Диван для 5K двічі в тиждень

Люди тут запитують про дивані 5K навчання два чи тиждень, і я вважаю, що моя ситуація інша.

 1. У мене завжди були проблеми з коліном зробив багато колін зміцнення як дитина/ дорослий

 2. Зробили години на велотренажері і вимикається протягом підліткового і раннього дорослого віку.

 3. Не спортивна. Тільки в минулому році мені вдалося побудувати до 108 Сур'я Namaskars, плюс мало велотренажері і підйом 10, 15 фунтів на дому.

 4. В даний час справа з натягом стегна (розміщений окремій гілці)

 5. Леді, виповниться 37 протягом декількох днів, 146lbs, 5'4", надлишок жиру на животі

Всі ці речі змушують мене побоюватися про навчання за 5к три рази в тиждень.

Я хочу запустити марафон у кілька років.

Як це зробити

 • 2 дні 5к, навчання

 • 2 дні Сурья Намаскар (займає 45 хвилин)

 • 2 дні велотренажері (я можу легко підніматися на 1 годину)

Питання: З вищезазначеним планом, я все ще можу бігти марафон в кілька років і зберегти здоров'я суглобів?

Я не заперечую, якщо це займе більше часу, щоб бігти в марафоні, я хотів би знати, якщо вище план здійсненним.

Дякую

+718
jascadev 25 серп. 2016 р., 15:47:27
34 відповідей

Я шукав цей форум і не можу знайти нічого схожого на те, що я збираюся поставити, так що будемо йти вперед і робити це.

В даний час у мене живої ваги у ривку, так що я не думаю, що я"м робиш занадто погано з тим, як я піднімаю на даний момент, але всякий раз, коли я збираюся почати що велика тяга з шипшини (другий тягнути?), в барі ніколи в мої стегна! Це насправді в нижній частині мого стегна (тобто близько до колін, іноді до середини стегна).

Якщо я встану високий/прямо з бару в ривку хват, це не в моєму стегні складка, але до середини стегна десь. Однак, якщо я повинен був розширити свою хватку, так що бар був в мої стегна, я просто не відчуваю себе дуже стабільним повітряних присідання і відчуваю, що бар знаходиться занадто близько до моїй голові, і я не думаю, що мої зап'ястя, як надрив (як це особливо в ширину!).

Це справа мого зап'ястя звикли до більш широким хватом? Чи це було б у випадку передчасної зігніть руки перед остаточною тягнуть так, що бар отримує в стегнах? Або я повинен просто продовжувати уривати як я? Я просто відчуваю, що я в даний час вихоплюючи насправді не робить велику частину потенційної силі я можу створити, якщо що бар був в мої стегна.

Велике спасибі за читання та за будь-які поради/рекомендації :)

+984
deinspanjer 03 февр. '09 в 4:24

Відповідь "звичайно".

У тебе є здібності - на основі тренінгу - буфер молочної кислоти з вашої системи. Для цього потрібен кисень.

Якщо ви працюєте зі швидкістю, яка виробляє молочну кислоту швидше, ніж можна буферної його буде накопичуватися, і через деякий час, ви будете мати, щоб сповільнити. Коли ваша аеробна система очищає досить молочної кислоти, ви зможете знову проявити.

+976
Nashke 1 трав. 2016 р., 03:55:17
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Розглянути питання про введення пахвовий антиперспірант на долоні на ніч. Я не знаю, якщо пахви антиперспірантом-це безпечна і ефективна на руках. Бачити цього дослідження , які вивчали вживання пахв антиперспірант на ноги.

Існує $20 антиперспіранти помічені для використання на руках. Неактивні інгредієнти можуть відрізнятися від пахв антиперспірант; я не досліджував це питання. Активний інгредієнт, ймовірно, буде з'єднання алюмінію, який є ідентичним, або пов'язані з алюмінієвих сполук, які містяться в пахвовій антиперспірантів. Переконайтеся, що ви вибираєте продукт містить сполуки алюмінію: якщо це не так, це навряд чи дуже добре працюють.

Шановні все: якщо ви в PubMed пошук, щоб побачити, якщо під пахвами антиперспірант працює на руки, будь ласка, редагувати цей відповідь і вказати нам на те, що ви знайшли. Я можу затвердити пропоноване зміна.

+972
krishna singh 12 трав. 2019 р., 20:37:11

Я не відчував відбійні плити відчуваєш себе легше, ніж праска або праска з покриттям-в гумових пластин. Маса-це маса.

Психологічні прийоми

Швидше за все, ви відчуваєте психосоматичні відраза до чавунній плиті, тому що ти представляючи законопроект від орендодавця об підлогу, якщо потрібно звалювати з бару навантажені залізними пластинами.

Як росте підприємництва поряд із загальної охорони здоров'я, бампери (і відповідної платформи) піти на жорсткі ліфти трохи психологічно легше, тому що у вас є підстраховка на той рідкісний випадок, коли справи ідуть неправильно.

Штангою обертання

Іншої різниці я зазначив, полягає в тому, що я піднімаю праска з моїм лайновим старий бар, який не так добре обертатися, в той час як я піднімаю відбійних плит з моїм менше-херов, менше-старий бар, який обертається дуже добре. Як плавно обертається бар робить для неймовірної різниці в труднощі швидкі ліфти.

Аналогічно, розмір плити може також вплинути на складність підйому, за рахунок інерції обертання. Якщо ви порівнюєте 25-кілограмові залізні пластини для 25-кілограмові відбійні плити, коротше 25-кілограмовий залізний, здавалося б, простіше.

Перевірити Вашу Гіпотезу

Можливо, ваш залізний 45С насправді 50-х років. Може бути, ваша бампери, які говорять 25 насправді 23.5. Може бути, бар завантаженні з бамперами-це 40, а не 45 ... Що сталося зі мною. Беріть свої тарілки і бар зі шкалою і бути впевненим, що вони правильно марковані.

+883
user3137043 8 бер. 2018 р., 21:04:25

Я бачив деякі дуже сильні природні самки, хто може підняти більше, ніж мене і безліч інших самців. Найцікавіше полягає в тому, що людина завжди асоціює тестостерон сила в деякому роді (м'яз, площа, відновлення, потенціалу, щоб бути сильнішими, більше енергії, тощо), але середній хлопець в середньому від 5 до 20 (або більше) рази тестостерону, ніж нормальна жінка, в середньому. Це не малоймовірно, що будь-природний жіночий пауерліфтерів з хорошою число менше тестостерону, ніж звичайна людина, але могла б краще в кілька подвигів (а саме присідання і станова тяга, для прикладу). Близько 120 фунтів. натуральні жінки навпочіпки 300 + фунтів. і тяги приблизно в той же або ще більше, в яких знаходяться числа, не звичайна людина навіть зрушити з місця в більшості випадків. Якщо тестостерон був у білих корелюється з силою, як деякі роблять це, щоб бути, це не мало б жодного сенсу що природний жіночий штовхачі мають номери і харчування вищі, ніж достатня кількість чоловіків, які б більше тестостерону, швидше за все.

Також, дуже небагато з цих феноменальних, природний жіночий підйомники мають меншу м'язову масу, ніж самці теж, але, ймовірно, піднімаючись трохи більше, і фунт.-для-ЛБ. це дуже вражає, наприклад:

120 фунтів. жінку тяги 360 кг. навприсядки 320 кг., і жиму близько 160 фунтів. може бути.

Всі перераховані вище підйомників, ймовірно, більше, ніж більшість звичайних людей могли б зробити в своїй кращій формі, особливо в присяд і тязі, які істотно більше, ніж те, що саме звичайне можна зробити.

Припускаючи, що ця жінка знаходиться в 120 кг. навряд чи її передпліччя більше, ніж може бути 12 дюймів, і квадрицепси більше, ніж 28 (багато середнього чоловіки можуть легко бути більше, ніж це середня вага).

Так що якщо у 120 фунтів. менше, природно (без поліпшень) жінка може мати менше тестостерону і менше розмірами, але ще більше потужності легше, ніж середній хлопцям (які, ймовірно лавці 100-130 кг, присадкуватий 150-200 кг і тяга може 220-240 кг. в більшості у більшості спостережуваних випадках) це явно здавалося, що сила має тісний зв'язок з тестостероном або розмір, або ще реальність не вдасться.

+873
Wingman 28 бер. 2012 р., 06:34:45

У вас також є 132 фунтів. вашого тіла доступні для вас, хоча його легше використовувати для тренування деяких м'язів (наприклад, груди і трицепс за допомогою віджимань), ніж інші. Враховуючи, що ви новачок, ви можете почати з програми, яка використовує вага тіла плюс вага у вас. До того часу ви максимум, що ресурс, інші варіанти можуть стати доступними, і ви можете присяжних вишці щось на зразок @Stormtroopr запропонував.

+843
Oliver Atkinson 14 квіт. 2011 р., 00:52:20

Я намагався зрозуміти, навіщо ходити під сходами болить при ходьбі на другому поверсі гарний. Все, що я знайшов в інтернеті сайт, поки продовжуєте говорити безглуздо, адже "це коліно бігуна" і не намагаються пояснити, чому, крім кажу вам може мати ноги в поганому стані.

Я думаю, що знаючи про якусь спільну м'язів//зв'язки задіяні при ходьбі вгору/на нижньому поверсі може допомогти зрозуміти причину болю.

З мого особистого досвіду, я тренував своє чотириголовий м'яз на присідаючи і моя біль тимчасово йде геть. Якщо я дозволю чотириголового відпочити протягом 2-3 тижнів і спробуйте запустити, моя біль повернеться. Тому я думаю, що це повинно відноситься до м'язової.

+829
Calyn Pascual 2 груд. 2018 р., 03:56:41

Я бачила хтось робив це, і я спробував його і любив результати. Я почала робити півтора десятка повторень на важку вагу, я можу впоратися, а потім без відпочинку більше, що час, необхідний для зміни ваг, я роблю стільки повторень, як можна на більш легку вагу і продовжувати робити стільки повторень, як я можу з кожним легким вагою. Я пройти весь шлях вниз до дуже легка вага, де я роблю багато повторень. Наприклад, я можу почати з біцепса кучері з 45 фунтів тупий дзвони, потім 35, 25 і, нарешті, кінець з Багато (40+) повторень з 15 фунтів. Я робив це протягом декількох місяців, і помітив більше м'язової маси і мій високий вагу збільшився.

Я відносно новий у важкій атлетиці, і моя мета-більше м'язової маси і збільшення сили. Мені 63, 6'1", 220; я робив кардіо-і силових тренувань протягом півтора років у мене було навалом і набратися сил, перш ніж я спробував це новий метод, але я вдарив плато і ця нова рутина прорвався через це плато точно. Наприклад, на прес-груди машина я пішов від цього близько 100 фунтів до стабілізації на рівні близько 140 фунтів перед новим режимом і тепер я можу зробити 180 фунтів 2 місяців.

Таким чином, питання, чи є ефективним способом досягнення своєї мети?

+767
Ansje Miller 23 серп. 2014 р., 11:46:14

Можна знайти багато думок і кілька наукових статей на розтяжку перед тренуванням, за винос, який він, ймовірно, не допомогти і може трохи нашкодити для тренування.

У мене дуже поганий гнучкості в цілому, і це впливає на мою здатність працювати, щоб стати більш підтягнутим і гнучким. Іншими словами, Моя гнучкість є фактором стробування для поліпшення здоров'я.

Отже, я хочу взяти 10-хвилинну перерву щогодини, щоб забратися з мого комп'ютера і розтяжки, які я міг би зробити легше, ніж приймати за годину шматок з мого дня.

Однак, я не хочу робити те, що не буде мати ніякого ефекту, і, звичайно, не те, що може зробити негативний вплив. Єдине, що я можу знайти про вплив на негайному тренування після холодної розтяжки, але не наслідки холодної розтяжки на довгострокову гнучкість.

Так:

Буде холодно, довжиною ~6 разів @ 10 хвилин в день збільшити свій діапазон руху довгостроковій перспективі, або це хронічно послабити розтягнуті м'язи?

Було б краще зробити екс. Ashtenga, включаючи належну розминку позах, скажімо, за 30 хвилин в день або, можливо, два 15-хвилинних сеансів щодня?

+711
captainobvious 22 серп. 2010 р., 06:04:53

Присадкуватий зачіпає наступні м'язи:

Еректорів Spinae

Хоча ви не можете думати присед як вправа спини, м'яз, випрямляючий хребет контрактів групи м'язів изометрически-без вкорочення та видовження -- під час низхідного руху і вгору-рух фазах вправи. Група м'яз, випрямляючий хребет включає iliоcostalis, довшою і остистої м'язи, які охоплюють довжина спини по обидві сторони хребта, прикріплюючись до різних в ньому структур. Хоча м'язи не скорочуються концентрично або эксцентрически при виконанні присідання, вони основний розгиначів хребта, а також допомогти з латеральним, або в бік, хребет згинання і діапазони обертання тулуба руху.

Сідничної

Велика сідничний м'яз кріпиться до заднього, або назад, частина куприка, гребеня клубової кістки, клубової кістки і крижів всередині таз на одному кінці, і до задньої частини стегнової кістки і iliotibial група, або групи, з іншого. Це найбільший з сідничної групи м'язів, яка також включає в сідничної і сідничні м'язи. Це полегшує розширення кульшового суглоба разом з підколінні сухожилля на задній стороні стегна. Сідничні контрактів Максимус позацентрово-в той час як подовження, контролювати швидкість вниз-рух фазі присідання, і концентрично-поки вкорочення -- для розширення стегон під час фази висхідного руху.

Підколінні сухожилля

Три м'язи, які становлять м'язи стегна група - двоголовий м'яз стегна, полуперепончатая і полусухожильная-також активний коли ви виконуєте присідання. Всі три м'язи прикріплюються до сідничної горбистості на задній частині вашого тазу на верхній, і до великогомілкової кістки нижньої частини ноги, трохи нижче колінного суглоба, в нижній частині. Біцепс м'язи стегна і прикріплюється до головки малогомілкової кістки кістки нижньої ноги. Підколінні сухожилля допоможіть сідничного м'яза з стегна розширення, тому вони функціонують таким же чином, коли ви виконуєте присідання -- позацентрово під час низхідної фази руху і концентрично як ви поверніться у вихідне положення.

Чотириголового

Прямий м'яз стегна, латеральна широка м'яз стегна Інтер, і латеральної широкими м'язами медіальній м'язи іменуються чотириголового м'яза групи. Прямий м'яз стегна прикріплюється до передньої клубової поступається хребет, трохи вище кульшової западини, а іншим прикріплюються до стегнової кістки кістки, трохи нижче кульшового гніздо, на вершині; всі чотири м'яза з'єднуються в внизу, прикріпивши до надколінник спереду колінного суглоба. Чотириголового м'яза служать в якості основного розгиначів коліна, підвищення кут між нижньої і верхньої ноги. Подобається хіп-розгиначів м'язи, вони контракт з ексцентриситетом під час низхідного руху фаза присідання і концентрично під час висхідного руху фази.

Присед не робить практично нічого, за плечі, так як плече м'язів і траппов виступають в якості стабілізаторів для бару.

http://www.livestrong.com/article/416344-what-muscles-do-squats-work-out/

+704
TijmenBrx 2 квіт. 2014 р., 08:03:27

Я за низькі вуглеводи з двох основних причин:

 1. Кетоз-це нелегітимних, ефективним і безпечним способом, щоб скоротити жиру. Є приклади рідних людей, які історично їла дуже мало вуглеводів протягом декількох поколінь.

 2. Більшість злидень дешеві калорії в харчуванні на Заході приходять з вуглеводів. Навіть після "низкоуглеводная дієта" досі ви ingesting більше, ніж ви, ймовірно, хочете.

я повинен уникати вживання жирів, так що моє тіло використовує свій власний зберігатися нудно жиру щоб справити глюкозу або я повинен, як і раніше є жирну їжу?

Їж жирну їжу, і тримати вживання білка. Я також хотів би додати, там є велика кількість овочів з низьким вуглеводів. Такі речі, як помідори і салат , як правило, досить низький у вуглеводний спектр.

Я дотримуюся думки, підкріплені багато професіоналів, що вуглеводи не потрібні у вашому раціоні. Це було досить виважену статтю на весь випуск:

Хоча, звичайно, немає доказів, з якої можна зробити висновок, що крайнє обмеження в раціоні вуглеводів нешкідливий, я був з подивом виявив, що є також мало доказів, щоб зробити висновок це крайнє обмеження вуглеводів шкідливий. У самому справі, непрямі розщепленню жирів в результаті обмеження вуглеводів може бути корисним при лікуванні ожиріння. Можливо, настав час уважно вивчити питання про те, вуглеводів є важливою компонент харчування людини.

Один з моїх більш кращі поживні письменників Лайл Макдональд, який бере його на крок далі і робить відмінність між глюкози і глікогену, який може часто бути (неправильно) використовуються як синоніми:

Коли вуглеводи повністю обмежено, тіло все ще має малі вимоги для глюкози (хоча це зменшується з плином часу) і організм повинен знайти щось, щоб зробити глюкозу з. Щось це лактату і пірувату (вироблено від метаболізму глюкози), гліцерин (від жировий обмін) і деяких амінокислот. Це аміно кислоти це може бути проблематичним, оскільки вони повинні прийти звідки-то.

Якщо ви прагнете до <50г вуглеводів в день, Ви повинні тримати свій білків і жирів, тому що ваші калорії повинні звідкись прийти. Білка, зокрема, має велике значення, тому що ваше тіло буде розпад білків (як і сало) для того щоб зробити глюкозу.

Крім того, подбати, щоб гарантувати, що ви отримуєте достатню кількість поживних речовин. Ці 50г вуглеводів повинні бути виключно овочі.

+672
Kagami Sascha Rosylight 21 лист. 2015 р., 00:44:48

Дійсно це "покращений", напевно, несправедливий питання--це різні, будь то висококласний більше залежить від ваших цілей/потреб/і т. д. ніж будь-які об'єктивні виміри.

Теорія про те, що це один набір інтенсивної роботи цілком достатньо, щоб привести м'язи в достатній виснаження, що вона вимушена пристосовуватися. Для того, щоб це було так, ви повинні бути дуже суворим про вашому повторень, заборонити будь-яку допомогу від імпульсу, йдуть важкі, і так далі.

Для deconditioned осіб, ІМО це трохи ризиковано, якщо ви не почнете досить легкою і зосередитися на дуже суворої формі і техніці безпеки, перш ніж важко-це не те, що я хотів би почати з людей.

Особисто, з урахуванням ваших цілей і історії, я б рулити в бік легким вагою, звичайний набір/респ структури і т. д. поки ви не в точці, ви можете йти важче, не ризикуючи ураженням сполучної тканини.

+658
Perez Alejandro 7 черв. 2012 р., 01:40:07

ОК, останній рядок вашого поста тепер ясно. Тип вимірювання, що вони роблять-це так званий аналіз біоелектричного імпедансу (БІА). Вони мають частоту появи помилок десь від плюс або мінус 5% в залежності від якості використовуваного блоку.

БІА також можуть працювати з високою або низькою в залежності від таких факторів, як піт шкіри, рівень зволоження, термінів останнього прийому їжі, і тому подібним.

Гідростатичне зважування (коли все зроблено правильно як випробувач і випробуваний) і Дексу сканування двох кращих методів визначення жиру. Наступний буде 9 балів 7 балів тест штангенциркуль шкіри, знову ж таки залежить від уміння тестер. Після 3-х точкові регулювання, вимірювання окружності і особисто я БІА в нижній частині купи.

БІА-це добре для тенденцій з плином часу, якщо ви можете керувати, щоб отримати на одному одночасно в тих же умовах кожен день. Багато Таніта або подібні Ваги мають імпеданс вбудована, так що ви можете зважувати/аналізувати в той же час кожен день (наприклад, прямо з ліжка).

Я б не став надто багато у складі військової частини в тренажерний зал, оскільки вага і дзеркала обидва, даючи вам гарний зворотний зв'язок, так тримати!

+625
Noundla 12 лип. 2010 р., 22:50:08

Від Stumptuous.com, рекомендації для інвалідів, щоб дістатися до спортзалу. Описи не вистачає конкретики, але можуть бути корисні незалежно від того:

Для довідки: я-32-річна жінка з розсіяним склерозом. Мої враження, звичайно, пов'язані особливі примхи мого власного покаліченого тіла і не завжди може бути твоїм представником

Так навіщо тягати залізо?

Тому що ваше тіло, як і всі інші.

Це може бути важко згадати, тому що ваша хвороба або інвалідність іноді відчуває, як визначення вашого тіла характерні, але пам'ятайте, що ваше тіло, в дорозі, що справа, все-ж чужі. Він хоче рухатися, діяти з метою і зосередитися і дурості і радості.

Ваше тіло не хвилює, що він не може робити те, що інші органи можуть, або що вона рухається по-різному, або що інші люди можуть подумати, що це виглядає дивно – він просто хоче робити те, що він може робити все, що може бути. Що сталося з тобою не так важливий, як те, що одне і те ж.

Ваше тіло, як і тіла всіх інших, хоче бути використаним. Використовувати його.

+596
Jon Taylor 4 бер. 2010 р., 11:26:39

Дана стаття містить посилання на фактичні дослідження показали, що істотну користь робити кардіо з рук або щиколотки ваги:

...якщо ви йдете на 3.5 км / год темп і спалює 5 калорій у хвилину-додавання сили або ваги щиколотки може здаватися складніше, але ви не спалює більше калорій. У 2002 році дослідження в журналі спортивної медицини і фізичної підготовленості виявлено додаткову перевагу від носіння обидві щиколотки Ваг і рука Ваг одночасно! Вони порівняно з 32 жінками, які носили 1.5-кілограмові обважнювачі для ніг і провів 3-кілограмові гантелі, а робити 50 хвилин степ-аеробіка три рази в тиждень, з жінками, які настали без використання ваг. Всі жінки поліпшили свій склад тіла, зменшення жирових відкладень і збільшення м'язової маси тіла незначно. Але ваги не підсилити ефект, хоча тренування відчуваються сильніше!

Відомий інструктор ЛФК, льон Кравіц, доктор філософії в Університеті штату Нью-Мексико провели дослідження, опубліковане в 1997 році в журналі міцності і кондиціонування досліджень. Він порівнював довгострокові ефекти жінок, степ-аеробіка, тримаючи гантелі, які почалися близько 2 фунтів і працював до 4 фунтів протягом 12-тижневого періоду. Жінки зробили 30-хвилинний етап тренування три дні в тиждень. В кінці періоду навчання жінок обох груп покращили свої фітнес-рівня і знизили відсоток жиру в організмі. Але жінки, які настали під час підйому ваги не отримати найкращі результати, припускаючи, що це був крок тренування-не стрілка ваг--що вироблені поліпшення оздоровчий вплив.

Я б триматися подалі втекти з рукою ваг з зап'ястя тонкий і схильний до повторних травм стрес.

+521
conwaylena 10 січ. 2014 р., 03:18:41

Всі існуючі відповіді дають гарні стегна вправи, але ніхто з них не ізолювати біцепс стегна. (Це досить важко зробити, як "вільні ваги" та "ізоляція" в одному вправі як @Моз вказав)

Якщо "ізоляція" є більш важливим, тільки йти з Машина для згинання ніг. Якщо ви не хочете використовувати машини, ви можете використовувати кабелі, щоб отримати хороший компроміс між вільними вагами і ізоляції.

Від http://www.fullfitness.net/exercises/legs/cable-hamstring-curl:

Cable leg curls

+517
Ummi 10 лют. 2017 р., 22:03:31

Я просто читаю книгу Метт Перрімен звані присідання кожен день, де він розповідав про часті тренувань (звідси і назва) і знайти його, коли експериментував з ним.

Ден Джон також покриває це з його програма-мінімум, як я вважаю, Tsatsouline Павло в його силах, щоб люди працюють.

В основі всіх цих, в моєму розумінні, це вид тренування більш як показала практика, ніж працювати. Ідея полягає в тому, що ти часто "заучування" рухів, які ви робите для того, щоб отримати більше можливостей у ці рухи (як каже Ден Джон каже, якщо це важливо, робити це кожен день).

Ден Джон і ідеї Павла про щоденних тренуваннях все навколо стає сильнішою, але особисто я не думаю, що це єдине додаток подібного типу навчання. Ви можете також використовувати його для отримання нових навичок (що, безумовно, ви сильніше будь-якому випадку), наприклад, я чертовски близький до стоїть окремо, стійки на руках, коли я тренував його протягом 20 хвилин кожен вечір. Також я виявив, що витративши 20 хвилин, роблячи деякі основні мобільності роботи покращилося моє присадкуваті форми без кінця.

Що стосується недоліків, коротше напади вправи, я вважаю, що основним недоліком є переконавшись, що ви адекватні, підготовлені для тренування (хоча я зрозумів, що якщо присідати кожен день (тому присідати в тренажерному залі, Кубок присідати на вихідних), я насправді потрібно менше теплого до клацніть до 85% від 1ПМ.

Враховуючи все це, єдиний спосіб, щоб дійсно знати, щоб спробувати його, відстежувати його, і подивитися, як у вас.

+495
Yingzheng Wu 22 трав. 2010 р., 00:58:58

Це залежить від вашої відданості і часу, витраченого на виконання вправ. я був вагою майже 94kgs в 2013 році я почав тренуватися в тренажерному залі недалеко від мого будинку, я ходив туди і назад і позайматися на 60 хв перед сніданком. і прилепила до план харчування або дієта без алкоголю та м'яса. я зараз 78 кг. він зайняв майже 6 місяців, щоб бути на 80.

+471
olivia rodriguez 1 лист. 2015 р., 10:48:54

М'язовий тонус може грати значну роль в різних скутість м'язів проти вашого друга:

У фізіології, медицини, анатомії, тонус м'язів (залишкова м'язова напруга або тонус)- це безперервний і пасивний часткове скорочення м'язів, або м'язового опору пасивному розтягуванні під час стану спокою.

Це досить близько до атрибуту "твердість", які ви описали. Як підвищити його? У Rippetoe і практичного програмування Кілгор, стор 42, боковій панелі:

тонус описані електрофізіологічні явища, виміру іонних потоків через клітинні мембрани м'язів. Це можна розглядати як готовність м'язи робити анаеробну роботу. Чим більше "підходять" м'язів, тим більше электрофизиологическая активність проявляє в спокої. Гіподинамія призводить до зниження тонусу, аеробні вправи покращує тонус трохи, низької інтенсивності навчання ваги, покращує тонус більше, і навчання високої інтенсивності підвищує тонус швидше. Як випробування, піти тикати пастки або квади елітного штангіст в стані спокою, якщо вона тобі дасть. Вони будуть твердими, як камінь.

Виділено мною. Зверніть увагу, що термін "інтенсивність" в даному контексті означає "як близько-ліфтинг в 1-повторного максимуму", а не "як важко тренування", або ж один пішов у відмову. Вони, ймовірно, припускають навчання ваги у три або п'ять повторень, важкий, як це можливо.

Інші фактори, що впливають на "твердості" ваших м'язів може включати в себе, як інші, зверніть увагу, що щільність м'язів і наскільки повно в м'язи з кров'ю або глікогену. Щільність м'язів буде поліпшуватися з силових тренувань, використовуючи комплекси вправ. Наповненість м'язів, ймовірно, не варто оптимізувати поза конкуренцією бодібілдинг, так як він є тимчасовим.

+464
Alexander898 28 серп. 2013 р., 23:11:48

Багато слід РАС ООН-здійснимі пагорби (за винятком еліт - і навіть для них. Еллі Грінвуд (WS100 звичайно рекордсмен, нинішні товариші чемпіон і т. д.) відомий spectactularly швидка швидкість стиль піші прогулянки.

Як і більшість речей у бігу це те, що працює для вас. Я хотів би розглянути, тримаючи вертикально, так що ваші легені отримати максимум повітря. Ви покладаєтеся на гору з ваших кісточок. Я намагаюся тримати свою каденцію досить високі і маленькі кроки, де я можу. Однак, я не надто багато зигзагами; я волію йти прямо в гору і зробить великий крок, якщо доведеться. Я повинен у будь-якому випадку отримати такій висоті.

+456
stackinator 28 січ. 2018 р., 09:48:16

Це все про особистих уподобань, немає правильного або неправильного відповіді тут. Якщо ви хочете стерти її, потім протріть його. Пропозиція може керівник групи, щоб просто тримати піт з ваших очей, які можуть тримати вас від протирання ваше обличчя все разом. Особисто я буду витирати піт на чолі, якщо це необхідно.

+445
Nikolai Kolesnichenko 11 серп. 2016 р., 15:09:35

Зовнішніх речей, згаданих вище, може допомогти в скрутну хвилину, але якщо ви хочете реальний, палюча вид мотивації ви повинні дивитися всередину.

1. Прогрес є основним мотиватором. Як колишній спортсмен, який тренував 10+ раз в тиждень (плавання) я можу сказати вам, що вигорання-це неправильно. Це не від втоми, а за відсутності поліпшення і вдосконалення. Це означає, що ви повинні ставити цілі і завдання для свого часу в тренажерному залі.

2. Будьте реалістичні про те, що ви сподіваєтеся досягти. Нереалістичні очікування-це найжахливіше. Вони не тільки відтіняють негативні петлі зворотнього зв'язку, яка вчить нас, ми ніколи не зможемо досягнути наших цілей, але вони просто не в реальності. Відстеження ваших тренувань є одним із способів, ви можете побачити, як довго він приймає для вас, щоб дійсно поліпшити.

+389
Peeyush Rai 4 лист. 2014 р., 15:15:08

Я займаюся останнім часом кардіо, їм досить здоровий і роблю багато Ab вправи

 • Дошки
  enter image description here

 • Колесо
  enter image description here

 • Коліно ліфти
  enter image description here

 • Повертаючи назад з баром тіло
  enter image description here

мій верхній прес і верхня косі м'язи стають дуже жорсткими і розірвав, але я все ще не можу здатися, щоб позбутися від нижньої частини живота і бічних ручок.

Є рекомендації, щоб допомогти визначити ці області краще або інших речей (пов'язаних з харчуванням, тощо), Що надасть найбільший вплив у цій області. Я звичайно погуглив це питання і знайшов багато різних суперечливі відповіді, тому я думав, я хотів би бачити, якщо хтось на цьому форумі були хороші поради, які добре працювали на них.

+385
Gangsta Thao 9 черв. 2016 р., 11:24:56

У нас є хороша посилання на сторінку про те, як розрахувати відсоток жиру в організмі і плюси і мінуси кожного методу. Ось це резюме.

БІА - найпростіший спосіб-це скока на цей аналіз, биоимпедансный аналіз, моніторинг. Обмеження: вам потрібен монітор, який вимірює як у верхній, так і нижній частині тіла, а не тільки одне або інше. Показання залежать від гідратації і рівень утримання води. Щоб отримати найбільш точні свідчення приймати їх у той же час доби перед їжею і після сечовипускання. Тому що вони посилають слабкий струм через вас, люди з кардіостимуляторами та вагітні не повинні використовувати їх.

Шкірної складки - ще один простий спосіб з допомогою Accumeasure, недорогий шкіри штангенциркуль, який можна використовувати на себе. З практикою ви можете отримати відтворювані свідчення на Супра-клубових сайт і знайти свій відсоток жиру в організмі шляхом пошуку відповідної мм на Accumeasures графік, який приймає вік і стать в розрахунок.

Крім того, ви можете мати навчений тестер взяти фолд вимірювання шкіри на декількох ділянках тіла, щоб розрахувати свій відсоток жиру в організмі.

Формула спосіб включає в себе прийом обхват вимірювання в різні місця тіла в залежності від вашого статі і застосовуючи формулу. Різні формули передбачають різні вимоги вимірювання.

Перераховані вище способи є найбільш простим і доступним способів, щоб контролювати відсоток жиру в організмі на постійній основі. Нижче наведено дуже точні, але дорожче і вимагають знайти заклад, який пропонує їм зробити їх менш придатними для постійного моніторингу вашого прогресу вашого складу тіла.

У дера двухэнергетическая рентгенівська абсорбциометрия тест - мабуть, найбільш точна, але вона використовує рентгенівські промені, навіть якщо радіація низька. Це дорого і непрактично для повторних вимірювань, щоб визначити ваш прогрес.

Зважування у воді, хоча і дуже точна, залежить від здатності вигнати повітря з легень при зануренні під воду. Результати також залежать від рівня гідратації. Цей метод може бути дорогим і громіздким для використання на постійній жиру моніторингу.

Нові БПК Pod метод являє собою повітряну камеру і схожий на підводне зважування, однак, він використовує зміщення повітря, а не переміщення води, що робить його більш зручним. Ті ж фактори діють і наскільки рівень гідратації, що впливають на результати. Оскільки популярність цього методу зростає, їм легше знайти об'єкт у вашому районі.

+356
Lacey 6 січ. 2016 р., 12:12:25

Люди дістають травми піднімаючись з їх спиною, тому що спина слабка. Не через спину-це одне рішення. Укріплюємо спину-це найкраще рішення.

Точки на негнущихся ногах станова тяга є, щоб почати світло і поступово просуватися до ваг, які є складними, то є важкою для вас, але все одно міцно здійсненне. Це безпечний спосіб завантаження назад в ту позицію, де, якщо він залишиться слабким, це буде помилкою та призвести до травми.

Я на негнущихся ногах станова тяга як вилікуватися від невеликої травми нижнього відділу спини, викликані поганою формою тяги. Я робив велику кількість повторень (від 25 до 50), зроблено з надзвичайно низькою масою (5# і 45#). Це працював розтягуванням м'язів достатньо, щоб тримати кров тече і, можливо, стимулюють загоєння, але не достатньо, щоб викликати небезпечні напруги. Він працював добре для мене.

Станова тяга-ще один хороший спосіб для зміцнення спини, які зосереджені на фіксації хребта у безпечне і нейтральне положення, потім піддають цю структуру до стресу. Тяга може бути завантажений набагато сильніше, ніж на негнущихся ногах станова тяга, це добре. На відміну від цього, на негнущихся ногах станова тяга дуже корисна, оскільки працюють всі м'язи, як вони рухаються через їх передбачуваний діапазон руху, але повинні бути завантажені набагато легше.

+341
Greg eVias 11 січ. 2020 р., 20:29:22

Можливо, я помиляюся, але моя дівчина теж боролася зі своєю вагою після роботи за кордоном протягом 2 років, я порекомендував їй використовувати деякі силові тренування більш конкретно складових рухів (присідання варіації і мертві підйомників), а також її нормальне кардіо. Він творив чудеса для неї, але те, що добре одному не завжди добре для гусака, але я дійсно рекомендував вам спробувати додати хоча б 1 суміш важкої атлетики вправи. Це дійсно змусить вас відчувати себе дивно :).

Інша справа, вона виявила, що голодувала не допомагають втрати ваги, це обмежує його. Я підозрюю, що організм переходить в режим "посухи" і запаси жиру, коли не вистачає калорій приймаються. Це чисто спекуляції банкомат я не досліджував це питання.

+268
BharatRox 9 серп. 2019 р., 11:26:12

Для цього, всі підігріви робити те, що вони мали намір зробити. Тебе зігрію.

Якщо ви робите їх за 5 хвилин помітну перевагу буквально не буде. Просто так довго, як ви отримаєте кров тече і ви робіть розтяжку потім робити те, що ви віддаєте перевагу :)

+212
Aniruddha 18 вер. 2012 р., 13:17:04

Замість того, щоб розглядати те, що ви робите правильно, ви повинні зосередитися на тому, що люди, яких ви описуєте роблять правильно.

 1. Ці люди насправді існують?
 2. Якщо так, то що вони роблять?

Це звучить, як ви зробили те, що багато початківці роблять: стрибають з різними речами, поки ви не знайдете те, що змушує вас магічно сильні.

Замість цього ви повинні зосередитися на 3 речі: дієта, програма, сон. Саме в такому порядку.

Ти не можеш стати сильніше, якщо ви не досить їсте, ви не можете отримати більше, якщо ви не будете дотримуватися програми, і ви не можете отримати більше, якщо ви не даєте собі час, щоб відновитися.

Правда, я не знаю, хто люди, яких ви порівнюєте себе, але я можу сказати вам, що я незліченну кількість людей (я в тому числі) протягом багатьох років стають сильнішими, просто встановивши ці три речі.

У вас є реальна дієта? Під реальним Я маю на увазі, підрахувавши калорійність харчування та вимірювання.

У вас є програма, яка працює за прогресивною перевантаження? Ви застрягли в програми для більше, ніж просто кілька місяців?

Я б зосередитися на врегулювання в справжню дієту і програму, а не думати про те, чи буде у вас низький тестостерон і потрібні стероїди.

+183
Mesogi 7 бер. 2011 р., 05:33:54

За даними Вікіпедії Домс його стаття називається "повторний бій ефект" - або, скоріше, це "протилежні" точки зору - щоб було менше Домс, коли ви робите щось регулярно.

У ньому також сказано, що всього за один сеанс цілком достатньо, щоб істотно знизити Домс на наступній сесії - і перша сесія може бути досить світло.

http://en.wikipedia.org/wiki/Delayed_onset_muscle_soreness#Repeated-bout_effect

+172
Josh Harrison 1 жовт. 2014 р., 14:48:48

Перш ніж я почав підніматися і їсть більше калорій, ніж я горю, я погриз шість АБС пакет... напевно тому, що я граю в бейсбол і робив віджимання і присідання... але тепер я піднімаю і їм, і вони, здається, повільно йде... як я навалом і тримати свої м'язи видно одночасно?

+161
Richard Davis 9 черв. 2016 р., 05:49:27

Вашу машину некоректно.

Анаеробні буквально означає "без кисню". Це неможливо для вас, щоб провести 19 хвилин 25 хвилин тренування без кисню. Анаеробні триває від 10-30 секунд нормально.

Я підозрюю, що десь в алгоритмі, де він порівнює відпочиває і "Max" пульс, він думає, що з-за підвищених вимірювання пульсу, він довільно вирішує, що ви перебуваєте в анаеробному стані, яке насправді не так.

+114
user2284214 8 серп. 2014 р., 20:42:41

Це буде сильно залежить досить багато різних факторів, і сайти, на яких є калькулятори, які будуть відрізнятися в залежності від того, який алгоритм вони використовують на задньому кінці.

Наскільки "здоровим", які можуть бути як мало, як 30 хвилин фізичних вправ (наприклад, помірна ходьба, їзда на велосипеді, плавання і т. д.) 3-5 разів на тиждень, або більше, якщо ви збираєтеся конкурувати в якій-небудь спортивну подію.

Це може бути трохи більш корисним, якщо б ви дали нам деякі основні статистичні дані (НТ, Нд і т. д.) І які ваші цілі (тобто втратити 30 фунтів і т. д.).

+72
Zoco 24 лют. 2012 р., 14:46:45

Росс Enamait надає дуже хороший відео-підручник з потрійного плескати віджимання - те, що я ще не досягли.

Багато плиометрической вправи, які я шукаю, щоб допомогти з нижньої частини жиму лежачи.

+62
user3560177 18 лют. 2013 р., 05:19:26

По-перше, ви хочете, щоб підібрати комплекс вправ робити і навчитися робити їх з правильною формою. Потім ви можете почати збільшувати вагу і задати розклад.

Загалом, я б порекомендував повний тіла тренування, яка вражає всі групи м'язів за кілька складових ліфтів. Проте я спробую створити тренування для вас тут, який відповідає заявленій цілі з обладнанням, яке у вас є.

Для вправ, спробуйте:

Ви можете експериментувати як вам зручно, але це може бути гарне тренування для початку. Ви можете зробити це так часто, як ви відчуваєте себе енергійним і не хворіти, але хороша відправна мета може бути 2 рази в тиждень; ERR на стороні додатковий день відпочинку, а не напружувати себе, тому що м'язи ростуть, коли вони здорові. Я б порадив робити 3-5 підходів по 8 повторень кожного з пару хвилин відпочинку між кожним набором.

По мірі того, як багато ваги, щоб використовувати, ви повинні спочатку використовувати дуже легкий вага і переконайтеся, що у вас є свій бланк (зверніть увагу на поради і рухів у відео). Коли ви відчуваєте себе комфортно з рухами, додати вагу для кожної вправи поступово. Якщо ви робите 8 повторень в сеті, то ви будете хотіти вага, при якому ви б не після, можливо, 10-12 повторень.

Кілька інших рад, які допоможуть оплатити вниз по дорозі:

 • Тримайте ваш основний жорсткий, коли робиш ці вправи
 • Вичавити штангу, коли ти піднімаєш, особливо для гантелі кучері.
 • Опустите вагу повільно; вони називаються негативи й може бути вигідна, як піднімати вагу вгору
+57
Romain Lussier 10 квіт. 2010 р., 16:26:51

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil