Віджимання: всім відразу або викладати через день?

Я повинен сказати, зробити 30 віджимань поспіль (можливо 3 сети з 30 секунди, пауза між ними) або я повинен зробити 4-5 сетів по 10 викладаєш через день, коли я хочу, щоб сила в моїй руці?

Мій головний фокус-це теніс і плавання, а не для нарощування м'язової маси!

+327
AKGMA 1 серп. 2014 р., 14:54:33
30 відповідей

Мені потрібна допомога, як 4 місяці тому. Я не можу здатися, щоб вибратися з цієї діри я у справі. Я можу рухатися дуже добре. Я набрала стільки зайвої ваги. Мені потрібна порада.

+938
astromax 03 февр. '09 в 4:24

Хоча взуття на плоскій підошві традиційна для важкої атлетики, мені дуже подобається Vibrams для цього. Звичайно є зміцнення компонента, про яку всі говорять, але реальний бонус є додаткової стійкості і "зчеплення" ви отримуєте на землі, коли робиш станову тягу, присідання і т. д. Я навіть помітив різницю, коли роблю жим лежачи (так, ваші ноги повинні бути залучені, але це зовсім інша розмова).

Які? Мені подобаються стилі, які покривають верхню частину ноги, просто щоб переконатися, що вони міцно закріплені на ноги, наскільки це можливо.

Що стосується стійкості, мені вже близько двох років і вони ще в доброму стані. Я регулярно ношу їх на тренування, і іноді, коли робиш роботі в саду. Я не бігаю в них.

У будь-якому випадку, просто не кидайте ваги на ногу! :-)

+920
R Powers 24 бер. 2013 р., 13:11:37
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ноги ковзають, коли ви стопи страйк? Це найбільша підказка.

Я не п'яти спускається з пагорба, тому що це боляче. Він також здається дуже дивним, щоб покласти всі сили на п'яті і зупинити мій рух, коли я можу вдарити стопи і тримати речі рухатися вперед.

Я думаю, що відбувається полягає в тому, що ви рухаєтеся занадто швидко для тяги, які пропонує ваша взуття. Я вважаю перевіривши наступати на м'яч вашого взуття, щоб переконатися, що він не дуже зношений.

Для контролю тяги на узвозі можна використовувати такі методи, як:

 • беручи коротше, швидше кроки, коли ви концентруєтеся на що йдуть вгору і вниз більш ніж подорожувати (тому тримати свій центр тяжіння над ногами)
 • біг по діагоналі (або зигзагом) уздовж схилу
 • коли схил дуже крутий для цих методів, то ви можете повернути ногу вбік.
+915
Hamza zahoor songs banana vine 11 бер. 2014 р., 01:28:26

Я почав ретельно за останній тиждень всього 30 хвилин на біговій доріжці побігати, спалюючи близько 260 калорій + в 10 хвилинах їзди на велосипеді пекуче близько 30-40 калорій.

Однак, незважаючи на це, моя вага не зменшується. Я теж п'ю багато води (1 літр) і метро в обидві страви.

Прошу підказати, що я роблю неправильно - спасибі.

+911
appdata appdata 30 вер. 2018 р., 16:04:29

З Будівлі Гімнастичних Тіла

'...наш найсильніший студент виграв віджимання конкуренції з 350 віджимань [немає], але студент, який прийшов другим, З 300 віджимань, був посереднім спортсменом в кращому випадку.'

Це змусило мене замислитися про те, скільки сил кросовери для м'язової витривалості. Я не кажу про марафоні, як витривалість (що силові навантаження покращують), але як, скажімо, жим лежачи 1ПМ корелює з кількістю віджимань ви можете зробити, навіть якщо ви ніколи не тренувалися віджимання на витривалість.

Яка величина надлишку, і механізм(и) сили збільшення м'язової витривалості?

+910
Ricegum 2 черв. 2011 р., 10:45:29

Якщо ваша проблема виявилася тісно пов'язаної з туго щиколотки, ваша камбаловидних м'яз є, напевно, туго. П'ятою шнур складається з Гайструк і камбаловідной м'язів.

Щоб розтягуватися правильно, вам потрібно, щоб розтягнути м'язи литок з коліна прямо (щоб витягнути gastrocs) і з коліна зігнуті (щоб подовжити камбаловідной). Ви будете почувати Гайструк стрейч вища в литкового і камбаловідной ближче до щиколотки.

Коли ви простягаєте як Гайструк і камбаловідной, переконайтеся, що ваша п'ятка знаходиться на одній лінії з ногою. Для ефективного стрейч, намагайтеся не дати п'ятки в рулон або згорнути арки.

Як і попередні стретчинг питання вирішені, пасивна розтяжка не рекомендується до тренування, так як це може привести до травм. Перед початком роботи активної (динамічної) розтяжки або розминки краще.

Інших важкодоступних місцях, які можуть обмежити вашу форму та вплинути на збалансоване присяд ваші згиначі стегна і gluteals. Це питання/, що деякі добре тягнеться, щоб допомогти з самозахопленнями?, дає вам хорошу інформацію щодо вирішення цих питань.

+909
MakisH 10 бер. 2011 р., 21:57:48

Незважаючи на те, що ви додали багато деталей, немає можливості чесно відповісти на онлайн. Ви працюєте ритми не погано. Але aerobical опір-це те, що залежить від дуже багатьох фактів: ваше серце сила, Ваш aerobical відповідати вашому типу стопи, біг крок, вашої м'язової припасування, погодні умови, де ви тренуєтеся, де ти тренуєшся і т. д. і т. д. і т. д. Це нормально мати інші довідки особи, але не морочитися з цим. Кожна людина має свої фізичні умови, більшість з них генетичні, і вони можуть тренуватися в різних умовах. Якщо ви хочете, щоб покращити себе час, просто порівняйте з вашою власною особистістю. Якщо ваші щиколотки відчувати себе наголосив, Це може бути із-за багатьох причин: неправильне харчування, незручне взуття, свій слід, не маю звички бігати 10км і т. д. Я просто можу порадити вам здорову дієту і регулярно тренуватися, і прогрес повільно під час тренування (час, і т. д.) якщо ваші умови дозволяють зробити це. 48.5 хв може бути менше часу, ніж в середньому у населення.

+880
Sray 20 лист. 2017 р., 13:31:02

Якщо ви обмежені по обладнанню, у вас ще є кілька варіантів, щоб збільшити міцність без додавання ваги.

Деякі попередні відповіді згадував кілька хороших методів, але я вважаю, що ніхто не згадав підніматися повільніше. Іноді називають ексцентричній тренування-це простий метод, який можна почати без ваги взагалі. Основна увага приділяється повільно протягом ексцентрична (опускання) частини руху. Вона дуже ефективна не тільки покращує міцність, але також може значно поліпшити вашу техніку.

Дивакуватий Приклад Тренування:

Проаналізувати ексцентричній фази руху протягом 30 секунд на повторення і виконати всього 8 повторень придбати 4 хв. ексцентрична тренування.

 • Пуш-ап - для початку у верхньому положенні з витягнутими руками, повільно опустіть тіло на дно позицію віджимання за 30 секунд, коли ви досягаєте дна відсунути вгору як можна швидше
  • переконайтеся, що ви рухаєтеся досить повільно, щоб переконатися, що ви потрапили в нижній частині руху саме наприкінці 30 секунд
  • це може здатися простим протягом перших кількох повторень, але може це зробити вкрай складно, якщо це легко для всіх повторень збільшити кількість часу, відведеного на ексцентрикової частини вправи

Інші вправи, які добре працюють: сумо присідання, перевернуті рядка, спліт присед

Способи поліпшити міцність вашої тязі з без додавання додаткової ваги

-Станова тяга від дефіциту- ви можете використовувати плити стояти змушуючи починати з трохи більш високої позиції допоможе вам навчитися створювати напруження у нижній частині ліфта.

-Проаналізувати шафи тягне- розміщення барі на стійці трохи нижче колін або вище, може дійсно нижче поліпшення у верхній частині станова тяга, як правило, виконується з великою кількістю ваги, то ви можете виконати повний тязі, тому не може бути рекомендований, якщо у вас немає додаткової ваги, щоб додати, але може допомогти вам працювати над технікою.

-Станова тяга з положення стоячи- на початку руху і роботі на ексцентричній частині підйому.

-Зміна станова тяга позицію- якщо ви виконуєте станову тягу у звичайній позиції, спробуйте використовувати Сумо позицію

-Станова тяга з ланцюгами або стрічками- додавання діапазонів мереж може збільшити опір у верхній частині ліфта, а також причини нерівномірного опору.

Удачі, звертайтеся, якщо у вас є які-небудь питання.

+842
Prabhu Nandan Kumar 29 бер. 2015 р., 12:56:07

В доповнення до відповіді ыыы (за відмінний відповідь):

 1. Для людей, які припускають, особистого тренера, запитайте їх, хто вони бачать. Попитав, особливо з друзями, можуть вказати вам в напрямку гарної посиланням. Якщо кілька людей говорять: "Цей чоловік високий", що само по собі є особистим посиланням. Що б, як менеджер, почувши про людину, який здатний на роботу з десяти його друзів. Ви навіть можете попросити своїх друзів, хто пропонують тренажер для конкретики - де працює тренажер в Excel?

 2. Задати кілька питань тренеру, ти знаєш відповідь, так що ви можете перевірити відповідь. Наприклад, задаючи питання, яке потребує когось, хто медичною освітою (МД) - це хороший тестове питання - деякі тренери намагаються за кроком свої знання (небезпеки) і введіть світах, у них немає досвіду.

 3. Запитайте у тренера, де він/вона не в якості тренера. Жоден тренер не буде ідеальним, тому не підеш з ким-небудь, хто робить вигляд, що у них немає недоліків у якості тренера (вони всі роблять). Деякі будуть великі міцність, харчування, гнучкість, і інші не будуть. Визначте ваші слабкості і вибрати тренера, який краще з вашої слабкості і найгірше з вашою силою.

+841
arhuaco 13 груд. 2010 р., 04:02:22

Так що я зайва вага і я хочу скинути вагу. Моє питання: чи є більш жир перетвориться в м'язи з тренуваннями? Тому що мені було цікаво, якщо робити кардіо і трохи підніматися буде просто зробити мене втратити вагу, а не наростити м'язи. Тобто Я думала, може, після програшу надмірна вага, то я повинна повністю залишилося тільки піднімаючись з певної дієти для того, щоб отримати деякі м'язи. Я не хочу великі м'язи, але і просто красива тіла для пляжу. Так мій жир будуть м'язи тренування або що?

+823
Rohit Chawla 21 жовт. 2017 р., 12:25:29

Тільки я не знаю, щоб збільшити гнучкість, розтяжка. Не дивись на це, як тужно, дивитися на це як спосіб для вас, щоб розслабитися.

Я особисто вважаю, що я, швидше за все, сподобається розтягування якщо навколишнє середовище є правильним. Якщо мені доведеться розтягнути в середині тренажерний зал бо в спортзалі я ні просторі, я вважаю, що він мені не подобається і відчуваю, що я збираюся вам настав.

Якщо це тихий куточок, я знаходжу його більш корисним і розслаблюючим.

+807
zorders 24 трав. 2010 р., 22:47:44

Подвійний удар (дох) Grip-це найбільш часто вчать новачків з кількох причин:

 • Він відчуває себе більш природно
 • Він уникає відчуття скручування, властиві разнохват
 • Це більш важливо, щоб почати тяги, що слухати скарг про те, як дивно вона себе почуває.

Тим не менш, є межа того, скільки ви можете проводити таким чином. Ви можете поліпшити зчеплення з допомогою плити тримає, або навіть просто утримуючи свій останній реп протягом 30 секунд в кінці. Але все одно настане момент, коли ви не можете використовувати дох більше.

Для цього у вас є цівці гачка і разнохват в якості варіантів для переїзду. Гак зчеплення сильніше, ніж дох, і він зберігає переваги дох симетрії. Мінуси ти тримаєш палець жорсткий, і якщо у вас є маленькі руки і широку смугу, ви просто не зможете це зробити. Деякі люди здатні станова тяга 800lbs з цівці гачка, але вони є винятками з правил. Цівці гачка найчастіше використовується в стилі Олімпійських важкоатлетів (уривками і поштовху).

Разнохват-це сильне захоплення у нас:

 • Як бар скочується одного боку, він закочує іншого-означає, що ви можете легко піднімати важкі речі.
 • Воно викликає відчуття скручування, і в якійсь мірі воно викликає це.
 • Не згинають ваші руки під час становий. Це тим більш важливо на suppinated боку (сторони, зверненої в бік від вас).
 • Вам потрібно переключити якій руці suppinated, щоб забезпечити навіть підготовку, на відміну від інших варіантів.

Це не стільки питання, скільки це коли ви випускник з одного на іншого. Багато ліфтери погоджуєтесь, що використовуючи дох як довго, як ви можливо краще. Проте, коли ви не можете потрапити в бар, щоб зрушитися з місця на всіх, просто перехід на більш сильне зчеплення може бути все, що вам потрібно зробити в барі з підлоги.

+701
Maeln 7 груд. 2011 р., 01:24:54

Я думаю, йога буде відмінна ідея, щоб допомогти розтягнути затяжку. Однак, я хотів би запропонувати вам також потрібно зробити, спина, груди та сідниці особливі зміцнюють вправи для усунення дисбалансу. Як Ден Ендрю сказав, що йога не виправити вашу проблему дисбалансу. Ви повинні розтягнути укорочені(жорсткі м'язи) і зміцнити слабкі м'язи, щоб отримати речі назад в баланс.

+699
Glenjamin 18 квіт. 2014 р., 02:19:14

Хоча я завжди була активною в тренажерному залі і зробити навчання ваги (біцепса кучері, присідання, жим від грудей) але я тільки-тільки почала захоплюватися станова тяга, як я намагаюся тренуватися "краще" і це настійно рекомендується здійснювати. Я роблю їх раз на тиждень протягом місяця, разом з іншими вправами як присідання.

В даний час я з вагою 75кг і як тільки нагріється тяги 60кг до 85кг (187lbs). Я роблю багато повторень, напевно, проводиш там півгодини і роблять їх у загальній складності 50 в цілому, я думаю.

Останнім часом зошитовий хлопець згадав три сети по 5-8 повторень для тяги. Дуже відрізняється від моєї картини. Я помічаю, що я здаюсь вам тупим болем у моєму попереку на наступний день, яка змусила мене переосмислити, що я роблю.

Я повинен скоротити моє повне повторень для станової тяги? Якою б гарною мішенню вага, щодо ваги?

(Я ціную, що мені потрібно працювати над цим, поки тренується за моєю методикою)

Редагувати: мої цілі не брати участь в конкурсах і т. д., Але швидше, щоб збільшити загальну міцність. Одна конкретна річ, я хотів би отримати більше, більш потужні ноги, щоб зміцнити фронтальний удар в карате, а також більш сильну основу для верхньої частини тіла вправи я роблю.

+644
Eulers 9 трав. 2012 р., 02:00:17

Чи отримуєте ви краще? Це стає легше? Якщо це дійсно важко, кардіо повинна бути вже росте, ви будете мати, щоб з'ясувати, якщо ви знаходитесь вище або нижче ідеальною, кількість кардіо в тиждень. Якщо ви покращуєте я не робив ніяких значних змін, якщо немає, спробуйте додати кардіо сесії або включити більше кардіо роботи у вашому бразильського джиу-джитсу заняття, які ми використовували, щоб зробити те, де ви могли б використовувати такий:

П1 проти П2

Р1 проти Р3

проти Р2 Р3

Р2 Р1 проти

і так далі, так що перший кидок з кимось втомлюється, а потім з кимось свіжим.

Я також вважаю, втратити трохи ваги, вага, як правило, немає проблем з нокаутом влади, що пожертвувати трохи зробити легше, швидше і більш endurable повинна бути хороша ідея.

+583
pantongonzalez 29 серп. 2017 р., 17:27:15

Це безліч речей, які ви можете використовувати. Ось список, який я пропоную:

 1. Підняття планки
 2. Крейда
 3. Пісок (я роблю це коли я роблю мої спартанські гонки, прямо перед поперечина)

Звичайно, якщо немає піску, я пропоную чого трохи крейди руб. на руки, перш ніж робити своє підборіддя UPS. Це вичерпається ваші руки і дозволяє підняти себе набагато легше.

Підняття планки допоможе також, але я не рекомендую використовувати їх всякий раз, коли ви робите вправи. У довгостроковій перспективі, вони допоможуть вам виконувати вправу, але і нехтувати своїм передпліччя.

+559
cptphil 4 квіт. 2012 р., 07:49:48

Це природно, вага буде коливатися протягом дня. Все, що ви їсте, пити, виділяти, піт має масу і, отже, вплине на ваші ваги.

Немає ніякого "правильного" часу, щоб зважити, найголовніше-це бути послідовним. Обирай час дня і завжди зважуйтеся потім, щоб спробувати зменшити похибку вимірювання.

Я зробити мої власні зважувань насамперед вранці, тому що я думаю, що це самий послідовний момент для мене, оскільки у мене немає на рахунок різниця в тому, що я з'їв або випив того дня.

Майте на увазі, що ваш абсолютний вага безглузде кількість (взяти ІМТ та інших стандартів з зерном солі). Важливо те, як ваша вага змінюється по відношенню до того, що було раніше враховуючи послідовний процес вимірювання.

+559
Vandana Thomas 25 трав. 2019 р., 02:07:56

Це складне питання і вимагає багато додаткової інформації про механіки тіла, ніж у мене.

Але як з мого досвіду, це вплив , що руйнує суглоби, а не просто рух.

Саме тому тренери з низьким рівнем впливу, такі як еліптичні, гребні, велотренажери так популярні.

Якщо ви відчуваєте біль у стегні спати з подушкою між ніг.

+558
Clarissa B 26 груд. 2011 р., 15:37:38

Я хочу плавати 3000 м без зупинки події в наступному місяці.
У мене є три різних планах на підготовку до цієї події, вони йдуть з відмінним тренером.
Ці плани зосереджені на 20*100 м та 10*200 м

Тепер моє питання, для плавання, що довгі дистанції (3 км), повинна я додати великі відстані в плані в моєму розкладі. Як 2*1500 м або так?

Людей і відмінно плавають там, будь ласка, запропонуйте.

+502
jimmyday87 18 лист. 2019 р., 06:47:40

Якщо уповільнення, а не зупинка, здається, допомагає, то чому б просто не йти по цьому шляху. Коли я був в армії, ми не переставали бігти. Ми пригальмували, але ми не зупинилися.

Частина це тримати ритм і психічного, інша частина адреналін.

Майте на увазі, що для того, щоб збільшити свої аеробні, ви повинні зберегти вартість вашого серця вище певного порогу протягом тривалого періоду часу. Якщо ви зупиніться, ви ризикуєте здача ваше серце падіння швидкості нижче рівня, необхідного, щоб підвищити рівень аеробної підготовленості.

+489
Melanie Kim 23 черв. 2016 р., 11:23:49

Зчеплення розміщення в будь-якому типі витягати вправа впливає на те, які м'язи максимально активізована.


В короткий огляд грипс :

Супінації (долонями вгору)- біцепс буде більше активації

Pronated (долонями вниз) - менш біцепса активації, більше упор на латів

Нейтральним (долоні звернені один до одного) - золоту середину (також ваш кращий вибір, якщо інші ручки болять зап'ястя)

Позиції ваші лікті теж великий фактор. Заправлені в латах і нижня пастки будуть більше працювати. Якщо вони в бік верхню частину пастки, Rohmboids і задніх дельт буде більше активації.

Прочитайте цю статтю для деяких більш детальна інформація на тему- широким і вузьким хватом

+474
Vidia 15 черв. 2010 р., 18:36:22

Я хочу бути помаранчевим. У помаранчевої шкіри, щоб виглядати засмаглим, не наражаючи себе на сонце. Я читав, що це можливо, щоб отримати помаранчевий колір шкіри, пити багато морквяного соку.

Скільки морквяний сік краще пити, щоб бути помаранчевим? І як часто?

+464
Eylem Cabil Vatansever 30 лист. 2014 р., 04:03:51

Мої руки повертається так, що руках обличчям вперед. Це імовірно з роками сидять за комп'ютером. Я намагаюся виправити це, роблячи тільки тягнути вправи: Бент-більше рядків і станова тяга, а також простягається на двк незначні і різні спини і м'язи плеча. Крім того, я роблю стіну слайди.

На моє запитання, припускаючи, що ця процедура буде виправити дисбаланс м'язів, які призвели до моєї ротації плеча, які приблизні терміни можна очікувати корекції до? Е. Р. близько тижня? Місяців?

+449
Alex Dukhan 20 вер. 2013 р., 14:09:30

Мені сказали, що я робив присідання неправильно, тому що я відриваючи п'яток. Мені сказали, щоб спробувати зробити їх, не відриваючи п'яти, але я не можу опускатися більш ніж на кілька сантиметрів. Проблема не в болі, я відчуваю напругу у задній частині ноги і в точці, де ноги з'єднуються з ніг, але я не відчуваю ніякого болю. Проблема в тому, що я просто не можу йти нижче, я відчуваю себе замкненою там. Я молодий (24) і я не були діагностовані з будь-якою проблемою мобільності.

Є відео, де я намагаюся присідати. Як бачите, існує величезна різниця між тим, що я можу зробити з/без підйому п'ятки. Я покажу також становище, в якому мені потрібно моє тіло, щоб бути в змозі поставити всю стопу на землю.

Як я можу поліпшити свої присідання, якщо я не можу тримати п'яти на підлозі? Які вправи допомогли б мені більше всього? Я є членом тренажерний зал, але інструктора там занадто зайняті, щоб допомогти людям з конкретними питаннями.

Оновлення

По-перше, велике спасибі за ваші відповіді. Я дуже ціную людей, які витрачають свій час на допомогу мені. Велике спасибі.

Я читаю усі ваші коментарі і відповіді, і я вирішив викласти ще два відео.

Ви відчуваєте дискомфорт, ніби як розтяжка між верхньою частиною ноги, яка йде вгору по кістки гомілки(на обох ногах)? Це точно.

+391
Ramell Lamar 13 груд. 2013 р., 18:30:50

Жінки слабкіше, ніж чоловіки, з-за чого-біологічного, культурних, або як? Чоловіки мають схильність бути вище і важче, але давайте порівнювати в рівних вагових категоріях (70 кг осіб проти 90кг людини бувають проблеми).
Культурні причини, які могли б зробити жінки слабкіше:

 • м'язи вважається негарно на жінок (або, принаймні, вони так думають і бояться робити фізичні вправи)
 • чоловіки мають велике соціальне тиск, щоб мати більше сили в дитинстві і в підлітковому віці, тому вони часто починають проявляти рано
 • жінки дійсно фізично легше працювати, коли допомагаю вдома (брат допомагає рубати ліс, а сестра прибирає в будинку) та на протязі багатьох років. Це триває у дорослому житті, де чоловіки мають більше шансів працювати у фізично більш важке.

Жінки набиратися сил повільніше, з тією ж інтенсивністю тренування? Припустимо, не було б двох людей з однаковими фізичними даними (зріст, вага, міцність, вік), але різної статі. Вони обидві починаються на підняття тягарів (наприклад) і вони працюють з такою ж інтенсивністю та тривалістю і їв ту ж їжу. Вони закінчуються однаково сильно?

+286
user3231262 11 лют. 2011 р., 22:02:58

Будь-якої програми вправ вимагає калорій, щоб підтримати розвиток сили м'язів. В той час як ви не роблять ніяких посилань на вправи, сети, і повторень ви виконуєте, давайте припустимо, що ви не розпалює досить ваше тіло протягом трьох днів навчання. Ви можете перевірити це за допомогою одного з багатьох інтернет - калорійність кошторисників. Поки вони можуть наближатися до ваших вимог, вони тільки так добре, як інформація, яку ви надаєте. Навіть тоді, результати можуть варіюватися. Встановивши оцінками, базова лінія для clories, необхідних для підтримки вашого навчання, ви повинні стежити за вашими успіхами по збору певних показників. Ви можете зробити це, зберігаючи підготовки журналу, який записує ваші успіхи. Журнал повинен показати, якщо ви знаходитесь на цілі для ваших цілей показуючи якого-небудь поліпшення, або, виділяючи будь-які потенційні проблеми. Для додавання до програми, то, що ви просите про збільшення калорій для підтримки виконання, підказує мені, що ви вже знаєте відповідь на своє питання. Тобто, якщо ви підвищуєте рівень активності, додавши в два рази біг в тиждень, ви, можливо, буде потрібно збільшити споживання калорій, щоб підтримати його. Якщо калорій недостатньо для підтримки вашої програми, ви ризикуєте віддаючи будь-які доходи, які ви зробили, оскільки ви, швидше за все, буде навчання на рівні дефіцит калорій. Знову ж таки, ти повинен визначити, якщо ви отримуєте достатньо калорій (можливо, з вашого журналу), але, додавши працювати, щоб ваша програма не впливає на можливість отримати масу як довго, як ви підтримувати його поживності. І, оскільки важливо тренуватися аеробно (біг) і анаеробно (силовий тренінг), ви будете мати всі підстави для покриті добре округлені фітнес-програми.

+236
mSO 15 квіт. 2010 р., 06:06:32

У мене працює більше року.

Так як існує безліч вправ для певної частини тіла, є порядок потрібно дотримуватися?

Скажімо, наприклад, для грудей, як правило, люди роблять жим лежачи першим, потім перейдіть у відповідні верхній або нижній грудей тренувань.

Це ОК, щоб розбити замовлення або мені потрібно дотримуватися такого порядку?

+162
user3243009 22 трав. 2019 р., 17:11:35

Ви праві, щоб бути скептично до цього ставлюся, тому що бічний нахил тазу може бути викликана або щось дуже серйозне, або що-небудь м'яке.

Я нещодавно це питання (я виріс з симетричного тазу), тому що (я не впевнений) я зробив багато хатньої роботи (прибирання)

Це дозволяє припустити, що причиною цього поперечного нахилу тазу (ЛПТ), і не дуже важким. ЛПТ може бути викликана сколіоз, у цьому випадку костоправ, швидше за все, буде лише невеликою частиною набагато більш складні рішення. І часто часи, рішення ще не повне виправлення.

Так це то, що ви нещодавно створене, ймовірно, з-за пози ти наклала на себе протягом тривалих періодів часу. Це може бути шлях, щоб сидіти (зверніть пильну увагу на це в майбутньому), або дійсно розширений фізична праця з поганої постави.

Сьогодні я відвідала мануального терапевта і він підтвердив, що таз нахилений і він зробив невелику маніпуляцію і він сказав, що таз знову на місці.

Ймовірно, він тимчасово значить. Якщо, наприклад, нахил, спричинений скороченням згиначів стегна, нахил буде виникати знову і знову, поки не усунути джерело проблеми. Ми можемо відновити будинок, але якщо ви тримаєте його в пісочниці, він завжди буде руйнуватися.

але я так скептичний ( я все ще бачу асиметрію в мій таз), я не думаю, що маленький один постріл маневр міг виправити мою нахилу. Я пробував багато вправ, але нічого не допомогло

Ви повинні побачити фізіотерапевт і знайти корінь проблеми. Якщо, наприклад, це викликано укорочений згиначів стегна, вам потрібно розробити план лікування з участю деяких легких тренувань з акцентом на розтяжку. Це не те, що ми можемо створити для вас на цьому сайті, так як ми не знаємо всієї вашої ситуації.

хто-небудь з вас були проблеми з нахилом таза і хиропрактик може дійсно виправити її з одного пострілу

Можливо. Якщо нахил був викликаний один день інтенсивної роботи з поганою поставою, цілком імовірно, що проблема не дуже глибоко укорінені. Легко прийшло, легко пішло.

Але проблема, яка проявляється протягом більш тривалого періоду часу, зажадає рішення будуть застосовуватися протягом більш тривалого періоду часу.

Нижня лінія

Він може виправити нахил, але якщо він не розбереться з причиною нахилу, він буде просто тримати нахил.

+95
lavoy 1 серп. 2016 р., 00:18:25

У мене форма перевіряється тренером сьогодні, він зробив пару хороших точок:

1 - не арки нижній частині спини занадто спускаючись.

Я дивилася в інтернеті, і ця стаття ніби його підтримує, хоча у мене немає болю в спині прямо зараз, збільшення ваги може привести її в майбутньому. Як я можу підтримувати нейтральний хребет по всій? Немає нерівномірного навантаження, і я не подався вперед, але я порівняв свою анкету на дзеркалі, що я помітив, він був трохи пряміше, ніж у мене. Я постараюся, хоча велика техніка дихання в наступний раз.

2 - тримайте невеликий вигин на коліна, коли ви придумали, чи це викличе надмірну навантаження на коліна. Це взагалі правда?

3 - йдуть лікті назад, це може бути причиною болю, хоча я помітив, мій правий лікоть трохи вперед, ніж лікоть лівої. Як я можу поліпшити це? Прямо зараз я використовую середнім хватом з ліктями штовхаючи вниз і вперед (але я йде, коли я навпочіпки).

З нетерпінням чекаю, щоб поліпшити свою форму на наступному тренуванні, всі ваші пропозиції вітаються.

+87
shawkat ali akon 24 лист. 2011 р., 16:53:35

Як говорить назва, я не працював досить довгий час. Мені 23 і я дуже хочу прийти у форму, покласти на деякі м'язи. Я 5'9" і важить близько 130 - 140 фунтів, так що я досить маленька. У мене астма, так я начебто суспільства про те, що я можу зробити. Біг-це дуже дуже складно для мене з-за цього. Я намагалася робити P90X в минулому році і я не можу закінчити будь-який з відео, але на диво я закінчила кардіо позайматися. Мені довелося взяти кілька 5-ти хвилинні перерви, але я закінчив її. Мій друг хоче зробити маразм зі мною, але я не думаю, що це найкраща ідея. Я дійсно не мають багато м'язів взагалі. Мої руки маленькі, і я думаю, що ці роботи з підпрограми не кращий спосіб почати. Правильне харчування для мене дуже важко із-за мого фінансового стану, але якщо ти можеш кидати мені деякі ідеї, я подивлюся, що я можу зробити.

+87
ali ajoudanian 12 трав. 2016 р., 16:30:37

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil