Підняття тягарів з незбалансованою навантаження

Що буде, якщо я weightlift, використовуючи вже 8 кг з одного боку і нічого з іншого боку бару? Чи вплине це на моє тіло? Якщо це впливає, які будуть наслідки?

+398
Otryad Primatov 5 груд. 2014 р., 06:53:51
27 відповідей

Якщо вам нудно і втратити фокус, як змінити його. У вас є більше 600 м'язів, звичайно, якщо ви робите те ж саме кожен раз, коли ви ігноруєте одних на користь інших (хоча, щоб бути справедливим, ти точно не будеш працювати м'язи, як ваші м'язи щік або мову в спортзалі).

З мого особистого досвіду, крос-тренінг покращує ваш фітнес-рівня. Я чув багато пояснень (більшість з яких, здавалося, тільки квазі-науковою), але я помітив, що якщо я бігаю щодня, мій час і кардіо-фітнес не покращиться. Якщо я запускаю два рази в тиждень, піднімати тяжкості в два рази, раз піти і зробити, як тільки йоги, воно покращує швидко і стабільно, тобто я можу бігти швидше, далі і довше кожен раз. Я знайшов те ж саме з силовими тренажерами - замість того, щоб робити ту ж процедуру кожного разу, або А-Б формат щотижня (наприклад, верхній частині тіла в понеділок, нижня частина тіла в четвер), якщо я-б протягом трьох тижнів, потім C-D протягом трьох тижнів, потім-Е(чи як там), я стаю сильнішим і більш підтягнутими швидше. (Я не змішувати його кожен раз, як А-B, потім C-D, то й Е, тому що це трохи переважною, і це робить це важче, щоб помітити поліпшення, хоча може бути.)

+964
kamlakant 03 февр. '09 в 4:24

Якщо ваша мета-просто домогтися можливості робити купу віджимань, ви повинні атакувати його об'єму (іншими словами, ви повинні зробити багато віджимань, виконати віджимання Лотта).

Розподіліть навантаження протягом дня. Ось як я б взяв його, якщо мій діапазон Макс респ був 5:

 • По-перше, переконайтеся в тому, що п'ять ви можете робити суворі віджимання з правильною формою (як Aizul зазначив). Без форми, ти витрачаєш свій час. Так що тест себе і знайти свій максимум; зупинись, поки ти не (виточувати останнього, якщо потрібно, але не варто зупинятися на півдорозі і особи заводу).

 • Кожен наступний день, зробити 2 супер суворі, повільні і контрольовані віджимань в 4-5 разів протягом дня. Цього на тиждень, потім повторіть свій максимум.

 • Якщо ваш максимум ще 5, Не турбуйся про це; повторити програму на наступному тижні. Ви в кінцевому підсумку дійдете до 6 або 7; Коли ви додаєте додаткову вагу до вашої повсякденної набори. Наприклад: якщо ви можете зробити 6 повторень підряд, робимо 3 повторень, 4-5 рази/добу. Перевірте початку наступного тижня.

Лікувати кожен щоденний сеанс як пуш-ап практиці, а не тренування з віджимань в ньому. Те, що ти хочеш, особливо на ранніх стадіях, стає все правильні м'язи скорочуватися і гальмують в повній гармонії (а, в кінцевому рахунку, зміцнення м'язових волокон у грі). На даний момент, це ближче до вчити нове танцювальний рух, ніж "працювати".

Як тільки ви дістанетеся до 20-25 серії (я знаю, що це умовно, але 20-25-це міцний фундамент для побудови...в моєму віці це буде досить для задоволення мінімальних армії ПФТ пуш-ап результат), граючи з різними пуш-ап варіації. Чесно кажучи, просто Google "пуш-ап варіації", і експеримент. Використовувати ці нові зміни у програмі Шлях до мети; будь то сила, м'язова витривалість, і гіпертрофію (зростання м'язів).

Якщо ви хочете просто тримати на натикаючись свій максимум (як...я не знаю...100+) на даний момент, я рекомендую програма, створена спеціально для робити багато віджимань. Рагу Сміт-майстер в цій області.

У нього багато різних програм, щоб допомогти американським військовим асом своєї фітнес-тестів, але от відповідні безкоштовні один:

Застряг на віджимання? Спробуйте віджимання пуш тренування!

Я намагався вище себе (разом з підтягування), і були дуже хороші результати (їздили від 51 до 64 протягом двох тижнів). Я не рекомендував би це без фундаменту, і він каже, щоб зробити це лише один раз, може, два рази на рік; він серйозно...це вимотує, але це великий вбивця плато. Ось пишуть на мої результати, якщо цікаво:

Більше 20% пуш-ап і підтягнути зростанням через 14 днів з допомогою програми Стю Сміта

Будьте терплячі і послідовні, і результат прийде.

+910
Sarantos Meglis 11 лют. 2019 р., 19:40:26
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Фон

Я тяги вже близько року будинку і зуміли мати 1ПМ в 405 фунтів (більш ніж у два рази більше мого ваги). Тому що у мене не було наміру турбувати моїх сусідів знизу, я ніколи не падіння ваги; я завжди ставлю його уважно. Очевидно, це було дуже просиш для мене (і я думаю, що це сприяло низьке число)

Швидке Перемотування Вперед

Зараз я тренуюся в комерційному тренажерному залі з гантелями. Мої спостереження більшість покровителів тяги є:

 • Багато з них падіння ваги після скасування. Це викликає деякий шум. Для деяких, шум дратує, що інші покровителі звичайно не всі машини навколо площі. Як не дивно, співробітників тренажерного залу, здається, не скаржаться. Так, на одному з моїх сеансів, я вирішив кинути вага; (я орієнтуюся саме вниз, а не як я звик робити вдома). Не дивно, що я не так втомився, як раніше. Тому що я незнайомий з шумом, мені довелося поставити деякі гумові килимки під вагами, щоб зменшити шум.
 • Більше половини тяги/приседы покровителів використовувати пояс. Вони використовують ремені для невеликої ваги (менше 200 кг для присідань, 250 кг для тяги). Тому що я почав тяги або програму, де з допомогою ременів був збентежений (якщо ти піднімаєш приблизно в 1,5 рази вагу вашого тіла) , оскільки він дозволяє користувачам використовувати поганий тон, я зазвичай відчуваю, що розмовляю з покровителями.

Питання

 • По-перше, можна ефективно станову тягу без втрати ваги? Я не хочу бути тим хлопцем, який робить шум (чи пошкодження обладнання)
 • По-друге, є хороший привід надягати ремені під час тяги/навприсядки з низькою вагою? Мені пощастило мати хороший фундамент, коли я почав цей сайт теж мені дуже допомогли. Так що, якщо немає ніякої користі для них, я не проти поговорити з деякими з них про це.
+901
moharris1 5 лип. 2011 р., 16:38:29

Я люблю грейпфрут і з'їли її вже протягом кількох років, залежно від сезону. Нещодавно я натрапив на кілька різних стверджує, що грейпфрут, допомагають спалювати жир і щось на кшталт "Якщо з'їсти один грейпфрут в день протягом цілого місяця ви втратите 3 кг".

Які плюси і мінуси від вживання 1-3 грейпфрути кожен день, а де ресурс, щоб ваші претензії?

+896
Katelyn 10 трав. 2015 р., 01:49:58

Один підхід по суті не є краще або гірше іншого. Те, що я думаю, відбувається те, що ви адаптуєте один спосіб тренування через деякий час, а потім, змінюючи до вас підхід викликає ваше тіло, щоб заново адаптуватися.

Зазначений принцип

 • Конкретні
 • Адаптація до
 • Ввели
 • Вимоги

В основному, ваше тіло буде адаптуватися, щоб зробити вас більш здатним задовольнити вимоги, які ви розміщуєте на ньому. При зміні вимог, зміні правил і організму доводиться заново адаптуватися. Після того, як ви пристосуватися до вашої поточної тренування, ви могли б повернутися до першого підходу і бачу, що оновлений будинок.

Далі, ваше тіло реагує особливо. Іншими словами, якщо ви проводите час вдома спину, руки не побачимо таке ж зростання, як якщо б ви будували їх безпосередньо. Ж з розвитком ноги, etc. Якщо ви зосередитеся на роботу серцево-судинної системи, ви будете будувати вашу серцево-судинну систему.

Способи накладання більше вимог

Досі ви досліджували вправа різноманітності ввести нові вимоги на вашому тілі, але є кілька інших способів:

 • Більше ваги
 • Більше повторень
 • Менше часу робити ту ж роботу
 • Фокус на швидко рухомих технік (очищає влада, урвати і т. д.)
 • Зміна відбору

З часом ви знайдете всі ці способи вживання, і, ймовірно, більше, що я не згадав, щоб отримати результати, які ви хочете. Суть в тому, що якщо ви не відчуваєте втоми, як раніше, це час, щоб ввести більш високі вимоги до вашого тіла в деякому роді.

+890
Duke Dylan 16 бер. 2016 р., 09:21:22

Сироватковий протеїновий коктейль буде простий спосіб отримати білок.

+816
kriks23 9 черв. 2015 р., 11:35:46

"Вибух" тренувань, або високої інтенсивності інтервал підготовки, не може бути краще, ніж кардіо. Вони є кардіотренування! Вони просто стоп-енд-гоу або ж-це робити що-інше-не-це-знову або зроби це зараз-швидше-зараз-повільно-вниз-тепер-швидше,-знову кардіо замість "стаціонарного стану" не-така-одна-річ-в-а-з постійною швидкістю кардіо.

Інтервал кардіо, безумовно, ефективним для вдосконалення атлетизму та отримати роботу. Парні, як і в будь-яких вправах модальність має бути, з правильного харчування, це ефективний метод для схуднення з допомогою вправ.

+805
dimsum88 13 квіт. 2012 р., 11:36:28

Можливо, я кажу очевидні речі, але дві гантелі нахилився рядка в безпеці, поки ви не кидайте гантелі на ноги!

Поки ви піднімаєте у своїх силах, і використовувати гарну техніку вам буде добре. Відкиньте свою гордість і йти світло, поки ви не отримаєте почуття для нього, і побудувати звідти. Йти повільно і зверніть увагу на ваші пальці!

Я знайти гантелі версії вправи, щоб бути легше на мій тендиніт схильний суглобів. Я можу допомогти, і поверніть їх за напрямками, які є менш дратівливими.

За 1 збройного версія, я користуюся помірно дрібне позицію випаду, і баланс, підтримуючи рукою лікоть до стегна, і підніміть гантель між ніг. Майте на увазі, я високий хлопець, використовуючи помірна вага, що ненавидить колінах. Приклад: Ліву ногу вперед на відстань приблизно 2 ширини плечей, зігнути ліве коліно, покладіть ліве передпліччя або лікоть на стегно вище коліна. гантелі між ніг, потягніть правою рукою.

+761
Rewna G 8 трав. 2017 р., 17:59:09

Практикуючи йога відмінно підходить для тіла і розуму, і так, набирає м'язи може бути непоганий приробіток. Є так багато різних видів йоги і практика, і ви, можливо, доведеться поекспериментувати з кількома, щоб знайти той, який відповідає вашим потребам.

Якщо ви зацікавлені в сидячи навколо і спробувати кілька різних стилів йоги, я б порекомендував або студія йоги поруч з вами, або перевірити YogaGlo. Це відмінний сайт з великою кількістю навчальних відеороликів, різні стилі і класи різної довжини. Більшість стилів йоги допоможе вам отримати м'язи. Уникнути регулярної практики Інь, так як це інтенсивна розтяжка (було б добре разів на тиждень 'вихідний'). Заняття віньяса стиль-це кращий варіант для отримання м'язи. Ви будете також побудувати його в Хатха, але має тенденцію бути менш суворою практики.

Якщо ви зацікавлені в гарячій йоги, спробуйте знайти в Мокшане/ Модо-Студіо, або Бікрам студії. Це набір послідовностей, і може бути настільки інтенсивним, як ви вирішите зробити їх (зусиль-мудрий), просто майте на увазі, що якщо ви закохаєтеся в гарячій практики йоги, переконайтеся, що ваш споживання калорій. Тепло допомагає послабити м'язи і зробити в позах і побудувати м'язової.

Крім того, інтенсивний, м'язи практика Аштанга. Це не робиться в жаркій кімнаті, але з інтенсивним диханням, ви можете працювати до сьомого поту. Це велика практика, щоб зробити вдома, але я б настійно рекомендую йти в студію і займатися під керівництвом вчителя перше (це стосується будь-якого стилю йоги ви виберете).

Майте на увазі, що з йогою "ні болю, ні виграшу" не існує. Якщо вона відчуває себе погано в своєму тілі, не роби цього. З нарощування м'язової маси та практика, це процес.

+744
Raoul Buurke 31 лип. 2015 р., 19:04:52

Ви не хочете це чути, але це реальність, що всі, хто порався з стероїди і гормони можуть підтвердити: єдиний спосіб перевірити рівень тест з медичної точки зору. Є в слині тестостерону тестів ви можете купити онлайн (Amazon і т. д.) без вказівки лікаря, але, чесно кажучи, ви не можете "на око" ваш рівень тестостерону: він повинен прийти з тіста.

Я не бачу ніяких лікарів/лікарів/і т. д., так що не утруждайтесь говорити мені для.

Хоча спеціально шукав на дослідження, є дані, що тестостерон безпосередньо пов'язаний з силою (серед інших складу змінюється). З 2001 року дослідження в Американському журналі фізіології - ендокринології та обміну речовин:

Ми зробили висновок, що зміни в циркулюючих концентрації тестостерону, індуковане агоністом ГнРГ і адміністрація тестостерону, є пов'язані з дозою тестостерону - і концентрационно-залежні зміни у безжирової маси, м'язової маси, сили і могутності, жирової маси, гемоглобін, холестерин HDL, і IGF-я рівнях, відповідно до один лінійний дозозалежні.

Навіть у цьому 1996 дослідження показує збільшення міцності з збільшенням тестостерону, навіть без тренувань:

Серед чоловіків у вправі груп, зазначених тестостерону більше збільшується, ніж ті, хто отримував плацебо в розмірі м'язи в зброї (маю на увазі [±ДП] зміни в області трицепсів, 424±104 і -81±109 мм2; Р<0,05) і ноги (зміни в чотириголового куточок, 607±123 і -131±111 мм2; Р<0,05) і більше збільшення сили в жимі-прес (9±4 проти -1±1 кг, Р<0,05) і на корточках вправи (16±4 проти 3±1 кг, Р<0,05). Чоловікам призначається тестостерон і вправи мали більший ріст нежировая маса (6.1±0,6 кг) і розмір м'язів (в області трицепсів, 501±104 мм2; чотириголового області, 1174±91 мм2), ніж ті, які віднесені до ні-групове вправу, і збільшення м'язової сили (жим-жим сила, 22±2 кг; присідання-вправа ємність, 38±4 кг) чому немає-групове вправу. Ні настрій, ні поведінка було змінено у будь-якій групі.

Дивлячись на цю частину вашого питання, я не впевнений, що ви маєте на увазі:

Попередньо опушені дітей побудували феноменальної сили з низьким рівнем тестостерону.

В молодості присідати запису бовтатися в ~300lb кулькового серії (по ~220lb+ чоловік), хоча, безумовно, сильна (і це після статевого дозрівання), сукупний ефект тренувань і здорового ендокринної системи протягом багатьох років, що люди рухаються в три рази на їх спинах.

+687
Siva Yam 3 лют. 2016 р., 02:13:58

Це уточнююче питання до цього:

Замінити присідання і присідання, які ставлять менше навантаження на коліна

Я знайшов цю програму тренування ніг, який намагається мінімізувати навантаження на коліно

http://www.wannabebig.com/training/bodybuilding/get-big-legs-with-bad-knees/

Одну вправу, наприклад, половину одноногий присед половини станова тяга. Але, як видається, існує консенсус, що краще робити повноцінні присідання.

Я відчуваю, що це правда, що є менше стресу коліна, якщо людина робить в одній нозі приседать½, ½ станова тяга порівняно з повного присідання. Але це не схоже на роботу всієї ноги, як і повні присідання робити, тому доводиться доповнювати одну ½ нозі присідати, ½ станова тяга які інші вправи, щоб отримати збалансовані тренування і уникнути перекосів. Це моє відчуття правильне? Чому або чому ні? Є наукові докази цього?

Ось список вправ:

Одній нозі приседать½, ½ станова тяга
Передній Випади
Румунська Станова Тяга
Монстр Ходить
Один Жим Ноги Стегна Мосту
Штовхає Санки
Вперед Тягнути Санки
Зворотний Тягнути Санки


Так що мене не цікавлять думки, але що можна сказати із здійсненням наукової точки зору про те, що програми тренувань, вправи він використовує і про складі. Зокрема, щоб уникнути проблеми з колінами, уникайте м'язового дисбалансу та його ефективності для зміцнення ніг.

Чи є якісь важливі моменти треба мати на увазі, коли після цієї програми?

Для мене всі ці вправи здаються задня поверхня стегна/сідниці домінуючим, здається, нехтувати квадрациклів. Так що навіть якщо ці вправи є дружніми коліно, як я можу покласти його разом, щоб отримати збалансовані тренування ніг? Зворотний тягнути санки, здається, єдина вправа, яке реально націлений на квадрациклах. Однак якщо у мене немає доступу на санках, як я можу покласти його разом у цьому випадку?

+633
dantelectro 14 квіт. 2019 р., 11:30:01

Велику роль у виборі втрати ваги полк вибираючи те, що ви будете продовжувати робити. Зумба звертається багато людей, тому що він має танцювальний аспект, який робить його цікавим для них. (Є клеймо, пов'язане з роботою в "нудної старої тренажерний зал".) Якщо ви збираєтеся продовжувати займатися зумбой над іншими тренувань, тоді точно дотримуватися його.

Наскільки він ефективний, це залежить від тривалості й інтенсивності тренування. Є великий рух для нього, і якщо ви насправді важко працювати (і потіти), то ви спалюєте калорії. Це означає, що, якщо ви стежите за своїм раціоном, а також, ви будете втрачати вагу і досягти м'язового тонусу.

Я хотів би запропонувати, що ви робите поєднання діяльності (допомагає змішати його, теж).

 • Зумба - кілька разів на тиждень. Це ваша кардіо вправи/втрати ваги.
 • Вага/силові тренування - зробити це один раз або два рази в тиждень. Це допомагає вам спалювати більше калорій, коли ви робите свою частину кардіо, тому що ваші м'язи потребують більше енергії. Він вже не раз доводили що люди які доповнюють кардіо з силовою тренуванням підтримувати здоровий статури і зниження ваги.
 • Правильно харчуватися - не голодувати або перейти на будь-яку дієту. Правильно харчуватися. Здорові білки (курка, риба тощо). Овочі. Фрукти. Не приходь додому з класу і наїстися морозива або ви побачите без втрати ваги (і напевно навпаки). Тим не менш, це добре, щоб винагородити себе за раз (принаймні пару раз в тиждень) з невеликим лікування.

Тримати ці три речі на увазі, і переконайтеся, що ви працюєте на належному рівні інтенсивності, і ви побачите зміни, які ви шукаєте.

+573
Priya Verma 18 лист. 2019 р., 14:35:48

Продовжуйте рухатися навколо. Я б порадив ходити в тренажерний зал або використовуючи бігову доріжку, щоб просто погуляти. Розтягнення, щоб тримати вільні і тримати перекачування крові теж хороший рада.

+542
jall 19 жовт. 2013 р., 10:06:14

Заміри провокативне питання, і він має відношення як до психології, як і все інше. Я закликаю людей, щоб зважувати щодня, але реагувати щотижня. Це тому що ваша вага може різко коливатися від дня до Дня із-за зміни водного балансу і не обов'язково з-за зайвого жиру або втрата м'язів. Набирає м'яза являє собою вкрай повільний процес, тому, коли ви читаєте хтось отримав 5 фунтів в тиждень, швидше за все, вони вберуть воду, яка не жирна. Все, що не жир називають "м'язової маси", щоб вони збільшили свою м'язову масу. Часто передбачається м'язової маси м'язів ... не правда. М'язової маси-це "все, крім жиру".

Причина я добре з людьми, зважування щодня, щоб вони могли побачити і зрозуміти ці коливання. Таким чином, вони починають вчитися, як їжу більше солі, ніж вони використовуються в результаті декількох кілограмів набрала під час дня з меншою кількістю вуглеводів можуть призвести до швидкої втрати ваги, але тільки тому, що злита вода із системи. Вони зрозуміють, що вага може коливатися вгору і вниз кілька фунтів і перестати турбуватися про "О боже я під укіс".

Це займе всього трохи математики та здорового глузду, щоб зрозуміти багато fluctations просто не може бути жир або м'язи. Я впав 5 фунтів на 10К пробігу. Що б 3500 калорій х 5 = 17,500 калорій якщо б це було сало, яке явно не на 6 миль. Це вода. У той же час, в найближчі після вихідних їсть і набирає 5 фунтів, ймовірно, не всі з-за жиру, Якщо вам вдалося якось об'їлися, а також 17,500 калорій.

Так що ви дійсно не побачите середній тренд, якщо подивитися на тиждень, але, знаючи, що це добре, щоб побачити, як ваше тіло змінюється. Для жиру, я пропоную йти ще довше - від 2 до 4 тижнів. На жаль, поки що люди люблять оголошувати їх "6.5%" жиру, правда навіть найдосвідченіші вчителі не оцінюють жиру, точно. Так звана "точність" пристроїв, таких як ручні або Ваги, які використовують електроенергію насправді навіть більше схильні до помилок із-за зсуву електролітного і водного балансу (повірте мені, як тренер протягом багатьох років я спостерігав за людьми в самих різних форм і рівнів придатності використання цих пристроїв).

Ви часто будете бачити кого-то посаду "за 2% на цьому тижні жирових відкладень", але правда полягає в тому, що буде мати велике похибки округлення. Той ж людина може "набрати" 1% наступного тижня і раптом турбуватися свою дієту/вправи, коли вона просто більше помилки округлення. Замість цього я вистрілю в жирові відкладення в якості тенденції кожні 2 - 4 тижнів, що досить довго, щоб мати істотною різницею, що не буде так схильний до помилок. Я б теж дуже, дуже рекомендую мати сертифікацію/навчання виміряти інструктор з допомогою штангенциркуля. Це набагато більш точним, щоб подивитися на "20мм щіпку шкіри" і виміряти підшкірний жир послідовно, ніж покладатися на електричний струм пропущений через ваше тіло, особливо, як ви стали більш підтягнутим і худорляву будову.

+509
Quip11 7 серп. 2013 р., 13:28:53

Взуття має кілька важливих частинах конструкції, які йдуть у даючи вам найбільшу підтримку. З плином часу можна помітити, як кожен з них починає псуватися вашого взуття буде почувати себе менш комфортно після запуску, незважаючи на можливість, що він може відчувати себе більш комфортно, коли ви вперше надів його.

Ваша взуття має практично відразу повернутися до своєї природної форми ви гнути спину на себе. Якщо взуття зберігає свою скласти навпіл шукати другу або більше, то він втратив важливу частину своєї структури в підошві.

М'які сторони повинна лежати над підошвою. Якщо вони звисають нижче або за власним, то вони втратили свою структуру.

Якщо, коли ви мережива їх щільно очі отвори під шнурки деформується, то ця частина структури вашого черевика втратила свою підтримку. Зі мною це взагалі перше, що потрібно йти.

Зцілення черевика повинна бути твердою, якщо, коли ви ставите ногу на каблук, здається, впаде, і ви повинні працювати, щоб тримати його у вертикальному положенні, то це ключова частина взуття втратила свою підтримку.

Якщо у вас є підошви повітря, коли вони викачують ви будете почувати себе помітно кишені дають в підошві.

І протектор повинен відрізнятися. До того часу протектор квартиру в любому районі вже давно пора замінити. Добрі бігуни повинні мати добре виражений малюнок протектора з глибокими каналами.

Як довго вони тривають дуже залежить від взуття. Мій стандартний Nike кросівки отримали близько 250 миль, коли мене регулярно працює. Але мій стиль працює жорстка взуття. Я також зробив інші ПТ в їх, до того ж просто працює. У мене було кілька інших наборів я пробував, що не останні 2 тижні я повернувся в Nike повітря Макс , хоча я думаю, що це було інше ім'я, коли я бігав регулярно

+479
Tejus 21 серп. 2011 р., 05:11:13

Чи низкоуглеводная тип дієти Аткінса дійсно працюють, коли справа доходить до втрати жиру? Це краще і простіше зробити, ніж з низьким вмістом жиру дієти?

Як довго це бере, щоб увійти в кетоз (харчування), а на LCHF раціон 50-100 г вуглеводів на день? Будь-який спосіб, щоб виміряти його за допомогою будь-якого пристрою?

+472
evfwcqcg 5 лип. 2011 р., 14:02:32

Моя рекомендація - слідувати програмі у вас під час ранкової сесії, а потім трохи кардіо або кілька хобі ночами. Остання річ ви хочете зробити, це спалювати себе і/або втомилися і зупинки вправ всі разом. Багато, швидко це не кращий спосіб підходу вправи і Ваше здоров'я...роботи в ній, розробити та постійно коригувати - це тривалий процес життя.

+470
AddisY 22 лист. 2015 р., 03:18:31

Брендон Smitley з EliteFTS випустив велику серію на передньому сидінні навпочіпки.

Частина 1

Частина 2

Частина 3

Він охоплює все-від техніки і виду взуття, щоб носити, як включити його в вашу програму. Я хотів би спробувати і узагальнювати інформацію, але не роблять це справедливість. Сходіть перевірте!

+404
user225016 24 лист. 2018 р., 00:28:55

GVT є німецький обсяг навчання, де 10 комплектів 10 складеного руху робиться. Я сумніваюся, тому що таких високих реп-це більше як робота на витривалість, як я дізнався з різних джерел.

+386
Amol Rao 9 лют. 2018 р., 19:36:20

Моя дружина вирішила стати функціональним тренером і вчиться в даний момент, щоб мати таку кар'єру. Мені моя країна (Україна) такого роду навчання є не модною професією. Я сумніваюся, що вона буде називатися-досить.

От мені і цікаво, наскільки він популярний в США і Європі? Це хороший вибір prefession? Це досить модний в інших країнах?

+322
Sahil Saini 8 січ. 2017 р., 15:01:52

Сироватковий протеїн раніше кращі добавки для відновлення після тренування. Аналогічно, якщо ви періодичне голодування, казеїн може допомогти втамування голоду перед першим прийомом їжі, а його досвід, сприяє ситості — відчуття повної.

+284
MarsJenkar 9 серп. 2012 р., 01:16:06

Реальна проблема тут-це ваша дієта в цілому, а не закуски. Ісус дає вам деякі дійсно гарні ідеї малого поглинання їжі, що може замінити в якості закуски, але якщо ви не маєте задоволення від дієти, ви будете продовжувати, щоб повернутися до старих звичок. Ви працюєте для вашої дієти прямо зараз. Ваш раціон повинен замість цього працювати для вас.

В першу чергу хотілося б відзначити, що вам не обов'язково доведеться рахувати калорії. Якщо ви активно не намагається усунути жир або накачати м'язи, я б піти так далеко, щоб сказати, рахувати калорії безглуздо накладні. Поки ви не помічаєте, що ваш вага коливається в нову дієту, що все, що вам потрібно.

Ваш малий їжа <-> великий цикл прийому їжі звучить, як ви намагаєтеся обмежувати себе в харчування, що не вистачає живлення ваше тіло потребує, щоб процвітати. Вони можуть бути занадто малі, вони можуть бути неправильні продукти, вони можуть просто не мати достатньої кількості поживних речовин у них. Я не знаю напевно, тому що я не бачив свій раціон. Тим не менш, ось кілька речей, які ви можете мати на увазі при розгляді вашої дієти.

 • Їсть часто-це добре - 5-6 невеликих прийомів їжі в день буде тримати ваше травлення відбувається при постійному кліп і тримати вас від отримувати занадто overhungry. Особливо якщо у вас є робота, яка дозволяє вам достатню гнучкість, щоб зайняти декілька 15-хвилинні перерви, щоб їсти, замість одного 1 годину перерву, можливо, ви захочете глянути на це.

 • Жир не робить вас жир - жир, холестерин, і всім іншим традиційно " зло " речі не те, що заподіяти вам стати надмірна вага і нездоровий. Нездатність впоратися з цими речами, що є причиною цього. Ця нездатність зазвичай виникає з їли надто багато швидкої енергії, такі як Цукрів і вуглеводів (який створює резервні копії ваших травних процесів), або звичайне заковтування речі, які зіпсувати процес травлення, таких як транс-жирів, штучних підсолоджувачів, консервантів і виберіть. Використовуйте чисті, легко засвоювані жири з речей, таких як курка, свинина, яйця і молочні продукти, щоб тримати вас ситими на довше після їжі. Жирів засвоюється відносно повільно і забезпечують більш тривалий термін "повнота" і енергії.

 • Баланс у всі страви - Страви найприємніше, коли вони мають велику кількість різноманітних поживних речовин у них. Ваше тіло любить використовувати великий масив корисних речовин, і при цьому мало що вона хоче, вона має тенденцію, щоб задати дуже голосно, викликаючи тягу їжі. Якщо ви не просто миска вівсянки для їжі, ви не можете очікувати, щоб тримати вас ситими протягом тривалого. Тарілку вівсянки змішати з яйцем і приправлений корицею і шматочками яблука, однак, буде, ймовірно, добре триматися.

+234
user2669183 17 груд. 2017 р., 23:33:56

Я успішно зменшили мого жиру від 15% до 8,5%. Майте на увазі, це вщипнути тести, так за все жирові зазначений відсоток може бути трохи вимкнений. Моя шкіра складки очеревини заходи 7,1 мм

Я їм 3000 калорій в день і всякий раз, коли я намагаюся зменшити це, я втрачаю м'язи (що призводить до ідентичних або погіршився загальний вміст жиру в організмі). Її майже як якби моє тіло не хоче втрачати більше жиру.

Я не роблю кардіо - просто жорсткий і важкий (для мене принаймні) вага навчання 4 або 5 разів на тиждень. Що кардіо я повинен спробувати покласти в (за умови, що отримаєте мене вниз)? Хто-небудь пробував і добився успіху з періодичне голодування?

Я майже задоволений своєю статурою. Я б не хотіла, щоб проробити весь цей шлях і не досягти повного скульптурного статури. Ось фотографія. Ви можете побачити, що крапля жиру, де дно 2 АБС повинна бути.

body snapshot

+227
Kody Reynolds 23 бер. 2010 р., 12:33:03

Ось мої 50 копійок.

Я б сказав, читаючи ваше запитання, що йому зручно пам'ятати, що 3 наступних речі абсолютно різні:

 • Коли на дієті, математично поглинаючи меншу кількість мінералів, вітамінів і ефірних масел
 • Перебуваючи на зниження активності (не рухається = consumming менше енергії, != зниження ваш метаболізм)
 • Маючи фактичне падіння обміну речовин.

Ці 3 елемента є взаємодоповнюючими, а не necessarly взаємопов'язано.

Пам'ятайте, що ви будете мати проблеми з тілом, навіть на високій калорійності дієти, якщо ви не звернете увагу на те, що ви їсте.


Отже, тепер, коли це ясно, дозвольте мені бачити, чи можу я отримати довідку про метаболізмі.

Ваш базальний метаболізм, якщо я не помиляюся певними енергією ваше тіло consumming, коли відпочиває (продовжений на ліжку, наприклад). Це включає в себе безліч різних аспектів, які я не повністю контролювати, але основними є:

 1. Ваше тіло буде споживати енергії, щоб нагодувати ваш мозок
 2. Ваше тіло буде споживати енергію, щоб підтримувати його температуру
 3. Ваше тіло буде споживати енергію для підтримки вашої м'язової маси
 4. Ваше тіло буде споживати енергії, щоб годувати центральну систему (головним чином, нервової та ендокринної систем).

Коли ви опустіть свої енергії (їжі) споживання, ви все правильно сказали, що не так багато речей можуть бути скориговані. Але напевно перше, що падіння вниз буде ваш центральний рівень системи якості (спати менш хорошої якості, гормональний стан трохи вниз, менше сила...) і тоді ваша м'язова маса, отже, зменшення енергії consummed кожну секунду. Ось чому, коли деякі люди йдуть на довільній дієті не тільки схуднути, але падіння вниз їх метаболізму, роблячи його дуже легко потім набрати вагу знову.

Сподіваюся, я допоміг трохи. Ура!

+173
theUg 6 серп. 2014 р., 05:14:46

Якщо ти перетренованості або біля перетренованості, приймаючи тиждень відпочинку (або два, або три) часто призводить до збільшення продуктивності. Оскільки ви мали проблеми з перетренованості, це може бути ситуацію.

Беручи час не корисно у всіх ситуаціях, але він може працювати. Багато програм тренування (наприклад, 5/3/1) рекомендую 'підступ тиждень або повний спокій тиждень, кожен місяць або два.

См. обговорення в одному з недавніх досліджень на цю тему.

+164
Estella Bi 25 груд. 2018 р., 23:16:46

Враховуючи, ІМТ, чи є спосіб, щоб підрахувати, скільки кілограмів потрібно скинути, щоб досягти здорового ІМТ? Я 5'10", 190 кг, ІМТ 27.3.

+96
Reverend2100 6 серп. 2011 р., 13:19:12

На ваш загальний питання, за 2008 фізична активність керівні принципи для американців, вам потрібно:

 1. 2 години 30 хвилин (150 хвилин) помірної інтенсивності аеробного активності (наприклад, швидка ходьба) щотижня і силові тренування м'язи-посилення діяльності на 2 або більше днів на тиждень, що робота всі основні групи м'язів (ноги, стегна, спина, живіт, груди, плечі, і зброї).

Для вас силові тренування в даний час призупинено, тому нижче про серцево-судинних або аеробних вправ:

 • Помірної інтенсивності аеробної активності коливається від 55% до 75% від МНС (максимальна частота пульсу); або рівень фізичної навантаження від 12 до 16 (у це важко жорсткий в стійкому темпі) за шкалою Borg при фізичних навантаженнях. Розрахуйте свій цільовий серцевий ритм для оптимізації ваших тренувань. Оскільки ви кажете, що ви "не в формі", почнеться в 55% до 65% і працювати ваш шлях вгору. ("З форми" означає різні речі для різних людей, так що цифра може або не може бути гарною відправною точкою.) Ваш лікар може також дати вам цільових орієнтира.

  Якщо мої розрахунки вірні, вашої МНС (максимальної частоти серцевих скорочень) складає 179, роблячи 120 - 150 уд / хв протягом 67% до 85% діапазону, які можуть бути надмірно захопленим, враховуючи ваш рівень фізичної підготовки та новітньої історії травми. Щоб бути більш точним, за допомогою співвідношення (ЧСС), для розрахунку вашої тренування цільової пульс, використовуючи метод Карвонен.

  Кращий спосіб уникнути травм-це почати скромно і поступово прогресувати. В динамічної розминки перед ходьбою (будьте обережні, щоб не погіршити поточне травм) буде змастити м'яких тканин і суглобів, поліпшити кровообіг в м'язах, збільшення частоти серцевих скорочень і прем'єр-нервової системи.

  Пам'ятайте, що ви можете не знати, що ви перестаралися, поки не закінчите вправу, (або навіть на наступний день або два). Будьте обережні, поки ви не знаєте, як ваш організм реагує. Робіть нотатки на ваш журнал вправ про те, як ви відчуваєте. Зверніть увагу на маленькі неприємності, які можуть стати гірше з повторюваних рухів при ходьбі.

Після того як ви успішно просунулася вище рекомендованого рівня без травм, поступово збільшуйте до:

 • 5 годин (300 хвилин на тиждень помірної інтенсивності аеробної активності і силові тренування, зміцнюють м'язи діяльності на 2 або більше днів у тиждень, що працювати всі основні групи м'язів (ноги, стегна, спини, живіт, груди, плечі, руки).

  Якщо ви додасте свій невеликий раз ви вже дійшли до прогресування до 300 хвилин на тиждень і рекомендації. Як ваше тіло відчуває скаже вам, якщо ви пройшли занадто швидко або за розкладом. Враховуючи, що ви почали процес, щоб повернутися у форму і хочете уникнути травм, то може бути більш розумно знизити інтенсивність і прогрес поступово. 1-2 дні відпочинку в тиждень зможуть допомогти з відновленням. Для необхідного терпіння, думаю, що повернутися в форму, як здоровий спосіб життя протягом усієї життя.

 • Гнучкість - регулярні розтяжки після ходьби допоможе вам зберегти гнучкість. На додаток до вашому каре, включає стегна і Гайструк/камбаловидних.

 • Заміри - відстежувати Ваші фізичні прогресу буде також допомогти вам суддя, якщо ви одержують вигоду від вашої програми вправ, і є чи не потрібно вносити зміни. Вимірювання також допомогти з мотивацією (що не представляється вашої проблеми. ;)

+20
AnT 18 вер. 2012 р., 07:15:53

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil