Важка атлетика для дітей?

Це важка атлетика для дітей вигідно? Є у неї побічних ефектів? Я шукав про це, але не отримав жодної відповіді на цьому сайті. Це трохи суперечливо. це буде корисно для тих, хто прагне бути культуристів або важкоатлетів? Це вплине на їх зростання? Я повинен проконсультувати своєї дитини, щоб дати йому спробувати, якщо він дійсно хоче? Йому вже 11 років.

+676
pritishi 18 груд. 2019 р., 22:08:38
30 відповідей

Болі в коліні під час бігу зазвичай викликана 4 основних питання. Вони є:

 1. Слабкі Стегна
 2. Слабкі Стегна (Квадрицепси)
 3. Щільно Hamstrings
 4. Тверда група

Зміцнення стегон і підвищення гнучкості в підколінних сухожиль і його групи, то біль зменшиться і/або зникне повністю.

На основі цих ідей, ось це хороший режим, щоб зменшити біль у коліні від бігу.

+995
Jared Ware 03 февр. '09 в 4:24

Для таких програм як стартову силу або Або ви отримаєте дуже вирізати і сухий відповідь "додайте 5 кг тренування для всіх вправ, і додають ще 5 кг для тяги."

Однак, після побіжного погляду на "Скотта Дорна нарощування м'язової програма" Я б сказав, що відповідь буде непростим. Насправді, я скажу прямо, що ви не повинні додати фіксований фунт/частота для вашої конкретної програми. Ось деякі з факторів, які впливають на ваших потенційних приріст:

 • Комплекс тренування як мінімум 20 різних вправ з різним рівнем складності, встановлюючи фіксовану ставку збільшення вправу в марності.
 • Ізометричні вправи, які у цієї програми багато, дуже складно застосувати прогресивної перевантаження. Ви будете швидко і часто плато.
 • Спокою не дає слабкий приріст. Робимо 6-7 день/тиждень тренування-це рецепт для перевантажувати свій організм, після чого ви побачите значно зменшилася зростанням і більш частим плато.

Враховуючи все це, ми повинні визначити відповідний вага/збільшення частоти на індивідуальній основі вправ. Мій рекомендований підхід буде виглядати наступним чином:

 1. Ведіть записи всіх вправ на кожному тренуванні, і запишіть кількість піднятої ваги.
 2. У журналі також запис або ви не применшується або щосили на певну вагу.
 3. Коли прийде час повторювати, що фізичні вправи і пожнеш, якщо у вас не плато, ви можете збільшити вагу на суму розумною для такої вправи (десь від 2.5-10 кг, Як правило).
 4. Якщо замість цього ви зробили плато, спробу робити вправи при цьому вага/реп як раніше.
 5. Якщо ви будете продовжувати плато, підступ вага на відповідну суму (зазвичай 10-20%) і працювати ваш шлях назад вгору.

Як ви можете бачити це неймовірно трудомісткий процес , так як вона вимагає від вас, щоб відстежувати свій прогрес на понад 20 різних вправ, не кажучи вже про всіх інших питаннях.

Якщо хочете, ви дійсно хочете, це проста програма силових тренувань з передбачуваним вага збільшує і доведений послужний список успіху, я рекомендую стартову силу або або програм, згаданих раніше. Я б сказав, що вони багато більш ефективних програм і набагато легше керувати.

+926
Mildred 7 лип. 2015 р., 18:57:49
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Якщо ви починаєте з світових рекордів у 1500м пропливти і 10 км бігу ви отримаєте ці разів по 100 м та 1 км

приблизно 26min 10 км --> 2:36мин/км близько 14:30 1500м --> :58s/100м

:58 на 2:36 світовий рекорд

1:04 на 2:51* % збільшення часу плавання на основі європейських майстрів запис 1500м 35-39.

1:10 проти 3:00* засноване на недавніх шведських плавців 35-39 час на 1500м, і я знаю декількох 40+ бігунів, які працюють під 35. Також відсотків.

**Майстри РП 35-39 1500м чоловіки 16:00 (1:04). У ці вихідні один із знакових плавців проплив 1500м в 17:54 (1:11.6). Я думаю, що ці два рівня можна. Не всі можуть плавати на таких швидкостях, тому не очікується, що кожен може працювати на такій швидкості. Може бути, ми можемо назвати цю групу amatuerelite. Люди, які тренуються і гонки заради задоволення, а не професійні спортсмени.

1:33 проти 4:00 може бути великий стрибок, але це засноване на рік стоку річки гонки 3 км, і ряд 10км гонки в Швеції. Приблизно 7% з тих, хто плаває в річці гонки керувати часом під 46:30 у 2012 році. 10км гонки становив менше 2% по 40 хвилин. Але цю різницю можна пояснити, що плавання в 16С вода не для всіх, і в більшу кількість учасників в 10 км може ходити частин, що впливають на прискорення відсоток погано.

1:55 проти 5:00 (приблизно 28% від переможців гонки в річці 3км гонка "місті вансбро" проти 20% 10 км)

2:20 проти 6:00 (приблизно 63% місті вансбро проти приблизно 60% 10км)

так що точно можна сказати, це як порівнювати яблука з апельсинами, але якщо дані результати досить змагань з плавання і заходів, я впевнений, ви знайдете ці значення повинні бути відносно близько.

Відкриті водні перегони в теплу воду буде виробляти більш високий відсоток breaststrokers, які плавають у перегонах, були теплі плоскі гонок також залучення все більше і більше "запускати/ходоки". так може бути, можна почати з видалення останнього 5-10% від обробники час?!?

+916
SeanLaughrea 28 січ. 2014 р., 00:41:32

Цей питання/відповідь, хоча і не конкретно для вас, дає хороші начерки різних аспектах повертається у форму.

Для тренування опору перевірити StrongLifts.com.

Для aeobic кондиціонер, диван для 5K і подкасти ви можете скачати для щотижневого прогресії.

Дієта є основною проблемою, яка я впевнений, що хтось буде вирішувати. Удачі.

+885
Borah Technical 5 квіт. 2015 р., 02:35:14

Цілком можливо, що вам потрібно зробити метаболічний скидання. Ваше тіло може бути скоригована, щоб споживати дуже мало калорій, і тому не керувати своїм споживанням калорій. Якщо це не так, це може бути щось ще. Нижче наведено короткий перелік речей, які потенційно можуть бути з верхньої частини моєї голови...

 • Метаболізм: можуть бути виправлені з метаболічним скидання, і може бути визначений строгими щоденне споживання калорій протягом декількох тижнів.
 • Гормони: може бути "виправляється", відвідавши лікаря, напевно, можна визначити тільки при відвідуванні лікаря.
 • Overcomsumption: може бути встановлена менше їсть, іноді ми просто їмо більше, ніж нам здається.
 • Відсутність активності: можуть бути усунені шляхом більш активного відпочинку, тіло може використовуватися для більшої активності і порівняльний її відсутність говорить тіло, щоб зберігати те, що він зазвичай використовує.
 • Непереносимість: може бути виправлена шляхом видалення певних продуктів, а деякі продукти, можливо, буде потрібно видалити, тому що ваш організм не добре їх переносить.
 • Інші? Там може бути багато речей відбувається, але я хотів би перевірити, що я можу через цей список спочатку, а потім подивимося, що лікар вважає, що якщо немає чіткої відповіді на це питання.
+852
idef1x 15 жовт. 2015 р., 03:08:29

Є дуже хороший цикл статей під назвою "Біблія білка" в schwartzeneggar.com

Стаття написана засновниками Examine.com, яка проводить незалежний огляд досліджень про ряд доповнень. Тому добре вивчені й досить легко зрозуміти.

У розділі про терміни білка, вони зробили кілька дуже хороших моментів:

 • Вікна після тренування " напевно застосовується з метою поповнення глікогену (вуглеводів), але не використовується для синтезу м'язового білка.
 • Більшість досліджень після тренування трясе проводився в голодному навчання, а не навчання ФРС (і, як незабаром буде пояснено, навіть якщо у вас поїзд 'голодному' немає кращого варіанту, ніж після тренування).

У ФРС державі, не було ніяких істотних відмінностей не виявлено [1] [2].

Всю статтю варто прочитати, тому що це допомагає розвіяти міфи про те, що виробники доповнюють хочуть йти, так що ви витрачаєте більше грошей (сподіваюся на своїх речах). Це також допоможе вам реально зрозуміти, що ваше тіло потребує.

+814
davidlegendmc 12 жовт. 2012 р., 02:57:46

Деякі швидкі дослідження повертається в наступних статтях:

Хто знав, що профілактика каменів у нирках була такою простою?

"У 1990-х роках, коли дієта Аткінса досягли величезної популярності, критики стверджували, що високий
споживання білка призводить до сечокам'яної хвороби. Це виявилося повним міфом, але
дезінформація, як і раніше поширюється.

Хоча білка обмежені дієти корисні для людей, у яких вже є нирки 
захворювання, вживання м'яса не викликає проблеми з нирками[7]. Крім того, жиророзчинні 
вітамінів і насичених жирів, що містяться в продуктах тваринного походження мають найважливіше значення для правильного функціонування 
ваші нирки."

Дієти з високим вмістом білка: відокремити факти від вигадки

"Твердження про те, що споживання білка призводить до каменів в нирках-це ще один популярний міф, який 
не підтверджується фактами. Хоча білкової дієти корисні для людей 
хто має хвороби нирок, вживання м'яса не викликає проблеми з нирками (10). Крім того, 
жиророзчинних вітамінів і насичених жирних кислот міститься в тваринних продуктах стержневы 
для правильного функціонування нирок".

Мінуси Дієти З Високим Вмістом Білка

 • Подивіться на заголовок під назвою - можливе пошкодження нирки

Я прийшов до висновку, що при споживанні великої кількості білка щодня

 • Не пити достатню кількість води може викликати камені в нирках
 • Генетичні дефекти можуть зробити камені ймовірніше
 • Не здорове харчування, не отримують достатньо клітковини
 • Деякі дослідження стверджують, що: велика кількість протеїну під час вирізання вуглеводів може збільшити ризик проблеми з нирками. (Знову ж, попередні пункти можуть запобігти це)

Моя особиста думка - я думаю, що якщо ви підтримувати здорову дієту і пити багато води, ви не повинні мати ніяких проблем. Я близько 300 грамів білка в день, який включає в себе 12 унцій курки, лосось, арахіс, 2 сироватки протеїнові коктейлі, маса вітамінний коктейль (50г білка) і казеїнового коктейлю. Я на цій дієті за 3 місяці і не було ніяких проблем.

+760
Christine Baron 16 черв. 2018 р., 05:21:27

Ну, найочевиднішим рішенням буде щось на зразок шолома поїлки:

enter image description here

Але жарти в сторону, що є ефективним способом, щоб носити воду, коли тренуєтеся для марафону або просто біг на довгі дистанції?

У порівнянних питання було поставлене, але я цікаво, якщо є інші способи, ніж моїх (у мене їх дві, але вони досить великі) для транспортування води при роботі.

+713
aybiss 3 трав. 2019 р., 15:53:56

Просто кажучи для мене особисто, я вважаю, це майже неможливо зробити стегна і до нижче коліна, якщо я не принаймні, плечі-широка позиція. Я б так велика, як вам потрібно для того, щоб:

 • Досягти глибини.
 • Ваші коліна і, вказуючи, де ваші пальці.
 • Зможете повноцінно використовувати ваші сідниці.
 • Зможете тримати свою вагу на п'яти.

Навіть на тязі, яка, як правило, має більш вузьку стійку (але не завжди), я намагаюся розширити трохи більше, тому що це допомагає мені використовувати мої сідниці.

+685
0605002 20 квіт. 2019 р., 15:02:36

Сидіння нахил буде приділяти більше уваги верхньої частини грудей.

enter image description here

Місце падіння будуть робити більший акцент на нижній частині грудної клітини.

enter image description here

Вертикальному машини літати будуть працювати обидві області грудної клітини. Він також особливо хороший для внутрішньої грудей, тому що вона має однакове натяг протягом усього руху, на відміну від гантелі мух, яких практично немає напруги на піку.

enter image description here

Ви праві в тому, що мухи ізолювати груди. Преса задіяні дельтовидні і трицепси. Це гарна ідея, щоб зробити так. Ви будете плато з мухами поодинці через відсутність різноманітності, щоб стимулювати організм.

+647
Hemn 9 груд. 2015 р., 16:45:19

Якщо додати гантелі у вільних вправах він запропонував, що б швидко змінити складність. Пастка м'язи дивні, в який раз вам доведеться постаратися, щоб вичавити з них навмисно. У деяких тренажерних залах є маленькі картинки з машинами, щоб визначити, які групи м'язів повинна бути активована за допомогою цієї машини. Це початок, якщо ви дійсно хочете бути поза домом, коли робити ці вправи. (Тренування в домашніх умовах так важко зробити послідовно). В процесі зміцнення пастки, вам також допоможе поставу думаю, що, тому що я не можу думати 1 вправи, які використовує пастки, де вам не потрібно правильно сісти і вигнути спину (проти здогад). Як для ноутбука, можливо, USB-миша, щоб тримати вас від необхідності нахилятися до трекпаду.

Дурна я, подумала про латах, а не пастки. Я залишу мій попередній пост недоторканим, але як виправлення, перейдіть на цей сайт для цільових вправ з картинками для тонни м'язів і м'язових груп.

http://www.bodybuilding.com/exercises/finder/lookup/filter/muscle/id/11/muscle/traps

У нього навіть є фільтри!

+631
Ramon Snir 8 бер. 2019 р., 13:03:10

Мій зал був коваль машина і Ваги до того ж багато машин. Мені цікаво, якщо можна зробити ефективну програму 5х5 з машиною Сміта. Я вам жимі лежачи і нахил до грудей, а щодо присідання і станова тяга і рядків?

+601
Stephan Hoeksema 20 трав. 2015 р., 06:46:17

Це турбувало мене довгий час. Я чув про це різні думки, починаючи від

Є absolutelty нічого страшного о, біг відмінно підходить для вас!

для

Ви напевно не повинна бути запущена у той час як надмірна вага.

І так я питаю про себе, кілька специфікацій: я 195 см(6' 4"), про 124кг(275 фунтів), і були помірно активні в минулому.

У двох словах: Якщо я почну зараз працює, чи буде це згубно на коліна, навіть якщо є тільки дискомфорт, то я б дійсно викликати біль?

+600
user109795 7 серп. 2016 р., 09:45:32

У мене в рекреаційних біжить за останні 8-9 місяців, почавши з якоюсь вкрай дешевий тренерів я купила готові великий спортивний магазин. Минулого тижня я, нарешті, отримав навколо, щоб прислухатися до мудрості стає хода проаналізовано та встановлено з деяким відповідну взуття, в місцевому магазинчику, що поруч друзі рекомендували. Будучи абсолютно непідготовленими і тяжіє до більш-пальцевої вони споряджені мені з деякими черевики стійкості (Асикс ГТС-1000С). Однак, пішовши на деякі короткі маршрути з (3-6к) я отримую велике напади. Як правило, це просто вимотувало набагато більше, під час бігу, і мозолі на мої ступні, якщо я піду за 4к або близько того, але протягом декількох годин після цього я отримую якийсь дискомфорт всередині моєї п'яти вгору вздовж мого Ахілла, всередині коліна і круглі в нижній частині мого стегна.

Я розмовляв з магазином по телефону, і вони запропонували мені старатися, кілька більш легкі траси, і в разі потреби повернутися і забрати їх міняти. Але я не хочу їх міняти, якщо я просто хочу отримати ті ж самі питання з моєї наступної взуття. Це нормальний досвід? Я подумав, що останні кілька місяців у мене з'явилися погані звички з моєю технікою що мені треба забиратися, але я не впевнений, що вони будуть.

+586
Daniel Wotapka 10 груд. 2011 р., 06:25:47

Я займаюся sronglifts 5х5 з перервами приблизно рік-півтора. Мені довелося зупинити на деякий час із-за травми коліна (поганий тон) я хоч і працював на ньому, і я думаю, я це виправив. Якщо коліно знову болить, мені доведеться поставити присідання і станова тяга швидше на утримання. Я хотів би продовжувати робити інші вправи, але я цікаво, якщо я буду все робити успіхи з іншими вправами, а моє коліно гоїться?

+498
Funsho4me 5 бер. 2010 р., 01:20:01

Я ніколи не була близька до рахунком 247, але хочу знати, чому тест закінчується у цій точці. Людина працює довго і швидкість досягає максимального серцевого ритму?

+473
Jose Luis Estevez 18 лист. 2011 р., 16:44:29

Я поставив перед собою мету отримати ~8кг в 3 місяці. У мене середня статура.
Я знаю, що щоб набрати вагу потрібно збільшити щоденне споживання калорій і робити вправи.

Я не хочу найняти особистого тренера або запишіться в спортзал. Так чи інакше, ці речі не змогли мотивувати мене досить. Що я планую мати здоровий щоденний раціон, зробити деякі біг і тренування з обтяженнями на мій власний. Я думаю в правильному напрямку чи потрібно приєднатися до тренажерний зал?

+473
CephBirk 19 квіт. 2017 р., 18:20:09

Навчання опору є анаеробної, а не саме по собі спалюють значну кількість калорій. Навчання опору є не ефективним у втраті ваги або зменшенню жирових відкладень.

Більше по РТ і втрата ваги тут: опір підготовки та жиру і втрати ваги

Кілька років тому сталася сенсація у фітнес-індустрії з підготовки вага, стимулює обмін речовин, що призводить до втрати ваги. Це ще не досягти консенсусу і існує кілька протилежних думок.

Існує думка, що тренування ваги здорових.

Є думка, що будучи з зайвою вагою, дуже нездорова.

Висновок: тренування і дієта повинна бути хороша річ.

Навчання ваги вимагає витрати енергії. Енергія не створюється, ні руйнується. Я б укласти, що силові тренування організм повинен отримати цю енергію від витрата калорій. У медичних наукових колах ще не до кінця розуміють процес метаболізму, які беруть участь у цій трансформації калорій в анаеробних споживання енергії.

Я буду гадати, чому ваша втрата ваги "заглох". Навчання ваги перетворює жир в м'язи. М'язи важче на одиницю площі, ніж жиру (більш висока щільність).

Моє припущення полягає в тому, що ваші жирові відкладення зменшуються, а не вагу тіла. Це все ще робить вас набагато більш здоровими, ніж без дієти і без тренувань.


Рослинна дієта

Існує дуже мало різниці між карбюратор калорій і жиру калорій. Обидві зберігаються у вигляді жиру. Карбюратор калорій трохи зменшується (споживається) на метаболічні обробки, щоб перетворити його в жир.

Вуглеводи або цукру або комплекс. Цукор вуглеводи мають ніякої живильної цінності. Управління по санітарному нагляду маркування вимагає вуглеводів в цукор, а складні на етикетках продуктів харчування.

Фрукти калорій в основному вуглеводи цукор у формі фруктози.

Дієта білка змусить організм перейти на жирові запаси для отримання енергії.

Років тому моїм партнером хотіли зробити у справі втрати ваги. Ми зустрілися з лікарем з Джексонвілл Флорида. Його сестра страждає ожирінням і у неї живіт степлером. Це призвело до її смерті. В результаті смерті його сестри, цей док знадобилося два роки досліджень швидкого, але безпечного схуднення.

Дієту він придумав 100% білка. Три чотири унції порції білка в день. І все без цукру і желатину потрібно. З ДОБАВКИ.

Дієти з високим вмістом білка повинна включати споживання великої кількості води, інакше можуть статися неприємні речі, наприклад, нирок або збій міг відбутися.

Причина, я підкреслюю добавок є те, що я перевірені дієти цього документа. Двічі. Після 4 тижнів з добавками і без. Без добавок викликало деякі очевидні проблеми в третій тижні, такі як кровоточивість ясен, запори і поганий настрій. І я припускаю, що кровоточивість ясен є результатом якихось серйозних базових проблем. Я не продовжувати чотири тижні.

Єдина причина, я дав цей план Спробувати, він прийшов з джерела, який не був мотивований грошима, а смерть його сестри. Я нікому не вірю "факти", намагаючись щось продати.

Що сказав, важливим доповненням цієї дієти був bios-життя (bios-life-complete.com). Це тільки доповнення до цих пір на ринку.

Інші добавки були Рексал оптимальної продуктивності, об'єктів природи і мульти-вітаміни.

Хоча цікаві інгредієнти:

Природа Сили
Змішані шкірки ягоди (винограду, журавлини і чорниці)
Люцерни
Помідор
Вина Виноградного Концентрату
Рослинні Ферменти
Хрестоцвітих рослинна концентрат
Квіткові головки цвітної капусти та брокколі
Оптимальну Продуктивність
Цинк

Спіруліна
Бджолиний Пилок
Маточне Молочко
Корінь Сибірського Женьшеню

Октакосанол

Природа сил був хорошим джерелом натуральних вітамінів.
Оптимальна продуктивність була там для підняття настрою.

Я не рекомендації, це мій особистий досвід. У перші 4 тижні дієту, мій вагу, коли від 220 до 190 протягом 28 днів. Я 6' 2".

Я ніколи не був залучений в просуванні будь-якого плану дієти або добавки.

Наукового консенсусу по більшості вітамінні добавки, вони роблять дорогі пописати. Виражається в науковому плані.

На мій погляд, якщо вітаміни не синтетичні, а не гарячого віджимання (стиснув у таблетку при нагріванні), вони можуть надати реальну харчову цінність.

Нещодавно я дізналася, що вітамін є праві і ліві спіралі.

Не випадково, посадкового майданчика рецептори вітамінів в організмі теж зірвався. Як їжа перетравлюється спіральної форми вітаміну зв'язується з відповідним спіральну форму вітаміну рецепторів. Ліворуч і праворуч не дуже добре зв'язуються.

Це моя думка, що яйця, знежирений сир, нежирні сорти м'яса і Риби, повинні бути включені в дієту.

Я думаю, більшість дієтологів не рекомендують макарони дієти Втрата ваги.

При виборі рослинної їжі у вашому раціоні, ви повинні уважно подивитися на жир, вуглеводи, білок, вітаміни і мінеральні зміст.

Ось порівняння кіноа з сухою пастою:
Pasta vs. Quinoa

+457
Joe Smith 3 лист. 2018 р., 22:42:06

Я той, хто задав це питання. Я відповідаю на свій власний питання після 4 днів. Що змінилося в ці 4 дні? Я пошкодив плече і спину. Я не в стані сидіти правильно. Моє плече сильно болить. Правильна форма-це далеко не саме важливе, ніж тупе збільшення ваги або повторень. Якщо я не в змозі підтримувати належний вигляд, передбачає, що наше тіло (кістки, м'язи, сухожилля, зв'язки) не має достатньо сил, щоб підтримувати цю форму. Я повинен був послухати мій чортів організм.

Тепер мені, напевно, треба відпочити моє тіло на місяць без тренувань вага :(

Редагувати після 1 року+: оговтавшись від травми вище, через деякий час, я не міг раніше тримати своє его в узді. Я просто хотів зробити більше. Я прийняв Мертва тяга на будь-яку іншу вправу. Використовуючи вагу, який дасть мені один набір тільки 5 повторень, я зробив 3 комплекти. Я нічого не відчувала тоді. На наступний день моя спина було так боляче, я не могла сидіти протягом 2 хвилин безперервно. Болі в спині були настільки сильними, що я відвідав лікаря і брав постільний 15 днів під час прийому ліків. Після пару місяців таких страждань без будь-яких поліпшень, я пішов до тренера з важкої атлетики і він запропонував невагомий програму тренувань на місяць. Біль почалася поступово зменшується. Мене це цілком нормальний стан. Урок знову дізналися.

Швидке перемотування вперед кілька місяців, тепер я знову силові тренування. Мій присед перетнув моя вага і я постійно робити болю прогрес в моїй присідати при подвійну вагу тіла. Тепер, коли я пропущу хоч реп в наборі, я повторюю ту ж вагу в наступному тренувань, поки я не зможу зробити це без особливих зусиль. Мій головний акцент робиться на форму і техніку, а не вагу.

Ще одна важлива причина, чому всі, особливо новачки, повинні орієнтуватися в першу чергу на техніку/форму, тому що вона готує вас до більш важкими вагами. При більш важких ваг, кожна маленька помилка буде дорожче помилкою і може завдати непоправної шкоди організму. Хоча моя вага не так важко, я відчуваю потенційність травми через відсутність форми. Очевидно, що ми хочемо побудувати тіло не ламати. Так?

+418
trikl 31 груд. 2015 р., 13:49:51

Враховуючи, що мій батько скаржиться, тільки трохи про ліве коліно, яке процедур, слід практикувати, щоб бути в хорошій формі і готові для простих завдань? Пілатес, тренажерний зал ЛФК?

Більш детальну інформацію про мого батька: він все ще працює і багато гуляє, але немає спеціальної програми або спорту він займається. Він відчуває, що він повільно втрачає трохи сили і не спить так просто, як він звик.

+363
Andre3213 28 лип. 2017 р., 08:07:13

Я роблю свою скелелазіння в Вібрам з пальцями ноги - вони не спеціально для нього, але вони працюють нормально. Звичайно, моя сила зчеплення і сила руки значно більш вузьким місцем для мене на даний момент, ніж взуття.

Оскільки ви згадали лише різницею, що ви бачили, як вони на шнурівці, я хотів би запропонувати, дивлячись на взуття, які мають шнурівку під кутом до зовнішньої частини стопи, а не прямо у відповідності з вашим гомілки взуття як традиційно. Що тримає тиск в верхній частині ваших ніг, які можуть в іншому випадку дуже швидко стає некомфортно.

+349
hank morin 7 січ. 2018 р., 15:28:01

Коли роблю жими, це зазвичай не рекомендується торкатися штангою на грудях (біля ключиці), але нижче, у нижній частині грудини. Це допомагає уникнути руки під кутом 90° до бічної поверхні тулуба, яка може призвести до здавлення ротатора плеча. Проблема в тому, що в нижній частині руху, акроміона працює в обертає манжети плеча м'язи, що призводить до подразнення та ушкодження. Торкаючись нижньої частини грудей змушує руки рухатись в напрямі під кутом 45°, уникаючи здавлення ротатора плеча.

Моє питання, чи є аналогічні проблеми відіграють роль у штангу рядків? Я думаю більш конкретно суворі рядки, які тримають повністю верхню частину тіла або, принаймні, зовсім трохи, горизонтальний, таких як pendlay рядків. Інтуїтивно я думаю, що це теж не спалах плечей до 90° (або близько до нього) і тримати їх біля 45° кут з верхньою частиною тіла, тому що в противному випадку у верхній частині руху, коли штанга торкнеться грудей, те ж плече накинув може статися. Але, може бути, характер руху досить різних, що це не так. Я знаю вертикального поштовху, такі як верхній прес не викликає здавлення ротатора плеча, бо лопатки тримав мобільний, в той час як на лавці вони замкнені в місце. Над рядком, вони також отримують деяку свободу пересування, так що, можливо, щоб уникнути зіткнення.

+331
Hatim Nsr 9 січ. 2010 р., 11:50:37

Дозвольте мені розпочати з того, що сон важливіше, ніж працювати, а ось навіщо, головне, що ми намагаємося досягти під час сну є "відновлення" і найголовніше, що вам потрібно після тренування, це "відновлення" і явно видно, що якщо головне, що вам потрібно, це відновлення, але ви не отримуєте час відновлення тренування не буде робити вам ніякої користі, так як ви не зможете відновити.

Але не дам я постараюся дати моя порада, можливо, і я піду через питання на питання.

 1. Я можу що-небудь зробити, щоб максимізувати свій прибуток з обмеженим сну? Так, але це не тільки у випадку обмеженого сну, але також, Коли ви отримуєте повний нічний сон перейдіть за наступним посиланням і подивитися, є що-небудь змінити у ви спите середу, яка буде максимізувати прибутки спить.

 2. Буде легше на себе в моє навчання приносить мені користь у цьому випадку із-за зменшення часу відновлення? Так, менше тренувань означає менше необхідні для відновлення, хоча я повинен зазначити, що навіть якщо ви не тренування взагалі ви ще повинні отримати 7-8 годин сну.

 3. Я повинен спробувати отримати як можна більше годин сну за вихідні як можна? Моя порада-не змушуйте себе спати, заснути і не поставити будильник і дозволяють ваше тіло, щоб сказати вам, коли він виспався "ваше тіло знає, що краще"

 4. і 5. Може бути, я повинен залишити ноги або назад до п'ятниці, де я отримую масивний спати на наступний ранок (через вихідні)? Я повинен обмежитися одній групі м'язів в день, а не два? На ці 2 питання я спробую порадити вам як можна краще, я розумію з ці питання, що зараз ваш наступній якась сила програмі, оскільки зараз вам не вистачає сну і в силу програми, спеціально спати-це дуже важливо, тому що це час ваше тіло буде відновлення м'язових клітин, моя порада-обмежуйте свої тренування до 45 хвилин і одне це дасть вам додаткові 30 до 45 хвилин сну в нічний час, Я згоден з @Ксавьє Касто, що ви можете захотіти поглянути на ваші тренування вранці, так як ви зможете сказати, коли ви прокидаєтеся якщо ви до цього або вам потрібно більше спати, можливо, ви також захочете глянути на альтернативи чинності програм (читай бодібілдинг) щось начебто аеробної силу програма, за якою ви б більше повторень і менше вага, так як це зажадає менше часу будівлі м'язи, ви, можливо, подивитися на що-то на кшталт вступу в кроссфитом клас високої інтенсивності, але зазвичай обмежений 30 - 45хв тренування, працює великий м'язової групи (ноги - груди - плечі) як ви зазначили бажано, ви також можете спробувати линит ваші тренування 4 рази на тиждень і спробувати отримати 2 з цих вихідних, як @DMoore писав.

і нарешті, я хочу зазначити, що в більшості випадків ваше тіло говорить вам, що він повинен так що якщо ви відчуваєте втому, ви знаєте, вам потрібно більше спати, і якщо ти спробуєш ігнорувати його, ви не набирати багато, від роботи, тому постарайтеся знайти правильний баланс, який працює для вас.

+310
Luis Felipe Alvarez 1 вер. 2018 р., 23:46:01

Протеїнові коктейлі призначені для доповнення, а не заміни. Справжня їжа Uber alles. Не схоже, що ви їсте достатньо їжі, щоб виправдати Шейк в будь-який час, але після тренування. Якщо ви вважаєте, що вам потрібна рідких добавок, робити GOMAD. Якщо ви не можете зробити GOMAD але хочу доповнити, їсте десяток яєць в день (або два).

Шість яєць будуть більш придатними на сніданок, якщо ви намагаєтеся набрати вагу, або п'ять плюс шматок м'яса або кефір з ягодами. Те ж саме стосується салатів-я не розумію, чому ви не використовуєте для салату. Сало-це добре. Їдять сало.

Якщо ви не набирає вагу (як зазначалося в інший ваше питання), і ви хочете набрати вагу, я перестану турбуватися про закуски і просто націлена на подвоєння розміру вашого страви. Якщо закуски допомогти вам, ви могли б спробувати перетворити їх в порція м'яса, як салат з тунцем.

Я волію їсти більше овочів, але це виглядає як хороша дієта, хоч і не одну, що б зробити когось зрости.

+309
carole fraser 20 черв. 2010 р., 17:24:29

Я важила 331bs. За останні 10+ років бореться проти ожиріння.
Якийсь час я займався Кардо 1 годину в день . Ось мої питання

 • Я читав десь у минулому, що низька інтенсивність - тривалий cardios викликати виснаження м'язової маси за рахунок збереження жиру. В даний час ожирінням ( в даний час я перебуваю в 317lbs від 330lbs . 325-330 б моя вага, якщо я просто їв усе, що я відчував і зробив 0 тренування ) , я не ризикнула бігти на біговій доріжці, але замість цього я збільшити висоту до 9-10 ( здається 14 найвище) і пішки на низьких швидкостях ( 4.6 порівнянні з тим, що більшість людей працюють близько 8+ швидкість") . Я запевнив, що це не "низької інтенсивності", тому що я потім все ( навіть з 3 Кондиціонер в тій кімнаті ) . Я думаю, що моє серце ставка буде легко 90-100 у той час як я зробив це. Це вписується в "низької інтенсивності" виріз ? ( Я роблю це протягом 60 хвилин щодня. З перервами . Під час перерв я буду робити присідання по 2--30 повністю )
  ( Останнім часом я почав бігати на протектора млина, але я майже не можу управляти 1 хв в той час, перш ніж я почну задихатися - так що я можу збільшити мою швидкість пішохода близько 4,9-5 і зменшується нахил від 9-10 до 6,5-7 і я намагаюся давати частіше 1 хвилина спринт близько 4 хв. Біг на 60 хв. вийшло )
 • Незважаючи на те, що я бачу, що вага збільшується або зберігається статус-кво, але не підуть. Я цікаво, якщо це виснаження м'язової маси за рахунок збереження жиру. Перш ніж сказати мені це - і накинулися на мене: "Ах, ви все не так" палиця-враховувати той факт, що втрата ваги повинна викликати вкрай повільним зниженням ваги порівняно з м'язової маси виснаження. Жир легше і плаває у порівнянні з м'язовою. Так що мій приріст/ постійний вага - проблема. Що, здається, відбувається тут. Я засмучений.. я повинен продовжувати йти цим шляхом або змінити. У минулому я відскочив між 302lbs для 330lbs але такого роду вчення мене стабільно втратити вагу, навіть коли я не дієта серйозно тільки тому, що він змусив мене попотіти. Вік мій вже похилий (43) і я на дієті і кардіо. Ж / більш інтенсивної роботи + якась дієта - не втрата ваги. Я припускаю, що прямий шлях буде придбати ці ваги жиру - що змінилося м'язової маси , води і т. д. Я ЗРОБИВ . Але це буде (одні з Amazon - EatSmart маштаб тіла ) помилок після прочитання мого ваги , що це, мабуть, правильно ( для тих, хто 200lbs він добре працює )
+293
Lordpee 27 січ. 2012 р., 20:07:18

Нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП) мають плюси і мінуси. Неправильне їх використання може викликати проблеми для вас. Деякі травми, такі як тендиніт мають запальний характер, так що НПЗЗ є правильний інструмент для роботи.

У список мінусів (за цей відповідь):

 • Вони можуть викликати проблеми з травленням.
 • Надмірне може призвести до пошкодження нирок.
 • Вони розріджують кров, тому вони не сумісні з іншими ліками розріджують кров

В цілому, однак, найбільший ризик з знеболюючих будь-якого типу і навчання є те, що вони притупити вашу чутливість до болю. В той час як ви тренуєтеся без знеболюючих, ви можете сказати, різниця між просто тупий біль змушувати себе й реальний збиток, що вимагають більшої уваги. З знеболюючим, різниці в болю не настільки очевидний. В результаті навчання людина заподіює більше шкоди собі, ніж вони б в іншому випадку.

Біль-це ознака того, що ви зробили щось неправильно. Єдина біль, яку можна спокійно ігнорувати це крепатура (презервативи). Як правило, все, що потрібно, щоб отримати кров тече знову і він іде. Дізнайтеся, що це таке, що ви робите неправильно, і виправити це ... не покладатися на знеболюючі продовжувати тренування. Це може бути як простий, як ваші черевики занадто великий (блістер), або розвиваються інші питання. Якщо ви не зміните свої звички, ви будете робити речі гірше.

+270
privatejava 19 бер. 2018 р., 05:24:42

Нещодавно я піднімався на хорошу 4 години, а потім я зробив виважений підтягування (достатньо ваги, щоб вразити мою 2RMБЫЛ). Я зробив 6 комплектів, тоді я зробив те ж саме з деякими інтенсивними варіаціями віджимання, і багато функціональний/допоміжні засоби навчання.

Я помітив, що через два дні, замість того, щоб відчувати себе сильніше, як зазвичай, я відчував себе набагато слабкіше, особливо в плечах.

Це призводить мені на моє питання; робити супер-компенсації фази приїхати пізніше, якщо я потренуватись? І це показник того, що тренування була занадто багато?

+204
Zuhaeir Eskak 12 бер. 2017 р., 13:12:08

Я почав ходити в спортзал протягом одного тижня тепер, але я виявив, що за останні три дні, я не отримую правильного сну.

Я зазвичай засинаю в 11 вечора, після того як я зробив кардіо (біг, ЕСТ і велоспорт) з 6 вечора до 8:30 вечора.

Коли я лягаю спати, я прокидаюся рано, близько 2:30 ранку. Після цього я не можу заснути до 4 ранку або 5 ранку.

Я не можу змінити спортзал часу у вечірній час, тому що це єдиний час, коли я можу піти і я хочу зменшити свою вагу.

+167
Susan Haren 1 лют. 2016 р., 05:08:43

Для регулярних тренувань немає інформації про переваги і важливості підтягування регулярно. Кроссфіт навіть згадує про нього в цій статті. Чоловіче здоров'я навіть говорить про це в одному зі своїх блогів/статей.

Кроссфіт підтягування схоже, вони використовують Киппинг (де ви, використовуючи сильний початковий етап руху для імпульса, який виглядає як хитається).

Як фізіотерапевт і тренер по силовій підготовці, я зовсім не закликаю до насильницької руху від киппинг підтягування вправу. Я лікував багатьох пацієнтів за роки з верхньої пастку деформації і травми плеча в результаті робити киппинг підтягування з кроссфіт.

Чому киппинг підтягування в першу чергу? Також, якщо ви любитель кроссфіт або сертифікований тренер кроссфіт, як я підходжу до тебе, щоб ти не думав, що я проти філософії кроссфіт?

+81
TheWARDen 14 груд. 2013 р., 03:13:34

Припустимо, людина хоче продовжувати фітнес тренування по годині і вправи він робив в тренажерний зал тільки для верхньої частини тіла(руки і груди). Можете протягом 15 хвилин буде служить в якості розминки для тренування в залі?

+23
jpka 24 лист. 2012 р., 10:40:19

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil