докази, засновані як на корточках керівництво і тренажерним залом в цілому

Я шукаю доказової як присідати керівництво (і насправді зал більше взагалі).

Безкоштовно онлайн було б здорово, але для тренажерного залу, як правило, я був би щасливий, щоб придбати книгу.

Очевидно, що керівництво все це на основі деяких доказів, я сподіваюся на керівництво, яке дивиться на клінічних даних чи випробувань (за наявності), оглядах літератури і т. д.

Щоб уточнити, я хочу, щоб повідомити керівництво моєї спортивної діяльності, а не науки - я б хотів знати, коли я читаю такі речі, як 'не дозволяйте ваші коліна виходять за пальці ніг або ви ризикуєте пошкодити коліна, що ці погляди базуються на доказах, як і вище (якщо така є, або ж ці рекомендації тільки на основі біомеханіки перших принципів або будь-який інший).

+42
b1nary 5 лист. 2019 р., 03:16:00
25 відповідей

Я зробив чотири починаючи силові тренування і помилуватися лінійний поступальний характер і дійсно з нетерпінням чекаю кожного тренування. Я не впевнений, однак це кращий вибір для вирішення моїх завдань розширення верхньої частини мого тіла, щоб компенсувати мої дітородного стегна і великі стегна (я чоловік до речі). Хотілося б також знизиться з нинішніх 25% БФ, принаймні, зробити талію більш вузькою.

Я відчуваю небудь з його зігнутому рядки у якості основного вправи замість очищає влади було б більш доречно (але @3х5, а не 5х5). Я хочу, щоб моя стегон і литок, щоб отримати менше, не більше, і м'язами спини, дельтоподібних і біцепсів більше. Постійний прес в СС піклується про них, але як я думаю з приводу вправ, це лише допомога, вправи, які дійсно нападають на латів і трицепси.

Або є ще одне популярне, не broscientific програма розрахована більше на естетику, ніж загальна сила?

Оновлення

Три дуже корисні відповіді і мені багато чого з кожного і я не можу вибрати галочку на цьому етапі. Я збираюся тримати на СС, але тримати калорій на мої тренування дні за TDEE замість 500 додаткових я роблю для зростання. Я спробував зігнути сьогодні по рядках знайшли їх досить важко підтримувати хорошу форму, тому я буду дотримуватися тяга/очищає. Програма ЛВ GreySkull приваблює мене найбільше, так що я почну читати і побачите, що я можу витягти з неї.

+969
Nesta Elliott 03 февр. '09 в 4:24

Я знаю, це старий пост, але я хотів би поділитися своїм досвідом і вітаємо народи думки.

Я купив свій перший гібридний велосипед близько 3 тижнів тому (останній велосипед у мене був ще в 80-х, коли я був підлітком). Більшість днів я виходжу на ранковий перерву на 10 хвилин, обід за 10-15 хвилин і вдень перерву на 10 хвилин. Я роблю кіл бізнес-парку, де я працюю, і кожен круг становить близько 1,4 км. В цілому треба зробити мінімум 7 км кожний день (у гарну погоду). Моя середня швидкість варіюється від 15 км / год до 18 км / ч. Дорога досить щільно, Але страва говорить мені, що є висота 4М. Це також досить холодно, сиро і вітряно в той момент. Деякі атракціони його не відчуваю, як боротьба і я вважаю його занадто рано, щоб помітити поліпшення. Я впевнений, що в найближчі кілька місяців я буду в змозі бачити значне поліпшення в моїй стартова статистика.

Я бачу, ваш початковий питання було 5 років тому і хотілося б почути, як ви отримуєте, але в кінцевому підсумку що я хочу сказати тим, хто ще думає починати їсти, незалежно від вашого віку чи рівня фізичної підготовки ви робите те, що ви можете, коли ви можете. Якщо ви можете керувати тільки 10 хвилин на день, потім робити 10 хвилин в день - з миру по нитці. Якщо ви думаєте, ви можете піти, що зайву милю, потім спробувати його. Але....не відштовхуй його і не намагайся змагатися з одним, тому що вони могли управляти 60 км за годину або більше

найбільше сподобається. Болять ноги після всього 10 хвилин, тому обов'язково потрібно поліпшити і виправити, але я досі насолоджуюся часом на моєму велосипеді :)

+939
vindev 4 трав. 2016 р., 15:31:07
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

LiveStrong.com держав , що

Діуретики-це препарати, сформульовані, щоб видалити зайву воду з крові, щоб полегшити тиск на стінки ваших вен. Креатин також перенаправляє рідини в м'язах. Таким чином, коли ви приймаєте діуретики та креатину одночасно, ви збільшуєте потенціал для зневоднення і ушкодження нирок.

Так що може бути проблемою (але вони дійсно не дати джерело).

+934
fathermocker 23 жовт. 2016 р., 20:07:10

Якщо у вас виникли проблеми з засипанням, переконайтеся, що ви не маєте ніякого кофеїну протягом 5 годин до сну. У мене є досвід з цим, як іноді мені ковток коли, перш ніж відправитися спати, і я залишуся до тих пір, поки кофеїн залишає моє тіло.

+924
Anatoly Gulyaev 26 жовт. 2011 р., 18:00:47
 1. Ця форма є неправильним, тому що ваша стабільність-це погано. Це дуже важливо мати стабільну і ядро-бере участь позицію під час жиму лежачи, що означає, що договірні м'язи живота і тримати ноги на землі, проштовхуючи п'яти. Особисто я можу стверджувати, що моя лавка швидко підвищується приблизно на 10 фунтів, так як я почав дотримуватися цього підходу.
 2. Це залежить від вашої мети. Якщо ви тренуєте мета-розвиток чистої сили, це може допомогти, але тоді слід зробити мертву прес (ось відео-приклад). Якщо вашою головною метою є гіпертрофія, існують більш раціональні підходи.
+909
WhatisThat 29 лип. 2016 р., 21:35:10

Я знаю, що є й інші питання, схожі на цей, але Читайте і побачите, що шахта має більш заклопотаність з приводу нарощування м'язової маси та побудови жиру.

Це звичайна справа в культуризмі: зсипати і вирізування. Мантра за зсипати, що один "повинен прийняти життя для того, щоб наростити м'язи". Ідея вирізати і сухий: це взагалі вважається в бодібілдингу кіл, що одним доводиться набирати жир, щоб набрати м'язову, і що не існує простого способу навколо нього (у бік від стероїдів і інші альтернативи, які не будуть обговорюватися тут).

Тому, якщо вважають, для того, щоб товстіти для того, щоб отримати більш м'язистим, як стабільно і ефективно набрати м'язи, а не набираючи жиру? Проблема з формула така:

1.Надлишки калорій потрібно щоб набрати м'язову.

2.Надлишок калорій додає жиру.

3.Ерго, набирає м'язову означає, набирає жир гарантовано.

Та ж формула працює в зворотному напрямку і не сексуальна як:

1.Дефіцит калорій потрібно, щоб схуднути.

2.Дефіцит калорій означає втрату м'язів.

3.Отже, спалювання жиру означає втрату м'язової маси гарантований.

Якщо ми підемо по калорій В-і-поза і елементарного розуміння людського тіла термодинаміки, як можна точно розробити програму оточенні м'яз постійно (анаболічні) і схуднення (катаболічний), коли всі знання у нас є програми, які ми, як правило, слід проповідувати, що:

1.Нарощування м'язової маси та втрати жиру неможливо.

2.Ви не можете наростити м'язи без жиру.

3.Ви не можете втратити жир без втрати м'язової маси.

В цьому і полягає народжується поняття зсипати і вирізування. Це факт чи є ще тут? Якщо це все правда, то всім, хто хоче побудувати деякі м'язи повинні теж товщі?

Хіба це не протиріччя для спортсменів?

Ви можете собі уявити, що це не має сенсу для спортсмена буде копати вниз надлишок і повільно товстішає, якщо метою спортсмена є, як правило, залишаючись худий і причини, займаючись нарощуванням м'язової маси, витривалість і сила + швидкість.

Я зараз намагаюся знайти Святий Грааль: робити одночасно, або одночасно, як це можливо.

Я намагаюся зробити "свою справу", але боюся, що це дійсно не працює дуже добре, і це здається майже неможливим для мене, щоб тримати розкриваючи мої шість кубиків за рахунок втрати жиру, а переконувати я будую самих м'язів можна.

Незалежно від того, дано відповіді, я не "стоп", намагаючись досягти своїх цілей, є вони нереальні чи ні. Я б швидше померти, намагаючись дістатися до Святого Грааля, ніж жити в незручне тягар гіркий смак.

+812
Falsenames 22 трав. 2012 р., 17:50:04

Кожен день, наприклад, який відсоток від загальної фітнес-рівня зменшується?

+811
Luis Pais 26 квіт. 2017 р., 17:26:37

Більшість з нас думають, що ми їмо здорову. Однак, без відстеження того, що ви є (і пити), це в основному здогадки. І, хоча немає ніякого способу , щоб визначити зменшити свій "невеличкий пивний живіт", ви можете кинути зайву вагу, споживаючи менше калорій, ніж витрачати. Але, щоб це зробити, потрібно спочатку знати, скільки калорій ви споживаєте на щоденній основі. Звернути особливу увагу на надлишок несуттєвих калорій (тобто алкоголь) і розміру порції.

Якщо ви читали інші пости на цьому сайті, ви побачите, що загальна тема-це, щоб зберегти журнал їжі протягом декількох тижнів. Роблячи це дасть вам більш точну картину вашого споживання калорій, а не гадати. Маючи трохи знань дозволяє вам, щоб зробити необхідні скорочення калорій, щоб вплинути на втрату ваги.

Нарешті, у всіх нас є деякі зловтіхи, що нам важко відмовитися. А не тотальна заборона, думати про урізання. Наприклад, вибрати один день на тиждень вживати алкоголь, або будь-які інші зловтіхи. В такому випадку, ваша дієта буде пляма на 85% часу.

+743
Amani Imane 2 трав. 2017 р., 14:39:49

Я роблю повну тренування тіла (ноги, груди, спина, біцепс, трицепс, ABS). На наступний день я завжди відчуваю себе трохи болить в цілому. Однак, нізвідки всякий раз, коли я поїзді я відчував біль в моєму біцепс або трицепс. Для тренування, я роблю наступне:

 • Straightleg станова тяга
 • Штангою, Жим Лежачи
 • Кабель LAT Витягає Вниз
 • Кабель трицепсів опустіть
 • Кучері штангою (біцепс)
 • Хрусти

Це мій основний режим. Я роблю 3 підходи по 8 повторень кожної вправи. У разі біцепс/трицепс, я не можу ледь пройдіть повз мого 8-го представника 3-го набору, так що я думаю, я досить за допомогою ваг.

Крім того, я ніколи не бачив гарну надбавку в розмірах руки. Я якось пов'язати це з тим, що я ніколи не відчуваю болю, так що я не вистачає підготовки. Чи є в цьому сенс? Я повинен робити somethinig різних? Чи є щось "погане" в моєму житті, або що можна покращити?

+654
mashabgr 17 лип. 2018 р., 13:19:20

Я вважаю, що ви маєте на увазі сила змішування і гіпертрофії в один і той же набір-реп схемою. Там було кілька невеликих досліджень, опублікованих в останні десятиліття випробування цієї концепції. Невеликі дослідження, але результати досить значним, щоб привернути увагу.

Це де всі, крім останнього набору міцності агрегатів (наприклад, висока інтенсивність і низький обсяг) і останній набір-це гіпертрофія (наприклад низька висока інтенсивність обсягу).

Поки ваша мета тренування строго не сила, то немає ніякої шкоди в спробі даної методики тренування. Якщо ви вирішите дати йому шанс, будьте впевнені, щоб не порушувати інші принципи тренування, які в цілому узгоджені.


Я хотів би спробувати дещо прояснити для вас.

Кожна тренування складається з поєднання інтенсивності та обсягу. Це в корені найбільш узгоджені схеми у важкій атлетиці і силових тренувань. В той же час це один з miscomprehended і неправильно.

Варіації інтенсивності і гучності-серце класичної періодизації.


Визначення

Визначення Міжнародної федерації важкої атлетики по інтенсивності:

Інтенсивність навантаження-це середня тяжкість опору.


На сторінці 393 Національного міцність і кондиціонування Асоціації, рекомендую ресурс для підготовки до іспиту ЦОК, "основи силового тренінгу і кондиціонування" 3-е видання.

Різні повторення і набір схем вплинути на дійсну інтенсивністьзначення для вправи на опір і вказує на якість виконаних робіт. Замість того щоб використовувати час для розрахунку механічної або метаболічної енергії або інтенсивність, це більш практично, щоб використовувати значення, пропорційне час від часу, а саме реп-обсяг. Чим більше повторень виконується, чим довше тренування. Розділивши обсяг навантаження на реп-обсяг результати в середньому вага підняв на повторення за тренування сесії. Це хороше наближення для механічних і метаболічних вихідна потужність, які є істинною інтенсивності або якості роботи параметри.

Вказане вище визначення було написано Джон Гархаммер, кандидат медичних наук,. ЦОК.

З Американського Коледжу Спортивної Медицини "розвиток моделей навчання опору для здорових дорослих людей"

Обсяг навчання є підсумовування загальної кількості повторень проведені під час тренування, помноженої на опір і відображає тривалість якого м'язи стрес.

Класична періодизація.Класична (лінійна) модель періодизація характеризується високою початкового об'єму навчання і низької інтенсивності, і навчання прогресує, зменшується обсяг і інтенсивність поступово зростає.

Було показано, що систематичне варіювання обсягу та інтенсивності найбільш ефективний для довгострокової прогресії. Варіації можуть мати місце у багатьох формах і проявляється маніпулювання однієї або поєднання гострого змінних програми. Тим не менш, два найбільш часто досліджуваними змінними обсягом та інтенсивністю.


Об'єм сума повторень раз піднятий вагу.
Інтенсивність середня, повторень і ваги підняв.


Приклади інтенсивності і гучності схеми реп:

Висока інтенсивність і великий обсяг

2 комплекти 12-14 повторень новачків
3 підходу 8-12 повторень проміжними
4 сети по 8-10 повторень просунутий

Висока інтенсивність і низький обсяг

3 підходу 2-3 повторень новачків
4 комплекти 1-3 повторень проміжними
5 наборів 1-3 повторень просунутий

Низькою інтенсивністю і великим обсягом

2 комплекти 12-16 повторень новачків
3 підходу 12-16 повторень проміжними
3 підходу 12-16 повторень просунутий

Низької інтенсивності і низькому обсязі

3 комплекти 4-5 повторень новачків
4 комплекти 4-5 повторень проміжними
5 підходів 3-5 повторень просунутий
+618
yegods 25 січ. 2016 р., 15:19:08

Спасибі відмінний відповідь @JordanCarroll у вас є дуже хороша причина, чому ВСАА не такі вже й великі для боротьби з втомою. Тим не менш, є кілька досить дешевих добавок з відмінними дослідження позаду них, щоб допомогти вам боротися з втомою.

Креатин

Клітини використовують молекули, відомі як аденозинтрифосфат (АТФ) для енергії, яка, за своєю власною втоми, перетворюється в АДФ або АМФ. У той час як білок, відомий як аденозин монофосфат протеїнкінази (АМПК), як правило, стимулює АМФ у АДФ перетворення, форма креатину, що виступає в якості резервуара (креатин фосфат або фосфокреатін) відновлює АДФ до АТФ, тому він може бути знову використаний для палива обмінні процеси.

(Examine.com Статті)

Типова доза становить 5 г в день. Коментарі автора зазначив, що це дуже безпечна і корисна суміш для будь-якого спортсмена. Крім того, найбільш вивченим і корисним варіантом креатин просто креатин моногідрат. Будь-які інші варіації не мали наукові дослідження за нею, і в більшості випадків це не так корисно для вашого тіла. Креатин-це дуже недорогий, і цілком стандартні, так що немає ніяких причин, щоб витрачати більше, просто тому що він приходить з іншої компанії.

Бікарбонат Натрію

Бікарбонат натрію (харчова сода) - це добавка, яка забезпечує дієтичну бікарбонату, які можуть збільшувати сироватковий рівень бікарбонату (зазвичай виробляється в нирках), а потім буфер виробництва кислоти в організмі. Основний механізм дії бікарбонату натрію в запереченні явища ацидозу. Це дає переваги як в умовах хронічного помірний ацидоз, часто бачили в метаболічних захворювань або при старінні, як функція нирок поступово знижується, і в вправа-індукованої ацидозом.

У спортсменів, стандартні дози добавки бікарбонату натрію (200-300 мг/кг), Як правило, надійну продуктивність, коли провал на вправи, пов'язані з метаболічним ацидозом, так званий "опік". Види спорту, де відбувається збій через кардіореспіраторної системою або у зв'язку з форс-виробництво на центральну нервову систему (наприклад, спринт або гребти в елітних веслярів) не з'являються надійну вигоду від додаткового бікарбонату.

(Examine.com Статті)

Зазвичай рекомендована доза перерахованих вище: 200-300 мг / кг. Я настійно рекомендую розділяти цю дозу протягом дня. Так, бікарбонат натрію-це лише наукова назва для простого старого харчової соди. Ви можете отримати його в місцевому продуктовому магазині. Харчова сода є не дуже приємний смак, тому він може бути краще, щоб змішати деякі в чарку води і просто проковтнути швидко. Він добре відпирає вниз, коли ви хапаєте склянку прохолодної води і випити.

+612
DroidDawg 15 трав. 2011 р., 09:40:07

Ні, він не буде працювати.

Це небезпечно низького рівня живлення для будь-якої людини, незалежно від використання енергії, і це не дуже ефективний спосіб схуднення. Ви знайдете його важко тримати він угору, і вона зробить вас хворим.

Ефективний план втрати ваги необхідно враховувати свій вік, зріст, вага і пол.

Якщо ви хочете, то ви можете почати прямо зараз, подивіться на це:

http://www.bbc.co.uk/health/treatments/healthy_living/your_plan/

+608
smiley06 26 лют. 2016 р., 21:50:42

Присідання без взуття додає велику гнучкість щиколотки. Щоб піти нижче, більшість моїх проблем прийшло стегна. Ось комплекс вправ, щоб почати: http://breakingmuscle.com/mobility-recovery/6-mobility-exercises-for-an-a-to-grass-squat

Можливо, є і краще фотографії, найкраще пояснення. Але як набір - хороший. Я пробував на YouTube, але все це йога... відмінно виглядає, але IMVHO занадто велика.

Будьте попереджені. Роблячи ваші приєднується більш мобільним, падає потужність. Щось тимчасове, але, будь ласка, будьте впевнені, щоб спуститися з навантаженням після агресивного розтягування. І це повинно бути агресивним, оскільки ви зазіхаєте не м'язи, а колаген, фасції. Номер два з цього набору була вбивчою для мене

+587
Dotch 2 вер. 2010 р., 04:02:28

Тренувань для кардіо на гирьовий днів-це нормально, як довго, як ви дотримуватися 30 хвилин. і не робить більше, ніж 45 хвилин. в день, або 5 годин. в тиждень, ви повинні бути добре, звичайно, якщо ви не новачок. У будь-якому випадку це не повинно вплинути на виграш в масі; новачки повинні взагалі хоч в свої тренування. Єдина проблема з ними робити в робочі дні, день ніг, наприклад, полягає в тому, що ваші м'язи можуть хворіти після присідання і сяду на велосипед може не бути бажаним. Крім того, ще однією проблемою може бути, ви могли б прагнути спокою і всі спітнілі й не хочуть зробити більше, спітнілі і втомлені. Груди/біцепс і спина/трицепс абсолютно протилежні групи м'язів до речі тільки на запис, зазвичай це груди/трицепс і спина/біцепс. Крім того, багато вправи, які ізолюють, так що ви просто використовувати трицепсів може призвести до ліктьової тендиніт; те, що не бажано. Жим лежачи працює груди+трицепс і, як правило, не пов'язаний з цією проблемою, але занадто багато працюєш на лавці може викликати травми плеча.

+522
Mine Heck 2 квіт. 2011 р., 13:52:29

Я можу пробігти 10 км за 50 хвилин, якщо я намагаюся важко, але я, як правило, запустити його в одну годину. Я бігла 10 км щоранку. Я не намагався піти далі, ніж 10К.

Я планую змагатися в 10к після 2 місяців навчання. Враховуючи моє поточний час, я задаюся питанням, як покращити швидкість.

Я відчуваю, що я повинен пробігти марафон на 10 км кожен день протягом наступних 60 - 65 днів без перерви, а потім приймати по 2 або 3 дні перерва перед гонкою. Я трохи на велосипеді, але я не впевнений, якщо це допомагає. Крім того, я повинен спробувати збільшити дистанцію до 20к чи так?

+443
Adam Jakiela 14 жовт. 2016 р., 10:33:02

Згоден Крістофер, до або після не має значення.

Якщо ви їсте достатньо білка, ви, ймовірно, все ще переварюючи протеїну під час тренування і протягом наступних кількох годин після.

Робіть те, що змушує вас почувати себе краще. Заздалегідь дасть вам більше енергії, але особисто я якщо і ліфт постив, чекаючи, поки я тренування для мого першого страви. Іноді його струсити, іноді курка або струсити.

Я теж волію, щоб отримати стільки ж поживних речовин, включаючи білок, в умовах максимально наближених до цілої формі, як це можливо. Це означає, що якщо я можу задовольнити свої потреби білка 240 г/день їв м'ясо, немає ніякої користі взагалі приймати купити. Якщо у мене є достатньо вуглеводів/жирів в мої макроси, я можу випити цілу кварту цільного або знежиреного молока. Тільки якщо я занадто зайнятий, щоб готувати, або занадто повний, я використовую сироватку.

+432
Hoopes 25 черв. 2010 р., 04:43:49

Я взагалі перед sqauts тримайте планку на мої плечі, а схрестивши руки на його, щоб утримувати його на місці. Я тоді хотіла навчитися робити влада чистий, але помітив, що я повинен спочатку освоїти переднє сидіння навпочіпки, щоб перенести на чистий.

Проблема в тому, що шлях тримати планку в передній sqaut, що перенесення в чисті ріже собі вени.

Як я розумію в барі лежить на ваших плечах, в основному, і ваші руки знаходяться там, щоб переконатися, що він не впаде. Тепер, коли в барі відпочиває в кінчиках моїх пальців у цій садибі, як необхідне для чистої, це дійсно боляче мої зап'ястя.

У мене немає ніяких проблем з мого зап'ястя, що я знаю, так як ніякі інші вправи не боляче мої зап'ястя.

Можливо, мені не вистачає гнучкості в мої нижні руки потрібно тримати планку на цьому шляху. Якщо це так, що я можу зробити, щоб правильно тримати штангу без болю?

+398
Hannes Rost 27 серп. 2011 р., 18:17:23

Я згоден з коментаторами на питання; сказати, що ви повинні проявити обережність підбирати нові вправи з такою серйозною травмою. Я скажу, найбільша проблема буде більше напружуватися. Якщо ви починаєте з базових рухів з невеликим/ні маса, і працювати ваш шлях вгору ви будете в порядку. Уникайте уривчастих вправ, і перейти на повний діапазон руху. Приклад діапазон вправ руху, що дозволяє уникнути уривчасті руху, сидячи на м'ячі медицини і повертаючи тулуб якомога далі з комфортом їхати.

+390
Spartan0x75 5 черв. 2015 р., 03:21:27

Я купив в життя TR1200-ДТ5 біговій доріжці стіл. В інструкції сказано використовувати тільки 100% силіконової змазки. Їх продукт є завищеною, так що я погуглив "100% силіконова змазка бігова доріжка", щоб шукати інші продукти. Що я бачу майже кожен повертається результат? Тривалість життя. Зараз це схоже на маркетинговий хід, щоб порадити тільки використовувати 100% силікону. Так як навряд чи будь-який інший біговій доріжці вимагає від того, хто шукає 100% силіконова змазка неминуче зіткнетеся продукт тривалість життя.

Мені здається, що мастило для біговій доріжці буде працювати з іншою, але я можу помилятися?

+376
Spatz 13 вер. 2012 р., 17:18:18

Маючи вени натискаємо на шар шкіри-це один із способів тіла намагаюся сказати вам потрібно більше кисню.

М'язи відчувати туго, коли не робиш багато, особливо після близько місяця роботи, швидше за все, недостатньо розтяжки. Слід збільшити кількість раз, коли ви розтягнути або збільшити тривалість.

Я звичайно трохи потягнутися вранці після пробудження. Потім перед тренуванням і після тренування.

Ось невеликий блог , який допоможе вам зрозуміти м'язи герметичність трохи краще. І допомогти звузити актуальною проблемою.

Не маючи достатньо енергії, можна купу речей. Спробуйте отримати деякі вітамін B добавки та енергетичні напої. Ви можете також не вистачає калію в організмі. Спробувати банан. Якщо він триває або стає гірше, я б до лікаря, оскільки вони можуть розповісти вам набагато більше. Ви можете подивитися деякі з причин на втому тут. Є багато інших статей, які можуть допомогти вам.

Якщо це просто невеликі м'язові області, яка відчуває себе слабким, то ви можете бути більш-робота цієї групи м'язів.

+374
Sembrs7 11 січ. 2016 р., 10:45:46

Я думав, що це може бути що хтось запитав раніше, але я не можу знайти його, так ось він іде...

Я 46-річний чоловік. Вага 180 і висота 5'10. По кожному графіком там, я повненький. Однак я фізично не дивлюся надмірна вага, так як я працюю вже більше 20 років і мають чистих м'язів. Не buider тіло, розум ви, але спортивне і видовженими м'язами. Я працюю 6 днів в тиждень, виконуючи всі види інтервальних, кардіо і силові тренування.

Були часи, коли я скинула вагу на ідеальною (у мене впав до 165-175 на випадки життя, всього мого життя) просто, щоб побачити, як вона подивилася на мене і що я виявив, що я не тільки втрачають сили, але я також дуже тонкий. І надзвичайно я маю на увазі дуже тонкий.

Виходить, що ці карти просто неправильно чи є якийсь спосіб, щоб залишатися сильним (і під цим я маю на увазі, наприклад, продовжувати лавці 205 фунтів і т. д.) і як і раніше підтримувати ідеальний вагу за графіком?

Спасибі заздалегідь.

+355
Judy Hale 23 квіт. 2011 р., 06:59:48

Упс! Цей отримав більше, ніж те, що я задумав, тому, будь ласка, ведмідь зі мною!

Дозвольте мені почати, сказавши, що це перший раз, коли я бачу сайт про фітнесі, де я можу сподіватися на отримання емпіричних відповіді, замість звичайних неандертальце і близьких!

Я не новачок у фітнесі, Фітнес та бодібілдинг (хоча і не настільки гострий, як я хотів би бути на біологічній стороні справи), і маємо великий досвід з усіма, враховуючи, що в останні 4 роки я перетворився в чудовий, здорового статури. Однак, це тільки недавно, що я намагаюся придавити найбільш ефективних способів стимулювання м'язової гіпертрофії. У мережі здебільшого виховуються анекдотична або комерційно-під впливом доказів, і більшість статей, які я знайшов, були суперечливими один одному.

Це привело мене в чергу на авто-експериментів. Кожен місяць я б вибрав інший звичайної тренування і увійти свої результати. Однак, оскільки вимірювання фактичне м'язової маси не представляється можливим, єдине, що я були виміряні обсяги болючість, я би отримати на наступний день. Іншими словами, мої докази є недостовірними.

Кілька місяців тому я виявив цей документ, опублікований Бредом Я. Шенфельд, в якому вона пояснює можливі змінні, які впливають на ріст м'язів. Підводячи підсумок, серед багатьох факторів, найбільш практичним і актуальним видається:

 • Загальний збиток, вразили м'язи.
 • Кількість метаболічного стресу під час тренування.
 • Тривалість механічної напруги в м'язах.

У моєму розумінні, найкращий спосіб приборкати м'язової пошкодження повільно, ексцентричних рухах, тому дозволяючи різні волокна "посковзнутися і отримати відірвали", як вони проходять, як показано тут:

enter image description here

Найкращим прикладом цього стрімко йде вгору в поштовху, потім дуже повільно спускаються до Землі.

Враховуючи всі обставини, я склав розпорядок: повторюваний цикл вкрай повільно опускаючись, швидко висхідних віджимання до тих пір, поки виснаження (зазвичай близько півдюжини), а потім дуже повільно спустившись, швидко висхідних присідання. Повторюється нескінченно. Зверніть увагу, що немає часу на відпочинок між ними, хоча після цього я іноді даю собі 30 до 60 секунд, якщо я відчуваю себе особливо висотану.

Після тижні очікування, я почав тренування. У перший день, я відчув, що мої м'язи тремтять до 30 хвилин, що є нормальним після цього часу не працює. Після того, як я почав автоматично переходить в розділ сидячи з ногами, відчуваючи, що локшина, я назвав його в день. Загальна тренування близько 40 хвилин.

На наступний день я відчув біль, яку ви відчуваєте після не робила або в перший раз. Я пропустила цей день і день після нього.

4-й день, не відчувала качає м'язи до кінця, і врешті-решт зупинився через кінцівки відчуваючи, як локшину приблизно через годину. На наступний день я відчув біль, але дуже незначний і на відміну від описаної раніше.

Я хотів би, щоб люди знімати при розбиранні і спростовують моє розуміння і практика, є багато питань, тому я думаю вона перетвориться в дискусію або довгий список відповідей. Я чув багато розмов про те, що неможливо набрати м'язову (або принаймні не так сильно) тільки з вправ з власною вагою, і я мушу не погодитися, просто тому, що мій півтора року в тренажерному залі було так само буденно, як мої роки робити вправи. В цілому, для уточнення, я завжди роблю успіхи, я просто завжди шукаю, щоб зробити його більш ефективним.

Питання:

 1. Періоди відпочинку між болячками треба взагалі? Як працювати день за днем заважають гіпертрофії?
 2. Доцільно, щоб пропустити концентричне скорочення частини віджимання/присідання рутини з допомогою зовнішньої допомоги і покладаючись тільки на эксцентриковом тренувань? (повільно спускаючись вниз, використовуючи зовнішню допомогу, щоб встати, повторити...)
 3. Моя думка модель для індукування пошкодження м'язів оптимальним?
 4. Скільки Джокера є так званий "метаболічний стрес" з паперу я згадав? У кого-небудь є досвід або думки?
 5. Мій основний тренування включають в себе віджимання, присідання, підтягування та/або потягування, і, нарешті, побіг. Я робив це за останні півтора року і відбулося велике збільшення м'язових розмірів. Досить порожнечу, але може хто-небудь підкаже щось покращити?

З нетерпінням чекаю відповідей! Вибачте за довгий пост і будь-якої химерності, які могли б злив! Було б чудово, якщо відповіді будуть побудовані з біомеханічної точки зору, а не фокус-покус Майк анекдоти Чанг.

+312
Abhijeet Sandil 18 січ. 2016 р., 21:04:25

Як Юліїв натякає на "зон" в значній мірі довільним, оскільки ви спалювання жиру в якості палива у всіх зонах, а тільки той відсоток на який вона вносить в цілому, різні для різних рівнів зусиль. Як ви отримуєте більшу інтенсивність, чим більше ви покладаєтеся на збережені вуглеводи (глюкоза), і меншою інтенсивністю, чим більше ви покладаєтеся на жир. Вони обидва все ще, однак використовується, за винятком дуже короткого сплеску, 100% зусиль.

Ваш кращий вибір, щоб зробити кілька різних стрес-тестів, щоб визначити ваш приблизний максимальний пульс, і використовувати різні діаграми для визначення зусиль і утилізації жиру.

Ви можете використовувати кілька різних формул для наближеного вашої максимальної частоти серцевих скорочень від виконання даних, але це не збирається бути настільки ж точними, як пару стрес-тестів. Також розумію, що зневоднення, сну, м'язової втоми, багато факторів можуть впливати на пульс, де ви думаєте, ви багато працюєте, але насправді немає.

+155
silly viner girl volgs 25 черв. 2011 р., 23:31:46

Коротка відповідь:

У контексті питання, думаю, відповідь була просто кажу, що біг є набагато більш вичерпним, ніж ходьба. Таким чином, ходьба залишать вас менше зливати, ніж біг.

Довгий відповідь:

Є два аспекти, щоб подивитися на наслідки запущена на ваші енергетичні рівні та вплив бігу на ваше тіло.

Що стосується рівня енергії, людське тіло має різні запаси енергії, які використовуються для одержання напруги, необхідного для руху. Це займає більше енергії для переміщення одного об'єкта на заданий відстань у швидкому темпі, то він буде рухатися один і той же об'єкт на ту ж відстань з меншою швидкістю.

Тобто як працює вплив на іншу частину тіла. В основному, м'язи і кістки. В залежності від того, як швидко ви біжите, м'язи збираєтеся зламати і пошкодити небагато. Потім вони заживають і стають сильнішими в наступний раз. Це необхідний цикл для адаптації, але в цей час відновлення відразу після запуску, де ваш трохи слабкіше, ніж коли ви почали. Кістки під час бігу також діють як амортизатори приймають на наслідки кожного кроку. Крім того, кістки стають загартованими з часом, однак є ще період відновлення. Ходьба, на відміну від цього, не так інтенсивно, і не має таких поновити строк.

Все це по відношенню до фітнес-рівня, хоча окремі. Більшість людей, ймовірно, може ходити за десять кілометрів дана правильна мотивація. Ті, які не ходять часто будете відчувати себе виснаженим, тому що вони не пристосовані до роботи. Ті, хто ходить часто будете відчувати себе відмінно. Крім того, ультра-марафонець може пробігти десять миль і відчуваю себе чудово після цього.

+135
Ludder 28 лип. 2016 р., 19:20:16

Скільки яєць це прийнятно, щоб бути з'їденим протягом дня?

Примітка: у мене є трохи зайвий холестерин.

+130
Kevin Hermans 24 лист. 2019 р., 15:53:08

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil