Схема в 3-4 рази фітнес в тиждень - гіпертрофія

Примітка: моя мета-гіпертрофія

Я вже перестав на півроку працювати. Тепер я втратив практично всі мої м'язи я створив раніше. Я намагаюся повернутися в фітнес, бажано 3-4 рази в тиждень. Я хотів, щоб почати добре, тому я пошукав трохи в інтернеті і знайшов багато різних схем, щоб тренувати групи м'язів на 3 рази в тиждень. Ф. е. в 2-спліт схема і не утримують 7 днів в тиждень, і що навчання 1 група м'язів раз в тиждень не різати. (джерело: bodybuildingforum URL-адреса невідомий)

З-за цього невідповідності мені було цікаво, що теоретично (для 19-річного юнака, який тільки почав знову тренування), правильна схема тренування 3 рази на тиждень і що б правильну схему для тренування 4 рази на тиждень?

Моя нинішня схема на 3х:

Понеділок:

 • Ноги
 • Плечі

Середа:

 • Груди
 • Біцепс

П'ятниця:

 • Тому
 • Трицепс

Це оптимізований тренування-плану, або я повинен змінити щось? І що буде оптимізований план по 4 рази в тиждень?

+910
wellbeck190 14 груд. 2012 р., 06:58:30
37 відповідей

Існує досить великий тиск на мої руки, коли роблю станову тягу і лат pulldowns. Якщо панель лежить від моїх пальців, бар щіпка жир на верхній частині долоні. З іншого боку, якби я лежав у барі на нижньому пальці, бар тисне на кістки, тому що пальці мають відносно низький вміст жиру в порівнянні оббивка на долоні. Які інші варіанти для низького стиснення тиск?

+978
tintedFrantic 03 февр. '09 в 4:24

Я б сказав, що вправи на розтяжку-це те, що повинно бути персоналізовано, щоб бути найбільш ефективним. Щоб допомогти вам створити свій власний рутини, ось кілька порад.

 1. Оцінка - спочатку зробити оцінку, щоб побачити, якщо у вас є які-небудь території або м'язи сорому або обмеження руху. (Перевірити шию, спину і багажник асортименті, у всіх напрямках, рух в плечі, зап'ясті руки гнучко, стегна і спектр стегна, і каблук шнури). Якщо ваша нинішня програма тягнеться охоплює всі м'язові групи, ви повинні бути досить гнучкими. Якщо ви знайшли важкодоступних місцях, ви можете додати спеціальні вправи, щоб піклуватися про тих помилок. Я думаю, що хребет часто упускається з виду.

 2. Мета конкретна - Далі, подивіться на позиції, які ви проводите багато часу в таких як тривале сидіння, що б підтягнути стегна, згиначі стегна, шиї і ABS і грудні м'язи, якщо у вас спад. Розглянемо потреби будь-якого виду спорту або діяльності ви займаєтеся, такі як біг, підняття тягарів, теніс і т. д. щоб переконатися, що у вас є діапазон руху.

 3. Регулярність - щоб бути ефективними, ваші вправи на розтяжку необхідно робити постійно. Чим більше м'язів ви можете розтягнути з кожним тренуванням, тим більш керовані ваші терміни будуть, даючи вам краще загальні результати. Наприклад, поза дитини в йозі дає загальне розтягнути сідниці, хребет і латах, так це мульти-м'язи розтягуються. Потім на проблемні ділянки, можна робити якісь конкретні, виділені тягнеться. Наприклад, якщо ви працюєте на комп'ютері, ви хотіли додати конкретні передпліччя/зап'ясті/рука тягнеться.

 4. Ресурси та посилання - Джозеф Вайсберг розробила швидкий 3 хвилини процедура, яка дає вам гарне розтягнення м'язів спини, прес, м'язи спини і найширші, плечі, стегна, привідних м'язів стегна і з шести 30-секундних відрізків.

  • Боб Андерсон книга, розтяжка - це стандартна довідка. Вона включає в себе ділянки для м'язових груп і окремих видів спорту розтяжка процедури.

  • Мінг Чу, постійного болю Лікування розтягування вправи, які не тільки м'язи, але беруть фасцію до уваги. Він фізіотерапевт, культурист і майстер бойових мистецтв, тому його техніка була розроблена з широкою основою наукової інформації, особистому досвіді і знаннях, отриманих від роботи зі своїми клієнтами. У книзі також підкреслюється важливість гідратації, щоб поліпшити вашу гнучкість.

  • Джей Бланік, в повний - тіло гнучкість дає 3 частиною системи, із загальною розтяжки, а також Фітнес і спорт-режими. Вона включає в себе динамічну розтяжку і мульти-регіонального або з'єднання м'язи розтягування. Його книга також включає в себе 23 процедури на розтяжку.

  • Вправи йоги в цілому, дасть вам гарне гнучкість програми і ви знайдете базові рухи йоги включені в різні розтягування підпрограм.

 5. Коли в стрейч - як правило, ви зможете досягти більшого руху, коли тканина нагріється. Безпосередньо перед спортивною або службовою діяльністю не найкращий час, щоб розтягнути, особливо якщо ви робите статичний або пасивного розтягування. Якщо ви займаєтеся діяльністю, яка вимагає повного діапазону руху, наприклад, в деяких бойових мистецтв, ви можете захотіти зробити деякі динамічні стретчинг після розігріву, щоб дозволити вам серії, які будуть необхідні. Однак, щоб працювати в напрямку підвищення гнучкості краще робити це в інший час, ніж раніше, до початку діяльності. Це тому, що статична розтяжка до фізичної активності може призвести до зниження продуктивності і/або травми.

 6. Уникнути надмірного розтягання - ви можете перестаратися розтяжки як і будь-яку іншу діяльність.

Сподіваюся, що допомагає. (Якщо ви зацікавлені в отриманні будь-якої з цих книги через Amazon, я був би вдячний, якщо ви будете використовувати посилання на нашому сайті.)

+899
All Day Car Rentals 21 лют. 2016 р., 11:30:32
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я шукаю реалізацію (або документ, в якому описується власне алгоритм) для витрати енергії/по2/ТОЦ розрахунку варіабельності серцевого ритму.

Кілька білих документів про

 • Оцінка споживання кисню
 • Оцінка енергетичних витрат
 • ТОЦ (надлишкового послетренировочного споживання кисню)
 • Ефект навчання
 • Аналіз відновлення спортсмена

можна завантажити тут.

За даними веб-сторінку компанії Garmin, помилка становить близько 50% менше, ніж для універсального методу.

В той час як це захоплююче читати, вони не говорять нам багато про те, як насправді обчислити ці значення з даними серцевого ритму. Все це говорить:

Нейронні мережі були використані для побудови моделі, яка відбувається з VO2 від r-r інтервалів (час між послідовними ударами серця), використовуючи частоти дихання і вкл/викл-відповідь інформація.

Хоча нормальні пульсометры не зробити дані доступними, є дешеві приймачі для полярних і мураха навколо, які дозволяють бити бити моніторингу, як цей www.sparkfun.com/products/8661 (для білих) або http://www.abra-electronics.com/products/WRL%252d08840-Nordic-USB-ANT-Stick.html (для Ant+) https://code.google.com/p/hrvtracker/ (програми)

Звичайні оцінки витрачання калорій в залежності від пульсу можна знайти в цьому документі: Прогнозування енергетичних витрат від частоти пульсу під час субмаксимального тренування.

+821
Bobby Sen 15 бер. 2013 р., 08:33:15

Спробуйте присідати без взуття і, якщо ви не можете лягти або падаєте назад, ви, можливо, доведеться працювати на гнучкість ахіллового сухожилля.

Загальна гнучкість присідаючи gobblet-присідання є великими. http://breakingmuscle.com/kettlebells/how-to-do-the-perfect-goblet-squat

Для роботи на гнучкість Ахіллес, ви повинні зробити деякі з цих вправ: http://www.mikereinold.com/2013/03/ankle-mobility-exercises-to-improve-dorsiflexion.html

+812
Ubersheep1 29 лист. 2013 р., 05:55:00

Припускаючи, що баланс білків/вуглеводів/жирів однакові, єдине, що залишилося-це чиста між спалених калорій і споживаних калорій. Але у вашому прикладі вони однакові. В теорії кількість жиру втрати і голод рівні будуть однаковими.

На практиці є багато змінних, що хтось не може просто дайте ковдру, відповідь. Наприклад, існує мінімальна кількість калорій, вам потрібно, перш ніж тіло переходить в режим голодування. В режим голодування, організм відчайдушно намагається триматися за жир, у той час як вона з радістю жертвує свої м'язи. Інший приклад-хтось, хто має проблеми поглинають поживні речовини з певних продуктів. Навіть якщо співвідношення макро-ж, що людина може мати зменшення доходів від їжі, яку вони їдять, тобто вони мають менше використовувати калорії у другому випадку.

Найкраще, що можна зробити, це проаналізувати розсудлива харчові експерименти на собі, щоб побачити, якщо він грає для вас. Я зміг би дати відповідь на моє тіло, але мій досвід може не поширюватися на вас і ваших обставин.

+811
Jambako 2 квіт. 2018 р., 06:08:35

Його особливості в Скелястих тому всі асоціації пов'язані з цим фільмом. Яєчних жовтках багато жирів, але білки дійсно тільки з води і білка (близько 90% води і 10% білка). Вони будуть трохи дешевше, ніж курка, якщо ви не проти їжі 10 з них. Однак курка має набагато більше білка у відсотках - 24% проти 3%.

Це було б дешевше і менш трудомістким, щоб просто поїсти протеїнові коктейлі або курка.

+802
HotelCalifornia 26 груд. 2015 р., 14:24:06

Залежить від того, яка конкуренція? Ви не хочете виснажити енергетичні ресурси, тому краще відпочити і переконайтеся, що ви їсте правильно Анс уникнути зневоднення.

+758
BingAring 30 жовт. 2017 р., 15:24:25

Я дійсно думаю, що це доведеться зробити більше з допомогою дієти, ніж вправи.

Я чув, що кращий спосіб сповільнити втрату м'язової тканини в той час як скорочення калорій (не вірю, що є спосіб, щоб зупинити його), щоб з'їсти нежирний білок або протеїновий коктейль відразу перед і відразу після тренування. (Примітка: хоча ви бачите багато людей на форумах, які п'ють протеїнові коктейлі без особливої причини, я вважаю, що це один з випадків, коли добавка протеїнові коктейлі має сенс).

Логіка проста: в основному, даючи вашому тілу надлишок білка, коли ви, швидше за все, втратити його ви збираєтеся зменшити кількість м'язової маси ви спалюєте.

Я не знаю ні одного дослідження, які підтверджують/спростовують це правда.

Єдине, що я хотів сказати, майте на увазі, є фізіологічний межа того, скільки білка ваш організм може поглинати і якщо ви йдете за цей межа свій в основному через нирки практично ніякої переваги. Може не важливо, але діаліз не виглядає весело, так що ви могли б також робити те, що ви можете уникнути його у золоті роки.

+728
emmrk 3 трав. 2018 р., 04:04:29

Мені цікаво, як додати більше ваги гантелі.
Додавання додаткових пластин менше вага або менше пластинами з великою вагою?

З великих пластин діаметром зростає і так буде мінімальна відстань гантелей буде ваше тіло.
З більш накладки на ручки разом з центром ручка сама буде далі від тіла - наприклад. при розміщенні пластини на плечах при виконанні стійки присідань - і це може бути важче балансувати гантелі, а вага як добре подалі від центру.

Я вже купила прогумовані чавунні пластини, а не ті, бетону заповнений пластмасових плит, як відгуки на Amazon поскаржилися на загальний розмір останніх.

Чи я повинен турбуватися про це взагалі при покупці ваг для мої гантелі?

За запитом я намалював схему:

dumbbell distance

Уявіть собі це положення, гантелі на плече, коли роблю передньому сидінні навпочіпки, при огляді спереду. Коричнева лінія під гантелі нагадує плече, коричневий блок рукою. Пластини на плечі, ручка сама опускається за спиною.
Тільки з однієї тарілки руці ближче до плеча (червона лінія), це також впливає на кут ліктя. Однак рука далі від голови (синя лінія).
З трьох невеликих пластин рука знаходиться вище, але гантелі можна тримати ближче до голови.

+708
uchenik1b08 18 черв. 2013 р., 05:46:59

Я можу пробігти милю, милю і половину на 9.5 - 10 хвилин за милю, але після цього мій шлунок починає хворіти на правому боці, справа в нижній частині грудної клітини. Якщо я дійсно підштовхнути його, я міг би зробити його на 2 милі.

Я хочу мати можливість бігати по 5 км на такій швидкості. Який найкращий спосіб для збільшення мого пробігу?

Я міг би пробігти милю, щоб уповільнити темп ходьби протягом декількох хвилин, а потім запустити ще одну милю, або я можу відштовхнути його й бігти 1.5 км на кілька днів і спробувати повільно підняти звідти.

Або, може бути, я міг би уповільнити мій біг і постарайтеся збільшити дистанцію і робота на швидкість після?

Який рекомендований підхід?

Я досить підійдуть, а може і 10 кг вагою, але в іншому здорових. Нещодавно я почав тренуватися знову, я роблю кардіо Будинку 2 - 3 рази в тиждень і бігати/піднімати тяжкості на додаткові 2 - 3 рази в тиждень, так що я не ледар, але кардіо ніколи не була моєю сильною стороною.

+689
Sascha Seewald 1 черв. 2015 р., 16:48:49

Коли робиш чергуючи гантелі вправи, де потрібно працювати тільки одна сторона за один раз, тільки один тримає гантель, наприклад, гантелі рядків або стовпців Кроку, з якого боку слід починати? Я подивився деякі відео, і більшість людей починають з правої сторони. Це бентежить мене. Більшість людей праворукі, і, отже, я припускаю, що права сторона-це їхня сильна сторона.

Я цікаво, якщо є сенс почати з більш слабкій стороні, так що я не дуже втомився, при переході на іншу сторону. Так що я повинен почати з більш слабкою або більш сильної сторони?

+687
fanhualuojin154873 4 серп. 2012 р., 16:31:51

Я не знаю стільки про біологічному складі м'язів, як я хотів, тому моя відповідь буде ґрунтуватися на результатах у мене і у багатьох інших фітнес-фанатиків було робити вправи, схожі на ті, що ви описали.

"Як ви можете бути повинні робити (вправи) правильно, коли ви просто вичерпали 
м'язові групи (вправи Б)?"

Просто - якщо ви не можете правильно виконати вправу, тому що ви втомилися, знизити вагу. Неважливо, скільки ваги ви використовуєте, як довго, як ви - 1. мати гарну форму 2. штовхають себе до потрібної межі.

З мого особистого досвіду, мої дні в грудях зазвичай складаються з декількох різних вправ жим лежачи, з деяких мух і деяких зубчаста роботи. До кінця тренування я зробив близько 5 різних вправ. Причина того, що я ще можу зробити, летить правильно після того, як я вичерпав свої груди від жиму лежачи, тому що я використовувати власний вагу і підтримувати хорошу форму під час навчань.

"Чому тренування ізоляції після виконання комплексу тренувань?"

Я не знаю, як багато про це питання, окрім того, що здається здоровим глуздом. Відповідь дійсно питання. Складові тренування відмінно підходить для ураження різних м'язів, але для того, щоб збільшити масу і визначення у вас є, щоб ізолювати різні частини ті м'язи, які не працювали в складних вправ. Жим лежачи не працюють ваші зовнішні м'язи грудей так сильно, як ізолювати їх з мухами. Ще використовують груди в якості прикладу, ваша груди не буде виглядати пропорційної і дуже хороший загалом, якщо ви тільки не плоский жим лежачи. Похила лава працює верхня частина грудей, в той час як зниження працює внизу.

Все це безпосередньо може зачепити інші групи м'язів, а також і не просто застосувати для тренування грудей.

На мій погляд, і я думаю, більшість людей погодиться, що бодібілдинг-це про зовнішність - кровопостачання, визначення, симетрія, борозенки, маси і т. д. Силові тренування-це просто стає сильнішою. Два дуже різних, так що не дивуйтеся, що ББ вимагає тренування ізоляції, а також з'єднання тренувань.

+645
7ynk3r 23 бер. 2015 р., 12:40:20

Я роблю тільки вага тіла присідання, як кожен раз, коли я використовувати штангу або гантелі, що моя форма йде криво я.е я перекладаю на праву сторону при русі вниз; ймовірно, тому, що я високий хлопець. Я намагався дослідити, але не міг вирішити. Я знаю, що присідання дуже важливі, але я просто не можу отримати його.

Ось мій день рутина нога в порядку:

 • 3x12reps безкоштовно присідання
 • 3х ходьба випадами
 • 3х жим ногами
 • 3х кроком ДБЖ
 • 3х розширення ніг
 • 3х підколінного сухожилля кучері

Я намагаюся зробити це, йдучи важкої на інші вправи Що я можу додати до моєї рутини, щоб заповнити недолік присідання? Я-ектоморф.

+589
mguadarrama 1 січ. 2016 р., 02:05:39

Будь-який час змінити орієнтацію тіла у вправі м'язи використовується по-різному. Один з найбільш простих-до-див. приклади це ваш біцепс. Зігніть руку в лікті, так що ваші долоні звернені до вас і подивіться на свій біцепс, потім поверніть руку від вас, і ви побачите, що ваш біцепс відв'язуватися та ваших плечей займатися.

Тримаючи руки на ширше хват змушує вас використовувати ваш латів більше. Підтягування вузьким хватом дозволяють використовувати більше вашого біцепса, щоб тягнути себе вгору. Тому широкозахватних підтягуючі здається важким, тому що ви використовуєте тільки свій латів.

+587
ihuston 20 бер. 2019 р., 04:50:08

Я згоден з @Дженіс про консультації з лікарем. Оніміння і поколювання після тренування-це що-то ваш лікар повинен провести діагностику.

Livestrong.com є пару статей резюмуючи можливі причини оніміння та/або поколювання після тренування. В цій статті про руки і ноги оніміння:

За повідомленнями Медичні новини сьогодні, багато людей працюють без поповнення організму необхідними електролітами, які несуть калій і натрій і які служать для регулювання нервів і м'язів. Втрата калію і натрію, що призводить пітніти під час фізичних вправ може викликати оніміння і поколювання в кінцівках.

Враховуючи, що ви рясно потієте, це швидше за все причину вашого оніміння. Гарними джерелами калію є банани і овочі. У світі здорові продукти, які містить повний список. Натрій-це сіль. Так що ваша відповідь може бути також просто, як поповнити свій електролітів з їжею чи питвом.

А чому вас надмірно потіють, є багато причин рясного потовиділення. Деякі причини цілком нормально і може бути генетичним. Ось довгий список можливих причин, пов'язаних зі здоров'ям.

+582
Eric Geiger 4 лип. 2014 р., 19:33:52

Альтернативні, можливо ні, але все залежить від того, які ваші цілі. Якщо ви хочете бути сильний пауерліфтер, ви хочете бути піднімаючись майже весь час. Якщо ви просто хочете підтримувати себе у формі і як змінити, не піднімаючись на тиждень і просто займаюся йогою, а потім повернутися. його тіло і рутини.

Однак, це не означає, що йога-це не велике доповнення до самої діяльності. Якщо не звертати уваги на сумнівні духовні претензії, йога-це в основному насичений активний стретчинг, і допомагає поліпшити вашу гнучкість і силу, особливо коли м'язи знаходяться в їх довгих.

Ви хочете більше глибини присідання і більше сил, коли ви глибоко в отвір? Ви хочете більше стабільності при виконанні повітряних присідань або преса?

Якщо так, то може дати йога, і см. Якщо ви можете зробити одну або дві сесії на тиждень по вашому не піднімаючись днів і подивитися, якщо це допомагає ліфтів.

+541
Matt Robinson 8 квіт. 2011 р., 14:45:02

Знайти точні дослідження, здається, важко, але я думаю, що ми можемо мати справу з двома факторами: психологічну і фізіологічну.

На психологічному рівні відбувається формування звички. Беручи виписка з Вікіпедії:

Формування звички-це процес, при якому поведінка, за допомогою регулярного повторення, стає автоматичним і звичним. Це моделюється як збільшення автоматизму з числом повторень до асимптоту. Цей процес формування звички може бути повільним. Лалл і співавт. (2010) показало, що середній час для учасників досягне асимптоти автоматизм був 66 днів з діапазоном 18-254 днів.

Як звичка формується, воно може бути проаналізовано в трьох частинах: Кий, поведінку, і нагорода. Биток-це те, що викликає звичку, то тригер звичного поведінки. Це може бути що завгодно, що розум пов'язує з цієї звички і автоматично дати звичку до поверхні. Поведінка є фактичним звичку, що одного експоната, і нагороди, позитивні почуття, тому продовжує "петля звички". Звичка спочатку може бути викликаний метою, але з плином часу ця мета стає менш необхідним і звичка стає все більш автоматичною.

День без бігу після декількох днів поспіль з запуском буде перерва в петлі звички. Навіть якщо ваша звичка зазначено у вашому розумі, як "бігати 5 разів на тиждень", це те, що ви вважаєте, звичка бути на когнітивному рівні, але підсвідомо ви були обумовлені для цього день. Так як дня не проходить без виконання циклу розривається і імпульс до активності зменшується. Чим довше ви чекаєте, тим далі ви знаходитесь на свал формування звички до кривої автоматизму і він знову буде актом волі, щоб почати все заново. Але після успішного роблячи так, ви будете швидко просуватися в бік колишній рівень знову, якщо ви не чекати занадто довго ви будете як і раніше бути краще, ніж починати з нуля, і час простою буде в ретроспективі здається, невеликий збій в тому, що в іншому випадку усталену звичку. Я думаю, що це може мати якийсь вплив на те, що "пробуджує" почуття ви отримуєте, коли ви йдете на пробіжку, коли млявість вже. Позитивний вплив на настрій від відновлення циклу звичка неодмінно мати підбадьорливий ефект. Я знаю одне, що якщо я проводжу цілий день тинялася всередині дивитися YouTube, або провести весь день ходити в парк, сидіти на сонці і читати, останній залишить мене в хорошому настрої і відчувати себе повноцінним і неспання, незважаючи на те, що, можливо, був "непродуктивним" вільний час.

У вашому випадку не схоже, щоб покрити всю історію, але, оскільки ви згадали це є специфічним для бігу і в інших видах діяльності, як їзда на велосипеді час, фактично сприяє відновленню і новоявлена готовність знову взятися за активність. Тому потрібно копатися в фізіологічних аспектах.

Одна з можливостей полягає в тому, що це по суті функція відновлення. А саме, з їзда на велосипеді може бути втома, що накопичилася до точки, де потрібен відпочинок після п'яти днів підряд або ви почнете бачити негативну рентабельність інвестицій (перетренованості). У той час як при працюючому, мабуть, застосовується обсяг і інтенсивність рівня ви вже звикли, тому не збільшуючи ці параметри відновлення не такий великий фактор і формування звички стає набагато більш важливим.

Ця стаття у Вікіпедії присвячена дослідженню нейробіологічних ефектів фізичних вправ: https://en.wikipedia.org/wiki/Neurobiological_effects_of_physical_exercise Особливий інтерес представляє розділ "психологічний стрес і кортизол".

"Гормон стресу", кортизол-це глюкокортикоїд, який зв'язується з глюкокортикоїдними рецепторами. Психологічний стрес викликає викид кортизолу з надниркових залоз, активації гіпоталамо–гіпофізарно–надниркової системи (ГГНС). Короткострокове підвищення рівня кортизолу, пов'язаного з адаптивною когнітивних поліпшень, таких як поліпшена гальмівного контролю; однак, надмірно високий рівень впливу або тривалого впливу високих рівнях кортизолу викликає порушення в регуляції та має нейротоксичну дію на мозок людини. Наприклад, хронічний психологічний стрес знижує BDNF у вираз, який надає негативний вплив на обсяг гіпокампа і може призвести до депресії.

Там може бути різниця між виділенням кортизолу для бігу та їзди на велосипеді, можливо, у кожному конкретному випадку. Ви звикли більше працює, ніж їзда на велосипеді? Можливо, їзда на велосипеді, призводить до кумулятивної перевантаження, тоді як біг більше не робить це для вас.

Тоді є висока знаменитого "бігуна". Затяжний запій вправ (і я б сказав, що біг 8 км міг би підійти) може викликати почуття захоплення в зв'язку з тим, що відомо як "звеселяючих речовини", які є насправді звикання наркотики. Отримавши ці кілька днів поспіль, а потім відчувати їх протягом декількох днів буде дуже багато привести на зняття симптомів. Прикладом такої речовини відіграють важливу роль у високій бігуна-бета-ендорфіну, анальгетик, який має (суттєво) більш високою активністю, ніж морфін.

Це специфічні для роботи, або деякі види спорту, але не в тому числі велоспортом? Пошук по онлайн дає деякими історичними свідченнями від велосипедистів, що вони теж можуть випробувати це ж почуття ейфорії і потрапити "в зону". Але насмілюся припустити, що з урахуванням характеру велоспорт проти бігу (відносна інтенсивність, відстань, можливість дати імпульс нести вас на деякий час або вниз) може знадобитися більше велосипедних тренувань на відміну від бігу, щоб отримати той же ефект.

Мої найкращі припущення буде те, що ви, ймовірно, більше звикли до бігу і навчання специфіки може зробити істотний вплив на отримані результати, або, можливо, бути нашим природним засобом переміщення (на відміну від їзда на велосипеді), біг є більш ефективним, в результаті чого випуск эйфориантах. Але як тільки домисли з мого боку.

Якщо хтось знайде деякі конкретні дослідження з цього приводу були б дуже цікаві. Я йду з порожніми руками, не беручи більше часу, щоб копатися в архівах з потрібними ключовими словами.

+530
Lilian Tatu 14 трав. 2014 р., 06:31:32

Просто тому, що ви помочилися велике випивши води, не означає, що ви занадто багато випили.

Вода розтягує відходів у вашому тілі, і очищає його. Однією з поширених причин частого сечовипускання не завжди, що ви випили багато води, але що у вас багато сміття, щоб позбутися. Так що води ваше тіло отримує, буде використовуватися для цієї мети.

На пряме запитання; немає. Поки ти не в країні третього світу, де вода повинна бути унормована, втрачаючи воду пити навряд чи коли-небудь річ. Вода має незліченну кількість функцій для нашого організму, як підживлювати м'язи, зберігаючи свою шкуру, вищезгаданий транспортування відходів, підтримання функції кишечника... список можна продовжувати.

Майте на увазі, тільки тому, що ви мочіться або виділяти щось, не означає, що у вас занадто багато всього. Це просто наш місцеві сміттярі роблять свою справу. І скупчень сміття неминучі в наших тілах, так як вони знаходяться у вашій кухні.

+514
Brad Huang 1 лют. 2016 р., 15:37:42

Цей графік виглядає досить добре! На СЛ сайту він обговорює, як розвалити інше при додаванні в інтенсивних кардіо тут. Якщо виходити з ваших основних днів не надто багато, все в порядку, але я трохи цікаво, про що ця робота складається. Ваша основна сила буде значно збільшений, якщо ви прямуєте планом SL з правильної форми. Просто не носите ці м'язи до тренування вагу мають стабільне ядро має важливе значення для хорошого ліфти.

Удачі!

+445
jjz 17 січ. 2010 р., 11:08:23

Це можливо, хоча 5лб набрати вагу за два тижні говорить про те, що можуть бути й інші зміни, які відбуваються, що ви не розглядаєте.

Недолік сну сприяє підвищенню рівня стресу, звичайно викликаних високими рівнями кортизолу в системі. Кортизол підвищує апетит, і може змінити те, як ваш метаболізм реагує, в результаті чого вам "скарб" калорії, які ви приймаєте під. Кортизол зазвичай вище вранці, знижуватися протягом дня.

Це також було показано, що тип жиру, який накопичився з-за надлишку кортизолу абдомінального/вісцерального жиру, який більшою мірою впливає на серце і інцидентів, пов'язаних з інсультом.

Крім того, гормони грелін ("з'їсти", тиреотропного гормону) і лептину (на "перестати їсти" гормон сигналу) залежить, викликає в тебе більший апетит і їсти вже перед зупинкою.

Все це може бути чинниками збільшення ваги циклу, і я ризикну припустити, що є також деякі інші стресори у вашому житті, що змушує вас пропустити додаткового сну. Скорегувати зовнішні чинники, і все має дуже скоро нормалізуватися.

+429
dcrearer 26 квіт. 2019 р., 23:43:40

Я піднімаю кожен день гантелі і я великий я почала з самого важкого ваги я можу зробити 25 повторень, або тоді я знизити вагу ;) це дуже ефектно

+429
thesafeplaces 4 трав. 2014 р., 12:02:57

Двигун показує, наскільки швидко і гладко бігова доріжка зможе витримати постійну швидкість руху стрічки. Деякі бігові доріжки просто не може "тримати" і бігун може рухатися швидше, ніж стрічка може піти. У цьому випадку бігунок буде змушений пригальмувати.

3.0 ТЕЦ-мабуть, підстава для "швидкість бігу". Трек зірки хочете зупинитися в лід, може потрібно щось більше. В іншому випадку вона може бути підходить для більшості людей. Хоча, бігунів, які постійно тренуються на крутих підйомах, та/або більш великі пагони (200+ кг), можливо, буде потрібно трохи більш потужний мотор.

Більший розмір ролика на інші сторони життя бігова доріжка. Ширше катки означає, що ролики самі крутитися повільніше, тому менше знос протягом запуску. Вони мають великі підшипники, щоб вони могли впоратися з великим тиском. Великі ролики просто сильніше. Потім, нарешті, великі ролики мають велику площу поверхні, щоб схопити ремінь, який запобігає прослизання ременя (особливо дратує виникнення).

Я не знаю, який ви повинні йти виключно виходячи з ваших потреб. Якщо б у мене була бігова доріжка, я б перевірити 3.0 бігова доріжка ТЕЦ під невеликим нахилом, щоб побачити, якщо він бореться. Можливо, навіть крутіший нахил, ніж я хотів нормально працювати, так що я знаю, що він більш ніж здатний обробляти мої регулярні тренування. Тоді вам з великих роликів, якщо вона проходить всі перевірки.

+423
The Ashen One 6 вер. 2010 р., 18:33:46

Я вимірюю щоранку моя вага. Я вважаю, що моя вага збільшується на 2-3 кг, якщо я вечеряю в ресторані, а не вдома вночі, навіть порції приблизно однакові.

Може я знаю, якщо є причина? Спасибі заздалегідь.

+347
user20921 26 лют. 2017 р., 01:40:53

Як ви відчували, йдучи на крайнощі, не закінчуються добре, і це може бути дуже небезпечно для вашого організму (не кажучи вже про вашому розумі і дусі). На щастя для Вас, Ви дуже чітко мати бажання зробити краще, все, що вам потрібно-це здорова і стійка основа для вас, щоб слідувати.

Крок 1: Встановіть Ваші Очікування

Перший крок до втрати жиру і стає здоровим-це налаштування правильного очікування. Ви не збираєтеся стати худий за одну ніч, а насправді ви не хочете мати такого роду кардинальні зміни. Сила волі-це обмежений ресурс, і як ви бачили, якщо ви спробуєте робити занадто багато за один раз ви втрачаєте свою силу волі і в кінцевому підсумку не досягаючи нічого.

Стійкості повинно бути вашою основний акцент, щоб ваш "йо-йо дієті" і переконайтеся, що ви дотримуватися вашого нового способу життя.

Крок 2: Їжте Здорову

При наближенні їжі не думаю, що в плані дієта, а скоріше спосіб життя. Щоб бути здоровим, потрібно вести здоровий спосіб життя. Ключовою концепцією для розуміння, коли "дієта" полягає в тому, що це значно важче переїдати здорову їжу порівняно з фаст-фудом. Банан і яблуко наситить вас і дасть вам максимум поживних речовин, соди будуть порожні калорії, які нічого не роблять, щоб втамувати свій голод. Просто в силу їдять здорову їжу, це буде складніше для вас, щоб об'їстися.

Дотримуватися основних продуктів як фрукти, овочі, молочні продукти, нежирне м'ясо, рибу і інші хороші речі, як горіхи. Крім того, пити багато води може допомогти боротися з голодом.

Ви хочете, щоб переконатися, що у вас завжди є здорову їжу, не є виправдання, щоб з'їсти нездорову. Залишити їду в машині, наприклад, горіхи, воду, консерви, або порошку протеїну; це допоможе тримати вас якщо ви коли-небудь з'їсти фаст-фуд, а з дому.

Якщо ви можете рахувати калорії це здорово (я не маю сили волі, щоб відстежувати, що). Відстежувати Ваші споживані калорії і порівняти, що проти вашого TDEE на (сумарної добової витрати енергії), щоб побачити, чи є ви насправді їсте більше або менше, ніж ви повинні бути. Знову ж таки, спробуйте зробити щось маленьке (як 100-200 калорій менше), поки ви не адаптувалися до нової рутині і відчувати себе комфортно, вийти за ці рамки (але, знову ж таки, завжди бути скромним, так що не зайти занадто далеко нижче).

Крок 3: Вправа

Почніть з малого і постарайтеся робити тільки одну здорову активність кожен день. Навіть таких маленьких, як просто одне віджимання або кілька стрибків. Мета тут намагається привчити тебе до фізичні вправи як частину повсякденного життя.

Якщо ви можете зробити ваші поточні тренування разом з дієтою, то всі кошти зробити це, але, як мінімум, потрібно хоча б зробити щось маленьке кожен день, ніяких відмовок.

Крок 4: Мотивувати Себе

Ви хочете, щоб деякі заходи, щоб дати вам мотивацію і силу волі, як ви почнете свою подорож. Винагородити себе за прилипання до вашої програми. Набір (реалістичний/сталий) цілі і намагаються їх досягти. Знайти людину у вашому житті, які можуть тримати вас до відповідальності на ваші дії, і, можливо, навіть приєднатися до вас у вашій новою програмою.

Резюме

 • Якщо ви їсть здорову і працює, хороші речі будуть відбуватися.
 • Це ваш новий образ життя, щоб бути стійким.
 • Почніть з малого, так що ви не перевантажуйте ваше тіло намагається зробити занадто багато відразу.
 • Підтримувати мотивації через цілепокладання, нагороди, і підзвітності.
+345
Forex Trader 14 черв. 2011 р., 14:06:47

Ось моя ситуація...

У мене є лавка, штанга з 300 фунтів тарілки, і гантелі до 100 фунтів (кожен) в дуже маленькій кімнаті. Я 5'9" у висоту і важить 159 кілограмів.

Моя лавка стоїть дуже близько до стіни, у мене є можливість робити жими, але не може (при будь-яких обставин) простягаю руку за верхню частину лави. Це означає, що вправи, як дробарки черепа не представляється можливим.

Я шукаю повний, тижневий план тренування. Я в моєму ІМТ, але хочу, щоб мене обрізали. Моя мета-втратити 8 - 10 фунтів жиру і отримати м'язи. Я, безсумнівно, мезоморф і в моїх ранніх двадцятих. Я шукаю, щоб отримати м'язи, що вище середнього, але я не хочу бути величезним.

Тіло мрії? Молодий Марк Уолберг.

Я дійсно вдячний за будь-яку допомогу або посилання.

+341
iganev 14 бер. 2019 р., 13:01:38

Схоже, ви вже розібралися, як зміцнити його. Так, є кілька різних м'язів у нозі. Єдиний спосіб для зміцнення будь-яких м'язів, щоб використовувати його.

Багато разів, одягаючи взуття запобігає багато хто з ваших ножних м'язів від активації, який також заважає їм ставати сильнішими. Вони не повинні активувати, тому що взуття забезпечує стабільність, що м'язи зазвичай.

Ви можете зробити "босоніж", щоб допомогти побудувати їх. Або ви можете зробити ваші вправи без взуття. Ви знайдете, що вам доведеться нарощувати повільно. Мабуть, почнемо з 100м і збільшувати на 10% кожен раз, коли ви запустите.

Гарною новиною для вас є те, що ви дійсно не можете зміцнити їх обладнання.

+329
Shal 23 січ. 2020 р., 20:33:58

Я біг по новому режиму руку останні кілька тижнів і побачивши непогані результати. До речі процедура установки біцепси, потім трицепси, зап'ястя/передпліччя.

Моє питання чи варто мені робити біцепс вправи, потім трицепс, вправи і чергувати або якщо я повинен зробити все, біцепс вправи, а потім все трицепсів вправи, що я роблю.

Або, Хіба це важливо?

+295
geg 13 квіт. 2011 р., 18:46:30

Лікарі завжди хороші варіанти при необхідності. Але всі лікарі скажуть вам взяти відпустку. Часто ви будете і потім відновити тренування тільки знайти проблема ще існує. Тьху!

Є 4 причини, чому коліна болять від бігу. Вони

 1. Слабкі Стегна
 2. Слабкі Стегна (Квадрицепси)
 3. Щільно Hamstrings
 4. Тверда група

Зміцнення стегон і підвищення гнучкості в підколінних сухожиль і його групи, то біль зменшиться і/або зникне повністю.

На основі цих ідей, ось це хороший режим, щоб зменшити біль у коліні від бігу.

+241
Nandkishor Dohar 28 лют. 2010 р., 06:23:25

У мене був величезний сплеск зростання в школі, і мої м'язи не розтягнулися. Намагаючись доторкнутися до моїх ніг з прямими колінами і спиною призвело до болісної болю позаду коліна і верхньої частини гомілки. До речі у мене проблеми жорсткості було насправді з кілька допоміжних ділянках. Як тільки я ослабив м'язи з'єднуються в мої стегна, я отримав значно більше від прямі ноги тягнеться.

Ось ті, які я використовую:

 1. Зігнута нога розтяжка біцепса стегна
 2. Половина Піджон
 3. Привідний м'яз стегна стрейч
 4. Стоячи споряджена/сходи розтяжка литкових м'язів

Як тільки я почала займатися цим, я можу набагато легше потрапити в правильне положення для стандартних ніг-сенсорний стрейч і не відчувають стільки болю навколо моїх колін. Сподіваюся, що це допомагає!

+223
Brian Haslam 29 черв. 2015 р., 23:16:53

Так що я дуже заплуталася, тому що моя тяга повинна бути більше, ніж моя лавці і присідання. В даний час, на мій стенд 225 поки мій присед становить 315. Моя тяга становить лише 135. Я не знаю, чому це відбувається. Будь-які думки з цього приводу? Я також мушу сказати, я тисну два рази в тиждень, присед три рази в тиждень, а станову тягу один раз в тиждень. Я знаю, це звучить безглуздо, але я думав, що незалежно від того, що ви робите більше ваша тяга ще вище.

+221
VSH 19 груд. 2013 р., 01:56:08

Він є здоровим , якщо сік виготовлений з натуральної, натуральні овочі, а не товарній продукції в цілому.

Якщо ви суміш овочева себе, зберігаючи при цьому вегетаріанський шкіри(так як він містить велику частину вітамінів,nutritents та волокна), то сік буде мати той же ефект, як і поїдаючи сирі овочі.

+202
Michael Dyrud 7 черв. 2013 р., 03:13:22

Два тижні тому я захворіла і не змогла позайматися на всіх на весь тиждень. Після тиждень я відчула, що мені дійсно потрібно зайнятися спортом, я легко сприйняв і почав займатися йогою. Через день після занять йогою я відчував себе добре і вирішив зробити аеробне тренування, яка об'єднує силу і витривалість. На наступний день я відчував себе так болить! Я не відчував, що хвора протягом тривалого часу. Я ледве більше я був у так багато болю. Це нормально?

+121
liorfe 13 черв. 2018 р., 11:00:42

В якійсь мірі я думаю, що повинен взуття буде відрізнятися залежно від анатомії і гнучкість. Для мене (43yr річний чоловік з 2 роки важкої роботи, 6 місяців важкої атлетики) вище і жорсткіше п'ятка була необхідна, щоб розібратися у своїх стосунках з гнучкість щиколотки. Без чим вище каблук я зазвичай в кінцевому підсумку з моїм вагою далеко вперед на ногах, а не підбори під час підйому.

Я пройшов через 3 різних пари в минулому році і досі любив Рісто Олімпіко кращою. Вони, здається, мають найбільшу п'яти на носок крапля з тих, що я пробував і, безумовно, один з найзручніших. Я вже теж пробувала Pendlays (був хороший каблук, але дуже незручно для мене) і кросівки Adidas Powerlift (дуже зручною, але не досить великий каблук для мене). Інші в моєму спортзалі клянуся Romaleos Найк і Адідас Adipower взуття, але я ніколи не пробував їх.

+46
Anish Joshi 26 трав. 2012 р., 06:41:38

На міцність, подивитися на гімнастичні вправи типу. Багато зробити без яких-небудь матеріалом і працюють за принципом зниження кредитного плеча. Спробуйте зробити планш або сувору стійку пуш-ап, і ви, можливо, помітите, що ви могли б зробити сильніше, робить цей вид тренування. Подолання гравітації книга-хороший довідник, але є багато інших в інтернеті і на YouTube. ГМБ теж хороший, якщо вам подобаються більш орієнтованого підходу і програмування, підтримуваного відео. Присідання пістолетиком також хороший рух, щоб змусити вас усвідомити, що тіло-силові тренування може бути складним. Тоді, якщо це стає занадто легко, спробуйте робити це, маючи вагу в руці (книгу або що у вас там під рукою) Ви також можете використовувати рухи тіла для збільшення силової витривалості (замість сили, використання більш високих повторень діапазону).

Для метаболічного кондиціювання, ви завжди можете бігати, використовувати різні стимуляції для різних цільових енергетичної системи (спринт, поріг, довго, повільно, відстань, інтервали). Біг в гору може також служити в якості силового тренування.

Зрештою, ви можете використовувати цей час для роботи на речі вам уникнути, коли ви маєте доступ до всього, наприклад, гнучкість і мобільність. Я завжди беру з собою щось foamroll і еспандером в мій багаж, коли я подорожую, так що я можу використовувати їх для роботи з моєї мобільність/гнучкість

+41
rrainn 29 квіт. 2019 р., 00:23:00

Цікаве питання! Як правило, гнучкий починати з дитинства/підліткового віку. Тобто, коли м'язи/суглоби в ранній стадії розробки і можуть розтягуватися, щоб встановити гнучке тіло (думаю, гімнасти). Однак, це не означає, що будь-який дорослий не може поліпшити його гнучкість, виконуючи вправи на розтяжку/йогу.

Гнучкість-це не єдиний показник придатності. Тим не менш, це один з найважливіших критеріїв. Можна їли не будучи гнучким, але завжди повинен робити зусилля, щоб знайти гнучке тіло.Гнучке тіло-це як амортизатор, коли у нас тренування. Це дозволяє нам вийти за межі наших обмежень..

+40
AbdullahDiaa 5 лист. 2012 р., 23:06:03

Погляньте на FitDeck (www.fitdeck.comв основному карта вправ, використовуваних/розроблених морські котики. Можливо, ви також захочете глянути на Табата інтервальні тренування - деякі з найбільш інтенсивних і швидких процедур, розроблених для створення indurance і сила (4 вправи, кожне з яких ви робите 8 х 20 секунд комплекту з 10-секундними періодами відпочинку - звучить просто, поки ви їх)

+37
Radoslaw Tomaszewski 3 лют. 2014 р., 10:37:09

Я спортивний помірно близько півроку, скинула багато ваги і отримав деякі м'язи. Єдина проблема там, це з віджимання повторень.

 • Минулого літа я робив 10-15 нормальних віджимання повторень.
 • Далі, я strarted робити їх з "ручками" (чи як там вони називаються, для більш глибокого віджимання). І я досі могли робити тільки 10-15 з них.
 • Тоді я досить натренував для того щоб зробити 10-15 алмазні віджимання в одному наборі.

Все ніби непогано, так? Однак, коли тепер я намагаюся робити "базові" віджимання, вони здаються жахливо для мене простий на перший, але я все ще не можу зробити більше, ніж 15 з них! Мої руки не болять, груди не болить, я просто відчуваю, що страшенно втомився після виконання 15 з них і просто впаде на землю, намагаючись робити 16-го. Це як мої руки не можуть обробляти більше 15 повторень

Деякі з моїх друзів сказав мені, що мені потрібно пити більше води. Ну, останній місяць я п'ю 4-5 літрів в день. Інший сказав мені, щоб спробувати креатин - з тим же результатом.

В чому може бути проблема? Я не думаю, що це пов'язано з легких і споживання кисню, як я можу бігти 8 км до 10 км/год без проблем з диханням. Може, мені потрібна спеціальна програма навчання?

Спасибі заздалегідь.

Інформація про моєму тренінгу:

Я після одного з тренувальних програм, описаних у книзі зека кондиціонування. В основному я тренуюся щодня з неділі як дня відпочинку. Цілі програми різні групи м'язів кожен день, 2 рази в тиждень. Тому в основному я роблю віджимання 2 рази в тиждень (по вівторках і четвергах).

Звичайні віджимання сесії виглядає так:

 • 2 набори (15 повторень) широкі руки з ручками
 • 2 комплекти (10-15 повторень) алмазні віджимання
 • 2 комплекти (5-10 повторень для кожної руки) на 1 рукоятка + 1 рука з ручкою (навчання з метою однорукі віджимання).

Вся програма йде як це:

 1. Понеділок: Підтягування, Присідання, зчеплення працює (висить)
 2. Вівторок: віджимання, ноги піднімає, хромових роботи
 3. Середа: руки-стійки, мости, шия-роботи (мостовидного)
 4. Дивіться Щопонеділка.
 5. Дивіться По Вівторках.
 6. Подивимося В Середу.
 7. День + деяке світло розтягування протягом дня.

Крім того, я думаю, варто згадати, що я отримую 8 годин сну, і 100-150г білка в день (+полівітаміни +калій +магній +риб'ячий жир). Крім того, не палити, ніякого алкоголю і здорове харчування тільки.

+33
bashkim topallli 28 вер. 2016 р., 11:04:07

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil