Я легкоатлет, робить гімнастичні допоможіть легкоатлет, з точки зору отримання швидше, стрибки з жердиною та метання?

Я десятиборстві і дуже слабкий у стрибках з жердиною, ви, хлопці, думаєте, що гімнастика допоможе сила і допомогти підвищити свій спортивні здібності. Це допомога в швидкості також я хочу, щоб справді знати

+795
toastifer 12 трав. 2016 р., 21:41:22
34 відповідей

Ситуація
42-річний чоловік, не в жахливій формі, але, безумовно, маємо справу з "Тато БПК" відбувається.

Мета
Виконати що-то я ніколи не робив, коли я був в армії: максимум армійський тест фізичної придатності.
Зокрема:

 • 82 віджимання за 2 хвилини
 • 92 присідань за 2 хвилини
 • 2-мильного забігу в 11:54 або менше

План
Тренування щодня (6 разів на тиждень)

 • 50 хвилин інтервального тренування на еліптичному тренажері, збільшення висоти і опору двох тижнів.

 • Біг на біговій доріжці в 10,1 км / год темп. Починаючи з хвилини і тридцять секунд, збільшуючи тривалість на 3 секунди в день

 • 3 комплекти (як мінімум) віджимань в день. Починаючи з 23 повторень в сеті збільшується на 1 повторення кожну тиждень.

 • 3 комплекти (як мінімум) присідань в день. Починаючи з 33 повторень в сеті збільшується на 1 повторення кожну тиждень.

 • 3 комплекти (принаймні) підтягувань на день. Починаючи з 2 повторень в сеті збільшується на 1 повторення кожну тиждень.

Додаток Інформація
Я насправді почалося кілька тижнів назад, тому я в даний час на рівнях, які я перерахував тут. Не впевнений щодо збільшення підтягувань на турніку. Може бути, я повинен встановити, як часто я можу збільшити або встановити максимальну. Набори 50+ підтягувань через рік звучить жахливо високо.

+975
manic bubble 03 февр. '09 в 4:24

Нещодавно я знову почав тренування через пару місяців. У мене є хороша дієта з правильним макроси для зростання і я роблю розумний прогрес, але у мене є проблема, що після того, як я тренуюся я стаю настільки слабким, що я ледь можу рухатися частини тіла, я просто тренувався.

Наприклад, якщо я тренував груди і трицепс, коли я входжу в будинок, якщо я сяду, я не можу отримати назад вгору через мої руки і якщо я підніму руки в повітря, вони падають і тоді я не можу повторно продовжити їх.

Чи є для цього підстави і будь-який спосіб я можу уникнути цього?

+969
HalCat 16 груд. 2011 р., 04:43:28
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Марафон-це зовсім інша ліга в порівнянні з 10 км пробігу. Є багато речей, щоб розглянути...

Гідратації.
Ви повинні мати належний план гідратації в довгих дистанцій. На 10 км перегони, навряд чи були в ході гонки гідратації. У марафоні, я б порадив вам почати розвезення від 5 км Марка. Звідти, кожні 2 чи 2,5 км ви порадили для зволоження по черзі з електролітами і водою і, якщо можливо, з енергетичні гелі (або інші енергетичні речовини).

Довге дистанційне навчання
Як ви кажете, у вас вже багато 10-кілометровому забігу, ви б гарна витривалість, але які не повинні бути досить добре для повного або навіть напівмарафон. Почати працювати у вихідні закінчується. У вихідні дні довго працює, тримати його дуже повільно. Піти на деякі 32 км працює на дуже повільній веселий темп. Ідея в тому, щоб тримати багато успіхів, ніж оригінальні раси або, принаймні, рівнозначно, що. Отже, довжина кроку повинна бути дуже менше. Це дозволяє вашим суглобам готуйтеся до повного марафону. Також це покращує кровотік.

Інтервальні тренування Якщо ви зацікавлені в поліпшенні швидкості, перейти на інтервали (раз в тиждень). Мій улюблений спосіб Еміль Затопек навчання. Біг 400 м швидко бігає з лежить між ними. Розминка перед перервами та після остигання інтервали дуже важливі. Програма інтервальних тренувань допоможе вам зменшити частоту пульсу в стані спокою, що дуже важливо для далеких пробігів.

Сила Отримати ваші м'язи готові до довгостроковій перспективі. Піти на гімнастику в більшості силових тренувань, а також після силового тренування в тиждень. Крім того, спробуйте навчання опору для стегон, як біг по піску або щось потягнути час роботи і т. д.

Підготувати свій розум Марафон-це не гонка в початковій стадії. Подружитися з бігунками, працювати з групами, насолоджується вашої траси. Що більш важливо, поставити посмішку на вашому обличчі під час роботи. Найголовніше, подякувати волонтерів під час роботи марафону.

Люблю бігати

Редагувати
Моє розуміння на серцеву та інтервальні тренування:
ЧСС обчислюється шляхом підрахунку частоти пульсу або частоти серцевих скорочень після того, як ви лягаєте протягом півгодини або близько того. Максимальна частота серцевих скорочень становить близько 220 - вік. Різниця між Макс і ЧСС приймається в якості диференціала для подальших розрахунків.
Як правило, великі тиражі виконуються при ЧСС від 50 до 60% (ЧСС + 50-60% б)комфортно. Якщо цей відсоток близький до максимальної ЧСС, то людина швидко набридне. Тому відпочиваючи тариф повинен бути знижений для того, щоб досягти більшої швидкості з легкістю, для тривалих перегонів.
Для нормальної людини ЧСС становить 72 BPM (ударів на хвилину). Для того, щоб знизити ЧСС у спокої, ніхто не інтервальне тренування, під час якої частота серцевих скорочень виштовхується ближче до максимальної частоти серцевих скорочень (або проходити біля порогу протягом тривалого часу) під час спринту (швидко бігає) і знижується до дуже низького рівня (як можна нижче) у період спокою (або пробіжку). Цей вид подальшого піку і зменшення частоти серцевих скорочень, результати масу спалювання жиру і за часом знижує ЧСС.
Таким чином, вищевказаний метод інтервалів зменшує ЧСС і дозволяє нам швидко бігати тривалий час (відстань).
+909
dardawk 2 лист. 2018 р., 00:58:59

Те ж саме трапилося зі мною сьогодні після робити віджимання, підтягування нічого не сталося, але після присідання як ніби я напився і трохи не вирвало. Я сидів там на 10хв і переконав мій розум не блював і думав про всіх у всьому світі культуристи і слухав пісні, і відчуття швидко зникло, так що я пішов тягати залізо.

Якщо у вас виникли проблеми, такі, як блювання або непритомність, пауза на кілька хвилин, а потім почати знову не зупинити, тому що ви не резервне копіювання з тренажерним залом.

+904
lutes 5 бер. 2010 р., 11:54:41

У разі якщо компактний рюкзак повинен бути ідеальним для ваших потреб. Він обіймає спину дуже добре, і я вірю, що він водостійкий.

+897
Shafique 17 трав. 2018 р., 18:25:02

В даний час я сидів дві перегородки з колег, хто використовує бігову доріжку робочий стіл. Він каже, що це дає йому багато більше енергії протягом дня. Він кілька разів ніби спіткнувся.

+873
Jhonfrank Carpo Caceres 23 лип. 2019 р., 05:37:37

Звичайна причина для стикового Підморгування є недостатня гнучкість в умовах зовнішньої або внутрішньої ротації стегна.

Ви повинні створити 'notch' для вашого стегна, щоб сидіти, притиснувши коліна і притискаючи свої стегна вперед, одночасно залучаючи сідниці. На жаль, це дещо складніше, оскільки на 90 градусів згинання деякі зовнішні позиціонери переключитися на внутрішнє обертання, але в основному сильніше сідничні м'язи, що приводять м'язи згиначі стегна слабкіше = не buttwink

Стюарт Макгілл - Стегна Анатомія http://youtu.be/IxAVJkbTf0M

Є так багато факторів, що в змозі виконати A2G присідати без buttwink і вагу як на бар і на вашій талії може бути фактором, а також стегна і гнучкість щиколотки.

Ось ще один Бог статті, які можуть допомогти: http://breakingmuscle.com/learn/6-mobility-exercises-for-an-a-to-grass-squat

На Reddit та інших сайтах є місця, де можна розмістити відео, щоб отримати допомогу від абсолютно незнайомих людей у формі. Це може також допомогти.

+860
Stat Checker 3 черв. 2019 р., 17:43:07

Це залежить від вашого існуючого м'язового тонусу, але враховуючи, що у вас буде маса тіла і кардіо тренування, це може навіть поліпшити. Крім того, враховуючи загальну картину обслуговує 2 роки мінімальний час у ВМС США ВМС США зацікавленість, наявність важкої атлетики для решти 95 тижнів має бути більш важливим для вас.

+799
TeeceOR 22 лип. 2011 р., 16:52:22

Знайти безкоштовне програмне забезпечення, яке добре відстежувати ваші маршрути можуть бути важко знайти. Одне припущення, що у мене є, але не використовується поки в Найк+ системи:

Найк+ допоможе вам відслідковувати відстань, темп, час і калорії спалити під час запуску. Після тренування ви можете надіслати запуску статистика в Найк+ онлайн. Де ви можете встановити цілі, приєднатися до викликів і з'єднатися з одним в співтовариство Nike+.

Ви можете використовувати iPod для прослуховування музики, в той час як відслідковувати статистику виконання, або використовувати їх "Бегущая смуга" замість. Програмне забезпечення додаток для Nike+ iPod 1.99 і шестерні для використання Nike+ вартість грошей: ~70$за спортивні групи, док-датчика становить $20.

Хоча я ніколи не використовував це сам, я був дуже зацікавлений і, сподіваюся, буде тільки через і зможе дати індивідуальну зворотний зв'язок. Однак перевага надається до прозорості відстеження, синхронізації і звітності всіх ваших трас.

enter image description here

+793
Toni Lopopolo 9 лист. 2011 р., 12:51:15

В першу чергу, працювати на 3 місяці-це дуже короткий проміжок часу, щоб помітити суттєві відмінності, так що можуть бути зміни у вашому тілі, які ви не помітили. Ви могли б стати сильніше і його не видно ще, можливо, стати швидше, ви навіть не помітите його під час тренувань.

По-друге, якщо ви хочете виглядати добре, тому що я думаю, що це типу Прогрес, на який ви посилаєтеся у своєму питанні, їжа-це велика справа. Ви повинні мати принаймні збалансовану дієту і якусь мету, скільки калорій вам потрібно або скинути жир або набрати м'язову масу.

По-третє, перемикання вашу рутину, є важливим ключем до поліпшення фізичної форми або статури. Якщо ви робите те ж тренування на 3 дні в тиждень протягом 3 місяців поспіль, ви могли б хотіти змінити це. Я б запропонував робити різні тренування кожен день в тиждень і міняти кожні пару тижнів. (кожні 6 до 8 тижнів-це гарний початок)

Ви можете зробити це шляхом включення нових вправ, змінивши порядок, в якому ви робите вправи, які ви робите і переставляє вага/кількість повторень ви робите за комплект.

Якщо у вас залишилися питання, дайте мені знати, я буду рада допомогти.

+741
andersonenvy 9 січ. 2015 р., 12:30:51

Я в хорошій фізичній формі, ходжу в тренажерний зал з серпня (зупинився тільки в січні і ось-ось почнеться знову) роблю 60 вперед ноги, гойдалки і коліно підвертається (від висіння положення), 30 повторень на Ab колесо, 45 підтягування (передня і задня руки), 3 представників планка протягом 1 хвилини, 45 сидять в грудях тягне (50-60кг) і 45 плече тисне.

Я ж вище 3-4 рази в тиждень, і почав бігати (3-5 км траси) на вершині, тому що я не помічав іншої кількості жиру навколо мого підборіддя, або будь-яке скорочення в запаску на даний момент, сидячи навколо моїх стегон.

Я досить тонкий хлопець, і втратив багато жиру в тренажерному залі і набирає маси. Я приблизно 5 футів 11" і важить приблизно 80кг (так само, як коли я перестав ходити в зал у грудні).

Як я можу втратити зайвий жир навколо мого підборіддя (особливо під підборіддям) і навколо моїх стегон?

Це вправа Ab, я роблю досить, щоб позбутися від запаски, або я повинен робити різні речі?

+721
nase 12 квіт. 2019 р., 03:27:25

Я б сказав, Там дійсно немає правильного чи неправильного способу, щоб планувати свій спліт за розкладом, але я кажу, що з того, що графік повинен бути різноманітні, періодично.

Припускаючи, що ви маєте на увазі, що 4-денний графік проводиться щотижня, найголовніше, що вам опрацювати кожну групу м'язів кожну тиждень і спробувати отримати деякі рекуперації разів для кожної групи м'язів.

Причиною зміни розкладу є те, що ви завжди будете мати конфлікти з перекриттям м'язових груп і достатнього часу відновлення.

Наприклад, у питанні, є кілька потенційних конфліктів:

 1. День 1 День 2: тяги на наступний день після самозахоплення може бути досить жорсткою
 2. День 3 День 4: Якщо ви похилого жиму від грудей на 3 день, це вплине на ваш притискає плече на 4 день

Однак, це не критика вашого графіка! Ці конфлікти неминучі, коли намагаються опрацювати кожну групу м'язів протягом тижня.

Таким чином, кожен так часто, змінити свій спліт розклад. Моя мета-дотримуватися графіка протягом 8 тижнів, приймайте по 1 тиждень відпочити від підйому, а потім змінити все знову.

Так, може, для вашої другої графік, ви могли б зробити

День 1: Груди/АБС

День 2: Зброя/Латів

День 3: Плечі/АБС

День 4: Ноги/Спина

Змінюється розклад і тоді може допомогти підштовхнути прогрес разом і зробити більш цікаві речі, Якщо вам нудно з графіком. Крім того, ви будете справді щасливі, щоб замінити виснажливого комбінації тренувань, таких як вбивця ногах/спині вище день.

+708
Rote 26 лют. 2017 р., 09:46:47

Що ви маєте на увазі "зменшення плями", який є ідея, що ви можете зменшити жир в одній певній галузі. Це міф, а виявилося неправдою в численних дослідженнях (2011 вивчення і дослідження 1983).

Не було ніякого істотного ефекту вправи на масу тіла, відсоток жиру в організмі, відсоток жиру андроїд, android жиру, черевної окружність, шкірної складки живота і suprailiac шкірної складки вимірювань.

Зростання м'язів - це локалізований в тому, що якщо ви просто виконуєте свої руки, тільки руки б до збільшення м'язової маси і сили.

Але втрати жиру по всьому тілу. В якості таких найбільш ефективним способом зменшення жиру, де він знаходиться, - через правильне харчування. Якщо ви можете знайти її, я рекомендую дивитися фільм під назвою ФРС , що зовсім недавно вийшов. Це робить гідну роботу, пояснюючи механізми накопичення жиру відбувається у вашому тілі, і найбільший злочинець до ожиріння (рафінований цукор майже в кожному аспекті "сучасного" дієта).

+691
Jonathan Benjamin 7 квіт. 2019 р., 12:10:23

Ось деякі з речей, які я працював, коли я намагалася потрапити на паркур в коледжі. Ось деякі основи, які ви можете почати.

Валятися на землі.

Це крок, який допоможе нести вас вперед і ви отримаєте назад на ноги. Він також допомагає поглинати і зменшити вплив на свій організм (і ризик ураження) у разі удару об землю.

 1. Почати з коліна з однією ногою вперед.
 2. Відштовхнутися ногами і руками і нагнула голову ст.
 3. Злегка поверніть у бік, і звернути на інше плече/верхню частину спини. Не приземлитися на голову або шию.
 4. Тримайте ноги прикривало, як ви рол. Не висовувати в іншому випадку ви будете в кінцевому підсумку плиском на спину.
 5. Зберегти ваш імпульс йти вперед і в кінцевому підсумку назад на корточках/колінах. Це дозволить прем'єр-тебе на наступний хід (в принципі отримати і бігти вперед).

Як ви практикуєте це рух, взяти його повільно. Коли ви досягнете комфортного рівня, спробувати його в працюючому стані і збільшити швидкість з плином часу, як ви звикнете до нього. Ви будете в кінцевому підсумку робить перекат , який, як тільки ви відчуваєте себе комфортно з цим, ви можете спробувати виконати цей крок з підвищеними структури. Почати з чогось низького у висоту, і будьте обережні, щоб не вдарити головою об що-небудь. Ви повинні зосередитися на русі вперед і навчитися поглинути удар і розсіяти шок, який вплине на ваше тіло.

Навчитися робити (лінивий) сховище

Сховища в основному боком перестрибнути через якийсь об'єкт (наприклад, стіна або паркан). Цей крок включає в себе не тільки ваші ноги, щоб перестрибнути, але також спирається на вашій основній для підтримки вашого ефірного часу і вперед. Ви не хочете, щоб приземлитися з куприка на те, що це ваші стрибки.

 1. Почніть в кроці від об'єкта, який ви хочете перейти.
 2. Рухайтеся і поверніть ваше тіло в сторону.
 3. Підняти одну ногу, перенести її вперед, і стрибнути з задньої ноги.
 4. Покладіть руку на предмет стабільності, як ви привести своє тіло/серцевини.
 5. Принесіть вашу другу ногу вбік, як ви нести себе вперед і приземлитися на іншій стороні.

Ви можете практикувати це рух туди і назад на кожній стороні об'єкта. Ваша увага повинна бути рухається все ваше тіло, а не лише спираючись на ваші руки або ноги. Не ставте зайву вагу на стабілізацію руку, як ти перестрибнув. Вам не потрібно багато місця, щоб виконати це, і як вам краще ви можете спробувати з розгону, а потім збільшуйте швидкість. Як тільки ви станете більш комфортно, є варіації сховище, ви можете зробити.

Underbar

Це рух, де люди літають в бар, захопити його, а самі гойдалки вперед. Шукати якісь перила якийсь, бажано в один бар, який має досить місця під нею на практиці.

 1. Почати виходив з бару і йду до неї.
 2. Зробити невеликий крок вперед і відкидатися назад. (Так, це страшно без підтримки. Візьміть це повільно).
 3. Простягнути руку і з руки і захопити бар.
 4. Тримайте ваш основний і вага рухатися вперед, використовуючи в бар, щоб допомогти гойдалки себе.
 5. Нехай йдуть в бар, і перемістіть вашу верхню частину тіла вгору і вперед.

Це ще одна ви можете практикувати взад і вперед на один бар. Коли ви йдете під ваше тіло буде арка задня нижня тіло рухається вперед. Як ви виходите і відпустити, вам доведеться рухатися вперед верхню частину тіла, щоб компенсувати зсув у вазі і не впасти на спину. Робити це повільно і працювати ваш шлях до більш швидкого переміщення після того як ви розвивати силу тіла від нього. Головне тут полягає в тому, щоб виробити свій стрижень, а не покладатися виключно на силу руки, щоб гойдатися самостійно.

Стіни-Хоп

Робимо стіни-хоп-це те, що хочу просунути вас вгору по стіні. Вам не потрібні високі стіни, коли початок. Невеликої висоти цілком достатньо, щоб навчитися рухатися вгору.

 1. Бігти до стіни. Вам не потрібна величезна швидкість в першу чергу.
 2. Стрибок на стіну, поставивши ногу на 45-градусний кут. Ви хочете, щоб приземлитися кулі з ваших ніг на стіні.
 3. Відштовхнутися ногою, приносячи коліна і ядра вгору, як ви рухатися вперед.

Щоб розбити його, зробити це повільно і освоїтися з тим, як поставити ногу і відштовхнутися від стіни. Ви можете зв'язатися з вашим зброєю, щоб дати вам уявлення про те, що рух в кінцевому підсумку буде. Моя пропозиція полягає в тому, щоб спробувати що пізніше, як тільки ви відчуваєте себе комфортно, в іншому випадку ви можете просто в кінцевому підсумку працює на стіні після стрибка (не весело).

Знайти людей, які тренуються і займатися паркуром.

Хоча це було моє знайомство з паркуром з кимось більш досвідченим, ніж я, намагаюся вчити самостійно може привести до тяжких травм, оскільки діяльність з високим ступенем ризику, особливо якщо ви не знаєте, що ви робите чи десь почати. Забороняється виконувати будь-які додаткові кроки, поки ви не в змозі це робити. Навчання інших людей буде надавати вам підтримку та консультацію. Деякі місця або групи можуть запропонувати теж класи.

Ви можете пошукати на наступних сайтах, щоб спілкуватися з людьми у вашому районі:

Робити це з іншими людьми, особливо початківці, можуть допомогти мотивувати і дати вам позитивного зворотного зв'язку при навчанні.

Розтягнути і зробити деякі силові тренування

Напевно зробити деякі розтягування. Ви не хочете бути дуже жорсткою, коли знову намагаюся паркур в іншому випадку ви можете нашкодити собі ще більше. Будучи більш рухливими і гнучкими допоможе в просуванні вашого тіла таким чином, ви не перед. Розвивається, що також вимагає часу. Силові тренування теж допомагають, але не так сильно акцентувати увагу на цьому, так як ви новачок тільки починаєте. Я б сказав, зробити кілька вправ з власною вагою, але паркур сама природним чином тренувати своє тіло в цьому відношенні. Працює сама допомогти тобі, бо це велика складова паркуру.

Інтернет-ресурси

Інші підручники доступні на:

Навчитися підтримувати свій імпульс, як ви йдете вперед. Купуючи плинність прийде з часом і практикою. Не хвилюйтеся так багато робити божевільні гімнастики в даний момент ще. Деякі люди насправді думають "обманюючи" (сальто та інше) не належить в чистому вільний хід. Ви можете вирішити, якщо це для вас або не пізніше.

+676
Poduvalpk 1 лют. 2014 р., 09:59:49

Найчастіше, коли я бачу це, це не фітнес-питання взагалі, це техніка.

Одна особлива техніка Питання: Ви повинні перетворити ваші стегна, як ви пипець (так що якщо ви зупинилися на високу точку і просто покласти ногу вниз Ваш буде перед 90 градусів від вашого оригінального заголовка).

Як тільки ви робите, що ви повинні мати кращий баланс в удар. Потім якщо ви хочете, щоб зупинити і відновити удар, ви, ймовірно, потрібно більше внутрішньої сили.

// Так, є системи, які вчать круглі стегна ногами без повороту. Я навіть бачу цінності в ногами виконується таким чином. Та я все одно вчу їх таким чином на старті.

+668
nholling 26 серп. 2018 р., 11:23:06

Я не рекомендую грэпплинг якщо ви хочете поставити на деякі маси тіла. Ваші основні сили може бути поліпшена, і ви теж можете привести ваше тіло в тонус, але бореться не допоможе вам поставити на масу тіла.

+640
jingo holidays 11 січ. 2015 р., 16:26:16

Гаразд, дві речі:

 • Режим харчування і плани мають майже ніякого впливу на кого-небудь на початківців або середнього рівня. Цитат залишилося в якості вправи для читача.

 • Не отримуючи достатню кількість калорій, в цілому набагато більш імовірно, щоб бути велика угода, але навіть тоді, кілька важкі дні не заважають нікому. Але хронічно не вистачає їжі-це, напевно, один з головних причин, чому люди (для початківців і для середнього рівня) не наберуть стільки, скільки вони хочуть.

+608
Eghos 27 січ. 2017 р., 20:31:04

Як я чув вперше, я подумав, що це жарт, а я просто знав про олімпійської штанги бари ака з певним діаметром для проведення Олімпійських дисків екс. Компанія Eleiko і т. д. на них.

Подивившись навколо, я помітив ці гантелі, коли ви можете зробити те ж саме: Гантелей, штанги для Олімпійських дисків, отворів не менше 2" (50,8 мм). На Amazon ви можете придбати деякі з них. http://www.amazon.com/Olympic-Dumbbell-Handles-sold-Pair/dp/B002OB2BT6

+562
Dariel B 16 серп. 2014 р., 07:07:22

Я, нарешті, досягли точки, де це важче для мене не проявляти. Природно, шукати інфу, я знайшов те, що раніше була мені відома: відновлення від тренувань не тільки відновленню м'язів, а й відновлення від стресу, і відновити деякі ресурси виснажені (наприклад, глікогену).

Я теж читала, що наш організм не адаптується, і зменшує час відновлення, але я не міг знайти нічого, що допоможе мені з'ясувати:

 • Як швидко ми адаптуємося? робить помітні зміни з'являються протягом кількох тижнів? кілька місяців? кілька років?
 • Наскільки ефективні такі речі, як контрастний душ/насіння чорного кмину і т. д. в вкорочення часу відновлення? (Я не зацікавлений в сон і дієта, як є багато доступних за цією інформацією, і я не вважаю їх шляхів прискорення відновлення, а не невід'ємною частиною відновлення)

(Я не вказую конкретного типу тренувань або частоти, тому що мені насправді цікаво дізнатися, як це залежить від різних типів тренувань, а не тільки як це відноситься до моєї конкретної тренування)

+559
Yamit Cardenas M 21 квіт. 2017 р., 17:28:45

Я рекомендую Страва.

Це дозволяє знайти сегменти (стежки) у вашій області за допомогою GPS, і вони створюються і куруються спільноти, але й вів... ну, модератори.

Він дозволяє подивитися сегментів по довжині, будь то плоский або горбистий, а рівень нахилу/крутизна. Я вважаю, що ви маєте на увазі під "труднощами"?

Він відстежує ваші записи, так що ви можете змагатися з вашими попередніми рази. Це також дозволяє публікувати свої часи, так що ви можете конкурувати з іншими, які пройшли один і той же сегмент.

Це дозволяє вам вибрати між біг/велоспорт, у разі, якщо ви хочете урізноманітнити свої тренування.

+504
DivineSlayer 3 лист. 2011 р., 03:26:38

В цей час в минулому році я був в кращій своїй формі .. правда в минулому році вона пройшла повний іншу сторону. Я не набрала багато ваги (говорить лежачи масштабу, я вважаю), однак, я, напевно, втратила більшість м'язовий тонус і збільшується животик (як і очікувалося).

Що б запропонував, щоб бути кращим переходу назад в програмі?

До зупинки, я 4-5 разів в тиждень, протягом години до години-півтори, роблю загальні вправи;

 • Завжди, починаючи з 10 хвилин кардіо-розминки
 • Потім підйомно-небудь;
  • Спина/Біцепс
  • Груди/Трицепс
  • Плечі/Ноги
 • Звичайно з твердим 20 хвилин хорошого кардіо, щоб закінчити роботу

Це працювало дуже добре для мене, і якщо я відставати, я думаю, що я один щасливий хлопець. Затишшя прийшло і я шукаю, щоб повернутися до нього.

Це було б розумно зробити більш обмежені тренування, або просто сказати.. нижче набору ваги? І повільно працювати свій шлях назад?


Основна Інформація:

 • Вік: 32

 • Вага: 175lbs

 • Пол: Чоловічий

 • Ніяких проблем реальної травми

+500
Q Below 16 груд. 2014 р., 15:24:43

Єдиний спосіб поліпшити результати-це підвищити обсяг і швидкість вашої їзди. Ви можете їздити на швидкості 30 км/год протягом двох-трьох годин (2000-2500 ккал) пару раз в тиждень, і один год (1000 ккал) 3-4 рази в тиждень. Це дасть вам значне збільшення калорій спалюється при аеробних горить рівень жиру вправи. 10000 кілограм-кількість спалених калорій в тиждень дасть вам можливість втратити 0,5-1 кг в місяць або більше. Вам потрібен дорожній велосипед для нього.

+486
brotherJ4mes 20 лют. 2014 р., 15:38:39

Я плаваю в неопалюваному відкритий басейн навесні (у Великобританії). Це досить холодно, щоб бути незручно, але не небезпечно (сьогодні вода була + 14°С, і якщо вона нижче 10°С вони закривають басейн). Після довжину або два, я звикла до температури води і моє тіло не відчуває себе так холодно, але моя голова все ще відчуває, як ніби я їм морозиво занадто швидко.

Буде носити шапочка для плавання зменшує втрату тепла через голову, поки я у воді? (Я не хвилююся після того, як я вийду: поспішаю на гарячий душ.) Якщо він робить відмінність, я ношу мої волосся близько дюйма.

+325
Onur Topal 30 січ. 2012 р., 09:29:49

Я бігаю близько 8-12 км щоранку в день протягом 70-90 хвилин.Я вважаю, що у мене були болі в стегні(від середини стегна до трохи вище коліна) і з боків стегна.Це викликає різкий біль за допомогою сходів або при спробі йти/бігти,щоб покласти його просто боляче, коли я намагаюся підняти ногу і повністю її продовжити.

Я хотів би знати, що викликає цю проблему,що я можу зробити, щоб уникнути цього(якщо це можливо) і які вправа мені робити в цей час(я не запущена з-за болю).

Я питаю тут, тому що, як показав пошук у Google є кілька різних видів болю в колінах, які відбуваються до бігункам і я хотів трохи конкретних порад, щоб з'ясувати, чи це так серйозно?

+300
Whitenightmare 4 черв. 2012 р., 05:59:27

Точно ні. На жаль, немає перевірених способів для вимірювання м'язового волокна складу.

А м'язова біопсія - це інвазивна техніка, що включає хірургічне видалення невеликий м'язової тканини зразок. Ця процедура проводиться для діагностики захворювань м'язової тканини, коли менш інвазивні тести не доступні. Це не метод, використовуваний для визначення цілого м'язового волокна складу.


Типи М'язових Волокон

Скелетні м'язові волокна можуть бути класифіковані на три типи:

 • Тип I: повільні окисні волокна
 • Тип IIA: швидкі окисні волокна
 • Ііх типу: швидких гліколітичних волокон

 • Більшість м'язів містять суміш типів волокон, в результаті чого в ряді скорочувальна швидкість і опір втомі

 • Всі волокна в одному рухових одиниць одного типу

 • Відсоток генетики диктують особистості кожного

enter image description here


Навчання впливу на м'язи тип волокна

Аеробна (Витривалість) Вправи Такі як біг, плавання, їзда на велосипеді, призводить до збільшення:

 • М'язи капілярів
 • Кількість мітохондрій
 • Синтез міоглобіну
 • Підвищує витривалість, міцність і опірність втоми
 • Може конвертувати швидких гліколітичних волокон у швидкі окисні волокна

Опір Вправи (Анаеробні), Такі як підняття важких або ізометричні вправи, призводить до збільшення

 • Мітохондрії
 • Myofilaments
 • Запаси глікогену
 • Сполучної тканини
 • М'язова сила і розмір (гіпертрофія)
+250
scar3crow 13 бер. 2017 р., 05:29:27

Якщо це тільки один день на тиждень збільшувати свій протеїн на наступний день буде залишити додатковий білок для м'язів вчора недогодовують, щоб бути поповнений і якісно відремонтували. Це не грот турбуватися про те, наскільки ви натиснете вашу мету на тиждень ваше тіло має спосіб якщо рівномірно розподіляючи білка відповідно. Краса нашого тіла-це механіка всередині.

+248
Somjit 18 трав. 2013 р., 23:17:23

Я впевнений, що це було запропоновано незліченну кількість разів, але я не можу зробити повноцінне тренування. Я концентруюся в основному на силові тренування, так що я швидко скорочуються включення вправ, більш важкі ваги з меншою кількістю повторень, і вправи. Здається, що в будь-який час я роблю вправу, це звичайний сценарій, у всякому разі:

 1. Я не розумію, біль або біль, але я не помітила якогось покращення в силі протягом тижня, і я ніколи не відчуваю, як ніби мої м'язи відновити 100%.

 2. Я вам болючість і біль, не помітили приріст сили, відкласти тренування на кілька днів, а потім усвідомив, що я втратив чинність, коли я намагаюся поліпшити вагу.

 3. Я менше ваги, звертати більше уваги на Репс, але налаштовую себе, щоб знизити вагу, отже, більш важкими вагами починають відчувати себе важче.

 4. Я ходжу дуже важким, щоб підштовхнути себе, але в кінцевому підсумку отримати Домс, болі і болі, і після очікування в декілька днів/тиждень, я прийшов, щоб знайти, що один і той же вага дещо складніше.

Так чітко у мене є кілька проблем:

 1. Я тренування, відпочити, але не роблять будь-яких значних успіхів, що ніколи не повернутися до того, що вони були.

 2. Незалежно від зміни процедури, я або натиснути важко, йти крайньому разі подальшого падіння назад вниз, щоб моя сила держави, або йти дуже легка, і доведеться працювати мій шлях назад важче, знову поправляючи нервової системи з гирками (і чому я не люблю аеробні/будівлі м'язи режимів).

Я роблю так:

 1. Спати не менше семи годин щоночі.

 2. Їжте 1,900-2700 калорій в день.

 3. Тренування кожні два-п'ять днів або так.

Моя мета-бути сильніше, але я застряг на плато, яке, здається, ніколи не кінець, буду я більше відпочивати, змінити раціон харчування, фізичні вправи і т. д. В будь-якому разі я не поліпшується, а часто почувають себе слабкими і втомленими більшу частину дня, кожен день.

Я не знаю в чому проблема ... у кого-небудь є які-небудь ідеї?

+177
Moot 4 бер. 2015 р., 23:29:00

Подорослішати і усвідомити, що протягом 3-6 тижнів ви бути регулярні теж. Багато людей в тренажерному залі будуть більш ніж готові допомогти/показати як працювати якесь обладнання. Я читав багато записів в блогах і повідомлення на форумах про поганий тренажерний зал етикету, деякі хороші речі, щоб зробити:

 • потрапляючи в спосіб - знайти кут/місце, де ви не заважають іншим
 • слухайте більше, ніж ви говорите
 • прибирати за собою - покласти вагу назад, витерти піт і т. д.
 • тримати ваш телефон

вам кілька порад і кілька уроків із співробітників тренажерного залу або персонального тренера і продовжуй - удачі!

+175
Tahmid Nips 4 лист. 2013 р., 09:16:57

Це викликає вазоконстрикцію кровоносних судин. Як правило, ваші кровоносні судини звужуються в холодній і зменшує приплив крові.( Насправді навпаки збільшити приплив крові при використанні гарячої води мішки в запалені або хворобливі ділянки вашого тіла). Його нормальний механізм в нашому організмі!

Ви можете запобігти це за допомогою теплого одягу або пов'язки нога! Це буде корисно.

+151
Mike Taber 20 лип. 2010 р., 08:53:13

Я б порадив вам замінити ці дози амінокислоти з сироватковий Шейк. Якщо ви не використовуєте сироватковий ізолят, перейдіть на це. Єдина різниця між цими двома, ВСАА приймаються миттєво, хоча ізолят може тривати 30-60 хвилин, щоб бути поглиненими.

як правило, 90-95% дози протеїну сироватковий ізолят містить 5-8 грам BCAA і коштує близько 1 або 4 з ціною.

Якщо це не дисбаланс споживання калорій, я б витратив гроші на сироватку. а якщо ще 3 мірні ложки сироваткового протеїну в свій раціон, щоб замінити ВСАА можуть перешкодити вашій дієті (це ще 300-400kcal порівняно з 50kcals ВСАА ви приймаєте, наскільки я можу здогадуватися), то дотримуйтеся його. Немає ніякої шкоди в ньому.

Якщо ви хочете додати щось нове у ваші добавки, я б порадив додавши наступний рядок у ваш предтренировочные добавки:

200 мг кофеїну (3 чашки міцної кави за годину до тренування) Бета-аланін (2-5г) у випадку, якщо вам не подобається відчуття поколювання або використовувати бета-блокатори для анти-иммуногенов випадково, це також рекомендується доповнювати за вашим предтренувальним і всебічному здоров'я.
Аргінін Альфа-кетоглутарат (АКГ) - це хороший синтез та азотної балансування під час тренування, який допомагає багато в загальному.
Цитрулін Mallate - я б узяв це, якщо ви можете дозволити собі це, а не АКГ, але це дорого.

Більш того, я б порадив не приймати будь-які добавки, крім хорошої кави сироватковий і креатин моногідрат, мікронізований креатин від creapure в бренд. Ви можете зробити 95% так добре, як з тими. Ці перед - і пос - найкраща предтренировочная добавка суміші тільки для тих, хто будує м'язи для роботи, екстремальних хобі чи нав'язлива ідея як чистий гол. Якщо ви робите це для задоволення і виглядає, це навіть не потрібно використовувати ВСАА.

+111
Akha 11 квіт. 2017 р., 12:09:37

Ви дійсно повинні отримати другу думку з вашої формою ноги, потрібно чистка і, можливо, звернутися до лікаря.

Біль може бути від нового м'язам працювати з вашим новим типом взуття. Ваші суглоби реагують на те, як ваші м'язи працюють, так що це може призвести до проблем з колінами, спини і щиколотки.

Так що якщо ваші нові туфлі праві, короткострокового болю буде краще в довгостроковій перспективі і виїхати, але якщо хлопець помилився, ви могли б зробити серйозний збиток.

+103
user241606 21 черв. 2017 р., 21:35:02

Коли ви робите так, ви повинні використовувати ролик для масажу спочатку ваші м'язи, розім'ятися, чи це не важливо?

Моє розклад складено таким чином, намагаючись робити це двічі на день, яка включає в себе після бігу, їзди на велосипеді і т. д.

+96
Ben Porter 22 січ. 2012 р., 12:58:42

Відповідь бэрин хороша. Загальний обсяг-це те, що ви повинні розглянути. Для EG. Якщо ви тренуєтеся ваше тіло з великою кількістю ізоляції, ніж робота ліфтів у комплексі вправ, які будуть спуститися. Більш важкими вагами це дозволить збільшити м'язову масу. Легкими вагами з великим числом повторень не збільшити розмір, але і викликає м'язи, щоб зберегти більше рідини, яка дає відчуття зростання. Цей ріст швидко зникає, коли ваші тренування або харчування зникає на деякий час. Я також рекомендую вам прочитати книгу Крістіан Thibadeau під назвою "Чорна книга секретів дресирування", він пояснює це поняття добре.

+91
Nikita Vasilev 10 груд. 2017 р., 07:11:54

В даний час, я роблю присідання зі 180 кг, і я боюся, що мій 25-мм штангою не обробляти більше ні однієї тарілки (це оцінюється як 100 кг максимум :)). Так що я збираюся купити штангу олімпійську і набір пластин, що близько 240 кіло всього.

Я збираюся купити пару пластин кожного діаметра (25 + 20 + 15 + 10 + 5 + 2.50 + 1.25 + 0.50) * 2 + 25 = 183.5 кг. І мені цікаво, це вигідно, щоб заповнити відсутні 60 кілограмів з великою 20/25кг плит або краще купити купу 10/5 плити кіло? Єдина перевага, я можу думати про те, що я можу використовувати менші тарілки з гантелями, в той час як я ніколи не робив ніяких вправ з гантелями.

Будь-які думки оцінила, спасибі.

+28
Super Spicemoney 21 бер. 2012 р., 04:42:50

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil