Сумніви з приводу ваги тренування, щоб втрачати жир і набирати силу

Як назва говорить, У мене є деякі сумніви щодо мого життя:

 • Чи достатньо цього, щоб досягти своєї мети?

Короткострокова мета: щодо плоский живіт і досягти 5 повних підтягувань.

Довгострокові цілі: приблизно 10% жиру і баланс сили і витривалості.

Я віддаю перевагу силу і витривалість за гіпертрофії.

Моє харчування збалансоване і правильне.

Короткий опис про моєї фітнес-подорож:

Почати у віці 20 з 97 кг ваги, 214 кг, 168 см заввишки, 5 футів 6 дюймів.

Я ніколи не мав будь-який вид фізичної активності , поки кілька років тому.

Я був дуже товстий , до 2-х років тому , коли я пішов в спортзал і почав суміш вправи, підняття тягарів і кардіо.

Мій звичайної тренування був призначений тренером у тренажерному залі.

Я отримав деякі сили, деякі м'язові обсяги і втратив багато жиру. Моє здоров'я покращується постійно і я щасливіший, ніж раніше.

Після ~14 місяців, я перемкнув роблю мій власний графік і після моє членство закінчилося, я перейшов з поїзда в парк , що має чудову структуру, щоб зробити вправи.

З-за того, що я в Університеті студенту довелося розклад мого поїзда протягом усього тижня, з виходом в парк тільки у вихідні.

Моя рутина - це:

 • Понеділок | відпочинку або стрибки через скакалку

 • Вівторок | Айкідо

 • Середа | Стрибки Зі Скакалкою

 • Четвер | Айкідо

 • П'ятниця | Стрибки Зі Скакалкою

 • Субота | Верхньої Частини Тіла

 • Неділя | відпочинку або нижній частині тіла

Легенда:

Стрибки з мотузкою | 5 набори стрибків | 60С відпочинку між сетами

Верхня частина тіла | 3х5 негативних підтягувань на турніку | 3х8 перевернутої рядка | 3х16 віджимання | 3х10 щука віджимання

Нижня частина тіла | 3х5 допомагав одній нозі присед | 3х20 підвищення ікри | 3х10 паралельні бар провали

Айкідо - це бойове мистецтво, яке я роблю кожен вівторок та четвер з 20:30 до 22:00, 1ч 30м в день, 3 год на тиждень всього.

Зараз: Вік 22 роки і 72 кг, 159 кг

Примітки:

Стрибки через скакалку | я зазвичай стрибати як можна довше в наборі, 5 наборів може тривати від 30 до 45 хвилин.

Причина інших|Стрибки на скакалці в понеділок з-за того, що іноді я даю моє тіло-брейк, це залежить від того, що я зробив у неділю.

Верхня частина тіла | негативний потягування з-за того, що я не можу зробити 1 звичайний підборіддя, але.

+560
Eight 26 серп. 2015 р., 00:14:19
35 відповідей

"Швидкість часто плутають з передчуттям. Гравці, які починають працювати раніше з'являються швидше". Йохан Кройф цитата, європейський футболіст 20-го століття.

Дослідження документів, що в футбол та інші "вторгнення" гри, як баскетбол, лакросс, Хокей на траві і т. д. майже всі гравці дивляться на гравця у володінні 54 з кожних 60 секунд і побачити товаришам по команді, суперникам і відкритих просторів менше ніж за 6 секунд. В результаті більшість гравців так повільно вирішують, що вони повинні працювати, що вони майже завжди запізнюються і з'являються повільніше.

Відповіді в цьому пості засновані на зауваження батька, що його дочка з'являється повільно. І хоча право бігові вправи, що не народила дитину і/або викликати надмірне травми-це добре, вони можуть взагалі нічого не робити, щоб поліпшити її швидкість.

Швидкість сканування і очікуванні дуже легко навчаються в простій послідовності. Перші вправи руху очей вправи для очей поліпшити м'язову силу і очей об'єднання. (вліво/вправо, вгору/вниз і обертання очей вправи коло). Другий вправи періодичного сканування очей вправи, використовуючи візуальні і/або звукові сигнали. Третя вправи 3 Вер 3 гравця ігри, де звуковий сигнал використовується, щоб проінструктувати всіх гравців, щоб просканувати супротивників, тиммейтов і простору і як вони кричать, хто, де і за кольором. Кольори в цій вправі потрібно носити дуже високої інтенсивності кольорові сорочки, тому що гравці швидше реагувати і пасами на партнерів у яскраві кольори, є більш точними. Кольори, які слід використовувати для викладання і навчання 00FF00 неоновий зелений, яскраво-жовтий FFFF00, FF00FF яскраво-рожевий, світло-блакитний 00FFFF світле і FF3300 яскраво-помаранчевий.

Дослідження документи, які дивляться ССО (невеликий односторонньої гри) відео також підвищує швидкість в очікуванні "вторгнення спорт". У футболі найкраще відео для дівчаток дивитися відео Чемпіонат жіночий футзал і футбол сала світі. Гра 5 проти 5 в дуже невеликому просторі і дуже швидко, що змушує гравців зосереджуватися і вчитися. У гравця вибрати одну команду і кожен раз, коли гравець в команді отримує м'яч || зупинити відео. Вони дивляться і вирішують, що станеться далі. Повторіть пуск " і відкрийте через відео до кінця. Повторювати з таким же відео, поки гравець починає дивитися, що буде далі. Обох жінок 2011 футзал Чемпіонат світу і в 2010 році жіноча футбольна сала Чемпіонат світу можна знайти на YouTube.

Вчимося читати візерунки в гру, мова товариша по команді тіла, Мова тіла опонента і оцінити сильні і слабкі сторони противників всі можуть скористатися можливість гравцям перевірити поле і передбачати. Також підбираючи поради про те, що відбувається найчастіше у грі допомагає. Наприклад, самий правий ногою, правою рукою і правою домінуючими гравцями очей майже завжди чергу їх право намагатися втекти від суперників.

Дослідженням цитати і додаткові відомості щодо швидкості сканування, очікування, читання гри і вміння дуже швидко прийняти правильні рішення доступні за запитом.

Спостереження за батька своєї дочки з'являється повільно, в іграх може бути просто не навчившись читати гру, передбачати і приймати рішення. Також багато дівчата знають, що вони повинні робити, але не тому, що їх батьки або тренер кричати, коли вони роблять помилку. Деякі батьки можуть зосередитися і зробити свою роботу, коли перебивають . . . деякі діти можуть зосередитися і добре вчитися, коли благими намірами дорослі постійно переривати їх.

Є ряд пропозицій про те, як поліпшити швидкість бігу в цьому пості. Я міг би додати кілька підказок

 • Грати з ваш вагу на кулях ваших ніг. Практикувати поперемінно піднімаємо п'яти тільки ногами близько 60 разів на хвилину під водою перерви в практиці, поки стояла в черзі, в машині і, сидячи їсть, а коли ще є час. На п'яті гравці втрачають фокус і з'являються повільно. Гравці зі своєю вагою постійно пристосовуватися до гри.
 • Практика розгоні з пуш-ап позиції з однією ногою, складений під вас. Більшість дівчат намагаються запустити прямо вгору занадто quiuckly і це змушує нахилитися вперед і назад їхати так вони швидше. Перше, що потрібно зробити, це відео прискорення і подивитися його вдома. Якщо пальці потрапляють в передній частині коліна передньої ноги крок є трохи занадто довго, і це уповільнює гравця вниз. Якщо кроки занадто близько і ширше крок і більше крок дозволить поліпшити прискорення.

Прошу вибачення за багатослівний відповідь, але занадто часто гравці повільно, тому що рішення насправді робити що-то приходить занадто пізно.

+977
freddizzle 03 февр. '09 в 4:24

Я використовую фіт фраппе порошок протеїну. Це спеціально зроблено, щоб додати в гарячу воду (я додаю один совок в моєї ранкової кави, дуже смачно). Їхні Штати часто задають питання:

Не розжарюється підходять фраппе впливає на білок?

Білки-це ланцюжки великі молекули складаються з амінокислот в різній послідовності. Денатурація білка за допомогою таких методів, як спека, кислота або фізичне збудження, порушення зв'язків між амінокислотами. Це амінокислоти, які забезпечують поживні переваги. Розірвати кайдани, насправді може бути корисно, оскільки організм може використовувати амінокислоти значно швидше, ніж кислотами шлунок переварити або денатурувати білок. Наприклад, після тренування, деякі споживати білка для побудови задній м'язової маси, втраченої під час тренування. Споживання білків, які були денатурований вигідно, тому що організм буде використовувати/поглинати амінокислоти швидше.

+975
Glynda Fulford F 13 серп. 2018 р., 15:04:49
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Кілька психічних рад, які я знайшов корисними:

 1. Змінити спосіб ви думаєте про те, як зупинити соди від "Я не можу більше соди" до "Я не той чоловік, який опускає тонну соди кожен день". Я не любитель засуджувати звички інших людей таким чином, і я не думаю, що не пити газовану воду робить мене краще людини, але думати в цьому напрямку, є потужним для мене. Коли я кажу "я не можу більше сода", мається на увазі, що я все ще хочу газованої води, але я заперечував себе щось, що я хочу. Коли я кажу собі: "я не такий чоловік, який п'є колу", йому відповідає довгостроковим баченням себе. Я хочу обидві речі, і я хочу, довгострокова річ.
 2. Дізнатися про те, як звички працювати. З того що я читав, звичка працює при наявності: 1) стимул. 2) поведінковий відгук. 3) винагороду. Визнавши тяга до соди в кроці 1, Ви можете працювати, щоб змінити Крок 2. Наприклад: коли я отримую стимул бажаючи соди, я змінив свої поведінкові реакції або купувати шоколадне молоко або питну воду. Не ідеально, але краще.
+968
Gelati Nakini 7 квіт. 2011 р., 17:39:37

Google говорить, що час польоту, досягнуті під час роботи-це найбільша різниця між спортсменами і простолюдинів з нами, тому я хотів би зосередитися на ці м'язи трохи. Які м'язи ми використовуємо для запуску із землі?

+960
Piotr Wadas 8 жовт. 2015 р., 07:16:50

Коли він прийшов до травленню, кількість і тип поживних речовин є ключовими. Жирні продукти довше залишаються в шлунку, тому їжа з сиром займає більше часу для вас, щоб переварити і більшу кількість порівняно з Шейк. Так що слідкуйте за білків, жирів і вуглеводів, потім, нарешті, взяти найменший час, щоб переварити. Так що якщо ви хочете, щоб уникнути відрижки розглянемо невеликими порціями білків і вуглеводів, з меншим вмістом жирів.

+956
Jauder Ho 11 черв. 2015 р., 01:33:43

У Вікіпедії є велика стаття з хорошими дослідженнях, згаданих про високої інтенсивності інтервал підготовки (HIIT). Табата-це форма ВІТ. Це дуже близько метод "боротьби зіпсувався", який має високу популярність серед кількох бійців UFC.

Згідно статті Вікіпедії, ВИИТ спалює жир більш ефективно, ніж тривалі аеробні тренування. Він також посилається на дослідження, що показують, що 2,5 години спринт інтервал підготовки, мають аналогічні переваги у витривалості і біо-механічні м'язові зміни як 10,5 годин тренування на витривалість.

+931
user114870 27 лип. 2010 р., 04:03:19

В моєму спортзалі є вібраційний справжній пояс. Я не бачив нікого, використовуючи, що до сих пір протягом останніх двох місяців. Це не ефективним у зниженні живота жир? Як використовується ця техніка, на який строк і яка його ефективність? Чи повинна вона використовуватися чи ні?

+914
Aussiemom 23 січ. 2015 р., 10:00:35

Ослаблення свій шлях назад до постійної придатності повільно, не погана ідея. Психологічно ви будете градуювати себе через кожен крок, як ви вже довели собі, що ти гідна. Ваші найбільші перешкоди буде відновлення здорового харчування і поліпшення серцево-судинної витривалості.

Що стосується вашої дієти

 • Обмежити будь-ресторанні страви один раз в тиждень, як обдурити їжу
 • Купити пісне м'ясо, цільні зерна, багато овочів і захопіть великі багаторазові пляшки води
 • Створити здорові страви, які до смаку вам для того, щоб не відчувати себе обділеними
 • Подумайте про ваших улюблених продуктів харчування і знайти альтернативні здорові способи, щоб зробити їх. тобто індичкою або пісного яловичого котлети з яловичини, а не 80/20 жир котлети

Що стосується серцево-судинну витривалість

 • Виконати дії у вашому будинку
 • Виконувати високий представник маси тіла Вправи з короткими періодами відпочинку і т. д.

Отримавши ваше серце кондиціонером для високої активності зробить ваш реінтродукції кардіо в тренажерному залі менш болісним і, отже, легше підтримувати

+884
Katherine12347 21 лист. 2019 р., 12:58:42

Я ходжу в тренажерний зал вже майже 3 місяці, орієнтуючись на набирає розмір. Я їжджу 5 днів в тиждень (Неділя, Понеділок, Середа, Четвер, П'ятниця) і помітили хороші результати, особливо в руках, грудях, спині і ногах. Я набрала приблизно 4кг, доводячи мене до 70 кг (154 фунтів).

Я не зробив серйозних змін у тому, що я їм, хоча я докладала зусиль, щоб снідати кожний день (раніше не було) і інвестували значні кошти у високоякісні білки, такі як Utilmate ІСО мас екстрим гейнер. З урахуванням сказаного, я вам, принаймні, великі порції овочів в день і не їм нічого очевидно поганого (як фаст-фуд, чіпси, шоколадки і т. д.).

Я теж не робив багато кардіо, тому що від того, що я читав або чув, що буде знижувати свій прибуток.

Я ставлю все, що я можу в мої цілі, щоб отримати досить великі, а потім у наступному році в цей час крапля вниз. Я хочу піти так далеко, наскільки це можливо, щоб швидко і ефективно збільшити, тому я думав піти в тренажерний зал двічі в день. Те, що я зрозумів, хоча я не знаю, що мені робити вранці, то це якась чисто міцність будівлі вправи (наприклад, крос-фіт, спрямованих виключно на отримання сильніше), кардіо і сердечник, або просто більш підняття тягарів.

Останнє здається найбільш привабливим для моєї мети, але я не впевнений, що піднімаючи гирю два рази в день буде корисно. Я також знайти його важко, щоб включити ранковий сеанс вага в моїй щотижневої рутини не покидає відчуття, що я просто збираюся одягнути собі на той вечір, або на наступний день.

Чисто силові тренування звучить більш привабливим, тому що я думаю, що призведе до того, що я можу підняти важче, і таким чином отримати більш швидко, але я не впевнений, якщо це працює. Багато силових тренувань матеріал також досить кардіо важкого і знову я не хочу відняти від моїх доходів.

Варто ходити в тренажерний зал двічі в день, або навіть просто ходити вранці два або три рази в тиждень? Якщо це так, що я можу зробити там найкращий комплімент моя мета стати великим? Я був також цікаво, якщо я міг би навіть просто робити кардіо і ядра (щоб отримати АБС в тому числі), не впливає на мої успіхи занадто багато, враховуючи, що я все одно буде робити ці сеанси вага у відповідності з чинним 5 разів на тиждень.

+881
geauxbears 6 квіт. 2015 р., 11:13:41

Я була дратівлива біль у нозі, що було залишитися і не піти на довгий час, не викликані безпосередньо біг на довгі дистанції, але, звичайно, посилюється його.

З усіх речей, які я пробував, єдине що допомогло підняття тягарів. Я не впевнений, якщо це присідання, тяги або комбінації з них, що зробив це, але незабаром після того, як я почав, біль пішла.

Було б неможливим для мене, щоб сказати, якщо те, що ви відчуваєте таке ж, як і те, що я зазнав, але є безліч переваг, з хорошої, простий, атлетичний рутини, так що це безперечно варто спробувати.

+856
Englishman Bob 12 вер. 2016 р., 19:57:19

Я підозрюю, що у мене багато дисбалансів в моє тіло, завдаючи біль.

Як мені оцінити і виправити їх?

Я очікую, щоб проконсультуватися з фахівцем, який професіонал-це частина питання. (Регулярні індивідуальні заняття вище мого бюджету. Я збираюся зайнятися пілатесом).

Вправи/лікування повинно бути специфічним для моєї проблеми, тому не будь-клас пілатес-просто тому що це добре для балансування мого тіла.

Я дивлюся трохи на функціональні руху скринінгу/ системи

+809
ruimams 7 лют. 2012 р., 19:48:50

Немає певних правил/методів, щоб вважатися "ідеальним". Кожен з рекомендацій, які ви бачите на відео і статті засновані на наукових припущеннях, які можуть суперечити один одному (наприклад, прогресивна перевантаження означає дуже правильна розминка і підготовка до остаточної набори, але на відміну від них ви можете "витрачати" занадто багато енергії в ці набори середині), але все-таки більшість з них має сенсу, так що кращий спосіб перевірити-це відчути і побачити, якщо це добре для вас (вимірні вигоди, а також ваші загальні відчуття). Як довго, як ви задоволені своєю програми результати, цифри і в дзеркало, продовжуй, і майте на увазі, що результати повинні бути перевірені в довгостроковій перспективі.

В доповнення до правила #1 посвячення (дієта і тренування), я слідувати загальній рекомендації Арнольда, який говорить, що в основному вам потрібно "дивувати" свій організм, оскільки він звикає до вашого сеансів з плином часу. Це означає, що ви повинні змінити свій план і методи час від часу, іноді-порядок, вправи, іноді вага/повторень для набору, а іноді і всю програму. Одним з його відео, де він згадує про це можна дізнатися тут.

+735
Fred Carlsen 24 серп. 2016 р., 05:50:03

Оскільки ви можете зробити тільки один подтягивайся, я б запропонував більше повторень з якимось підтягуючим прогресії. Деякі приклади є наступними: підтягування стрибки підтягування з ногами на землі перед вами, нахиляючись назад допомагали підтягування (з машини в тренажерному залі, з гумкою, або прив'язавши мотузку до ваги, що йде над поперечиною) Нарешті, ви можете заглянути в киппинг підтягування, яка вимагає трохи майстерності, але дозволить вам зробити більше повторень, а, отже, підвищити свій мертвий повісити підтягнути, а також.

Ви можете використовувати той же план, реп, який ви будете використовувати для будь-якого іншого вправи підйому.

Станова і лат тягнути падіння, може допомогти, але вище, ймовірно, буде більш ефективним.

+724
Seroczynski 30 бер. 2015 р., 17:08:48

Мене спіткала та ж коли я вперше почав з бігу. Вдих і видих теж вимагає енергії, так що ви хочете його контролювати. Мені сказали в поїзді, що затримую подих ще на один крок, ніж те, що моя невихована дихання було просити мене.

Це, мабуть, не чим зайнятися протягом всієї сесії, але і присвятити кілька хвилин для нього, як і для інших елементів працює техніка. Принаймні, це спрацювало для мене.

+679
chibs 3 лист. 2010 р., 10:14:21

Я хочу зробити м'язи. Я можу зробити 14 підтягування, і я можу отримати мій лікоть над баром в положенні м'язи, але коли справа доходить до штовхаючи себе вниз і завершуючи м'язи не володіють необхідною міцністю.

Тому я хочу знати, який тип пуш-ап вправи я можу зробити, так що я можу перекладати щось(завершити м'язи) більш легко?

+678
muhammed basil 28 вер. 2019 р., 06:40:56

Досить багато тих, хто не регулярно піднімати тяжкості на середньому рівні повинні бути зосереджені на основних складових ліфтів в тренажерному залі. Ці ліфти дасть ваше тіло на тренування, так що ви можете розвивати всі групи м'язів.

Я б порекомендував або стартову силу на Rippletoe або 5х5 або Мехді. Документації на кожному з них величезний і позитивний.

Для нижньої частини тіла:

 • Станова тяга
 • Присідання

Для вище талії:

 • Накладні Прес
 • Нахилився поспіль
 • Жим лежачи

(* Примітка: я классифицирую середнього рівня, як: вам тренуватися 4-6 днів на тиждень в тренажерному залі і закінчив стартовий програму 5х5 або стартову силу)

+642
Kyle Chang 29 жовт. 2010 р., 20:51:51

Розглянемо в цій статті про те, чому білий рис буде краще для Вас, ніж коричневий. Одним з USRDA "мою тарілку" і харчова піраміда великих помилок є надмірна залежність від зерна. Однак, якщо ви збираєтеся їсти зерно, є зерно, яке не збирається завдавати тобі біль так погано.

Наскільки їжа для здоров'я, подивися на свої макро-поживні речовини в першу чергу.

 • Білка: Якщо у вас немає ниркових проблем, білок повинен бути один з вищих пропорції їжі у вашому раціоні. Мінімум 1г на кг м'язової маси якщо у вас немає тренування. Якщо ви робите вправи, ви будете краще обслуговуватися 1г на кілограм м'язової маси або більше. Примітка: 4 калорії на грам білка.
 • Жир: є кілька жиророзчинних вітамінів потрібно-не останнім з яких є вітамін Д. Якщо ви залишаєтеся з мононенасичених і насичених жирів, ви будете робити добре. Ви просто хочете, щоб переконатися, що ви баланс омега-3 і Омега-6 жирних кислот є сприятливими. Примітка: 9 калорій на грам жиру.
 • Вуглеводи: спосіб переоцінити в сучасних дієт, але все ще дуже потрібні. Вони зазвичай містять водорозчинні вітаміни, необхідні нам. Примітка: 4 калорій в грамі вуглеводів.

Дієта, яка складається з парного розділити 33% калорій з кожного макроелементів, дуже добре збалансованої дієти. Ще одна хороша спліт-30/30/40 (білок/жир/вуглеводи). Наскільки вуглеводи йдете, тим більше ви де-підкреслити зерна і підкреслити зелені овочі, тим краще ваш раціон буде.

М'ясо-це не погано. Риба є, ймовірно, одним з найкращих варіантів, зазвичай протизапальну (знижує холестерину крові), але волію філе поверх рибні кульки. Плоди також гарні в міру. Яйця теж хороші. Щоб покласти речі в перспективі, більшість джерел м'яса містять близько 20 г білка в 4 унції (закрите кулак порція) м'яса.

Наскільки вибір м'яса йде, якщо ви віддаєте перевагу годували травою (або натуральне харчування) джерела м'ясо, жири, буде мати більш сприятливе співвідношення Омега-3, Омега-6 жирів. Це поліпшить ваше здоров'я в цілому.

Найбільша річ, яку я бачу у вашому раціоні, це, здається, підкреслюють джерела вуглеводів за джерела білка, і, можливо, не достатньо жиру.

Щоб ваші вправи, ви повинні зробити щось більше, ніж просто верхня частина тіла якщо ваша мета-скинути жир і наростити м'язи. Ви хочете, щоб стимулювати ваше тіло. Ви можете зробити це з ваги тіла вправи. Віджимання, присідання-стенди і т. д. займатися вашою нижній половині, і може допомогти поліпшити роботу, яку ви робите з верхньої половини.

+613
Luke Thaemert 25 черв. 2016 р., 23:27:25

Я часто чув про себе, що пива як такого можна вважати ізотонічний напій.

Цитую деякі цікаві частини цього Королівського хімічного товариства статтю, може, дослідження в лікуванні раку говорить про тих, які пов'язані внизу.

[Пиво] високий вміст води більше, ніж компенсує його зневодненні.
[...]
Ще один факт про пиво, що може бути сюрпризом є досить високим вмістом білка і вітамінів. У пиві міститься близько 2 г білка [...] близько 4 м на півлітра води-розчинні вітаміни: багата на ніацин, пантотенова кислота, піридоксин і рибофлавін, пиво є відносно низьким тільки два вітаміни групи B, тіамін і біотин.
[...]
Один з інших переваг вживання пива полягає в тому, що на відміну від деяких інших напоїв, він має відносно низькі рівні натрію. Як правило, на : коефіцієнт k становить всього 1 : 4, порівняно з співвідношенні 29 : 1 для деяких спортивних напоїв.Якщо ви турбуєтеся, що алкоголь заважає відновленню м'язів, Є дослідження, які показують, що високе споживання алкоголю насправді.

споживання [а напій, що містить 1 г етанолу на кг маси тіла етанолу] після пошкодження вправа збільшує втрати сили пов'язані з напруженою ексцентричні вправи.

Але менші суми.

споживання [а напій, що містить 0,5 г алкоголю на кг ваги тіла] після пошкодження вправи, здається, не мають ніякого ефекту на втрату сили, пов'язані з напруженою ексцентричні вправи.

Якщо ви випиваєте 500 мл пива, яке зазвичай має близько 5-8% алкоголю, це приблизно 25г-40г етанолу. Ця сума дорівнює або нижче значення другого дослідження, в залежності від вашої ваги звичайно тіло.

Є, звичайно, дуже різні види пива і тим, що її зміст буде змінюватися. Крім того, безалкогольне пиво існує, що не приносить мінусів нормальне пиво, але він як і раніше приносить плоди. Деякі безалкогольне пиво насправді продаються як ізотонічний в Німеччині.

Як анекдот: "Ваттенфол сиклассикс", щорічний велопробіг в Гамбурзі, і Ердінгер (пивоварний завод Баварія) в якості спонсора, а як без алкоголю і нормальної Ердінгер Вайсбір добре прийнятий після гонки обидва натовпом і гонщики.

+612
RRowe 17 жовт. 2019 р., 12:19:02

Я намагаюся отримати довгостроковий (постійний) вага і є гейнер (мутант мас), мішок вказати:

 • За 1,060 калорій на порцію

 • 2 коктейлів в день.

Це можливо або рекомендується прийом 2 хитає щодня протягом тривалого періоду часу пару років), як і протеїнові коктейлі?

Моє розуміння полягає в тому, що гейнери, ефективні в aumenting м'язової маси, але як тільки ви припиніть прийом (2 тижні - 1 місяць) ви починаєте узвозі (якщо ви вживаєте ж кількість калорій в їжі). І це зрозуміло, оскільки ви зменшуєте споживання калорій і maintin/збільшення калорій спалити.

Це здоровий, щоб продовжувати використовувати гейнер? Є гейнери більш, як легко потрапити туди, куди ви хочете, а потім просто турбуватися про підтримці своєї мети?

+480
Dnop 28 серп. 2016 р., 19:41:16

Костоправ може нічого зробити для вас інші, ніж вставити його назад. У мене така проблема. Вам потрібно йти на фізіотерапію і вони можуть робити різні вправи для вас, які допоможуть під час. Мої стегна причини моєї попереку хворіти і ногу на стороні впливає на моє стегно, щоб пульсуючий біль. Вона весь час болить і болить, коли я біжу або взагалі будь-якої фізичної активності.

Ви також може мати прив'язку синдром стегна, що мені сказали, що у мене було. Воно приносить багато болю, і має схожі болю, але де ваші сухожилля і м'язи занадто туго або занадто вільно, а стегно клацає над групою м'язів, яка проходить через стегно. Мені сказали, що мої стегна СОЗ і не залишитися в фізіотерапевтами, але доктор док сказав, що це синдром прив'язки стегна.

Тому, я не знаю. Я все ще отримую фізичної терапії, щоб з'ясувати, що саме не так і як це виправити. У будь-якому разі важко спати і рухатися і є багато болю в спині, що відбувається з ним. Перевірити замикання синдром кульшового суглоба.

+479
Paul Nguyen 8 квіт. 2010 р., 20:22:32

Коротше, так, ваші щоденні прогулянки аеробної активності (напевно не анаеробні...ходьби починаються фермера, що відстань, і ви реально отримаєте деякі виглядає, як ви проходите люди).

Майже будь-який правильний лікар буде аплодувати вашим зусиллям, ви подвоїти рекомендації Американської асоціації серця 150 хв/тиждень помірної аеробної активності.

Це досить для того, щоб Compliment ваші тренування з обтяженнями? Так, в загальних рисах. Ваш світ-до-вміру год/день прогулянки поступово поліпшується-принаймні, збереження--здатність серця забезпечувати паливом і видалення відходів з ваших м'язів. Що сказав, Деякі анаеробні "кардіо" кожен зараз (наприклад, інтервал Хілл спринт) дозволить підвищити ефективність роботи м'язів, щоб використовувати це паливо.

Якщо ваша мета-стати (або продовжувати бути) в цілому здорової людини, продовжуйте робити те, що ти робиш. Тим не менш, я б рекомендував експериментувати з деякими більш короткі сесії, вище інтенсивність тренувань один або два рази в тиждень, якщо ви можете вписати його в свій графік, особливо якщо врахувати більш конкретними, орієнтовані на цілі в майбутньому.

+461
krotovic 21 квіт. 2011 р., 08:22:41

так,природні функціональні руху є безпечним і рекомендується для людей, які страждають ожирінням.Єдине, що потрібно мати на увазі, для людини, що страждає ожирінням, полягає в тому, що органи здавлювання їх вісцерального жиру, так повинні працювати все важче, тому інтенсивність повинна бути керованою, щоб запобігти травми органа.

+394
fragga 3 січ. 2015 р., 19:14:15

Їм 270lb 6'2, починаючи назад в зал, я пройшла 4 рази.

Я завжди хотів, щоб побачити, якщо я міг би досягти успіху в Максимальна сила і тип силачі ліфтів.

Я бачив , що це хороша програма силових тренувань для новачка?

Ця інформація бути хорошим початком? Я збираюся почати або 5х5.

Я не дбаю про добре виглядаєш, я просто хочу хорошу форму і здатність підняти важче і важче речі в будь-який час.

Я дивлюся деякі calgarybarbell на YouTube і намагаюся станова тяга і станова тяга сумо мої 1МР становить 235.

Я теж не можу робити присідання, коли я був молодшим у класі ваг, у моєму районі шиї не витримав вагу і зараз у мене немає діапазон руху прямо зараз, щоб тримати планку.

Дайте мені знати, якщо мені потрібно більше інформації, і я новачок, так що поправте мене де я не правий, навіть якщо його мислення, я хочу хороший фундамент.

Спасибі всім.

+376
Sindhur55 7 черв. 2019 р., 18:40:04

Біг у натовпі-це не обов'язково залежить від наявності великої м'язової маси, а техніка і бажання стояти на своєму. Брент прав, не виграв гонку в першому 800м, але він може бути втрачений. Я хотів би припустити, що тренери роблять вправи і тренування, щоб підкреслити, будучи в стані біля спринт з воріт для установки (400 - 800 м), а потім зможете оселитися в гоночному темпі. Бігові починається ніби як цитата з "Дні грому" - "ні, ні, він не критикувала Вас, він не шишка, він не підштовхую вас... він вас потер. І гладиш, син, РАЦИН"

Я хотів би повторити заяву про те, що якщо він робить це добре в якості молодшого члена команди, він має талант, і найкраще, що можна зробити, це нехай тренери роблять те, що їм платять. Є багато з нас, які є/були бігуни (я біг крос-кантрі в коледжі), але ми не знаємо специфіку програми підготовки команди. Ми могли б рекомендувати речі, але ми не знаємо, якщо це буде допомагати або заважати.

Це також можливо, що зростання впливає, і речі осядуть трохи, коли той сповільнюється. Просто розслабтеся, і якщо він продовжує йти, просто (м'яко) нехай тренер знає, що у вас є побоювання з приводу його техніки. Швидше за все вони його якось вже працювати. :)

+362
William McLloyd 12 вер. 2016 р., 02:17:14

Однією з причин голоду може бути те, що ви робите багатогодинні кардіотренування. Наприклад, біг на еліптичному протягом тривалих періодів часу може дійсно позбавлять вас стільки енергії, що ви в кінцевому підсумку надмірне споживання після їжі. Це не зовсім здоровий в будь-якому випадку небудь. Один зі способів уникнути цього (і стати сильніше і стрункішою за менший час) можна обмежити такі кардіо-інтенсивні тривалі тренування 1-2 рази в тиждень, і робити більш короткі та інтенсивні тренування ВИИТ стиль для решти пару раз в тиждень. Метаболічні тренування-зонний весь гнів у ці дні - вони економлять час, більш ефективні, і не залишу тебе голодний, як побічний ефект, або.

Звичайно, моя відповідь передбачає багато про те, як ви в даний час працюєте.

+361
manuel Fuerte 7 трав. 2017 р., 04:11:35

Має значення порядок здійснення першої конкретного м'яза в Спліт рутинних справах? Наприклад, в груди/спина, плечі/ноги або біцепс/трицепс рутини, є вправи на конкретні м'язи першого питання (наприклад, груди до спини) або їх можна чергувати в наступному тренуванні так, наприклад, груди і спину тренувати незалежні один від одного?

+358
Sandra7 12 лип. 2010 р., 00:52:11

Всім привіт. У мене є два запитання щодо того, як бігуни біжать.

По-перше, те, що я завжди думав, що відразу зупиняється після завершення запуску (1к / 2к / 3к / 5ц) - це погано і треба б вести в повільному темпі на деяку відстань.

Але чому бігуни в цьому відео зупинити одразу після того, як вони закінчили працювати? Хіба це не шкідливо для їхнього тіла? (Один раз мій друг сказав мені, що вони хотіли зробити "прямої кишки гною" що б це не було.)

По-друге, що я завжди думав, що ми повинні відкрити наш рот "більше", щоб дозволити більше споживання кисню під час бігу. Те, що я бачив в одному відео , що вони не роблять так. Хто-небудь знає, чому це так?

+334
JustWasif 9 квіт. 2011 р., 07:26:58

Ваш найкращий вибір для вимірювання жирових відкладень, якщо ви хочете чисто метричних, знайти когось з місцевих, які добре навчені у використанні жиру штангенциркулі. Вони вимірюють в міліметрах, і формули розрахунку з використанням в якості основи.

Однак, будь-який жир виробляє вимірювання у відсотках. Математику раніше часу-це всього лише цифри у Формулу, це не повинно мати значення, якщо у вас немає абсолютно ніякого способу для вимірювання в дюймах. Якщо у вас є цей номер, ви просто застосувати його до вашої ваги в кілограмах, а не фунтів.

+328
user3206193 29 квіт. 2010 р., 02:29:30

Звичайно, можна, але це займе час.

Одна з головних речей, які я помітив, це моя домінантна рука сильніше, ніж мій неосновної. В цьому випадку я лівша...злидень, я знаю...

У будь-якому випадку, що я знайшов працює для мене, щоб почати все мої поодинокі руху рук з більш слабкою рукою, і закінчити з ним. В основному змушуючи свою слабшу руку для реп більше 1-2 повторень, чим сильніше моя рука. Продовжуйте робити це з усіма АРМ-ізольовані або плече-ізольовані руху. В залежності від вашого частота, приблизно через місяць ви зможете побачити помітне поліпшення в силу своєї слабкої м'язової області.

+237
Mark Setchell 25 лип. 2016 р., 14:17:41

Якщо у вас є 5 хвилин, тут ви йдете.

Магія

Примітка: це працює - але це не може бути рішення актуальна проблема, як сказав Ерік вище.

+178
Gevorg Rubeni Meliqyan 28 бер. 2013 р., 12:10:20

Якщо ви в першу чергу дивіться на витрачених калорій, я пропоную просто купити нагрудний основі моніторингу. Як вони:

 • менше шансів бути зламаною під час падіння,
 • починаються від £15, і додаток Runtastic комбо доступні для близько £35
 • мають ту перевагу, що можуть бути в парі з тренажерами, а також телефонів / планшетів.
 • може бути в парі з кількома програми.

Останнє дуже важливо, оскільки обмінні рівнянь зокрема, додаток реалізує може дати сильно розрізняються цифри витрати енергії, для тієї ж сесії. Я знайшов цифри горять приблизно половину того, що показано на Ви, так що ви, можливо, повинні експериментувати, щоб знайти програму, яка має відповідне рівняння обміну для себе і своєї діяльності.

Я так розумію, ти в курсі, що крок підрахунку функціональні можливості / крокомір браслет не буде багато користі у вашому велосипеді або заняття на ковзанах.

Якщо ви задумали набирати вагу, я пропоную вам теж почати щоденник харчування / використання подібних переміщень, так як вам необхідно знати, скільки калорій йде в, а також витрачаються. Переконайтеся, що ви тримаєте його точно на термін, як чет пропустила обід із-за метушні спосіб життя, можете залишити дефіциту.

+143
royger123ua 26 лип. 2016 р., 03:03:17

Ні, тільки кардіо-це поганий спосіб для досягнення красивої/здорове тіло. Оптимальний спосіб робить гирьовий спорт + здорове харчування.

Дієта-це спосіб скинути зайвий жир. Ви дотримуєтесь цієї частини.

Нарощування м'язової маси досягається напружуючи м'язи. Ви дійсно не зробити це з кардіо.

+143
Ashish Wakhlu 13 серп. 2019 р., 06:29:13

Ось правда і мій погляд на ВСАА.

Якщо ви не отримуєте достатньо амінокислот з розгалуженою ланцюгом через ваш раціон або ви тренуєтеся на порожній шлунок, добавки з амінокислотами не допоможе вам досягти ваших цілей швидше і простіше.

Замість цього, якщо у вас вже є вашому раціоні перевірити, єдине, що прийом BCAA досягає відділяє вас від ваших кровно зароблені гроші.

Тому, замість того, щоб наказувати іншим блискучою трубки, ВСАА, зосередитися на отриманні замість достатньо білка. Цього споживати не менше 1,6 грама білка на кілограм ваги тіла щодня. (джерело)

+84
user272643 3 лют. 2018 р., 10:32:21
 • 0% або 2% Фаге грецький йогурт.
 • Курка на грилі.
 • Тушковані/запечені овочі.
 • Молочна сироватка, вода, і блендер пляшки.
 • Тунець, просто ви, може, і вилки.

Там дійсно немає простого способу мають дуже низький рівень жиру в організмі. Для мене у всякому разі, коли я почну отримувати близько 10%, моя сила волі йде у вікно. Але я також не хвилює, що багато що і 10-15% - це нормально для мене. Це просто не варто (для мене), щоб поголити залишилися фунти знаючи, що мені доведеться здатися.

Якщо ви знайдете когось з великою кількістю м'язової маси, що нижче 10%, ви знайдете когось, хто зробив багато модифікації способу життя, щоб зробити цю роботу. Це трохи вікових та індивідуальних залежних, а також.

Розглянути дивлячись в кето дієта (http://en.wikipedia.org/wiki/Ketogenic_diet). Довгостроковій перспективі це найуспішніший харчові звички я знаю.

+56
touristar 1 серп. 2017 р., 06:59:44

Вам не вистачає вправ, які передбачають значне участь плеча і заднього ланцюга. Гарне емпіричне правило, щоб включити всі з "Великої п'ятірки" вправи (або деякі варіації з них) в якості основи. Велика п'ятірка є:

 • Лавка
  • У вас є ваші бази покриті тут робити віджимання. Можна додати вагу жилет або завантажений рюкзак, щоб збільшити опір.
  • Як Дейв запропонував, ви також можете включити діпи. Якщо у вас немає брусів, то ви завжди можете зробити провали на розі кухонних стійки.
 • Рядка
  • Ви робите підтягування-і у них відмінна вправа, що ви обов'язково повинні тримати у свій звичайний раціон, але тільки вниз, обертання рух, то ви упустити залучення верхньої частини спини (див. приведення артикуляції) і сердечника участі правильно збалансувати очікування пуш-ап (аналіз на що тут).
  • Якщо ви не змогли використати вільні ваги з цим, можна включати перевернуті рядка. Використовувати навантажений рюкзак для більшого опору.
 • Прес
 • Присед
  • Шкода, що ти не можеш робити це з вагою. Як Ренні запропонував, робить пістолет присідання (однієї ноги присідання) стануть відмінною альтернативою. Я також рекомендую Сіссі присідання. Ви завжди можете збільшити опір цих з жилетом вагу.
 • Станова тяга
  • Вони є найбільш практичним і фундаментальним з усіх вправ. То підняти з землі-невід'ємна частина людського руху. Це питання є досить точно. Бэрин прав, кажучи, що там просто немає реальної альтернативи.

   Я не можу знайти потрібний ресурс я шукав (я вважаю, що це була розмова з Келлі Старретт) про аналіз зсуву, кручення і обертаючий момент сил, що діють на хребет і стегна, але я був в змозі знайти цей механічний аналіз , який охоплює їх в деяких деталях. По суті, альтернативи становій тязі не може зробити в будь-якому найближчому ж кількість сил на хребет, як станова тяга. Це означає, що вся талія (спинні випрямляючі, черевної монтажниківтощо) та багато хіп-позиціонери і згиначі тільки отримати їх максимально можливу взаємодію з підлоги тягнути.

   Крім того, є багато інших переваг, щоб робити тягу, такі як максимальна ізометрична взаємодії з захватным м'язи, величезні сили, прикладені до верхньої частини спини (тепер вам не вистачає яких-небудь реальних трапецієподібної участі-можливо, включають деякі перевернутий знизує плечима), максимальна глют взаємодії, і так далі. Це дійсно ганьба, щоб пропустити це вправа, але якщо ви повинні побачити Бэрин це пост або може перевірити цей ресурс.Редагувати:

ВП запитує, якщо його або її життя завершена.

Заборона тяги і ваги жиму від плечей, я думаю, у вас є досить хороша колекція рухів воєдино. Є багато calisthenic тільки для бодібілдерів, які мали великий успіх. На жаль, без якийсь тяги від статі, немає ніякого способу, ви могли б зробити стовбур, як це. Але, чим більше ви можете перевантажувати ваш вагу тіла, рухи, тим краще ваші результати стануть з плином часу. Просто продовжуй робити це складніше і тримати на нього, - що програма буде працювати відмінно!

+23
Tora 30 лип. 2018 р., 22:30:04

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil