Testestrone & Ін'єкції Нандролон Сафета

У мене почався період, використовуючи тестостерон & нандролон внутрішньом'язово.

Я вкалую 100мг/100мл тестостерону і 25мг/100мл нандролон разом два рази в тиждень по суботах і вівторках)

Я хочу, щоб впорснути 8 доз тестостерону (100 мг/100 мл) і 8 дози нандролон(25 мг/100 мл) протягом 4 тижнів.

Наскільки це небезпечно?

+736
MLiyooo 15 лип. 2016 р., 06:56:18
33 відповідей

Я не можу стверджувати, що температура була ваша проблема, але в заголовок питання, то я відповім, що конкретно.

Хтось, хто пристосувався до спеки буде мати безліч фізіологічних переваг над кимось, хто не є:

 • Вони будуть выпотевать менше електролітів, особливо солі.
 • Вони будуть потіти раніше, починаючи терморегуляції на ранньому етапі.
 • Вони не vasoconstrict стільки, зберігаючи кров'яний тиск нижче, зберігаючи перфузії вище.

Є й інші переваги, але, очевидно, одних цих достатньо, щоб показати важливість "тепло акліматизувався". Втрати електролітів сіє хаос по всьому тілу, впливаючи на клітинну активність, коли вона найбільш необхідна. Повільніше терморегуляції викликає температуру, щоб розлютити, посилюючи проблему. І гіпертермія викликає звуження судин , що зменшує приплив крові до скелетних м'язів, ваше серце, ваші легені і кожна клітинка вашого тіла.

14 днів-це загальноприйнята період теплової акклимации, з перших 3-5 будучи вельми важливим в їх власному праві. Він зазначив, що є різниця в адаптації між високою і низькою вологості середовища, так і відносно тепла.

Реальність легкої атлетики полягає в тому, що ви повинні тренуватися в умовах заходу. Я живу на висоті 8000 футів і у нас є багато стежок і озер вище 10 000 футів настільки високий висота підготовки як ми живемо. Коли людина від рівня моря сюди вони серйозно, і просто немає слів, щоб достатньо посилено тренуватися, щоб боротися з цим, крім справжніх висоті звикає.

Подібні біологічні зміни від теплової акклимации, висота включає в себе збільшення виробництва ЕПО, гормон, який провокує продукцію клітини крові. На висоті 10 000 футів, після акліматизації, ви просто більше червоних кров'яних клітин. Я його виховую, щоб було зрозуміло, що ви не зможете тренуватися досить важко на рівні моря, або в холодному середовищі у вашому випадку, макіяж для біології.

Ви повинні запитати себе, наскільки важливі будь-які скачки для вас, і знаючи умови, такі як висота і температура, ви збираєтеся покласти собі на основі навіть з іншими людьми в цих середовищах?

+960
shreddd 03 февр. '09 в 4:24

Так цілком можна це зробити, але тільки якщо це не чисто(в основному) м'язи.

Майте на увазі, що вони ще підліток і тому вони як і раніше розвивається і зростає його тіло. Підліток може з легкістю набрати 5-10кг в рік тільки за рахунок нормального росту тіла.

Жир і м'язи, які вони отримують на вершині цього можна лише додати до 25кг. Це залежить від того, скільки жиру вони отримали, набирає жир набагато легше, ніж набрати м'язи. У середньому дорослий самець може набрати м'язову приблизно швидкістю 0,25 - 0,5 фунта на тиждень. За 6-місячний період, що становить близько 6кг.

Так що припускаю, що вони поставили на 5 кг (багато для пізнього підлітка) від зростання і вони отримують 6кг м'язів, що знову ж таки досить багато. Це залишає 14кг неврахованих якої можливо є сало.

Ваш племінник, схоже, що він накопичив багато жиру? 14кг в 6 місяців, здається, як багато жиру і він напевно не здоровий, але це більш ніж легко зробити. Це становить менше 0,6 кг в тиждень, який може бути дуже легко зробити, якщо споживання людиною їжі занадто висока. Навіть в 25 кг чистого жиру правдоподібно в 6 місяців.


Так що відповідаючи на ваше запитання, Так це можливо, набрав 25 кг за півроку однак шанси набрати 25 кг м'язів неможливо. Протягом свого життя, може бути, але не півроку. Інший вага може бути віднесена до сала. Якщо ви виміряли свій відсоток жиру в організмі до і після ви зможете побачити, скільки жиру, а скільки м'язової маси.

+884
cjacobs001 13 черв. 2011 р., 08:37:35

Переконайтеся в тому, щоб добре поїсти після інтенсивного тренування.

Це не низький рівень глікогену, що тримає вас, це Ваша після тренування, катаболізм (та катаболічних гормонів ще може текти вільно навіть годин після тренування).

Рішенням тут є просто підняти свій інсулін (який має анти-катаболічний ефект) рівні. Отримаєте свої вуглеводи-Прості вуглеводи прекрасно працюють тут-тільки відновлюються після тренування, і також кинути в деяких білка. Не намагайтеся сном катаболічну стан -- інсулін-ваш друг тут.

+847
EvaChou 7 вер. 2010 р., 03:58:07

У мене є пропонований механізм з особистого досвіду. Хоча немає достатніх доказів, я сподіваюся, що інформація буде anectdote на вищезазначені заяви, що більш або менш означає, що не може бути ніяких негативних побічних ефектів їзда в цих туфлях. Прокоментуйте, будь ласка, якщо ви мали подібний досвід.

Їзда і гонки на велосипедах була моя основна позанавчальна діяльність протягом багатьох років - все зроблено з велоспорт взуття. Тепер я їжджу на велосипеді для поїздок на роботу - з таким же нетерпінням, бутси стиль і часто з важкими вантажами дітей і однієї шестерні. Я займаюся своєю основною діяльністю. Після того, як минулого літа розвивається підошовний fascitis, а потім відчувала як моя нога, природно, намагається схопити педалі згорнувшись калачиком, я починаю підозрювати, що це може викликати деякі проблеми з моїм підошовного сухожилля. Я взагалі дуже обережні і уважні до помилок, що може призвести до болю. Отже, я планую зробити або лестити педалей або використовуючи велосипедні туфлі.

+832
Kevin Dario Agudelo 22 лют. 2010 р., 16:38:28

У мене є рутина, я можу закінчити протягом 5 хвилин + час очікування для стійки для присідань.

Я зазвичай робиться в такому порядку, приземкуваті > накладні прес > станова тяга > підборіддя злети, але й інші замовлення можуть також працювати. Присідання і станова тяга самі по собі вже мета більшості м'язів, прес верхній і підборіддя UPS мають багато спільного, але використовувати м'язи по-різному (є хороше поєднання тягне і штовхає з тими 4).

Я роблю 1 робочий комплект з 5 повторень, 5 повторень, де зазвичай максимум я можу впоратися в цій ваговій категорії (до 5 фунтів на тиждень спочатку для штанів, нижче 10 фунтів навпочіпки, 15фунтов для станової тяги, і так багато повторень наскільки це можливо в одному наборі для підборіддя UPS), з кожної роботи передує 1, а іноді 2 прогріву комплекти з 5 ~40%-60% своєї ваги.

У мене були непогані результати всього цього, і я не думаю, що він отримує більш ефективні, ніж 5 хвилин, один раз в тиждень.

+822
guerre 20 лют. 2017 р., 03:53:12

Шон, важливо продовжувати тренуватися, додати м'язи в свій раціон, і т. д., але є конкретна відповідь на ваше питання? Чому ні?

Як Берін зазначає, "ви" не можете вибрати, де ваш організм втрачає жир. Дійсно, Ви не можете контролювати ваше серце битися, наприклад.

Але ... щось у вашому організмі контролює ваше серце битися.

І, щось у вашому організмі контролює, де жир буде включений або виключений.

Що це за "щось"? Це ваші гормони, і я думаю, конкретно ваші статеві гормони.

Як інженер ви будете раді дізнатися, що проблема раціонального, розв'язні, і ви можете зробити що-то про це, але спочатку вам потрібно зібрати багато інформації і багато теорії на вашій стороні перш ніж у вас є практика на вашій стороні.

коротше, схоже, що тріо з ваших

 • статеві гормони
 • гормони росту
 • інсулін

повинні залишатися в рівновазі. Зверніть увагу, що статеві гормони роблять набагато більше, ніж зводити свій пеніс, і ваш зріст або "ремонт" гормони роблять набагато більше, ніж дозволяють молодим людям зростати.

Коротше кажучи, якщо ваш рівень інсуліну занадто висока, насправді ваш статевий гормон, рівень повинен бути надто низьким.

Якщо інсуліну збільшується, статеві гормони (і/або гормони росту) повинні йти вниз.

Я вам прям життя без Брот або англійською життя без хліба доктор Вольфганг Лютц. Як тільки книга надходить з Амазонки, на стор 22 і будете вивчати дану главу на гормональний баланс, і тоді в наступній главі на інсулінорезистентність криві (що цікаво деякі карти в ньому тимчасового ряду ЕКГ діаграми, яку ви зможете оцінити з урахуванням вашої професії!)

anabolic hormone balance

Зображення сторінка 25 з цієї книги.

Ось наочний приклад того, питання "де" жирових відкладень станеться.

Цій жінці вводять два плями на її верхню частину ніг з інсуліном протягом багатьох років. Два незвичайних жирових відкладень зросла рівно в місцях ін'єкцій!

unusual fat deposits

Саме з цієї книги , які ви повинні також перевірити.

Ще раз повторюся, що у вашому організмі контролює, де жиру відбувається і вимикання.

Це що-то? Ваш гормональний баланс.

Я думаю, ваші статеві гормони. Ваші статеві гормони, гормони росту і інсулін, повинні триматися разом, якщо один дуже високий (то взагалі протягом дня, чи, можливо, у критичні моменти в процесі поїдання і перетравлення) з іншого занадто низько.

Як ви інженер, я теж особливо рекомендую Главу 5 Життя без хліба , який буде пояснити в деталях енергетичні процеси у вашому тілі, аеробних і анаеробних.

Я також настійно рекомендую практичного програмування для силових тренувань по Rippetoe & Кілгор, яка є фантастичної книги. (Який Бэрин вказав на цьому форумі, це відмінна книга спасибі Бэрин!)

І я рекомендую "хімічні речовини для життя та побуту" за Эйитиро Очиэй.

Ці чотири книги-це відмінний старт.

Але, безумовно, життя без хліба на лутце багато експозиції катаболічних і анаболічних гормонів в організмі - як працює ваш організм, і "приймає рішення"! В іншому випадку ви просто підключивши резистори і конденсатори не знав, що робити. Я сподіваюся, що це допомагає!

P. S. Для майбутніх читачів, що стосуються відмінна ідея Шона (нижче), щоб отримати фактичну лабораторної роботи. Початок на стор 57 життя без хліба, Лутц, пояснення, дуже докладно рівно три клінічних тестів, які доступні, які досліджують рівень цукру у відповідь кривої.

Повторюватися, Схолэ/Sallmann/Хариш "обміну речовин" - іншими словами, поточний баланс і/або війни між катаболічні і анаболічні процеси в організмі. в черговий раз, глава 3 Лутц-це найкраще пояснення, яке я знайшов у цій темі (прочитала близько 10 книг).

+791
William Watt 6 черв. 2016 р., 02:23:52

Я думав взяти участь у марафоні, але нещодавно я натрапив на цю статтю. Підводячи підсумок, автор стверджує, що біг на довгі дистанції, і взагалі будь-кардіо зроблено протягом кількох годин або понад 65% від максимального серцевого ритму, шкідливо, особливо для жінок, так як це руйнує їх метаболізму.

Досліджень—клінічних та наглядових—служить переконливим аргументом, що занадто багато кардіо може знизити вироблення гормону щитовидної залози Т3, його ефективність і метаболізм[1-11], особливо якщо супроводжується обмеженням калорійності, поширеною практикою.

...

Коли рівні Т3 в нормі, організм спалює достатню кількість енергії, щоб зігрітися, і функція м'язів при помірній ефективності. Коли є занадто багато гормону щитовидної залози (Гіпертиреоз), організм переходить у стан, коли набрати вагу практично неможливо. Т3 занадто мало (гіпотиреоз), і організм накопичує жирові відкладення з легкістю, майже незалежно від рівня фізичної активності. Жінки мимоволі ставлять себе в стан гіпотиреозу, коли вони виконують стільки стаціонарного кардіо.

Потім він також робить пункт, що занадто багато працює і викликає втрату м'язової маси, що в свою чергу може негативно позначитися на загальному стані здоров'я.

Пару років тому я зробив 3 напівмарафон, і я повинен зізнатися, хоча я багато тренувався я залишалася толстой. Незабаром після мого траси, я переключився на не-змішувати дієту, а також вилучені всі оброблені харчові продукти з раціону, і без регулярних фізичних навантажень я скинула 8 кг. Я прийшов до висновку, що це була неправильна дієта, яка не допомогла мені схуднути при бігу. Але після прочитання вищезгаданої статті це змушує мене думати, що, можливо, це було пов'язано з управлінням і метаболізм?

Моє питання: це стверджує, що працює руїни метаболізм правда? Я знаю, що існує багато міфів навколо того, що жінки не повинні зробити багато видів спорту, але цей автор робить сильні заяви про кардіо за сприяння інша діяльність у тренажерному залі, як важка атлетика (протягом його сайт, а не прямо у статті). Інша справа, що я розглядаю марафон в основному як виклик і випробування для моєї витримки, так як я не зацікавлений у втраті ваги. Але тоді втрата м'язової маси може статися, що це точно не моя мета. Якщо обмін речовин і втрата м'язової стверджує, правда, то бігти більше не здається здоровим для мене - це правильно чи я щось пропустила?

+786
Sandy Young Raney 27 лип. 2014 р., 19:51:37

Добрий день,

Перш ніж відправитися в спортзал, і наскільки я пам'ятаю, навіть в юності, у мене завжди було різні bodyaches: зап'ястя, коліна, плечі і іноді спину.

Я почав ходити в спортзал близько року і півтора тому. Відбувається приблизно 3 рази в тиждень за 2 з половиною місяці поспіль, і я повинен сказати, що я і мої болі пішли повністю.

Потім я покинула, тому що переїхала і стало занадто складно з відстані подорожі.

Проблема в тому, що, оскільки я кинув, мій bodyaches повернулися, але і у мене виникають слабкі сторони і постійна втома з тих пір.

Я завжди була мускулиста, навіть перед походом в тренажерний зал і мені ще хоч сьогодні Я повільно набирають весь жир, я втратив займаюся тренажерному залі (я сумніваюся, що я хвора, тому що я не lossing ваги).

Я програміст, що дає вам підказку про те, як мої м'язи запросив : не у всіх і крім того, я не займаюся спортом.

Я можу життя з bodyaches, тому що я завжди робив але я просто не можу варто недоліки і втома. Є причина моєї проблеми і я пішов в зал?

Дякую

PS: Я не фанат доктора, я ходила туди тільки один раз з моїх 14 років.про'. і мені зараз 27.

+749
Lisa Barney 16 лип. 2011 р., 17:07:34
Зумба-це в латиноамериканському стилі танцювальна фітнес-програма, що поєднує партії, як атмосфера з спалювання калорій тренування.
+699
Aloni 7 вер. 2012 р., 20:39:18

Я не впевнений, про походження, але була цікава стаття в місцевій газеті про "Олл Чорний" (Нова Зеландія регбі команди/світ номер один команди), в якому було вказано, навіть найлегший член команди був надмірна вага (з ІМТ), і четверо гравців були брюзглы.

Як професійний спортсмен, цих гравців все дуже добре, і дуже м'язистий, але навряд чи що можна подумати, як ожиріння.

Я думаю, що вимірювання жиру в організмі може бути корисніше, як кгс Х/х см висотою з 5% жиру проти 25% жиру в організмі-це велика різниця.

Ви могли б також сформувати своє власне судження щодо того, чи немає у вас надмірна вага, але я б сказав, в той час як ІМТ може бути корисним керівництвом, навряд чи упевненістю говорити про те, що ваш ідеальний вагу.

Сподіваюся, що це допомагає. Удачі.

+646
Darren Gansberg 18 жовт. 2010 р., 18:41:53

Без більш докладної інформації (зокрема, висота і вага), це неможливо, щоб дати вам персоналізовані рекомендації. Якщо ви оновлюєте ваше питання з цими деталями я можу прийти і дати вам більш глибоке і відповідний відповідь.

Є три дуже важливі керівні принципи, щоб мати на увазі щодо втрати ваги.

 1. Для того щоб досягти втрати ваги, ви повинні споживати менше калорій, ніж ви використовуєте.
 2. Якщо ви споживаєте занадто мало калорій, погані речі трапляються.
 3. Втрата ваги і збільшення міцності є взаємовиключними програмами.

Зупинимося на цих пунктів, так що ви можете бачити точно, що я маю на увазі.

Пункт #1 показує нам, що втрата ваги відбувається, коли споживання менше, ніж використання. Можливі три варіанти, ми можемо зробити цю заяву вірно: ми можемо знизити споживання (дієти), ми можемо збільшити використання (здійснення), або ми можемо це зробити. Робиш як зазвичай рекомендований шлях, тому що це набагато простіше в обслуговуванні. Ви зараз робите і що це хороша річ.

Точка #2 піднімає червоний прапор і говорить, що ви повинні бути обережні про те, скільки ви їсте. Ваше тіло постійно спалює калорії, навіть коли ви спите/стаціонарні! Кількість калорій ваш організм потребує щодня, щоб залишатися під управлінням називається ваш BMR (базальний рівень метаболізму). Якщо ви споживаєте занадто мало калорій, і занадто близько, щоб ваш BMR, то ваш організм переходить в якийсь "кризовий режим". Коли в кризу у вас в організмі починається спалювання м'язової маси для палива і тримає ваш жир в якості резерву... це повна протилежність того, що ви хочете! Теж уникнути такої ситуації, ви повинні переконатися, що ваш остаточний споживання калорій достатньо, щоб підтримувати ваше тіло і не відправляє його у кризовий режим.

Пункт #3, насправді трохи вводить в оману, тому що вони технічно не ексклюзивний, але замість цього вони конкурують протилежні цілі і в результаті вони відволікають один від одного. М'язи потрібно надлишок калорій для зростання, тому ваші можливості стають 1) за постачання організму калоріями для оптимальної вигоди, але якийсь отримати навар, 2) чуття цільові калорії і підтримувати БФ, але не отримують оптимального м'язи, 3) не змінювати нічого, мало м'язової маси, але деякі втрати жиру. Те ж саме відноситься в зворотному, а коли ви робите кардіо під що завгодно, але не самих ідеальних умовах ви будете втрачати принаймні деякі м'язи, крім жиру. ТЛ;ін: Ви можете зробити як в той же час, але побачите оптимальні результати, а не просто слідувати одному.

Потрібно пам'ятати, що якщо ви працюєте на досягнення двох цілей втратити вагу і отримати м'язи, які ви не будете хотіти використовувати вагу тіла в якості своєї метрики для відстеження прогресу. Замість цього, ви хочете, щоб обчислити ваш БФ% (%жиру), тому що ваші м'язи будуть відразу збільшити свою вагу і ви відчуваєте, як ви не досягли ваших цілей, коли ви дійсно може бути!

Я повинен їсти більше, навіть якщо я намагаюся схуднути? Я вже сказав:я тільки поїв, споживання калорій-це занадто мало і споживаючи 1300 калорій небезпечно.

Знову ж таки, я не можу відповісти на це питання, не знаючи ваш зріст/вага, але я можу сказати вам, що це небезпечно низького для більшості людей (особливо тих, хто намагається схуднути). Якщо взяти під увагу, що ви також спалювання 350 калорій від фізичних вправ, ваше фактичне денне споживання калорій менше ніж 1000, що, якщо ви не 100 кілограмова модель не здоровий прийом.

+589
Longwei 18 черв. 2013 р., 09:36:49

Як спринтер, ви використовуєте в основному анаеробних енергетичних систем. Змін, що ваше тіло буде виробляти у відповідь на ваш спорт-це збільшення швидко-скорочуються м'язові волокна, які, як правило, більше, ніж повільний Твич (який вище у бігунів на довгі дистанції). Це означає більший розмір, але може не означає більш важку вагу. Як спринтер, ви хочете швидко скорочуються.

Сироватка не зробить вас втратити м'язи. Високий витрата калорій у поєднанні з дефіцитом калорій дозволить вам втрачати м'язи.

Сироватковий протеїн є, як правило, структуровані, щоб бути поглиненими швидше, ніж інші білки, так як його легше зламати, на відміну від щось на зразок казеїну. Білок казеїн займає більше часу, щоб зламати, але може бути корисно, якщо ви намагаєтеся зберегти ваші рівні білка і базальний рівень метаболізму високий.

Пам'ятайте-високий витрата калорій змушує вас втрачати м'язи. Організм черпає енергію з вуглеводів, жирів і білків (у такому порядку (з точки зору непрофесіонала)). Якщо він вибігає з легкодоступних джерел енергії, він почне черпати зі свого власного організму, розщеплюючи білки. Ось де втрата ваги відбувається від. Я спрощую, але дайте мені знати, якщо мені потрібно розширити.

Так що відповідь на твоє питання, немає, сироватки не змусить вас схуднути. Не годувати себе достатньо, щоб відповідати обсяг роботи ви робите.

Як спринтер, ви повинні з'ясувати, скільки калорій ви спалюєте в середньому за тренування. Зазвичай я б годувати спринтер дієти, багатої вуглеводами, то білок, то жир в останню чергу. Ви збираєтеся використовувати, спочатку вуглеводи, а білок є абсолютно необхідним, щоб побудувати більше м'язів (так що ви можете використовувати більше вуглеводів!). Ви, швидше за все, не торкнеться жир при швидкому бігу. Якщо ваше тіло робить це, ви, ймовірно, навчання занадто довго.

+515
vikrant pande 12 серп. 2014 р., 20:35:25

Я просто читав про цікавий спосіб, щоб насправді подолати плато досить швидко. Вона включає в себе спеціально змінює частина повторень ви робите.

Наприклад, використовуючи обман в свою користь, можна було б перейти в бар, щоб пропустити концентричні і потім зробити ексцентричний, як і звичайні. Ж саме відноситься, наприклад для контактного друку. Злегка спуститися з ніг (можливо, як четверта або менш навпочіпки руху), а потім вибухоподібно вставати, використовуючи цей імпульс, щоб отримати вага над головою. Ексцентрик начебто нормально.

Наскільки я знаю, ексцентричний може бути до 40% більш ефективний, ніж концентричний, коли справа доходить до гіпертрофії і росту м'язів (побачив, що в дослідженні, на жаль, я не можу знайти його в даний момент, щоб пов'язати його). Так що це дійсно може допомогти подолати плато, я думаю.

Дивлячись на негативні аспекти цього методу, мене завжди вчили, що обман в результаті травми. Як я можу ефективно, якщо це можливо, реалізувати такий спосіб не нашкодити собі?

+421
Knocked Out 18 лип. 2018 р., 09:30:03

26 років, 160 фунтів, приблизно 20% жиру.

Я їм звичайну вегетаріанську дієту. Я уникаю соди, фруктовий сік, що-небудь з цукром. Можливо хтось газованої води або шоколадний батончик в тиждень. Я їм досить багато сиру, хоча, так що, безумовно, якась жирна що. Я не впевнений, скільки калорій я отримую в день, але я б оцінив десь близько 2500. Я намагаюся і їдять моркву, броколі, шпинат, капуста кожен день. Я зазвичай їм зовсім трохи арахісове масло тост, завжди на хліб з цілісної пшениці, яйця і грецький йогурт.

Я також їздити кожен день на моєму велосипеді. У мене велокомп'ютер, щоб стежити, і це виходить до 5 миль в день за останні чотири місяці, кожен день. Я зазвичай велосипед на 12-15 миль в годину. Іноді до 20 км / год на плоскій Землі.

Я не помітив ніяких втрату ваги, але мої квади величезні зараз. Моя головна мета-хоча втрата жиру. Скільки мені потрібно збільшити кардіо? Я маю на велосипеді 10 миль в день, або треба робити бігом, а? Дійсно велосипедах кардіо? Це свого роду відчуває, як тренування ваги тільки на мої ноги. Мені потрібно відрізати всього сиру? Скільки я повинен вирізати з точки зору калорій? Якщо я скоротити кількість споживаних калорій, це нормально, щоб відчувати себе голодним весь час?

Спасибі!!

Наступні:

Вау!! Величезне спасибі всім, хто відгукнувся. Я дуже ретельно відслідковувати всі мої калорії. Сік має набагато більше калорій, ніж я вважав можливим. Пора перейти на каву без кофеїну чай. (Caffine змушує мене відчувати себе хворим) і я не знаю, скільки грам сиру був, мені довелося зважити, ха-ха! Сьогодні я з'їла 1800 ккал, і додав 20 хвилин бігу підтюпцем в моїй придатності. Я думаю, на велосипеді 20 хвилин на 15 км / год-це близько 200 калорій, тому я знімаю на щоденний "дефіцит" 600 калорій. Я їм 1800 калорій, бігати за 200, а велосипед більше 200. Таким чином я 4200 калорій короткий в тиждень, який я припускаю, що становить близько 1,25 кг втратила за тиждень. Я також додавання до: 100 віджимань в день, 10 підтягування, 10 потягування, і якщо це можливо, роблячи навчання ваги в тренажерному залі 3 дні в тиждень. Я знаю, що це не кардіо, але я зобов'язаний спалити калорії, що додаткові вправи.

Моє питання зараз: буде втрачати виключно жир? Або деякі м'язи, що жир так само?

Ще раз дякую хлопці! Тепер це просто питання того, щоб дотримуватися моєї рутини.

+407
Marek Juras 21 лист. 2013 р., 00:19:39

Немає єдиної шкали, за якою ми можемо оцінювати і порівнювати наші рівні придатності.

Для початку, є тисяча різних способів бути у формі. Ви можете бути відмінним спринтер або марафонець, плавець, боксер, кікбоксер, скелелаз, дерево альпініст, альпініст, критий альпініст, важкоатлет, пауерліфтер, олімпійський атлет, і список йде далі і далі і далі, для кожного виду спорту ви можете собі уявити.

І справа тут полягає в тому, що люди, які виділяються на ці заходи, все в дуже хорошій формі, але зовсім по-різному. Олімпійський атлет можна качати величезний вага над головою, але не може пробігти кілька миль без зупинки/ходьба. Між тим, марафонець може бігти багато кілометрів без перерви, але навряд жим лежачи своєї ваги.

Це, очевидно, просто приклади з модерацією, але все одно досить буквальні.

Якщо б у нас був один тест для оцінки рівня фізичної підготовки, нам доведеться перевірити всі ці атрибути, який не є реалістичним варіантом.

Якщо ми не мали такого масштабу і випробувань, ми всі могли б пройти тест, і буквально знайти самі фігури людини на планеті. Він або вона буде з біса гарна на кожний вид спорту й активності. З іншого боку, ми також знаходимо принаймні у вигляді людини на планеті...

Редагувати: на основі вашого коментаря, і мій начальник, якщо вдуматися, це звучить, як ви шукаєте Оль фітнес-тест армії, яким ви тестували на короткостроковій перспективі, а також кілька вправ з власною вагою. У цьому випадку, там знову ні одного стандарту, так як різні робочі місця шукати різні якості. Так, наприклад, в армії могли б приділяти більше уваги серцево-судинних якостей, в той час як пожежна бригада може підкреслити силу.

Загуглив "фізична фітнес-тест" ви знайдете кілька варіантів, від різних установ. Одним з кращих результатів повинна бути армія ПФТ США, яка, ймовірно, найбільш широко використовуваним один.

Але знову ж таки, я вас попереджаю; це не випробування всіх аспектів вашої фізичної підготовки. Таке випробування було б набагато більше посилюється.

+348
Matt Lee 16 черв. 2017 р., 16:55:28

Плечі не повинні бути облом с.

Знайти тренера піднімаючись і їм поглянути на вашу форму. Ви можете знайти їх в місцевому Олімпійському або пауерліфтинг тренажерний зал, бокс, кроссфіт, або добре зарекомендували себе особистого тренера. Переконайтеся, що вони знають, Стартова сила і як накладні натисніть , перш ніж ви дозволите їм сказати вам, як це зробити. Платити їм за приватний урок, якщо це необхідно. Ваше здоров'я плече коштує п'ятдесят баксів або близько того.

Можливо, ви також захочете глянути на вашу рухливість плеча в цілому. Ви можете спробувати самостійно діагностувати на пошук таких місцях, як Келлі Старретт сайту і гімнастика форуми, але особисто оцінок знову король.

+343
Kiran Kumar 26 лют. 2018 р., 18:11:38

Особисто я згоден, що вільні ваги дадуть вам більше прибутку в загальній схемі підняття тягарів. Причина в тому, ви повинні використовувати інші більш дрібні групи м'язів, щоб допомогти стабілізувати і збалансувати вагу піднімається. Це, як мовиться, ось моє рішення на ваше запитання, якщо ви наполягаєте на використанні кабелю машини...

Негативи! (або ексцентрика м'язи подовження)

За останні кілька десятиліть численні дослідження встановили, що ексцентричні скорочення зможуть збільшити сили і роботи м'язів; що вони пов'язані з більш високою механічною ефективності; що вони можуть зменшити механічні дії ударних сил; вони посилюють пошкодження тканин, пов'язане з фізичними вправами. (у рецензованих статті Роджера Enoka право ексцентричні скорочення вимагають унікальних стратегій активації нервової системи)

"Негативи" змусити ваші м'язи працювати по-іншому і ламає їх більше (в хорошому сенсі). Я часто буду грати в мій супер сетів (дві вправи спина до спини, що може або не може включати в себе ті ж групи м'язів) з тієї ж м'язової групи. Якщо я не можу закінчити мій другий набір, я чіт ваги і виконати негативи, поки я просто не можу зробити їх ефективно.

+309
rvf 17 черв. 2010 р., 12:18:21

Що працював для мене:

 1. Станова тяга та присідання. (Підтягування не зашкодить.) Стає скотськи сильна в спині і плечах) зробити збереження правильної постави легше, так як потрібно меншу кількість зусиль великих, сильних м'язів і б) дати вам дивовижний практиці, так як станова тяга та присідання вимагають суворо замкненою в плечах-заднє положення.
 2. Свідоме рішення, щоб завжди тримати правильну поставу. Уявіть собі нитку, підключений до тімені тягне тебе такий же високий, як може бути.
 3. Стоячий стіл для занять на роботі.

Я перед ноутбуком 9 годин в день. Я був Квазімодо, поки я не зробив цього. Стретчинг, йога і легкий "основних" вправ нічого не робили, тому що моя спина була не сильна. Як тільки ви сильні в йозі, розтяжка і допоміжних вправ можуть бути додані назад, і буде дуже продуктивним.

+285
Anandha Mariappan A 3 вер. 2011 р., 21:16:08

Залежить - якщо ви, як правило, сидять протягом тривалих періодів часу без руху, сидячи на гімнастичному м'ячі (частина часу) може допомогти, даючи вам більш динамічні пози, як ваші м'язів тулуба частих коригувань. Я думаю, що того ефекту, як підвищення контролю над м'язами, так що в цьому відношенні ви могли сказати, що це зміцнення вашої основної і постуральні м'язи.

Для мене, сидячи на здійснення м'яч утримує мене від падіння. Я сиджу з поставою, і я відчуваю, що у мене є деякі перенести, коли я сиджу в звичайному кріслі. Я використовую тільки мій м'яч з перервами.

Деякі негативні сторони використання фітболу в якості робочого крісла:

 1. Це може викликати дискомфорт або біль, в залежності від вашого стану, особливо якщо ви використовуєте його занадто довго, коли ви починаєте. (Сторона-те, що може зробити вашу спину відчувати себе краще.)
 2. Ви можете впасти :(
 3. Ви можете знайти сидячи на пластик не так комфортно, як на м'якому стільці.
 4. Крім того, є дослідження, яке говорить, по суті, переваги збільшений багажник рухів та м'язової активності, сидячи на здійснення м'яч, може бути компенсований недолік збільшився хребта усадки порівняно з сидячи в звичайному кріслі. (Це може бути вивчення Sparafusile згадав.)
 5. Якщо ви сидите на м'ячі до точки, де ваші м'язи втома, ви не залишилися без підтримки спини, на відміну від вас би з ергономічним стільцем.
+248
shadow root 17 лист. 2015 р., 06:05:48

Втрата ваги та втрата жиру найчастіше йдуть рука об руку. Іноді стрес може бути дуже великий фактор, який зупиняє нас від досягнення наших цілей, а також Недосипання. Пийте достатньо води і не пийте занадто багато алкоголю. Я використовував для боротьби з жиром в деяких місцях, але я дізналася, що я повинна бути спокійніше протягом всього часу. Тоді я почав бачити результати. Не порівнюйте себе ні з ким іншим і не робити занадто багато кардіо. Як правило, підняття тягарів кілька разів на тиждень і робити помірна кількість кардіо буде робити роботу. Але не забувайте, щоб поїсти в чистоті! Ось що найголовніше. Більшість з тут питань щодо втрати жиру з певної галузі. Це ваше тіло, який вирішує, з якою ви будете втрачати жир. Ви можете лише допомогти йому, коректуючи свої тренування і харчування належним чином. Я сподіваюся, що ця відповідь допомагає!

+244
KTOmega 24 вер. 2012 р., 23:26:24

Для гіпертрофії піти на більшу кількість повторень. Низьке число повторень великою вагою напевно побудувати силу і розмір, але якщо ви прагнете до розміру, ви хочете, щоб зменшити вагу трохи, і вдарив вище повторень.

Крім того, ти що-небудь робиш для ніг? Румунська станова тяга (абсолютно вбивчий для стегна), станова тяга, жим ногами, розширення, зворотний hypers і т. д. Всі ці стимуляції різних м'язів і регулювання реп діапазони до 8+, безумовно, результат в розмірі.

Для виміру, ви хочете виміряти кожну тиждень або дві, в тих же місцях приблизно в один час. Споживання води, час доби і т. д. все це може впливати на вимірювання.

У всякому разі, якщо ти набираєш силу, зберігати при ньому. Це не так, як ви побачите великий прогрес протягом одного тижня. Це марафон. Експериментувати з діапазонами реп і отримуйте задоволення. Це як експерименти на власному тілі!

+226
ecstacy 23 серп. 2013 р., 12:29:15

У статті Вікіпедії про виконання державами:

Холодну ванну є популярним лікування підгострого травми або запалення, м'язові навантаження і загальну м'язову болючість, але його ефективність спірна.[14] Деякі стверджують, що для бігунів, зокрема, крижані ванни пропонують два різних поліпшень в порівнянні з традиційними методами.

По-перше, занурення дозволяє контролювати, навіть перетяжкою навколо всі м'язи, ефективно закриваючи мікроскопічних ушкоджень, що не може бути відчував оніміння та біль, яка може. Можна ступити в ванну, щоб полегшити біль у литках, квадроцикли, шинку і сполучної тканин від стегон до пальців буде отримати ті ж переваги, що робить гідротерапія привабливою профілактичний режим.

Друга перевага включає в себе фізіологічні реакції, спровоковані великою кількістю м'язів під водою. Якщо подолати початкову реакцію втеча розуму в ці перші болісні хвилини, тіло пручається, викликаючи "прилив крові". Ця швидка циркуляція передачі скидає збиток-заподіяння відходів з системи, в той час як холодна вода зовні зберігає скорочення.

Посилання: [14] огляд достойний About.com

Однак, дослідження Селвуд і співавт "лід-вода занурення і уповільненої м'язах початку: рандомізоване контрольоване дослідження" знайшли ніяких істотних змін в параметри болю, ніжності, ізометрична сила, набряк, хоп-для-відстань або рівень креатинкінази у сироватці крові (СК) з плином часу.

Але Вейл і співавт. знайшли у своєму дослідженні "Вплив гідротерапії на відновлення від втоми", що: спринт (0.1 - 2.2 %) і в цілому 9 хвилин безперервних зусиль (часу судового розгляду - ТТ) (0.0 - 1.7 %) показники були на рівні п'яти-денна пробна версія після холодної води занурення (ЦТД) і контрастні водні процедури (Ц), порівняно з гарячої води занурення (Хві) і пасивне відновлення (ССА).

Тому я припускаю, що ефект холодної води ванна може залежати від типу тренування і їх інтенсивність. Враховуючи, що ти спринтер, можливо, це може бути корисно, коли ви зробили тренування високої інтенсивності, де ви, ймовірно, мають мікроскопічні пошкодження, ніж під час тренування на витривалість. Але знову ж таки, це лише моя гіпотеза.

+214
CJ Hanson 7 жовт. 2019 р., 08:07:41

Ваша проблема не може бути з твердістю землі ви працюєте. Якщо ви біжите по тротуару, який знаходиться на тому ж рівні, на дорозі ви не повинні бачити великої різниці. Я думаю, що проблема тут полягає в тому, що тротуари не так прямо, як асфальтова дорога. Більшість тротуарів мають великі схили йдуть вниз, вгору, потім знову вниз. І тротуарах зупиняються при досягненні в'їздах у паркінги. Тому що ти так довго біг по асфальтованій дорозі, ноги не було проблемою, тому що вам не доведеться ні про що турбуватися. Де, як, коли ви біжите на тротуарах, ноги доводиться постійно підлаштовуватися під постійні схили, тріщини, а при переході з тротуару на дорогу з тротуару, коли ви проходите стоянку входами.

Коротше, тротуари не є прямими і рівняли дороги. От що, ймовірно, негативно позначаються на вашій щиколотці.

+210
ShrykeAbysmal 5 груд. 2016 р., 09:37:43

Неможливо відповісти на це питання без перевірки форма. Ви, напевно, роблять неправильний тязі або завищена, або округляючи поперекового відділу хребта. Крім того, можливо, що ти просто слабий у нижній частині спини і неправильної інтерпретації крайня болючість як проблематично болю.

+176
Vlado Jordanovski 8 квіт. 2015 р., 12:23:04

Я думаю, що це тільки репутація. "Порожні калорії" в основному означає просто "всі калорії без користі".

Так що у випадку простих цукрів, вони більше асоціюються з цукерками. Шипучка, мармелад, жувальний мармелад, льодяники і т. д. все зроблені з чистого цукру. Сода також ще одне джерело "порожніх калорій". Вони не мають ніяких поживних мікро-поживних речовин, які є вітамінами і мінералами. Але вони є дуже концентрованим джерелом калорій. Пара, що з демонизацией фітнес-індустрії калорій, ви зрозуміли, що ви не повинні витрачати свій обмежений бюджет на калорії "порожні калорії".

Складні вуглеводи найчастіше зустрічаються у фруктах і овочах і, отже, не є "порожніми". Це не означає, що немає простих вуглеводів в плодах, але їх концентрація значно менше. Також коли люди думають про "цукру", вони не думають про "банани".

Однак складні вуглеводи, вони збільшують кількість інсуліну. Як білка робить насправді. Швидкість перетравлення йде повільніше, ніж прості вуглеводи, тому замість Спайка ви отримуєте підвищений зростання з плином часу. Одна з причин того, що прості вуглеводи є набагато менш поживними.

Насправді існує багато людей, які стверджують, що вуглеводи, в першу чергу, слід уникати, незалежно від джерела. Зокрема, співтовариство кето. Потім IFIYM (вона відповідає вашим макроси) спільноти стверджує, що "карбюратора карбюратор" і джерело це не має значення, як довго, як ви отримаєте ваші макроси. Хоча так як організм не працює на тільки макроси, то краще, щоб отримати ваші вуглеводів, в основному з "порожніх" джерел живлення.

+162
user130262 29 січ. 2017 р., 13:59:52

Я читав, що комбо з оцту і води (1/5 оцту) б прибрати запах або масло мило Мерфі. Гіршому випадку я хотів би використовувати спортивну стрічку, щоб обернути за ручки.

sports tape

+160
crystal 17 бер. 2019 р., 00:41:43

Я також мав таку ж проблему, кращий спосіб схуднути, виконуючи інтенсивні вправи. Я подумки приготувався змінити:

 1. Шкідливих звичок
 2. Немає більше фаст-фуд, гамбургери і т. д...
 3. Спосіб життя/клуби,
 4. Скоро спати, прокинься швидше!

Через 3 місяці я бачив деякі зміни, але це залежить від того, скільки жиру ви маєте на животі, як інтенсивно ви тренуєтеся, і як ви мотивовані.

Я підведу деякі види спорту, які можуть допомогти вам досягти цього дуже швидко.

 • Муай-Тай;
 • Змішані Бойові Мистецтва;
 • Біг;

ПРИЄМНО РОБИТИ:

Намагаюся робити багато присідань вправи, це допомагає багато. І бігом в природі, просто по собі з деякими хорошими ударів на вашому iPod.

Сподіваюся, що це допоможе.

+153
shang 3 лист. 2010 р., 14:01:27

Років тому я оступився в яму і отримав 3-го ступеня розтягнення зв'язок гомілковостопного суглоба. Одна з вправ фізіотерапевт сказав мені, щоб використовувати босу м'яч і робити кола, стоячи обома ногами на ньому. Я думаю, що я припинила свої вправи відновлення на початку і намагався зміцнити кістки. Я використовую м'яч босу, але знайти його дуже важко, щоб зробити кола. Я завжди зісковзнути. Є якісь поради, щоб зробити його простіше.

Наприклад, простіше чи важко мати ноги розташовані далеко один від одного? Які інші вправи можна робити, щоб зміцнити кісточку з м'ячем босу?

Редагувати: спасибі за зворотній зв'язок. Я забув згадати, що я був робиш це без взуття і шкарпетки, ковзання на гладкій поверхні BOSU бал. Я повинен робити це з або без взуття?

+151
Jim Meyer 18 лют. 2016 р., 13:41:19

Я не можу отримати назад те, що я збираюся сказати статтю або яких-небудь доказів, але у мене є теорія, заснована на моєму особистому досвіді. У мене така ж проблема, яку ви описуєте, коли я працюю на моїх грудях, але для мене це також відбувається, коли я працюю мій бі і назад. Наприклад, коли я роблю лат тягнути падіння або біцепса кучері, рамена, які починають дійсно боляче мої передпліччя. Найцікавіше, що на наступний день м'язи болять від попередньої тренування в Бі і лат, а під час самого тренування я ніколи не відчувала їх болю. Те ж саме відбувається зі мною під час навчання в груди, я можу пройти через мої почуття тільки мої трицепси болять, але вранці я буду відчувати себе так само грудей.

Все це змушує мене думати наступне: коли роблю жими грудей ми знаємо, що це не тільки скриня, який знаходиться в стадії розробки, але і трицепси. Іншими словами, трицепси і грудні м'язи працюють разом для досягнення певної мети, яка у випадку з прес-натиснути вагу. Трицепси знаходяться там, щоб допомагати Печ, тому доки грудні м'язи ще свіжі трицепс не боляче, але після того, як Печ почнете втомлюватися ми вважаємо, що завдяки тому, що наші трицепси починають хворіти. Те ж саме вірно і для тренування біцепсів і лат тягнути вниз. Для того, щоб робити ці вправи, ми повинні стиснути обладнання. Поки наші біс і назад свіжі передпліччя не повинні працювати так багато, але коли наші біцепси і спина починають втомлювати відчувається біль у передпліччя.

На закінчення, Ви були стурбовані тим, що ваші груди не засмучуватися, тому що ваші трицепси втомилися занадто рано, але з мого особистого досвіду груди опрацьовується добре. Доказом для мене було те, що на наступний ранок мої грудні м'язи були у вогні, а на наступному тижні я був у стані ще більш важку вагу.

+122
Galinakatani 27 черв. 2019 р., 10:52:11

У мене виникли деякі незначні (незручно) біль у верхній частині правої ноги (думаю біля нижньої малогомілкового утримувача або нижній розгиначів утримувач біля зовнішньої щиколотки). Все почалося просто трохи помітно після пробіжки, але сьогодні це трохи тендер навіть ходити. Я поміняв взуття в останні кілька тижнів, щоб почати працювати "босоніж" (з Вібрам Бикила ЛЗ). Це нормально мати деякі болі в ногах, поки ноги повністю пристосуватися до нового взуття? Це не заважає мені робити що-небудь ще, це просто дуже незручно. Image from Angelo Podiatry Associates

+110
Tebak88 30 бер. 2014 р., 16:37:43

3-5 грам креатину на добу (по 1 таблетки) вважається безпечним кількістю. Там було доказів пошкодження печінки/нирок в результаті прийняття занадто багато креатину, але, здається, тільки у випадку з людьми, у яких вже є нирки/печінка. Дослідження показали, що 20 грамів креатину в день є безпечним.

Єдиним недоліком є затримка рідини в організмі (наприклад, метеоризм). Приймати багато креатину призведе до середньостатистичній людині, щоб набирати близько 5 кг у воді-вага (який буде йти тільки в сторону, коли ви перестанете приймати креатину).

Люди зазвичай отримують половину креатину з м'яса, особливо червоного м'яса, так що це, безумовно, більш важливо для вегетаріанців. Ви можете вибрати, щоб зробити початкову "фазу завантаження", де ви прийміть 2-3 таблетки на день протягом 1-2 тижнів, щоб побудувати свій первісний магазинах. Потім ви можете зберегти ваш креатин магазинах по 1 таблетки в день.

З іншого боку, ви, можливо, захочете розглянути можливість зробити свій ремонт тільки половина таблетки в день. 2 грами показано, що як і раніше бути ефективними, зводячи до мінімуму затримку води. Багато культуристи вибрати "цикл" своїх креатину. Вони можуть використовувати його лише на місяць, а потім знову використовувати його протягом 2 місяців. Вони використовують його професійно в якості доповнення для побиття особисте плато. Але якщо ви хочете, щоб цикл його або використовувати його щодня до вас.

+109
Geleos777 16 січ. 2015 р., 00:40:35

(Я припускаю, що ви вже можете зробити неабияку кількість "нормальних" віджимання з хорошій формі)

Основним стримуючим фактором є, ймовірно, пальцями - в той час як у вас є м'язи в самих вашого тіла, в іншому випадку пальці, в основному сухожилля і кінчик пальця віджимання дуже добре впливає на них. На жаль, сухожиль розвиваються набагато повільніше, ніж м'язи, і тому на будь-яке питання ви могли мати, рано чи пізно зводяться до міцність сухожилля.

Тренувати свої пальці, спочатку ви просто хочете провести положення "вгору" на кінчиках ваших пальців. Намагатися викладати їх якомога більше, побачити цю картину. Дуже, дуже, дуже обережні, так як можна легко зіпсувати ваші сухожилля і це довгий період відновлення пізніше. Просто намагаюся робити це кожен день (або навіть кілька разів на день) і запасіться терпінням, це може зайняти більше місяця, щоб отримати необхідну міцність сухожилля. Зупинитися, якщо ви відчуваєте будь-який біль. Після проведення досить легким, перехід до фактичного віджимання легко.

+79
mah454 29 вер. 2019 р., 21:24:59

Вправи в кінці тренування покращують принаймні. Це не означає, що вони не покращують, вони просто покращують повільніше, ніж речі, ставити на початку тренування.

Якщо м'язи-це твоя мета, то я знайду спосіб зробити бар підтягувань, бар соуси, діпи кільце, і помилкове зчеплення кільце підтягнутися як можна ближче до початку тренування, як ви готові. Робити їх замість або перед допомоги ВВВ-це моя перша думка.

Однак, будьте дуже обережні "мета аккреция". Є хороший спосіб і поганий спосіб додати більше для досягнення цілей. Це добре, щоб ставити перед собою нові цілі після досягнення віхи, а потім покласти на стару роботу в "режим обслуговування" при виконанні нової роботи. Але просто додаючи цілей без видалення попередньої роботи може призвести до неуважності і відсутність уваги.

+37
YouRock BeastBoy 11 квіт. 2015 р., 09:25:02

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil