Зв'язок між силою захоплення і вихідна потужність

Я б сказав, що у мене досить міцна хватка. Але коли я тягнути 170 кг я відчуваю себе в барі починають буксувати (подвійний удар, немає планки, немає цівці гачка) прямо перед блокуванням, так що я пропустив повний локаут, тому що моя сила давали (барі було не впала, мені все ж вдалося встановити його вниз).

З разнохват я витягнув 3x165 кг на наступний день, який є великим досягненням, враховуючи прогнозований 1ПМ 175 кілограм.

Цифри тут не мають ніякого значення і є лише прикладом. Моє питання: Може мій організм виводити більше енергії/сили, коли моя хватка сильніше, скажімо так сильна, що я навіть не відчуваю щось тримає?

Є дослідження про цій темі?

+20
Bruno Nadeau 8 вер. 2015 р., 07:32:32
28 відповідей

Це виглядало як м'язові судоми для мене, але ми повинні почекати ще один день, щоб сказати, якщо це була судома. Якщо біль іде, то це спазм, якщо ні, то може бути розрив. Тут більше інформації:

Що таке судома?

Судоми в м'язах викликана мимовільним спазмом або звуженням. Звичайно раптовий, може викликати сильну біль і може обмежити використання м'язів протягом короткого періоду часу.

Судоми Причини

Судома буде представити як вузол або тверде місце в м'язі. Судоми зазвичай викликані такі проблеми, як перенапруження м'язів, погане зволоження, електролітний дисбаланс, недостатнє кровопостачання м'язів або стиснення нерва.

Який надрив м'яза?

Потягнув м'яз насправді розрив в м'язовій тканині. Це відбувається, коли м'яз напружується до точки, де м'яз пошкоджено. Більш значна напруга, чим більше м'яз може порватися.

Потягнув М'яз Викликає

Розтягнення м'язів, як правило, результат не готує м'язи до роботи через правильне розтягнення, надаємо надто велике навантаження на м'язи або з допомогою м'язів. Хворобливість в уражених м'язах зазвичай є першим симптомом. З допомогою м'язів буде болючим і важким. У важкі тягне, синці можуть бути присутніми. Уражені м'язи стануть дуже ніжна на дотик і деякі запухание може статися.

Посилання

+1000
sagha1170 03 февр. '09 в 4:24

Я намагаюся схуднути, точніше я намагаюся втратити вага навколо мого живота (в цілому я здоровий вага), і я взяв на себе зважування вранці і ввечері. В основному для своїх штучних цілей.

У всякому разі я помітив, що у мене вага менше вранці, ніж ввечері! Це зазвичай близько 0,2/3 каменю різницю. Це загальне? Чим це викликано? Якщо він є загальним, що це правильний час, щоб зважити?

Та!

+955
SrikanthManian 9 лип. 2016 р., 08:52:44
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Це залежить від фізичних вправ. Є деякі дуже поширені імена (наприклад, жим лежачи), які є досить універсальними, але ваш тренер може мати деякі унікальні вправи, які відрізняються.

Наскільки універсальні умови, вам доведеться перерахувати ті, які ви хотіли б, або поглянути на деяких сайтах з важкої атлетики. Наприклад, Прес-це взагалі рух від ваги тіла подалі. Лава "преса", де ви лежите на спині, знизити вагу, а потім "тиснути" його. Плече Прес-це те ж саме, але у вертикальній площині (з положення сидячи, Прес з ваших плечей, щоб над головою).

+951
atiqorin 4 серп. 2012 р., 20:48:53

Це досить добре відомо, що в середньому дорослій людині необхідно близько 8 годин сну на добу.

З точки зору відчуває себе добре відпочив, не важливо, як довго ви спите, а те, що якість сну ви отримуєте. Те ж саме стосується і нарощування м'язової маси. Спати 7-8 годин щодня було б оптимально. Більш того, і ви ризикуєте проспати, що, з мого досвіду, набагато гірше, ніж занадто мало спить. Є хороша електронна книга з цієї теми: Як менше спати і мати більше енергії, ніж ви коли-небудь мали.

Якраз питання: це ніколи не гарна ідея, щоб лягти спати відразу після тренування. Ви повинні планувати тренування, щоб закінчити принаймні 2 години перед сном, щоб краще спати і краще відпочивати.

Також, якщо вашою метою є втрата ваги, то найкращий час для тренування-ранок. Ви тільки що прокинулися, ваші енергетичні рівні досить низькі, вуглеводи відсутні, тому організм повинен замість того, щоб спалювати жир.


@Луї: у відповідь на ваш коментар,

Відразу після тренування, ваші енергетичні рівні є найвищими. Це призводить до того, що навіть якщо ви втомилися і хочеться спати раніше, ви будете найбільш виразно бути не після хорошого тренування.

Крім того, наші біологічні годинники орієнтуються температури. Це означає, що коли ви лягаєте спати, температура тіла знижується. Що є передумовою для гарного нічного сну. Ось чому ми спати краще в прохолодному приміщенні, ніж в жаркому приміщенні. Відразу після тренування, температура тіла досить висока, тому не буде спати для вас. Це з біологічної точки зору.

Що стосується 2 годин, тобто не певну кількість часу. Тобто тільки те, що було згадано в книзі, і я зазвичай роблю це, просто в якості орієнтира.

+839
Sidh 18 лют. 2011 р., 08:53:43

Не їм цукор взагалі. Я жадав солодощі весь час, перш ніж я зрозумів, як втомився вони змусили мене. Я до сих пір їм їх кожен зараз і потім, але більшу частину часу я з задоволенням уникає їх, тому що короткий задоволення, яке вони дають мені переважуються почуттям втоми я після 30 хв від їжі їх.

Моя порада, щоб почати їсти вівсянку і їдять тільки необроблені продукти, то більше спати, ви вже знаєте, що ваші ідеальні годинник сну намагайтеся дотримуватися його.

+836
user122828 8 лист. 2019 р., 16:43:58

Канат для лазіння-все про методику та ефективності. Це відео YouTube повинен показати вам правильну техніку, щоб піднятися по мотузці ефективно: http://www.youtube.com/watch?v=qY_-1GGebQE

Адже тепер у вас немає мотузки, щоб на практиці, найкраще, що ви можете зробити, це розвинути свою силу і м'язову витривалість, кидаючи рушник на підтягнути бар, хапалася за рушник і робиш підтягування, поки ваш кулак не торкнеться ваших грудей. Ви повинні бути, як правило, прагнемо робити не менше 15 повторень, щоб розвинути в собі сили піднятися на 15 футів мотузки.

+785
Hunter McMillen 30 лип. 2011 р., 13:07:17

Це ефективно для чого це робить, але якщо ви шукаєте чисті сили, воно не оптимально.

Це здорово при роботі ядра, стабілізатори, і вправи, і Імо вони варто мати.

Якщо вашою метою є підвищення Сирцевої міцності, тим не менш, ви повинні піднімати важкі.

Коли я зіткнулася з дуже обмеженим простором, все інше Selecttechs працював відмінно, потім доповнена, що з невеликим набором важких-бач гирями і мішками з піском. Оскільки вам доведеться тягти спорядження навколо, жилет вага може бути також приємно.

Все, що сказав, Я дуже твердо вірю у вагу і функціональні вправи на робочі місця; в той час як морські котики піднімати важкі і жорсткі, в основі їх підготовки-це точно, як видно на ТБ: віджимання, присідання та інші базові роботи, підтягування, біг, і тягати важкий лайно. Він працює.

+676
Bharat Devaliya 6 черв. 2019 р., 04:43:07

ОК. Я був на низкоуглеводной дієті останні 3 тижні. Мій звіт у п'ятницю показав 213 мг/дл загального холестерину з мого останнього читання на 2010 р. 189. Є наукова кореляція між низьким-Carb дієти і підвищення рівня холестерину?

Інше питання, якщо я змінити мій низьким вмістом вуглеводів дієти не містять червоне м'ясо, а яке це має значення?

Я перевірив це питання, але це не допомогло.

У дієти з високим вмістом білка становить серйозний ризик для здоров'я?

+597
user3546933 24 вер. 2016 р., 20:42:41

Занадто багато білка виводиться з організму, так що немає ніяких ризиків для здоров'я в цьому відношенні. Ви також зможете уникнути втрати м'язової маси з високим вмістом білка дієти, однак ви, ймовірно, мають низький рівень енергії з-за відсутності вуглеводів, тому підтримка протеїну тільки більш ніж на один день не дуже хороша ідея.

У триптофан , знайдених у білка та вуглеводів має бути транспортированным, який по суті прирівнює до низьких серотоніну рівні на час дієти.

+596
XMDA 30 черв. 2017 р., 00:19:51

Додавши до того, що сказав Алек. Ви згадуєте почуття ж втомилися після разів на тиждень.

Щоб побачити поліпшення в кардіо потрібно працювати не менше 45 хвилин (не відстань) не менше 3 разів на тиждень.

Звичайно, у свою чергу, збільшить ваші спалені калорії в тиждень. Які ви повинні покрити в їжу більше.

Але пам'ятайте, що просто є більше не може бути заяву. Якщо ви шукаєте, щоб збільшити витривалість все, що ви говорите, ви хочете, щоб ваші м'язи, щоб бути сильнішими і мати більше витривалості (в тому числі серця, яке теж м'яз). Кажу, що є більше багаті білком продукти - м'ясо, яйця, молоко і т. д.

УПД: також просто працює з комфортною швидкістю не збільшить вашу витривалість і показують хороші результати. Щоб побачити поліпшення, потрібно запустити вище комфортна швидкість. У бігу, з виходить за свої межі і мають достатнє харчування (відновити те, що ти горів і у мене достатньо матеріалу для м'язів, щоб відновитися після стресу) ви побачите поліпшення вже менше ніж через місяць. Але це приходить з великим жирним попередженням, ви повинні переконатися, що у вас немає проблеми з серцем, перш ніж намагатися штовхати свої межі.

+566
dan newberry 6 жовт. 2017 р., 13:11:01

Табата, як і біг, має значні анаеробних участі (спринтери виглядати м'язистим, виглядають вузькі). Ваші ноги, ймовірно, виглядати підтягнутим і вирізати, тому що ваші м'язи повинні були зробити значні успіхи (гіпертрофія) за останні два місяці на еліптичному. Якщо ви повинні були скласти витрачання калорій з кожної зони вашого тіла під час тренування, я впевнений, що ви знайдете ваші ноги складають тягар загального навантаження.

Крім того, це звучить, як ви недоїдання. Відчуваючи себе голодним і втомленим весь день, кожен день-це досить наочний показник цього. Дуже легко перестаратися про те, який дефіцит калорій створювати для себе під час дієти. Якщо ви терплячі про це, швидше за все, ви не будете задоволені своїми результатами, бо з мого досвіду, ви просто будете виглядати хіло/нездоровий. Тому, замість того щоб почати робити серйозні зусилля на визначенні загальної потреби в калоріях, рахуючи калорії точно, і їсть на незначний дефіцит калорій (може почати на 100-200 калорій в день). Не тільки ваша вага значно здоровіше, це також допоможе запобігти вас від катаболічних (де ваше тіло використовує свої м'язи для палива, а не жиру).

Що стосується вправи, є багато варіантів. Як ви знаєте, ви можете продовжувати використовувати метод Табата для будь-якої вправи. До 8 LBS гантелі не пропонувати великий опір, але ви могли б включити їх у вправи, як двигуни, віджимання рядків, обтяжені віджимання і т. д. Якщо ви можете робити підтягування, що б додати багато до вашого "блат" розвитку м'язів (найширші, біцепси і т. д.), і допомогти навіть з вашого тулуба.

Взагалі кажучи, втрати жиру при цьому набираючи м'язи (також званий рекомпозіціі) є досить непростим завданням, але ... цікаво кажу-це можливо. Особисто я, коли recomp, я їм на профіцит калорій.

Сподіваюся, що допомагає.

+504
nango 2 січ. 2018 р., 00:09:29

Розуміння ваші повсякденному житті як рівняння:

Якщо ви їсте більше, ніж ваше тіло спалює кожен день, Ви будете набирати вагу-

Якщо ви їсте менше, ви будете втрачати вагу.

Як розрахувати щоденна кількість калорій? є безліч сайт надасть розрахунок ккал instake щодня використовуючи свій вага/зріст/вік Зберегти його простим Використовувати якісне харчування - Замініть погані жири хороші жири

+493
Lytvynenko 20 лип. 2011 р., 06:23:57

Вашої основною подобається, коли всі ваші кінцівки тісним і стійким до вашого тіла. Коли ви покладете руки в сторони або за головою, ваш основний повинен працювати дуже ретельно для того, щоб збалансувати речі. Так що відповідаючи на ваше запитання, на ваших грудях зробить вправу легше, хоча позаду голови ускладнює і працює трохи більше стабілізаторів. Майте на увазі, поміщаючи їх на грудях полегшує круглої верхній частині спини, яка не те, що ви хочете від хрускоту. Аналогічно, за головою також може зробити вас тягнути своєю головою, що теж не є добре. Коли ви помістіть їх за голову, не торкнутися твоєї голови, може бути, просто кінчиками пальців, вправи тільки користь із своєї зброї, перебуваючи далеко від свого тіла, торкаючись до вашої голови не зробити вправу лінивіше й простіше отримати травму.

+409
James Xiang 4 жовт. 2017 р., 04:51:52

Якщо вам подобається бігати і просто подобається вам там працювати.

Якщо вам не особливо подобається, чи він занадто низький пріоритет у вашому житті, контролювати дієту набагато легше. Це буде важко підтримувати біг, коли час закінчується, погода не дуже добре, або коли ваги не винагороджує належним чином для роботи.

Плюс у вас більше шансів втекти підошовний фасциит, запалення окістя, тендиніт, ІТБС, коліно бігуна, заміни колінного суглоба, кульшового суглоба та інших небезпек там (несправний каналізаційний люк, наприклад, потрібно, щоб у мене була артроскопія).

+398
Sean Sax 24 бер. 2019 р., 12:06:51

Мені 16, дівчина і я не можу набрати вагу. Перш ніж, я дійсно не дбав, що я був занадто худий, я, природно, худі і їдять все, що хочу і коли хочу. Зараз я працюю в спорті і все ще їм все, що завгодно, але п'ю в основному воду і молоко. Я не люблю бути Боні, я не вважаю його привабливим, ні хто-небудь ще і деякі люди навіть думають, що я анорексичка. Я 5'8 і важить 115 фунтів. Що я можу зробити, щоб набрати вагу?

+397
Steven Hornik 11 лип. 2010 р., 21:11:26

Цитата з Вікіпедії:

17 серпня 2006 року Апеляційний суд залишив у силі заборону ФДА ефедри, виявивши, що 133,000 сторінка адміністративний протокол, складений за FDA підтримав висновки агентства про те, що ефедра являє собою невиправданий ризик для споживача. Нутрицевтиків корпорації подав заяву на припис шукаю слухання з приводу заборони ефедри, однак 14 травня 2007 року Верховний суд США відмовився чути звернення. Продажу ефедри, що містять харчові добавки залишається незаконною в США.

Вибач бро. Ефективний інгредієнт ефедри, ефедрину, доступний в аптеках за рецептом, але якщо ви йдете туди, ви могли б також зробити амфетаміни і ріталін...я пропоную вам відпустити її.

+372
killebytes 24 лют. 2016 р., 17:30:10

"Відчуття опіку" під час тренування просто означає, що ти працюєш на витривалість, а не сила або потужність. З мого неспеціаліста зрозуміти, що може бути не так, це тому, що ти більше не здатна змусити анаеробно. Зверніть увагу, що ви рідко відчуваєте це відчуття в перші кілька повторень, коли (якщо ви використовуєте складні ваги) ви робите роботу стимулювання збільшення міцності. Так зосередитися на підйомі ваги всього кілька разів, замість того, щоб піднімати легкі ваги достатньо раз, щоб відчути опік.

Якщо вашою метою є сила, то оцінити ефективність тренування шляхом вимірювання сили, а не на скільки "палити" ви відчуваєте. Ви можете піднімати більш важку вагу цієї тренуванні, ніж минулого тренування? Здорово, що ти сильніший, забудьте спалити.

+336
captain chhay 14 груд. 2014 р., 15:36:14

місяць тому я почав працювати. 5 разів на тиждень. Кожен сеанс: 25 хв вага, 25 хв кардіо (біг/швидка ходьба протягом 5 хв з перервами).

Я відчуваю себе стрункішою. Я виразно бачу "змінити" в злегка годований м'язів (навіть через місяць), але я отримав 10 фунтів!

Як це може бути? Я до сих пір вважається надмірна вага. 6 футів за 215 фунтів. Я не їм борошно. Урізати цукру. Багато білків. Так, ще дієту наркоман сода, але як я можу працювати так багато і все одно набирати вагу без будь-яких змін у розмірі талії?

+303
Ragland 25 серп. 2013 р., 22:55:06

Беручи ібупрофен або інші нестероїдні протизапальні засоби (протизапальні засоби, які зменшують біль і набряки) перед Для вправи можуть маскувати біль. Біль може бути ознакою попередження, щоб зупинити вправа, щоб запобігти захворювання суглобів або пошкодження м'яких тканин. Тому, якщо ви берете його перед тренуванням, ви ризикуєте посилюючи проблему.*

Однак, якщо у вас хворі суглоби, які заважають вам займатися спортом, протизапальні препарати, прийняті перед тренуванням, дозволяють переносити легкі вправи і отримати переваги фізичних вправ. Це буде нагода обговорити його використання з лікарем. Тривале або регулярне використання ібупрофену має побічних ефектів.

Побічні ефекти та попередження

З Медлайн плюс побічні ефекти включають:

 1. “Люди, які приймають нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП) (крім аспірину), такі як ібупрофен можуть мати більш високий ризик виникнення серцевого нападу або інсульту, ніж люди, які не приймають ці ліки".

 2. "НПЗП, таких як ібупрофен, можуть викликати виразки, кровотечі, або отвори в шлунку або кишечнику".

Медлайн дає довгий список речей, які ви повинні обговорити з вашим лікарем та/або фармацевтом, перш ніж використовувати ібупрофен або НПЗП. (ліки, вітаміни, харчові добавки, продукти рослинного походження, віку, стану здоров'я і т. д.)

*Також, ви не згадали, який тип вправ. Там були проблеми з спортсменів, які приймали ібупрофен перш ніж витривалість. Це включає в себе зниження рівня натрію в крові (гіпонатріємія) і зміненою функцією нирок (Нирки).

У цій статті, Ібупрофен-НПЗЗ і витривалість описує ряд досліджень і знайшли змішані результати, в тому числі

... це не завадило пошкодження м'язових клітин

...може перешкодити маркери для болю в м'язах

...бігунки, які вживали НПЗП до марафону були діагностовані із зміненою функцією нирок

...Використання НПЗП, здається, бути чинником у розвитку клінічно гіпонатріємія діагностується на основі забору крові після гонки

...дослідження показало, що використання ібупрофену в порівнянні з незастосування спортсменами не змінює пошкодження м'язів або хворобливі відчуття і пов'язані з підвищеними показниками запалення-повна протилежність причини, що спортсмени приймають НПЗП в першу чергу!

Тому, хоча в даний час багато спортсмени приймають НПЗП, існує певний недолік.

+278
Andrea De Santis 9 серп. 2014 р., 23:57:59

Їдять пізня вечеря не рекомендується через порушення сну, а також для зважування вигоди. Травлення займе приблизно 4 години для їжі, щоб залишити шлунок. Там спить 3-4 години після вечері, щоб шлунок відпочив і таким чином забезпечить гарну якість сну. Було відмічено, що люди, які не сплять схильні набирати вагу (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23319909). Отже, добре спить, має принципове значення для забезпечення ми втрачаємо вагу. Оскільки люди схильні спати тільки після тренування, тому споживаних калорій може привести до збільшення ваги. У випадку з тренування пізно ви могли б використовувати деякі з калорій , однак у залежності від того, що ви з'їли, вам все одно може не добитися хорошої якості сну з-за напруженого живота. Тому, робіть зарядку і просто спати 3-4 години після вечері, щоб максимізувати на підтримання здорового ваги.

+245
Paul Bunkham 8 квіт. 2012 р., 15:43:30

загалом вага (власного або зовнішнього ) навчання не спалювати багато калорій. 1) відповідним чином коригувати свій раціон . 2) ходьби/бігу/велосипеда близько години, щоб спалити додаткові калорії.

Я не кажу вам, що навчання ваги-це погано , я тільки кажу вам, що, щоб спалити жир , потрібно витрачати більше калорій, ніж ви споживаєте.

Втім, як ви не сказали ваш вага/зріст я навіть не впевнений, що вам потрібна втрата ваги на всіх. Може бути, ви не бачите АБС, так як немає багато АБС є. Я не знаю.

+237
Vade 25 жовт. 2017 р., 00:38:41

Коли роблю підтягування або chinups, що виходить з нижньої частини (руки прямі) на сьогоднішній день є самим важким для мене. Я можу зробити принаймні 15 chinups поспіль, коли я йду лише на 50-60%, але якщо я йду вниз, весь шлях я можу зробити тільки 1 або 2 жорстких chinup/підтяжка відразу (з 5 сек перерва між кожним реп я можу зробити 20, але не підряд).

Так чи є спеціальні вправи або вправи для поліпшення нижній частині підборіддя злети і підтягування?

+156
Vijayasree 7 вер. 2013 р., 04:00:40

Ви повинні пройти весь шлях вниз, коли робиш підтягування або підтягування? Або ви повинні зупинитися, коли ваші руки на 90 градусів?

+145
Dibstar 2 лип. 2014 р., 15:57:41

По харчуванню підручника у мене немає, є тільки створений ІІ (адекватні рівні споживання) для двох конкретних видах жири: лінолева кислота (Омега-6 жирні кислоти в горіхах, насінні, соєва, сафлорова і кукурудзяна олія) і альфа-ліноленова кислоти (жирна кислота омега-3 сої і лляне масло). Тіло може синтезувати всі інші види жирів з цих двох. Щоб зробити довгу історію короткою, омега-6 жирні кислоти є запальні і омега-3 жирних кислот є протизапальними, тому вони працюють разом, щоб тримати тіло в рівновазі.

Чоловіки у віці 19-50 вимагають 17г лінолевої жирної кислоти в день, а жінки у такої ж вікової групи потрібно 12 г/добу. Відповідні значення для альфа-ліноленової кислоти становить 1,6 та 1,1 г відповідно. Так як омега-3 і омега-6 жирних кислот працювати в опозиції, важливо не overconsume одним і нехтувати іншими. Додатковий орієнтир: за даними Національної академії наук Інституту медицини харчових продуктів та харчування на борту, до 10 відсотків від ШІ, альфа-ліноленова можна вживати як ЕПК та/або ДГК, які є омега-3 жирні кислоти містяться в рибі. ДГК і ЕПК володіють потужним протизапальну дію, ніж альфа-лінолевої кислоти, але вони можуть бути синтезовані з нього в разі необхідності.

Це не означає, що ви повинні спробувати, щоб вирізати всіх інших видів жиру. Здорові, цілісні продукти мають різні жири та інші поживні речовини в них. Жири також допомагають знизити глікемічний індекс і нести вітамінів. Деякі дієти, такі як кетогенної дієти (дуже низьким вмістом вуглеводів), мають більш високі вимоги для жиру-Споживання, так що ви також повинні подивитися на раціон харчування-конкретні рекомендації.

Так як ГДС для протеїну в мінімальному і ГДС для жиру-це максимум, я думаю, це має сенс, що значення жиру більше, ніж білка.

+79
redSparrow 23 лист. 2018 р., 05:09:42

Основні відмінності між двома філософіями за ним, і як вони призначені для роботи. В першу чергу, важливо розуміти, що Палео дозволяє вуглеводів, просто не зернові та зернобобові культури (або все, що росте під землею).

Аткінс

 • Це кетогенна дієта. Це ставить ваше тіло в безпечний варіант стані голодування, так що ваш організм перетворює жир в кетонові тіла. Кетонові тіла не може бути асиміляцію жирів, так що невикористаний кетонові тіла мочилися назовні.
 • Упор на білок і жири. Білок там, щоб допомогти захистити ваші м'язи і жир використовується, щоб забезпечити деяку додаткову енергію.
 • Призначений як тимчасової дієти, щоб допомогти вам втратити вагу, він не призначений для тривалого використання.

Палео

 • Заснований на тому, що вчені вважають середнього палеоліту людина харчувалася. Це включає в себе ягоди і легкодоступних фруктів/овочів, а також м'яса.
 • Наголос робиться на уникати оброблених харчових продуктів та продуктів, які можуть викликати проблеми з травленням. Це включає в себе зернові (наприклад, пшениця), коренеплоди (наприклад, картопля) і бобові (наприклад, квасоля).
 • Призначений як спосіб життя дієта, або іншими словами стійкої дієти ви можете використовувати в довгостроковій перспективі.

Є деякі спільні риси між цими двома підходами, такими як акцент на м'ясо, як джерело білка. Однак, Палео прагне до цілісні продукти і трави/природні раціон м'ясо і Аткінс робить ніякого відмінності. Поки Аткінс не дає вуглеводів, які взяли б когось із кетозу, Палео дозволяє вуглеводів.

Всі, хто регулярно вправи необхідні для здорового харчування:

 • Близько 1 г білка / кг маси тіла. Це і до кращого термічний ефект їжі (тобто він спалює більше калорій, переварюючи його), і для відновлення м'язів, які були знесені з допомогою фізичних вправ.
 • Вуглеводів в день тренування. Це мінімум, так як він допомагає відновити рівень глікогену, щоб допомогти вам швидше відновитися.
 • Поєднання насичених і моно-ненасичених жирів. Жир використовується для отримання енергії, але вона також несе в собі жирні-народився вітаміни. Примітка: Я не включив Полі-ненасичених жирів, які є рукотворними і привести до проблем зі здоров'ям у довгостроковій перспективі.

Як ви пропорційно цих залежить від вашої щоденної потреби в калоріях, але це безпечно, щоб розбити залишилися калорії після того, як ви свій протеїн рівномірно між вуглеводів і жирів. Це дуже можливо на палео дієту, але з-за способу Аткінса призначена це не можливо на цій дієті. Ви, ймовірно, потрібно змінити, як ви працюєте на Аткінса, щоб не спалити м'язи.

+73
Techterror12 16 січ. 2017 р., 11:49:11

Більшість вовняні шкарпетки, ймовірно, не буде. Ось чому. Це звучить з моїх інтернет-досліджень, як запах виходить від вологого ланоліну. І Гарт & Кім Тревіс писати:

Не всі овечої вовни з високим вмістом ланоліну; деякі, як, наприклад, узбережжя Перської затоки дуже низький рівень ланолін. Так це залежить від породи овець. Крім того, більшість спінінг сьогодні робиться з митої вовни — дуже добре промиває шерсть. Ланолін видаляється перед обертанням.

+71
Lucas SenCab A Ugh 10 серп. 2013 р., 03:53:02

Знайомий ходив до лікаря з цього приводу, так що моя відповідь заснований на тому, що лікар їм сказав і що вони роблять.

Мабуть, цукрів взагалі ще гірше для людей з СПКЯ, ніж інші. Навіть фруктові цукру слід уникати. Авокадо є винятком. Фрукти традиційно вважаються овочі ОК, таких як перець і помідори, у зв'язку з їх низьким вмістом цукру. Але дієта повинна бути дуже рослинне-орієнтованої. Більшість кореневих овочів, однак, з-за їх крохмалем. Звичайний картопля не очевидно, але так солодкої картоплі, Незважаючи на їх низький глікемічний індекс.

Я вважаю, що сир-це в основному ОК. Тверді сири, такі як пармезан, краще, ніж м'які сири. Це тому, що більша частина цукру / вуглеводи споживаються бактеріями, які створюють ці сири. Саме молоко слід уникати, наскільки я знаю, і ви, напевно, налягати на кефір.

Більшість злаків погано, особливо пшениця і білий рис. Навіть зернові з низьким глікемічним індексом повинна значною мірою уникнути, з-за способу їх вуглеводи впливають на вироблення гормонів у хворих з СПКЯ. Щось на зразок кіноа-це здорово, тому що це насправді насіння, а не зерно з високим вмістом білка.

Я розумію, що втрата ваги при СПКЯ складно із-за впливу гормонів і сильну тягу, і треба обмежити практично всі солодкі продукти і скоби як хліб складно. Таким чином, фізичні вправи навіть більш важливі. На підставі викладеного, фокус на аркуш/стовбурові овочі і білки-горіхи, яйця, м'ясо (особливо. риб) - за хороші продукти.

+68
Joncek 28 бер. 2011 р., 11:56:44

Я на жаль не можу знайти ніяких ресурсів, пояснюючи коефіцієнтів.

Моя гіпотеза полягає в тому, що він що інтерполюється з використанням великої кількості даних з офіційних Пауерліфтинг подій, і встановлені з використанням "найкращого" підходу, як метод найменших квадратів. Це могло б пояснити, де коефіцієнти беруться.

Корені рівняння поліноміальної б, звичайно, викликати невизначене значення через ділення на нуль, але в тому, що вони вимагають від людини ваги, щоб бути як позитивними, так і вкрай низька/висока, вони не повинні бути стурбовані.

Єдиний пристойний ресурс можна знайти - це дослідження , яке тільки здається, щоб перевірити, що формула викликає дуже маленький ухил в одну сторону або іншу.

+16
nandermind 16 трав. 2010 р., 02:42:38

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil