Худла неправильно

Я був на плато на деякий час. Я в даний час 159 фунтів я про 5'9. Я почав з листопада минулого року на 195 фунтів. Я не знаю багато про здоров'я або зайнятися спортом, або що я не зробив адекватних досліджень. Мій підхід до схуднення був зробити багато кардіо, і я фактично пішов на вегетаріанську дієту може бути 3 місяці, в який входили в основному вуглеводи і оброблені вегетаріанські продукти.

Адже втрата ваги живіт, як і раніше, величезний і є жир добре у всьому моєму тілі. Я знаю, що через дорогу я втратила м'язи і жир. Тепер я задаюся питанням, Що робити? Я в спортзал зараз і підняття важких предметів. Я просто тримати дефіцит калорій з адекватною макроси або я не повинен турбуватися про калорій наростити м'язову масу, то перейдіть на зрізі?

+829
lyonsun 27 квіт. 2019 р., 10:26:39
35 відповідей

Я зараз на програмі або 5х5. Я ставлю для себе цілі, щоб досягти "проміжного" рівня на основі ваги на цей сайт до кінця червня наступного року, даючи мені трохи до 7 місяців.

Редагувати: Для контексту, я зараз важу ~145фунта, 5'7". Пройшли навчання близько 4 місяців. Перші 2 місяці, почав на важкий дефіцит. Втратили 7lbs жиру. Придбав 3lbs м'язи. Наступні 2 місяці, жер дефіцит світла. Втратив 5 фунтів жиру. Набрав 2кг м'язової маси. Всім початківцям успіхів, я вважаю. Зараз на ремонт, останній тиждень. Не можу сказати, скільки я набрала ваги або втратила, оскільки вага стає все важче, так як це тільки дійсно був останні кілька тижнів, що я з усіх сил намагався додавати вагу кожного тренування. Тому загальна вага тіла втрачений з моменту початку навчання ~8lbs. Тільки не 5х5 на ВР вперше минулого тренування. Судячи по складності, я думаю, що скоріше всього не 5х5 на дл рядків, про пресі протягом найближчих 2 або так тренування, присідання протягом наступних 3 або так тренування.

(Мої цілі засновані на вагу 150 фунтів, оскільки до того моменту я розраховую отримали щонайменше стільки ж ваги)

Цілі

Лавка: 185фунта ~1.2 xBW
Станова тяга: 285lbs ~1.9 xBW
Присед: 240 фунтів ~1.6 xBW
Рядки: 160lbs ~1.05 xBW
Про пресі: 125фунта ~0.85 xBWВ даний час

Лавка: 130фунта
Станова тяга: 195lbs
Присед: 135lbs (я знаю, що мої присідання досить низька зараз)
Рядки: 110фунта
Про пресі: 85 фунтівГоловне Питання

В цей момент я починаю боротьбу додавши 5 фунтів для кожної вправи для кожного тренування, нижче 10 фунтів для тяги. Я читав багато статей в інтернеті про суперечку за допомогою пояса для присідань/прес - /станова тяга. Коли почати використовувати один, чи коли-небудь використовувати. Є багато людей, які говорять, що потрібно лише почати використовувати пояс, коли ви начебто 280+фунтів присідання, 300+фунтів станова тяга і т. д. Очевидно, що минуле моє справжнє поставленої мети. Мехді йдеться , що "після того, як він стає все важче додавати вагу кожного тренування, починайте носити пояс", але багато людей в інтернеті, здається, не згодні.

З тих пір, як я почав реально боротися додавши 5 фунтів на кожному тренуванні, варто використовувати пояс на цьому етапі, особливо для присідань, тому що я знаю, 135lbs досить низько, щоб використовувати пояс, хоча я з усіх сил намагаюся додати вага кожен раз. І на яку вагу ви, хлопці, якщо будь-який з вас, почати користуватися поясом для ліфтів?

+993
Ankit Yadav 03 февр. '09 в 4:24

Я пошкодив м'язи тумака обертача на моєму плечі, із-за надмірної інтенсивності при жимі лежачи.

Біль тепер в основному спала, так що я почав відновлення з вправи обертає манжети плеча і було цікаво, що це відмінний частот, в якому повинні приймати цей режим, не більше робити це знову?

+988
user308931 22 черв. 2018 р., 10:17:23
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я б сказав це не про очікування, якщо не про підготовку. Я бачив, як люди, починаючи з нуля(в плані бігу, інакше в хороший фітнес) з 16 тижнів плани і успішно завершивши свій перший марафон, так що я хочу сказати, що 5 місяців у тебе попереду повинно бути достатньо. однак не будемо сходити з розуму і встановити деякі реальні цілі, якщо ви думаєте, ви можете запустити напівмарафон менш ніж за 2 години, потім 4 години повинна бути гарною відправною мети, тому переконайтеся, що ви знайшли це доречно, що, як кажуть спробувати дотримуватися плану, не штовхати його занадто сильно, не варто недооцінювати важливість інших днів, звернути увагу на харчування і зволоження (а не тільки до, під час і після тренування), ви можете практикувати ці довгих

+912
PLe 11 вер. 2012 р., 23:24:56

Абсолютно так. Я був неймовірно худий, але повністю змінив моє тренування за порадою особистого тренера. Я звик до важкої роботи на біцепс з нульовими результатами.

Я змінив свої тренування, щоб зосередитися на основних і найбільших м'язів тіла, наприклад, ноги і груди, і мої руки різко збільшився в розмірах і що робити після нуль біцепса кучері або що-небудь, безпосередньо орієнтованої на руках!

Вправи як станова, машина жим ногами, армійський жим і т. д. є ключем до створення великого зброї.

+888
13east 22 лют. 2016 р., 21:24:05

Потрібно бути обережним з бігом і зволоження та застуди нестача води може посилити застуду. Крім того, якщо ваш організм ще бореться з вірусом необхідно достатня кількість відпочинку. Так що якщо бігти збирається зробити вас почувати себе вичерпав, це знак, що ваше тіло все ще потребує найбільше.

Це, як кажуть, якщо я на поправку я волію робити регулярні фізичні вправи, навіть якщо мені погано. Так я зазвичай називаю його, грунтуючись на тому, що я по низхідній спіралі, або в режимі відновлення. Якщо я поправляюсь, я звичайно віддаю перевагу робити деякі вправи.

Може бути, це не можливо, що ви можете зробити ваші цілі, але, може бути, ви можете полегшити собі назад в неї. Я б не почати там, де ви зупинилися, але і подивитися, як ви йдете на більш короткій відстані.

+839
Prakash Bhattarai 11 лип. 2012 р., 16:33:28

@Андреас ради є великими; крім того, подивіться на стелю, роблячи вправи.

Я думаю, що ваш нижній частині спини є те, що криві. Це відбувається тому, що слабкі. Ви можете підсилити його, зробивши станова і/або нижній частині спини виникає.

Якщо ви почали тренуватися нещодавно, вобще в нижній частині спини виникає; почніть з 3 підходи по 15 повторень, два рази в тиждень. Я б цього на цілий місяць.

Я тренувався протягом тривалого часу, років, але після перерви близько 6 місяців, я була така ж проблема. Що я зробив:

 • 3x15 нижній частині спини виникає

Це 3 дні в тиждень протягом 2 тижнів.

Потім я додав станова, такий:

 • 3х5 станова
 • 3x15 нижній частині спини виникає

Це 3 дні в тиждень протягом 2 тижнів.

+826
JW101 6 січ. 2020 р., 18:58:45

Для новачка, прийнято відповідати-це, напевно, добре.

Але для просунутих спортсменів з високим рівнем гучності може бути дуже ефективним. Наприклад, Стівен Прото (колишній зважений підтягуючі рекордсмен світу) тільки що закінчили робити 100 віджимань кожен день протягом 100 днів. Незабаром після цього, він розчавив його шість-річний підтягуючі реп пр 36 з набором 40 (при цьому вага тіла).

+824
Joshua Tree 24 жовт. 2013 р., 03:02:34

Реальність така, що є 3 або 4 способи, щоб розширити вашу груди візуально в порядку:

 1. М'язи Грудей
 2. Широта М'язи
 3. Термоусадочні Талії
 4. Збільшити Плечі

Гарною відправною точкою буде жим гантелей (взагалі краще діапазон руху, ніж зі штангою), Присідання, штангою рядків, і мухи та/або палуба pec якщо вона у вас є. Для деяких залежно від вашого механіка Жим гантелей можна робити з невеликим нахилом для кращого активації. Ще одна вправа, ви, можливо, захочете, щоб розглянути, хоча вже не як загальне пуловери, які можна робити лежачи використовуючи гантелі або EZ-згортуваність бар, кабельне або шків системі встановлено декілька низьке положення.

З будь-якої з цих вправ, ширина в грудях збирається бути, коли ви можете відчувати його в зовнішню частину грудей трохи і лат. Широким хватом, Жим лежачи наприклад. Глибокий повний діапазон руху жиму зі штангою або гантелями, похила лава з хороший глибокий низ, летить, що ви дійсно хай тонуть в зовнішній частині, і т. д... Якщо ви все робите з регулярною/вузьким хватом і стоп на рівні або вище грудей, то ви збираєтеся поставити багато більше упор на груди товщина і трицепси, потім по ширині.

Поєднати це з поїданням зайвих калорій звичайно. Ви не можете отримати розмір в будь-якому місці, якщо ви не їсте якийсь рівень перевищення.

+748
AnythingM3tal 9 черв. 2014 р., 01:05:24

Більшість гребних тренажерів в спортзали я стикався з використати простий лямками надійно захистить ваші ноги, як показано нижче:

enter image description here

Проблема я завжди вважав, що після кількох ударів послабити ремені, яку я відчуваю, змушує мене втрачати сили на відновлення інсульт а частина потужності втрачається на більш розпушування і призводить до деякого "стрибати" при досягненні слабину.

Я думаю, питання складається з двох частин:

 1. Трохи розкутості достатньо, щоб хвилюватися про?
 2. Якщо так, то як я можу краще затягнути ножні петлі, щоб вони залишалися щільно за повний сеанс?
+718
Arayan Singh 28 серп. 2011 р., 22:05:52

Я не думаю, що твої припущення вірні.

Тестостерон пов'язаний зі здатністю рости швидше, швидше відновитися, і напружуватися більше. Це пов'язано, але показовим, ні корелюється з міцністю. (Те ж стосується і розміру м'язів.) Немає ніяких причин, чому хтось більш низького тестостерону не може бути сильніше, ніж хто-то більше тестостерону. Вони просто не так щільно асоціюється: гормональні рівні можуть коливатися набагато швидше, ніж сила.

+714
RobV8R 17 лип. 2013 р., 20:30:55

Припустимо, у вас є інверсійна травма гомілковостопного суглоба і ви не можете переміщати ваші щиколотки протягом 2-6 місяців без необхідності його міцно прив'язати, коли займатися спортом. Ви інакше підтримують вашу ногу в якийсь момент підтримка щиколотки мозолі це. Однак, ви не можете плавати з ним.

Як ви можете підтримувати ваші щиколотки, щоб залишатися жорсткої при плаванні? Я не впевнений, якщо еластичний bind це нормально, тому що він поглинає всю пил з водою до себе. Він може також не вистачає підтримки.

+710
sreejith sreejith 21 жовт. 2012 р., 12:55:53

Якщо ви не вимірюючи і відстежуючи, що ваше тіло відсоток жиру, то вам, ймовірно, слід. Дані, які можуть надати якісь вимірювання жиру в організмі може стати хорошою інвестицією, і ви можете знайти їх близько 40 доларів США. Він навіть не повинні бути 100% точним, так довго, як ви можете зробити якісь вимірювання для відстеження змін. Мої ваги у ванній кімнаті читає 3-4% інше, ніж коли у мене був мій відсоток жиру на перевірку до лікаря. Не має значення, тому що я зацікавлений тільки в тренд: зниження, збереження, або (не дай бог) набирає.

Якщо це ваша перша спроба створити фітнес і схуднути, ви можете витратити кілька місяців, замінюючи жир м'язами по всьому тілу, і ваша вага може не зміниться взагалі. Відстеження вашого жиру в цьому переконатися.

І нарешті, не турбуйтеся. Є багато людей в цьому світі, які борються, щоб втратити кілька фунтів в рік. Ви показали собі, що ви здатні дотримуватися його, щоб втратити 10 фунтів в останні 8 місяців. Так що продовжуй. Ви отримаєте там.

+705
biesior 24 жовт. 2018 р., 11:41:15

Правка: у світлі того, що я бачив в мета дискусії, я може різко скоротити цей пост і видалити особисті нотатки про себе найближчим часом.

В 16 років і 57кг ви дійсно не потрібно турбуватися про те, професійні консультації. Принципи набрати вагу і м'язи насправді дуже добре розуміють багато людей, та легко дістатися самостійно. Це правда єдиний спосіб набрати вагу-з'їсти більше калорій, ніж ви використовуєте, і якщо ви хочете зробити його здоровим і ефективним способом, ви будете потребувати, щоб купити і споживати багато продуктів харчування високої якості. Алек правильно вказує на те, що їсть достатньо, щоб набрати вагу може бути незручно, і зажадає деяких зусиль і жертв, але є розумні підходи до вашої мети:

 • Шукати дешеві бодібілдинг продукти харчування. Яйця, незбиране молоко, куряча грудка, рис, тунець і скумбрія консерви були корисними, коли я був молодшим. Незбиране молоко, зокрема, надзвичайно велика, так як це дешево, густо калорійність, продається скрізь, і легко п'ється з їжею.
 • Накидати простий план, щоб регулярно їсти трохи більше цих продуктів, ніж зазвичай. Він не повинен бути складний план, просто переконайтеся, що це те, що ви знаєте, ви будете слідувати. Навіть якщо він не працює, це корисно, як ви можете скорегувати план або спробувати щось інше. Або іншими словами: ви отримуєте почуття, що працює для вас, а що ні, і більше ви намагаєтеся, тим більше сенсу ви отримаєте, і тим більше ви можете удосконалювати свій метод.
 • Якщо ти досі живеш з сім'єю і їдять страви з ним, було б добре зазначити ви хочете, щоб стати сильніше і витривалішими. Покажи їм, що ти в гойдалку ходиш, що ти гідна, і запитати, якщо ви можете планувати додатковий прийом їжі або два в день. Що-то як просто як гарнір на сніданок, тарілку вівсянки на сніданок, або пізній вечеря, допоможе вам впихають в більше калорій.
 • Не турбуйтеся надто багато про труднощі поїдання суму, яку ви хочете. Тіло дивно пристосовуватися до речі, якщо ви даєте йому достатньо часу. Це означає, що навіть їсть трохи більше, ніж зазвичай на деякий час дозволять вам встигати більше в наступний раз. Зосередитися на повільне прогресування; уявіть себе в їжі в два рази більше через кілька років, просто тому, що ви пристали до їжі трохи більше щотижня.
 • Крім того, ви, ймовірно, мають дуже специфічне уявлення про те, що ви хочете зробити з вашим тілом, і це добре, але намагайтеся тримати велику картину на увазі. Речі, які виявляються пов'язаними, на перший насправді може мати великий вплив на те, як ви дістатися до своєї мети. Наприклад, ви отримуєте хороший, освіжаючий сон? Це може здатися не пов'язаним з дієти і набрати вагу, але це набагато простіше, щоб оговтатися від тренування, зосередьтеся, а також обіграти будь-яку ранкову нудоту, якщо ти в хорошому оселилися сну. Чим більше ви зосереджені на вашого здоров'я в цілому, чим більше ви знайдете одна хороша звичка для наступного року, і отримати ваше тіло, як ви хочете його стає набагато легше.
 • Загальний стан здоров'я завжди варто задуматися заради нього самого, теж. Після все, як ви хочете виглядати і відчувати себе, коли тобі 21? 25? 45? Зараз хороші звички будуть платити подвійні дивіденди по дорозі, повірте мені. Я продовжив підйом вантажів і доглядати за моїм здоров'ям з юності, в той час як мої однолітки курили і залишився малорухливим. Це, без сумніву, одна з найкращих речей, які я зробив для себе.
+693
iAziz 27 жовт. 2015 р., 06:11:08

Якщо поглянути на поточну статистику, я думаю, головне, що ви хочете зробити, це втратити деякий вага і будувати якісь сили. Це дозволить вам робити більше віджимань і підтягувань.

Також, якщо ви хочете бути в змозі зробити футбольний матч, ви хочете, щоб зробити висока інтенсивність інтервал підготовки (HIIT). Під час футбольного матчу ви робите багато коротких спринтів і зусилля, стрибки і т. д.

Я думаю, що типу кроссфіт тренувань буде відповідати вашим цілям. Це допоможе вам створити деяку силу для тих, віджимання і підтягування, якщо будуть надати деякі ВИИТ, щоб стати краще в ці футбольні матчі, і в той же час, ви, ймовірно, схуднути (якщо ви не просто набиваючи свій рот їжею весь день).

Ви можете зробити кроссфіт тренування вдома якщо ви не хочете витрачати гроші, просто подивившись в інтернеті і роботі з матеріалом у вас. Лістинг-бар і гирьового принесе вам довгий шлях. Як тільки він стає занадто легко проста річ, щоб зробити, це заповнити порожні пляшки і складав їх у рюкзак. Таким чином, ви будете додавати додатковий опір, що коли-небудь ти робиш.

Сподіваюся, що це допомагає!

+672
nikolays 26 груд. 2011 р., 21:41:56

Схожий на Міський, я теж користуюся також.

Поки я зробив мою власну процедуру (по книзі більше, стрункішою, сильніше Майкл Меттьюс), додаток також має співтовариства тренувань інших людей, ці тренування можуть бути відфільтровані за рейтингом означає, що ви можете слідувати цікавих тренувань з відмінними відгуками.

Великий бази даних вправ дозволяє урізноманітнити свій раціон, якщо це те, що ви шукаєте (хоча я рекомендував би тримати ту ж процедуру протягом декількох тижнів, оскільки це дозволяє безпосередньо порівняти свої успіхи відстежувати зниження надмірної ваги).

+664
Mark Reed 8 трав. 2018 р., 06:31:12

Я просто нетерпляча?

Ну, щоб бути сильним, треба харчуватися більше, ніж ви зазвичай робите (надлишок калорій). На це теж потрібен час, щоб стати сильніше, так довго ви здатні прогресувати у Вагах / повторень / сетів, які зроблять вас сильніше.

З що сказав, це може бути можливо, що ваш бланк некоректно.

Наприклад :-

Це неправильні форми. Зверніть увагу, що він пече лікоть ( іншими словами, лікті не такк близько до його лати / назад )

enter image description here

І це правильний пуш-ап, зверніть увагу, він не світився занадто багато лікті.

enter image description here

Якщо це не так, то можна вважати, як роблять деякі :-

-Стіни Пуш-Ап

-Лава провали (з ногою на підлозі або на іншій лавці)

Якщо у вас ще є якісь труднощі, ви можете зменшити ваш вагу, якщо ви жир. Інакше, він буде взяти час, щоб прогресувати.

Якщо ви хочете сила рутини, а також, будь ласка, коментар під моїм постом і буде надавати вам деякі.

+648
Ole normann 15 жовт. 2014 р., 10:58:03

Підступ

Підступ. Значно. 10% як мінімум, більшою ймовірністю 20% для такої значної перерви.

Я спробував запустити туди, де я залишив після одного тижня перерви, і він зіпсував мій прогрес істотно в короткостроковій і довгостроковій перспективі.

Подумайте про це так: Припустимо, ви почали з 1ПМ з 135, і присів навпочіпки, сказати, 95x5x5. На корточках, все більш важкими вагами ви поліпшили свій 1ПМ до 170, і навприсядки 140x5x5. Це важко, але не на свій ліміт. Ймовірно, це не ваш межа 5х5. Якщо хтось приставив пістолет до голови, ви могли б зробити, що останні тренування десять фунтів важче. Ви тримаєте трохи в рукаві, так що ви можете продовжувати додавати вагу на штанзі кожне тренування протягом декількох місяців.

Через два тижні, в кращому випадку ваш 1ПМ впаде на щось подібне до 150. Роблю набори з 5 на 135 або 140 можна, але це буде кардинально інший досвід. Ваша форма буде страждати і ви можете нашкодити собі. Гірше, то ви будете намагатися збільшити вагу в п'ять фунтів в наступному тренуванні, в той час як ви тільки поліпшили свій 1ПМ на два або три кілограми. Працюючи занадто близько до вашої 1ПМ, ви скоротили кількість часу, який ви можете зберегти лінійно додаючи вагу.

Це набагато краще, щоб підступ, скажімо, 115 або 120. Дайте вашому тілу можливість перезапустити прогресії, і ви будете зменшити ваші шанси отримати травму, і це буде краще в довгостроковій перспективі.

+625
dbruhanov 12 лют. 2014 р., 21:41:42

Технічні біомеханіки у плаванні, як і раніше, розвивається мистецтво і наука, але це теж досить сучасні. Оскільки ви, здається, дуже аналітичний про ваших зусиллях, я пропоную вам продовжувати пошуки в глибину, а також зробити ваш тренер, щоб зламати механіку удару спеціально для тебе і навчати вас про те, як це виправити. Тренер повинен побачити саме те, що ви робите правильно або неправильно, і нехай ви знаєте.

Ось корисний керівництво від Гаррі залу, на рухи ніг

Якщо ваша техніка ще не корисно, або дещо неправильно, повторюючи його знову і знову на доска kickboard не може допомогти вам поліпшити. Це може навіть змусити вас будувати фізичні звички, які буде важко розбити на більш пізній час. Сильніше поодинці не зробить вас швидше. Більш сильні методи, безумовно, зробити. Отже, отримати це право вперше, то тренуватися на ньому.

Рухи ніг сильно відрізняються від людини до людини. Це справедливо для новачків, так і чемпіонів світу. Тому що плавання є повною активності тіла, руховий баланс енергії в організмі може істотно змінюватися на користь сил кожної людини. Що каже, ноги втомлює в вашому випадку не може все бути через нестачу сил. Цілком можливо, що вам міг би скидати з колін і речі занадто багато, і не дозволяючи хіп-гойдалки, щоб допомогти у ваших ударів.

Удари повинні бути стегна і основний агрегат з ноги модулі доставки. Якщо ви підкручували під час руху, ви, безсумнівно, втомилися вдвічі швидше. Ви можете зробити простий тест, просто ногами близько 10 ударів, як ви зазвичай робите, і подивитися, як далеко. Повернутися до стіни, упор на керований стегна ногами на ті ж 10 і подивитися, якщо ви бачите різницю. Також намагайтеся дотримуватися деякі хороші плавці в басейні, щоб дізнатися візуально і внести корективи, виміряти і поліпшити таким чином.

Плавання є простим і легким, щоб насолоджуватися, але також може бути дуже складним, коли ви перебуваєте в глибокій взаємозв'язку біомеханіки і фізики. Це захоплююча наука, яка виконана майстерно через тіло і почуття, як вона рухається вперед в баланс між рухової і перетягнути.

+622
Tanya241076 17 лист. 2015 р., 06:26:36

Я хотів би додати, що протилежно цьому (або як ви робили) також відмінно підходить для кондиціонування.

Я роблю підміни з сауни в басейн і назад.

Протилежності завжди зменшити стреси, накопичені

Я багато попрацювати у сауні, ніякої рідини в той час як в сауні, всі рідини перед/після мого навчання

Нарешті, я без значного підйому і т. д. В дні тривалих сеансів в сауні ( довго мене 100+ присідання, буде різним для кожного з вас).

Великовагових вантажів і т. д. працює рестарт на наступний день після сауни тривалого присідання

+576
user7652 2 лют. 2011 р., 10:22:05

Дозвольте мені розпочати з того, що ніяке кількість води буде тримати доктора відсутнім. Є ще багато речей, які можуть піти не так.

На 8 склянок води, не підкріплених жодними значущих наукових доказів, це просто правило. Але він включає в себе воду з усіх джерел, включаючи продукти харчування.
Роблячи генрал рекомендації про такі речі, як споживання рідини є поганою ідеєю, так як це залежить від багатьох факторів, в тому числі, але не обмежуючись:

 • Клімат
  Чим гарячіше, тим більше води організм втрачає з потовиділенням
 • Статури
  Хто-то, яка важить 45кг, має менше води, ніж підтримувати 150кг одна.
 • Фізична активність
  Під час марафону вам потрібно більше води, ніж лежачи в ліжку. Ж вірно після уроку фізкультури.
 • Вміст води з'їденої їжі
  Якщо ви їсте багато супу, наприклад, ніж розраховує на вашого споживання рідини

Є дві різні речі, які називають зневоднення. Гострою і хронічною.

 • Гострий
  Ось що буває, якщо ваше тіло позбавлене води протягом декількох днів. Може призвести до смерті.
 • Порушення
  Це означає, що ваш організм постійно отримує менше води, ніж це необхідно. Симптоми включають в себе головні болі, сухість шкіри і низький рівень енергії.

Ви запитували про водного. Це не загальний обсяг/добу, що може викликати проблеми, але й обсяг/год. Здорові нирки можуть впоратися з близько літра води в годину. Суть у тому, що ваше тіло може легко впоратися з обробки 6 літрів води, якщо розтягнути на весь день, але може боротьба з 2 літрів споживаного в годину.

Це буде хороша ідея, щоб відслідковувати споживання солі. Ви бачите тіло вимагає лише від 3 до 5 грамів солі в день, щоб залишатися здоровим, але більшість людей зжерти 12 до 15 грамів речовини в день. Щоб позбавити себе від перевантаження, організм вимагає велику кількість рідини.


Висновок
Якщо ви п'єте, коли ви хочете пити, не споживати занадто багато солі, і ваша шкіра не така суха, як наждачний папір, чим ти будеш в повному порядку.


Джерела:
8 Поширених Міфів Про Зневоднення
Скільки води занадто багато?
Інтоксикація Водою


+534
Surgeon94 2 лют. 2017 р., 04:02:54

Схоже, що перед тренуванням потрібно буде 230mg (460mg повний совок, це своєрідний розкол на кілька продуктів на сайті), кофеїн, чашка кави в середньому близько 100мг (це може широко варіюватися), однієї порції Аміно енергії і 100 мг (дві мірні ложки, хоча є 160мг речей в "енергетичну суміш").

Так що можна сказати більш-менш, що ти будеш переміщатися по 430 мг кофеїну з цих джерел.

Максимальне рекомендоване безпечне кількість кофеїну в день складає близько 400 мг, плюс-мінус в залежності від вашої чутливості, віку і ваги.

Чи можна приймати під час і після тренування? Ну це багато, щоб взяти 3 різні джерела енергії тільки на одне тренування протягом 2ч, а потім більше протягом дня.

Амінофторид енергії пунктик? Не більше так ніж будь-який інший перед тренуванням, мені подобається, що вона має досить прості речовини (в основному, екстракту зеленого чаю і амінокислоти). Я пробував, вона смачна, але не робити нічого більше, потім каву або чай.

Буде Аміно енергії допоможуть вам пройти через тренування в посиленому темпі? Це більше психічне, то нічого, особливо після 30хв ви відчуваєте, що вам потрібно більше перед тренуванням.

Якщо ви думаєте, кофеїн допоможе схуднути, було показано, тимчасово трохи збільшити рівень метаболізму, але ваш раціон буде визначати ваш вага не зайвий кофеїн.

Тепер очевидне питання, чому ви відчуваєте, що вам потрібно більше додатків, щоб зробити це через тренування і залишок дня? Ви занадто багато добавок? Чи отримуєте ви достатня кількість/якість сну? Ви за навчання? Ви правильно гідратованих? Є ваш раціон здоровим для вас?

Існує безліч причин, щоб бути потенційно втомився заглядати в рішення, що до "ремонту" більше кофеїну. Звичайно, це легше сказати, ніж зробити, так як я також приймати перед тренуванням і пити каву/чай протягом дня.

Почекайте, ви відчуваєте лише "трохи втомився протягом дня", я думаю, що це просто життя.

+528
Acais 31 бер. 2011 р., 01:07:20

Я почав бігати в початку-середині літа цього року. Я відносно здоровий, середній ІМТ, в кінці 20-х, здорове харчування хлопець. Я зазвичай працюють на тротуари, дороги і доріжки. У мене щодо гарна взуття.

Проблема у мене виникли, хоча я почав бігати на невеликі відстані і поступово протягом тижня, я застряг в режимі нон-стоп протягом більш ніж 15 хвилин часу. Основною причиною зупинки мої ноги стали занадто втомився, щоб продовжувати. Хоча моє дихання в цей момент стало важче, я не думаю, що це є основною причиною зупинки. Я можу зупинитися на кілька хвилин, потім почати знову але я ніколи не зможе зберегти колишній темп я досягав у перші 15 хвилин.

Кінцева мета полягає в досягненні 5км без зупинки. Я в даний час управління між 2 км і 2,5 км без зупинки.

Є все, що я можу зробити, щоб гарантувати, що я можу працювати протягом тривалого періоду часу без зупинки?

+463
ewitta 9 лют. 2014 р., 15:33:46

Як коротко описано в інструкції на сторінці 14 років. По суті: вага вимірюється; висота увійшли; ІМТ розраховується з тих; жиру і води відсотках, м'язів і кісткової маси розраховуються з допомогою невеликого електричного струму; я припускаю, що метаболічно тарифи базуються на середньому рівні, використовуючи всі вище, а також введені користувачем віку і рівня активності(и).

Він не буде абсолютно точним, але якщо ви просто використовуючи його для цілей відстеження, я б сказав, що це "досить точна". По суті значення не можуть бути точно для вас, але якщо ви приймаєте вимірювання в той же час з аналогічними умовами (наприклад, щонеділі вранці перед сніданком), то ви повинні бути в змозі відслідковувати тенденції на результати і побачити прогрес.

Також не забувайте, що цифри-не єдина сторона медалі. Звичайні картини прогресу є відмінним способом, щоб побачити, як ви прогресує. Для більшості людей це дійсно менш точну кількість за шкалою і більше про те, як вони виглядають і відчувають про те, як вони виглядають.

+419
Shinoyakame 22 трав. 2017 р., 22:05:58

Я худа і хочу набрати вагу. Я записалася в тренажерний зал 3 місяці тому, але до цих пір немає ніякої вигоди. Тепер я хочу спробувати купити. Я вибрала два продукту

 1. Myprotein Креатин

 2. Сипучих порошків креатину моногідрат порошок, чистий і мікронізований

Я вибрав їх, тому що вони дешеві. Але я не знаю, який хороший або який бренд добре. Будь ласка, допоможіть мені. Одне добре ???

І, будь ласка, запропонувати деякі дешеві продукти, такі як порошок білковий, вуглеводний порошок, вітаміни, риб'ячий жир і т. д... Або все, що може допомогти мені.

+381
draconian 6 січ. 2018 р., 12:10:51

Ні, ви не можете змінити форму ваших м'язів без травм або хірургії.

Ви можете змінити розмір, який може міняти зовнішність, але якщо у вас є біцепс з коротке м'язове черевце і довгий сухожилок, (так що ваш біцепс пік не доходить до внутрішньої частини ліктя), ви не можете змінити форму, це генетичне.

Інший приклад-м'язи черевного преса, сполучної тканини, яка утворює "X пакет" випинається-це генетичне. Ви можете мати 3, у вас може бути 8, або що завгодно, але ви не можете змінити це.

+261
Sree Divya 5 лист. 2013 р., 11:00:40

Це припущення є невірним. У той час як елітний атлет з легким вагою дійсно може outlift більш менш досвідчений атлет, з аналогічним досвідчених атлетів існує взаємозв'язок і важче класи outlift легких класів.

Погляньте, наприклад, на світові рекорди - зверніть увагу, скільки записів категорично йти в ногу з вагові категорії.

Такі системи, як коефіцієнт Вілкса були розроблені, щоб дозволити яблука з яблуками порівняння між важкоатлетів у різних вагових категоріях, ефективно перешкоджає важче важкоатлетів з урахуванням їх природне перевагу.

+253
Tserkov 14 трав. 2016 р., 23:29:40

Я не можу говорити з особистого досвіду, ще трохи на худий осторонь і лише нещодавно почавши цю програму, але ви самі собі тренажерний зал Марк Лорен прийшла з неабиякою кількістю рекомендацій і видно з його побудови, він явно працює. Він включає в себе як тренувальні програми та рекомендації по дієті в книзі. Є, мабуть, також додатків і відео, які він продає.

+243
headspinner 25 вер. 2010 р., 18:17:06

Це звучить як це може бути запалення окістя. Зазвичай ви будете відчувати біль в передній нозі, або іноді з боків гомілки. Це також зазвичай тупий біль.

Технічно, гомілки можуть бути викликані різними факторами. Я бачив їх у результаті перетренованості. У цьому випадку, розтяжки і фізіотерапія працював через пару тижнів. "Фізіотерапія" тут було дуже просто вправа для збільшення сили м'язів, так що вони можуть йти в ногу з іншими м'язами ніг. Я б постелити рушник на підлозі переді мною і поставити пальці ніг на краю. Тоді я б тягнути рушник в бік мене, закручуючи мої пальці. У свій час кожен вечір було багато.

З тих пір як ти звернув на них увагу після того, як біг по твердій поверхні, це більш ймовірно, щоб бути викликані (у вашому випадку) дрібні тріщини в кістки або в результаті надмірного розтягування м'язів (особливо якщо у вас плоскостопість). Глазур повинна допомогти там (20 хвилин кожні 4 години або так?) знеболюючу та протизапальну може також. Розтяжка-це звичайно корисно, якщо це друга причина.

Зцілення може зайняти кілька місяців, і ви повинні переконатися, що ви не просто реинжиринг їх знову і знову, так що ви повинні спробувати, щоб уникнути вправа, яка збільшує навантаження на них, поки вони повністю не заживуть.

Я не лікар. В ідеалі, ви повинні проконсультуватися з лікарем, особливо якщо біль зберігається або важкою.

+234
AlleyOOP 7 вер. 2019 р., 11:59:08

Ну це може і не допомогти. Але я великий прихильник періодичне голодування.

Я прийшов, щоб знайти, що я мав IBS протягом багатьох років, не знаючи істинну причину його або яким-небудь чином виправити. Я почав голодувати, і він дав моїй травній системі перерву. Я використовую 16/8 худий протокол доходи. Ви можете Google його. Я перейшла в моє пригода, тестуючи своє тіло і дисципліни не тільки 16 годинний пост, але 24 години, і я довше ходила сьогодні на 36 годин.

Тепер, я також провів кілька місяців у тренажерному залі 185фунта без втрати ваги, просто м'язова перетворень. Я теж ніколи не любила дієти, але я почав вважати мої калорії, що призвело до підрахунку моїх макро поживних речовин, які призвели до Мені набридло, що їв весь день. Так я дивився Hodgetwins і низьким вмістом вуглеводів кору на YouTube, і вони ділилися інформацією, яку вони раніше досліджував і дізнався, називається періодичне голодування.

Я почав в 185фунта 23-25% жиру. В цілому міцної статури, з великою кількістю поганий жир навколо мого живота.

Я зараз 168lbs 13% жиру. V-подібної форми спини до талії погляд, хороший пастки і сильного ядра.

Я не можу списати все періодичне голодування, але я пішов суворий 4-денний спліт графік тренувань і переривчастого постили мої останні 3 місяці або близько того, від якого я отримав найкращі результати в моєму житті.

Ось деякі посилання для вас:

Це мій графік прийому їжі протоколу

http://www.leangains.com/2010/04/leangains-guide.html

Це була моя початкова підготовка протоколу

http://www.bodybuilding.com/fun/get-swole-cory-gregory-muscle-building-trainer.html

Це те, що я роблю зараз, з сухопарые збільшення між ними.

http://stronglifts.com/eat-stop-eat-brad-pilon-fasting-review/

і я на тижні 2 цієї програми

http://www.bodybuilding.com/fun/shortcut-to-size.html

Тримати в розумі. Люди будуть називати вас дурним, люди подумають, що ти божевільний, але люди також хотіли, що у вас є. Вони хочуть виглядати як ви. Не применшувати його. Зробити ваші дослідження. Працьовитість, залишаються відданими. Коли все це робиться. Передати його другу або члену сім'ї, які також можуть отримати вигоду з такого способу життя.

Світ

+197
getfitnesss 28 лют. 2016 р., 13:54:31

Так що їм намагаються в 30 день тренування план, і мені було цікаво, якщо це ок, це починається з першого тижня бути 2 комплекту, то другий 3 комплекти, то на третій тиждень 4 комплекти та 4-й тижні бути п'ять сетів.

Вона починається в 30 випадів, 30 присідань, 30 віджимань,2х30 другий дошки, 20 burbeeries і 10 хрумтить і кожен день я додаю по п'ять у кожному 4-й день я відпочиваю.

Це нормально ? Їм в новинку ...

+195
seewalker 29 квіт. 2012 р., 23:18:46

Я шукаю, щоб стати потрібним у моїй верхньої частини тіла без того, щоб піти в спортзали. Зараз я працюю на мої віджимання. Я можу зробити 30 звичайних віджимань за один раз, якщо нагнітати як можна швидше. Я 6 футів і 160lbs. Я перейшов на широкі віджимання і зараз зробити комбо широких+піднятими ногами віджимання. Чи можу я отримати 15 за один раз з цією установкою.

Я намагаюся працювати на моєму віджимання 3 рази в тиждень, кожен раз, коли я роблю 5 підходів у кожній серії Підлітки. Моя мета-зробити мої сили достатньо навчені, так що я можу зробити однією рукою віджимань, які я не можу зробити. Я сподіваюся, що шляхом додавання додаткової труднощами в моїй нинішній віджимання я можу розвинути в собі силу зробити однією рукою віджимання.

Після того, як я став досить сильний, в одній руці Віджимання я планую почати навчання з тих, а не так як я, по суті, подвійне навантаження на мою руку і використовував грудей. У підсумку, після призвичаїлася однією рукою віджимання, я сподіваюся, працювати з стійку на руках віджимання. Я знаю, що основні сили необхідно також, але я можу почати handstanding поруч зі стіною, так що моє серце не буде розбитим.

Все це звучить як хороший план для досягнення рівня стійку?

+195
myrkur 21 вер. 2016 р., 09:12:27

Немає ніякої "чарівний" комплекс вправ, щоб отримати більшу АБС. Це тому, що красивий живіт-це результат генетики, правильного харчування, а також тривалого прихильність до важкої роботи. Кожна з однієї або більше частин тіла, які вперті, або, недостатня ступінь удосконалення, ми прагнемо. Єдиний перевірений метод приступити до регулярних тренувань, що працює все тіло, і протистояти будь-яким бажанням кинути, коли результати не приходять так швидко, як хотілося б.

+186
Mike Reynolds 28 серп. 2011 р., 20:20:16

Я розумію, що це складна медична проблема, але я був засмучений з моєю відсутністю прогресу. Близько двох років тому я, нарешті, досить бореться з болю в спині (важко стояти протягом тривалого часу, біль, коли лежу, насилу із-за болю при вставанні з ліжка і т. д.), Що я вирішила відвідати терапевта і зробили рентген. Вони виявили, що у мене є виродження між Л5-С1 диска. Мені сказали, що у багатьох людей є ця специфічна дегенерація і що це дійсно залежить від людини і як вони реагують.

За даними ПТ, деякі ходити абсолютно не звертаючи уваги на це, а інші мають серйозні труднощі. На щастя, я пройшов десь між цими двома таборами. Я можу виконати присідання, але у мене є деякі труднощі з тримати спину прямою під час опускання. Я значно зменшив вагу для того, щоб виконувати їх правильно (або як краще, я в змозі). Дивним для мене є те, що дошки, навіть на ліктях, вкрай складно. Я не впевнений, що це функція просто міцність будівлі або через дегенерації. Є якась біль, а робити їх. Враховуючи цю інформацію, мені цікаво, що люди роблять з загальні рекомендації для того щоб побудувати міцність і гнучкість, так як немає ніякого лікування для цього.

Я повинен бути терплячим і тримати на ній? Є ідеї що я можу розраховувати на прогрес?

Спасибі за будь-яку інформацію!

+132
Hanh Tranhanh 5 лист. 2019 р., 11:32:30

Я біг у мінімальний взуття за минулий рік. Мені здається, що вони краще для колін, але, можливо, передати частину цього штаму на гомілки і стопи. Я не шкодую про перехід, але два рази мені потрібно, щоб зупинити працює протягом кількох тижнів, коли я боляче мої ноги, і мої останні 10к залишив мої ноги настільки чутливі, що я не в змозі працювати цілодобово.

Ця недавня стаття в " Нью-Йорк Таймс говорить щось подібне:

Ті, хто вірить в босоніж часто відзначають, що люди бігли і йшли без взуття протягом тисячоліть раніше взуття була винайдена. Вони стверджують, проте, що неподкованный є нормальним для людини і повинні відмовитися від минулих травм, пов'язаних із сучасні кросівки і запобігання майбутніх.

Проте непрямі свідчення, в тому числі і від лікарів, які лікують бігунів, показує, що деякі люди, які займають босоніж розвив абсолютно нові болю і травм.

Далі цитую дослідження від 2011 року, який показує, що значна частина босих бігунів розвивати кісткового набряк кісткового мозку до небезпечного рівня.

Може бути, це в кінцевому підсумку компроміс - залишивши коліна в кращій формі, але ризикувати нашими ногами. Прямо зараз, я все ще готовий взятися за цю справу, але, якщо мої ноги не видужувати, я ще може передумати.

+123
Bob Sheehan 11 трав. 2011 р., 06:25:31

Я ненавиджу розвалював повідомлення, це змушує мене відчувати себе, як кретин Знарка, який наполягає на тому, щоб "технічно правильно". Однак, ваше запитання має не недостовірної інформації в ньому.

...стверджував, що він може агресивно знизити жир у разі необхідності (скажімо, він відчував себе трохи пухкі і хотів зробити як "тверде і худий" як можна швидше, сказати на пляжний день) протягом 3-5 днів.

Тільки так ви можете змінити, як ви виглядаєте в 3 дні за рахунок зневоднення, яке є розумним або здоровим.

...Він каже, що це можна зробити без втрати м'язів, якщо ви їсте надлишок білка і з'їсти вище TDEE на, а потім робити кардіо надмірно.

М'язи губляться, коли він не використовується. М'язової маси можна зменшити з плином часу, через багато стаціонарного кардіо, але це вимагає місяців/років зусиль. Втрата м'язової маси через "кардіо" значно завищується більшістю.

...Він стверджує, що тіло буде Вам "обдурити", тому що він би був невеликий період, в якому він був надмірно упитаны (надлишки, щоб нагодувати м'язи), а потім ви можете наполегливо робити кардіотренування руйнують жирові запаси в той час як тіло, як і раніше використовує запас поживних речовин-і потім дати йому 6-12 годин Спліт і повторіть, або переверніть його на спину (тобто пропустити кардіо і їсти в міру ... наступного дня, не є і кардіо більше).

Кількості жиру ви будете спалювати протягом одного дня-це мінімальний. Навіть через декілька тижнів він буде мінімальним під час їжі за калорійністю-підтримувати (що це звучить як). Ваше тіло не адаптується так швидко.

"Надмірно є" дуже неточне, "зайвої" може бути десь між 3000 і 10000 калорій.

...Він каже, що це працює і він підтримує м'язи і схуднути 1-2 кілограми за короткий термін, і приховати будь-які здуття живота/відсутність твердості від можливої великий день або два важкої їжі.

Бро-наука в сторону, якщо його метод працює для нього, тоді ніхто не зможе розповісти його по-різному. Я підозрюю, що його втрата ваги пов'язане з дегідратацією від виконання кардіо. 1-2кг, в основному нічого, ваше тіло буде відрізнятися у вазі води протягом дня.

...важких роботах в животі підтягнути/фірма живіт і спалити може бути 2 калорій в цільовому регіоні (так, зменшення плями в основному не працює, але при тривалому застосуванні все ще спалює жир локально).

Тепер повторюйте за мною:

Місце

Скорочення

Це

А

Міф

Ваше тіло не тягне від жирових запасів в районі м'язи, щоб дати тільки що м'язової енергії. У Гарварді провели дослідження на тенісистів, якщо твій друг був правий їх домінуюча рука менше жиру, ніж їх не домінантною рукою. Вони виявили, що обидві руки мають однакову кількість жиру.

В принципі, чи є в цьому сенс? Чи які-небудь докази показують, це взагалі може працювати (описано вище)?

Немає. Якщо ви виявите які-небудь докази зворотного, я б припустив, що це не добре доказами і є помилковим.

+33
Obum Chigbo 6 лип. 2019 р., 14:02:50

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil