М'язової маси тренування для 14-річного

так що я 14-річний, який хоче підтримувати низький рівень жиру в організмі, а також м'язової маси в рік.

Я 5' 11" (близько 180 см) і вагою 126 фунтів (близько 54 кг). Я думаю, що підтримувати низький жиру з моїх ребер дуже ледве помітно. У мене м'язи від тренування в минулому (як 12-річний) і поставили мою увагу на мої трицепси і ядра досі.

У мене є турнік, лавка, і 15 фунтів (близько 7 кг), гантелі.

Мої питання:

Яку вагу гантелей мені треба підніматися? Які вправи потрібно робити? Як довго він буде приймати для мене, щоб виростити видно м'язи? Якою має бути моя дієта?

Велике спасибі!

+227
dryleaf 22 лип. 2012 р., 20:08:19
36 відповідей

Я спробував Google передозу, які м'язи використовуються у двох варіаціях віджимань згадував, але, крім очевидних зосередитися на кулак та зап'ястя для Кулака віджимання, я думаю, там більше упор на передпліччя і найширші, де пальми, здається, більше упор на груди і плечі. Це залежить від положення рук (аналог підтягування - від повної долонею назовні тягнути до нейтральної позиції сили). Навіть робити віджимання з руками на дві позиції, ви можете легко відчути різницю. Там близько 12 варіацій віджимань, у тому числі, наскільки широкий у тебе руки, тому для досягнення найкращих результатів спробуйте їх усі.

Ось посилання на деякі варіації: http://www.muscle-workouts.com/pushups.html

+999
user3424698 03 февр. '09 в 4:24

По-перше, красивий значок. :)

По-друге, просто прислухайтеся до свого тіла. Ніхто не може сказати, скільки це занадто багато (і призведе до перетренованості). Просто ознайомтеся з симптомами перетренованості й усвідомлювати це. Є різниця між бути ледащом і втомився від перетренованості. Якщо ви себе надмірно втомленим і без будь-якої мотивації, або ви знайдете тренування стає все важче, а не легше, то, можливо, буде потрібно скорегувати свій графік тренування. Якщо немає, то немає нічого поганого в роботі кожен день.

+973
James Crook 23 лип. 2015 р., 14:34:15
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Тільки відносно другого пункту це зазвичай згадується як "кращі'. Без йти в глибину ідея в тому, щоб знизити загальну інтенсивність тренування, але як і раніше отримувати в практиці/сил реагування з важким вагою. Це зробить відновлення краще з-за меншої інтенсивності. Інше застосування було б використовувати 'верхніх', щоб зробити важкий потрійний (або будь-який інший), що ви потенційно не міг зробити для декількох наборів.

TL;д-р 1х3 подальшим 2х10 легше відновити, ніж 3х3 (за умови максимального ваги)

Також я хотів сказати про двох відповідей не виключають один одного'. Стає сильнішою допоможе з гіпертрофією навчання і мають великі м'язи дозволять вам бути сильніше, так що вони працюють у тандемі. Я б не сказав скасувати скажу більше, це може бути менш ефективним, щоб змішати дві весь час, якщо у вас сувора сила або гіпертрофія мета. Це не має значення для новачка, хоча, як менше конкретики не потрібно.

+950
Ann LLLL 22 груд. 2018 р., 03:35:41

Будь-яку вправу можна зробити в аеробній манері, якщо ви хочете, вам просто потрібно змінити своє навчання і піти на дуже низький опір і дуже високу тривалість. Я б не рекомендував вільний вага вправи, як ви збираєтеся дістатися до змученого стану досить швидко і опустити штангу на обличчя реальний ризик, але більшість машин можуть використовуватися досить сміливо припускаючи, що пропорції тіла потрапляють у розумних межах, що машина побудована на. Це не зробить тебе сильним (аеробні тренування не будувати міцності, майже за визначенням), але це збільшить вашу витривалість.

Приклади:

 • 50-100 повторень за раз (взяти стільки брейків, скільки ви хочете, але спробувати завершити набір, як швидко, як це можливо)
 • як багато повторень, як це можливо по часу (почати з наборів 1 хвилини, збільшувати поступово)
+922
Lip7 15 черв. 2015 р., 18:27:23

Немає. Вам потрібно багато більше опору, щоб виростити них, той опір, який не дозволить вам зробити 60к повторень, або навіть 60.

+850
1HAX 18 груд. 2015 р., 00:13:19

Якщо ви не тільки плавання два рази в тиждень, крос-тренінг біг може допомогти, тому що він може поліпшити ваше загальне Фітнес і аеробні можливості. Я дуже рекомендую його. Я плаваю тільки 1-2 рази в тиждень і мій брасом спринтерську швидкість і відстань фрістайл витривалість поліпшуються місяця в місяць з-за мого крос-тренінг (біг, віджимання, гантелі). Вона вірна, що конкретні м'язи і як вони використовуються досить різні між двома вправами. Я більше налаштований купатися, а мені знадобилося 8 тижнів, щоб потяг до відносно комфортного 4.4 миль плавати навесні минулого року, і 14 тижнів для підготовки до грубої 3.1 п'ять пальців милю пробігу.

В той час як покращення вашого загального фітнес допоможе, ваші проблеми дихання і витривалість дозволили мені припустити, що ви повинні як і всі плавці – працює трохи на Ваш баланс. Нахилившись вперед, важко буде запобігти ваші ноги від перетягування і зробити його легше повернути, щоб дихати, але в той час як концепція проста це важко вміння майстра. Я часто рекомендую популярну книгу повне занурення плавальний роботи на цей та інші навички.

+789
Sam Weaver 15 квіт. 2010 р., 14:54:41

Я займаюся кроссфитом і важкою атлетикою протягом року і активізувалися в останні чотири місяці і я в даний час на ~75% від ваги ГХ, зазначених на різні тренування. Я хочу підготуватися до вступу змагання регулярно робити серію з еталоном тренування крім регулярної програми Сила і епізодичну участь у заняттях.

 • Є десятки і десятки тестів wods, як мені вибрати універсальний підмножина?

 • Деякі з них припускають занадто важкою, іншим дуже багато повторень. Вага неминуче повинна бути розширена, але я повинен також дані, наприклад, 100 підтягувань на кількість, або просто вибрати AMRAPs з меншою кількістю повторень?

  (Варіація я грав з командою в WoD, де число повторень подвоюється, а партнер і я по черзі, так ми робимо тільки підмножина повторень і інші в той час як інша людина працює.)

 • Я повинен зосередитися на чомусь, крім тестів wods при підготовці? Плани, як навчальний план, варто було майже стільки ж, скільки мій абонемент в спортзал, тому я не поспішаю з цим.

+780
Tushar Wabale 16 лист. 2012 р., 20:13:18

Грунтуючись на моєму досвіді із звільненнями, починаючи з декількох тижнів до декількох років (я підняв спочатку штангу близько 50 років тому). Я думаю, ви будете приємно здивовані тим, як багато анаеробних сила ви будете тримати і як швидко і легко ви повернетеся на особисті рекорди. Аеробна здатність швидко зникає, якщо ви перекладаєте на повний осілий спосіб життя, але як @держав JohnP, що цього не станеться. Більшість моїх знань заснована на дослідженнях чоловіків, але я не зустрічав нічого, що говорить, що жінки бувають різні. Скинути вагу, накопичений під час неактивності стало проблемою тільки після 40. В'ялою/в'яла шкіра стала проблема після 60. Вам обом дякую, за вашу службу.

+773
Aaron Smith 15 серп. 2015 р., 02:36:40

Якщо вам не подобається вправу, ви можете зосередитися на поліпшенні вашої дієти. Скоротити на цукор і борошно. Вирізати смаженої їжі. Їжте більше овочів, особливо зелених листових них. Проконсультуйтеся з вашим лікарем або дієтологом з приводу добавок.

Ви можете також включити більш "стелс" вправ у повсякденному житті, а не відкладати явне час тренування. Ходити по сходах замість ліфта. На роботі, якщо ви не просто читаєте або по телефону, а не активно друкувати на комп'ютері, спробуйте стоячи, а не сидячи.

Ці зміни не провести швидкий результат—нічого, крім, може бути ліпосакція—але вони принесуть результати. Безпечно. Удачі!

+772
Sakkeer Hussain 12 вер. 2017 р., 12:28:56

Я використовую його втратити! додаток для iPhone, протягом декількох місяців, і здається, я досить послідовно під мій щоденний бюджет калорій, навіть у дні, коли я дуже обережні, щоб отримати вимірювання прямо. Кілька сотень калорій, насправді.

Моя статистика:

Чоловік
Вік: 24
Зріст: 5'8"
Вага: 150 кг

Додаток підрахунками я повинен отримати коеф 2121 в день, щоб втрачати 0,5 кг в тиждень (не те, що мені потрібно). Крім того, я не втрачав у вазі в останні 3 місяці, незважаючи на те, що під мій бюджет калорій. Однак, я працюю (важка атлетика) близько 2 або 3 рази в тиждень, так що я можу просто замінити жир м'язами.

У всякому разі, кілька днів моя наречена стурбований або навіть роздратований, як, здавалося б, мене мало калорій. Я не голодувала взагалі, і я не відчуваю себе голодним в кінці дня. От і мені цікаво, що тут відбувається - я вимірювання не так, або, може бути, мій щоденний бюджет-це неправильно? Я ризикую своїм здоров'ям в будь-якому випадку?

Вчора ось журнал страви:

Помаранчевий: 52 Коеф
Банан: 105 Коеф
Фзн Обід: 300 Кал
Кренделі: Кел 167 
6 унцій махи: Кел 185 
1 Артишок: 60 Кал
1/2 Манго: 70 Коеф
1 Мішок Попкорну: Кел 99 
Легкий Йогурт: 80 Кал
Більш Кренделі: Кел 83 
Кілька Мигдалем: 34 Коеф
Ще Кефір: 100 Коеф

Загальна: 1,337 - 784 під бюджет. І так, я повністю 1337.

На поверхні це виглядає дико. Але, чесно кажучи, це в основному тому, що ми зазвичай не їдять крохмаль з вечерею, тому що у нас перекусити вуглеводів (наприклад, солоні кренделі, попкорн, пластівці) багато замість. Звичайно, є деякі дні, коли все не так погано, коли я йду в ресторан або щось, але навіть тоді я б досі, як 200 в рамках бюджету. Досі сьогодні, я в 1,206 кал їв, і я збираюся піти позайматися (я з'їм трохи після). Якщо я хотіла потрапити в мій бюджет більшість днів, я думав, що мені доведеться снек-набагато більше, ніж зазвичай, і я відчуваю, що я починаю набирає жир, якщо я зробив. Так в чому ж тут справа?

+763
user3386 8 серп. 2011 р., 07:24:40

Найкращий підхід-це знайти місце, яке або має ті або продає їх. Перевірити його. Коли мова йде про дорогому обладнанні, як це, ви дійсно хочете, щоб ваші руки на нього, перш ніж платити. Що дозволить вам визначити, якщо це досить тихо.

Загалом, більш міцну раму, тим спокійніше він буде. Так що поки традиційні рамки буде спокійніше, він буде більш важко зберігати. В цілому, більшість еліптичних тренерів я використовував більш ніж досить тихо.

Найбільша питання в тому, як міцно, ваша дружина спати? Роблячи шуму для ваших сусідів буде найменшою з ваших турбот, якщо у вас немає сусідів під вами. Потім ви хочете щось тверде, що не підніме, якщо ви зайдете на еліптичному.

Пару покажчиків, щоб зробити область як можна тихіше:

 • Перевірити підлогу, щоб побачити, якщо він пищить. Якщо це так, взяти молоток і renail підлога на лагах. Якщо у вас є дерев'яні підлоги зробити 2х4, щоб захистити дерево готове, а ви молотком цвяхи назад. Як вдома вік, дошка підлоги коробить і тягне цвяхи в лаги підлоги.
 • Використовуйте ковдри або іншого важкого матеріалу поглинає звук, особливо навколо дверей. Ви, ймовірно, не потрібно йти далеко.
+745
Pattyanneb 7 груд. 2013 р., 09:25:09

Яйця-це вагоме джерело білка, і немає ніяких причин, щоб викинути жовта частина, звичайно, не рівень холестерину в там. Яєчний жовток-один з небагатьох продуктів харчування, природно містять вітамін D і дієтичного холестерину-грати игнорируема роль у рівнях холестерину. Але поряд з цим, вся теорія, яка стверджувала, причинно-наслідковий зв'язок від високого рівня холестерину з хворобами серця було сфальсифіковано. Хочете зменшити свої ризики від хвороби серця: "немає більше цукру!".

Але, у всякому разі, поряд з яйцями, більшість тварин джерел протеїну досить добре. Якщо у вас є конкретна мета на увазі, ви можете хотіти шукати джерела тваринного білка, багатий амінокислотами.

Намагаюся 2г білка на 1кг маси тіла.

+717
user3764456 8 черв. 2015 р., 06:37:22

Я зробив невелику, дуже ненауково перевіряв себе. Я сів на стілець і м'яч 2 рази по 30 хвилин і в середньому пульс і ккал/5 хв. Відбійник на початку викликала мене пити каву. Як ви можете бачити, пульс дуже схожі і різниця в Ккал теж досить незначним.

enter image description here

enter image description here

В середньому я спалюю близько 1-1.1 ккал / хв, що досить мало, враховуючи, що мій 2ч запустити вчора спалили в середньому на 12 ккал/хвилину.

Таким чином, хоча ваш пробіг може змінюватись, я б, напевно, горить десь між 60 і 90 ккал/год незалежно від того, на чому я сиджу. Щоб отримати 45 ккал більше, ви, ймовірно, потрібно бути дуже нестійкому положенні.

+690
Daniel Rehner 25 вер. 2015 р., 08:28:14

Ціна на гантель для кожного набору перед присіданнями. Присідання буде субмаксимальної, але це просто означає, що ви будете мати шанс надерти дупу на комплекс AMRAP.

+632
Satheeshraja 5 трав. 2018 р., 03:19:00

Біг-це дуже жорстко по литках. Я був біг на 100, 200 та 400м забіги вже кілька років, тренування 4-5 разів на тиждень.

Раніше я робив Кальве піднімає дуже часто в тренажерному залі без особливих поліпшень. На стартову доріжку, я помітив значне збільшення розміру і міцності в литках.

+627
Petro Shpyhotskyi 21 груд. 2015 р., 13:02:29

Вам обов'язково треба робити різких рухів суміш. Станова тяга, жим лежачи, плече преси (стоячи). Робимо плечі жим стоячи буде додати, що ви буде ваш основний технічний, роблячи цю вправу, яке працює ваші плечі, руки і всього ядра. Також ви можете робити підтягування та/або зігнути рядка для вашої спини. Якщо ви відчуваєте, що ваша верхня частина тіла зрівнявся з вашими ногами ви можете додати присідання в суміш.

Натисніть їх жорстких і важких для 5 сетів по 5 повторень. Ви можете додати трохи рухів ізоляції в створ руками варіацій різних біцепса кучері і розширення трицепсів.

Не забувайте харчуватися і приймати достатню інших, тому що ваше тіло буде потрібно при виконанні цього виду вправи, особливо в поєднанні з грою у футбол.

+623
gvalmon 31 трав. 2012 р., 21:55:40

Важкі метали можуть істотно нашкодити вашому здоров'ю. Тому я б радив би використовувати протеїнові коктейлі з високим вмістом важких металів.

Наслідки від вживання великих кількостей важких металів (беручи протеїнові коктейлі) може відрізнятися від складних для проходження дефекації або концентрації проблем проблем з простатою або навіть раку (джерело: Марк Хайман, доктор медицини).

Що сказав, є час і місце для певних протеїнових коктейлів. Якщо ваша мета наростити м'язи, вам потрібно споживати значну кількість протеїну (пере)будувати ваші м'язи. Вживання великої кількості м'яса, м'яса чи яєць може бути погано для вас, як добре. Я пропоную вам знайти протеїновий коктейль, який витягується форма веганські джерела (так його біологічної) і не містять велику кількість важких металів.

Приймати білкові коктейлі для переконати, якщо у вас немає часу для приготування їжі, наприклад. Але ніколи не замінить їжу з протеїнові коктейлі. Протеїн є однією з найбільш Менні поживні речовини ваше тіло потребує для нарощування м'язової маси (і залишитися в живих, це важливо).

Мої улюблені джерела білка: горіхи, насіння, брокколі, трава годували яловичини, риби і Омега-3 яйця.

+608
user75804 17 квіт. 2012 р., 01:22:31

Я багато проблем працює на моєму (висока панель) присед. Тільки так я можу присідати на належну глибину зараз з широким хіп позицію, з пальцями вказав дуже далеко (45 градусів або навіть більше). Коли я намагаюся присідати з більш широкої позиції, я відчуваю біль всередині мого стегна. Я не можу присідати до паралелі з шириною плечей позицію.

Я вже виступала тягнеться на мої згиначі стегна і підколінні сухожилля, але це не відчуваю, що це допомагає з проблемою.

Я намагалася зробити це стоячи на колінах присідати жаба стрейч і це боляче, коли відстань між ніг більше, ніж широкі стегна. enter image description here

Це стрейч хороший спосіб, щоб поліпшити рухливість кульшового суглоба? Є інші добре тягнеться, що я можу спробувати?

+591
Carolina Bauque 13 квіт. 2019 р., 04:51:03

Загалом, це гарна ідея, щоб змішувати тип вправ, щоб дати організму нові стимули кожні кілька тижнів (8-10). Так, що хрумтить чи дощок на стороні або інші варіанти, ви повинні бути в змозі знайти тонни вправи онлайн.

Ой, а спробуйте збільшити час Планк протягом трьох хвилин :)

+590
khustochka 22 груд. 2019 р., 01:36:37

Я тільки weightlift будинку, так як у нас є лавка для преса з проповідником, для тренування біцепсів, розгинання ніг, і ноги кривляться. А також стаціонарний велосипед з еліптичним для cardios.

Вранці (Натщесерце):

 • Кардіо: велосипед/еліптичні протягом 30 хвилин.

Ввечері або вночі:

 1. Машина скручиваемости Bicep (50 кг) - 5 комплектів Х 15 повторень
 2. Розширення ніг (65 кг) - 5 комплектів х 20 повторень
 3. Лежачи скручиваемости ноги (45 кг) - 5 підходів х 15-20 повторень
 4. Плоский жим лежачи (60 кг) 10 комплектів х 8-12 повторень

-Інші 15 хвилин-

 1. Гантелі вертикальні ряди (20 кг) - 5 комплектів Х 15 повторень
 2. Нарощування накладні трицепс (20 кг) - 5 комплектів Х 15 повторень
 3. Гантелі зап'ясті кучері (20 кг) - 5 підходів х 10 повторень
 4. Гантелі рядків (20 кг) - 5 комплектів Х 15 повторень

Я уникати підйому, яка тисне на хребет з-за мого сколіозу. Я теж пробував біцепс концентрація кучері на гантелі, але кожен раз я роблю це на наступний день мої друзі кажуть мені, що я, здається, стають коротшими, тому перестала це робити

Моя мета: набрати м'язову масу

Моя статистика (вага, зріст, статура) є: 5ft6 120фунта

+562
Milad Rad 12 квіт. 2016 р., 22:08:24

Я зараз на дієті Палео, який означає, що я повинен вирізати з цукру, однак, досі жуєте жуйку без цукру після обіду (можливо 2 або 3 штук в день). Моє питання таке: наскільки шкідливо це для моєї дієти? Факти харчування сказати, що кожна палиця має тільки 5 калорій, але робить жувальну гумку відразу після їжі в деяких інших несприятливий вплив на моє тіло обробляє їжу?

+556
Jessica A 27 січ. 2012 р., 03:15:31

5/3/1-це дуже конкретна програма з дуже конкретною метою. Якщо ви хочете розвинути силу послідовно-це один з програми. Вендлер себе прямо забороняє вам з ним возитися, хоч і з поважної причини. Як тільки ви починаєте все частіше і частіше, ви, ймовірно, не будуть в змозі йти в ногу з інтенсивністю, яка була вся 5/3/1 для початку.

Так що я б сказав Ні, ви не можете зробити 5/3/1 щодня. Ну, може бути, але вона повинна бути розбавлена, недоробленою версією її, як ви не будете підтримувати необхідну інтенсивність, якщо ви підніміть 7 днів на тиждень. (Також Вендлер ненавидить, коли люди міняють програму і назвати її 5/3/1, так що вам доведеться дати йому інше ім'я, якщо ви не зміните його.)

Якщо ви любите тренування в день, тим не менш, є й інші програми, які можуть бути трохи більше по вашій частині. Християнські Thibaudeau є великим прихильником тренування високої частоти. Більшу частину своєї програми (приклад) використовувати короткі 5-7 тренувань в тиждень, які пристосовані для роботи на високій частоті. Там, напевно, більше, але це ті, про які мені відомо.

+528
user3554770 12 квіт. 2010 р., 22:52:10

Що ви, здається, принципово робити прямо зараз, починаючи з негативного на ваше перше рух, який означає, що технічно, ваш перший підйом не є допустимим піднімати, але що ближче до Румунії Мертвого ліфта і на негнущихся ногах мертвого ліфта, починаючи від талії і спускаючись, перш ніж під'їхав (хоча вони більш прямі ноги вправи, ніж традиційні мертвих-ліфт).

Один із способів дивитися на це, що якщо ти завжди піднімати вагу до талії висота в кінець стійки, ви по суті робите те ж саме рух, але в іншому порядку. Замість того, щоб підніматися вгору, а потім опускаючи вагу, ви його зниження і потім піднявши його. Це по суті ті ж вправи. Єдине реальне розходження я бачу незначне безпеки для першого і останнього кроку. Якщо ви ще не міряв свою вагу правильно, це може бути трохи безпечніше для підняття ваги, а не опускання його, так як він занадто важкий, ви, швидше за все, просто не злетіти проти необхідності застави або напружуватися, щоб нижній брусок на землю. Я думаю, що це хоч і дуже невеликий ризик, оскільки, ймовірно, ви отримаєте гарне почуття для цього, як ви unrack, щоб знизити його. По-друге, негативний рух, зниження ваги, як правило, трохи легше, ніж підніматися, так що в минулому реп-це трохи складніше, тому що ви ставите її в кінець, а не кінець з негативним зниження ваги. Що сказав, можна зробити висновок, що ви просто робить речі трохи складніше в кінці, який може бути вигідний натисканням себе просто трохи далі.

Многабукаф. я не думаю, що ваш варіант буде мати великий вплив на ваші тренування. Різниця дуже незначна.

+476
Evan Soltas 17 лип. 2012 р., 00:42:24

Біль в нижній м'язи ніг і сухожиллях дуже поширена серед новачків, які починають працювати. Причина в тому, що ваші м'язи ще не пристосовані до бігу, сенс є конкретні м'язи, які є або занадто короткий або занадто слабкі по відношенню до інших. Цей дисбаланс викликає надмірне напруження цих м'язів і можуть призвести до травм, якщо ви продовжуєте бігати.

З мого власного досвіду (у мене були ті ж проблеми), ці проблеми повністю зникнуть, якщо ви намагаєтеся запустити, поки ви не відчуєте біль, відпочинок на пару днів, спробуйте знову, і так далі. Через кілька тижнів біль зникне назавжди. Ваші м'язи будуть автоматично адаптуватися під руху. Просто переконайтеся, що ви не зашкодить їм, не ігнорувати біль, а не чекати, поки вона стає буквально неможливо, щоб продовжити. Одного разу біль може відчуватися явно, що ви дали вашим м'язам більше, ніж достатньо імпульсу, щоб адаптуватися, коли ви відпочиваєте.

Якщо ви хочете прискорити процес, є багато зміцнення і вправи на розтяжку можна робити вибірково для того щоб побудувати м'язи.

Ось хороший огляд різних видів біль у ногах від бігу, в тому числі і ваша, і що ви можете зробити про них:

+469
Latanius 15 серп. 2019 р., 16:00:15

На грудях гіпертрофія звичайна рекомендація-це підняття тягарів, а не віджимання. Це тому, що існує дуже мало перевантаження, коли ви робите віджимання, ви в основному тренування на витривалість при 100 віджимань.

Важка атлетика (вправи, такі як жим зі штангою/гантелями, летить з гантелями) дозволить вам більш ефективно використовувати ваш час і подивитися, збільшення м'язової маси швидше.

Незалежно від того, які тренування ви виберете, ви повинні почати відстежувати Ваші успіхи. Використання вимірювальної стрічки , щоб знати, чи є ваші тренування працює чи ні. Коли груди перестане рости-час для перемикання тренування

+447
AndroidNotSoPowerUser 16 лип. 2018 р., 03:15:51

У мене взагалі фітнес-цілей: знизити ЧСС, низький відсоток жиру, ІМТ гарну, здорову шкіру і т. д. Як зробити план моєї дієти, щоб домогтися цього, коли в поєднанні з моїм загального режиму фітнес-вправи кардіо + важка атлетика + Спорт (3 рази в тиждень)?

+410
user9256954 17 лист. 2011 р., 00:03:38

Я зазвичай роблю неабияку кількість босоніж по траві, бруду і асфальту, але під час недавньої поїздки, я потрапив в пару з кілька кілометрів на пісок. Він відчував себе легше, на мої ікри і гомілки у порівнянні з твердих поверхонь, але я помітив деякі відмінності в хворобливість після нього, в основному уздовж його діапазону, який зазвичай приносить мені ніяких проблем взагалі. Я припускаю, що це було викликано або ухилом на пляж в таких місцях, або просто для стабілізації ноги, більше при посадці на м'яку поверхню.

Крім очевидних небезпек, як наступити на гострі предмети, чи існують які-небудь деформацій або інших пошкоджень я повинен бути більш уважним при бігу на довгі відстані на піску, з-за зниженою тяги або інших чинників?

+369
PD17 13 бер. 2016 р., 15:07:31

Обмеження потоку крові є одним методом, який часто рекомендується. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11128848 http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18379217

+268
Fausto Carvalho Marques Silva 1 серп. 2019 р., 15:25:19

Можна попросити тренера або фізіотерапевта тип людини. Навіть просто задаючи особистий тренер протягом 30 секунд безкоштовні консультації в тренажерному залі, ймовірно, буде в порядку. Я вдарив тих хлопців іноді, коли мені потрібен хтось, щоб перевірити мою форму.

Зазвичай, коли ви відчуваєте біль у коліні під час перегону, це тому, що ви виконуєте його неправильно. Деякі дуже тонкі відмінності в кути і форма може бути все, що потрібно. Але намагаючись описати, що в письмовому вигляді складно.

+252
primax79 3 трав. 2010 р., 22:04:24

Я зазвичай працюють 4 ранку до полудня і живуть в жаркому кліматі. Я роблю годинну ПТ сеанси в понеділок/вівторок/четвер з 1230-130, щоб схуднути. Я борюся з кілька речей, я відчуваю, згорів, в даний момент я знаходжуся не на якісь добавки, і я розглядаю такий підхід, тому що є досить складно, поки я на роботі. (Я теж борюся з сніданком, як мій мозок і тіло не хочуть, щоб поїсти в цей час) Перш ніж я почав тренуватися я буду спати 3 години дня-6 вечора, а потім знову 10.30/11 вечора-3: 30 ранку (дивно я знаю, але це працює). Який приносить мені до моєї наступної завданням, мій тренер займається Табата занять зі мною, а потім я не можу заснути мій 3-6 разів, залишивши мені тільки про 5hs сну, перш ніж доведеться вставати на роботу.

Я не хочу, щоб зупинити тому що я люблю його, і після 4 тижні з допомогою дієти і вийшло, я втратила 5 см в районі мого шлунка. Але я хочу спати і мені потрібно, щоб перестати відчувати себе втомленим весь час.

Будь-яка допомога буде високо оцінили.

+241
despacito 27 груд. 2018 р., 02:28:06

Я бачив відео, бігова доріжка зупиняється, коли влада була скорочена, і він сповільнився досить швидко - можливо, протягом приблизно 2 секунд. Я можу припустити, що якщо б я був марафон в режимі "автопілот" на 20км/год і він сповільнився, що швидко, це може відправити мене в неприємну аварію з консоллю в передній.

Так от у мене питання, вони коли-небудь конструкції бігові доріжки, щоб поступово сповільнюватися (скажімо протягом 5 до 10 секунд) у разі раптового відключення живлення?

+239
Ariel Hurdle 10 бер. 2015 р., 17:54:43

Якщо ви вирішите спроби марафон враховуючи рівень професійної підготовки, що ви описали, є цікава наукова стаття, яка може бути корисна при оцінці ймовірності обробки без травм. Стаття на Енг, Енг, і Вонг, "марафон обробники і non-обробники характеристики: преамбула до успіху," журналі спортивної медицини і фізичної культури, 41(червень 2001):170-176.

Дослідники опитали 113 зареєстрованих бігунів на марафон Гонг-Конг, з яких 55 закінчив і 58 були не в змозі закінчити. Прогнозуючих змінних, які мали переважна інформативності (Р < 0,005), є чи не бігун буде готово:

1) тижневий тренувальний пробіг -- дистанційного навчання, в тиждень, в середньому фінішер був 52км (32mi), тоді як для середнього, не фінішер, це було в 9 км (5 миль);

2) довжина найдовшої траси здійснюється в процесі навчання -- 28 км (17mi) для звичайного обробника і в 5,4 км (3.4 Мі) для середнього та DNF (не фінішував); і

3) бігуна особиста думка, скільки тренування була необхідна, щоб зробити марафон-тобто, наскільки складно бігунок думаю, що марафон буде? Середній фінішер оцінюється в 72 км (44mi) на тиждень у якості оптимальних тренувань, а середня-фінішер думав, що тільки в 29 км (18mi) на тиждень буде достатньо.

Враховуючи ваше питання, здається, що всі три прогностичних змінних (в їх нинішньому стані) вказують на передбачення не закінчувати.

Ваше питання також поставила питання про те, які ризики були, якщо ви все-таки зважитеся спробу марафону на даний момент. Цей же документ передбачає розбивку номери-обробники, який є, чому нефинишировавшие не закінчити? Не обробники, 43% вибули з гонки від виснаження, 35% зупинилися на 10км Марк через відсутність відрізок часу, 19% отримали поранення, 2% порадили в медичну намет, щоб зупинити, і 2% відповіли "інше".

+217
Sadsoul Crying 31 серп. 2014 р., 05:39:46

Те, що ви описали-це не звичайне тренування на мій погляд. У вас досить важка навантаження, якщо ви розглянути питання про проведення роботи, а також. Ви не згадували про кількість ваги, наборів або повторень, які ви виконуєте, тому я припускаю з вашого опису не намагаюся наростити м'язову масу, що ці цифри є досить низькими. Фактично, ви питаєте, якщо ви ризикуєте перетренуватися. У той час як є явні ознаки перетренування, ви можете гарантувати, що не станеться живильний раціон і одержувати достатню кількість сну. Тому, відповідаючи на ваше запитання, тільки ви можете вирішити, якщо навантаження буде занадто багато. Оскільки всі ми переживаємо фізичне навантаження по-різному, ви повинні переконатися, що ви контролювати себе ознаки перетренування. І я пропоную вам зробити перерву від тренувань кожні шість-вісім тижнів. Якщо по іншому ніяк, просто насолоджуватися життям і не зробити фітнес-тренування "роботу".

+145
Sweetious 27 серп. 2010 р., 23:06:05

Я досвідчений бігун нещодавно почали тріатлону. Досі я не в змозі зробити фристайл на пару хвилин (незважаючи, що я можу зробити брасом протягом декількох годин).

Мій недавній тренінг був досить успішним, щоб я фрістайл: останні кілька разів робив

10 г (50 м + 60С інше)

Мені от цікаво, як діяти далі. Я повинен спробувати зробити 75М у кожному повторенні, я повинен спробувати, щоб зменшити інших, або я повинен спробувати збільшити кількість повторень?

Моя кінцева мета-бути в стані плавати, 1000 м вільним стилем, а скоро (не так швидко), як це можливо. Маючи ідеальний стиль вторинний, я намагаюся застосовувати принцип Парето і отримати як можна більше з мого навчання, як я по-людськи можу.

Спасибі!

+69
Michael parkes 27 квіт. 2010 р., 16:32:19

Щоб побудувати на коментар Еріка; кращий рада, щоб слідувати програмі тренування, випробуваний і вірний.

Якщо ви намагаєтеся зробити свою власну програму, і ви опинитеся того, щоб задати питання, ви повинні, ймовірно, не буде робити свою програму в першу чергу.

Щоб зробити свої власні програми є те, що ви робите, коли ви дуже добре знаєте своє тіло, і ви знаєте, скільки він може обробити. Це питання свідчить про те, що може ти не тренувався так багато, що це вірно для вас.

Для довідки, це займе роки, навіть десятиліття - розвивати цей вид інтуїції для вашого власного тіла, і, в цілому, анатомію людського тіла.

На даний момент, існують десятки програм, які вже розроблені як для початківців, середнього та просунутого штангіста. Замість цього ви повинні шукати їх.

Якщо ви працюєте за однією з цих програм, і ви хотіли б знати, якщо ти перетренованості спину, давайте просто скажемо, ви будете знати, коли ви це відчуваєте. Хронічна втома і загальне стомлення-це дві з симптомів перетренованості.

+16
43Tesseracts 30 трав. 2015 р., 04:23:38

Вашого максимального серцевого ритму, який знаходиться в наших генах і не може бути змінений. І перш, ніж йти на максимум пульсу тест ви повинні знати, що це є викликом, з яким дуже важко на ваше тіло і ваше серце. З-за цього, ніколи не зробити Макс ЧСС-тестів, коли ви одні. Завжди є партнер, коли робить це.

Якщо ви бігун, ви можете спробувати, щоб досягти максимальної частоти пульсу для розминки виконати близько десяти хвилин, а потім піти на невеликій височині, які повинні бути достатньо довго для вас, щоб бути в змозі працювати безперервно вгору більш ніж на дві хвилини. При довжині пагорба, ви збільшуєте швидкість в короткий intervalls тому, коли ви протягом однієї хвилини ви повинні бігти так швидко, як ваше тіло можна і потрібно підтримувати цю швидкість протягом приблизно хвилини, якщо це можливо. Коли ви досягнете вершини пагорба, ви повинні bave була дуже близька до вашого максимального серцевого ритму.

Один спосіб перевірити це, щоб зробити те ж саме опір з розминки, а потім повна продуктивність роботи на велотренажері.

Якщо все, що ви шукаєте-це швидка оцінка вашого максимального пульсу ви завжди можете використовувати стару формулу:

Максимальна ЧСС = 220 - вік

+11
Yulya 22 жовт. 2011 р., 11:27:15

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil