Це впливає на витривалість, щоб взяти тривалу перерву від спортзалу?

Я приєднався тренажерний зал близько двох з половиною років тому (коли мені було 18 років), де я використовував для тренування на руки, плечі, груди і спину. В результаті важкі дні з моїм навчанням, мені довелося припинити мої рутини. Зараз минув тиждень, я повернувся, але я відчуваю, що я втратив більшу частину моєї витривалості. Поки я не виконав до тренування як мінімум 10 повторень у кожному підході з повним комфортом, тепер вона стає занадто важко для мене, щоб управляти 6 і 8 з них мало не вбив мене, навіть з набагато меншою вагою додається.

Це тривалий перерву мені подобалося, що моє тіло стало ліньки? Мені вдалося повернути те, що я втратив?

Примітка: будь-які пропозиції щодо витривалішими буде прийнята з вдячністю.

+498
Firoz Jaroli 11 квіт. 2010 р., 18:57:07
40 відповідей

Я вірю вам, що ви відчуєте, як поліпшити ваші швидко скорочуються, м'язові волокна.

Від bodybuilding.com:

Швидко скорочуються волокна дозволяють створювати відносно високу кількість силу за короткий період. Зліт руху в спринті та стрибках у довжину (коли нога знаходиться в контакті з Землею за мілісекунду) є прекрасні приклади цього.

на відміну від:

Повільно скорочувальних волокон, з іншого боку, вступають в гру під час чисто витривалість аспект цих подій. Опір втоми, за рахунок у швидкому темпі силою виробництва, є відмінною рисою цих волокон.

У тебе була гарна ідея з високою інтенсивністю вправи, вони розвивають быстросокращающихся волокон при низькій інтенсивності вправ на витривалість розвивати повільно скорочувальних волокон.

Ось декілька порад від сайті eHow статті:

 1. Проаналізувати набори коротких спринтів два рази на тиждень в доповнення до вашого регулярної рутиною тренування. Максимум зусиль розганяється за відстані між 20 і 50 метрів ваші дати швидко скорочуються, м'язові волокна фантастичний тренування.

 2. Додати одну або дві сесії вже спринт в щотижневі тренування. Готуєшся для більш ніж 50 метрів, це дуже втомлює, так що біжи ці спринти близько 85 відсотків зусиль для досягнення найкращих результатів. Наголос на швидкість і плавність руху.

 3. Виділити час для тренувань. Дослідження показують прямий зв'язок між максимальною силою і швидкістю в цілому, тому використання важких ваг щоб зробити себе сильніше підсилить ваші швидко скорочуються волокна.

Ви також можете спробувати ізометрична тренування м'язів, що визначається як:

Изометрию, так як вона стосується тренування м'язів, включає в себе напружуючи м'язи від інших м'язів або щодо об'єкта нерухомості, а довжина м'яза залишається незмінною. Для ізометричної тренування повинні бути ефективні, це м'язове напруга має підтримуватись протягом певного період часу.

+994
Abbasali Barati 03 февр. '09 в 4:24

Залишаються досить послідовними і Домс почне з часом зменшуються. Я особисто більше не зробити їх після року. Вони будуть дрібні незручності, в гіршому випадку, якщо я отримаю їх. Виняток-це якщо я взяв пару тижнів відпочинку. Я вам після першого тренування, але вони підуть на другий.

Як тільки ви хоча б їх, ви просто повинні мати справу з ним. Я знайшов найкращий спосіб, щоб просто рухатися. Зробити деяке світло динамічного розтягування. Якщо це твої ноги, вони просто ходьба допомагає. Якщо це у ваших руках, а потім на розтяжку можуть допомогти. Якщо це дійсно гострий, ви можете прийняти ібупрофен або будь НПЗЗ знеболювального. Ви повинні розглядати його як травма в цій точці.

Ви все ще можете позайматися з Домс. Хоча ви, можливо, доведеться відступити на кілька тренувань, залежно від ступеня тяжкості і робити щось легке і легко, якщо взагалі що-небудь.

+976
user152202 24 лип. 2018 р., 14:55:48
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Це різні вправи. Цитую Марк Rippetoe (стартову силу, С. 68):

... гантелі версія ... це, напевно, найкраща вправа для всього інших цілей, крім змагань з пауерліфтингу.

Він також говорить, що стає на місце, і вставати з гантелями після набору "велика частина задоволення", і що вони вимагають свідомого контролю і складніше порівняно зі штангою версія.

Я не розумію, чому це повинно бути менш ефективними, за винятком жиму лежачи як конкурентна ліфт.

+963
Satadru Chakrabarty 24 лист. 2014 р., 18:54:57

Ваші результати будуть залежати від надлишку калорій. Великий надлишок приведе до збільшення значного зростання м'язової тканини і жиру, це також призведе до великої міцності збільшується.

Більшість прогресії виглядають реалістично для мене, якщо у вас мало досвіду силових тренувань. Дельтовидні м'яз піднімає і сидить кабельні рядки виглядають кілька оптимістично. Є особливі причини, чому ви очікуєте, що певні ліфти збільшити більше, ніж інші?

Крім цього, я хотів би дати дві поради:

 1. Зробити ноги і стегна, а також, якщо ваша мета-збільшити масу, ви не повинні ігнорувати половину свого тіла, і навіть якщо тебе хвилює тільки естетичність, тонких ніжках виглядають смішними на розвиненої верхньої частини тіла.
 2. Знайти більш складні тренування Ab, існує безліч способів тренування ваш прес, що не потрібно робити 50 повторень (що не призведе до будь-гіпертрофія)

редагувати: я просто зауважив дати. Чи плануєте ви тренування один раз в тиждень тільки? Тоді ви не можете очікувати таку силу збільшує.

+943
moryarty 27 жовт. 2018 р., 03:06:55

Якщо вони не викликають травми, то вони абсолютно нормально. Якщо все ви робите це пішки кілька км (а відстань набагато менше, ніж те, що ви працюєте), то вони чудово.

Якщо вони почнуть носити так багато, що вони міняють свій стиль ходьби і ви почнете одержувати симптоми травм (таких як біль гомілки), то я б викидають.

+924
mikavf 18 квіт. 2016 р., 06:59:27

Є така приказка, що АБС зроблені на кухні. Маючи сильну ядро і м'язи живота не достатньо, щоб отримати "шість кубиків" або "пральній дошці" АБС, тому що там, ймовірно, буде великий прошарок жиру на черевній області. Насправді, ви не можете дійсно побачити шість кубиків преса, доки ви знаходитесь у 8-15% діапазон вміст жиру в організмі.

Крім того, складність отримання шість пакет АБС ускладнюється тим, що немає ніякого способу, щоб пристрелть специфічні зони для втрати ваги, а ABS-це важке місце, щоб видалити надлишки жиру. Це робить АБС дуже важко і також важко підтримувати, так як вимагає велику старанність у дотриманні дієти і кардіо вправи.

У кінцевому рахунку, кращий план для отримання шість АБС пакет є тристоронній підхід:

 1. Дієти
 2. Кардіо
 3. АБ/Основних Тренувань

Ваша основна мета-значно скоротити ваші БФ%, так що ваш прес дійсно можна побачити без того, щоб постійно смоктати у вашому кишечнику хD. Особисто я використовую ВМС метод розрахунку мого БФ%, що пояснюється тут. Звісно, найкращий спосіб, щоб скоротити ваші БФ% - через правильної дієти і кардіо.

Для дієти ви хочете, щоб видалити надмірно жирну їжу і харчуватися здоровою, але також переконайтеся, що ви приймаєте достатню кількість білків/вуглеводів/жирів, щоб підтримувати ваш поточний рівень фізичної підготовки.

Для кардіо можна робити пробіжки, плавання, pylometrics, бойові мистецтва... все, що вас цікавить, і тримає вас займається даним видом діяльності.

Для Ab/тренувань, ви хочете, щоб зробити три на тиждень. АБС теж є м'язи, і ви повинні переконатися, щоб дати їм день відпочинку для відновлення, особливо після інтенсивного тренування. Хороша річ, щоб мати на увазі при побудові вашої звичайної АБ в роботу нижній прес на початку тренування, коли ви відчуваєте себе добре, тому що ті, як правило, найбільш форми і важка для тренування.

Ось приклад АБ/основний тренування, що я зараз роблю, деякі з яких запозичені з P90X/АБ Ріппер х рутини.

 • Велосипед - 25
 • Зворотний велосипедів - 25
 • В / виходів - 25
 • Ногу піднімає - 25
 • Зворотний присідання - 25
 • Чергуючи Широкі присідання нога - 26 (кожен хід вважається за 1)
 • Фиферы ножиці - 25 (4 сек)
 • Рулон-вгору/V-вгору комбо - 26 (кожен хід вважається за 1)
 • Косий V-вгору - 25 (з обох сторін)
 • Мейсон твіст - 50 (краплі повторень і додати набивний м'яч, якщо це можливо)
 • Планка - 90 сек
 • Бічна планка - 60 сек (з кожної сторони)
 • Птахи собаки - 60 сек (з кожної сторони)

Слід зазначити, що два моїх улюблених тренувань АБ навіть не в цьому списку: присідання і станова тяга. Якщо ви плануєте робити силові тренування поза ліплення АБС, я рекомендую вам працювати як присідання і станова тяга в свій раціон, так як вони є двома з найбільш складних тренувань, і крапка (ІМХО).

+914
Wood Goblin 26 серп. 2014 р., 10:49:25

Я використовую їх для деякий час тепер. Я дійсно функціональної придатності та використання ketlebells, клуби, вправи, і т. д. Я купив шкіряний болгарський мішок з Фітнес для втечі близько £260. Це 22кг і був занадто важкий для першого користувача час.

Я також взяв 12кг одну з гир Дорсет, яка набагато краще використовувати з точки зору ваги та вартості, близько £130 доставлено. Це дешевше, тому що це не шкіра, але це робить ніякої різниці, якщо чесно. Також спробуйте Wolverson для вінілу і близьких.

Вправи захоплюючі й різноманітні. Я відчуваю реальну різницю в мої основні сили і вони дають фантастичний тренування кондиціонування. Дивіться на YouTube відео про те, як їх використовувати. Це добре, коли є трохи змін в свій раціон, і вони створюють жорстокі вибухову силу і витривалість в ногах, які слід перевести в бігу. Сподіваюся, що це допомагає.

+911
Tavi Kohn 12 трав. 2018 р., 17:18:46

+1 для присідань. Випади є ще одним гарним велосипедом забудовника потужність.

Я схильний змішувати біг по сходах з присідань, щоб забезпечити невеликою зміною.

Їзда на дорозі може допомогти вам побудувати фітнес. Взагалі кажучи, дорога їзда менший вплив, ніж на гірських велосипедах, який дозволяє увійти деякі серйозні миль без позашляхових стукати.

Наскільки тренування на велосипеді, інтервали Хілл це кращий спосіб, щоб зміцнити ваші ноги і будувати електростанції. Знайти пагорбі, який ви можете зробити в пристойний одяг (бабуся шестерня не зробить вас набагато сильніше) і що можна зробити в петлі якийсь. Спринт вгору по схилу, потім їдуть решта петлі охолонути, а потім знову біг в гору. Можливість регулювання довжини петлі дає вам довше/коротше "спокій" періоди.

+833
Alex Allen 6 лип. 2018 р., 18:09:18

У мене давно (не каламбур) травма, яка стає гірше, коли робиш будь-яка вправа Ноги, що ставить навантаження на пахову область. Наприклад, присідання, віджимання і планка вправи викликають біль в цій області.

Я сподіваюся, буде скоро хірургії, щоб виправити проблему тепер, коли він був діагностований.

Тим не менш, я хочу реалізувати, не піддаючи навантаження на цю область тіла і хотів би деякі думки про будь-яких вправ, які допоможуть тримати себе у формі в цей період. Я хотів би працювати в районі АБ, і мені потрібно зробити деякі кардіо вправи (моя вага зростає жахливо в цей період парування).

Який досвід у людей тримати речі, що йдуть під час відновлення від травми?

+814
feiyan35488 29 лип. 2018 р., 16:19:56

Мені 13, як назва говорить, і я дійсно хочу наростити м'язову масу.

Зараз я займаюся їздою на велосипеді і 25 присідань 25 паяців і деякі різні речі, і якщо у мене є час.

Мені було цікаво, якщо там був план тренування, який є низька вартість (пам'ятаю, мені 13) і що я можу зробити вдома.

+764
zenithsmart 22 квіт. 2015 р., 03:25:04

Тіло-забавна річ. Немає ніякого способу, щоб передбачити, як і де він буде зберігати жир. Одне спостереження я зробив з моїм власним тілом, я, як правило, першими втрачають жир з місць, де я зовсім недавно поставив його. Найважчих місцях його втратити ті місця, які мали це найдовший.

Я впевнений, ви чули, що ви не можете визначити зменшити. Це дуже вірно. Я не буду сидіти і турбуватися про це. Занепокоєння призводить до надлишкової продукції кортизолу, що призводить до ожиріння. Спробувати зробити активною з вашої дієти і фізичних вправ, а не. Сидіти і думати ніколи нікому нічого доброго.

В умовах надлишку шкіри, який із-за втрати еластичності. Я не думаю, що є багато ви можете зробити про те, що за отримання абдомінопластика. На позитивній ноті, тим стрункішою ви отримаєте менше, що шкіра буде вільна".

Я сподіваюся, що допомагає,

Майк

+736
EssexPN 30 трав. 2016 р., 12:24:25

Чесно кажучи, там не дуже з точки зору вчення, щоб "побудувати" коліно в будь-якому випадку на колінах, а збиток, нанесений багато в чому від статичного положення (більшість людей, коли на колінах, залишитися там протягом досить довгого часу), вага безпосередньо на суглоб (багато людей стають на коліна з в колінах, вага повністю на колінну чашечку), і напруга піднімається. Що потрібно зробити:

 1. Займаєш активну позицію, зміни позицій як можна частіше, так що кров продовжує текти і ви перекладаєте навантаження. Це куди краще, ноги фітнес може окупитися.
 2. Розподіляє свій вага - намагайтеся рівномірно розмістити свою вагу між двома ногами, і на колінах ноги, використовуйте всю вашу гомілку від стопи до коліна. Як і в кроці 1, Shift, коли це можливо, як між ніг і вздовж коліноприклонних ніг, щоб підтримати удар крові і розподілити навантаження.
 3. Практика правильній техніці, коли вставати - я не фахівець, але я виявив, що ідеальний спосіб, якщо ви можете зробити це, щоб просто їхати прямо, ноги знаходять вага рівномірно розподілений, одну ногу перед іншою. Що займає певну м'язову силу і координацію, хоча, так що ваш наступний кращий вибір, щоб зрушити свою вагу тіла в основному на колінах ноги (якщо ви стояли на колінах на одній нозі, перекласти так, щоб підошва вашої ноги вниз і використовувати цю ногу), центрування тулуба на ногу і нахиліться вперед, як ви піднімаєтеся вгору, коліна зігнуті, при необхідності використовуючи руки по обидві сторони опорної ноги, щоб зберегти рівновагу, а потім випростуючись приблизно на півдорозі. У будь-якому випадку, гарне тренування для нарощування коліна і нога сила (і щоб підкреслити техніку) - це "крапля-випад колінного суглоба", який може бути зроблено як стандартний випад, де плетуться нога зігнута так, що коліно просто стосується землі, потім натиснути на місце, або можна зробити з постійного поділу позиції, йдучи прямо вниз і вгору.
+730
El Brutale 28 лист. 2010 р., 01:59:47

Він правильно про наслідки підняття тяжкості. Підйому важких допоможе вам наростити м'язову масу.

Однак, він неправильно , коли він говорить, що не можна піднімати важке, і він неправильно називати 5 фунтів важкою.

Якщо ви піднімаєте важке, ви будете ставати сильнішими, спалювати жир, побудувати м'язи, і виглядати добре.

Або ви не будете виглядати більше (за умови, що ви маєте на увазі під "навалом") залежить від вашої відправної точки. Якщо ти товста, підйому важких зробить вас не жир. Якщо ти худа, підйому важких зробить вас не худий. В обох випадках я б назвав це поліпшенням.

Реагувати на прохання Дейва приклади:

 • Ось історія жінки, яка була зосереджена виключно на пауерліфтинг як вид спорту і втратив 85 фунтів в результаті.

 • Ось ще одна жінка, яка дійсно на підйомі і виступає проти міфу про те, що підйом буде зробити її схожою на хлопця.

В обох випадках, вони спалюють жир і набрали м'язову масу.

+710
Kristina Miller 25 лют. 2013 р., 19:30:31

У мене розрив меніска і біль і набряк був навколо протягом 2 тижнів. Я також мав успішний спраи років тому, і я також розірвала ACL і необхідні перестроювання років тому.

Якщо mneniscus був порваний, або навіть напруженими, вони були б болі в середній частині коліна, по обидві сторони, він буде почувати себе, як синці. Якщо вона трохи подерта, вони були б широкі набряк над коліном, а збоку, якраз під тим місцем, де четвірка вниз.

Я знаю тільки, ще раз, у мене порваний меніск, і я сидів тут у стані набряку і болю.

+653
William Lowery 7 жовт. 2014 р., 05:42:42

Я почав практикувати середньовічні Повний контакт, а значить, мені доведеться боротися за кілька хвилин до 30кг++ броньової сталі. Для мене, щоб бути в хорошій фізичній формі для цього виду спорту, я вирішив (серед іншого), щоб почати біг з рюкзаком (він же гад).

У мене є хороший військовий рюкзак, який не підстрибує, перебуває в хорошому високому положенні на спині і забезпечує хорошу підтримку. Я тільки почав з 10% (моя вага) навантаження і моя мета-вийти в 6 місяців або близько 20%, в залежності від того, як я розвиваюся.

Однак, я хотів би знати, якщо біг з обтяженням на спині буде погано для моєї спини, плечей, ніг і т. д.. Я не хочу ризикувати своїм здоров'ям з-за цього, то хотілося б знати Вашу думку. Спасибі.

Редагувати

Моя мета не працює з звичайними речі я ношу кожен день, як і інші питання (біг з рюкзаком). Я хотів би знати, якщо я можу почати працювати з певною вагою в рюкзаку, і почати додавати все більше і більше вага в контрольованій манері, при цьому не ризикуючи своїм здоров'ям.

Для Ваг я почав використовувати маленькі цеглинки і води, тоді я буду розвиватися, щоб квасоля і пізніше, напевно, пісок.

+651
Sparkso7 10 черв. 2016 р., 11:33:36

У мене поставлений діагноз плечового сплетення стиснення (в основному грудна м'яз здавлює нерви, що йдуть до руки в плечовому сплетенні, яке захоплює їх у цій точці). На жаль, єдине, що доктор міг сказати, було легше, коли працювати і чекати. Це пройде само з плином часу.

Чи є якісь вправи мені слід уникати взагалі зараз? Що я можу зробити, щоб простій ситуації?

+644
matao 7 черв. 2018 р., 20:51:25

Мені буде 21 рік в січні 2014 року. Висота=5.8 футів приблизно вага= 65кг / 143.3 фунта прибл.

Я роблю 100 віджимань по 4 комплекти = 25+25+25+25 і 80 підйомів ніг у 4 комплектів = 20+20+20+20 
(Я її за 40 до 45 хвилин). 
Я роблю це 5 днів на тиждень, з понеділка по п'ятницю і відпочиває в суботу і неділю
щоб розслабити м'язи. 

Це ОК, щоб побудувати хороші біцепси і 4 або 6 АБС пакет? Я студент інформатики, тому мені доводиться витрачати багато часу, сидячи перед комп'ютером і не отримаєте багато часу, щоб погуляти або пограти в будь-які види спорту.

Я думаю, що я ходити майже півмилі або трохи більше цього в моєму повсякденному житті.
Я сплю 6 годин або 6 з половиною годин щоночі. 
+623
ganesha80 29 жовт. 2015 р., 17:33:19

Я пропоную вам скупатися в більш регулярний і чистий басейн.Купання в місцях, які не звертають увагу на чистоту води легко проникають бактерії у воді, незважаючи на прийняття захисних заходів також може зробити бактерії вступають в контакт з вами.Регулярні басейни зазвичай оснащуються фільтри виробництва звичайних виробників, які можуть ефективно видалити шкідливий хлор, важкі метали, бактерії, віруси і так далі. Такі чисті і гігієнічні якості води є дуже безпечним для людей.У даній статті описані переваги зміни фільтруючих елементів. Ви можете побачити, що вода в звичайному басейні значно безпечнішим і здоровішим, ніж в озері. Це краще для вас, щоб купатися в звичайному басейні. http://www.waterfiltersfactory.com/news/benefits-of-pools-water-filter.html

+599
Ghada shubietah 28 лип. 2015 р., 04:21:49

Я в 18 років чоловік і я почав ходити в тренажерний зал. У мене тільки 3 дні на тиждень для роботи. Я поєднання худий, жир і м'язи:)) я стою на 1,76 метра, а у мене вага 68 кг. Я вирішив зробити: -1-й день: спина; -2-й день: ноги і ABS; -3-й день: плечі, пастки і передпліччя; як ви думаєте, цього достатньо для побудови м'язів? Або я повинен додати день груди? Або, може бути, я можу включити тільки віджимання будинку як вдень груди?

Редагувати: у мене сколіоз, і кіфоз, і мій лікар порекомендував мені зробити або плавання або легкі фізичні вправи в тренажерному залі. Отже, я хочу зміцнити спину, а також отримати гарне мускулисте тіло, але не з важкими вагами...

+583
user3228681 9 квіт. 2015 р., 02:44:58

Exrx.net дає хороший допомогти в розумінні анатомії та кінезіології, як він ставиться до тренування і важка атлетика. Крім своїх основних вправ і м'язів каталог, у них є кілька сторінок, які допоможуть вам зрозуміти спільних рухів, правильний розвал-сходження, конкретні м'язи слабкі сторони, і фізикою рухів.

 • В артикуляції каталог посилань ви в кожному з'єднанні і їх рухів (згинання, розгинання, абдукция тощо). Наприклад, плечовий артикуляції сторінка показує кожен рух разом з тренуванням, яка завершувала рух, а потім перераховані м'язи, які беруть участь у русі з одного і з анатомією м'язів.

 • Поза сторінка дає постуральні відхилення і як поліпшити ваші ряди.

 • Сторінка, яка описує основні м'язи слабкі сторони , дає нам добру інформацію про ризики дисбаланс, які вправи будуть зачеплені, і які вправи допоможуть.

 • І ви можете потрапити в більш детально про фактичну механіки з кутами натягу і векторних діаграм.

Це повинно дати вам хороший старт. Удачі.

+555
Josh Kendrick 3 лист. 2017 р., 05:00:04

Я не кваліфікований, щоб дати повну відповідь, це було спочатку як коментар, але занадто довго.

Одна річ, я хотів би додати до відповіді HedgeMage полягає в тому, що оцінка ризиків і фіксації можливих проблем, наприклад. симетрія та основні загальнозміцнюючі б бути гарною ідеєю, перш ніж почати з ваги програми, спрямовані на вибухонебезпечність. Не думайте, що ви готові до вибухової ліфти, тому що у вас є досвід в іншому виді спорту.

Силові навантаження це по суті не більш ризиковано, ніж будь-який інший вид спорту, але якихось серйозних змін у тому, як ви поїзд несе ризик (тобто ви можете зробити все правильно і все одно боляче).

Оцінка та управління можливими ризиками, тому є гарною ідеєю. Наприклад, питання симетрії, одна сторона слабші чи менш гнучким, це ризик. Надлишкова мобільність-теж ризик. Відсутність стабільності хребта ризик (тому, працюючи на йога-стиль спинного крутить може бути хорошим або контрпродуктивним - це як пощастить).

У будь-якому випадку, будувати свій новий рутинну вага поступово сенс. Ви можете перевірити роботу Ден Джон, він має багато гарне уявлення книг для силових тренувань для спортсменів. Процитую його:

Якщо спортсмен повинен підривних рухів, перевірити візерунки, решітки і симетрії.

Якщо.

Не забуваємо, що 'якщо ...' Метальники, зіткнення спортсменів і стрибуни може знадобитися ривку і поштовху. Бабуся, напевно, немає. Витратьте час на пошук дійсно і заповнення прогалин, перекосів і погані картини руху перед підкиданням тіла накладні на Олімпійських піднімаючись назустріч. Травми приходять швидко і жорстко швидкі ліфти.

Провести час, освоюючи покачати прес, гойдалки і родини Литвинів. Для багатьох з нас, цих трьох вистачить, щоб пробитися крізь будь-які фізичні бар'єри або обмеження. Про ліфти змінило мою кар'єру, але я був фізично, розумово і емоційно готові до цього виклику. У мене також було місяця, щоб освоїти руху, перш ніж мені довелося змагатися в мій основний вид спорту, теж.

Ви не можете мати років буде потрібно, щоб дійти до шлях для підривних рухів в weightroom.

Якщо ви робите, йти.

+552
Andrea Heilrath 26 бер. 2013 р., 03:25:54

Вчора я забув лямки і отримав відкриту мозоль на руці під час Підтягування широким хватом. Якийсь мужик в спортзалі дав мені гумку, і я продовжував працювати, хоча вага трохи менше (в основному із-за не мають бретелі, на лат тягнути вниз, схилився над підряд тощо). Раніше, коли я не йду в тренажерний зал я не використовував лямки для підтягування і не було проблем з мозолями. Пізніше, коли я заявив, відвідуючи тренажерний зал, я знайшов ремені корисними, оскільки вони дозволили мені використовувати більшу вагу. Отже, я припускаю, що постійне використання лямок розм'якшену шкіру на долонях. Що є гарною практикою з лямками? Іноді я повинен робити набори без лямок з меншої ваги? Також як лікувати відкриті мозолі і вправи з ними? Обертає його вгору з гумкою достатньо добре?

+520
Kudredin 7 січ. 2017 р., 08:54:15

Тренажерний зал, що я тренуюся по кілька досить невибагливий цитати розпорошується на стінах, один з тих, що, здається, особливо доречно тут це "ви не зобов'язані бути великим, щоб почати, але ви повинні почати, щоб бути великим".

Що я маю на увазі, що якщо ви ще не виділеного в будь-який час фітнес в минулому, то в будь-який час ви можете присвятити фітнесу, чи то їзда на велосипеді протягом години, або щось ще, буде поліпшення і допомогти вам стати більш потрібним.

Я б запропонував додати до деяких основних сил працювати, щось на зразок присідання, випади, перевернуті рядка, тощо, а благами стає сильнішою багато, і вони можуть допомогти з іншими видами діяльності, такі як їзда на велосипеді.

+518
AdeenTGM 1 лип. 2015 р., 04:06:59

Тому я займаюся інтенсивного тренування в день, який включає трицепси і плечі. Я зробив це тренування до відмови близько години, поки я не міг зробити більше повторень. Приблизно через 5-6 годин, я спробував зробити те ж тренування, і я помітив, що я не боротися, і зробити це досить легко. Чи означає це, що я повинен продовжувати йти? Це ефективно робити те ж тренування тренувати ті ж м'язи через пару годин, якщо все піде добре? Чи є в цьому мінуси? Вважаю, це дає вам максимальну гіпертрофію правого?

+505
remram 29 груд. 2019 р., 21:09:44

Я за груди летить як Епплбі запропонував.

Я додав гантелі вправи як модний Мур описав.

Крім того, я додав на роздільний день (зазвичай на наступний день після жим - не добре, я знаю) трицепс вправи - в основному закритим хватом, Жим лежачи (10 комплектів 10 повторень 100кг) і соуси (вага тіла - на даний момент 110 кг).

це закритий хват жим: enter image description here

це трицепсів провали:

enter image description here

Але те, що я вважаю, це дійсно робить різницю, і у мене ніколи не було проблем з плечима, додаючи цю вправу в перед і в проміжках між жим лежачи сети:

Я роблю це так, як показано на зображенні нижче

1 - повна тягнуться латерально - в передній, як показано на кулак нижче Рис

2 - тримаючи з боків повністю розтягується пройти весь шлях до задньої (або там, де є своя межа, почати з малого і повільно і прогрес відповідно)

3 - Мета полягає в тому, щоб групи опору повністю розтягується на всьому шляху до задньої

Я роблю це 10 разів перед кожною лавці натисніть Set, і вона працює дуже добре в моєму нинішньому стані.

enter image description here

+459
user44544 5 лют. 2016 р., 17:50:23

Я думаю, що немає нічого поганого про мінімальну взуття, але як мовиться: "якщо взуття підходить, носіть його". Взуття не для всіх, так як це може бути корисно для деяких, вони можуть бути шкідливі для інших.

Взуття, як Nike безкоштовно був розроблений, щоб бути використані разом з звичайними кросівками, щоб імітувати ходити босоніж по траві поля, в якості додаткового тренування. Дослідження Кельнського університету показали, що сила окремих м'язів (особливо тієї, яка використовується для згинання великого пальця) збільшився після тренування з Nike безкоштовно.

Але ви можете уявити, що станеться, коли хтось починає використовувати їх весь час, а не доповнюють звичайні кросівки. Замість збільшення сили, ви набагато більш імовірно, замість того, щоб зловживати ці м'язи.

Я згоден з багатьма доказами, які були зроблені на користь цих черевиків, але особисто я б тільки рекомендувати їх для більш досвідчених бігунів і людей без надлишкової маси тіла або надлишкової пронації. Перша група має техніку та фітнес, щоб впоратися з додатковими проблемами, які можуть виникнути від їх носіння. Дві інші точки в основному виключають двома високими факторами ризику отримання травм у першу чергу, тому я не рекомендую їх для експерименту

Можливо, їх міг носити кожен, але тоді я б порадив починати носити поступово і бажано як можна більше. Перевага цього полягає в тому, що ви даєте вашому тілу час, щоб адаптуватися і зміцнити м'язи, щоб впоратися з керуванням без "підтримки". Основна перевага це, звичайно, буде те, що в цілому зміцнення м'язів зробить вас більш стійкими до травм, так що це завжди гарна річ.

+425
lillix 16 лип. 2011 р., 23:54:15

Немає чітких типів тіла, і вони здебільшого не пов'язані з особою, за винятком живлення. Люди з високим апетит буде простіше класти на обох жиру і м'язів. Так що можна сказати, що endomorphs, як правило, люблять їжу більше, ніж ектоморфів, я думаю, припускаючи, що чим вище вага тіла виникає більшою мірою на апетит, ніж різниця в обміні речовин.

Насправді, худі люди зазвичай переоцінюють кількість калорій, які вони їдять, в той час як великі люди недооцінюють його, що призводить до поширений міф про високу або низьку метаболізм є загальним.

Як я вже сказав вище, немає чітких типів тіла, але є типи тіла! Деякі люди народжуються штовхачів ядра, а деякі народжуються марафонці. Гени впливають, але вони не змушують людей об'єднуватися навколо цих трьох типів.

+420
Ani2l 15 груд. 2018 р., 14:44:45

Я ніколи не робив набір спринтів для виконання рутинних/тренування до цього тижня. Тренування не штовхнути мою дупу так сильно, як відновлення, яке продовжується до цих пір, тому я шукаю причини, щоб продовжувати робити їх. (крім: болі = поліпшення)

Які переваги у тому числі спринт тренування у складі команди, яка більше орієнтована на біг на довгі дистанції, як марафон?

+413
Shaira 27 черв. 2017 р., 21:46:36

На початку цього року, я поставив питання, щоб зробити нескладний план/програма, яка вимагає від мене мінімум зусиль, щоб запам'ятати розклад. Тобто, мені не потрібно, щоб відкрити графік, щоб перевірити план. Я розумію, що це компроміс, і я зробив мій розум, що мені знадобиться років, щоб отримати тоноване. В той час у мене був цей відповідь: Раз в 2 дні робити провали, присідання і підтягування до відмови. Він upvotes і ніякої критики, тому я думав, що коли-небудь я побачу результат (1).

Однак, вчора мені повідомили, що це не так (2). Я хотів би знати, чому. Якщо у вас є кращий план для мене, я думаю, що це краще для всіх, якщо ви відповісте на перше питання.(1) Є проста програма, що я не повинна дивитися на всіх?
(2) Як я повинен робити, коли робити "мінімальну" програму?

+377
Jo Jio 25 лист. 2017 р., 14:04:30

Відповідь на ваше питання,

 1. Дуже проста відповідь на ваше перше запитання. Чим більше ви тренуєтеся, тим більше у вас розвинені м'язи. Чим більш розвинені м'язи, тим більше підтримки ви отримаєте, щоб тримати поставу прямо на місці.

У мене була така проблема з колінами, коли я використовував цикл професійно. дуже високий фахівець місце отримав цей рада, що мені потрібно відмовлятися від велосипеда (на реальному мотоциклі) для управління неконтрольоване тиск. Але продовжувати тренуватися на коліна на фіксований велосипед, щоб збільшити м'язову підтримку на коліно, щоб зменшити тиск на суглоб, як результат.

2) я використав, щоб страждати від тієї ж проблеми на біцепс. Дуже розвинені плечі і груди, але під досить розвинені руки з довгими біцепс м'язи( що дуже важко Навального ). Я читав про цю проблему на довгі роки і моменти, які коротко допомогли:

 • Вам потрібно виділити окремий день для рук , якщо у вас довгий біцепс м'язи гена.

 • Зосередитися на ізоляції рухів.

 • Йти з високою повторень і гігантські сети, поки ви не отримаєте екстремальні насоса. (до речі ви не можете дотягнутися до носа більше :Р, ось що я роблю)

 • і мати це на увазі. Ці типу біцепс і трицепс м'язи дуже важко тренуватися, але надзвичайно незвичайні форми і дивовижний вигляд, якщо вам вдасться робити це.

Щоб дізнатися більше про деталі того, що я дуже коротко згадав поглянути на цю статтю, яка допомогла мені багато. Збираю зброю масового Стів Холман

+368
Chuckles The bitch Ass Clown 23 лют. 2014 р., 03:38:24

Ні, це не означає, що ви повинні бути їдять 317 грам їжі в день.

Не вся їжа перетравлюється, і далеко не вся їжа має енергетичну цінність для організму. Наприклад, крем-сир має приблизно 3,5 калорії на грам, в той час як брокколі близько 1/3 калорій за грам (за даними www.thecaloriecounter.com). Овочі, зокрема сміховинно низькою щільністю калорій для людини, так як ми не можемо перетравлювати целюлозу, основний компонент клітинних стінок рослин (а це близько 1/3 з рослинної маси, за даними Вікіпедії).

+362
lukeuser 20 січ. 2020 р., 16:33:32

Ці дві вправи мені подобається для цієї мети:

Малюк присед: https://www.youtube.com/watch?v=dc3V3f45nOI

У мене є люди, тримайте це положення протягом 30-60 секунд, або три сети, або їх поширювати його протягом дня.

Більш складний варіант: https://www.youtube.com/watch?v=nQdPjpP5k8A

Добре, що поруч щось триматися. Часто людина буде відчувати себе, як вони будуть падати назад.

Ще одна вправа: https://www.youtube.com/watch?v=DSSGeymXUgw

Ви можете думати про останній як горизонтальні рухи навприсядки. Тому що протистояти гравітації і стабільність-це не турбота, це простіше. Це також хороша оцінка, тому що, як тіло розслаблено може бути. Якщо після пару тижнів роботи над цим людина не отримує в будь-якому місці, це хороший знак щось структурний відбувається.

Наприклад, зверніть увагу, як нижня спину цього хлопця раундах, коли він гойдається взад:

hip rocking hip flexion range of motion 1 hip rocking hip flexion 2

Однак, зауважте, як тільки він відкриває коліна, він тепер має більше діапазон руху до нижньої частини спини раундів:

hip rocking hip flexion range of motion 1 hip flexion better

Джерело зображення: b-reddy.org

Це пов'язано з тим, як його стегна побудовані. Це стає досить анатомічно технічної, але ви можете переглянути більш детальну інформацію за наступними посиланнями:

Хоча наведене вище обговорення на гнучкість -тому що хіп-це те, що я бачив, найпоширеніше обмеження - здатність щиколоток до plantarflex (пальці спрямовані вниз) слід розглядати як добре.

Коліно мудрий, діапазон руху зазвичай є. Якщо людина не має дуже жорсткої каре, або має історію травми, де вони не відновили свої згинання діапазон руху. Не загальні питання.

Нарешті, не будучи в змозі пройти весь шлях немає нічого складного. Багато чого подобається, не всі можуть розділити, не всі можуть присідати однаковою. Ви хочете бути хоча змушуючи діапазон руху обережні. Ви в кінцевому підсумку заклинювання кісток, що може викликати проблеми протягом тривалого. Якщо ви відчуваєте деяку незручність при розтягуванні, це ознака поліпшення можуть бути зроблені. Якщо ви відчуваєте, що блокує, як ви просто не можете рухатися далі, то швидше за все кістка в бік. Штовхає, що тільки зробить справи гірші. (Кость стає більше, коли він отримує штовхнув або вдарив по досить.)

+217
Pratz 5 серп. 2013 р., 21:37:06

Привіт я старший вчиться в акредитованому університеті у Флориді в програмі фізіологія тренування. Повірте мені, коли я кажу це, АБС зроблені на кухні. Контрастно, більшість населення вважають, що вони не мають мускулатури живота, але насправді ми робимо. Як ще наш поперекового хребетного стовпа підтримували протягом усього руху передньої сагітальній? Припустимо наша рука охоплює цей величезний куля з воску. Ти знаєш, що твоя рука там, тому для того, щоб розкрити його, необхідно розплавити віск. Ви технічно розірвав шість Pack в цей самий момент, він просто приховано. Питання, яке ми всі повинні задати собі у вашій ситуації....як ми покажемо їх? Ну, по-перше, ми повинні розуміти, що є шар adiposity (гладка) на вершині нашої структури черевної порожнини. По-друге, ви повинні розуміти, як маніпулювати товщина цього шару ожиріння. У кінцевому рахунку, накопичення жиру зводиться до калорійності їжі. Якщо ви не забірні більше калорій, ніж ви спалюєте протягом дня, ви отримуєте жирової і навпаки. Це не дуже важливо, що ви їсте, але розуміння, що цей принцип так само простий, як додавання і віднімання.

Ось мій пропонованого рішення. Почніть з розрахунку вашого базального метаболізму. Це значення можна знайти на численних сайтах, просто ввівши пару зріст, вага і рівень значень. це дасть вам кількість калорій, які ви спалюєте за день, з урахуванням фізіологічного фону та рівня активності. Тоді вчіться рахувати калорії і харчуватися на 500 калорій Дефіцит приміщень кожен день для здорового схуднення, поки ви не досягли своєї мрії. Мій професор завжди підкреслює, що він значно легше досягти втрати ваги тільки за допомогою дієти. Легше просто не їм 600 калорій, ніж витрачати 3 години в тренажерному залі спалювання 600 калорій. Хоча поєднання вправ і дієти буде вам там швидше. Але якщо ви підтримуєте ваші нинішні звички в їжі і фізичних вправ для досягнення візуальність в животі, то, швидше за все, буде потрібно набагато більше часу і, що набагато важче досягти. Але самим важливим аспектом, звичайно, є мотивація і завзятість, з яким багато людей стикаються з проблемою. Ну .... сподіваюся, ви знайшли те, що шукали в загальному сенсі і удачі на вашому шляху

+186
Chunmeista 4 черв. 2012 р., 12:24:32

Враховуючи вам вік і вага враховувати наступне

Ви будете мати одне вікно, де ви збираєтеся зробити більше гормонів і бути без травм. Це час зараз. Після цього вікно починає закриватися, і ви отримаєте декілька миль на ваші суглоби, що все зміниться.

Поїзд

 1. Дізнайтеся, як правильно тренувати великими ліфтами
 2. Великі ліфти будуть присідання, станова тяга, підряд, накладні прес, підтягнути, опустити, і так як ви збираєтеся робити це в будь-якому випадку жим лежачи
 3. Майстер цих лівих і отримати сильний AF в їх хорошій формі.
 4. Стріляти в присяд в 1,5-2 рази ваги, тяга та ж, жим за 200, 10-20 підтягувань і т. д.

Ви не можете присідати або верхній прес великими числами з АБС, щоб підтримати вас.

У нас був 16-річний присяд більше 500... Так у нього АБС.

Харчування Враховуючи все вище... вчіться харчуватися... як деякі вже говорили, ви, швидше за все, не вистачає їжі. Ніяких дієт. Якщо ти приймаєш правильні рішення, харчуванням і тренуватися і зосередитися на стає сильнішим, ви будете мати АБС.

Вуглеводи 1 грам глікогену (спасибі читачеві, що зловив цю помилку і запропонував корекції) залучає 3.75 грам води... чи ні. М'язи на 70% складається з води. Якщо ви повністю урізати вуглеводи, ви не будете виглядати дуже худий і певними. Замість цього ви будете виглядати плоскою або, як я часто кажу клієнтам, як жир плаває.

Навчання АВ Якщо ви дочитали до цього місця, ви думаєте... питання було про АБС... і ця відповідь не має жодної згадки про необхідність підготовки або навчання АБС... що це дає?

Шість пакетів м'язи або прямий черевної м'язи і косі м'язи живота буде зробити багато роботи, якщо ви робите великі ліфти вище. Чому не пряма робота, як хрумтить, бічні хрумтить, велосипеди, росіяни повороти тощо (до вашого відома я просто перерахував самі шість кубиків вправи)... відомості і в полі досвід показує, що багато й багато багажник згинання погано позначається на попереку. Дослідження доктор Стюарт Макгілл підтримує це, не чув про нього...його погуглити. Мій досвід особисто і з деякими... зауваж, я не сказала Все... дзеркал.

Найкраще Навчання АВ

 1. Прес-Pallof 12 повторень
 2. Планка 30-60 секунд
 3. Макгілл завитка до 15 повторень
 4. Птах собака 15 повторень
 5. Кішка верблюд 15 повторень

3 комплекти кожного з них в супер сет, 3 рази в тиждень.

Навчання сердечника таким чином переконайтеся, що ви безпечно робити великі ліфти. Безпечна робити великі ліфти означає, що ви зможете продовжувати додавати вагу на штанзі.

Більшу вагу в бар і АБС доведеться зробити великий (не я не говорив товста) міцним, щоб витримати навантаження.

Зробити кращий вибір їжі...і ви будете шоковані тим, що ви АБС виглядати.

Сон Це халява... отримати 7-9 годин за ніч.

До вашого відома... у нас був 16 присед 5 купюр...

Зберегти здоров'я своїх суглобів і що вікно я вже говорив, що буде повільно почати закривати тільки може залишатися відкритим трохи довше в плані травм і які ліфти ви можете або не можете зробити чи змінити.

+174
sunnytheit 8 лип. 2019 р., 19:40:18

Чи Можете ви навести продукти з низьким вмістом жиру, але з високим вмістом калорій?

Мені 21 рік, чоловік, близько 5'7" високий і я трохи худорлявий. Я прочитала в інтернеті, що одна з речей, які я повинен розглянути, щоб набрати вагу, приймаючи в їжу з низьким вмістом жиру та високим вмістом калорій.

+172
wjw1 23 квіт. 2018 р., 11:45:26

Рідка дієта добре для вашого здоров'я, якщо доповнити адекватні і відповідні вітамінні добавки?

Буде його вплив на запуск виявиться гірше від менше енергії, або краще з меншим навантаженням?

Спасибі.

+162
irela 17 трав. 2016 р., 15:05:53

Ваше навчання дійсно залежить від ваших цілей. Є кілька факторів, які автори програми повинні враховувати:

 • Тренувальний ефект: це допоможе вам досягти мети X? У цьому випадку збільшення м'язової маси.
 • Відновлення: як швидко може хто-небудь знову тренуватися, якщо вони роблять цю процедуру один раз. Або що вони можуть зробити, в той час як тіло оговтується від якоїсь попередньої роботи.

У якості особи, що виконує роботи, є деякі міркування, які ви повинні переконатися, що правильно для досягнення ваших цілей:

 • Харчування: ви їсте у відповідності з вашими цілями? Щоб набирати масу, ви повинні з'їсти більше, ніж якщо ви намагаєтеся зберегти масу або скинути масу. Однак, ви не хочете набирати масу занадто швидко або більшій частині це буде жир.
 • Сну і стрес: це зворотній бік тієї ж медалі. Чим більше зовнішніх стрес-тим менш імовірно, ви будете в змозі йти в ногу з жорсткою програмою. Чим більше сну ви можете отримати більше, ви можете зробити в тренажерному залі.

Повна програма для тіла ви можете працювати, але це не відразу видно, чому. На поверхні це один набір кожного в діапазоні 8-12 повторень, який не виглядає як багато обсягу. Однак, існує 12 різних вправ, тому більшість основних м'язових груп, щоб вдарити кілька разів, але з різними вправами.

 • Ноги: присідання, випади, станова тяга, ікри розширення
 • Спина: Станова тяга, підтягування, присідання
 • Трицепс: Французький жим жим лежачи, армійський жим, прес, трицепс
 • Біцепс: Підтягування, гантелі кучері
 • Груди: жим лежачи, пулл-оверов
 • АБС: потягніть за кадром, віджимання, станова тяга

Якщо я пропустив якісь основних груп м'язів, вибачаюся. Коли я зосереджую на гіпертрофію роботи я тільки частково в режимі культуриста і я думаю більше в плані того, що допомагає мені працювати краще в моїй спортивній.

Рутинну комбінація рухів з'єднання та ізоляції навчань. Це виразно розроблений з культуристами на увазі. Для того, щоб зробити цю роботу якомога краще, мої рекомендації полягають у наступному:

 • Максимізувати ваші зусилля: вони повинні бути 8,10,12 реп Максів ви працюєте. Залишайся з вагою, поки ви не впевнені, ви можете тиснути з усіх повторень після додавання ваги.
 • У навчальному щільною: маса будівлі, де ви хочете поставити великий стрес на вашому тілі в силу адаптації. У вас немає спринт від станції до станції, а не сидіти на лавці протягом 10 хвилин відпочивати від ваших Максів. Примітка: це може вплинути на ваш реп Максів для подальших вправ.
 • Їжте добре: ви хочете набрати близько півкіло кожні 3 тижні, але ви також хочете харчуватися як здоровий, як це можливо. М'язи як вуглеводів, так що я б перекіс у бік свій раціон більше вуглеводів, ніж жирів, але напевно, принаймні, взяти хоча б той мінімум жиру, щоб тримати своє тіло щасливим.
 • Спіть спокійно: м'язів відбувається вночі, коли ви спите. Недолік сну підриває ваші зусилля, щоб наростити м'язової маси більше, ніж все інше.
+147
StoneJedi 8 вер. 2016 р., 16:36:23

Я роблю дуже легку розминку, наприклад, 10 віджимань в день. Я хочу знати, що, якщо я тримаю мій раціон каш з незбираного молока, чи матиме це якийсь ефект на животі жир?

+65
abdul arshad 14 січ. 2018 р., 01:27:23

Цікаве завдання! У мене немає досвіду з тяги для інвалідів, тому приймати такою, яка вона є – чиста спекуляція.

Хоча судячи з відео, виглядає просто відмінно. Може бути, в локауте вона бореться трохи з правого боку, але що я можу сказати, що це з-за лямка повинна бути на сантиметр або два дуже довго.

Я б не надто турбуватися про це пошкодивши хребет або плече. Один ризик може бути, що вона зісковзує з середини підйому. Але при правильному проводів я впевнений, що ви могли б виправити це. Просто будьте уважні, з або без двох рук, вона повинна почати хворіти.

Я б пошукала щось обмотані навколо торсу. Два шляхи і може бути підключений до поясу? Поки точки кріплення, де ваша рука буде вона повинна імітувати руху. Не знаю жодної такої джгути, хоча і я нічого не змогла знайти, якщо погуглити.

Сподіваюся, що допомагає трохи!

+32
Ruud Raats 19 вер. 2019 р., 13:11:56

Коли я почав піднімати мені не вистачало діапазон руху навколо стегон для руху тяги, так що мені довелося (в моєму випадку гантелей) підняв так, що я міг зробити з хорошій формі. Однак, через кілька тижнів я просто поклав їх на підлогу, як мій діапазон руху була досить збільшена, щоб дозволити мені зробити це знизу.

Почніть з одного ваги плити з кожної сторони зі штангою на підлозі і ні в кого відео або дивитися на вас, так що ви можете побачити, якщо ваші форми досить добре, з меншої висоти. Потім працювати ваш шлях назад до ваги ви були раніше.

+14
Andrew Hows 14 черв. 2011 р., 12:07:25

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil