Як я можу поліпшити свої подальші запуски

Зараз я бігаю два рази в тиждень, СР ПТ. Мій Ср виконуватися, як правило, дійсно хороший, я бігаю близько 5 км, як правило, без проблем (робив 10к додаток). По п'ятницях, як правило, набагато складніше, і я зовсім захекався і готовий кинути на 2,5 або 3 милі.

Я не роблю нічого різного між двома, тільки час доби, близько 3 години ранку (4:30 ранку (СР) проти 7:30 ранку (пт)). Я думаю, що 2 днів для відновлення буде достатньо. Може бути, це не так? Що я втрачаю, що я повинен зробити, так що моя п'ятниця може бути так добре, як мої Ср запустити?

Відредаговано: У відповідь на @Ед Ш

 • Вік: 43
 • Фітнес-рівня: розумна. Я в основному працювати за столом, але я граю в теніс 2 години на іспити, і зробити вагу 2 дні в тиждень, на додаток до запуску двох днів, згаданих вище. Я, напевно, близько 30 фунтів зайвої ваги, тільки трохи черевце в передній, теж не погано :-|
 • Мета: в основному фітнес, але цікавить можливість завершити 10к, якщо я хотів. Не чекайте, щоб потрапити у верхню половину обробники, але, можливо, коли-небудь я хотів би збільшити свою швидкість деяких.
 • Такими темпами у вас в даний час працює близько 10 хвилин міля, досить повільно. Закінчив c25k (диван 2К) додаток до 10k тренер, і вже використовують це. Я спробував запуск c25k, коли я закінчив його і працює значно швидше, ніж біг підтюпцем (щоб спробувати побудувати свою швидкість), але продовжував отримувати масивні судоми литкових і повернувся в біг.
 • Досвід роботи: тільки за останні 18 місяців. Я зламав ключицю, граючи в ракетбол, а потім, коли я повернулася в теніс після того, як я був зцілений, я був в жахливій формі. Я почав з C25k додаток, щоб зробити краще кардіо і застряг з ним.
 • Інші тренування або активності: див. вище рівнем фізичної підготовки, що це про нього.
+900
user44992 31 жовт. 2016 р., 16:36:07
27 відповідей

Я хочу почати з нижньою лінією, а потім заповнити відсутні фрагменти:

6-пакет є все, щоб зробити з кількістю жиру у вас є. Чи то 6-Pack є вражаючою або не пов'язано з м'язової маси.

Магічний поріг, що ви хочете отримати під 10% жиру. Самий кращий, самий перевірений і надійний спосіб для боротьби з жиру, щоб зробити ваш раціон в порядок. Проте, є деякі застереження, якщо ви хочете поставити також на м'язову масу. Я рекомендую перевірити м'язової маси, Дієта воїна, або чогось підхід, щоб допомогти вам збалансувати два.

Тепер, для того, щоб отримати м'язової маси на вашому тілі, ви повинні зробити деякі силові тренування. Кращий удар для вашого долара буде лінійне прогресування (збільшення ваги ви піднімаєте кожен раз, коли ви йдете в спортзал), поки максимум вигоди від цього. Я написав хороший праймер для силового тренування , який узагальнює багато інформації я дізнався, коли я тільки починав. У тому, що праймер-це посилання на три досить солідні початківців силові тренування програм.

З трьох, той, що буде найбільш сумісна з жиру втрати будуть в середньому заплатити програму. Незважаючи на назву, там є пара функцій, які допоможуть вам набратися сил (і м'язи) при спробі позбавлятися від жиру:

 • Тільки два основних підйомників на сеанс і один аксесуар вправу. Тримає тренування короткі і в оптимальні строки, щоб збільшити тестостерон без збільшення кортизолу.
 • Менший об'єм сесії допомагає з відновленням.

З АФП і стартову силу протоколів, краще знайти свій 5 ПМ (найважче можна піднімати 5 разів). Тепер, для початківця визначення 5 ПМ, коли форма руйнується. Якщо це означає, що ви можете тільки підняти планку для накладних штанів, так і буде. Перевірте своє его в двері, тому що за дуже короткий час ви будете перевершити свої здібності.

+845
David Billa 03 февр. '09 в 4:24

Я думаю, що ви повинні

C) не робити те, що ви не готові.

Вибач за облом, але якщо ви працювали до рівня десь 120 км велогонка, здається, як чесний виклик, що може бути складно, але не дуже далеко за межами вашої зони комфорту, намагаючись змусити ніби як налаштовуєте себе на які розчарування, травми або дуже довгий відновлення після (або їх комбінації). Якщо ви можете зробити варіант, ви повинні. Але ви, напевно, знаєте. Якщо ви не можете, ви просто спалюючи себе до точки, де ви потрапили в фізичний межа. Варіант Б більш реалістичною, але знову ж тільки якщо вам. Навіть якщо це займе вічність чи ти в прольоті, якщо вашою метою є отримати, що в 120 км, ось що головне.

Але якщо ви зробили 100 км, останні 20 км були непропорційно жорсткий, 120 км просто не здається гарною ідеєю. Немає короткострокового плану буде виправити. Встановити його в якості мети на майбутнє і потяг до наступної гонки. Я не хочу перешкоджати вам, якщо є шанс, ви будете робити це, але надмірно перевтомлена тільки здається, може призвести до травм або інше погане. Це дуже тонка лінія між натисканням себе для послідовного прогресу, показуючи завзятість і йти за борт.

+833
Danika Kaye 3 бер. 2018 р., 05:54:49
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ось чому ми зазвичай бачимо змішані результати-розтяжки, що розтяжки часто неправильно використовується.

Розтяжку, щоб уникнути травм

Коли ви простягаєте до ROM ви плануєте використовувати в діяльності, і Ви маєте достатню міцність протягом усього диска, то запобігти штамів/тягне.

Це тому, що стрейч скидає м'язові веретена від активації захисною мірою для ваших суглобів, що має побічний ефект пошкодження м'язів. Як м'яз заживає легше, ніж суглоби, це система еволюційних оборони. Крім того, повільно тягнеться не допоможе, якщо у вас є швидкі пересування.

Більшість людей буде робити повільно, потім швидше, як їх зігріти.

Розтягування, що збільшує ймовірність травми

Коли ви простягаєте для ROM, який є більше ROM ви плануєте використовувати в діяльності, або для будь-якого диска, для якого ви не маєте відповідної сили м'язів у що ROM, ви дестабілізують суглоби і залишити себе відкритим для ураження суглобів.

Короткі відрізки і розтяжку сесій

Для ваших потреб, що незначне збільшення ПЗУ, холодної сеансів може працювати нормально. Просто не йти занадто швидко. Ти в основному скидання ваші м'язи, щоб вийти з скороченою позиції ви отримуєте відразу робочий стіл - розтягнути підколінні сухожилля, зробити плечі спини, хребта, розширення і т. д.

Самі початкові успіхи в розтяжці не подовження м'язів - це м'язи, щоб прийняти подовжений позиції, які вони зазвичай приймають за скидання м'язових веретен' "нормальна довжина" настройки. Майже хто завгодно, лише б отримувати нормальні диски для повсякденного життя можна досягти таким чином. Як тільки ви отримаєте навколо, щоб знову працювати, якщо ви шукаєте робити шпагат або такої, потім ви можете почати, дивлячись на довший сеансів як треба.

Фактичне подовження м'язів вимагає тривалого процесу, і, як правило, не вимагається, за винятком деяких спортивних спеціалізацій. Крім того, що м'язи ремоделювання займає час, інша проблема полягає в тому, що якщо ви спробуєте змусити дисків за межі того, що м'язи можна добитися, ти тепер розтягнення сухожилля. І на відміну від м'язів, сухожиль, як тільки подовжуються, не повернути його до нормального розміру - ви в кінцевому підсумку дестабілізують суглоби, постійно.

+817
Ellen Taliaferro MD 22 жовт. 2017 р., 06:24:54

Це приєднання тренажерний зал для отримання мускулисте тіло і хороша фізична форма, дійсно варто?

Я маю на увазі, як вигідно абонемент в спортзал для підтримки фігури?

+784
bekah 29 груд. 2015 р., 16:44:03

Коментарі Дж. Херлі про наявність білка для росту м'язів відбуваються абсолютно неможливо переоцінити. Якщо ти наміри працювати, щоб набрати м'язову масу і збільшити вашу загальну силу, ви зробите собі величезну ведмежу послугу, не володіючи достатньою кількістю білків, калорій і води, що доступні до, під час і після тренування.

Якщо ви думаєте про більш аеробного тренування, вранці з декількома видами спорту на витривалість, щоб зменшити ваші жирові відкладення походження, то його трохи менш важливим, але лише приблизно на наступні шість місяців або близько того. Після цього пільгового періоду, ваш організм почне пристосовуватись і зберігати більше жиру в організмі у відповідь на надлишок калорій, які ви зараз постійно горить. Так що, ви неминуче будете змушені займатися більш інтенсивної фізичної діяльності, такі як біг і тренування з обтяженнями, який по суті змусить ваше тіло спалювати калорії в пост-тренувальний період як він відновлює і створює нові м'язові волокна.

Неважливо, які ваші короткострокові цілі, продовжувати бачити покращення у вашої комплекції та/або вашого здоров'я всім то ви будете мати, щоб побудувати м'язи. І щоб зробити це найбільш ефективно, зажадає стабільне постачання поживними речовинами до, під час і після тренування. Якщо тільки його абсолютно неможливо, я б серйозно розглянути питання про зміну вашого графіка, так що ви можете використовувати деякі форми поживних речовин і багато води, як мінімум за 15-30 хвилин до тренування для оптимального збільшення, і для зменшення шансів розвитку гіпоглікемії і дегідратації відбувається.

Для відповіді на ваше запитання безпосередньо буде двох найбільших небезпек, з метаболічної точки зору. Ваша ЦНС не буде стрільби на всіх циліндрах, але, як довго, як ви зробити ретельну розминку, що не повинно бути проблемою, так як ви будете пристосовуватись до буття і вправи, які більш ранній час, якщо не відбудеться ніяких сну і тривожних розладів.

+776
nullz 26 черв. 2018 р., 22:20:50

Я беру участь в короткий, але крутий підйом в гору бігти. Це всього 910 метрів, але він йде до 314 метрів. Рекорд траси становить 7:58, у той час як середній тренажер (чоловік), ймовірно, близько 14:00-15:00. Результатів минулих років (тільки для чоловіків):

# Час:
1 08:00
10 08:54
100 10:33
500 12:12
1000 13:15
2000 15:18
2500 16:43
3000 19:28
3300 34:00

Я завжди закінчувала десь між 11:00 і 12:00. В цьому році я в гіршій формі, ніж коли-небудь, так що я сподіваюся, я можу вирізати кілька секунд за рахунок зниження мого ваги. Я хоч і цікаво, я отримаю велику, скидаючи 1,2,3.. кіло до гонки, чи буде втрата м'язів заважає мені виступити краще?

Я 187 см, 86 кг

Для довідки: я не хочу схуднути в цілому, але я готовий зробити це тимчасово, щоб отримати гарний час. У мене немає часу, щоб тренуватися більше, чим я зараз займаюся, тому шлях до втрати для мене вага просто вживаючи менше калорій.

Будь-які інші поради, звичайно, добре отримав!


Чиста фізика (якщо він був)

Якщо це був чистий підйом вгору, і припускаючи, що в гонці на час на 12:00, і маса тіла 86 кг, це зажадає в середньому на 410 Вт. Припускаючи, що я ще здатний виводити однакову потужність після втрати ваги, то закінчення часом буде 12:00 масштабується з коефіцієнтом вага / 86 кг. Так що, якщо я спускаюся до 83 кг, я зможу закінчити в 11:34.


Але, це не прямо вгору лізеш...

+687
GraceFranco 12 лют. 2012 р., 04:51:09

Я біг 5К з минулого місяця і повільно будувати свій темп. Єдина проблема, яку я особа, що моя нижня частина ноги нагрівається під час пробіжки. Я ношу Найк Подвійний ф'южн запустити 3 МСЛ ПЗМ чорні кросівки і бавовняні шкарпетки.

До консультації з лікарем, я відчував, що я повинен поділитися з співтовариством :)

Які-небудь пропозиції?

Примітка: до вашого відома я можу покрити відстань в 5 км на 28-29 хвилин в постійному темпі.

+642
Sugar Fish 26 груд. 2016 р., 10:36:38

Я не знаю програми. Але як боксер я хотів би запропонувати вам спробувати грушу і можна пару, що з масою тіла висить вправ.

+635
ID VLOGS 7 лист. 2013 р., 00:55:02

Ок, давайте адресу ваших проблем одночасно:

Швидкий спосіб втратити вагу, щоб відновити свою звичайну діяльність, і почати їсти здорову дієту. Немає "швидко виправити", на це знадобилося кілька місяців, щоб поставити на вагу, на це піде кілька місяців, щоб зняти його, як добре.

Це не метаболізм, хоча це може зіграти свою роль. У вас активний спосіб життя, і ви пішли до осілого способу життя. Крім того, ви нехай ваш раціон потрапить у пекло. Збільшення ваги було майже неминучим у цих факторів.

Ви можете легко повернутися до "нормального" комплекції більш важкої атлетики, і дивитися свій раціон трохи більш ретельно. Ви повинні знати, що ваші потреби в калоріях насправді, і їмо відповідно.

Зменшення плями-це міф. Жиру в організмі досить багато робіт, за останніми ввійшов, першим вийшов (ЛІФО) розклад. Так що якщо ваші стегна були останньою частиною товстіти, то вони будуть першими, щоб отримати худий.

Реалістичні часові рамки для втрати ваги-це, напевно, приблизно стільки ж часу знадобилося, щоб поставити його на, може бути, трохи менше або більше, залежно від того, наскільки агресивно ви переслідуєте його. Біг безумовно може допомогти, так як це повне тіло кардіо тренування.

Я б спочатку подивився на свій раціон, так як ваш коментар про салати і іноді апельсиновий сік змушує мене вірити, що ви дійсно не розумієте, наскільки овочі/фрукти та інші поживні речовини забезпечують необхідні вітаміни/мінерали та інші елементи. З'ясуємо ваші щоденні потреби в калоріях, коригувати свою діяльність так, що ви не так малорухливий спосіб життя, і напевно є більш здорову їжу, ніж KFC, чебуреки (який може бути досить високим вмістом жиру, хоча вони смачні!), і шоколадні батончики.

Ох, і коли біг і т. д., якщо у вас виникли тертя на будь-якій частині тіла, bodyglide або інша мастило, або носити довгі лайкра тип нижньої білизни, який покриває область.

+610
MUY Belgium 5 трав. 2012 р., 02:11:33

Я був очний моєї поточної сесії з грудня, тобто близько трьох місяців.

Якщо я вважаю, мою всього 3 роки занять очний я б сказала, що цей найкращий. Я дізнався деякі нові ідеї, особливо в частині харчування - маючи більше Protien кожен день, їсть кожні 3 години і т. д..

Я наступний план я зробив сам, який базується на :

1. Тренування :

 - Груди/Біцепс
 - Спина/Трицепс
 - Плечі/Ноги

2. Етапи тренування: (5-6 днів на тиждень)

 - Неділя : Груди/Біцепс
 - Понеділок : Спина/Трицепс
 - Вівторок : Плечі/Ноги
 Четвер : Груди/Біцепс
 - П'ятниця : Спина/Трицепс
 - Субота : Плечі/Ноги

Я відчуваю втому від цієї тренування, хоча 3-4 сироваткового Protien та інші Protien джерел кожен день дозвольте мені відновити досить швидко.

Я також хотів би сказати, моє навчання дійсно важко, дуже важко. Я змушую себе до межі, а також додати 30 хвилин кардіо і невеликий підйом в кінці тренування - в той час як робите АБС я теж роблю одночасно на кожному тренуванні жим лежачи з 60кг (просто для стимуляції грудей все більше і більше) і 10 військових штанів. Тобто кожен 50 вправ я роблю жим лежачи, армійський жим, який нижній прес, біг(швидкість 15, 1 хвилину і заспокоїтися), штовхаючи мотузку і повернутися в іншій 50 вправ - цим 3-4 рази в кінці тренування.

Кожне тренування становить 1:30 - 2:00 години.

Я сьогодні вирішив припинити тренування на тиждень, тому що я вважаю, що я маючи плато, і це дратує. У мене є кілька запитань про те, як я повинен продовжити, коли я повернуся в мої найближчі 3-4 місяці підготовки сесії.

 1. Одну важливу річ я хочу зробити як я повернуся, щоб змінити свої тренування якомога більше, я подумував про цієї статті (http://bodybuilding.about.com/od/weighttrainingprinciples/a/advbuildroutine_3.htm). Вона включає в себе деякі вправи, які я не використовую, нові мікси і нові важливі частини тіла розділі.
 2. Згідно з цим arctile у мене 2 етапи : етап завантаження і етап зростання. На якомусь етапі я повинен збільшити wights і на якомусь етапі я повинен зменшити вартою.
 3. Ця стаття включає в себе Deloading? Це хороша річ? Він використовується тільки, щоб уникнути плато або як метод навчання? Я просто ненавиджу ліфтинг нижній wights і я хочу знати, чому це добре, і якщо так, то коли......
 4. В 1:30-2:00 години тренування-це дуже погано? Я просто хочу тренувати свій прес на кожному тренуванні і в тому числі в 1:00 Годину моєї тренування + ABS воно становить 1:30 - 2:00.
 5. Що я можу зробити, щоб уникнути плато в наступний раз?.

Одне важливе зауваження я хотів би порадитися з вами. Я вважаю себе досить сильним хлопцем (за шт.) і поки мої м'язи не такі великі.

За даними @Джеремі Likness, "і з цієї причини у деяких людей може бути дуже сильним без великих м'язів - це тому, що їхня нервова система реагує на тренування шляхом поліпшення координації рухових одиниць, пучки нервів, що вогонь контракту м'яз (коли ви піднімаєте важку вагу або маленький, мотоблоки допомогти вам зробити це і це просто питання того, скільки активуються відразу)"

Може хтось пояснить мені, що робить Джеремі? Одна річ, я хочу змінити мої м'язи, я ненавиджу, що у мене є сила, але м'язи не великі. Я можу підняти 100-110 кг на жим лежачи і 32 кг в кожній руці по Sholdurs прес і т. д. А ще мої руки і груди недостатньо великий і м'язи не великі, як я exepect їм бути. Як я можу змінити його?

Це досить довгий пост з великою кількістю плутаєте поняття з мого боку, я був би вдячний, якщо б ви могли відповісти на деякі питання і зробити деякі поняття чіткіше.

Спасибі всім!

Хлопець

+607
Umamaheswararao Meka 23 квіт. 2017 р., 04:06:45

Я ніколи не чув, це називають 'роздільне харчування', але я знайома з поняттями, які беруть участь тут. Від мого навчання, це просто називається 'відповідності харчових продуктів', а просто поговорити про те, яку їжу слід вживати, з якої. Основи, як я впізнав їх, піти в такому вигляді і досить прості:

 • Не їжте зерно і м'ясо одночасно.
 • Фрукти (включаючи ягоди) має бути з'їдено поодинці.
 • Овочі йдуть з чим завгодно.

Ось саме. Думка позаду нього, щоб не дати вашому шлунку речі з двох різних потреб травлення в один час. Я в основному його використовують у людей з хронічною печії та інших проблем зі шлунком, і є результати, безумовно, були дуже, дуже гарні. Я знаю 3 людей, хто особисто мав печія майже кожен день їхнього життя на 10 і більше років відчувають полегшення протягом тижня. Я ніколи не бачив відповідних їжі, використовувані в плані втрати ваги і спортивної підготовки, тому я не можу прокоментувати там.

+554
Rebecca Craig 6 груд. 2018 р., 14:46:16

Проведено аналіз ходи для спортивного класу кондиціонування.

Ми виявили, що моя хода шлях занадто довгий/широкий. Я п'яти вражає, як ніби це скоро вийде з моди.

Задня нога постійно занадто далеко назад.

В результаті, я не піднімаючи ногу вперед досить високо і досить швидко.

Моя верхня частина тіла теж тиснуть, але це не те, що я в першу чергу турбуюся.

Я теж дуже багато супинат.

Ми плануємо проходять тренування та інших методів навчання, щоб виправити такого роду помилки, але я хотів би запитати Тут, щоб отримати більше вхідних даних:

Я вже регулярно опору поїзда, але що я можу зосередитися на посиленні протидії цим кілька помилок, і чому? Я також підозрюю, у мене негнучкість (раніше випробування, не пов'язані з управлінням), але це не відразу видно.

+534
Alistair Mersereau 11 лют. 2011 р., 13:48:51

Вони точні як далеко, як вони йдуть, але вони приблизними оцінками, в кращому випадку.

VO2 Макс-це вимір того, скільки кисню ви використовуєте при максимальному навантаженні. Єдиний спосіб, щоб точно виміряти це за допомогою спеціалізованого обладнання з маски, яка фіксує всі видихів, а потім вимірює кількість кисню і вуглекислого газу, що видихається підрахувати, скільки кисню ви використовуєте. Перевірте з вашим місцевим програмами вузу/коледжу кінезіології, деякі з них пропонують VO2 від тестування, або якщо у вас є локальна Триатлон/коучинг-центру витривалості, багато хто з них пропонують VO2 від тестування на будь-якому місці від $50 - $200 доларів США.

Крім того, VO2 Макс дійсно більше показник потенційної, ніж все інше. Ви можете підняти свій VO2 Макс тільки схудненню, оскільки частина розрахунок заснований на вазі тіла. Скажімо, у вас є 220 фунтів (100 кг) чоловіка, який має максимум VO2 50 мл/кг/хв, або VO2 макс 5 літрів (5000 мл). Ця людина робить абсолютно нічого, крім дієті, щоб скинути 44 кг, так що зараз він на 80 кг. Його VO2 Макс зараз 62.5. Ти не підходив, ти просто схудла. (Це дещо спрощений приклад, є й інші фактори, які йдуть на це в більшості випадків.)

+451
rootkea 20 бер. 2014 р., 22:42:18

В першу чергу ємність легень є тут проблемою, але швидкість, з якою ваш організм використовує кисень визначається загальний рівень фізичної підготовки, м'язової маси і технічної ефективності.

Як конкурентоспроможний плавець з 30+ річним стажем, я знаю, експериментувати, що я можу плисти далі довше під водою з допомогою послуг, стійкий темп (довго, контрольованих breastroke рук і ніг), ніж намагатися мчати до іншого кінця басейну. Це тому, що ваше тіло використовує більше кисню, коли працювати важче.

Маючи більше м'язової маси-це теж великий фактор. Мені подобається аналогія, що великі м'язи-це як мати великий двигун в машині: вона їде швидше, але використовує набагато більше палива. Для вашого тіла під час аеробної активності, палива = кисень (плюс глікоген і т. д.).

Я виразно спробувати перше плавання і порівняти результати. У деяких відносинах робити інші кардіо вичерпають свої м'язові запаси енергії, яка може знизити вашу ефективність в басейн, але з іншого боку це може поліпшити оксигенацію крові (Саме тому спортсмени розминаються перед змаганнями, щоб "розігнати кров"). В ідеалі напевно зробити короткі 10-15 хвилин кардіо розминки, а потім потрапити в басейн і подивитися.

Я скажу, що в плані поліпшення автономність підводного плавання, насправді ви повинні тримати практикуючих плавання, може бути, через якийсь контроль дихальні вправи, як плавання передній повзати і тільки дихання кожні 5, 7 або 9 ударів замість звичайних 3. Робити інші кардіо як біг або їзда на велосипеді, в той час як вона допомагає при загальної фізичної підготовки, не обов'язково поліпшити свій підводний витривалість, тому що це насправді анаеробних (без кисню) здатністю, отже тому навчання обмежується дихальна гімнастика допоможе більше.

+362
Rajiv Khanna 7 вер. 2015 р., 11:16:34

Повинен сказати, що 10 трансформація тиждень поки вже нічого не дивно!

Обидва SS і SL мають хороші програми, і ви повинні продовжувати, поки не досягнете принаймні 1-2 рази ваги у великі ліфти, як станова тяга і назад в нору. Просто, як ви я не люблю вправи ізоляції, я відчуваю, що це не досить цікаво для мене. Також цей фокус не там. Зі штангою комплекси його набагато краще, і це, безумовно, допомагає у створенні хорошою міцністю, яка стане базою для вас, коли ви хочете почати займатися культуризмом.

П. С.: Мій ІГ @pravfit і мета полягає в тому, щоб подвоїти силу в цьому році.

+354
Paul poulin 24 квіт. 2018 р., 03:32:23

Мені 43 роки і 192 см

Я працював (підняття важких речей) протягом більш ніж року

Я бачу поліпшення в моїй нарощування м'язової маси

і я бачу значний ріст вага (з 95 до 112 кг кг)

крім збільшення м'язової маси в мене більше живіт теж :(

як я можу знати, якщо мій зріст вага зростання м'язів або зростання жирів?

+315
ndzo dieudonne 13 квіт. 2015 р., 16:23:30

Тому я вирішив повернутися і написати трохи більше на силу обертання і потужність; конкретно з метальників тлі.

Щоб дійсно розвиватися серйозні багажник і обертальної сили ми присвячуємо себе раз на тиждень для обертання конкретні (від спорту) руху в тренажерному залі, які не тільки сприяли підвищенню гнучкості хобота, але і справді є якась сила, яка стоїть за рухом. Крім того, ми зазвичай кидаємо кульки мікстури 3-4 рази в тиждень з акцентом на накладні витрати, нишком і з боку в бік, кидає з м'ячами різної від 3кг до 7,27 кг (вага постріл). Через кілька місяців/років я повинен сказати, що все це збільшення обертальної сили моєї загальної вихідної потужності в чистому, ривок, присідання. Чому? Швидше за все тому, що там виросли мої "основні" сили, міцну основу, щоб використовувати всі м'язи в конгруентність з одним. Нижню частину тіла з верхньої частини тіла.

МБ вправи, які я використовував, допомогла мені найбільше з загальна потужність і крутний момент, де:

 • Нишком, накладні кидків на відстань
 • Росія викручує кидає ж/ різноманітний МБС. Ноги в повітрі, утримуючи тіло, партнер кидає вам м'яч, зробити повний поворот і кинути м'яч назад партнеру (або стіни)
 • Одиночна рукоятка обертання викидає на відстань
 • Однією рукою кидки по висоті

 • За питомою вагою номер вправи я зробив наступне:
 • Дискус повороти зі штангою на спині, збільште вагу і розтягнути кожну тиждень
 • Міни: тонн!
 • Прогулянки випад накрутили з 20кг плити на відстані; повний оберт
 • Ходьба з поворотами 20кг плити на відстані; повний оберт

 • Багато повторень, вага і дисципліна в кінцевому підсумку призвести до величезною базою для вироблення енергії обертання. Дивіться, якщо вам подобається деякі з цих вправ і спробуйте включити деякі ваше тренування. Якщо у вас дійсно є намір збільшення обертальної сили роботи в частині гнучкості (дуже важливо!) і додати вагу до цього руху (ви можете зробити перевищення швидкості руху і перевантаження обертання: думаю, що робити гольф-диск з невиважені клуб і з клубу 4кг, наприклад ovespeed і зваженої). Ще одна річ, про яку я згадував; гнучкість обертання велика, реально велика.


  +309
  dwmw2 30 вер. 2014 р., 01:36:58
  • Відстеження вашої талії вимірювання дадуть вам деякі з найбільш важливої інформації про ваше здоров'я, успіхи, як вам повернутися в форму. Ваша мета для вашої талії, щоб виміряти близько половини вашого зростання. Центральне ожиріння є важливим фактором в багато проблем зі здоров'ям, так що ваша талія вимірювання та співвідношення талія - це ключове вимір.

  • Відстежувати відсоток жиру в організмі буде дати вам зворотний зв'язок щодо того, чи не вашої дієти і фізичних вправ програми-зміцнення вашого складу тіла. Багато людей дієта погано призводить до втрати м'язів, а не жиру. Самий простий спосіб, що дозволяє відстежувати % жиру з Accumeasure шкіри супорта - дешевий і простий. Ви просто берете один вимір suprailiac, що ви можете зробити самі. Приймаючи всього один вимір не може бути Найбільш точним, то з високим ступенем відтворюваності з практикою, означає, що ви можете стати послідовним і бачити прогрес, який є те, що ви хочете відслідковувати. Крім того, тут представлені інші варіанти для вимірювання відсоткового вмісту жиру в організмі , таких як БПК Pod, окружність формули, методи і биоимпедансный аналіз відстежує (БІА) з плюсами і мінусами.

  • Відстеження серцевого ритму - також, якщо ви хочете поліпшити витривалість, ви можете контролювати ваш пульс , щоб гарантувати, що ви працюєте у вашій цільовій зоні.

  • Відстеження дієти - відстежувати, що ви їсте і п'єте протягом тижня передасть вам ідея, якщо у вас є якісь явні щоденні шкідливі звички, які повинні бути змінені, як газовані напої, нездорова, без свідомості, їжі і т. д.

  • Відстежувати Ваші основні сили можуть бути так само легко, як час, як довго ви можете тримати планку або бічну позицію планка. Або ви можете відстежувати, скільки ваги ви можете підняти.

  Я думаю, що ви праві в graduallly збільшити фізичну активність і формування здорового способу життя, так як вони будуть постійні зміни, які більш успішні, ніж спроби швидко виправити помилки. Схоже, ви не проти до доброго початку. Удачі.

  +283
  Greg Augustinus 1 жовт. 2011 р., 04:57:26

  Ви можете виміряти свій відсоток жиру?

  Це дуже важливо, тому що вага поодинці не означає, що ваша втрачають/набирають.

  Що стосується їжі, яку ви їсте, що, здається, добре за винятком рису на кожен обід : занадто багато вуглеводів, на мій погляд.

  Щоб ефективно схуднути, ви повинні бути дуже обережні, що ви їсте перед сном. Я їм тільки м'ясо і овочі на вечерю, нічого більше : ніяких вуглеводів (рис, макарони..), ні пустелі.

  Для "накрутки харчування" : це нормально, щоб мати один час від часу, головне, що ви повинні дозволити кілька днів між ними. У моєму досвіді я бачив, що це набагато гірше поїсти кілька разів поспіль, ніж великий зайвий раз в той час. Також, якщо можливо, спробувати ці чіт страви на обід, не вечеря.

  Про салати ви їсте на обід, не використовуйте занадто багато соусу, намагайтеся уникати хліба (дуже важко, я знаю!).

  Нарешті, не зациклюйтеся на тому, точна кількість калорій, ви можете їсти скільки хочете, якщо ви їсте, наприклад, м'ясо як багато калорій.

  І якщо ваша мета дійсно втратити багато жиру, ви можете спробувати високобілкової дієти, але вам доведеться припинити робити кардіо. Це тема для обговорення, я знаю, але є дієта Дюка (Я можу дати більше інформації про те, що якщо потрібно) : я втратила 15кг за 45 днів !

  +255
  spravedlivij 19 вер. 2011 р., 22:26:26

  Більшість дієт, які йдуть перед змаганнями з боді-будівельники з низьким вмістом вуглеводів і близьких. Чому ми товстіємо і що з цим робити , також рішуче виступає за збереження вуглеводів до абсолютного мінімуму.

  Вам потрібен білок, щоб тримати ваші м'язи рости. Найбільш ваше тіло може обробляти 2,2 г до 2,5 г на кілограм, що у вашому випадку становить 173 г білка. Це приблизно 46% від 1500 ккал/день.

  Ось що я пропоную 10% вуглеводів 45% жиру 45% білка

  Я дотримуюся такої ж дієти, і результати цілком задовольняють.

  +148
  yashsangte 16 серп. 2018 р., 09:42:26

  По-перше, ви посилаєтеся на Репс, а планка-це ізометричне вправу. З цієї причини, один Планк, можливо, краще розглядати як набір.

  Інша точка зору, я хотів би запропонувати, що фактичний час, ви робите планка може бути більше підходить, щоб бути прирівняне до Репс. Грубий приклад того, що я маю на увазі:

  • 120С ваги дошки, дозволить поліпшити в основному на витривалість -> низької інтенсивності (наприклад, велика кількість повторень, невелика вага)
  • 10С планка з 30кг ваги поліпшить основному сила -> високої інтенсивності (наприклад, низьке число повторень, велику вагу)

  Так що якщо ти їдеш за зовнішність/гіпертрофія, ви повинні, ймовірно, бути в змозі тримати планку ~1хв, перш ніж додавати вагу. Інакше ви б більше тренуватися для короткострокового зростання.

  +137
  Soufiene 25 черв. 2016 р., 11:05:50

  Відповідно до цієї статті з британського журналу клінічної фармакології, сік грейпфрута збільшує системні ліквідації період напіврозпаду кофеїну, тобто кофеїн залишається у вашій системі довше.

  Ця стаття підтримує твердження про те, що грейпфрут продукти сприяють зниженню ваги. Він також говорить, що грейпфрут продукти покращують резистентність до інсуліну у людей з метаболічним синдромом.

  Варто відзначити, що грейпфрутовий сік може мати небезпечні взаємодії з низкою препаратів, тому переконайтеся, що ви двічі перевірте інформацію про безпеку лікарських препаратів ви приймаєте, перш ніж використовувати грейпфрутовий сік для її чарівними властивостями.

  +104
  Felipe Ciolini 13 груд. 2014 р., 06:30:46

  Коротше кажучи, вона потрапляє під "Легко прийшло, легко пішло" категорії. Будь-який прогрес ви робите швидко, можна втратити однаково швидко.

  Втративши багато ваги більше, ніж просто втратити багато ваги

  Справді, немає жодних проблем з схудненням короткими чергами, але треба тримати дуже строгу дієту, в проміжках між чергами теж, якщо ти не збираєшся набрати вагу знову. А потім ти на "незначні коригування, тривалий період часу", адже, так чому б не зробити це з самого початку?

  Причина, чому невеликі зміни краще, тому що ваше тіло потребує, щоб пристосуватися до мінливих обставин. Ваш хребет може отримати таку необхідну допомогу, ваші м'язи можуть постраждати деякі втрати, ваш гормональний баланс може змінитися, холестерин, артеріальний тиск, рівень цукру в крові, сон... я міг би продовжувати й далі.

  Це не повинно бути предметом надзвичайно швидких змін. Найбільш помітним винятком є, якщо хтось вибирає для проходження планової операції, такі як шунтування шлунка. Але це крайня міра, і проводиться під пильним наглядом медичних фахівців.

  Ваші запитання

  Це набагато важче підтримувати постійний вагу після екстремальних дієт, ніж після помірної дієти?

  Саме правильне питання, і я думаю, що я сказав, що більшість того, що повинно бути сказано тут. Так, це складніше. Однак, ви могли б отримати медогляд, і отримати зворотній зв'язок від лікаря. Це все ще можна. Там так багато більше ви повинні бути в курсі.

  Слід очікувати певних проблемах зі здоров'ям з-за такої дієти?

  Ваш раціон повинен бути допитливим неважливо, що ви намагаєтеся досягти. Навіть той, хто не робить зміни ваги повинні постаратися заповнити свою квоту з усіх вітамінів, мінералів та інших необхідних речей, які потрібні організму, щоб нормально функціонувати.

  Дієта повинна бути ще більш ретельно сплановано, тому що у вас є, щоб покрити всі ваші квоти за меншого споживання калорій.

  Поки у вас є це вниз, немає ніяких причин, чому будь-яка дієта буде заподіяти вам шкоди.

  +77
  Debainn00b 21 жовт. 2010 р., 00:44:23

  Берпи.

  Підтягування.

  Віджимання.

  Дипов.

  Перевернуті рядка

  Повітряні присідання (один матч в разі необхідності)

  Молюски (принести опір групи)

  Планки, віджимання, присідання

  Більш віджимань.

  Ох і burpees.

  Намагайтеся їсти "справжню" їду в помірних кількостях. Овочі, пісне м'ясо і більше овочів.

  +60
  RajKumar Saini 16 лист. 2016 р., 02:15:02

  Люди реалізують різні діапазони реп, тому що вони мають різні цілі. Олімпійський атлет, який займається тільки підйомом великий обсяг можливий вага поїзда буде в дуже низькому діапазоні повторень (наприклад. кілька наборів 1-3 повторень). З-за низького числа повторень завершена в кожному наборі, більш важкими вагами можуть бути використані. Така форма навчання дуже інтенсивний на центральну нервову систему, і ви, по суті, навчаючи його вогонь більш ефективно. Якщо ваша мета-стати швидше/сильніші/більш вибуховою, більш важку вагу з нижньої частини діапазону реп-це вибір для вас. У той час як набирає розмір не основна увага в цьому діапазоні повторень, це може статися випадково, хоча і не так різко, як сталося б з більш високому діапазоні повторень.

  Для м'язової гіпертрофії (збільшення розміру м'язів) більше обсягу потрібно, і діапазони повторень по 8-10 повторень найкраще підходять для цієї мети. Це може допомогти, щоб зосередитися на дійсно договірних ваших м'язів з кожним реп, відчуваючи втиснутися в групу м'язів ви тренуєте. У цьому діапазоні повторень будуть нарощувати сили, хоча і не так швидко, як нижній діапазон репутацію.

  Спортсмен може виконувати 12-30+ повторень певного вправи. Тренування в цьому діапазоні підвищує рівень кортизолу, і це може фактично призвести до втрати м'язової маси. Менша маса на рамці означає меншу масу, ви повинні рухатися, що може бути корисно для бігунів на довгі дистанції/тріатлетов/crossfitters.

  Якщо вашою метою є суміш з вищесказаного, усіма засобами змішати реп діапазони реалізовані у вашій тренування. Це не рідкість для людей, щоб виконати низький реп сила комплекту (Ел.р 5х5), а потім встановлює в діапазоні гіпертрофії, як вони шукають, щоб знайти силу і розмір одночасно.

  Ви повинні використовувати вагу, досить важкий, тому на останні кілька повторень, наступні набори свій коректувальник, щоб допомогти вам. Не жертвуйте хорошим тоном для представників. Удачі вам з вашої підготовки!

  +47
  Elexia 4 бер. 2011 р., 23:25:28

  Спасибі всім за ваші відповіді та поради!! Спочатку я хочу зазначити, що я прихильник вимірювати все. Я використовую харчові ваги, мірні чашки/ложки і т. д., Так що я знаю точно, скільки їжі я їм. Не тільки заради підрахунку калорій, але також контролювати і відслідковувати мої макроси всередину, як я збираюся втрачати вагу здоровим чином, а не просто "аварія" дієта. Тому шанс, що я прогадати і над їжею був дуже тонкий. Я втратив 20-30 фунтів кілька різних випадків у моєму житті, тому я не чужий, як це працює. Однак у минулому я був не так активний, як мені було в цей раз. Тому, 1100 - 1200 цей час просто не вистачає палива. Я скористався порадою @AlexL і збільшив калорійність до 1400-1500 в день. З тих пір 4 дні тому, я втратила 4.5 кг щоранку я прокидаюся в інший фунт. Я не очікую, щоб залишитися на цю тенденцію щодня, але принаймні масштаб рухається зараз! Я також додала протеїновий коктейль у моєму повсякденному житті. Поки що все добре і я відчуваю себе дуже оптимістично!!! ☺️

  +36
  beube 7 серп. 2016 р., 18:23:31

  Коли тіла більше маси і шкіра не отримує достатньо часу, ви отримаєте розтяжки. і все залежить від вашого щоденного споживання, тому постарайтеся, щоб набрати хорошу м'язову масу, так як вони кажуть, що це займає 6 місяців, щоб побудувати "Роллс-Ройс" і 10 годин на Тойота. наче зараз що ви можете зробити, це отримати аловере гель або якщо у вас є завод Аловере використовувати гель. використовуйте його двічі.(ви можете також змішати його з кокосовим маслом.) 1. Перед сном. 2. Перед Прийомом Ванни. Ви також можете купити рідину аловере щодня пити порожній з ранку шлунок.

   це допомогло мені, Сподіваюся, це тобі допоможе.
  
  +32
  ROTA 28 лип. 2017 р., 10:47:51

  Показати питання з тегом

  $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil