Я пробігаю 7 км за 40 хвилин, це добре? Будь-які поради щодо покращення?

Я досить новий бігунок і я поняття не маю, що це гарний час, а що ні. Я бігаю 3 рази в тиждень і завжди біжать 7 км.. Може хто-небудь дати мені деяку інформацію, якщо це добре і як я можу покращити?

Дякую

+826
Sudir Mhd Noorkhalid 20 січ. 2016 р., 16:54:43
39 відповідей

HIIT є найбільш ефективним способом.

Спробуйте запустити 1 хвилину зі швидкістю близько 10 км/год, а потім спуститися до 5км/год протягом 1 хвилини.

+945
Slothario 03 февр. '09 в 4:24

Що ви відчуваєте-це нормально. Будь-який раз, коли ви робите нова вправа, або навіть старе вправу в новий шлях, ви будете натискати ваші м'язи повз точки, де вони зручні і роблячи їх болячка. Здебільшого, це об'єднав в термін крепатура (презервативи).

Для деяких людей, наявність Домс стає метою або показником хорошого тренування, тому що, як ви робите те ж саме вправу знову і знову, ваші м'язи звикнути до активності і більше не потрібно адаптуватися. Як наслідок, серйозні ліфтери будуть намагатися змінити свої тренування, щоб знову зайнятися своїми м'язами - як правило, за рахунок збільшення ваги.

Для тебе спеціально, ти сердишся, тому що: а) ви робите вправи на новий лад і б) ви займаєтеся найбільших системних м'яз у вашому тілі - квадрицепси і сідниці. Гарна новина полягає в тому, що це пройде. Крім того, ви, ймовірно, ніколи не відчувати знову цей біль.

Якщо тобі раніше боляче, прийняти гарячу ванну, подаруйте собі масаж, а потім піти на прогулянку. Болючість спаде самостійно через пару днів.

+935
aki92 13 жовт. 2016 р., 02:51:12
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Стільки, скільки я зазвичай ненавиджу термін потрібен...

Функціональна сила!

Фізична праця дуже відрізняється від звичайної силового тренування з кількох причин:

 1. Штанги і гантелі є симетрично виважене
 2. Штанги і гантелі є статичними вагами
 3. Штанги і гантелі призначені, щоб бути легко схопив і благополучно доставив
 4. Традиційних силових тренувань, ви робите фіксовану кількість повторів і підходів

Погана новина в тому, що, коли ви рухаєтеся навколо Ваг, як правило, асиметричним, вони перекладають, як ви носите їх, неповороткі і не робити те, що тобі хочеться. Думаю, про мішок цементу на відміну від штанги, мішок цементу буде важити близько 15-25 кг, що приблизно вага порожньому штангою, за винятком мішка цементу має просте руці тримає, і буде рухатися у ваші руки, ви будете переміщати їх протягом всього дня.

Замість того, щоб приєднатися до тренажерний зал, я, ймовірно, рекомендую дивитися на мішок з піском навчання. Більшість планів буде схожий на той, тільки пов'язані, але будуть засновані на високих реп гиря як руху. Гирі фантастичні для важкої атлетики на витривалість, який є, чому вони так шанують росіяни

По своїй природі, типових вправ гирьового розвинути силу і витривалість ... таким чином, що імітує реальний світ такі заходи, як лопатою або сільськогосподарські роботи. Вікіпедія

Сандбаг підготовки

По суті, вам потрібно заповнити сумку з якоюсь вагу, як мішечки з піском або довжини ланцюга і використовувати в якості ваги. Ідея behing багато маленьких ваг, так що ви можете завантажити і підступ мішок по мірі необхідності легко і чисто.

Тоді ви будете дивитися на повному вправ тіло, як наступні:

 • Гоблет присідань (щоб отримати вага в зручний для перенесення положення)
 • Очищає (такі ж як вище)
 • Станова тяга / тяга прямою ногою (щоб отримати вагу на іншу платформу, щоб зробити його простіше зняти)
 • Однією рукою фермери ходить (щоб отримати вагу на іншу сторону двору)
 • Однією рукою вихопити (щоб отримати вага на вашому плечі)
 • Плече прес / покачати прес (щоб отримати вага набагато вище висоти плеча)

Якщо у вас вже є деякі силові тренування під вас (вага) пояс, набрати вагу назад при використанні мішків з піском з двох причин:

 1. Вага буде набагато менш стабільним - то є ваші дрібні стабілізатори будуть набагато важливіше
 2. Ви хочете, щоб робити багато повторень, і я маю на увазі багато. Коли ви знаходитесь в області, це не має значення, якщо ви можете підняти один раз в дуже важкий мішок з піском, потрібно мати витривалість, щоб зробити це протягом всього дня. Так що тренуватися на витривалість за грубу силу і міцність.

Не соромтеся, щоб вставити вище поряд з традиційною навчальної програми Сила, але те, що буде важливо, коли ви вниз, є можливість піднімати тяжкості протягом тривалого часу без відпочинку.

+917
bilyalov 16 лют. 2012 р., 22:02:21

Здається малоймовірним мені, що ваше тіло буде насправді ще рости вертикально в цьому віці.

Однак, якщо у вас поганий постави (наприклад, сутула спина, або офіс-робота кривий шия), і Ви рішення цієї проблеми, виконавши вправи, ви можете в кінцевому підсумку знайти себе стояти більш вертикально, ніж раніше, і тому, здається вище зростанням, хоча ваше тіло ще не підріс.

+909
durdana qazi 21 черв. 2011 р., 19:38:27

Кажуть, Ви можете зробити максимум 10 повторень. Нібито ви повинні піти близький до провалу, щоб мати хороший ефект. Але справа в тому, щоб зламати ваші м'язи вниз, щоб відновити їх сильнішими. Є велика різниця між 9 або 10 повторень?

+900
gg0092 1 черв. 2017 р., 07:06:25

Суміш тренування серцево-судинної системи і силові тренування, як було показано, щоб звести до мінімуму ефект обох судинних прогрес і сила. Однак змішувати біг або інші кардіо діяльності з гіпертрофією навчання показав відсутність негативного ефекту.

Для збільшення міцності просто робити кардіо на відокремлені днів, для росту м'язів ви можете змішати їх і відірвати всі переваги. Люди влаштовані так, щоб мати високу витривалість та витривалість,тому максимальна сила зусилля, не йдуть добре з кардіо.

+881
mfon Timothy 1 лип. 2018 р., 18:44:21

У вас поліпшується настрій, тому що коли ви працюєте, особливо вранці, коли ви можете прискорити одужання від летаргічного сну, викликаного сну (в більшості випадків вам не потрібно навіть вашого ранкової кави ), тому що ви звільнити ендорфінів, які призводять до ефекту, відомого як "друге дихання", що дасть вам відчуття гарного настрою.

Джерела:

+846
Marimani 30 груд. 2010 р., 09:29:20
 1. Угробити кабелів і машин, і піднімайте штангу. Присідання, прес, Жим і станова тяга повинно вистачити на розвиток всього тіла. Ці великі руху суміші (якщо використовувати з хорошій формі) повинні допомогти ваш аккаунт організм до дисбалансу.

 2. Односторонні: наприклад, ліва рука слабка, тому я роблю набір на відмову біцепса кучері на мою ліву руку першого, вважаючи повторень. Тоді я повторюю, що кількість повторень на праву руку, ні більше, ні менше.

НЕ ТІЛЬКИ ЗДІЙСНЮВАТИ ОДНІЙ СТОРОНІ ВАШОГО ТІЛА

+809
5i2 15 трав. 2011 р., 02:13:51

Так, ви не відчуваєте браку кровотоку, і, отже, нестачі кисню, в ті частини вашого тіла. Більша частина крові буде прокачування через ваші ноги (насправді, ваші ноги допомагають проштовхувати кров через серце) і менше буде текти в інших областях тіла, особливо зони на рівні або вище рівня серця буде найбільший дефіцит кровотоку і кисню. Якщо ви відчуваєте поколювання, то вам потрібно, щоб уповільнити і нехай ваше тіло відновити кисень.

Якщо ви працюєте з руки, або лікті зігнуті більше, ніж на 90 градусів, ви більше правоподобны для того щоб відчути поколювання в пальцях. Ваші руки, ймовірно, будуть підняті вище, ніж ваше серце, і підвищений зігніть руку в лікті буде також створити більш жорсткі зона для крові прокачувати. Ви не можете опустити голову нижче рівня серця, коли ви працюєте хоча, і ваш мозок знаходиться в голові, тому якщо ви відчуваєте нестачу кисню в пальці і губи, ви також відчуваєте брак кисню в ваш мозок, і це може привести до пошкодження або, у крайніх випадках-навіть до смерті.

Коли я біжу, мій пульс піднімався до 185 і я не відчуваєте будь-який з цих симптомів, так що я думаю, що це, швидше за все, не тільки ваш BPM, а також кількість кисню ви споживаєте і печіння. Можливо, вам доведеться контролювати своє дихання трохи краще, довше, глибше вдих. Якщо ви не перестаратися, дихати, як це буде сповільнювати вас вниз по собі, так як ви почнете задихатися, якщо ви працюєте занадто важко.

Ви дійсно не роблять собі ніяких позичені, працює, що жорсткий. Кількість енергії, калорій, які витрачаються під час важкого запуску ледве вище, ніж сума, витрачена на більш повільний біг (на величину близько 20 калорій на милю). Згідно цій діаграмі, кількість витрачених калорій (і роботу) на милю точно так само на 5 миль на годину і на 10 км у годину, ви просто отримуєте більше миль на таку ж кількість часу.

+785
abcdefgh 8 вер. 2010 р., 11:23:46

Я хочу працювати, щоб робити більше підтягувань, але мають доступ тільки саму мінімальну гімнастику (тобто, без турніка), а потім немає тренажерний зал після цього, протягом місяця.

Які найкращі способи, щоб працювати м'язи потрібні для підтягування, не мають доступу до будь-якого обладнання (наприклад, бари, гантелі, стрічки, джунглі тренажерні зали тощо)?

+717
Dwayne 13 квіт. 2012 р., 16:35:54

Я роблю підборіддя-вгору НЕГ старатися і працювати до самостійного підтягування, але не маючи бар у себе вдома або навіть простір або навіть стандартну двері поставити, ні наявності розумної цінової стеля встановив блок, я роблю їх на TRX ремені, що звисають зі стелі, розташованих на відстані близько 2 метрів один від одного.

Я знайшов негативи досить складно, порівняно з, коли я в тренажерному залі і використовувати бар. Приблизно через 6 тижнів, я просунулася на широта-пулдаун машині від 2x8x63kg в 2x8x90kg, поки підборіддя вгору, негативи, здається, не бути стає легше на ремені, тільки на барі в тренажерному залі.

Можливо, ремені повинні бути трохи ближчими один до одного, прямо над плечовими суглобами? Або деякі стабілізатори просто напиватися, що обмежують ефективність негативи для будівництва до підтягуєшся?

+705
user42970 8 серп. 2012 р., 13:36:05

ТЛ;ІН я вивихнув ліве плече місяць тому і вона загоюється. Які вправи є безпечними для створення м'язів живота, грудей і спини?

Я вивихнув ліве плече місяць тому. Він більше не пульсує біль або викликає оніміння в лівій руці. Я можу боком відкрити її на 90 градусів і продовжити свій розпорядок дня з легкістю. Проте вона ще не повністю зажила.

Між тим, у мене великий живіт я намагаюся позбутися. В останні два місяці я втратила 5,5 кг (з 70,8 кг до 65,3 кг). Так як я 171/м, я не хочу більше втрачати вагу, але позбутися від жиру на животі.

З-за мого стану, вправи в даний час я зробити

 • Стіни сидить
 • Піднімає ноги (по одній за раз, двічі ногу піднімає, викликає невеликий біль у плечі)
 • Сухарики (з моєї руки на моїх грудях, а не навколо вух)

Я роблю останні два вправи на відносно м'яке ліжко, однак, я планую переїхати в гімнастичному маті.

Як я сказав, Моя основна мета-позбутися від жиру на животі і вторинним-скласти мій біцепс, плечі, прес, груди і спину. 2 кг біцепс завитки з пляшкою води не дуже боляче, але я роблю тільки один або два, щоб перевірити, якщо це боляче. Крім того, я використав, щоб зробити кучері 7 кг останній раз, коли я здійснював, так 2-3 кучері кг, ймовірно, нічого не значать.

Біцепс і плечі до повного зцілення мого плеча може бути безнадійно, але що я можу зробити для розвитку мого преса, грудей і на спині?

+693
AlejandroJS 21 серп. 2012 р., 08:35:51

Біг (вправи) і їж менше (зменшення калорійності їжі) не повинен призвести до втрати ваги. Є велика ймовірність, ви будете втрачати жир, але без контролю змінних (калорій, калорій і т. д.) Ви не можете гарантувати бажаний результат.

Просто в передмові, ви втратили в ~3 тижні що перекладається 0.53 кг за тиждень 1.6 кг Це не швидка втрата ваги, але поки вашої щотижневої середньому нормально.

Найбільший фактор в персоналізовані функціональні споживання калорій, а не тренування. Тому насамперед потрібно з'ясувати, скільки калорій ви спалюєте кожен день. Припустимо, в середньому 2500 калорій -ви можете робити насправді математика тут.

Тому для того, щоб втратити 0.7 кг у тиждень вам потрібно спалювати:

 • 5400 калорій в тиждень
 • 771 калорій в день

Так ми зменшуємо 771 калорій від 2500 ремонт і в кінцевому підсумку з 1728 калорій, що, скільки б ви хотіли з'їсти, щоб досягти вашої мети втрати жиру. Цей номер не для вас, але і показує, як йти про визначення вашої мети калорій.

Ви також можете збільшити спалювання калорій більше працювати або бути більш активною протягом дня. Відмінний спосіб, щоб доповнити couch25k, роблячи щоденні прогулянки або підібравши рутини тренажерний зал.

Важливо також, що ви їсте збалансований раціон білки/вуглеводи/жири/овочі. Зараз мені здається, більшість вашому раціоні вуглеводів.

Споживання води може вплинути рівень утримання води, тому зволожує ще може допомогти вам зберегти менше води.

Ось стаття я писав про те, як масштаб (або вагу) - це поганий показник прогресу. Так що не хвилюйтеся занадто багато про масштабі, дізнатися про вправи і харчування, дотримуватися розумної дієти плани і вправи, і результати гарантовані слідувати.

+676
Bloumbs 16 груд. 2010 р., 14:39:34

Якщо ви живете в районі, де у вас є вибір ось деякі міркування, щоб допомогти вам вирішити, кого ви хочете бачити.

 • Сертифікація - шукати ортопед-лікар, сертифікований в спортивній медицині вузька і перевірте, щоб побачити, що їх сертифікація є поточною. У США спортивних сертифіковані фізіотерапевти мають СКС ініціали після їх імені.
 • Рекомендація - ви повинні бути в змозі знайти кілька людей у вашому виді спорту або діяльності, які щасливі зі своїм лікарем або терапевтом. Часто, коли у вас є біль або травми, це дуже загальний для декількох люди навколо вас сказати, що у них було те ж саме, що вони зробили, щоб це виправити і хто їх бачив. Онлайн лікар відгуки , також доступні.
 • Обдзвонювати різні клініки з конкретними питаннями допоможе Вам розібратися в лікаря, який, здається, те, що ви шукаєте. Якщо лікар дбає про команду або бере участь у спорті, вони більш правоподобны для того щоб краще зрозуміти ваші цілі. Знайти когось, хто спеціалізується на частину тіла, яка потребує уваги.
 • Очікування - запитайте у свого лікаря, якщо ваші очікування знаходяться в межах загоєння тканин тимчасових параметрів. Наприклад, він бере кістки певний час, щоб почати зцілення і він буде вважати, що довго чи не ваш мотивовані, щоб зцілити швидше. Різні тканини мають свої часові рамки для зцілення. Більшість з нас не заробляє великі гроші, що професійні спортсмени роблять, так що займе трохи більше часу, щоб зажити добре зберігає наше тіло здоровим, як ми старіємо.
 • Спортивний масаж - у доповнення до вашої спортивної медицини DOC і свій спортивний фізіотерапевт, ви можете хотіти розглянути досвідчений спортивний масажист, який працює зі спортсменами.

Сподіваюся, що дає вам деякі ідеї про те, як знайти фахівців, які зможуть допомогти вам у досягненні ваших фітнес-цілей.

+569
user3903776 2 лип. 2016 р., 03:21:02

Я новачок в культуризмі. Хоча раніше я працював протягом більш ніж 6 місяців, я не дуже стежив за правильне розклад чи правильне харчування. Моя мета-мати м'язову масу, а будучи пристойно набубнявіли. Я не хочу виглядати величезним, але моя мета буде виглядати розірвав. Мій ріст 177см і я важу 160 фунтів і мені 28 років.

Я вважаю, це добова потреба людини в плані вуглеводів/білків/жирів дуже заплутаною, тому що там різноманітну інформацію про нього в інтернеті, і важко зрозуміти, для новачка, який точно слідувати.

Я працюю на 1 годину в день, 4 дні в тиждень. Я проводжу 5 днів в тиждень на кардіо. Мій нинішній щоденний раціон харчування включає в себе

 • Сніданок: 1 чашка вівсяних/кукурудзяних пластівців з 250 мл молока, 2 банана середнього розміру, 5 яєць(цілих 2, 3 білих)
 • Ранковий перекус: 2 скибочки кавуна, 50 ГМ арахісу
 • Обід: 8 унцій курку(частину курки), 150gm змішані овочі(broccolli, буряк, морква, квасоля, горох), 4 тонких скибочки чорного хліба
 • Вечірня закуска: 2 невеликих апельсинів, 1 чайна ложка арахісового масла
 • Вечеря: 8 унцій курку(частину курки), 1 стакан коричневого рису, 150gm змішані овочі(broccolli, буряк, морква, квасоля, горох), 2 яєчних білка Перед сном: 250 мл молока, кілька горіхів

Чи достатньо цього харчування? Чи потрібно мені змінити мій прийом? Будь-які ідеї будуть оцінені. Спасибі заздалегідь.

+553
Phitchaporn Deeviwat 15 вер. 2012 р., 18:19:00

Так, це нормально, щоб з'їсти відразу. На основі рад з цієї статті (відновлення харчування для спортсменів, від NSCA продуктивність навчання журнал):

Це тепер добре встановлено, що ключем до максимізації відновлення є негайно споживати вуглеводів і білків після тренування. Дослідження показують, що ідеальне харчування відновлення їжу або рідка добавка, що містить вуглеводи та якості білки приблизно в співвідношенні 4:1, які включають 10 – 20% від загальне добове споживання спортсмена калорій з цих двох макроелементів.

+518
user57245 10 вер. 2016 р., 02:42:36

Я новачок в плаванні і у мене був повільний і стійкий прогрес. Я хотів би, щоб встановити цілі для себе, так що я зосередитися і поліпшити.

Коли можна сказати одним перевершив початкового етапу і є проміжним плавець рівні? Яку відстань є проміжним плавець рівні очікується, що плавати для різних ударів? Я згоден, що це свавілля, але грубі рекомендації будуть корисні.

+514
lizcicle 26 груд. 2013 р., 21:14:57

Ваш питання, як написано, вимагає певну кількість думок, домислів і детективної діяльності. Таким чином, тут йдеться. Я використовую один і той же продукт у вас на фото без яких-небудь побічних ефектів. Однак, те, що ви описуєте дуже схожа на реакції на ніацин.

Побічні Ефекти Ніацину

Загальні побічні ефекти ніацину:

Свербіж під шкірою

Тепло, почервоніння або поколювання шкіри

Легке запаморочення

Пітливість або озноб

Нудота, відрижка, діарея

Судоми ніг, Біль у м'язах

Безсоння

Серйозні побічні ефекти ніацину:

Нудота і блювота

Гіперемія шкіри в поєднанні з запамороченням

Тяжкі алергічні реакції

Легкі запаморочення, непритомність

Нерівномірно або швидко б'ється пульс

Сіруватого кольору випорожнення

Шкірний свербіж або висипання

Сильний біль у шлунку

Задишка

Темний колір сечі

Пожовтіння шкіри або очей

М'язові болі

Грипоподібні симптоми

Зокрема, "поколювання" ви описуєте дуже схоже на "почервоніння шкіри". Як свідчить цей пост з Reddit, інші мали подібну реакцію. І, в той час як ніацин не може бути вказаний в якості інгредієнта на етикетці, це не означає, що цього немає в продукті. Я не впевнений, що продукція з "сліди" речовини зобов'язані перерахувати, що речовина на етикетці. (Якщо ви подивитеся на Реддите пост, ви побачите, ніацин, перерахованих.)

Тому, відповідаючи на ваше запитання, протеїни Whey, як правило, безпечні. Ви цілком може бути реакцією на якийсь інгредієнт в продукті. Вам слід проконсультуватися з вашим особистим лікарем, щоб побачити, якщо ви схильні до будь-якої алергічної реакції на продукти харчування.

+498
CrypticCalamari 5 груд. 2010 р., 16:33:33

Я була ектоморф. Після того, як кілька років важкої атлетики я отримав деякі м'язи, а також жиру. Тепер я планую втрачати жир без шкоди для м'язової тканини. Це ВИИТ підходить для моєї мети?

+460
dtynan 13 лют. 2019 р., 06:15:19

Я знаю, хто це в старості, але володіє низькою мобільністю з-за артриту. Однак, вона надзвичайно надмірна вага і краще всього було б втратити близько 45кг (зрештою, я маю на увазі).

Але, враховуючи вік і артрит, що нехірургічні варіанти є (якщо є)?

Дякую

+439
antonz 8 жовт. 2018 р., 00:34:00

Багато з тих, хто близько масово важкий гриппери або будь-захоплення-це як би "набір" захоплення, що означає, що частково закрити його, використовуючи обидві руки, щоб отримати краще зчеплення на ньому до повного його закриття.

Чому хіба це не шахрайство? Це все одно що використовувати дві руки, щоб зробити штангу від Землі, а потім утримуючи її кілька секунд з одним. Я не думаю, що б однією рукою станова тяга, але це неважливо. У будь-якому випадку, я ніколи не використовував захоплення таким чином, і просто закрити їх на 100% з одного боку, ніколи не ставив їх.

Чому частково-сприяння шлях обману, але ніякої опори приділяти більш важкий шлях?

+425
Arina Kozhevnikova 3 черв. 2011 р., 05:00:49

Є вже відповідь на цей, начебто, але я спеціально намагаються вирішити своє питання трохи інакше.

Зазвичай ви хочете, щоб вправи для м'язів незалежно від їх ролі в атлетизмі або повсякденному житті. Крім того, деякі м'язи розвивалися, щоб виконувати певні ролі у визначених напрямках. Якщо вам потрібно, щоб підштовхнути машину, це природно, що ви будете здійснювати всі ваші великі м'язи (квадрицепси, сідниці) більше, ніж ваш менше розсовує м'язи (камбаловідной м'язи, трицепси). Всі вони працюють разом, але цього не повинно бути ніякого подиву, що великі і потужні м'язи призначені для обробки більше навантаження, ніж дрібні.

На м'язи живота і м'яз, випрямляючий хребет , як правило, використовуються в ізометричному моди для несучих, як тільки, щоб тримати людське тіло у вертикальному положенні і стабілізувати багажник для підняття важких предметів (при цьому головною рушійною силою знову стане більше, підколінні сухожилля, квадрациклів і т. д.).

Це, як кажуть, концентричні вправи, як правило, більш ймовірно, призведе до збільшення розмірів м'язів і сили покоління, і дослідження показують, що просто крупніше черевної м'язової тканини, покращує поставу.

Але щоб конкретно відповісти на ваше запитання, ви хочете зробити як концентричної, так і ізометричні діяльності АБ. Ізометричні тому що, як правило, що ваше тіло робить протягом усього дня і під час підвищення кваліфікації, та концентричні, тому що це створить сильніше і більше м'язової тканини.

Більшість людей мають слабке ABS і коротких (негнучких) клубово-поперекова; класичний тазових нахилом. Досить пристойний срібна куля для всіх, що це рівновеликі планки: enter image description here

Вона легко піддається дресируванню, і особливо коли ви дивитеся на потенційного пошкодження спини від присідання і шиї з хрусти, це легко зрозуміти, чому це йти до вправи особливо для тих, хто шукає гарне-досить фітнес (тобто: не сила спортсменів).

Якщо ви хочете підсилити свій Ab вправи, я б порадив "збивати горщик". П'яти на землі, положення планки, лікті на м'яч, йога, пальці переплетені або, принаймні, руки близько один до одного. Чим менше м'яч, тим важче.

Перемістити м'яч трохи вліво, потім вправо, потім прямо, потім назад. Ви швидко відчуєте, як важко стабілізувати.

+424
user2980430 5 бер. 2016 р., 16:39:02

Зазвичай під час тренування вам буде дихати в кінці стиснення (а не під час фази стиснення) і повільно дихати-на зворотному шляху (розслаблення м'язів фаза). Також, будь ласка, майте на увазі, щоб затягнути м'язи під час скорочення. Я практикуючий в даний час і міг бачити поліпшення.

наприклад, під час АБ хрумтить, дихати-в кінці хрускіт і дихати-у зворотний шлях, а ви відкиньтеся назад.

Сподіваюся, що це допомагає.

+405
3bu1 22 січ. 2020 р., 00:24:43

Так що ваш сценарій вимагає тіло-силові тренування без об'єктів (крім, може бути, стіни). Є тонна ресурсів на тіло силові тренування для вас в інтернеті. Я навіть не буду починати описувати їх.

Q2: я б сказав, найважча з них будуть м'язи, використовувані для витягати, як у тебе нічого не буде тягнути. Я думаю про м'язи спини і біцепси. Питання 3: може бути, міст вправи для спини. В4: легше м'язів, щоб побудувати б більшість інших: "що штовхають" м'язи, такі як м'язи грудей, так як ви завжди можете покластися на підлогу, м'язів-стабілізаторів, як АБС зі всякими дошками, м'язи ніг від бігу, присідань і стрибків...

+368
Mankarse 28 січ. 2018 р., 09:51:01

Я дуже худий (184см, 61кг) і в мене дійсно важкий час набирає вагу. Я абсолютно вільний на літо, так що я можу спати 9 годин на добу і їдять багато їжі, і у мене немає інших стресорів. Я, звичайно, продовжити навчання і є після літа, але може кинути тренування в тиждень. Цілі: отримати якомога більше маси / ваги / м'язів, як це можливо.

Я планую зробити або програму 5х5, але три рази в тиждень здається дуже маленьким, коли я вже стільки часу і нічого іншого в моєму житті. Було б замість "ОК", щоб завжди мати один день відпочинку між ними (не два), так що кожен непарний тиждень я б зробив 4 тренування замість 3? Можна додати що-небудь ще? Я думаю, це було повністю виключено, щоб робити вправи щодня.

Я планую отримувати в цілому 3355kcal в день, що складаються з 252г протеїну, 130 г жиру, 293 г вуглеводів, виходячи з розрахунку TDEE на коли зсипати. Може бути, більше, ніж це, якщо я не набрав вагу (як я вже сказав, дуже високого метаболізму).

Я можу що-небудь змінити? Чи буде це працювати? Є що-небудь ще я можу додати в тренажерному залі, щоб заробити на той факт, що я буду дуже добре відпочили?

Я чув багато людей кажуть, що 5х5 не є оптимальним для постановки на розмір, було б краще замість того, щоб слідувати тій же програмі, але робити 3х12?

+360
Benjamin Douglas Joseph David 16 бер. 2012 р., 23:10:33

Я не дуже хороший бігун. Але мені сподобалося велика кількість різних болів і проблем під час роботи. Запропонований план, як уникнути всіх цих проблем слід:

 1. Переглянути свою техніку бігу. Цей крок є найважливішим, і ви не повинні пропустити його. Якщо ви знайдете проблему у вашій техніці. Виправити його. Перевірити його на кілька місяців. Якщо ви не знаєте, як перевірити свою техніку, найняти професіонала (вибирайте ретельно).

 2. Робити мобільності дрилі. Книга готовий для запуску: розблокування вашого потенціалу працювати, природно, далеко не самий кращий підручник (принаймні як я знаю). Тестувати всі нові вправи/вправи протягом декількох місяців принаймні

 3. Крім того, на вершині цього, ви повинні додати деякі силові тренування (як ви пропонуєте/запит). Відмінне місце, щоб почати http://www.strongfirst.com/training-the-endurance-athlete/

Зверніть увагу, що всі три кроки тісно пов'язані разом. Мобільність і міцність є обов'язковим для безпечної експлуатації (як і для всього іншого).

+344
Thomas Junior 17 жовт. 2011 р., 18:16:45

Я шукаю загальні рекомендації, як я купити вправа-м'яч онлайн. Згідно цієї статті:

Коліна повинні бути на рівні або трохи нижче тазу, створюючи кут 90 градусів або трохи більше на стегнах і колінах (стегна паралельно землі або трохи вниз).

Вони також дають загальні рекомендації по вибору м'ячі для вашого зростання, якщо ви не важче, ніж в середньому ви повинні враховувати це теж: (додано см від мене).

45 см 5 і під | до 152,5 см
55 см 5'1"– 5'8" | до 172.5 см 
65 см 5'9"– 6'2" | до 188см
75 см 6'3"– 6'7" | до 200.5 см 
85 см 6'8" і вище | вище 200.5 см

Ви не повинні купувати м'яч, який занадто великий для вас:

Майте на увазі, випускаючи повітря з фітболу призведе до втрати тиску повітря. Як м'яч ущільнюється, це буде насправді зробити його більш стабільним, так як має велику площу контакту з поверхнею і опір тіла. Це означає, що стабілізації та балансування вправи стане легше і втрачає деяку ефективність.

+335
ownking 15 черв. 2019 р., 01:22:05

Деякі Цей міф про заміну протеїну після тренування йде від спортивне сектора витривалість.

Тренування на витривалість, може працювати в будь-якому місці від 30 хвилин до 6 годин (при довгих тренувань, потребують додаткове харчування/рідини під час тренування, щоб уникнути повного виснаження, він же "Бонк" {що є ще одним дуже неправильно застосував термін/поняття}). Як тільки ви закінчите з цим, необхідно замінити базовий електроліт магазинах, а також м'язів, глікогену і рідини.

З-за підвищеної чутливості до інсуліну, є 30 хвилин часу тренування в рамках пост, де тіло буде охочіше переміщення поживних речовин в клітини для заміни. Зазвичай легко засвоюється вуглевод якийсь рекомендується. Були проведені дослідження, які показують, що молоко, з 3:1 співвідношення вуглеводів/білків ідеально і легко відповідає або перевершує всі напої для відновлення сил на ринку.

Коли у вас стрес м'язові волокна для ремонту, ваше тіло, як правило, є все необхідне для ремонту і поліпшення м'язових волокон, пошкоджених під час тренування. Як заявив Бэрин і відповів, Це довший процес, ніж просто годину після тренування, і може бути легко доповнено здорового харчування і споживання білка протягом наступного дня.

+327
Bruce Nichols 14 груд. 2012 р., 23:55:27

Я думаю, що ви повинні зосередитися на своїй головної мети і не відхилятися від цього. У тебе хороша 12 трансформація тиждень і дотримуватися його і завершити це завдання. це не легко змінити своє тіло, як Крістіан Бейл для своєї ролі, і часом вона може бути вкрай небезпечні. Отримай худий, схуднути, зробити добре обізнані про харчування і зробити його частиною вашого повсякденного життя. Як тільки ви закінчите з 12 перетворення тиждень почати отримувати серйозні про побудову тіла, потрапити в спортзал і піти на важкі вправи складні, почніть робити щоденник свій раціон і змінити свою рутину кожні 4-6 тижнів, щоб перемогти плато і м'язову пам'ять. Дізнатися більше про людському тілі, фізіології і т. д., і встановити реалістичні цілі, як набирає 5 фунтів м'язової маси протягом 6-8 тижнів і т. д. Це вимагає багато планування, уваги і дисципліни. Залишатися мотивованим і зволоженою :)

+326
ouijdane 28 бер. 2011 р., 07:59:29

Це залежить від того, є досить багато різних формул, в залежності від того, хто робив ці дослідження, і коли вона була виконана. В якійсь мірі, метод, використовуваний, щоб визначити кількість спалених калорій може вплинути на Формулу.

http://www.stanford.edu/~Клінт/Run_Walk2004a.РТФ

Тобто посилання на опубліковане дослідження з Університету Сіракузи, порівнявши кілька різних методів розрахунку калорій. Якщо ви дивитеся на годинник, бігова доріжка або інший пристрій, що вимірює його для вас, десь в своїй літературі вони повинні бути з описом того, який метод вони використовують.

+285
Tamie 17 квіт. 2011 р., 13:02:09

Дослідження

За даними цього дослідження, аеробні тренування є найбільш ефективним для того, щоб втрачати загальну масу тіла і жирову масу. Однак, якщо ви хочете зберегти найбільшу кількість м'язів, вони радять займатися силовими тренуваннями.

Особистий досвід

На особистій ноті, я використовував для цього зовсім небагато повторень і сетів з втраченим різних механізмів ізоляції. Це привело мене мають низьку масу тіла і обмін речовин. Я їм близько 2000 ккал у добу. Коли я перейшла на силові тренування, я роблю половину часу на навчання, але робити ставку тільки на великі руху (варіації присідання, станова тяга та прес-варіації варіації). У підсумку мій час витрачено на підготовку пішли, моя сила вибухнула і мій метаболізм пройшла той же шлях. Я їв 4000 кілокалорій у день, як і раніше не набирає вагу. Сон був занадто ідеальним. Як Примітка боку, потрібно якийсь час перед їжею 4000 кілокалорій на день, не набираючи вагу. Мені довелося йти з часом, починаючи з 2500, поступово збільшуючи.

Я також хочу знати, які вправи робити в тренажерному залі, щоб спалити більше калорій

Тому, так як ваша мета-спалити більше калорій, я б порадив робити те, що я роблю зараз. Зосередившись на рухах суміш, і витрачати менше часу в тренажерному залі в результаті. Хороша програма буде Стартова сила. Якщо ви зацікавлені, ось типовий день навчання мене (не люблю починати, хоча сила):

 • Передній присед, до одного топ-набір з 5 - займає близько 15 хвилин
 • Лава для преса, до одного топ-набір з 5 - займає близько 10 хвилин
 • За шию покачати прес, до одного топ-набір з 5 - займає близько 10 хвилин
 • Доброго ранку, до одного топ-набір з 20 - займає близько 10 хвилин

Загальний час: 45 хвилин. Я роблю це 3-4 рази в тиждень. Потрібно близько 3000-3500 ккал в день, щоб підтримувати вагу тіла.

Я чоловік, 23yo, 5'10 (177 см) і 167 фунтів (76 кг).

Я сподіваюся, що це допомагає !

Ідрісс

+269
RubberDucky 16 серп. 2011 р., 13:54:40

Я рекомендую читати цю статтю на "третього світу сквот". Загальні принципи установки і т. д. хороші. По суті, це допоможе вам знайти гнучкість вам потрібно, щоб зробити будь-який тип з присідання в безпеці.

Тепер, це нормально, якщо коліна йти трохи - трохи вперед. Прийнятно до дюйма в передній частині ваших ніг. Якщо у вас є штанга на спині (за умови, що ви в кінцевому підсумку зробити це), ідея полягає в тому, що штанги будуть розташовані таким чином, що над вашою середині стопи. Єдиний спосіб, щоб зробити це правильно, щоб колінами піднятися на дюйм в передній частині ваших ніг.

Ви хочете зламати паралельно з вашою вагою присідання (або будь-присідання на те пішло). Паралельно визначається як, коли складки стегон розбиває площину верхньої частини коліна. Коротше це коли у верхній частині ноги паралельно землі, а не знизу. Це поліпшить вашу гнучкість, а також більш широко використовувати ланцюги задній (сідничні м'язи, підколінні сухожилля, тощо). і менше коліна, щоб підняти спину вверх. У самому справі, якщо ви відчуваєте її на коліна, ви, ймовірно, переносячи свою вагу занадто далеко вперед.

Марк Rippetoe є відео, де він робить в класі інструкція для присідання. Важливо звернути увагу, якщо ви плануєте використовувати штангу або схему на дошці і положення тіла під час присідання.

+261
Diego Pego 29 вер. 2014 р., 02:33:13

Я 14-річний чоловік. Я повненький і важу близько 60 кг. Мій зріст 5 дюймів 5feet . Я хочу, щоб розробляти м'язи і втратити жир, для якого я купив пару фіксовані гантелі 3 кг кожен. Може хто-небудь підкаже вправи з цими, щоб наростити м'язову масу і привести себе в форму? Крім того, ці ваги досить? Я не можу робити віджимання /підтягування. І як довго я зможу використовувати це? Будь ласка, допоможіть.

+211
andersen20 4 лип. 2013 р., 08:58:07

Чому це необхідно, щоб підвищити температуру свого тіла при виконанні вправи, чому ми не можемо розпочати без розминки наші тіла?

+163
itay 21 жовт. 2014 р., 03:41:46

Плавання схоже, що працюють в цьому ви не визначите одному працюючому рутини як такої; ви біжите, поки не втомилися і збільшити тривалість по мірі збільшення витривалості.

Ви визначаєте серцево діяльності і сила, діяльність якої плавання може бути один. Визначення конкретного рутинного використання тільки плавання буде утримувати силового тренування, яка є важливим компонентом поліпшення постави поряд з вашого здоров'я в цілому.

Якщо ваш фокус-це плавання; процедура може бути простою. Почніть з кіл , як ваш режим вправ і збільшення довжини і тривалості кіл, як ваша витривалість збільшується з плином часу. Більш певний підхід також доступна, якщо що підходить вам найкраще.

Багато людей стримують силові тренування через острах стати надто м'язистими. Я можу вас запевнити, що не станеться відразу, і часто не буває для тих, хто намагається досягти цієї мети. Не відмовте в вашу силове тренування, так як він є життєво важливим для вашого здоров'я в цілому, і буде йти довгий шлях до поліпшення вашої постави.

+137
Mohit Arya 12 лют. 2013 р., 19:37:29

На вашому рівні підготовки, вам не потрібно робити нічого особливого, інші, ніж правильно харчуватися, і, можливо, звернути увагу на відновлення після тренування харчування. Тут хороший огляд , який охоплює дослідження з харчування після тренування, і ось кілька рекомендацій (більше) на фактичний вибір продуктів. Я б ще в правильне харчування після тренування, але це не те, що ваше запитання стосується.

Про амінокислот, ваші м'язи не використовувати амінокислоти для нарощування м'язової маси. Вони присутні у всій їжі, яку ви їсте, зокрема білків. Вони не повинні заподіяти вам шкоду на рівнях, які пропонуються виробниками харчових добавок, і вони широко використані по міцності тренерів і культуристів. Однак, надмірне застосування (передозування може призвести до неврологічних симптомів (http://jn.nutrition.org/content/135/6/1557S.full).

+131
Areks 6 січ. 2014 р., 01:00:47

Я намагаюся навчитися правильної ротації стегна під час ходьби хода, і я застряг знаходити конкретний приклад для циклу ротації стегна.

При ходьбі ваші стегна повинні обертатися, приймаючи крок.

Якщо стегна нога робить крок переміщення

 • перш ніж нога починає робити крок, начебто направляючи ногу.
 • в ту ж мить нога починає робити крок.
 • після того, як нога починає робити крок, дозволяючи нозі керівництво стегна.
 • в іншій манері, ніж ці.
+81
sp9 13 бер. 2014 р., 17:31:51

Під час мертвих-ліфти, коли штанга знаходиться у верхній позиції (від землі), я втрачаю хватку. Я намагаюся триматися, але я не можу зупинити мої пальці від выпрямляла волосся з усього бару. При цьому моя права рука зчеплення ще досить щільно. Це з-за цього недоліку в силу хвата, що я не можу додати більше ваги на штангу.

Як я можу поліпшити силу хвата?

+71
Jaime Richards 15 бер. 2013 р., 21:19:21

У чому різниця між виплатами робиш крок 20х3 і вже накопичилася втома в кінці і робить те ж рух до межі кожен набір (28,20,13)

В даний час я чекаю 1 хв між кожним набором, а потім намагається піднятися знову обмежити.

Я працюю вдома з вагою тіла і гантелями.

+54
Roberte 18 трав. 2018 р., 01:36:17

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil