Низький Рівень Жиру В Організмі Енергії

Я слідувати палео-дієті і з'їсти 3 великих прийомів їжі в день з рідкісними перекушувати фруктами або горіхами. Крім того, я тренуюся, як кардіо-і підняття важких 5 днів в тиждень. З тих пір, потрапляючи на палео, мої рівні жиру тіла коливалася в межах 8-12%. Кожен раз, коли я впасти нижче 10%, я відчуваю брак енергії і часто отримую сонливість протягом дня. Як часто зустрічається цей недолік енергії і сонливість для людей з низького процентного вмісту жиру, і що вони роблять, щоб цього уникнути?

Додаткові Деталі:

Вимірювання

Я вимірюю мої жирові відкладення з супортами та 7 складка шкіри вимірювань. Я знав, що штангенциркулі, як правило, недооцінюють жирові відкладення, тому я додаю 3-4% на мої результати.

Дієта

Я зазвичай їм близько 3000-3500 калорій в день. Хоча я не регулярно підраховувати калорії, так що мої цифри можуть відрізнятися від їжі до їжі і вдень.

Сніданок: 500-1000 калорій.

Обід: 500-1000 калорій.

Вечеря: 1000-1500 калорій.

Закуски (зазвичай 2 рази в день): 300-500 калорій.

+134
Marina955 8 черв. 2014 р., 05:29:54
39 відповідей

Перше, що я хотів би подивитися на ваше харчування:

{Сніданок: 2 шматки чорного хліба з додатковою поширення світла і щіпки цукру+2 яєчних білка і чашка кави(70kcal), вранці : яблуко/апельсин/груша, Обід:Овочевий салат з/Cuscous з овочами/ півтори склянки рису з овочами салат (не часто)+ ще одну чашку капучіно (3 в одному); після тренування полуденок: а груші/яблуко/банан, Вечеря:Меггі здоровий тайський суп - я додаю багато свіжих овочів до супу.примітка: у цьому місяці я почала пити зелений чай і коритися лимонного соку вранці. }

У мене тільки підрахунок калорій вашого сніданок (70 кал). Немає ніяких згадок типу салату або кількості, існує не так багато згадок про хороші джерела білка, які необхідні для нормального функціонування обміну речовин. Примітка: Я б запропонував водоростей або йодованої солі Для підтримки щитовидної залози. Салати можуть бути оманливе високим вмістом калорій, особливо якщо ви придбали його ресторану. Ще одна дуже реальна можливість, що загальна сума калорій у вас набагато нижче, що вам потрібно.

Я рекомендую вам почати з досить хорошою оцінкою для, скільки вам потрібно для підтримки поточного ваги:

 • Використовуйте один з декількох калькуляторів там, щоб допомогти вам оцінити вашу вміст калорій.
 • На рівень активності вибрати "сидячий" або "злегка активний".
 • Отримайте ваш щоденний калорій як близько до того, що калькулятор вам дав і подивитися, якщо шкала залишається незмінною, йде вгору або йде вниз.
 • Вносити невеликі коректування, поки ви не знаєте, що ваш реальний рівень обслуговування.
 • Як тільки ви знаєте свій реальний ремонт можна скоротити до 500 калорій в день звідти.

Це як мінімум допоможе вам переконатися, що ви достатньо їжі, щоб підтримувати свої обмінні процеси, і насправді допомогти вам втратити вагу. Є деякі інші речі, які я хотів би запропонувати для вашої дієти:

 • Більше білка. Як мінімум 1г білка на кг ваги тіла, переважно ближче до 2г білка на кг ваги тіла, якщо ви залишитеся дуже активний. Що б не менше 76 г білка в добу, до 152 г на ваш поточний вагу тіла.
 • Переконайтеся, що ваші джерела вуглеводів з високим вмістом клітковини. Коричневий рис краще, ніж білий рис з цієї причини.
 • Трохи більше жиру. Принаймні, використовувати цілі яйця з ранку. Ваше тіло потребує в певній кількості жирів, щоб залишатися здоровим. Це той випадок, коли ви додати трохи за один раз.
 • Використання продуктів з низькою щільністю, щоб допомогти тримати вас відчуття ситості. Якщо ви були для підрахунку вуглеводів в чашку цукру і чашку вівсянки, вівсянку буде їсти менше вуглеводів (і калорій) на ту ж суму. Ось що я маю на увазі низької щільності.

Пропозиція

Вага на терезах-це дуже грубий показник того, наскільки добре ви робите. Він не скаже вам про зміни складу тіла, які гарні, але вплинути на те, що ваги показують. Наприклад, якщо ви їсте велике свято в один прекрасний день ваш масштаб буде стрибати пару кілограмів, але ваша композиція тіла не змінилася взагалі. У той же час, якщо ви дійсно зневоднений один день Ваги будуть спускатися пару кілограмів, але ваш склад тіла-це те ж саме-і коли ви регідратації, що вага повернеться.

Я рекомендую брати щотижневі або щомісячні вимірювань, а також щомісяця або щокварталу фотографії прогресу. Це справжня перевірка, наскільки добре ваш новий фітнес-починаннях покращення вашого тіла. Продовжувати зважуватися кожен день, але не злякаєшся, якщо шкала не рухається в даний момент. Якщо ваша композиція тіла змінюється на краще, але шкала не рухається, продовжуйте робити те, що ви робите. Якщо ваш склад тіла залишається тією ж, тоді пора щось міняти. Що може бути харчове або він може бути у видах діяльності, якою ви займаєтесь.

+1000
Sara CK 03 февр. '09 в 4:24

Знімаєш судома видається надмірною мірою запобіжного заходу з урахуванням причин тому багато, і, бинтування фактично може погіршити ситуацію, якщо це впливає на циркуляцію. Оскільки немає остаточного дослідження, щоб вказати точні причини спазмів (там, здається, багато можливостей), я думаю, ваш кращий курс дій, щоб підготувати себе заздалегідь.

У мене схожа ситуація як весляр. Під час практики, немає нічого незвичайного в рядку 20 хвилин без перерви. Це може бути повторено кілька разів протягом практики. Немає ніякої гарантії, що судома не ззаду його потворну голову, навіть переконавшись, що я споживати потрібну кількість води, поживних речовин і т. д. У мене є лише непідтверджена інформація, але, в моєму випадку, я виявив, що після розтягування програму для мого телят до греблі, і, тримаючи мої ікри теплий скорочує частоту литкові судоми. Це може бути пов'язано зі збільшенням припливу крові. Я використовую неопрену теляти рукав, який зроблений спеціально для веслування, який забезпечує захист і тепло. Ось приклад...

enter image description here

У той час як рукав не профілактична, здається, щоб знизити частоту судом. Якщо ви вичерпали всі інші рішення, може бути варто спробувати теляти рукав.

+993
Boogy 14 вер. 2010 р., 03:36:17
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Спочатку я хотів питання вашої звичайної АБ. В основному існує два способи цільової АБС.

1 - використовуючи велику кількість опору.

2 - робити багато повторень з високою інтенсивністю.

АБС дрібні м'язи, особливо якщо ти не працював з ними дуже довго. Кожен день є, мабуть, гарною звичайної суми. Якщо ви перебуваєте на початку фази Ab тренування (перші 2-3 місяці), то ви повинні бути трохи болить і дуже болить на наступний день. Ще одна порада для ABS - якщо ви робите вправи, коли ноги знаходяться на підлозі або прикріплений до чогось, то хороший обсяг роботи, ймовірно, робиться на інші групи м'язів.

Давайте поговоримо про деяких інших речах:

 • орієнтуєтеся на групу м'язів не спалюють жир в цій області. Неправильно. Може бути, не для всіх, але для багатьох людей, у яких я вчився і цільової базової побачили вище зниження жиру в організмі і сантиметрів від цього регіону. Якщо це неправда, то чому явище існує надмірна вага велосипедиста з тоноване/худі ноги. Це може зайняти час, але якщо ви постійно працюєте в області більше, ніж інші, ваше тіло буде більше змін у цій галузі, ніж інші.

 • ви говорите про протеїнові коктейлі і що потрібно з'їсти перед сном. Перестань жерти стільки. Ви, ймовірно, потрібно, щоб пролити кілька фунтів до АБС прийшов. Я колишній боксер і мав 6 кубиків з 16 років - дуже видно, коли я пішов, як високо як 250 (6'3"), і коли я впасти до 200, він перетворюється в 10 упак. Довгостроковій перспективі, якщо ви потрапили АБС досить сильно, ви, ймовірно, може побачити 6 кубиків на ваш поточний вагу, але це дуже довгостроковий. Я маю на увазі, ви задаєте питання АБ ще про зайві калорії скрізь.

 • вам потрібно час і правильні тренування. Ви не починаєте бачити помітну різницю до 3-4 місяців 4 днів в тиждень. У 8-12 місяців можна побачити "хороші результати". АБС практично не використовується у повсякденному житті, так що ви не можете чекати занадто великого зростання від них одразу.

 • не так вже й багато речей, крім основних тренувань, щоб допомогти вашій АБС, але є деякі речі, і ви повинні робити їх. Присідання поставити велике навантаження на АБ регіон, тяга не так багато, але хороший другий. Доброго ранку зміцнити нижню частину спини. Ваші тренування АБ буде краще, як ваш нижній частині спини стає сильнішою. Бічні планки з 45 лавці градусів.

 • кардіо не робить АБС. У мене є люди, бігом в мій будинок протягом усього дня у всіх формах і розмірах. Навряд чи я поставити будь-яку з них "6 пакетів". Низький опір кардіо відмінно підходить для вашого серця, але робить дуже мало для вашого АБС. Є дві вправи, які я мав великий успіх при роботі з людьми, щоб пролити АБ жир. Перший ... біг... 60-80 двір тире. Їх багато. Другий ... стрибки через скакалку. Дві ноги, дві ноги вниз (не пропускаючи). Також я згадував, якщо ви займаєтеся тривалий кардіо тренувань його спалювати багато калорій, але не розумію дефіцит кардіо. У тому, що ваше тіло після того, як належним чином виснажені ресурсів буде вимагати не тільки вам, але заправитися для наступної сесії. Отже, припустимо, ви спалюєте 600 калорій на степпере за 30 хвилин. У вас є один з цих 400 калорій протеїнові коктейлі. Пізніше в ту ніч ваше тіло буде знищена, і ви їсте додаткові 400. Отже, тепер ви зробили цю роботу, щоб скасувати калорій, але ви насправді набрали вагу.

+974
FabledFalcon412 11 жовт. 2016 р., 00:47:01

В адресному рядку і передн розташованому навантаженням ключові відмінності між цими вправами. Завдяки цьому отримана компенсація є попереку активації для "повний підйом" (інакше ви б впасти вперед).


Станова тяга

 • Щоб підняти планку, ви генеруєте силу з допомогою шарніра хіп ... буквально рухом тазу. Ваша спина повинна залишатися нейтральною.

 • Як це займе деякий час, щоб дізнатися, це часто можна побачити людей піднімаючись з нижньої частини спини просто бідні механіки / неправильної форми.

 • Іншою причиною є використання занадто великої ваги. Якщо штанга занадто важка, в силу свого шарнір стегна недостатньо - так поперек контрактів і "компенсує" допомагає у заповненні ліфт.

Щоб дізнатися сунеш руху в той час як ви підтримуєте нейтральну почати з трохи піднятою бар (без ваги) або гирями.


Присед

 • Під час сидіння на корточках силу в барі, а не за шию, так що якщо ви не можете повернутися до завершення реп ти мають тенденцію впасти назад.

 • Договірні нижній частині спини у цьому випадку не допоможе повний ліфт-так що це не компенсація бачив тут.

Також зверніть увагу, при цьому важливо тримати спину прямою під час присідань на відміну від неправильного станову тягу, нижня частина спини мускулатура не сильно договірних і тягне на зігнутому хребті (що дуже нестійке положення для хребта).

+945
tenticon 26 груд. 2015 р., 12:46:22

В залежності від вашого поточного ваги, які можуть бути досить високими темпами. Здоровий середньому становить 1% ваги тіла на тиждень. Втрачу стільки, що швидко, зараз тобі буде добре за 100кг.

По-друге, якщо ви хочете тримати вагу викл "сісти на дієту" можна скоріше вводить в оману. Вам потрібно змінити ваш поточний раціон на той, який призведе до вас з вагою 16кг менше. Іншими словами змінити свій раціон назавжди.

Сказавши це, є багато дієт тут одна

http://www.bbc.co.uk/health/treatments/healthy_living/your_weight/active_loss.shtml

і ще

http://www.acaloriecounter.com/weight-loss.php

+831
Melissa Arnold 22 черв. 2012 р., 20:32:47

Я займаюся спортом і ходити в тренажерний зал вже кілька років. Я студент і місяць тому я почав роздумувати. Я хотів би знати, яким чином ви б організували, в якому порядку ви б:

 • Ходити на тренування
 • Медитувати
 • Дослідження
 • Їдять

Я трохи втратив, а просто хочу наголосити, що я завжди роблю всі ці речі в день, якщо це допомагає.

+811
user3503143 3 лист. 2019 р., 04:17:05

Стаття про 5 мінімалістського бігу взимку: поради вискочив на моєму Facebook годувати, і, здається, цілком доречні.

В принципі, у статті запропоновано ноги цілком здатні витримувати холодні температури, і, коли в статті сказано, що люди можуть працювати в -20, це означає, -20 за Фаренгейтом, не за Цельсієм, так що... це дійсно холодно!

Я вважаю, Я можу додати мій особистий досвід до сих пір. Я втік з босоніж взуття -15, З легкими шкарпетки на всякий випадок, і я навіть не міг сказати, було холодно. Напевно шаруватих мою верхню частину тіла, хоча, базовий шар, легкий топ, і светр, зверху тех. Рукавички і шапка повинні теж!

+800
jerrylow 4 серп. 2014 р., 06:10:50

Якщо ви хочете бути краще в тхеквондо, не більше того. Тренування два рази в тиждень не достатньо. Коли я вчився на молодших рівнях, я робив 4 жорстокі тренування в тиждень плюс plyo/вихідні кардіо.

Я не тренер, але я думаю, що випадкові тренування вага може зробити вас насправді гірше в тхеквондо, тому що бути сильним повільна річ, ви не хочете. Я впевнений, що ви можете знайти програму з тхеквондо-конкретні вправи онлайн.

+764
wandaruffin 27 вер. 2011 р., 21:53:01

Я не лікар, ні я грав на ТБ, але те, що допомогло мені до цих пір сходження багато сходів. Я роблю 45 хвилин на сходовій машина, кілька днів цього тижня у тренажерному залі. Це було схоже на 80-90 поверху. Я купив 2 дуже різних пар взуття, але вони зробили ніякої різниці, порівняно з моєї старої взуття, при ходьбі після такої підготовки стали. Я не стрейч або пити електроліти теж. Біль відразу стане набагато більш керованим, хоча він все ще присутній. Мої м'язи просто треба трохи більш жорсткий кондиціонер, я думаю. Може бути, більш важлива, ніж втратити вагу, щоб почати з, для мене. Сподіваюся, болі зовсім зникнуть при продовженні навчання. Мені 42 і 50 кг вагою.

+740
OYENIYI AYODELE 1 трав. 2016 р., 23:59:25

Прогрес Zero падіння взуття, і поступово просуватися до передньої частини стопи страйку. Було місяців проблем з цим і закінчилося тим, компартмент-синдром. Це дозволить змістити акцент з ваших гомілок литок. Повільно і зміцнити свої ікри кожен день, в іншому випадку ви ризикуєте інших травм. Я знайшов під управлінням стопи в Zero падіння взуття (або босоніж) це єдина річ, яка повністю запобігає біль, все інше я отримую біль через 3 кілометри.

Щоб приготувати ноги для переходу, йти босоніж стільки, і як можна частіше, кожен день.

+732
Jonte Owens 28 серп. 2014 р., 07:15:03

Я вегетаріанець (хоча я їм яйця). Я відчуваю, що є дуже менше предметів, які дійсно допомагають у набирають вагу.

Наскільки я знаю, банани, хліб, капуста, молоко,-це деякі з пунктів, які я особливо входить в мій раціон, щоб збільшити вагу.

Я хочу знати інші предмети, які я міг би включити в свою дієту. Було б дуже корисно, якщо хтось може дати мені список варіантів, які доступні.

+720
powerful1983 26 груд. 2011 р., 07:06:33

Сподобався комент, неможливо точно сказати, що відбувається в інтернеті, але, ви також просять досвід, а ось моє:
Це може бути, що коліна просто не стояв. Я використав, щоб сидіти протягом тривалого дня (я був молодий і дуже любив для PlayStation), і одного разу влітку, я влаштувався в магазин, де я стояв більшу частину дня - очевидно, тому, що колінах/ногах, до такого не звикли, це дало мені деяку тривогу, але через деякий час він поправив себе, як мій організм звик до тривалим стоянням.

Крім того, ви могли б хотіти перевірити це:
Чому стоячи занадто довго робити коліна болять?

А також це:
https://www.quora.com/Why-is-it-harder-to-stand-still-than-to-walk

+716
twckr 4 серп. 2011 р., 06:12:20

Фізика мудрий, влада-це те, що ми зазвичай говоримо тут:

Power equation

Тобто, скільки роботи ви можете зробити (робота = ф * д) і як швидко ви можете зробити це.

Ми також знаємо,

 • Сила = маса * прискорення.

Крім того, ми можемо розбити рівняння влади,

 • Потужність = Сила * Д/Т

який є,

 • Потужність = Сила * Швидкість

Іншими словами, ми можемо ясно бачити силу є частиною історії, і можливо, щось набагато більш інтуїтивним, скільки змусити м'язи можуть генерувати явно пов'язано з тим, наскільки він великий.

Тому, якщо ви можете генерувати більше сили за той же проміжок часу, то більше розмір м'язи буде корелювати з виробляти більше енергії, тобто більш підривних.

Аналогія автомобіля часто корисно. Кинути більший двигун в автомобілі, він може виробляти більше енергії.

Але, ви не можете залишити інших у спокої машину. В якийсь момент, більший двигун збирається зазіхати на недоліки інших частин автомобіля. Можливо, вам потрібно більше болтів на колесах. Або більший вихлоп. Або драйвер з меншим страхом натискання на педаль. Я не експерт в авто, але я думаю, ви зрозуміли ідею. Ви не можете ставитися до сутності як тільки одна частина.

Це де біологія сміється над класичною фізикою. Це не прямо вперед. Ви просто не можете сказати комусь "зробити більше м'язи" і припустити, що вони будуть більш вибухонебезпечною.

Цілком очевидно, що багато людей, які намагаються наростити м'язи і набрати багато жиру. Якщо вони наберуть більше ваги, ніж вони наберуть чинності, їх співвідношення потужності і ваги підуть вниз. Вони можуть в кінцевому підсумку повільніше! (І ось чому наркотики так поширені при високому рівні продуктивності. Вони роблять це набагато легше для м'язової маси з меншим вмістом жирів.)

Деякі конкретні приклади

Крім того, відстань, яку ви хочете створити свій владою над може змінити ваше "ефективну владу". Спортсмени НФЛ є гарним прикладом.

Якщо ви хочете генерувати багато енергії, але тільки дуже коротко? Ви могли б у кінцевому підсумку хоче бути дуже великий, аля електромонтажників.

Хочете створити що потужність трохи більше часу? Ви в кінцевому підсумку менше, півзахисники Аля і працює спиною.

Хочете генерувати потужність більш далекі відстані? Навіть менше, аля оборонних спиною і приймачі.

Відстежувати спортсмени також працюють. Як ми переходимо від 100 метрів до, скажімо, 800 метрів, кожен отримує стрункішою.

Насправді, я чув, що Ленс Армстронг міркувати про співвідношення потужності і ваги. Це не отримати набагато більшу відстань, ніж Тур де Франс! І, відповідно, спортсмени не набагато легше, ніж "Тур де Франс" велосипедисти.

До речі, одна з причин, я вірю, що ви бачите це неминуче скорочення розмірів тіла-це здатність тіла розсіювати тепло має вирішальне значення. Більше тіла = більше влади = більше тепла. Тіло дуже добре , не дозволяючи собі перегрітися.

Крім того, однією з причин афроамериканці домінують події, пов'язані з харчуванням (за умови, що подія проходить орієнтованих) з-за їх будови тіла, що пов'язано з їх більш пізні африканського походження, яка пов'язана з їх здатністю розсіювати тепло

Чим довше (біг) подія, тим більше домінуючою афроамериканці сталі.. (Ви бачите білий НФЛ електромонтажників. Ви не бачите cornerbacks білий НФЛ.)

Виродки

А чому ви зіткнетеся з якийсь худорлявий чуваки, хто вдарив, як вантажівки, ось де нервова система може прийти в гру. Наскільки мені відомо, Чарлі Френсіс, найкращий спринт тренер, і, напевно, кращий спортивний тренер в історії, вперше ввів це, paraphrasingly, "це не просто як швидко ви можете укласти контракт. Це те, як швидко ви можете розслабитися".

Коли ми скорочуєте м'яз, що створює жорсткість. Ви не можете піти в наступні скорочення до скорочення розслабляється. Якщо ви зігніть стегна, щоб працювати, потрібно відпочити, що згинання стегна, так що ви можете піти на розширення стегна.

Ще зовсім недавно я бачив Стюарт Макгілл оформити це як "м'яз пульсує". Застосовуючи його для спортсменів ММА. Ось миленька читав, що насправді згадка Брюса Лі: https://www.backfitpro.com/documents/Strikefasterandharder.pdf

+713
Dimas Ari 23 черв. 2015 р., 23:16:30

Віджимання з пластинами на спині, з рюкзаком або між кроками/Parallels по пояс голяка.

Буквально те ж саме рух, але лопатки можуть вільно переміщатися, тому він використовує більше м'язів, даючи вам натискати більше ваги і більш безпечно.

Зважений діпи теж працюю, отримую 70кг (154lbs) зважений падіння, і я можу запевнити вас, що ваші грудні і пастки будуть підривати.

+704
007Serhiy007 24 квіт. 2016 р., 07:26:22

Я роблю стартову силу-як з пауерліфтингу, так і хочете продовжувати вдосконалювати свою силу у великому ліфтів в довгостроковій перспективі.

Два місяці тому у мене була травма зап'ястя, з яких я, мабуть, не повністю відновитися. У мене ще є слабка біль на деякі підйоми, і важкі болі в положенні рейки чисте.

Щоб виправити це, я хочу, щоб уникнути ще більшої шкоди для мого зап'ястя, поки вона повністю одужала. Таким чином, я розумію, що я повинна припинити всі пауерліфтинг в бік від тяги протягом деякого часу. Що кращою заміною вправи я можу робити, що межа моїх сил втрати у великих ліфта, дозволяючи для зап'ястя відновлення?

Редагувати:

Характер травми:

Я придбав травми роблять низьку планку присідання на знайому вагу ще в квітні. Якщо я правильно пам'ятаю, ортопеда я пішла до класифікував його як серйозне розтягнення. Вона різко болить, коли застосування сили до зап'ястя з допомогою важеля, наприклад, при натисканні з долоню. Це не боляче в спокої або при наявності штовхаючи або витягаючи зусилля на зап'ясті паралельно передпліччю, тобто якщо немає ніяких важелів, що беруть участь.

Доступне Обладнання:

Я в комерційному тренажерному залі, тому у мене є стандартні речі є, але нічого особливого:

 • Гантелі
 • Вага плити
 • Присед / силові шафи
 • Гантелі
 • Ез бари завиток
 • Турніків
 • Сміт машини
 • Інші машини

Не доступний:

 • Силач обладнання
 • Коробки Plyo
 • Павук барів
+682
Gwendolyn Matthews 2 серп. 2016 р., 02:36:16

Я близько місяця або двох в коли-небудь програми 5x5 і я заглох на мій жим-жим. Я тягну час, тому що я не можу unrack барі на 5-й сет, в 4-му сеті було досить легко, як тільки я unracked це так, я відчуваю, як 5-й ряд повинен бути все-таки можливо, і я повинен додавати 2,5 кг і рухаюся далі. Проблема unracking.

У мене лавка трохи як цей http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/9237245.htmколи я unracking руки зігнуті і я не отримав владу. Я тренування сам в своєму гаражі і немає нікого, щоб підняти вагу, так що я можу почати з прямими підлокітниками позиція.

Будь-які поради по отриманню трохи додатковий, щоб unrack?

+625
Fabio Gartenmann 27 черв. 2015 р., 11:55:37

Я бачив відео з науково-дослідної програми Horizon Бі-бі-сі, які кажуть, що кетоз не змусити вас втратити вагу. Ви можете подивитися на https://youtu.be/NfsWuvh3eAY?t=28m20s

Він відповідає на питання з відповіддю кетоз-це плацебо.

+586
Daedalus Mythos 21 лют. 2012 р., 21:24:54

Я хочу почати біг підтюпцем і медитація, оскільки обидві ці діяльності мають величезні переваги. Я дуже хочу зробити ці дві дії мої звички. Я десь вичитала, що людина повинна зосередитися на одну річ за один раз, якщо він або вона хоче зробити це звичкою. Так що я повинен додати біг підтюпцем і медитація в моєму житті одночасно або я повинен практикувати одну річ протягом деякого часу, а потім почати робити інший теж?

+557
TAI ISHMAEL 20 січ. 2011 р., 21:54:04

Кілька речей, щоб зробити, які можуть допомогти:

Переконайтеся, що ви зволоженою. Правильна гідратація допоможе зменшити біль у м'язах.

Взяти певний тип відновного напою після тренування. Я використовував Endurox зовсім небагато. Він прискорює відновлення і допомагає досить добре біль у м'язах. Є й інші напої/предмети там також можуть працювати так само добре, але Endurox мій улюблений. Якщо ви не можете мати щось подібне до того, щоб щось швидко їм після тренування. Перші 30 хвилин після тренування ваше тіло потребує палива, щоб швидко відновитися.

Звичайні силові тренування, щоб збільшити біг може також допомогти. М'язи поступово атрофуються, якщо ви багато працює на витривалість. Простий висока-реп низької ваги вправи (ноги кучерями, розширення і т. д. може допомогти підтримати ваші ноги на дотик.

Нарешті, переконайтеся, що ви мабуть, як сержант згадує вище. Швидше за все, хворобливі відчуття, ви відчуваєте рутину, але ви повинні переконатися, що ви не тред занадто близько до травм.

+533
Ionut Ionut 11 січ. 2014 р., 18:52:08

Я досить здоровий 22-річний, який вже почав їсти краще. Я займалася спортом і бути активним протягом приблизно 5 років, я вага 192 кг і я 6'3". Я вирішив, що я хочу зробити більш визначеними АБС, але від того, що я читаю в інтернеті здається досить неможливим.

Спочатку мені потрібно втратити жир на животі, але від того, що я чула живіт-останнє місце, де ваше тіло конвертує жир в енергію. Так як я не можу схуднути конкретно в животі, здається, мені доведеться втратити багато мій нинішній м'язи і жир в інших місцях, перш ніж я втрачу. Потім після декількох місяців, які я міг би побачити якесь визначення, і тоді мені доведеться перебудовувати всі м'язи, я втратив.

Це відповідь я визначив, від перегляду декількох відео на YouTube на цю тему. Це близько до правди?

+518
Lotfi O 15 лип. 2017 р., 19:39:14

Немає абсолютно ніякої калькулятор або формула, яка може дати вам 100% точний показник вашого фактичного РМР. Це залежить від дуже багатьох чинників і деякі з цих чинників навіть не зрозумів. Люди мають різний обмін речовин, м'язову масу, індекс маси тіла, рівень активності, факторів екологічного стресу, зовнішніх факторів стресу, темпи відновлення, генетичні умови...отже, чому ви отримуєте різні цифри з різних калькуляторів...це майже як страхової премії. Це, як кажуть, як ви можете ясно бачити, цифри, які ви перерахували відносно близько один до одного і дійсно...це все, що вам потрібно. Дефіцит/профіцит у розмірі 12,86 калорій не збирається робити чого-небудь, особливо тому, що цей матеріал більш важливо в довгостроковій перспективі.

Якщо ви намагаєтеся схуднути, я хочу сказати, що абсолютна найкраща оцінка РМР-той, що я бачив з Tnation і Лейн Нортон, він працював на них, і це працює для мене. Ви вагу 181lbs => 181x14 = 2534 ліцензій орієнтовно. Тепер, якщо ви хочете втратити півтора кілограма жиру в тиждень, то ви могли б зробити (-500/600) і обійти 1900-2050 іш калорій. Так що їжте десь між 1900-2100 калорій в день, щоб схуднути на хорошій швидкості.

Я завжди рекомендую починати на самому високому діапазоні можливі, так як різке скорочення калорій-це вірний спосіб сповільнити обмін речовин і нереально в першу чергу.

Таким чином, підводячи підсумки, калькулятори все тільки прикидки, щоб звузити ваш приблизний курс. Ніхто крім вас самих може знати справжню метаболізм і вам дійсно не буде, поки ви не почнете експериментувати небагато. Що реально вся мета фітнес...щоб дізнатися більше про вашому тілі і поліпшити його. Починаються приблизно 2100-2200 ккал в день, зробити це протягом тижня або два і подивитися, якщо ви втрачаєте вагу, якщо ні, то зменшити ще на 100. Коли ви втрачаєте вагу, ви знаєте, що попередній рекорд по калорійності був ваш тариф обслуговування.

+448
pabloxrl 18 лист. 2018 р., 03:55:56

Я недавно почав працювати в тренажерному залі, і мене критикували друг, з яким я працюю, що я не можу робити вправи, так як вони повинні бути зроблено. Тобто коли робити біцепса кучері Я, як правило, зупинити зниження ваги приблизно на 120-130 градусів rathter, ніж 150-160 градусів. Причина цього полягає в тому, що у мене немає сил на всіх, навіть на дуже низьких вагах, якщо я далі продовжити руку. На моє запитання, як це впливає на мою набратися сил? Ці додаткові 30 градусів різниці?

+420
Scarabeyhciik 25 черв. 2018 р., 20:50:26

Це GPS-навігатор. Правильний брас повинен мати той же тип "зловити" як фрістайл інсульту (насправді схожий на всі удари). Це означає, що ваші зап'ястя збирається бути занурені у воду приблизно на фут чи два.

GPS потрібно 3 супутників для правильного придбання позиції, але насправді 4 на висоті над еліпсоїдом і часу. Більшість сучасних GPS захоплення 10-12 супутників у відкриту.

Частота, я думаю, десь між 1.0 і 1.5 ГГц, що дає вам довжину хвилі близько 19-25СМ. Це означає, що ви стоїте хороший шанс, особливо підводний, втратити значну точність позиціонування GPS. Це призведе до хвилястою відстеження і неправильні відстань стеження - навіть з фрістайл-інсульт.

У мене Фенікс 3 і відчувати ті ж результати плавання на відкритій воді з фрістайл інсульту.

+398
davidcrossey 20 груд. 2014 р., 13:23:01

Як ви створюєте свій план тренування? Як ви знаєте, коли, щоб збільшити ваші повторень або залишиться незмінним? Чи використовуєте ви електронні таблиці або інші інструменти? Як ви відстежуєте свій прогрес? Так як я трохи зануда і мені подобається Веб 2.0, є онлайн інтерактивні веб-сайти, які ви використовуєте для створення та відстеження планів тренування?

+390
Mike Brentlinger 11 груд. 2013 р., 21:48:24

Оскільки ви вже мали лікування і роблять регулярні розтяжки і піни прокатки це будуть мої пропозиції:

 1. Я б обов'язково спробувати kinesiotape , що я згадав у коментарі, ЕСП. з ITBFS (синдром iliotibial групі тертя) має запального компоненту і стрічка допомагає поліпшити кровообіг і лимфоток, щоб зменшити запалення.

 2. Подивіться на ваші робочі поверхні: Поверхні рівня викликають меншу навантаження, тому постарайтеся уникати бігу пагорби. Виконайте по черзі по обидва боки дороги, щоб уникнути одну ногу завжди на зовнішній схил. Спробуйте більш короткий крок. Дуже поступово збільшуйте свої траси. Для велоспорту: перевірити, що ваше місце не занадто високо або, що ваш велосипед бутси поверніть свої ноги занадто багато.

 3. Переконайтеся, що ви добре зволожують. Обледеніння після бігу може допомогти зменшити запалення.

 4. Якщо і це не допоможе, перевірте з вашим лікарем, щоб побачити, якщо це все-таки частина вашої ITBFS або що-те нове. Наприклад, ви сказали, що біль збоку від колінної чашечки (насправді не над виростків стегна). Якщо біль біль надколінка, що може бути інша причина. Перевірте міофасциальних тригерних точок у квадрицепси, підколінні сухожилля і сідничні м'язи, що може бути ссыль біль у латеральної колінного суглоба.

  • Перевірити свою м'язову силу: слабкість в будь-якому місці вздовж ланцюга може скинути свій біомеханіки і ставити акцент на свій ТФЛ (тензор фасції Лата) та ІТС. Перевірте: Черевного преса, спини і ядро. Сила хіп - хіп-викрадачі (зокрема сідничного м'яза), що приводять м'язи та позиціонери, а також сідничного м'яза. Сила коліна - квадрицепси і підколінні сухожилля.
  • Запитайте їх про взуття рекомендації і ніяких проблем вирівнювання: ЕСП. різниці довжини ніг, стопи/гомілковостопного суглоба - як надмірна пронація і буде ортопедичні устілки допоможуть.

  • Перевірити наявність залишкового герметичність м'язи: - сідничні м'язи, грушоподібної, ТФЛ/ІТС. - Згиначі стегна: клубово-поперекової і прямого м'яза стегна. - Квадрицепси і підколінні сухожилля. Гомілки і п'яткової зв'язки (Гайструк і камбаловідной)

  • Візьміть відеокамеру з вами, так що ви можете відео Правильна форма будь-розтяг або зміцнюють вправи, які вам дають. Також, ви можете відео біомеханіка бігу на біговій доріжці, щоб шукати будь-які функціональні проблеми вирівнювання.

Ось гарна стаття на ІТС і велосипедних прогулянок , яка включає грушоподібної м'язи розім'яти і сідничного м'яза зміцнення вправи (в доповнення до ІТС тягнеться). Сподіваюся, що допомагає.

+310
Maximilian Janisch 17 січ. 2012 р., 11:55:19

За даними Міністерством охорони праці Квінсленда, державного органу, відповідального за регулювання безпеки та гігієни праці в австралійському штаті Квінсленд, збільшуючи рух під час сидячої роботи може запобігти наступні умови:

Сидячи менше і більше рухатися може допомогти вам шляхом:

 • зниження ризику виникнення скелетно-м'язової болю, дискомфорту і травм, особливо в нижній частині спини і шиї
 • зниження ризику розвитку ішемічної хвороби серця
 • зниження ризику розвитку цукрового діабету
 • зниження втоми очей або втоми, а ваші очі мають можливість зосередитися на різних відстанях.

Рух також краще для системи кровообігу і травлення тракту.

Документ, який я пов'язаний вище, також включає в себе пропозиції про те, як ви можете включити більше руху в повсякденному житті на робочому місці.

+268
Urza 6 лип. 2015 р., 16:12:46

Я дивився відео два великих культуристів, Джей Катлер і Лабрада мисливець. Обидва штангісти починають з посилкою "вашому теляті використовуються протягом усього дня...". Джей Катлер закінчується

Ви повинні навчити їх, як і будь-якої іншої частини тіла. Якщо я роблю високий repititions, коли я йду, навіщо я роблю високий reptitions в тренажерному залі? (Демонструється з 10 повторень)

Хантер Лабрада закінчується

Потрібно більше стимуляції і повторень тренуватися, ніж будь-яка інша м'яз. (Демонструється з 30 повторень)

Які культурист я повинен вірити? Джей Катлер є набагато більш успішного культуриста, ніж Лабрада мисливець, тому що Джей був Містер Олімпія 4 рази, але обидва хлопці виглядають набагато краще, ніж я коли-небудь сподівався бути.

+244
Architek1 1 лют. 2015 р., 10:53:11

Я не олімпійський стиль склопідіймача, але я поруч їх багато, і від того, що я намагався зробити, і від того, що вони сказали мені, олімпійського підйому використовує кожну м'яз.

Як Новачок, всі вони почали на просту програму сила, як і стартову силу (присідання, станова тяга, накладні преса, лава для преса і влада прибирає). Він повинен підходити для перших місяців вашого навчання.

Після того як ви пройти етап новачка у проміжний етап, коли це буде гарний час для перемикання програм спеціалізується на Олімпійські підйому.

У практичному програмуванні для силових тренувань, Марк Rippetoe і Лон Кілгор сказати:

Важливою характеристикою проміжного слухачів, що вони мають конкретні цілі навчання [...]. Проміжна програма повинна істотно відрізнятися від новачка програма.

...

Найбільш важливим фактором [...] на проміжному рівні є підбір вправ [...]. [З важкої атлетики], ривку і поштовху ляжуть в основу програми.

...

Це загальні для обмеження вихоплює і прибирає в одиночному і парному розрядах.

...

Передні присідання можуть бути використані проміжні слухачів, зацікавлених у важкій атлетиці, як присадкуватий варіант.

+231
Olga Kedyk 3 лип. 2012 р., 06:35:10

Я вважаю, що інтенсивність допомагає мені зосередитися. Якщо ви боретеся трохи через м'язової втоми або витривалості, важко відволікатися на інші речі. Одним із способів досягнення цієї інтенсивності, щоб спробувати зробити швидко свої набори. Замість того, щоб робити 5 сетів по 5, ви могли б спробувати зробити 5 підходів по стільки повторень, як ви можете в 10 секунд, з 10 секунд відпочинку між ними. Це також дозволяє мати ряд, щоб перемогти наступного разу ви тренування, виконуючи більше повторень в той же час, або таку ж кількість з великою вагою.

+231
GrantVS 28 лист. 2017 р., 01:48:33

Генетика на 70% чи 80%, що вплив будь зростання ми будемо. 20% - це їжа, як немудрі, яку ми їмо.Я прийшов, щоб поставити три питання.По-перше, тренування не впливають на наш організм, як високий, ми могли б бути?Я наведу приклад, м'язи, коли ми даємо максимум зусиль, щоб побудувати на біцепс ми можемо зробити його більше, якщо ми спробуємо протягом тривалого періоду.В результаті ,про що висить тренування,це вплив тренування тіла, щоб "стати" вище чи ні?По-друге,коли хтось бере 4inches у Припустимо, він бере яку частину тіла, збільшити ноги або спину? По-третє, я вишу кожен день в Морінг за 10 хвилин мій вік 26. Якщо це може бути на дюйм може це хороший спосіб? Дякую

+226
Bekim Berisha 12 вер. 2017 р., 14:04:11

Набираючи м'язи, як природним (немедикаментозним допомогою) тренажер складно. Більшість з нас ігнорувати ту роль, яку відіграє генетика в потенціал для зростання. Занадто часто ми шукаємо швидкої вигоди, коли насправді, успіхи приходять з роками. Терпіння-це не та особа, яка буде рвати жили в спортзалі, як правило, має.

Я, наприклад, пройшли навчання протягом 20+ років. Озираючись назад, я б сказав, що успіхи були небагато і далеко Між початку. Але перенесемося в сьогодні, і я б сказав, що я дуже задоволений накопичених наслідків моєї підготовки протягом багатьох років.

в 3 місяці я отримаю 0 м'язі, що зі мною не так?

Більш ніж імовірно, що нічого. У попередньому пості ви пов'язані забезпечили досить хороший рада. Але, ви повинні розуміти, що ніхто не має бетонну дурень доказ план, щоб упакувати на м'язи. Це тому, що кожен з нас індивідуальний. І, у всіх нас є різні рівні потенціалу. Це не означає, що ви не можете працювати і виробляти прибуток. Замість того, щоб зосереджуватися на тому, скільки м'язової маси ти не набрав, подумайте, наскільки краще ви себе почуваєте після вступу в програму тренування. Дайте ваші тренування деякий час. І, якщо ви відчуваєте, що ви не робите будь-які доходи, змінити свою рутину. Більше ніж що-небудь, дізнатися, що працює для вас і використовуйте програми, які ви знайдете (тобто. ярлик розмір) тільки в якості керівництва.

+226
user71581 11 серп. 2017 р., 09:48:29

Вітаю, у тебе крепатура (презервативи для стислості).

У тебе все добре. Якщо ви розминка перед вправи знову потрібно більше перекачувати кров по м'язам, і він зникне. Після кількох сеансів ви не повинні одержувати їх більше.

Домс приймають 24-72 годин, перш ніж вони іноді вражають.

+224
Adrien Gsell 23 груд. 2015 р., 04:18:30

Клітинна гіпоксія призводить до зниження АТФ, в результаті чого в Na/K-Атфази регулювання зниження активності Nа/K насоса.

(Так як я обмежена двома гіперпосилання питання В даний час, перше-це звичайний текст з нещодавно додана посилання більш актуальна)

Гіпоксія призводить до Na,K-атр-ази через пригнічення вивільнення активованих Са2+ Са2+ каналів та активація АМПК:

www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3165547

В результаті збільшення клітинної НС, які залучають воду в клітці, що призведе до клітинної гіпертрофії.

Без достатніх запасів АТФ на плазматичній мембрані клітини може більше не підтримувати нормальні іонних градієнтів через мембрани клітин і калій-натрієвий насос більше не може функціонувати. Це змінює іонну концентрацію калію і натрію. Витік калію в потім міжклітинний простір, і натрій по воді буде рухатися в клітин, викликаючи клітинний набряк і збільшення внутрішньоклітинного осмотичного тиск (Едвардс, 2001). Клітини в кінцевому підсумку може лопнути.

Висока [матрикс] калію і низький рівень внутрішньоклітинного натрію і концентрація кальцію підтримується активних транспортних систем. Таким чином, одним з найбільш швидких наслідків гіпоксії та дефіциту АТФ, це порушення нормальної іонних градієнтів в клітці мембрани, з швидкий відтік калію з клітини, і рух натрію і кальцію в клітину (Гослінг, 1999).

Збільшення натрію всередині клітини в результаті вода зайшовши в камеру, спонукуваний осмотичних сил, викликаючи клітинний набряк і спотворень, які можуть заважати функції органел (Бакман та співавт., 1992).

http://www.nursingtimes.net/cellular-pathophysiology-part-2-responses-following-hypoxia/200091.article

Я завжди чув і інші пояснення "насос" після тренування, з найбільш частих поясненням, уздовж ліній

під час інтенсивних м'язових скорочень, ця сила одноразово всередину закупорює судинну мережу, резервне копіювання потоку крові через певної групи м'язів. Компенсаторного підвищення артеріального тиску сил плазму від перевантажених капілярів в інтерстиціальне простору в м'язові клітини.

http://www.exrx.net/WeightTraining/PumpBurn.html

Однак здається, що це має бути важливим чинником, що я ніколи не чув, згаданих у спортивній фізіології текстів і документів. Я не можу знайти інформацію про хід часу назад клітинного набряку - тобто буде зберігатися досить довго після тренування, щоб врахувати 'насос'.

+197
vauhochzett 23 лют. 2013 р., 18:23:36

Це загальне питання, але я дам деякі особливості її заповнення. Я на Техасі метод періодизації програму. В понеділок, я не зміг виконати визначені вправи збільшення 5лб у вазі присідання. Насправді, я просто дуже слабкий у понеділок. Я не спала і, напевно, не правильно їв. Після першого сету я знала, що у мене не було шансу зробити більше, ніж чотири, тому я знизив вагу на двадцять кілограм - і я до сих пір не вдалося, представник у наборі три. Я поняття не мав, що я хотів зробити для іншої частини дня. Я просто зробив щось- це не має великого значення, що, так як я не знаю, якого біса я роблю, але в основному, я знизив вагу на всі заплановані вправи.

Я не тільки не знаєте що робити на день низька продуктивність, але я не знаю, як допрацювати до кінця тижня, і, ймовірно, через тиждень, на програму періодизації. Будь ласка, поясніть мені.

+167
user3427070 25 лип. 2015 р., 15:30:26

Розтяжки, викликані швидким розтяжки на шкірі. Це може бути викликано набирає багато ваги (ні м'язів, ні жиру). Це для людей, які дуже часто відвідують тренажерний зал, щоб отримати їх дуже нормальний. У мене їх теж.

Більшість людей буде мати розтяжок, де шкіра розтягується найбільше. Швидше за все це буде під пахвами, як ви згадали. Я не чув людей з розтяжками на свої біцепси або груди. Ви, напевно, не стану мутант.

Розтяжки можна 'вилікувати' з якою крем можна купити в аптеці.

Слідкуйте за хорошу роботу!

+146
Infamy Hacking 10 лист. 2011 р., 11:57:29

Я не дуже люблю ходити в тренажерний зал, щоб наростити м'язи або набрати вагу. Я б дуже хотіла знайти виклик або конкурсу, які можуть допомогти набрати вагу або наростити м'язи. Наприклад, щоб схуднути, моя подруга бігала марафон. В якості побічного ефекту він отримав здорове і втратив 10 фунтів.

+133
Akgulim Erjan 3 бер. 2010 р., 02:30:46

Це називається Відновлення, що означає, що ваші м'язи відновлюються від пошкоджень і втоми від підйому. Їм потрібна перерва, щоб бути готовими до наступного підйому. Що люди зазвичай кажуть, коли у тебе дуже напружений день?Це, "мені потрібна перерва". Проблема з м'язами, вони не можуть говорити самі за себе, тому є керівні принципи, щоб слідувати, щоб тримати їх у хорошому стані і допомогти їм відновитися і рости. В цей перерву, вони проходять ремонт і підживитися і міцніти. Якщо ви продовжуєте напружувати їх сильно кожен день, що б утруднити процес ремонту і, як наслідок, вони зазнають невдачі. Те що ви називаєте травмою.

+124
wiedzminek 13 груд. 2014 р., 23:37:11

У Nike безкоштовно 5.0 був одним з перших кросівок призначений для імітації босоніж. В "5.0" повинна була означати, що він був на півдорозі між роботою з традиційним взуття (10.0) і біг босоніж (0.0). Ви можете знайти 3.0, щоб бути гарним для регулярного бігу.

Є багато мінімалістський кросівки вам просто потрібно вирішити, що ви дійсно хочете.

+102
Jason94 2 груд. 2017 р., 20:20:38

Практично не буде різниці за таку низьку суму, як 100 грам, а якщо це 1000 грамів замість цього, я думаю, це буде краще, щоб споживати його протягом тижня. 100 грамів шоколаду дамо кілька ситості і таким чином зменшити споживання калорій в цілому, ніж 1000 грам в один присід.

Якщо ви вважаєте кількість споживаних вами калорій є фіксованою і не такий, хоча постраждалих немає, їсть 1000 грам в один присід-це ще гірше. Печінка, як правило, для того, щоб зберігати більше вісцерального жиру при перевантаженні, тобто поріг. В принципі, якщо печінка здатна приймати 30 грам і використовувати його для м'язового глікогену і іншого, це означало б, що 1000-30 = 970 грам вдарить по вашій печінці в одному випадку, і 6*(1000/6 - 30) = 820 грамів в іншому випадку. Хоча це досить спекулятивний.

Я також хотів би додати, що ви не можете дійсно сказати, що "інших рівних умов", оскільки ваш раціон впливає багато інших чинників, як споживання енергії.

+14
nayan datta 3 лист. 2015 р., 11:01:53

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil