Кількість спалених калорій

Я не розумію формулу калорій на основі серцевого ритму. Згідно з ним, людина з меншою вагою, робить те ж вправу за той же проміжок часу буде спалювати менше калорій, ніж людина з великою вагою. Це звучить парадоксально, як можна було б припустити, що більше енергії потрібно, щоб перемістити велику масу. Я упускаю щось з цих формул?

+812
creaturek 21 груд. 2018 р., 01:22:25
40 відповідей

Як всі говорять, правильної форми, це те, що потрібно. Якщо ви не підтримуєте належній формі і зробити розминку і охолонути, є шанс, що ви отримаєте травму навіть при ходьбі на біговій доріжці. Так, Розминка, Форма, Час Перезарядки.

+996
ChristianF 03 февр. '09 в 4:24

Для підйому: Навчання для новачків, частина 1

Навчання для новачків, частина 2

Для Бігу: 8 Тижнева Програма

Я теж айтішник. Це не займе багато, просто уникайте нездорової їжі, і прогулятися протягом дня. З'ясувати, скільки калорій ви можете взяти в, а потім відстежувати їх, використовуючи щось на зразок: Підходить День

+987
Theresa Vance 5 трав. 2019 р., 13:38:34
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я думаю, що в першу чергу робить це, коли це зручно і Repeatable. Якщо ви можете потрапити в спортзал в обід кожен день, опівдні краще. Якщо ти сова, після роботи. Якщо ви рання пташка, перед роботою.

Єдиний раз, коли я бачив дуже погано, прямо перед сном. Іноді ти просто занадто збуджений, щоб спати.

+911
Fanning 14 вер. 2019 р., 13:35:10

Яке вправу будує свою внутрішню стійкість краще? вміння подумки підготувати вас до життя, вправ, зустрічей і т. д.? Це підняття тягарів, що дає вам фізичну силу і зовнішній вигляд? Аеробних, що дає вам витривалість та витривалість? Якщо б вам довелося вибирати, що б це було?

+879
MUHAMMAD SOBAN 27 лип. 2015 р., 06:01:22

Додавання освітні Примітка: солі, складні молекули, такі як натрій хлористий калій, а не чистого натрію! Вони хлористих солей.

Для регідратації, Рей продає регидрационных солей, але, думаю, ці теж трохи цукру.

+859
knpnll12 10 лип. 2011 р., 19:51:16

Я використовую FitNotes для того, щоб зберегти всі мої вправи в одному місці. Ви можете записати вправ і поділити їх на різні групи м'язів, щоб зрозуміти, в які дні ви працювали на м'язи.

+848
NauticalMile 27 трав. 2013 р., 16:54:00

Відповідно до чотириголового м'яза і біцепс стегна/glueteus а також поперековій і грушоподібної несуть відповідальність.

Йога: Кіт Верблюдів, Позу Голуба. Розтяжка: Глибокий Випад, Ніг Чіпає, Метелик Стрейч.

+781
fanya888 17 серп. 2014 р., 05:41:59

Я не зовсім розумію, як повинна працювати. Не твоє тіло "голодувати" на енергію з-за відсутності вуглеводів у вашому раціоні?

+780
VIVEK KUMAR SHARMA 8 лист. 2013 р., 09:14:38

Я взагалі добре у використанні мого тіла, наприклад, коли боулдерінг, але я жахлива на танці або будь-якої іншої діяльності, де ви повинні зробити кілька речей в той час, як за кермом автомобіля.

Як я міг би тренувати цей навик?

Було б добре, якщо б я міг тренуватися виконуючи ці дії, але за кермом автомобіля з моїми здібностями це просто занадто небезпечно (особливо для інших). Що ж стосується танців, то я просто не встиг зробити в поодинці, і навіть курси початківців спосіб для мене складно. У мене теж немає грошей на приватні уроки танців.

+762
houkouonchi 6 груд. 2018 р., 22:25:48

Для домашнього використання я не в курсі всього, що треків на ніч, і клінічно (це був би перебір, так як це серце монітор трасування) є холтерівський монітор, який стежить за своїм серцем кальки і їх запис для подальшого перегляду та аналізу. Холтер також потрібен лікар, щоб ставити, якщо ви поговорите з кардіологом про те, чому він може бути заінтригований достатньо, щоб брати участь.

+734
Archernar 13 вер. 2010 р., 01:24:21

У "викинули" почуття непередбаченої реакції організму на ситуацію "на цей стик був змушений за свій ряд руху! Він нестабільний і повинен бути зупинений зараз!" Він активує всі види м'язів з метою зупинки руху. Але він не працює: початковий відчуття нестабільності був викликаний організм не в змозі нормально стабілізувати, і м'язові спазми не допомагають. Три причини для нестабільного почуття:

 • М'язи, які зазвичай стабілізувати суглоб пригнічуються. Нервові сигнали не доходять до них з-за невживання, з великих м'язів неефективно беручи слабину.
 • М'язи, які зазвичай стабілізують суглоб загралися. Погана постава залишив їх постійно подовжується, або компенсувати слабкості в інших м'язах залишив їх так міцно, що у них мало місця для подальшого договору.
 • Нервові сигнали, досягають мозку, є помилковими. Стара травма стимулює нерви, які несуть біль до мозку так часто, що вони хронічно, або нервові сигнали, що несуть больові сигнали з однієї області інтерпретуються мозком як вихідні з іншої області (відображена біль).

З-за цього роду вправи, які допомагають є ті, які: а) відновлення нормальних функцій організму, або б) відновити нервові зв'язки між мозком і тілом.

Для відновлення нормальної функції, ти дивишся на вправи мобільність і основні закономірності руху. Для моєї верхній частині спини, що означало скорочення трапецієподібних і навчання зубчастим м'язом і навчання торакальної мобільності. Для моєї нижньої частини спини, це означало, що навчання правильній формі для станова тяга, Румунська станова тяга та присідання, потім використовуючи їх для виявлення слабких місць. Ці недоліки були в цілому вирішені, дізнавшись про м'язах, які діють на стегна і тазу, такі, як сідничного м'яза.

Для відновлення нервових зв'язків, ти дивишся на розтяжку, масаж і вправи ізоляції. Розтяжка для випадку, коли мозок неправильно і джерело болю не було. При русі в суглобі через свого ряду руху без болю, мозок запам'ятовує руху є безпечним. Ізолюючі вправи для пошуку рухів ти сильний, не можу робити взагалі, або робити не так, як піднімаючи ногу з гіперактивною згиначі стегна, а не клубово-поперековий. Повторюючи вправу зміцнює нервові зв'язки, так що ваше тіло буде набирати м'язи, коли це необхідно, замість того, щоб компенсувати з іншими. Масаж для стимулювати нерви і кровообіг досить, що мозок може отримувати сигнал від м'яза і почати відновлювати зв'язок між мозком та м'язами.

Ходьба також допомагає багато. Удачі!

+721
Daniel Bensen 6 квіт. 2014 р., 12:10:15

Відійдіть від ваги, сер.

Серйозно, якщо ви схильні травми, я не рекомендуємо Вам біля будь-якої ваги на даний момент. Безпеки в цілому набагато краще, ніж у лікарні для Ваг травм.

Я рекомендую вправи, йога або пілатес (на баланс і розтяжку цілей), плавання (якщо є), і кардіо вправи, такі як біг, стрибки, і їзда на велосипеді.

+698
Fangliang Xue 25 жовт. 2017 р., 16:17:34

Я згоден з твердженням: "ядро" - це так неправильно розуміють на цьому сайті (і взагалі). Я хотів би з'ясувати, як пояснити "ядро" на менш технічному і зрозумілому рівні. – Майк-DHSc

Я можу тільки сказати, що ядро-це ваше природне пояси, тим сильніше він буде, тим краще ремінь, чим сильніше підтримка.

Однак, я можу додати, що коли мені було 23 роки і змагаються за першість, я повинен був підготувати у поштовху 150 кг, для цього я пішов на тяги до 230 кг на 1 повторення, на цьому рівні, мені потрібен пояс, щоб зберегти кістяк на місці "на всяк випадок", як основні можуть тільки сильні до певного моменту, як він не може пройти навчання ж, як і дельтоподібний і т. д....

Так, для максимальна вага 4 комплекту 1 повторення кожного, якщо ви відчуваєте, що ядро цього поки немає, може бути, ви можете використовувати ремінь, в іншому випадку вам доведеться довше чекати, перш ніж ви доберетеся до місця, щоб зробити це без.

Сподіваюся, я пояснив досить чітко.

+663
user239415 20 квіт. 2016 р., 17:23:47

Мені 41. Я роблю регулярні тренування 2 рази в тиждень, а зараз роблю Джуи джитсу 1 раз в тиждень. Це виглядає приблизно так. Я в 8 тижнів, і я відновлююся протягом 2-3 днів (де вона взяла цілий тиждень після першого сеансу). При цьому він набагато більш образливі, ніж мої регулярні тренування це стає легше, як моє тіло пристосовується до нього (і я навчитися не "м'язи" його).

+628
user98919 29 квіт. 2010 р., 16:51:39

Ти відкриваєш для себе дуже багато думок. Але, одним з показників, які могли б справити враження на вас, щоб зробити зміни вашого ІМТ. Є і інші, але, ІМТ 36 пропонує ожиріння і можливість настання безліччю медичних проблем. Я хотів би запропонувати вам обговорити ваш вага з вашим особистим лікарем і отримати повне медичне обстеження, щоб виключити будь-які медичні проблеми, перш ніж вони стають хронічними.

+577
user257779 4 лист. 2018 р., 04:04:46

Коли людині жарко, шкіру охолоджує їх за рахунок розсіювання тепла всередині. Коли зовнішня середовище гаряче температури тіла (98.6 Ф 37С), це ще можна з допомогою випарного охолодження від поту. Якщо вологість близько 100%, однак, піт вже не випаровується.

Це можливо для людей, щоб охолодитися в середовищі вище температури тіла і близько 100% вологості?

+550
Finn Larsen 5 груд. 2019 р., 02:25:56

У мене асиметрична ззаду, це не дуже видно, коли спокійно, але я помітив, що я легко можу контрактом і вискочити моєї правої дельтоподібного м'язи, а на лівому, неможливо.

Лікар сказав мені, що через деякий час тренування я б зробив поліпшення на моїй лівій дельтоподібного, але після двох років я все ще не можу виштовхнути її вгору. Крім того, я помітив, що коли тяги, що моя асиметрія починає бути видно, оскільки стиснення ясно показує, більше на праву сторону. Однак, в ході жим гантелей або армійський жим, я не помітив явно слабкої лівій стороні.

Я завжди піднімав з гантелями, але після почуття вусань жим лежачи я дійсно хочу робити це частіше. Я знаю, що більшість людей не є абсолютно симетричним, але мене турбує один день, незбалансоване тому, коли розслаблені.

Питання , Як я повинен структура моєї тренування, щоб забезпечити правильний баланс? Я можу що-небудь зробити, щоб поліпшити свою симетрію, коли укладений договір? Я повинен завжди уникати гантелі?

+548
user2483256 10 вер. 2014 р., 13:27:33

В першу чергу, якщо ви ще цього не зробили, піти і подивитися професійним про вашій спині. Навіть незначні травми спини-це дуже серйозна і може призвести до подальшого пошкодження, якщо це належним чином не розглядаються. Ви дійсно повинні отримати консультацію від лікаря або фізіотерапевта, щоб запобігти подальші травми. Навіть якщо у вас дійсно дитина ваш хребет, там багато ще можна зробити в плані силових і кардіотренувань, не посилюючи його.

Які кардіо ти робиш? Якщо ви були в кроссфіт до болю в спині, ви могли б насолоджуватися Табата або інші форми ВІТ. Більш ізольовані тренування є, ймовірно, бажано, уникаючи великих складових рухів (присідання, станова тяга і т. д.). Подумайте, що жими ногами на верстаті, а не присідання і тримати спину прямо при використанні вільних ваг в будь-якому положенні.

Я впевнений, ви зможете з'ясувати задовільна рутину! Удачі!

Редагувати: Ви згадали, що ви їсте чисті" і ще набирає вагу. Я бачу ваше розлад макро, підрахунок калорій і часу прийому їжі? Багато людей клянуться підхід IIFYM (якщо це відповідає вашим макроси), але я дійсно вірю в голодування протоколу. Існує кілька підходів до Якщо але незалежно від того, що ви виберете, ви отримаєте деякі серйозні гормональні переваги. Є навіть деякі дослідження, збільшення тривалості життя та профілактики раку з використанням протоколу голодування. Ось американське наукове резюме результатів дослідження, який має деякі потенційні недоліки, перелічені, а також. Leangains був великий для мене під час навчання, хоча я продовжую вуглеводів більш обмежений, ніж Мартін Berkhan пропонує. Це дійсно допомогло мій складу тіла без шкоди для мого навчання. Деякі люди реагують негативно, хоча, так що тримайте очі на себе і якщо ви не відчуваєте себе приголомшливо після тиждень або дві, спробувати щось інше. Є ще перехідний період, але після цього мої енергетичні рівні вранці насправді значно зріс і я зараз тренуються виключно в голодному стані. Ваш пробіг може змінюватись!

+475
Cathy Bacon 17 груд. 2011 р., 16:30:57

В % від пікових і середніх ccompared Макс і спокою ЧСС може змінюватися з плином часу. Якщо ви знаходитесь у відмінній формі і були біг протягом двох років на регулярній основі, ви можете не побачити великої різниці, якщо інтенсивність була такою ж.

Якщо ви берете його після першої і тоді ваш остаточний спринт, ви отримаєте розуміння того, як ваш HR є для цього виду діяльності.

Якщо у вас є проблеми з серцем і контролю за здоров'ям, то лікар, ймовірно, порекомендує вимірювати в різний час протягом дня... а потім прийняти його (і інші тести) професійно в їх офісі, поки в контрольованих умовах/обставинах.

+457
Nirekin 8 серп. 2010 р., 15:13:35

Craneflat, я частково згоден з @Ейч про відпочиває. Тіло любить перерв. Але я розумію, що ви на коні, і не хочу перерви.

Для використання в приміщенні, коли йде дощ, ваги ланцюгів може дати вам хорошу кардіо тренування. Проблема багатьох вага процедури полягає в тому, що вони зачіпають деякі рухи, такі як стрибки і випади, які важко відновлюються на коліна, як ви згадали. (Навіть альпіністи можуть ускладнити проблеми з коліном йде від повного згинання до розширення, і ви не хочете колінного розлютитися, щоб возитися з вашої піші прогулянки.)

Ось ваги кардіо тренування Circuit , щоб дати вам уявлення про чергуються верхніх і нижніх тіла вправи, а також протилежні м'язи так, що ви відпочиваєте одні групи м'язів під час тренування іншого. Відео є присідання і випади, які з працею на коліна, але ви можете замінити на інші вправи. Якщо у вас є достатньо еспандером, чи призупинення таких груп як TRX, ви можете робити присідання і випади з деякою підтримкою, щоб хоча б частково захистити ваші коліна.

Також, якщо ви чергувати опір групи вправ з використанням мінімальних перерв ви можете отримати кардіо інтервальні тренування. Ви можете зробити 20 секунд з 10-секундними інтервалами відпочинку для протоколу Табата як @Waquo згадав. Ось приклад використання трансивера з 40 секунд/20 секунд тренувань.

Ви могли б також розглянути пару палиць для скандинавської ходьби для піших прогулянок. Вони будуть передавати частину ваги з ваших колін, і ви будете більше використовувати ваші основні м'язи, латів, АБС і т. д. кожен раз, коли ви посадите полюса, перетворюючи піші прогулянки в повну тренування тіла.

Мені вдалося зробити кілька хороших тренувань на Алясці пором робити функціональні тренування з моїми еспандером додається до причалів, так що ви будете робити добре в кабіні зі своєї смуги і монітор серцевого ритму. Весело провести канікули і вітаю з прогресом, рішучість і відданість!

+431
Mohamed Saluuco Kamara 5 бер. 2015 р., 22:29:01

Скажімо, штангіст піднімає важку в діапазоні 8-12 повторень, їдять дієти з високим вмістом білка, і тому досяг значної м'язової маси. Зараз культурист хотів би просто зберегти той же м'язової маси. Як слід вправ та зміни дієти від попереднього режиму тим, зсипати на новий режим обслуговування?

 • Чи підняття ваги в 16+ діапазон респ підтримувати м'язи?
 • Робить інтенсивне кардіо, як біг, допомагають підтримувати м'язи ноги?
 • Я знаю, що білок відіграє важливу роль у побудові м'язів, але яку роль вона відіграє у підтриманні м'язів?
+415
IJMorgado 8 січ. 2017 р., 18:32:11

Я згоден з Шон Дагган в тому, що я не думаю, що тобі варто турбуватися про це занадто багато. Коли ви не за кермом, обидві ноги працюють дуже старанно і рівномірно несучи своє тіло щодня з вашої повсякденної діяльності.

Якщо ви турбуєтеся і сором'язливим, хоча (і ми не хочемо, щоб ти був!), ви, звичайно, могли б розглянути можливість ходити в спортзал! Я завжди заохочуємо це! :) Хороші і прості вправи для нижньої частини тіла, щоб ви почали кілька присідань тіло (або зваженої штангою/гантелями присідання), литковий м'яз-піднімає (зважена або тіла), і гантелі випади.

+386
LouiseKreuz 12 серп. 2018 р., 22:05:54

Я шукаю систему аеробних тренувань для вітальні:

 1. Можна почати з низьких аеробних навантажень і поступово збільшуйте до високої інтенсивності, як HIIT або інтервальних тренувань. В ідеалі дрібнозернистий контроль над аеробної інтенсивності.
 2. Низький вплив, мало "шуму".
 3. Мало обладнання (за обсягом). (Ігрові приставки ОК).
 4. Навантаження на м'язи, суглоби і сухожилля мають бути принаймні на початку. Це може поступово збільшуватися, як аеробної інтенсивності.
 5. Легко прийняти за того, скільки часу в мене є.
+367
maldred 21 трав. 2017 р., 01:41:53

Мені потрібно пройти фітнес-тест, який передбачає можливість запускати X-відстань y хвилин. Я ніколи не робив всі запущені раніше (завжди ненавидів це, коли мені довелося для школи і т. д.), так що я дійсно Новачок. Я зробив деякі дослідження в інтернеті про правильну поставу, режим тренувань і т. д. Стан речей здавалося актуальним і цікавим, але більшість порад тренування спрямована на людей з великим досвідом і які мають довгострокові цілі/плани на запуск. Мені просто потрібно пройти цей тест.

На біговій доріжці, я роблю 10км/год прямо зараз, і триває близько 1.5 КС (~9 хвилин). Я думаю, мої запитання:

 • Я повинен орієнтуватися на відстань або час? тобто було б краще, щоб тримати 10 км/год і спробувати і тривати довше і довше (тобто розтягування, 9 хвилин, поки я можу продовжувати довше), а потім спробувати йти швидше, або спробувати йти швидше, поки я не вразив свою мету, а потім спробувати подовше?
 • Чи є шкода бігу кожен день? За умови необмеженого часу і мотивації (ха! ні необмежені, але я збираюся спробувати...), якщо я бігаю щодня є великим або це просто буде контрпродуктивним? (тобто я тренування Ваг, і за це навчання кожен день-це погана ідея, тому що ви повинні дати м'язам час на відпочинок. Загальні рекомендації-не більш ніж 2-3 рази в тиждень).
 • Я бігу на біговій доріжці в тренажерному залі, тому що це зручно, і вчений у мені подобається аналіз даних (тобто я хочу бачити точно, скільки метрів я пробіг, як довго я біг, що моє серцебиття тощо). Як на біговій доріжці, перевести в реальному житті працює? Це добре, щоб дотримуватися бігова доріжка, або я повинен дійсно потрапити на справжній бігова доріжка в даний час?
 • Мій ліміт, здається, в основному кардіо, а не м'язи, пов'язані. Тобто коли я повинен зупинитися, це тому, що я задихався, і не стільки тому, що мої ноги втомилися. Мої ноги були трохи болить після першого запуску, але не так. Є інші допоміжні вправи я можу робити, що допоможе з кардіо, або просто працює собі найкраще, що я збираюся зробити?
+361
Daisy548 20 серп. 2015 р., 11:45:07

Що краще для здоров'я, 2 рази в тиждень на 1 годину Кардіо або 4 рази в тиждень 30 хвилин кардіо? Як на 65-85% від Макс пульс.

+323
Abhishek BS 12 лист. 2013 р., 12:41:23

У дитинстві я багато років занять плаванням. Я виявив, що навчитися плавати, поняття, залишаючись на плаву, - це психічне майстерність, що ніхто не може навчити вас. Страх потонути змушує вас боротися. Борючись причини ви тонути. Тому, щоб не потонути, ти повинен перестати боятися, так що ви не боріться. Для мене, в той момент я зрозуміла це, я моментально перейшов від використання дошки Бугі Кідді, щоб бути в змозі плавати. Це була мить одкровення. Це був поступовий процес навчання, де я міг хоч якось збільшити свою плавучість. Ви або тонути або плавати - ні.

Якщо ми говоримо про те, як технічно плавати, то так, вам потрібен інструктор. Інструктор навчить вас всім стилями: брасом, задній хід і т. д... він виправить вашу форму для максимальної швидкості та ефективності. Він покаже вам, як покладіть руки і форма вашого тіла, щоб відрізати воду акуратно на стрибок, наприклад.

+304
PawelTulin 6 лист. 2011 р., 22:19:05

Мені цікаво, я там ніяких особливих переваг, щоб змушувати себе дуже важко і просто примушувати себе трохи важко. Не старатися створити більше м'язи? Зробить вас сильніше?

Для спрощення, уявімо, хто працює старанно, і не отримати травму; а тепер уяви хтось штовхає себе ще важче і все одно не отримати травму.

Ігноруючи будь-які потенційні травми або припинення процесу (припустимо, змушувати себе дуже важко все одно не буде вважатися "виснаження" ще).

Не старатися мати ніяких додаткових переваг і просто відсунувши трохи складно?

Як бореться за кожен наступний реп і просто зупинитися, коли відчуваю себе трохи втомленим. Це додатковий поштовх, і "драйв" вигідно і хто-то, хто не може битися чи йти так складно/довго?

Знову ж таки, припускаючи, що жоден підтримує травма не перешкоджає прогресу, буде примушувати себе з усіх сил бути корисним більше, ніж просто ходити на нього, поки, здається, трохи втомився і потім зупиняється?

Не старатися зробити його більш імовірно, що ви зможете пробити плато? Стимулювати ядер краще? Краще працюють м'язи? Чекайте результатів раніше/пізніше? Стимулюють нервову систему по-іншому?

Уявіть, що хтось на реп керлінг і вони його на півдорозі вгору, але сил це важко і вони втомилися і просто відпустити її вниз, не надаючи силою, але ще один чоловік перебуває на півдорозі протягом 20 секунд, даючи кожен біт може і розумові здібності у них є, щоб отримати його останній раз.

Це чоловік, який убив себе, намагаючись боротися і докласти трохи розуму у них є благо, що і той хлопець, який важко працює, але не вбити себе, щоб отримати, що останній реп через 10-20 жорсткі набори зброї? В принципі, не дуже складно собі що-небудь позитивне, якщо це не досить сильно, щоб перешкоджати прогресу, але досить складно сприймати психічні/фізичні втрати?

Просто уяви хлопця, який працював, але трохи попотіти-і що інший хлопець, який працював важче, і тремтить протягом декількох годин в результаті натискання на його нервову систему за межі своєї "зони комфорту", але ще не заважає або "непосильною працею". Я поставив лапки "непосильною працею", тому що люди думають, що робити зайвих 5 комплектів виснаження, коли виснаження означає надмірні тренування протягом тривалого періоду часу і не вистачає в раціоні харчування, сну, або адекватний "простою". Більшість людей ніколи не досягають "виснаження", тому що більшість людей працюють не досить важко мати шанс потрапити туди в будь-якому випадку. "Виснаження" не просто примушувати себе вкрай ... це постійної, безперервної втоми і відсутності уваги до свого здоров'я.

+303
alesmash 5 жовт. 2019 р., 13:52:56

Я тренувався майже релігійно близько 4 місяців, але спостерігається зниження показника продуктивності за останні 1 з половиною місяць.

Я нічого не змінилося в плані харчування і сну з першого дня моєї тренування. Хоча зараз я відчуваю себе більш ледачі тренування, незважаючи на велику вагу втратити мене понесло (Я знаю, я повинен відчувати себе більш мотивовані, щоб тренування, але моє тіло, здається, просто лінь часом).

У мене робота і тренування тільки ввечері близько 8 або 9 вечора до 12 ночі, то я після цього сну, я робив це 3-4 рази в тиждень протягом майже 4 місяців. Я був відсутній на сесіях за останні 2 тижні, тому що я відчуваю себе настільки ледачі і втомилися до тренування. Навіть доходило до того, що я заснув на моєму тренувальний килимок перед віджимання рутинну лол.

Моя рутина була дуже висока вплив (в плані кардіо) для мене перші 3 місяці, але в мене останнім часом знижується інтенсивність з-за мого зниження продуктивності і гнати на тренування. Також я відчуваю, мої ноги не відновлюється достатньо, тому я переключив його трохи.

Моя єдина мета зараз, щоб позбутися від жиру у верхній частині тулуба. Я бачу, що я отримую там вже, але ще не достатньо. Нарощування м'язової маси-це лише другорядна річ для мене, але буде перевагою, тим не менш. Я вже бачу деяких з АБС визирав з жиру, який я припускаю, що просто означає, що я повинен розкрити його.

У відповідності з моїми жиру втрата мети я зазвичай ходжу на дефіцит калорій, так що я можу, навіть якщо я пропустив день тренування, продовжувати втрачати жир; я не знаю, якщо це правильний підхід.

+279
Euge Campos 4 груд. 2017 р., 11:35:14

Мій фізіотерапевт мене хоче боксувати шість раундів по 3 хвилини, перш ніж я тренуватися з вагами. Після боксу я відчуваю себе досить втомленим і звичайно не на 100% знеструмлена, і я не можу викладатися на 100% на тренуваннях вага з-за цього (присідання, ноги тисне, і т. д.). Це добре для коробки, щоб зігрітися, або я повинен просто робити легку розминку і відразу перейти до тренування ваги?

+241
Alkesh Mahajan 2 черв. 2018 р., 17:21:19

Після швидкого readup , що палео план, найголовніше, я бачу, що це не поступливий план. Є кілька речей, щоб пам'ятати про "цукру" для ясен та аналогічні вироби:

 • Цукру безкоштовний жуйка просто не містить тростинного цукру. Тим не менш, він як і раніше містить цукрові спирти , які все ще мають калорії і глікемічний індекс.
 • Деякі без цукру ясен використовується штучний підсолоджувач, який багато хто стверджують, це не добре для вас.
 • Коли ви усунете великі гарні групи зі свого раціону, а потім несподівано повернути їх, ваш організм реагує на зберігання у вигляді жиру. Для жувальної гумки в день, це не велика справа, але щось розглянути.

У незбалансованої дієти є ефективним засобом для схуднення, але воно не є стійким в довгостроковій перспективі. А збалансоване харчування буде гарантувати, що ви отримаєте всі ваші білка, вітамінів, мінералів і калорій ваш організм потребує для підтримки високого рівня активності.

При схудненні на моєму власному незбалансоване харчування, жувальна гумка, навіть без цукру--був основним ні-ні. Причина в тому, що це викликало підшлункову залозу виробляти інсулін, поки я намагався залишитися в кетоз. Поки я не збирався раптом перестати втрачати вагу, це може уповільнити його.


на замітку: Якщо жувати пару палиць цукру жувальну гумку тримає вас від того, щоб поховати своє обличчя в яблучний пиріг або деякі інші висококалорійні/низьке значення їжі, а потім піти на це. Я, як правило, отримують більше голодним, коли я жую жуйку, але це не для усіх однаковий. ГУМ-це низька харчова цінність, але так як це зазвичай і низька калорійність це не так вже погано.

+221
ttty 6 лип. 2017 р., 20:53:25

Яка різниця між вітаміном D і вітаміном D3 ?

З точки зору доповнення і ефекти на метаболізм / тіла ?

+181
Ariel Nahom 10 бер. 2012 р., 10:00:57

Ви розглядали стартову силу протоколу Марк Rippetoe або StongLifts 5х5 (більш або менш те ж саме як стартову силу, але з великим об'ємом)? Він відповідає вашим вимогам і я бачив, що люди дурні, безглузді попиту на цьому напрямку.

Я копати, як ви розмежували вашу програму, але це не обов'язково для всіх ці вправи, Якщо ви бажаєте, щоб збільшити максимальну силу, додати м'язи і втрачати жир. Я міг бачити, додавши кілька вправ, після того, як ви досягли середнього до просунутого статусу стеклопод'емника (від 6 місяців до двох років послідовного підйому).

Програму ви обговорюєте є більш складним, ніж потрібно, і дуже багато денний обсяг тренування. Звичайно, вам доведеться з'їсти як кінь, щоб зберегти той обсяг якщо інтенсивність висока (технічний збій в кінці кожного сету). Крім того, ваші тренування, скоріше за все, збирається їхати за 90 хвилин, що є спільною відсічення для інтенсивних тренувань. В іншому випадку, ваші гормони будуть воювати проти вас і призвести до зворотних результатів. Якщо ви вирішили працювати ця програма, і працювати в високої інтенсивності, пити що-то з вуглеводів (і, можливо, ВСАА або купити протеїн) під час тренування.

Втратити жир збирається почати з вашої дієти бути дефіцит калорій по відношенню до вашої щоденних енергетичних витрат. Якщо ви досить недосвідченого або Новачка при підйомі з фізіологічної точки зору, цілком можливо, щоб додати м'язової маси тіла, в той час як в дефіциті калорій; якщо у вас є правильний програмувати в режим підйому. Очевидно, ви макроелементів баланс повинен бути на момент.

Елегантність СС і СЛ 5х5 є їх простота, A і B відпрацьовують методики. Можна чергувати ці тренування до кінця програми. Тоді є інші програми, ви можете перейти до Після 6 місяців, плюс або мінус, в одній з вищезгаданих програм.

Стартову силу 3х5

Сильний ліфти 5х5

Я не пов'язаний з організацією. Я знаю, що ці програми працюють, я бачив і з собою та іншими клієнтами. Дайте посилання вище для читання і час, щоб переварити.

Удачі вам!

+155
cluelessdev 26 лип. 2013 р., 04:42:10

У США, якщо це державна школа, траса, як правило, бути відкритими для громадськості після звичайного навчального дня (може буфер на кілька годин для позакласної спортивної практиці), оскільки траса сплачені гроші платників податків.

Якщо це приватна школа цього не буде.

Кращий вибір, незалежно від того, буде перевірити з місцевого шкільного округу або директор школи на питання.

+112
basky 13 лип. 2015 р., 16:28:27

"у мене вага на моїй стороні з гантелями, або через мої плечі з штангою?" Ви відповіли на своє питання, є фізіологічна різниця в походженні вагу і тому різниці в тому, де сили / роботи застосовується, щоб зрушити вагу, а конкретно задній ланцюга.

+108
Harshal Kothale 28 черв. 2014 р., 18:53:21

Які ваші обмеження в харчуванні (вегетаріанець, вегетаріанка, веган і т. д.)? Яка побутова техніка у вас є? Ось деякі пропозиції:

На сніданок:

 • Протеїновий порошок - це універсальний інгредієнт може бути доданий в коктейлі/овес і т. д.

 • Загоничі яєць (яєчні білки в коробці можна просто налити в каструлю і варити). Вони можуть не мати цих у Великобританії під тим же ім'ям, але там повинні бути схожі елементи.

 • Вівсяну кашу (це каша у Великобританії?)- просто покладіть овес в миску з водою і мікрохвильова піч для швидкого сніданку. Додати начинку за бажанням. Ви можете також змішати в протеїновий порошок.

 • Якщо у вас є блендер, просто купити в'язку бананів/полуниця/з шпинату (або інших бажаних плодів в межах вимог калорійності добового раціону) і заморозити їх. Додайте їх в блендері з молоком/вода/мигдальне молоко і т. д. поряд з протеїновий порошок, якщо ви бажаєте.

 • Якщо калорії дозволяють, всі бублики калорії густий і щодо розподілених макроелементами, який є великим на ходу сніданку.

На вечерю:

 • Купити цілу курку-гриль із супермаркету, а тільки частина, яка і є його протягом тижня.

 • Рис швидкого приготування - буквально рису можна розчавити і в мікрохвильовку хвилин на прийом їжі рис. Це дешевше чесно купити рисоварка і просто приготувати рис, але кожному своє.

 • Овочеві пакунки можна просто кинути в піч, щоб з'їсти разом з рисом/курка.

 • Ви також можете просто вимити картоплю, ткнути отвори і пекти їх з вологим паперовим рушником над ними.

 • Порошок протеїнові коктейлі. Я не люблю використовувати протеїновий порошок в якості основного харчування, а як додаток, коли я не отримую достатньо білка. Кинути в замороженому шпинаті клітковини і або заморожені банани для кремоподібного речовини.

+91
benjarrell 22 лип. 2017 р., 03:59:58

Так. Порядок вправ. Загальний порядок вправ повинен бути:

 • загальної розминки по-перше, завжди
 • специфічна розминка, провідних до точних завдань тренування
 • навичка/техніку роботи (якщо це є частиною цієї тренування)
 • швидкість роботи (якщо це є частиною цієї тренування)
 • сила роботи (якщо це є частиною цієї тренування)
 • робота на витривалість (якщо це є частиною цієї тренування)

Це дозволяє оптимізувати навчання, а також відновлення і тренувальний ефект кожного роду стрес. (с. 14, тому Курц, науки, спортивного тренування) потрібно поставити технічно складних підйомників, як сквот перш ніж простіше руху, такі як підтягування. Швидкі ліфти (ривок, чистий, придурок) кваліфікуються як навик роботи і повинна бути виконана ще до форма-залежні повільні ліфти, як сквот.

Порядок виконувати вправи ви повинні відповідати пріоритетним цих вправ. Ті, які йдуть перший буде отримувати більше енергії під час тренування і, здається, найбільше ресурсів відновлення протягом декількох днів після. Поставте, що важливо, технічно складних і важких на початку.

Для ваших цілей, я б поставив присідань і накладні пресів на початку тренування, але в іншому єдина причина, щоб змінити порядок їх розстановка пріоритетів одна за іншою в залежності від ваших уподобань.

+68
TheLazyCoffeGuy 7 квіт. 2017 р., 12:45:41

Проблема з м'якому взутті або) оббивка робить вас трохи незбалансовані або б) ви несете з собою стільки ваги, що оббивка стає сплощеної і взагалі стає даремною. А) призводить до втрати потужності при проштовхуванні через підлогу. Б) руйнує вашу взуття.

Піднімаючись босоніж не має абсолютно ні одна з цих проблем, і є багато людей, які роблять їх скасування босоніж з цього приводу. Це також безкоштовно. Хоча в більшості тренажерних залів є проблеми з цим з міркувань гігієни (і безпеки, хоча я не впевнений, як світлий черевик захистить від падіння ваги).

Патрони і автомобілі часто використовуються, тому що вони відносно дешеві, не мають абсолютно ніякого підкладали, гумові підошви, мають плоскі підошви, розташовані низько до землі, і тренажерні зали, не плач про них. Хоча, якщо ви знайдете взуття, яка також підходить цей профіль, то вони також будуть прекрасно працювати.

Є також Важка атлетика взуття, які мають злегка піднятою п'ятою. Це дозволить вам отримати трохи нижче у сквотах і може допомогти компенсувати слабку гнучкість щиколотки. Вони також мають дуже жорсткі, плоскі і широкі підошви, що робить їх ідеальними для присідань і мертвих.

Для станової тяги, є ще і "тяга капці", які, як правило, переоцінені тай-чі взуття. У них немає абсолютно ніяких підвищених підборах або оббивка і лише трохи товщі, ніж шкарпетки. Це дає вам, як мінімум, зробити землю як можна, не будучи босоніж.

+67
If Wudi Antal 5 вер. 2011 р., 22:24:04

Я, здається, проблема з моєї нижньої частини спини. Всякий раз, коли я роблю вправи для нижньої галузі АБ, хоча я і затягніть м'язів, у мене болить поперек що мені потрібно використовувати теплу воду пакет, щоб звільнитися від цього болю.

Вправи, такі як підйом ніг посилюють біль ще більше. Ця біль також присутня, коли я робила зайвих тренування за участю моїх ніг. Всякий раз, коли я не тренування у мене немає ніякої болі. Але не працює сама по собі-це не рішення. Може хто-небудь підказати, що я міг зробити, щоб отримати полегшення від цього.

+33
Stefano Klett 30 серп. 2011 р., 18:13:51

Я пробував босоніж на бетоні. Я обмежила себе до 5-6 км відстані. Я не натираю мозолі - може тому, що я звикла ходити босоніж на відкритому повітрі. Проте, одного разу, я отримав дуже болючу колоту рану від гострого гравію або дерева. Переконайтеся, що ви запустіть на чистій поверхні, позбавленої всякого сміття. Ви також можете отримати ультра-мінімалістичний ходової.

+31
Christopher Davis 26 вер. 2010 р., 22:35:31

enter image description here

Привіт! Мене звуть Шона. Currebtly, їм 270lbs і 5'4. Я почав низьким вмістом вуглеводів близько місяця тому і відчуваю себе прекрасно крім того, що я відчуваю себе лайном після того, як мій сніданок зазвичай яйця і якийсь білок, так я думала, може мені просто є з низьким вмістом вуглеводів протеїновий коктейль вранці в якості заміни їжі. Я нічого не знаю про протеїновий коктейль або ВСАА. Очевидно, їм намагаються схуднути, і я не wwnt wnything перешкоджати моїм зусиллям. Їм в даний час не працює ст того моменту, як я хотів, щоб мій раціон під контролем, то я планував тільки на підйомі. Можливо, пройшовши кілька миль на біговій доріжці. Буде використовуючи цей протеїновий коктейль допоможе мені наблизитися до моєї мети чи ні? Мій шлунок відчуває себе так quesy вранці і це хреново. Я відчуваю, що трясти буде пальто мій живіт і реально допомогти. Думка? Думки? enter image description hereenter image description here

+25
hardez 25 груд. 2013 р., 14:12:01

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil