Навіщо нам лід після фізичних навантажень?

Запалення є невід'ємною частиною зцілення. З Вікіпедії:

Він був також припустили, що гострі локалізовані запальні реакції для скорочення м'язів під час тренування [...] є необхідною умовою зростання м'язів. У відповідь на м'язові скорочення, гостра запальна реакція ініціює руйнування і видалення пошкоджених м'язових тканин. М'язи можуть синтезувати цитокіни у відповідь на скорочення [...] ці гострі збільшення цитокінів у відповідь на скорочення м'язів, допомагає почати процес відновлення м'язів і зростання шляхом активації супутникових клітин в запалену м'яз. Супутникові клітини мають вирішальне значення для адаптації скелетних м'язів до фізичного навантаження. Вони сприяють гіпертрофії за рахунок надання нових myonuclei і відновити пошкоджені сегменти зрілі м'язові волокна для успішної регенерації після травми або фізичним навантаженням пошкодження м'язів; високий рівень пауерліфтерів може бути до 100% більше супутникових клітин, ніж у нетренованої управління.

Тепер, чому обмерзання ваші сухожилля і м'язи після фізичних навантажень корисно? Це, звичайно, знімає біль, але не втратити не давати запалення на самоплив деяка гіпертрофованість вигоди, або ж обледеніння не реально знижують імунну відповідь?

+189
PSB 31 лип. 2019 р., 08:59:21
28 відповідей

Ви завжди повинні змішувати типи вправ, так як у кожного різні цілі тренування різних напрямів і м'язи і наголошує/посилює різні сухожиль і суглобів. Після періоду роблю таку ж тренування з таким опором, ви більше не будете набирає силу, а витривалість. Збільшуючи час, ви будете отримувати додаткову витривалість, але я серйозно сумніваюся, що це суттєво допоможе вам у сирих корисна сила.

+955
Ross Li 03 февр. '09 в 4:24

Це, дійсно, можна тренувати частини тіла щодня. Різниця в необхідних інше-інтенсивності, які ви тренуєте. Якщо частина тіла тренується опір, що викликає відмову у довільній хв-макс 6 - 15 повторень, що частини тіла не будуть мати достатній відпочинок протягом 24 годин з-за впливу на нервову систему, наприклад. Однак, якщо інтенсивність набирається достатньо, можна щодня тренуватися і досвід кумулятивний ефект з часом збільшується сила і обсяг м'язів.

Ще одне важливе питання, чи Є ваша мета-збільшення сили і розміру. Враховуючи тих, хто хоче ефективно тренуватися щодня, бо сила, інтенсивність повинна бути близько 80%. Для розмір, інтенсивність повинна бути близько 70%, щоб більше комплектів буде завершена тренування.

+947
user3809853 2 січ. 2012 р., 23:33:42
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Кілька місяців тому я пошкодив праве плече (коміркова зона кістки) грати в контактний вид спорту.

Я не грав або зробив багато підготовки на всіх з тих пір. Нещодавно Я записалася в тренажерний зал, і вони зробили аналіз складу тіла, який показав, що менше м'язової маси у верхній частині тіла (де травма).

Я почав робити деякі тренування, силові і кардіо і т. д... Нічого не масово напруженим, і я помітив, що з плеча Прес я морочився з правого боку. В кінці другого сету моя ліва рука, як і раніше міцна, але моя права рука просто не міг закінчити ліфт.

Було не боляче, просто не було сил. Очевидно, я не хочу ранити себе і я постараюся знайти кого-небудь поговорити у тренажерному залі, але я шукаю поради про те, як баланс сили.

Я повинен спробувати менше вага до мого правого плеча отримує більше м'язів? Я повинен йти на цю вагу, але зупиняється, коли моя права рука не може тривати? Я повинен робити різного ваги між руками?

Який найкращий підхід тут?

Я сподіваюся, що я надав всю необхідну інформацію, але якщо є що-небудь ще, що може допомогти, я буду рада надати її.

Дякую

+915
kaotech 19 січ. 2019 р., 18:33:18

Якщо ви зацікавлені в реактивне навчання, не особливо доречно-робити конкретні вправи спритність. Є тонна їх на сітку, або зробити щось на зразок функціонального тренінгу для видів спорту або тренування на швидкість, спритність та кмітливість.

ІМО HIIT (висока інтенсивність інтервал підготовки-це краще в цілому для підвищують метаболізм, хоча більше часу стало більше медитативним. Обидва цінні для вирішення проблеми депресії (щось я занадто знайоме :(

+832
HoT2771 27 січ. 2012 р., 19:41:25

є фази ви йдете в спортзал, і ви повинні майте це на увазі, що все хороше відбувається з плином часу, необхідно спочатку зробити ваше тіло сильним, тому він здатний витримувати великий тиск і більшу вагу,

чим більше тиск ви поклали на ваші м'язи, тим більше вам потрібно їсти білка і більше відпочивати, звичайно,

відпочинок-це дуже важлива частина зцілення і м'язів, що робить!

в основному ви повинні піти в спортзал на регулярній основі і зберегти хорошу proteinful дієти і не забудьте проконсультуватися з хорошим лікарем і тренером у тренажерному залі.

+815
codervince 13 серп. 2016 р., 02:25:29

Кожен досягає плато під час схуднення. Якщо ви будете харчуватися у розумний дефіцит калорій (рекомендація становить від 10 до 20% від TDEE на) і стежать за ними добре, ви повинні почати знову худнути.

Як правильно пояснити ddinchev, якщо ви їсте занадто мало, ваш організм перейде в "режим голодування", їли ~1000 калорій потенційно може поставити вас тут. Однак, зайшовши в 'голодної' режим вимагає, щоб ви активно морити себе і досить складно.

Якщо ви знаєте свій зріст і вагу ви можете підключити його до TDEE на калькулятор онлайн і зменшити це число на 10-20%, щоб досягти дефіциту калорій. Без більш детальної інформації про вашої дієти і вашій статистиці тіла я не можу допомогти там загальні рекомендації.

Принцип прогресивної перевантаження полягає в тому, що, щоб поліпшити себе і постійно працювати ваше тіло на високій швидкості, потрібно постійно робити вправи складніше. З точки зору непрофесіонала це означає, що ви повинні прагнути, щоб покласти стільки сил кожної операції завершення. Діяльності стане легше з часом і це до вас, щоб зробити їх постійно важче, так що ваше тіло працює над тим, щоб постійно удосконалюватися й адаптуватися.

Нарешті, втрата ваги і зниження віддачі, як досягти свого "піку" мала вага буде все важче і важче схуднути і легше отримати його назад. З 30% жиру до 27% набагато простіше, ніж з 15% до 12%.

Як Примітка боку, потрібно враховувати, що робите, як ваш спосіб життя. Якщо ви припините вправи та їдять же ваш вага паль назад. Досягнення і підтримання здорового ваги і фізична форма-це зміна способу життя.

Я також хотів би поглянути на це "повторно годувати" тиждень, він працював у кількох людей, що сидять на дієті, щоб поїсти або трохи більше їх TDEE на 1 тиждень, щоб "скинути" [так в оригіналі] їх метаболізму.

+766
Erika Jakes Jacobs 26 січ. 2016 р., 05:09:22

Як розповідає Джим, біг-це велике навантаження на всі суглоби, а також спину... і це дійсно не має значення, чи є ви надмірна вага або 20кг 10кг недовага. Правило великого пальця полягає в тому, що тиск на всі суглоби в 3 рази як здорово, коли ви працюєте, коли ви йдете (за умови в середньому 5 км/год ПАРЄ).

Починаючи з деяких плавання або їзда на велосипеді - чи, може, просто робити це поруч з біговою - це дуже хороша ідея. Які допоможуть вам побудували фітнес-сторона працює, захищаючи суглоби і спину по дорозі в той час як ви можете мати справу з втратою ваги.

Якщо ви просто повинні запустити його, то я б порекомендував вам зупинитися і йти кожен раз, коли суглоби починають хворіти. Адже біль-це спосіб тіла, щоб ви помітите, коли речі не зовсім правильно...

Основна ідея працює багато кілометрів, щоб змусити організм навчитися руху... тому я не можу рекомендувати вам використовувати альтернативний "стиль" тепер працює. Це може бути дуже важко відучитися пізніше.

Удачі!

+753
Celia Fajardo 5 січ. 2018 р., 05:45:26

Коли справа доходить до пауерліфтингу, більша частина ліфтерів будуть використовувати низьку планку присед, який знаходиться в барі нижче по спині, щоб сидіти на м'язової полку на задні дельтоиды. Це також дозволяє ліфтеру, аби мати більше вперед тулуб, обіпертися на протязі присідання і перекладає частину натяг задній ланцюга. Це разом прагне до того, щоб ліфтер максимально підняти більшу вагу. Однак, низький бар навпочіпки не є обов'язковою вимогою для пауерліфтингу; висока планка, присідання (зі штангою на пастки) теж відмінно діє. Для пауерліфтингу, який дозволяє атлету підняти більшу вагу під час змагань-це найкращий варіант для них.

Для гіпертрофії, висока планка присідання можуть бути більш ефективні в такій мірі, як він ставить більш високі вимоги до четырехугольникам, ніж низька планка присідання. Це не означає, що низька планка присідання шкідливі для гіпертрофії небудь. Це дійсно зводиться до, який є більш зручним для використання і конкретної схеми реп, який ви використовуєте.

 • Коробка: варіація, в якому лави або іншої стійкої пристроїв розміщується там, де ви б присідати в паралель. Мета-сісти навпочіпки і доторкнутися до лавки (або коробки і т. д.) і повернутися, або зробіть невелику паузу, перш ніж повернеться нагору. Це інструмент, щоб допомогти з технікою і допомогти з водінням з отвору, оскільки немає рефлексу розтягання існуючих у цій варіації.
 • Сумо: варіація з дуже широкій стійці. Це змістить частину навантаження на стегна і привідних м'язів. Це дозволить за більш короткий діапазон руху, що дозволяє присідати до паралелі. Багато редукторний пауерліфтерів використовують цей вид присідання.
 • Стійка: в цьому варіанті, бар ламав через передню частину тіла в каналі, створеному передні дельтоиды і ключиці. Цей варіант ставить більш високі вимоги до стабільності ядра, як потрібно вести дуже вертикальному положенні тулуба, щоб уникнути демпінг-бар. Це також викликає більше попит на квадроцикли. Це також є одним з найбільш важливих аксесуарів ліфти для олімпійської важкої атлетики, так як це друга половина чиста.
 • Hack: ви можете думати про них як станова тяга зі штангою за спиною. У нормальній тязі, стегна, як правило, досить висока, що квади маленький внесок у порівнянні з підколінні сухожилля і сідничні м'язи. В Hack присідання, це набагато легше отримати в нижньому положенні стегна, що дозволить квадроцикли грати велику роль в підйомі ваги вгору.
 • Накладні витрати: для більшості людей, цей варіант лише як спосіб, щоб допомогти з основною стабільності, оскільки необхідно стабілізувати штангу над головою, одночасно присідаючи з ним. Якщо у вас вузькі плечі, намагайтеся уникати це рух, поки ви не можете зручно тримати штангу над головою у ривку хватом з невеликим нахилом тулуба вперед. Олімпійські ліфтери також використовувати цей варіант, щоб допомогти зміцнити присідання частина двоборства (в барі піймали в положення над головою присідання у ривку). Вони також використовують його для мобільності і методика навчання.
+727
Mary Ngwa 1 квіт. 2019 р., 12:14:38

Коли ви оптом ви також отримуєте жир, коли ви вирізати ви втрачаєте м'язи просто на питання те, що є більшістю. Ваша мета в розріз, щоб втрачати в основному жир, і навпаки в масі. Немає ніякого способу, щоб уникнути цього. З допомогою правильної тренування і харчування можна направляти ваш Навальний або відрізка в напрямку, куди ви хотіли б, щоб йти

Якщо ви вирішили різати зараз ви, безумовно, однак втратити трохи м'язів ,якщо ваш споживання білка є адекватною і ви підняття тягарів ,воно буде мінімальним. Багато зберігають жир в різних галузях , це не піддається контролю. Суть в тому, що якщо ви будете продовжувати харчуватися в дефіциті ви його втратите ,це буде просто питання того, наскільки худий ти особисто потрібно для того, щоб її втратити Деякі люди будуть бачити АБС на 15% жиру, деякі потребують менших відсотків, він має багато спільного з формою ваших м'язів,скелета, а де ви зберігаєте сало

+727
Alan Clark 9 лют. 2012 р., 04:37:35

Кілька місяців тому мій трицепс початок показувати. Я регулярно ходив у спортзал і мій раціон складається з білків, вуглеводів і овочі (броколі) і дотримуватися "правило третє" 1/3 білків, вуглеводів, 1/3 1/3 овочів.

Проблема в тому, що я не бачу ніяких змін у трицепс і біцепс змінити. Навіть мої лінії грудей приходять і йдуть, так само як і моя лінії косі м'язи живота (бічні лінії).

Животик теж упирається. Я не ставлю на велику вагу, коли робиш гантелями, Як я не знайти ні помічника, і це може впасти на мене.

Так що я роблю не так? Чому у мене не змінюється розмір, тому трицепс і біцепс розмір не змінюється? Лінія грудей приходять і йдуть? Як я можу змінити мою рутину, роблячи все змінюється і побачити результат після тижня?

Я роблю 40 хвилин кардіо кожен день.

+700
LucidLunatic 27 лип. 2012 р., 05:05:59

Ключ у вашому питанні "старий культурист" = старі ідеї про харчування на основі старої науки. Однак сучасне харчування підтримує якихось причин ви не хочете, щоб з'їсти цукру (і молоко також має багато природного цукру) після 5 вечора, як з високим вмістом цукру продукти впливають на рівень інсуліну, а високий інсуліну показано, що вплив на організм гормонів (щитовидної залози є виробником гормонів щитовидної залози).

Як спортсмен, ви безумовно хочете, щоб переконатися, що ви їсте здорову, збалансовану їжу і закуски, які включають в себе правильний вид протеїну, вуглеводів та жирів у правильній пропорції.

Якщо ви зробите це, вам не доведеться турбуватися про старих-(культурист)-казки, коли справа доходить до харчування.

+615
Gary Wright 9 трав. 2012 р., 14:15:26

Я дуже інтенсивно тренуватися, я пішов від 270 до моєї нинішньої 165 і 6% жиру Я теж трохи голову горщик, але засноване на фактах. Я провів останні 10 років проводити дослідження велике дослідження на цю тему. Тепер, звичайно, дим в легенях не дуже добре, але анти-запальні властивості марихуани знижує його вплив на випади і марихуана, як було показано, мають анти-канцерогенні ефекти, ти точки помітно скорочує пухлини. крім того, було показано, щоб поліпшити довгострокові функції мозку ( хоча це не impare короткострокового пізнавальних здібностей , дух ), а також було показано, щоб допомогти з alztimers .

Я курю невелику кількість попередньої роботи, перш ніж мій protiens трясти свого олімпійського ліфт підйомник днів влада, здається, щоб додати ще один рівень уваги особисто для мене, потім прийму гарячий душ і знову палити з моїм після тренування професійно. Я, здається, менше хворіти та мати набагато легше переварити мої добавки. На кроссфіт і arobics я курю тільки після того, як з-за помітного diferance в рівні енергії.

Я курив і тренування в довгостроковій перспективі ( і вже давно періодів роботи і відмова від куріння) VO2 Макс відмінно, у мене гарне розмір overal м'язи і тон, і дивитися мою дієту. За винятком Жора, я відчуваю, що марихуана допомагає мені у всьому тренування

+599
Rebecca Samarellli 18 жовт. 2014 р., 23:25:36

У мене була така ж проблема раніше.. якщо вдих, при опусканні і видих при опусканні його слід зняти тиск/звук вусі це так дратує. У мене є тенденція затримувати дихання, але, коли я усвідомлюю це і дихання, регулярно у мене немає проблем.

+598
Luis Pacheco 9 лют. 2016 р., 03:14:09

Прочитавши інші відповіді, я хотів би запропонувати кілька речей.

 1. Почнемо з велосипедом, навіть на стаціонарному. Звикнути до руху ноги. Це допомагає наростити м'язи і зміцнює коліна, перш ніж ви почнете приймати стукати на них по-справжньому. Якщо їзда на реальну роботу велосипеда на сидячих лізе. (Так само на спінінг велосипед, я вважаю, але більше задоволення на свіжому повітрі.
 2. Як тільки ви починаєте бігти, прислухайтеся до свого організму, як інші запропонували, але і спробувати попрацювати над собою працювати:ходити програма. Є багато підходів до цього. Це може бути біг 10 хвилин ходьби 1, після того, як ви краще на нього. Але почніть з бігу 1 хвилина ходьби, 1 хвилина, і повторіть за весь час, який ви відвели для бігу. Тоді як це стає все більш комфортно, перейдіть на дві хвилини бігу, хвилина ходьби.
 3. Якщо ви турбуєтеся про ваших суглобах, розглянемо, починаючи на біговій доріжці, так як вони роблять її набагато м'якше, пружний матеріал, а не асфальт або бетон.
+541
Simon Bruder 7 серп. 2013 р., 03:58:38

Які фактори потрібно враховувати при виборі спортзалу?

Я хочу зменшити моя вага на 20 кг за 3 місяці і так потрібен тренажерний зал. Я ніколи не був у спортзалі у моєму житті і хотів би знати, що там пропонують, і захочете, щоб мати можливість судити тренажерний зал, коли я влаштували екскурсію і показали договір, і т. д

+511
DreamAndDead 2 вер. 2012 р., 21:33:10

Багато людей тренуються з процедур для всього тіла. Вони тренують ноги і плечі і спину і біцепс і трицепс і все інше в той же день. Це працює для багатьох людей. Це може працювати для вас-може і ні, в залежності від рівня підготовки і потреб.

Я не впевнений, що відновлення не має нічого спільного з потрапляє кілька груп м'язів. Я вважаю, що відновлення всього організму справу, а стимул може бути як всього тіла (наприклад, віджимання) або дуже конкретними (наприклад, з допомогою тренера зчеплення).

Спліт рутини, я думаю, (без особливих доказів), більше про управління стимул, ніж управління відновлення. Це може зайняти багато часу для великий, сильний чоловік, щоб дійсно зробити їх назад втомилися. Ця людина може хочете присвятити практично всю розминку, щоб робити так. Іншим людям може бути добре тільки з півгодини станова тяга та підтягування на спину, і бачити результати таким чином.

+508
ruby kazeem 13 жовт. 2016 р., 05:01:23

Для присідання і тяги я ношу все, що буде стрейч: толстовки, спортивний костюм, штани і т. д. Все, що я ношу, я волію, щоб це втратити.

Я буду носити баскетбольні шорти, якщо вони мають велике стретч вбудована, але коли тяги з шортами гомілку знімати побої.

+488
Ian Joseph Omambac 20 вер. 2017 р., 18:47:31

Підйом вантажів може викликати м'язи-силу і обмежують вашу гнучкість, що робить його важко отримати у правильній позиції для зйомки або ефект стабільності. Спорт не особливо в ладах, але ви хочете, щоб переконатися, що ви не працюєте з точки, що обмежують рухливість з підйомом тягарів.

Я знаю хлопця, який не міг стріляти з цієї причини його плечима мав обмежений діапазон руху з-за надмірних фізичних навантажень на роботі, не в спортзалі) і він повинен був скоротити зворотний шлях на те, що він робив на роботі, щоб він міг повернути повну рухливість в плечах.

Це займає багато роботи і багато часу, щоб дістатися туди, і ви побачите раннього попередження задовго до того, як дістатися до цієї точки. Просто переконайтеся, що всі ваші тренування, особливо на плечах і руки, здійснюють повний діапазон руху, і скоротити, якщо ви помітили зниження в цьому діапазоні.

Зокрема, з тим, що ти описуєш, поряд з вправи для стабільності, я б сказав, що ви не в небезпеці це стає проблемою. Я в першу чергу про те, що це можливо, без належного догляду, щоб зберігати рівновагу і повний діапазон руху.

+382
user39817 25 лют. 2015 р., 18:12:46

Так я роблю це не хатха гріх привітання, яке є все один, але вправо, а потім тільки ліві. Я займаюся Аштанга Віньяса suryanamaskara в, яких тільки один. І я роблю 108. Я чув, що деякі люди роблять 54 suryanamaskara і 54 suryanamaskara Б.

+350
perl answers 4 серп. 2018 р., 02:49:22

Немає.

Вміст кофеїну в звичайній коли 330 мл підвищує термогенез через метаболічні стимуляції, але кількість цього настільки мала, що вона незначна.

Холодних напоїв не змусить вас витрачати значну кількість енергії нагрівання небудь.

Якщо ви хочете знати кількість енергії, напій буде надавати, то просто подивитися калорійність на етикетці.

+340
Pauls 23 січ. 2014 р., 14:27:30

Я бачу пару речей відбувається з вашим питанням. Спочатку відповім на заголовок питання:

Чим далі від вашого тіла у вас є ваші руки, чим більше ви залучаєте свою груди. Компроміс-це більше навантаження на плечі і грудні м'язи.

Ця рада також працює для жиму. Для подальшої активації вашої грудей, зосередьтеся на напрузі грудних м'язів, у той час як ви знаходитесь на вершині на секунду кожного повторення.

Справа з тендиніт

Тендиніт-це попередження про те, що або щось неправильно з вашим форму, або що ви не працюєте антагоніст досить м'язів. Наприклад, якщо ви робите багато віджимань, які тренувати трицепси, але не робити яких-небудь типу рядків/підтягування/зігнутою рукою, висить на зміцнення біцепса. Якщо ви вставляєте із Вага тіла вправи, які ви можете зробити вагу тіла рядків, лежить на землі і потягнути вгору або в бар або столик. Ви можете навіть використовувати ручку мітли між двома стільцями.

По вашому опису, ви можете мати справу з проблемою форми і незбалансовані тренування. Балансування вашої підготовки легко. Просто додати антагоніст роботу, що ви робите. Спочатку, ви будете хотіти зробити більше антагоніст роботи, ніж віджимання, але в кінцевому рахунку ви будете хотіти зробити рівний обсяг на них. Формі є більш складним завданням.

 • Проаналізувати дощок, щоб навчити вашого тіла, щоб бути жорсткою. Ліг на живіт і встати на лікті. Підтягти все тіло, зокрема м'язи живота. Ви повинні бути в змозі залишатися в такому положенні не менше 30 секунд. Якщо ні, то працювати над цим, поки ви можете.
 • Знайти зручне положення рук, що це трохи далеко від вашого тіла, але не настільки далеко, щоб викликати дискомфорт у плечах. Позиція повинна допомогти вам залучити ваших грудних м'язів і м'язів рук при збереженні тіла Планк жорсткою. Невелика лікоть Flare є прийнятним. Просто переконайтеся, що ви добре підтримується.
 • Виконувати тільки хороших повторень. Якщо ви відчуваєте, що ваше тіло починає втому і форму почати розвалювалася, зупиніть набір. Ви можете додати більше хороших віджимань за раз.
+224
xiawi 8 квіт. 2013 р., 05:30:31

Я також дуже рекомендував би додати підтягування в якості додаткового вправи. Це допоможе з розвитком латів, необхідні для жиму лежачи та штангою рядків і зчеплення, необхідні для станова тяга. Оригінал або 5х5 було потягування після станова тяга і провали після штангою рядків.

+186
feersky 6 бер. 2011 р., 00:59:00

Він може, за умови, що ви також практиці швидкість діяльності.

Джейсон Zuback є яскравим прикладом для гольфу. Він домінував довгі сцени їзди на час. У нього є пауерліфтинг і бодібілдинг тлі. Ви помітите довгі переможців диска часто здорованя.

Хороша стаття на Zuback.

Це також, де Тигр зробив великий вплив. Він одним з перших гравців, щоб прийняти всерйоз підйому тягарів. Більшість з них підніматися в ці дні.

Облігації Баррі, Марк Макгуайр, підйом велика частина з них, потрапивши додому біжить.

Бен Джонсон, один з найшвидших людей, регулярно піднімали важкі / повільно. Можете ознайомитися з ним навпочіпки на 3 хвилині. Він щось на зразок 600 фунтів на корточках.

Загальна ідея-це сила = маса * прискорення. Маса і прискорення, коли справа доходить до людей обертається навколо м'язів. Або зробити більше, використовувати його швидше, або обидва.

Потім, щоб побудувати деяку кількість м'язів, ви будете потребувати, щоб підняти важкі ваги. Важкий вага означає повільний рух. Кажучи по-іншому - найбільше прояви суто людських сил робляться повільно. (Пауерліфтинг.)

(Інший напрямок-це приймати наркотики. Ось чому так багато видів спорту, будь то спорт повільно або швидко, в результаті стероїдних користувачів.

Але це нормально. Якщо ви сильно сидіти на корточках (повільно), але як і раніше практикують розмахуючи гольф-клуб, тоді ви практикуєте, використовуючи, що нові м'язи швидше починанні.

Якщо ви зробили тільки повільніше підніматися, то ні, це не відразу допоможе. Це стає технічної, але ви можете подивитися на кути pennation. М'язи зможуть відновити картину того, як його влаштували в якійсь мірі, що робить його краще повільно виробляючи силу, але це, як правило, щоб зменшити, наскільки він хороший у використанні швидко силу. Є баланс, який ви хочете завдати удару.

Ви завжди повинні практикувати певні рухи, ви хочете, щоб також поліпшити. Повільніше підніматися поліпшить вашу здатність зробити зусилля, але це не гарантує, що він підвищує вашу здатність швидко виробляти силу.

Знову ж таки, він може отримати більше технічний, але коли ви отримуєте на більш високий рівень, ви будете тоді бачити, як хто-то, як Бен Джонсон б periodize своє навчання. Він не завжди піднімати важкі. У нього є фаза де було сил розуміти, він не може бути як можна швидше, але тоді сила піде на ремонт, щоб він міг реалізувати свій швидкісний потенціал.

Коротше кажучи, ви знайдете дуже мало людей, які швидкі, але не можу також підняти багато для своєї ваги. Тест очей про що говорить сама по собі. Усейн Болт зламаний.

Нарешті, швидкого підйому ваги, щоб швидше отримати в режимі нон-ліфтинг спорт це зазвичай безглуздо. Ти не може стати сильніший або швидше. Швидкість ти будеш підніматися не наблизитися до повторення швидкістю спорті. Наприклад, швидкість у поштовху перебуває в іншому часовому поясі порівняно зі швидкістю 100-метрового спринту.

+121
maxp 3 бер. 2015 р., 10:32:58

Більшість людей, що стежать за фігурою дієти втратити м'язи, а не жир. Їх дієти, як правило, не постачають достатню кількість протеїну і чистої жирів для підтримки здорових органів і м'язів. Є деякі винятки, і при цьому я не харчування Professional я тінь поруч з ними в період підготовки до зміни кар'єри в найближчі кілька років. З мого досвіду, напевно, 9 з кожних 10 осіб, які ходять в двері, сказавши, що вони худнуть повідомляють загальне відчуття поганого здоров'я, голоду і розчарування з їх вага коливається туди-сюди. З мого особистого досвіду, що стежать за фігурою і подібні 'один розмір підходить більшість дієт не ефективні для більшості населення. Я впевнений, що є люди там, хто б сперечався, але по правді кажучи, я ніколи не бачив їх проаналізувати.

Реальне вирішення полягає в розробці власного рішення, використовуючи відомі хороші основи харчування. Знайти продукти і страви, які працюють для вас, не працюють, щоб відповідати вашої дієти в їжу хтось інший зробив. Ось деякі основи, які ви можете зробити самі почали в; не соромтеся відправляти нові питання, що вимагають конкретики ні про що.

 • Баланс у всьому, і рівний баланс у всьому: я миттєво побоюватися будь-яка дієта, яка передбачає дуже низький або прямого різання одним з основних макронутрієнтів (жирів, білків, вуглеводів). Чисто і просто, ваш організм має всі ці речі, щоб нормально функціонувати. Ви можете вибрати, щоб вирізати деякі класи цих (наприклад, крохмаль для вуглеводів або без-червоне м'ясо для білків/жирів), але урізання жирів або вуглеводів з вашої дієти не зроблять вас здоровішими, і це не буде стійким в довгостроковій перспективі. Незважаючи на те, що стежать за фігурою, Дженні Крейг, і їх сучасників скаже вам, що жир не робить вас жир. Нездатність перетравлювати жир зробить вас жир. Це неможливість часто прийде від перевантаження вуглеводів, особливо крохмалю. Це буде зачепив ваше травлення і зробити будь-якого жиру ви споживаєте отримати зберігаються у вигляді жиру досить швидко.
 • Повнота відбувається, коли ви отримуєте правильне харчування: безпосередньо від першої точки, важливо розуміти, що голод-це запит поживні речовини з вашого тіла. Коли ви даєте вашому тілу поживні речовини вона вимагає, Ви перестанете відчувати голод. Люди, які їдять м'ясо, овочі, фрукти і вуглеводи в загальному балансі часто доведеться з'їсти менше унції їжі, щоб відчувати себе "повний". У мене знову є сигнал тривоги спрацьовує, коли я прочитав, що дієта пропонує використовувати нічого крім води, як апетит придушення'. Одна Дженні Крейг брошурі я прочитав запропонував використовувати пшеничний хліб як придушення. Це абсолютно фіктивні. Якщо ваша дієта насправді працює, вам не потрібно, щоб придушити ваш апетит. Реальним рішенням проблеми є інвентаризація маленьких, збалансоване харчування, що ви можете покластися на Якщо вам потрібен вибирають мене вгору.
 • Спалювання жиру відбувається від дефіциту калорій: той момент, що більшість дієт будуть замовчувати полягає в тому, що ви будете позбавлятися від жиру, вам потрібно спалювати більше калорій, ніж ви приймаєте всередині. Більшу частину роботи за постійне скидання ваги відбувається на кухні. Щоб позбутися від 1-2 кілограмів жиру в тиждень, ви повинні бути спалювання 500 калорій більше, ніж ви споживаєте на щоденній основі. Знову ж, якщо ваш раціон збалансований і ваша тренування помірної, це набагато легше, ніж це може здатися на перший звук. Однак, ви не збираєтеся туди з низьким вмістом жиру дієти, оскільки вам доведеться ставити вуглеводів, щоб замінити жир або голодувати. Без жиру, ви не будете мати ніяких довгострокових енергетичних або ситості, тому ви з'їсте більше вуглеводів і не спалювати всі калорії, що ви їсте.
 • Якщо ти не можеш вимовити, Ти, ймовірно, не повинні їсти це: звикнути до дивлячись на списки інгредієнтів і з'ясувати, що те, що ви їсте. Всі 20-доларову імена ви бачите на такі речі, як ТБ вечері являють собою консерванти, хімічні підсолоджувачі, і інші речі, які тільки були в раціоні харчування людини за останні 30-40 років - не за збігом, приблизно в той же час в середньому людина почала мати багато проблем з ожирінням, високим кров'яним тиском, діабет і т. д. Вам не потрібно будь-якої з цих речей у вашому раціоні і ви будете набагато краще, якщо б ви позбутися від них. Ви, мабуть, чули, що в помірних кількостях, ці речі не заподіють тобі шкоди. Це, мабуть, правда. Біда в тому, що ніхто не може реально домовитися про те, що 'в міру' означає, і ніхто не знає, як ці хімічні добавки взаємодіють. Існують десятки різних штучних консервантів там. 1 грам на добу консервант може бути нешкідливим, і 1 грам в день консерванту B може бути нешкідливим, але 1 грам кожен день, можуть порушити травлення і зробити перетравлюють такі речі, як жири і білки набагато складніше. Ніхто толком не знає. Це найнижчий-висять плоди для більшості людей дієти. Якщо у вас виникли проблеми покласти свій правильний вага, де ви хочете його, позбутися від змінних, ніхто не може дати вам відповідь на перший.

Я закликаю вас, щоб задати питання, узагальнити, або у коментарях або зовсім нові нитки, про жодні подробиці ви можете бути впевнені. Це дуже 100,000 футів думку на речі і є весь світ допомогу там для отримувати Вас у формі, правильно харчуватися, і щасливі.

+89
Childinhiding 1 черв. 2019 р., 10:31:24

Якщо ви тренуєтеся протягом години за один раз, не потрібно дуже багато з'їсти, але я б порадив питної води до і після, і якщо посилка йде довше, ніж через годину, протягом також.

Якщо ви тільки після втрати ваги, поки немає високого вилучення вуглеводами згодом, дотримуватися низьким вмістом жиру білка.

Я вважаю, що я тільки дійсно потрібно поїсти перед тренуванням (щоб не на шкоду продуктивності), якщо сеанс відбувається протягом 2,5 годин. Якщо ви йдете довше, тоді використовуйте будь-який з карбюратор спортивних напоїв до і під час бігу, в кожній країні є свої бренди.

Якщо ви тренуєтеся кожен день, і почнете відчувати втому після декількох днів, а потім збільшити споживання на харчування відновлення, білків і вуглеводів необхідні, але ви ще не потрібні великі порції. Також можна їсти більше продуктів з вітаміном B, так як це дасть вам більше енергії.

Харчування для відновлення, як правило, слід з'їсти відразу після тренування.

+88
Geordi98 30 вер. 2016 р., 03:34:52

Враховуючи той факт, що він не робить різниці між м'язової маси тіла і жирової маси, чому таке індекс маси тіла, тому широко використовується для визначення ідеальної маси тіла?

Коли я почав серйозно працювати кілька років тому (підняття ваги і кардіо), я набрала 20+ кг і 2 розміру за пояс в штани. Я не м'язистим, але є набагато більше м'язів тепер, коли я почав. За ІМТ графік для мого зросту і ваги, я на грані ожиріння, але в реальності я зовсім підходять. На щорічний огляд мій лікар витягнув ІМТ діаграма, знову подивився на мене і сказав: "Ну, що, очевидно, не працює для вас."

Що кращий спосіб для вимірювання/манометрическое фітнес або відповідного ваги? Це виключно для вимірювання % жиру в організмі?

+55
Jan Holecek 17 лип. 2014 р., 09:31:34

Я ектоморф тіла-тип

У соматотипів-це дуже стара теорія, і тієї, що була під пильною увагою в реальному науковому середовищі. Вважається, наводить на роздуми, але не остаточні.

Але тим не менш, я розумію, що ви маєте на увазі, коли ви говорите, що ви ектоморф, так що якщо нічого іншого, принаймні, він служить відправною крапкою для цієї розмови.

а значить, у мене високий метаболізм

Це неправильна інтерпретація. Причина, чому "ectomorphic" люди мають важкий час набирає вагу, не тому що в них високий метаболізм, це тому що вони мають низький апетит.

Ти просто мало їси.

І я знаю, що ви збираєтеся сказати.

"Чувак, коли у нас є тако я їм, як 6 величезних снарядів і випити літр коли. Апетит величезний!"

Але це просто зводиться до того, що ваш апетит не вимірюється ваш найбільший прийом їжі на тиждень. Він вимірюється тим, як багато ви їсте протягом тижня. Чорт, навіть занадто коротке.

Замість того, щоб дивитися на скільки ви їсте в день (які можуть змінюватись в залежності від більші відсотки), ви повинні дивитися, скільки ви їсте в місяць. Тому що коли їси супер-величезні блюда одного разу, ви будете менше їсти, в найближчі пару днів, і ти повернувся, де ви почали.

В кінці дня, якщо ви хочете набрати вагу, ви повинні з'їсти більше калорій, ніж ви витрачаєте протягом якого заданого періоду часу, переважно виміряна протягом тижня або довше.

На тій же монетою, якщо ви хочете зберегти ваш поточний вагу, ви повинні споживати і витрачати однакову кількість калорій.

і втратити дуже легко вага

Так, це досить справедливо. Але не звинувачуйте обмін речовин. Винен ваш апетит.

Пам'ятайте, це не повинно бути легко набирати/втрачати вагу, коли ваше статура диктує щось інше.

Ви знаєте, що огрядні люди мають важкий час втрати ваги, тому що їх великий апетит. Худі люди мають однакові, але протилежні завдання. І якщо б це було легко змінити це, ми всі були б розірвав.

Для відповіді на питання

Як підвищити витривалість без спалювання занадто багато калорій?

Ти ставиш неправильний питання. Замість того, щоб турбуватися про спалюванні занадто багато калорій, ви повинні бути стурбовані про те, як мало ви їсте.

Ви повинні робити все кардіо ви можете зібрати, і тоді у вас має бути достатньо їжі, щоб підтримувати себе. От і все.

І знову ж таки, я знаю, що це не просто, тому що у вас немає бажання продовжувати їсти, але це просто проблема, яку ви збираєтеся мати справу.

Для огрядних людей, щоб втратити вагу, вони повинні утримуватися від їжі, коли вони голодні.

Для худих людей набрати вагу, вони їдять, коли вони не голодні.

І якщо ви хочете змінити свою вагу, або залишитися, де ви знаходитесь, що ви повинні займатися.

+49
menesesinc 14 жовт. 2010 р., 21:52:58

Іноді Я входжу в кетоз випадково (будь-ласка, тримайте ці дієти люди від мене) під час тренування на витривалість або незабаром після цього. Зараз вперше після придбання 24 ч-ч-монітор.

 • Я помітив аномальне збільшення відпо після останнього випадкового кетоз (+13-15 на наступний день замість звичайних +2-3 після найбільш інтенсивних тренувань, які я роблю. Це майже на 30% більше). Дійсно кетоз викликає сплески відпо подібне? Я знайшла різні люди розповідали в інтернеті це правда, але нічого надійного. Хтось на форумі для людей, які навмисно йдуть на кетоз і які, як правило, має відпо понад 80 не є надійним джерелом.
 • Я думаю, як зазвичай, я повинна чекати з інтенсивних тренувань до тих пір, поки відпо кілька разів нормалізувався? Я буду чекати, поки кетоз йде в будь-якому випадку і подивитися, якщо відпо нормалізує одночасно.
 • Чим поганий кетоз для тренувального ефекту?

(Я не Виберіть кетогенної дієти п'ятнашки, тому що я не на кетогенній дієті і ніколи не увійти в кетоз на ціль. Я активно намагаюся вживати багато вуглеводів до, під час та після тривалих тренувань. Я просто не робив досить хорошу роботу, його, здається)

+29
Mick Gibbin 28 черв. 2011 р., 20:32:01

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil