будувати м'язи безпосередньо або спочатку зростання жиру?

якщо б я був дуже худим і хочете мати мускулисте тіло, я повинен вирости спочатку жир, а потім йти в тренажерний зал? або просто почати в тренажерному залі напряму?

+142
Terri Elmore 3 вер. 2013 р., 19:46:59
35 відповідей

Редагувати: див. інші відповіді, чому я змінив свою позицію. ігнорувати наступне.

Я не згоден з іншою відповіддю. Пояс тягне ногу від моменту удару, поки ви знову підніміть ногу, зменшуючи роботу, що ваші стегна робити.

Одна рекомендація-щоб відрегулювати нахил бігової доріжки на 4% для коригування диспропорцій.

На закінчення, так.

+998
Huzaifa Ansari 03 февр. '09 в 4:24
 1. ти склав план? якщо не бачити, що з цих 9 плани найкращим чином відповідає вашому способу життя, так що ви можете послідовно дотримуватися регулярного плану

 2. що споживання калорій? якщо ви не знаєте, що може бути причиною незрозумілою втрати ваги, щоб знову побачити #1 для твердого плану

 3. ваші тренування. як же так відрізняються по інтенсивності, часу і т. д.

 4. інші фактори, такі як ви проводили більше часу на холоді або під 66 F, де ваш метаболізм збільшується? Або ви опустіть вуглеводів і збільшити споживання білка, щоб вивести зайву воду

Це може бути будь-яка кількість причин, але ви повинні дотримуватися чогось.

+925
Mark Beattie 21 серп. 2019 р., 13:19:47
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Перші кілька пунктів, щоб розглянути:

 • 6-8 тижнів-це не досить довго, щоб втратити всі свої сили
 • Це досить довго, щоб втратити трохи твоєї сили
 • Ви буде вболівати перші тижні робити.

Відповідь буде по суті такою ж, як на питання ви зазначили, це всього лише питання ступеня. Немає нічого більш деморалізуючого, ніж намагатися працювати з вагами, які ви використовували раніше, але тепер ви боретеся з ними. Ви хочете, щоб підступ у тій точці, де вага відчуває себе легко.

Рекомендується використовувати в якості відправної точки, щоб покласти вашу максимальне число підступ як 20% нижче, ніж коли ви зупинилися. Потім візьміть день, щоб перевірити, де бар починає відчувати себе важкі для свого 5 повторень множин. Якщо він відчуває себе легко, всю дорогу до 20% кількість підступ тоді зупинятися на досягнутому.

Як приклад, припустимо, що кінцеві цифри були щось на зразок цього:

 • Присед: 225 фунт -> 20% -> 180 кг максимальна вага підступ
 • Лавка: 155 фунто -> 20% -> 125 кг максимальна вага делаод
 • Станова тяга: 305 фунт -> 20% -> 245 фунтів максимум підступ вага
 • Накладні прес: 95 фунтів -> 20% -> 75 кг максимум підступ вага

Ті б розумно, починаючи з бару і працює. Оскільки або все про 5 повторень множин, ми дбаємо про те, що ви можете зробити 5 повторень. Та тому що ви будете робити кілька наборів по 5 повторень, ми збираємося бути дуже консервативними. Коли ви робите тестування, його завжди буде 5 повторень множин, і ви перестанете, коли бар починає відчувати себе важкі. Потім використовуйте вагу на майданчику до того, як ваш початковий вагу.

Використовуючи присідання в якості прикладу, більш низьку міцність тіла дуже невибагливі. Проведіть своє тестування такий:

 • бар Х5 -- повинен бути легким, але ще раз зробити рух.
 • 105 Х5
 • 120 Х5
 • 135 Х5
 • 160 Х5
 • 180 Х5

Якщо ви все ще відчував себе сильним після 180, просто зупинитися і використовувати, що зараз.

Використовуючи лаву в якості такого прикладу, верхню міцність тіла-це те, що більшість початківців повинні боротися. Проведіть своє тестування такий:

 • бар Х5 -- повинно бути легко
 • 85 Х5
 • 110 Х5
 • 125 Х5
 • 140 Х5
 • 155 Х5 -- починає відчувати себе тут важкі

У цьому випадку ви буде використовувати 140 для початку.

Таким чином, ви можете почати свої тренування, не побоюючись, що ви збираєтеся пропустити повторень відразу. Ви зможете швидко відновити сили ви зупинилися, і повинні працювати на створення нових сил. Або ви можете зробити драконівський метод і просто почніть з 50% від того, де ви зупинилися, якісь Мехді може виступати.

+918
jaswinder kaur 5 квіт. 2012 р., 13:25:18

Є одна головна річ, ви повинні мати на увазі, коли справа доходить до навчання на гірських лижах.

 1. Поїзд конкретно

Катання на лижах-це те, що я б назвав щодо ексцентричній навантаження квадрицепси і сідниці. Це коли ваші м'язи постійно працюють у фазі подовження, щодо навпочіпки. Отже, вам потрібно спеціально навчати для цього етапу. Моя рекомендація для вас, щоб подивитися в слайд бортового обладнання.

Існує багато версій дошки для ковзання. Я настійно рекомендую для вас зазирнути в цю частину обладнання. От деякі вправи, які ви можете зробити в той же час, щоб зробити м'язи сильніше всього ваги тіла.

 1. Одну ногу навпочіпки
 2. Альтернативний plyo випади
 3. Стрибки у присяд

Удачі!

+857
MRKR 14 черв. 2014 р., 22:34:48

На моїй батьківщині дуже важко знайти хорошого тренера, щоб контролювати ваші тренування. Спеціально марно, ці хлопці вам знайти персонал спортзалу з "запитай мене", написане у футболці, тому що вони, як правило, не знають взагалі, що вони просто люди, які отримали м'язової. Наступний крок по складності і знання, які ви в основному знаходите лікарів, які поняття не мають спортивних і негайно поставити вас ходити або плавати, якщо ви старше 35.

Я нещодавно переїхала в Штати і я думаю, що тут все по-іншому. Я хочу знайти тренера, який здатний направляти і контролювати свою силу підготовки, так що я отримую користь для здоров'я і уникнути травм, адже я старалася тільки для давно і я постійно знаходжу себе в небезпечне становище, завжди ризикуючи травми (або насправді нашкодити собі погано).

Як називається така професія? Де мені почати пошуки? Що я повинен спеціально шукати таку людину і чого слід уникати?

+796
jnevelson 30 лист. 2012 р., 02:10:36

Немає ніякого способу, ви потрапили якийсь межа після трьох місяців. Тримати на нього. Якщо ви не ростуть більше, цілком можливо, що ти перетрудишся - ти робиш багато обсягу. Також, якщо ваша мета-підняти більше ваги, я рекомендую робити важкі ваги і менша кількість повторень. Вам побудувати силу в діапазоні 3-5 повторень, і чесно кажучи, якщо тобі зручно" не натискати досить сильно. Я не кажу, що ви повинні спробувати небезпечного вагу ви не можете впоратися, або використовувати в поганій формі, або йти до знемоги кожен набір - я просто кажу, що це не повинно бути легко.

+773
gkennos 17 жовт. 2011 р., 21:53:59

Відмінний сортували свій раціон! У вас є 3 варіанти, заснованих на роботі за той же час:

 • Важка атлетика: підвищує швидкість обміну речовин, зміцнює силу.
 • Висока Intenisty тренування >70%+ ЧСС: велика витрата калорій під час активності, розвиває відновлення.
 • Середня/низька інтенсивність вправ <60% від hrmax: висока "спалювання жиру" тариф, будує витривалість.

Моя рекомендація-робити все 3. Підтримка вашої тренування різноманітні і мети, на основі дозволить вам зробити самий прогрес, використовуючи переваги всіх різні способи, щоб спалити калорії. 3 днів в тиждень може бути Тягни/Штовхай/ноги важка атлетика, пара, що з деяке світло кардіо роботу і в інший час ви можете зробити високої інтенсивності кардіо.

+759
Florin Ghita 28 лип. 2016 р., 20:34:07

Шанси ваші коліна не відстежувати досить далеко. Ви повинні розводячи коліна якомога ширше, у всьому русі. Ідеальний передній присед виконується з пальцями ніг спрямовані прямо вперед. Якщо ви не маєте можливість зробити це, то краще вкажіть ваші пальці трохи. Подальші ваші точки ніг, тим він гірше на коліна. Хороший асортимент тест руху, щоб спробувати зробити повний присед (дупа на щиколотках), ноги разом, не падаючи назад. Ви також повинні бути в змозі досягти такої ж глибини з ноги на ширині плечей.

Ви також повинні бути стурбовані розширенням грудної клітки. Сподіваюся, ви виконуєте цю вправу з чистого стиснення, а не складати-важіль зчеплення. Зомбі присед теж прийнятно, якщо у вас немає мобільності використовувати чисту зчеплення. Це допоможе змусити ваш таз повинен залишатися протягом усього руху, тому що ви не будете відчувати спокуса йти на компроміс положенні стегна, нахиляючись вперед.

+743
JNelsen 21 січ. 2014 р., 19:22:25

Переваги збільшення сукупного праці

Як Джонатан Салліван зазначає у своїх міркуваннях про роботу Макбрайд, Хейнс, і Кірбі в рік, в силу науки 2011, розминка набори можуть (або не можуть) сприяти розвитку максимальної сили:

якщо ви тренуєтеся, щоб насправді збільшити свою вагу на вибухонебезпечних ліфти, не вам же буде вчити ваших 60% ліфтів довгий шлях, як ви прогрітися до вашого нового 1ПМ?

Так що ті 60% і 80% наборів може розвинути швидкість барі або просто допомагає вашому розвитку, збільшуючи обсяг тренування.

Мій Метод

Я не хвилюйтеся так багато про конкретних відсотках по дорозі нагору, воліючи використовувати доступні стрибки в тарілки. Так що якщо ваша вага комплекту забезпечений, як багато хто, з 25С й 45, я рекомендую використовувати ті, замість того, щоб витрачати час в тренажерному залі займалися арифметикою. Так що за 250 фунтів на корточках синглів я зробив днями, я зігрівся з:

 1. 45x5
 2. 95x5
 3. 135x5
 4. 225x2 (більше для форми перевірити від одного, ніж в якості розминки)
 5. 250x1 кілька разів

Зверніть увагу, що Крок 4 цілком міг бути замінено або доповнено 185x5. Так, тому що я буквально не знаю, який відсоток цих комплектів підігріву були моїй роботі, я зараз порахуємо їх:

 1. Bar вагу, як наказує СС. Це на 18% для ботанів серед вас. Зверніть увагу, що я зробив тільки один набір, хоча іноді я роблю два або один набір 8-10.
 2. 36%
 3. 54%
 4. 90% (хоча 74%--185 фунтів-було б для мене нормально)
 5. "100%", але хоча я робив сингли, це точно не мій 1ПМ. Я поняття не маю, що мій 1ПМ присідання, хоча я припускаю, що це між 260 і, скажімо, 290.

Так що хоч і не точний збіг, 36 досить близько до 40, і 54-це досить близько до 60, а 74-це досить близько до 80. Так Ей!--це виглядає як "ледачий" з плитами вийшло.

Втім, так, це означає, що є пороги, де я повинен вирішити, чи я збираюся додати нове розминка. Тиждень тому мені довелося вирішити, щоб додати ~185 набір, тому що я був скакати від ~135 низького 200С без проміжного кроку.

Хвилюватися?

Якщо стажист бореться з їх максимум комплектів, і на порозі, де вони повинні додавати додатковий розминка, обережно може бути виправдане. Це де метод СС, можливо, краще за мене: дотримуючись кількість комплектів підігріву постійно, можна уникнути серйозних зривів у тому, що дійсно важливо, це ваша робота встановлює.

У той час як на стартову силу, мета полягає в тому, щоб максимізувати успіх і прогрес вашої роботи встановлює. Один чує крики роботи встановлює Uber Alles! і лінійної прогресії врятує тебе від глибин слабкість! і так далі. Це обгрунтований підхід. Якщо це ваш метод, і я мав успіх з ним ... я б Х'ю поблизу встановленому розминка відсотки, взяти приростів спокійно, і не хвилюйтеся занадто багато про додавання 5 фунтів до вашої розминки множин. Це не має великого значення.

Однак, я також мав успіх з переконавшись, що моя розминка набори припускають невеликий обсяг теж. Тому я використовую моє "додати пластини, які найлегше додати" метод. Це гарантує, що я отримаю практика з підйомником, і що я отримую велику кількість тренінгів в тому навіть якщо я згоріти на роботі, або якщо робота комплекту мають невеликий об'єм (наприклад, коли я роблю високоінтенсивне подвоюється або потроюється).

Це ваш дзвінок. Але я б не турбуватися про різницю між розминається з 150 і 155. Наприклад, в наступній ситуації з вагою роботи 205#:

40% набір прогріву буде 82#, округлити до найближчого 5# плита = 80#. Наступного тижня робочі ваги 207.5#, 40%, округлений до найближчих 5# тарілка 85#. 5 повторень з 5# більш = 25# більше гучність на 40 відсотків. Нічого страшного. Але якщо ж округлення відбулося на 60% і 80% комплекту, ви могли б зробити до 50# більше обсягу

П'ятдесят фунтів томи по три сети, що не близько до вашого вазі працювати не варто переживати. Речі, які ви повинні турбуватися про занадто багато обсяг занадто близько до вашої роботи. Наприклад, набір з 5 по 190 може бути занадто багато, маса роботи 205. Так може п'ять наборів 135. Але додати п'ять фунтів кожному розминка? Ви зможете впоратися з цим.

+690
Russ Cantrell 22 трав. 2016 р., 06:30:51

Є хороший ролик на YouTube під назвою Як зробити Азіатський присед. Саме відео трохи гумористичне, але тим не менш, це показує різницю між Європейським присед - на пальцях - і азіат - тримати ступні повністю на землі.

Настійно сперечаються про те, що глибоко навпочіпки шкідливо для колін чи ні, вони в основному говориться, що це найбільш природна форма навпочіпки і люди робили це впродовж століть.

Після звикання зробити кілька присідань, які вона може використовувати навчальний план двісті присідань. Він призначений для людей, які мають початковий здібності, але цілі для швидкого прогресування. У будь-якому випадку вам не потрібно просуватися так швидко, як цей план рекомендувати, скажи їй, щоб взяти його повільно і, можливо, повторити кілька тижнів.

+648
Boloar 20 вер. 2010 р., 18:05:04

Для протеїну порошок є кілька речей, які ви повинні бути стурбовані:

 • Якісний протеїн/тип: багато видів протеїнових порошків, але найпоширенішим є сироватковий. Найчастіше суха сироватка , сироватковий концентрат, сироватковий ізолят і сироватковий суміш (суміш з ізоляту/концентрату і, можливо, інші білкові порошки). Концентрат коштує дешевше, але є менш "чистим", тому він, як правило, мають трохи цукру і жирів залишилося. Ізолят коштує дорожче, але майже повністю складається з білка.

 • Швидке або повільне травлення: якщо ви хочете після тренування трясти, то краще всього швидко засвоюваний білок, порошок, такий як сироватковий ізолят. Для більш повільного перетравлення білка порошку можна подивитися в суміші, ймовірно, самим популярним є казеїновий. Змішуючи коктейль із жир/клітковина/вуглеводи також уповільнюють швидкість всмоктування, що робить його краще в якості заміни їжі.

 • Змішування/смак: очевидно, ви не будете смакувати свої коктейлі, але ви збираєтеся пити їх часто, так що смак-це важливо. Не всі білкові порошки однакові на смак так зробити деякі дослідження і знайти бренди, які гарний смак. Також деякі коктейлі суміш краще інших, я не рекомендую використовувати блендер так що це не повинно бути велика справа.

 • Добавки/алергени: деякі білкові порошки містять лактозу -сироватковий концентрат, наприклад, - які будуть викликати проблем навіть для тих, хто слабо непереносимість лактози. Якщо у вас виникли проблеми з молочні продукти/сир я безумовно рекомендую йти з високою якістю ізолят сироваткового. Те ж саме з іншими добавками, такими як підсолоджувачі. Великий винуватці будуть цукрові спирти, які знову викличуть проблеми з травленням Для деяких людей. Я особисто віддаю перевагу Спленда в якості підсолоджувача.

Сказавши, що більшість протеїнові порошки дуже схожі і отримувати щось родове, як оптимального харчування працює для більшості людей. Якщо ви хочете щось особливе і висока якість, то я б порекомендував замовлення з сайту, як TrueProtein.com (використовувати THESWOLE на 5-10% знижка при оформленні замовлення і отримати сироватковий ізолят.

+642
Ares69 14 лип. 2011 р., 01:30:25

Що б бути хороший прогрес до переходу від якої я в даний час: горизонтальні кільця поспіль і кільце занурення в повне кільце м'язи (на відміну від бар muscleup, що це зовсім інший фокус/руху)?

Це питання є унікальною, оскільки вона фокусується тільки на розвиток необхідних для кільця-конкретні м'язи. Ось інші питання, що розглядаються бари.

Попередні відповіді можуть бути зведені до: - Практика переходу (який перехід? Які сигнали/руху?) - Розвивати силу (я досить сильна для них).

Ніхто не пояснив техніку.

+641
Jesper Jorgensen 13 жовт. 2013 р., 19:23:23

Я люблю, коли затверділих мозолів - крім випадків, коли вони рип! Деякий час назад, у мене була мозоль на кожну руку розпорювати поки займаюся паркуром. Мені сказали "сточувати" мої мозолі кожен раз в деякий час. З цього, я так розумію, я повинен зменшити розмір моїх мозолів, але, щоб тримати їх у загартованих, так що я можу працювати на більшою інтенсивністю. Як я можу йти про робити це?

+637
neoCogent 2 лист. 2017 р., 10:31:51

Ваше питання дуже поширений і простий. У мене також є багато досвіду в цій галузі.

Тренування виробляють занадто багато стресу і вашого тіла unsufficent засоби боротьби з цим. Там немає чарівної рішення наскільки я знаю. Вам потрібно зробити менше, і сподіваюся, що ваша працездатність/толерантності буде зростати з плином часу. Я б запропонував:

 1. не менш
 2. інші більш (для деяких людей: дізнатися, як інші)
 3. інших обмежень, стрес (нездорова їжа, алкоголь та інші наркотики, інші види спорту, робота, пов'язана стрес...)
 4. ... все інше кожен повинен робити, ви називаєте його

Ця проблема широко описана у "Велика книга тренування на витривалість і перегони" за Маффетоне. Якщо ви хочете краще пояснення, будь ласка, прочитайте цю книгу.

+622
Trist 4 груд. 2012 р., 23:36:44

Це білок або вуглеводи чи що, так що можна набрати вагу для проекту фільму, але після його завершення також буде легше повернутися в форму.

+599
Naresh Vijh 21 лют. 2018 р., 03:29:52

На додаток до руки в сторону і руки в сторону, ви також можете працювати різні групи м'язів, змінюючи ширину хвата. А широким хватом будуть зосереджені на верхній/зовнішньої латів, більш тісне зчеплення буде мета вашої нижньої латів.

Перевірте цей ресурс на підтягування для фото і додаткові поради.

+598
sven1980 27 лист. 2011 р., 08:20:57

Хоча стрес може мати великий негативний вплив на ваш настрій і рівень енергії, багато з цих ефектів не безпосередньо викликані стресом.

Замість це дії, які стрес викликає, які мають масу негативних наслідків.

Загальна картина:

Поганий вплив (я.е стрес) -> погане дію (тобто поганий сон) -> поганий результат.

Важливо розрізняти це, тому що ви не просто намагаються зменшити стрес, але і навчитися справлятися і контролювати його вплив.

Дій, викликаних стресом:

 • Дієта і харчування

  • Нерегулярність прийому їжі: Багато людей перестають їсти регулярно, коли вони підкреслили. Це зазвичай означає, їдять 1-2 рази на день, що призводить до нестійкий рівень цукру в крові, особливо в поєднанні з поганим харчуванням і неякісними продуктами.

  • Низька якість їжі: звичайна скарга для кого-то, хто підкреслив, що вони не мають багато часу, що означає, що вони покладаються на фаст-фуд/винос/автомат закуски і т. д. Знову ж низька якість їжі викликає низький рівень ситості, рівень енергії, рівень цукру падає в крові, проблеми з травленням і загальне нездужання.

  • Не вистачає калорій: деякі люди закрили в стані стресу і майже не їм нічого. Це в той час, коли ваше тіло насосних гормонів стресу, які можна знайти на аварії пізніше. Результатом є почуття примхливий, дратівливий, негативні, виснажених і т. д.

  • Зневоднення: підкреслив людина, як правило, повинні бути зайняті з тим, що викликає стрес і зневага здорового способу життя, як правильне зволоження. Це знову-таки може мати безліч проблем, особливо настрій, рівень енергії і фізичної працездатності.

 • Активності та способу життя

  • Малорухливість і сидячий спосіб життя: оскільки ви багато працюєте, ви, ймовірно, сидять багато. Це призводить до порушення кровообігу, м'язові закріпленість/дисбаланс, і загальний настрій/енергетичного рівня збурень.

  • Розбалансування діяльності: схожий не дуже, але більше, як витрачати надмірна кількість часу на певні види діяльності та ігнорування інших. Це можуть бути речі, як бути в передній частині комп'ютера весь день, чи навіть просто зневага гігієною або відпочинку/дозвілля.

  • Недолік фізичних вправ: можна було б пояснити браком часу або енергії, але гіподинамія сама по собі може призвести до низької енергії/настрій. Це також робить це важче, щоб повернутися до тренувань, оскільки ви не тренувалася в пару днів або більше.

 • Сон (найважливіше)

  • Кількість: підкреслено = немає часу = жертвувати сном. Це насправді дуже погано, тому що вся ваша система повністю звільняється від води, коли ви підкреслили і вимагає більше сну, щоб відновитися. Але замість цього ви урізати сон, який означає, що ви ще менш оговтався, щоб справлятися з майбутнім стресом.

  • Якість: очевидно, що стрес викликає негативні почуття/занепокоєння, які можуть вплинути на сон. Додайте до цього погіршення спосіб життя, погана дієта, недолік фізичних вправ і, ймовірно, багато стимуляторів (кофеїн або інакше), і ви в кінцевому підсумку з дуже поганий сон.


Рішення

Найголовніше-розробити структуру або план і дотримуватися його. Це може бути щось на зразок:

 • Сну: встановити час відключення від роботи/комп'ютер, принаймні годину або два перед сном. Витратити останні півгодини в ліжку, читання в умовах низької освітленості. Якщо у вас є жорсткий час сну ви можете подивитися в мелатонін , який можна взяти ~1.5-3мг години або двох перед сном. Встановіть Ф. ЛК. Зробити заспокійливий і слабкому освітленні заходів у вечірній час. Ось моя відповідь на сон.

 • Дієта: дати собі калорії і дотримуватися його. Вирішіть, скільки їжі ви зможете реально зробити в день і встановлення точного часу для них. Так що якщо 11 годин крени, ви кинути все і просто піти поїсти. Переконайтеся, що для вирішення будь-якого питання якості їжі, а також.

  Для максимальної гідратації тримайте заповнену пляшку води з вами у всі часи. Уникайте сечогінних, як кава і алкоголь.

 • Діяльність: рассортируем речі. Робити ту ж задачу протягом кількох годин поспіль робить одну людину відчувати себе нещасним і ваше виконання йде в унітаз. Робіть часті перерви і робити щось інше. Піти на прогулянку, прийняти душ, приготувати що-небудь, поговорити з ким-то і т. д. Навіть 2-3 коротких перерв може зробити величезну різницю.

  Також дізнайтеся, що ви дійсно хочете зробити ваш день і знайти спосіб, щоб зробити це. У вас є 16 годин неспання в добу і ніхто тобі не може працювати так багато.

 • Вправа: не встановити високі очікування для себе. У вас стрес, ви втомилися, ви багато робите. Це означає, що ви не зможете виступати на ваш кращий, це нормально. Зробити легку розминку, розігріти велику, просто робити найкраще, що ви можете, не повинно стати ще одним джерелом стресу. Також не чекайте, що вправи, щоб позбутися від усіх ваших стресу, це не морфій.

 • Стрес-менеджмент : знайти те, що вас турбує і контролювати його. Не дозволяй стресу підштовхнути вас навколо, а замість цього ви натискаєте її навколо. Знайти проблеми і вирішити їх, зробити списки справ, скласти план, писати речі вниз. Якщо ви просто йдете вперед зі скрипом стресовій ситуації ви просто потоне. Але якщо ви структура і план і добитися успіху, він може стати еустресс.

+575
aneemtalukder 16 квіт. 2017 р., 10:44:47

Це досить рутинний, щоб повернути мене на формі або мені потрібно, щоб приєднатися до тренажерний зал?

Що ж такого особливого в тренажерному залі? Бігові доріжки/степпери? Робити кардіо на вулиці. Freeweights ізоляції? Просто використовуйте пару гантелей з регульованим пластинами. Штангою сила рутини? Купити силову раму для дешево через інтернет. Що ви можете зробити в тренажерному залі, ви можете зробити або навколо вашого будинку.

Я можу втратити все вага, розвинути м'язовий тонус і повернутися в нормальному стані тільки пара гантелей?

Так. Але ви напевно хочете, щоб інвестувати в більш важких плит, так що ви можете скористатися прогресивною перевантаження. Ви не будете використовувати 9кг гантелями назавжди, особливо для комплексу пресів. А не витрачати свій час, роблячи величезну кількість повторень з легким вагою, ви повинні дотримуватися певного діапазону повторень (де-то в 5-12) і просто збільшувати вагу при необхідності.

Те ж саме можна сказати і про вагу тіла вправи. Врешті-решт вони стануть настільки простий, що ви ледь спітнів роблять їх (я дивлюся на тебе, присідання). Розглянемо вага навантаження, скільки необхідно, щоб ці вправи допоможуть вам не витрачати свій час, роблячи кілька десятків або сотень повторень, щоб просто відчути опік." Наприклад, коли ви здатні робити 50 - 100 присідань легко, почати робити гоблет присідання з гантелями. Для вправи можна завантажити з вагою, вважають, що робить їх складніше (додати ударами віджиматися, піднімати ноги під час падіння, і т. д.).

Я планую зробити цю тренування 5 днів на тиждень і планують втрачати вагу близько 57 кг і набрати близько 10 фунтів м'язової маси після цього.

Значить кожен день Ви будете робити кардіо і підняття важких речей? Якщо так, що є великим червоним прапором на виснаження ваше тіло. Решта так само важлива, як сама тренування! Без відпочинку ти просто хом'як в колесі, звичайно, ви працюєте, але ви нікуди не підете. Розглянути можливість зробити А/Б/в шпагат, де знаходиться ваш день кардіо і B-це ваша сила тренувальний день. Розділяючи ці елементи окремо, ви даєте вашому тілу достатньо часу на відновлення, перш ніж знову тренувати ці м'язи (і відновлення для росту м'язів насправді відбувається).

Якщо ви схожі на мене і у Вас напружене тіло, ви можете хотіти мати спеціальний день розтягнути кожну тиждень, де ви просто робите цілу годину йогою або подібні розтяжки. Так що два тижні тренувань буде щось на кшталт: А/Б//А/Б--А/Б/В/А/в Або, якщо ваш графік досить гнучким, зберегти оригінальний А/Б, і робити розтяжку на Сб/Нд.

+569
Ilya Kozhevnikov 1 квіт. 2012 р., 20:33:21

Ви можете почати свій станова тяга зі штангою підвищені вище від землі - небудь на найнижчих налаштуваннях для одягу або штангою-навантажених пластин спочиває на стопці горизонтальних пластин.

Захисники Павло Tsatsouline такий підхід влади до народу, заявивши, що це раніше називалося "підйом працездатності".

Я виявив, що навпочіпки під важким вагою швидко виросли мої жижки гнучкість.

+533
Hardik Barot 20 лют. 2011 р., 18:32:01

Я відчуваю себе пошарпаної і думаю, мені дійсно потрібно відпочити тиждень від підняття важких предметів.

Якими є деякі речі, які я повинен врахувати?

Я повинен регулювати мою дієту? Їжте менше? Є менше білка? Більше овочів?

Робить деяке світло кардіо збираюся ставати на шляху?

+521
Stephen Kennedy 21 вер. 2019 р., 05:19:09

Я намагаюся усунути новий Bluetooth монітор серцевого ритму, який кріпиться на нагрудний ремінь. Коли я намагаюся виконати сканування Bluetooth-пристроїв в моєму комп'ютері або телефоні, він не з'являється. Немає світла або кнопок на пристрої і я хочу переконатися, що він у мене включений. Тому я намагаюся з'ясувати, як його включити?

В інструкції сказано

 • Мокрий нагрудний ремінь
 • Замкніть монітор серцевого ритму з нагрудний ремінь
 • Помістіть ремінь навколо грудей

Так вийшло, коли він прив'язується до мокрої грудей ремінь? Тобто, воно включається, коли є проводить шлях між двома кнопками з боків пристрою (через мокрий ремінь)? Є струмопровідний шлях, якщо ремінь сухий?

Так вийшло, коли він прив'язаний до вашого тіла? Не схеми монітора якось пройти через ваше тіло? Робить пристрій потрібно відчувати пульс для початку передачі? Воно грунтується на виявленні електромагнітного поля, що досягається тільки коли ремінь проти вашої шкіри?

З цікавості, хто-небудь знає, як ці пристрої виявити серце б'ється? Прилад зондування електричного струму, що викликає ваше серце скорочуватися? Прилад зондування електромагнітного випромінювання від електричного струму? Це відчуваючи тиск від серця?

Пристрій являє собою Полярний H7

+495
Blaise Aguirre 9 трав. 2010 р., 00:39:28

Я шукаю нову пару взуття робочої. У мене періодичні болі в коліні, що дійсно розгорається після пробіжки або вправи кроссфіт; особливо після того, як двічі під стрибок троси. В основному все, що вимагає від мене, щоб підстрибнути на ноги. Мені потрібна пара взуття, яка може обробляти випадковий запуск і часті заняття кроссфіт.

Я отримав цей список (нижче) з статті кілька місяців тому, але мені цікаво, якщо користувачі насправді використовувати будь-який з цих? Або, якщо у вас були хороші результати з іншого взуття, будь ласка, дайте мені знати. Мені дуже цікаво почути від людей, які звикли страждати від болю в коліні, але їх проблеми були допоміг кращу пару взуття. Я бачив фізіотерапевт в недавньому минулому, але я не можу продовжувати витрачати $80, щоб хтось ходити мені з допомогою вправ на розтяжку.

 • Saucony Кинварра 4
 • Мантра Саломон Сенсі
 • Асикс Гель Супер J33
 • Найк Flyknit Не Lunar2
 • Пума Фаас 300 V3 З
 • Брукс Каскадия 9
 • Адідас Заряд Енергії 2
+453
user4776 4 лют. 2010 р., 15:37:55

Ходьба Є Тільки Ледве Вправ

Як зазначалося в іншу відповідь, ходьба просто не вистачить для загальної фізичної підготовки. Бачу, що відповіді на деталі, науки і літератури, але коротка версія:

 • З точки зору здоров'я, ходьба в помірному або повільному темпі може бути корисним тільки в якості сходинки для більш інтенсивного тренування. Якщо це все, що ви можете зробити, здорово! Зробити це і працювати в напрямку більш інтенсивних фізичних навантажень.
 • Ходьба швидким кроком протягом значної кількості часу кожен день буде надати мінімум рекомендується.
 • Біг, заняття спортом, а також підняття тягарів забезпечить здоров'я та фітнес переваги ми після.

Бігати і часто ліфт

Ключовий момент: Ви хочете енергійні фізичні вправи кожен день, плюс опір тренування (підняття важких речей) два рази в тиждень або більше, щоб отримати реальні переваги для здоров'я. Ні, більшість із нас не так багато. Так, більшість з нас буде відчувати згубні наслідки ігнорування потреб нашого тіла.

+404
mavubevi syedbazheer 24 черв. 2017 р., 13:19:34

У мене теж є деякі побоювання про те. Є кілька справді сильних людей, які мають трохи більше економіки в тренажерному залі, навіть якщо їх цілі розмір. Деякі з керівних принципів, які я читав з кількох джерел, і мені дуже подобається це:

 • Не більше 5 вправ в тренувальний день
 • 1-2 основних підйомників для міцності, з 2-3 допомогу/бодібілдинг ліфтів
 • АБС кожен навчальний день
 • Роботи по наданню допомоги повинні бути 2-5 комплектів з 8-15 повторень у кожному. (нижня комплекти з вищим представникам і навпаки)

Для ABS, дощок і зниження зважених присідання дуже ефективні. Також будуть класти ногу піднімає свічники прогресії.

В спліт у вас є ряд вправ, які значно перекриваються. Кожне по-своєму прекрасно, але поєднання може викликати надмірну втому. Було б краще, щоб повернути їх через тиждень. Я думаю, що рутина буде краще з допомогою структури, більше схоже на це:

День:

 • Накладні прес 3х5 (нарощування ваги) - ви можете варіювати форми накладних клавішею
 • Станова тяга 3х5 (нарощування ваги)
 • Підборіддя витягніть вгору 3xF, коли ви добираєтеся до 8 додати вагу
 • Біцепси: обертання між штангою кучері, кучері молотка, Скотт кучері і т. д. 5х10
 • АБС: поворот між дошками, піднімає ногу, зниження сидять 5х10 ДБЖ (або 30-х дощок)

День Б:

 • Жим лежачи 3х5 (нарощування ваги) - можна повернути з похилої жиму
 • Присед 3х5 (нарощування ваги)
 • Рядків 5х10: поворот з гантелями, штангою, Єйтс, кабель
 • Чергувати жим ногами / згинання ніг: 5х10
 • АБС: поворот між дошками, піднімає ногу, зниження 5х10 ДБЖ (або 30-х дощок)

Коли наближається свій розкол, думати про те, що ви хочете працювати. Якщо є кілька вправ, які натисніть ті ж групи м'язів, потім обертайте між ними. Важка станова тяга відмінно підходить для стимуляції тестостерону та гормону росту людини, але вони не безпосередньо побудувати масу і вони дійсно додати до втоми. Тому краще тримайте повторень низькою і високою масою на них.

Ще один варіацій, ніж прямий 3х5 робити 2 Усі набори практично до відмови. Ти починала з вагою ти можеш зробити 8-12 повторень, і спробуйте додати 1 повторення в тиждень, поки ви не натиснете 15-20 повторень в першому сеті. Другий поставте перед собою мету-отримати половину повторень ви зробили в першому сеті. Так що якщо ви можете зробити лавку 200lbs для набору 8, другий набір буде 4. Ти будеш працювати з цим, поки ви не можете потрапити в сет з 15, і ще 7-8 повторень, на другий набір. Потім ви можете збільшити вагу і йти звідти. Я зробив хороший прогрес з таким підходом на присідання і жим-і вона додала близько дюйма в мої руки.

Добре, що ви працюєте на отриманні вашого харчування в порядку. Це найкращий спосіб, щоб побачити визначення ваші плечі, і т. д. Ця стаття може допомогти в цьому процесі.

+394
KTAnj 28 лист. 2015 р., 20:09:23

Вже кілька хороших пропозицій, але я додам те, що я зробив, як я, і багато інших, я впевнений, вже це питання піднімалося неодноразово.

Перший раз я мав цю проблему, я опустив на діапазоні повторень до 2-3 повторень протягом 3 тижнів піднімати більш важку вагу. Потім я повернувся до колишньої ваги і низькі і ось, я легко проштовхнув.

Другий раз я почав використовувати корректировщик. Я просто задала випадковий хлопець в тренажерному залі кожен раз і піднімати, поки він, щоб підняти його майже сам. Робив це протягом декількох тижнів, а потім спробував себе і легко проштовхнув.

Третій раз (що я проходжу зараз) я використовую Сміт-машина, і це, здається, працює. Його трохи занадто рано говорити, але думав, що я даю йому пораду, як абияк.

+309
Maarten Jacobs 5 січ. 2013 р., 11:33:20

Мені 19 моя вага становить 54 кг, а висота 5'11. Я худий чи можна сказати і ектоморф. Я лакто-ово вегетаріанець. Я потрапив в тренажерний зал раз у два дні, але я не набрала ні ваги, тому, будь ласка, запропонуйте мені, як я можу набрати вагу, що я повинен додати до моєї дієті

+298
caljcefer 15 вер. 2018 р., 16:37:43

Їжте більше (здорово -- пісне м'ясо і овочі). Потім зробити кілька спільних вправ зі штангою , таких як присідання, станова тяга і верхній прес. Навчитися виконувати ці вправи з хорошій формі, запишіться в спортзал і брати уроки, або принаймні читати Марк Rippetoe книга стартову силу. Потім виконайте програму як - небудь 5х5, який легко вчитися і слідувати.

Мульти-спільні навчання корисні тим, що вони беруть участь великі м'язи і вони беруть участь багато м'язи. Виконаний у належній формі, багато відпочивати і при збільшенні навантаження, це стимулює ваше тіло, щоб компенсувати за рахунок збільшення м'язової маси. Звідти ви можете вибрати, щоб зосередитися на програмах і підйомників, які сприяють міцності, розмір (будівництво тіла) або вибухової сили (Олімпійські ліфти).

Для додаткової мотивації і натхнення, подумайте про приєднання до спільноти, як fitocracy не, де ви можете відстежувати Ваші успіхи і обмін нотами з іншими ліфтерами.

+262
Estine Winchester 29 січ. 2010 р., 00:11:04

Я 6'2" і 270lbs. Я не все жир, з деяких причин, але я ніколи не працював раніше. Я просто вирішила, що я збираюся приєднатися до місцевої тренажерний зал і було цікаво, якщо є інструмент онлайн, Що б побудувати 30 хвилин (або я повинен робити більше?) тренування на основі моїх цілей/показників.

Я виявив, що золото тренажерний зал є, але я намагався ставити кілька різних показників і, як правило, є та ж тренування ... так що я не впевнений, наскільки вони надійні.

Крім того, які вправи я повинен робити? Моя мета-схуднути і оздоровитися. Я думав два 30-хвилинних тренувань в тиждень разом із грати у футбол і баскетбол в команді очний. Багато це чи мало?

+261
michkovsky 8 лип. 2019 р., 10:49:46

Ви можете мати деякі проблеми з верхньою частиною спини мобільність і рухливість плеча. У мене були деякі з тих же питань і верхній частині спини/плеча мобільності роботи з групами або мітлі і мені дуже допомогли.

Ви коли-небудь пробували вивихів плеча (або навіть опір групи вивихів плеча , яка мені дуже подобається)? (Вони звучать жахливо, але вони дійсно не так погано лол)

Тут відмінний праймер від StrongLifts.com з допомогою вивихів плеча для поліпшення присідання гнучкість: http://stronglifts.com/shoulders-dislocations/

+242
Peace Shi 28 бер. 2016 р., 12:56:39

Останнім часом у мене виникли проблеми з фокусуванням на мій вага вправи. Я не знаю, як це пояснити, але мені здається, що вправи, які я робити не маючи свого впливу, тому що я не орієнтований. У тренажерному залі завжди музика, люди приходять і йдуть... іноді я відчуваю, що порушується і не можу зосередитися на моїй підготовці.

Ви хотіли б поділитися зі мною деякими з методів, які ви використовуєте, щоб сконцентруватися або зосередитися, коли ви перебуваєте в тренажерному залі?

Як вам вдається очистити свій розум і робити речі правильно не поспішаєш?

+179
fishnet786 11 черв. 2013 р., 06:48:54

Які небезпеки плавання на відкритій воді взимку? Що ви робите, щоб їх уникнути?

+62
Irina Morega 10 лип. 2010 р., 23:55:53

Це залежить від ваших цілей. Якщо ви хочете схуднути, не вживайте їжу після бігу; чекати до двох годин, якщо ви можете. Якщо ви хочете, щоб йти важко вашого наступного запуску, споживати їжу (80% вуглеводів / 20% білків) протягом 30 хвилин.

+60
alex19810927 11 бер. 2014 р., 16:49:52

М'язи важать більше, ніж жир. Якщо ви підняття тягарів, ви повинні очікувати, щоб отримати м'язи, що призведе до збільшення ваги. Але якщо ви робите кардіо, ви повинні очікувати, щоб спалити жир, який буде втрата ваги. Так що якщо ці дві ідеї разом, може бути, ваш вага не зміниться взагалі? Якщо ваша сила зростає(ви зможете підняти більшу вагу або зробити більше повторень з тим же вагою, що ви почали з)ви, напевно, збільшення м'язової. Якщо ви можете робити більше кардіо до задишки, ніж коли ви почали, ви, ймовірно, правильно горять жир. Не дозволяйте масштаб перевірки, що ваші зусилля працюють. Реальні дієти приймати деякий час, щоб почати теж показує хороші результати. Дотримуватися дієти протягом 2 місяців, то переоцінити.

+44
Mathieu Dumoulin 5 серп. 2010 р., 20:39:13

ІМХО - ви можете обманювати деяких, але не надто багато. Вам доведеться покласти в багато часу. З ким я говорив, хто зробив марафони (ходьба або біг) каже, що вони хочуть вони зробили більше відстань, тому що їх ноги знесиліли. Робите багато повторень з малою вагою підйомів ніг може допомогти з витривалістю, але не повністю замінити тривалі прогулянки. Не забувайте, що стегна і ікри - багато людей сходять з розуму на присідання, але стегна і ікри є життєво важливими для занадто ходьбі.

+43
Irena 12 черв. 2019 р., 00:47:06

Відповідь Рея-це дуже добре. Я просто хотів розширити #4: відстежувати Ваші успіхи. Серйозно, це дуже мотивує. Повертаюся через журнал тренування і бачити прогрес, якого ви зробили-це приголомшливо. Як завжди, є xkcd комічного для його. Якщо ви працюєте зокрема, додаток, як і з телефону можна зробити велике відстеження, здійснення планування і коучинг для вас, в тому числі і запис відстань, темп, інтервали, побудова бігати по карті та багато іншого.

Сказавши це, біг-не єдиний спосіб привести себе в форму. Якщо вам не сподобається або не може потрапити в нього, замість того, щоб розглядати інші фізичні навантаження. Регулярно займатися спортом. Вивчати бойові мистецтва. Навчитися лазити & валун. Спробуйте плавання, велосипед або веслування. Приймати до тренування і кроссфіт. Знайти те, що вам сподобається і зможе зробити послідовно і фітнес і здоров'я поліпшення прийде з собою в поїздку.

+22
Naimuddin Sarwar 15 серп. 2018 р., 17:21:44

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil