Чому я не росту м'язово?

Я Weightlifting на деякий час, але мої м'язи не зростали так сильно, як хотілося б.

Мій план тренування складаються з щоденного світу з важкої атлетики та кардіо тренувань. А моя дієта-це традиційна індійська дієта.

Але до цих пір у мене не розвинені м'язи на всіх.

+742
Kavin Chauhan 17 квіт. 2019 р., 23:13:45
26 відповідей

Як вже казали, ви не можете зробити марафон на половину тренувань. Але якщо марафон буде сказати через 3 місяці після, можна використовувати половину як частина побудувати до марафону. Вам потрібно навчити свій організм використовувати жир в якості палива,який дізнався під час довгих тренувань працює. Ваше тіло не може зберігати достатньо енергії за допомогою вуглеводів на час марафону.

Марафон-це, щоб тебе поважали, не роби цього, поки ви тренували спеціально для нього.

+976
AhamedMustafaM 03 февр. '09 в 4:24

Футбол може вимагати досить багато працює. Іноді після виключно напружені моменти я коротенько можете наситити потребу в диханні, і в цей момент я задаюся питанням, якщо я роблю щось потенційно небезпечне для себе. Пульс може залишатися вище 200 під час таких епізодів (хоча я тільки зміряв його пару раз), що вище стандарту максимум зусиль для мого віку (28), але я відчуваю себе чудово, крім того, досить захекавшись – чого, звичайно, слід було чекати від багато працює.

Як я дізнаюся, коли прийшов час, щоб уповільнити? Я можу бігти, поки не впаду", образно кажучи, так довго, як я відчуваю, ОК? Мені не відомі які-небудь медичні проблеми, які можуть призвести до додаткових ризиків.

+946
user9815 25 бер. 2012 р., 11:22:16
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Для критики того, що я сказав, Ось це реальний документ від справжніх вчених на цю тему:

[http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2465055/][1]

З паперу:

Висновки Литковий м'яз тягнеться забезпечують невелике, але статистично значуще збільшення тильного згинання гомілковостопного суглоба, особливо після 5-30 хвилин розтяжки Неясно, чи є зміна, що відбувається з литкових м'язів розтяжка є клінічно важливим.

Номер

Іншими словами, спроби збільшити дорсального згинання за рахунок розтягування може не багато в Реалі (бути клінічно важливі), хоча вони можуть бути виявлені (статистично значущі).

Ви можете покращити згинанні небагато , але якщо є щось структурні про вашому тілі, яке заважає вам взяти на себе положення, потім розтяжка, пробувати, практикувати, сподіваючись і молячись, не збирається змінювати свій anantomy.

Мій оригінальний коментар:

Спробуйте повну руху присідаючи без ваги. Почніть стоячи і присідання, поки ви більше не можете тримати у формі (хоч би в якій формі ви прагнете, підбори н Підлогу і т. д. як ви описали). У точці відхилення від цільової формі, зупинитися і повернутися трохи до точки, де ця форма ще раз правильно. Потім спускаємося дуже повільно, зупиняючись як раз в той момент, коли форма піде знову погано. Це стан ми називаємо "вправа" утримати цю позицію протягом 30 секунд. Відпочивати одну хвилину, потім знову на розтягування положення протягом 30 секунд. Зупинитися і більше не на повний день. Робіть це раз в день.

Протягом декількох днів або тижнів ви можете помітити, ви зможете йти далі в хорошій формі (погана форма не в рахунок). Продовжуйте цей режим, поки ви не можете пройти весь шлях вниз. Не робіть більше або частіше. Якщо ви можете робити присідання в хорошій формі, це допоможе вам їсти.

Однак, це може бути вірно, що з-за твого особливу анатомічну будову, ви не в змозі зайняти позицію потрібно робити присідання в хорошій формі, і тим більше ти не в змозі зробити їх безпечно в хорошій формі, не сильно травмувавши себе. Це більше спільного, ніж ви могли б зрозуміти, якщо ви бовтатися в тренажерному залі або зі спортсменами. Ті люди, які за визначенням не були виключені з присідаючи з-за їх анатомічні особливості. Так що в цьому випадку, можливо, було б розумним прислухатися до експерта, Якщо експерт ви розумієте відмінним squater або тренер, який працює з великою кількістю squaters.

Взяти цей останній пункт серйозно. Я не можу зробити накладні пресів, тому що шлях мого плеча і лопатки. Якщо я наполягав, коли я отримую сигнал болю, я б людині з проблемою плеча зараз. Нічого страшного, це всього лише один рух і інші рухи, які разом працюють так само м'язи плеча, а також. Те ж саме з присіданнями. Прийняти всерйоз твердження, що не кожен може робити кожен рух. Ніхто не казав тобі, присідання повинні зробити для якоїсь мети або будь-якої мети, що не розуміє, як м'язи рухаються кінцівки. Розширення ніг, приземкуваті машини, згинання стегна машини, в нижній частині спини, машин або станова тяга, теля піднімає і завиває ноги колективно працюють всі м'язи присед робить і більш безпосередньо, ніж сидячи робить. Вам не потрібно робити присідання, щоб мати реальну і вибухова сила ніг.

Одним з найбільших імен в управлінні - це, можливо, був Френк Шортер або Джим теж побіг з дещо дивним ворота, що професійні тренери намагалися відрадити його. Він побіг в ту сторону, природно, з-за його специфічної анатомії. Він намагався змінити за короткий час, потім повернувся до своїх дивним чином, вигравши всі на виду. Я говорю тобі це, тому що ви повинні мати автономію, щоб добре витримувати сенсу тренерів та експертів тверда думка про те, що ви повинні зробити, якщо щось не здається правильним. Ви повинні мати впевненість, щоб бути остаточним арбітром того, що добре для вас і на цьому закінчити.

Удачі.

+882
Elaph alabasy 23 трав. 2014 р., 21:06:33

Так, я не бачу причин, чому немає. Деякі протеїнові коктейлі об'єднати два або всі три). Деякі зразки: гідро Будівельник (протеїн + креатин) та гідро сироватка (білок + ВСАА) (дзеркало).

+841
Aruna Rathod 22 лип. 2014 р., 15:26:45

По-перше, позбавити себе від "я можу що-небудь з'їсти в будь-якій кількості" мислення. Ти не змогла, і ось чому;

Для того, щоб набрати вагу, це простий випадок вживати в їжу більше калорій, ніж ви витрачаєте.

Багато людей кажуть: "о, я можу з'їсти 4 порції тако, і я не растолстеешь". Ну, на досвідчене око, це вказує на "їв він багато і тут, але в найближчі кілька днів, їли менше, як результат".

Ви можете не помітити цього, але з плином часу, ви просто не з'їсти стільки, скільки ви думали. Це просто, що величезні страви легше запам'ятати.

Зараз, на ваше запитання конкретно, чому у тебе живота пов'язане з тим, що під час, що ви були хворі, ви споживали більше калорій, ніж ви витратили. Надлишок калорій накопичується у вигляді жиру, а живіт більш помітне місце, тому що вона має велику ємність для зберігання. Ви ж теж набирати більше жиру в інших місцях, але живіт легше помітити.

Звертаючи це просто пролити жиру, як зазвичай. Кардіо в її різних формах є прекрасним місцем для початку.

Майте на увазі: ви не можете вирішити, де ви хочете, щоб спалювати жир. Втрата жиру і збільшення жиру відбувається скрізь, або ніде. Ви часто бачите людей, ходжу в тренажерний зал і робити присідання протягом століть, тому що вони думають, що вони ціляться в жир на животі на вимирання. Це брехня! Це так не працює. Дотримуватися кардіо!

+824
Hyfen 16 вер. 2012 р., 14:30:53

Я був довгий час культурист, але ніколи не пробувала кроссфіт. Я дивився кілька відео CrossFit спортсмени використовують великі пластини таких же розмірів, як 45 фунтів тарілки я знаходжу в бодібілдингу тренажерні зали. Мені цікаво, якщо тарілки кроссфіт також 45 фунтів? Від цього знання, я хотів би оцінити порівняльну силу, як бодібілдер.

enter image description here

+806
user14504 4 січ. 2012 р., 06:24:57

Мені шкода бачити, що ви повинні використовувати це жалюгідна подоба машини, тому що немає належного машина виробник етикеток їх ваг в цю сторону.

 • Однак, я знайшов на сторінці нижче, що весь стек на вашу машину становить 455 фунтів. Поділений на 15 тарілок, ви отримаєте близько 30 фунтів за тарілку.

 • Зазвичай малими вагами, ви можете додати вгорі близько половини того, що кожна пластина буде.

 • Що стосується третього питання, Ваг розрізняються виробника, навіть від машини до машини. Наприклад, якщо це пов'язано нога машина пластини зазвичай 20-40 фунтів кожен (з ноги може обробляти набагато більше ваги). Машини, які ви використовуєте для зброї, як правило, йдете в 10-15 фунтів градацій.

Сторінку Я знайшов, було: http://www.who-sells-it.com/cy/hoist-fitness-2947/hoist-fitness-systems-2005-product-catalog-14814/page-7.html

+769
Red8Rain 19 січ. 2020 р., 12:38:33

Це залежить від того, як здорово ви вже тому, що якщо ви вже в досить хорошій формі, то вона була б дуже гарною звичайної як довго, як кілька розривів були введені протягом 5-10 хвилин, але якщо хочете потренуватися, то я би сказав, Може бути, почати з ним трохи легше, тому що ви не можете бути в змозі зробити все це в перший тиждень можливо створити це поступово в перший тиждень? поки ви не зможете робити рутинну краще. Хоча я б особисто спробувати свої рутини в перший день, якщо я був вами, щоб побачити, якщо ви здатні це зробити і якщо так, то продовжуй, а якщо ні то це все, що ви вважаєте, що ви здатні робити з того, чого досягли в той день. Ви повинні розігріти і теплі іноді, щоб не тягнути, навіть якщо це просто трохи позайматися, щоб переконатися, що ви чогось не напружують. Але так, я думаю, що це добре :)

+682
ZAYAN AHMED 22 лют. 2014 р., 08:27:37

Поки я не можу дати вам точну причину, чому ваше тіло набрало вагу без будь-яких видимих змін у житті інших, ніж тривале сидіння; я можу підтвердити, що тривале сидіння створює негативні наслідки в організмі. Всі питання ви піднімаєте можуть внести свій внесок, але метаболічні зміни, ймовірно, ключ.

Наслідки тривалого сидіння

 • Набирає вагу, старіння занадто швидко, постуральний дисбаланс, судинні зміни, і навіть підвищеним ризиком смертності всіх можливих наслідків малорухливого способу життя. Якщо ви проводите 8-10 годин в день сидять без врівноважує його з регулярними перервами і кілька помірної до інтенсивної діяльності, результати, які ви бачили до сих пір тільки зростає. Та нажаль за 2012 Джама внутрішньої медицини дослідження:

  Тривале сидіння є фактором ризику смертності від усіх причин, незалежно від фізичної активності.

  Зв'язок між сидінням і смертність від усіх причин, як видається, щодо узгодженими між жінками і чоловіками, вікових груп, категорій ІМТ та рівня фізичної активності і на здорових випробуваних порівняно з тими, з що існували раніше серцево-судинними захворюваннями або цукровий діабет.

Які зміни в організмі при тривалому сидінні

 • Що саме відбувається, коли ви сидите протягом тривалих годин, точно не визначений. Однак, загальновизнано, що тривале сидіння підвищує ймовірність ранньої смерті від усіх причин, включаючи хвороби серця і рак. Витрачати менше калорій, викликають збільшення ваги може бути частиною причини, але тривале сидіння також викликає метаболічні зміни. За словами доктора Ван дер Ploeg:

  "Тривале сидіння, як було показано, щоб порушити обмінні функції в результаті збільшення плазмових рівнів тригліцеридів, зниження рівня ліпопротеїдів високої щільності (ЛПВЩ і зниження чутливості до інсуліну,"

Крім метаболічних змін, а те, що організм вимагає менше калорій, при сидячій, ніж з активністю, інші негативні зміни можуть відбутися в організмі. Розглянемо ці зміни:

 • Постуральні Зміни

  М'язи, що знаходяться в скороченому положенні сидячи (наприклад, згиначі стегна) затягує і може призвести до м'язів і постуральні дисбалансів, які можуть призвести до болю в шиї та спині. Цей Q/адреси постуральні вправи , включаючи розтяжку і зміцнення.

 • Адаптація на робочому місці

  Різні зміни можуть допомогти зменшити час сидіння. Просто встановити будильник і вставати регулярно гуляти, сходити в туалет або проаналізувати деякі сторони столу вправи зі стрічками опору або фітбол можуть допомогти. Більш складне обладнання, таке як сидіти стояти стіл може допомогти зменшити час, сидячи на 224% (66 хвилин в день). Ходьба на біговій доріжці стіл і, сидячи на здійснення м'яч на частини робочого дня, також може стимулювати рух.

 • Регулярні Вправи

  Хоча ви ніколи не навмисно скористався, ви можете виявити, що з вашої нинішньої окупації, регулярні вправи є зараз необхідністю. Хороша програма тренування повинна включати в себе деякі серцево-судинні вправи (ходьба, плавання, велоспорт тощо), гнучкість і постуральні вправи, а також вправи, використовуючи деяку форму опору - еспандером, гантелями, гирями, або ваги.

Порвати тривале сидіння протягом дня, щоб звести нанівець негативні наслідки для здоров'я. І коли ви будете готові, щоб почати програму фізичних вправ, ви знайдете багато інформації тут або просто поставити більше запитань.

Крім того, цей сайт не дієтичні, але те, що ви їсте і скільки ви їсте-це важливо.

+672
Dave McDonald 29 квіт. 2015 р., 06:54:51

Я повний новачок. Я почала з кардіо вправи в тренажерному залі. Третбан, еліптичний степпер і цикл.

На біговій доріжці я бігаю по 10kmph на 10 хвилин. На цикл я спалюю 100 калорій, і на еліптичний степпер з 70 об / хв навколо мене спалити 100 калорій.

Це режим. Я близько 20 кг зайвої ваги (що, по суті, змушують мене клас 1/2 ожирінням). Оскільки я не можу контролювати/змінити свою дієту (tiffin обслуговування для харчової, чи можу я зменшити споживання їжі, але не можуть істотно змінити його), які зміни і доповнення потрібно зробити для зниження ваги?

+629
lotuspete 21 лип. 2014 р., 15:36:42

Немає ніяких точних рівнянь, без даних електрокардіограми і маска на основі газоаналізаторів.

Найкраще, що ви можете обійтися без істинного серцевого ритму і О2 заходів оцінити інакше VO2max малюнок, і перетворити це в Ккал один:

Ккал/хв ~= 5 ккал * massKg * по2 / 1000

В СКУД працює інакше VO2max рівняння дасть число, яке з точністю: +/-14.5%, а конверсія в Ккал буде множити помилки на біт.

По2 = 0.2 (швидкість) + 0.9 (швидкість)(часткова клас) + 3.5

+604
Jagdish Tabiyar 5 січ. 2014 р., 16:31:14

Тут я показую вам як я це роблю і я знаю, що питання тільки в тому, що дія мультиплікатора, але це здавалося простіше зробити це таким чином.

Примітка про жиру: вам потрібно зробити це близько до реальної вартості у вас як все це буде на основі, що.

Я використовую Катч-Макардл формула. Різні сайти посилаються на значення, які можна отримати РМР (метаболізму) або BMR (базальний метаболізм), але це одне і те ж.

Моя вага: 72.2 кг Жиру в організмі: 10%

Формула м'язової маси тіла: (Вага х (100-(жир)))/100

((72.2 х (100-10))/100 = 64.98

Формула: з BMR = 370 + (21.6 х м'язову масу тіла(кг))

370 + (21.6 х 64.98) = 1773.57

Це означає, що якщо я не вибратися з ліжка, навіть щоб сходити в туалет, щоб просто бути живим буде коштувати мені 1773.57 калорій в день. Для того, щоб це було правильно тепер я додам значення мультиплікатора, який є просто способом, щоб додати калорій для вас пересуватися, працювати і ходити в спортзал. Я додаю 1.55, який означає, що я в міру активна. Це значення називається загальна добова витрата енергії (TDEE на) і для мене це 1773.57 х 1,55 = 2749.0304.

Ви помітите, що багато сайтів розкажуть вам почати з о +500 калорій за забезпеченням режиму (це 99% часу багато) але я почав в режимі обслуговування себе і додав 50 калорій в тиждень, поки я не знайшов своє ідеальне значення.

Діяльність Мультиплікатора

Документ на обмін речовин використовується визначення "активні заходи" в якості витрат від 14.1 до 16,3 ккал/кг ідеальної маси тіла на добу.1 Використовуючи заокруглена цифра в 15 калорій на кілограм ваги тіла, то "активні заходи" для людини вагою 150 фунтів (68 кг) відповідає 1020 калорій в день. Якщо ходити за 4 км на годину спалює близько 300 калорій в годину, то вам необхідно буде пройти 3 години 24 хвилини, щоб спалити 1020 калорій.

Коефіцієнти активності для калькулятора обмеження калорій є:

1.200 = сидячий спосіб життя (мало або немає вправа) 1.375 = злегка активні (легкі вправи/Спорт 1-3 дні на тиждень, приблизно. 590 кал/день) 1.550 = помірно активні (помірні фізичні навантаження/спорт 3-5 днів в тиждень, прибл. 870 кал/день) 1.725 = дуже активні (жорсткий вправи/Спорт 6-7 днів на тиждень, прибл. Кел 1150/день) 1.900 = Extra активний (дуже жорсткі вправи/спорт і фізична робота, ок. Кел 1580/день)

Фактор активності злегка активний, відповідає ходьба 2 години в день, помірно активний відповідає гуляти 3 години в день, дуже активно, відповідає ходьба 4 години в день, і додаткові активні відповідає гуляти 5 годин в день (20 миль). Більш напружені вправи, такі як підйом по сходах або біг, спалювати більше калорій на годину. Більшість людей, які займаються спортом від 30 хвилин до 45 хвилин в день в "злегка активний категорію". Ви можете скористатися калькулятором ЧР, щоб визначити кількість калорій для кожного рівня вправи для вашого конкретного ваги шляхом вирахування калорій для певного рівня активності калорій для сидячого варіанти.

REFRERENCES:
Регулювання живлення інсулін-як фактори росту.
Що таке помірне фізичне навантаження?

+588
thormeri 11 вер. 2014 р., 12:39:43

Всі програми в www.bodybuilding.com мають дві спільні риси:

 1. Великий тиск на думку, що ви потрібні доповнення,

 2. Величезний обсяг за тренування, так що це гарантує, що ви будете вичерпані і думаю, що це тому, що вам потрібні добавки. Це відбувається тому, що bodybuilding.com це всього лише рітейлер добавки, так як ви можете просто перевірити свою статтю у Вікіпедії.

Що тренування рекомендуємо Вам у відповідь інший-це хороший приклад, подивіться на один з днів цього тренування ("велика людина в університетському містечку" - Гей, це має називатися "виснажений людина в кампусі") тут. Це абсолютно божевільна, і він належить до 4-денний спліт тренування два додаткових дні кардіо. Це особливо шалено, тому що ця програма підкреслює необхідність добавок трохи менше, ніж іншим www.bodybuilding.com (вона має бути адаптована для студентів), тому їм треба підвищувати обсяг роботи за день величезна кількість, щоб бути впевненим, що ви будете абсолютно виснажені і впаде в пастку, купуючи більше добавок.

Те ж саме стосується і всіх бодибилдерских журналах, всі спонсорські або безпосередньо належить індустрії добавок.

Я відчував себе в таку пастку, коли я був в моїх 20-их, протягом майже двох напружених років з мало або взагалі не результати, а в кінцевому підсумку травма, яка забрала мене з бодібілдингу.

Є альтернативи. Наприклад, багато людей використовують інший підхід, заснований на простій, але дуже ефективний штангою програми Олімпійських пауерліфтерів, перевірений багатьма десятиліттями досвіду. Google для "Марк Rippetoe" і його книга "стартової сили", подивися на сайті а також . Це така програма, що Арнольд Шварценеггер використовував у своїй ранній юності, перш ніж їхати в Америку.

Є й інші джерела інформації, але ніщо не здається візуально, так як www.bodybuilding.com тому що є галузі мультимільйонер позаду. Ніхто не може конкурувати з маркетинговими ресурсами, але ви можете подивитися на деяких особистостей сайтів, таких як Скубі майстерні або ви можете прибрати галочку "прийнято" іншої відповіді і чекати, тому що є кілька помітних особистостей на цьому сайті, що може дати вам набагато кращі рекомендації для новачка тренування, ніж лайно www.bodybuilding.com

Я не думаю, що чоловік-модель для Лаокоон та його сини скульптура в 25 році до н. е. використовували купити порошок або креатин...

+568
dalir 25 бер. 2015 р., 15:46:53

Є кілька хороших відповідей тут, але те, що я пропоную наступний алгоритм (я також програмне забезпечення для розробників, але люблю працювати і бути сильніше бодібілдерів в спортзалі). Ви можете тренуватися щодня, якщо ви хочете, так як ті ж м'язи тільки навчали кожні 4 дні:

День 1: Ноги/Плечі/Пастки

День 2: Спина/Біцепс

День 3: Груди/Трицепс

День 4: день початку 1 раз або відпочивати або займатися спортом

Я рекомендую не використовувати вправи ізоляції або машини, в основному, використовують гантелями та олімпійської штанги для присідання, станова тяга, Бент-більше рядків, стоячи пліч-о-прес і т. д. Руху суміші є ключовими для міцності і балансу. У мене живіт зробити міцні від важких стоячи пліч-о-прес наприклад, моя основних потреб, щоб збалансувати вагу.

+560
sonia agnihotri 14 серп. 2015 р., 12:34:33

Я думаю, що ти занадто багато переживаєш. Навіть діти можуть робити присідання:

enter image description here

Хоча я згоден, що правильна форма необхідна, схоже ти зациклилася на тому насправді і гіперкомпенсація на кілька речей. Наприклад, ви падаєте назад, тому що ваш центр ваги знаходиться позаду союзників. Я б припустив, що ти занадто багато турбуєшся про колінах не збираюся пальцях, що ти навмисно нахиляючись назад. Це не очевидно у перші 10 повторень, тому що ваші м'язи досить сильні, щоб компенсувати, але коли їм набридне ваша форма страждає.

Деякі тренери дійсно добре роблять свою роботу, деякі просто мають сертифікат та банківського рахунку. Я б порадив попросити деяких інших сквоттерів в тренажерному залі, щоб дивитися, як ти робити присідання і отримати їх відгуки. Вони принаймні знають, як їх робити і хочуть зробити їм щось інше, ніж машина Сміта.

+410
Hannes Petri 26 трав. 2015 р., 22:13:23

Якщо ви хочете пристрелть латів зокрема, спробуйте перейти на pulldowns замість рядків. Рядки є більш здійснювати з'єднання, тоді як pulldowns, особливо широким хватом, націлить латів. Ви також можете спробувати Підтягування широким хватом за той же ефект.

Якщо ти просто для естетики, це повинно бути добре, але розумію, що ви може в кінцевому підсумку викликає м'язовий дисбаланс, що може призвести до постави та інших проблем зі здоров'ям у майбутньому. Це завжди гарна ідея, щоб вибрати комплекси вправ для того, щоб переконатися, що всі м'язи здійснюється, щоб уникнути травм.

Мою пропозицію було б дотримуватися рядків, але додати pulldowns для того щоб пристрелть специфічні м'язи, які ви хочете. Не нехтуйте своєю грудей або вправи як тяга і натиск м'язів, щоб уникнути проблем зі спиною.

+371
user254336 18 серп. 2019 р., 10:15:09

Тренажерний зал, що я член не має яких-небудь штангою безкоштовно вагове обладнання, тільки гантелі і штангу в машині Сміта (а також іншого обладнання, такого як кабельні верстати, верстати для спеціальних вправ тощо). Я розумію, що перевага використання вільних ваг над машинами є більш широке використання стабілізуючих м'язів, але я також розумію, що деякі ліфти значно відрізняються, якщо не виконуються з гантелями або штангою.

Моє питання полягає в наступному: оскільки немає вільної штанги не є, краще проаналізувати ліфти, як тисне груди, станова і т. д. з машиною Сміта або з гантелями? Користуюся вже машина Сміта для присідань, але це, здається, дуже незручно для багатьох інших ліфтів, і якщо він не дає мені перевагу використання стабілізуючих м'язів, я б відразу використовувати або конкретної машини або гантелями (які значно меншим попитом).

ТЛ;ІН: що більш вигідно, можливості використовувати більш важкі ваги, Сміт машині або доданий стабілізації необхідного для гантелей?

+355
JPaulino 5 вер. 2019 р., 22:24:30

Коротка відповідь: босоніж-це краще, ніж кросівки.

Довгий Відповідь: Кросівки призначені для створення подушки для ваших ніг. По суті, вони поглинають удар ногою, потрапивши в землю, стискаючи єдиною і підхоплюючись назад. Це не поведінка, що ви хочете, коли у вас є більше ніж на пару сотень фунтів на спину. З такою великою вага, підошви почне стискатися і, як ви натискаєте з ніг, можна втратити стабільність. Це дуже погано.

Я рекомендую прочитати цю статтю доктора Лон Кілгор на штангетки 101.

Тепер відповім на ваше питання:

 • Ви не повинні мати штангетки, але ви не зможете підняти з кросівки
 • Навіть пару туфель краще, ніж кросівки (у мене був один з моїх кращих сесій підйому у цих)
 • Навіть скидаючи взуття краще, ніж підніматися в кросівках.

Є люди, які вважають, що ліфт у п'яті більшості штангетки допомагає, навіть при присяд і тязі. Інші кажуть, що він потрапляє в дорозі. Найголовніше-це стабільна база.

+277
davidchambers 3 груд. 2017 р., 21:56:22

По-перше, це мій перший пост на форумі так що вибачте, якщо я не роблю щось правильне.

Буду дуже вдячний за допомогу в пошуку гарної домашньої тренування. Я закинув тренування, тому що план не був хороший. Я можу купити бар підтяжки, якщо це необхідно.

 • Вік: 15 з половиною років
 • Обладнання: 2х0,7кг і мотузку, але я змогла купити іншого обладнання, якщо це необхідно для кращого поліпшення
 • Спорт: я не спортивний, я йду на моєму велосипеді щоранку в школу і назад, щось на зразок 8км в день.
 • Physich: я зробив деякі вправи в минулому, мій стан це нормально
 • Поточна висота: 5"8 - 174 см

Цілі: зміцніти і поліпшити витривалість. Та тому, що я занадто худий і хочете змінити це.

Я дуже ціную допомогу!

Тхом

+255
Cissy Warren 26 лют. 2018 р., 13:35:13

Ізометричні проти концентричного навчання

Кожен вид навчання дає найбільшу поліпшення при використанні випробування на міцність аналогічні навчання. Найбільш позитивна динаміка спостерігається при перевірка планова ігор на тренування. Вправа-типу специфіка підтримується.

Поліпшення функціонального (спортивного) продуктивність є найбільш практичним критерієм для порівняння ефективності тренувань у різних видах вправ, незважаючи на функціональну діяльність зазвичай є більш складним і використання додаткових потужностей для виконання навчених груп м'язів. Виявилося, що концентричні тренування може бути вище статичного тренінгу для підвищення продуктивності, хоча більше досліджень повинно бути проведено для того, щоб точно визначити відповідь.

Ізометричні проти ексцентричного навчання

Незрозуміло, чи повинні ізометричний тренінг перевершує дивак навчання у збільшенні ізометричної сили, при цьому більшість досліджень вказує на відсутність різниці. Одне дослідження повідомило про дивакуватий навчання всі необхідні для розвитку ексцентричної сили.

Немає звітів, порівнюючи наслідки двох форм навчання на функціональний сила.

На закінчення, як видається, існує тенденція, що метод навчання-це спосіб функція ви будете покращувати.

Джерело: Морріссі, М. С., Харман, А. Е., & Джонсон, М. І. (1995). Режими тренування: специфічності та ефективності. Медицина і Наука в спорті і вправи, 27

Цікаво я вважаю за необхідне нагадати, що мій улюблений ізометричні вправи обертаються навколо невеликих груп м'язів, де розмір зростання є більш важким для виконання (наприклад, передпліччя, гомілки). Особливості тренування сили хвата изометрически дозволило мені збільшити вагу, в якому мені потрібно, щоб почати використовувати обгортання для тяги.

+242
prushik 10 січ. 2014 р., 00:39:08

Насамперед важко відповісти на таке питання, тому що кожен організм індивідуальний. Але я можу сказати такі речі допоміг мені багато з такою ж проблемою.

(1) Це залежить від вашого почуття. Якщо ваш апетит зростає, це не погано. Якщо ви тренуєтеся важче або більше (або обидва), це обов'язково станеться. І це ніби хороший знак, адже це значить, ваш організм спалює більше калорій і вам, напевно, стає сильнішою. Але якщо ви відчуваєте повну та/або втомився весь час і не можу зосередитися на роботі (яку я не зрозумів ваше запитання) це, безумовно, дуже багато для вашого тіла. Я знаю це по собі, що ці речі залежать високі на мій споживання калорій і їжі, яку я їм. Так що прислухайтеся до свого організму. І якщо ви не можете сказати зараз, просто дотримуватися його і подивитися, як ви себе почуваєте після декількох тижнів або навіть місяців. Ваше тіло буде потрібно час, щоб дійсно зрозуміти, наскільки він дійсно потребує. Але я можу сказати, що ти єдиний, хто буде знати, скільки коштує потрібну кількість, а не вашої родини чи іншим людям.

(2) Це залежить від вашої мети. Я пропоную з вашого тексту, що ви хочете neather, щоб набрати вагу і не втратити кілька. Якщо ви купуєте одного фунта в 2 тижні, а також стає сильніше ваші калорії, ймовірно, підходить до свого тіла.

Висновок: Слухайте своє тіло і подивіться, як ваше життя. Дотримуватися своєї "дієти" протягом тривалого часу і змінити його, якщо ви відчуваєте себе погано з ним. Нарешті, задайте собі наступні питання: чи відчуваєте ви переваги або недоліки в їжі, що кількість і тип харчування? Ти спи спокійно або неспокійно? Ти стаєш сильнішим або відчуття повної і безсилою на кожний тренінг (який ви відповіли)? Чи Можете ви ефективно працювати на роботі чи ні? Я сподіваюся, я зможу допомогти небагато.

+227
sean qu 15 бер. 2015 р., 14:05:54

Я активний борг Морське і після травми і МРТ, яке виявило зовсім розірваної ACL, розірваної Mcl, а двосторонні miniscal сльозу, я повернувся до моєї ноги протягом приблизно 2 місяців. До речі, я був в Афганістані 3,5 тижні після розриву. Це був процес повільний і поступовий характер, але ефективний. В корінь Вашого питання, хоча, так, можна присідати і станову тягу. Ви знаєте своє тіло, хоча і це ключ. Тим не менш, я робив присідання і уявляю 225lbs протягом 3-4 місяців, розширення ніг(!), станова тяга, і в підсумку закінчив у вікно стрибає і коробка за стрибками протягом року (кроссфіт) після повернення додому. Я просто зробив пластичну операцію 11 жовтня і я буду проклятий, я роблю це знову і знову. Є парадокс... Удачі.

+226
Vivyen 28 квіт. 2019 р., 06:01:54

Я не експерт, але якщо б я застрягла з гантелями, як моя єдина сила і підготовки енергетичного обладнання, такі вправи будуть мої перші вибори:

 • Випади з максимальною вагою
 • Влада прибирає, і харчування уривками з важкою, але субмаксимальный вага
 • Накладні пресів і натиснути пресів з максимальною вагою (примітка: ці добре поєднуються з очищає енергії)
 • Турецька зробити ДБЖ з вагою субмаксимальної, для стабільності в плечового пояса і тулуба, а не максимальна сила
 • Однією рукою рядка
 • Фермерські прогулянки
 • Присідання або присідання гоблет
 • Гойдалки, як з гирею, кондиціонування та розробка задній ланцюга

З максимальними вагами, набори з 5-це добре. З суб-максимальними вагами, наборами по 8 або більш краще для більшості цілей. Я стріляв би "важче", а не "представників", як правило, особливо, оскільки ви будете в кінцевому підсумку закінчилися досить важку гантель.

Я міг би зробити щось приблизно на зразок цього:

 • Відповідь: розминка, 3 підходи по 10 зважені Випади, 3 підходи по 3 уривками, 3 комплекти 5 чистий-і-натисніть (потужність очищення гантелі один раз для кожного натискання), два набору однією рукою рядка на кожній стороні, важкий фермерський ходить
 • Б: розминка, п'ять турецького вікон з кожної сторони з помірною вагою, 3 підходи по 20 присідань, 3 підходи по 5 висять очищає, 3 підходи по 10 штовхати пресами (сила прибирання один раз для кожного набору), Набір з 20 гойдалки

Переконайтеся, що ви використовуєте повний діапазон руху для кожної вправи, тримайте спину рівною за все, вчитися в хорошій формі, і підняти важкі. Якщо вам потрібен більш кондиціонер працювати, працювати, використовуючи обидва спринту і відстані до 5к. Я б зробив кілька тіла роботи (читай: соуси і підтягування) для навчання.

+215
kashim 28 груд. 2010 р., 00:30:39

Це звучить, як ви можете мати справу з фізичним навантаженням кропив'янка:

Вправа-індукованої кропив'янки є умова, що викликає кропив'янка та інші алергічні симптоми. Це може статися під час або після тренування. Кропив'янка або "рубці", як правило, підняті, плоскі шишечки на шкірі, які є більш червоними по краях, ніж посередині. Кропив'янка може виглядати як червоні плями, прищики або пухирі. Вони можуть виникнути на будь-якій частині тіла.

Для лікування, Металообрабатывающее сторінці сайту я пов'язаний і наступний:

Що робити якщо я не під час тренування?
Ви повинні зупинитися, як тільки ви помітили висип. Якщо висип не піде від 5 до 10 хвилин, або якщо у вас є інші симптоми, негайно зверніться до лікаря.

Може вправа-індукованої кропив'янкою бути небезпечним для життя?
У важких випадках симптоми можуть бути небезпечні для життя, але це дуже рідко. Якщо у вас виникли серйозні симптоми, лікар може призначити ліки під назвою епінефрин для вас. Впорснути це ліки, як тільки симптоми починають. Він зупиняє симптоми, перш ніж вони стають небезпечними для життя.

Чи повинен я відмовитися від вправи?
Ви, напевно, не доведеться кинути тренування. Більшість симптомів можуть бути проконтрольовані прийому ліків ваш лікар призначає і, сповільнюючи або зупиняючи вправи, як тільки симптоми починають. Ви завжди повинні працювати з партнером, який знає про ваш стан.

У деяких людей вживання певних продуктів перед тренуванням може зробити алергічні симптоми більш вірогідні. Відстежувати, що ви їсте до тренування протягом декількох тижнів. Якщо ви помітили малюнком, щоб ваші симптоми, здається, що відносяться до певної їжі, перестати їсти на деякий час і подивитися, якщо вулики зупинити. Крім того, ваш лікар може сказати вам не використовувати від 4 до 6 годин після їжі.

Яке лікування доступно?
Ліки, такі як деякі антигістаміни, може запобігти симптоми в деяких випадках. Ваш лікар може допомогти вам визначити речі, які викликають алергічної реакції і призначить ліки, якщо це необхідно. Для деяких людей, це може бути необхідно, щоб уникнути певних типів вправ.

Так, коротше, йдіть до лікаря і вони можуть, ймовірно, щось пропише для вас.

+41
Jayant Joseph Muriankary 17 лип. 2010 р., 23:14:42

Після того, як я роблю зумбу, я чекати 'til я заводитися (я потію більше, ніж хто-небудь в класі, завжди рясно пітнів при здійсненні або в літню спеку), потім я приймаю душ і плаття. Пізніше, десь від півгодини до двох годин, я вам охолодженим. Мої руки і ноги німіють. Що я можу зробити, щоб запобігти цьому?

+37
Justin Kim 1 трав. 2015 р., 22:49:53

Знайти гілку дерева, товщиною 2-3 сантиметри від кінця до кінця, і скоротити його приблизно на ширині плечей. Вам трохи нейлонової мотузки, 1/2 дюйма товщиною. Прикріпіть його до середини гілки з якимось огорожею скоб (П-образні нігті). Зробити петлю вузлик на кінці мотузки. Поставити петлю на вузол мотузки, що проходить через середину пластини близько 10 фунтів (можливо Н/ 20 кг загальна і працювати ваш шлях вгору, як ви вважаєте за потрібне). Тепер посуньте філія через вушко петлі вузлик.

Тепер у вас є тільки частину обладнання, передпліччя тренування ви будете коли-небудь знадобиться.

Тримайте гілку перед собою на ширині плечей, плече-висота, а паралельно землі. З зверху зчеплення, розкачати його до тих пір, поки вага доторкнутися до палиці. Зараз відкат донизу. Зворотний рух в іншу сторону і згорнути його знову, а потім назад вниз. Тепер зробіть те ж саме з нишком зчеплення (ви можете знайти його краще опустити гілку біля пупка висота з трохи зігнутими ліктями).

Після того, як ви можете згорнути його вгору і знову вниз у всіх 4 наборів, збільшити вагу на 10 кг

+21
Paul Oranje 19 січ. 2018 р., 19:09:27

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil