Чому ніхто худнути навіть після припинення тренування протягом коротких проміжків часу

Я почав регулярно займатися фізичними вправами два місяці тому. Я ходив у тренажерний зал 5-6 разів у тиждень і почали з базових рухів і з'єднання кардіо поперемінно. У мене була травма гомілкостопа два тижні тому і не зміг відправитися в тренажерний зал. Не те, щоб я був прикутий до ліжка, але я просто не міг тренуватися. За цей час мій раціон більш або менш залишилося незмінним по відношенню до макро-поживних речовин. Я пішов в спортзал сьогодні і виміряли моя вага і дивно, що я втратив ~1.4 кг (з 66,4 до 65 років) за ці два тижні. Може хто-небудь пояснити, чому це сталося? Я дуже здивована. Це пов'язано з м'язовою дистрофією?

+655
Raxesh Oriya 10 квіт. 2014 р., 01:24:27
26 відповідей

При побудові латів, безумовно, є обов'язковим для створення "V" форми, є ще одна група м'язів, яка часто упускається з виду. Працюють всі три голови дельтоиды будуть додати до верхньої частини тіла ширина підвищуючи видимість "в" конусності. Крім того, створення більш широких плечей створить ілюзію, що ваша талія менше. Це важливо для тих, хто не може здатися, щоб розвивати вузькі рвані черевного преса.

+959
Syed Furqan 03 февр. '09 в 4:24

Якщо ви збираєтеся почати режим тренування.Ви думали про ідеальну тренування.Це не дуже важко починати тренування.Є кілька речей, які ви повинні слідувати, перш ніж почати тренування.Спочатку встановити час,скільки часу ви дасте ваше вправу. Приєднуйтесь до кардіо-центр або фітнес-центр для тренувань.Дізнайтеся вдалий час для тренувань не важливо, в якому часі він знаходиться.Зробити правильний час для ідеального режиму тренувань.

+914
gerdj100 24 груд. 2010 р., 14:08:49
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я думаю, що якщо anilkumble має знання умов або фізіології, про що він просить, це буде важко для нього, щоб прийняти зважене питання. Тому замість того, щоб принижувати його, ми повинні допомогти йому зрозуміти, що він хоче знати.

Anilkumble, ви запитали, що основним областям необхідно (живіт, стегна, ноги) у кожному регіоні. Ви мали на увазі вправи? У вас є чотири основних груп м'язів в ногах. Твоя дупа (сідниці), передня частина стегна (чотириголовий м'яз), задньої частини стегна (підколінні сухожилля), спини і ніг белос колін (литкові м'язи). Існують також допоміжні групи м'язів на передній частині стегна (згиначі стегна), всередині (addductors), зовні (викрадачами), і поряд з вашим гомілки (передньої великогомілкової).

Я сподіваюся, це допоможе вам зробити більш лаконічний питання.

+856
dunand 18 трав. 2011 р., 22:51:52

Після робити деякі дослідження, Айво відповідь є правильною у тому, що розтяжка перед і фізичні вправи не можуть запобігти травми:

Карл Полів Пов. все в нинішніх спортивних повідомляє медицини було це, щоб сказати:

Типові результати рандомізованого 421 бігунів з розтяжки, розминки і затримки до і після бігу. Цей судовий процес показав дещо нижчий травматизм у контрольній групі проти групи, яка використовується стретчинг як інтервенція перед запуском (67). Ще одне втручання у військовому населення показав, що 1538 призовників в армію розміщений на розтяжку протоколу проти ніякого втручання не показала зниження ризиків травматизму

Проте поля не знайшов висновків, які можуть зробити висновок, розтяжка після це вправа, може запобігти травми:

Багато спортсмени беруть на озброєння стратегію розтяжки після занять, а не раніше. Одне дослідження піднімає можливість, що це може запропонувати травмі захисту...для втручання програми, спортсмени розтягуються після гри і під час втоми...результатів сприяло втручання в які preintervention 9 і 11 спортсменів стійкий травми підколінного сухожилля у порівнянні з 2 і 4 після втручання. Крім того, днів, пропущених конкуренції були знижені з 31 і 38 до 5 і 16 після втручання.

Також стретчинг, здається, бути корисним допомоги травми (знову ж поля):

Найпозитивніші з них бере участь розтягнення втручання в підошовний фасциит...на етапі 2, всі пацієнти дали протокол ПФ стрейч. Лікарське спостереження протягом 2 років показало, що 92% мають високий ступінь задоволеності.

Нарешті, стречінг, здається, щоб бути корисним у видаленні 'тісноти' і дозволяє вільніше рух м'язів. У двох дослідженнях я виявив з'являються, щоб підтримати це:

 1. Гостре вплив статичної та динамічної розтяжкою на стегні динамічного діапазону руху під час підйому ногами в професійний футбол гравців Mohammadtaghi Амірі-Хорасані Пов. всі проведені дослідження і знайшли наступні результати:

  • Дослідження:

   Метою даного дослідження було вивчення впливу статичної та динамічної розтяжкою, в рамках заздалегідь-вправи розминки на стегна динамічним діапазоном руху (Дром) під час підйому ногами в професійних футболістів. На рухи ногами домінуючим ноги захопили з 18 професійних гравців дорослий чоловічий футбол.

  • Результатів:

   Внутрішньо-груповий аналіз показав відсутність суттєвої різниці в Дром після динамічного розтягування (2.59 6 4.67) порівняно зі статичним розтягом (0.35 6 2.197) щодо ні група стретчинг при замаху фази. Там було, з іншого боку, значна (P , 0.03) різниця в Дром після динамічного розтягування (3.35 6.36 6) порівняно зі статичним розтягом (21.35 6 7.86) щодо не-стретчинг групи під час фази вперед

  enter image description here

 2. Ефекти два режими статичний стретчинг на м'язи міцність і жорсткість. купити Герда ТЖ, і всі знайшли ці висновки:

  • Дослідження:

   Метою даного дослідження було вивчення впливу постійного кута (Каліфорнія) і постійно про-обертаючого моменту (КТ) розтягування згиначів гомілки на пік крутного моменту (ПТ), електроміографія (EMGRMS) в ПТ

  • Результати:

   ПТ зменшується (середнє ± SE в 5.63 ± 1.65 Нм) (Р = 0,004), і EMGRMS не змінювалася (Р > 0,05) від пре - до пост-розтяжка для лікування...крім того, МТС знизилася у всіх трьох кутів (ангел 1 0.23 ± 0.29 Нм°; ангел 2 0.26 ± 0,35 Нм°; кут 3 0.28 ± 0.44 Нм°) після КТ розтягування лікування (Р < 0,005), проте МТС не змінився наступним ка-розтяжка (Р > 0,05).

  • Висновок:

   Тому, якщо основна мета вправи на розтяжку, щоб зменшити МТС, ці результати дозволяють припустити, КТ розтягування (постійний тиск) може бути більш підходящим, ніж розтягнути проводиться при постійної м'язової довжина (Каліфорнія розтягування).

 3. Нарешті повернувся до полів:

  Дані свідчать про те, що занадто короткий час (менше 10 сек) малоефективний і те, що тривалий тягнеться довше, ніж 60 секунд виконати не більш ніж розтягування періодів 10-60 с...Результати дослідження показали, що статичний розтяг призвело до зміни в ахіллове жорсткість, в той час як балістичний стретчинг компанії Ахіллес жорсткості.

По Суті:

В основному профілактика травматизму є те, що дослідження, схоже, дискусія закінчилася, і немає переконливих висновків щодо того, чи не протягувати зменшується попередження травматизму. Тим не менш, там не здається, бути незаперечних доказів з численних досліджень, що дозволяють припустити, що полегшення болю в м'язах і виграш у свободі руху може бути поліпшена за рахунок застосування розтягування.

Посилання

 • Профілактика запущених травм. Поля, К. Б.; Сайкс, Джіні С.; Уокер, Кетрін М.; Джексон, Джонатан С. поточна спортивна медицина повідомляє, питання: обсяг 9(3), травень-червень 2010, с. 176-182

 • Гостре вплив статичної та динамічної розтяжкою на стегні динамічного діапазону руху під час підйому ногами в професійних футболістів MOHAMMADTAGHI Амірі-Хорасані,і ASHRIL Юсоф журналі міцності і кондиціонування дослідження 24 лютого 2011

 • Ефекти два режими статичний стретчинг на м'язи міцність і жорсткість. Герда ТЖ, Коста-ПБ, Вальтер А. А., Райан Ед, Хоге км, Kerksick см, товстий молодший, Крамер ДжейТи. Медицина і наука в спорті і медицині 28 лютого 2011 року

+842
PerroVerd 21 черв. 2010 р., 01:04:56

Більшість кросівок потребують заміни після 300-500 кілометрів. Це буде різним для кожного. Зазвичай я можу сказати, мої руйнуються, тому що я починаю болів, які ніколи не були там перш ніж при бігу. Якщо ви вважаєте, що ваші туфлі одягнені вниз, ви можете взяти їх у спеціалізованих магазина. Вони, як правило, є фахівці, які можуть подивитися на своє взуття і скажи, що відбувається з ними.

+797
guroba0095 29 бер. 2019 р., 09:25:23

Вдячність за надання інформації про вашої тренування. Я згоден з @Informaficker, що кращий спосіб впоратися з проблемою-це звернутися за професійною експертизою. Багато людей мають болю в спині та безліччю порад про те, що працював на них. Однак, все біль у спині це не так, і існує багато додаткових факторів, тому розглядати ваш стан як унікальний. Швидше за все, на даний момент, додавання зважених вправи самостійно може виявитися контрпродуктивним. Ось мої пропозиції:

1) Знайти хорошого тренера: мати Pro перевірити вашу форму. Неправильна форма може призвести до болю і дисфункції. Неправильна форма з плином часу може призвести до поступового неврівноважених сил при стисненні на ваші суглоби і може призвести до гострої травми. Тому знайти професійного тренера, який зможе виправити неправильне вирівнювання і проблем в вашу форму, коли ви піднімаєте вагу.

 • Приклади поганій формі, що може викликати болі в спині: є деякі узагальнення, які можуть бути зроблені з приводу підняття тягарів, які сприяють болю в спині. Неправильної форми, присяд , таких як схиляється занадто далеко вперед може навантажити хребет і викликати біль у спині. У стоячи пліч-о-преса, приклад поганій формі, що може створювати навантаження буде тримати планку занадто далеко назад, змушуючи вигинати спину. Знімав на відео свій форма допоможе вам аналізувати потенційні проблеми і може допомогти вам отримати правильну форму. Іноді це набагато легше побачити помилки, а не відчувати його.

2) Знайти хорошого лікаря/терапевта: оскільки ви в даний час болю в спині, які ви не можете вирішити, це час, щоб побачити професіонала, щоб оцінити причину(и), лікувати будь-які образи тканини (суглоби, м'язи, фасції) і проінструктувати вас в конкретних вправ (розтяжка і зміцнення) для усунення дисбалансу.

 • Пальпації, постуральної та аналіз руху та оцінка діапазон ваших рухів буде сказати, якщо у вас є суглобові, м'язові і/або фасціальні обмеження. Ви, ймовірно, буде дано гнучкість вправи для усунення будь-яких обмежень тулуба, грудної клітини, стегна та нижніх кінцівок.

 • Конкретні м'язове тестування дозволить виявити будь-які недоліки, які необхідно усунути. Найкраща частина про те, що бачив про це, щоб отримати знання, специфічні для вашого тіла і інформації про те, що ви можете зробити на шляху виправлення вашої конкретної дисфункції(и). У той час як вправи, які підкреслять стабільність, як правило, хороше для задньої частини (як на нашому сайті, як колода, міст і птиця, собаки), вони можуть або не можуть бути ключем до корекції вашої проблеми зі спиною.

 • Вибираючи практикуючий: ви побачите, що всі фізичні (фізіо) терапевтів, лікарів та інших фахівців-практиків, таких як хіропрактікі, масажистів і т. д. не схожі один на одного. Для рук на лікування виберіть мануальний терапевт, який спеціалізується на лікування спини. Або ви можете віддати перевагу спортивної медицини-терапевта/лікаря, який буде налаштований на вашу програму в тренажерному залі, але які не можуть бути кваліфіковані в руки на лікування. Спробуйте отримати особисті рекомендації від людей в залі, які були успішно вилікувані.

3) змініть свій назад рутину: адже ви вже знайшли, що ваша спина реагує на розтягування і зміцнення вправи, ви повинні відповісти Ну, якщо ви отримуєте правильне поєднання вправ. Крім вправ існують інші методи лікування ви можете задати ваші лікарем:

 • Самостійно прийоми масажу, такі як з допомогою піни ролик, тенісний м'ячик або диво м'яч, вони також можуть допомогти, щоб звільнити герметичність.

 • Будь умови, тяги допомагає знімає тиск. Є способи, щоб забезпечити власної тяги, але перевірити з вашим лікуючим Pro спочатку, щоб побачити, якщо це доречно для вашої спини.

 • KinesioTape ще одна самостійного методу лікування, які можуть допомогти ваш лікар може проінструктувати вас, як його застосовувати.

Перекоси тканини в ступнях, ногах, стегнах, верхньої частини спини, шиї і навіть рук все це може сприяти болі в спині, тому намагаюся знайти правильне поєднання без професійного вкладу може бути складно.

Сподіваюся, що допомагає, щоб ви почали. Болі в спині часто потруїти по-своєму. Це не обов'язково означає, що проблема вирішена. Це може означати, що ваш організм вже адаптований до дисфункції, тільки щоб знову спалахнути (або в іншому місці). Так що слухаю всі поради і підібрати потрібних фахівців для навчання по корекції форми і балансу вашого тіла. Удачі.

+721
Bernice 13 лют. 2011 р., 03:55:22

Є +1000 досліджень, які мають ключове слово пуш-ап в них-на Pubmed. Надійний сайт, який збирає дослідження в сфері медицина/Здоров'я/вправи/добавки/...

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/?term=push-up

Але, чесно кажучи, це нескладна вправа, щоб побудувати(і Імо один з найвеселіших). Просто переконайтеся, що використовуєте правильну техніку(пряме тіло, і спуститися з руки, а не живіт/ноги/...) більшість базових реєстрів там допоможе, навіть якщо ви знайдете 5 різних. Вони, швидше за все, всі роботи для новачка.

Ви також починаєте відчувати себе через деякий час, на що ти здатний і який метод працює краще для вас.

+717
Robert Sheffield 6 бер. 2016 р., 08:41:09

Я візьму в навчання ваги і хочете купити pullupbar.

Що ви рекомендуєте мені робити: купити pullupbar в мої двері або вокзалу?

Також рекомендацій, за якими pullupbar (який продукт) ласкаво просимо!

Я отримав деякі місця для станції, але це може бути не занадто великий (я б сказав, 1М на 1м

+717
Felix Schwarz 24 лип. 2012 р., 22:52:48

Погляньте на книгу подолання земного тяжіння Стівен Лоу, який на сьогоднішній день є кращим гімнастики книга, відома мені. Я пропоную прочитавши відгуки Amazon для більш докладної інформації.

Редагувати:

Що мені особисто подобається в цій книзі: Багато книг з силових тренувань розповім вам, як тренуватися, але не для чого тренуватися таким чином. Ця книга, в якій детально описані всі відповідні теми -- які види рухових одиниць/м'язові волокна є і як вони реагують/адаптуватися до різного роду стреси, неврологічні компоненти сили. Це пояснює, як створити власну процедуру, яка підходить саме ваш поточний майстерності і рівня фізичної підготовки, у тому числі навик роботи, розтяжка і силовий тренінг. Це пояснює основи програмування та способи боротьби з плато (->періодизації). Він має величезні голови з питань профілактики травматизму та управління охороною здоров'я. Тоді це великий збірник вправ, починаючи від базового підтягування і стійки на руках до стіни більш просунуті речі, як планш, Залізними хрестами, готель і так далі. Вправи структуровані групи, і автором не передбачено прогресії графіки для кожної групи.

Мінуси: Ця книга-лише про верхній частині тіла (чого гімнасти в основному хвилює). І відсутня індекс для пошуку речі.

+671
user196042 22 черв. 2015 р., 13:08:51

Я почну з розгляду свої редагувати перший re: деякі наукові дослідження. Ви праві досліджень на цей тип матеріалу часто залишає бажати кращого. Однак, біг на довгі дистанції-це насправді один вид спорту у нас набагато більше досліджень, ніж більшість.

Зверніть увагу на теми цих досліджень, жирний шрифт мій:

"Як Slovic, інші дослідники продемонстрували зв'язок між кількість навчальних пробіг і останній раз."

 • ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ТА ОСОБИСТІСНИХ ЧИННИКІВ У ЯКОСТІ ПРЕДИКТОРІВ МАРАФОН ЧАСУ І ПІДГОТОВКИ ТРАВМИ

"Краще бігунів були помічені, в цілому, був на побігеньках більше, і мати більш напружених режимах, як з точки зору інтенсивності навчання і пробіг за тиждень."

 • Антропометричні та навчання особливості жіночого марафону в якості факторів, що визначають відстань ходовими характеристиками

"Час виконання марафону також була негативно пов'язана з попередньою марафон завершений (Р= -0.47), тренування днів (R= -0.47), два дні тренування (р= -0.52), спільних тренувань (Р= -0.56), км за тренування (Р= -0.58), загальна підготовка хв (Р= -0.56), тренувальний темп (р= -0.66), Макс км в тиждень (Р= -0.70), км в тиждень (Р= -0.74), км 12 тижнів (Р=-0.74), а км в день (Р=-0.77).

Час виконання марафону для нашого населення бігунів може бути пророчив (Р= 0.82, Р2= 0.68) по наступному рівнянню:

МПТ (хв) = 449.88 - 7.61 (км в день) - 0.63 (тренувальний темп)"

 • МАРАФОН У ЗВ'ЯЗКУ З МАКСИМАЛЬНОЇ АЕРОБНОЇ ПОТУЖНОСТІ І ПОКАЗНИКИ ПІДГОТОВКИ ЖІНОК БІГУНІВ НА ДОВГІ ДИСТАНЦІЇ

"Продуктивність марафон корелюється з 5 км, 10 км і напівмарафон продуктивність і років навчання, середня і максимальна тижнева відстань, кількість щотижневих працює, і кількість запусків ≥32 км для жінок".

 • Підготовка характеристик відбір для США олімпійський марафон Випробування

"середній тижневий обсяг тренувань в км (Р2 = 0.224, Р < 0,01) і особистий рекорд в марафоні (Р2 = 0.334, Р < 0,01) були значно пов'язані з Загальний час гонки, в той час як немає антропометричні змінної, пов'язаної з виконанням раси (Р > 0,05)"

 • Обсяг тренувань і особистий рекорд в марафоні, не Антропометричних параметрів, пов'язаних з продуктивністю чоловічий 100-км Ultrarunners

"індекс маси тіла (Р = 0.24), сума восьми skinfolds (Р = 0.55), відсоток жиру в організмі (Р = 0.57), щотижневих годин роботи (р = -0.29), щотижня біг кілометрів (Р = -0.49), швидкість бігу під час тренування (Р = -0.50), і особистий рекорд в марафоні (Р = 0.72) були пов'язані з часом гонки. Результати множинного регресійного аналізу виявлено незалежне і негативні асоціації щотижня працює км і середню швидкість на тренуваннях з часом гонки".

 • Що пов'язано з продуктивність гонки в чоловічому 100-км ультра-марафонці – антропометрія, тренінг чи марафон найкращий час?

"У чоловіків, в сенсі щотижневого пробігу, мінімальний пробіг у тиждень, максимальний пробіг за тиждень, значить, годин на тиждень працює, кількість тренувань в тиждень, і середня швидкість навчальні заняття були істотно і негативно відносяться до загального час гонки"

 • Статеві відмінності в Асоціації продуктивності расу, колір шкіри-пас Товщини, і навчання змінні для відпочинку напівмарафон Бігунки

Тому однією з причин вступати в довгі, повільно, дистанційне навчання, тому що це допоможе вам працювати більш миль, і чим більше миль людей працювати, тим швидше їх рази, як правило. Однак, це не означає, що це оптимальний або причиною більш швидкий час.

Одна причина не купувати відразу в цій філософії, це дійсно зовсім інше, ніж інші події в діяльності людини. Там далеко і мало заходів, де просто роблять подія більше і більше буде зростати продуктивність.

Я дам два напрямки для роздумів.

 1. Для непрофесійних спортсменів, час є обмежуючим фактором.

Це не просто сторона, наприклад, чотири+ година тренувань в тиждень.

Ви майже завжди знайдете звичайні люди, в основному, роблять найкраще, що вони можуть протягом робочого тижня, а на вихідні ще одну довгу тренування, намагаючись зімітувати випадку найкраще, що вони можуть.

Саме тому вперше в цих видах діяльності часто виявляються знищеними після події. Однозначно найбільша помилка, яку я бачу вперше зробити це,

"Так, я маю на увазі, я зробив 10 миль у навчанні. Я думаю, що я готова для марафону".

Це нічим не відрізняється від підйомника йти,

"Так, я маю на увазі, я присідав 200 фунтів на тренуванні. Я впевнений, що я готовий за 400 фунтів. Або більше".

Ви говорите більш ніж 100% збільшення обсягу, на ніч. Кий стрес-переломи.

Іншими словами, середній відпочинок людина має важкий час отримати необхідний обсяг, потім закінчує маячні думки, що вони роблять достатньо. Поки вони не потрапити під удар на події день. Чим більше працює, що вони можуть зробити до цієї події, тим менш імовірно, що це відбудеться, тим краще вони роблять.

 1. Вага тіла

Знову ж таки, більше хвилює відпочинок людей. Чим більше вони бігають, тим більше шансів, що вони важать менше, тим краще продуктивність на більшій відстані подій прагне бути.

Тобто, людина може робити так само добре працює з більш пильну увагу на їх харчування.

Насправді, є дуже багато калорій людина може спалити від тренування. (Див.: нові висновки, чому ви не можете уникнути вправи.) Ідея кого-то горить, наприклад 10000 калорій-це брехня. Де я не здивуюся, якщо ті, хто більше тренування просто зробити дві речі: 1) тупо їх апетит більше 2) менше часу, щоб поїсти.

Одним із способів цього є в багатьох з цих досліджень можна побачити антропометрія, це не корелює з продуктивністю. Ну, на рівні еліти, ми знаємо, що це неправда. Кенійці домінують, і вони мають дуже специфічний тип тіла.

Для більшості людей участь в міжміських змаганнях, можливість просто зробити подія є величезною перешкодою. Можливість запустити все це справа є ще однією проблемою. Можливість зробити це з будь-яким ступенем регулярності і не отримав ще скривдить іншого. Нарешті, у нас є швидкість.

Ви побачите середній темп бігу теж корелюється з продуктивністю в дослідженнях вище. Швидкість питань курсу. Але для звичайної людини, який шукає ці відстані, це не є пріоритетом. Обробка без кульгати на місяць потім.

Скажеш, що ти звичайна людина дотримувалися спільного плану тренувань, де є один довгостроковій перспективі на вихідні. Ваші варіанти:

 1. Запустити 10+ км в розслабленому темпі
 2. Запустити 10+ км в гоночному темпі або швидше

Друга передбачає більше ризику травм, і великий шанс, що ви навіть не потрапили у відстань. Навчальний марафон абсурдні травматизму. Ви повинні отримати людей на відстані, перш ніж ви турбуватися про швидкості.

Але як тільки чиїсь тіла можна регулярно обробляти відстань, тоді ви праві. Швидкість треба займатися, а не тільки в більш короткі тренування. (Тим не менш, навіть на рівні еліти, вони часто будуть працювати повільно на довгі відстані, просто для підтримки здатності свого тіла, щоб запустити так далеко, зменшуючи стрес від того, наскільки інтенсивно вони працюють. Ви не можете бігти з усіх сил на кожному тренуванні.)

+670
user197548 12 серп. 2017 р., 07:33:26

Відповідь JustSnilloc хороше і кількісно. Моя відповідь буде більш qualifiable і суб'єктивні.

Прогрес може бути що завгодно. Якщо я важу 350 кг і я втратив 100 фунтів, які можна розглядати як прогрес. Якщо я важу 350 кг і мають 40% жиру, але потім втратити 25 фунтів і 10% жиру, що також можна розглядати як прогрес. Обидва дійсні прогресії і при цьому ніхто, здається, більш радикальні, ніж інші (100 фунтів - це більше втрата, ніж 25 фунтів) може бути зниження жиру є метою проти зменшення ваги в цілому.

Загальні показники можуть бути естетичні: втрачений вагу, відсоток жиру в організмі втрачається, або зростання м'язи; що один дивиться в дзеркало, кроки за масштабом, використовує супорти і т. д., і визначає, якщо вони йдуть у правильному напрямку. У вашому другому прикладі, людина набрав вагу (який може бути гарним або поганим, тому що вага може бути м'язи), але майже в два рази відсоток жиру в організмі. Суб 15% як і раніше добре, але ця людина, ймовірно, не виглядають розпатланим, як вони, ймовірно, зробив двома роками раніше.

Або вони можуть бути практичними: підняти більшу вагу, більше повторень/сетів. Як правило, великих цілей я бачу в інтернеті повинні бути в змозі лавці 1.5 х ваш вагу, станова тяга 2,5 х ваш вагу і присідати 2 рази свою вагу. Якщо ви в даний час жиму ваші тіла зараз, але кілька місяців тому ви були на лавці запасних тільки 75%, тобто прогрес (і ви зараз приблизно 3/4 шляху до зустрічі Великої 1,5 х). Ваш перший приклад падає відповідно до даної метрикою.

В резюме, визначити, що ви хочете вийти зі спортзалу і знайти орієнтири, щоб допомогти вам визначити, якщо ви рухаємося в правильному напрямку. Ви хочете стати сильніше? З'ясувати, скільки ви можете підняти. Після декількох місяців, якщо ви будете піднімати більш важкий, ніж раніше, у вас прогрес. Ви хочете виглядати краще? З'ясувати свій відсоток жиру в організмі і з'ясувати, який відсоток людей ви хочете виглядати і стріляти для цього. Через кілька місяців, якщо відсоток йде вниз, ти прогресуєш.

+648
Test3722 16 лип. 2015 р., 22:07:48

Я знаходжу вашу дієту і тренування в порядку. Однак майте на увазі, що вага тіла може бути надано жиру, води в організмі і м'язах. Я пропоную вам зосередитися не тільки на зниження ваги, але і спалюванню жиру.

Повертаючись до вашого питання. Я пропоную вам перемкнути ваші тренування і дієти кожні 2 або 4 тижні. Якщо ви робите те ж тренування або ж дієти ваш організм буде потрапити в плато.

Я не впевнений про точну фігуру тіла, але я припускаю, що ви ендоморф, засновані на вашому описі себе. Як ендоморф це найкраще, що ви включати кардіо в кожне тренування. Це нудно, але це допомагає.

Також, якщо ви ще не почали його робити. Знаючи ваш ПОВ, DCR і підрахунок калорій, безумовно, теж корисно.

+643
Sergio Abreu 25 груд. 2016 р., 23:38:42

Ніхто не може дійсно діагностувати вас за те, що ви дали нам, але зазвичай буває кілька основних показників біль в гомілці при бігу.

1) Ви новачок в бігу і досить важкі, якщо ви не робили багато фізичних вправ і спорту до цього ваших телят буде корегувати з плином часу (за місяць повинні вирішити цю проблему)

2) Якщо ви не використовуєте у відповідній взуття може призвести до таким чином, поміщає більша напруга на ікри.

3) Техніка, це може бути сюрпризом, але запущена форма теж важлива. Ви можете хотіти дослідити це.

4) розвиток м'язів, як ви згадали, це може бути просто м'язовий зростання у ваших литках, а ви все ще технічно новачок в бігу. Особливо з пагорбів, як ви кажете.

Я рекомендую йти в спортивний лікар або місцевий лікар загальної практики для більшого розуміння.

+620
Beast1203 12 трав. 2011 р., 01:58:42

Я не можу вам дати остаточну відповідь, але я розкопав деяку інформацію, яка може допомогти вам вирішити, як ви повинні бути.

Спільний тепло може бути ознакою чогось поганого. Тепло є одним з кардинальних ознак запалення, дуже суглобів може вказувати на щось там починає вередувати. Запалення може загостритися із-за високого впливу на кардіо, особливо якщо у вас надмірна вага (я не знаю свій індекс маси тіла). Ви, здається, не мають інші типові ознаки запалення хоча (біль, почервоніння, припухлість, втрата функції), так важко сказати, якщо ви повинні хвилюватися про це чи ні.

Я знайшов цю статтю , яка порівнює розподіл тепла по нормалі до запалених суглобів. Перевірте сторінку 495 для зображення розподілу тепла нормального суглоби і сторінка 496 для запалених суглобів. Ви побачите, що центри кульшових суглобів насправді прохолодніше, ніж навколишні тканини. Однак, ви повинні взяти це з зерном солі, тому що вимірювання проводилися на випробуваних у стані спокою, а не після тренування, а розподіл тепла може трохи змінитися, коли ви працюєте.

Я не зміг знайти жодних досліджень, які прямо порівнюють температуру м'язів на суглоби під час тренування, але від цього термограма з дослідження вивчення теплових змін стегна після тренування, схоже, позаду коліна не нагріваються зовсім небагато під час тренування; однак, це не може бути представник держави всього колінного суглоба. Якщо ви подивіться на зображення з дослідження за вказаною вище посиланням, здорове коліно було набагато спекотніше під коліном, ніж в реальному суглоба.

+575
user89336 26 серп. 2015 р., 01:06:36

Це нормально?

Так, це нормально.

Варто мені хвилюватися чи це загальне для всіх, хто займається інтенсивними тренуваннями вагу?

Ні, вам не потрібно турбуватися про це. Гарна новина полягає в тому, що цих розтяжок зникне через деякий час.

Ось деякі статті про причини розтяжок :-

Mayoclinic

Розтяжки іноді виникають під час значного збільшення ваги. Важкоатлети можуть з'явитися розтяжки, особливо на руках.

Вибір NHS

Ви можете отримати розтяжки, Якщо ви наділи багато ваги протягом короткого періоду часу. Розтяжки іноді залишаються навіть після втрати ваги, але повинні з часом зникати.Бодібілдери і спортсмени можуть також отримати розтяжки, як їх м'язи збільшуються в розмірах.

Ось деякі способи, як зменшити їх (якщо ви не занадто турботу про нього) :-

Зменшення розтяжок

З урахуванням сказаного, у мене розтяжок на обидва біцепса, де права сторона майже не залишилося, а з лівої сторони почали поступово зникати. А деякі на ліве плече.

+519
Jon Canning 2 серп. 2011 р., 22:15:37

Немає схема/REP для загального здоров'я. Це як питати, яка комп'ютерна миша краще запобігає рак.

Якщо ви хочете функціональну силу, зробити функціональні вправи.

https://en.wikipedia.org/wiki/Functional_training

+510
mots 18 січ. 2017 р., 13:55:15

Якщо у вас є в основному менше програмувати організм, як працює, а ви відпочиваєте 3 дні в тиждень, навчання зброю в ті дні, впливають на працюючому?

+493
lexou 27 лип. 2014 р., 21:15:43

Для всіх, крім, мабуть, кілька елітних професійних спортсменів, кілька важкий (інтенсивний) тренувань на день не хороші/корисні, тому що вони майже напевно викличе більше втоми, ніж той, з якого організм міг відновитися протягом одного дня (або декількох днів підряд).

Зверніть увагу, що недостатнє відновлення, як правило, забороняє потрібні для адаптації (наприклад, підвищена міцність), тому працювати більше (тобто, понести більш втома) не обов'язково збільшувати міцність-це насправді може зменшити міцність.

+434
Wokka 5 лип. 2015 р., 01:36:24

Немає ніякого способу, щоб тримати м'язову масу без праці, але якщо ви тримаєте свій раціон чистим, як у вас, а виходить, ви можете мінімізувати втрати і, як вони говорили, перш ніж його легко відновити, коли u повернутися. Так що єдина порада, яку я можу дати-це турбота про вашій дієті. Тримайте споживання білка, так як і раніше тримати свій щоденний раціон в обслуговуванні (без втрати ваги і посилення).

+379
excite 19 черв. 2014 р., 18:04:29

Не робіть вправу, яке включає в постраждалих районах. Я розумію, що вам не подобається йти так довго, не виконуючи ці вправи, але продовжуючи робити їх, коли у вас є біль, це, швидше за все, завдасть більше шкоди, і тоді ви повинні зупинитися на ще більш тривалий період.

Тим не менше, продовжують робити вправи, які не заподіюють болю.

Краща річ, щоб зробити, це повернутися до лікаря і запитати його поради. Він повинен добре знати свої травми і ситуації, і давати поради. Там повинні бути вправи, щоб допомогти їм заживають швидше; ви можете ознайомитися з фізіотерапевтом або пошук в інтернеті для вашої конкретної травми.

+372
Asim 16 жовт. 2018 р., 02:37:54

Дотримуватися програми

Ви не досить сильні, щоб доповнити ваш ліфти. Потрібно прес і присідання й станову тягу і підборіддя або сила чистої або рядка. Це достатньо для тепер.

Перемикач 3х5

Або не 5х5 у вічність. Вона включає в себе автоматичний вимикач до 3х5, як тільки ви пройдете приблизно від 3 до 12 місяців 5х5 період, в якому розповідається про техніку і легкий приріст сили. Ви повинні переключитися на 3х5 на вправи вправи на основі двічі після deloading на задану ліфт:

Використовуйте deloads з'ясувати, коли, щоб перейти від 5х5 до яких або 3х5. Ви повинні переключитися на 3х5 після 2х підступ на підйомнику. Це дозволяє скоротити обсяг підготовки майже наполовину і таким чином покращує відновлення. Навчання буде відчувати себе легше на деякий час, і ви зможете додати вагу на штанзі на кілька тижнів.

(48 сторінка моя копія.)

Перейдіть на прес-конкретної програми

Є приказка, приписувана Олімпійських важкоатлетів у ті дні, коли жим був все-таки подія:

Якщо ви хочете більше, натисніть, потім натисніть.

(Джерело, також, і також)

Якщо ви хочете стати сильніше, то пряжка на їжі, сну і підйому (незалежно від того з якого 3х5 або стартову силу, або Rippetoe-похідний варіант). Ви все ще слабкі і досить малий, щоб бути в змозі отримати величезну користь від початківців програмувати. Ви вільні робити, що вам подобається, але немає особливої необхідності в проміжній програмі.

Але якщо ви хочете, щоб натиснути ваша вага більше ніж розвивати силу, як правило, забувають обидві ці програми. Вони набагато більше орієнтовані на все тіло сили, особливо в задній ланцюга. Якщо ви хочете прес великими вагами, то розвиватися або знайти програму, засновану навколо цієї мети. Я не можу натиснути нічого істотного, і я повний новачок, але я б зробила одне з двох: щось на кшталт Павла влада народу програму, яка:

 • Становий
 • Боковий прес.

Набір і реп формат для тренування проста. 2 підходи по 5 повторень.

Перший набір-це 80% 1 ПМ тоді відвали комплект (2-й сет) з меншою вагою (прибл. 10% менше). Ідея полягає в тому, що цю процедуру можна зробити практично щодня, щоб поступово нарощувати силу і потрапити в паз.

...чи щось на зразок цього:

 • 3х5 прес, розвивається лінійно, первинна ліфт
 • Нижньої частини тіла вправи, такі як присідання, пістолети, або станова тяга-не супер важливо для ваших цілей
 • Підтягування/підтягування 3х10, щоб збалансувати клавішею
 • 2 вправи допомоги клавішею роботу, обертаючи через: 1-рукоятка гантелі прес, тому що односторонні вправи є дивовижними / пуш преси для накладних перевантаження / соуси та жим лежачи для штовхання в різних площинах / турецький прикид для офіціанта ходьби, для стабільності і міцності ствола

Я міг би також грати з змащувати ПАЗ і тренування кожен день, в Болгарії чи стиль гімнастики. Стійка на руках і стійка на руках віджимання можна назвати для.

Відновити складніше

Я не знаю вас і вашої ситуації, але цілком можливо з цими цифрами, що ти просто не їж і мало спиш. Якщо у вас все в порядку з ростом, зберігаючи ваші ліфти той же час подвоївши свій раціон харчування може бути хорошим способом стає сильнішою.

+302
Evan Jack 2 лип. 2010 р., 02:01:40

Я був у дуже схожій ситуації, щоб ви у вашому віці. Одна річ, ви повинні зрозуміти, ваш метаболізм, швидше за все, чи близькі до його піку прямо зараз.

Набирає вагу так само просто, як більше калорій, то калорії. Я б запропонував вважати свої калорії протягом декількох днів і бачачи, скільки ти зараз їж за день. Потім спробуйте додати 250 на добу(бажано здорових калорій, але ваш вік/розмір не має значення). Як тільки ви робите це з комфортом, спробуйте додати ще 250 за день.

Як для роботи, спробуйте зосередитися на рухах суміші і низьких частот реп. Наприклад, станова тяга, присідання і жим лежачи дуже хороші руху суміші. Спробуйте вдарити по 4-8 повторень.

Навіть цього ви не можете очікувати, щоб отримати багато швидкий вагу. Близько 0,5 кг в тиждень є стійким.

Дайте мені знати якщо ви маєте будь-які інші питання!

+188
user1877251 9 трав. 2018 р., 03:12:47

Якщо ви хочете побудувати м'язи ви повинні, ймовірно, зменшити кількість повторень і збільшити вагу.

Я недовага. Як мені набрати вагу і м'язи?

По-друге, може варто комусь надіти повну програму тренування для вас і навчить вас деяким вантажопідйомна техніка. Кращі силові вправи, як присідання і станова тяга, які працюють майже всі, але вимагають гарної техніки.

+175
satyaGolladi 25 жовт. 2013 р., 09:51:13

Справа в тому, що якщо ви хочете прийняти ще більш серйозний і хочете поліпшити, ви хочете тренуватися в різних зонах пульс. Навчання без одного часто призводить надто важко в навчанні, який виявиться згубним для тих прогрес.

Так що якщо ви не просто біг заради бігу, тому що ви хочете залишатися у формі, або насолоджуйтеся роботою як хобі, немає необхідності використовувати heartrate контролювати.

Якщо ви тренуєтеся для будь-яких конкурентних подія, ви могли б хотіти використовувати heartrate контролювати тренуватися в певні зони на певну кількість часу, щоб поліпшити. У цьому випадку ви хочете meassure ваш максимальний пульс, розрахунку різних зон heartrate і почати навчання відповідно.

+124
Russ Poffenberger 1 квіт. 2012 р., 19:23:08

Я роблю стартову силу протягом місяця зараз і досі йде добре. Однак, у мене є час, щоб підняти кожен будній день, і дуже хочу. Є схожі, добре перевірені програми, які я міг перейти?

Я вважаю, що намагався зробити мій власний просто закінчитися катастрофою.

+87
Miguel Diaz 17 бер. 2018 р., 06:04:11

Є багато факторів, які беруть участь у визначенні потенціалу, і, генетика-це безперечно один з них. Однак, це не повинно використовуватись для обмеження тренувань. Наприклад, генетика визначає обсяг швидко скорочуються і повільно скорочуються, м'язові волокна у вас. Це не означає, що ви не можете адаптуватися і ставати сильнішими. Це просто означає, що вам може знадобитися, щоб піти про це по-різному. Крім того, кузов може також грати роль.

+72
darkk 30 серп. 2011 р., 11:12:16

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil