістом жиру / низьким вмістом вуглеводів, інші знаходять кращі результати на більш високому вмістом вуглеводів / низьким вмістом жирів.

Виберіть співвідношення, спробувати його протягом декількох тижнів і подивитися, як ви себе почуваєте на ньому, то спробуйте підштовхуючи його тим чи іншим способом.

Одна з стратегій, яку я хотіла б з'ясувати, яким чином налаштувати-зробити собі три ланчі, збалансоване (як вище), високим вмістом жиру / низьким вмістом вуглеводів і низьким вмістом жиру та високим вуглеводів, одна, один на обід кожен день і подивитися, як ви відчуваєте себе вдень. Якщо високим вмістом вуглеводів / низьким вмістом жиру Обід залишає вас, згорнувшись калачиком, спить під столом, але високим вмістом жиру / низьким вмістом вуглеводів дає вам лазерний фокус і змушує вас відчувати, що ви могли б пробігти марафонську дистанцію, то швидше за все, ви відповідь краще високим вмістом жиру / низьким вмістом вуглеводів.

Що є більш важливим, ніж ваше точне макро-поживних речовин коефіцієнти, знаходить дієтична стратегія ремонтопридатні для вас, що складається в основному з цільних продуктів (м'ясо, риба, яйця, овочі, фрукти) з дуже маленьким упаковані або оброблені харчові продукти.

Я видужаю, тому що, чесно кажучи, найважливіша частина всього цього, якість їжі, яку ви їсте набагато важливіше те, що стирчить саме до певного макро-поживних коефіцієнт.

+285
Stonemush 4 бер. 2018 р., 10:46:36

Мені подобається зважений ручки і я завжди йду на шкіряну мотузку. Я спробував нейлонової мотузкою, але їй не вистачало ваги, щоб забезпечити послідовне розгойдування темп. Я нещодавно отримав Вейдера регульований вага шкіряна скакалка і дуже задоволений.

+267
Kai Petzke 24 черв. 2016 р., 23:57:59

Причина ви тільки з 1х5 станова тяга-це тому, що ви вже робите 5х5 присідання зі штангою, робити станову тягу майже непотрібною. Як говорить Мехді, оскільки вони спрямовані на тих же місцях, до того часу, ви отримуєте на свій станову тягу ви будете раді, що у вас є тільки 1х5 робити.

На початку, коли ваги дуже легкі, ви, безумовно, будете почувати себе, як ви можете зробити більше. Особисто я вирішите робити 5х5 станова тяга на початку, коли вага був світло; я знав, що зможу впоратися з цим, і він допоміг мені попрактикуватися форма. Проте, оскільки програма прогресує, ви побачите, що ваш організм просто не може підтримувати 5х5 станова тяга і не відновити досить швидко.

Як на момент додавання ваги, це не так вже складно. На відміну від накладних преса або штанга рядків, на тязі це з'єднання тіла і в результаті ви можете піти набагато далі до виходу на "плато" при становій тязі. Крім того, навіть якщо ви тільки станова тяга 1х5 будь-який інший тренування, будуєте необхідну міцність з іншими вправами.

+249
Eric Ren 22 квіт. 2015 р., 12:14:13

Є кілька міфів про стероїди, як приймати будь-стероїд може призвести до смерті або стероїди легко отримати, але вони не відповідають дійсності.

Хороша сторона стероїдів?

Стероїди збільшують розмір і міцність. Насправді, вони роблять це дуже суттєво. На додаток до приросту сили і м'язової маси вони, здається, щоб надати вам більше енергії і агресивності, того, що сприяє хорошій тренування (але не так у міжособистісних стосунках). Залежно від використовуваного стероїду, ви також можете отримати ефект voluminizing клітини, які сприяють великий насос. Крім навіть просто юридичних ризиків стероїди, на "гарну сторону" йде за високою ціною.

[...]

Користувачі Стероїдів Ризику:

 1. Підвищена Функція Печінки.
 2. Пригнічення природного виробництва тестостерону.
 3. Підвищення рівня холестерину і артеріального тиску (не струмопровідний для здоров'я серцево-судинної системи).
 4. Зміненою Функцією Щитовидної Залози.
 5. Headeches.
 6. Ніс кровоточить.
 7. Судоми.
 8. Розвиток breastlike тканини у чоловіків (гінекомастія).
 9. Нечутливість до інсуліну (хоча Дека Дураболін покращує метаболізм інсуліну).
 10. Андрогенні побічні ефекти, такі як випадання волосся, збільшення простати, жирна шкіра, затримка рідини, збільшення волосся на тілі, агресивність.
 11. Низькорослі зростання, якщо ви підліток.
 12. Конкретні оральний стероїд побічні ефекти: В додаток до вище, оралы також мають тенденцію викликати нудоту, пронос, запор та блювання.
 13. Може прискорити ріст пухлин.

(Джерело)

+190
Bill Orris 30 серп. 2014 р., 16:14:59

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil